Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
02.11.2019
Místo konání:
Přelovice
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
Černý Nadýmač; DH16, DH18, DH21, DH35 1:15000, ostatní 1:10000, E=2,5 m, ISOM 2017, autoři Jan Věříš a Ondřej Pipek, stav 2019
Ředitel závodu:
Pipek Kamil
Hlavní rozhodčí:
Farář Václav - R1
Stavitel tratí:
Fukátko Jan - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H70C     HDR     P     T     VRL    
D10N
2.20 km, 5 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháčková Lucie SHK1155 OK Slavia Hradec Králové 19:46
2. Hepnerová Tereza SHK1150 OK Slavia Hradec Králové 21:56 + 2:10
3. Korbelová Eliška PHK1253 OK 99 Hradec Králové 23:05 + 3:19
4. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 24:30 + 4:44
5. Korbelová Tereza PHK1254 OK 99 Hradec Králové 25:40 + 5:54
6. Buďárková Natálie VRL1052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:44 + 7:58
7. Macháčková Kateřina CHC0951 K.O.B. Choceň 27:54 + 8:08
8. Linderová Ema PHK1059 OK 99 Hradec Králové 28:04 + 8:18
9. Vondrušková Jitka SHK0956 OK Slavia Hradec Králové 28:38 + 8:52
10. Spilková Magdalena JIL1151 OK Jilemnice 29:03 + 9:17
11. Šlesingerová Nela KUO0951 KOB Ústí nad Orlicí 29:47 + 10:01
12. Vančurová Pavlína 150002 LPU 31:39 + 11:53
13. Rezková Kateřina 150003 LPU 32:50 + 13:04
14. Kopecká Eliška PHK1250 OK 99 Hradec Králové 33:41 + 13:55
15. Hoke Berenika 200007 Klub dobré zprávy 34:11 + 14:25
16. Vohralíková Dominika 150012 LPU 34:30 + 14:44
17. Odvodyová Nikola LPU1252 OK Lokomotiva Pardubice 34:40 + 14:54
18. Kay Leila LPU1155 OK Lokomotiva Pardubice 35:23 + 15:37
19. Schletterová Anna LPU0964 OK Lokomotiva Pardubice 35:43 + 15:57
20. Stryková Zuzana LPU1351 OK Lokomotiva Pardubice 37:44 + 17:58
21. Čečková Barbora SHK1151 OK Slavia Hradec Králové 37:51 + 18:05
22. Besedová Magdaléna PHK1252 OK 99 Hradec Králové 39:45 + 19:59
23. Černá Stella PHK0958 OK 99 Hradec Králové 45:04 + 25:18
24. Stejskalová Nikol 150001 LPU 47:55 + 28:09
25. Ceralová Melanie 150004 LPU 50:45 + 30:59
26. Venclová Aneta ZAM1051 OB TJ Sokol Žamberk 51:32 + 31:46
27. Sedláčková Magdaléna KOR1251 OB DDM Kostelec nad Orlicí 52:11 + 32:25
28. Matoušková Maja PHK1057 OK 99 Hradec Králové 66:48 + 47:02
29. Brzobohatá Eliška 200003 Klub dobré zprávy 68:54 + 49:08
30. Kupcová Eliška 150011 LPU 91:16 + 71:30
D10C
2.23 km, 5 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:18
2. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 17:58 + 0:40
3. Nožičková Ema LPU0953 OK Lokomotiva Pardubice 18:41 + 1:23
4. Špačková Kristýna KOR0951 OB DDM Kostelec nad Orlicí 19:09 + 1:51
5. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 19:44 + 2:26
6. Grusserová Diana PHK0999 OK 99 Hradec Králové 20:11 + 2:53
7. Suchardová Ella JIL0951 OK Jilemnice 20:46 + 3:28
8. Pechová Marie VLI1050 Slavia Liberec orienteering 20:59 + 3:41
9. Munzarová Monika LPU1056 OK Lokomotiva Pardubice 21:05 + 3:47
10. Netopilová Simona VAM0950 OB Vamberk 21:14 + 3:56
11. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 21:39 + 4:21
12. Renská Adéla SNA0951 TJ START Náchod 22:14 + 4:56
13. Lepšová Julie SRK1152 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:39 + 5:21
14. Froschová Magdaléna LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 23:21 + 6:03
15. Komárková Veronika CHC0955 K.O.B. Choceň 23:42 + 6:24
16. Besedová Barborka PHK1051 OK 99 Hradec Králové 24:11 + 6:53
17. Hovorková Elen LPU0954 OK Lokomotiva Pardubice 24:50 + 7:32
18. Hrušová Lucie PHK1050 OK 99 Hradec Králové 24:56 + 7:38
19. Sochorová Kristýna SHK0953 OK Slavia Hradec Králové 26:03 + 8:45
20. Kammová Kateřina 200013 Klub dobré zprávy 26:51 + 9:33
21. Říhová Eliška SRK0952 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:09 + 9:51
22. Čapková Kateřina LTU1050 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:51 + 11:33
23. Mojžíšová Nela PHK1053 OK 99 Hradec Králové 30:46 + 13:28
24. Pozdílková Zuzana PHK0952 OK 99 Hradec Králové 32:15 + 14:57
25. Wohanková Michaela VRL1151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:46 + 15:28
26. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 33:13 + 15:55
27. Horáková Eliška PHK1152 OK 99 Hradec Králové 38:41 + 21:23
28. Vítková Eliška PHK1056 OK 99 Hradec Králové 41:47 + 24:29
29. Stryková Johana LPU1151 OK Lokomotiva Pardubice 45:20 + 28:02
D12C
3.39 km, 5 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 23:02
2. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:06 + 0:04
3. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 23:12 + 0:10
4. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 24:17 + 1:15
5. Podlešáková Monika PHK0752 OK 99 Hradec Králové 24:50 + 1:48
6. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 25:41 + 2:39
7. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 27:31 + 4:29
8. Chlupáčová Anežka SHK0760 OK Slavia Hradec Králové 27:40 + 4:38
9. Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:55 + 5:53
10. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 29:03 + 6:01
10. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 29:03 + 6:01
12. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 29:13 + 6:11
13. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 29:36 + 6:34
14. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:14 + 7:12
15. Vyziblová Viktorie SJC0853 Sportcentrum Jičín 30:48 + 7:46
16. Tichá Alexandra LPU0757 OK Lokomotiva Pardubice 31:45 + 8:43
17. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 31:49 + 8:47
18. Nožičková Lea LPU0753 OK Lokomotiva Pardubice 32:57 + 9:55
19. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 33:38 + 10:36
20. Hamáčková Táňa STH0754 SK Studenec 33:54 + 10:52
21. Dominová Julie LPU0857 OK Lokomotiva Pardubice 33:56 + 10:54
22. Málková Michaela PHK0853 OK 99 Hradec Králové 34:16 + 11:14
23. Matoušková Markéta PHK0855 OK 99 Hradec Králové 35:17 + 12:15
24. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 36:50 + 13:48
25. Bašová Ema KOR0850 OB DDM Kostelec nad Orlicí 37:42 + 14:40
26. Bulušková Barbora STH0750 SK Studenec 38:09 + 15:07
27. Hlavsová Tereza SHK0857 OK Slavia Hradec Králové 41:53 + 18:51
28. Stavrinou Kristýna SRK0751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:27 + 19:25
29. Hanlová Kristýna SRK0752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:01 + 20:59
30. Pavlová Karolína STH0752 SK Studenec 45:17 + 22:15
31. Hamáková Adéla 30003 TJ Sokol Horní Jelení 45:42 + 22:40
32. Janáčková Michaela LPU0759 OK Lokomotiva Pardubice 45:56 + 22:54
33. Píšová Tereza PDY0850 Běhej Poděbrady 48:54 + 25:52
34. Šumpíková Barbora SHK0759 OK Slavia Hradec Králové 51:52 + 28:50
35. Pechová Alena VLI0854 Slavia Liberec orienteering 52:54 + 29:52
D12D
2.61 km, 5 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laštovková Jana JIL0853 OK Jilemnice 21:35
2. Jedličková Veronika SHK0850 OK Slavia Hradec Králové 23:26 + 1:51
3. Hájková Lucie CET0751 TJ Loko Česká Třebová 23:28 + 1:53
4. Kaplanová Viktorie 30002 TJ Sokol Horní Jelení 29:54 + 8:19
5. Eliášová Jana CHC0851 K.O.B. Choceň 32:13 + 10:38
6. Kubíková Adéla LPU0761 OK Lokomotiva Pardubice 32:44 + 11:09
7. Dosbabová Veronika 501057589 OOB Třebíč 34:28 + 12:53
8. Solařová Linda SHK0758 OK Slavia Hradec Králové 35:14 + 13:39
9. Komárková Anna CHC0852 K.O.B. Choceň 40:08 + 18:33
10. Němcová Kateřina ZAM0852 OB TJ Sokol Žamberk 42:02 + 20:27
Imrišková Natálie LTU0751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
D14C
4.07 km, 10 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:45
2. Košková Martina SHK0652 OK Slavia Hradec Králové 28:06 + 0:21
3. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 29:33 + 1:48
4. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 30:35 + 2:50
5. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 32:07 + 4:22
6. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 32:55 + 5:10
7. Doudová Alžběta PHK0554 OK 99 Hradec Králové 34:05 + 6:20
8. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 34:39 + 6:54
9. Rážová Aneta PHK0662 OK 99 Hradec Králové 34:53 + 7:08
10. Holubářová Viktorie KUO0599 KOB Ústí nad Orlicí 35:01 + 7:16
11. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 35:04 + 7:19
12. Moskvová Agáta ZLH0550 OOB TJ Zlaté Hory 35:07 + 7:22
13. Dvořáková Kateřina LPU0656 OK Lokomotiva Pardubice 35:16 + 7:31
14. Chrtková Anežka PHK0658 OK 99 Hradec Králové 35:26 + 7:41
15. Výchová Veronika KOR0550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 35:48 + 8:03
16. Skořepová Lucie LPU0657 OK Lokomotiva Pardubice 36:20 + 8:35
17. Zurynková Jana PHK0553 OK 99 Hradec Králové 38:22 + 10:37
18. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 OB Vamberk 38:33 + 10:48
19. Mikysková Adéla VAM0550 OB Vamberk 38:41 + 10:56
20. Sádovská Anežka LPU0562 OK Lokomotiva Pardubice 38:50 + 11:05
21. Mimrová Kateřina CHC0658 K.O.B. Choceň 39:13 + 11:28
22. Gurinová Gabriela SJC0557 Sportcentrum Jičín 39:31 + 11:46
23. Dostálová Barbora VRL0553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:48 + 13:03
24. Hovadová Iveta ZAM0552 OB TJ Sokol Žamberk 41:30 + 13:45
25. Buďárková Eliška VRL0554 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:48 + 14:03
26. Kubíková Magdaléna LPU0566 OK Lokomotiva Pardubice 42:00 + 14:15
27. Kadaníková Tereza LPU0552 OK Lokomotiva Pardubice 42:44 + 14:59
28. Kay Nathalie LPU0559 OK Lokomotiva Pardubice 43:23 + 15:38
29. Hylmarová Zuzana ZAM0553 OB TJ Sokol Žamberk 43:24 + 15:39
30. Janáčková Tereza LPU0558 OK Lokomotiva Pardubice 44:16 + 16:31
31. Kejvalová Radka SJC0552 Sportcentrum Jičín 45:04 + 17:19
32. Barcalová Iva CHC0655 K.O.B. Choceň 46:11 + 18:26
33. Holcová Nikola LPU0660 OK Lokomotiva Pardubice 46:12 + 18:27
34. Dvořáková Anežka LPU0556 OK Lokomotiva Pardubice 57:51 + 30:06
35. Kynclová Andrea LTU0651 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:08 + 31:23
36. Rybínová Vendula KOR0651 OB DDM Kostelec nad Orlicí 62:20 + 34:35
D14D
3.01 km, 5 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holohlavská Ema JIL0652 OK Jilemnice 39:15
2. Hanlová Nikola SRK0553 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:41 + 5:26
