Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
14.09.2014
Místo konání:
Kozmice
Pořadatel:
SCP - OK Sparta Praha
Mapa:
Hartošice 2, ISOM2000, měřítko 1:10 000, ekvidistance 5 m
Ředitel závodu:
Buriánek Jaromír - R2
Hlavní rozhodčí:
Zuna Jaroslav - R3
Stavitel tratí:
Bašus Petr
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T3     T5    
D10
1.50 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aschermannová Klára VSP0454 USK Praha 15:06
2. Šimšová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 15:32 + 0:26
3. Škáchová Viktorie KAM0650 SK Kamenice 18:19 + 3:13
4. Černá Ema ROU0599 SKOB Roudnice nad Labem 19:48 + 4:42
5. Nosková Barbora VSP0457 USK Praha 20:19 + 5:13
6. Malečková Hana PGP0550 SK Praga 20:57 + 5:51
7. Víšková Veronika KAM0452 SK Kamenice 21:34 + 6:28
8. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 25:19 + 10:13
9. Haková Michaela PGP0451 SK Praga 27:25 + 12:19
10. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 35:52 + 20:46
11. Vališová Adéla DOR0551 OK Dobříš 44:41 + 29:35
12. Neubauerová Adéla DOR0456 OK Dobříš 46:11 + 31:05
13. Jedličková Kristýna KAM0455 SK Kamenice 48:51 + 33:45
14. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 60:58 + 45:52
Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha DISK
D10L
1.40 km, 50 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Balejová Julie KAM0551 SK Kamenice 19:32
2. Chramostrová Amalie KAM0355 SK Kamenice 21:24 + 1:52
3. Mojžíšková Klára KAM0356 SK Kamenice 23:59 + 4:27
4. Zimová Veronika DCE0650 KOB Dobřichovice 26:30 + 6:58
5. Jandová Eva DOR0752 OK Dobříš 27:10 + 7:38
6. Koubková Tereza DOR0651 OK Dobříš 28:33 + 9:01
7. Mácová Štěpánka 81C0650 Cirkus Čakovice 28:48 + 9:16
8. Krajčová Ema ROU0598 SKOB Roudnice nad Labem 29:21 + 9:49
9. Hroňková Barbora VSP0650 USK Praha 29:32 + 10:00
10. Kohoutová Zdeňka DKL0651 KOB Kladno 29:37 + 10:05
11. Škáchová Zuzana KAM0651 SK Kamenice 29:58 + 10:26
12. Cincibusová Lenka FSP0450 VŠTJ Stavební fakulta Praha 30:51 + 11:19
13. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 36:30 + 16:58
14. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 38:54 + 19:22
15. Mirčeva Tereza DOR0750 OK Dobříš 47:17 + 27:45
16. Mácová Natálie 81C0750 Cirkus Čakovice 51:02 + 31:30
17. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 55:56 + 36:24
18. Buková Hana ROU0750 SKOB Roudnice nad Labem 59:46 + 40:14
D12
1.60 km, 55 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řadová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 16:27
2. Bejvlová Karolína LME0250 SK Los Mělník 16:42 + 0:15
3. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 18:08 + 1:41
4. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 19:23 + 2:56
5. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 19:33 + 3:06
6. Janderová Barbora PGP0251 SK Praga 19:35 + 3:08
7. Fantová Kateřina EKP0256 VŠTJ Ekonom Praha 20:18 + 3:51
8. Jirasová Anežka DOR0350 OK Dobříš 24:05 + 7:38
9. Mojžíšková Lucie KAM0253 SK Kamenice 26:33 + 10:06
10. Buková Anežka ROU0351 SKOB Roudnice nad Labem 27:19 + 10:52
11. Kastnerová Jessica DOR0250 OK Dobříš 27:44 + 11:17
12. Botková Alžběta KNC0352 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 29:02 + 12:35
13. Pokorná Linda PGP0350 SK Praga 34:41 + 18:14
14. Popová Jana TAP0252 KOB TRETRA Praha 36:38 + 20:11
15. Zichová Veronika RIC0350 OB Říčany 37:21 + 20:54
16. Hladká Gabriela TAP0255 KOB TRETRA Praha 39:16 + 22:49
17. Bartoňová Tereza TAP0350 KOB TRETRA Praha 40:31 + 24:04
D14
1.70 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimšová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 14:56
2. Rosendorfová Lenka TAP0153 KOB TRETRA Praha 15:11 + 0:15
3. Semíková Lucie KAM0250 SK Kamenice 15:13 + 0:17
4. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 16:09 + 1:13
5. Šafková Sofie KAM0153 SK Kamenice 16:17 + 1:21
6. Šrámková Hana RIC0051 OB Říčany 16:53 + 1:57
7. Sobotková Anna PGP0050 SK Praga 18:38 + 3:42
8. Míchalová Šárka KPY0050 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 18:54 + 3:58
9. Kyralová Anna KAM0052 SK Kamenice 20:26 + 5:30
10. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 22:47 + 7:51
11. Hanzalová Marie Anna RIC0150 OB Říčany 26:27 + 11:31
12. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 28:30 + 13:34
13. Halamová Barbora TAP0150 KOB TRETRA Praha 37:42 + 22:46
14. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 40:10 + 25:14
15. Škáchová Magdalena KAM0151 SK Kamenice 47:32 + 32:36
MS Pohnánová Iveta NNN Neregistrovaní 40:51 + 25:55
MS Šilerová Kamila KAM SK Kamenice 25:29 + 10:33
