Výsledky závodu: Sedmihoří 2014 - E1

Datum:
04.07.2014
Místo konání:
Pořadatel:
LPM - OK Lokomotiva Plzeň
Mapa:
Ředitel závodu:
Brom Hynek - R3
Hlavní rozhodčí:
Šilhavý Miroslav - R2
Stavitel tratí:
Pilařová Petra
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     LINIE     P3     P6    
D10
1.96 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 21:26
2. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 22:31 + 1:05
3. Teringlová Vendula VCB0451 TJ OB České Budějovice 24:14 + 2:48
4. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 24:17 + 2:51
5. Kosobudová Katka NNN2004 Neregistrovaní 24:24 + 2:58
6. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 25:11 + 3:45
7. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 27:26 + 6:00
8. Heclová Marie KSU0454 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:54 + 6:28
9. Pecková Tereza EKP0551 VŠTJ Ekonom Praha 33:38 + 12:12
10. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 35:58 + 14:32
11. Škáchová Viktorie KAM0650 SK Kamenice 37:35 + 16:09
Mikešová Julie VPM0455 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS
Postránská Adéla MLA0551 MLOK Mariánské Lázně DNS
Křížková Marie MAS0450 KČT Aš DNS
D12
2.29 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chernykh Zoya 17U0351 Orienta-Opal 21:30
2. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 23:59 + 2:29
3. Marešová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 24:28 + 2:58
4. Thýnová Martina SHK0350 TJ Slavia Hradec Králové 24:51 + 3:21
5. Hankovcová Helena KAM0350 SK Kamenice 25:03 + 3:33
6. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 27:46 + 6:16
7. Petříková Adéla MAS0352 KČT Aš 28:41 + 7:11
8. Fantová Kateřina EKP0256 VŠTJ Ekonom Praha 31:54 + 10:24
9. Urbančíková Nela NEJ0352 TJ Jiskra Nejdek 32:28 + 10:58
10. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 33:29 + 11:59
11. Náměstková Radka EKP0353 VŠTJ Ekonom Praha 36:28 + 14:58
12. Jirasová Anežka DOR0350 OK Dobříš 38:19 + 16:49
13. Riesslerová Eliška OTK0350 OOB TJ Jiskra Otrokovice 56:27 + 34:57
14. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 64:18 + 42:48
Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice DNS
Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš DNS
D14
2.56 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterová Jana DOB0051 KOB Dobruška 22:08
2. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 22:27 + 0:19
3. Nádeníčková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 24:28 + 2:20
4. Dědková Teodora TAP0051 KOB TRETRA Praha 24:32 + 2:24
5. Auerműllerová Anna ZBM0060 SK Žabovřesky Brno 25:10 + 3:02
6. Bruková Magda TRI0054 TJ TŽ Třinec 25:16 + 3:08
7. Vyhnálková Marie RIC0151 OB Říčany 25:43 + 3:35
8. Thýnová Nikola SHK0051 TJ Slavia Hradec Králové 26:13 + 4:05
9. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 26:34 + 4:26
10. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 27:04 + 4:56
11. Lučanová Barbora MAS0051 KČT Aš 29:19 + 7:11
12. Moiseeva Tanya 16U0151 Gorelov 31:02 + 8:54
13. Škáchová Magdalena KAM0151 SK Kamenice 33:12 + 11:04
14. Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice 33:15 + 11:07
15. Šlechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 33:42 + 11:34
16. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 34:58 + 12:50
17. Svobodová Anna KTA0151 SK Kotnov Tábor 35:09 + 13:01
18. Náměstková Denisa EKP0154 VŠTJ Ekonom Praha 41:10 + 19:02
19. Ash Kristina OCB0051 OC České Budějovice 50:48 + 28:40
20. Sadílková Iva VIC0151 OB Vizovice 51:11 + 29:03
Kováříková Marie KAM0050 SK Kamenice DNS
D16
2.88 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 25:28
2. Švancárová Veronika KSU9853 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:09 + 5:41
3. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 32:36 + 7:08
4. Hájková Eliška ZVO9851 OB SK Zvole 33:27 + 7:59
5. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 33:41 + 8:13
6. Marešová Alexandra NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek 38:25 + 12:57
7. Dundáčková Julie SJH9853 SJH Jindřichův Hradec 38:37 + 13:09
8. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 42:53 + 17:25
9. Doležalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia VŠ Plzeň 46:18 + 20:50
10. Zimmerová Kateřina ZVO9852 OB SK Zvole 48:34 + 23:06
11. Svobodová Jana KTA9951 SK Kotnov Tábor 49:13 + 23:45
12. Illnerová Kateřina DKP9950 Oddíl OB Kotlářka 54:35 + 29:07
13. Kopecká Johana VSP9950 USK Praha 54:41 + 29:13
14. Kyselová Nela ROU9951 SKOB Roudnice nad Labem 58:35 + 33:07
15. Kovalčíková Taťána DOR9850 OK Dobříš 61:59 + 36:31
16. Glöcknerová Anna KUL9950 KOB Ústí nad Labem 79:51 + 54:23
17. Vostřelová Pavlína KUL9850 KOB Ústí nad Labem 96:36 + 71:08
Pohořalá Anna ROU9954 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Mikešová Adéla VPM9852 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS
Nentvichová Klára DOR9950 OK Dobříš DNS
Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice DNS
Albrechtová Iveta KAM9950 SK Kamenice DNS
D18
3.17 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Tereza SJI9852 OK Jihlava 25:51
2. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 26:14 + 0:23
3. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 30:26 + 4:35
4. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:20 + 6:29
5. Horvátová Hana ASU9797 Magnus Orienteering 32:40 + 6:49
6. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 33:27 + 7:36
7. Tesařová Jana TRI9751 TJ TŽ Třinec 35:09 + 9:18
8. Hlinovská Johana VPM9751 KOS Slavia VŠ Plzeň 43:30 + 17:39
9. Šafrhansová Lucie VPM9753 KOS Slavia VŠ Plzeň 47:31 + 21:40
Smrčková Dominika KSU9799 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DNS
Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice DNS
D20
3.30 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tužilová Magdaléna ZBM9452 SK Žabovřesky Brno 27:20 0
2. Svobodová Lenka PHK9551 OK 99 Hradec Králové 28:33 + 1:13 0
3. Kulhavá Eliška LPU9657 OK Lokomotiva Pardubice 33:21 + 6:01 0
4. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 34:33 + 7:13 0
D21L
4.74 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8904
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hermanová Zuzana LPU8752 OK Lokomotiva Pardubice 40:21 9177
2. Hlavová Hana ZBM8888 SK Žabovřesky Brno 41:54 + 1:33 8846
3. Chromá Kateřina ZBM9451 SK Žabovřesky Brno 42:38 + 2:17 8689
4. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 43:34 + 3:13 8489
5. Hrušková Barbora ZBM9354 SK Žabovřesky Brno 44:26 + 4:05 8304
6. Kuncová Eliška SSU8951 SK Severka Šumperk 44:45 + 4:24 8236
7. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 45:14 + 4:53 8133
8. Tesařová Markéta ZBM9456 SK Žabovřesky Brno 45:26 + 5:05 8090
9. Hlavová Jindra ZBM8989 SK Žabovřesky Brno 45:43 + 5:22 8029
