Výsledky závodu: Oblastní žebříček (Šumavský kufr)

Datum:
06.10.2018
Místo konání:
U Durmáků, louka pod vrchem Sedlo (Albrechtice u Sušice)
Pořadatel:
KSH - OB Kašperské Hory
Mapa:
Sedlo 2018
Ředitel závodu:
Liberdová Martina
Hlavní rozhodčí:
Fiala Miloš - R3
Stavitel tratí:
Hulec Jakub - R3, Hulcová Pavla
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21K     D21     D35     D45     D55     D65     DL     H10     H12     H14     H16     H18     H21K     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     HL     P    
D10
1.70 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tereza Stehlíková LPM0951 C OK Lokomotiva Plzeň 24:29
2. Adéla Chumová SLP0950 C OOB Slavia Praha 24:39 + 0:10
3. Aneta Hanáková KRL0951 C Kometa Kralovice 25:05 + 0:36
4. Kateřina Sobotová VPM0851 C KOS Slavia Plzeň 25:07 + 0:38
5. Karolína Vlašímská SKV0851 C TJ Slovan Karlovy Vary 34:35 + 10:06
6. Adéla Blechová KRL1055 C Kometa Kralovice 37:08 + 12:39
7. Alice Legátová VTA0952 C SC vebr-sport 39:33 + 15:04
8. Adéla Peterková KRL0953 C Kometa Kralovice 45:26 + 20:57
9. Lucie Maršíková KRE0850 C OOB TJ Sokol Křemže 47:05 + 22:36
D12
1.90 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eva Baldrianová VSP0751 B USK Praha 20:05
2. Mirka Řeháková SKV0652 B TJ Slovan Karlovy Vary 20:12 + 0:07
3. Petra Holíková ONO0653 C SKOB Ostrov 23:30 + 3:25
4. Eva Urbánková ONO0650 B SKOB Ostrov 24:48 + 4:43
5. Michaela Benešová SJH0651 B SJH Jindřichův Hradec 25:12 + 5:07
6. Zbyňka Komárková SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 30:05 + 10:00
7. Marie Janošíková VCB0752 B OB České Budějovice 30:34 + 10:29
8. Radka Přílepková VTA0651 C SC vebr-sport 33:09 + 13:04
9. Karolína Roučková KRL0656 C Kometa Kralovice 33:44 + 13:39
10. Lucie Velátová OPI0750 C Orientační sporty Písek 36:28 + 16:23
11. Bára Vlašímská SKV0651 C TJ Slovan Karlovy Vary 36:43 + 16:38
12. Denisa Bodurková KRL0752 B Kometa Kralovice 37:44 + 17:39
13. Petra Pazderníková OPI0651 C Orientační sporty Písek 38:00 + 17:55
14. Adéla Fišarová KRL0651 C Kometa Kralovice 42:44 + 22:39
15. Tereza Třísková LPM0653 OK Lokomotiva Plzeň 48:34 + 28:29
D14
2.40 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kateřina Šauli VPM0456 B KOS Slavia Plzeň 22:28
2. Kateřina Kožíšková LPM0652 B OK Lokomotiva Plzeň 23:51 + 1:23
3. Laura Kulová ONO0552 B SKOB Ostrov 25:36 + 3:08
4. Nela Pekařová VTA0552 C SC vebr-sport 27:53 + 5:25
5. Simona Holíková ONO0553 B SKOB Ostrov 29:18 + 6:50
6. Marie Bartošová MLA0451 B MLOK Mariánské Lázně 29:51 + 7:23
7. Šárka Beránková VPM0551 C KOS Slavia Plzeň 31:53 + 9:25
8. Markéta Balková OPI0450 B Orientační sporty Písek 33:35 + 11:07
9. Sára Pecko ONO0452 B SKOB Ostrov 33:57 + 11:29
10. Markéta Dítková SKV0451 B TJ Slovan Karlovy Vary 35:07 + 12:39
11. Adéla Vlachová KRL0551 C Kometa Kralovice 35:50 + 13:22
12. Klára Počtová OPI0453 C Orientační sporty Písek 36:00 + 13:32
13. Marie Křížková MAS0450 C KČT Aš 36:26 + 13:58
14. Veronika Ziebová NEK0450 B Nejdek Orienteering 37:44 + 15:16
15. Eva Janošíková VCB0552 B OB České Budějovice 38:40 + 16:12
16. Jana Pazderníková OPI0452 B Orientační sporty Písek 40:00 + 17:32
17. Vendula Teringlová VCB0451 B OB České Budějovice 40:37 + 18:09
18. Tereza Pecková VLI0551 B Slavia Liberec orienteering 42:44 + 20:16
19. Anežka Ševčíková ONO0550 C SKOB Ostrov 47:49 + 25:21
20. Ludmila Fistrová OPI0451 C Orientační sporty Písek 54:35 + 32:07
