Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček

Datum:
10.05.2014
Místo konání:
Horní Temenice
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Mapa:
Lovák, Klapuše
Ředitel závodu:
Paloncý Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Turczer Petr - R1
Stavitel tratí:
Šrámek Jaromír - R1, Janů Zdeněk - R2
JURY:
Slezák Libor, Chmelař Miroslav, Novotný Tomáš
Protokol:
Závod proběhl za polojasného větrného počasí. Závodu se zúčastnilo celkem 590 závodníků. V cíli bylo ošetřeno několik drobných zranění. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu. Odvod půjčovného za SI činí 2000 Kč.
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D18C     D20B     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     DH10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H18C     H20B     H21L     H21K     H21B     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H75B     HDR     P    
D10C
1.80 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smékalová Viktorie UOL0450 C SK UP Olomouc 16:20
2. Lukašáková Sára STE0450 C SK SKI-OB Šternberk 17:38 + 1:18
3. Vorlová Eva ASU0499 C Magnus Orienteering 18:34 + 2:14
4. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 18:36 + 2:16
5. Smékalová Karolína UOL0451 C SK UP Olomouc 18:59 + 2:39
6. Navrátilová Marie ASU0599 C Magnus Orienteering 20:05 + 3:45
7. Šánová Julie KSU0494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:06 + 3:46
8. Knyplová Tereza KSU0464 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:19 + 3:59
9. Dittrichová Lucie SKM0551 C KOB Směr Kroměříž 20:29 + 4:09
10. Skoumalová Petra KSU0484 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:34 + 4:14
11. Zindulková Štěpánka SSU0450 C SK Severka Šumperk 20:59 + 4:39
12. Heclová Marie KSU0454 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:17 + 4:57
13. Otrubová Anna PLU0577 C TJ Sokol Plumlov 21:43 + 5:23
14. Kovalčíková Anna AOP0453 C Přátelé orientačního běhu Opava 22:10 + 5:50
15. Neumannová Kristýna STE0550 C SK SKI-OB Šternberk 25:50 + 9:30
16. Klechová Karolína AOP0452 C Přátelé orientačního běhu Opava 26:22 + 10:02
17. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:14 + 16:54
D12C
2.80 km, 90 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Michaela SKM0251 C KOB Směr Kroměříž 23:02
2. Tesařová Tereza KSU0393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:23 + 6:21
3. Marková Ema STE0252 B SK SKI-OB Šternberk 29:48 + 6:46
4. Tichá Marie TZL0253 B SKOB Zlín 30:15 + 7:13
5. Šneiderová Daniela ASU0398 C Magnus Orienteering 32:42 + 9:40
6. Smolková Sabina STE0250 C SK SKI-OB Šternberk 32:46 + 9:44
7. Hubáčková Dagmar LCE0351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:49 + 9:47
8. Hegedüšová Viktorka KSU0353 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:49 + 14:47
9. Kočová Halina TZL0255 B SKOB Zlín 37:53 + 14:51
10. Greschnerová Tereza ASU0299 C Magnus Orienteering 38:17 + 15:15
11. Kličková Anna KON0272 C KOB Konice 42:17 + 19:15
12. Tichá Julie TZL0252 C SKOB Zlín 43:16 + 20:14
13. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ Sokol Plumlov 44:32 + 21:30
14. Hlupá Petra KSU0363 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:15 + 25:13
15. Černochová Michaela PLU0351 C TJ Sokol Plumlov 52:46 + 29:44
16. Staňková Monika PLU0353 C TJ Sokol Plumlov 55:08 + 32:06
17. Šuráňová Pavlína TZL0257 C SKOB Zlín 58:39 + 35:37
D14B
3.40 km, 180 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering 33:46
2. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 36:43 + 2:57
3. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 37:07 + 3:21
4. Nešporová Alžběta TZL0051 B SKOB Zlín 41:58 + 8:12
5. Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 43:25 + 9:39
6. Hlaváčová Anežka TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno 44:12 + 10:26
7. Hrabošová Magdalena ASU0099 B Magnus Orienteering 46:09 + 12:23
8. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 46:41 + 12:55
9. Hájková Lucie AOP0350 C Přátelé orientačního běhu Opava 47:55 + 14:09
10. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 50:31 + 16:45
11. Opálková Martina BBM0050 B BETA URSUS Orienteering 52:09 + 18:23
12. Auermüllerová Anna ZBM0060 B SK Žabovřesky Brno 53:47 + 20:01
13. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 54:34 + 20:48
14. Plášková Anna LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovice 55:05 + 21:19
15. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 55:28 + 21:42
16. Svobodová Barbora BFM0151 B SKOB Frýdek - Místek 55:52 + 22:06
17. Hajduková Jana KSU0197 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:05 + 24:19
18. Golová Tereza VIC0162 B OB Vizovice 58:48 + 25:02
19. Hálková Eliška UOL0156 B SK UP Olomouc 60:08 + 26:22
20. Šabršulová Natálie LCE0054 C OOB TJ Slovan Luhačovice 66:43 + 32:57
21. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 70:38 + 36:52
22. Malotová Kamila LCE0055 C OOB TJ Slovan Luhačovice 75:27 + 41:41
23. Sadílková Iva VIC0151 C OB Vizovice 88:03 + 54:17
24. Müllerová Erika OTK0050 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 94:39 + 60:53
D14C
2.70 km, 130 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pšenčíková Adéla KSU0050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:15
2. Zatloukalová Hana SSU0158 C SK Severka Šumperk 46:25 + 6:10
3. Benešová Barbora ASU0096 C Magnus Orienteering 48:01 + 7:46
