Výsledky závodu: Bohemia - E5

Datum:
28.07.2013
Místo konání:
Kytlice
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Popelová hora
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav
Stavitel tratí:
Krejčí Jaroslav
JURY:
Fátor Jan, Farář Václav, Hrdličková Ludmila
Protokol:
Závody proběhly za velmi teplého počasí. V průběhu závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění a jedno vážnější zranění ruky – zahraniční závodník byl transportován z prostoru závodu ošetřen a poté převezen do nemocnice na pozorování. Na základě vyčtení kontroly číslo 143 v 5.etapě byl prokázán průchod touto kontrolou a tato kontrola byla rozhodnutím hlavního rozhodčího uznána závodníkovi: Šafka Sebastian KAM0101 kategorie H12A, který byl tedy dodatečně zařazen na 1.místo. Hlavní rozhodčí výsledky schválil v plném rozsahu.
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60     D65     D70     F3     F5     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     T-OPEN     T10     T10P    
D10
2.40 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtrová Kamila VPM0451 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 18:25
2. Martanová Lea VLI0555 VLI Slavia Liberec orienteerin 19:18 + 0:53
3. Vitebská Eliška TJN0350 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 20:35 + 2:10
4. Simonsen Siri 221 FIF HILLEROD 20:49 + 2:24
5. Nádeníčková Iva NEJ0350 NEJ TJ Jiskra Nejdek 22:02 + 3:37
6. Dzerve Una undine 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 23:01 + 4:36
7. Chvátilová Johana PHK0450 PHK OK 99 Hradec Králové 23:18 + 4:53
8. Thýnová Martina SHK0350 SHK TJ Slavia Hradec Králové 23:40 + 5:15
9. Staňková Radka VPM0452 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 24:08 + 5:43
10. Kantorová Anna TRI0352 TRI TJ TŽ Třinec 25:10 + 6:45
11. Štraitová Jolana VSP0456 VSP USK Praha 25:20 + 6:55
12. Poulsen Mathilde 221 FIF HILLEROD 25:44 + 7:19
13. Holečková Michaela ABM0259 ABM KOB Moira Brno 29:43 + 11:18
14. Hankovcová Helena KAM0350 KAM SK Kamenice 29:45 + 11:20
15. Čechmánková Anna PVP0450 PVP VSK Přírodověda 32:43 + 14:18
16. Kärger Eline 341 OK LEIPZIG 32:47 + 14:22
17. Ziebová Veronika NEJ0450 NEJ TJ Jiskra Nejdek 33:13 + 14:48
18. Havlová Kateřina VRL0552 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:10 + 18:45
19. Ender Julika 341 OK LEIPZIG 39:27 + 21:02
20. Rusakova Uliana 592 O-CLUB MOSCOW 46:58 + 28:33
21. Bartošová Marie MLA0451 MLA MLOK Mariánské Lázně 48:13 + 29:48
Irbe Bluma 456 AUSEKLIS TUKUMS DISK
D12A
2.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 SJC Sportcentrum Jičín 24:36
2. Haikonen Sanni 272 ULVILAN URA 26:38 + 2:02
3. Kosová Tereza SRK0151 SRK SOOB Spartak Rychnov nad K 26:39 + 2:03
4. Semíková Lucie KAM0250 KAM SK Kamenice 29:47 + 5:11
5. Poulsen Nanna lysemose 222 SILKEBORG OK 30:13 + 5:37
6. Martanová Elin VLI0252 VLI Slavia Liberec orienteerin 30:44 + 6:08
7. Mašatová Eliška PHK0251 PHK OK 99 Hradec Králové 31:11 + 6:35
8. Vejražková Róza SJC0151 SJC Sportcentrum Jičín 31:53 + 7:17
9. Kroniková Štěpánka SHK0150 SHK TJ Slavia Hradec Králové 32:15 + 7:39
10. Sidorenkova Victoria 598 O-LEN MOSCOW 34:26 + 9:50
11. Staňková Markéta VPM0153 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 37:22 + 12:46
12. Chaloupková Hana KAM0252 KAM SK Kamenice 38:36 + 14:00
13. Malvina Girinskyte 477 ORIENS 40:24 + 15:48
14. Janderová Barbora PGP0251 PGP SK Praga 74:27 + 49:51
D12B
2.60 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nádeníčková Pavla NEJ0150 NEJ TJ Jiskra Nejdek 20:35
2. Tokárová Regina NEJ0151 NEJ TJ Jiskra Nejdek 21:16 + 0:41
3. Rydlová Adéla TJN0151 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 21:26 + 0:51
4. Rydlová Magdaléna TJN0251 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 24:22 + 3:47
5. Linková Lucie TUR0251 TUR OOB TJ Turnov 25:05 + 4:30
6. Bliudžiute Gabija 480 ŠILALES SM 25:16 + 4:41
7. Šklíbová Míša TJN0153 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 26:16 + 5:41
8. Černá Kateřina MLA0251 MLA MLOK Mariánské Lázně 26:57 + 6:22
9. Baloghová Lída TJN0150 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 28:39 + 8:04
10. Budská Anna TJN0253 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 29:03 + 8:28
11. Čermáková Kateřina ROZ0150 ROZ OK Roztoky 30:38 + 10:03
12. Marešová Klára NEJ0250 NEJ TJ Jiskra Nejdek 30:52 + 10:17
13. Novotná Viktorie TJN0250 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 31:28 + 10:53
14. Mrozek Teresa TRI0251 TRI TJ TŽ Třinec 31:32 + 10:57
15. Šritrová Lenka TUV0252 TUV SOK TJ Turnov 31:48 + 11:13
16. Ciencialová Daniela TRI0254 TRI TJ TŽ Třinec 32:07 + 11:32
17. Chalupová Aneta ROZ0250 ROZ OK Roztoky 33:34 + 12:59
18. Zierhutová Michaela LCV0250 LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomut 37:22 + 16:47
19. Mödlhammer Kerstin 122 ASKO HENNDORF 38:23 + 17:48
20. Mcmahon Anežka LBE0250 LBE TJ Lokomotiva Beroun 40:26 + 19:51
21. Havlová Klára VRL0152 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:50 + 33:15
Agate Blanka 456 AUSEKLIS TUKUMS DISK
D14A
3.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Simonsen Annika 221 FIF HILLEROD 35:26
2. Hrabánková Zuzana PGP9950 PGP SK Praga 36:18 + 0:52
3. Poulsen Sara lysemose 222 SILKEBORG OK 39:30 + 4:04
4. Berger Anni 121 NATURFREUNDE LINZ 40:03 + 4:37
5. Bruková Magda TRI0054 TRI TJ TŽ Třinec 40:56 + 5:30
6. Kubecová Kateřina STB9999 STB TJ Stadion Nový Bor 41:36 + 6:10
7. Voltrová Alena ROZ9951 ROZ OK Roztoky 43:36 + 8:10
8. Albrechtová Iveta KAM9950 KAM SK Kamenice 43:47 + 8:21
9. Pavlíková Markéta CHA0050 CHA OK Chrastava 44:07 + 8:41
10. Thýnová Nikola SHK0051 SHK TJ Slavia Hradec Králové 46:28 + 11:02
11. Zeiner Elena 124 SPORTUNION SCHOCKL ORIENTE 49:51 + 14:25
12. Kováříková Marie KAM0050 KAM SK Kamenice 50:06 + 14:40
13. Pukyšová Anežka KSU9999 KSU Klub vytrvalostních sportů 50:07 + 14:41
14. Kolářová Johana SLA9950 SLA SKOB Slaný 53:35 + 18:09
15. Rimkute Roberta 480 ŠILALES SM 55:34 + 20:08
16. Kubald Marie 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 78:10 + 42:44
17. Svyatlovskaya Sofiya 598 O-LEN MOSCOW 79:52 + 44:26
Hinge krogsgaard Celin 222 SILKEBORG OK DISK
D14B
2.90 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marešová Alexandra NEJ9950 NEJ TJ Jiskra Nejdek 41:38
2. Klinkerová Magdaléna ROZ9950 ROZ OK Roztoky 45:08 + 3:30
3. Doležalová Dorotka VPM9950 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 46:25 + 4:47
4. Hlaváčková Petra PHK0052 PHK OK 99 Hradec Králové 50:12 + 8:34
5. Lokajíčková Klára VPM0052 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 51:42 + 10:04
6. Jarmalaviciute Greta 474 ALYTAUS SRC/DAINAVA 52:13 + 10:35
7. Babanina Maria 598 O-LEN MOSCOW 70:22 + 28:44
D16A
3.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalinina Nika 593 OMEGA MOSCOW 38:20
2. Kovářová Lenka LTP9750 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:03 + 1:43
3. Kubínová Veronika SKV9752 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 43:28 + 5:08
4. Janovská Kateřina PGP9850 PGP SK Praga 45:36 + 7:16
5. Larsen Camilla 221 FIF HILLEROD 46:35 + 8:15
6. Tesařová Jana TRI9751 TRI TJ TŽ Třinec 46:40 + 8:20
7. Hartmeyer Marie 221 FIF HILLEROD 47:14 + 8:54
8. Linková Alena TUR9751 TUR OOB TJ Turnov 47:33 + 9:13
9. Argalášová Kateřina TRI9750 TRI TJ TŽ Třinec 48:42 + 10:22
10. Smrčková Dominika KSU9799 KSU Klub vytrvalostních sportů 49:51 + 11:31
11. Käding Henriette 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 52:04 + 13:44
12. Szarzecová Lucie TRI9850 TRI TJ TŽ Třinec 53:38 + 15:18
13. Gedgaudaite Viktorija 480 ŠILALES SM 53:41 + 15:21
14. Berger Marlene 121 NATURFREUNDE LINZ 53:55 + 15:35
15. Mackeviciute Aisté 477 ORIENS 54:24 + 16:04
16. Lapina Zelma 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 54:25 + 16:05
17. Kroupová Eliška VPM9853 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 54:28 + 16:08
18. Westin Emilie 512 PORSGRUNN OL 54:44 + 16:24
19. Hudská Ludmila TUR9851 TUR OOB TJ Turnov 55:18 + 16:58
20. Slavíková Silvie PGP9751 PGP SK Praga 55:40 + 17:20
21. Kempff-andersen Isabella 221 FIF HILLEROD 57:44 + 19:24
22. Staskeviciute Raminta 477 ORIENS 60:54 + 22:34
23. Trybyté Geida 477 ORIENS 61:28 + 23:08
24. Hlinovská Johana VPM9751 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 61:40 + 23:20
25. Švancárová Veronika KSU9853 KSU Klub vytrvalostních sportů 65:35 + 27:15
26. Kohlová Monika TUR9756 TUR OOB TJ Turnov 66:29 + 28:09
27. Šafrhansová Lucie VPM9753 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 67:53 + 29:33
28. Mikešová Adéla VPM9852 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 70:19 + 31:59
29. Jobst Thessa 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 83:50 + 45:30
Peyrard Julie 296 COORE ROUBIA DISK
Zusevica Austra 457 KAPA OK/BJC LAIMITE DISK
Garbaliauskaite Elena 477 ORIENS DISK
D16B
3.50 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Hana ROZ9752 ROZ OK Roztoky 44:51
2. Dita Sila 456 AUSEKLIS TUKUMS 49:38 + 4:47
3. Aiva Lake 456 AUSEKLIS TUKUMS 51:03 + 6:12
4. Hájková Eliška ZVO9851 ZVO OB SK Zvole 52:28 + 7:37
5. Anna Freimane 456 AUSEKLIS TUKUMS 52:38 + 7:47
6. Kral Stefanie 122 ASKO HENNDORF 58:56 + 14:05
7. Kaufmanová Ivana TRI9761 TRI TJ TŽ Třinec 61:17 + 16:26
8. Žuchová Daniela TJN9750 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 61:39 + 16:48
9. Liberdová Jana TRI9852 TRI TJ TŽ Třinec 63:21 + 18:30
10. Habigerová Jana KSU9888 KSU Klub vytrvalostních sportů 63:53 + 19:02
11. Pärnik Edith 253 MYRAKARUD 64:09 + 19:18
12. Rudzite Agnese 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 67:54 + 23:03
13. Bukucinskaite Fausta 477 ORIENS 76:15 + 31:24
D18A
4.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štičková Anna LLI9651 LLI TJ Loko Liberec 42:06
2. Aparjode Kendija 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 47:07 + 5:01
3. Vári Ingunn Egeberg 511 IF STURLA 48:02 + 5:56
4. Hančová Petra VRL9652 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:36 + 6:30
5. Hlubučková Kristýna KAM9551 KAM SK Kamenice 48:50 + 6:44
6. Petrasová Zuzana VAM9653 VAM OOB Vamberk 51:01 + 8:55
7. Doleželová Kateřina LPU9558 LPU OK Lokomotiva Pardubice 51:46 + 9:40
8. Zalaiskalna Annija anna 453 IK AUSEKLIS RIGA 53:48 + 11:42
9. Leiboma Laura 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 54:14 + 12:08
10. Hoidekrová Lucie LLI9552 LLI TJ Loko Liberec 54:35 + 12:29
11. Hrabánková Klára PGP9654 PGP SK Praga 56:30 + 14:24
12. Kulhavá Eliška LPU9657 LPU OK Lokomotiva Pardubice 56:53 + 14:47
13. Šádková Martina PHK9653 PHK OK 99 Hradec Králové 60:36 + 18:30
14. Šmejcová Anna SJC9552 SJC Sportcentrum Jičín 62:43 + 20:37
15. Pukite Laura 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 63:05 + 20:59
16. Hausenblasová Karolína KAM9650 KAM SK Kamenice 63:25 + 21:19
17. Snopková Dajana 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 66:12 + 24:06
