Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zitková Andrea | LPU0751 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 29:15 | |
2. | Mikulová Tereza | ZVO0851 | C | OB SK Zvole | 31:06 | + 1:51 |
3. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | C | OK Kamenice | 33:33 | + 4:18 |
4. | Jedličková Josefína | VSP0651 | C | USK Praha | 40:09 | + 10:54 |
5. | Nemšovská Magdalena | VSP0853 | C | USK Praha | 40:45 | + 11:30 |
6. | Svobodová Julie | FSP0651 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 40:48 | + 11:33 |
7. | Heczková Anna | VLI0652 | C | Slavia Liberec orienteering | 40:49 | + 11:34 |
8. | Seidlová Magdalena | RIC0950 | C | OB Říčany | 45:48 | + 16:33 |
9. | Stará Žofie | FSP0851 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 46:45 | + 17:30 |
10. | Sobotová Kateřina | VPM0851 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 50:49 | + 21:34 |
11. | Nešporová Terezie | TTR0852 | C | OOB Třebíč | 52:06 | + 22:51 |
12. | Ptáčková Hana | PGP0750 | C | SK Praga | 55:02 | + 25:47 |
13. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | C | USK Praha | 56:31 | + 27:16 |
14. | Pokorná Ema | PGP0950 | C | SK Praga | 56:56 | + 27:41 |
15. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | C | USK Praha | 57:10 | + 27:55 |
16. | Kopecká Marie | VSP0951 | C | USK Praha | 58:51 | + 29:36 |
17. | Kindlová Anežka | RIC0850 | C | OB Říčany | 58:57 | + 29:42 |
18. | Housková Adéla | DOR0851 | C | OK Dobříš | 60:30 | + 31:15 |
19. | Korecká Eva | CHT1054 | C | OOB SK Chrast | 78:09 | + 48:54 |
20. | Mišeková Lucie | KAM1050 | C | OK Kamenice | 107:26 | + 78:11 |
MS | Trefná Alžběta | NNN0550 | C | Neregistrovaní | 46:40 | + 17:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kučerová Amálie Evelína | PHK0651 | C | OK 99 Hradec Králové | 20:26 | |
2. | Škáchová Zuzana | KAM0651 | C | OK Kamenice | 22:51 | + 2:25 |
3. | Maříková Alžběta | FSP0650 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 25:17 | + 4:51 |
4. | Bambousková Julie | DOR0650 | C | OK Dobříš | 25:34 | + 5:08 |
5. | Kotenová Markéta | RIC0651 | C | OB Říčany | 25:40 | + 5:14 |
6. | Hofhanzlová Štěpánka | RUZ0650 | C | TJ Růžená | 26:12 | + 5:46 |
7. | Vlašímská Bára | SKV0651 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 26:34 | + 6:08 |
8. | Baldrianová Eva | VSP0751 | C | USK Praha | 26:40 | + 6:14 |
9. | Vlašaná Karolína | DOR0751 | C | OK Dobříš | 27:17 | + 6:51 |
10. | Kotková Adéla | RIC0655 | C | OB Říčany | 28:20 | + 7:54 |
11. | Náměstková Aneta | EKP0756 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 28:51 | + 8:25 |
12. | Housková Barbora | DOR0655 | C | OK Dobříš | 29:20 | + 8:54 |
13. | Křístková Viktorie | ROZ0651 | C | OK Roztoky | 29:32 | + 9:06 |
14. | Gelnerová Anna | KRL0653 | C | Kometa Kralovice | 30:50 | + 10:24 |
15. | Mácová Štěpánka | 81C0650 | C | Cirkus Čakovice | 31:06 | + 10:40 |
16. | Gajdová Michaela | VSP0752 | C | USK Praha | 31:23 | + 10:57 |
17. | Hudosová Kristýna | RIC0750 | C | OB Říčany | 31:55 | + 11:29 |
18. | Koubková Tereza | DOR0651 | C | OK Dobříš | 33:19 | + 12:53 |
19. | Měšťanová Tereza | TAP0653 | C | KOB TRETRA Praha | 35:45 | + 15:19 |
20. | Jandová Eva | DOR0752 | C | OK Dobříš | 38:19 | + 17:53 |
21. | Folprechtová Julie | VSP0653 | C | USK Praha | 40:24 | + 19:58 |
22. | Gelnerová Markéta | KRL0952 | C | Kometa Kralovice | 41:09 | + 20:43 |
23. | Čadková Marcela | KRL0654 | C | Kometa Kralovice | 43:14 | + 22:48 |
24. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | C | OK Kamenice | 43:55 | + 23:29 |
25. | Bestová Tereza | 37C0650 | C | Bez registrace | 45:07 | + 24:41 |
26. | Křístková Veronika | ROZ0650 | C | OK Roztoky | 45:12 | + 24:46 |
27. | Fibírová Lucie | FSP0777 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 45:54 | + 25:28 |
28. | Vosátková Julie | RIC0755 | C | OB Říčany | 46:37 | + 26:11 |
29. | Neuerová Anna | DOR0656 | C | OK Dobříš | 46:41 | + 26:15 |
30. | Gerlachová Vendula | ROZ0652 | C | OK Roztoky | 47:09 | + 26:43 |
31. | Žemlová Barbora | KAM0751 | C | OK Kamenice | 47:21 | + 26:55 |
32. | Řeháková Mirka | SKV0652 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 51:13 | + 30:47 |
33. | Stará Barbora | FSP0752 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 54:06 | + 33:40 |
34. | Kuncová Adéla | ROZ0653 | C | OK Roztoky | 60:58 | + 40:32 |
Michalská Sára | RIC0656 | C | OB Říčany | DISK | ||
MS | Gerlachová Eliška | ROZ0551 | C | OK Roztoky | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Randáková Adéla | VRL0452 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:42 | |
2. | Škáchová Viktorie | KAM0650 | B | OK Kamenice | 31:28 | + 2:46 |
3. | Pelantová Martina | RIC0550 | B | OB Říčany | 32:19 | + 3:37 |
4. | Pračková Ema | RIC0451 | B | OB Říčany | 34:23 | + 5:41 |
5. | De Heij Laura | RIC0450 | B | OB Říčany | 34:41 | + 5:59 |
6. | Kubecová Magdalena | STB0550 | C | TJ Stadion Nový Bor | 35:16 | + 6:34 |
7. | Balejová Julie | KAM0551 | C | OK Kamenice | 35:21 | + 6:39 |
8. | Jedličková Kristýna | KAM0455 | B | OK Kamenice | 36:34 | + 7:52 |
9. | Bartošová Marie | MLA0451 | C | MLOK Mariánské Lázně | 37:21 | + 8:39 |
10. | Neubauerová Anna | DOR0456 | C | OK Dobříš | 37:53 | + 9:11 |
11. | Linhartová Klára | ZVO0556 | C | OB SK Zvole | 38:47 | + 10:05 |
12. | Ziebová Veronika | NEJ0450 | C | TJ Jiskra Nejdek | 42:21 | + 13:39 |
13. | Arnoštová Veronika | DOR0455 | B | OK Dobříš | 42:40 | + 13:58 |
14. | Pecková Tereza | EKP0551 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 42:42 | + 14:00 |
15. | Kopecká Valentýna | VSP0453 | C | USK Praha | 43:57 | + 15:15 |
16. | Beranová Hana | VSP0455 | C | USK Praha | 46:35 | + 17:53 |
17. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 48:07 | + 19:25 |
18. | Šimšová Pavla | MFP0551 | B | VŠSK MFF UK Praha | 48:12 | + 19:30 |
19. | Neumannová Alžběta | PHK0650 | C | OK 99 Hradec Králové | 48:19 | + 19:37 |
20. | Teringlová Vendula | VCB0451 | C | OB České Budějovice | 50:37 | + 21:55 |
21. | Kotenová Barbora | RIC0452 | B | OB Říčany | 52:16 | + 23:34 |
22. | Vlašaná Michaela | DOR0452 | C | OK Dobříš | 52:52 | + 24:10 |
23. | Zmarzláková Olga | KRL0552 | C | Kometa Kralovice | 54:06 | + 25:24 |
24. | Kramlová Barbora | ZVO0452 | C | OB SK Zvole | 57:59 | + 29:17 |
25. | Vanková Anna | OKP0550 | C | SK OK 24 Praha | 58:31 | + 29:49 |
26. | Pokorná Terezie | RIC0552 | C | OB Říčany | 59:53 | + 31:11 |
27. | Lorencová Jana | DOR0454 | C | OK Dobříš | 63:57 | + 35:15 |
28. | Pokorná Nela | PGP0552 | C | SK Praga | 74:21 | + 45:39 |
29. | Dušková Sára | FSP0451 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 75:59 | + 47:17 |
30. | Vosátková Eliška | RIC0553 | C | OB Říčany | 94:35 | + 65:53 |
31. | Ptáčková Veronika | PGP0551 | C | SK Praga | 98:54 | + 70:12 |
Oujeská Simona | ADA0551 | C | OOB Spartak Adamov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koberová Kateřina | LPU0352 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 30:42 | |
2. | Blažková Kateřina | SJH0252 | A | SJH Jindřichův Hradec | 32:58 | + 2:16 |
3. | Černá Kateřina | MLA0251 | B | MLOK Mariánské Lázně | 34:06 | + 3:24 |
4. | Kovářová Jana | CET0251 | B | TJ Loko Česká Třebová | 34:26 | + 3:44 |
5. | Chrástová Tereza | STH0251 | A | SK Studenec | 34:28 | + 3:46 |
6. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | B | Sportcentrum Jičín | 34:56 | + 4:14 |
7. | Tichá Dorotea | DKP0351 | B | Oddíl OB Kotlářka | 35:16 | + 4:34 |
8. | Pekařová Jana | TUR0252 | B | OOB TJ Turnov | 36:30 | + 5:48 |
9. | Karlová Anna | JIL0352 | B | OK Jilemnice | 36:40 | + 5:58 |
10. | Martanová Elin | VLI0252 | A | Slavia Liberec orienteering | 36:51 | + 6:09 |
11. | Suchá Simona | SHK0351 | B | OK Slavia Hradec Králové | 38:09 | + 7:27 |
12. | Richtrová Kamila | VPM0451 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 38:49 | + 8:07 |
13. | Vítová Lucie | BSO0250 | B | KOB Baník Sokolov | 38:50 | + 8:08 |
14. | Titzová Adéla | VSP0250 | B | USK Praha | 39:14 | + 8:32 |
15. | Aschermannová Tereza | VSP0253 | C | USK Praha | 39:37 | + 8:55 |
16. | Nentvichová Julie | DOR0351 | B | OK Dobříš | 39:57 | + 9:15 |
17. | Holečková Petra | SHK0250 | A | OK Slavia Hradec Králové | 40:33 | + 9:51 |
18. | Vandasová Adéla | PHK0255 | B | OK 99 Hradec Králové | 41:23 | + 10:41 |
19. | Chaloupková Hana | KAM0252 | B | OK Kamenice | 42:06 | + 11:24 |
20. | Nádeníčková Iva | NEJ0350 | B | TJ Jiskra Nejdek | 42:10 | + 11:28 |
20. | Janků Anna | SJC0252 | A | Sportcentrum Jičín | 42:10 | + 11:28 |
20. | Pušová Bára | LPU0357 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 42:10 | + 11:28 |
23. | Fišarová Eliška | KRL0351 | B | Kometa Kralovice | 42:35 | + 11:53 |
24. | Chvátilová Johana | PHK0450 | B | OK 99 Hradec Králové | 43:48 | + 13:06 |
25. | Kodytková Denisa | SHK0252 | C | OK Slavia Hradec Králové | 44:01 | + 13:19 |
26. | Thýnová Martina | SHK0350 | B | OK Slavia Hradec Králové | 44:22 | + 13:40 |
27. | Dočkalová Klára | SJI0250 | B | OK Jihlava | 44:47 | + 14:05 |
28. | Černá Ema | ROU0451 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 44:49 | + 14:07 |
29. | Řadová Lucie | DKP0251 | C | Oddíl OB Kotlářka | 45:02 | + 14:20 |
30. | Sanna Karin | DKP0250 | B | Oddíl OB Kotlářka | 45:36 | + 14:54 |
31. | Martanová Lea | VLI0555 | B | Slavia Liberec orienteering | 45:48 | + 15:06 |
31. | Raková Petra | SHK0251 | B | OK Slavia Hradec Králové | 45:48 | + 15:06 |
33. | Řeháková Gabriela | SKV0351 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 46:04 | + 15:22 |
34. | Kastnerová Jessica | DOR0250 | B | OK Dobříš | 46:24 | + 15:42 |
35. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 46:39 | + 15:57 |
36. | Starková Terezie | CHT0251 | B | OOB SK Chrast | 47:34 | + 16:52 |
37. | Marešová Klára | NEJ0250 | B | TJ Jiskra Nejdek | 47:53 | + 17:11 |
38. | Petriláková Anežka Rozári | 9EC0250 | C | NNN Příbram | 48:26 | + 17:44 |
39. | Bednaříková Emma | VLI0359 | B | Slavia Liberec orienteering | 48:55 | + 18:13 |
40. | Jirasová Anežka | DOR0350 | B | OK Dobříš | 48:58 | + 18:16 |
41. | Linková Lucie | TUR0251 | B | OOB TJ Turnov | 49:04 | + 18:22 |
42. | Staňková Radka | VPM0452 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 50:41 | + 19:59 |
42. | Šritrová Lenka | TUV0252 | C | SOK TJ Turnov | 50:41 | + 19:59 |
44. | Hrnčířová Ivana | STH0351 | B | SK Studenec | 50:51 | + 20:09 |
45. | Kovářová Lucie | VPM0350 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 53:06 | + 22:24 |
46. | Vítková Barbora | DKL0250 | B | KOB Kladno | 53:12 | + 22:30 |
47. | Veselá Aneta | SJH0352 | B | SJH Jindřichův Hradec | 54:08 | + 23:26 |
48. | Budská Anna | TJN0253 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 55:12 | + 24:30 |
49. | Popová Veronika | TAP0253 | C | KOB TRETRA Praha | 56:00 | + 25:18 |
50. | Vitebská Eliška | TJN0350 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 57:09 | + 26:27 |
51. | Popová Jana | TAP0252 | C | KOB TRETRA Praha | 57:20 | + 26:38 |
52. | Fantová Kateřina | EKP0256 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 57:24 | + 26:42 |
53. | Podrábská Marie | VLI0251 | B | Slavia Liberec orienteering | 57:49 | + 27:07 |
54. | Šafaříková Lucie | OPI0350 | C | Orientační sporty Písek | 59:10 | + 28:28 |
55. | Kološová Veronika | LPU0351 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 59:29 | + 28:47 |
56. | Baštová Julie | DOR0353 | C | OK Dobříš | 60:20 | + 29:38 |
57. | Janečková Josefína | EKP0351 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 63:10 | + 32:28 |
58. | Pokorná Linda | PGP0350 | C | SK Praga | 64:02 | + 33:20 |
59. | Kramlová Kateřina | ZVO0353 | C | OB SK Zvole | 65:25 | + 34:43 |
60. | Nešporová Marie | TTR0351 | B | OOB Třebíč | 70:15 | + 39:33 |
61. | Křístková Magdalena | ROZ0350 | C | OK Roztoky | 72:11 | + 41:29 |
62. | Janderová Barbora | PGP0251 | C | SK Praga | 74:44 | + 44:02 |
63. | Beranová Eva | VSP0254 | C | USK Praha | 75:26 | + 44:44 |
64. | Jelínková Adéla | RUZ0251 | C | TJ Růžená | 80:13 | + 49:31 |
Randáková Alžběta | VRL0252 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | ||
Štreglová Zuzana | VRL0251 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | ||
MS | Náměstková Radka | EKP0353 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 66:47 | + 36:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kochová Anna | SJC0153 | A | Sportcentrum Jičín | 38:59 | |
2. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 40:52 | + 1:53 |
3. | Rydlová Adéla | TJN0151 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 44:34 | + 5:35 |
4. | Šrámková Hana | RIC0051 | A | OB Říčany | 44:39 | + 5:40 |
5. | Foltýnová Eva | SJI0051 | A | OK Jihlava | 44:54 | + 5:55 |
6. | Shánělová Štěpánka | CHC0152 | B | K.O.B. Choceň | 44:56 | + 5:57 |
7. | Mašínová Anna | TJN0152 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 45:28 | + 6:29 |
8. | Aschermannová Karolína | KAM0051 | A | OK Kamenice | 46:09 | + 7:10 |
9. | Nováková Světlana | NPA0151 | B | SK LOB Nová Paka | 47:25 | + 8:26 |
10. | Filipová Tereza | LPU0050 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 47:46 | + 8:47 |
11. | Vejražková Róza | SJC0151 | A | Sportcentrum Jičín | 48:33 | + 9:34 |
12. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | B | Kometa Kralovice | 48:49 | + 9:50 |
13. | Šklíbová Míša | TJN0153 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 49:09 | + 10:10 |
14. | Riby Rose | LTP0051 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 49:19 | + 10:20 |
15. | Hápová Petra | PHK0051 | B | OK 99 Hradec Králové | 49:29 | + 10:30 |
16. | Šlechtová Tereza | KRL0152 | A | Kometa Kralovice | 49:57 | + 10:58 |
17. | Držková Berenika | LPU0151 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 50:44 | + 11:45 |
18. | Zimová Barbora | SHK0151 | B | OK Slavia Hradec Králové | 50:46 | + 11:47 |
19. | Pavlíková Markéta | CHA0050 | A | OK Chrastava | 51:01 | + 12:02 |
20. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | B | OK Slavia Hradec Králové | 52:08 | + 13:09 |
21. | Jeřábková Nina | BOR0151 | B | OK Jiskra Nový Bor | 52:21 | + 13:22 |
22. | Kalousková Marie | DKP0151 | B | Oddíl OB Kotlářka | 53:06 | + 14:07 |
23. | Stoklasová Daniela | OSN0055 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 53:19 | + 14:20 |
24. | Rosendorfová Lenka | TAP0153 | B | KOB TRETRA Praha | 53:34 | + 14:35 |
25. | Hrnčířová Magda | STH0051 | B | SK Studenec | 54:51 | + 15:52 |
26. | Kosíková Eliška | VSP0051 | C | USK Praha | 57:19 | + 18:20 |
27. | Polanská Nelly | PZR0152 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 58:56 | + 19:57 |
28. | Boháčová Anna | CTB0051 | B | SK OB Chotěboř | 59:38 | + 20:39 |
29. | Blahová Pavla | EKP0153 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 60:11 | + 21:12 |
30. | Vařeková Bohdana | RIC0152 | C | OB Říčany | 60:54 | + 21:55 |
31. | Horáková Barbora | VSP0150 | B | USK Praha | 61:11 | + 22:12 |
32. | Svobodová Alexandra | VPM0051 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 61:19 | + 22:20 |
33. | Hovorková Tereza | ZVO0153 | C | OB SK Zvole | 62:01 | + 23:02 |
34. | Baloghová Lída | TJN0150 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 62:11 | + 23:12 |
35. | Machová Marie | LME0050 | B | SK Los Mělník | 62:32 | + 23:33 |
36. | Pelikánová Máša | MFP0050 | B | VŠSK MFF UK Praha | 63:01 | + 24:02 |
37. | Staňková Markéta | VPM0153 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 63:34 | + 24:35 |
38. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | C | OK Roztoky | 65:06 | + 26:07 |
39. | Mudrová Lenka | KRL0052 | B | Kometa Kralovice | 71:40 | + 32:41 |
40. | Straková Veronika | SLA0051 | B | SKOB Slaný | 77:05 | + 38:06 |
41. | Koucká Barbora | EKP0050 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 79:04 | + 40:05 |
42. | Geislerová Aneta | DKL0151 | B | KOB Kladno | 84:14 | + 45:15 |
43. | Mokrá Michaela | ABM0063 | C | KOB Moira Brno | 85:35 | + 46:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | B | K.O.B. Choceň | 54:03 | |
2. | Matoušová Kateřina | VRL9955 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:30 | + 4:27 |
3. | Staňová Karolína | BOR9853 | A | OK Jiskra Nový Bor | 58:54 | + 4:51 |
4. | Thořová Markéta | TUR9952 | A | OOB TJ Turnov | 60:13 | + 6:10 |
5. | Nováková Lucie | BOR9854 | A | OK Jiskra Nový Bor | 61:10 | + 7:07 |
6. | Hájková Eliška | KAM9851 | A | OK Kamenice | 61:21 | + 7:18 |
7. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | A | OK Kamenice | 62:58 | + 8:55 |
8. | Nechutová Aneta | PZR9951 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 63:31 | + 9:28 |
9. | Hojná Dominika | SJH9852 | B | SJH Jindřichův Hradec | 65:00 | + 10:57 |
10. | Fürstová Anna | LLI9854 | B | TJ Loko Liberec | 65:55 | + 11:52 |
11. | Urbanová Markéta | STH9953 | B | SK Studenec | 66:06 | + 12:03 |
12. | Kopecká Johana | VSP9950 | B | USK Praha | 68:23 | + 14:20 |
12. | Poloprutská Lucie | VLI9950 | B | Slavia Liberec orienteering | 68:23 | + 14:20 |
14. | Kubecová Kateřina | BOR9959 | B | OK Jiskra Nový Bor | 71:04 | + 17:01 |
15. | Žejdlíková Karolína | LTP9950 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 72:14 | + 18:11 |
16. | Nejezchlebová Martina | TUR9951 | B | OOB TJ Turnov | 73:09 | + 19:06 |
17. | Hanáková Lenka | KRL9951 | B | Kometa Kralovice | 73:46 | + 19:43 |
18. | Knížková Šárka | TJN9852 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 76:44 | + 22:41 |
19. | Kroupová Eliška | VPM9853 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 77:30 | + 23:27 |
20. | Kopecká Eliška | KNC9850 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 78:19 | + 24:16 |
21. | Zurynková Michaela | EKP9850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 78:35 | + 24:32 |
22. | Nentvichová Klára | DOR9950 | B | OK Dobříš | 81:47 | + 27:44 |
23. | Doležalová Dorotka | VPM9950 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 82:14 | + 28:11 |
24. | Pejšková Eva | JHB9953 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 83:23 | + 29:20 |
25. | Petráčková Kristýna | SJI9851 | B | OK Jihlava | 84:34 | + 30:31 |
26. | Barnetová Veronika | LPU9952 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 86:29 | + 32:26 |
27. | Baziková Justýna | TJP9851 | C | TJ Sokol Troja | 87:54 | + 33:51 |
28. | Lišková Hana | KPY9951 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 87:59 | + 33:56 |
29. | Pelcová Tereza | MAS9853 | B | KČT Aš | 96:21 | + 42:18 |
30. | Čiháková Barbora | KNC9950 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 104:12 | + 50:09 |
31. | Bobková Petra | DKP9954 | C | Oddíl OB Kotlářka | 129:17 | + 75:14 |
32. | Klikarová Ivana | DKP9953 | C | Oddíl OB Kotlářka | 159:22 | + 105:19 |
Klikarová Zuzana | DKP9952 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Formánková Anna | RIC9950 | C | OB Říčany | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | A | SK Praga | 64:51 | 2813 | |
2. | Linková Alena | TUR9751 | A | OOB TJ Turnov | 67:30 | + 2:39 | 2711 |
3. | Obytová Kateřina | VPM9752 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 74:01 | + 9:10 | 2459 |
4. | Voltrová Hana | ROZ9752 | B | OK Roztoky | 76:59 | + 12:08 | 2344 |
5. | Šafrhansová Lucie | VPM9753 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 94:21 | + 29:30 | 1672 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omová Michaela | TUR8153 | E | OOB TJ Turnov | 62:32 | 9559 | |
2. | Bochenková Ivana | SJC8952 | C | Sportcentrum Jičín | 65:09 | + 2:37 | 9182 |
3. | Kašková Kateřina | CHA7850 | C | OK Chrastava | 65:36 | + 3:04 | 9117 |
4. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | E | OK Slavia Hradec Králové | 66:10 | + 3:38 | 9035 |
5. | Fenclová Marta | LPU7667 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 67:11 | + 4:39 | 8889 |
6. | Doležalová Monika | KAM8851 | R | OK Kamenice | 68:14 | + 5:42 | 8737 |
7. | Krafková Lucie | TUR8650 | R | OOB TJ Turnov | 69:18 | + 6:46 | 8584 |
8. | Mrázková Romana | SJC8351 | C | Sportcentrum Jičín | 69:27 | + 6:55 | 8562 |
9. | Mechlová Lenka | SHK9051 | R | OK Slavia Hradec Králové | 69:29 | + 6:57 | 8557 |
10. | Voborníková Alena | CTB9451 | R | SK OB Chotěboř | 69:54 | + 7:22 | 8497 |
11. | Procházková Marie | KAM9554 | R | OK Kamenice | 69:57 | + 7:25 | 8490 |
12. | Teplá Karolína | SHK9251 | C | OK Slavia Hradec Králové | 75:23 | + 12:51 | 7707 |
13. | Bořánková Karolína | KAM9550 | R | OK Kamenice | 76:11 | + 13:39 | 7592 |
14. | Šmidrkalová Monika | NPA9051 | C | SK LOB Nová Paka | 78:14 | + 15:42 | 7296 |
15. | Kopáčková Iva | CHT8851 | C | OOB SK Chrast | 78:26 | + 15:54 | 7267 |
16. | Plochová Dominika | DKP8651 | R | Oddíl OB Kotlářka | 79:06 | + 16:34 | 7171 |
17. | Sedláčková Oldřiška | BOR8752 | C | OK Jiskra Nový Bor | 79:17 | + 16:45 | 7145 |
18. | Fundová Eliška | SHK9351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 79:44 | + 17:12 | 7080 |
19. | Aschermannová Petra | KAM9354 | C | OK Kamenice | 79:47 | + 17:15 | 7073 |
20. | Folbrechtová Šárka | BOR9051 | C | OK Jiskra Nový Bor | 80:13 | + 17:41 | 7010 |
21. | Chvalová Věra | LPM9452 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 81:29 | + 18:57 | 6828 |
22. | Henychová Zuzana | VLI6151 | C | Slavia Liberec orienteering | 81:36 | + 19:04 | 6811 |
23. | Novotná Barbora | SHK8658 | C | OK Slavia Hradec Králové | 82:22 | + 19:50 | 6700 |
24. | Hančová Marie | SNA8255 | C | TJ START Náchod | 83:44 | + 21:12 | 6503 |
25. | Benešová Jana | SJH9451 | C | SJH Jindřichův Hradec | 84:46 | + 22:14 | 6355 |
26. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 85:44 | + 23:12 | 6215 |
27. | Šístková Iveta | LPU8654 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 88:02 | + 25:30 | 5884 |
28. | Korecká Lenka | CHT8053 | C | OOB SK Chrast | 89:02 | + 26:30 | 5740 |
29. | Šákrová Michaela | BOR8850 | C | OK Jiskra Nový Bor | 89:08 | + 26:36 | 5725 |
30. | Setínková Eva | SJC8765 | C | Sportcentrum Jičín | 89:17 | + 26:45 | 5704 |
31. | Křístková Hana | ROZ7450 | C | OK Roztoky | 89:31 | + 26:59 | 5670 |
32. | Bulvová Hana | CHT6655 | C | OOB SK Chrast | 89:55 | + 27:23 | 5612 |
33. | Rusá Šárka | KAM9157 | C | OK Kamenice | 91:02 | + 28:30 | 5451 |
34. | Valachová Martina | LPU9054 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 91:21 | + 28:49 | 5406 |
35. | Janečková Dagmar | EKP6550 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 91:35 | + 29:03 | 5372 |
36. | Tihonová Hana | TAP9052 | C | KOB TRETRA Praha | 92:22 | + 29:50 | 5259 |
37. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | A | KOB TRETRA Praha | 92:33 | + 30:01 | 5233 |
38. | Albrechtová Eva | KAM7850 | C | OK Kamenice | 93:11 | + 30:39 | 5141 |
39. | Šrámková Michaela | SJH9352 | C | SJH Jindřichův Hradec | 93:22 | + 30:50 | 5115 |
40. | Tichovská Hana | PGP8251 | C | SK Praga | 93:58 | + 31:26 | 5029 |
41. | Zurynková Jana | EKP7053 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 95:30 | + 32:58 | 4808 |
42. | Kudrnáčová Lucie | HCE8850 | C | TJ Hostivice | 95:54 | + 33:22 | 4750 |
43. | Dundrová Lucie | TUR8951 | C | OOB TJ Turnov | 96:05 | + 33:33 | 4723 |
44. | Kožinová Anna | PGP9350 | C | SK Praga | 96:27 | + 33:55 | 4671 |
45. | Macková Eva | ZBP7950 | C | OOB SK Zbraslav | 98:08 | + 35:36 | 4428 |
46. | Škvorová Barbora | KAM9150 | C | OK Kamenice | 98:49 | + 36:17 | 4329 |
47. | Vildmonová Pavla | PGP7454 | C | SK Praga | 101:08 | + 38:36 | 3996 |
48. | Zoubková Jana | ZBP8050 | C | OOB SK Zbraslav | 101:21 | + 38:49 | 3964 |
49. | Doležalová Barbora | VPM9252 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 103:13 | + 40:41 | 3695 |
50. | Procházková Zuzana | KPY8650 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 104:07 | + 41:35 | 3566 |
51. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 106:14 | + 43:42 | 3261 |
52. | Pluháčková Markéta | MLA8750 | C | MLOK Mariánské Lázně | 115:19 | + 52:47 | 1951 |
53. | Králová Vanda | BZP8750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 122:43 | + 60:11 | 885 |
54. | Míková Šárka | DKP8255 | C | Oddíl OB Kotlářka | 132:28 | + 69:56 | 0 |
55. | Karasová Jana | FSP6153 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 138:43 | + 76:11 | 0 |
Bartošová Jana | MLA7051 | C | MLOK Mariánské Lázně | DISK | 0 | ||
Randáková Helena | VRL7452 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | 0 | ||
Gregorová Kamila | CTB8151 | E | SK OB Chotěboř | DISK | 0 | ||
Mikulášová Helena | PGP9353 | C | SK Praga | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomešová Daniela | SJC8451 | C | Sportcentrum Jičín | 55:48 | 5415 | |
2. | Gabrovská Lucie | TAP8854 | C | KOB TRETRA Praha | 57:50 | + 2:02 | 5231 |
3. | Voleská Alice | KAM8050 | C | OK Kamenice | 59:55 | + 4:07 | 5043 |
4. | Švihovská Eva | SJC8352 | C | Sportcentrum Jičín | 63:07 | + 7:19 | 4754 |
5. | Žaloudková Klára | LPU9461 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 66:35 | + 10:47 | 4440 |
6. | Klusáková Barbora | DKP9157 | C | Oddíl OB Kotlářka | 68:47 | + 12:59 | 4241 |
7. | Rydlová Eva | FSP8989 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 69:25 | + 13:37 | 4184 |
7. | Krausová Martina | TJP9350 | C | TJ Sokol Troja | 69:25 | + 13:37 | 4184 |
9. | Zakouřilová Kamila | TUV8557 | C | SOK TJ Turnov | 70:16 | + 14:28 | 4107 |
10. | Ouhrabková Radka | EKP8151 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 70:50 | + 15:02 | 4056 |
11. | Pavlíková Klára | LIT7451 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 74:13 | + 18:25 | 3750 |
12. | Trčková Helena | EKP8756 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 74:17 | + 18:29 | 3744 |
13. | Držková Markéta | LPU7670 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 74:18 | + 18:30 | 3743 |
14. | Kazdová Jana | SJC7752 | C | Sportcentrum Jičín | 75:11 | + 19:23 | 3663 |
15. | Rambová Kamila | DKP8655 | C | Oddíl OB Kotlářka | 75:24 | + 19:36 | 3643 |
16. | Burešová Lenka | DKP8351 | C | Oddíl OB Kotlářka | 76:05 | + 20:17 | 3581 |
17. | Kalinová Markéta | EKP8259 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 76:40 | + 20:52 | 3529 |
18. | Filipová Zdeňka | KRP8251 | C | SK KOURA | 77:29 | + 21:41 | 3455 |
19. | Zajícová Markéta | TAP9054 | C | KOB TRETRA Praha | 81:37 | + 25:49 | 3081 |
20. | Oujeská Lenka | ADA7654 | C | OOB Spartak Adamov | 81:59 | + 26:11 | 3048 |
21. | Fidrmucová Linda | UOL8650 | C | SOB Olomouc | 82:37 | + 26:49 | 2991 |
22. | Koppová Ingrid | SLP7960 | C | OOB Slavia Praha | 87:34 | + 31:46 | 2543 |