4. Čížková Eliška ADA0051 C OOB TJ Spartak Adamov 53:01 + 12:46
5. Šinclová Kateřina ASU0198 C Magnus Orienteering 55:37 + 15:22
D16B
4.60 km, 285 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 48:27
2. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 54:21 + 5:54
3. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 54:38 + 6:11
4. Švancárová Veronika KSU9853 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:46 + 8:19
5. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 56:58 + 8:31
6. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 63:07 + 14:40
7. Švidrnochová Lenka MOV9951 B SKOB Ostrava 66:38 + 18:11
8. Korpasová Tereza LBM9898 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 66:58 + 18:31
9. Zatloukalová Romana SSU9950 B SK Severka Šumperk 68:38 + 20:11
10. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 70:07 + 21:40
11. Hanousková Renata LCE9852 B OOB TJ Slovan Luhačovice 73:09 + 24:42
12. Tichá Veronika TZL9951 C SKOB Zlín 73:25 + 24:58
13. Chroustová Šárka ZBM9862 C SK Žabovřesky Brno 75:41 + 27:14
14. Pukyšová Anežka KSU9999 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 78:26 + 29:59
15. Šomanová Anna LCE9855 C OOB TJ Slovan Luhačovice 79:10 + 30:43
16. Habigerová Jana KSU9888 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:15 + 32:48
17. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 83:42 + 35:15
Slovenčíková Eliška VIC9959 B OB Vizovice DISK
D16C
3.40 km, 185 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skoumalová Barbora UOL9851 C SK UP Olomouc 64:57
D18B
5.00 km, 325 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sabelová Markéta TRI9656 A TJ TŽ Třinec 60:55
2. Nedbálková Hana ZBM9755 A SK Žabovřesky Brno 63:25 + 2:30
3. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 63:56 + 3:01
4. Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 64:04 + 3:09
5. Kavánková Iva TZL9753 C SKOB Zlín 74:28 + 13:33
6. Kašparová Zuzana SSU9661 B SK Severka Šumperk 76:02 + 15:07
7. Zentrichová Daniela OTK9751 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 79:04 + 18:09
8. Navrátilová Tereza TBM9777 C KOS TJ Tesla Brno 86:20 + 25:25
9. Čížková Markéta ADA9652 B OOB TJ Spartak Adamov 89:50 + 28:55
10. Komárková Silvie TBM9762 B KOS TJ Tesla Brno 95:28 + 34:33
11. Machusová Karolína SSU9666 B SK Severka Šumperk 98:51 + 37:56
12. Svěchotová Natálie MOV9751 B SKOB Ostrava 109:15 + 48:20
13. Kovářová Tereza TRI9756 B TJ TŽ Třinec 117:53 + 56:58
D18C
3.60 km, 175 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paličková Agáta UOL9750 C SK UP Olomouc 54:26
2. Dosedělová Klára STE9751 C SK SKI-OB Šternberk 64:36 + 10:10
D20B
5.70 km, 390 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tužilová Magdaléna ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno 61:02 0
2. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 64:12 + 3:10 0
3. Procházková Marie SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava 79:26 + 18:24 0
Jančová Jana VRB9450 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. DISK 0
D21B
7.20 km, 460 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7718
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jakobová Adélka UOL9052 R SK UP Olomouc 73:30 8512
2. Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 75:00 + 1:30 8358
3. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 86:12 + 12:42 7209
4. Mašláňová Hana TZL7979 C SKOB Zlín 88:03 + 14:33 7020
5. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 88:44 + 15:14 6949
6. Gallo Martina AOP7951 C Přátelé orientačního běhu Opava 91:07 + 17:37 6705
7. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 93:30 + 20:00 6460
8. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 93:39 + 20:09 6445
9. Moravcová Lucie SOP9052 C OOB TJ Slezan Opava 102:03 + 28:33 5583
10. Adamová Eva VBM8772 C VSK Mendelu Brno 102:27 + 28:57 5542
11. Bohunská Jana KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 104:36 + 31:06 5322
12. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 105:53 + 32:23 5190
13. Šrámková Vendula 26N8401 C Hemsedal IL 107:48 + 34:18
14. Mertová Eva DOB8551 C KOB Dobruška 110:27 + 36:57 4721
Tesařová Marcela AOP9450 A Přátelé orientačního běhu Opava DISK 0
Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk DISK 0
D21C
5.40 km, 330 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Daňková Petra JPV8575 C Oddíl OS SK Prostějov 97:44 0
2. Winkler Hanna LPM8051 C OK Lokomotiva Plzeň 108:23 + 10:39 0
3. Turzová Margareta ZLH8450 C OOB TJ Zlaté Hory 112:16 + 14:32 0
D35B
5.90 km, 335 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 76:16
2. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 81:21 + 5:05
3. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 106:58 + 30:42
4. Matoušková Jana SSU7951 C SK Severka Šumperk 116:05 + 39:49
5. Krasnokutská Magda AOP7452 C Přátelé orientačního běhu Opava 125:02 + 48:46
Kovalčíková Eva AOP7852 C Přátelé orientačního běhu Opava DISK
Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín DISK
D35C
4.50 km, 255 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 76:02
2. Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov 76:18 + 0:16
3. Moskvová Jitka ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory 78:45 + 2:43
4. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 82:16 + 6:14