D16
2.10 km, 55 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolářová Johana PGP9952 SK Praga 19:12
2. Repiská Amálie RIC9851 OB Říčany 19:13 + 0:01
3. Dědková Teodora TAP0051 KOB TRETRA Praha 19:23 + 0:11
4. Poláková Kateřina TAP9854 KOB TRETRA Praha 19:55 + 0:43
5. Dundáčková Julie SJH9853 SJH Jindřichův Hradec 20:16 + 1:04
6. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 21:55 + 2:43
7. Kopecká Johana VSP9950 USK Praha 23:54 + 4:42
8. Nentvichová Klára DOR9950 OK Dobříš 24:43 + 5:31
9. Zábranská Kristýna SLA9852 SKOB Slaný 26:21 + 7:09
10. Kopecká Eliška KNC9850 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 28:07 + 8:55
11. Lišková Hana KPY9951 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 28:55 + 9:43
12. Pohořalá Anna ROU9954 SKOB Roudnice nad Labem 31:36 + 12:24
13. Kovalčíková Taťána DOR9850 OK Dobříš 66:07 + 46:55
Albrechtová Iveta KAM9950 SK Kamenice DISK
D18
3.20 km, 85 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 32:37
2. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 46:34 + 13:57
D21K
4.10 km, 125 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šeborová Tereza DKL8150 KOB Kladno 43:42 0
2. Stehlíková Anna RIC9750 OB Říčany 46:07 + 2:25 0
3. Kudrnáčová Lucie KAM8850 SK Kamenice 48:42 + 5:00 0
D21L
4.60 km, 160 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7224
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 30:52 8232
2. Smolková Kateřina PGP8852 SK Praga 38:01 + 7:09 6793
3. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 38:44 + 7:52 6648
4. Košťálová Petra DKP8256 Oddíl OB Kotlářka 39:16 + 8:24 6541
5. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 40:40 + 9:48 6259
6. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 40:50 + 9:58 6225
7. Králová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 44:05 + 13:13 5571
8. Křivancová Zdeňka LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun 45:37 + 14:45 5262
9. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 45:58 + 15:06 5191
10. Karbanová Vendula DKP8350 Oddíl OB Kotlářka 47:08 + 16:16 4956
11. Přecechtělová Tereza DOB8971 KOB Dobruška 48:03 + 17:11 4772
12. Škáchová Petra KAM7054 SK Kamenice 48:17 + 17:25 4725
13. Poláková Tereza TAP9853 KOB TRETRA Praha 49:12 + 18:20 4540
14. Filipová Zdeňka KRP8251 SK KOURA 54:52 + 24:00 3399
15. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 59:27 + 28:35 2476
16. Albrechtová Eva KAM7850 SK Kamenice 60:19 + 29:27 2301
17. Bartošová Ivana KRP8751 SK KOURA 63:09 + 32:17 1731
18. Rydlová Eva FSP8989 VŠTJ Stavební fakulta Praha 72:23 + 41:31 0
19. Karasová Jana FSP6153 VŠTJ Stavební fakulta Praha 73:51 + 42:59 0
Šinovská Kristýna ROU9351 SKOB Roudnice nad Labem DISK 0
D35
4.10 km, 125 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnoštová Kateřina VSP7652 USK Praha 34:09
2. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 35:45 + 1:36
3. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 38:38 + 4:29
4. Longinová Lenka TAP7151 KOB TRETRA Praha 39:42 + 5:33
5. Kováříková Erika KAM7252 SK Kamenice 39:54 + 5:45
6. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 40:09 + 6:00
7. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 40:32 + 6:23
8. Forštová Jitka PGP7558 SK Praga 42:53 + 8:44
9. Forstereviczová Jana DOR7653 OK Dobříš 44:36 + 10:27
10. Šrámková Iva RIC7251 OB Říčany 48:06 + 13:57
11. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 49:52 + 15:43
12. Klapalová Pavla VSP7099 USK Praha 51:10 + 17:01
13. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 51:16 + 17:07
14. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 51:19 + 17:10
15. Brettlová Marta PGP7557 SK Praga 51:37 + 17:28
16. Žemlová Eva KAM7550 SK Kamenice 53:31 + 19:22
17. Bernardová Martina DOR7751 OK Dobříš 53:51 + 19:42
18. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 57:34 + 23:25
19. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 59:28 + 25:19
20. Janečková Veronika SOB7151 SOBSA 59:30 + 25:21
21. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 61:26 + 27:17
22. Přibíková Monika PGP7256 SK Praga 61:31 + 27:22
23. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 63:04 + 28:55
24. Haková Magda PGP7651 SK Praga 63:45 + 29:36
25. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 65:26 + 31:17
26. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 65:39 + 31:30
27. Dobešová Monika KNC7151 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 67:44 + 33:35
28. Geislerová Dita DKL7550 KOB Kladno 68:34 + 34:25
29. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 71:42 + 37:33
30. Kopecká Alena VSP7250 USK Praha 88:25 + 54:16
31. Dudíková Hana LBE5550 TJ Lokomotiva Beroun 102:25 + 68:16
32. Janderová Markéta DVP7751 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 115:49 + 81:40
33. Buková Zdeňka ROU7051 SKOB Roudnice nad Labem 139:53 + 105:44
Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany DISK
Zichová Hana RIC7550 OB Říčany DISK
D45
2.90 km, 90 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valentová Helena OKP6550 SK OK 24 Praha 24:44
2. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 27:04 + 2:20
3. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 28:39 + 3:55
4. Hudečková Helena KTA6951 SK Kotnov Tábor 28:45 + 4:01
5. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 29:05 + 4:21
6. Červinková Jitka OKP6451 SK OK 24 Praha 29:09 + 4:25
7. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Sokol Hostivice 30:22 + 5:38
8. Komersová Jana KNC6550 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 30:28 + 5:44
9. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 32:06 + 7:22
10. Havlíčková Jindra KNC6150 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 32:30 + 7:46
11. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 32:43 + 7:59
12. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 33:07 + 8:23
13. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 33:14 + 8:30
14. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 33:44 + 9:00
15. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 33:46 + 9:02
16. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 36:13 + 11:29
17. Šafková Petra KAM6650 SK Kamenice 36:23 + 11:39
18. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 36:25 + 11:41
19. Kašparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 36:29 + 11:45
20. Baziková Lucie TJP6451 TJ Sokol Troja 36:54 + 12:10
21. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 39:13 + 14:29
22. Kohoutová Pavla KNC6251 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 39:44 + 15:00
23. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 40:36 + 15:52
24. Šámalová Hana PGP6150 SK Praga 41:22 + 16:38
25. Wolkerová Dagmar TJP5250 TJ Sokol Troja 43:47 + 19:03
26. Řadová Jaromíra DKP6551 Oddíl OB Kotlářka 43:51 + 19:07
27. Mudrová Martina HCE6451 TJ Sokol Hostivice 44:58 + 20:14
28. Malačková Jana DVP6151 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 44:59 + 20:15
29. Čechmánková Helena OKP6450 SK OK 24 Praha 45:47 + 21:03
30. Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor 50:37 + 25:53
31. Lustigová Lenka DKP6652 Oddíl OB Kotlářka 57:35 + 32:51
32. Líbalová Marcela ROU6551 SKOB Roudnice nad Labem 61:08 + 36:24
D55
2.40 km, 45 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 25:45
2. Dlasková Anna DKP5350 Oddíl OB Kotlářka 28:13 + 2:28
3. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 29:02 + 3:17
4. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 30:57 + 5:12
5. Cabrnochová Hana DKL5550 KOB Kladno 31:47 + 6:02
6. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 33:22 + 7:37
7. Paulová Mirka DCE5250 KOB Dobřichovice 34:15 + 8:30
8. Nováková Jiřina UVP4950 Slovan Praha 38:55 + 13:10
9. Šilerová Zdena KNC5750 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 44:31 + 18:46
10. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 49:03 + 23:18
11. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 50:30 + 24:45
12. Krákorová Iva NNN Neregistrovaní 64:34 + 38:49
D65
1.70 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor 42:47
2. Provazníková Svatava TJP4250 TJ Sokol Troja 46:28 + 3:41
D75
1.70 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláhová Blanka SJP3651 KČT Slavoj Praha 34:30
H10
1.50 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 14:32
2. Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky 19:52 + 5:20
3. Nosek Daniel VSP0409 USK Praha 21:32 + 7:00
4. Bláha Matyáš SJP0500 KČT Slavoj Praha 22:05 + 7:33
5. Jedlička Jakub KAM0404 SK Kamenice 22:24 + 7:52
5. Jiras Jenda DOR0505 OK Dobříš 22:24 + 7:52
7. Nový Jáchym DOR0502 OK Dobříš 27:14 + 12:42
8. Trnka Marek VSP0402 USK Praha 27:49 + 13:17
9. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 29:25 + 14:53
10. Tolar Hynek RIC0505 OB Říčany 30:52 + 16:20
11. Forsterevicz Ondřej DOR0509 OK Dobříš 31:43 + 17:11
12. Bláha Vojtěch SJP0501 KČT Slavoj Praha 32:12 + 17:40
13. Hejsek Lukáš KAM0400 SK Kamenice 34:02 + 19:30
14. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 40:09 + 25:37
15. Janas Adam PGP0404 SK Praga 46:09 + 31:37