21. Jindra Komárková SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec 58:31 + 36:03
22. Magdaléna Polívková VPMxxx2 KOS Slavia Plzeň 64:09 + 41:41
D16
2.80 km, 130 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lucie Šafaříková OPI0350 C Orientační sporty Písek 32:50
2. Lucie Vítová BSO0250 B KOB Baník Sokolov 34:22 + 1:32
3. Gabriela Řeháková SKV0351 B TJ Slovan Karlovy Vary 35:17 + 2:27
4. Iva Nádeníčková NEK0350 A Nejdek Orienteering 35:45 + 2:55
5. Magdaléna Rudová VTA0254 B SC vebr-sport 38:19 + 5:29
6. Markéta Bečvářová OPI0250 C Orientační sporty Písek 40:09 + 7:19
7. Annie Novotná VPM0253 C KOS Slavia Plzeň 43:20 + 10:30
8. Klára Marešová NEK0250 B Nejdek Orienteering 59:54 + 27:04
D18
2.80 km, 165 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kateřina Karbusová OPI0052 B Orientační sporty Písek 46:29
2. Markéta Staňková VPM0153 B KOS Slavia Plzeň 51:20 + 4:51
3. Pavla Nádeníčková NEK0150 A Nejdek Orienteering 52:42 + 6:13
4. Anna Svobodová VTA0151 A SC vebr-sport 54:14 + 7:45
5. Anna Rudová VTA0051 C SC vebr-sport 55:36 + 9:07
6. Kateřina Ševčíková PCB0151 C SKP České Budějovice 61:51 + 15:22
7. Gabriela Winzigová OPI0157 C Orientační sporty Písek 95:37 + 49:08
8. Dominika Kahudová OPI0158 C Orientační sporty Písek 99:37 + 53:08
9. Barbora Chmelíková OPI0053 Orientační sporty Písek 104:25 + 57:56
10. Jana Račanová OPI0054 Orientační sporty Písek 114:25 + 67:56
Diana Štráchalová KRE0150 B OOB TJ Sokol Křemže DISK
D21K
2.70 km, 175 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Anna Jirsová KSHxxx1 OB Kašperské Hory 46:19
2. Alexandra Marešová NEK9950 C Nejdek Orienteering 49:48 + 3:29
3. Tereza Kálalová 79X8600 Žižkovský tygři 64:20 + 18:01
D21
3.40 km, 235 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5839
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Barbora Baldrianová VSP7850 C USK Praha 39:23 6274
2. Kamila Richtrová VPM0451 A KOS Slavia Plzeň 44:01 + 4:38 5638
3. Věra Chvalová LPM9452 C OK Lokomotiva Plzeň 44:15 + 4:52 5606
4. Marie Březinová SSU9191 C SK Severka Šumperk 46:24 + 7:01 5311
5. Lenka Míková VCB7653 C OB České Budějovice 48:42 + 9:19 4995
6. Martina Teringlová VCB7851 C OB České Budějovice 49:53 + 10:30 4833
7. Lenka Čechová 3GC9000 Neregistrovaní - ZOO 60:40 + 21:17
8. Jana Sajdlová 79X8350 Žižkovský tygři 62:21 + 22:58
9. Jitka Svobodová VSP7450 C USK Praha 63:27 + 24:04 2971
10. Barbora Doležalová VPM9252 C KOS Slavia Plzeň 63:39 + 24:16 2944
11. Dorotka Doležalová VPM9950 B KOS Slavia Plzeň 70:20 + 30:57 2026
12. Bára Kubičková SJH9551 C SJH Jindřichův Hradec 70:40 + 31:17 1981
13. Dana Kavková SCP6150 C OK Sparta Praha 72:20 + 32:57 1752
14. Martina Krausová TJP9350 C TJ Sokol Troja 74:13 + 34:50 1493
15. Lucie Schütznerová DKP8550 C Oddíl OB Kotlářka 81:05 + 41:42 551
16. Lenka Hanáková KRL9951 A Kometa Kralovice 85:35 + 46:12 0
D35
2.70 km, 175 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Olga Šimerková PGP7551 C SK Praga 30:53
2. Lucie Městková TEP7850 C Tempo Praha 31:36 + 0:43
3. Jana Chumová SLP7451 C OOB Slavia Praha 33:54 + 3:01
4. Jana Sobotová VPM7250 C KOS Slavia Plzeň 35:59 + 5:06
5. Iva Šauli VPM7852 C KOS Slavia Plzeň 37:16 + 6:23
6. Lenka Komárková SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec 37:29 + 6:36
7. Markéta Beránková VPM7452 KOS Slavia Plzeň 38:53 + 8:00
8. Jitka Dítková SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 39:30 + 8:37
9. Marie Dulovcová KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 39:57 + 9:04
