Výsledky závodu: Jarní trojúhelník - E2, oblastní žebříček

Datum:
09.05.2015
Místo konání:
Mariánské Lázně - přírodní park Prelát
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Mapa:
Pottovo údolí 3, 1:10000, ekv.5m
Ředitel závodu:
Černý Libor
Hlavní rozhodčí:
Milota Josef - R2
Stavitel tratí:
Macura Jaroslav
Kategorie:
D10L     D10C     D12B     D14B     D16B     D18B     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10L     H10C     H12B     H14B     H16B     H18B     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P     T    
D10L
2.40 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blahutová Martina MFP0550 VŠSK MFF UK Praha 12:58
2. Řeháková Mirka SKV0652 TJ Slovan Karlovy Vary 24:12 + 11:14
3. Linhová Linda ONO0551 SKOB Ostrov 26:15 + 13:17
4. Pospíšilová Karolína LPM0550 OK Lokomotiva Plzeň 29:12 + 16:14
5. Lobelová Patricie 5MC0553 LK Slovan K.Vary 29:26 + 16:28
6. Bauerová Aneta SKV0752 TJ Slovan Karlovy Vary 30:12 + 17:14
7. Šobíšková Lucie BSO0651 KOB Baník Sokolov 30:17 + 17:19
8. Říhová Klára LPM0650 OK Lokomotiva Plzeň 32:39 + 19:41
9. Čáslavská Klárka 5MC0552 LK Slovan K.Vary 36:14 + 23:16
10. Říhová Adéla LPM0350 OK Lokomotiva Plzeň 37:22 + 24:24
11. Peřinová Eliška SKV0771 TJ Slovan Karlovy Vary 46:38 + 33:40
12. Nedbalová Klára MFP0850 VŠSK MFF UK Praha 47:32 + 34:34
13. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 49:19 + 36:21
14. Hajšmanová Anna LPM0651 OK Lokomotiva Plzeň 49:42 + 36:44
15. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 50:35 + 37:37
16. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 69:57 + 56:59
Kolovratová Tereza 5MC0652 LK Slovan K.Vary DISK
Študlarová Zuzana 5MC0551 LK Slovan K.Vary DISK
D10C
2.00 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Postránská Adéla MLA0551 MLOK Mariánské Lázně 23:58
2. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 25:08 + 1:10
3. Šimšová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 26:04 + 2:06
4. Holíková Simona NEJ0551 TJ Jiskra Nejdek 30:32 + 6:34
5. Zmarzláková Olga KRL0552 Kometa Kralovice 30:58 + 7:00
6. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 45:41 + 21:43
7. Peřinová Zuzana 5MC0554 LK Slovan K.Vary 47:02 + 23:04
8. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 52:41 + 28:43
9. Peřinová Anna 5MC0555 LK Slovan K.Vary 54:39 + 30:41
10. Ševčíková Anežka ONO0550 SKOB Ostrov 56:44 + 32:46
11. Vlachová Adéla KRL0551 Kometa Kralovice 60:55 + 36:57
12. Štěpánská Tereza KRL0553 Kometa Kralovice 66:56 + 42:58
D12B
2.10 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 20:14
2. Staňková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 21:08 + 0:54
3. Kovářová Lucie VPM0350 KOS Slavia VŠ Plzeň 23:10 + 2:56
4. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 23:13 + 2:59
5. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 23:31 + 3:17
6. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 27:23 + 7:09
7. Nosková Barbora VSP0457 USK Praha 30:29 + 10:15
8. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 32:31 + 12:17
9. Lillová Marie BSO0351 KOB Baník Sokolov 33:18 + 13:04
10. Jechová Anita BSO0450 KOB Baník Sokolov 34:06 + 13:52
11. Kováčová Klaudie MLA0450 MLOK Mariánské Lázně 34:22 + 14:08
12. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň 35:05 + 14:51
13. Řeháková Gabriela SKV0351 TJ Slovan Karlovy Vary 35:14 + 15:00
14. Petříková Adéla MAS0352 KČT Aš 35:28 + 15:14
15. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 37:27 + 17:13
16. Nováková Anna 5MC0451 LK Slovan K.Vary 41:20 + 21:06
17. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 41:31 + 21:17
18. Kolovratová Adéla 5MC0453 LK Slovan K.Vary 45:21 + 25:07
19. Kolenatá Ema 5MC0452 LK Slovan K.Vary 59:33 + 39:19
20. Nováčková Johanka 5MC0455 LK Slovan K.Vary 65:30 + 45:16
21. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 66:25 + 46:11
22. Šmejkalová Víťa 5MC0454 LK Slovan K.Vary 103:15 + 83:01
23. Dvořáková Štěpánka 5MC0456 LK Slovan K.Vary 115:19 + 95:05
D14B
2.60 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimšová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 26:27