23. | Beranová Kristína | TZL8553 | C | SKOB Zlín | 91:38 | + 35:50 | 2176 |
24. | Hurdálková Lucie | 6YC9150 | C | Neregistrovaní | 96:59 | + 41:11 | |
25. | Černá Eliška | SCP9050 | C | OK Sparta Praha | 128:29 | + 72:41 | 0 |
Petříčková Zuzana | MKP8251 | C | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | DISK | 0 | ||
Jarošová Klára | DCE7950 | C | KOB Dobřichovice | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janatová Lucie | DKP8154 | C | Oddíl OB Kotlářka | 56:08 | |
2. | Ryšavá Magdalena | PGP7650 | C | SK Praga | 56:50 | + 0:42 |
3. | Hojná Silvie | SCP7950 | C | OK Sparta Praha | 60:50 | + 4:42 |
4. | Matějů Kateřina | VLI8054 | C | Slavia Liberec orienteering | 62:05 | + 5:57 |
5. | Hrobařová Lenka | ASU7751 | C | Magnus Orienteering | 62:21 | + 6:13 |
6. | Městková Lucie | TEP7850 | C | Tempo Praha | 62:25 | + 6:17 |
7. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | C | OK Chrastava | 62:44 | + 6:36 |
8. | Teringlová Martina | VCB7851 | C | OB České Budějovice | 64:29 | + 8:21 |
9. | Šimšová Jana | MFP7651 | C | VŠSK MFF UK Praha | 64:36 | + 8:28 |
10. | Sobotová Jana | VPM7250 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 65:35 | + 9:27 |
11. | Králová Michaela | MFP7959 | C | VŠSK MFF UK Praha | 67:00 | + 10:52 |
12. | Šrámková Iva | RIC7251 | C | OB Říčany | 71:03 | + 14:55 |
13. | Kukačková Renata | 5VX7950 | C | Neregistrovaní-Kuk. | 71:13 | + 15:05 |
14. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 72:32 | + 16:24 |
15. | Pokorná Magdaléna | PGP7562 | C | SK Praga | 72:45 | + 16:37 |
16. | Synková Petra | DOK7950 | C | OK Doksy | 73:03 | + 16:55 |
17. | Žemlová Eva | KAM7550 | C | OK Kamenice | 74:11 | + 18:03 |
18. | Kučerová Berenika | DCE8050 | C | KOB Dobřichovice | 78:54 | + 22:46 |
19. | Šauli Iva | VPM7852 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 79:38 | + 23:30 |
20. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | C | OK 99 Hradec Králové | 82:35 | + 26:27 |
21. | Pecharová Michaela | TJP6550 | C | TJ Sokol Troja | 83:42 | + 27:34 |
22. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | C | OB Říčany | 91:47 | + 35:39 |
23. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 92:52 | + 36:44 |
24. | Kuželová Michaela | FSP7851 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 95:41 | + 39:33 |
25. | Lindová Miroslava | KNC7750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 96:28 | + 40:20 |
26. | Procházková Pavlína | LBE6450 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 97:21 | + 41:13 |
27. | Krausová Marcela | LCV7351 | C | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 99:53 | + 43:45 |
28. | Pračková Zita | RIC7850 | C | OB Říčany | 99:59 | + 43:51 |
29. | Preclíková Jana | TUR8160 | C | OOB TJ Turnov | 103:48 | + 47:40 |
30. | Janderová Markéta | DVP7751 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 104:05 | + 47:57 |
31. | Seidlová Barbora | EKP7955 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 110:42 | + 54:34 |
32. | Asterová Jana | SLA7451 | C | SKOB Slaný | 115:54 | + 59:46 |
Hladká Petra | KOR7950 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK | ||
MS | Mácová Martina | 81C0050 | C | Cirkus Čakovice | 99:46 | + 43:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zabořilová Romana | JEN7457 | C | OB Jenišovice | 52:39 | |
2. | Kamenická Lenka | OSN6955 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 53:33 | + 0:54 |
3. | Škorpilová Jana | SJC7451 | C | Sportcentrum Jičín | 55:32 | + 2:53 |
4. | Šimerková Olga | PGP7551 | C | SK Praga | 55:34 | + 2:55 |
5. | Škvorová Zuzana | KAM7350 | C | OK Kamenice | 56:00 | + 3:21 |
6. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | C | OK Jilemnice | 57:22 | + 4:43 |
7. | Nechanická Daniela | OSN7557 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 57:23 | + 4:44 |
8. | Filipová Ivana | SRK7373 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 58:16 | + 5:37 |
9. | Arnoštová Kateřina | DOR7652 | C | OK Dobříš | 59:42 | + 7:03 |
10. | Podrábská Marie | VLI7451 | C | Slavia Liberec orienteering | 60:10 | + 7:31 |
11. | Kovářová Jitka | VPM7350 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 60:41 | + 8:02 |
12. | Vandasová Markéta | VAM7250 | C | OOB Vamberk | 61:24 | + 8:45 |
13. | Kovářová Anna | CET7552 | C | TJ Loko Česká Třebová | 62:22 | + 9:43 |
14. | Nešporová Marie | TTR7251 | C | OOB Třebíč | 62:23 | + 9:44 |
15. | Kubecová Jana | STB7399 | C | TJ Stadion Nový Bor | 65:00 | + 12:21 |
16. | Waňková Dita | LPU7158 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 65:23 | + 12:44 |
17. | Karlová Kateřina | JIL7553 | C | OK Jilemnice | 65:24 | + 12:45 |
18. | Náměstková Veronika | EKP7351 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 66:06 | + 13:27 |
19. | Folprechtová Kateřina | VSP7460 | C | USK Praha | 67:25 | + 14:46 |
20. | Forstereviczová Jana | DOR7653 | C | OK Dobříš | 68:48 | + 16:09 |
21. | Konečná Marcela | EKP7257 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 69:00 | + 16:21 |
22. | Ptáčková Kateřina | PGP7350 | C | SK Praga | 69:43 | + 17:04 |
23. | Štreglová Andrea | VRL7552 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 73:07 | + 20:28 |
24. | Bredlerová Tereza | SKV7551 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 75:21 | + 22:42 |
25. | Zemánková Eva | SRK7452 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 75:40 | + 23:01 |
26. | Hudosová Gábina | RIC7299 | C | OB Říčany | 79:09 | + 26:30 |
27. | Janoušková Iveta | BOR7457 | C | OK Jiskra Nový Bor | 79:31 | + 26:52 |
28. | Junková Kateřina | STH7351 | C | SK Studenec | 83:24 | + 30:45 |
29. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | C | OK Roztoky | 83:53 | + 31:14 |
30. | Balusková Ida | OKP7350 | C | SK OK 24 Praha | 84:11 | + 31:32 |
31. | Pospíšilová Štěpánka | BZP7650 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 84:42 | + 32:03 |
32. | Kubcová Lenka | DOB7451 | C | KOB Dobruška | 85:26 | + 32:47 |
33. | Pelcová Pavla | CST7454 | C | OB Strakonice | 88:07 | + 35:28 |
34. | Pavlíčková Lenka | DOR7251 | C | OK Dobříš | 88:15 | + 35:36 |
35. | De Heij Margita | RIC7350 | C | OB Říčany | 88:39 | + 36:00 |
36. | Fibírová Zuzana | FSP7555 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 89:42 | + 37:03 |
37. | Richtrová Lucie | VPM7451 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 90:24 | + 37:45 |
38. | Nováková Alena | KRE7450 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 92:51 | + 40:12 |
39. | Smith Lucie | VRL7353 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 94:10 | + 41:31 |
40. | Jeřábková Tereza | BOR7563 | C | OK Jiskra Nový Bor | 96:06 | + 43:27 |
Kotenová Klára | RIC7252 | C | OB Říčany | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Knapová Iva | LPU6052 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 50:23 | |
2. | Horáková Jindra | LPU6854 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:10 | + 3:47 |
3. | Kosová Michaela | SRK6752 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 54:20 | + 3:57 |
4. | Úlehlová Monika | TAP6950 | C | KOB TRETRA Praha | 57:46 | + 7:23 |
5. | Komersová Jana | KNC6550 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 58:06 | + 7:43 |
6. | Benešová Iva | SJH7051 | C | SJH Jindřichův Hradec | 58:08 | + 7:45 |
6. | Chaloupková Lenka | CHC6951 | C | K.O.B. Choceň | 58:08 | + 7:45 |
8. | Longinová Lenka | TAP7151 | C | KOB TRETRA Praha | 59:57 | + 9:34 |
9. | Bejčková Jana | DKL7150 | C | KOB Kladno | 60:19 | + 9:56 |
10. | Dulovcová Marie | KRE7051 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 60:55 | + 10:32 |
11. | Posseltová Romana | TJN7050 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 61:21 | + 10:58 |
12. | Staňková Marcela | VPM6951 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 61:38 | + 11:15 |
13. | Koucká Ivana | EKP6850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 62:18 | + 11:55 |
14. | Rusinová Alena | BRU7152 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 63:11 | + 12:48 |
15. | Pecková Ivana | EKP6252 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 63:34 | + 13:11 |
16. | Forstová Lenka | MFP6850 | C | VŠSK MFF UK Praha | 64:02 | + 13:39 |
17. | Zuzánková Růžena | TJN6051 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 64:16 | + 13:53 |
18. | Čiháková Lenka | KNC6750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 64:50 | + 14:27 |
19. | Melišíková Radka | TAP7152 | C | KOB TRETRA Praha | 64:54 | + 14:31 |
20. | Linková Iva | TUR6850 | C | OOB TJ Turnov | 65:49 | + 15:26 |
21. | Demlová Jitka | LPU6955 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 66:31 | + 16:08 |
22. | Žandová Marie | SKV6551 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 66:36 | + 16:13 |
23. | Lazáková Šárka | LTU6952 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 71:30 | + 21:07 |
24. | Šoupová Jana | LPM6850 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 72:52 | + 22:29 |
25. | Kavalírová Zuzana | PHK6950 | C | OK 99 Hradec Králové | 75:07 | + 24:44 |
26. | Fürstová Katka | LLI6950 | C | TJ Loko Liberec | 76:11 | + 25:48 |
27. | Bendáková Jitka | LTU6951 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 76:18 | + 25:55 |
28. | Hubáčková Jana | EKP6250 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 76:26 | + 26:03 |
29. | Kopáčková Alena | DOR6450 | C | OK Dobříš | 77:00 | + 26:37 |
30. | Kubínová Jana | SKV6751 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 78:54 | + 28:31 |
31. | Tokárová Regina | NEJ6950 | C | TJ Jiskra Nejdek | 79:18 | + 28:55 |
32. | Hlavatá Pavla | 45X7050 | C | PAT Praha | 82:17 | + 31:54 |
33. | Matoušová Petra | VRL7154 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 93:13 | + 42:50 |
34. | Fenclová Markéta | LPU7155 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 94:08 | + 43:45 |
35. | Illnerová Daniela | DKP6651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 95:44 | + 45:21 |
36. | Šimůnková Martina | TAP6851 | C | KOB TRETRA Praha | 97:18 | + 46:55 |
37. | Vítková Marie | DKL7054 | C | KOB Kladno | 103:08 | + 52:45 |
38. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 103:17 | + 52:54 |
39. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | C | TJ START Náchod | 138:24 | + 88:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovská Hana | PGP6652 | C | SK Praga | 44:05 | |
2. | Novotná Ivana | PHK6354 | C | OK 99 Hradec Králové | 50:01 | + 5:56 |
3. | Bochenková Jana | DOR6150 | C | OK Dobříš | 50:45 | + 6:40 |
4. | Šedivá Miroslava | EKP5750 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 51:46 | + 7:41 |
5. | Pavlíková Pavla | CHA6551 | C | OK Chrastava | 52:22 | + 8:17 |
6. | Košková Vlasta | LLI6351 | C | TJ Loko Liberec | 52:25 | + 8:20 |
7. | Vejvodová Mirka | LPM5750 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 54:11 | + 10:06 |
8. | Červinková Jitka | OKP6451 | C | SK OK 24 Praha | 56:48 | + 12:43 |
9. | Pávková Jana | BOR6550 | C | OK Jiskra Nový Bor | 58:01 | + 13:56 |
10. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 58:15 | + 14:10 |
11. | Slezáčková Věra | KAS6550 | C | KOB Kamenický Šenov | 58:51 | + 14:46 |
12. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 58:59 | + 14:54 |
13. | Tichá Jana | SJH6451 | C | SJH Jindřichův Hradec | 59:03 | + 14:58 |
14. | Čechlovská Jana | CHA6250 | C | OK Chrastava | 59:33 | + 15:28 |
15. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | C | TJ Hostivice | 60:33 | + 16:28 |
16. | Jermanová Eva | TJN6150 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 61:36 | + 17:31 |
17. | Hindráková Martina | LTU6451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 62:37 | + 18:32 |
18. | Sládková Eva | TEH5751 | C | Sokol Tehov | 63:01 | + 18:56 |
19. | Thýnová Ivana | SHK6651 | C | OK Slavia Hradec Králové | 63:34 | + 19:29 |
20. | Nováková Irena | OKP6651 | C | SK OK 24 Praha | 65:12 | + 21:07 |
21. | Martínková Věra | VPM5351 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 65:26 | + 21:21 |
22. | Landovská Ivana | PGP6251 | C | SK Praga | 66:32 | + 22:27 |
23. | Bouchalová Zdena | VPM5757 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 67:17 | + 23:12 |
24. | Ježková Regina | PGP6352 | C | SK Praga | 68:06 | + 24:01 |
25. | Valachová Jana | LPU6654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 69:30 | + 25:25 |
26. | Tenglerová Helena | MLA6551 | C | MLOK Mariánské Lázně | 72:25 | + 28:20 |
27. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | C | SK Praga | 85:26 | + 41:21 |
28. | Mudrová Martina | HCE6451 | C | TJ Hostivice | 86:37 | + 42:32 |
29. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | C | OB SK Zvole | 89:51 | + 45:46 |
30. | Choutková Lenka | SOB6350 | C | SOBSA | 124:04 | + 79:59 |
Troupová Vladěna | KRE6351 | C | OOB TJ Sokol Křemže | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 44:04 | |
2. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 47:43 | + 3:39 |
3. | Rosecká Alena | PZR5654 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 50:42 | + 6:38 |
4. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 51:41 | + 7:37 |
5. | Fantová Libuše | EKP5650 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 53:57 | + 9:53 |