5. Mrkvicová Radka ZLH7851 C OOB TJ Zlaté Hory 84:58 + 8:56
6. Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 87:02 + 11:00
7. Siatková Silvie ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory 92:35 + 16:33
8. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 112:46 + 36:44
D40B
4.70 km, 265 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:34
2. Sedlářová Pavla AOP7052 C Přátelé orientačního běhu Opava 53:45 + 0:11
3. Pilcová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 56:52 + 3:18
4. Kašparová Ivana SSU6951 C SK Severka Šumperk 59:48 + 6:14
5. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 63:24 + 9:50
6. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 64:41 + 11:07
7. Hájková Jitka AOP7150 C Přátelé orientačního běhu Opava 67:48 + 14:14
8. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 69:20 + 15:46
9. Valíková Petra AOP7351 C Přátelé orientačního běhu Opava 73:03 + 19:29
10. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 73:08 + 19:34
11. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 74:20 + 20:46
12. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 75:24 + 21:50
13. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 76:01 + 22:27
14. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 77:42 + 24:08
15. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB Moira Brno 81:05 + 27:31
16. Kostková Jana AOP7151 C Přátelé orientačního běhu Opava 87:43 + 34:09
17. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 106:20 + 52:46
D45B
4.60 km, 275 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 57:09
2. Poklopová Ivana UOL6451 C SK UP Olomouc 57:20 + 0:11
3. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 58:29 + 1:20
4. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 60:34 + 3:25
5. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 63:10 + 6:01
6. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 63:57 + 6:48
7. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 65:03 + 7:54
8. Vričanová Sylva HAV6751 C SKOB Baník Havířov 65:31 + 8:22
9. Janásová Jitka SKM6551 C KOB Směr Kroměříž 65:48 + 8:39
10. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 66:57 + 9:48
11. Tesařová Bohumila TRI6957 C TJ TŽ Třinec 69:46 + 12:37
12. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 69:57 + 12:48
13. Denysenko Tamara 38S6150 C VZA Žilina 70:01 + 12:52
14. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 75:28 + 18:19
15. Šimková Hana UOL6653 C SK UP Olomouc 84:08 + 26:59
16. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 84:23 + 27:14
Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín DISK
D45C
3.40 km, 200 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 44:10
2. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 48:06 + 3:56
3. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 49:56 + 5:46
4. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 54:27 + 10:17
5. Soldánová Karin JPV6971 C Oddíl OS SK Prostějov 56:04 + 11:54
6. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 59:01 + 14:51
7. Kotrlová Gita UOL6953 C SK UP Olomouc 61:07 + 16:57
8. Janečková Marta JPV6665 C Oddíl OS SK Prostějov 62:59 + 18:49
9. Dorčáková Pavlína MOV6951 C SKOB Ostrava 65:24 + 21:14
10. Jeřábková Jana UOL6954 C SK UP Olomouc 68:27 + 24:17
11. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 72:50 + 28:40
D50B
4.10 km, 245 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 55:07
2. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 62:06 + 6:59
3. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 64:07 + 9:00
4. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 83:57 + 28:50
5. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Baník Havířov 84:57 + 29:50
D55B
3.30 km, 165 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 50:19
2. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 56:59 + 6:40
3. Špacírová Danuše UOL5852 C SK UP Olomouc 67:16 + 16:57
4. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 78:21 + 28:02
5. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 81:07 + 30:48
D55C
2.50 km, 145 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dudíková Eva JPV5757 C Oddíl OS SK Prostějov 48:21
2. Ledabylová Alena HOB5551 C SKOB Horní Benešov 48:26 + 0:05
3. Štáblová Jitka HSU5350 C Horizont klub Šumperk 49:11 + 0:50
4. Künstlerová Milada UOL5651 C SK UP Olomouc 51:33 + 3:12
5. Čadilová Alena HSU5050 C Horizont klub Šumperk 73:21 + 25:00
6. Skoumalová Marie KON4589 C KOB Konice 84:08 + 35:47
D60B
3.00 km, 165 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 58:17
D65B
2.70 km, 135 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 51:03
DH10N
0.90 km, 55 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zindulka Jan SSU0700 C SK Severka Šumperk 10:41
2. Matečná Sofie JPV0567 C Oddíl OS SK Prostějov 10:45 + 0:04
3. Jelínek Jakub AOP0601 C Přátelé orientačního běhu Opava 11:45 + 1:04
4. Hrubá Klára JPV0579 C Oddíl OS SK Prostějov 13:35 + 2:54
5. Hojgrová Tereza SSU C SK Severka Šumperk 14:14 + 3:33
6. Strýček Jan NNN1 C Neregistrovaní 14:57 + 4:16
7. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 15:29 + 4:48
8. Pospíšilová Stella STE0551 C SK SKI-OB Šternberk 15:40 + 4:59
9. Hudosová Kristýna RIC0750 C OB Říčany 16:42 + 6:01
10. Mlček Vincenc KSU0700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:08 + 6:27
