Výsledky závodu: Jihočeský žebříček 2018 - stav po 11 závodech

Datum:
01.03.2018
Pořadatel:
JCO - Jihočeská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati KTA Ano Ano
2018-04-2121.04.2018 Oblastní žebříček OPI Ano Ano
2018-04-2828.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu KRE Ano Ano
2018-05-1313.05.2018 Oblastní žebříček VCB Ano Ano
2018-05-2020.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček VTA Ano Ano
2018-08-2525.08.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati PCB, OCB Ano Ano
2018-08-2626.08.2018 Oblastní žebříček VCB Ano Ano
2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček OPI Ano Ano
2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček OPI Ano Ano
2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) KSH Ano Ano
2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) KSH Ano Ano
2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček PVD Ne Ne
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75    
D10
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
1 Maršíková Lucie KRE0850 976.06 1. 0.00( D)195.11( 2) 200.00( 1) 200.00( 1) 180.95( 2)200.00( 1)
2 Svobodová Beáta VTA0853 466.67 1. 200.00( 1) 200.00( 1) 66.67( P)
3 Legátová Alice VTA0952 233.33 1. 33.33( P) 200.00( 1)
4 Zvoníčková Klára OPI0850 200.00 1. 200.00( 1)
4 Motejlová Zuzana KRE0951 200.00 1. 200.00( 1)
6 Blažková Amálie OPI0950 194.70 2. 194.70( 2)
D12
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
1 Janošíková Marie VCB0752 B 1436.15 1. 205.74( 2)200.00( 1) 216.35( 1)200.00( 1) 200.00( 1) 200.00( 1)200.00( 1)194.56( 3) 214.06( 1)200.00( 1)200.00( 1)
2 Přílepková Radka VTA0651 B 1296.66 1. 214.04( 1)132.25( 3) 198.27( 2) 185.24( P) 132.86( 8)188.96( 3)191.55( 2)185.74( 2)
3 Pazderníková Petra OPI0651 1170.70 2. 180.22( 3)150.88( 2)158.03( 4)190.54( 2)139.34( 2) 175.68( 4)176.01( 4)
4 Velátová Lucie OPI0750 765.40 1. 207.91( 1)196.98( 2)180.70( 3)179.81( 3)
5 Procházková Magdalena VCB0662 486.99 2. 130.48( 4) 164.72( 4) 191.79( 2)
6 Mufová Anežka VTA0655 430.27 5. 119.78( 6)100.59( 5) 61.47( P) 148.43( 7)
7 Zemanová Barbora KRE0750 414.17 2. 127.51( 5)183.64( 3) 100.74( 2) 2.28( 4)
8 Čerklová Eva KRE0751 359.39 2. 197.53( 2) 161.86( 5)
9 Svobodová Viola VTA0653 299.85 4. 135.57( 4) 64.43( 6) 42.84( P) 15.25( 4) 41.76( 5)
10 Krejčová Petra VTA0658 227.54 4. 169.25( 4) 58.29( 4)
11 Vaněčková Anežka OPI0650 185.38 3. 185.38( 3)
12 Hendrychová Veronika KRE0650 169.21 3. 13.82( 3)155.39( 5)
13 Pokorná Bára VTA0752 152.44 5. 130.66( 5) 21.78( P)
14 Kůrková Kateřina VTA0657 148.83 6. 148.83( 6)
15 Nosková Lenka VTA0656 47.82 3. 6.83( P) 32.62( 3) 8.37( 6)
D14
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