6. | Víchová Ladislava | LPU5851 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 55:06 | + 11:02 |
7. | Chloupková Jana | SLP5951 | C | OOB Slavia Praha | 57:47 | + 13:43 |
8. | Klusáková Jitka | DKP5651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:23 | + 14:19 |
9. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 59:52 | + 15:48 |
10. | Havlíčková Jindra | KNC6150 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 60:30 | + 16:26 |
11. | Pokorná Eva | TCB5751 | C | SK Technik České Budějovice | 61:08 | + 17:04 |
12. | Seifertová Marie | SBK5555 | C | KOB Start Blansko | 62:46 | + 18:42 |
13. | Svobodná Eva | DKP5851 | C | Oddíl OB Kotlářka | 63:16 | + 19:12 |
14. | Dudová Hana | DKP5752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 66:46 | + 22:42 |
15. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 67:58 | + 23:54 |
16. | Kadavá Eva | CHA5750 | C | OK Chrastava | 69:15 | + 25:11 |
17. | Šilerová Zdena | KNC5750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 69:54 | + 25:50 |
18. | Kovářová Alena | LTP6151 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 72:36 | + 28:32 |
19. | Gabrielová Šárka | ONO5950 | C | SKOB Ostrov | 76:57 | + 32:53 |
20. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 77:53 | + 33:49 |
21. | Doležalová Liběna | VPM5950 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 83:45 | + 39:41 |
22. | Šámalová Hana | OKP6151 | C | SK OK 24 Praha | 86:47 | + 42:43 |
Flašarová Marie | KCK5756 | C | KOB Český Krumlov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nováková Svatava | SKV5351 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 50:39 | |
2. | Opavová Stanislava | MLA5451 | C | MLOK Mariánské Lázně | 51:17 | + 0:38 |
3. | Jahnová Helena | SCP5550 | C | OK Sparta Praha | 51:46 | + 1:07 |
4. | Bradnová Věra | CHA5550 | C | OK Chrastava | 56:02 | + 5:23 |
5. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | C | OK Jilemnice | 56:32 | + 5:53 |
6. | Korejčíková Dáďa | LLI5550 | C | TJ Loko Liberec | 57:20 | + 6:41 |
7. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | C | KOB Dobřichovice | 62:10 | + 11:31 |
8. | Ševčíková Alena | CHA5351 | C | OK Chrastava | 64:01 | + 13:22 |
9. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | C | KOB Kladno | 65:30 | + 14:51 |
10. | Novotná Jiřina | LPU5654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 68:03 | + 17:24 |
11. | Hejtmánková Alena | TAP5452 | C | KOB TRETRA Praha | 71:45 | + 21:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tvrdková Eva | TUR5151 | C | OOB TJ Turnov | 51:41 | |
2. | Omová Jana | TUR5150 | C | OOB TJ Turnov | 52:44 | + 1:03 |
3. | Kubátová Milada | PGP4750 | C | SK Praga | 52:53 | + 1:12 |
4. | Městková Eva | TEP4851 | C | Tempo Praha | 53:20 | + 1:39 |
5. | Zemánková Eva | MKP5150 | C | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | 58:02 | + 6:21 |
6. | Kellnerová Stanislava | LPU4950 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 60:36 | + 8:55 |
7. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | C | Slavia Liberec orienteering | 61:03 | + 9:22 |
8. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | C | Slavia Liberec orienteering | 62:42 | + 11:01 |
9. | Ryšavá Lubomíra | TJP4750 | C | TJ Sokol Troja | 64:52 | + 13:11 |
10. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 66:03 | + 14:22 |
11. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | C | Slavia Liberec orienteering | 66:46 | + 15:05 |
12. | Stehnová Hana | DKP5150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 68:52 | + 17:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | PGP4050 | C | SK Praga | 54:02 | |
2. | Beránková Pavla | VPM4350 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 65:17 | + 11:15 |
3. | Kašková Eva | CHA4650 | C | OK Chrastava | 66:08 | + 12:06 |
4. | Dvořáková Ladislava | PGP4451 | C | SK Praga | 67:10 | + 13:08 |
5. | Zmeková Míla | SLP4451 | C | OOB Slavia Praha | 86:57 | + 32:55 |
6. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | C | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 93:58 | + 39:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bláhová Blanka | SJP3651 | C | KČT Slavoj Praha | 68:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Habán Oliver | VLI0600 | C | Slavia Liberec orienteering | 25:46 | |
2. | Heczko Erik | VLI0804 | C | Slavia Liberec orienteering | 27:17 | + 1:31 |
3. | Jandera Kryštof | PGP0700 | C | SK Praga | 28:21 | + 2:35 |
4. | Habán Eduard | VLI0800 | C | Slavia Liberec orienteering | 29:28 | + 3:42 |
5. | Kučera Teodor | DOR0800 | C | OK Dobříš | 30:09 | + 4:23 |
6. | Tofel Šimon | TAP0605 | C | KOB TRETRA Praha | 32:21 | + 6:35 |
7. | Hazuka Tobiáš | FSP0702 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 32:44 | + 6:58 |
8. | Jedlička Aleš | VSP0800 | C | USK Praha | 32:50 | + 7:04 |
9. | Šubrt Ondřej | TAP0801 | C | KOB TRETRA Praha | 34:44 | + 8:58 |
10. | Kučera Jakub | VSP0900 | C | USK Praha | 35:49 | + 10:03 |
11. | Vojkůvka Matěj | DOR0804 | C | OK Dobříš | 36:34 | + 10:48 |
12. | Veljačik Jonáš | SCP0800 | C | OK Sparta Praha | 36:45 | + 10:59 |
13. | Oujeský Dan | ADA0701 | C | OOB Spartak Adamov | 36:46 | + 11:00 |
14. | Hladký Radovan | KOR0900 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 43:26 | + 17:40 |
15. | Bažata Alberto | KAM0702 | C | OK Kamenice | 43:41 | + 17:55 |
16. | Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | C | TJ Růžená | 44:05 | + 18:19 |
17. | Lorenc Tadeáš | 45X0600 | C | PAT Praha | 45:53 | + 20:07 |
18. | Folprecht Lukáš | VSP0802 | C | USK Praha | 48:09 | + 22:23 |
19. | Gajda Petr | VSP0903 | C | USK Praha | 48:25 | + 22:39 |
20. | Schnabl Jakub | RIC0706 | C | OB Říčany | 49:50 | + 24:04 |
21. | Hladký Matěj | KOR0700 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 65:53 | + 40:07 |
22. | Jonáš Alexandr | FSP0801 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 85:51 | + 60:05 |
23. | Vanka Matouš | OKP0701 | C | SK OK 24 Praha | 127:31 | + 101:45 |
MS | Nahi Adam | NNN005q | C | Neregistrovaní | 44:04 | + 18:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štrait Vilém | VSP0701 | C | USK Praha | 18:46 | |
2. | Novák Matyáš | CTB0601 | C | SK OB Chotěboř | 20:39 | + 1:53 |
3. | Lorenc Vašík | DOR0702 | C | OK Dobříš | 21:32 | + 2:46 |
4. | Bárta Viktor | ZVO0601 | C | OB SK Zvole | 22:12 | + 3:26 |
5. | Sedláček Patrik | ROZ0800 | C | OK Roztoky | 22:51 | + 4:05 |
6. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | C | Oddíl OB Kotlářka | 23:05 | + 4:19 |
7. | Skripnik Nikola | FSP0600 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 24:23 | + 5:37 |
8. | Městka Václav | VSP0600 | C | USK Praha | 24:51 | + 6:05 |
9. | Voříšek Filip | VSP0608 | C | USK Praha | 24:59 | + 6:13 |
10. | Jiras Antonín | DOR0701 | C | OK Dobříš | 26:13 | + 7:27 |
11. | Skripnik Matouš | FSP0800 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 26:21 | + 7:35 |
12. | Střelba Antonín | PGP0605 | C | SK Praga | 26:35 | + 7:49 |
13. | Stehlík Jakub | LPM0700 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 26:53 | + 8:07 |
14. | Pelc Tadeáš | CST0601 | C | OB Strakonice | 27:18 | + 8:32 |
15. | Tichý Hubert | DKP0600 | C | Oddíl OB Kotlářka | 28:07 | + 9:21 |
16. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | C | OB České Budějovice | 28:26 | + 9:40 |
17. | Vrba Matyáš | FSP0706 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 30:41 | + 11:55 |
18. | Meier David | VSP0606 | C | USK Praha | 31:07 | + 12:21 |
19. | Mencl Josef | VSP0602 | C | USK Praha | 32:03 | + 13:17 |
20. | Kosák Eliáš | PGP0704 | C | SK Praga | 32:27 | + 13:41 |
21. | Matyšek Ondřej | PGP0703 | C | SK Praga | 33:14 | + 14:28 |
22. | Kosák Jonáš | PGP0603 | C | SK Praga | 37:13 | + 18:27 |
23. | Izdný Vít | DKP0601 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:16 | + 20:30 |
24. | Ledinský Matěj | DKP0602 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:03 | + 21:17 |
25. | Zlesák Matyáš | CHT0601 | C | OOB SK Chrast | 42:54 | + 24:08 |
26. | Besta Radek | 11C0800 | C | Letci v akci | 81:57 | + 63:11 |
27. | Pop Jonáš | TAP0600 | C | KOB TRETRA Praha | 149:01 | + 130:15 |
Dušek Vojtěch | FSP0700 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prášil Tomáš | TTR0501 | C | OOB Třebíč | 29:32 | |
2. | Janda Jakub | DOR0403 | B | OK Dobříš | 30:57 | + 1:25 |
3. | Orany Vojtěch | SJI0401 | B | OK Jihlava | 32:40 | + 3:08 |
4. | Titz Adam | VSP0401 | C | USK Praha | 33:56 | + 4:24 |
5. | Blaha Michal | EKP0402 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 34:15 | + 4:43 |
6. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | B | USK Praha | 34:33 | + 5:01 |
7. | Hudos Václav | RIC0503 | C | OB Říčany | 36:49 | + 7:17 |
8. | Novák Stanislav | NPA0404 | B | SK LOB Nová Paka | 37:22 | + 7:50 |
9. | Hasman Jakub | VPM0501 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 37:36 | + 8:04 |
10. | Snížek Ondřej | DOR0406 | C | OK Dobříš | 37:49 | + 8:17 |
11. | Kužel Jan | FSP0400 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 37:50 | + 8:18 |
12. | Vítek Matěj | SJI0500 | C | OK Jihlava | 38:00 | + 8:28 |
13. | Bednařík Vilém | VLI0509 | C | Slavia Liberec orienteering | 38:42 | + 9:10 |
14. | Petrilák Matouš Nathaniel | 9EC0400 | C | NNN Příbram | 40:33 | + 11:01 |
14. | Mařík Tonda | 3YC0600 | C | Fenri Řevnice | 40:33 | + 11:01 |
16. | Snížek Martin | DOR0405 | B | OK Dobříš | 42:36 | + 13:04 |
17. | Schnabl David | RIC0508 | C | OB Říčany | 42:53 | + 13:21 |
18. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:41 | + 14:09 |
19. | Jelínek Filip | RUZ0500 | B | TJ Růžená | 43:42 | + 14:10 |
20. | Král Adam | MFP0507 | B | VŠSK MFF UK Praha | 43:44 | + 14:12 |
21. | Jedlička Jakub | KAM0404 | B | OK Kamenice | 44:20 | + 14:48 |
22. | Jiras Jenda | DOR0505 | C | OK Dobříš | 45:26 | + 15:54 |
23. | Blaha Jiří | EKP0401 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 46:12 | + 16:40 |
24. | Milota Jakub | KAM0503 | C | OK Kamenice | 46:14 | + 16:42 |
25. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | C | USK Praha | 47:23 | + 17:51 |
26. | Stehlík Šimon | LPM0501 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 48:13 | + 18:41 |
27. | Janas Adam | PGP0404 | C | SK Praga | 49:02 | + 19:30 |
28. | Nemšovský Filip | VSP0500 | C | USK Praha | 49:14 | + 19:42 |
29. | Sobota Ondřej | VPM0502 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 52:06 | + 22:34 |
30. | Jíra Filip | ROZ0500 | C | OK Roztoky | 52:57 | + 23:25 |
31. | Marhold Václav | ZVO0501 | C | OB SK Zvole | 53:56 | + 24:24 |
32. | Dudla Teodor | DOR0401 | C | OK Dobříš | 55:18 | + 25:46 |
33. | Cícha Václav | TTR0401 | C | OOB Třebíč | 59:06 | + 29:34 |
34. | Svoboda Antonín | VPM0601 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 59:24 | + 29:52 |
35. | Bláha Matyáš | SJP0500 | C | KČT Slavoj Praha | 64:51 | + 35:19 |
36. | Horn Jonáš | RIC0511 | C | OB Říčany | 75:34 | + 46:02 |
37. | Doucha Martin | SNA0501 | C | TJ START Náchod | 78:17 | + 48:45 |
38. | Oujeský Lukáš | ADA0504 | C | OOB Spartak Adamov | 83:02 | + 53:30 |
39. | Nešpor Jiří | TTR0502 | C | OOB Třebíč | 95:07 | + 65:35 |
40. | Šustr Ondřej | KSH0501 | C | OB Kašperské Hory | 98:22 | + 68:50 |
Pelc Matyáš | CST0401 | C | OB Strakonice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mareček Šimon | OSN0201 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 36:38 | |
2. | Malačka Milan | DKP0210 | B | Oddíl OB Kotlářka | 39:37 | + 2:59 |
3. | Vitebský Lukáš | TJN0302 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 40:15 | + 3:37 |
4. | Gajda Martin | KAM0405 | B | OK Kamenice | 40:19 | + 3:41 |
5. | Mayer Šimon | KSH0202 | C | OB Kašperské Hory | 40:54 | + 4:16 |
6. | Rücker Jan | HOR0201 | A | TJ Jiskra Hořice | 42:07 | + 5:29 |
7. | Macek Ondřej | LPU0209 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 42:51 | + 6:13 |
8. | Šimša Martin | PGP0309 | A | SK Praga | 43:12 | + 6:34 |
9. | Švarc Antonín | DKP0203 | B | Oddíl OB Kotlářka | 43:50 | + 7:12 |
9. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 43:50 | + 7:12 |
11. | Štefan Vít | STH0202 | B | SK Studenec | 43:53 | + 7:15 |
12. | Tokár Radim | NEJ0300 | B | TJ Jiskra Nejdek | 43:55 | + 7:17 |
13. | Janas Petr | PGP0200 | B | SK Praga | 44:23 | + 7:45 |
14. | Bolehovský Michal | EKP0200 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 44:28 | + 7:50 |
15. | Tkáč Matěj | TJN0401 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 44:44 | + 8:06 |
16. | Waněk Hubert | LPU0309 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 44:55 | + 8:17 |
17. | Nechanický Jan | OSN0200 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 45:00 | + 8:22 |
18. | Synek Petr | DOK0200 | B | OK Doksy | 45:50 | + 9:12 |
19. | Fábera David | SHK0305 | B | OK Slavia Hradec Králové | 45:57 | + 9:19 |
20. | Pipek Ondřej | LPU0203 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 46:09 | + 9:31 |
21. | Šauli Filip | VPM0301 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 46:29 | + 9:51 |
22. | Tuma Matěj | SJC0202 | A | Sportcentrum Jičín | 46:50 | + 10:12 |
23. | Tichý Lubomír | SHK0303 | B | OK Slavia Hradec Králové | 46:57 | + 10:19 |
24. | Kučera Jáchym | DOR0301 | B | OK Dobříš | 47:25 | + 10:47 |