11. Buxbaum David STE0401 C SK SKI-OB Šternberk 26:28 + 15:47
MS Spurná Štěpánka KON0355 C KOB Konice 17:32 + 6:51
H10C
1.70 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Jindřich KON0404 C KOB Konice 16:53
2. Tomášek Adam CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 17:52 + 0:59
3. Štábl Patrik KSU0606 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:46 + 1:53
4. Kovařík Tomáš TRI0400 C TJ TŽ Třinec 19:30 + 2:37
5. Janků Martin STE0404 C SK SKI-OB Šternberk 19:37 + 2:44
6. Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov 21:02 + 4:09
7. Štoudek Martin ASU0448 C Magnus Orienteering 21:48 + 4:55
8. Pavelka Ondřej KSU0404 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:06 + 5:13
9. Hudos Václav RIC0503 C OB Říčany 24:13 + 7:20
10. Šána Robert KSU0616 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:55 + 8:02
11. Tomanek Lukáš KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:28 + 10:35
12. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov 29:43 + 12:50
13. Polášek Vít KSU0402 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:11 + 14:18
14. Opravil Vojtěch KSU0515 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:28 + 18:35
Ondráček Viktor KSU0600 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Jedlička Radek ZLH0401 C OOB TJ Zlaté Hory DISK
MS Petráková Andrea KON C KOB Konice 34:19 + 17:26
H12C
3.10 km, 125 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Jakub TBM0411 B KOS TJ Tesla Brno 24:59
2. Štábl Adam KSU0401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:01 + 3:02
3. Světnický František STE0204 B SK SKI-OB Šternberk 28:25 + 3:26
4. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:52 + 6:53
5. Chovanec Václav TZL0201 B SKOB Zlín 31:56 + 6:57
6. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 37:11 + 12:12
7. Svoboda Radek STE0207 C SK SKI-OB Šternberk 38:20 + 13:21
8. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 38:35 + 13:36
9. Kundrata Jan JZL0201 B TJ Jižní svahy Zlín 38:38 + 13:39
10. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 39:16 + 14:17
11. Palát Tomáš ABM0307 C KOB Moira Brno 39:44 + 14:45
12. Patterman Prokop KSU0333 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:18 + 17:19
13. Beneš Jan ASU0249 C Magnus Orienteering 44:26 + 19:27
14. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 44:42 + 19:43
15. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 45:51 + 20:52
16. Valík Adam AOP0301 C Přátelé orientačního běhu Opava 47:03 + 22:04
17. Peňáz Vojtěch VRB0303 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 47:08 + 22:09
18. Hecl František KSU0201 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:26 + 24:27
19. Novák Rostislav PLU0300 C TJ Sokol Plumlov 52:37 + 27:38
20. Koryčan Tomáš VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 53:22 + 28:23
21. Hošťálek Ondřej ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov 57:22 + 32:23
22. Fajkoš Lubomír MOV0311 C SKOB Ostrava 59:49 + 34:50
23. Reichl Martin KSU0202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 83:14 + 58:15
H14B
3.90 km, 270 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Panovec Kryštof OTK0001 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 39:03
2. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 39:10 + 0:07
3. Matoušek Matěj KSU0005 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:32 + 1:29
4. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 41:59 + 2:56
5. Jirka Mikuláš ZPV0000 A KOB ZPV Prostějov 42:27 + 3:24
6. Milán Tomáš TBM0111 B KOS TJ Tesla Brno 43:04 + 4:01
7. Podmolík Jonáš TZL0001 B SKOB Zlín 47:49 + 8:46
8. Zentrich Dušan OTK0002 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 50:08 + 11:05
9. Sedlář Jan TBM0010 B KOS TJ Tesla Brno 50:47 + 11:44
10. Šafář Vojtěch KSU0013 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:36 + 13:33
11. Valík Tomáš AOP0001 B Přátelé orientačního běhu Opava 52:54 + 13:51
12. Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:00 + 13:57
13. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 54:00 + 14:57
14. Šimek Štěpán UOL0104 B SK UP Olomouc 57:35 + 18:32
15. Kovařík Martin TRI0101 B TJ TŽ Třinec 57:55 + 18:52
16. Vavřík Tomáš LOV0000 C lepus.cz 62:46 + 23:43
17. Kostka Jiří AOP0201 B Přátelé orientačního běhu Opava 63:04 + 24:01
18. Sikora Jakub TRI0003 B TJ TŽ Třinec 63:56 + 24:53
19. Valenta Mikuláš KSU0107 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:19 + 26:16
20. Kligl Radim TBM0103 B KOS TJ Tesla Brno 65:47 + 26:44
21. Pelánek Ondřej TBM0107 B KOS TJ Tesla Brno 65:55 + 26:52
22. Bitto Max LCE0103 B OOB TJ Slovan Luhačovice 66:16 + 27:13
23. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 69:38 + 30:35
24. Adámek Filip ABM0101 B KOB Moira Brno 71:01 + 31:58
25. Hartmann Matouš PLU0101 B TJ Sokol Plumlov 74:07 + 35:04
26. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 78:15 + 39:12
27. Zeman Jakub TZL0102 B SKOB Zlín 79:52 + 40:49
28. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 93:48 + 54:45
29. Dorčák Jan MOV0103 B SKOB Ostrava 96:06 + 57:03
Jelínek Jan AOP0101 C Přátelé orientačního běhu Opava DISK
H14C
3.30 km, 160 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaprál Jan SSU0000 C SK Severka Šumperk 40:58
2. Grulich Ondřej KSU0049 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:49 + 12:51