3. Šlesingerová Sára KUO0551 KOB Ústí nad Orlicí 48:40 + 9:25
4. Lacinová Monika LPU0561 OK Lokomotiva Pardubice 57:15 + 18:00
D16C
5.07 km, 20 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 36:20
2. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 41:32 + 5:12
3. Adámková Klára JIL0452 OK Jilemnice 41:41 + 5:21
4. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:51 + 5:31
5. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 44:02 + 7:42
6. Burešová Karolína ZAM0352 OB TJ Sokol Žamberk 44:47 + 8:27
7. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:18 + 9:58
8. Kosinová Kristýna SJC0453 Sportcentrum Jičín 47:52 + 11:32
9. Tomášová Anna SRK0554 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:23 + 14:03
10. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 51:00 + 14:40
10. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:00 + 14:40
12. Stohanzlová Kristýna LPU0356 OK Lokomotiva Pardubice 52:56 + 16:36
13. Píšová Zuzana PDY0451 Běhej Poděbrady 56:06 + 19:46
14. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:26 + 20:06
15. Maršounová Jana SHK0454 OK Slavia Hradec Králové 64:45 + 28:25
D21C
8.54 km, 20 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6995
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 57:33 7434
2. Wiesnerová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 62:03 + 4:30 6922
3. Vítková Lucie PHK8055 OK 99 Hradec Králové 64:37 + 7:04 6629
4. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:17 + 7:44 6553
5. Škorpíková Barbora LPU0060 OK Lokomotiva Pardubice 69:52 + 12:19 6031
6. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 70:54 + 13:21 5913
7. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 71:30 + 13:57 5845
8. Tihonová Martina PHK8651 OK 99 Hradec Králové 77:07 + 19:34 5205
9. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 77:58 + 20:25 5108
10. Pilíková Veronika CET8152 TJ Loko Česká Třebová 80:12 + 22:39 4854
11. Čechová Lenka Neregistrovaní - ZOO 83:52 + 26:19
12. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 85:14 + 27:41 4281
13. Nádvorníková Tereza LPU8953 OK Lokomotiva Pardubice 90:33 + 33:00 3675
14. Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 92:20 + 34:47 3472
15. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 92:30 + 34:57 3453
16. Barnetová Veronika LPU9952 OK Lokomotiva Pardubice 98:29 + 40:56 2771
Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha DISK 0
Smutná Pavla VAM8651 OB Vamberk DISK 0
D21D
4.62 km, 10 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2322
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jelínková Adéla RUZ0251 TJ Růžená 37:16 2349
2. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 37:25 + 0:09 2340
3. Žemličková Lenka LPU8660 OK Lokomotiva Pardubice 38:24 + 1:08 2279
4. Goňová Nikola ZAM9751 OB TJ Sokol Žamberk 42:28 + 5:12
5. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 43:24 + 6:08 1971
6. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 45:13 + 7:57 1859
7. Škodová Eliška LTU9250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:27 + 10:11 1721
8. Vojtěchová Eva HOR8899 TJ Jiskra Hořice 49:20 + 12:04
9. Krunčíková Kateřina SRK8751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:47 + 14:31 1454
Vejrová Iva STH8852 SK Studenec DISK 0
D35C
6.81 km, 20 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 50:08
2. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 52:47 + 2:39
3. Vandasová Markéta VAM7250 OB Vamberk 53:29 + 3:21
4. Suchá Eva SHK7851 OK Slavia Hradec Králové 56:07 + 5:59
5. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 56:41 + 6:33
6. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 57:56 + 7:48
7. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 58:24 + 8:16
8. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:21 + 9:13
9. Smutná Jana VAM6251 OB Vamberk 59:34 + 9:26
10. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:14 + 10:06
11. Šaldová Jana JIL7555 OK Jilemnice 60:36 + 10:28
12. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 63:03 + 12:55
13. Sršňová Kateřina VAM8150 OB Vamberk 63:37 + 13:29
14. Kunartová Lenka PHK7852 OK 99 Hradec Králové 64:45 + 14:37
15. Sýkorová Zuzana PHK7950 OK 99 Hradec Králové 66:08 + 16:00
16. Jiroutová Eva SNA8051 TJ START Náchod 67:27 + 17:19
17. Čížová Andrea SHK8251 OK Slavia Hradec Králové 68:07 + 17:59
18. Melounková Lucie PHK8054 OK 99 Hradec Králové 70:25 + 20:17
19. Matěásková Eva JIL7651 OK Jilemnice 70:59 + 20:51
20. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:47 + 21:39
21. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 72:10 + 22:02
22. Čapková Eva LTU7852 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:44 + 25:36
23. Renská Lenka SNA8053 TJ START Náchod 76:48 + 26:40
24. Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 83:23 + 33:15
25. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 84:04 + 33:56
D35D
4.54 km, 10 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 37:26
2. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 39:56 + 2:30