2. Horová Eliška MLA0151 MLOK Mariánské Lázně 31:12 + 4:45
3. Marešová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 32:28 + 6:01
4. Nádeníčková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 33:37 + 7:10
5. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 34:28 + 8:01
6. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 37:28 + 11:01
7. Hornychová Karolína TJN0254 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:02 + 11:35
8. Janderová Barbora PGP0251 SK Praga 41:41 + 15:14
9. Černá Kateřina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 47:55 + 21:28
10. Žampachová Bára 5MC0151 LK Slovan K.Vary 51:02 + 24:35
D16B
3.00 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 28:27
2. Šlechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 31:44 + 3:17
3. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 33:59 + 5:32
4. Lučanová Barbora MAS0051 KČT Aš 34:41 + 6:14
5. Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice 35:43 + 7:16
6. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 38:45 + 10:18
7. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 39:42 + 11:15
8. Marešová Alexandra NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek 41:30 + 13:03
9. Kosíková Eliška VSP0051 USK Praha 52:18 + 23:51
10. Pelikánová Máša MFP0050 VŠSK MFF UK Praha 52:20 + 23:53
D18B
3.40 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kinkorová Tereza LPM9850 OK Lokomotiva Plzeň 31:24
2. Hlinovská Johana VPM9751 KOS Slavia VŠ Plzeň 33:32 + 2:08
3. Šafrhansová Lucie VPM9753 KOS Slavia VŠ Plzeň 34:00 + 2:36
4. Kroupová Eliška VPM9853 KOS Slavia VŠ Plzeň 35:27 + 4:03
5. Obytová Kateřina VPM9752 KOS Slavia VŠ Plzeň 38:14 + 6:50
6. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 41:38 + 10:14
D21C
4.10 km, 150 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6764
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kuberková Lucie LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň 39:22 6911
2. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 40:21 + 0:59 6746
3. Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 41:00 + 1:38 6636
4. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 41:46 + 2:24 6508
5. Křivancová Zdeňka LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun 43:21 + 3:59 6241
6. Setínková Eva DKP8759 Oddíl OB Kotlářka 43:35 + 4:13 6202
7. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 43:55 + 4:33 6146
8. Gregorová Kateřina BSO8151 KOB Baník Sokolov 45:57 + 6:35 5804
9. Horová Magda VSP5450 USK Praha 50:08 + 10:46 5101
10. Lavičková Michaela KRL9655 Kometa Kralovice 50:37 + 11:15 5020
10. Žandová Marcela SKV9653 TJ Slovan Karlovy Vary 50:37 + 11:15 5020
12. Jarošová Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 51:20 + 11:58 4899
13. Boumová Irena VSP7751 USK Praha 62:24 + 23:02 3039
14. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 65:11 + 25:49 2571
15. Pluháčková Markéta MLA8750 MLOK Mariánské Lázně 65:43 + 26:21 2481
16. Doležalová Barbora VPM9252 KOS Slavia VŠ Plzeň 69:17 + 29:55 1882
17. Špinková Markéta TJP8550 TJ Sokol Troja 115:09 + 75:47 0
Mullis Kateřina PGP7756 SK Praga DISK 0
D35C
3.10 km, 60 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 28:39
2. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia VŠ Plzeň 28:44 + 0:05
3. Králová Michaela MFP7959 VŠSK MFF UK Praha 29:21 + 0:42
4. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 31:21 + 2:42
5. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 31:53 + 3:14
6. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 33:14 + 4:35
7. Hofmanová Michaela LPM7751 OK Lokomotiva Plzeň 33:45 + 5:06
8. Šauli Ivana VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 33:46 + 5:07
9. Nedbalová Jana MFP8050 VŠSK MFF UK Praha 34:26 + 5:47
10. Kovářová Jitka VPM7350 KOS Slavia VŠ Plzeň 34:57 + 6:18
11. Ševčíková Petra ONO7450 SKOB Ostrov 36:14 + 7:35
12. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 36:38 + 7:59
13. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 36:39 + 8:00
14. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 36:58 + 8:19
15. Černá Monika MLA7451 MLOK Mariánské Lázně 37:12 + 8:33
16. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 37:15 + 8:36
17. Ševčíková Olga ONO7650 SKOB Ostrov 37:37 + 8:58
18. Postránská Radka MLA7450 MLOK Mariánské Lázně 38:26 + 9:47
19. Kotásková Jana JES7451 KOS Jesenice 38:30 + 9:51
20. Nyklová Helena MFP7550 VŠSK MFF UK Praha 39:38 + 10:59
21. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 40:23 + 11:44
22. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 43:12 + 14:33
23. Blahutová Hanka MFP7953 VŠSK MFF UK Praha 45:32 + 16:53
24. Křížková Jitka MAS8050 KČT Aš 48:15 + 19:36
25. Bredlerová Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 49:51 + 21:12
26. Haková Magda PGP7651 SK Praga 50:50 + 22:11
27. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 51:25 + 22:46
28. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 53:13 + 24:34
29. Naporowská Marie BSO7950 KOB Baník Sokolov 55:13 + 26:34
30. Ječmenová Věra ONO8050 SKOB Ostrov 56:40 + 28:01
31. Hornychová Helena TJN7150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:37 + 28:58
32. Janderová Markéta DVP7751 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 58:19 + 29:40
33. Pelikánová Lucie MFP6950 VŠSK MFF UK Praha 58:44 + 30:05
34. Hajšmanová Gábina LPM7351 OK Lokomotiva Plzeň 59:27 + 30:48
35. Nosková Pavla VSP7261 USK Praha 59:28 + 30:49
36. Rohanová Markéta PVP7251 VSS Přírodověda Praha 61:39 + 33:00
Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha DISK
Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov DISK
Holíková Ilona NEJ7550 TJ Jiskra Nejdek DISK
Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov DISK
D45C
3.00 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 37:48
2. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Sokol Hostivice 39:14 + 1:26
3. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 40:16 + 2:28
4. Tokárová Regina NEJ6950 TJ Jiskra Nejdek 47:52 + 10:04
5. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 48:11 + 10:23
6. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 48:31 + 10:43
7. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 51:20 + 13:32
8. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 56:10 + 18:22
9. Huková Šárka ONO6850 SKOB Ostrov 84:56 + 47:08
10. Škrlová Hana KRL6951 Kometa Kralovice 102:41 + 64:53
D55C
2.40 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 29:55
2. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 35:31 + 5:36
3. Dlouhá Lenka MAS5150 KČT Aš 38:57 + 9:02
4. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 39:44 + 9:49
5. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 42:49 + 12:54
6. Patáková Mária KSH5751 OOB TJ Kašperské Hory 46:04 + 16:09
7. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 47:00 + 17:05
8. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 48:22 + 18:27
D65C
2.20 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brabcová Jindra LCV4750 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 42:52
2. Bohuslavová Věra LPM4850 OK Lokomotiva Plzeň 43:55 + 1:03
3. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 46:44 + 3:52
4. Říhová Hana LPM4550 OK Lokomotiva Plzeň 65:46 + 22:54
H10L
2.40 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karliczek Tomáš 9KC0301 Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek 16:14
2. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 18:17 + 2:03
3. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 21:13 + 4:59
4. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 23:37 + 7:23
5. Holeček Filip LPM0301 OK Lokomotiva Plzeň 24:59 + 8:45
6. Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga 27:17 + 11:03
7. Pávek Štěpán NEJ0700 TJ Jiskra Nejdek 29:08 + 12:54
8. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 30:20 + 14:06
9. Král Samuel MFP0801 VŠSK MFF UK Praha 31:27 + 15:13
10. Matoušek Martin MFP0600 VŠSK MFF UK Praha 32:21 + 16:07
11. Kříž Filip 9KC0401 Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek 32:39 + 16:25
12. Havlák Štěpán ROU0801 SKOB Roudnice nad Labem 33:24 + 17:10
13. Šmejkal Robert 5MC0603 LK Slovan K.Vary 33:37 + 17:23
14. Šilhan Vojta NEJ0801 TJ Jiskra Nejdek 36:45 + 20:31
