Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.09.2015
Místo konání:
Tesák - Hostýnské vrchy
Pořadatel:
SKM - KOB Směr Kroměříž
Mapa:
Čerňava 2015
Ředitel závodu:
Strnadlová Zdeňka
Hlavní rozhodčí:
Dittrich Pavel - R3
Stavitel tratí:
Vlček Roman - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad za pěkného počasí.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D45C     D55C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P2     T4    
D10N
1.40 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kusáková Valentyna EZL0650 PEV Zlín 21:52
2. Rychlá Karolína KRN0757 KOS TJ Lokomotiva Krnov 26:04 + 4:12
3. Zatloukalová Julie STE0650 SK SKI-OB Šternberk 26:46 + 4:54
4. Rosikova Ruzena TZL8608 SKOB Zlín 30:09 + 8:17
5. Kovalcíková Alena AOP0751 Orientační Běh Opava 38:05 + 16:13
Pospísilová Eliska KVS0751 SKOB Kobra Vsetín DISK
Pavlová Eliska MOV0650 SKOB Ostrava DISK
Hrbácková Michaela LCE0751 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D10C
1.50 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Valentina TZL0551 SKOB Zlín 10:57
2. Batani Valeria TZL0550 SKOB Zlín 13:17 + 2:20
3. Procházková Doubravka ADA0651 OOB TJ Spartak Adamov 13:22 + 2:25
4. Dittrichová Lucie SKM0551 KOB Směr Kroměříž 13:43 + 2:46
5. Holasová Barbora AOP0651 Orientační Běh Opava 14:33 + 3:36
6. Navrátilová Marie ASU0599 Magnus Orienteering 15:01 + 4:04
7. Hubácková Krystína LCE0556 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:53 + 4:56
8. Pisová Adéla LCE0551 OOB TJ Slovan Luhačovice 16:15 + 5:18
9. Jílková Lenka KON0666 KOB Konice 16:37 + 5:40
10. Malisková Eliska LCE0555 OOB TJ Slovan Luhačovice 19:47 + 8:50
11. Gallo Natálie AOP9999 Orientační Běh Opava 19:48 + 8:51
12. Matecná Sofie JPV0567 Oddíl OS SK Prostějov 20:35 + 9:38
13. Malisková Kristyna LCE0552 OOB TJ Slovan Luhačovice 22:13 + 11:16
14. Kopecká Nela UOL0650 SK UP Olomouc 24:09 + 13:12
15. Konecná Julie KSU0550 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:08 + 15:11
16. Hrubá Klára JPV0579 Oddíl OS SK Prostějov 32:02 + 21:05
17. Matusová Monika TZL0258 SKOB Zlín 40:20 + 29:23
18. Jílková Pavla KON0799 KOB Konice 40:38 + 29:41
19. Pattermanová Magdalena KSU0660 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:09 + 37:12
20. Stryková Karolína KSU0656 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:59 + 45:02
D12C
2.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubácková Dagmar LCE0351 OOB TJ Slovan Luhačovice 19:30
2. Panovcová Anita OTK0351 OOB TJ Jiskra Otrokovice 20:23 + 0:53
3. Svidrnochová Eliska HAV0451 SKOB Havířov 23:03 + 3:33
4. Smékalová Karolína UOL0451 SK UP Olomouc 23:25 + 3:55
5. Otrubová Anna PLU0577 TJ Sokol Plumlov 24:28 + 4:58
6. Smékalová Viktorie UOL0450 SK UP Olomouc 24:58 + 5:28
7. Mrkvicková Ema TZL0451 SKOB Zlín 26:36 + 7:06
8. Cernochová Michaela PLU0351 TJ Sokol Plumlov 27:03 + 7:33
9. Binarová Adéla UOL0452 SK UP Olomouc 28:29 + 8:59
10. Cásková Adéla UOL0351 SK UP Olomouc 28:49 + 9:19
11. Kovalcíková Anna AOP0453 Orientační Běh Opava 29:09 + 9:39
12. Klechová Karolína AOP0452 Orientační Běh Opava 29:47 + 10:17
13. Sneiderová Daniela ASU0398 Magnus Orienteering 30:49 + 11:19
14. Bruková Petra TRI0450 TJ TŽ Třinec 31:41 + 12:11
15. Vorlová Eva ASU0499 Magnus Orienteering 31:51 + 12:21
16. Haltofová Romana TRI0451 TJ TŽ Třinec 31:52 + 12:22
17. Hartmannová Anna PLU0354 TJ Sokol Plumlov 37:00 + 17:30
18. Hojgrová Tereza SSU0350 SK Severka Šumperk 40:19 + 20:49
19. Hegedüsová Viktorie KSU0353 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:18 + 22:48
20. Riesslerová Eliska OTK0350 OOB TJ Jiskra Otrokovice 42:48 + 23:18
21. Skoumalová Petra KSU0484 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:21 + 23:51
22. Spurná Stepánka KON0355 KOB Konice 45:53 + 26:23
23. Solcová Veronika VIC0458 OB Vizovice 53:34 + 34:04
24. Knyplová Tereza KSU0464 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:53 + 37:23
25. Janku Daniela LCE0355 OOB TJ Slovan Luhačovice 76:33 + 57:03
D14C
3.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Lucie AOP0350 Orientační Běh Opava 33:15
2. Tichá Marie TZL0253 SKOB Zlín 34:51 + 1:36
3. Mrózek Teresa TRI0251 TJ TŽ Třinec 37:37 + 4:22
4. Bednaríková Sára LCE0252 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:32 + 5:17
5. Kocová Halina TZL0255 SKOB Zlín 38:55 + 5:40
6. Warcopová Katerina TRI0150 TJ TŽ Třinec 39:22 + 6:07
7. Hajduková Jana KSU0197 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:15 + 13:00
8. Kustková Barbora VIC0259 OB Vizovice 49:14 + 15:59
9. Pisová Barbora LCE0251 OOB TJ Slovan Luhačovice 50:27 + 17:12
10. Hálková Eliska UOL0156 SK UP Olomouc 53:14 + 19:59
11. Navrátilová Adéla TRI0250 TJ TŽ Třinec 53:55 + 20:40