3. Cejpková Lenka SRK7652 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:18 + 3:52
4. Šafářová Ivana CET8051 TJ Loko Česká Třebová 41:34 + 4:08
5. Linková Eva STH7753 SK Studenec 42:02 + 4:36
6. Dosbabová Magdalena 501421766 OOB Třebíč 42:20 + 4:54
7. Mudruňková Romana VAM7752 OB Vamberk 44:08 + 6:42
8. Hejtmánková Kateřina TAP8462 KOB Tretra Praha 44:42 + 7:16
9. Málková Šárka CST8351 OB Strakonice 45:07 + 7:41
10. Venclová Veronika ZAM8251 OB TJ Sokol Žamberk 46:15 + 8:49
11. Besedová Petra PHK7654 OK 99 Hradec Králové 46:49 + 9:23
12. Tichá Kateřina KOR7550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 47:13 + 9:47
13. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 48:24 + 10:58
14. Mojžíšová Jana PHK8254 OK 99 Hradec Králové 49:36 + 12:10
15. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 50:39 + 13:13
16. Podlešáková Markéta PHK7851 OK 99 Hradec Králové 51:40 + 14:14
17. Kubištová Lenka KUN7650 TJ Sokol Kunvald 52:19 + 14:53
18. Nimshausová Hana 60001 HaNi 52:36 + 15:10
19. Pešková Renata SJC7550 Sportcentrum Jičín 53:56 + 16:30
20. Jirásková Pavla KPY7950 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:22 + 17:56
21. Nedomová Iva PDY7851 Běhej Poděbrady 56:41 + 19:15
22. Dvořáková Zuzana LPU7559 OK Lokomotiva Pardubice 57:03 + 19:37
23. Rybínová Iva KOR7551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 57:13 + 19:47
24. Zurynková Iva PHK7650 OK 99 Hradec Králové 58:19 + 20:53
25. Mikysková Ilona VAM7550 OB Vamberk 61:22 + 23:56
26. Müllerová Marie KOR7650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 62:52 + 25:26
27. Haltufová Jitka 200012 Klub dobré zprávy 64:43 + 27:17
28. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 74:15 + 36:49
29. Šlesingerová Jitka KUO7851 KOB Ústí nad Orlicí 87:08 + 49:42
Benešová Marika 200001 Klub dobré zprávy DISK
Brzobohatá Pavla 200002 Klub dobré zprávy DISK
Kejvalová Kamila SJC7450 Sportcentrum Jičín DISK
D45C
5.38 km, 20 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:26
2. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 48:36 + 2:10
3. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 49:11 + 2:45
4. Kroniková Jana SHK7350 OK Slavia Hradec Králové 52:57 + 6:31
5. Loukotová Andrea HOR7350 TJ Jiskra Hořice 53:56 + 7:30
6. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:50 + 8:24
7. Janků Radka SJC7353 Sportcentrum Jičín 55:03 + 8:37
8. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 57:18 + 10:52
9. Rykalová Jitka VAM7251 OB Vamberk 57:30 + 11:04
10. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:27 + 12:01
11. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:42 + 12:16
12. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 62:04 + 15:38
13. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 63:02 + 16:36
14. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 71:06 + 24:40
15. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 75:18 + 28:52
Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
D45D
4.06 km, 10 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 37:47
2. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 39:00 + 1:13
3. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 39:47 + 2:00
4. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 40:57 + 3:10
5. Egrtová Jitka SHK6354 OK Slavia Hradec Králové 41:25 + 3:38
6. Bienová Věra SJC5752 Sportcentrum Jičín 42:32 + 4:45
7. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 43:12 + 5:25
8. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 44:19 + 6:32
9. Janovská Věra JIL7258 OK Jilemnice 44:36 + 6:49
10. Kokrdová Věra PHK6450 OK 99 Hradec Králové 45:21 + 7:34
11. Rančáková Stáňa DKL5950 KOB Kladno 45:27 + 7:40
12. Raková Miroslava SHK7250 OK Slavia Hradec Králové 45:57 + 8:10
13. Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové 46:00 + 8:13
14. Kynčlová Dagmar JIL7256 OK Jilemnice 46:49 + 9:02
15. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 47:26 + 9:39
16. Veverková Yveta VAM6452 OB Vamberk 47:33 + 9:46
17. Vaňurová Marcela HOR6850 TJ Jiskra Hořice 48:35 + 10:48
18. Málková Věra CST6550 OB Strakonice 49:29 + 11:42
19. Macháčková Jana SHK6450 OK Slavia Hradec Králové 49:30 + 11:43
20. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 49:37 + 11:50
21. Divecká Růžena SHK6753 OK Slavia Hradec Králové 49:38 + 11:51
22. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:02 + 12:15
23. Hančová Hana VRL5652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:46 + 13:59
24. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 56:59 + 19:12
25. Žáková Marcela LPU7053 OK Lokomotiva Pardubice 61:42 + 23:55
26. Smisitelová Markéta KOR7452 OB DDM Kostelec nad Orlicí 64:36 + 26:49
27. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:07 + 28:20
28. Boháčová Alena KUN7450 TJ Sokol Kunvald 68:42 + 30:55
D55C
3.89 km, 5 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 36:26
2. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 38:18 + 1:52
3. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 39:29 + 3:03