3. Siatka Václav ZLH0000 C OOB TJ Zlaté Hory 54:44 + 13:46
4. Halabrín Petr PLU0100 C TJ Sokol Plumlov 55:59 + 15:01
5. Poštulka Lukáš STE0104 C SK SKI-OB Šternberk 56:11 + 15:13
6. Tomášek Ondřej CEL0100 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 59:00 + 18:02
7. Dadák Petr JPV0101 C Oddíl OS SK Prostějov 67:29 + 26:31
8. Hastík Jakub ZLH0101 C OOB TJ Zlaté Hory 79:53 + 38:55
9. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 82:32 + 41:34
10. Prudík Lukáš ASU0047 C Magnus Orienteering 95:16 + 54:18
11. Babišta Antonín KSU0111 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 97:57 + 56:59
12. Hudáček David ZLH0001 C OOB TJ Zlaté Hory 137:05 + 96:07
H16B
6.00 km, 370 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cienciala Jan TRI9801 B TJ TŽ Třinec 60:46
2. Lanc Vojtěch TRI9807 A TJ TŽ Třinec 61:51 + 1:05
3. Vopařil Jan LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovice 62:50 + 2:04
4. Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice 77:44 + 16:58
5. Šiška Petr TZL9801 A SKOB Zlín 78:23 + 17:37
6. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 82:11 + 21:25
7. Tesař Vojtěch AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opava 83:39 + 22:53
8. Láznička Václav TZL9901 B SKOB Zlín 91:42 + 30:56
9. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 97:52 + 37:06
10. Říčný Vojtěch ZBM9903 B SK Žabovřesky Brno 102:00 + 41:14
11. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 105:44 + 44:58
12. Havlíček Ondřej KSU9800 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 118:57 + 58:11
13. Plášek Pavel LCE9907 B OOB TJ Slovan Luhačovice 125:07 + 64:21
14. Kún Josef BBM9802 B BETA URSUS Orienteering 139:10 + 78:24
15. Král Jan ZBM9904 C SK Žabovřesky Brno 149:46 + 89:00
Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno DISK
Gedeon Dominik KSU9900 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Dostál Pavel KSU9910 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Müller Tomáš OTK9901 C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
Kašpar Petr SSU9911 A SK Severka Šumperk DISK
H16C
3.80 km, 190 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janečka Viktor JPV9917 B Oddíl OS SK Prostějov 50:46
2. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 56:02 + 5:16
H18B
6.80 km, 420 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Burkart David VIC9602 C OB Vizovice 67:28
2. Matuš Vojtěch VRB9606 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 70:12 + 2:44
3. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 73:45 + 6:17
4. Kelbl Vladimír ZBM9711 B SK Žabovřesky Brno 74:00 + 6:32
5. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 79:01 + 11:33
6. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering 87:46 + 20:18
7. Sadílek Jan TZL9601 B SKOB Zlín 88:04 + 20:36
8. Svoboda František SOP9601 B OOB TJ Slezan Opava 99:06 + 31:38
9. Dušek Martin ZAM9602 B OB T.J. Sokol Žamberk 104:02 + 36:34
Knypl Jaroslav KSU9707 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Vosáhlo Jan SSU9701 C SK Severka Šumperk DISK
H18C
5.20 km, 365 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 102:10
2. Synek Petr C 115:37 + 13:27
H20B
8.40 km, 520 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mokrý Ondřej ABM9410 A KOB Moira Brno 76:55 0
2. Obrátil Štěpán ABM9409 B KOB Moira Brno 95:58 + 19:03 0
3. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 109:05 + 32:10 0
H21L
8.70 km, 520 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Benroth Jakub TZL9002 C SKOB Zlín 135:07 0
2. Havelka Tomáš UOL8700 C SK UP Olomouc 199:03 + 63:56 0
Kvapil Ladislav ZLH C OOB TJ Zlaté Hory DISK
H21K
6.00 km, 360 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 4998
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 54:18 5616
2. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 59:50 + 5:32 5129
3. Fajkus Radim JPV9509 A Oddíl OS SK Prostějov 63:02 + 8:44 4848
4. Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering 66:58 + 12:40 4502
5. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 81:01 + 26:43 3265
6. Tomášek Petr NNN80 C Neregistrovaní 85:19 + 31:01
6. Ryjáček Jan LPM8004 C OK Lokomotiva Plzeň 85:19 + 31:01 2886
8. Dudík Petr JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov 86:38 + 32:20 2771
9. Smolka Ondřej SOP8612 C OOB TJ Slezan Opava 123:54 + 69:36
H21B
10.30 km, 635 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8687
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 75:36 9193
2. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 77:23 + 1:47 8983
3. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 77:51 + 2:15 8928
4. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 84:31 + 8:55 8146
5. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 88:31 + 12:55 7676
6. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 89:12 + 13:36 7596
7. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 89:28 + 13:52 7564
8. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 89:56 + 14:20 7510
9. Klech Richard VRB7201 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 90:34 + 14:58 7435
10. Tomanek Daniel STE7401 R SK SKI-OB Šternberk 91:56 + 16:20 7275
11. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 96:12 + 20:36 6774
12. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 96:59 + 21:23 6682
13. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 99:23 + 23:47 6400
14. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 99:52 + 24:16 6343
15. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 100:29 + 24:53 6271
16. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 101:02 + 25:26 6206
17. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 102:29 + 26:53 6036
18. Marston Neil 26N7201 C Hemsedal IL 102:45 + 27:09
19. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 103:42 + 28:06 5893
20. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 103:50 + 28:14 5877
21. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 104:39 + 29:03 5782
22. Sklenář Martin SBR9501 A SKOB Bruntál 106:24 + 30:48 5576
23. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 107:52 + 32:16 5404
24. Špacír Jan UOL8805 C SK UP Olomouc 111:10 + 35:34 5016
25. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 111:56 + 36:20 4926
26. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 115:23 + 39:47 4521
27. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 134:50 + 59:14 2237
28. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 146:38 + 71:02 852
29. Kostka Petr MOV8200 C SKOB Ostrava 171:37 + 96:01 0
Navrátil Marek KYL7100 C SK SP Kylešovice DISK 0
H35B
8.70 km, 510 m, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 78:30
2. Nečas Rudolf TZL5703 C SKOB Zlín 85:53 + 7:23
3. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 86:11 + 7:41
4. Matoušek Jiří SSU7504 C SK Severka Šumperk 86:55 + 8:25
5. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 93:41 + 15:11
6. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 94:50 + 16:20
7. Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 107:07 + 28:37
8. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 111:06 + 32:36
9. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 113:17 + 34:47
10. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 118:08 + 39:38
11. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 118:56 + 40:26
12. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 121:23 + 42:53
13. Šarman Radim MOV6201 C SKOB Ostrava 156:59 + 78:29
H35C
6.80 km, 355 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smékal David UOL7503 C SK UP Olomouc 96:13
2. Sita Vratislav SSU7341 C SK Severka Šumperk 97:27 + 1:14
3. Čížek Petr ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov 98:22 + 2:09
4. Kotrle Miroslav UOL7005 C SK UP Olomouc 103:50 + 7:37
5. Prudík Jiří ASU7001 C Magnus Orienteering 129:43 + 33:30
6. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 139:43 + 43:30
Jadviščok Ladislav UOL7747 C SK UP Olomouc DISK
H40B
8.20 km, 475 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Přátelé orientačního běhu Opava 76:36
2. Valík Luděk AOP7101 C Přátelé orientačního běhu Opava 79:36 + 3:00
3. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 95:21 + 18:45
4. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 98:55 + 22:19
5. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Baník Havířov 99:31 + 22:55
6. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 100:28 + 23:52
7. Hálek Jan UOL7000 C SK UP Olomouc 109:49 + 33:13
8. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 110:59 + 34:23
9. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 112:52 + 36:16
10. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 113:46 + 37:10
11. Cienciala Martin TRI7401 C TJ TŽ Třinec 114:52 + 38:16
12. Hošťálek Dan KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 121:16 + 44:40
Müller Libor OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
H45B
7.40 km, 390 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 66:36
2. Tesař Jiří AOP6702 C Přátelé orientačního běhu Opava 70:00 + 3:24
3. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 72:18 + 5:42
4. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 78:25 + 11:49
5. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 81:48 + 15:12
6. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 82:11 + 15:35
7. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 86:12 + 19:36
8. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 88:11 + 21:35
9. Adámek Libor ABM6707 C KOB Moira Brno 89:35 + 22:59
10. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 91:09 + 24:33
11. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 93:45 + 27:09
12. Jelínek Jan AOP6401 C Přátelé orientačního běhu Opava 96:58 + 30:22
13. Hubáček Jaroslav LCE6311 C OOB TJ Slovan Luhačovice 97:24 + 30:48
14. Galík Svatopluk TZL6301 C SKOB Zlín 106:42 + 40:06
15. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 114:40 + 48:04
16. Šamánek Petr ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín 122:19 + 55:43
17. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 126:20 + 59:44
Peřinka Jan AOP6301 C Přátelé orientačního běhu Opava DISK
H45C
6.00 km, 325 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 63:45
2. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 67:04 + 3:19
3. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 67:28 + 3:43
4. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 72:22 + 8:37
5. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ Sokol Plumlov 73:48 + 10:03
6. Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 73:53 + 10:08
7. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 75:45 + 12:00
8. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 78:29 + 14:44
9. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 78:38 + 14:53
10. Petr Václav MOV5801 C SKOB Ostrava 84:43 + 20:58
11. Vítek Zbyněk PTI6622 C Sportovní klub Ptení 84:52 + 21:07
12. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 86:11 + 22:26
13. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 87:44 + 23:59
14. Kulich Jaroslav STE6321 C SK SKI-OB Šternberk 90:11 + 26:26
15. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 93:00 + 29:15
16. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 94:19 + 30:34
17. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 96:14 + 32:29
18. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 96:33 + 32:48
19. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 98:34 + 34:49
20. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 115:31 + 51:46
21. Holusek Milan JPV C Oddíl OS SK Prostějov 120:21 + 56:36
H50B
6.60 km, 400 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavý Jiří MOV5803 C SKOB Ostrava 65:51
2. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 67:52 + 2:01
3. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 77:48 + 11:57
4. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 78:50 + 12:59
5. Sklenář Miroslav AOP6302 C Přátelé orientačního běhu Opava 81:55 + 16:04
6. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 86:37 + 20:46
7. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 86:44 + 20:53
8. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 87:23 + 21:32
9. Kolář Leopold VRB5404 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 95:32 + 29:41
10. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 112:58 + 47:07
Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Baník Havířov DISK
H55B
5.60 km, 375 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 58:29
2. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 66:06 + 7:37
3. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 67:20 + 8:51
4. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 68:33 + 10:04
5. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 73:35 + 15:06
6. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 83:38 + 25:09
7. Krmášek Bohdan AOP5301 C Přátelé orientačního běhu Opava 93:29 + 35:00
8. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 123:49 + 65:20
H55C
4.90 km, 290 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 62:28
2. Vojtášek Jan SBR5301 C SKOB Bruntál 65:33 + 3:05
3. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 92:57 + 30:29
H60B
4.90 km, 260 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 55:42
2. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 65:21 + 9:39
3. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 71:45 + 16:03
4. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 79:10 + 23:28
5. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 88:57 + 33:15
6. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 95:56 + 40:14
7. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 106:14 + 50:32
H65B
4.10 km, 255 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 55:29
2. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 57:42 + 2:13
3. Horký Jan UOL4600 C SK UP Olomouc 62:52 + 7:23
4. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 63:04 + 7:35
5. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 67:29 + 12:00
6. Pěček Vítězslav SKM4903 C KOB Směr Kroměříž 70:17 + 14:48
7. Novotný Stanisl OOP4800 C TJ Opava 70:27 + 14:58
8. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 87:06 + 31:37
9. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 103:26 + 47:57
H65C
3.50 km, 200 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klech Josef HOB4701 C SKOB Horní Benešov 66:37
2. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 76:58 + 10:21
3. Koč Břetislav MKP4400 C SK Meteor Kačerov Praha 97:28 + 30:51
4. Synek Rostislav KON C KOB Konice 119:01 + 52:24
5. Gottfried Jan UOL4602 C SK UP Olomouc 119:19 + 52:42
6. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 167:05 + 100:28
H70B
3.20 km, 170 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 45:43
2. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 54:01 + 8:18
3. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 62:44 + 17:01
4. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Baník Havířov 71:08 + 25:25
5. Sedlář Vladimír AOP4201 C Přátelé orientačního běhu Opava 75:33 + 29:50
6. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 80:19 + 34:36
H75B
2.60 km, 135 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 97:01
2. Hynek Vladimír ZPV3511 C KOB ZPV Prostějov 153:50 + 56:49
HDR
0.90 km, 55 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Halama Jiří KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 10:22
2. Plhal Lukáš ASU06 C Magnus Orienteering 10:35 + 0:13
3. Král Jiří ODR0400 C SKOB Odry 10:40 + 0:18
4. Navrátil Sam KYL0500 C SK SP Kylešovice 10:57 + 0:35
5. Vlach Timik SBR0501 C SKOB Bruntál 11:28 + 1:06
5. Seidenglanzová Johana SSU0650 C SK Severka Šumperk 11:28 + 1:06
7. Navrátilová Eliška C 12:10 + 1:48
7. Zatloukalová Julie STE0650 C SK SKI-OB Šternberk 12:10 + 1:48
9. Šilarová Pavlína C 12:27 + 2:05
10. Dorčák Tomáš MOV0801 C SKOB Ostrava 13:18 + 2:56
11. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 13:36 + 3:14
12. Palátová Renáta ABM0655 C KOB Moira Brno 13:42 + 3:20