1 Teringlová Vendula VCB0451 B 1436.00 1. 183.30( 3) 199.00( 2)186.79( 4) 200.00( 1)194.34( 3)229.51( 1)206.54( 1)191.41( 2) 206.61( 1)174.98( 6) 200.00( 1)
2 Pekařová Nela VTA0552 B 1374.66 1. 195.33( 2) 202.15( 2) 196.38( P)193.00( 2)174.03( 4) 190.38( 3)183.24( 6)214.18( 1)154.54( 5)
3 Počtová Klára OPI0453 B 1342.09 1. 165.09( 7) 195.05( 3)185.55( 6)176.07( 2)200.00( 1)171.35( 4) 200.07( 2)172.85( 8) 174.71( 8) 189.19( 3)196.16( 2)
4 Balková Markéta OPI0450 B 1293.64 2. 170.76( 5) 172.91( 5)188.77( 3)154.00( 4) 195.02( 2) 183.02( 5)177.72( 7)196.63( 2)179.57( 3)
5 Pazderníková Jana OPI0452 1262.16 3. 165.85( 6)128.85( 6) 186.04( 5)157.29( 3) 164.15( 5) 193.38( 3)185.22( 4)186.09( 5)176.88( 5)168.70( 4)
6 Kosobudová Anna VTA0551 1236.90 1. 221.37( 1)205.96( 1)209.08( 1) 176.70( P) 218.21( 1)205.58( 2)
7 Janošíková Eva VCB0552 1109.23 4. 174.83( 4)174.22( 4)169.69( 8)158.46( P) 148.28( 6)102.77( 6) 180.98( 4)
8 Votíková Tereza VCB0454 1075.90 3. 119.09( 7)175.39( 7)114.43( 5) 177.48( 3)128.25( 5)174.57( 7)186.69( 4)
9 Ševčíková Eliška PCB0451 605.33 3. 154.34( 9) 86.48( P) 176.70( 6)187.81( 3)
10 Fistrová Ludmila OPI0451 543.34 4. 159.10( 8) 109.91( 4) 142.34( 9) 131.99( 7)
D16
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
1 Šafaříková Lucie OPI0350 B 666.59 1. 84.48( 2) 80.00( 2) 75.26( 3) 93.61( 2) 88.50( 3) 75.40( 3) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Bečvářová Markéta OPI0250 B 658.43 1. 49.65( 4) 15.31( 4) 70.35( 4) 100.00( 1)100.00( 1) 95.32( 2)100.00( 1) 67.37( 3) 94.06( P) 77.72( 3) 91.33( 2)
3 Rudová Magdaléna VTA0254 620.49 1. 56.51( 3) 40.80( 3) 85.44( 2) 88.64( P)100.00( 1) 92.49( 2) 93.69( 2) 76.93( 2) 83.30( 2) 67.42( 3)
4 Kosobudová Kateřina VTA0253 350.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 50.00( P)
5 Přílepková Jana VTA0353 102.78 5. 44.06( 5) 44.04( 5) 14.68( P)
D18
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
1 Karbusová Kateřina OPI0052 B 707.78 1. 86.92( 4) 78.82( 3) 37.29( 7) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 95.88( 2)101.11( P) 93.40( 2) 110.79( 1)100.00( 1)
2 Rudová Anna VTA0051 B 655.01 1. 90.78( 3) 71.63( 4) 98.32( 2) 93.57( P) 65.61( 4) 95.01( 3)100.00( 1) 84.04( 3) 93.29( 3) 74.83( 4)
3 Svobodová Anna VTA0151 B 444.02 1. 100.00( 1) 85.04( 2) 63.43( P) 95.92( 2) 99.63( 3)
4 Nováková Kateřina KRE0052 429.42 1. 96.22( 2) 89.01( 3) 60.56( 2) 83.63( 2)100.00( 1)
5 Ševčíková Kateřina PCB0151 425.36 1. 88.13( 4) 77.46( 3) 78.47( 2)100.00( 1) 81.30( 4)
6 Štráchalová Diana KRE0150 312.47 1. 100.00( 1)112.67( 1) 99.80( 2)
7 Votíková Veronika VCB0154 266.95 3. 1.26( 5) 75.55( 5) 55.65( 3) 56.09( 4) 78.40( 4)