12. Plásková Anna LCE0152 OOB TJ Slovan Luhačovice 55:31 + 22:16
13. Neverilová Katerina LCE0254 OOB TJ Slovan Luhačovice 56:38 + 23:23
14. Greschnerová Tereza ASU0299 Magnus Orienteering 58:39 + 25:24
15. Suránová Pavlína TZL0257 SKOB Zlín 59:36 + 26:21
16. Sadílková Iva VIC0151 OB Vizovice 60:11 + 26:56
17. Raclavská Vladka UOL0253 SK UP Olomouc 64:26 + 31:11
18. Krcková Helena AOP0251 Orientační Běh Opava 64:30 + 31:15
19. Raclavská Zuzana UOL0251 SK UP Olomouc 66:48 + 33:33
20. Klicková Anna KON0272 KOB Konice 70:53 + 37:38
21. Bernatíková Hana SFM0251 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 71:49 + 38:34
22. Raclavská Lenka UOL0252 SK UP Olomouc 86:49 + 53:34
Dufková Renata LCE0253 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D16C
4.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slovencíková Eliska VIC9959 OB Vizovice 63:23
2. Spendlíková Kamila LCE0051 OOB TJ Slovan Luhačovice 64:56 + 1:33
3. Psencíková Adéla KSU0050 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:31 + 2:08
4. Malotová Kamila LCE0055 OOB TJ Slovan Luhačovice 66:36 + 3:13
5. Konecná Adéla UOL0050 SK UP Olomouc 72:02 + 8:39
6. Ressova Tereza LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 76:56 + 13:33
7. Müllerová Erika OTK0050 OOB TJ Jiskra Otrokovice 83:13 + 19:50
D18C
4.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kustková Daniela VIC9898 OB Vizovice 66:24
2. Vlachová Katerina KON9898 KOB Konice 67:10 + 0:46
3. Svechotová Natálie MOV9751 SKOB Ostrava 79:58 + 13:34
4. Fiserová Klára BFM9851 SKOB Frýdek - Místek 104:25 + 38:01
5. Skoumalová Barbora UOL9851 SK UP Olomouc 135:25 + 69:01
Kovárová Tereza TRI9756 TJ TŽ Třinec DISK
D21C
5.60 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6617
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pekárková Eva TZL7653 SKOB Zlín 59:12 6864
2. Podmolíková Dagmar TZL7155 SKOB Zlín 62:22 + 3:10 6523
3. Maslánová Hana TZL7979 SKOB Zlín 62:55 + 3:43 6464
4. Batani Hana TZL7351 SKOB Zlín 63:42 + 4:30 6380
5. Ditrichova Petra KON8787 KOB Konice 63:48 + 4:36 6369
6. Gallo Martina AOP7951 Orientační Běh Opava 70:59 + 11:47 5596
7. Procházková Marie SOP9551 OOB TJ Slezan Opava 72:32 + 13:20 5429
8. Otrubová Johana KON7852 KOB Konice 75:15 + 16:03 5137
9. Slovácková Vera TZL8181 SKOB Zlín 79:38 + 20:26 4665
10. Rychla Pavlina KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 80:40 + 21:28 4554
11. Vítková Lucie PTI9474 Sportovní klub Ptení 84:03 + 24:51 4190
12. Karásková Marcela ZPV6970 KOB ZPV Prostějov 88:42 + 29:30 3690
13. Vlachová Eliska KON9572 KOB Konice 90:44 + 31:32 3471
14. Bouzková Katka SVS8151 Orientklub Vsetín 91:42 + 32:30 3367
15. Kaderová Vendula HAV9650 SKOB Havířov 109:04 + 49:52 1498
Haltof Ewa VRB9499 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. DISK 0
Malináková Dana SVS8250 Orientklub Vsetín DISK 0
Malináková Petra SVS8751 Orientklub Vsetín DISK 0
Fujáková Katka HAV8550 SKOB Havířov DISK 0
D21D
4.20 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1468
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Koláriková Lucie TZL9451 SKOB Zlín 53:42 1761
2. Rajnosek Tereza ZBM8691 SK Žabovřesky Brno 71:37 + 17:55 1369
3. Nováková Anezka AOV9251 OOB TJ Baník Ostrava 75:57 + 22:15 1274
4. Macecková Veronika KVS9551 SKOB Kobra Vsetín 77:30 + 23:48 1241
5. Simonová Klára UOL8888 SK UP Olomouc 79:53 + 26:11 1188
6. Frainsicová Katerina BFM8651 SKOB Frýdek - Místek 100:40 + 46:58 733
7. Krupková Eva KVS9552 SKOB Kobra Vsetín 113:56 + 60:14
D35C
4.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubácková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:26
2. Sedlárová Pavla AOP7052 Orientační Běh Opava 50:52 + 3:26
3. Jureníková Hana MOV8052 SKOB Ostrava 59:05 + 11:39
4. Vyskovská Radka ZVS7450 TJ Zbrojovka Vsetín 60:14 + 12:48
5. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 60:30 + 13:04
6. Hulenková Martina MOV7352 SKOB Ostrava 61:25 + 13:59
7. Janosíková Lenka UOL7651 SK UP Olomouc 63:00 + 15:34
8. Kundratová Jana JZL7351 TJ Jižní svahy Zlín 63:41 + 16:15
9. Hájková Jitka AOP7150 Orientační Běh Opava 65:16 + 17:50
10. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 65:46 + 18:20
11. Procházková Lucie ADA7651 OOB TJ Spartak Adamov 66:51 + 19:25
12. Sedlácková Jana HLV7060 KČT - OB Holešov 67:09 + 19:43
13. Svidrnochová Hana HAV7751 SKOB Havířov 69:03 + 21:37
14. Kovalcíková Eva AOP7852 Orientační Běh Opava 70:21 + 22:55
15. Holasová Sarka AOP7853 Orientační Běh Opava 71:29 + 24:03
16. Vellechová Radka MOV8051 SKOB Ostrava 71:33 + 24:07
17. Zajícová Tatána BFM7752 SKOB Frýdek - Místek 71:42 + 24:16
18. Slavíková Lenka VRB7373 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 73:25 + 25:59