10. Doležalová Vendula VPM8787 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:56 + 5:35 7983
11. Košárková Iva AOP8152 Přátelé orientačního běhu Opava 46:19 + 5:58 7901
12. Škodová Petra LPU8359 OK Lokomotiva Pardubice 46:30 + 6:09 7862
13. Dlouhá Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 46:42 + 6:21 7819
14. Vyhnálková Barbora RIC9850 OB Říčany 47:49 + 7:28 7580
15. Hrstková Vladěna ZBM8787 SK Žabovřesky Brno 48:13 + 7:52 7494
16. Krejčíková Marie TZL9252 SKOB Zlín 48:20 + 7:59 7470
17. Klimplová Lenka LPU7951 OK Lokomotiva Pardubice 48:49 + 8:28 7366
18. Soukupová Lucie SJC8951 TJ Sportcentrum Jičín 48:51 + 8:30 7359
19. Šmidrkalová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 48:55 + 8:34 7345
20. Benešová Jana SJH9451 SJH Jindřichův Hradec 49:01 + 8:40 7323
21. Kazdová Lenka SJC8484 TJ Sportcentrum Jičín 49:03 + 8:42 7316
22. Košťálová Petra DKP8256 Oddíl OB Kotlářka 50:38 + 10:17 6978
23. Hlubučková Kristýna KAM9551 SK Kamenice 52:28 + 12:07 6585
24. Hermannová Anna TAP9251 KOB TRETRA Praha 53:12 + 12:51 6429
25. Zamazalová Kateřina TAP9053 KOB TRETRA Praha 53:19 + 12:58 6404
26. Horová Pavla LPU9457 OK Lokomotiva Pardubice 53:23 + 13:02 6389
27. Peterová Věra DOB8751 KOB Dobruška 53:56 + 13:35 6272
28. Dittrichová Petra KON8787 KOB Konice 57:35 + 17:14 5491
29. Škáchová Petra KAM7054 SK Kamenice 57:55 + 17:34 5420
30. Koporová Petra ZBM9353 SK Žabovřesky Brno 58:01 + 17:40 5398
31. Janů Hana KSU9393 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:37 + 18:16 5270
32. Kamererová Valerie KAM9452 SK Kamenice 59:31 + 19:10 5078
33. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 62:02 + 21:41 4539
34. Mertová Eva DOB8551 KOB Dobruška 62:28 + 22:07 4447
35. Tesařová Marcela AOP9450 Přátelé orientačního běhu Opava 63:21 + 23:00 4258
36. Přecechtělová Tereza DOB8971 KOB Dobruška 63:48 + 23:27 4161
37. Mesiarkinová Kamila MBM8282 O-mikron 65:21 + 25:00 3830
38. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 65:50 + 25:29 3726
39. Hegerová Petra RBK9355 SK Radioklub Blansko 69:17 + 28:56 2989
40. Ottová Terezka JES8651 KOS Jesenice 84:30 + 44:09 0
Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška DISK 0
Darmovzalová Lenka PGP7951 SK Praga DISK 0
Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov DISK 0
Zajícová Markéta TAP9054 KOB TRETRA Praha DISK 0
Dadáková Zuzana 2IC8900 DK DNS
Setínková Eva DKP8759 Oddíl OB Kotlářka DNS 0
Albrechtová Eva KAM7850 SK Kamenice DNS 0
Spurná Martina PGP8556 SK Praga DNS 0
D21K
3.30 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6082
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Otrubová Johana KON7852 KOB Konice 30:02 6285
2. Procházková Zuzana SJC8551 TJ Sportcentrum Jičín 31:21 + 1:19 6027
3. Urbánková Kateřina ONO9250 SKOB Ostrov 31:49 + 1:47 5935
4. Gabrovská Lucie TAP8854 KOB TRETRA Praha 32:30 + 2:28 5802
5. Krtičková Michaela KON7975 KOB Konice 32:59 + 2:57 5707
6. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 33:59 + 3:57 5511
7. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 34:30 + 4:28 5410
8. Karbanová Vendula DKP8350 Oddíl OB Kotlářka 35:30 + 5:28 5214
9. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 35:38 + 5:36 5188
10. Novotná Barbora TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 35:40 + 5:38
11. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 35:48 + 5:46 5156
12. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 TJ Slavia Hradec Králové 36:10 + 6:08 5084
13. Štoková Mariana DKP8158 Oddíl OB Kotlářka 37:46 + 7:44 4770
13. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 37:46 + 7:44 4770
15. Kašparová Šárka AOP7251 Přátelé orientačního běhu Opava 38:00 + 7:58 4725
16. Mervartová Kristýna ZBM9160 SK Žabovřesky Brno 39:00 + 8:58
17. Dittrichová Zuzana KON9175 KOB Konice 39:41 + 9:39 4395
18. Zakouřilová Kamila TUV8557 SOK TJ Turnov 40:36 + 10:34 4216
19. Ondrová Kateřina SKV8951 TJ Slovan Karlovy Vary 42:00 + 11:58 3942
20. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 42:08 + 12:06 3916
21. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 42:31 + 12:29 3841
22. Štefková Lucie VBM8254 VSK Mendelu Brno 45:48 + 15:46 3198
23. Pekárková Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 46:43 + 16:41 3018
24. Jirků Martina TUR8750 OOB TJ Turnov 47:14 + 17:12 2917
25. Pavlásková Alena LDC8652 KOB Děčín 48:38 + 18:36 2643
26. Zayats Inna LPM9353 OK Lokomotiva Plzeň 49:22 + 19:20 2499
27. Baštová Martina LPU8453 OK Lokomotiva Pardubice 50:41 + 20:39 2242
28. Smolíková Kateřina KSU7793 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:48 + 20:46 2219
29. Peterková Viktorie LLI7551 TJ Loko Liberec 56:04 + 26:02 1188
30. Smrčková Věra KSU7373 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:06 + 30:04 398
31. Pološčuková Lucie SMB9051 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 60:09 + 30:07 388
32. Prouzová Jitka DKP9152 Oddíl OB Kotlářka 64:29 + 34:27 0
33. Špinková Markéta 44C8550 Neregistrovaní 76:33 + 46:31
34. Budilová Jana KUL8150 KOB Ústí nad Labem 112:11 + 82:09
Batobolotová Balzhima TAP8751 KOB TRETRA Praha DISK 0
Zurinková Jana EKP VŠTJ Ekonom Praha DNS
Skripniková Petra SCP8656 OK Sparta Praha DNS 0
Pullmanová Daniela PLU8450 TJ Sokol Plumlov DNS
D35
3.53 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringlová Martina VCB7851 TJ OB České Budějovice 34:35
2. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 35:17 + 0:42
3. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:02 + 1:27
4. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia VŠ Plzeň 36:52 + 2:17
5. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 36:56 + 2:21
6. Milánová Jindřiška TBM7475 KOS TJ Tesla Brno 37:05 + 2:30
7. Tauchmanová Ivana NPA7852 SK LOB Nová Paka 37:57 + 3:22
8. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 39:58 + 5:23
9. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 42:53 + 8:18
10. Vildmonová Pavla LBE7451 TJ Lokomotiva Beroun 43:22 + 8:47
11. Arnoštová Kateřina VSP7652 USK Praha 44:03 + 9:28
12. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 45:49 + 11:14
13. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 47:46 + 13:11
14. Fukátková Miroslava VIC7658 OB Vizovice 48:05 + 13:30
15. Náměstková Veronika EKP7351 VŠTJ Ekonom Praha 49:51 + 15:16
16. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 51:03 + 16:28
17. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 51:29 + 16:54
18. Bínová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 53:06 + 18:31
19. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 53:07 + 18:32
20. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 53:26 + 18:51
21. Ševčíková Olga ONO7650 SKOB Ostrov 53:59 + 19:24
22. Kotásková Jana JES7451 KOS Jesenice 56:52 + 22:17
23. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 57:10 + 22:35
24. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 59:10 + 24:35
25. Marešová Marcela NEJ7450 TJ Jiskra Nejdek 65:53 + 31:18
26. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 71:01 + 36:26
27. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 73:06 + 38:31
28. Šustrová Hana KSH7755 OOB TJ Kašperské Hory 76:55 + 42:20
Smržová Pája 68:35 + 34:00
Jílková Radka ZBP7751 OOB SK Zbraslav DNS
Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň DNS
Sedláčková Jana ZBP7654 OOB SK Zbraslav DNS
Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS
Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň DNS
Postránská Radka MLA7450 MLOK Mariánské Lázně DNS
D40
3.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vričanová Sylva HAV6751 SKOB Baník Havířov 37:50
2. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:43 + 2:53
3. Sadílková Lenka VIC7055 OB Vizovice 42:24 + 4:34
4. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 43:01 + 5:11
5. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 43:51 + 6:01
6. Kaděrová Barbora HAV7051 SKOB Baník Havířov 44:45 + 6:55
7. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 45:46 + 7:56
8. Hankovcová Lenka KAM7053 SK Kamenice 46:22 + 8:32
9. Opletalová Pavlína HAV6652 SKOB Baník Havířov 47:24 + 9:34
10. Klapalová Pavla VSP7099 USK Praha 48:56 + 11:06
11. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 49:46 + 11:56
12. Švancárová Helena KSU7252 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:16 + 12:26
13. Hudosová Gabriela KSU7299 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:24 + 12:34
13. Krčová Martina KSU7272 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:24 + 12:34
15. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 50:25 + 12:35
16. Jandová Lenka KAD7250 Originální Vivalín Team Kadaň 50:40 + 12:50
17. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 52:00 + 14:10
18. Proboszová Zuzana HAV7250 SKOB Baník Havířov 52:33 + 14:43
19. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 53:18 + 15:28
20. Kašparová Marie ZAK7250 SK Netopýr Zákupy 53:48 + 15:58
21. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 54:28 + 16:38
22. Přibíková Monika PGP7256 SK Praga 58:03 + 20:13
23. Žáková Marcela LPU7053 OK Lokomotiva Pardubice 58:41 + 20:51
24. Svobodová Martina KTA7151 SK Kotnov Tábor 61:37 + 23:47
25. Kulhavá Jarmila SRK6751 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 63:16 + 25:26
26. Kyselová Jana ROU7050 SKOB Roudnice nad Labem 65:00 + 27:10
27. Sochorová Hana HAV6250 SKOB Baník Havířov 67:32 + 29:42
28. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:38 + 29:48
29. Berková Květa TJN7350 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 68:56 + 31:06
30. Paurová Lenka LTU6452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:13 + 34:23
31. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 79:05 + 41:15
32. Bezruchko Olena 14U7050 OK Carnika 88:41 + 50:51
Mikešová Simona VPM7453 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS
Kopecká Alena VSP7250 USK Praha DNS
Beránková Lenka VPM7051 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS
D45
3.15 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Picková Helena TJN6952 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:50
2. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 37:06 + 2:16
3. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 37:41 + 2:51
4. Hudečková Helena KTA6951 SK Kotnov Tábor 38:12 + 3:22
5. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 38:32 + 3:42
6. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 40:04 + 5:14
7. Čechová Zuzana SJI6951 OK Jihlava 40:28 + 5:38
8. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 40:35 + 5:45
9. Thýnová Ivana SHK6651 TJ Slavia Hradec Králové 42:41 + 7:51
10. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 44:14 + 9:24
11. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 44:57 + 10:07
12. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 45:17 + 10:27
13. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 47:00 + 12:10
14. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 47:03 + 12:13
15. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Sokol Hostivice 48:47 + 13:57
16. Hasalová Jana PGP6751 SK Praga 49:13 + 14:23
17. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 50:21 + 15:31
18. Németh Ágnes 12H6950 TIPO TKE 51:14 + 16:24
19. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 51:57 + 17:07
20. Kulová Jana VAM6550 OOB Vamberk 52:46 + 17:56
21. Tokárová Regina NEJ6950 TJ Jiskra Nejdek 52:56 + 18:06
22. Müllerová Zorka VAM6767 OOB Vamberk 53:55 + 19:05
23. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 54:38 + 19:48
24. Tichá Jana TJH6451 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 54:54 + 20:04
25. Svobodová Lenka ROU6650 SKOB Roudnice nad Labem 59:55 + 25:05
26. Usenko Elena 14U6950 OK Carnika 67:23 + 32:33
27. Mudrová Martina HCE6451 TJ Sokol Hostivice 67:29 + 32:39
Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava DISK
Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň DNS
Kuncová Dana MLA6851 MLOK Mariánské Lázně DNS
Macurová Jana MLA6657 MLOK Mariánské Lázně DNS
Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov DNS
D50
2.94 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:35
2. Sologubova Elena 17U7054 Orienta-Opal 32:33 + 1:58
3. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 33:12 + 2:37
4. Bialožytová Pavla TRI6350 TJ TŽ Třinec 40:55 + 10:20
5. Benešová Iva SJC6151 TJ Sportcentrum Jičín 42:49 + 12:14
6. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 44:07 + 13:32
7. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:59 + 18:24
8. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 51:21 + 20:46
9. Bronykova Larysa 14U6350 OK Carnika 54:10 + 23:35
10. Stibalová Věra LDC6051 KOB Děčín 55:30 + 24:55
11. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 57:01 + 26:26
12. Krejčíková Monika TZL6262 SKOB Zlín 57:25 + 26:50
13. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 57:43 + 27:08
14. Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor 68:04 + 37:29
Šmejkalová Karla MLA6256 MLOK Mariánské Lázně DNS
D55
2.82 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 29:52
2. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 38:38 + 8:46
3. Soukupová Michaela VSP5850 USK Praha 41:15 + 11:23
4. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 42:03 + 12:11
5. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 44:25 + 14:33
6. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 45:14 + 15:22
7. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 46:22 + 16:30
8. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 46:55 + 17:03
9. Šabatková Zdena SHK5652 TJ Slavia Hradec Králové 47:44 + 17:52
10. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 47:59 + 18:07