16. Bernard Vilém DOR0400 OK Dobříš 51:22 + 36:50
17. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 55:51 + 41:19
Šťastný Tomáš TAP0401 KOB TRETRA Praha DISK
H10L
1.40 km, 50 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šiler Martin KAM SK Kamenice 16:04
2. Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga 20:18 + 4:14
3. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 21:20 + 5:16
4. Geisler Richard DKL0700 KOB Kladno 21:50 + 5:46
5. Husák Ondřej SLA0600 SKOB Slaný 22:41 + 6:37
6. Brettl Filip PGP0600 SK Praga 23:01 + 6:57
7. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 24:11 + 8:07
8. Mišoň Daniel KAM SK Kamenice 25:17 + 9:13
9. Sedláček Patrik ROZ0800 OK Roztoky 26:15 + 10:11
10. Pačes Marek KNC0402 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 29:36 + 13:32
11. Horák Martin VSP0601 USK Praha 30:46 + 14:42
12. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 32:43 + 16:39
13. Bernard Robin DOR0600 OK Dobříš 33:00 + 16:56
14. Bažant Jakub KNC0401 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 34:21 + 18:17
15. Chmelík Štěpán DOR0703 OK Dobříš 36:32 + 20:28
16. Hroněk Štěpán VSP0700 USK Praha 38:56 + 22:52
17. Kučera Teodor DOR0800 OK Dobříš 42:56 + 26:52
18. Jirásek Šimon ROZ0602 OK Roztoky 47:03 + 30:59
H12
1.70 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin MFP0300 VŠSK MFF UK Praha 10:42
2. Janas Petr PGP0200 SK Praga 14:16 + 3:34
3. Lustig Adam DKP0202 Oddíl OB Kotlářka 15:17 + 4:35
4. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 15:38 + 4:56
5. Škácha Vít KAM0309 SK Kamenice 15:41 + 4:59
6. Sedláček Jaroslav ROZ0300 OK Roztoky 16:04 + 5:22
7. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 16:43 + 6:01
8. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 16:48 + 6:06
9. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 17:20 + 6:38
10. Kovářík Tomáš KAM0300 SK Kamenice 17:30 + 6:48
11. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 18:02 + 7:20
12. Šrámek Jaromír RIC0303 OB Říčany 18:07 + 7:25
13. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 18:24 + 7:42
14. Hejsek Filip KAM0204 SK Kamenice 18:26 + 7:44
15. Víteček Jáchym DKP0204 Oddíl OB Kotlářka 19:07 + 8:25
16. Renda Michal KAM0207 SK Kamenice 19:29 + 8:47
17. Sobotka Vojtěch PGP0203 SK Praga 20:28 + 9:46
18. Horák Pavel ml. VSP0301 USK Praha 21:20 + 10:38
19. Husák Zdeněk SLA0201 SKOB Slaný 21:28 + 10:46
20. Janeček Ondřej SOB0201 SOBSA 22:12 + 11:30
21. Trnka Martin jun VSP0300 USK Praha 22:16 + 11:34
22. Kyral Maxmilián KAM0305 SK Kamenice 22:50 + 12:08
23. Svoboda Luděk DKL0200 KOB Kladno 23:35 + 12:53
24. Javůrek Tomáš VSP0302 USK Praha 23:48 + 13:06
25. Kolář Matyáš SLA0300 SKOB Slaný 25:43 + 15:01
26. Kiňovič Lukáš ROU0302 SKOB Roudnice nad Labem 25:49 + 15:07
27. Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice 25:56 + 15:14
28. Svoboda Jáchym ROZ0200 OK Roztoky 27:58 + 17:16
29. Nigrin Matouš DOR0303 OK Dobříš 30:30 + 19:48
30. Bažant Václav KNC0203 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 34:17 + 23:35
31. Forsterevicz Matouš DOR0302 OK Dobříš 34:38 + 23:56
Tamaši Daniel KAM0310 SK Kamenice DISK
Hrdlička Jan SLA0200 SKOB Slaný DISK
H14
2.10 km, 55 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Longin Jan TAP0103 KOB TRETRA Praha 15:19
2. Průša Kryštof VSP0102 USK Praha 16:55 + 1:36
3. Dědek Matěj TAP0001 KOB TRETRA Praha 16:57 + 1:38
4. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 18:23 + 3:04
5. Víšek Martin KAM0102 SK Kamenice 20:26 + 5:07
6. Janeček Jiří TAP0000 KOB TRETRA Praha 21:36 + 6:17
7. Valášek Václav KAM0100 SK Kamenice 21:53 + 6:34
8. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 23:37 + 8:18
9. Pohořalý Hugo ROU0103 SKOB Roudnice nad Labem 24:16 + 8:57
10. Šafka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 24:43 + 9:24
11. Pockley Jakub RIC0000 OB Říčany 26:44 + 11:25
12. Buk Ondřej ROU0102 SKOB Roudnice nad Labem 27:15 + 11:56
13. Tachezy Jan DCE0100 KOB Dobřichovice 27:39 + 12:20
14. Bartoň Michal KAM0107 SK Kamenice 27:54 + 12:35
15. Melichna Matěj DKL0102 KOB Kladno 29:17 + 13:58
16. Javůrek Emil VSP0100 USK Praha 32:31 + 17:12
17. Jirásek Kryštof ROZ0101 OK Roztoky 35:57 + 20:38
18. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 50:28 + 35:09
19. Volek Jaroslav KNC0100 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 53:03 + 37:44
Pethö Alex RIC0100 OB Říčany DISK
H16
3.20 km, 85 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jíra Tomáš KAM9802 SK Kamenice 20:16
2. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 25:36 + 5:20