15. Kováč Štěpán 5MC0501 LK Slovan K.Vary 45:09 + 28:55
Vyskočil Jan 5MC0602 LK Slovan K.Vary DISK
Kulhánek Jáchym 5MC0601 LK Slovan K.Vary DISK
H10C
2.00 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 17:34
2. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 20:39 + 3:05
3. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 22:39 + 5:05
4. Král Adam MFP0507 VŠSK MFF UK Praha 23:00 + 5:26
5. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 24:07 + 6:33
6. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia VŠ Plzeň 24:51 + 7:17
7. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 26:41 + 9:07
8. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 28:48 + 11:14
9. Šustr Ondřej KSH0501 OOB TJ Kašperské Hory 29:20 + 11:46
10. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 34:41 + 17:07
10. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 34:41 + 17:07
12. Městka Václav VSP0600 USK Praha 37:46 + 20:12
13. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 41:33 + 23:59
14. Veseleňák Karel BSO0601 KOB Baník Sokolov 41:58 + 24:24
15. Košina Tobiáš SKV0502 TJ Slovan Karlovy Vary 44:50 + 27:16
16. Škrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 46:09 + 28:35
17. Rádl Mikeš 5MC0502 LK Slovan K.Vary 46:28 + 28:54
18. Biersak Petr KRL0701 Kometa Kralovice 54:06 + 36:32
19. Huk Michael ONO0500 SKOB Ostrov 70:17 + 52:43
Havlák René ROU0602 SKOB Roudnice nad Labem DISK
H12B
2.10 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 18:49
2. Bauer Matyáš SKV0402 TJ Slovan Karlovy Vary 20:56 + 2:07
3. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 21:03 + 2:14
4. Šesták Štěpán MLA0302 MLOK Mariánské Lázně 22:30 + 3:41
5. Janas Adam PGP0404 SK Praga 25:45 + 6:56
6. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 26:08 + 7:19
7. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 27:34 + 8:45
8. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 28:45 + 9:56
9. Študlar Vítek 5MC0301 LK Slovan K.Vary 28:56 + 10:07
10. Nosek Daniel VSP0409 USK Praha 29:40 + 10:51
11. Vočeluk Daniel ONO0402 SKOB Ostrov 30:41 + 11:52
12. Kollár Nikolaj 5MC0405 LK Slovan K.Vary 35:57 + 17:08
13. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 36:50 + 18:01
14. Novák Ondřej MLA0303 MLOK Mariánské Lázně 37:01 + 18:12
15. Klein Martin LPM0403 OK Lokomotiva Plzeň 38:11 + 19:22
16. Křížek Filip MAS0301 KČT Aš 38:37 + 19:48
17. Pavlas Ondra 5MC0404 LK Slovan K.Vary 39:59 + 21:10
18. Ševčík Adam ONO0300 SKOB Ostrov 40:21 + 21:32
19. Nykl Petr MFP0302 VŠSK MFF UK Praha 41:28 + 22:39
20. Dvořák Jan 5MC0403 LK Slovan K.Vary 42:14 + 23:25
21. Gašek Matouš 5MC0401 LK Slovan K.Vary 59:24 + 40:35
22. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 71:22 + 52:33
Kulhánek Ondra 5MC0402 LK Slovan K.Vary DISK
Holeček Filip LPM OK Lokomotiva Plzeň DISK
H14B
2.60 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Siegl Matyáš PGP0104 SK Praga 18:44
2. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 19:20 + 0:36
3. Šimša Martin MFP0300 VŠSK MFF UK Praha 20:36 + 1:52
4. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 20:47 + 2:03
5. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Plzeň 22:35 + 3:51
6. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 25:43 + 6:59
7. Janas Petr PGP0200 SK Praga 26:41 + 7:57
8. Černý Jan MAS0100 KČT Aš 26:51 + 8:07
9. Dellinger Mikuláš NEJ0100 TJ Jiskra Nejdek 28:23 + 9:39
10. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia VŠ Plzeň 29:08 + 10:24
11. Forst Antonín MFP0101 VŠSK MFF UK Praha 35:20 + 16:36
12. Javůrek Emil VSP0100 USK Praha 36:01 + 17:17
13. Šustr Antonín KSH0201 OOB TJ Kašperské Hory 36:19 + 17:35
14. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 38:44 + 20:00
15. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 41:25 + 22:41
16. Haller Jiří KRL0202 Kometa Kralovice 42:50 + 24:06
17. Lill Petr BSO0203 KOB Baník Sokolov 49:25 + 30:41
H16B
3.40 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vecko Jan NEJ0002 TJ Jiskra Nejdek 36:55
2. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 38:28 + 1:33
3. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 50:00 + 13:05
Rosenbaum Ondřej JES0001 KOS Jesenice DISK
H18B
4.30 km, 160 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 42:42
2. Pelikán Lukáš MFP9800 VŠSK MFF UK Praha 72:50 + 30:08
H21C
4.90 km, 190 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8311
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kettner Lukáš KAM9403 SK Kamenice 31:31 8383
2. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 31:35 + 0:04 8366
3. Kolovský František LPM9202 OK Lokomotiva Plzeň 32:17 + 0:46 8183
4. Kettner Vojtěch KAM9601 SK Kamenice 34:59 + 3:28 7477
5. Štemberk Adam LBE8900 TJ Lokomotiva Beroun 35:39 + 4:08 7303
6. Pilař Karel BSO7801 KOB Baník Sokolov 35:44 + 4:13 7281
7. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 35:45 + 4:14 7277
8. Hausenblas Šimon KAM9803 SK Kamenice 35:52 + 4:21 7246
9. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 36:54 + 5:23 6976
10. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 37:22 + 5:51 6854
11. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 38:04 + 6:33 6671
12. Redlich Tomáš MAS8200 KČT Aš 38:59 + 7:28 6432
13. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 39:12 + 7:41 6375
14. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 40:04 + 8:33 6148
15. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 41:11 + 9:40 5856
16. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 41:25 + 9:54 5795
17. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 41:29 + 9:58 5778
18. Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 41:34 + 10:03 5756
19. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 41:53 + 10:22 5674
20. Čechura Tomáš LPM8900 OK Lokomotiva Plzeň 42:00 + 10:29 5643
21. Popule Tomáš LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 42:36 + 11:05 5486
22. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 43:11 + 11:40 5334
23. Šimon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 43:36 + 12:05 5225
24. Lepšík Petr BOR8202 OK Jiskra Nový Bor 44:58 + 13:27 4868
25. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 45:03 + 13:32 4846
26. Paták Pavel KSH8501 OOB TJ Kašperské Hory 52:39 + 21:08 2859
27. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 53:57 + 22:26 2519
28. Pešek Martin LPM9602 OK Lokomotiva Plzeň 54:53 + 23:22 2276
29. Lhoták Luboš MAS9301 KČT Aš 54:57 + 23:26 2258
30. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 56:48 + 25:17 1775
31. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 58:30 + 26:59 1330
32. Janas Petr PGP7106 SK Praga 59:15 + 27:44 1134
33. Kolář Jakub LBE9501 TJ Lokomotiva Beroun 61:32 + 30:01 537
34. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 63:52 + 32:21 0
35. Štros Jan SKV9501 TJ Slovan Karlovy Vary 64:03 + 32:32 0
H35C
4.30 km, 160 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Zdeněk VPM6301 KOS Slavia VŠ Plzeň 35:25
2. Král Aleš MFP7808 VŠSK MFF UK Praha 35:42 + 0:17
3. Kučera Petr MFP7602 VŠSK MFF UK Praha 36:31 + 1:06
4. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 37:08 + 1:43
5. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 37:14 + 1:49
6. Řehák Miroslav KAD7101 Originální Vivalín Team Kadaň 38:35 + 3:10
7. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 38:41 + 3:16
8. Bílý Milan JES7001 KOS Jesenice 38:47 + 3:22
9. Mareš Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek 39:30 + 4:05
10. Sedláček Tomáš KRL6401 Kometa Kralovice 39:54 + 4:29
11. Kovář Vladimír VPM7200 KOS Slavia VŠ Plzeň 40:24 + 4:59
12. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 43:35 + 8:10
13. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 43:41 + 8:16
14. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia VŠ Plzeň 44:13 + 8:48
15. Fišar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 44:24 + 8:59
16. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 47:07 + 11:42
17. Štrait Martin VSP7602 USK Praha 47:20 + 11:55
18. Hopanyuk Anatoliy DKP7900 Oddíl OB Kotlářka 47:58 + 12:33
19. Jandera Tomáš DVP7304 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 48:58 + 13:33
20. Beneš Michal TJP7800 TJ Sokol Troja 48:59 + 13:34