10. Jana Bartošová MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně 40:05 + 9:12
11. Lenka Křížová KRL7951 C Kometa Kralovice 41:18 + 10:25
12. Pavla Pelcová CST7454 C OB Strakonice 42:04 + 11:11
13. Hana Fišáková MLA7750 C MLOK Mariánské Lázně 44:44 + 13:51
14. Michaela Pecharová TJP6550 C TJ Sokol Troja 46:24 + 15:31
15. Petra Vaněčková TJP7950 C TJ Sokol Troja 46:41 + 15:48
16. Olga Janošíková VCB7552 C OB České Budějovice 48:09 + 17:16
17. Tereza Vlašímská SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary 49:45 + 18:52
18. Eva Veselá VCB7853 C OB České Budějovice 49:51 + 18:58
19. Jitka Zámečníková 3VX7450 Zámečníci 52:08 + 21:15
20. Jana Hejduková BSO7250 C KOB Baník Sokolov 52:58 + 22:05
21. Veronika Placková MLA8250 C MLOK Mariánské Lázně 53:08 + 22:15
22. Marcela Krausová LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 55:58 + 25:05
23. Gabriela Bredlerová SKV7451 C TJ Slovan Karlovy Vary 57:12 + 26:19
24. Alena Nováková KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže 57:28 + 26:35
25. Květa Kopecká OPI8050 C Orientační sporty Písek 64:33 + 33:40
26. Lucie Richtrová VPM7451 C KOS Slavia Plzeň 70:21 + 39:28
27. Kamila Ledererová LPM7352 C OK Lokomotiva Plzeň 76:17 + 45:24
D45
2.60 km, 190 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ivana Pecková EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 47:27
2. Monika Lisá ONO6750 C SKOB Ostrov 47:49 + 0:22
3. Ilona Kolovská LPM6352 C OK Lokomotiva Plzeň 48:27 + 1:00
4. Martina Kamarytová MLA6651 C MLOK Mariánské Lázně 52:00 + 4:33
5. Marcela Staňková VPM6951 C KOS Slavia Plzeň 53:49 + 6:22
6. Jana Šoupová LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 55:10 + 7:43
7. Marie Žandová SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 62:04 + 14:37
8. Regina Tokárová VPM6950 C KOS Slavia Plzeň 63:26 + 15:59
9. Vladěna Troupová KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 63:56 + 16:29
10. Marta Hanáková KRL7151 C Kometa Kralovice 65:13 + 17:46
11. Martina Svobodová VTA7151 C SC vebr-sport 65:54 + 18:27
12. Janka Danihelová SKV6552 C TJ Slovan Karlovy Vary 68:27 + 21:00
13. Marcela Gottfriedová VCB7055 C OB České Budějovice 70:09 + 22:42
14. Markéta Polívková VPMxxx1 KOS Slavia Plzeň 72:23 + 24:56
15. Radka Jelínková MLA6951 C MLOK Mariánské Lázně 76:14 + 28:47
16. Lenka Beránková VPM7051 C KOS Slavia Plzeň 76:24 + 28:57
17. Věra Málková 8FX6550 TJ Kobylisy 88:28 + 41:01
18. Hana Škrlová KRL6951 C Kometa Kralovice 94:00 + 46:33
Jana Macurová MLA6657 C MLOK Mariánské Lázně DISK
D55
2.50 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svatava Nováková SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 29:56
2. Stanislava Opavová MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně 31:46 + 1:50
3. Lenka Kubátová SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 33:57 + 4:01
4. Jiřina Štrossová DCE5650 C KOB Dobřichovice 34:30 + 4:34
5. Eva Janečková LPM6100 OK Lokomotiva Plzeň 40:12 + 10:16
6. Ivana Mágrová LCV5550 C TJ Lokomotiva Chomutov 40:14 + 10:18
7. Dagmar Wolkerová TJP5250 C TJ Sokol Troja 40:33 + 10:37
8. Liběna Doležalová VPM5950 C KOS Slavia Plzeň 43:01 + 13:05
9. Jana Sklenářová MLA6258 C MLOK Mariánské Lázně 43:22 + 13:26
10. Naďa Zavadilová SCP5450 C OK Sparta Praha 44:41 + 14:45
11. Mirka Vejvodová LPM5750 C OK Lokomotiva Plzeň 46:37 + 16:41
D65
2.30 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eva Městková TEP4851 C Tempo Praha 39:48