3. Postolka Jáchym DKL9900 KOB Kladno 33:44 + 13:28
4. Borovička Tomáš FSP9801 VŠTJ Stavební fakulta Praha 34:38 + 14:22
5. Varga Ondřej KNC9900 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 44:42 + 24:26
6. Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno 48:04 + 27:48
7. Zemko Zdeněk SLA9900 SKOB Slaný 52:08 + 31:52
8. Prkno Jonáš KNC9903 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 64:17 + 44:01
9. Koubek Václav DOR9900 OK Dobříš 72:24 + 52:08
H18
4.10 km, 125 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 36:10
2. Šíma Vladislav DKL9700 KOB Kladno 50:19 + 14:09
3. Moravec Jakub KAM9702 SK Kamenice 57:43 + 21:33
H21K
5.10 km, 140 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3196
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 43:12 3501
2. Dneboský František 24C8000 OK Vršovice 45:01 + 1:49
3. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 46:49 + 3:37 3259
4. Líbal Jakub ROU9202 SKOB Roudnice nad Labem 53:15 + 10:03 2828
5. Šimek Tomáš FSP6304 VŠTJ Stavební fakulta Praha 55:07 + 11:55 2703
6. Borovička Milan FSP6104 VŠTJ Stavební fakulta Praha 59:07 + 15:55 2436
7. Žáček Martin FSP6803 VŠTJ Stavební fakulta Praha 60:40 + 17:28 2332
8. Toušek Filip ZBP7102 OOB SK Zbraslav 61:09 + 17:57 2300
9. Červinka Jaroslav OKP9000 SK OK 24 Praha 66:55 + 23:43 1914
10. Plch Martin NNN9997 Neregistrovaní 67:44 + 24:32
11. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 79:11 + 35:59 1093
12. Mencl Pavel DKP7912 Oddíl OB Kotlářka 93:26 + 50:14 139
H21L
6.00 km, 200 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7619
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 34:30 8346
2. Semík Vojtěch KAM9100 SK Kamenice 38:42 + 4:12 7507
3. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 41:13 + 6:43 7004
4. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 42:03 + 7:33 6838
5. Černý Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 42:09 + 7:39 6818
6. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 42:24 + 7:54 6768
7. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 42:26 + 7:56 6761
8. Řada Jakub DKP9401 Oddíl OB Kotlářka 42:47 + 8:17 6691
9. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 42:52 + 8:22 6675
10. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 42:53 + 8:23 6671
11. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 43:51 + 9:21 6478
12. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 44:13 + 9:43 6405
13. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 45:58 + 11:28 6055
14. Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem 46:05 + 11:35 6032
15. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 46:17 + 11:47 5992
16. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 47:12 + 12:42 5809
17. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 47:41 + 13:11 5712
18. Šimon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 47:51 + 13:21 5679
19. Janas Petr XBM7103 PELL’S MTBO TEAM 49:10 + 14:40 5416
20. Vondra Jiří FSP7600 VŠTJ Stavební fakulta Praha 50:28 + 15:58 5156
21. Wagner Libor DKP8511 Oddíl OB Kotlářka 51:47 + 17:17 4893
22. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 52:17 + 17:47 4793
23. Hrouda Martin FSP7612 VŠTJ Stavební fakulta Praha 54:27 + 19:57 4361
24. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 56:25 + 21:55 3968
25. Šimon Jakub LBE8801 TJ Lokomotiva Beroun 57:12 + 22:42 3811
26. Vébr Jiří KTA6901 SK Kotnov Tábor 57:13 + 22:43 3808
27. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 58:18 + 23:48 3591
28. Koč Zdeněk MKP4700 SK Meteor Kačerov Praha 58:45 + 24:15 3502
29. Nitsch Karel FSP7611 VŠTJ Stavební fakulta Praha 59:34 + 25:04 3338
30. Forejt Michal ROU9002 SKOB Roudnice nad Labem 60:13 + 25:43 3209
31. Hopanyuk Anatoliy DKP7900 Oddíl OB Kotlářka 60:21 + 25:51 3182
32. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 62:50 + 28:20 2686
33. Bitter Aleš KNC8803 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 65:33 + 31:03 2143
34. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 70:30 + 36:00 1154
35. Šedivý Ondřej KNC9103 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 81:24 + 46:54 0
H35
5.10 km, 140 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 32:08
2. Datel Jiří DKL7101 KOB Kladno 36:06 + 3:58
3. Průša Michal VSP7310 USK Praha 38:27 + 6:19
4. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 39:09 + 7:01
5. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 39:34 + 7:26
6. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 40:22 + 8:14
7. Žemla Tomáš KAM7105 SK Kamenice 40:31 + 8:23
8. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 41:00 + 8:52
9. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 41:34 + 9:26
10. Vinš Pavel DKL6900 KOB Kladno 43:04 + 10:56
11. Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 43:13 + 11:05
12. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 43:15 + 11:07
13. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 44:53 + 12:45
14. Jandera Tomáš DVP7304 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 46:07 + 13:59
15. Sládeček Petr RIC7702 OB Říčany 46:23 + 14:15
16. Janda Pavel DOR7600 OK Dobříš 47:25 + 15:17
17. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 49:09 + 17:01
18. Jun Drahomír KNC5501 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 50:12 + 18:04
19. Izák Petr LME7800 SK Los Mělník 54:35 + 22:27
20. Janeček Ondřej SOB7001 SOBSA 62:11 + 30:03
21. Liška Jindřich KPY6700 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:18 + 31:10
22. Tolar Jan RIC7301 OB Říčany 64:33 + 32:25
23. Javůrek Jaromír VSP7110 USK Praha 65:30 + 33:22
24. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 66:10 + 34:02
25. Geisler Michal DKL7500 KOB Kladno 67:22 + 35:14
26. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 68:16 + 36:08
27. Škácha Michal NNN7102 Neregistrovaní 69:11 + 37:03
28. Pohnán Radek KNC7002 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 83:22 + 51:14
29. Blažek Vladimír 5XC6900 SK Nepoměřice 90:51 + 58:43
30. Kosobud Dušan KTA7201 SK Kotnov Tábor 107:15 + 75:07
H45
4.10 km, 125 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přibík Jan PGP6301 SK Praga 31:08
2. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 31:27 + 0:19
3. Valášek Petr KAM6600 SK Kamenice 31:55 + 0:47
4. Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha 34:16 + 3:08
5. Semík Jan VSP6507 USK Praha 34:31 + 3:23
6. Kettner Pavel HCE5900 TJ Sokol Hostivice 35:23 + 4:15
7. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 35:29 + 4:21
8. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:53 + 4:45
9. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 36:34 + 5:26
10. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 40:42 + 9:34
11. Betlach Miroslav DKP6300 Oddíl OB Kotlářka 41:05 + 9:57
12. Hones Sepp NNN0000 Neregistrovaní 41:58 + 10:50
13. Cincibus Pavel FSP6605 VŠTJ Stavební fakulta Praha 44:38 + 13:30
14. Reichl Michal MKP6402 SK Meteor Kačerov Praha 48:33 + 17:25
15. Kraus Ota TJP5700 TJ Sokol Troja 51:08 + 20:00
16. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 51:14 + 20:06
17. Sysel Zdeněk PGP5200 SK Praga 53:21 + 22:13
18. Šrámek Petr RIC6905 OB Říčany 54:20 + 23:12
19. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 54:32 + 23:24
20. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 56:46 + 25:38
21. Štětina Jiří HCE6100 TJ Sokol Hostivice 58:18 + 27:10
22. Velichkov Petar DKP6704 Oddíl OB Kotlářka 59:27 + 28:19
23. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 63:49 + 32:41
24. Votava Petr KNC6602 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 67:30 + 36:22
25. Bazika Miroslav TJP6401 TJ Sokol Troja 69:08 + 38:00
26. Hudeček Jaroslav KTA6501 SK Kotnov Tábor 70:16 + 39:08
27. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 70:42 + 39:34
28. Řada Richard DKP6701 Oddíl OB Kotlářka 71:24 + 40:16
29. Šafka Jan KAM6604 SK Kamenice 75:46 + 44:38
30. Buk Jiří ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem 92:56 + 61:48
H55
3.20 km, 85 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Červinka Jaroslav OKP5803 SK OK 24 Praha 26:03
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 29:39 + 3:36
3. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 29:48 + 3:45
4. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 29:56 + 3:53
5. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 30:56 + 4:53
6. Cabrnoch Jiří DKL5400 KOB Kladno 31:13 + 5:10
7. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 34:30 + 8:27
8. Doležal Miroslav PGP5501 SK Praga 34:43 + 8:40
9. Chotětický Václav MAS5200 KČT Aš 35:22 + 9:19
10. Hájek Jan MAS5401 KČT Aš 36:31 + 10:28
11. Dudík Petr LBE5500 TJ Lokomotiva Beroun 36:43 + 10:40
12. Šámal Václav PGP5601 SK Praga 37:07 + 11:04
13. Čadil Jan FSP4300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 37:24 + 11:21
14. Hamáček Bohuslav LBE5000 TJ Lokomotiva Beroun 37:49 + 11:46
15. Koč Lumír MKP5401 SK Meteor Kačerov Praha 39:16 + 13:13
16. Grivalský Michal PGP5900 SK Praga 43:24 + 17:21
17. Kudrnáč Martin KAM5901 SK Kamenice 43:27 + 17:24
18. Brumek Stanislav DKL5201 KOB Kladno 46:10 + 20:07