8 Winzigová Gabriela OPI0157 131.62 5. 25.96( 8) 31.88( 5) 32.12( 5) 18.80( P) 6.37( 5) 16.49( 5)
9 Kahudová Dominika OPI0158 100.86 5. 42.54( 5) 49.50( 6) 8.82( 6)
D20
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
1 Svobodová Anna VTA0151 B 116.67 1. 100.00( 1) 16.67( P)
2 Svobodová Jana VTA9951 97.56 2. 83.62( 2) 13.94( P)
D21
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
1 Teringlová Martina VCB7851 700.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 91.82( 2) 100.00( P) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 97.57( 2)
2 Gottfriedová Adéla VCB9755 454.72 1. 80.07( 2) 56.31( 3) 100.00( 1)100.00( 1) 84.84( 2) 33.50( 3)
3 Míková Lenka VCB7653 435.86 1. 100.00( 1) 62.27( P) 80.51( 2) 93.08( 2)100.00( 1)
4 Votíková Monika VCB7254 93.95 2. 80.53( 2) 0.00( 3) 13.42( P)
5 Vébrová Denisa VTA9551 44.37 3. 6.34( P) 38.03( 3)
D35
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
1 Dulovcová Marie KRE7051 748.79 1. 108.50( 1)100.00( 1) 106.97( P)100.00( 1) 90.52( 3) 117.67( 1)105.95( 1)101.77( 1)107.93( 1) 84.39( 4)
2 Veselá Eva VCB7853 691.29 1. 102.64( 2) 82.90( 2) 100.00( 1) 95.80( 2) 77.41( 4) 100.00( 1) 90.66( 3)101.65( 2)100.54( 2) 85.11( 4) 88.22( 3)
3 Pelcová Pavla CST7454 663.81 2. 88.86( 3) 91.95( 2) 89.23( 3) 71.45( 5) 97.81( 2) 91.68( 2) 92.40( 3) 97.69( 3)103.05( 2) 77.63( 5)
4 Nováková Alena KRE7450 424.59 4. 74.05( 4) 60.66( P) 42.26( 4) 0.00( P) 53.44( 4) 42.93( 4) 62.16( 5) 63.80( 5) 67.55( 5) 16.80( 7)
5 Kopecká Květa OPI8050 397.01 3. 38.69( 7) 56.72( P) 72.86( 3) 23.40( 5) 73.82( 4) 80.29( 4) 51.23( 6) 21.70( 6)
6 Teringlová Martina VCB7851 251.10 1. 35.87( P)108.14( 1) 107.09( 1)
7 Janošíková Olga VCB7552 245.67 3. 64.45( 6) 25.56( 3) 35.10( P) 31.53( 6) 0.00( 7) 89.03( 3)
8 Míková Lenka VCB7653 240.37 2. 34.34( P)101.34( 2) 104.69( 2)
9 Votíková Monika VCB7254 93.00 6. 13.29( P) 36.04( 6) 43.67( 6)
10 Procházková Jitka VTA8051 85.68 4. 73.44( 5) 0.00( 4) 12.24( P)
11 Svobodová Iveta VTA7651 78.84 4. 0.00( 8) 42.24( 4) 11.26( P) 25.34( 5) 0.00( 8)
12 Sobotková Lenka OPI7401 51.85 3. 44.44( 3) 7.41( P) 0.00( 6)
D45
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
1 Svobodová Martina VTA7151 659.44 1. 106.86( 2) 78.12( 3) 94.21( P) 85.21( 4) 98.12( 2) 96.92( 2)100.00( 1)
2 Troupová Vladěna KRE6351 617.39 1. 82.13( 3) 88.77( 4) 88.20( P)100.00( 1) 85.66( 3) 72.63( 4) 100.00( 1)
3 Gottfriedová Marcela VCB7055 577.33 2. 64.97( 6) 70.85( 8) 85.69( 2) 65.90( 3) 97.09( 2) 78.03( 6) 56.39( 5) 69.91( 5) 90.28( 3) 85.48( 2)
4 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 519.09 2. 80.39( 4) 83.83( 6) 56.38( 4) 74.16( P) 99.24( 2) 64.68( 4) 60.41( 6)