2. Magdalena Horáková NEK4950 C Nejdek Orienteering 57:05 + 17:17
3. Míla Zmeková SLP4451 C OOB Slavia Praha 60:12 + 20:24
DL
2.90 km, 40 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Johanka Fišáková Lucie MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 18:11
2. Leona Fišáková MLA1151 C MLOK Mariánské Lázně 24:18 + 6:07
3. Anna Vaněčková TJP1050 C TJ Sokol Troja 25:55 + 7:44
4. Eliška Šafránková LPM0953 OK Lokomotiva Plzeň 26:59 + 8:48
5. Radka Komárková SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec 28:16 + 10:05
6. Zuzana Kopecká 53X1050 Pisek neregistrovany 36:12 + 18:01
7. Markéta Fialová KRE1050 C OOB TJ Sokol Křemže 38:21 + 20:10
8. Lucie Urbánková ONO1150 C SKOB Ostrov 40:10 + 21:59
9. Karolína Marešová MIL0750 C Tesil Milevsko 42:13 + 24:02
10. Simona Fialová KRE1150 C OOB TJ Sokol Křemže 52:19 + 34:08
H10
1.80 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakub Turek SKV0801 C TJ Slovan Karlovy Vary 16:15
2. Tomáš Pazderník OPI0800 C Orientační sporty Písek 18:14 + 1:59
3. Matěj Kříž KRL0901 C Kometa Kralovice 21:23 + 5:08
4. Ivo Křížek MAS0801 C KČT Aš 23:23 + 7:08
5. Tomas Placek MLA0902 C MLOK Mariánské Lázně 23:26 + 7:11
6. Adam Blecha KRL0803 C Kometa Kralovice 25:15 + 9:00
7. Tadeáš Šmahel OPI1000 C Orientační sporty Písek 27:22 + 11:07
8. Jan Bejvančický KRL1003 C Kometa Kralovice 29:21 + 13:06
9. Josef Minařík VCB0903 C OB České Budějovice 31:17 + 15:02
10. Lukáš Tříska LPM0800 C OK Lokomotiva Plzeň 31:31 + 15:16
11. Šimon Troják KRE0900 C OOB TJ Sokol Křemže 32:37 + 16:22
12. Josef Baldrian VSP1100 C USK Praha 32:38 + 16:23
13. Matyáš Mála MAS0800 C KČT Aš 34:36 + 18:21
14. Ondřej Fiala KRE0800 C OOB TJ Sokol Křemže 38:57 + 22:42
15. Jan Hojdar VCB0908 C OB České Budějovice 48:42 + 32:27
MS Ondřej Hrodek OPI Orientační sporty Písek 31:21 + 15:06
H12
2.30 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakub Donda ONO0700 B SKOB Ostrov 21:45
2. Jakub Stehlík LPM0700 B OK Lokomotiva Plzeň 22:34 + 0:49
3. Michael Škrle KRL0702 B Kometa Kralovice 22:43 + 0:58
4. Petr Biersak KRL0701 B Kometa Kralovice 25:29 + 3:44
5. Ondřej Šimerka PGP0800 C SK Praga 27:15 + 5:30
6. Matěj Brabec MAS0701 C KČT Aš 28:06 + 6:21
7. Jan Svoboda VTA0701 C SC vebr-sport 29:33 + 7:48
8. Tadeáš Pelc CST0601 B OB Strakonice 29:48 + 8:03
9. Vojtěch Teringl VCB0702 B OB České Budějovice 30:50 + 9:05
10. Mikuláš Janoch MLA0700 B MLOK Mariánské Lázně 31:14 + 9:29
11. Matyáš Ječmen ONO0600 C SKOB Ostrov 31:38 + 9:53
12. Filip Meduna ONO0603 SKOB Ostrov 32:39 + 10:54
13. Viktor Havlíček BSO0602 C KOB Baník Sokolov 33:51 + 12:06
14. Rémi Petit OPI0602 C Orientační sporty Písek 35:30 + 13:45
15. Josef Bejvančický KRL0703 C Kometa Kralovice 36:14 + 14:29
16. Ivo Sobotka OPI0600 C Orientační sporty Písek 36:57 + 15:12
17. Štěpán Pávek NEK0700 C Nejdek Orienteering 37:31 + 15:46
18. Přemysl Stráský KRE0703 C OOB TJ Sokol Křemže 38:46 + 17:01
19. Šimon Hrdlička OPI0601 C Orientační sporty Písek 45:47 + 24:02
20. Vítek Novák KRE0600 B OOB TJ Sokol Křemže 49:50 + 28:05
21. Oliver Kule ONO0701 C SKOB Ostrov 53:30 + 31:45
22. Jakub Hojdar VCB0708 C OB České Budějovice 55:42 + 33:57
23. Libor Halík MAS0700 C KČT Aš 60:33 + 38:48
24. Karel Veseleňák BSO0601 C KOB Baník Sokolov 62:31 + 40:46
Adam Homolka KRE0700 C OOB TJ Sokol Křemže DISK
MS Ondřej Kozák VCB0420 OB České Budějovice 36:29 + 14:44
H14