11. Kubátová Lenka SKV5551 TJ Slovan Karlovy Vary 49:22 + 19:30
12. Doležalová Liběna VPM5950 KOS Slavia VŠ Plzeň 53:28 + 23:36
13. Patáková Mária KSH5751 OOB TJ Kašperské Hory 57:39 + 27:47
D60
2.41 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 31:04
2. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 31:28 + 0:24
3. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:08 + 3:04
4. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 35:30 + 4:26
5. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 35:32 + 4:28
6. Kolaříková Věra SBK5251 KOB Start Blansko 36:20 + 5:16
7. Paulová Mirka DCE5250 KOB Dobřichovice 42:15 + 11:11
8. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 43:34 + 12:30
9. Podhorská Věra FJI5252 SK FREE Jihlava 46:26 + 15:22
Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary DNS
D65
2.41 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 32:10
2. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 43:51 + 11:41
3. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 45:40 + 13:30
4. Matějů Ladislava UVP4750 Slovan Praha 54:53 + 22:43
5. Hudečková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor 69:59 + 37:49
Boučková Ludmila OCB4351 OC České Budějovice DISK
Beránková Pavla VPM4350 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS
H10
1.96 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia VŠ Plzeň 16:23
2. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 17:35 + 1:12
3. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 18:16 + 1:53
4. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 18:38 + 2:15
5. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 19:02 + 2:39
6. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 20:00 + 3:37
7. Nový Jáchym DOR0502 OK Dobříš 20:38 + 4:15
8. Tomášek Adam CEL0400 TJ Sokol Čelechovice na Hané 22:38 + 6:15
9. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 22:51 + 6:28
10. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 23:14 + 6:51
11. Kašpar Vojtěch ZAK0400 SK Netopýr Zákupy 23:33 + 7:10
12. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 26:32 + 10:09
13. Baldrián Tomáš VSP0405 USK Praha 26:50 + 10:27
14. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 29:00 + 12:37
15. Otruba František PLU0501 TJ Sokol Plumlov 29:18 + 12:55
16. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia VŠ Plzeň 34:39 + 18:16
17. Jiras Jenda DOR0505 OK Dobříš 37:15 + 20:52
18. Huk Michael ONO0500 SKOB Ostrov 41:23 + 25:00
19. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 41:31 + 25:08
20. Šustr Ondřej KSH0501 OOB TJ Kašperské Hory 47:39 + 31:16
21. Španěl Benedikt DOR0508 OK Dobříš 62:42 + 46:19
22. Španěl Vojtěch DOR0407 OK Dobříš 64:43 + 48:20
Kašpar Štěpán ZAK0401 SK Netopýr Zákupy DISK
H12
2.39 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Jakub TBM0411 KOS TJ Tesla Brno 19:20
2. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 19:45 + 0:25
3. Chernykh Misha 17U0302 Orienta-Opal 21:45 + 2:25
4. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 21:48 + 2:28
5. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 22:56 + 3:36
6. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 23:15 + 3:55
7. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Plzeň 23:54 + 4:34
8. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 25:01 + 5:41
9. Hecl František KSU0201 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:13 + 12:53
10. Škácha Vít KAM0309 SK Kamenice 32:14 + 12:54
11. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 33:44 + 14:24
12. Šustr Antonín KSH0201 OOB TJ Kašperské Hory 36:19 + 16:59
13. Bialožyt Marek TRI0301 TJ TŽ Třinec 36:42 + 17:22
14. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 49:09 + 29:49
15. Ševčík Daniel ONO0200 SKOB Ostrov 67:18 + 47:58
Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice DNS
Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice DNS
Křížek Filip MAS0301 KČT Aš DNS
Křížek Josef MAS0201 KČT Aš DNS
H14
2.88 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia VŠ Plzeň 22:35
2. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 26:00 + 3:25
3. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 26:34 + 3:59
4. Milán Tomáš TBM0111 KOS TJ Tesla Brno 28:49 + 6:14
5. Krč Matěj KSU0101 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:14 + 7:39
6. Panovec Kryštof OTK0001 OOB TJ Jiskra Otrokovice 31:07 + 8:32
7. Semík Jakub VSP0000 USK Praha 33:24 + 10:49
8. Průša Kryštof VSP0102 USK Praha 33:58 + 11:23
9. Vecko Jan NEJ0002 TJ Jiskra Nejdek 36:16 + 13:41
10. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 48:20 + 25:45
11. Tomášek Ondřej CEL0100 TJ Sokol Čelechovice na Hané 52:49 + 30:14
12. Kopylov Kolya 16U0102 Gorelov 54:44 + 32:09
13. Žák Michal LPU0003 OK Lokomotiva Pardubice 57:04 + 34:29
14. Pohořalý Hugo ROU0103 SKOB Roudnice nad Labem 61:55 + 39:20
Rosenbaum Ondřej JES0001 KOS Jesenice DISK
Dadák Petr JPV0101 Oddíl OS SK Prostějov DNS
Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov DNS
Puchalský Jan VSP0101 USK Praha DNS
Hlinovský Ondřej VPM0102 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS
H16
3.17 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 24:34
2. Ptáček Patrik BBM9800 BETA URSUS Orienteering 26:06 + 1:32
3. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:52 + 4:18
4. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 29:25 + 4:51
5. Gedeon Dominik KSU9900 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:58 + 6:24
6. Kavalír Jáchym PHK9901 OK 99 Hradec Králové 31:08 + 6:34
7. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 31:19 + 6:45
8. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 33:18 + 8:44
9. Hasal Martin PGP9804 SK Praga 36:54 + 12:20
10. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 38:24 + 13:50
11. Šrámek Ondřej KSU9909 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:12 + 17:38
12. Bambousek Jan DOR9800 OK Dobříš 43:14 + 18:40
13. Šklíba Michal SRK9900 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 43:38 + 19:04
14. Vébr Jiří KTA9901 SK Kotnov Tábor 59:22 + 34:48
Macura Vít MLA9800 MLOK Mariánské Lázně DNS
H18
4.05 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 30:38
2. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 30:57 + 0:19
3. Bořil Jan SJI9700 OK Jihlava 32:40 + 2:02
4. Melichar Vojtěch LLI9802 TJ Loko Liberec 34:05 + 3:27
5. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 34:58 + 4:20
6. Janeba Vladimír CHC9602 K.O.B. Choceň 36:04 + 5:26
7. Vlášek Jakub TAP9702 KOB TRETRA Praha 38:49 + 8:11
8. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 40:18 + 9:40
9. Peřinka Šimon BBM9700 BETA URSUS Orienteering 42:34 + 11:56
10. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 43:31 + 12:53
11. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 45:49 + 15:11