13. Tomčíková Eliška VRB0555 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 13:44 + 3:22
14. Karabinová Isabella SSU C SK Severka Šumperk 13:59 + 3:37
15. Langer Adam VRB0424 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 14:32 + 4:10
16. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 14:50 + 4:28
17. Králová Hedvika ODR0850 C SKOB Odry 15:02 + 4:40
18. Bartoš Ondřej C 15:29 + 5:07
19. Mašláň Jakub TZL7801 C SKOB Zlín 15:41 + 5:19
20. Tomáškovi NNN01 C Neregistrovaní 15:52 + 5:30
21. Kovalčík Petr AOP0901 C Přátelé orientačního běhu Opava 16:04 + 5:42
22. Kovalčíková Alena AOP0751 C Přátelé orientačního běhu Opava 16:05 + 5:43
23. Růžička Matěj KSU0901 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:12 + 5:50
24. Kolář Šimon LBM1001 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 16:26 + 6:04
25. Skřivánková Anna JPV0851 C Oddíl OS SK Prostějov 16:43 + 6:21
25. Pavelková Blanka KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:43 + 6:21
27. Malá Karolína VRB0777 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 17:10 + 6:48
28. Kostka Artur MOV0901 C SKOB Ostrava 17:24 + 7:02
29. Malý Tomáš VRB0414 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 17:27 + 7:05
30. Tomčík Šimon VRB0818 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 17:38 + 7:16
31. Peňáz Jan VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 18:04 + 7:42
32. Karabina Samuel SSU C SK Severka Šumperk 18:21 + 7:59
33. Langerová Lucie VRB0778 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 19:31 + 9:09
34. Janků Michaela STE C SK SKI-OB Šternberk 20:23 + 10:01
35. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:28 + 10:06
36. Sedláček Matěj HLV1000 C KČT - OB Holešov 21:28 + 11:06
37. Matoušková Johana SSU0750 C SK Severka Šumperk 23:25 + 13:03
38. Slováček Ondřej TZL0808 C SKOB Zlín 24:25 + 14:03
39. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 25:44 + 15:22
40. Rajnošek Samuel ZBM C SK Žabovřesky Brno 37:10 + 26:48
Mátl Jáchym KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Mátl Adam KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
P
2.40 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavík Tomáš VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 23:50
2. Peňáz Radek VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 27:42 + 3:52
3. Krätschmerová Ivona VRB9050 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 28:10 + 4:20
4. Kratschmerová Kateřina VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 29:15 + 5:25
5. Koporová Lenka ZBM9753 A SK Žabovřesky Brno 29:44 + 5:54
6. Cveček Martin SSU7400 C SK Severka Šumperk 29:58 + 6:08
7. Plhal Petr NNN5 C Neregistrovaní 32:37 + 8:47
8. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 33:24 + 9:34
9. Černoch Petr PLU C TJ Sokol Plumlov 34:05 + 10:15
10. Král Jiří ODR7300 C SKOB Odry 35:22 + 11:32
11. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 36:01 + 12:11
12. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SK UP Olomouc 37:10 + 13:20
13. Macek Karel ASU C Magnus Orienteering 37:27 + 13:37
14. Urbanová Edita STE7454 C SK SKI-OB Šternberk 40:03 + 16:13
15. Možný Stanislav SSU7700 C SK Severka Šumperk 43:51 + 20:01
16. Linhartová Milena C 44:21 + 20:31
17. Strýčková Monika NNN3 C Neregistrovaní 44:23 + 20:33
18. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 45:22 + 21:32
19. Marek Jonáš C 45:56 + 22:06
20. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 46:15 + 22:25
21. Zatloukal Radek STE7000 C SK SKI-OB Šternberk 46:21 + 22:31
22. Frydrych Bronislav NNN7 C Neregistrovaní 46:53 + 23:03
23. Vlková Karolína LBM9252 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:21 + 23:31
24. Seidenglanzová Irena SSU7450 C SK Severka Šumperk 47:31 + 23:41
25. Fišerová Denisa NNN6 C Neregistrovaní 48:20 + 24:30
26. Vavřík René LOV7000 C lepus.cz 50:08 + 26:18
27. Ženčáková Hana C 50:13 + 26:23
28. Labudík Milan VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 51:15 + 27:25
29. Tomášková Petra NNN82 C Neregistrovaní 51:34 + 27:44
30. Doubravová Blanka ASU7499 C Magnus Orienteering 51:43 + 27:53
31. Holečková Jana C 54:39 + 30:49
32. Smolková Dagmar STE6451 C SK SKI-OB Šternberk 55:17 + 31:27
33. Vítková Miroslava PTI6952 C Sportovní klub Ptení 55:56 + 32:06
34. Vyhnalík Zdeněk C 56:22 + 32:32
35. Strýček Jiří NNN2 C Neregistrovaní 57:38 + 33:48
36. Opravil Daniel ASU0043 C Magnus Orienteering 58:41 + 34:51
37. Synková Pavla NNN4 C Neregistrovaní 61:07 + 37:17
38. Hendrychová Pavla HOB6251 C SKOB Horní Benešov 61:39 + 37:49
39. Dádáková Tereza JPV C Oddíl OS SK Prostějov 61:43 + 37:53
40. Janošíková Eva UOL C SK UP Olomouc 63:16 + 39:26
41. Janošíková Marie UOL C SK UP Olomouc 63:19 + 39:29
42. Pometlová Jana AOP C Přátelé orientačního běhu Opava 63:29 + 39:39
43. Kratschmerová Jitka VRB6250 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 66:04 + 42:14
44. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 69:19 + 45:29
45. Kutějová Kristýna C 69:46 + 45:56
46. Obrátil Miroslav ABM6502 C KOB Moira Brno 77:06 + 53:16
47. Marková Dana C 80:19 + 56:29
47. Marek Pavel C 80:19 + 56:29
49. Šarmanová Jarka NNN C Neregistrovaní 80:20 + 56:30
50. Daňková Jana JPV6060 C Oddíl OS SK Prostějov 89:18 + 65:28
51. Miček Lukáš SBR0804 C SKOB Bruntál 91:48 + 67:58
52. Lužný Martin HAV C SKOB Baník Havířov 94:58 + 71:08