25. | Link Lukáš | STH0205 | B | SK Studenec | 48:27 | + 11:49 |
26. | Hankovec Hugo | KAM0201 | B | OK Kamenice | 48:56 | + 12:18 |
27. | Šrámek Jaromír | RIC0303 | B | OB Říčany | 49:22 | + 12:44 |
28. | Štregl Matyáš | VRL0301 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:23 | + 12:45 |
28. | Flegl Martin | SRK0300 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 49:23 | + 12:45 |
30. | Bolehovský Daniel | EKP0508 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 49:57 | + 13:19 |
31. | Vlastník Matouš | JIL0201 | B | OK Jilemnice | 50:35 | + 13:57 |
32. | Černík Adam | SHK0404 | B | OK Slavia Hradec Králové | 51:26 | + 14:48 |
33. | Kovář Ondřej | VPM0200 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 52:08 | + 15:30 |
34. | Šubrt Matěj | DKP0205 | B | Oddíl OB Kotlářka | 52:21 | + 15:43 |
35. | Štěrba Marek | SKV0401 | B | TJ Slovan Karlovy Vary | 52:42 | + 16:04 |
36. | Neumann Matěj | PHK0400 | B | OK 99 Hradec Králové | 53:11 | + 16:33 |
37. | Venhoda Matěj | SJI0301 | B | OK Jihlava | 55:01 | + 18:23 |
38. | Tůma Šimon | TAP0400 | B | KOB TRETRA Praha | 55:16 | + 18:38 |
39. | Kožina Štěpán | PGP0300 | B | SK Praga | 55:53 | + 19:15 |
40. | Mrskoč Marek | LPU0205 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 56:16 | + 19:38 |
41. | Chaloupka Viktor | KAM0301 | B | OK Kamenice | 56:26 | + 19:48 |
42. | Šabata Radek | SRK0202 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 56:36 | + 19:58 |
43. | Hojný Jáchym | SJH0301 | B | SJH Jindřichův Hradec | 56:43 | + 20:05 |
44. | Jelínek Kryštof | RUZ0301 | B | TJ Růžená | 57:04 | + 20:26 |
45. | Zemánek Mikuláš | SRK0201 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 57:31 | + 20:53 |
46. | Šípek Stanislav | SRK0304 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 57:44 | + 21:06 |
47. | Rusin Vojtěch | BRU0301 | B | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 57:56 | + 21:18 |
48. | Bradáč David | LLI0203 | B | TJ Loko Liberec | 58:10 | + 21:32 |
49. | Hasman Marek | VPM0201 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 58:51 | + 22:13 |
50. | Socha Ondřej | BOR0302 | B | OK Jiskra Nový Bor | 59:18 | + 22:40 |
51. | Lejbl Jakub | LBE0200 | B | TJ Lokomotiva Beroun | 60:31 | + 23:53 |
52. | Hejduk Zdeněk | BSO0201 | B | KOB Baník Sokolov | 60:38 | + 24:00 |
53. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | B | OK Slavia Hradec Králové | 62:54 | + 26:16 |
54. | Hnízdil Matěj | KAS0301 | C | KOB Kamenický Šenov | 64:24 | + 27:46 |
55. | Lill Petr | BSO0203 | B | KOB Baník Sokolov | 66:39 | + 30:01 |
56. | Kodytek Adam | SHK0402 | C | OK Slavia Hradec Králové | 66:53 | + 30:15 |
57. | Fencl Jáchym | LPU0301 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 68:30 | + 31:52 |
58. | Šustr Antonín | KSH0201 | B | OB Kašperské Hory | 68:50 | + 32:12 |
59. | Renda Michal | KAM0207 | B | OK Kamenice | 70:17 | + 33:39 |
60. | Hejsek Filip | KAM0204 | B | OK Kamenice | 71:53 | + 35:15 |
61. | Hamet Petr | DOR0202 | C | OK Dobříš | 71:58 | + 35:20 |
62. | Rak Tomáš | SHK0400 | B | OK Slavia Hradec Králové | 72:46 | + 36:08 |
63. | Milota Břetislav | MLA0300 | C | MLOK Mariánské Lázně | 73:17 | + 36:39 |
64. | Janoušek Slávek | BOR0400 | B | OK Jiskra Nový Bor | 76:23 | + 39:45 |
65. | Horák Pavel | VSP0301 | C | USK Praha | 80:39 | + 44:01 |
66. | Albrecht Adam | KAM0203 | C | OK Kamenice | 82:04 | + 45:26 |
67. | Trefný Matěj | TAP0302 | C | KOB TRETRA Praha | 90:21 | + 53:43 |
68. | Hanousek Lukáš | PGP0206 | C | SK Praga | 95:46 | + 59:08 |
69. | Marhold Přemysl | ZVO0301 | C | OB SK Zvole | 103:46 | + 67:08 |
70. | Javůrek Tomáš | VSP0302 | C | USK Praha | 135:19 | + 98:41 |
Nigrin Matouš | DOR0303 | C | OK Dobříš | DISK | ||
Trunečka Marek | DKP0306 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Melišík Martin | TAP0200 | B | KOB TRETRA Praha | DISK | ||
Sedláček Jaroslav | ROZ0300 | B | OK Roztoky | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nagy Josef | TJN0006 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 52:41 | |
2. | Tichý Radomír | SHK0000 | B | OK Slavia Hradec Králové | 53:54 | + 1:13 |
3. | Šmol David | DOK0100 | B | OK Doksy | 54:09 | + 1:28 |
4. | Měšťan Ondřej | TAP0100 | B | KOB TRETRA Praha | 54:52 | + 2:11 |
5. | Newiak Nick | NEJ0101 | B | TJ Jiskra Nejdek | 55:47 | + 3:06 |
6. | Synek Antonín | DOK0001 | B | OK Doksy | 56:23 | + 3:42 |
7. | Budský Ondřej | TJN0105 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 57:49 | + 5:08 |
8. | Koditek Jonáš | KUO0101 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 60:54 | + 8:13 |
9. | Longin Jan | TAP0103 | B | KOB TRETRA Praha | 61:54 | + 9:13 |
10. | Dědek Matěj | TAP0001 | B | KOB TRETRA Praha | 62:07 | + 9:26 |
11. | Bílý Jakub | LTP0104 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 63:54 | + 11:13 |
12. | Dostál Jakub | VRL0104 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 64:13 | + 11:32 |
13. | Blaha Petr | KAM0104 | B | OK Kamenice | 64:41 | + 12:00 |
14. | Solomko Adam | BSO0002 | B | KOB Baník Sokolov | 65:18 | + 12:37 |
15. | Galbavý Matěj | CHA0000 | B | OK Chrastava | 65:55 | + 13:14 |
16. | Langr Jan | SHK0101 | B | OK Slavia Hradec Králové | 66:36 | + 13:55 |
17. | Hašek Patrik | LTU0000 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 67:25 | + 14:44 |
18. | Černý Jan | MAS0100 | B | KČT Aš | 67:44 | + 15:03 |
19. | Bradáč Jakub | LLI0002 | B | TJ Loko Liberec | 68:17 | + 15:36 |
20. | Mühlbach Aleš | STH0104 | B | SK Studenec | 68:59 | + 16:18 |
21. | Porkert Jan | SHK0100 | B | OK Slavia Hradec Králové | 69:51 | + 17:10 |
22. | Víšek Martin | KAM0102 | B | OK Kamenice | 69:56 | + 17:15 |
23. | Tachezy Jan | DOR0102 | B | OK Dobříš | 71:12 | + 18:31 |
24. | Bartoš Václav | PGP0105 | C | SK Praga | 73:54 | + 21:13 |
25. | Poláček Tomáš | PZR0102 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 74:53 | + 22:12 |
26. | Kučera Jan | PHK0100 | B | OK 99 Hradec Králové | 76:47 | + 24:06 |
27. | Melichna Matěj | DKL0102 | B | KOB Kladno | 78:09 | + 25:28 |
28. | Záboj Petr | SJI0101 | B | OK Jihlava | 81:03 | + 28:22 |
29. | Forst Antonín | MFP0101 | B | VŠSK MFF UK Praha | 81:38 | + 28:57 |
30. | Růta Matyáš | TJN0102 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 81:46 | + 29:05 |
31. | Konvalinka Jindřich | LPU0004 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 83:51 | + 31:10 |
32. | Javůrek Emil | VSP0100 | C | USK Praha | 85:06 | + 32:25 |
33. | Nešpor Jan | TTR0101 | B | OOB Třebíč | 85:54 | + 33:13 |
34. | Postolka Jonáš | DKL0100 | C | KOB Kladno | 87:59 | + 35:18 |
35. | Tesařík Jáchym | DKP0106 | C | Oddíl OB Kotlářka | 88:19 | + 35:38 |
36. | Cícha Matěj | TTR0102 | B | OOB Třebíč | 96:00 | + 43:19 |
37. | Pecháček Vít | RIC0101 | C | OB Říčany | 121:02 | + 68:21 |
Bek Jiří | CHA0103 | B | OK Chrastava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vandas Daniel | PHK9805 | A | OK 99 Hradec Králové | 51:56 | |
2. | Thoř Tomáš | TUR9904 | A | OOB TJ Turnov | 56:57 | + 5:01 |
3. | Jíra Tomáš | KAM9802 | A | OK Kamenice | 62:49 | + 10:53 |
4. | Michek David | TJN9802 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 63:43 | + 11:47 |
5. | Novák Aleš | PGP9808 | B | SK Praga | 63:48 | + 11:52 |
6. | Novák Filip | TJN9801 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 63:56 | + 12:00 |
7. | Doležal Vít | SJC9802 | B | Sportcentrum Jičín | 67:15 | + 15:19 |
8. | Karatsiolis Kryštof | TUR9901 | A | OOB TJ Turnov | 67:21 | + 15:25 |
9. | Vítek Karel | DKL9901 | B | KOB Kladno | 67:42 | + 15:46 |
10. | Janeček Mirek | TJN9804 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 68:57 | + 17:01 |
11. | Žák Jan | LPU9802 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 70:05 | + 18:09 |
12. | Locker Tomáš | SRK9802 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 71:02 | + 19:06 |
13. | Kučera Kryšpín | PHK9900 | B | OK 99 Hradec Králové | 72:00 | + 20:04 |
14. | Sabol Josef | CTB9902 | B | SK OB Chotěboř | 74:06 | + 22:10 |
15. | Pelikán Lukáš | DKL9802 | C | KOB Kladno | 75:34 | + 23:38 |
16. | Hrouda Matěj | JIL9804 | B | OK Jilemnice | 75:59 | + 24:03 |
17. | Vydra Martin | STH9902 | B | SK Studenec | 77:47 | + 25:51 |
18. | Bek Ondřej | CHA9904 | B | OK Chrastava | 77:50 | + 25:54 |
19. | Vlastník Šimon | JIL9904 | B | OK Jilemnice | 80:22 | + 28:26 |
20. | Sladkovský Jaromír | TAP9902 | B | KOB TRETRA Praha | 81:18 | + 29:22 |
21. | Hasal Martin | PGP9804 | B | SK Praga | 81:55 | + 29:59 |
22. | Žanda Jan | CTB9901 | B | SK OB Chotěboř | 82:45 | + 30:49 |
23. | Foltýn Tomáš | SJI9801 | B | OK Jihlava | 83:40 | + 31:44 |
24. | Bambousek Jan | DOR9800 | C | OK Dobříš | 85:37 | + 33:41 |
25. | Postolka Jáchym | DKL9900 | B | KOB Kladno | 86:26 | + 34:30 |
26. | Varga Ondřej | KNC9900 | B | Sokol Kostelec n. Č. l. | 86:44 | + 34:48 |
27. | Košek Jan | LLI9801 | C | TJ Loko Liberec | 88:05 | + 36:09 |
28. | Čermák Jiří | CTB9903 | B | SK OB Chotěboř | 92:19 | + 40:23 |
29. | Borovička Tomáš | FSP9801 | B | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 93:16 | + 41:20 |
30. | Ridzoň Daniel | DKP9907 | C | Oddíl OB Kotlářka | 107:31 | + 55:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Werner Michal | PGP9705 | A | SK Praga | 77:59 | 4005 | |
2. | Zlámal David | SJC9603 | B | Sportcentrum Jičín | 82:17 | + 4:18 | 3811 |
3. | Buk Michal | ROU9601 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 89:37 | + 11:38 | 3479 |
4. | Šmaus Jan | TJN9700 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 92:46 | + 14:47 | 3337 |
5. | Hrdinka Daniel | VRL9701 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 95:42 | + 17:43 | 3204 |
6. | Koucký Martin | EKP9700 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 99:24 | + 21:25 | 3037 |
7. | Janáč Vašek | TAP9602 | B | KOB TRETRA Praha | 108:47 | + 30:48 | 2613 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valeš Jiří | LPM9502 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 80:55 | 9424 | |
2. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | E | OK Kamenice | 82:07 | + 1:12 | 9288 |
3. | Navrátil Boris | AOP9202 | C | Orientační Běh Opava | 82:41 | + 1:46 | 9223 |
4. | Šmelík Martin | ASU9644 | R | Magnus Orienteering | 84:36 | + 3:41 | 9005 |
5. | Janata Martin | DKP8306 | R | Oddíl OB Kotlářka | 84:54 | + 3:59 | 8971 |
6. | Luštický Martin | TUR8700 | R | OOB TJ Turnov | 85:03 | + 4:08 | 8954 |
7. | Bouchal Jiří | VPM8449 | R | KOS Slavia VŠ Plzeň | 85:43 | + 4:48 | 8878 |
8. | Prášil Marek | SJI7313 | R | OK Jihlava | 85:51 | + 4:56 | 8863 |
9. | Kolovský František | LPM9202 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 86:34 | + 5:39 | 8782 |
10. | Procházka Jan | PGP8206 | C | SK Praga | 88:59 | + 8:04 | 8507 |
11. | Makovský Jakub | TAP8511 | C | KOB TRETRA Praha | 89:27 | + 8:32 | 8454 |
12. | Kořínek Tomáš | BOR9007 | C | OK Jiskra Nový Bor | 90:42 | + 9:47 | 8312 |
13. | Zelinka Jiří | MBM8740 | C | O-mikron | 93:06 | + 12:11 | 8039 |
14. | Matějů Michal | VLI7702 | C | Slavia Liberec orienteering | 93:59 | + 13:04 | 7939 |
15. | Kopáček Jan | CHT8510 | C | OOB SK Chrast | 94:08 | + 13:13 | 7922 |
16. | Rusý Tomáš | KAM9301 | C | OK Kamenice | 94:31 | + 13:36 | 7878 |
17. | Matějů Luboš | PGP7601 | R | SK Praga | 95:11 | + 14:16 | 7802 |
18. | Remeš Petr | SHK9403 | C | OK Slavia Hradec Králové | 95:22 | + 14:27 | 7781 |
19. | Habán Ivo | VLI7707 | C | Slavia Liberec orienteering | 95:23 | + 14:28 | 7779 |
20. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 95:55 | + 15:00 | 7719 |
21. | Fibír Tomáš | FSP7901 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 96:33 | + 15:38 | 7647 |
22. | Novák Pavel | CTB7001 | C | SK OB Chotěboř | 96:43 | + 15:48 | 7628 |
23. | Seidl Miroslav | EKP7402 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 97:38 | + 16:43 | 7524 |
24. | Oľhava Rastislav | ASU8949 | C | Magnus Orienteering | 97:43 | + 16:48 | 7514 |
25. | Stehlík Petr | LPM7903 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 97:51 | + 16:56 | 7499 |
26. | Holas Ondřej | TUR8501 | C | OOB TJ Turnov | 97:52 | + 16:57 | 7497 |
27. | Bašus Petr | SCP7400 | C | OK Sparta Praha | 98:38 | + 17:43 | 7410 |
28. | Veselý Jakub | PGP9503 | C | SK Praga | 98:39 | + 17:44 | 7408 |
29. | Kobr Tomáš | VLI8901 | C | Slavia Liberec orienteering | 98:47 | + 17:52 | 7393 |
30. | Červinka Jan | OKP8901 | C | SK OK 24 Praha | 99:36 | + 18:41 | 7300 |
31. | Pátek Michal | CHC8603 | C | K.O.B. Choceň | 99:55 | + 19:00 | 7264 |
32. | Pašek František | KAM7600 | C | OK Kamenice | 100:12 | + 19:17 | 7232 |
33. | Kazda Jiří | SJC8006 | C | Sportcentrum Jičín | 100:30 | + 19:35 | 7198 |
34. | Justa Pavel | PHK8701 | C | OK 99 Hradec Králové | 100:43 | + 19:48 | 7173 |
34. | Pilař Karel | BSO7801 | C | KOB Baník Sokolov | 100:43 | + 19:48 | 7173 |
34. | Hora Vojtěch | PGP8301 | C | SK Praga | 100:43 | + 19:48 | 7173 |
37. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | C | SK Praga | 102:16 | + 21:21 | 6997 |
38. | Švihovský Jaromír | SJC8005 | C | Sportcentrum Jičín | 102:26 | + 21:31 | 6978 |
39. | Kučera Tomáš | STH9402 | C | SK Studenec | 104:16 | + 23:21 | 6770 |
40. | Hájek Adam | KAM9202 | C | OK Kamenice | 106:20 | + 25:25 | 6535 |