Rusakova Diana 592 O-CLUB MOSCOW DISK
Fukalová Martina AOV9550 AOV OOB TJ Baník Ostrava DISK
Salkauskaite Vaiva 477 ORIENS DISK
D18B
4.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martusyte Monika 474 ALYTAUS SRC/DAINAVA 44:34
2. Makselyte Dovile 475 ALYTAUS SRC/JAVONIS 44:42 + 0:08
3. Laurutyte Vaiva 475 ALYTAUS SRC/JAVONIS 50:37 + 6:03
4. Košková Anička LLI9550 LLI TJ Loko Liberec 55:42 + 11:08
5. Kaděrová Vendula HAV9650 HAV SKOB Baník Havířov 59:05 + 14:31
6. Liachoviciute Sigita 476 ALYTAUS SRC/ALYTUS 60:16 + 15:42
7. Habigerová Radka KSU9559 KSU Klub vytrvalostních sportů 64:42 + 20:08
Ilvija Jakane 456 AUSEKLIS TUKUMS DISK
D20A
5.30 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 6354
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kulhavá Šárka LPU9357 LPU OK Lokomotiva Pardubice 53:21 6165
2. Chvalová Věra LPM9452 LPM OK Lokomotiva Plzeň 53:40 + 0:19 6636
3. Kožinová Anna PGP9350 PGP SK Praga 56:57 + 3:36 6047
4. Sadrina Madara 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 59:18 + 5:57
5. Kamererová Valerie KAM9452 KAM SK Kamenice 60:13 + 6:52 5805
6. Ducháčková Kateřina STH9356 STH SK Studenec 69:25 + 16:04 0
7. Kubínová Romana SKV9452 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 70:19 + 16:58 4933
8. Stormer Julie KAM9352 KAM SK Kamenice 70:31 + 17:10 4502
9. Mikšyte Egle 480 ŠILALES SM 73:20 + 19:59
10. Zayats Inna LPM9353 LPM OK Lokomotiva Plzeň 87:28 + 34:07 0
Nagele Zane 457 KAPA OK/BJC LAIMITE DISK
D21E
6.50 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 8299
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 CTB SK OB Chotěboř 58:25 8951
2. Heczková Bohdana VLI7750 VLI Slavia Liberec orienteerin 60:05 + 1:40 0
3. Baldrianová Barbora VSP7850 VSP USK Praha 64:10 + 5:45 8129
4. Kašková Kateřina CHA7850 CHA OK Chrastava 67:38 + 9:13 7546
5. Košárková Iva AOP8152 AOP Přátelé orientačního běhu 69:47 + 11:22 7178
6. Sklenářová Radka LCE9250 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 72:00 + 13:35 6407
7. Ruul Sigrid 252 JOKA 75:49 + 17:24
8. Minn Kadi-liis 252 JOKA 102:46 + 44:21
Carla Saraiva 571 ORI-ESTARREJA DISK
D21A
6.00 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 7566
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tikhonova Zoya 593 OMEGA MOSCOW 60:31
2. Kolomnina Ekaterina 598 O-LEN MOSCOW 61:09 + 0:38
3. Rothauer Lucie 122 ASKO HENNDORF 61:45 + 1:14
4. Kociánová Lenka VBM8553 VBM VSK Mendelu Brno 65:14 + 4:43 7434
5. Šmidrkalová Monika NPA9051 NPA SK LOB Nová Paka 65:38 + 5:07 6862
6. Vozdová Aneta KSU9394 KSU Klub vytrvalostních sportů 66:43 + 6:12 7675
7. Gathercole Christine 122 ASKO HENNDORF 67:46 + 7:15
8. Čepová Daniela PHK8951 PHK OK 99 Hradec Králové 69:11 + 8:40 7498
9. Kamenická Kateřina PHK PHK OK 99 Hradec Králové 71:49 + 11:18
10. Burdová Adéla LDC9152 LDC KOB Děčín 72:06 + 11:35 6895
11. Smolková Kateřina PGP8852 PGP SK Praga 74:07 + 13:36 6309
12. Hämäläinen Eva TBM TBM KOS TJ Tesla Brno 75:03 + 14:32
13. Janů Hana KSU9393 KSU Klub vytrvalostních sportů 80:09 + 19:38 6159
14. Jebavá Lucie VRL9254 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:02 + 20:31 5361
15. Koppová Ingrid SLP7960 SLP OOB Slavia Praha 83:28 + 22:57 4887
16. Berger Marlies 121 NATURFREUNDE LINZ 83:29 + 22:58
17. Kjersti Westin PGP9255 PGP SK Praga 85:27 + 24:56 5534
18. Hofmanová Michaela LPM7751 LPM OK Lokomotiva Plzeň 89:46 + 29:15 5650
19. Romanovska Stina 251 HIIUMAA OK 93:20 + 32:49
20. Limpach Jessica 151 ASUB ORIENTATION 95:45 + 35:14
21. Timmusk Ade 251 HIIUMAA OK 113:38 + 53:07
Kuberková Lucie LPM9451 LPM OK Lokomotiva Plzeň DISK 0
Flašarová Kristýna PGP9054 PGP SK Praga DISK 0
Procházková Klára LPU9451 LPU OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Vodrážková Kateřina VPM7995 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň DISK 0
D21B
5.10 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 5919
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tauchmanová Ivana NPA7852 NPA SK LOB Nová Paka 57:24 5788
2. Janošíková Lenka UOL7651 UOL SK UP Olomouc 58:31 + 1:07 5909
3. Dernegard Karin 701 ALEMS OK 59:07 + 1:43
4. Svobodová Barbora TJN8952 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 59:50 + 2:26 6004
5. Maliňáková Barbora VIC9051 VIC OB Vizovice 66:02 + 8:38 0
6. Madara Kirmuska 456 AUSEKLIS TUKUMS 66:45 + 9:21
7. Košťálová Petra 503 OLIFANT AMERSFOORT 69:41 + 12:17
8. Juřeníková Hana MOV8052 MOV SKOB Ostrava 69:53 + 12:29 5132
9. Švihovská Eva SJC8352 SJC Sportcentrum Jičín 71:25 + 14:01 4656
10. Urbanová Johana PZR9251 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo 72:59 + 15:35 5111
11. Kovářová Josefa LTP8653 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 73:50 + 16:26 5195
12. Žitná Jana SMB9251 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla 74:12 + 16:48 3862
13. Fencíková Lucie JHB9160 JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod 76:42 + 19:18 0
14. Bozděchová Lenka PGP8254 PGP SK Praga 77:17 + 19:53 4852
15. Neradová Eva LIT8951 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 78:12 + 20:48 4010
16. Kovářová Julie LTP8854 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 79:51 + 22:27 4211
17. Klíchová Jana SSU8151 SSU SK Severka Šumperk 80:15 + 22:51 4511
18. Černíková Barbora DOB7878 DOB KOB Dobruška 81:17 + 23:53 3989
19. Podlipná Veronika NPA8152 NPA SK LOB Nová Paka 81:49 + 24:25 4306
20. Uhrová Zuzana VSP8050 VSP USK Praha 82:43 + 25:19 4050
21. Fencíková Vladislava JHB6553 JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod 83:56 + 26:32 0
22. Fejková Marcela SJC7751 SJC Sportcentrum Jičín 86:56 + 29:32 3783
23. Ježková Klára PGP8455 PGP SK Praga 100:39 + 43:15 0
24. Bartošová Zdeňka KRP8251 KRP SK KOURA 105:58 + 48:34 0
25. Richter Silke 361 USV TU DRESDEN 112:15 + 54:51
26. Jiménez carrión Virginia 241 CO CATALUNYA 183:12 + 125:48
Urbánková Kateřina ONO9250 ONO SKOB Ostrov DISK 0
Švancárová Helena KSU7252 KSU Klub vytrvalostních sportů DISK 0
D21C
4.00 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 2068
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hudečková Helena KTA6951 KTA SK Kotnov Tábor 48:45 2173
2. Baiba Birzniece 456 AUSEKLIS TUKUMS 50:11 + 1:26
3. Fujáková Katka HAV8550 HAV SKOB Baník Havířov 50:38 + 1:53 1850
4. Chmelíková Zuzana VBM9353 VBM VSK Mendelu Brno 52:05 + 3:20 1803
5. Pietraszková Lenka OOP8250 OOP TJ Opava 52:09 + 3:24 2031
6. Kaufmann Marie-louise 341 OK LEIPZIG 52:10 + 3:25
7. Mesiarkinová Kamila MBM8282 MBM O-mikron 53:50 + 5:05 0
8. Schejbalová Karina SCP SCP OK Sparta Praha 54:03 + 5:18
9. Kavková Dana SCP6150 SCP OK Sparta Praha 54:21 + 5:36 1973
10. Holasová Šárka AOP7853 AOP Přátelé orientačního běhu 56:05 + 7:20 0
11. Hančová Alice VRL7052 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:08 + 9:23 0
12. Hartmeyer Christina 221 FIF HILLEROD 64:47 + 16:02
13. Koblížková Klára TJH8051 TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hra 77:56 + 29:11 566
14. Poulsen Hanne 221 FIF HILLEROD 79:03 + 30:18
15. Šebková Jana SCP9250 SCP OK Sparta Praha 79:55 + 31:10 603
16. Klimešová Zuzana KSU7979 KSU Klub vytrvalostních sportů 88:28 + 39:43 80
17. Zemanová Lenka KTA8851 KTA SK Kotnov Tábor 102:55 + 54:10 447
18. Maliňáková Petra SVS8751 SVS Orientklub Vsetín 105:31 + 56:46 451
19. Sandija Stanke 456 AUSEKLIS TUKUMS 128:30 + 79:45
Kantnerová Marie VPM8251 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň DISK 0
Rudolfová Jana SJC7752 SJC Sportcentrum Jičín DISK 0
Lassu Viktoria 355 IHW ALEX BERLIN DISK
D35A
4.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valášková Šárka KAM6951 KAM SK Kamenice 49:46
2. Klinkerová Jitka KAM6450 KAM SK Kamenice 52:06 + 2:20
3. Kheldert Elena 593 OMEGA MOSCOW 52:13 + 2:27
4. Bialeková Martina 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 54:11 + 4:25
5. Škorpilová Jana SJC7451 SJC Sportcentrum Jičín 54:36 + 4:50
6. Pachnerová Dominika CHA7750 CHA OK Chrastava 60:21 + 10:35
7. Balakova Andrea 196 GREATER VANCOUVER OC 60:26 + 10:40
8. Biolik Agnieszka 552 UNTS WARSZAWA 61:12 + 11:26
9. Hasmanová Lenka VPM7551 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 62:43 + 12:57
10. Škáchová Petra SLP7051 KAM SK Kamenice 66:48 + 17:02
11. Vildmonová Pavla LBE7451 LBE TJ Lokomotiva Beroun 67:45 + 17:59
12. Ilze Vilks 456 AUSEKLIS TUKUMS 68:39 + 18:53
13. Henychová Zuzana VLI6151 VLI Slavia Liberec orienteerin 73:09 + 23:23
14. Pecharová Michaela TJP6550 TJP TJ Sokol Troja 73:40 + 23:54
15. Dvořáčková Jana TTR7852 TTR OOB Třebíč 82:40 + 32:54
16. Efrevova Svetlana 596 LESMASTER KIROV 91:48 + 42:02
17. Kolářová Michaela SLA7351 SLA SKOB Slaný 94:59 + 45:13
Martanová Daniela VLI7452 VLI Slavia Liberec orienteerin DISK
D35B
3.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:29
2. Městková Kateřina VSP7650 VSP USK Praha 44:46 + 0:17
3. Čivrná Karolína VRL7355 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:27 + 2:58
4. Mrázková Jana TUR7850 TUR OOB TJ Turnov 50:37 + 6:08
5. Rydlová Jana VIC7752 VIC OB Vizovice 51:50 + 7:21
6. Smolíková Kateřina KSU7793 KSU Klub vytrvalostních sportů 55:32 + 11:03
7. Junková Petra STH7451 STH SK Studenec 57:04 + 12:35
8. Bartošová Jana MLA7051 MLA MLOK Mariánské Lázně 58:31 + 14:02
9. Chvátilová Pavlína PHK7450 PHK OK 99 Hradec Králové 60:56 + 16:27
10. Asterová Jana SLA7451 SLA SKOB Slaný 61:10 + 16:41
11. Krausová Marcela LCV LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomut 62:37 + 18:08
12. Šauli Iva VPM7852 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 62:52 + 18:23
13. Kärger Brit 341 OK LEIPZIG 63:33 + 19:04
14. Richtrová Lucie VPM7451 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 65:27 + 20:58
15. Fukalová Radmila AOV7051 AOV OOB TJ Baník Ostrava 65:54 + 21:25
16. Marešová Marcela NEJ7450 NEJ TJ Jiskra Nejdek 77:25 + 32:56
17. Smrčková Věra KSU7373 KSU Klub vytrvalostních sportů 78:04 + 33:35
18. Zemková Helena SLA7450 SLA SKOB Slaný 81:10 + 36:41
19. Černá Monika MLA7451 MLA MLOK Mariánské Lázně 86:36 + 42:07
20. Janderová Markéta DVP7751 DVP TJ Sokol Praha Spořilov - 92:59 + 48:30
D40A
4.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hinge krogsgaard Heidi 222 SILKEBORG OK 51:03
2. Staňková Marcela VPM6951 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 51:57 + 0:54
3. Paroulková Iva LLI7151 LLI TJ Loko Liberec 52:10 + 1:07
4. Hiršová Marcela VBM7079 VBM VSK Mendelu Brno 56:40 + 5:37
5. Janovská Petra PGP7355 PGP SK Praga 57:31 + 6:28
6. Kubald Katrin 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 57:49 + 6:46
7. Kožinová Jana PGP6651 PGP SK Praga 59:53 + 8:50
8. Skaug Anne 224 OK PAN AARHUS 61:31 + 10:28
9. Forstová Lenka MFP6850 MFP VŠSK MFF UK Praha 64:51 + 13:48
10. Ender Ira 341 OK LEIPZIG 65:54 + 14:51
11. Škvorová Zuzana KAM7350 KAM SK Kamenice 67:18 + 16:15