5 Kosobudová Lenka VTA7351 475.23 1. 111.01( 1) 79.57( 7) 31.28( 5) 67.89( P) 88.71( 3) 96.77( 2)
6 Soudková Alena TCB5851 409.92 2. 86.15( 5) 83.17( 2) 79.09( 5) 78.65( 3) 55.75( 6) 27.11( 7)
7 Hudečková Helena VTA6951 383.58 1. 54.80( P)117.52( 1)100.00( 1) 0.00( P) 111.26( 1)
8 Flašarová Marie KCK5756 305.33 1. 90.23( 3) 115.10( 1)100.00( 1)
9 Kovaříčková Darja KRE6352 299.61 1. 79.00( 5) 67.96( 9) 42.80( P) 109.85( 1)
10 Pokorná Eva TCB5751 285.68 2. 92.25( 2) 101.45( 2) 91.98( 3)
11 Brémová Hildegarda KRE6050 162.09 5. 23.16( P) 71.08( 7) 67.85( 5)
12 Nováková Pavlína PVD7151 160.70 1. 0.00( 7) 60.70( 4)100.00( 1)
13 Hojdarová Alena VCB7358 102.08 4. 14.58( P) 87.50( 4)
D55
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
1 Paulerová Eva OPI5550 350.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 50.00( P) 100.00( 1)
2 Zemanová Alena KTA6351 116.67 1. 16.67( P) 100.00( 1)
3 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 116.43 2. 16.63( P) 99.80( 2)
4 Flašarová Marie KCK5756 100.00 1. 100.00( 1)
D75
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
1 Boučková Ludmila OCB4351 537.71 1. 100.00( 1)100.00( 1) 76.82( P) 100.00( 1) 60.89( 2) 100.00( 1)
2 Hudečková Alena KTA4351 339.22 1. 48.46( P) 100.00( 1) 90.76( 2)100.00( 1)
H10
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
1 Pazderník Tomáš OPI0800 1519.24 1. 200.00( 1) 200.00( 1) 231.78( 1)225.44( 1)200.00( 1)200.00( 1) 200.00( 1)233.17( 1)200.00( 1)228.85( 1)
2 Minařík Josef VCB0903 1211.12 1. 155.79( 3)181.74( 4)121.02( 4) 148.24( 2)114.13( 2) 170.95( 4)176.47( 2)177.93( 3)200.00( 1)
3 Šmahel Tadeáš OPI1000 1190.74 2. 28.87( 2) 212.42( 2)183.77( 3)156.84( 2) 93.50( 4)185.80( 2) 193.21( 2)165.20( 3)
4 Troják Šimon KRE0900 774.00 2. 127.78( 5)190.80( 2) 101.66( 3)181.03( 3) 172.73( 4)
5 Fiala Ondřej KRE0800 635.88 2. 150.08( 6) 164.07( 6) 148.02( 5)173.71( 2)
6 Vačkář Štěpán KRE0801 564.15 4. 153.45( 4)166.90( 5) 77.11( 5)166.69( 5)
7 Zíka Martin PVD0901 153.84 3. 153.84( 3)
8 Pekarovič Jakub VTA1001 138.97 3. 119.12( 6) 19.85( P) 0.00( 3)
9 Hojdar Jan VCB0908 109.97 6. 109.97( 6)
H12
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
1 Pelc Tadeáš CST0601 B 1450.35 1. 200.00( 1)192.41( 3) 150.33( 9) 227.64( 1)200.00( 1)173.73( 4) 215.54( 1)195.29( 2) 206.60( 1)200.87( 2)199.70( 2)
2 Teringl Vojtěch VCB0702 B 1441.13 1. 182.68( 2) 203.92( 1)212.16( 1)204.08( 2) 207.58( 1)201.01( 2) 195.54( 3) 197.43( 3)214.95( 1)
3 Svoboda Jan VTA0701 B 1343.49 1. 159.59( 3) 192.41( 3)187.46( 3) 191.93( P)201.19( 2)183.45( 3) 201.70( 1)185.35( 3)
4 Sobotka Ivo OPI0600 B 1301.53 1. 203.67( 2)153.93( 8) 191.23( 3)158.85( 4)200.00( 1)197.86( 2)177.08( 5)172.84( 4)