41. | Čechlovský Jan | CHA9300 | C | OK Chrastava | 107:16 | + 26:21 | 6428 |
42. | Kapal Tomáš | KAM9402 | C | OK Kamenice | 108:35 | + 27:40 | 6279 |
43. | Váňa Martin | TUR8401 | C | OOB TJ Turnov | 108:52 | + 27:57 | 6247 |
44. | Kos Tomáš | LPU9303 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 109:35 | + 28:40 | 6165 |
45. | Pražák Jiří | ZBP7800 | C | OOB SK Zbraslav | 109:58 | + 29:03 | 6122 |
46. | Vrabec Ondřej | SCP8303 | C | OK Sparta Praha | 110:55 | + 30:00 | 6014 |
47. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 111:33 | + 30:38 | 5942 |
48. | Hanák Jan | SLA8002 | C | SKOB Slaný | 112:51 | + 31:56 | 5794 |
49. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | C | Oddíl OB Kotlářka | 113:47 | + 32:52 | 5688 |
50. | Fiala Martin | TTR8801 | C | OOB Třebíč | 114:10 | + 33:15 | 5644 |
51. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 114:47 | + 33:52 | 5574 |
52. | Černý Martin | JIL8703 | C | OK Jilemnice | 115:31 | + 34:36 | 5491 |
53. | Jalový Vlastimil | RBK8604 | C | SK Radioklub Blansko | 117:11 | + 36:16 | 5301 |
54. | Klaška Pavel | DKP9301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 117:48 | + 36:53 | 5231 |
55. | Kalina Miroslav | EKP8211 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 117:54 | + 36:59 | 5220 |
56. | Štregl Petr | VRL7303 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 118:54 | + 37:59 | 5106 |
57. | Hladký Viktor | VAM8201 | C | OOB Vamberk | 119:33 | + 38:38 | 5032 |
58. | Prášil Ondřej | SJC8401 | C | Sportcentrum Jičín | 120:48 | + 39:53 | 4890 |
59. | Korecký Miroslav | CHT7901 | C | OOB SK Chrast | 125:41 | + 44:46 | 4335 |
60. | Filičko Marek | LPU7102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 126:04 | + 45:09 | 4291 |
61. | Vondra Jiří | FSP7600 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 127:37 | + 46:42 | 4115 |
62. | Veselý Ondřej | PHK8505 | C | OK 99 Hradec Králové | 129:11 | + 48:16 | 3937 |
63. | Pova Ondřej | KRL9304 | C | Kometa Kralovice | 132:12 | + 51:17 | 3594 |
64. | Vlach Martin | PGP8605 | C | SK Praga | 137:32 | + 56:37 | 2987 |
65. | Šilhavý Jakub | LPM8500 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 144:35 | + 63:40 | 2186 |
Černý Vojtěch | JIL9006 | C | OK Jilemnice | DISK | 0 | ||
Kamenický Jeroným | OSN9549 | R | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zakouřil Tomáš | TUV7500 | C | SOK TJ Turnov | 55:58 | 7093 | |
2. | Fujáček Jan | SCP7506 | C | OK Sparta Praha | 56:07 | + 0:09 | 7075 |
3. | Janas Petr | PGP7106 | C | SK Praga | 56:39 | + 0:41 | 7008 |
4. | Mrázek Jiří | DKP7911 | C | Oddíl OB Kotlářka | 56:58 | + 1:00 | 6968 |
5. | Pýcha Lukáš | SNA8402 | C | TJ START Náchod | 57:52 | + 1:54 | 6855 |
6. | Tichý Tomáš | SJH9201 | C | SJH Jindřichův Hradec | 58:33 | + 2:35 | 6769 |
7. | Hanč Petr | VRL8001 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 59:31 | + 3:33 | 6648 |
8. | Zikmund Zdeněk | SJC9703 | A | Sportcentrum Jičín | 59:32 | + 3:34 | 6646 |
9. | Charvát Jiří | STH9204 | C | SK Studenec | 60:24 | + 4:26 | 6537 |
10. | Hyka Jan | TUR9002 | C | OOB TJ Turnov | 61:12 | + 5:14 | 6437 |
11. | Jirků Roman | SJI8309 | C | OK Jihlava | 62:11 | + 6:13 | 6313 |
12. | Blahuta Marek | MFP7301 | C | VŠSK MFF UK Praha | 63:15 | + 7:17 | 6179 |
13. | Neumann Petr | 6YC8700 | C | Neregistrovaní | 64:05 | + 8:07 | |
14. | Wohanka Petr | VRL7305 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 65:09 | + 9:11 | 5941 |
15. | Dvořák Miroslav | ZBP7601 | C | OOB SK Zbraslav | 65:23 | + 9:25 | 5912 |
16. | Novák Daniel | DOK8700 | C | OK Doksy | 66:02 | + 10:04 | 5830 |
17. | Václavík Jan | VPM8701 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 66:06 | + 10:08 | 5822 |
18. | Štěňha Martin | EKP7608 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 66:18 | + 10:20 | 5797 |
19. | Zitka Adam | LPU8402 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 66:47 | + 10:49 | 5736 |
20. | Hrouda Martin | FSP7612 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 67:22 | + 11:24 | 5663 |
21. | Hlaváč Jaroslav | EKP9205 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 67:49 | + 11:51 | 5606 |
22. | Lenkei Ákos | 46H8200 | C | Hidegkúti Spartacus | 68:17 | + 12:19 | |
23. | Heřman Ondřej | KRE9510 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 69:27 | + 13:29 | |
24. | Rusin Jan | BRU7601 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 69:31 | + 13:33 | 5393 |
25. | Jalový Milan | RBK8347 | C | SK Radioklub Blansko | 69:33 | + 13:35 | 5389 |
26. | Besta Lukáš | KNC8101 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 69:35 | + 13:37 | 5384 |
27. | Blažek Vojtěch | OPI8700 | C | Orientační sporty Písek | 70:20 | + 14:22 | 5290 |
28. | Nývlt Petr | DKP8004 | C | Oddíl OB Kotlářka | 71:18 | + 15:20 | 5169 |
29. | Gorčica Pavel | CHA6200 | C | OK Chrastava | 72:53 | + 16:55 | 4970 |
30. | Černý Ondřej | EKP8511 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 73:24 | + 17:26 | 4906 |
31. | Matyšek Bronislav | PLU7823 | C | TJ SOKOL Plumlov | 73:37 | + 17:39 | 4878 |
32. | Vojtík Petr | DKP7203 | C | Oddíl OB Kotlářka | 73:40 | + 17:42 | 4872 |
33. | Pavlík Libor | LIT7605 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 73:47 | + 17:49 | 4857 |
34. | Oujeský Tomáš | ADA7433 | C | OOB Spartak Adamov | 74:55 | + 18:57 | 4715 |
35. | Fišer Jiří | SLP8503 | C | OOB Slavia Praha | 75:03 | + 19:05 | 4698 |
36. | Horčička Petr | UOL7007 | C | SOB Olomouc | 77:15 | + 21:17 | 4422 |
37. | Posselt Martin | TJN9501 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 77:44 | + 21:46 | 4362 |
38. | Souček Tomáš | SHK8200 | C | OK Slavia Hradec Králové | 78:17 | + 22:19 | 4293 |
39. | Cupák Jiří | VRL7201 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 80:51 | + 24:53 | 3971 |
40. | Lohr Ivo | SCP6801 | C | OK Sparta Praha | 81:50 | + 25:52 | 3847 |
41. | Lžíčař Martin | DOB8803 | C | KOB Dobruška | 83:10 | + 27:12 | 3680 |
42. | Eiselt Jan | LTP8801 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 83:18 | + 27:20 | 3663 |
43. | Mikan Albert | EKP8606 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 85:09 | + 29:11 | 3431 |
44. | Beneš Michal | TJP7800 | C | TJ Sokol Troja | 85:13 | + 29:15 | 3423 |
45. | Kubec Pavel | STB6601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 85:23 | + 29:25 | 3402 |
46. | Pecháček Libor | RIC7600 | C | OB Říčany | 85:28 | + 29:30 | 3391 |
47. | Vaněk Petr | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | 85:29 | + 29:31 | 3389 |
48. | Borák Michal | EKP8304 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 85:38 | + 29:40 | 3370 |
49. | Tesař Jan | SCP8501 | C | OK Sparta Praha | 86:33 | + 30:35 | 3255 |
50. | Bernášek Jiří | STB8101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 87:38 | + 31:40 | 3119 |
51. | Voleský Leoš | KAM7900 | C | OK Kamenice | 90:15 | + 34:17 | 2791 |
52. | Martínek Robert | VPM7700 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 90:20 | + 34:22 | 2780 |
53. | Žídek Karel | TUR8207 | C | OOB TJ Turnov | 91:21 | + 35:23 | 2653 |
54. | Červinka Jaroslav | OKP9000 | C | SK OK 24 Praha | 95:16 | + 39:18 | 2161 |
55. | Heřman Daniel | KRE7100 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 97:18 | + 41:20 | 1906 |
56. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | C | OK Sparta Praha | 99:16 | + 43:18 | 1659 |
57. | Kautský Jiří | 9BC8200 | C | NNN | 99:35 | + 43:37 | |
58. | Beran Pavel | TZL7920 | C | SKOB Zlín | 101:36 | + 45:38 | 1367 |
59. | Vereš Lukáš | 8TC8800 | C | Tempo | 105:57 | + 49:59 | |
60. | Kos Tomáš | 37C7902 | C | Bez registrace | 123:12 | + 67:14 | |
Štrait Martin | VSP7602 | C | USK Praha | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 72:39 | |
2. | Gregor Martin | CTB7701 | C | SK OB Chotěboř | 74:39 | + 2:00 |
3. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | C | OK Slavia Hradec Králové | 77:41 | + 5:02 |
4. | Šklíba Jan | SRK7501 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 79:20 | + 6:41 |
5. | Blažek Martin | ZVO7505 | C | OB SK Zvole | 80:21 | + 7:42 |
6. | Prošek Michal | SJI7823 | C | OK Jihlava | 80:22 | + 7:43 |
7. | Král Aleš | MFP7808 | C | VŠSK MFF UK Praha | 81:41 | + 9:02 |
8. | Kužel Tomáš | FSP7610 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 82:04 | + 9:25 |
9. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 84:26 | + 11:47 |
10. | Šemelík Petr | DKL6901 | C | KOB Kladno | 90:18 | + 17:39 |
11. | Žemla Tomáš | KAM7105 | C | OK Kamenice | 90:35 | + 17:56 |
12. | Václavek Jan | LPU7816 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 91:56 | + 19:17 |
13. | Slovák Miroslav | SHK7704 | C | OK Slavia Hradec Králové | 96:01 | + 23:22 |
14. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | C | SOBSA | 102:05 | + 29:26 |
15. | Dubec Pavel | SCP8003 | C | OK Sparta Praha | 104:32 | + 31:53 |
16. | Vančura Martin | ASU8049 | C | Magnus Orienteering | 107:18 | + 34:39 |
17. | Milota Jan | KAM7200 | C | OK Kamenice | 114:45 | + 42:06 |
18. | Chvátil Jiří | PHK7200 | C | OK 99 Hradec Králové | 118:24 | + 45:45 |
19. | Jedlička Adam | KAM7700 | C | OK Kamenice | 122:29 | + 49:50 |
20. | Petříček Martin | MKP8000 | C | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | 151:02 | + 78:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 65:28 | |
2. | Venhoda Milan | SJI7104 | C | OK Jihlava | 66:14 | + 0:46 |
3. | Arnošt Kamil | DOR7301 | C | OK Dobříš | 66:40 | + 1:12 |
4. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | C | OK Jihlava | 67:00 | + 1:32 |
4. | Kovářík Tomáš | KAM6901 | C | OK Kamenice | 67:00 | + 1:32 |
6. | Bolehovský Pavel | EKP7103 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 67:20 | + 1:52 |
7. | Martan Jiří | VLI7300 | C | Slavia Liberec orienteering | 70:50 | + 5:22 |
8. | Pachner Pavel | CHA7501 | C | OK Chrastava | 71:10 | + 5:42 |
9. | Šafařík Ivo | CST7401 | C | OB Strakonice | 73:05 | + 7:37 |
10. | Šístek Daniel | SCP7507 | C | OK Sparta Praha | 73:06 | + 7:38 |
11. | Vácha Tomáš | BOR7409 | C | OK Jiskra Nový Bor | 73:51 | + 8:23 |
12. | Vlašímský Robert | SKV7201 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 74:05 | + 8:37 |
13. | Tomeš Petr | SJC7531 | C | Sportcentrum Jičín | 78:02 | + 12:34 |
14. | Bambousek Martin | DOR7302 | C | OK Dobříš | 78:26 | + 12:58 |
15. | Orany Tomáš | SJI7311 | C | OK Jihlava | 79:50 | + 14:22 |
16. | Tuma Jaroslav | SJC7305 | C | Sportcentrum Jičín | 80:21 | + 14:53 |
17. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | C | TJ Růžená | 81:22 | + 15:54 |
18. | Houska Jindřich | DOR7601 | C | OK Dobříš | 82:54 | + 17:26 |
19. | Fišar Miroslav | KRL7201 | C | Kometa Kralovice | 83:01 | + 17:33 |
20. | Vokurka Jan | TJN7501 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 84:39 | + 19:11 |
21. | Poborský Petr | EKP7500 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 84:51 | + 19:23 |
22. | Víteček Jan | DKP7201 | C | Oddíl OB Kotlářka | 85:45 | + 20:17 |
23. | Janeček Jura | EKP6701 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 85:56 | + 20:28 |
24. | Koten Pavel | RIC7200 | C | OB Říčany | 88:06 | + 22:38 |
25. | Blažek Petr | SJH7402 | C | SJH Jindřichův Hradec | 88:10 | + 22:42 |
26. | Chrást Tomáš | STH7401 | C | SK Studenec | 88:16 | + 22:48 |
27. | Folprecht Eduard | TUV7304 | C | SOK TJ Turnov | 88:46 | + 23:18 |
28. | Řehák Miroslav | KAD7101 | C | Originální Vivalín Team Kadaň | 88:48 | + 23:20 |
29. | Šmol Marcel | DOK7300 | C | OK Doksy | 89:20 | + 23:52 |
30. | Foršt Jakub | DOR7501 | C | OK Dobříš | 89:27 | + 23:59 |
31. | Pelant Michal | RIC7400 | C | OB Říčany | 89:57 | + 24:29 |
32. | Pecka Jan | EKP6800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 90:07 | + 24:39 |
33. | Veselý Oldřich | SJH7101 | C | SJH Jindřichův Hradec | 91:08 | + 25:40 |
34. | Jandera Tomáš | DVP7304 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 94:51 | + 29:23 |
35. | Kučera Pavel | DOR7101 | C | OK Dobříš | 97:32 | + 32:04 |
36. | Dítko Jan | SKV7301 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 98:56 | + 33:28 |
37. | Mareš Alexander | NEJ7300 | C | TJ Jiskra Nejdek | 102:08 | + 36:40 |
38. | Matoušek Petr | EKP7503 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 102:25 | + 36:57 |
39. | Lorenc Václav | DOR7200 | C | OK Dobříš | 103:00 | + 37:32 |
40. | Mokrý Pavel | ABM6801 | C | KOB Moira Brno | 103:17 | + 37:49 |
41. | Španěl Ondřej | DOR7100 | C | OK Dobříš | 104:47 | + 39:19 |
42. | Mokrý Pavel | VLI7501 | C | Slavia Liberec orienteering | 106:30 | + 41:02 |
43. | Würz Bohuslav | LTP7307 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 109:26 | + 43:58 |
44. | Pobuda Michal | SJH7403 | C | SJH Jindřichův Hradec | 138:07 | + 72:39 |
45. | Dejnožka Jiří | TJN7503 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 138:42 | + 73:14 |
46. | Balej Jiří | KAM7201 | C | OK Kamenice | 145:43 | + 80:15 |
Vandas Luděk | VAM6601 | C | OOB Vamberk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Illner Jakub | DKP6601 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:51 | |
2. | Hašek Ondřej | VPM6902 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 59:49 | + 0:58 |
3. | Pelc Václav | CST6702 | C | OB Strakonice | 60:30 | + 1:39 |