12. Sadílek Jan TZL9601 SKOB Zlín 51:12 + 20:34
13. Růta Vojtěch KTA9701 SK Kotnov Tábor 73:12 + 42:34
Moravec Jakub KAM9702 SK Kamenice DNS
H20
4.86 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 43:27 0
2. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 45:03 + 1:36 0
3. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 53:08 + 9:41 0
Kolář Jakub LBE9501 TJ Lokomotiva Beroun DISK 0
H21L
6.25 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9088
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 40:19 9197
2. Bouchal Jiří VPM8449 KOS Slavia VŠ Plzeň 40:59 + 0:40 9048
3. Prášil Marek TTR7301 OOB Třebíč 41:07 + 0:48 9019
4. Kettner Vojtěch KAM9601 SK Kamenice 41:36 + 1:17 8911
5. Kazda Ondřej SJC8202 TJ Sportcentrum Jičín 42:57 + 2:38 8610
6. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 43:16 + 2:57 8540
7. Semík Ondřej KAM9401 SK Kamenice 43:18 + 2:59 8532
8. Hovorka Lukáš LPU9001 OK Lokomotiva Pardubice 43:26 + 3:07 8503
9. Bravený Adam VBM8801 VSK Mendelu Brno 44:21 + 4:02 8298
10. Zbranek Roman ASU8808 Magnus Orienteering 44:33 + 4:14 8254
11. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 44:34 + 4:15 8250
12. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 44:46 + 4:27 8206
13. Beneš Jan SJC8703 TJ Sportcentrum Jičín 45:14 + 4:55 8102
14. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 45:25 + 5:06 8061
15. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 46:19 + 6:00 7860
16. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 47:02 + 6:43 7701
17. Mokrý Stanislav ABM9202 KOB Moira Brno 47:32 + 7:13 7589
18. Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno 47:35 + 7:16 7578
19. Brož Marek TUR8402 OOB TJ Turnov 48:09 + 7:50 7452
20. Novotný Ondřej ABM9211 KOB Moira Brno 48:26 + 8:07 7389
21. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 48:40 + 8:21 7337
22. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 48:43 + 8:24 7326
23. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB Moira Brno 48:44 + 8:25 7322
24. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 48:46 + 8:27 7315
25. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 48:49 + 8:30 7304
26. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 49:30 + 9:11 7151
27. Košárek Pavel AOP7102 Přátelé orientačního běhu Opava 49:46 + 9:27 7092
28. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 50:03 + 9:44 7029
29. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 50:07 + 9:48 7014
30. Paclík Roman SHK7801 TJ Slavia Hradec Králové 50:09 + 9:50 7007
31. Kozák Petr KAM6501 SK Kamenice 50:29 + 10:10 6932
32. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 51:21 + 11:02 6739
33. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 51:24 + 11:05 6728
34. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 51:44 + 11:25 6654
35. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:17 + 11:58 6532
36. Švirák Ondřej ZBM9103 SK Žabovřesky Brno 53:14 + 12:55 6320
37. Zimmermann Jakub ZBM8928 SK Žabovřesky Brno 53:19 + 13:00 6301
38. Redlich Tomáš MAS8200 KČT Aš 53:28 + 13:09 6268
39. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 53:43 + 13:24 6212
40. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 54:02 + 13:43 6142
41. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 54:07 + 13:48 6123
42. Rusý Tomáš KAM9301 SK Kamenice 54:27 + 14:08 6049
43. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 54:40 + 14:21 6001
44. Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:55 + 14:36 5945
45. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 55:22 + 15:03 5845
46. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 55:23 + 15:04 5841
47. Fiala Jan BBM7205 BETA URSUS Orienteering 55:25 + 15:06 5834
48. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 55:42 + 15:23 5771
49. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 56:04 + 15:45 5689
50. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 56:22 + 16:03 5622
51. Drábek Jan ZBM8511 SK Žabovřesky Brno 56:49 + 16:30 5522
52. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 56:50 + 16:31 5518
53. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 56:58 + 16:39 5489
54. Dvořáček Radek ASU9445 Magnus Orienteering 57:01 + 16:42 5477
55. Rauch Stanislav VPM8201 KOS Slavia VŠ Plzeň 57:03 + 16:44 5470
56. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 57:22 + 17:03 5399
57. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 58:14 + 17:55 5206
58. Leštínský Tomáš DOB7801 KOB Dobruška 59:13 + 18:54 4987
59. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:29 + 19:10 4928
60. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 59:43 + 19:24 4876
61. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 60:06 + 19:47 4791
62. Šafka Daniel KAM9105 SK Kamenice 60:53 + 20:34 4616
63. Černý Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 61:03 + 20:44 4579
64. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 61:39 + 21:20 4446
65. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 61:40 + 21:21 4442
66. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 61:45 + 21:26 4423
67. Matoušek Milan KSU6701 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:50 + 24:31 3737
68. Svoboda Jakub ROU9301 SKOB Roudnice nad Labem 64:57 + 24:38 3711
69. Kozumplík Aleš VBM8403 VSK Mendelu Brno 65:11 + 24:52 3659
70. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 65:51 + 25:32 3510
71. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 66:08 + 25:49 3447
72. Hecl Miloš KSU7601 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:35 + 26:16 3347
73. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia VŠ Plzeň 67:16 + 26:57 3195
74. Kapal Tomáš KAM9402 SK Kamenice 68:06 + 27:47 3009
75. Hodek Michal TAP8808 KOB TRETRA Praha 68:43 + 28:24 2872
76. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 69:22 + 29:03 2727
77. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 69:57 + 29:38 2597
78. Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška 73:42 + 33:23 1762
79. Tesař Daniel VPM8203 KOS Slavia VŠ Plzeň 78:49 + 38:30 622
80. Bouchal Radek VPM8549 KOS Slavia VŠ Plzeň 82:08 + 41:49 0
81. Cikhardt Jakub TAP8706 KOB TRETRA Praha 87:29 + 47:10 0
82. Havlůj František DKP8308 Oddíl OB Kotlářka 92:33 + 52:14 0
Knížek Jiří LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Šrubař Michal MBM8606 O-mikron DISK 0
Rauch Tomáš VPM8501 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS 0
Skripnik Štěpán SCP7901 OK Sparta Praha DNS 0
Janas Petr XBM7103 PELL’S MTBO TEAM DNS 0
Václavík Jan VPM8701 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS 0
Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň DNS 0
Malinovskij Stepan 17U7003 Orienta-Opal DNS
Matějů Luboš PGP7601 SK Praga DNS 0
H21K
4.86 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7486