12. Eichlerová Jana KAS7051 KAS KOB Kamenický Šenov 72:33 + 21:30
13. Eriksen alkjaer Tine 221 FIF HILLEROD 73:52 + 22:49
14. Hankovcová Lenka KAM7053 KAM SK Kamenice 78:18 + 27:15
15. Rohanová Markéta PVP7251 PVP VSK Přírodověda 78:58 + 27:55
16. Zane Ozola 456 AUSEKLIS TUKUMS 93:31 + 42:28
17. Duch Blandine 293 CSM RILLIEUX 95:02 + 43:59
18. Weber Simona 353 PHOENIX LUBECK 110:15 + 59:12
19. Peyrard Cécile 296 COORE ROUBIA 114:11 + 63:08
Kulhavá Jarmila SRK6751 SRK SOOB Spartak Rychnov nad K DISK
D40B
3.90 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Iva TUR6850 TUR OOB TJ Turnov 45:40
2. Liga Blanka 456 AUSEKLIS TUKUMS 49:19 + 3:39
3. Čechlovská Jana CHA6250 CHA OK Chrastava 52:01 + 6:21
4. Maňáková Silvie PHK7151 PHK OK 99 Hradec Králové 52:49 + 7:09
5. Kalenská Kateřina STH7351 STH SK Studenec 53:28 + 7:48
6. Iakovenko Olga 751 SKIF CSO SUMY 55:06 + 9:26
7. Obrátilová Naďa ABM6654 ABM KOB Moira Brno 55:48 + 10:08
8. Drozd Olena 751 SKIF CSO SUMY 55:50 + 10:10
9. Gorčicová Ivana CHA6550 CHA OK Chrastava 57:03 + 11:23
10. Pavlíková Pavla CHA6551 CHA OK Chrastava 57:49 + 12:09
11. Westin Lenka 512 PORSGRUNN OL 58:00 + 12:20
12. Vričanová Sylva HAV6751 HAV SKOB Baník Havířov 60:02 + 14:22
13. Míková Markéta TJN7351 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 62:13 + 16:33
14. Kaděrová Barbora HAV7051 HAV SKOB Baník Havířov 62:31 + 16:51
15. Přibíková Monika PGP7256 PGP SK Praga 63:23 + 17:43
16. Šmausová Gabriela TJN6951 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 64:14 + 18:34
17. Bartáková Eva CHA7051 CHA OK Chrastava 65:10 + 19:30
18. Kaminskaite Edita 359 LVB LEIPZIG 67:45 + 22:05
19. Brousilová Petra PGP6951 PGP SK Praga 71:09 + 25:29
20. Douchová Jaroslava SNA7155 SNA TJ START Náchod 74:06 + 28:26
21. Grünberger Christine 121 NATURFREUNDE LINZ 74:30 + 28:50
22. Krunková Bohuslava SNA7053 SNA TJ START Náchod 75:19 + 29:39
23. Hlaváčková Renata PHK7060 PHK OK 99 Hradec Králové 79:14 + 33:34
24. Zierhutová Michaela LCV7151 LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomut 91:30 + 45:50
25. Leiboma Agita 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 97:38 + 51:58
D45A
4.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fogh Hanne 223 OK SORO 38:48
2. Berger Hedi 121 NATURFREUNDE LINZ 39:59 + 1:11
3. Rydlová Magda TJN6850 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 46:57 + 8:09
4. Neumannová Renata PVP6650 PVP VSK Přírodověda 49:37 + 10:49
5. Sihver Wiebke 348 POST SV DRESDEN 49:53 + 11:05
6. Simonsen Sandra 221 FIF HILLEROD 51:52 + 13:04
7. Vettik Pilvi-heli 252 JOKA 52:19 + 13:31
8. Wurzelová Dana CHT6654 CHT OOB SK Chrast 52:20 + 13:32
9. Müller Anke 348 POST SV DRESDEN 53:06 + 14:18
10. Mrázová Pavla DCE5550 DCE KOB Dobřichovice 53:44 + 14:56
11. Kosová Michaela SRK6752 SRK SOOB Spartak Rychnov nad K 54:00 + 15:12
12. Voltrová Svatava ROZ6150 ROZ OK Roztoky 54:11 + 15:23
13. Leonhardt Annette 363 LG OST BERLIN 57:09 + 18:21
14. Harju Ulla 275 TP TAMPERE 57:26 + 18:38
15. Hemmingsen kjaer Bente 221 FIF HILLEROD 58:08 + 19:20
16. Wagner Martina 354 SG ZITTAU-SUED 58:28 + 19:40
17. Berger Gislind 121 NATURFREUNDE LINZ 58:36 + 19:48
18. Kettnerová Lenka HCE6450 HCE TJ Sokol Hostivice 59:32 + 20:44
19. Hindráková Martina LTU6451 LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:13 + 23:25
20. Procházková Miluše DCE5450 DCE KOB Dobřichovice 63:39 + 24:51
21. Klašková Kateřina DKP6750 DKP Oddíl OB Kotlářka 64:46 + 25:58
22. Thýnová Ivana SHK6651 SHK TJ Slavia Hradec Králové 65:07 + 26:19
23. Rusakova Anna 592 O-CLUB MOSCOW 69:06 + 30:18
24. Siltere Vija 453 IK AUSEKLIS RIGA 69:19 + 30:31
25. Koch Eva 349 OLV BERLIN 69:22 + 30:34
26. Maenttaeri Liisa 276 Joutsenon Kullervo 69:35 + 30:47
27. Käding Kirsten 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 71:18 + 32:30
28. Veljačiková Markéta SCP6451 SCP OK Sparta Praha 73:45 + 34:57
29. Boeck Ute 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 82:01 + 43:13
30. Lambeau Carine 151 ASUB ORIENTATION 86:29 + 47:41
31. Slavíková Kateřina PGP6650 PGP SK Praga 91:08 + 52:20
32. Krömer Ines 343 TURBINE ZITTAU 93:17 + 54:29
33. Buelens Jenny 151 ASUB ORIENTATION 131:22 + 92:34
Šmausová Dana TJN6750 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad DISK
D45B
3.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hillebrand Karin 122 ASKO HENNDORF 52:34
2. Chroustová Petra VBM6655 VBM VSK Mendelu Brno 54:28 + 1:54
3. Maliňáková Eva KVS6551 KSV SKOB Kobra Vsetín 56:33 + 3:59
4. Burdová Simona LDC6851 LDC KOB Děčín 57:12 + 4:38
5. Šoupová Jana LPM6850 LPM OK Lokomotiva Plzeň 58:32 + 5:58
6. Kubínová Jana SKV6751 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 58:45 + 6:11
7. Argalášová Gabriela TRI6850 TRI TJ TŽ Třinec 60:36 + 8:02
8. Wagner Birgit 121 NATURFREUNDE LINZ 61:35 + 9:01
9. Divecká Růžena SHK6753 SHK TJ Slavia Hradec Králové 62:38 + 10:04
10. Kašparová Irena SLA6852 SLA SKOB Slaný 65:21 + 12:47
11. Zöbl Maria 121 NATURFREUNDE LINZ 69:18 + 16:44
12. Žandová Marie SKV6551 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 79:57 + 27:23
13. Inese Lacare 456 AUSEKLIS TUKUMS 85:56 + 33:22
14. Bikeliene Ema 481 LABIRINTAS 2 95:32 + 42:58
15. Peřinková Irena BBM6550 BBM BETA URSUS Orienteering 98:53 + 46:19
16. Cionoiu Michaela 352 TV COBURG-NEUSES 104:35 + 52:01
17. Šebková Helena SCP6750 SCP OK Sparta Praha 116:35 + 64:01
Šafková Petra KAM6650 KAM SK Kamenice DISK
Fundová Hana SHK6752 SHK TJ Slavia Hradec Králové DISK
D50A
3.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vári Helle Egeberg 511 IF STURLA 48:30
2. Zalaiskalna Velga 453 IK AUSEKLIS RIGA 48:36 + 0:06
3. Akerblom Birgit 705 STORA TUNA OK 50:05 + 1:35
4. Hokajarvi Raili 271 SK POHJANTAHTI 50:14 + 1:44
5. Vlažná Mirka LCE5852 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 53:44 + 5:14
6. Michálková Jiřina VSP6151 VSP USK Praha 54:35 + 6:05
7. Laure Ilze 451 CARNIKAVA 56:28 + 7:58
8. Steina Mudite 456 AUSEKLIS TUKUMS 59:01 + 10:31
9. Hejnalová Hana PHK6151 PHK OK 99 Hradec Králové 62:13 + 13:43
10. Kovářová Alena LTP6151 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:35 + 19:05
11. Cordeiro-mendes Myriam 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 68:02 + 19:32
12. Jermanová Eva TJN6150 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 74:43 + 26:13
13. Basset Sylvie 293 CSM RILLIEUX 76:11 + 27:41
Sluta Lyudmyla 751 SKIF CSO SUMY DISK
D50B
3.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Flack-larsson Annette 709 VANERSBORGS SK 54:26
2. Nýdrlová Eva VRL5451 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:27 + 0:01
3. Tihonová Jindra TAP6253 TAP KOB TRETRA Praha 55:12 + 0:46
4. Havlíčková Jindra KNC6150 KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č 61:23 + 6:57
5. Snuka Rota 458 BEBRI RIGA 62:35 + 8:09
6. Kábrtová Iva PEN6350 PEN OK RECO Sport 65:54 + 11:28
7. Penkule Silvija 456 AUSEKLIS TUKUMS 67:50 + 13:24
7. Košková Vlasta LLI6351 LLI TJ Loko Liberec 67:50 + 13:24
9. Hrabánková Ilona PGP6250 PGP SK Praga 72:15 + 17:49
10. Nováková Pavla DOK5950 DOK OK Doksy 82:43 + 28:17
D55A
3.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 351 SSV PLANETA RADEBEUL 45:15
2. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VBM VSK Mendelu Brno 51:21 + 6:06
3. Běhounová Jiřina PHK5651 PHK OK 99 Hradec Králové 52:16 + 7:01
4. Zelená Markéta PGP5850 PGP SK Praga 55:16 + 10:01
5. Konopáčová Jana TUR5650 TUR OOB TJ Turnov 55:35 + 10:20
6. Lange Veronika 362 USC MAGDEBURG 58:12 + 12:57
7. Nováková Svatava SKV5351 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 58:36 + 13:21
8. Frantz Annika 703 STIGMANNEN KARLSHAMNS OK 58:38 + 13:23
9. Daina Gredzena 456 AUSEKLIS TUKUMS 59:01 + 13:46
10. Mrázková Ivana DKP5650 DKP Oddíl OB Kotlářka 62:10 + 16:55
11. Kalibánová Jiřina NPA5351 NPA SK LOB Nová Paka 63:05 + 17:50
12. Kadavá Eva CHA5750 CHA OK Chrastava 64:23 + 19:08
13. Lindkvist Anneli 702 GUSTAVSBERGS OK 68:44 + 23:29
14. Fejlková Alice SHK5351 SHK TJ Slavia Hradec Králové 69:18 + 24:03
15. Havlová Jaroslava JEN5452 JEN OB Jenišovice 71:37 + 26:22
16. Langrová Eva SNA5351 SNA TJ START Náchod 72:01 + 26:46
17. Korejčíková Dáďa LLI5550 LLI TJ Loko Liberec 76:35 + 31:20
18. Bradnová Věra CHA5550 CHA OK Chrastava 82:00 + 36:45
19. Lusková Olga CHA5650 CHA OK Chrastava 103:00 + 57:45
20. Oswald Luise 125 HSV PINKAFELD 107:01 + 61:46
D55B
3.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláhová Luba SHK5852 SHK TJ Slavia Hradec Králové 49:25
2. Klimplová Alena LPU5551 LPU OK Lokomotiva Pardubice 50:03 + 0:38
3. Staneviciene Ruta 473 LABIRINTAS OK 50:32 + 1:07
4. Kosmaceva Tamara 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 51:45 + 2:20
5. Hejtmánková Alena TAP5452 TAP KOB TRETRA Praha 54:56 + 5:31
6. Kubátová Lenka SKV5551 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 56:30 + 7:05
7. Trávníčková Jitka KVS5651 KSV SKOB Kobra Vsetín 61:04 + 11:39
8. Nováková Jana NPA5552 NPA SK LOB Nová Paka 62:15 + 12:50
9. Hudzieczková Danuta KVS5751 KSV SKOB Kobra Vsetín 62:52 + 13:27
10. Dace Franka 456 AUSEKLIS TUKUMS 66:45 + 17:20
11. Gazdačková Jana SHK5851 SHK TJ Slavia Hradec Králové 74:36 + 25:11
12. Stulíková Zuzana SHK5751 SHK TJ Slavia Hradec Králové 75:47 + 26:22
13. Patáková Mária KSH5751 KSH OOB TJ Kašperské Hory 80:54 + 31:29
14. Svobodová Eva SHK5853 SHK TJ Slavia Hradec Králové 81:34 + 32:09
15. Šabatková Zdena SHK5652 SHK TJ Slavia Hradec Králové 88:04 + 38:39
16. Sparke Carole 321 BERKSHIRE ORIENTEERS 109:11 + 59:46
17. Böhmová Eva TJN5450 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 136:43 + 87:18
D60
2.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčíková Alena CHA5351 CHA OK Chrastava 46:21
2. Horynová Eva TZL5254 TZL SKOB Zlín 46:47 + 0:26
3. Krasuckiene Egle 473 LABIRINTAS OK 47:16 + 0:55
4. Neradová Alena LIT5051 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 51:47 + 5:26
5. Beata Freimane 456 AUSEKLIS TUKUMS 55:41 + 9:20
6. Zlesáková Vlasta JIL5362 JIL OK Jilemnice 58:13 + 11:52
7. Challacombe Val 322 WELWYN ORIENTEERS 60:16 + 13:55
8. Tvrdková Eva LBE5150 LBE TJ Lokomotiva Beroun 61:13 + 14:52
9. Horáčková Stanislava VLI4950 VLI Slavia Liberec orienteerin 66:07 + 19:46
10. Silvija Seglina 456 AUSEKLIS TUKUMS 66:20 + 19:59
11. Vokálová Pavla CHA4951 CHA OK Chrastava 67:18 + 20:57
12. Cigošová Anna TBM5253 TBM KOS TJ Tesla Brno 72:00 + 25:39
13. Rufferová Iva SNA SNA TJ START Náchod 73:27 + 27:06
14. Roeling Monica 501 KOVZ RIJSBERGEN 74:08 + 27:47
15. Antra Arina 456 AUSEKLIS TUKUMS 75:18 + 28:57
16. Ender Irina 343 TURBINE ZITTAU 76:33 + 30:12
17. Folino Betty 221 FIF HILLEROD 79:57 + 33:36
18. Eismark Inger 704 IFK GOTEBORG 91:52 + 45:31
19. Ondrůjová Anna LIT5351 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 118:16 + 71:55
D65
2.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gavendová Anna TRI4650 TRI TJ TŽ Třinec 43:50