19. Reichlová Jirina KSU7499 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:52 + 32:26
20. Klímová Barbora OTK7251 OOB TJ Jiskra Otrokovice 79:57 + 32:31
21. Jílková Hana KON8080 KOB Konice 82:43 + 35:17
22. Dziková Hana VIV7651 GIGANT Orienteering 85:19 + 37:53
23. Brodová Gabriela SFM7152 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 85:27 + 38:01
24. Procházková Martina SOP7351 OOB TJ Slezan Opava 85:35 + 38:09
25. Chromcáková Jitka JZL7850 TJ Jižní svahy Zlín 88:59 + 41:33
26. Stáblová Michaela KSU7787 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 97:10 + 49:44
27. Bernatíková Sárka SFM7151 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 99:32 + 52:06
28. Stryková Vlasta KSU7667 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 106:57 + 59:31
29. Sneiderová Lucie ASU7498 Magnus Orienteering 107:58 + 60:32
30. Horká Sona UOL7150 SK UP Olomouc 115:09 + 67:43
31. Urbanová Edita STE7454 SK SKI-OB Šternberk 119:32 + 72:06
32. Siatková Silvie ZLH7451 OOB TJ Zlaté Hory 121:42 + 74:16
Pannová Vendula AOP7750 Orientační Běh Opava DISK
Svacinková Jitka VRB7777 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. DISK
Hendrychová Marcela HOB7051 SKOB Horní Benešov DISK
D45C
3.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlavová Miroslava KON6389 KOB Konice 45:58
2. Hájová Jana TZL6051 SKOB Zlín 46:25 + 0:27
3. Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:28 + 2:30
4. Kociánová Eva OOP6750 TJ Opava 50:28 + 4:30
5. Vlazná Mirka LCE5852 OOB TJ Slovan Luhačovice 53:04 + 7:06
6. Ostranská Iveta SSU6591 SK Severka Šumperk 57:43 + 11:45
7. Krejcíková Monika TZL6262 SKOB Zlín 60:18 + 14:20
8. Jasková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 60:55 + 14:57
9. Kaderová Barbora HAV7051 SKOB Havířov 62:25 + 16:27
10. Vricanová Sylva HAV6751 SKOB Havířov 65:21 + 19:23
11. Kalocová Helena KVS6151 SKOB Kobra Vsetín 66:11 + 20:13
12. Jerábková Jana UOL6954 SK UP Olomouc 68:19 + 22:21
13. Slavícková Katka OOL6955 SK Haná orienteering 73:53 + 27:55
14. Mielcová Elena AOV6951 OOB TJ Baník Ostrava 74:39 + 28:41
15. Sochorová Hana HAV6250 SKOB Havířov 74:57 + 28:59
16. Láznicková Marcela TZL6751 SKOB Zlín 79:50 + 33:52
17. Opletalová Pavlína HAV6652 SKOB Havířov 80:21 + 34:23
18. Kotrlová Gita UOL6953 SK UP Olomouc 80:31 + 34:33
19. Novotná Jitka ZLH7050 OOB TJ Zlaté Hory 88:57 + 42:59
20. Schäferová Jana TZL6566 SKOB Zlín 89:43 + 43:45
21. Holubcová Marcela EZL6251 PEV Zlín 93:02 + 47:04
22. Rokoszová Jaroslava MOV6351 SKOB Ostrava 94:12 + 48:14
D55C
2.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 40:18
2. Smicková Eva KON5887 KOB Konice 44:32 + 4:14
3. Pavlíková Hana ZLH5950 OOB TJ Zlaté Hory 45:17 + 4:59
4. Hájková Ludmila OOP5751 TJ Opava 47:56 + 7:38
5. Hrbasová Jana KVS5551 SKOB Kobra Vsetín 48:21 + 8:03
6. Zaludková Miroslava TZL5954 SKOB Zlín 48:56 + 8:38
7. Novotná Ludmila ZLH4850 OOB TJ Zlaté Hory 49:03 + 8:45
8. Stáblová Jitka HSU5350 Horizont klub Šumperk 51:25 + 11:07
9. Hudzieczková Danuta KVS5751 SKOB Kobra Vsetín 52:34 + 12:16
10. Henková Svatava RBK5454 SK Radioklub Blansko 63:51 + 23:33
11. Reznikova Renata AOP5451 Orientační Běh Opava 65:59 + 25:41
12. Janosíková Jaroslava UOL5858 SK UP Olomouc 66:53 + 26:35
13. Cadilová Alena HSU5050 Horizont klub Šumperk 71:43 + 31:25
Jelínková Dagmar TZL5757 SKOB Zlín DISK
H10N
1.40 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borunsky Matej AOP0600 Orientační Běh Opava 15:30
2. Skyba Jakub Jan LCE0701 OOB TJ Slovan Luhačovice 17:19 + 1:49
3. Cech Radan TBM0611 KOS TJ Tesla Brno 22:03 + 6:33
4. Vesely Stepán VIC0712 OB Vizovice 22:42 + 7:12
5. Holas Stepán AOP0900 Orientační Běh Opava 24:54 + 9:24
6. Jureník Jakub MOV0601 SKOB Ostrava 27:43 + 12:13
7. Riessler Stepán OTK0500 OOB TJ Jiskra Otrokovice 31:44 + 16:14
8. Novák Richard AOV0800 OOB TJ Baník Ostrava 32:05 + 16:35
9. Gerza Adam VIC OB Vizovice 34:30 + 19:00
10. Slavík Ondrej VRB0505 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 35:27 + 19:57
11. Matyás Martínek TZL9999 SKOB Zlín 36:08 + 20:38
12. Greschner Adam ASU0547 Magnus Orienteering 45:16 + 29:46
Kundrata Vít JZL0700 TJ Jižní svahy Zlín DISK
Sneider Kvido ASU0749 Magnus Orienteering DISK
Novák Viktor AOV0801 OOB TJ Baník Ostrava DISK
MS Kunovsky Max SKM KOB Směr Kroměříž 21:32 + 6:02
H10C
1.50 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bícánek Jan TRI0502 TJ TŽ Třinec 12:29
2. Bjolek Jan BFM0601 SKOB Frýdek - Místek 12:48 + 0:19
3. Sána Robert KSU0616 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:53 + 2:24
4. Sláma Simon LCE0502 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:04 + 2:35
5. Damek Ondrej TRI0503 TJ TŽ Třinec 15:54 + 3:25
6. Tomanek Lukás KSU0502 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:06 + 3:37