2.10 km, 155 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimon Stehlík LPM0501 B OK Lokomotiva Plzeň 23:02
2. Jan Pivec MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně 25:11 + 2:09
3. Michal Nouza SJH0505 B SJH Jindřichův Hradec 27:28 + 4:26
4. Samuel Janoch MLA0502 B MLOK Mariánské Lázně 28:50 + 5:48
5. Tomáš Baldrian VSP0405 B USK Praha 31:24 + 8:22
6. Jiří Donda ONO0403 A SKOB Ostrov 31:49 + 8:47
7. Matyáš Pelc CST0401 B OB Strakonice 33:25 + 10:23
8. David Němec LPM0504 B OK Lokomotiva Plzeň 35:37 + 12:35
9. Jan Grohmann VPM0403 KOS Slavia Plzeň 36:48 + 13:46
10. Ondřej Sobota VPM0502 B KOS Slavia Plzeň 38:16 + 15:14
11. Vojtěch Velát OPI0400 B Orientační sporty Písek 39:45 + 16:43
12. Michal Deim VTA0402 B SC vebr-sport 41:48 + 18:46
13. Marek Samuel MIL0500 C Tesil Milevsko 65:06 + 42:04
14. Martin Šoupa LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň 86:54 + 63:52
Denis Straka VTA0501 C SC vebr-sport DISK
H16
2.60 km, 170 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ladislav Čepička LPM0303 B OK Lokomotiva Plzeň 24:17
2. Radim Sobotka OPI0300 B Orientační sporty Písek 32:50 + 8:33
3. František Kováč MLA0201 C MLOK Mariánské Lázně 36:47 + 12:30
4. Ondřej Kovář VPM0200 B KOS Slavia Plzeň 37:30 + 13:13
5. Břetislav Milota MLA0300 C MLOK Mariánské Lázně 38:19 + 14:02
6. Tomáš Vendelberger MAS0302 B KČT Aš 38:21 + 14:04
7. Albert Havlíček BSO0304 C KOB Baník Sokolov 40:56 + 16:39
8. Marek Kouba VTA0202 C SC vebr-sport 43:24 + 19:07
Vojtěch Břečka LPM0302 C OK Lokomotiva Plzeň DISK
H18
3.10 km, 200 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Adam Valenta OPI0102 B Orientační sporty Písek 38:26
2. Adam Gottfried VCB0005 B OB České Budějovice 55:11 + 16:45
3. Jan Mikuláš VCB0103 C OB České Budějovice 61:20 + 22:54
4. Martin Bican OPI0101 C Orientační sporty Písek 92:24 + 53:58
5. Jan Vondruška VTA0001 B SC vebr-sport 93:56 + 55:30
H21K
3.30 km, 220 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jakub Zieba NEK9800 B Nejdek Orienteering 54:32
2. Petr Bečvář OPI9800 A Orientační sporty Písek 59:51 + 5:19
3. Michal Kamaryt MLA9205 C MLOK Mariánské Lázně 60:12 + 5:40
H21
4.00 km, 270 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7255
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jiří Valeš LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 34:33 8064
2. František Kolovský LPM9202 E OK Lokomotiva Plzeň 38:00 + 3:27 7421
3. Adam Bravený VBM8801 C VSK Mendelu Brno 44:07 + 9:34 6280
4. ml. Nouza Petr SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec 47:10 + 12:37 5711
5. Karel Rambousek BSO7907 C KOB Baník Sokolov 47:11 + 12:38 5707
6. Petr Stehlík LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 48:57 + 14:24 5378
7. Jan Beneš SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 51:21 + 16:48 4930
8. Petr Kunc MLA8801 C MLOK Mariánské Lázně 51:53 + 17:20 4831
9. František Sova LPM9702 C OK Lokomotiva Plzeň 52:21 + 17:48 4744
10. Jakub Šilhavý LPM8500 C OK Lokomotiva Plzeň 53:33 + 19:00 4520
11. Petr Bořánek VSP7000 C USK Praha 56:43 + 22:10 3929
12. Ivo Šafařík OPI7402 C Orientační sporty Písek 56:55 + 22:22 3892
13. Tomáš Kamaryt VPM8807 C KOS Slavia Plzeň 57:39 + 23:06 3755
14. Robert Martínek VPM7700 C KOS Slavia Plzeň 57:46 + 23:13 3733
15. Václav Pelc CST6702 C OB Strakonice 57:59 + 23:26 3693
16. Radek Teringl VCB6502 C OB České Budějovice 60:14 + 25:41 3273
17. Martin Paták KSH8600 OB Kašperské Hory 60:29 + 25:56