2. Suchánková Libuše SOP4851 SOP OOB TJ Slezan Opava 50:28 + 6:38
3. Lohrová Jarmila SCP4650 SCP OK Sparta Praha 51:50 + 8:00
4. Vaira Cerniseva 456 AUSEKLIS TUKUMS 54:26 + 10:36
5. Dvořáková Ladislava PGP4451 PGP SK Praga 57:01 + 13:11
6. Městková Eva TEP4851 TEP Tempo Praha 57:38 + 13:48
7. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJP TJ Sokol Troja 58:00 + 14:10
8. Ziliene Asta 473 LABIRINTAS OK 61:52 + 18:02
9. Kašková Eva CHA4650 CHA OK Chrastava 65:39 + 21:49
10. Nejezchlebová Věra KAS4551 KAS KOB Kamenický Šenov 66:17 + 22:27
11. Zmeková Míla SLP4451 SLP OOB Slavia Praha 67:46 + 23:56
12. Wagner Elfi 121 NATURFREUNDE LINZ 87:24 + 43:34
Müller Brigitte 122 ASKO HENNDORF DISK
D70
2.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ilze Bruce 456 AUSEKLIS TUKUMS 40:07
2. Slavina Anna 452 OZONS OK RIGA 52:04 + 11:57
3. Roder Ulrika 123 HSV RIED 55:43 + 15:36
4. Walter Ingrid 355 IHW ALEX BERLIN 59:21 + 19:14
5. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KAS KOB Kamenický Šenov 67:38 + 27:31
6. Hudečková Alena KTA4351 KTA SK Kotnov Tábor 76:29 + 36:22
7. Šťastná Jana PVP3650 PVP VSK Přírodověda 96:38 + 56:31
8. Eulitz Ilse 358 OLV WEIMAR 105:47 + 65:40
F3
3.00 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němeček Jan KAM9300 KAM SK Kamenice 25:39
2. Bauerová Kateřina SKV SKV TJ Slovan Karlovy Vary 25:55 + 0:16
3. Tkáč Jan TJN TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 28:20 + 2:41
4. Äkerman Jens 708 GAVLE OK 28:21 + 2:42
5. Kovaříková Erika KAM KAM SK Kamenice 28:29 + 2:50
6. Přibíková Johana NEREG 29:06 + 3:27
7. Jandová Lenka KAD KAD Originální Vivalín Team Ka 31:18 + 5:39
8. Vřešťálová Lucie TUR7450 TUR OOB TJ Turnov 32:12 + 6:33
9. Machová Věra TJN TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 33:28 + 7:49
10. Bugár József 391 BOF BUDAORS 34:08 + 8:29
11. Krejčová Vlasta SKV9453 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 35:13 + 9:34
12. Hartmeyer Karoline 221 FIF HILLEROD 35:22 + 9:43
13. Gebel Lumír SVS SVS Orientklub Vsetín 35:31 + 9:52
14. Junek Petr STH5501 STH SK Studenec 35:52 + 10:13
15. Savičová Irena SKV5352 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 35:53 + 10:14
16. Stryk Martin KSU Klub vytrvalostních sportů 36:31 + 10:52
17. Pečený Libor NEREG 36:37 + 10:58
18. Novák Mikuláš NEREG 38:01 + 12:22
19. Kubecová Jana STB7399 STB TJ Stadion Nový Bor 38:07 + 12:28
20. Bínová Kathrin MLA6754 MLA MLOK Mariánské Lázně 38:15 + 12:36
21. Hořáková Petra LLI6953 LLI TJ Loko Liberec 38:37 + 12:58
22. Erben Jiří NEREG 38:46 + 13:07
23. Fürstová Anna LLI9853 LLI TJ Loko Liberec 39:00 + 13:21
24. Haikonen Johanna NEREG 40:22 + 14:43
25. Geislerová Blanka NEREG 40:41 + 15:02
26. Rohlík Petr KSV SKOB Kobra Vsetín 42:53 + 17:14
27. Nováková Jana NEREG 43:22 + 17:43
28. Safernová Zuzana KSH86 KSH OOB TJ Kašperské Hory 43:24 + 17:45
29. Ziebová Lenka NEJ NEJ TJ Jiskra Nejdek 43:38 + 17:59
30. Rohlík Jan KVS9801 KSV SKOB Kobra Vsetín 45:36 + 19:57
31. Novák Jakub NEREG 46:32 + 20:53
32. Magyar János 391 BOF BUDAORS 46:51 + 21:12
33. Jenei Margit 391 BOF BUDAORS 49:10 + 23:31
34. Hudeček Jaroslav KTA1965 KTA SK Kotnov Tábor 49:17 + 23:38
35. Paurová Lenka N05 OSŽ 50:08 + 24:29
36. Vodrážka Matěj VLI0101 VLI Slavia Liberec orienteerin 50:11 + 24:32
37. Obrátil Miroslav ABM ABM KOB Moira Brno 50:44 + 25:05
38. Bartáková ml. Eva CHA9950 CHA OK Chrastava 50:59 + 25:20
39. Zieba Jaroslav NEJ6500 NEJ TJ Jiskra Nejdek 51:43 + 26:04
40. Kavalírová Kateřina OKP OKP SK OK 24 Praha 52:02 + 26:23
41. Krákorová Iva NEREG 52:30 + 26:51
42. Chrz Pavel KUL KUL KOB Ustí nad Labem 52:57 + 27:18
43. Lapins Aigars 454 OK KO 53:33 + 27:54
44. Syslová Drahomíra PGP5650 PGP SK Praga 54:02 + 28:23
45. Galantíková Lucie SBR SBR SKOB Bruntál 54:13 + 28:34
46. Stryková Vlasta KSU KSU Klub vytrvalostních sportů 57:54 + 32:15
47. Keszthelyi Ildikó 391 BOF BUDAORS 58:02 + 32:23
48. Dejnožková Blanka TJN TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 60:34 + 34:55
49. Boeck Thomas 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 61:43 + 36:04
50. Roos Ronald 502 HOC 93 MEPPEL 62:11 + 36:32
51. Doležalová Liběna VPM VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 63:23 + 37:44
52. Tichá Ivana KNC6250 KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č 64:05 + 38:26
53. Doležal Jan VPM VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 66:45 + 41:06
54. Voleský Karel BBM BBM BETA URSUS Orienteering 68:14 + 42:35
55. Voltr Václav ROZ ROZ OK Roztoky 72:32 + 46:53
56. Souhrada Pavel NEREG 76:08 + 50:29
57. Zenkerová Miluše LCV4550 LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomut 76:58 + 51:19
58. Olbrycht Anna 553 OLBnO WARSZAWA 77:23 + 51:44
59. Bartáková Martina NEREG 77:47 + 52:08
60. Tokár Jiří NEREG 78:35 + 52:56
61. Nedvídková Jitka DLT5151 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 83:45 + 58:06
62. Mesiarkinová Eva NEREG 85:35 + 59:56
63. Nováček Vít NEREG 90:04 + 64:25
64. Jelínková Radka MLA6951 MLA MLOK Mariánské Lázně 94:52 + 69:13
65. Klašková Josefina DKP9651 DKP Oddíl OB Kotlářka 99:17 + 73:38
66. Kuchařová Eliška NEREG 102:07 + 76:28
67. Jobst Ivonne 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 104:45 + 79:06
68. Jankovcová Marie TJP3950 TJP TJ Sokol Troja 107:04 + 81:25
69. Taurit Alois NEREG 118:14 + 92:35
Ždanovs Mattis NEREG DISK
Šmaus Ivan TJN6249 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad DISK
Sysel Zdeněk PGP5200 PGP SK Praga DISK
Albrecht Vladimír KAM7800 KAM SK Kamenice DISK
F5
4.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovařík Tomáš KAM KAM SK Kamenice 40:52
2. Kochová Nikola NEREG 51:33 + 10:41
3. Kalenský Pavel SUL7600 SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús 52:21 + 11:29
4. Cigoš Evžen VBM5204 VBM VSK Mendelu Brno 54:10 + 13:18
5. Funda Jiří API9301 API OK Andante Písek 54:33 + 13:41
6. Cienciala Martin TRI7401 TRI TJ TŽ Třinec 58:17 + 17:25
7. Buhler Michael TUD USV TU Dresden 59:02 + 18:10
8. Kubičko Petr SJH6901 SJH SJH Jindřichův Hradec 59:42 + 18:50
9. Stanojkovičová Ljuba STB8099 STB TJ Stadion Nový Bor 60:16 + 19:24
10. Smolka Ondřej TJP9401 TJP TJ Sokol Troja 60:30 + 19:38
11. Nováček Miloš NEREG 60:42 + 19:50
12. Tengler Martin MLA MLA MLOK Mariánské Lázně 60:50 + 19:58
13. Kubičková Bára SJH9551 SJH SJH Jindřichův Hradec 61:01 + 20:09
14. Pšenička Vít NEREG 61:19 + 20:27
15. Nováčková Miluše NEREG 61:22 + 20:30
16. Slavík Viktor PGP6300 PGP SK Praga 61:47 + 20:55
17. Novák Tom DOK5500 DOK OK Doksy 62:00 + 21:08
18. Krejčí Lukáš TJN TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 62:52 + 22:00
18. Tesařová Bohumila TRI6957 TRI TJ TŽ Třinec 62:52 + 22:00
20. Straka Dan KAM6602 KAM SK Kamenice 63:35 + 22:43
21. Egrt Martin NEREG 64:57 + 24:05
22. Nováček David NEREG 65:10 + 24:18
23. Štípek Rostislav N10 NEREGISTR. ZLÍN 67:15 + 26:23
24. Beránek Radek N06 PRAHA II 67:19 + 26:27
25. Maršál Jiří VLI9701 VLI Slavia Liberec orienteerin 67:36 + 26:44
26. Hanč Jaroslav VRL6702 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:38 + 26:46
27. Přeček Zdeněk SCP5200 SCP OK Sparta Praha 69:05 + 28:13
28. Rajncsak Dávid NEREG 69:33 + 28:41
29. Uvizlová Radka NEREG 70:16 + 29:24
30. Albrechtová Eva KAM7850 KAM SK Kamenice 71:31 + 30:39
31. Wagner Thomas 354 SG ZITTAU-SUED 71:38 + 30:46
32. Birgit Buhler USV TU Dresden 71:49 + 30:57
33. Francke Karel NEREG 72:46 + 31:54
34. Fürstová Katka LLI6950 LLI TJ Loko Liberec 73:44 + 32:52
35. Kamerer Marek KAM KAM SK Kamenice 74:05 + 33:13
36. Kubičková Ivana SJH6851 SJH SJH Jindřichův Hradec 74:13 + 33:21
37. Bína Pavel MLA6708 MLA MLOK Mariánské Lázně 75:11 + 34:19
38. Kořínek Zdeněk PEN PEN OK RECO Sport 75:23 + 34:31
39. Nedvídek Adam DLT DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 75:32 + 34:40
40. Linka Vladislav SUL SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús 78:26 + 37:34
41. Hradecká Petra NEREG 78:50 + 37:58
42. Šoupa Karel LPM6900 LPM OK Lokomotiva Plzeň 79:21 + 38:29
43. Pavlíková Klára LIT7451 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 79:26 + 38:34
44. Melichar Jaromír LLI6301 LLI TJ Loko Liberec 79:32 + 38:40
45. Cienciala Petr TRI7600 TRI TJ TŽ Třinec 79:56 + 39:04
46. Šváb Jan VSP5801 VSP USK Praha 80:08 + 39:16
47. Košek Jan LLI9801 LLI TJ Loko Liberec 80:58 + 40:06
48. Linková Katka NEREG 82:14 + 41:22
49. Bruk Slavomír TRI6800 TRI TJ TŽ Třinec 83:12 + 42:20
50. Linková Alena SUL SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús 85:59 + 45:07
51. Pohořalá Anna ROU9954 ROU SKOB Roudnice nad Labem 86:27 + 45:35
52. Dernegard Henric 701 ALEMS OK 87:01 + 46:09
53. Herter Laszlo NEREG 88:23 + 47:31
54. Pohořalý Dobroslav ROU6401 ROU SKOB Roudnice nad Labem 89:36 + 48:44
55. Linka Michal NEREG 89:46 + 48:54
56. Schejbalová Kristina ZLH5552 ZLH OOB TJ Zlaté Hory 91:20 + 50:28
57. Hájková Soňa ZVO ZVO OB SK Zvole 92:27 + 51:35
58. Schejbal Vladimír ZLH5501 ZLH OOB TJ Zlaté Hory 92:54 + 52:02
59. Kohout Josef SHK6902 SHK TJ Slavia Hradec Králové 93:06 + 52:14
60. Beránek Jan N06 PRAHA II 94:27 + 53:35
61. Košek Ladislav LLI5903 LLI TJ Loko Liberec 96:42 + 55:50
62. Rakovec Miloš SCP4500 SCP OK Sparta Praha 102:49 + 61:57
63. Pluháčková Markéta MLA8701 MLA MLOK Mariánské Lázně 104:26 + 63:34
64. Zavadilová Naďa SCP5450 SCP OK Sparta Praha 104:31 + 63:39
65. Sysel Zdeněk PGP5200 PGP SK Praga 110:16 + 69:24
66. Bauerová Anežka NEREG 128:15 + 87:23
67. Hlaváčiková Erika EBB - Ekonom Bánská Bystrica 132:21 + 91:29
Schallberger Josef 641 TV KUSSNACHT DISK
H10
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dejnožka Vojtěch TJN0300 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 18:07
2. Kovářík Tomáš KAM0300 KAM SK Kamenice 18:39 + 0:32
3. Tkáč Matěj TJN0401 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 19:05 + 0:58
4. Gajda Martin VSP0404 KAM SK Kamenice 19:39 + 1:32
5. Kožina Štěpán PGP0300 PGP SK Praga 20:09 + 2:02
6. Vitebský Lukáš TJN0302 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 20:10 + 2:03
7. Tokár Radim NEJ0300 NEJ TJ Jiskra Nejdek 21:41 + 3:34
7. Pachnik Stanislav STB0303 STB TJ Stadion Nový Bor 21:41 + 3:34
9. Oncirk Jan ONO0301 ONO SKOB Ostrov 22:05 + 3:58
10. Makarenko Aleksandr 595 VOSTOK MOSCOW 22:13 + 4:06
11. Peterka Jakub LLI0404 LLI TJ Loko Liberec 24:49 + 6:42
12. Šauli Filip VPM0301 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 26:56 + 8:49
13. Štěrba Marek SKV0401 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 27:11 + 9:04
14. Biolik Emil 552 UNTS WARSZAWA 28:39 + 10:32
15. Hnízdil Matěj KAS0301 KAS KOB Kamenický Šenov 29:58 + 11:51
16. Baldrián Tomáš VSP0405 VSP USK Praha 30:02 + 11:55
17. Chaloupka Viktor KAM0301 KAM SK Kamenice 31:55 + 13:48
18. Kolář Matyáš SLA0300 SLA SKOB Slaný 34:37 + 16:30