4. | Vlastník Zdeněk | JIL6901 | C | OK Jilemnice | 60:34 | + 1:43 |
5. | Fencl Petr | LPU6901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 62:08 | + 3:17 |
6. | Trefný Pavel | NNN7000 | C | Neregistrovaní | 63:35 | + 4:44 |
7. | Mareček Petr | OSN6900 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 64:08 | + 5:17 |
8. | Princ David | TCB6901 | C | SK Technik České Budějovice | 65:43 | + 6:52 |
9. | Beneš Jan | SJH7001 | C | SJH Jindřichův Hradec | 66:09 | + 7:18 |
10. | Hnízdil Jan | KAS7100 | C | KOB Kamenický Šenov | 67:15 | + 8:24 |
11. | Langr Jan | SHK6701 | C | OK Slavia Hradec Králové | 67:30 | + 8:39 |
12. | Šrámek Petr | RIC6905 | C | OB Říčany | 69:21 | + 10:30 |
13. | Klaška Jan | NNN700a | C | Neregistrovaní | 69:52 | + 11:01 |
14. | Kubec Martin | DOB7002 | C | KOB Dobruška | 71:07 | + 12:16 |
15. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 72:22 | + 13:31 |
16. | Pšenička Jiří | TCB6301 | C | SK Technik České Budějovice | 74:11 | + 15:20 |
17. | Fürst Aleš | LLI6801 | C | TJ Loko Liberec | 74:17 | + 15:26 |
18. | Kohout Josef | SHK6902 | C | OK Slavia Hradec Králové | 75:05 | + 16:14 |
19. | Bruner Luboš | LTP6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 76:50 | + 17:59 |
20. | Faltejsek Pavel | PHK7003 | C | OK 99 Hradec Králové | 79:59 | + 21:08 |
21. | Lazák Jan | LTU6900 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 80:13 | + 21:22 |
22. | Straka Lukáš | SLA7002 | C | SKOB Slaný | 80:26 | + 21:35 |
23. | Kalousek Jiří | DKP6901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 81:54 | + 23:03 |
24. | Bílý Petr | LTP6805 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 82:10 | + 23:19 |
25. | Posselt Martin | TJN6802 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 82:52 | + 24:01 |
26. | Žanda Jan | CTB6701 | C | SK OB Chotěboř | 85:48 | + 26:57 |
27. | Kroupa Štěpán | VPM6904 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 86:05 | + 27:14 |
28. | Velichkov Petar | DKP6704 | C | Oddíl OB Kotlářka | 86:57 | + 28:06 |
29. | Žáček Martin | FSP6803 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 87:56 | + 29:05 |
30. | Háněl Jaromír | ZVO6801 | C | OB SK Zvole | 88:16 | + 29:25 |
31. | Aster Vladimír | SLA6500 | C | SKOB Slaný | 89:19 | + 30:28 |
32. | Vacek Milan | SJI6901 | C | OK Jihlava | 89:47 | + 30:56 |
33. | Šimša Jaromír | MFP7100 | C | VŠSK MFF UK Praha | 90:48 | + 31:57 |
34. | Liška Jindřich | KPY6700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 92:14 | + 33:23 |
35. | Staněk Rostislav | VPM6801 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 93:35 | + 34:44 |
36. | Hejsek Jiří | KAM6900 | C | OK Kamenice | 94:31 | + 35:40 |
37. | Mayer Tomáš | KSH6900 | C | OB Kašperské Hory | 102:19 | + 43:28 |
38. | Šoupa Karel | LPM6900 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 104:50 | + 45:59 |
39. | Sanna Roberto | DKP6703 | C | Oddíl OB Kotlářka | 106:47 | + 47:56 |
40. | Škácha Michal | KAM7102 | C | OK Kamenice | 109:01 | + 50:10 |
41. | Lejbl Ladislav | LBE6900 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 111:11 | + 52:20 |
42. | Šustr Pavel | KSH7001 | C | OB Kašperské Hory | 118:44 | + 59:53 |
43. | Apeltauer Milan | SCP6802 | C | OK Sparta Praha | 119:18 | + 60:27 |
44. | Řezáč Pavel | VLI6900 | C | Slavia Liberec orienteering | 121:06 | + 62:15 |
45. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | C | OK Roztoky | 130:20 | + 71:29 |
46. | Dobeš Václav | KPY5701 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 130:46 | + 71:55 |
47. | Kovář Boris | LTP6710 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 144:17 | + 85:26 |
Kraml Martin | ZVO7102 | C | OB SK Zvole | DISK | ||
Krausz Milan | FSP6700 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koucký Roman | EKP6301 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 53:30 | |
2. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | C | OK Jiskra Nový Bor | 54:25 | + 0:55 |
3. | Ročejdl Marek | KAM6400 | C | OK Kamenice | 56:52 | + 3:22 |
4. | Folprecht Miroslav | TUR5501 | C | OOB TJ Turnov | 56:55 | + 3:25 |
5. | Novák Libor | OKP6504 | C | SK OK 24 Praha | 57:39 | + 4:09 |
6. | Novák Ivo | OKP6200 | C | SK OK 24 Praha | 58:05 | + 4:35 |
7. | Vydra Ivan | CHA6600 | C | OK Chrastava | 59:37 | + 6:07 |
8. | Hradecký Jaroslav | DOK6300 | C | OK Doksy | 59:48 | + 6:18 |
9. | Schindler Jiří | TJN6301 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 59:55 | + 6:25 |
10. | Kurz Zdeněk | VPM6301 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 60:59 | + 7:29 |
11. | Teringl Radek | VCB6502 | C | OB České Budějovice | 62:37 | + 9:07 |
12. | Bendák Petr | LTU6500 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 62:41 | + 9:11 |
13. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 63:25 | + 9:55 |
14. | Karvánek Petr | BOR6600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 64:11 | + 10:41 |
15. | Šimek Tomáš | FSP6304 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 66:20 | + 12:50 |
16. | Valach Petr | LPU6505 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 71:45 | + 18:15 |
17. | Cincibus Pavel | FSP6605 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 72:48 | + 19:18 |
18. | Funda Jiří | API6401 | C | OK Andante Písek | 73:55 | + 20:25 |
19. | Lederer Pavel | DOK6600 | C | OK Doksy | 76:40 | + 23:10 |
20. | Klaška Pavel | DKP6500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 78:18 | + 24:48 |
21. | Forst Libor | MFP6301 | C | VŠSK MFF UK Praha | 79:06 | + 25:36 |
22. | Petráček Aleš | SJI6301 | C | OK Jihlava | 83:47 | + 30:17 |
23. | Žucha Jiří | TJN6603 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 85:51 | + 32:21 |
24. | Hájek Tomáš | ZVO6401 | C | OB SK Zvole | 87:09 | + 33:39 |
25. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | C | OK 99 Hradec Králové | 87:26 | + 33:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milota Josef | MLA5801 | C | MLOK Mariánské Lázně | 47:57 | |
2. | Škorpil Martin | HOR5700 | C | TJ Jiskra Hořice | 48:10 | + 0:13 |
3. | Dikoš Pavel | BOR6003 | C | OK Jiskra Nový Bor | 49:12 | + 1:15 |
4. | Novotný Otakar | TJN5604 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 52:46 | + 4:49 |
5. | Dušátko Petr | PHK5702 | C | OK 99 Hradec Králové | 53:00 | + 5:03 |
6. | Tichovský Martin | PGP6100 | C | SK Praga | 53:04 | + 5:07 |
7. | Červinka Jaroslav | OKP5803 | C | SK OK 24 Praha | 53:58 | + 6:01 |
8. | Kunc Radovan | TJN5549 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 54:00 | + 6:03 |
9. | Nešpor Jan | TTR6101 | C | OOB Třebíč | 54:04 | + 6:07 |
10. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 54:59 | + 7:02 |
11. | Fanta Miroslav | EKP5800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 57:01 | + 9:04 |
12. | Kettner Pavel | HCE5900 | C | TJ Hostivice | 57:36 | + 9:39 |
13. | Běhoun Pavel | PHK5701 | C | OK 99 Hradec Králové | 58:51 | + 10:54 |
14. | Gazdačko Milan | SHK5702 | C | OK Slavia Hradec Králové | 60:08 | + 12:11 |
15. | Ludvík Petr | STB5701 | C | TJ Stadion Nový Bor | 60:33 | + 12:36 |
16. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | C | OK Jihlava | 61:21 | + 13:24 |
17. | Konopáč Jiří | TUR5803 | C | OOB TJ Turnov | 62:22 | + 14:25 |
18. | Kovář Karel | LTP6102 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 63:03 | + 15:06 |
19. | Flašar Jan | KCK5701 | C | KOB Český Krumlov | 65:25 | + 17:28 |
20. | Kavka Jiří | SCP5900 | C | OK Sparta Praha | 67:47 | + 19:50 |
21. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | C | KOB TRETRA Praha | 69:42 | + 21:45 |
22. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | C | TJ Hostivice | 71:13 | + 23:16 |
23. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | C | KOB TRETRA Praha | 72:11 | + 24:14 |
24. | Vícha Vladimír | LPU5801 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 73:34 | + 25:37 |
25. | Kološ Oldřich | LPU6003 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 74:33 | + 26:36 |
26. | Novotný Miroslav | LPU5905 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 77:04 | + 29:07 |
27. | Kraus Ota | TJP5700 | C | TJ Sokol Troja | 80:19 | + 32:22 |
28. | Štětina Jiří | HCE6100 | C | TJ Hostivice | 82:01 | + 34:04 |
29. | Tomaščin Jaroslav | MKP5800 | C | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | 86:04 | + 38:07 |
30. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | C | KOB Dobřichovice | 89:19 | + 41:22 |
31. | Janovič Ondřej | SKV5901 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 92:49 | + 44:52 |
32. | Karel Miloš | JIL6004 | C | OK Jilemnice | 95:24 | + 47:27 |
33. | Borovička Milan | FSP6104 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 97:44 | + 49:47 |
34. | Grivalský Michal | PGP5900 | C | SK Praga | 101:59 | + 54:02 |
35. | Doležal Jan | VPM5701 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 106:03 | + 58:06 |
36. | Pšenička Miloslav | TCB6101 | C | SK Technik České Budějovice | 121:22 | + 73:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hejzlar Josef | VCB5601 | C | OB České Budějovice | 46:50 | |
2. | Šedivý Jiří | EKP5500 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 49:58 | + 3:08 |
3. | Škoda Přemek | VLI5301 | C | Slavia Liberec orienteering | 53:03 | + 6:13 |
4. | Pilař Karel | MAS5501 | C | KČT Aš | 53:43 | + 6:53 |
5. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | C | SK LOB Nová Paka | 54:35 | + 7:45 |
6. | Farář Václav | LPU5201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:29 | + 9:39 |
7. | Knap Jan | LPU5101 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 57:59 | + 11:09 |
8. | Štěrba Pavel | LPU5408 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 60:29 | + 13:39 |
9. | Šámal Václav | OKP5600 | C | SK OK 24 Praha | 60:46 | + 13:56 |
10. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | C | KOB TRETRA Praha | 67:03 | + 20:13 |
11. | Kaška Rudolf | CHA5500 | C | OK Chrastava | 68:30 | + 21:40 |
12. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 68:36 | + 21:46 |
13. | Pavlík Milan | CHA5400 | C | OK Chrastava | 70:16 | + 23:26 |
14. | Adrián Petr | EKP5600 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 73:00 | + 26:10 |
15. | Borák Stanislav | EKP5212 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 73:44 | + 26:54 |
16. | Jun Drahomír | KNC5501 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 77:04 | + 30:14 |
17. | Wald František | FSP5300 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 79:29 | + 32:39 |
18. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 84:03 | + 37:13 |
19. | Jahn Pavel | SCP5500 | C | OK Sparta Praha | 94:08 | + 47:18 |
20. | Nechyba Jiri | 61C5300 | C | Stara Hut | 94:15 | + 47:25 |
21. | Cabrnoch Jiří | DKL5400 | C | KOB Kladno | 94:17 | + 47:27 |
22. | Kukla Jan | TJP5600 | C | TJ Sokol Troja | 98:43 | + 51:53 |
23. | Sysel Zdeněk | PGP5200 | C | SK Praga | 102:06 | + 55:16 |
24. | Hojný Oldřich | SCP5201 | C | OK Sparta Praha | 104:59 | + 58:09 |
25. | Brumek Stanislav | DKL5201 | C | KOB Kladno | 108:15 | + 61:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Oldřich | VLI5101 | C | Slavia Liberec orienteering | 46:29 | |
2. | Provazník Jiří | TUR5102 | C | OOB TJ Turnov | 48:40 | + 2:11 |
3. | Knobloch Jindřich | VRL4901 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 50:55 | + 4:26 |
4. | Karmazín Petr | VLI4901 | C | Slavia Liberec orienteering | 52:58 | + 6:29 |
5. | Peterka František | TJP4900 | C | TJ Sokol Troja | 54:47 | + 8:18 |
6. | Rejmont Milan | LTU4801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 56:17 | + 9:48 |
7. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 58:03 | + 11:34 |
8. | Jakubec Jindřich | TUR4801 | C | OOB TJ Turnov | 58:42 | + 12:13 |
9. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 58:46 | + 12:17 |
10. | Farář Jaroslav | VRL5002 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:55 | + 12:26 |
11. | Horáček Miroslav | VLI5000 | C | Slavia Liberec orienteering | 58:56 | + 12:27 |
12. | Stehno Pavel | DKP4900 | C | Oddíl OB Kotlářka | 59:18 | + 12:49 |
13. | Ševčík Milan | CHA5003 | C | OK Chrastava | 60:51 | + 14:22 |
14. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | C | Radioelektronika Cheb | 62:44 | + 16:15 |
15. | Štregl Tomáš | VRL5001 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 63:03 | + 16:34 |
16. | Beránek Petr | VPM4502 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 66:53 | + 20:24 |
17. | Rančák Josef | BOR5004 | C | OK Jiskra Nový Bor | 68:27 | + 21:58 |
18. | Švec Zdeněk | SLA4700 | C | SKOB Slaný | 69:57 | + 23:28 |
19. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | C | OK Jilemnice | 72:11 | + 25:42 |
20. | Ježek Ladislav | VLI4900 | C | Slavia Liberec orienteering | 72:30 | + 26:01 |
21. | Paukert Milan | TJP5000 | C | TJ Sokol Troja | 75:20 | + 28:51 |
22. | Novák Karel | NPA5001 | C | SK LOB Nová Paka | 77:27 | + 30:58 |
23. | Tvrdek Vojtěch | TUR4949 | C | OOB TJ Turnov | 78:52 | + 32:23 |
24. | Procházka Aleš | DKP4700 | C | Oddíl OB Kotlářka | 79:13 | + 32:44 |
25. | Toušek Miloslav | MKP5000 | C | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | 80:56 | + 34:27 |
26. | Fiala Miloš | KSH4801 | C | OB Kašperské Hory | 83:57 | + 37:28 |