18. Petr Nouza SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 63:27 + 28:54 2673
19. Marek Šulc MAS9302 C KČT Aš 63:40 + 29:07 2632
20. Lukáš Knepr BSO9401 C KOB Baník Sokolov 64:22 + 29:49 2502
21. Jan Paták KSH8901 OB Kašperské Hory 64:23 + 29:50
22. Martin Málek 8FX6500 TJ Kobylisy 65:44 + 31:11
23. Arnošt Komárek SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 66:28 + 31:55 2110
24. Adam Solomko BSO0002 B KOB Baník Sokolov 67:20 + 32:47 1948
25. Pavel Paták KSH8501 C OB Kašperské Hory 68:21 + 33:48 1759
26. Jakub Novák KRE0201 B OOB TJ Sokol Křemže 68:33 + 34:00 1721
27. Tomáš Kálal 79X8500 Žižkovský tygři 69:26 + 34:53
28. Lukáš Šmahel OPI7800 C Orientační sporty Písek 70:14 + 35:41 1407
29. Jan Macura MLA9306 C MLOK Mariánské Lázně 70:59 + 36:26 1268
30. Petr Lill BSO0203 B KOB Baník Sokolov 73:06 + 38:33 873
31. Jakub Malý 3GC9100 Neregistrovaní - ZOO 74:30 + 39:57
32. Matthias Poell OLC 75:59 + 41:26
33. Lubomír Hošek VCB6101 C OB České Budějovice 76:06 + 41:33 313
34. Jan Hejduk BSO0001 B KOB Baník Sokolov 79:40 + 45:07 0
35. Jakub Novák 3ACxxx4 NER - Novakovi 82:21 + 47:48
36. Zdeněk Hejduk BSO0201 B KOB Baník Sokolov 84:18 + 49:45 0
37. Martin Pešek LPM9602 C OK Lokomotiva Plzeň 84:49 + 50:16 0
38. Petr Kubičko SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 103:42 + 69:09 0
39. Jan Mareš KSHxxx5 OB Kašperské Hory 105:47 + 71:14
40. Pavel Zámečník ml. 3VX9600 Zámečníci 107:56 + 73:23
Oldřich Kohoutek BSO0301 B KOB Baník Sokolov DISK 0
H35
3.30 km, 220 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karel Pilař MAS5501 C KČT Aš 36:22
2. Robert Vlašímský SKV7201 C TJ Slovan Karlovy Vary 36:53 + 0:31
3. Jindřich Kovář MAS6800 C KČT Aš 37:27 + 1:05
4. Miroslav Řehák KAD7101 C Originální Vivalín Team Kadaň 38:07 + 1:45
5. Petr Ševčík ONO7200 C SKOB Ostrov 40:32 + 4:10
6. Jan Turek SKV7302 C TJ Slovan Karlovy Vary 41:56 + 5:34
7. Radek Janošík VCB7402 C OB České Budějovice 42:17 + 5:55
8. Jiří Pávek NEK7700 C Nejdek Orienteering 44:09 + 7:47
9. Filip Křížek MAS7800 C KČT Aš 46:21 + 9:59
10. Vladimír Kovář VPM7200 C KOS Slavia Plzeň 46:29 + 10:07
11. Marek Ševčík PCB6701 C SKP České Budějovice 47:02 + 10:40
12. Dušan Kříž KRL7800 C Kometa Kralovice 47:12 + 10:50
13. Tomáš Sedláček KRL6401 C Kometa Kralovice 47:28 + 11:06
14. Ladislav Mareš MIL7202 C Tesil Milevsko 48:01 + 11:39
15. Karel Deim VTA7202 C SC vebr-sport 48:23 + 12:01
16. Lukáš Pivec MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 48:49 + 12:27
17. Otto Hartvich OPI6900 C Orientační sporty Písek 49:15 + 12:53
18. Jiří Pešta MIL7201 C Tesil Milevsko 52:07 + 15:45
19. Petr Kožíšek LPM7603 C OK Lokomotiva Plzeň 56:20 + 19:58
20. Pavel Dvořák LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 56:48 + 20:26
21. Přemysl Žižka MIL7301 C Tesil Milevsko 58:04 + 21:42
22. Jan Dítko SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 59:20 + 22:58
23. Martin Kopecky OPI7400 C Orientační sporty Písek 64:47 + 28:25
24. Jan Vaněček TJP8000 C TJ Sokol Troja 84:58 + 48:36
25. Ladislav Jadviščok UOL7700 C SOB Olomouc 102:32 + 66:10
Michal Tuček DKP8202 C Oddíl OB Kotlářka DISK
H45
2.80 km, 220 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jaroslav Chum SLP6601 C OOB Slavia Praha 37:44
2. Jiří Hájek ONO6400 C SKOB Ostrov 39:20 + 1:36
3. Jiří Kavka SCP5900 C OK Sparta Praha 49:00 + 11:16
4. Luděk Bartoš MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 50:31 + 12:47
5. Petr Kopp 58C6702 Loko Liberec 51:10 + 13:26