19. Řehoř Vojta TJN0303 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 36:04 + 17:57
20. Kyral Maxmilián KAM0305 KAM SK Kamenice 42:35 + 24:28
21. Jobst Tobin 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 48:11 + 30:04
22. Aleshin Andrey 595 VOSTOK MOSCOW 50:09 + 32:02
23. Brandt Adam ABM ABM KOB Moira Brno 66:10 + 48:03
H12A
3.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Emils Germanis 456 AUSEKLIS TUKUMS 28:14
2. Šafka Sebastian KAM0101 KAM SK Kamenice 28:15 + 0:01
3. Richtr Lukáš VPM0204 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 28:21 + 0:07
4. Janovský Tomáš PGP0101 PGP SK Praga 29:32 + 1:18
5. Gajda Jan KAM0105 KAM SK Kamenice 30:30 + 2:16
6. Bílý Jakub LTP0104 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:05 + 2:51
7. Hořák Jaroslav LLI0102 LLI TJ Loko Liberec 34:13 + 5:59
8. Paroulek Lukáš LLI0201 LLI TJ Loko Liberec 34:15 + 6:01
9. Víšek Martin KAM0102 KAM SK Kamenice 35:54 + 7:40
10. Homza Daniil 171 MALINOVKA MINSK 36:36 + 8:22
11. Solmanis Davis 453 IK AUSEKLIS RIGA 37:54 + 9:40
12. Hemmingsen kjaer Lukas 221 FIF HILLEROD 39:29 + 11:15
13. Skaug Soren 224 OK PAN AARHUS 39:51 + 11:37
14. Zorin Michail 595 VOSTOK MOSCOW 40:00 + 11:46
15. Klaška Martin DKP0100 DKP Oddíl OB Kotlářka 40:33 + 12:19
16. Hankovec Hugo KAM0201 KAM SK Kamenice 41:24 + 13:10
17. Blaha Petr KAM0104 KAM SK Kamenice 42:04 + 13:50
18. Valášek Václav KAM0100 KAM SK Kamenice 43:00 + 14:46
19. Forst Antonín MFP0101 MFP VŠSK MFF UK Praha 49:09 + 20:55
20. Peyrard Paul 296 COORE ROUBIA 51:01 + 22:47
21. Albrecht Adam KAM0203 KAM SK Kamenice 54:24 + 26:10
22. Maenttaeri Eino 276 Joutsenon Kullervo 55:23 + 27:09
23. Hasman Marek VPM0201 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 57:47 + 29:33
24. Hejsek Filip KAM0204 KAM SK Kamenice 58:06 + 29:52
25. Fogh Jonas 223 OK SORO 64:25 + 36:11
26. Cionoiu Daniel 352 TV COBURG-NEUSES 91:17 + 63:03
Hinge krogsgaard Elias 222 SILKEBORG OK DISK
H12B
3.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartoš Václav MLA0101 MLA MLOK Mariánské Lázně 33:07
2. Adamec Martin TJN0106 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 34:13 + 1:06
3. Hašek Adam VPM0101 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 37:56 + 4:49
4. Budský Ondřej TJN0105 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 40:40 + 7:33
5. Brousil Tomáš PGP0100 PGP SK Praga 41:57 + 8:50
6. Dosovitskiy Mikhail 598 O-LEN MOSCOW 42:27 + 9:20
7. Dauknys Gytis 477 ORIENS 43:47 + 10:40
8. Hecl František KSU0201 KSU Klub vytrvalostních sportů 45:28 + 12:21
9. Poikans Mikus 456 AUSEKLIS TUKUMS 47:03 + 13:56
10. Berger Peter 121 NATURFREUNDE LINZ 47:14 + 14:07
11. Satalovs Daniels 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 51:32 + 18:25
12. Horák Tomáš TJN0109 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 55:24 + 22:17
13. Garais Raimonds 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 63:44 + 30:37
H14A
3.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škvor Ota KAM9900 KAM SK Kamenice 29:48
2. Filipek Sebastian TRI0002 TRI TJ TŽ Třinec 33:09 + 3:21
3. Poulsen Malthe 221 FIF HILLEROD 34:49 + 5:01
4. Melichar Petr LLI0001 LLI TJ Loko Liberec 37:20 + 7:32
5. Šebek Petr DKP9903 DKP Oddíl OB Kotlářka 38:07 + 8:19
6. Matoušek Matěj KSU0005 KSU Klub vytrvalostních sportů 38:23 + 8:35
7. Skaug Mads 224 OK PAN AARHUS 38:57 + 9:09
8. Roudný Martin LPU0002 LPU OK Lokomotiva Pardubice 39:20 + 9:32
9. Bjornsen Andreas bock 224 OK PAN AARHUS 39:57 + 10:09
10. Hasman Ondřej VPM0002 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 40:48 + 11:00
11. Chvátil Šimon PHK9908 PHK OK 99 Hradec Králové 41:54 + 12:06
12. Daukšys Algirdas 480 ŠILALES SM 42:00 + 12:12
13. Hašek Jan VPM0001 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 42:20 + 12:32
14. Šrámek Ondřej KSU9909 KSU Klub vytrvalostních sportů 43:34 + 13:46
15. Haikonen Aaro 272 ULVILAN URA 46:26 + 16:38
16. Jílek Ondřej KSU9908 KSU Klub vytrvalostních sportů 48:26 + 18:38
17. Hemmingsen kjaer Malte 221 FIF HILLEROD 50:30 + 20:42
18. Adomas Repšys 477 ORIENS 51:34 + 21:46
19. Makarenko Alexey 595 VOSTOK MOSCOW 55:25 + 25:37
20. Roudný Václav LPU0001 LPU OK Lokomotiva Pardubice 55:55 + 26:07
21. Karnitis Edgars 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 59:48 + 30:00
22. Fricis Spektors 456 AUSEKLIS TUKUMS 70:03 + 40:15
23. Leshenko Alexey 595 VOSTOK MOSCOW 72:10 + 42:22
24. Vayssat Romain 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 88:18 + 58:30
Mašata Metoděj PHK9905 PHK OK 99 Hradec Králové DISK
H14B
3.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poikans Ansis 456 AUSEKLIS TUKUMS 31:27
2. Kulhavý Tadeáš LPU0005 LPU OK Lokomotiva Pardubice 38:34 + 7:07
3. Aigner Tobias 122 ASKO HENNDORF 39:26 + 7:59
4. Šmaus Antonín TJN0001 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 39:47 + 8:20
5. Novák František N03 neregistrovaní Praha 41:36 + 10:09
6. Stormer Emil KAM0000 KAM SK Kamenice 42:35 + 11:08
7. Arpáš Samuel 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 43:25 + 11:58
8. Markel Samuel 122 ASKO HENNDORF 44:02 + 12:35
9. Gunars Gaumigs 456 AUSEKLIS TUKUMS 44:18 + 12:51
10. Eriksen alkjaer Andreas 221 FIF HILLEROD 48:01 + 16:34
11. Karlis Snepste 456 AUSEKLIS TUKUMS 51:27 + 20:00
12. Deividas Kasiulevičius 477 ORIENS 51:30 + 20:03
13. Lauris Stanke 456 AUSEKLIS TUKUMS 52:02 + 20:35
14. Vecko Jan NEJ0002 NEJ TJ Jiskra Nejdek 56:49 + 25:22
15. Kaděra Vojta HAV0000 HAV SKOB Baník Havířov 59:32 + 28:05
16. Kdýr Matěj KAM KAM SK Kamenice 60:41 + 29:14
17. Holly Christoph 122 ASKO HENNDORF 62:53 + 31:26
18. Zemko Zdeněk SLA9900 SLA SKOB Slaný 65:40 + 34:13
19. Zappe Nicholas-Benjami TJN0003 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 70:51 + 39:24
20. Pavel Martin TJN0004 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 84:49 + 53:22
Martins Smigelskis 456 AUSEKLIS TUKUMS DISK
H16A
4.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Erbland Thibault 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 38:14
2. Lanc Vojtěch TRI9807 TRI TJ TŽ Třinec 38:35 + 0:21
3. Ježek Ondřej SLA9701 SLA SKOB Slaný 43:39 + 5:25
4. Aparjods Kristers 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 45:16 + 7:02
5. Dreano Benjamin 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 48:34 + 10:20
6. Vercauteren Antoine 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 48:47 + 10:33
7. Zikmund Zdeněk SJC9703 SJC Sportcentrum Jičín 49:07 + 10:53
8. Jíra Tomáš KAM9802 KAM SK Kamenice 50:38 + 12:24
9. Žygaitis Dovydas 480 ŠILALES SM 51:11 + 12:57
10. Zschäckel Robin 349 OLV BERLIN 51:58 + 13:44
11. Cienciala Jan TRI9801 TRI TJ TŽ Třinec 52:17 + 14:03
12. Melichar Vojtěch LLI9802 LLI TJ Loko Liberec 52:38 + 14:24
13. Ašmantas Aurimas 480 ŠILALES SM 55:56 + 17:42
14. Ulmanis Haralds 456 AUSEKLIS TUKUMS 56:07 + 17:53
15. Ptáček Patrik BBM9800 BBM BETA URSUS Orienteering 57:03 + 18:49
16. Mordasas Arnas 477 ORIENS 62:55 + 24:41
17. Langenhan Julian 349 OLV BERLIN 64:59 + 26:45
18. Koch Mario 349 OLV BERLIN 68:36 + 30:22
19. Rimsa Paulius 477 ORIENS 74:01 + 35:47
H16B
4.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmaus Jan TJN9700 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 43:53
2. Maňák Michal PHK9801 PHK OK 99 Hradec Králové 47:39 + 3:46
3. Ernests Ozols 456 AUSEKLIS TUKUMS 52:03 + 8:10
4. Urbelis Deimantas 477 ORIENS 55:22 + 11:29
5. Indrans Edgars 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 57:03 + 13:10
6. Kalenský Aleš STH9801 STH SK Studenec 57:24 + 13:31
7. Zieba Jakub NEJ9800 NEJ TJ Jiskra Nejdek 66:15 + 22:22
8. Tiriuna Aurimas 480 ŠILALES SM 73:06 + 29:13
9. Allaverdov Georgiy 595 VOSTOK MOSCOW 74:21 + 30:28
10. Vilcins Ernests 456 AUSEKLIS TUKUMS 80:25 + 36:32
11. Zorin Danila 595 VOSTOK MOSCOW 91:33 + 47:40
12. Stöckl Marcel 122 ASKO HENNDORF 94:01 + 50:08
Olbrikis Lukas 476 ALYTAUS SRC/ALYTUS DISK
H18A
5.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fürst Matouš LLI9603 LLI TJ Loko Liberec 45:48
2. Glonek Jakub AOV9602 AOV OOB TJ Baník Ostrava 49:44 + 3:56
3. Hubáček Jonáš LCE9501 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 50:19 + 4:31
4. Matuš Vojtěch VRB9606 VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno 50:31 + 4:43
5. Waněk Adam VRL9501 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:42 + 4:54
6. Virlogeux Cesar 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 51:12 + 5:24
7. Stormer Oskar KAM9600 KAM SK Kamenice 51:22 + 5:34
8. Ptáček Pavel BBM9600 BBM BETA URSUS Orienteering 53:38 + 7:50
9. Beaudenon Cedric 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 53:41 + 7:53
10. Veselý Jakub PGP9503 PGP SK Praga 54:04 + 8:16
11. Navrátil Šimon PGP9702 PGP SK Praga 54:51 + 9:03
12. Sklenář Martin SBR9501 SBR SKOB Bruntál 58:34 + 12:46
13. Burda Matěj LDC9602 LDC KOB Děčín 61:04 + 15:16
14. Rooman Michael 154 TROL ANTWERPEN 61:30 + 15:42
15. Chmelař Martin ASU9505 ASU Magnus Orienteering 61:31 + 15:43
16. Málek Jan PZR9505 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo 63:46 + 17:58
17. Aster Tomáš SLA9602 SLA SKOB Slaný 66:08 + 20:20
18. Nejman Stanislav CHA9500 CHA OK Chrastava 74:36 + 28:48
H18B
5.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pirtnieks Otto 456 AUSEKLIS TUKUMS 51:36
2. Ulmanis Valts 456 AUSEKLIS TUKUMS 57:01 + 5:25
3. Walach Ondřej TRI9601 TRI TJ TŽ Třinec 57:14 + 5:38
4. Zlámal David SJC9603 SJC Sportcentrum Jičín 59:10 + 7:34
5. Ervins Jansons 456 AUSEKLIS TUKUMS 63:55 + 12:19
6. Chainauskas Stepas 477 ORIENS 72:48 + 21:12
7. Cicénas Povilas 477 ORIENS 75:59 + 24:23
8. Pärnik Jan henrik 253 MYRAKARUD 79:19 + 27:43
9. Snopko Erik 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 93:22 + 41:46
10. Horák Martin TJN9603 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 112:07 + 60:31
Arnis Silins 456 AUSEKLIS TUKUMS DISK
H20A
6.40 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 7220
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Berger Xander 121 NATURFREUNDE LINZ 51:41
2. Čermák Jan LPU9301 LPU OK Lokomotiva Pardubice 53:32 + 1:51 7038
3. Argaláš Michal TRI9301 TRI TJ TŽ Třinec 54:54 + 3:13 7328
4. Zakouřil Vít TUR9301 TUR OOB TJ Turnov 57:52 + 6:11 7123
5. Kučera Štěpán STH9401 STH SK Studenec 61:21 + 9:40 4272
6. Klaška Pavel DKP9301 DKP Oddíl OB Kotlářka 61:47 + 10:06 6387
7. Uhlíř Marek LBE9400 LBE TJ Lokomotiva Beroun 66:14 + 14:33 4699
8. Rohel Marek AOV9401 AOV OOB TJ Baník Ostrava 69:00 + 17:19 5078
9. Šmejc Jakub SJC9401 SJC Sportcentrum Jičín 72:14 + 20:33 5666
10. Kapal Tomáš KAM9402 KAM SK Kamenice 73:43 + 22:02 3556
11. Girts Silins 456 AUSEKLIS TUKUMS 85:46 + 34:05
12. Kučera Tomáš STH9402 STH SK Studenec 118:36 + 66:55 2250
Valášek Jan KAM9400 KAM SK Kamenice DISK 0
H21E
9.40 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 9050
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chloupek Adam ZBM9300 ZBM SK Žabovřesky Brno 65:21 9238