7. Soldán Robin PLU0600 TJ Sokol Plumlov 16:32 + 4:03
8. Sikora Matej TRI0501 TJ TŽ Třinec 18:11 + 5:42
9. Pernicka Václav TZL0602 SKOB Zlín 18:38 + 6:09
10. Strakos Ondrej TZL0601 SKOB Zlín 18:43 + 6:14
11. Karásek Antonín PLU0503 TJ Sokol Plumlov 19:05 + 6:36
12. Macek Vojtech ASU0748 Magnus Orienteering 21:39 + 9:10
13. Kaufman Jan TRI0602 TJ TŽ Třinec 22:40 + 10:11
14. Dzik Ondrej VIV0500 GIGANT Orienteering 22:45 + 10:16
15. Krcek Jan AOP0500 Orientační Běh Opava 25:43 + 13:14
16. Storek Jan JPV0505 Oddíl OS SK Prostějov 26:07 + 13:38
17. Novák Igor AOV0501 OOB TJ Baník Ostrava 32:23 + 19:54
Cieslar Michael TRI0505 TJ TŽ Třinec DISK
Navrátil Pavel ASU0747 Magnus Orienteering DISK
kovarík Jakub LCE0505 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
MS Frkal Jirí SKM KOB Směr Kroměříž 24:26 + 11:57
H12C
2.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stryk Stepán KSU0306 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:26
2. Bjolek Michal BFM0305 SKOB Frýdek - Místek 20:02 + 1:36
3. Stábl Adam KSU0401 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:10 + 1:44
4. Stábl Patrik KSU0606 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:53 + 3:27
5. Pekárek Tobias TZL0502 SKOB Zlín 22:31 + 4:05
6. Novotny Erik ZLH0301 OOB TJ Zlaté Hory 23:20 + 4:54
7. Novosad Pavel TZL0404 SKOB Zlín 23:40 + 5:14
8. Mielec Radomír AOV0301 OOB TJ Baník Ostrava 23:47 + 5:21
9. Patterman Prokop KSU0333 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:30 + 6:04
10. Cernoch Martin PLU0500 TJ Sokol Plumlov 24:47 + 6:21
11. Semnicky Jakub TZL0400 SKOB Zlín 25:18 + 6:52
12. Karásek Matyás ZPV0302 KOB ZPV Prostějov 25:29 + 7:03
13. Otruba Frantisek PLU0501 TJ Sokol Plumlov 29:44 + 11:18
14. Stoudek Martin ASU0448 Magnus Orienteering 30:45 + 12:19
15. Haltof Adam TRI0300 TJ TŽ Třinec 32:17 + 13:51
16. Vesely Jonás VIC0411 OB Vizovice 35:39 + 17:13
17. Eichler Vít TZL0401 SKOB Zlín 37:42 + 19:16
18. Mrózek Pawel TRI0401 TJ TŽ Třinec 38:44 + 20:18
19. Pavelka Ondrej KSU0404 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:51 + 20:25
20. Hostálek Ondrej ZPV0300 KOB ZPV Prostějov 39:29 + 21:03
21. Bartásek Tomás ASU0447 Magnus Orienteering 40:46 + 22:20
22. Cechácek Adam UOL0402 SK UP Olomouc 43:19 + 24:53
23. Tomásek Adam CEL0400 TJ Sokol Čelechovice na Hané 44:46 + 26:20
24. Cernín Adam SVS0401 Orientklub Vsetín 45:24 + 26:58
25. Humeník David LCE0402 OOB TJ Slovan Luhačovice 45:58 + 27:32
26. Mateja Jan ODR0300 SKOB Odry 51:17 + 32:51
27. Vodák Tadeás TZL0440 SKOB Zlín 53:58 + 35:32
28. Král Jirí ODR0400 SKOB Odry 60:29 + 42:03
H14C
3.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Safár Martin KSU0105 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:15
2. Chovanec Václav TZL0201 SKOB Zlín 43:49 + 4:34
3. Krc Matej KSU0101 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:33 + 5:18
4. Kundrata Jan JZL0201 TJ Jižní svahy Zlín 50:04 + 10:49
5. Haltof Marek TRI0200 TJ TŽ Třinec 50:34 + 11:19
6. Blank Noah SKM0201 KOB Směr Kroměříž 50:42 + 11:27
7. Seidenglanz Jáchym SSU0202 SK Severka Šumperk 52:47 + 13:32
8. Hartmann Matous PLU0101 TJ Sokol Plumlov 53:02 + 13:47
9. Hecl Frantisek KSU0201 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:34 + 14:19
10. Tuharsky Erik TRI0100 TJ TŽ Třinec 53:43 + 14:28
11. Simek Stepán UOL0104 SK UP Olomouc 56:39 + 17:24
12. Holusek Jirí JPV0123 Oddíl OS SK Prostějov 58:40 + 19:25
13. Psencík Jan VIC0100 OB Vizovice 58:42 + 19:27
14. Vébr Tomás HAV0200 SKOB Havířov 60:09 + 20:54
15. Bartík Filip TZL0202 SKOB Zlín 61:02 + 21:47
16. Jirka Matyás ZPV0201 KOB ZPV Prostějov 64:10 + 24:55
17. Tomásek Ondrej CEL0100 TJ Sokol Čelechovice na Hané 64:39 + 25:24
18. Babista Antonín KSU0111 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:39 + 28:24
19. Konarík Vít SVS0200 Orientklub Vsetín 67:59 + 28:44
20. Postulka Lukás STE0104 SK SKI-OB Šternberk 69:28 + 30:13
21. Cernín Lukás SVS0201 Orientklub Vsetín 74:04 + 34:49
22. Václavík Radek LCE0202 OOB TJ Slovan Luhačovice 74:44 + 35:29
23. Holubec Václav EZL0114 PEV Zlín 90:52 + 51:37
24. Psencík David VIC0209 OB Vizovice 97:55 + 58:40
25. Dadák Petr JPV0101 Oddíl OS SK Prostějov 100:28 + 61:13
26. Broda Ales SFM0201 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 115:54 + 76:39
Michal Rytir NNN Neregistrovaní DISK
H16C
4.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaprál Jan SSU0000 SK Severka Šumperk 48:00
2. Vavrík Tomás MOV0004 SKOB Ostrava 57:25 + 9:25
3. Hartman Vojtech TZL9904 SKOB Zlín 59:35 + 11:35
4. Turza Tomás LCE9912 OOB TJ Slovan Luhačovice 59:44 + 11:44
5. Müller Tomás OTK9901 OOB TJ Jiskra Otrokovice 60:42 + 12:42
6. Bitto Maxim LCE0003 OOB TJ Slovan Luhačovice 62:28 + 14:28