6. Josef Nádeníček NEK7000 C Nejdek Orienteering 53:29 + 15:45
7. Lumír Urbánek ONO6701 C SKOB Ostrov 54:35 + 16:51
8. Pavel Hrdlička OPI6500 C Orientační sporty Písek 58:49 + 21:05
9. Oldřich Kohoutek BSO7100 C KOB Baník Sokolov 59:32 + 21:48
10. Rostislav Staněk VPM6801 C KOS Slavia Plzeň 59:53 + 22:09
11. Jan Novotný 9KCxxx1 Novotný - Plzeň 61:36 + 23:52
12. Petr Pazderník OPI7301 C Orientační sporty Písek 63:11 + 25:27
13. Vratislav Polívka VPM7003 C KOS Slavia Plzeň 63:53 + 26:09
14. Josef Velát OPI7302 C Orientační sporty Písek 88:30 + 50:46
15. Vladimír Solomko BSO7003 C KOB Baník Sokolov 104:14 + 66:30
H55
2.40 km, 125 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Josef Milota MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 28:24
2. Jan Hájek MAS5401 C KČT Aš 40:22 + 11:58
3. Ota Kraus TJP5700 C TJ Sokol Troja 41:29 + 13:05
4. Jaroslav Macura MLA5903 C MLOK Mariánské Lázně 42:22 + 13:58
5. Jan Chotětický MAS5400 C KČT Aš 43:14 + 14:50
6. Vladimír Jaroš DCE5400 C KOB Dobřichovice 44:23 + 15:59
7. Zdeněk Balek OPI6300 C Orientační sporty Písek 45:10 + 16:46
8. Jiří Blažek VPM5009 C KOS Slavia Plzeň 47:00 + 18:36
9. Jan Doležal VPM5701 C KOS Slavia Plzeň 66:44 + 38:20
10. Vladimír Muchl CST5601 C OB Strakonice 74:49 + 46:25
H65
2.20 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. František Wald FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 26:19
2. Jaroslav Kubát SKV5203 C TJ Slovan Karlovy Vary 26:26 + 0:07
3. Bedřich Šafařík OPI4600 C Orientační sporty Písek 27:22 + 1:03
4. Jan Sklenář MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 29:40 + 3:21
5. Václav Chotětický MAS5200 C KČT Aš 30:09 + 3:50
6. Vladimír Nykles VPM4702 C KOS Slavia Plzeň 30:41 + 4:22
7. Ladislav Jadviščok UOL5101 C SOB Olomouc 31:10 + 4:51
8. Eduard Janeček LPM5100 C OK Lokomotiva Plzeň 34:22 + 8:03
9. Jan Fišák MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 34:46 + 8:27
10. Zdeněk Mágr LCV5000 C TJ Lokomotiva Chomutov 35:16 + 8:57
11. Dieter Schimm BSO4401 C KOB Baník Sokolov 35:47 + 9:28
12. Jan Lisý ONO4201 C SKOB Ostrov 44:20 + 18:01
H75
2.00 km, 75 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Josef Pich CST4002 C OB Strakonice 67:21
HDR
2.90 km, 40 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vilém Křížek SLP1000 OOB Slavia Praha 18:44
2. Tobiáš Šafránek LPM1499 OK Lokomotiva Plzeň 20:21 + 1:37
3. Mikulas Šafránek LPM1399 OK Lokomotiva Plzeň 20:25 + 1:41
4. František Minařík VCB1103 C OB České Budějovice 21:08 + 2:24
4. Ondřej Míka VCB1003 C OB České Budějovice 21:08 + 2:24
6. Antonín Čepička LPM1102 C OK Lokomotiva Plzeň 21:11 + 2:27
7. Eliška Radkovská 23:31 + 4:47
8. Jan Milota MLA0500 C MLOK Mariánské Lázně 24:07 + 5:23
9. Áron Bursa LPM1101 C OK Lokomotiva Plzeň 24:34 + 5:50
10. Štěpán Gotfried VCB0905 C OB České Budějovice 25:03 + 6:19
11. Petr Chramosta VPM1001 C KOS Slavia Plzeň 25:41 + 6:57
12. Klára Turková SKV1151 C TJ Slovan Karlovy Vary 25:44 + 7:00
13. Michal Novák KRE1100 C OOB TJ Sokol Křemže 29:05 + 10:21
14. Šimon Beránek VPM1000 C KOS Slavia Plzeň 29:17 + 10:33
15. Anna Pávková NEK Nejdek Orienteering 32:07 + 13:23
16. Veronika Teringlová VCB1251 C OB České Budějovice 32:56 + 14:12
17. Matěj Kozák VCB0920 OB České Budějovice 34:02 + 15:18
18. Linda Kocumová ONO SKOB Ostrov 35:07 + 16:23
19. Zora Plachá SLP OOB Slavia Praha 35:09 + 16:25
20. Anna Vlašímská SKV TJ Slovan Karlovy Vary 35:20 + 16:36