2. Bravený Vít ZBM9102 ZBM SK Žabovřesky Brno 65:32 + 0:11 8680
3. Kamenický Jakub PHK9104 PHK OK 99 Hradec Králové 68:42 + 3:21 8869
4. Michiels Yannick 155 KROL DESSEL 70:13 + 4:52
5. Kantor Ondřej TRI9103 TRI TJ TŽ Třinec 70:48 + 5:27 8317
6. Baltacis Karlis 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 70:55 + 5:34
7. Král Václav SSU8243 SSU SK Severka Šumperk 72:03 + 6:42 8081
8. Schuster Marek AOP9303 AOP Přátelé orientačního běhu 72:35 + 7:14 8964
9. Bravený Adam VBM8801 VBM VSK Mendelu Brno 74:58 + 9:37 0
10. Flašar Jan PGP8610 PGP SK Praga 77:18 + 11:57 7939
11. Hora Vojtěch PGP8301 PGP SK Praga 77:51 + 12:30 0
12. Sysel Ctibor PGP8700 PGP SK Praga 81:29 + 16:08 7265
13. Tähnas Tiit 252 JOKA 82:23 + 17:02
14. König Markus 122 ASKO HENNDORF 82:32 + 17:11
15. Van der ouderaa François 151 ASUB ORIENTATION 85:23 + 20:02
16. Švirák Ondřej ZBM9103 ZBM SK Žabovřesky Brno 91:57 + 26:36 0
17. Hostaš Petr TUR9001 TUR OOB TJ Turnov 97:34 + 32:13 5775
18. Holas Tomáš AOP7802 AOP Přátelé orientačního běhu 98:03 + 32:42 5887
19. Timmusk Taivo 251 HIIUMAA OK 99:29 + 34:08
20. Fátor Jan DOB7907 DOB KOB Dobruška 106:02 + 40:41 3060
21. Arizanović Đorđe 621 PSOK RUDAR GEOLOG BEOGRAD 106:46 + 41:25
22. Munjas Bojan 621 PSOK RUDAR GEOLOG BEOGRAD 123:58 + 58:37
23. Bojović Boško 621 PSOK RUDAR GEOLOG BEOGRAD 150:49 + 85:28
Poklop Martin SSU8802 SSU SK Severka Šumperk DISK 0
Janovský Tomáš PGP6401 PGP SK Praga DISK 0
Šrubař Michal MBM8606 MBM O-mikron DISK 0
Sysel Ondřej PGP8302 PGP SK Praga DISK 0
H21A
8.10 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 8148
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Henych Petr VLI6001 VLI Slavia Liberec orienteerin 66:07 7709
2. Švihovský Jaromír SJC8005 SJC Sportcentrum Jičín 68:04 + 1:57 8491
3. Polák Vlastimil VRL7702 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:26 + 3:19 7968
4. Mrázek Jiří DKP7911 DKP Oddíl OB Kotlářka 70:50 + 4:43 7485
5. Šabatka Zdeněk SHK8902 SHK TJ Slavia Hradec Králové 71:53 + 5:46 7653
6. Sokalski Dariusz 297 GUYANCOURT ORIENTATION 78 71:58 + 5:51
7. Peterka Vojtěch LLI7502 LLI TJ Loko Liberec 73:04 + 6:57 7936
8. Kazda Jiří SJC8006 SJC Sportcentrum Jičín 74:38 + 8:31 7265
9. Šrámek Jaromír KSU5801 KSU Klub vytrvalostních sportů 75:08 + 9:01 7165
10. Oľhava Rastislav ASU8949 ASU Magnus Orienteering 75:14 + 9:07 6597
11. Navrátil Tomáš ASU8817 ASU Magnus Orienteering 75:21 + 9:14 7687
12. Genar Jeremy 155 KROL DESSEL 75:26 + 9:19
13. Junek Petr STH7801 STH SK Studenec 76:23 + 10:16 7363
14. Kučera Michal STH9201 STH SK Studenec 76:37 + 10:30 6455
15. Azeb Karim PHK9110 PHK OK 99 Hradec Králové 76:50 + 10:43
16. Martan Jiří VLI7300 VLI Slavia Liberec orienteerin 76:59 + 10:52 6867
17. Jorge Fortunato 571 ORI-ESTARREJA 78:07 + 12:00
18. Dvořáček Radek ASU9445 ASU Magnus Orienteering 78:56 + 12:49 7043
19. Kobr Tomáš TJN8901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 79:14 + 13:07 7293
20. Mašata Roman PHK7107 PHK OK 99 Hradec Králové 81:50 + 15:43 0
21. Janů Zdeněk KSU9045 KSU Klub vytrvalostních sportů 83:42 + 17:35 6401
22. Doucha Jiří SNA7105 SNA TJ START Náchod 84:39 + 18:32 6057
23. Kalenský Tomáš SJC8015 SJC Sportcentrum Jičín 86:43 + 20:36 0
24. Kovář Jindřich MAS6800 MAS KČT Aš 88:43 + 22:36 4722
25. Pachner Pavel VLI7503 VLI Slavia Liberec orienteerin 90:44 + 24:37 6169
26. Heinrich Carsten 348 POST SV DRESDEN 93:40 + 27:33
27. Svoboda Ondřej SHK7605 SHK TJ Slavia Hradec Králové 95:14 + 29:07 4951
28. Pelckmans Adriaan 155 KROL DESSEL 95:46 + 29:39
29. Stehlík Petr LPM7903 LPM OK Lokomotiva Plzeň 98:32 + 32:25 5575
30. Rafael Ramos 571 ORI-ESTARREJA 99:20 + 33:13
31. Hecl Miloš KSU7601 KSU Klub vytrvalostních sportů 104:37 + 38:30 3912
32. Tomalík Ondřej SHK8904 SHK TJ Slavia Hradec Králové 106:36 + 40:29 3704
33. Schulhof Jan TUR8900 TUR OOB TJ Turnov 116:21 + 50:14 4456
34. Šafka Daniel KAM9105 KAM SK Kamenice 124:34 + 58:27 0
35. Cionoiu Gheorghe 352 TV COBURG-NEUSES 125:39 + 59:32
36. Casamayor otero Ignasi 241 CO CATALUNYA 136:47 + 70:40
Šilhavý Jakub LPM8500 LPM OK Lokomotiva Plzeň DISK 0
Mezník Vladimír LBE6400 LBE TJ Lokomotiva Beroun DISK 0
Jílek Jakub KSU9202 KSU Klub vytrvalostních sportů DISK 0
Loniewski Grzegorz 297 GUYANCOURT ORIENTATION 78 DISK
Turczer Petr KSU7945 KSU Klub vytrvalostních sportů DISK 0
H21B
7.30 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 5964
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Panovec Jan VIC8931 VIC OB Vizovice 61:47 5772
2. Pachnik Wojciech STB9101 STB TJ Stadion Nový Bor 64:56 + 3:09 6260
3. Larsson Daniel 709 VANERSBORGS SK 67:43 + 5:56
4. Bína Martin MLA9102 MLA MLOK Mariánské Lázně 73:43 + 11:56 5383
5. Veselý Marek CHA8201 CHA OK Chrastava 73:59 + 12:12 5442
6. Pavlík Libor LIT7605 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 74:33 + 12:46 4712
7. Macek Jiří LIT8401 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 74:50 + 13:03 5801
8. Bauer Lukáš DLI DLI Dukla Liberec 75:47 + 14:00
9. Anděl Robert VPM8001 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 77:19 + 15:32 5488
10. Grünberger Dominik 121 NATURFREUNDE LINZ 77:55 + 16:08
11. Chrást Tomáš STH7401 STH SK Studenec 80:40 + 18:53 4822
12. Obermüller Markus 121 NATURFREUNDE LINZ 82:43 + 20:56
13. Nerad Jaroslav LIT9001 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 83:12 + 21:25 4553
14. Komárek Arnošt TJH7701 TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hra 84:24 + 22:37 2984
15. Čechlovský Jan CHA9300 CHA OK Chrastava 85:40 + 23:53 5031
16. Sedlák Radek SNA7501 SNA TJ START Náchod 90:14 + 28:27 4243
17. Kořan Pavel VBM7401 VBM VSK Mendelu Brno 90:59 + 29:12 3297
18. Kubina Matěj N04 HSK Benecko 91:41 + 29:54
19. Obermüller Thomas 121 NATURFREUNDE LINZ 91:48 + 30:01
20. Levi Pagaime 571 ORI-ESTARREJA 93:06 + 31:19
21. Badura Václav SKV8101 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 93:48 + 32:01 3550
22. Tesař Daniel VPM8203 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 96:23 + 34:36 2474
23. Kubec Pavel STB6601 STB TJ Stadion Nový Bor 97:54 + 36:07 3110
24. Vančura Martin TJN8002 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 102:41 + 40:54 3617
25. Bernášek Jiří STB8101 STB TJ Stadion Nový Bor 105:48 + 44:01 3687
26. Janata Karel N04 HSK Benecko 113:18 + 51:31
27. Chmelař Daniel VIC7212 VIC OB Vizovice 127:13 + 65:26 0
28. Fejk Zbyněk SJC7501 SJC Sportcentrum Jičín 129:03 + 67:16 2377
Nemec Andrej 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA DISK
Nemec Juraj 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA DISK
Tanav Valter 253 MYRAKARUD DISK
Lejsek Tadeáš PGP8903 PGP SK Praga DISK 0
H21C
6.30 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 4354
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janošík Radek VCB7402 VCB TJ OB České Budějovice 63:21 4447
2. Francke Jan DOK8400 DOK OK Doksy 63:34 + 0:13 4247
3. Paták Pavel KSH8501 KSH OOB TJ Kašperské Hory 68:01 + 4:40 3655
4. Dubec Pavel SCP8003 SCP OK Sparta Praha 69:41 + 6:20 4071
5. Gorčica Pavel CHA6200 CHA OK Chrastava 69:45 + 6:24 0
6. Karmín Luboš LCE9103 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 70:18 + 6:57 2456
7. Schach Jonathan 356 SV WANNWEIL 70:21 + 7:00
8. Besta Lukáš KNC8101 KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č 70:51 + 7:30 4311
9. Nadelstumpf Bruno 356 SV WANNWEIL 71:42 + 8:21
10. Hájek Adam KAM9202 KAM SK Kamenice 80:04 + 16:43 3897
11. Pietraszek Martin OOP8100 OOP TJ Opava 81:50 + 18:29 2520
12. Sidorenkov Valeriy 598 O-LEN MOSCOW 93:59 + 30:38
13. Bitter Aleš KNC8803 KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č 96:08 + 32:47 0
14. Hudeček Petr KTA9201 KTA SK Kotnov Tábor 103:35 + 40:14 1808
15. Hájek Tomáš ZVO6401 ZVO OB SK Zvole 105:07 + 41:46 1957
16. Aus Guido 251 HIIUMAA OK 108:43 + 45:22
17. Žídek Robert KSU7848 KSU Klub vytrvalostních sportů 112:30 + 49:09 1186
18. Schimm Petr BSO8202 BSO KOB Baník Sokolov 118:18 + 54:57 0
19. - Luboš KNC KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č 132:51 + 69:30
H35A
6.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kärger Wieland 341 OK LEIPZIG 56:51
2. Tihonov Artem 593 OMEGA MOSCOW 63:58 + 7:07
3. Johansson Magnus 196 GREATER VANCOUVER OC 66:41 + 9:50
4. Rybakov Andrey 593 OMEGA MOSCOW 67:03 + 10:12
5. Gálus Igor LDC7302 LDC KOB Děčín 77:20 + 20:29
6. Biolik Grzegorz 552 UNTS WARSZAWA 77:26 + 20:35
7. Schoene Martin 360 OL-TEAM WEHRSDORF 79:08 + 22:17
8. Procházka Antonín DCE5500 DCE KOB Dobřichovice 93:26 + 36:35
9. Balogh Jan TJN7500 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 94:13 + 37:22
10. Žitný Tomáš SMB6401 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla 96:57 + 40:06
H35B
5.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušek Milan KSU6701 KSU Klub vytrvalostních sportů 59:48
2. Gathercole Richard 122 ASKO HENNDORF 74:03 + 14:15
3. Kronika Miroslav N01 neregistrovaní Hradec Král 74:47 + 14:59
4. Stibor Zbyněk KAR7601 KAR SK Karlovice 75:25 + 15:37
5. Paloncý Pavel KSU6349 KSU Klub vytrvalostních sportů 78:53 + 19:05
6. Štrait Martin OKP7602 OKP SK OK 24 Praha 84:30 + 24:42
7. Rothauer Thomas 122 ASKO HENNDORF 84:56 + 25:08
8. Dejnožka Jiří TJN7503 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 98:34 + 38:46
9. Zorin Maksim 595 VOSTOK MOSCOW 107:58 + 48:10
10. Dvořáček Jan TTR7701 TTR OOB Třebíč 111:28 + 51:40
11. Janis Snepste 456 AUSEKLIS TUKUMS 114:08 + 54:20
12. Smrček Petr KSU7401 KSU Klub vytrvalostních sportů 114:41 + 54:53
13. Habiger Petr KSU7001 KSU Klub vytrvalostních sportů 116:36 + 56:48
14. Zlesák Ondřej JIL JIL OK Jilemnice 149:06 + 89:18
Bubla Jiří UOL UOL SK UP Olomouc DISK
Kutlvašr Ruda VRL7601 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H40A
6.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hašek Ondřej VPM6902 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 57:16
2. Schmiedeberg Nils 349 OLV BERLIN 58:19 + 1:03
3. Zschäckel Raik 349 OLV BERLIN 58:45 + 1:29
4. Bílý Milan JES7001 JES KOS Jesenice 61:49 + 4:33
5. Skaug Kenneth 224 OK PAN AARHUS 64:40 + 7:24
6. Hinge krogsgaard Keld 222 SILKEBORG OK 65:07 + 7:51
7. Vřešťál Jan TUR7301 TUR OOB TJ Turnov 65:33 + 8:17
8. Bleidorn Stefan 350 TREPTOWER S BERLIN 67:56 + 10:40
9. Kern Henry 364 SV BAD DUBEN 68:17 + 11:01
10. Haikonen Jyrki 272 ULVILAN URA 68:40 + 11:24
11. Pachnik Dariusz STB6901 STB TJ Stadion Nový Bor 69:08 + 11:52
12. Baldrian Petr PGP7203 PGP SK Praga 71:03 + 13:47
13. Rooman Rudy 154 TROL ANTWERPEN 71:29 + 14:13
14. Kern Andre 364 SV BAD DUBEN 72:16 + 15:00
15. Eriksen alkjaer Thomas 221 FIF HILLEROD 74:56 + 17:40
16. Solmanis Egons 453 IK AUSEKLIS RIGA 76:10 + 18:54
17. Beneš Jan SJH7001 SJH SJH Jindřichův Hradec 79:27 + 22:11
18. Lederer Pavel SUL6602 SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús 81:24 + 24:08