7. Gros Filip OOP0000 TJ Opava 72:10 + 24:10
8. Kadera Vojta HAV0000 SKOB Havířov 72:25 + 24:25
9. Prachar Matous UOL0000 SK UP Olomouc 77:43 + 29:43
10. Siatka Václav ZLH0000 OOB TJ Zlaté Hory 78:44 + 30:44
11. Procházka Jakub SOP9903 OOB TJ Slezan Opava 89:29 + 41:29
12. Navrátil Adam TRI9900 TJ TŽ Třinec 100:10 + 52:10
13. Janda Premek TZL SKOB Zlín 109:55 + 61:55
H18C
6.20 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupka Josef UOL9801 SK UP Olomouc 66:03
2. Procházka Zdenek SOP9901 OOB TJ Slezan Opava 73:15 + 7:12
3. Vosáhlo Jan SSU9701 SK Severka Šumperk 93:59 + 27:56
4. Bozon Radek BFM9804 SKOB Frýdek - Místek 107:32 + 41:29
5. Mazanec Jakub UOL9800 SK UP Olomouc 141:12 + 75:09
Knypl Jaroslav KSU9707 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H21C
8.30 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7891
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Cech Radovan TBM7835 KOS TJ Tesla Brno 60:29 8150
2. Pribyl Bronislav TZL8603 SKOB Zlín 62:07 + 1:38 7944
3. Smola Michal TZL8131 SKOB Zlín 65:01 + 4:32 7578
4. Sidla Jan TZL6808 SKOB Zlín 68:58 + 8:29 7080
5. Cervinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 69:13 + 8:44 7048
6. Pekárek Evzen TZL7007 SKOB Zlín 69:40 + 9:11 6992
7. Podmolík Tomás TZL6915 SKOB Zlín 71:59 + 11:30 6699
8. Hovorka Lukás LPU9001 OK Lokomotiva Pardubice 72:46 + 12:17 6600
9. Skrivanek Marcel JPV7713 Oddíl OS SK Prostějov 74:20 + 13:51 6403
10. Holas Tomás AOP7802 Orientační Běh Opava 75:01 + 14:32 6317
10. Horky Jan UOL7100 SK UP Olomouc 75:01 + 14:32 6317
12. Novotny Jirí TZL8001 SKOB Zlín 76:17 + 15:48 6157
13. Svoboda Lukás SHK7905 OK Slavia Hradec Králové 76:48 + 16:19 6092
14. Kopecky David UOL7800 SK UP Olomouc 78:41 + 18:12 5854
15. Kuncar Vít LCE6602 OOB TJ Slovan Luhačovice 79:45 + 19:16 5719
16. Slovácek Tomás TZL8002 SKOB Zlín 79:52 + 19:23 5705
17. Bubela Tomás KVS8100 SKOB Kobra Vsetín 80:29 + 20:00 5627
18. Mudrak Stanislav LCE6701 OOB TJ Slovan Luhačovice 81:47 + 21:18 5463
19. Pospísil Petr SOP9301 OOB TJ Slezan Opava 83:24 + 22:55 5259
20. Dvorák Miloslav KON7537 KOB Konice 84:17 + 23:48 5147
21. Fendrych Michal STE7607 SK SKI-OB Šternberk 87:50 + 27:21 4699
22. Zdráhal Tomás OOL5301 SK Haná orienteering 91:53 + 31:24 4188
23. Procházka Jirí ADA7512 OOB TJ Spartak Adamov 95:16 + 34:47 3761
24. Pudel Jarda STE7505 SK SKI-OB Šternberk 101:09 + 40:40 3019
25. Strachota Tomás STR 104:44 + 44:15
26. Lichy Ondrej SOP8802 OOB TJ Slezan Opava 107:01 + 46:32 2279
27. Bouzek Petr SVS7901 Orientklub Vsetín 108:39 + 48:10 2073
28. Vébr Radek HAV7103 SKOB Havířov 113:57 + 53:28 1404
29. Sláma Lumír LCE8103 OOB TJ Slovan Luhačovice 120:24 + 59:55 590
30. Hastík Jirí ZLH6700 OOB TJ Zlaté Hory 147:54 + 87:25 0
Kvapil Ladislav ZLH9301 OOB TJ Zlaté Hory DISK 0
Merka Roman VIC8308 OB Vizovice DISK 0
Kopecek Petr BFM9602 SKOB Frýdek - Místek DISK 0
H21D
5.80 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ostransky Filip ASU9243 Magnus Orienteering 66:30 0
2. Sadílek Jan TZL9601 SKOB Zlín 70:39 + 4:09 0
3. Volkov Alexander 38S8000 VZA Žilina 78:37 + 12:07
4. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 80:28 + 13:58 0
5. Raus Josef AOV92xx OOB TJ Baník Ostrava 88:47 + 22:17
6. Krejcík Zbynek TZL5704 SKOB Zlín 94:08 + 27:38 0
7. Procházka Pavel KON7315 KOB Konice 100:40 + 34:10
8. Novotny Petr NOV5003 105:38 + 39:08
Holubec Jakub EZL9609 PEV Zlín DISK 0
Chmelar Martin ASU9505 Magnus Orienteering DISK 0
H35C
6.30 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rigó Marek ODR7101 SKOB Odry 59:14
2. Sadílek Martin VIC6901 OB Vizovice 61:13 + 1:59
3. Kovalcík Tomás AOP7301 Orientační Běh Opava 70:49 + 11:35
4. Svestka Vítezslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 72:07 + 12:53
5. Rysavy Jirí HAV5803 SKOB Havířov 74:04 + 14:50
6. Hálek Jan UOL7000 SK UP Olomouc 76:11 + 16:57
7. Pernicka Petr TZL7336 SKOB Zlín 76:28 + 17:14
7. Bernatík Ales SFM7201 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 76:28 + 17:14
9. Simek Roman UOL6503 SK UP Olomouc 76:36 + 17:22
10. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 77:50 + 18:36
11. Berger Tomás MOV6901 SKOB Ostrava 78:04 + 18:50
12. Sedlácek Jaroslav HLV6404 KČT - OB Holešov 79:03 + 19:49
13. Auermüller Vít AUM5004 80:42 + 21:28
14. Král Jirí ODR7300 SKOB Odry 81:37 + 22:23
15. Svechota Milan MOV7202 SKOB Ostrava 81:52 + 22:38
16. Valenta Jirí SSU6301 SK Severka Šumperk 81:55 + 22:41
17. Mielec Jaromír AOV6901 OOB TJ Baník Ostrava 82:14 + 23:00
18. Sochor Tomás HAV6301 SKOB Havířov 83:37 + 24:23
19. Kustka Marek VIC6403 OB Vizovice 83:54 + 24:40
20. Stibor Zbynek KAR7601 SK Karlovice 84:18 + 25:04
21. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 85:04 + 25:50