5 Hrdlička Šimon OPI0601 1168.74 2. 106.81( 4) 159.12( 5)200.38( 2)168.29( 3)158.90( 2) 20.39( 7) 119.79( 3) 173.71( 4)147.70( 7)160.64( 6)
6 Petit Rémi OPI0602 717.04 4. 82.33( 7)180.92( 4)149.69( 6) 0.00( 8) 59.28( 7) 0.00( 5) 62.53( 6)181.91( 4) 0.38( 7)
7 Novák Vítek KRE0600 682.32 4. 88.90( 5) 25.19(12) 59.20( 7) 61.61( 6)102.09( 5) 7.54( 4) 71.71( 5)134.23( 8)164.58( 5)
8 Stráský Přemysl KRE0703 481.67 5. 169.96( 6) 21.00( 9) 102.84( 5) 16.83( 8) 171.04( 6)
9 Novisedlák Patrik VTA0601 329.25 5. 109.96( 6)172.25( 5) 47.04( P)
10 Padrta Ondřej KRE0705 278.53 5. 126.44(10)152.09( 5) 0.00( 8)
11 Hojdar Jakub VCB0708 275.32 4. 160.61( 4) 114.71( 9)
12 Homolka Adam KRE0700 187.51 7. 158.67( 7) 28.84( 8)
13 Kretschmer David VCB0801 110.88 6. 15.84( P) 95.04( 6)
14 Longauer Tomáš KRE0702 35.33 11. 35.33(11)
H14
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
1 Pelc Matyáš CST0401 B 1406.47 1. 194.04( 2) 163.87( 2) 207.31( 1)199.16( 2)198.03( 2) 200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1)189.05( 2) 200.00( 1)200.00( 1)
2 Deim Michal VTA0402 B 1380.09 1. 200.00( 1)140.80( 3) 197.30( 2)194.30( 3)197.16( P)193.68( 2)197.65( 2)168.72( 2) 200.00( 1)174.91( 3) 188.36( 3)
3 Velát Vojtěch OPI0400 1346.41 1. 104.82( 3) 200.00( 1)195.40( 3)200.00( 1)200.00( 1)174.45( 3)136.94( 3) 181.05( 2)195.51( 2)
4 Straka Denis VTA0501 412.91 4. 98.46( 4) 159.67( 6) 58.99( P) 95.79( 4)
5 Žalud Jan VTA0401 223.13 4. 191.25( 4) 31.88( P)
6 Vozábal František OPI0401 179.86 4. 3.28( 4)176.58( 5)
7 Samuel Marek MIL0500 105.19 4. 105.19( 4)
H16
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
1 Novák Jakub KRE0201 B 690.46 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 90.46( 2)
2 Sobotka Radim OPI0300 B 608.74 1. 82.26( 3) 48.44( 2) 91.48( 2)100.00( 1) 42.31( 2) 86.56( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
3 Kouba Marek VTA0202 324.51 2. 92.02( 2) 36.42( 3) 81.89( 3) 46.36( P) 67.82( 2)
4 Novotný Jan VTA0301 178.37 1. 35.08( 4) 17.81( 4) 25.48( P) 100.00( 1)
H18
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
1 Valenta Adam OPI0102 B 700.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Gottfried Adam VCB0005 B 438.62 1. 34.03( 3) 62.66( P) 100.00( 1)100.00( 1) 56.42( 2) 85.51( 2)
3 Mikuláš Jan VCB0103 312.62 1. 54.77( 2) 0.00( D) 72.77( 2) 44.66( P) 100.00( 1) 40.42( 3)
4 Bican Martin OPI0101 102.82 2. 18.67( 4) 14.69( P) 69.46( 2) 0.00( P) 0.00( 4)
5 Bušík David KTA0002 68.11 3. 9.73( P) 58.38( 3)
6 Vondruška Jan VTA0001 59.83 2. 2.97( 4) 48.31( 2) 8.55( P) 0.00( 5)
H20
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
1 Bečvář Petr OPI9800 B 295.50 1. 100.00( 1) 95.50( 2) 100.00( 1)
2 Vondruška Jan VTA0001 116.67 1. 100.00( 1) 16.67( P)