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horvát Petr ASU9447 Magnus Orienteering 36:08 7822
2. Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka 38:41 + 2:33 7318
2. Zakouřil Tomáš TUV7500 SOK TJ Turnov 38:41 + 2:33 7318
4. Procházka Tomáš SCP8200 OK Sparta Praha 43:56 + 7:48 6279
5. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 44:55 + 8:47 6084
6. Otruba Karel PLU7917 TJ Sokol Plumlov 45:18 + 9:10 6009
7. Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha 47:31 + 11:23 5570
8. Krtička Jan KON7931 KOB Konice 49:06 + 12:58 5257
9. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 50:51 + 14:43 4910
10. Prášil Ondřej SJC8401 TJ Sportcentrum Jičín 52:57 + 16:49 4495
11. Pavlásek Jiří LDC7501 KOB Děčín 53:13 + 17:05 4442
12. Vébr Jiří KTA6901 SK Kotnov Tábor 54:01 + 17:53 4284
13. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 54:13 + 18:05 4244
14. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 56:50 + 20:42 3727
15. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:31 + 22:23 3393
16. Bubela Tomáš KVS8100 SKOB Kobra Vsetín 59:07 + 22:59 3275
17. Preissler Adam HAV8608 SKOB Baník Havířov 61:18 + 25:10 2843
18. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 62:53 + 26:45 2529
19. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:53 + 27:45 2332
20. Prášek Přemysl KAM9305 SK Kamenice 68:24 + 32:16 1438
21. Jirous Jiří TAP7201 KOB TRETRA Praha 69:31 + 33:23 1217
22. Melcher Ota PLU8001 TJ Sokol Plumlov 71:05 + 34:57 907
23. Kutálek Jan TAP8301 KOB TRETRA Praha 71:48 + 35:40 765
24. Hudeček Petr KTA9201 SK Kotnov Tábor 72:30 + 36:22 627
25. Toušek Filip ZBP7102 OOB SK Zbraslav 77:05 + 40:57 0
26. Kamaryt Michal MLA9205 MLOK Mariánské Lázně 81:35 + 45:27 0
Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška DISK 0
Smejkal Martin NNN8500 Neregistrovaní DISK
Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha DNS 0
Bouchal Radek VPM8549 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS 0
Hopanyuk Anatoliy DKP7900 Oddíl OB Kotlářka DNS 0
H35
4.86 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 42:16
2. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 42:25 + 0:09
3. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 43:53 + 1:37
4. Kučera Petr MFP7602 VŠSK MFF UK Praha 44:16 + 2:00
5. Milán Pavel TBM7227 KOS TJ Tesla Brno 45:00 + 2:44
6. Mareš Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek 47:05 + 4:49
7. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia VŠ Plzeň 47:32 + 5:16
8. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 48:26 + 6:10
9. Kurz Zdeněk VPM6301 KOS Slavia VŠ Plzeň 49:47 + 7:31
10. Janošík Radek VCB7402 TJ OB České Budějovice 49:56 + 7:40
11. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 50:10 + 7:54
12. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 55:14 + 12:58
13. Hankovec Petr KAM7101 SK Kamenice 69:51 + 27:35
14. Nádeníček Josef NEJ7000 TJ Jiskra Nejdek 71:25 + 29:09
15. Černý Miroslav LPM7504 OK Lokomotiva Plzeň 73:09 + 30:53
16. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 80:28 + 38:12
17. Smrček Petr KSU7401 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 87:03 + 44:47
18. Nečas David TBM7611 KOS TJ Tesla Brno 92:19 + 50:03
18. Beneš Michal TJP7800 TJ Sokol Troja 92:19 + 50:03
Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš DISK
Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň DNS
Fišar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice DNS
Křížek Filip MAS7800 KČT Aš DNS
Vladimir Fujak 37S7200 Kysucke Nove Mesto DNS
H40
4.74 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průša Michal VSP7310 USK Praha 39:01
2. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 40:53 + 1:52
3. Drbal Jan PGP7101 SK Praga 41:16 + 2:15
4. Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha 43:48 + 4:47
5. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 44:23 + 5:22
6. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 46:20 + 7:19
7. Karmazín Pavel LBE6800 TJ Lokomotiva Beroun 52:50 + 13:49
8. Sochor Tomáš HAV6301 SKOB Baník Havířov 59:08 + 20:07
9. Tesař Zdeněk SJC7401 TJ Sportcentrum Jičín 59:49 + 20:48
10. Kohout Josef SHK6902 TJ Slavia Hradec Králové 64:09 + 25:08
11. Kass Pavel BSO7000 KOB Baník Sokolov 64:14 + 25:13
12. Molnár Attila 12H7000 TIPO TKE 66:43 + 27:42
13. Dankó István 12H6900 TIPO TKE 77:54 + 38:53
14. Španěl Ondřej DOR7100 OK Dobříš 78:03 + 39:02
15. Kaděra Pavel HAV7100 SKOB Baník Havířov 84:31 + 45:30
16. Glöckner Michal KUL7000 KOB Ústí nad Labem 103:02 + 64:01
Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové DISK
Mikeš Roman VPM7002 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS
Jiroušek Petr LPM7001 OK Lokomotiva Plzeň DNS
Kováříková Erika KAM6901 SK Kamenice DNS
Kašpar Ludvík ZAK7200 SK Netopýr Zákupy DNS
H45
4.05 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 33:25
2. Teringl Radek VCB6502 TJ OB České Budějovice 34:42 + 1:17
3. Hrouda Petr VBM6900 VSK Mendelu Brno 37:05 + 3:40
4. Kamenický Jan PHK6601 OK 99 Hradec Králové 37:55 + 4:30
5. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:02 + 5:37
6. Sadílek Martin VIC6901 OB Vizovice 39:08 + 5:43
7. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 40:24 + 6:59
8. Semík Jan VSP6507 USK Praha 40:38 + 7:13
9. Uher Petr VSP5001 USK Praha 40:56 + 7:31
10. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 41:10 + 7:45
11. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 KOB ZPV Prostějov 41:17 + 7:52
12. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 41:24 + 7:59
13. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:32 + 12:07
14. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 45:57 + 12:32
15. Müller Robert VAM6900 OOB Vamberk 46:11 + 12:46
16. Krausz Milan FSP6700 VŠTJ Stavební fakulta Praha 47:00 + 13:35
17. Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 47:25 + 14:00
18. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 53:19 + 19:54
19. Velichkov Petar DKP6704 Oddíl OB Kotlářka 53:21 + 19:56
20. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:57 + 20:32
21. Bína Pavel MLA6708 MLOK Mariánské Lázně 54:31 + 21:06
22. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 57:18 + 23:53
23. Picek Jan TJN6500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 60:25 + 27:00
24. Šafka Jan KAM6604 SK Kamenice 65:22 + 31:57
25. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:15 + 34:50
26. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 68:44 + 35:19
27. Bruk Slavomír TRI6800 TJ TŽ Třinec 71:23 + 37:58
28. Riessler Otto OTK6800 OOB TJ Jiskra Otrokovice 80:31 + 47:06
29. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 88:34 + 55:09
30. Květoň Vladimír KSU6800 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 124:00 + 90:35
Kunc Petr MLA6601 MLOK Mariánské Lázně DNS