22. Cvecek Martin SSU7400 SK Severka Šumperk 85:42 + 26:28
23. Novosad Pavel 5QC7400 Zlínské Prašivky 85:49 + 26:35
24. Karásek Martin ZPV7301 KOB ZPV Prostějov 86:21 + 27:07
25. Navrátil Martin ASU7449 Magnus Orienteering 87:48 + 28:34
26. Mozny Stanislav SSU7700 SK Severka Šumperk 87:57 + 28:43
27. Bartásek Jirí ASU7448 Magnus Orienteering 88:17 + 29:03
28. Gros Petr OOP7700 TJ Opava 90:02 + 30:48
29. Dzik Martin UOL7600 SK UP Olomouc 91:37 + 32:23
30. Podivínsky Tomás SCP7201 OK Sparta Praha 92:43 + 33:29
31. Zentrich David OTK7101 OOB TJ Jiskra Otrokovice 95:03 + 35:49
32. Pohoraly Jirí OTK7500 OOB TJ Jiskra Otrokovice 96:54 + 37:40
33. Smékal David UOL7503 SK UP Olomouc 97:23 + 38:09
34. Stábl Roman KSU7501 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 103:58 + 44:44
35. Sarman Radim MOV6201 SKOB Ostrava 104:22 + 45:08
36. Kadera Pavel HAV7100 SKOB Havířov 108:39 + 49:25
37. Krcek Martin AOP7302 Orientační Běh Opava 109:26 + 50:12
38. Bubla Jirí BUB5005 125:39 + 66:25
39. Sneider Miroslav ASU7101 Magnus Orienteering 134:03 + 74:49
Maslán Jakub TZL7801 SKOB Zlín DISK
Marek Martin VIC7624 OB Vizovice DISK
Siska Oto OTK7202 OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
H45C
5.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schäfer Michal TZL6304 SKOB Zlín 54:22
2. Neumann Jaroslav STE5902 SK SKI-OB Šternberk 55:26 + 1:04
3. Slavík Tomás VRB6808 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 55:51 + 1:29
4. Vrubel Karel TZL6401 SKOB Zlín 56:27 + 2:05
5. Navrátil Antonín UOL5301 SK UP Olomouc 56:47 + 2:25
6. Chmelar Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 60:58 + 6:36
7. Zemlík Radim KVS6401 SKOB Kobra Vsetín 61:02 + 6:40
8. Václavek Jirí STE5701 SK SKI-OB Šternberk 62:36 + 8:14
9. Kotrle Miroslav UOL7005 SK UP Olomouc 64:18 + 9:56
10. Tomásek Jirí CEL6426 TJ Sokol Čelechovice na Hané 64:26 + 10:04
11. Strakos Bohumil TZL6345 SKOB Zlín 64:47 + 10:25
12. Juracka Zdenek HAV5702 SKOB Havířov 65:57 + 11:35
13. Macecek Otakar MOV6102 SKOB Ostrava 68:25 + 14:03
14. Svoboda Martin BFM6701 SKOB Frýdek - Místek 68:50 + 14:28
15. Mizera Ladislav ROV5301 OK Zubří 69:15 + 14:53
16. Jasek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 69:49 + 15:27
17. Galík Svatopluk TZL6301 SKOB Zlín 71:07 + 16:45
18. Hlava Miroslav KON6515 KOB Konice 72:00 + 17:38
19. Argalás Jaroslav TRI6202 TJ TŽ Třinec 73:10 + 18:48
20. Konecny Jirí OOL6303 SK Haná orienteering 74:59 + 20:37
21. Vyvoda Zdenek MOV6702 SKOB Ostrava 85:35 + 31:13
22. Pise Dusan LCE6702 OOB TJ Slovan Luhačovice 86:27 + 32:05
23. Otrusina Milan EZL6205 PEV Zlín 88:11 + 33:49
24. Láznicka Robert TZL6309 SKOB Zlín 98:44 + 44:22
25. Riessler Otto OTK6800 OOB TJ Jiskra Otrokovice 101:07 + 46:45
26. Kubes Jaromír PLU6219 TJ Sokol Plumlov 109:28 + 55:06
27. Raclavsky Vladislav UOL6600 SK UP Olomouc 124:06 + 69:44
28. Labudík Milan VRB6202 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 135:05 + 80:43
Said Mahmoud UOL6900 SK UP Olomouc DISK
H55C
3.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychly Milos OOP5302 TJ Opava 40:08
2. Jureník Josef MOV5201 SKOB Ostrava 47:35 + 7:27
3. Hrbas Vladimír KVS5301 SKOB Kobra Vsetín 48:00 + 7:52
4. Krmásek Bohdan AOP5301 Orientační Běh Opava 48:20 + 8:12
5. Sidla Antonín OTK4601 OOB TJ Jiskra Otrokovice 50:29 + 10:21
6. Hrouza Tomás KRN5201 KOS TJ Lokomotiva Krnov 50:32 + 10:24
7. Novotny Stanisl ZLH4800 OOB TJ Zlaté Hory 50:48 + 10:40
8. Slovácek Rudolf TZL5402 SKOB Zlín 51:58 + 11:50
9. Skácel Jaroslav KON4617 KOB Konice 52:21 + 12:13
10. Stípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 52:46 + 12:38
11. Pospísil Karel KAR5001 SK Karlovice 53:24 + 13:16
12. Srajer Jan OOP5601 TJ Opava 54:32 + 14:24
13. Peska Antonín HLV4801 KČT - OB Holešov 55:14 + 15:06
14. Slivecka Jaromír MOV5601 SKOB Ostrava 56:37 + 16:29
15. Tomásek Pavel OTK5800 OOB TJ Jiskra Otrokovice 58:31 + 18:23
16. Albert Frantisek OOL5804 SK Haná orienteering 60:13 + 20:05
17. Mutina Vlastimil BFM5701 SKOB Frýdek - Místek 60:22 + 20:14
18. Jurcák Karel SOP5101 OOB TJ Slezan Opava 61:30 + 21:22
19. Malinák Josef SVS5501 Orientklub Vsetín 63:18 + 23:10
20. Sklenár Antonín STE4801 SK SKI-OB Šternberk 64:30 + 24:22
21. Henek Milan RBK5307 SK Radioklub Blansko 64:43 + 24:35
22. Kaloc Vítezslav KVS5904 SKOB Kobra Vsetín 65:06 + 24:58
23. Malysa Ján SOP5102 OOB TJ Slezan Opava 67:01 + 26:53
24. Jadviscok Ladislav UOL5101 SK UP Olomouc 67:28 + 27:20
25. Zeman Ludvík BFM5301 SKOB Frýdek - Místek 67:51 + 27:43
26. Cech Premysl SVS5901 Orientklub Vsetín 68:09 + 28:01
27. Pilc Oldrich ZPV5100 KOB ZPV Prostějov 68:33 + 28:25
28. Hunka Jirí RAD4801 TJ Sokol Radslavice 71:45 + 31:37
29. Kuja Ivan KAR5501 SK Karlovice 89:56 + 49:48