H21
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
1 Teringl Radek VCB6502 698.26 1. 104.27( 1) 91.17( 2) 98.32( 2) 99.75( P) 100.00( 1) 99.10( 3) 96.82( 3)100.00( 1)
2 Šafařík Ivo OPI7402 688.50 1. 94.40( 3) 96.07( 3)100.00( 1) 94.15( 2) 92.27( 2) 97.70( 2) 98.36( P)102.50( 1) 99.47( 2)
3 Šmahel Lukáš OPI7800 645.97 1. 92.13( 4) 81.06( 4)105.61( 1) 84.17( 3) 92.28( P) 95.24( 5) 79.69( 5) 95.48( 3)
4 Pelc Václav CST6702 592.93 1. 101.33( 2)100.00( 1) 100.00( 1) 101.20( 1)100.68( 2) 89.72( 4)
5 Hošek Lubomír VCB6101 487.52 2. 68.99( 5) 76.60( 2) 72.29( 4) 44.77( 5) 78.49( 5) 76.74( 7) 69.64( 6)
6 Krška Vojtěch VCB8901 480.67 2. 61.70( 7) 62.21( 7) 68.67( P) 87.21( 2) 67.15( 5) 62.45( 4) 71.28( 8)
7 Hulec Filip PCB9401 431.19 2. 91.46( 5) 90.49( 3) 61.60( P) 0.00( P) 0.00( P) 87.93( 4) 99.71( 2)
8 Blažek Vojtěch OPI8700 392.12 1. 74.56( 6) 56.02( P) 69.19( 6) 0.00( P) 92.35( 3)100.00( 1) 0.00( P) 0.00( P)
9 Hejzlar Josef VCB5601 293.63 3. 78.73( 4) 41.95( P) 91.12( 3) 81.83( 6)
10 Novák Jakub KRE0201 179.23 4. 96.65( 4) 82.58( 4)
11 Novák Radek PVD9601 137.92 1. 20.31( 8) 17.61( 3)100.00( 1)
12 Prais Marcel KRE9302 77.39 5. 77.39( 5)
H35
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
1 Janošík Radek VCB7402 723.02 1. 101.59( 2) 98.51( 2) 96.52( 2) 103.29( P)100.00( 1)101.72( 2) 91.87( 2) 107.63( 1)110.28( 1)
2 Ševčík Marek PCB6701 665.39 1. 94.85( 4) 90.00( 4)100.00( 1) 95.06( P) 82.65( 5) 88.22( 4)100.00( 1) 97.26( 2)
3 Deim Karel VTA7202 623.82 2. 89.12( P) 76.78( 8) 88.18( 4) 91.20( 2) 0.00( P) 53.11( 7) 96.59( 2) 70.89( 8) 51.82( 4) 94.31( 4) 87.64( 5)
4 Princ David TCB6901 612.63 1. 96.53( 3) 87.56( 5) 100.00( 1) 107.97( 1)115.37( 1)105.20( 1)
5 Kopecky Martin OPI7400 583.55 2. 66.01( 7) 93.41( 3) 87.07( 5) 82.65( 5)102.38( 2) 58.48( 8) 93.55( 3)
6 Pešta Jiří MIL7201 506.82 2. 82.25( 6) 58.34( 2) 28.19( 8) 67.56( 7) 82.58( 6) 48.31( 5) 86.15( 6) 81.63( 6)
7 Ruda Petr VTA7301 462.51 3. 66.07( P) 84.27( 6) 0.00( P) 87.66( 4) 88.04( 3) 83.00( 5) 53.47( 3)
8 Mareš Ladislav MIL7202 435.56 3. 75.38( 9) 90.30( 3) 87.00( 4) 95.11( 3) 87.77( 4)
9 Hartvich Otto OPI6900 327.86 2. 46.84( P) 0.00( P) 92.43( 3) 0.00( P) 92.42( 5) 96.17( 2)
10 Žižka Přemysl MIL7301 217.71 6. 66.91( 6) 77.64( 7) 73.16( 7)
11 Pšenička Jiří TCB6301 194.87 1. 101.88( 1) 92.99( 3)
12 Majer Vítek PCB8301 154.04 3. 83.76( 7) 48.27( 3) 22.01( P) 0.00( P)
13 Hejzlar Josef VCB5601 126.58 1. 108.50( 1) 18.08( P)
14 Sobotka Petr OPI7300 100.56 5. 86.19( 5) 14.37( P) 0.00( P)
15 Trantina Jan VTA7601 28.62 8. 24.53( 8) 4.09( P)
H45
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