Zieba Jaroslav NEJ6500 TJ Jiskra Nejdek DNS
Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS
Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň DNS
Kroupa Štěpán VPM6904 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS
Macura Jaroslav MLA5903 MLOK Mariánské Lázně DNS
H50
3.53 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přibík Jan PGP6301 SK Praga 32:38
2. Tichý Martin TJH6401 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 33:46 + 1:08
3. Kula Jiří VAM6100 OOB Vamberk 34:24 + 1:46
4. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 34:51 + 2:13
5. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 35:45 + 3:07
6. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 36:14 + 3:36
7. Kulhavý Josef SRK5701 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 36:56 + 4:18
8. Šimek Tomáš FSP6304 VŠTJ Stavební fakulta Praha 37:08 + 4:30
9. Bezruchko Kostiantyn 14U6300 OK Carnika 37:48 + 5:10
10. Havlík Milan SJH6201 SJH Jindřichův Hradec 37:53 + 5:15
11. Kettner Pavel HCE5900 TJ Sokol Hostivice 39:16 + 6:38
12. Gladkyy Olexandr 14U6100 OK Carnika 39:18 + 6:40
13. Chernykh Sergey 17U7005 Orienta-Opal 40:44 + 8:06
14. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:04 + 8:26
15. Janeba Petr CHC6001 K.O.B. Choceň 42:40 + 10:02
16. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 43:17 + 10:39
17. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 43:59 + 11:21
18. Kadaňka Jiří ROV6001 OK Zubří 44:31 + 11:53
19. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 46:05 + 13:27
20. Vrabec Martin SCP6100 OK Sparta Praha 48:01 + 15:23
21. Hájek Tomáš ZVO6401 OB SK Zvole 50:51 + 18:13
22. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 51:42 + 19:04
23. Usenko Alexander 14U6400 OK Carnika 52:44 + 20:06
24. Borovička Milan FSP6104 VŠTJ Stavební fakulta Praha 59:09 + 26:31
25. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 62:25 + 29:47
26. Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem 75:00 + 42:22
Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun DISK
Vlach Miroslav SCH6101 TJ Skalka Cheb DNS
Šubrt Jiří TEP6100 Tempo Praha DNS
H55
3.15 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámek Jaromír KSU5801 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:33
2. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 31:10 + 3:37
3. Michalec Jan MLA5701 MLOK Mariánské Lázně 31:17 + 3:44
4. Novotný Otakar TJN5604 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:36 + 4:03
5. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 32:33 + 5:00
6. Táborský Ondřej TJN5605 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:27 + 5:54
7. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 33:40 + 6:07
8. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 33:54 + 6:21
9. Bialožyt Miroslav TRI5701 TJ TŽ Třinec 34:07 + 6:34
10. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 34:26 + 6:53
11. Beneš Josef SJC5801 TJ Sportcentrum Jičín 35:43 + 8:10
12. Kršák Karel VIC5902 OB Vizovice 35:54 + 8:21
13. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 37:35 + 10:02
14. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 37:40 + 10:07
15. Petr Václav MOV5801 SKOB Ostrava 37:42 + 10:09
16. Soukup Václav VSP5600 USK Praha 38:17 + 10:44
17. Janů Zdeněk KSU5749 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:30 + 11:57
18. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 39:53 + 12:20
19. Krejčík Zbyněk TZL5704 SKOB Zlín 39:56 + 12:23
20. Janda Josef KAD4701 Originální Vivalín Team Kadaň 40:06 + 12:33
21. Otta Pavel JES4601 KOS Jesenice 41:26 + 13:53
22. Stibal Ivan LDC5701 KOB Děčín 42:22 + 14:49
23. Kubát Jaroslav SKV5203 TJ Slovan Karlovy Vary 55:44 + 28:11
24. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 56:40 + 29:07
25. Šabatka Petr SHK5703 TJ Slavia Hradec Králové 65:52 + 38:19
Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov DNS
Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš DNS
Beránek Petr VPM4502 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS
H60
2.94 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 28:27
2. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 28:32 + 0:05
3. Kolařík Zdeněk SBK5406 KOB Start Blansko 28:33 + 0:06
4. Slováček Rudolf TZL5402 SKOB Zlín 28:36 + 0:09
5. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 28:39 + 0:12
6. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 29:33 + 1:06
7. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 30:53 + 2:26
8. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 32:20 + 3:53
9. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 32:31 + 4:04
10. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 32:34 + 4:07
11. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 34:28 + 6:01
12. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 35:07 + 6:40
13. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:15 + 7:48
14. Koudelný Jiří TTR5401 OOB Třebíč 37:37 + 9:10
15. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 39:21 + 10:54
16. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 40:00 + 11:33
17. Blecha Ladislav FJI5106 SK FREE Jihlava 43:09 + 14:42
18. Hájek Jan MAS5401 KČT Aš 46:58 + 18:31
Herdegen Ondřej BOV5200 TJ Baník Ostrava OKD DISK
Schejbal Ladislav SCH5301 TJ Skalka Cheb DNS
Polák Zdeněk VSP5203 USK Praha DNS
H65
2.82 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:41
2. Komárek Jaromír KSU4900 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:51 + 4:10
3. Sikora Miroslav BOV4802 TJ Baník Ostrava OKD 31:12 + 5:31
4. Šafařík Bedřich CST4601 OB Strakonice 31:27 + 5:46
5. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:42 + 6:01
6. Rychtecký Josef VCB4801 TJ OB České Budějovice 33:25 + 7:44
7. Fiala Miloš KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 33:36 + 7:55
8. Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga 33:54 + 8:13
9. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 34:26 + 8:45
10. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 35:33 + 9:52
11. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 36:56 + 11:15
12. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 38:03 + 12:22
13. Dvořák Vlastimil BOV4901 TJ Baník Ostrava OKD 39:35 + 13:54
14. Matějů Ivan UVP4600 Slovan Praha 45:24 + 19:43
15. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 46:35 + 20:54
16. Valášek Josef SCP4501 OK Sparta Praha 49:44 + 24:03
17. Lisý Jan ONO4201 SKOB Ostrov 50:01 + 24:20
H70
2.41 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 30:50
2. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 33:49 + 2:59
3. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 36:23 + 5:33
4. Dohnal Josef VSP4300 USK Praha 37:00 + 6:10
5. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 38:08 + 7:18
Zábranský Emil SLA4200 SKOB Slaný DNS