21. Pávek Jiří NEJ7700 TJ Jiskra Nejdek 55:58 + 20:33
22. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 56:36 + 21:11
23. Holík Jaromír NEJ7500 TJ Jiskra Nejdek 57:13 + 21:48
24. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 59:40 + 24:15
Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
H45C
4.10 km, 150 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 39:29
2. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 41:04 + 1:35
3. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 42:26 + 2:57
4. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 45:19 + 5:50
5. Urbánek Lumír ONO6701 SKOB Ostrov 45:53 + 6:24
6. Švarc Jiří TUR6204 OOB TJ Turnov 48:08 + 8:39
7. Šustr Pavel KSH7001 OOB TJ Kašperské Hory 48:40 + 9:11
8. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 51:02 + 11:33
9. Nádeníček Josef NEJ7001 TJ Jiskra Nejdek 51:24 + 11:55
10. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 51:26 + 11:57
11. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 51:49 + 12:20
12. Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha 52:31 + 13:02
13. Růžička Miloslav HCE6300 TJ Sokol Hostivice 56:38 + 17:09
14. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 57:08 + 17:39
15. Jiroušek Petr LPM7001 OK Lokomotiva Plzeň 57:42 + 18:13
16. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 66:45 + 27:16
17. Čech Petr DCH6002 Radioelektronika Cheb 68:46 + 29:17
18. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 71:04 + 31:35
19. Kozelka Jan LCV7000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 73:54 + 34:25
20. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 75:53 + 36:24
21. Nosek Jan VSP6910 USK Praha 77:47 + 38:18
22. Hofman Petr LPM6500 OK Lokomotiva Plzeň 84:36 + 45:07
Hones Sepp HSV7001 DISK
H55C
3.00 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 23:34
2. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 27:06 + 3:32
3. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 27:27 + 3:53
4. Kettner Pavel HCE5900 TJ Sokol Hostivice 28:13 + 4:39
5. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 30:29 + 6:55
6. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 31:23 + 7:49
7. Jun Drahomír KNC5501 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 32:05 + 8:31
8. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 34:09 + 10:35
9. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 34:45 + 11:11
10. Chotětický Václav MAS5200 KČT Aš 35:20 + 11:46
11. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 36:03 + 12:29
12. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 36:35 + 13:01
13. Janošík Lubomír KSH5901 OOB TJ Kašperské Hory 39:54 + 16:20
14. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 45:56 + 22:22
15. Janovič Ondřej SKV5901 TJ Slovan Karlovy Vary 46:08 + 22:34
16. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 48:00 + 24:26
17. Schejbal Ladislav DCH5301 Radioelektronika Cheb 98:50 + 75:16
H65C
2.40 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 23:34
2. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 26:50 + 3:16
3. Janda Josef KAD4701 Originální Vivalín Team Kadaň 28:11 + 4:37
4. Bohuslav Václav LPM4201 OK Lokomotiva Plzeň 28:50 + 5:16
5. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 30:21 + 6:47
6. Tvrdek Vojtěch TUR4949 OOB TJ Turnov 31:45 + 8:11
6. Fiala Miloš KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 31:45 + 8:11
8. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 31:52 + 8:18
9. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 32:39 + 9:05
10. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 36:04 + 12:30
11. Havlík Jaroslav SJC3601 TJ Sportcentrum Jičín 36:29 + 12:55
12. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 36:30 + 12:56
H70C
2.20 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lisý Jan ONO4201 SKOB Ostrov 39:05
HDR
2.40 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 14:45
2. Postránský Adam MLA0900 MLOK Mariánské Lázně 15:06 + 0:21
3. Blahutová Lucie MFP0950 VŠSK MFF UK Praha 16:07 + 1:22
4. Muchka Matyáš 9KC0602 Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek 16:40 + 1:55