19. Lustig Zdeněk DKP5601 Oddíl OB Kotlářka 51:12 + 25:09
20. Bartoš Vratislav KRP5401 SK KOURA 51:26 + 25:23
21. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 54:16 + 28:13
H65
2.90 km, 90 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 31:54
2. Zábranský Emil SLA4200 SKOB Slaný 36:10 + 4:16
3. Suchý Karel PGP4300 SK Praga 37:09 + 5:15
4. Javůrek Jaromír NNN1941 Neregistrovaní 38:48 + 6:54
5. Dohnal Josef VSP4300 USK Praha 41:04 + 9:10
6. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 42:12 + 10:18
7. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 43:45 + 11:51
8. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 44:36 + 12:42
9. Duda František KPY4600 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:12 + 15:18
10. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 52:54 + 21:00
11. Lebduška Petr ROU4702 SKOB Roudnice nad Labem 55:00 + 23:06
H75
2.40 km, 45 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 30:23
2. Bláha Svatopluk SJP3501 KČT Slavoj Praha 42:10 + 11:47
3. Kalivoda Vladimír KNC3800 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 46:41 + 16:18
4. Hanák Milan FSP3400 VŠTJ Stavební fakulta Praha 59:48 + 29:25
HDR
1.40 km, 50 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Moravec Michal NNN0600 Neregistrovaní 19:06
2. Rozkošný David EKP0909 VŠTJ Ekonom Praha 21:39 + 2:33
3. Malečková Pavlína PGP0850 SK Praga 23:55 + 4:49
4. Šeborová Kačka DKL0951 KOB Kladno 24:10 + 5:04
5. Bláha Šimon SJP0700 KČT Slavoj Praha 24:21 + 5:15
6. Brettl Tobiáš PGP0900 SK Praga 25:39 + 6:33
7. Svoboda František ROZ0700 OK Roztoky 26:13 + 7:07
8. Neubauer Lukáš DOR0802 OK Dobříš 28:51 + 9:45
9. Lipská Alžběta SCP2003 OK Sparta Praha 28:59 + 9:53
10. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 29:08 + 10:02
10. Dobešová Marie KNC0000 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 29:08 + 10:02
12. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 29:10 + 10:04
12. Milotová Barbora KAM0753 SK Kamenice 29:10 + 10:04
14. Zichová Tereza RIC0751 OB Říčany 31:02 + 11:56
15. Pop Jonáš TAP0600 KOB TRETRA Praha 32:10 + 13:04
16. Tolar Ondrej RIC0701 OB Říčany 32:25 + 13:19
17. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 35:08 + 16:02
18. Chmelíková Anežka DOR1050 OK Dobříš 37:45 + 18:39
19. Uhlířová Marie LBE0950 TJ Lokomotiva Beroun 38:57 + 19:51
20. Čižínská Kristýna SCP2002 OK Sparta Praha 38:58 + 19:52
21. Lipský Šimon SCP2004 OK Sparta Praha 40:09 + 21:03
22. Balejová Sofie KAM9996 SK Kamenice 40:13 + 21:07
23. Hřebíková Markéta 51C0950 RAPAMAVI Satalice 40:38 + 21:32
24. Pohnán Matyáš+Tadeáš 40:40 + 21:34
25. Šimerka Jakub PGP0407 SK Praga 41:17 + 22:11
26. Havlíček Martin DOR0601 OK Dobříš 41:30 + 22:24
27. Žemlová Barbora KAM0751 SK Kamenice 42:51 + 23:45
28. Hladká Michaela TAP7452 KOB TRETRA Praha 43:09 + 24:03
29. Vaculovičová Alžběta DCE0950 KOB Dobřichovice 44:29 + 25:23
30. Žemlová Magdalena KAM0950 SK Kamenice 44:37 + 25:31
31. Vaculovič Matěj DCE1000 KOB Dobřichovice 44:53 + 25:47
32. Čižínská Nikola SCP2001 OK Sparta Praha 48:46 + 29:40
33. Mácová Barbora 81C1050 Cirkus Čakovice 49:22 + 30:16
34. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 50:30 + 31:24
35. Seidlová Mája EKP0950 VŠTJ Ekonom Praha 58:11 + 39:05
36. Seidl Marek EKP11xx VŠTJ Ekonom Praha 59:31 + 40:25
37. Přibíková Agáta PGP0651 SK Praga 60:59 + 41:53
38. VeljačíkJonáš+HynekKrejčí SCP OK Sparta Praha 61:29 + 42:23
39. Pohl Lukáš SRK0702 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 61:31 + 42:25
40. Pohlová Sandra SRK1151 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 62:08 + 43:02
41. Papíková Nikola SRK9999 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 62:18 + 43:12
42. Papíková Karolína SRK9998 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 62:35 + 43:29
43. Foučková Ema NNN1150 Neregistrovaní 70:58 + 51:52
44. Moravcová Monika KAM SK Kamenice 74:29 + 55:23
45. van Dongen Tim DKP1000 Oddíl OB Kotlářka 74:43 + 55:37
46. Bašus Ondřej SCP2000 OK Sparta Praha 77:40 + 58:34
47. Junová Veronika KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 83:13 + 64:07
P
2.00 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stauch Michal 18:08
2. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 18:45 + 0:37
3. Kohout Zdeněk DKL7200 KOB Kladno 22:39 + 4:31
4. Kučerová Berenika 9JC8050 neregistrovaní - Všenory 23:23 + 5:15
5. Malačka Milan DVP1960 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 23:48 + 5:40
6. Grulichová Lucie 9JC neregistrovaní - Všenory 26:32 + 8:24