30. Janosík Antonín UOL5201 SK UP Olomouc 122:22 + 82:14
H65C
3.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostransky Josef SSU4302 SK Severka Šumperk 37:19
2. Láznicka Alois TZL3613 SKOB Zlín 37:43 + 0:24
3. Vlach Oldrich BOV4403 TJ Baník Ostrava OKD 39:27 + 2:08
4. Kunz Antonín OTK4729 OOB TJ Jiskra Otrokovice 46:36 + 9:17
5. Sevcík Bretislav OOP5001 TJ Opava 46:48 + 9:29
6. Dvorák Vlastimil BOV4901 TJ Baník Ostrava OKD 47:55 + 10:36
7. Ptácek Jirí BOV4401 TJ Baník Ostrava OKD 48:34 + 11:15
8. Chylík Pavol MOV4901 SKOB Ostrava 50:17 + 12:58
9. Smakal Pavel TZL SKOB Zlín 51:22 + 14:03
10. Sidla Jirí OTK4001 OOB TJ Jiskra Otrokovice 51:56 + 14:37
11. Vávra Jirí MOV4102 SKOB Ostrava 53:47 + 16:28
12. Nosek Jirí OOP4401 TJ Opava 56:22 + 19:03
13. Sedlár Vladimír AOP4201 Orientační Běh Opava 60:50 + 23:31
14. Benes Karel HAV4201 SKOB Havířov 61:15 + 23:56
15. Opletal Jaroslav TRI3700 TJ TŽ Třinec 62:22 + 25:03
16. Gottfried Jan UOL4602 SK UP Olomouc 66:35 + 29:16
17. Zemlík Jan TZL4325 SKOB Zlín 70:51 + 33:32
18. Kroupa Jaroslav ZPV4012 KOB ZPV Prostějov 75:38 + 38:19
Rokosz Bohumil MOV4803 SKOB Ostrava DISK
HDR
1.40 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájek Petr LCE1006 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:35
2. Solar Adam TZL SKOB Zlín 16:22 + 0:47
3. Králová Hedvika ODR0850 SKOB Odry 17:40 + 2:05
4. Svestka Stepan KVS9752 SKOB Kobra Vsetín 18:05 + 2:30
5. Kundratová Eva JZL0950 TJ Jižní svahy Zlín 18:43 + 3:08
6. Bicánek Vít TRI0700 TJ TŽ Třinec 18:53 + 3:18
7. Pernicka Martin TZL0800 SKOB Zlín 19:18 + 3:43
8. Navrátil Daniel JZL0900 TJ Jižní svahy Zlín 19:38 + 4:03
9. Slovacek Ondrej TZL SKOB Zlín 19:49 + 4:14
10. Jureníková Ema MOV0951 SKOB Ostrava 19:59 + 4:24
11. Suranova Sofie NNN Neregistrovaní 20:28 + 4:53
12. Dittrich Matous SKM1000 KOB Směr Kroměříž 20:41 + 5:06
13. Pecek Dominik SKM KOB Směr Kroměříž 20:56 + 5:21
14. Pecek Kuba SKM KOB Směr Kroměříž 21:24 + 5:49
15. Uhlír Max BOV TJ Baník Ostrava OKD 21:33 + 5:58
16. Tuharsky Tobiás TRI0701 TJ TŽ Třinec 21:36 + 6:01
17. Pekárek David TZL1000 SKOB Zlín 22:05 + 6:30
18. Linhart Adam VIV0801 GIGANT Orienteering 22:10 + 6:35
19. Kusak Alexander NNN Neregistrovaní 23:22 + 7:47
20. Linhart Jakub VIV0800 GIGANT Orienteering 23:44 + 8:09
21. Svidrnochova Nela NNN Neregistrovaní 23:46 + 8:11
22. Strítesky Tomás ZVS0801 TJ Zbrojovka Vsetín 24:06 + 8:31
23. Kopecká Tereza UOL1050 SK UP Olomouc 24:32 + 8:57
24. Kozuch Jana a Magda SKMxxxx KOB Směr Kroměříž 25:14 + 9:39
25. Pecek Tobiás SKM1100 KOB Směr Kroměříž 25:21 + 9:46
26. Kovarík Simon LCE1008 OOB TJ Slovan Luhačovice 25:36 + 10:01
27. Fusova Sara Maria TZL SKOB Zlín 26:06 + 10:31
28. Maslan Prokop TZL SKOB Zlín 26:07 + 10:32
29. Volkov Maksym 38S0700 VZA Žilina 26:13 + 10:38
30. Kujová Vendula KAR0550 SK Karlovice 26:22 + 10:47
31. Hájek Radim LCE1007 OOB TJ Slovan Luhačovice 26:25 + 10:50
32. Král Martin OTK0123 OOB TJ Jiskra Otrokovice 26:43 + 11:08
33. Gallo Ondrej AOP9998 Orientační Běh Opava 27:07 + 11:32
34. Kovalcík Petr AOP0901 Orientační Běh Opava 27:15 + 11:40
35. Stiborová Blanka KAR7650 SK Karlovice 27:21 + 11:46
36. Macka Sebastian LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 27:35 + 12:00
37. Kaufmanová Sárka TRI0851 TJ TŽ Třinec 28:16 + 12:41
38. Borunská Alzbeta AOP Orientační Běh Opava 28:18 + 12:43
39. Klímová Markéta OTK0950 OOB TJ Jiskra Otrokovice 28:27 + 12:52
40. Plachá Aneta NNN Neregistrovaní 28:38 + 13:03
41. Rozsívalová Adéla KON1000 KOB Konice 28:57 + 13:22
42. Koc Juraj NNN Neregistrovaní 29:19 + 13:44
43. Maluskova Viktorie OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice 30:15 + 14:40
44. Navrátil Jáchym JZL1100 TJ Jižní svahy Zlín 30:17 + 14:42
45. Slámová Julie LCE1051 OOB TJ Slovan Luhačovice 31:00 + 15:25
46. Franova Anezka NNN Neregistrovaní 31:18 + 15:43
47. Procházka Ferdinand ADA1001 OOB TJ Spartak Adamov 21:30 + 5:55
48. Vyoralova Sarka VIC OB Vizovice 32:35 + 17:00
49. Marková Michaela VIC0850 OB Vizovice 32:38 + 17:03
50. Marková Tatiana VIC1060 OB Vizovice 34:21 + 18:46
51. Tomanková Alice KSU0959 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:55 + 19:20
52. Berger Tomas MOV SKOB Ostrava 36:49 + 21:14
53. Volkova Maja 38S0950 VZA Žilina 39:56 + 24:21
54. Smola Jakub TZL SKOB Zlín 43:51 + 28:16
55. Krejci Anna NNN Neregistrovaní 45:44 + 30:09
56. Mozny Simon SSU0800 SK Severka Šumperk 46:18 + 30:43
57. Macek Václav ASUYYXX Magnus Orienteering 48:34 + 32:59
58. Plachy Ondrej NNN Neregistrovaní 48:48 + 33:13
59. GULAS sara 52:01 + 36:26
60. Polacek Tomas 52:14 + 36:39
61. Uhlír Krystov BOV TJ Baník Ostrava OKD 53:51 + 38:16
62. Hresková Jana NNN Neregistrovaní 75:09 + 59:34
P2