5. Louda Jakub 9KC0601 Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek 16:53 + 2:08
6. Pejšová Barbora 9KC0852 Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek 17:00 + 2:15
7. Knoška Robert MLA MLOK Mariánské Lázně 17:02 + 2:17
8. Ševčík Vít ONO1100 SKOB Ostrov 17:08 + 2:23
9. Matysková Andrea 9KC0851 Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek 17:28 + 2:43
10. Pilmajer Michal MLA MLOK Mariánské Lázně 18:04 + 3:19
11. Knoška Michal MLA MLOK Mariánské Lázně 18:23 + 3:38
12. Nová Karolína ONO SKOB Ostrov 19:07 + 4:22
13. Lazur Šimon MLA MLOK Mariánské Lázně 19:27 + 4:42
14. Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha 20:56 + 6:11
15. Hofmanová Anička LPM OK Lokomotiva Plzeň 21:22 + 6:37
16. Dvořáková Kateřina NNN Neregistrovaní 21:45 + 7:00
17. Pichlík Tomáš 9KC0501 Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek 23:03 + 8:18
18. Turek Jakub NNN Neregistrovaní 23:16 + 8:31
19. Fišáková Leona MLA MLOK Mariánské Lázně 25:10 + 10:25
20. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 26:20 + 11:35
21. Mullis Carolina May DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 26:45 + 12:00
22. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 26:46 + 12:01
23. Kušpálová Bára ROU0850 SKOB Roudnice nad Labem 29:20 + 14:35
24. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 29:29 + 14:44
25. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 31:16 + 16:31
26. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 31:18 + 16:33
27. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 32:33 + 17:48
28. Pilařová Mája LPM1050 OK Lokomotiva Plzeň 33:08 + 18:23
29. Gregor Richard BSO0900 KOB Baník Sokolov 33:26 + 18:41
30. Mezl Oto MLA MLOK Mariánské Lázně 33:39 + 18:54
31. Gregor Ondřej BSO1200 KOB Baník Sokolov 33:59 + 19:14
32. Pilař Kája LPM OK Lokomotiva Plzeň 34:06 + 19:21
33. Cibulka Dalibor MLA MLOK Mariánské Lázně 34:59 + 20:14
34. Prinz Mikuláš a Laděnka NNN Neregistrovaní 36:05 + 21:20
35. Rohan Vilém PVP0900 VSS Přírodověda Praha 38:59 + 24:14
36. Chumová Lada SLP1250 OOB Slavia Praha 40:02 + 25:17
P
2.30 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánová Petra NNN7051 Neregistrovaní 25:41
2. Kašpárek Jan NNN Neregistrovaní 30:58 + 5:17
3. Nosková Klára VSP USK Praha 32:29 + 6:48
4. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 33:28 + 7:47
5. Typlová Hana NNN7052 Neregistrovaní 37:15 + 11:34
6. Patáková Zuzka KSH OOB TJ Kašperské Hory 39:42 + 14:01
7. Matyska David 9KC7301 Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek 44:34 + 18:53
8. Král Luděk 2MC Dedecek a Babicka 46:28 + 20:47
9. Knošková Jitka MLA MLOK Mariánské Lázně 47:06 + 21:25
10. Šašek Pavel 9KC7501 Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek 49:49 + 24:08
11. Pichlíková Martina 9KC7651 Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek 53:10 + 27:29
12. Haider Anna HSV 53:23 + 27:42
13. Linhová Radka ONO7451 SKOB Ostrov 54:08 + 28:27
14. Prinzová Nikola NNN Neregistrovaní 61:26 + 35:45
15. Valvodová Jitka 9KC7151 Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek 86:09 + 60:28
16. Karliczek Jan 9KC0001 Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek 86:42 + 61:01
17. Bredlerová Gabriela NNN Neregistrovaní 95:06 + 69:25
Jiráňová Irena JES6750 KOS Jesenice DISK
Bicencová Květoslava 9KC0151 Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek DISK
Havláková Daniela ROU7951 SKOB Roudnice nad Labem DISK
T
3.10 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šnyrch Marek NNN7003 Neregistrovaní 49:35
2. Štěpán Marek NNN7001 Neregistrovaní 52:49 + 3:14
3. Bartoš Vratislav KRP5401 SK KOURA 54:05 + 4:30
4. Bartoš Pavel KRP9801 SK KOURA 55:42 + 6:07
5. Švarcová Lenka TUR6457 OOB TJ Turnov 60:26 + 10:51
6. Kosíková Helena VSP6550 USK Praha 63:57 + 14:22
7. Javůrek Jaromír VSP7110 USK Praha 64:28 + 14:53
8. Javůrek Tomáš VSP0302 USK Praha 72:43 + 23:08
9. Nováček Jan NNN Neregistrovaní 77:01 + 27:26
10. Javůrková Gabriela VSP7260 USK Praha 82:14 + 32:39
11. Janasová Barbora PGP7152 SK Praga 83:32 + 33:57
Šilhan Petr NEJ8600 TJ Jiskra Nejdek DISK