7. Pavlíčková Lenka DOR7251 OK Dobříš 26:42 + 8:34
8. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 28:10 + 10:02
9. Mirčeva Lenka DOR7350 OK Dobříš 28:19 + 10:11
10. Ledvinová Jana 9JC neregistrovaní - Všenory 30:49 + 12:41
11. Zábranská Petra SLA9250 SKOB Slaný 31:30 + 13:22
12. Albrecht Vladimír KAM7800 SK Kamenice 32:10 + 14:02
13. Nentvichová Romana DOR6651 OK Dobříš 34:11 + 16:03
14. Jandová Jana DOR7151 OK Dobříš 36:03 + 17:55
15. Kohoutová Zdeňka DKL7251 KOB Kladno 36:06 + 17:58
16. Langr Jan BOR3601 OK Jiskra Nový Bor 36:11 + 18:03
17. Langrová Marie BOR3750 OK Jiskra Nový Bor 36:49 + 18:41
18. Šámalová Pavlína NNN1999 Neregistrovaní 37:32 + 19:24
19. Haider Anna NNN Neregistrovaní 37:51 + 19:43
20. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 38:24 + 20:16
21. Hroňková Milada VSP7455 USK Praha 38:36 + 20:28
22. Tichá Ivana KNC6250 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 40:24 + 22:16
23. Koubková Daniela DOR7451 OK Dobříš 40:44 + 22:36
24. Jedličková Tereza KAM7750 SK Kamenice 47:59 + 29:51
25. Šámal Petr NNN1966 Neregistrovaní 48:28 + 30:20
26. Míchalová Marcela KPY6850 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:14 + 31:06
27. Poláková Veronika 9JC neregistrovaní - Všenory 52:39 + 34:31
28. Paiger Karel VSP0000 USK Praha 52:53 + 34:45
29. Javůrková Gabriela VSP7260 USK Praha 56:31 + 38:23
30. Samohýl Richard PGP2800 SK Praga 57:59 + 39:51
31. Petrečková Jana 9JC neregistrovaní - Všenory 58:52 + 40:44
32. Kiňovičová Dagmar ROU7153 SKOB Roudnice nad Labem 64:07 + 45:59
33. Javůrková Eliška NNN1946 Neregistrovaní 85:01 + 66:53
Šámal Štěpán NNN2003 Neregistrovaní DISK
Kotulán Matěj 81C0303 Cirkus Čakovice DISK
Peterová Eva FSP8050 VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK
Valášková Šárka KAM6951 SK Kamenice DISK
Menclová Petra 9JC neregistrovaní - Všenory DISK
T3
3.10 km, 100 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bochenková Jana EKP6150 VŠTJ Ekonom Praha 34:55
2. Vaculovič Radim DCE7501 KOB Dobřichovice 39:30 + 4:35
3. Halamová Anna 9JC neregistrovaní - Všenory 44:22 + 9:27
4. Mácova Martina 81C0050 Cirkus Čakovice 46:06 + 11:11
5. Štrossová Veronika DCE8250 KOB Dobřichovice 46:10 + 11:15
6. Aschermannová Irena VSP7350 USK Praha 49:02 + 14:07
7. Blaťák Vítek 57C9001 VŠSK Paedf UK 50:36 + 15:41
8. Dundáčková Hana SJH7052 SJH Jindřichův Hradec 52:07 + 17:12
9. Nosková Pavla VSP7261 USK Praha 55:46 + 20:51
10. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 58:56 + 24:01
11. Nosek Jan VSP6910 USK Praha 61:08 + 26:13
12. Jirásek Vít 66C7301 Amateri 63:23 + 28:28
13. Kazdová Dana 24C8150 OK Vršovice 73:47 + 38:52
14. Bláhová Kateřina SJP7350 KČT Slavoj Praha 80:26 + 45:31
15. Votavová Renata KNC6452 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 82:10 + 47:15
16. Jirasová Jana DOR7450 OK Dobříš 84:42 + 49:47
17. Nováková Barbora 11C9450 Atleti v akci 85:21 + 50:26
18. Sládečková Lucie RIC7450 OB Říčany 88:41 + 53:46
19. Jedlička Václav 9JC neregistrovaní - Všenory 131:18 + 96:23
Hřebíková Radka 51C7750 RAPAMAVI Satalice DISK
Janasová Barbora XBM7150 PELL’S MTBO TEAM DISK
T5
5.10 km, 200 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rozkošný Karel EKP7900 VŠTJ Ekonom Praha 47:51
2. Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný 54:33 + 6:42
3. Máca Petr 81C8000 Cirkus Čakovice 61:07 + 13:16
4. Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš 65:27 + 17:36
5. Fojtů Petr NNN0002 Neregistrovaní 67:41 + 19:50
6. Hlaváčková Klára 6MC7750 Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 70:24 + 22:33
7. Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 71:39 + 23:48
8. Uhlík Jan LME7200 SK Los Mělník 71:58 + 24:07
9. Nováková Adéla OKP9750 SK OK 24 Praha 72:49 + 24:58
10. Bartoš Pavel KRP9801 SK KOURA 74:50 + 26:59
11. Cincibusová Ivana FSP6651 VŠTJ Stavební fakulta Praha 75:22 + 27:31
12. Kopáček Jiří DOR6200 OK Dobříš 77:51 + 30:00
13. Bořilová Magdalena NNN Neregistrovaní 77:56 + 30:05
14. Jedlička Adam KAM7700 SK Kamenice 78:53 + 31:02
15. Hejsek Jiří KAM6900 SK Kamenice 79:12 + 31:21
16. Ledvina Tomáš 9JC neregistrovaní - Všenory 80:03 + 32:12
17. David Martin SCP2006 OK Sparta Praha 80:41 + 32:50
18. Balej Jiří KAM9997 SK Kamenice 81:00 + 33:09
19. Myslík Martin SCP2005 OK Sparta Praha 83:18 + 35:27
20. Nigrin Radek DOR7202 OK Dobříš 83:57 + 36:06
21. Kutálek Jan TAP8301 KOB TRETRA Praha 86:23 + 38:32
22. Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš 86:28 + 38:37
23. Kotulán Jiří 81C5400 Cirkus Čakovice 105:49 + 57:58
24. Mráz Michal SCP2007 OK Sparta Praha 127:08 + 79:17