27. | Kadavý Zdeněk | CHA4901 | C | OK Chrastava | 87:05 | + 40:36 |
28. | Ryšavý Vít | TJP4700 | C | TJ Sokol Troja | 93:34 | + 47:05 |
29. | Čenovský Jiří | MKP4900 | C | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | 105:09 | + 58:40 |
30. | Kramoliš Jan | PVP5000 | C | VSS Přírodověda Praha | 129:18 | + 82:49 |
Pospíšil Jiří | TUV4701 | C | SOK TJ Turnov | DISK | ||
Pokorný Karel | TCB4701 | C | SK Technik České Budějovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švadlena Jiří | CHC4601 | C | K.O.B. Choceň | 44:28 | |
2. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 46:10 | + 1:42 |
3. | Šafařík Bedřich | CST4601 | C | OB Strakonice | 55:12 | + 10:44 |
4. | Čadil Jan | FSP4300 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 55:42 | + 11:14 |
5. | Fišák Jan | MLA4401 | C | MLOK Mariánské Lázně | 57:13 | + 12:45 |
6. | Fridrich Jaroslav | LPU4501 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 58:04 | + 13:36 |
7. | Novotný Jiří | SLP4601 | C | OOB Slavia Praha | 59:37 | + 15:09 |
8. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 59:44 | + 15:16 |
9. | Procházka Zdenko | DKP4300 | C | Oddíl OB Kotlářka | 62:10 | + 17:42 |
10. | Paul Josef | DCE4401 | C | KOB Dobřichovice | 63:51 | + 19:23 |
11. | Sklenář Jan | MLA4201 | C | MLOK Mariánské Lázně | 64:43 | + 20:15 |
12. | Schimm Dieter | BSO4401 | C | KOB Baník Sokolov | 69:40 | + 25:12 |
13. | Aschermann Michal | TEP4400 | C | Tempo Praha | 71:34 | + 27:06 |
14. | Novotný František | PUL4200 | C | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 73:40 | + 29:12 |
15. | Rakovec Miloš | SCP4500 | C | OK Sparta Praha | 74:47 | + 30:19 |
16. | Nosál Stanislav | LBE4600 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 83:43 | + 39:15 |
17. | Mudr Stanislav | DCE4400 | C | KOB Dobřichovice | 85:24 | + 40:56 |
18. | Dvořák Jaromír | PGP4601 | C | SK Praga | 92:23 | + 47:55 |
19. | Hlavatý Karel | SJP4200 | C | KČT Slavoj Praha | 114:10 | + 69:42 |
Matějů Ivan | UVP4600 | C | Slovan Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 44:39 | |
2. | Attl Vladimír | PGP3800 | C | SK Praga | 49:19 | + 4:40 |
3. | Frey Jaromír | NEJ4100 | C | TJ Jiskra Nejdek | 49:57 | + 5:18 |
4. | Mikulecký Jan | PHK3801 | C | OK 99 Hradec Králové | 57:41 | + 13:02 |
5. | Novotný Petr | PHK3802 | C | OK 99 Hradec Králové | 65:50 | + 21:11 |
6. | Beránek Miroslav | BOR3900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 70:50 | + 26:11 |
Rychlý Rudolf | MKP4100 | C | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bláha Svatopluk | SJP3501 | C | KČT Slavoj Praha | 50:26 | |
2. | Mašek Pavel | BOR3602 | C | OK Jiskra Nový Bor | 58:22 | + 7:56 |
3. | Vondra Jaroslav | FSP3300 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 64:33 | + 14:07 |
4. | Hanák Milan | FSP3400 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 66:06 | + 15:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hill Richard | NNN000f | C | Neregistrovaní | 45:56 | |
2. | Lepšík Petr | SJC8203 | C | Sportcentrum Jičín | 46:48 | + 0:52 |
3. | Smolka Ondřej | TJP9401 | C | TJ Sokol Troja | 56:47 | + 10:51 |
4. | Mokrá Julie | VLI8051 | C | Slavia Liberec orienteering | 58:06 | + 12:10 |
5. | Maříková Markéta | FSP7351 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 60:22 | + 14:26 |
6. | Lacigová Michaela | PGP8150 | C | SK Praga | 62:14 | + 16:18 |
7. | Popová Veronika | TAP7450 | C | KOB TRETRA Praha | 62:38 | + 16:42 |
8. | Bednařík Aleš | VLI7309 | C | Slavia Liberec orienteering | 66:07 | + 20:11 |
9. | Vít Daniel | BSO7300 | C | KOB Baník Sokolov | 66:54 | + 20:58 |
10. | Šklíba Jaromír | TJN000a | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 70:06 | + 24:10 |
11. | Malačka Milan | DKP6000 | C | Oddíl OB Kotlářka | 70:14 | + 24:18 |
12. | Sochová Petra | BOR7363 | C | OK Jiskra Nový Bor | 71:59 | + 26:03 |
13. | Michalský Richard | NNN000j | C | Neregistrovaní | 72:56 | + 27:00 |
14. | Smolková Alena | PGP6450 | C | SK Praga | 73:58 | + 28:02 |
15. | Kučerová Vladimíra | CHT6460 | C | OOB SK Chrast | 76:02 | + 30:06 |
16. | Bartoš Pavel | KRP9801 | C | SK KOURA | 76:51 | + 30:55 |
17. | Zeman Tomáš | DCE7500 | C | KOB Dobřichovice | 79:11 | + 33:15 |
18. | Mikulová Zuzana | ZVO7951 | C | OB SK Zvole | 79:41 | + 33:45 |
19. | Tichá Dagmar | DKP7250 | C | Oddíl OB Kotlářka | 80:46 | + 34:50 |
20. | Bazika Miroslav | TJP6401 | C | TJ Sokol Troja | 82:06 | + 36:10 |
21. | Pejšek Jindřich | JHB9900 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 82:46 | + 36:50 |
22. | Kučera Petr | DOR7700 | C | OK Dobříš | 83:34 | + 37:38 |
23. | Malačková Jana | DKP6150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 84:13 | + 38:17 |
24. | Bartoš Vratislav | KRP5401 | C | SK KOURA | 84:55 | + 38:59 |
25. | Mařík Karel | 3YC0500 | C | Fenri Řevnice | 85:21 | + 39:25 |
26. | Paurová Lenka | NNN9955 | C | Neregistrovaní | 85:53 | + 39:57 |
27. | Hrzinová Hana | ONO8350 | C | SKOB Ostrov | 86:54 | + 40:58 |
28. | Adámek Tomáš | NNN7200 | C | Neregistrovaní | 86:58 | + 41:02 |
29. | Setínková Zuzana | DKP5753 | C | Oddíl OB Kotlářka | 87:31 | + 41:35 |
30. | Bednaříková Daniela | VLI7759 | C | Slavia Liberec orienteering | 87:32 | + 41:36 |
31. | Haková Magda | PGP7651 | C | SK Praga | 88:58 | + 43:02 |
32. | Michalská Lenka | NNN005i | C | Neregistrovaní | 89:54 | + 43:58 |
33. | Sehnal Tomáš | PDY6700 | C | Běhej Poděbrady | 90:23 | + 44:27 |
34. | Aschermann David | KAM6500 | C | OK Kamenice | 90:32 | + 44:36 |
35. | Buková Jana | ROU7150 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 91:15 | + 45:19 |
36. | Jalový Jaroslav | RBK5719 | C | SK Radioklub Blansko | 94:11 | + 48:15 |
37. | Petriláková Petra | 9EC7650 | C | NNN Příbram | 94:53 | + 48:57 |
38. | Vanková Jana | OKP7750 | C | SK OK 24 Praha | 95:12 | + 49:16 |
39. | Jalová Marie | RBK5761 | C | SK Radioklub Blansko | 96:13 | + 50:17 |
40. | Náhlíková Erika | HCE9750 | C | TJ Hostivice | 103:44 | + 57:48 |
41. | Mišeková Martina | KAM7851 | C | OK Kamenice | 103:54 | + 57:58 |
42. | Hrubá Veronika | 6YC6750 | C | Neregistrovaní | 104:18 | + 58:22 |
43. | Voříšek Martin | VSP000a | C | USK Praha | 106:42 | + 60:46 |
44. | Jirasová Jana | DOR7450 | C | OK Dobříš | 110:42 | + 64:46 |
45. | Bártová Pavla | ZVO7152 | C | OB SK Zvole | 113:56 | + 68:00 |
46. | Kotulán Jiří | 81C5400 | C | Cirkus Čakovice | 123:43 | + 77:47 |
47. | Ledinská Leona | DKP8161 | C | Oddíl OB Kotlářka | 126:23 | + 80:27 |
48. | Šplíchal Jiří | OKP4500 | C | SK OK 24 Praha | 130:11 | + 84:15 |
49. | Pelikánová Lucie | MFP6950 | C | VŠSK MFF UK Praha | 133:43 | + 87:47 |
50. | Koubková Daniela | DOR7451 | C | OK Dobříš | 139:05 | + 93:09 |
51. | Mišek Michal | KAM7202 | C | OK Kamenice | 147:31 | + 101:35 |
Vagenknecht Petr | NNN000r | C | Neregistrovaní | DISK | ||
Nentvich Lubomír | DOR5800 | C | OK Dobříš | DISK | ||
Horová Klára | PGP8455 | C | SK Praga | DISK | ||
Savičová Gabriela | SKV7952 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK | ||
Matyšek Stanislav | PLU7612 | C | TJ SOKOL Plumlov | DISK | ||
Lorencová Marcela | DOR7752 | C | OK Dobříš | DISK | ||
Hill Radka | NNN005c | C | Neregistrovaní | DISK | ||
Matyšková Kristína | NNN005h | C | Neregistrovaní | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matějů Martina | PGP8556 | R | SK Praga | 61:54 | |
2. | Křístek Lukáš | ROZ9999 | C | OK Roztoky | 68:38 | + 6:44 |
3. | Kubát Petr | NNN000b | C | Neregistrovaní | 71:01 | + 9:07 |
4. | Zlesák Martin | CHT7302 | C | OOB SK Chrast | 75:45 | + 13:51 |
5. | Černý Libor | MLA6901 | C | MLOK Mariánské Lázně | 76:16 | + 14:22 |
6. | Silný Ondřej | PHK7906 | C | OK 99 Hradec Králové | 76:44 | + 14:50 |
7. | Kruliš Petr | 8KC6900 | C | ZŠ a MŠ Chotyně | 77:20 | + 15:26 |
8. | Elbl Marek | PHK8506 | C | OK 99 Hradec Králové | 78:37 | + 16:43 |
9. | Hradecká Petra | DOK6850 | C | OK Doksy | 79:42 | + 17:48 |
10. | Dušátková Lenka | PHK8557 | C | OK 99 Hradec Králové | 84:21 | + 22:27 |
11. | Procházková Zuzana | NNN005b | C | Neregistrovaní | 88:18 | + 26:24 |
12. | Rydlová Jana | VIC7752 | C | OB Vizovice | 98:12 | + 36:18 |
13. | Škáchová Petra | KAM7054 | C | OK Kamenice | 98:26 | + 36:32 |
14. | Popjuk Viktor | 6LC7600 | C | Radotín | 99:59 | + 38:05 |
15. | Kopáček Jiří | DOR6100 | C | OK Dobříš | 109:30 | + 47:36 |
16. | Košek Ladislav | LLI5903 | C | TJ Loko Liberec | 118:25 | + 56:31 |
17. | Jírová Monika | ROZ7350 | C | OK Roztoky | 147:42 | + 85:48 |
18. | Novotná Michaela | NNN8050 | C | Neregistrovaní | 170:07 | + 108:13 |
19. | Chomič Jaroslav | XXX0000 | C | 170:53 | + 108:59 | |
Novotná Michaela | XXX0050 | C | DISK | |||
Klinkerová Jitka | KAM6450 | C | OK Kamenice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heczková Bohdana | VLI7750 | C | Slavia Liberec orienteering | 66:21 | |
2. | Poloprutský Tomáš | VLI6205 | C | Slavia Liberec orienteering | 71:29 | + 5:08 |
3. | Pohl Zdeněk | SRK7606 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 71:41 | + 5:20 |
4. | Tichý Martin | SJH6401 | C | SJH Jindřichův Hradec | 72:11 | + 5:50 |
5. | Přibík Jan | PGP6301 | C | SK Praga | 75:33 | + 9:12 |
6. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | C | TJ Loko Liberec | 77:16 | + 10:55 |
7. | Nitsch Karel | FSP7611 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 79:34 | + 13:13 |
8. | Balogh Jan | TJN7500 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 82:29 | + 16:08 |
9. | Kamenický Radan | OSN6004 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 84:03 | + 17:42 |
10. | Máca Petr | 81C8000 | C | Cirkus Čakovice | 87:44 | + 21:23 |
11. | Tichá Tereza | SJH9452 | C | SJH Jindřichův Hradec | 88:48 | + 22:27 |
12. | Poloprutská Markéta | TUR9252 | R | OOB TJ Turnov | 90:13 | + 23:52 |
13. | Boudný Jan | SCP7417 | C | OK Sparta Praha | 90:48 | + 24:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavlů Jakub | NNN000d | C | Neregistrovaní | 30:42 | |
2. | Gregorová Alice | CTB0751 | C | SK OB Chotěboř | 32:28 | + 1:46 |
3. | Kubec Adam | DOB0900 | C | KOB Dobruška | 32:53 | + 2:11 |
4. | Neuerová Eliška | DOR1051 | C | OK Dobříš | 33:30 | + 2:48 |
5. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | C | OK Kamenice | 33:42 | + 3:00 |
6. | Čižinská Nikola | SCP005o | C | OK Sparta Praha | 34:16 | + 3:34 |
7. | Holec Jáchym | 9JC0701 | C | neregistrovaní - Všenory | 34:25 | + 3:43 |
8. | Pavlů Matěj | NNN000e | C | Neregistrovaní | 35:46 | + 5:04 |
9. | Bašus Ondřej | SCP1000 | C | OK Sparta Praha | 36:16 | + 5:34 |
10. | Kubátová Maris | NNN005a | C | Neregistrovaní | 37:58 | + 7:16 |
11. | Jakab Sára | 46H9150 | C | Hidegkúti Spartacus | 38:20 | + 7:38 |
12. | Kubát Jan | NNN000c | C | Neregistrovaní | 38:22 | + 7:40 |
13. | Adámek Martin | NNN0700 | C | Neregistrovaní | 38:31 | + 7:49 |
14. | Jiras František | DOR0900 | C | OK Dobříš | 38:54 | + 8:12 |
15. | Doucha Tomáš | SNA0801 | C | TJ START Náchod | 40:00 | + 9:18 |
16. | Baštová Justýna | DOR0952 | C | OK Dobříš | 40:10 | + 9:28 |
17. | Španěl Viktor | DOR0901 | C | OK Dobříš | 41:24 | + 10:42 |
18. | Petriláková Amálie Rebeka | 9EC0950 | C | NNN Příbram | 42:03 | + 11:21 |
19. | Seidl Marek | EKP1108 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 42:48 | + 12:06 |
20. | Trop Šimon | NNN000a | C | Neregistrovaní | 42:58 | + 12:16 |
21. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 45:13 | + 14:31 |
22. | Zitková Veronika | LPU1051 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 45:26 | + 14:44 |
23. | Balejová Sofie | KAM0951 | C | OK Kamenice | 47:23 | + 16:41 |
24. | Čevelová Adéla | RIC1150 | C | OB Říčany | 47:30 | + 16:48 |
25. | Schnabl Petr | RIC0802 | C | OB Říčany | 47:40 | + 16:58 |
26. | Nováková Anna Marie | CTB0951 | C | SK OB Chotěboř | 47:53 | + 17:11 |
27. | Gerlach Alex | ROZ0900 | C | OK Roztoky | 48:17 | + 17:35 |
28. | Izdný Lukáš | NNN000m | C | Neregistrovaní | 48:22 | + 17:40 |
29. | Hill Daisy | NNN005d | C | Neregistrovaní | 49:41 | + 18:59 |
30. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | C | KOB TRETRA Praha | 51:08 | + 20:26 |
31. | Kunc Lukáš | ROZ080g | C | OK Roztoky | 52:07 | + 21:25 |
32. | Váchová Soňa | MFP1050 | C | VŠSK MFF UK Praha | 55:20 | + 24:38 |
33. | Čižínská Krisýna | SCP005p | C | OK Sparta Praha | 55:56 | + 25:14 |
34. | Vojkůvka Filip | DOR0902 | C | OK Dobříš | 57:04 | + 26:22 |
35. | Pohlová Sandra | SRK1151 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 58:40 | + 27:58 |
36. | Tomešová Evelína | SJC1150 | C | Sportcentrum Jičín | 59:15 | + 28:33 |
37. | Baldrian Josef | VSP1100 | C | USK Praha | 64:58 | + 34:16 |
38. | Fibír Jakub | FSP0900 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 65:04 | + 34:22 |
39. | Mrázek Václav | DKP000l | C | Oddíl OB Kotlářka | 67:08 | + 36:26 |
40. | Nitsch Ondřej | FSP1000 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 69:36 | + 38:54 |
41. | Matějů Eda | VLI1200 | C | Slavia Liberec orienteering | 74:09 | + 43:27 |
42. | Pecánek Matěj | NNN000k | C | Neregistrovaní | 75:12 | + 44:30 |
43. | Forst Albert | MFP0901 | C | VŠSK MFF UK Praha | 80:03 | + 49:21 |
44. | Arnošt Daniel | DOR1200 | C | OK Dobříš | 94:06 | + 63:24 |
45. | Míka Luboš | NNN000n | C | Neregistrovaní | 108:19 | + 77:37 |