19. Hasman Jan VPM6901 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 83:44 + 26:28
20. Röhner Uwe 355 IHW ALEX BERLIN 83:47 + 26:31
21. Hankovec Petr KAM7101 KAM SK Kamenice 84:52 + 27:36
22. Janis Ozols 456 AUSEKLIS TUKUMS 85:01 + 27:45
23. Voorhof Geert 152 KOL KESSEL 85:52 + 28:36
24. Jandera Tomáš DVP7304 DVP TJ Sokol Praha Spořilov - 90:27 + 33:11
25. Staszak Artur 552 UNTS WARSZAWA 100:14 + 42:58
26. Gints Germanis 456 AUSEKLIS TUKUMS 104:38 + 47:22
27. Kroupa Štěpán VPM6904 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 106:21 + 49:05
28. Švancar Martin CHA7000 CHA OK Chrastava 117:29 + 60:13
29. Jobst Henry 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 120:43 + 63:27
30. Halíř Radim MFP7000 MFP VŠSK MFF UK Praha 121:43 + 64:27
H40B
5.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šritr Martin TUV6802 TUV SOK TJ Turnov 60:54
2. Hájek Jiří ONO6400 ONO SKOB Ostrov 61:18 + 0:24
3. Hnízdil Jan KAS7100 KAS KOB Kamenický Šenov 69:56 + 9:02
4. Mareš Alexander NEJ7300 NEJ TJ Jiskra Nejdek 73:17 + 12:23
5. Valters Silins 456 AUSEKLIS TUKUMS 73:30 + 12:36
6. Chvátil Jiří PHK7200 PHK OK 99 Hradec Králové 79:25 + 18:31
7. Jarmalavicius Rimantas 474 ALYTAUS SRC/DAINAVA 80:56 + 20:02
8. Štětínský Pavel MOV7104 MOV SKOB Ostrava 83:59 + 23:05
9. Werner Lutz 356 SV WANNWEIL 89:15 + 28:21
10. Nádeníček Josef NEJ7000 NEJ TJ Jiskra Nejdek 90:37 + 29:43
11. Černý Libor MLA6901 MLA MLOK Mariánské Lázně 90:51 + 29:57
12. Girts Strujevics 456 AUSEKLIS TUKUMS 98:09 + 37:15
13. Kaděra Pavel HAV HAV SKOB Baník Havířov 107:01 + 46:07
14. Schüller Wolfgang 121 NATURFREUNDE LINZ 109:48 + 48:54
15. Kolář Tomáš SLA7103 SLA SKOB Slaný 120:05 + 59:11
H45A
5.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Simonsen Bo 221 FIF HILLEROD 53:49
2. Kavalír Karel PHK6503 PHK OK 99 Hradec Králové 55:12 + 1:23
3. Vydra Ivan PEN6600 PEN OK RECO Sport 57:02 + 3:13
4. Teringl Radek VCB6502 VCB TJ OB České Budějovice 57:45 + 3:56
5. Zöbl Gottfried 121 NATURFREUNDE LINZ 58:25 + 4:36
6. Grote Andreas 643 OLC SKOG FRIBOURG 59:05 + 5:16
7. Ptáček Pavel BBM6508 BBM BETA URSUS Orienteering 59:44 + 5:55
8. Fürst Aleš LLI6801 LLI TJ Loko Liberec 59:56 + 6:07
9. Bartoš Luděk MLA6701 MLA MLOK Mariánské Lázně 60:01 + 6:12
10. Baert Serge 152 KOL KESSEL 62:08 + 8:19
11. Saldukas Vygintas 471 ORIENS PANEVEZYS 62:27 + 8:38
12. Bílý Petr LTP6805 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:10 + 9:21
13. Olisauskas Raimondas 359 LVB LEIPZIG 63:15 + 9:26
14. Valášek Petr KAM6600 KAM SK Kamenice 65:32 + 11:43
15. Richtr Aleš VPM6601 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 65:55 + 12:06
16. Kovář Karel LTP6102 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:34 + 13:45
17. Grünberger Martin 121 NATURFREUNDE LINZ 67:37 + 13:48
18. Klaška Pavel DKP6500 DKP Oddíl OB Kotlářka 69:44 + 15:55
19. Röhl Stefan 342 LOK BERLIN 70:26 + 16:37
20. Sklenář Josef SBR6601 SBR SKOB Bruntál 74:32 + 20:43
21. Demmig Sven 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 76:31 + 22:42
22. Sklenář Miroslav AOP6302 AOP Přátelé orientačního běhu 84:09 + 30:20
23. Taurit Matthias 353 PHOENIX LUBECK 84:31 + 30:42
24. Hlaváček Lubomír PHK6401 PHK OK 99 Hradec Králové 85:01 + 31:12
25. Peyrard Jean-marc 296 COORE ROUBIA 86:44 + 32:55
26. Staněk Rostislav VPM6801 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 90:43 + 36:54
27. Krömer Michael 343 TURBINE ZITTAU 93:11 + 39:22
28. Käding Bernd 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 95:53 + 42:04
29. Kovář Boris LTP6710 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 112:57 + 59:08
30. Koprnický Kamil VPM6602 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 159:35 + 105:46
H45B
4.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadrins Sergejs 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 40:47
2. Funda Jiří API6401 API OK Andante Písek 48:58 + 8:11
3. Tanav Tonu 253 MYRAKARUD 52:28 + 11:41
4. Kurr Maik 363 LG OST BERLIN 53:17 + 12:30
5. Mátl Pavel KSU6844 KSU Klub vytrvalostních sportů 53:22 + 12:35
6. Pärnik Jüri 253 MYRAKARUD 53:25 + 12:38
7. Žemlík Radim KVS6401 KSV SKOB Kobra Vsetín 55:59 + 15:12
8. Procházka Radek LPU6504 LPU OK Lokomotiva Pardubice 56:18 + 15:31
9. Žucha Jiří TJN6603 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 57:09 + 16:22
10. Havel Leoš VRL6401 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:23 + 16:36
11. Šebek Martin SCP6700 SCP OK Sparta Praha 58:59 + 18:12
12. Černík Milan KVS6501 KSV SKOB Kobra Vsetín 59:44 + 18:57
13. Vychodil Tomáš SHK6301 SHK TJ Slavia Hradec Králové 61:48 + 21:01
14. Hnik Paul 253 MYRAKARUD 62:40 + 21:53
15. Funda Michal SHK6403 SHK TJ Slavia Hradec Králové 63:25 + 22:38
16. Svoboda Miloslav SHK5901 SHK TJ Slavia Hradec Králové 64:56 + 24:09
17. Míka Zdeněk TJN6700 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 67:59 + 27:12
18. Ščehovič Roman 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 72:48 + 32:01
19. Aster Vladimír SLA6500 SLA SKOB Slaný 74:03 + 33:16
20. Divecký Josef SHK6102 SHK TJ Slavia Hradec Králové 74:24 + 33:37
21. Kantor Roman TRI6501 TRI TJ TŽ Třinec 76:23 + 35:36
22. Navalinskas Tomas 479 DEVYNI OSK VILNIUS 80:21 + 39:34
23. Poulsen Henrik 221 FIF HILLEROD 83:48 + 43:01
24. Hlawatsch Rudy 531 AUCLAND 86:50 + 46:03
Hofman Petr LPM6500 LPM OK Lokomotiva Plzeň DISK
H50A
5.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poloprutský Tomáš VLI6205 VLI Slavia Liberec orienteerin 47:56
2. Leiboms Aigars 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 48:45 + 0:49
3. Müller Matthias 348 POST SV DRESDEN 50:43 + 2:47
4. Vávra Martin HOR6302 HOR TJ Jiskra Hořice 52:16 + 4:20
5. Westin Kjell 512 PORSGRUNN OL 53:26 + 5:30
6. Vári Tibor 511 IF STURLA 53:39 + 5:43
7. Montemont Patrice 292 ORIENTALP VIZILLE 54:57 + 7:01
8. Spengler Andreas 357 ESV LOK DESSAU 57:46 + 9:50
9. Harju Juha-pekka 275 TP TAMPERE 58:09 + 10:13
10. Zimmermann Gerd 351 SSV PLANETA RADEBEUL 58:12 + 10:16
11. Takács Csaba 392 SENIOR CLUB HUNGARY 58:19 + 10:23
12. Kožina Petr PGP6000 PGP SK Praga 58:24 + 10:28
13. Veljačik Pavel SCP6200 SCP OK Sparta Praha 58:34 + 10:38
14. Rysev Yurii 596 LESMASTER KIROV 64:04 + 16:08
15. Kettner Pavel HCE5900 HCE TJ Sokol Hostivice 64:55 + 16:59
16. Hrabánek David PGP6003 PGP SK Praga 65:21 + 17:25
17. Přibík Jan PGP6301 PGP SK Praga 65:27 + 17:31
18. Larsson Nils-olof 709 VANERSBORGS SK 66:16 + 18:20
19. Hirš Libor VBM6000 VBM VSK Mendelu Brno 67:04 + 19:08
20. Parkkinen Pekka 271 SK POHJANTAHTI 67:46 + 19:50
21. Wälchli Jürg 642 OLG SKANDIA 70:15 + 22:19
22. Mair Alois 121 NATURFREUNDE LINZ 71:25 + 23:29
23. Kulhavý Josef SRK5701 SRK SOOB Spartak Rychnov nad K 71:37 + 23:41
24. Roudný Václav LPU6102 LPU OK Lokomotiva Pardubice 74:33 + 26:37
25. Basset Olivier 293 CSM RILLIEUX 75:27 + 27:31
26. Forst Libor MFP6301 MFP VŠSK MFF UK Praha 77:07 + 29:11
27. Hošek Ladislav SCP6001 SCP OK Sparta Praha 78:34 + 30:38
28. Vandemeulebroek Marc 151 ASUB ORIENTATION 78:42 + 30:46
29. Zalaiskalns Maris 455 MONA RIGA 82:02 + 34:06
30. Wurzel Břetislav OSN6005 OSN SK OS Nové Město n. M. 85:13 + 37:17
31. Hejtmánek Vladimír TAP5802 TAP KOB TRETRA Praha 85:41 + 37:45
32. Pavlů Jaroslav DCE6100 DCE KOB Dobřichovice 91:39 + 43:43
33. Pühringer Dieter 121 NATURFREUNDE LINZ 92:10 + 44:14
34. Hofmans Jacques 151 ASUB ORIENTATION 92:28 + 44:32
35. Tihon Jaroslav TAP6102 TAP KOB TRETRA Praha 120:45 + 72:49
Treml Peter 121 NATURFREUNDE LINZ DISK
Janošík Antonín UOL5201 UOL SK UP Olomouc DISK
H50B
4.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nemec Juraj 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 54:12
2. Tamulionis Vytautas 476 ALYTAUS SRC/ALYTUS 55:40 + 1:28
3. Blabla Zdeněk PCB5901 PCB SKP České Budějovice 58:41 + 4:29
4. Slutyy Ihor 751 SKIF CSO SUMY 60:25 + 6:13
5. Vydra Pavel PEN6200 PEN OK RECO Sport 66:38 + 12:26
6. Cinkan Zdeněk LPU6201 LPU OK Lokomotiva Pardubice 66:53 + 12:41
7. Hartmeyer Karl 221 FIF HILLEROD 68:41 + 14:29
8. Kavka Jiří SCP5900 SCP OK Sparta Praha 69:35 + 15:23
9. Argaláš Jaroslav TRI6202 TRI TJ TŽ Třinec 69:49 + 15:37
10. Andza Edgars 452 OZONS OK RIGA 71:30 + 17:18
11. Čivrný Pavel VRL6306 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 78:01 + 23:49
Bikelis Vytautas 481 LABIRINTAS 2 DISK
Pulec Pavel VBM6201 VBM VSK Mendelu Brno DISK
H55A
4.80 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milota Josef MLA5801 MLA MLOK Mariánské Lázně 47:15
2. Novotný Otakar TJN5604 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 47:46 + 0:31
3. Burman Ulf 702 GUSTAVSBERGS OK 48:46 + 1:31
4. Škorpil Martin HOR5700 HOR TJ Jiskra Hořice 48:51 + 1:36
5. Flašar Jan KCK5701 KCK KOB Český Krumlov 51:58 + 4:43
6. Salkauskas Algirdas 477 ORIENS 52:38 + 5:23
7. Berger Tommy 708 GAVLE OK 55:32 + 8:17
8. Gazdačko Milan SHK5702 SHK TJ Slavia Hradec Králové 56:09 + 8:54
9. Kaška Rudolf CHA5500 CHA OK Chrastava 57:43 + 10:28
10. Běhoun Pavel PHK5701 PHK OK 99 Hradec Králové 57:45 + 10:30
11. Hanzl Vlastimil VBM5329 VBM VSK Mendelu Brno 60:04 + 12:49
12. John Vladimír OLP55002 OLP PSK Olymp Praha 61:03 + 13:48
13. Hermet Andre 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 67:12 + 19:57
14. Ďurín Ján 671 ŠK CART PRINT NITRA 70:46 + 23:31
15. Konopáč Jiří TUR5803 TUR OOB TJ Turnov 71:35 + 24:20
16. Le calvez Eugene 295 LORIENT 73:41 + 26:26
17. Maenttaeri Jakke 276 Joutsenon Kullervo 76:34 + 29:19
18. Fiala Zdeněk TAP5501 TAP KOB TRETRA Praha 81:56 + 34:41
19. Cachard Christian 293 CSM RILLIEUX 85:34 + 38:19
20. Pavlík Milan CHA5400 CHA OK Chrastava 87:33 + 40:18
21. Brito Sergio 191 COMPASS MIGUEL PEREIRA 88:03 + 40:48
22. Olbrycht Janusz 553 OLBnO WARSZAWA 110:57 + 63:42
H55B
3.70 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cedrych Karel TJP5500 TJP TJ Sokol Troja 48:47
2. Krasuckis Rimantas 473 LABIRINTAS OK 51:09 + 2:22
3. Maliňák Josef SVS5501 SVS Orientklub Vsetín 52:45 + 3:58
4. Langr Stanislav SNA5403 SNA TJ START Náchod 58:58 + 10:11
5. Horák Petr TJN5602 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 60:03 + 11:16
6. Vikis Andrejs 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 67:44 + 18:57
7. Šebela Bedřich KVS5801 KSV SKOB Kobra Vsetín 67:51 + 19:04
8. Zákravský Zdeněk SNA5702 SNA TJ START Náchod 67:56 + 19:09
9. Fajrajzl Jaromír API5601 API OK Andante Písek 88:37 + 39:50
10. Chalupa Tomáš KVS5501 KSV SKOB Kobra Vsetín 92:58 + 44:11
11. Šabatka Petr SHK5703 SHK TJ Slavia Hradec Králové 100:55 + 52:08
Harijs Lacars 456 AUSEKLIS TUKUMS DISK
H60A
4.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Härtelt Helmut 351 SSV PLANETA RADEBEUL 40:50
2. Přinda Oldřich VLI5101 VLI Slavia Liberec orienteerin 42:01 + 1:11
3. Uher Petr VSP5001 VSP USK Praha 42:25 + 1:35
4. Parzewski Jerzy 554 ASZ WAT WARSZAWA 42:35 + 1:45
5. Hudský Vlastimil TUR5100 TUR OOB TJ Turnov 45:38 + 4:48