4. Lehárová Iva LPU6152 OK Lokomotiva Pardubice 39:44 + 3:18
5. Koblížková Hana ZAM5851 OB TJ Sokol Žamberk 40:46 + 4:20
6. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:04 + 4:38
7. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 42:19 + 5:53
8. Mádlová Iva SHK6351 OK Slavia Hradec Králové 43:04 + 6:38
9. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 43:37 + 7:11
10. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 43:38 + 7:12
11. Tichá Jiřina DOB6050 KOB Dobruška 45:35 + 9:09
12. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 46:57 + 10:31
13. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 47:16 + 10:50
14. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 48:22 + 11:56
D55D
3.28 km, 10 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 40:26
2. Filipová Dagmar SHK5651 OK Slavia Hradec Králové 43:19 + 2:53
3. Mikysková Hana SNA5651 TJ START Náchod 46:57 + 6:31
4. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 50:51 + 10:25
5. Zelenková Lenka 220001 Zelenkovi 52:35 + 12:09
6. Peremská Dana SRK6351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:08 + 14:42
7. Remešová Alena DOB6150 KOB Dobruška 60:00 + 19:34
D65C
3.60 km, 10 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:37
2. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 49:34 + 0:57
3. Martincová Helena ZAM5051 OB TJ Sokol Žamberk 50:30 + 1:53
4. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 52:09 + 3:32
5. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:54 + 5:17
6. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 57:23 + 8:46
H10N
2.33 km, 5 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecký Matěj PHK1001 OK 99 Hradec Králové 21:19
2. Macháček Jakub SHK1202 OK Slavia Hradec Králové 22:49 + 1:30
3. Polák Vlastimil VRL1001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:37 + 2:18
4. Toužil Lukáš SHK1000 OK Slavia Hradec Králové 23:52 + 2:33
5. Pompach Tobiáš PHK1201 OK 99 Hradec Králové 23:55 + 2:36
6. Makovec Tadeáš PDY1001 Běhej Poděbrady 26:08 + 4:49
7. Sychrovský Tomáš SNA1102 TJ START Náchod 28:11 + 6:52
8. Semerád Vít LPU0906 OK Lokomotiva Pardubice 28:43 + 7:24
9. Brož Jiří LTU1101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:15 + 7:56
10. Domin Ondřej LPU1103 OK Lokomotiva Pardubice 29:47 + 8:28
11. Potůček Josef LPU1102 OK Lokomotiva Pardubice 30:22 + 9:03
12. Peška Ondřej LPU1006 OK Lokomotiva Pardubice 30:54 + 9:35
13. Částek Adam SHK1201 OK Slavia Hradec Králové 31:42 + 10:23
13. Munzar Petr 100001 OBR 31:42 + 10:23
15. Jirout Jáchym SNA1201 TJ START Náchod 31:43 + 10:24
16. Mojžíš Radovan PHK1200 OK 99 Hradec Králové 33:13 + 11:54
17. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 34:35 + 13:16
18. Jičínský Antonín SRK1101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:39 + 18:20
19. Kirvej Sebastian 150006 LPU 47:39 + 26:20
20. Molič Jan PDY1002 Běhej Poděbrady 49:36 + 28:17
21. Šlambora Vít SHK1101 OK Slavia Hradec Králové 52:33 + 31:14
H10C
2.20 km, 5 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 14:37
2. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 14:45 + 0:08
3. Čihák Jakub HOR0901 TJ Jiskra Hořice 15:02 + 0:25
4. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 15:09 + 0:32
5. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 16:27 + 1:50
6. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 16:29 + 1:52
7. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 16:32 + 1:55
8. Šimek Vojtěch CHC1002 K.O.B. Choceň 16:38 + 2:01
9. Jakubský David SHK0905 OK Slavia Hradec Králové 17:12 + 2:35
10. Renský Matěj SNA0903 TJ START Náchod 17:14 + 2:37
11. Šafář Jakub CET1103 TJ Loko Česká Třebová 17:45 + 3:08
12. Gottstein Matouš JIL0901 OK Jilemnice 17:56 + 3:19
13. Sochor Jakub SHK0903 OK Slavia Hradec Králové 18:02 + 3:25
14. Maloch David LPU0905 OK Lokomotiva Pardubice 18:15 + 3:38
15. Sychrovský Lukáš SNA0902 TJ START Náchod 18:23 + 3:46
16. Kejval Vojtěch SJC0902 Sportcentrum Jičín 18:25 + 3:48
17. Pešek Matěj SJC1002 Sportcentrum Jičín 19:06 + 4:29
18. Lukeš Josef SHK1005 OK Slavia Hradec Králové 19:28 + 4:51
19. Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice 19:31 + 4:54
20. Brož Jindřich LTU0903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:32 + 4:55
21. Jirout Vilém SNA1001 TJ START Náchod 20:17 + 5:40
22. Sedláček Benedikt KOR0902 OB DDM Kostelec nad Orlicí 20:26 + 5:49
23. Kárník Štěpán LPU1002 OK Lokomotiva Pardubice 21:17 + 6:40
24. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 22:00 + 7:23
25. Košťál Antonín SHK1004 OK Slavia Hradec Králové 22:11 + 7:34
26. Vlach Antonín SJC0903 Sportcentrum Jičín 22:46 + 8:09
27. Nedoma Oliver PDY1000 Běhej Poděbrady 23:32 + 8:55
28. Chrtek Jan PHK1100 OK 99 Hradec Králové 24:02 + 9:25
29. Procházka Ondřej PHK0902 OK 99 Hradec Králové 24:17 + 9:40
30. Kobík Kryštof LTU0901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:21 + 11:44
31. Lučan Matěj LPU0903 OK Lokomotiva Pardubice 28:04 + 13:27
32. Trnka Jiří PDY1102 Běhej Poděbrady 35:09 + 20:32
33. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:21 + 21:44