H75
2.41 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanák Milan FSP3400 VŠTJ Stavební fakulta Praha 59:18
HDR
3.10 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedlička Jakub Filip Černý LPM0001 OK Lokomotiva Plzeň 28:06
2. Prášil Šimon TTR0901 OOB Třebíč 29:28 + 1:22
3. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 29:43 + 1:37
4. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:53 + 1:47
5. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 34:53 + 6:47
6. Riera Anežka NNN Neregistrovaní 37:31 + 9:25
7. Riessler Štěpán OTK0500 OOB TJ Jiskra Otrokovice 39:08 + 11:02
8. Mareček Libor KSU0707 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:19 + 11:13
9. Bohuslav Fanda LMP0901 LPM OK Lokomotiva Plzeň 43:31 + 15:25
10. Štoková Sofie DKP0750 Oddíl OB Kotlářka 44:00 + 15:54
11. Jedlička Aleš VSP0800 USK Praha 46:07 + 18:01
12. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 49:34 + 21:28
13. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 50:17 + 22:11
14. Janatová Violka DKP0950 Oddíl OB Kotlářka 50:55 + 22:49
15. Čevelová Adela EKP VŠTJ Ekonom Praha 52:49 + 24:43
16. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 52:51 + 24:45
17. Krtičková Ester KON0750 KOB Konice 54:14 + 26:08
18. Otrubová Karolína KON0888 KOB Konice 54:23 + 26:17
19. SIkora Jan NNN0008 Neregistrovaní 65:25 + 37:19
20. Fukátková Ludmila LPU1053 OK Lokomotiva Pardubice 65:54 + 37:48
21. Pilařová Marie LPM1050 OK Lokomotiva Plzeň 75:40 + 47:34
Nováková Rozálie NNN Neregistrovaní DISK
Berka Ondra TJN0002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Teringl Vojtěch VCB0702 TJ OB České Budějovice 55:05 + 26:59
Křížek Ivo MAS0501 KČT Aš DNS
Hnízdilová Barbora NEJ0951 TJ Jiskra Nejdek DNS
Postránský Adam MLA0900 MLOK Mariánské Lázně DNS
Šilhan Vojta NEJ0801 TJ Jiskra Nejdek DNS
Přibíková Agáta PGP0651 SK Praga DNS
Štěpán Vodrážka TBM0002 KOS TJ Tesla Brno DNS
van Dongen Tim DKP1000 Oddíl OB Kotlářka DNS
LINIE
3.10 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škáchová Zuzana KAM0651 SK Kamenice 29:34
2. Kosobudová Anna NNN2006 Neregistrovaní 29:39 + 0:05
3. Tesař Zdeněk SJC0401 TJ Sportcentrum Jičín 30:48 + 1:14
4. Ševčíková Anežka ONO0550 SKOB Ostrov 35:40 + 6:06
5. Baldriánová Eva VSP0751 USK Praha 37:06 + 7:32
6. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 38:50 + 9:16
7. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 38:52 + 9:18
8. Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:51 + 11:17
9. Riera Alba NNN Neregistrovaní 42:41 + 13:07
10. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 42:58 + 13:24
11. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 44:16 + 14:42
12. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 44:56 + 15:22
13. Jedličková Josefína VSP0651 USK Praha 45:36 + 16:02
14. Nováková Barbora NNN Neregistrovaní 51:21 + 21:47
15. šperlová karolína NNN Neregistrovaní 55:19 + 25:45
16. Náměstková Aneta EKP0756 VŠTJ Ekonom Praha 64:21 + 34:47
17. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 84:09 + 54:35
Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč DISK
Lošťáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Sedláček Martin ZBP0700 OOB SK Zbraslav DNS
P3
2.35 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dundáčková Hana SJH7052 SJH Jindřichův Hradec 28:27
2. Prášilová Mirka TTR7451 OOB Třebíč 28:43 + 0:16
3. Kosobud Dušan NNN1972 Neregistrovaní 28:57 + 0:30
4. Doležal Jan VPM5701 KOS Slavia VŠ Plzeň 34:39 + 6:12
5. Hudeček Jaroslav KTA6501 SK Kotnov Tábor 34:55 + 6:28
6. Růžková Romana SCP8250 OK Sparta Praha 35:26 + 6:59
7. Kosobudová Lenka NNN1973 Neregistrovaní 36:02 + 7:35
8. Janošíková Olga VCB0552 TJ OB České Budějovice 36:46 + 8:19
9. Kršáková Olga VIC6758 OB Vizovice 41:53 + 13:26
10. Heclová Jana KSU7550 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:50 + 15:23
11. Zemanová Lenka KTA8851 SK Kotnov Tábor 44:28 + 16:01
12. Robotková Lenka PBM5451 TJ Spartak 1. Brněnská 45:05 + 16:38
13. Gladkyi Mykhailo 14U8900 OK Carnika 46:12 + 17:45
14. Gladka Mariia 14U9350 OK Carnika 47:07 + 18:40
15. Usenko Anna 14U9150 OK Carnika 50:32 + 22:05
16. Usenko Irena 14U9650 OK Carnika 51:33 + 23:06
17. Zimmer Jan ZVO0001 OB SK Zvole 52:38 + 24:11
18. Prouzová Zuzana DKP6250 Oddíl OB Kotlářka 55:19 + 26:52
19. Jan Kadaňka ROV0001 OK Zubří 64:26 + 35:59
20. Zíma Aleš NNN Neregistrovaní 65:52 + 37:25
21. Novák Michal NNN Neregistrovaní 65:55 + 37:28
22. Zimmer Jiří ZVO6601 OB SK Zvole 80:46 + 52:19
23. Slotová Jája TAP KOB TRETRA Praha 104:17 + 75:50
Jirasová Jana DOR7450 OK Dobříš DISK
Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga DISK
Nejedlá Magdalena NNN Neregistrovaní DNS
Přibíková Ema NNN Neregistrovaní DNS
Jana Voltrová NNN6151 Neregistrovaní DNS
Darmovzal Martin NNN0012 Neregistrovaní DNS
Walderová Kateřina NNN Neregistrovaní DNS
Šitrová Lucie LPM OK Lokomotiva Plzeň DNS
Soukup Václav VSP USK Praha DNS
Doležalová Barbora VPM7099 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS
Cigošová Anna TBM5253 KOS TJ Tesla Brno DNS
Šebesta Vlastislav TBM5807 KOS TJ Tesla Brno DNS
Hnízdil Lukáš NEJ8201 TJ Jiskra Nejdek DNS
Zieba Jaroslav NEJ6501 TJ Jiskra Nejdek DNS
Augusta Jiří VSP7421 USK Praha DNS
Šilhan Petr NEJ8600 TJ Jiskra Nejdek DNS
Jílková Radka ZBP7751 OOB SK Zbraslav DNS
Sedláček Otakar ZBP7200 OOB SK Zbraslav DNS
Ziebová Lenka NEJ7251 TJ Jiskra Nejdek DNS
Doležalová Alena VSP6060 USK Praha DNS
Janasová Barbora XBM7150 PELL’S MTBO TEAM DNS
Solomko Vladimír BSO7003 KOB Baník Sokolov DNS
Anna Voltrová NNN0151 Neregistrovaní DNS
Nentvichová Romana DOR6651 OK Dobříš DNS
Puchalský Jakub VSP6911 USK Praha DNS
Křížková Jitka MAS8050 KČT Aš DNS
Nigrin Radek DOR7202 OK Dobříš DNS
P6
3.73 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecký Tomáš TUR8901 OOB TJ Turnov 36:05
2. Jiří Švarc NNN0009 Neregistrovaní 44:17 + 8:12
3. Jiskra Martin NNN Neregistrovaní 44:20 + 8:15
4. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 70:57 + 34:52
5. Vítková Lenka SJI8050 OK Jihlava 73:19 + 37:14
6. Michal Walder NNN1998 Neregistrovaní 74:40 + 38:35
7. Dakia Aneta NNN Neregistrovaní 77:04 + 40:59
8. Ash Adam OCB9701 OC České Budějovice 78:46 + 42:41
9. Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice 79:09 + 43:04
10. Kosíková Helen NNN0011 Neregistrovaní 81:05 + 45:00
11. Lenka Beránková NNN0052 Neregistrovaní 83:05 + 47:00
12. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 87:08 + 51:03
13. Ondřichová Lucie KUL7051 KOB Ústí nad Labem 89:38 + 53:33
14. Jiří Walder NNN1963 Neregistrovaní 96:29 + 60:24
15. Chrz Martin KUL7001 KOB Ústí nad Labem 123:54 + 87:49
Němeček Jiří NNN Neregistrovaní DISK
Václavíková Monika VPM8750 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS
Dadáková Tereza 2IC9050 DK DNS
Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno DNS