6. Peterka František TJP4900 TJP TJ Sokol Troja 46:05 + 5:15
7. Hickethier Manfred VLI5201 VLI Slavia Liberec orienteerin 46:21 + 5:31
8. Farář Václav LPU5201 LPU OK Lokomotiva Pardubice 47:09 + 6:19
9. Horáček Miroslav VLI5000 VLI Slavia Liberec orienteerin 47:16 + 6:26
10. Juřeník Josef MOV5201 MOV SKOB Ostrava 48:35 + 7:45
11. Labanouski Anatolii 171 MALINOVKA MINSK 48:52 + 8:02
12. Frenzel Michael 342 LOK BERLIN 49:05 + 8:15
13. Ziesche Juergen 342 LOK BERLIN 49:07 + 8:17
14. Valter Petr KBP4500 KBP KBP Praha 49:08 + 8:18
15. Genderjahn Ludwig 342 LOK BERLIN 52:27 + 11:37
16. Öhlund Per 702 GUSTAVSBERGS OK 54:39 + 13:49
17. Lukavec Míla TJN4901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 55:14 + 14:24
18. Folander Kim 223 OK SORO 55:15 + 14:25
19. Ševčík Milan CHA5003 CHA OK Chrastava 56:08 + 15:18
20. Akerblom Leif 705 STORA TUNA OK 58:24 + 17:34
21. Müller Leo 122 ASKO HENNDORF 60:44 + 19:54
22. Novák Karel NPA5001 NPA SK LOB Nová Paka 62:46 + 21:56
23. Bárta Miroslav JEN5201 JEN OB Jenišovice 63:11 + 22:21
24. Wolejszo Tadeusz 554 ASZ WAT WARSZAWA 63:44 + 22:54
25. Chmelík Aleš VBM4732 VBM VSK Mendelu Brno 64:32 + 23:42
26. Babický Tomáš DLT5001 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 64:47 + 23:57
27. Wilson Martin 321 BERKSHIRE ORIENTEERS 69:16 + 28:26
28. Pongratz Karl 125 HSV PINKAFELD 69:56 + 29:06
29. Kadavý Zdeněk CHA4901 CHA OK Chrastava 70:46 + 29:56
30. Orálek Miroslav TTR5201 TTR OOB Třebíč 72:18 + 31:28
31. Hamáček Bohuslav LBE5000 LBE TJ Lokomotiva Beroun 73:18 + 32:28
32. Tvrdek Vojtěch LBE4900 LBE TJ Lokomotiva Beroun 74:42 + 33:52
33. Lusk Karel CHA5002 CHA OK Chrastava 75:49 + 34:59
34. Miřijovský Přemysl BOV5001 BOV TJ Baník Ostrava OKD 78:41 + 37:51
Böhm Karel TJN5101 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad DISK
H60B
3.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubát Jaroslav SKV5203 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 49:08
2. Pospíšil Karel KAR5001 KAR SK Karlovice 50:00 + 0:52
3. Stárek Jiří SRK5002 SRK SOOB Spartak Rychnov nad K 55:43 + 6:35
4. Breitschädel Christian 122 ASKO HENNDORF 56:43 + 7:35
5. Henek Milan RBK5307 RBK SK Radioklub Blansko 56:51 + 7:43
6. Vokál Jiří CHA5001 CHA OK Chrastava 57:13 + 8:05
7. Ender Volker 343 TURBINE ZITTAU 58:11 + 9:03
8. Denemarek Oldřich BBM5100 BBM BETA URSUS Orienteering 59:23 + 10:15
9. Pavlík Miroslav LIT5301 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 66:35 + 17:27
10. Barták Jiří CHA5100 CHA OK Chrastava 66:58 + 17:50
H65A
3.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gurka Jiří TUV4601 TUV SOK TJ Turnov 40:19
2. Buriánek Jaromír SCP4700 SCP OK Sparta Praha 41:53 + 1:34
3. Lindblom Ingemar 704 IFK GOTEBORG 44:09 + 3:50
4. Hrobař Rudolf SRK4702 SRK SOOB Spartak Rychnov nad K 44:33 + 4:14
5. Pospíšil Jaromír PZR4417 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo 44:44 + 4:25
6. Havlík Jaroslav SJC3601 SJC Sportcentrum Jičín 46:44 + 6:25
7. Strib Hans Christian 225 BALLERUP OK 47:45 + 7:26
8. Zlesák Zdeněk JIL4701 JIL OK Jilemnice 47:48 + 7:29
9. Janda Josef KAD4701 KAD Originální Vivalín Team Ka 48:29 + 8:10
10. Böhm Eduard 122 ASKO HENNDORF 49:08 + 8:49
11. Penttinen Juha 273 MESIK HELSINKI 50:04 + 9:45
12. Jirásek Jaroslav SCH4701 SCH TJ Skalka Cheb 51:44 + 11:25
13. Fišák Jan MLA4401 MLA MLOK Mariánské Lázně 51:56 + 11:37
14. Gleschner Albert 123 HSV RIED 52:03 + 11:44
15. Jakubec Jindřich TUR4801 TUR OOB TJ Turnov 52:26 + 12:07
16. Sokolář Zdeněk SNA4501 SNA TJ START Náchod 52:54 + 12:35
17. Procházka Aleš DKP4700 DKP Oddíl OB Kotlářka 53:04 + 12:45
18. Challacombe Alwyn 322 WELWYN ORIENTEERS 54:56 + 14:37
19. Ochmann Gert 341 OK LEIPZIG 56:52 + 16:33
20. Pospíšil Jiří TUV4701 TUV SOK TJ Turnov 56:53 + 16:34
21. Dokoupil Vladimír VBM4806 VBM VSK Mendelu Brno 59:04 + 18:45
22. Schimm Dieter BSO4401 BSO KOB Baník Sokolov 59:55 + 19:36
23. Intgroen Mike 501 KOVZ RIJSBERGEN 61:18 + 20:59
24. Ryšavý Vít TJP4700 TJP TJ Sokol Troja 71:26 + 31:07
H65B
3.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla 51:41
2. Lebduška Petr ROU4702 ROU SKOB Roudnice nad Labem 55:48 + 4:07
3. Nejezchleba Jiří KAS4600 KAS KOB Kamenický Šenov 60:25 + 8:44
4. Lukáš Zdeněk LLI4502 LLI TJ Loko Liberec 65:20 + 13:39
5. Zelený Vladimír PGP4800 PGP SK Praga 65:49 + 14:08
6. Fiala Miloš KSH4801 KSH OOB TJ Kašperské Hory 84:05 + 32:24
Dvořák Jaromír PGP4601 PGP SK Praga DISK
H70
3.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavins Rodrigo 452 OZONS OK RIGA 33:38
2. Schmalfeld Tassilo 351 SSV PLANETA RADEBEUL 36:03 + 2:25
3. Frey Jaromír NEJ4100 NEJ TJ Jiskra Nejdek 47:23 + 13:45
4. Teteris Arvids 454 OK KO 55:40 + 22:02
5. Güth Hans 357 ESV LOK DESSAU 56:35 + 22:57
6. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH SJH Jindřichův Hradec 57:25 + 23:47
7. Máslo Miroslav SHK4001 SHK TJ Slavia Hradec Králové 68:21 + 34:43
8. Beneš Karel HAV4201 HAV SKOB Baník Havířov 68:25 + 34:47
9. Štrojsa Josef KAS4000 KAS KOB Kamenický Šenov 68:53 + 35:15
10. Roos Ton 502 HOC 93 MEPPEL 76:45 + 43:07
11. Hlavatý Karel SJP4200 SJP KČT Slavoj Praha 77:13 + 43:35
12. Fuchs Franz 121 NATURFREUNDE LINZ 78:56 + 45:18
H75
2.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 PGP SK Praga 47:23
2. Horn Gerhard 347 TGV HORN 61:26 + 14:03
3. Kojalovics Stanislavs 456 AUSEKLIS TUKUMS 64:43 + 17:20
4. Novotný Petr PHK3802 PHK OK 99 Hradec Králové 71:23 + 24:00
5. Wittiber Wolfgang 346 BIELEFELDER SKICLUB e.V. 74:28 + 27:05
6. Fierlinger Adi 121 NATURFREUNDE LINZ 81:26 + 34:03
7. Wagner Max 121 NATURFREUNDE LINZ 85:56 + 38:33
8. Hanák Milan FSP3400 FSP VŠTJ Stavební fakulta Prah 100:31 + 53:08
9. Kalinin Boris 597 KUNCEVO-ORSA 113:00 + 65:37
10. Taurit Rudolf 353 PHOENIX LUBECK 123:28 + 76:05
T-OPEN
3.00 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Halberstadt Tomas NEREG 24:28
2. Faldus Adam NEREG 30:03 + 5:35
3. Stiborová Blanka KAR KAR SK Karlovice 33:42 + 9:14
4. Jurjane Kristine NEREG 35:49 + 11:21
5. Bína Jan NEREG 45:44 + 21:16
T10
3.00 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Šimon LPM LPM OK Lokomotiva Plzeň 20:16
2. Mrozek Pawel TRI0401 TRI TJ TŽ Třinec 22:16 + 2:00
3. Bauer Matyáš SKV SKV TJ Slovan Karlovy Vary 23:29 + 3:13
4. Kalinin Matvey 593 OMEGA MOSCOW 23:42 + 3:26
5. Novák Daniel NEREG 24:23 + 4:07
6. Mach Ondra TJN0402 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 24:40 + 4:24
7. Teringlová Vendula VCB0451 VCB TJ OB České Budějovice 26:01 + 5:45
8. Zemková Pavlína SLA0551 SLA SKOB Slaný 26:47 + 6:31
9. Promberga Monta 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 26:49 + 6:33
10. Toms Germanis 456 AUSEKLIS TUKUMS 27:20 + 7:04
11. Kuc Radim SCP0400 SCP OK Sparta Praha 28:02 + 7:46
12. Víšková Veronika KAM0452 KAM SK Kamenice 28:36 + 8:20
13. Nováčková Dominika NEREG 29:19 + 9:03
14. Lapina Marta 454 OK KO 29:36 + 9:20
15. Dejnožka Martin TJN0600 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 30:39 + 10:23
16. Solmanis Uvis 453 IK AUSEKLIS RIGA 30:53 + 10:37
17. Emils Alberts Šnepste NEREG 31:31 + 11:15
18. Kuc David SCP0600 SCP OK Sparta Praha 31:54 + 11:38
19. Irbe Lacare 456 AUSEKLIS TUKUMS 32:40 + 12:24
20. Janošíková Eva VCB0552 VCB TJ OB České Budějovice 33:48 + 13:32
21. Hasman Jakub VPM0501 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 34:38 + 14:22
22. Kubecová Magdalena STB0550 STB TJ Stadion Nový Bor 34:51 + 14:35
23. Šauli Kateřina VPM0456 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 35:25 + 15:09
24. Garais Bruno 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 35:55 + 15:39
25. Kroniková Sylvie SHK0450 SHK TJ Slavia Hradec Králové 36:34 + 16:18
26. Rohlík Zbyněk KVS0301 KSV SKOB Kobra Vsetín 40:06 + 19:50
27. Zorin Timofey 595 VOSTOK MOSCOW 40:17 + 20:01
28. Míka Bertík TJN0601 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 40:43 + 20:27
28. Městka Václav VSP0600 VSP USK Praha 40:43 + 20:27
30. Čechmánek Václav PVP0600 PVP VSK Přírodověda 41:18 + 21:02
31. Doucha Martin SNA0501 SNA TJ START Náchod 42:01 + 21:45
32. Dvořáček Tomáš TTR0503 TTR OOB Třebíč 42:45 + 22:29
33. Benešová Michaela SJH0651 SJH SJH Jindřichův Hradec 43:50 + 23:34
34. Milota Břetislav MLA0300 MLA MLOK Mariánské Lázně 44:08 + 23:52
35. Nedvídková Adéla DLT0452 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 46:22 + 26:06
36. Haikonen Ilmo 272 ULVILAN URA 46:46 + 26:30
37. Štrait Vilém VSP0701 VSP USK Praha 54:15 + 33:59
38. Vřešťál Antonín TUR0604 TUR OOB TJ Turnov 63:04 + 42:48
39. Baldriánová Eva VSP0751 VSP USK Praha 63:05 + 42:49
Kolomnin Leonid 598 O-LEN MOSCOW DISK
T10P
3.00 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cienciala Filip TRI0600 TRI TJ TŽ Třinec 18:20
2. Hemmingsen kjaer Gustav 221 FIF HILLEROD 21:31 + 3:11
3. Eriksen alkjaer Lasse 221 FIF HILLEROD 22:23 + 4:03
4. Vlach Timik SBR0501 SBR SKOB Bruntál 24:28 + 6:08
5. Lamačová Barbora BOR0750 BOR OK Jiskra NOVÝ BOR 26:28 + 8:08
6. Halberstadt Patrick NEREG 27:31 + 9:11
7. Jandera Kryštof PGP0700 PGP SK Praga 29:16 + 10:56
8. Kolomnina Alena 598 O-LEN MOSCOW 30:20 + 12:00
9. Heczko Erik NEREG 32:07 + 13:47
10. Přibíková Agáta PGP0651 PGP SK Praga 32:31 + 14:11
11. Janošíková Marie VCB0752 VCB TJ OB České Budějovice 34:06 + 15:46
12. Krčmář Jáchym LLI LLI TJ Loko Liberec 34:55 + 16:35
13. Bauerová Aneta SKV SKV TJ Slovan Karlovy Vary 37:33 + 19:13
14. Vřešťál František TUR0906 TUR OOB TJ Turnov 37:43 + 19:23
15. Besta Radek KNC KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č 40:27 + 22:07
16. Mach Jakub TJN0802 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 40:58 + 22:38
17. Teringl Vojtěch VCB0702 VCB TJ OB České Budějovice 42:05 + 23:45
17. Doucha Tomáš SNA0801 SNA TJ START Náchod 42:05 + 23:45
19. Holečková Kateřina ABM0553 ABM KOB Moira Brno 42:31 + 24:11
20. Najbrt Jakub KVS KSV SKOB Kobra Vsetín 43:21 + 25:01
21. Dvořáček Jan TTR0711 TTR OOB Třebíč 44:44 + 26:24
22. Dvořáčková Jana TTR TTR OOB Třebíč 44:46 + 26:26
23. Hudská Štěpánka TUR0450 TUR OOB TJ Turnov 45:47 + 27:27
24. Pachnik Jedrzej STB STB TJ Stadion Nový Bor 46:40 + 28:20
25. Smiková Kristýna SLA SLA SKOB Slaný 47:16 + 28:56
26. Komárková Zbyňka TJH0751 TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hra 47:30 + 29:10
27. Heclová Marie KSU0454 KSU Klub vytrvalostních sportů 50:40 + 32:20
28. Kalenský Tomáš SUL SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús 53:05 + 34:45
29. Pavelec Matěj NPA NPA SK LOB Nová Paka 55:56 + 37:36
30. Paloncý Jan KSU0808 KSU Klub vytrvalostních sportů 61:22 + 43:02
31. Pavlíková Rozárie LIT0851 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 85:49 + 67:29
32. Bílá Tereza JES0551 JES KOS Jesenice 89:18 + 70:58
33. Pavlík Tobiáš LIT1111 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 89:41 + 71:21
34. Janáková Karolína NEREG 98:44 + 80:24
Brandt Marko ABM ABM KOB Moira Brno DISK