2.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frana Martin NNN Neregistrovaní 27:46
2. Gulas Jan 66C8000 Amateri 28:11 + 0:25
3. Cernoch Petr PLU7201 TJ Sokol Plumlov 31:11 + 3:25
4. Hrabal Zdenek BFM7801 SKOB Frýdek - Místek 31:31 + 3:45
5. Sadílková Lenka VIC7055 OB Vizovice 31:53 + 4:07
6. Barton Jaroslav NNN Neregistrovaní 31:54 + 4:08
7. Patterman Pavel KSU7337 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:29 + 4:43
8. Mokrá Pavla VIC7857 OB Vizovice 33:18 + 5:32
9. Kopecká Jitka UOL7750 SK UP Olomouc 33:24 + 5:38
10. Vavrík René MOV7000 SKOB Ostrava 35:35 + 7:49
11. Navrátilová Helena ASU7799 Magnus Orienteering 35:44 + 7:58
12. Jurcák David SOP7808 OOB TJ Slezan Opava 38:01 + 10:15
13. Polackova Monika 38:27 + 10:41
14. Vavríková Iveta MOV7450 SKOB Ostrava 38:34 + 10:48
15. Placha Andrea NNN Neregistrovaní 39:26 + 11:40
16. Pospísil Radim KVS7200 SKOB Kobra Vsetín 39:39 + 11:53
17. Pilz Marcel VIC OB Vizovice 40:17 + 12:31
18. Jilek Karel NNN Neregistrovaní 40:35 + 12:49
19. Pospísilová Lenka KVS7150 SKOB Kobra Vsetín 42:50 + 15:04
20. Cechácek Petr 7NC6800 NNNN 43:05 + 15:19
21. Svacinková Katerina VRB9899 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 43:08 + 15:22
22. Svechotova Hana MOV SKOB Ostrava 43:36 + 15:50
23. Lukuvkova Lenka KVS SKOB Kobra Vsetín 44:35 + 16:49
24. Fiserová Iveta BFM7451 SKOB Frýdek - Místek 44:58 + 17:12
25. Cernín Radek SVS7300 Orientklub Vsetín 45:48 + 18:02
26. Buzek Lubomír BFM5602 SKOB Frýdek - Místek 47:26 + 19:40
27. Tomecek Lubomír KAR4701 SK Karlovice 47:39 + 19:53
28. Vébrová Sárka HAV7050 SKOB Havířov 47:52 + 20:06
29. Papousková Radka JPV5959 Oddíl OS SK Prostějov 48:57 + 21:11
30. Kostka Artur MOV0901 SKOB Ostrava 50:07 + 22:21
31. Kostka Petr MOV8200 SKOB Ostrava 50:22 + 22:36
32. Vitek Zbynek PTI6622 Sportovní klub Ptení 51:01 + 23:15
33. Slavícek Stanislav OOL6708 SK Haná orienteering 54:14 + 26:28
34. Vyvodová Zuzana MOV6952 SKOB Ostrava 54:45 + 26:59
35. Janosik Zdenek UOL7850 SK UP Olomouc 54:59 + 27:13
36. Sarmanová Jarmila MOV6750 SKOB Ostrava 57:16 + 29:30
37. Haltofová Marie TRI7050 TJ TŽ Třinec 58:10 + 30:24
38. Sauman Petr ODR6100 SKOB Odry 59:23 + 31:37
39. Nováková Jana AOV6851 OOB TJ Baník Ostrava 61:43 + 33:57
40. Dufkova Renata NNN Neregistrovaní 62:01 + 34:15
41. Sutterová Iva BFM7452 SKOB Frýdek - Místek 66:10 + 38:24
42. Kustková Tamara VIC6854 OB Vizovice 73:08 + 45:22
43. Zemlíková Pavlína KVS6851 SKOB Kobra Vsetín 74:18 + 46:32
Kunz Marek OTK0201 OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
Plachy Martin NNN Neregistrovaní DISK
Kaufmanová Martina TRI7250 TJ TŽ Třinec DISK
Mrozková Olga TRI7350 TJ TŽ Třinec DISK
Vrtalová Gabriela UOL7050 SK UP Olomouc DISK
Chistodoulou Iva ASU7499 Magnus Orienteering DISK
Dufkova Renata NNN Neregistrovaní DISK
T4
4.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linhartová Martina VIV7750 GIGANT Orienteering 39:10
2. Varys Petr 41:01 + 1:51
3. Jurenik Jiri MOV7901 SKOB Ostrava 49:30 + 10:20
4. Vintr Radek TZL7701 SKOB Zlín 52:09 + 12:59
5. Cechová Marcela TBM7659 KOS TJ Tesla Brno 52:10 + 13:00
6. Panovec Vladan OTK6201 OOB TJ Jiskra Otrokovice 65:11 + 26:01
7. Gallo Marek AOP7602 Orientační Běh Opava 66:03 + 26:53
8. Darebník Ladislav SKM9999 KOB Směr Kroměříž 66:12 + 27:02
9. Bícánek Milan TRI7701 TJ TŽ Třinec 66:14 + 27:04
10. Benrothová Irena BEN5006 66:25 + 27:15
11. Greschner Lubos ASU7848 Magnus Orienteering 68:51 + 29:41
12. Vellech Ales MOV8000 SKOB Ostrava 69:28 + 30:18
13. Cechová Lenka SVS9050 Orientklub Vsetín 69:46 + 30:36
14. Haltof Petr TRI7400 TJ TŽ Třinec 70:43 + 31:33
15. Strítesky Tomás ZVS7401 TJ Zbrojovka Vsetín 71:26 + 32:16
16. Zboril Ctirad UOL7200 SK UP Olomouc 72:33 + 33:23
17. Bjolek Lukás BFM7601 SKOB Frýdek - Místek 75:58 + 36:48
18. Cechácková Sárka 29C7350 neregistrovaní Čecháčková 76:18 + 37:08
19. Benroth Miroslav BEN5007 77:21 + 38:11
20. Valek Jaroslav NNN Neregistrovaní 80:27 + 41:17
21. Chrumcak Frantisek JZL5201 TJ Jižní svahy Zlín 81:01 + 41:51
22. Haltof Jindrich TRI6201 TJ TŽ Třinec 89:42 + 50:32
23. Bucánek Antonín ODR8400 SKOB Odry 90:45 + 51:35
24. Hendrychová Pavla HOB6251 SKOB Horní Benešov 97:17 + 58:07
25. Seidenglanzová Irena SSU7450 SK Severka Šumperk 99:00 + 59:50
26. Hendrych Vlastimil HOB5601 SKOB Horní Benešov 105:35 + 66:25
27. Dolezal Zdenek 6YC7401 Neregistrovaní 108:08 + 68:58
28. Marcaníková Hana 6YC8801 Neregistrovaní 120:03 + 80:53
29. Jadviscok Ladislav UOL7700 SK UP Olomouc 121:52 + 82:42
30. Muchová Barbora MUC5002 129:34 + 90:24
Tuharsky Martin TRI7500 TJ TŽ Třinec DISK
Mateja Vojtech ODR0000 SKOB Odry DISK
MS Macka Radek LCE8110 OOB TJ Slovan Luhačovice 41:43 + 2:33
MS Macková Petra LCE8560 OOB TJ Slovan Luhačovice 18:27 +