Částek Filip SHK1006 OK Slavia Hradec Králové DISK
Dohnálek Vojtěch SRK0903 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
H12C
4.13 km, 5 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:14
2. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 27:15 + 0:01
3. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 30:22 + 3:08
4. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 30:51 + 3:37
5. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 32:24 + 5:10
6. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 33:13 + 5:59
7. Sýkora Jakub PHK0708 OK 99 Hradec Králové 33:23 + 6:09
8. Kujal Josef PHK0703 OK 99 Hradec Králové 33:33 + 6:19
9. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 35:08 + 7:54
10. Goláň František LPU0803 OK Lokomotiva Pardubice 35:27 + 8:13
11. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 36:25 + 9:11
12. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 36:35 + 9:21
13. Macháček Tomáš SHK0811 OK Slavia Hradec Králové 37:12 + 9:58
14. Štembera Vítek TJN0801 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:36 + 10:22
15. Kurka Antonín SHK0700 OK Slavia Hradec Králové 38:32 + 11:18
16. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 38:39 + 11:25
17. Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín 39:35 + 12:21
18. Kubát Vojtěch VRL0701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:22 + 13:08
19. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 41:09 + 13:55
20. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 41:11 + 13:57
21. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 41:18 + 14:04
22. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 41:25 + 14:11
23. Goláň Antonín LPU0804 OK Lokomotiva Pardubice 41:36 + 14:22
24. Čečka Vojtěch SHK0804 OK Slavia Hradec Králové 41:44 + 14:30
25. Šeps Miroslav SRK0801 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:41 + 15:27
26. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 43:10 + 15:56
27. Schejbal Filip LPU0711 OK Lokomotiva Pardubice 44:33 + 17:19
28. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 44:59 + 17:45
29. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 46:20 + 19:06
30. Schejbal Matyáš LPU0710 OK Lokomotiva Pardubice 47:07 + 19:53
31. Šlambora Kryštof SHK0806 OK Slavia Hradec Králové 49:33 + 22:19
32. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:38 + 22:24
33. Čapek Karel LTU0801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:01 + 24:47
34. Auersvald Daniel JIL0804 OK Jilemnice 59:37 + 32:23
35. Vanický Viktor KOR0803 OB DDM Kostelec nad Orlicí 61:13 + 33:59
36. Vít Petr KOR0805 OB DDM Kostelec nad Orlicí 69:38 + 42:24
37. Moskva Vojtěch ZAM0802 OB TJ Sokol Žamberk 74:10 + 46:56
Buďárek David VRL0703 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Seligr Lukáš PHK0709 OK 99 Hradec Králové DISK
H12D
2.68 km, 5 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kadaník Petr LPU0802 OK Lokomotiva Pardubice 26:09
2. Spilka Petr JIL0803 OK Jilemnice 26:39 + 0:30
3. Jirouš Matouš JIL0805 OK Jilemnice 28:19 + 2:10
4. Marek Bořivoj KOR0701 OB DDM Kostelec nad Orlicí 33:10 + 7:01
5. Tejkl Ondřej SHK0810 OK Slavia Hradec Králové 41:01 + 14:52
6. Nedoma Edgar PDY0703 Běhej Poděbrady 41:25 + 15:16
7. Votruba Štěpán 110002 neregistrovaný 41:34 + 15:25
8. Jaromír Škorpík 44:17 + 18:08
H14C
5.25 km, 10 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 33:14
2. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:32 + 0:18
3. Podolský Petr SHK0507 OK Slavia Hradec Králové 33:57 + 0:43
4. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 34:28 + 1:14
5. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 34:37 + 1:23
6. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 34:56 + 1:42
7. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 35:01 + 1:47
8. Pulc Ondřej ZAM0505 OB TJ Sokol Žamberk 35:24 + 2:10
9. Fajfr Marek ZAM0602 OB TJ Sokol Žamberk 35:35 + 2:21
10. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 35:57 + 2:43
11. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 36:07 + 2:53
12. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 37:07 + 3:53
13. Sucharda Tomáš JIL0502 OK Jilemnice 37:27 + 4:13
14. Jelínek Filip RUZ0500 TJ Růžená 37:46 + 4:32
15. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 37:56 + 4:42
16. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 38:08 + 4:54
17. Meier Jakub BRU0501 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 38:35 + 5:21
18. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 38:39 + 5:25
19. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 38:44 + 5:30
20. Stavrinou David SRK0506 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:33 + 6:19
21. Dlabola Jakub SJC0602 Sportcentrum Jičín 40:57 + 7:43
22. Stohanzl Patrik LPU0510 OK Lokomotiva Pardubice 41:02 + 7:48
23. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 41:50 + 8:36
24. Flos Tomáš LPU0633 OK Lokomotiva Pardubice 42:07 + 8:53
25. Pirkl Jakub CHC0503 K.O.B. Choceň 42:14 + 9:00
26. Baše Ondřej KOR0503 OB DDM Kostelec nad Orlicí 42:23 + 9:09