1 Blabla Zdeněk PCB5901 663.01 1. 88.92( 3) 83.31( 6) 99.86( 2)100.00( 1) 94.72( P) 0.00( P) 80.71( 4) 96.20( 3)100.00( 1)
2 Funda Jiří API6401 603.95 1. 104.19( 2)111.61( 1)100.71( 1) 83.50( 2)100.84( 1)103.10( 2)
3 Hrdlička Pavel OPI6500 518.11 1. 19.14( 5) 90.31( 4) 90.00( 5) 69.22( 3) 0.00( 4) 24.12(10) 65.57( 6) 66.98( 5)100.00( 1) 36.03( 3)
4 Velát Josef OPI7302 491.68 1. 90.97( 4) 79.07( 6) 72.72( 5) 99.39( 2) 49.53( 3)100.00( 1)
5 Pazderník Petr OPI7301 475.23 2. 11.88( 6) 75.54( 6) 60.06( 4) 67.89( P) 1.71(11) 42.10( 7) 51.60( 7) 85.46( 3) 92.58( 2) 29.28( 4)
6 Sobotka Petr OPI7300 469.55 1. 67.08( P) 99.43( 3) 0.00( P) 94.88( 4)103.75( 1)104.41( 1)
7 Soudek Vojtěch TCB5601 427.30 2. 87.22( 5) 85.67( 2) 59.64( 7) 46.66( 6) 73.51( 5) 74.60( 4)
8 Kosobud Dušan VTA7201 308.57 2. 44.08( P) 82.77( 7) 0.00( P) 86.84( 4) 94.88( 2)
9 Heřman Daniel KRE7100 295.14 2. 42.16( P) 82.20( 5) 93.16( 3) 77.62( 2)
10 Flašar Jan KCK5701 192.03 3. 93.38( 3) 98.65( 3)
11 Honsa Luděk ACB6301 164.23 2. 95.00( 2) 23.46( P) 45.77( 8)
12 Hartvich Otto OPI6900 124.72 1. 106.90( 1) 17.82( P) 0.00( P) 0.00( P)
13 Hejzlar Josef VCB5601 117.26 2. 16.75( P) 100.51( 2)
14 Teringl Radek VCB6502 116.67 1. 16.67( P)100.00( 1)
15 Váňa Richard OPI7200 97.86 8. 68.69( 8) 29.17( 9)
16 Hudeček Jaroslav KTA6501 84.14 7. 12.02( P) 72.12( 7)
17 Ševčík Marek PCB6701 78.60 3. 67.37( 3) 11.23( P)
18 Jeníček Jiří CST7101 34.71 4. 34.71( 4)
H55
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
1 Balek Zdeněk OPI6300 654.76 1. 81.81( 3) 93.54( P)100.00( 1) 95.12( 2) 0.00( P) 84.29( 2) 59.40( 3) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Pšenička Miloslav TCB6101 472.33 1. 84.24( 2) 88.09( 2) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
3 Šafařík Bedřich OPI4600 392.75 1. 100.00( 1)100.00( 1) 92.75( 3) 100.00( 1)
4 Mražík Karel KRE5901 334.60 1. 75.05( 4) 61.57( P) 40.12( 5) 57.86( 2)100.00( 1)
5 Muchl Vladimír CST5601 228.16 2. 52.99( 3) 81.50( 2) 34.35( 2) 59.32( 2)
6 Flašar Jan KCK5701 100.00 1. 100.00( 1)
7 Moravec Miloš KRE5301 66.73 4. 66.73( 4)
H65
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
1 Rychtecký Josef VCB4801 680.47 1. 100.00( 1)100.00( 1) 97.21( P) 0.00( P) 83.26( 2)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Šafařík Bedřich OPI4600 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
3 Novák Pavel ACB4801 100.00 1. 100.00( 1)
4 Pich Josef CST4002 61.83 2. 61.83( 2)
H75
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
1 Bouček Václav OCB4101 700.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( P)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Pich Josef CST4002 677.01 1. 0.00( D) 98.14( 2)100.00( 1)100.00( 1) 92.79( 2) 95.90( 2)100.00( 1) 90.18( 2)