21. Martin Šedivý VCBxxx2 OB České Budějovice 37:12 + 18:28
22. Karel Hulec KSH1301 OB Kašperské Hory 37:23 + 18:39
23. Tomáš Míka VCB1403 C OB České Budějovice 37:27 + 18:43
24. Tereza Marešová MIL1050 C Tesil Milevsko 38:28 + 19:44
25. Jan Kopecký 53X1300 Pisek neregistrovany 41:02 + 22:18
26. Ondřejka Komárková SJH1351 C SJH Jindřichův Hradec 41:10 + 22:26
27. Mareš Ladislav MIL1300 C Tesil Milevsko 42:23 + 23:39
28. Anna Turková Barbora 43:06 + 24:22
29. Jan Turek 43:07 + 24:23
30. Vojtěch Turek 43:08 + 24:24
31. Lada Chumová SLP1250 C OOB Slavia Praha 52:47 + 34:03
32. Tomáš Popule LPM8803 C OK Lokomotiva Plzeň 54:45 + 36:01
33. Josef Paták KSH OB Kašperské Hory 60:46 + 42:02
34. Hynek Šedivý VCBxxx3 OB České Budějovice 60:56 + 42:12
35. Jan Pazderník OPI Orientační sporty Písek 61:35 + 42:51
36. Tobiáš Rauch VPM1300 KOS Slavia Plzeň 62:10 + 43:26
Matěj Pecánek TEP1300 C Tempo Praha DISK
Josefa Stráská KRExx20 OOB TJ Sokol Křemže DISK
HL
2.90 km, 40 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomáš Kožíšek LPM0810 OK Lokomotiva Plzeň 17:23
2. Vojtěch Pavlásek 17:44 + 0:21
3. Zdeněk Brabec MAS1001 C KČT Aš 20:18 + 2:55
4. Richard Fecko NEK1100 C Nejdek Orienteering 31:35 + 14:12
5. Vítek Nouza SJH1104 C SJH Jindřichův Hradec 39:11 + 21:48
6. František Hulec KSH1101 OB Kašperské Hory 52:09 + 34:46
7. Jan Vaněček TJP0800 C TJ Sokol Troja 54:11 + 36:48
Ivan Janošík VCB1002 C OB České Budějovice DISK
P
2.70 km, 95 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ivan Hojdar VCB7508 C OB České Budějovice 33:16
2. Petr Sova KSH OB Kašperské Hory 34:06 + 0:50
3. Alena Pavlásková 34:21 + 1:05
4. Lukáš Radkovský 38:44 + 5:28
5. Martin Kozák VCB7720 OB České Budějovice 38:49 + 5:33
6. Iva Kuibičková SJH6851 C SJH Jindřichův Hradec 40:41 + 7:25
7. Jiří Donda ONO7600 C SKOB Ostrov 41:04 + 7:48
8. Olga Ševčíková ONO76XX SKOB Ostrov 41:55 + 8:39
9. Petr Šafránek LPM9999 OK Lokomotiva Plzeň 44:55 + 11:39
10. Jaromír Holík ONO7502 C SKOB Ostrov 47:19 + 14:03
11. Věra Stibalová 48:26 + 15:10
12. Martina Turková SKV7852 C TJ Slovan Karlovy Vary 48:30 + 15:14
12. Irena Fialová KRExxx1 OOB TJ Sokol Křemže 48:30 + 15:14
14. P Patáková Zuzana KSHxxx3 OB Kašperské Hory 49:14 + 15:58
15. Hilda Bremová KRE OOB TJ Sokol Křemže 49:23 + 16:07
16. Barbora Šedivá VCBxxx1 OB České Budějovice 49:31 + 16:15
17. Hedvika Millionová MAS7351 C KČT Aš 49:38 + 16:22
18. Jana Velátová OPI7350 C Orientační sporty Písek 49:55 + 16:39
19. Jiří Tříska LPM OK Lokomotiva Plzeň 50:20 + 17:04
20. H Patáková Zuzana KSHxxx2 OB Kašperské Hory 51:22 + 18:06
21. Eliška Raková BSO0152 C KOB Baník Sokolov 52:11 + 18:55
22. Milan Valeš LPM6000 C OK Lokomotiva Plzeň 53:02 + 19:46
23. Miluše Zenkerová LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 60:49 + 27:33
24. Markéta Hrodková 62:21 + 29:05
25. Ondřej Plachý SLP OOB Slavia Praha 63:11 + 29:55
26. Kateřina Dondová ONO7752 C SKOB Ostrov 63:21 + 30:05
27. Ilona Holíková ONO7552 C SKOB Ostrov 63:57 + 30:41
28. Milena Bartošová 64:24 + 31:08
29. Irena Valešová LPM7050 C OK Lokomotiva Plzeň 69:23 + 36:07
30. Romana Buřičová VPMxx20 KOS Slavia Plzeň 74:17 + 41:01
31. Alena Nouzová SJH7151 C SJH Jindřichův Hradec 77:12 + 43:56
32. Naděžda Koutová NEK Nejdek Orienteering 81:35 + 48:19
32. Helena Čacká MAS KČT Aš 81:35 + 48:19
34. Martin Kouba 136:42 + 103:26
35. Karolína Nováková 3ACxxx1 NER - Novakovi 141:44 + 108:28
36. Kristýna Nováková 3ACxxx2 NER - Novakovi 144:47 + 111:31