27. Kurka Jaroslav SHK0501 OK Slavia Hradec Králové 42:38 + 9:24
28. Vlach František SJC0603 Sportcentrum Jičín 42:48 + 9:34
29. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:55 + 10:41
30. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 44:14 + 11:00
31. Zounar Adam SRK0507 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:51 + 11:37
32. Sádovský Jáchym LPU0508 OK Lokomotiva Pardubice 46:13 + 12:59
33. Kokrda Adam PHK0503 OK 99 Hradec Králové 46:29 + 13:15
34. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 48:59 + 15:45
35. Kerhát David LTU0503 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:35 + 19:21
36. Hylmar Zdeněk ZAM0504 OB TJ Sokol Žamberk 52:44 + 19:30
37. Munzar Jakub LPU0606 OK Lokomotiva Pardubice 55:13 + 21:59
38. Nimshaus Viktor CHC0502 K.O.B. Choceň 55:31 + 22:17
39. Sedláček David KOR0502 OB DDM Kostelec nad Orlicí 55:52 + 22:38
40. Šimerda Václav SRK0605 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:43 + 24:29
41. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:32 + 31:18
H14D
3.78 km, 10 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotyk Vojtěch LTU0502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:28
2. Volejník Ondřej PDY0601 Běhej Poděbrady 35:23 + 3:55
3. Lacina Marek LPU0511 OK Lokomotiva Pardubice 44:36 + 13:08
H16C
7.34 km, 15 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 44:00
2. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 45:46 + 1:46
3. Fejfar Lukáš LPU0310 OK Lokomotiva Pardubice 47:15 + 3:15
4. Jelínek Kryštof RUZ0301 TJ Růžená 49:01 + 5:01
5. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 52:01 + 8:01
6. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:54 + 8:54
7. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 53:01 + 9:01
8. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 53:03 + 9:03
9. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 53:10 + 9:10
10. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 53:48 + 9:48
11. Salaba Dan JIL0404 OK Jilemnice 55:21 + 11:21
12. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:32 + 11:32
13. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 56:03 + 12:03
14. Váňa Vojtěch LPU0312 OK Lokomotiva Pardubice 56:05 + 12:05
15. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 56:08 + 12:08
16. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 58:42 + 14:42
17. Langr Jakub KOR0401 OB DDM Kostelec nad Orlicí 60:57 + 16:57
18. Oberreiter Matyáš LPU0411 OK Lokomotiva Pardubice 61:31 + 17:31
19. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:32 + 19:32
20. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:26 + 22:26
21. Marhold Stanislav CHC0402 K.O.B. Choceň 66:48 + 22:48
22. Kaška Jan ZAM0301 OB TJ Sokol Žamberk 78:54 + 34:54
23. Juška Jiří LPU0304 OK Lokomotiva Pardubice 82:37 + 38:37
24. Dvořáček Filip LPU0420 OK Lokomotiva Pardubice 83:23 + 39:23
25. Hladký Filip KOR0300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 89:46 + 45:46
26. Kunt Stanislav ZAM0401 OB TJ Sokol Žamberk 91:42 + 47:42
27. Kuhn Vojtěch LPU0404 OK Lokomotiva Pardubice 95:30 + 51:30
28. Vanický Richard KOR0303 OB DDM Kostelec nad Orlicí 115:29 + 71:29
29. Müller Matěj KOR0302 OB DDM Kostelec nad Orlicí 129:01 + 85:01
30. Kokrda Vojtěch PHK0402 OK 99 Hradec Králové 130:31 + 86:31
Jakubský Adam SHK0406 OK Slavia Hradec Králové DISK
H18C
8.65 km, 20 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 61:14
2. Moravec Jan ZAM0205 OB TJ Sokol Žamberk 67:14 + 6:00
3. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:44 + 7:30
4. Kovář Lukáš CET0102 TJ Loko Česká Třebová 69:08 + 7:54
5. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 70:10 + 8:56
6. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:52 + 9:38
7. Vaňura Vít HOR0203 TJ Jiskra Hořice 80:51 + 19:37
H21C
10.93 km, 20 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8022
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 58:38 8109
2. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 58:46 + 0:08 8091
3. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 60:26 + 1:48 7865
4. Bendák Jan PHK9800 OK 99 Hradec Králové 61:15 + 2:37 7755
5. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 62:39 + 4:01 7565
6. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 64:19 + 5:41 7340
7. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 67:07 + 8:29 6961
8. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 67:35 + 8:57 6898
9. Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 68:35 + 9:57 6762
10. Kosová Denisa PHK9150 OK 99 Hradec Králové 69:42 + 11:04 6611
11. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 70:47 + 12:09 6465
12. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 74:36 + 15:58 5948
13. Jedlička Michal SHK7309 OK Slavia Hradec Králové 77:29 + 18:51 5558
14. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 78:23 + 19:45 5436
15. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 78:30 + 19:52 5420
16. Novotný Radek PHK7402 OK 99 Hradec Králové 80:20 + 21:42 5172
17. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 80:31 + 21:53 5148
18. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 89:51 + 31:13 3884
19. Šabatka Jan SHK9001 OK Slavia Hradec Králové 99:05 + 40:27 2635
20. Malý Jakub Neregistrovaní - ZOO 109:33 + 50:55
21. Roček Tomáš PDY8500 Běhej Poděbrady 113:36 + 54:58
Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady DISK 0
H21D
8.62 km, 20 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3870
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hovorka Jan LPU7907 OK Lokomotiva Pardubice 54:59 3968
2. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 55:07 + 0:08 3958
3. Kos Oldřich LPU9302 OK Lokomotiva Pardubice 59:06 + 4:07 3685
4. Weiner Jakub SHK7911 OK Slavia Hradec Králové 59:18 + 4:19 3671
5. Vandělík Michal ALB8501 OOB Albrechtice nad Orlicí 67:18 + 12:19 3122
6. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 71:51 + 16:52 2810
7. Moravec Filip KUN8801 TJ Sokol Kunvald 75:47 + 20:48 2540
8. Janeček Tomáš PHK9205 OK 99 Hradec Králové 76:16 + 21:17 2507
9. Filip Filip SHK9000 OK Slavia Hradec Králové 76:34 + 21:35 2486
10. Bolech Filip LPU8602 OK Lokomotiva Pardubice 77:03 + 22:04 2453
11. Sojka Lukáš ALB8500 OOB Albrechtice nad Orlicí 79:39 + 24:40 2275
12. Peřinka Šimon BBM9700 BETA URSUS Orienteering 80:29 + 25:30 2218
H35C
9.79 km, 20 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 59:32
2. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:39 + 4:07
3. Veverka Tomáš VAM8401 OB Vamberk 64:28 + 4:56
4. Bláha Jan 1882256457 OK Slavia Hradec Králové 67:47 + 8:15
5. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 69:19 + 9:47
6. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králové 71:32 + 12:00
7. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 71:47 + 12:15
8. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 72:13 + 12:41
9. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 72:30 + 12:58
10. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 72:51 + 13:19
11. Sychrovský Martin SNA7601 TJ START Náchod 72:53 + 13:21
12. Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady 76:39 + 17:07
13. Korbel Michal CHC7703 K.O.B. Choceň 77:44 + 18:12
14. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 83:34 + 24:02
15. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 87:20 + 27:48
16. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 88:06 + 28:34
17. Jakubský Radek SHK7603 OK Slavia Hradec Králové 90:15 + 30:43
18. Podlešák Marek PHK7802 OK 99 Hradec Králové 97:14 + 37:42
19. Matoušek Josef PHK7900 OK 99 Hradec Králové 98:03 + 38:31
20. Pavlík Mojmír PDY8102 Běhej Poděbrady 104:47 + 45:15
21. Stohanzl Jan LPU7600 OK Lokomotiva Pardubice 109:23 + 49:51
22. Stavrinou Marios SRK7901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 114:22 + 54:50
23. Matěásko Dušan JIL7503 OK Jilemnice 115:42 + 56:10
24. Potůček Michal PHK7903 OK 99 Hradec Králové 130:28 + 70:56
H35D
6.39 km, 20 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hovorka Pavel LPU7908 OK Lokomotiva Pardubice 46:48
2. Panáček Aleš SHK7604 OK Slavia Hradec Králové 51:48 + 5:00
3. Drhlík Petr VAM8301 OB Vamberk 52:16 + 5:28
4. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 53:01 + 6:13
5. Šafář Miroslav CET7001 TJ Loko Česká Třebová 53:58 + 7:10
6. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 56:06 + 9:18
7. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 57:01 + 10:13
8. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:38 + 10:50
9. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 58:28 + 11:40
10. Šimek Jiří CHC7901 K.O.B. Choceň 58:32 + 11:44
11. Charvát František SHK7501 OK Slavia Hradec Králové 58:54 + 12:06
12. Vrábel Petr PHK7604 OK 99 Hradec Králové 59:10 + 12:22
13. Macháček Lubomír LPU7515 OK Lokomotiva Pardubice 59:26 + 12:38
14. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 60:00 + 13:12
15. Žemlička Jan LPU8303 OK Lokomotiva Pardubice 60:24 + 13:36
16. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 60:47 + 13:59
17. Baše Petr KOR7701 OB DDM Kostelec nad Orlicí 62:13 + 15:25
18. Štembera Jan TJN7513 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:35 + 16:47
19. Brož Michal LTU8000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:54 + 17:06
20. Erbert Ladislav 210001 NER TJ Harant Pecka 63:59 + 17:11
21. Sršeň Tomáš VAM8001 OB Vamberk 64:23 + 17:35
22. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 64:31 + 17:43
23. Puš Roman STH7501 SK Studenec 66:52 + 20:04
24. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 67:21 + 20:33
25. Goláň Oldřich LPU7417 OK Lokomotiva Pardubice 67:46 + 20:58
26. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 68:30 + 21:42
27. Hladký Tomáš KOR7600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 69:19 + 22:31
28. Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové 70:39 + 23:51
29. Betlach Michal CET7801 TJ Loko Česká Třebová 77:40 + 30:52
30. Dvořáček Pavel LPU7608 OK Lokomotiva Pardubice 84:16 + 37:28
31. Komárek Josef CHC8001 K.O.B. Choceň 84:30 + 37:42
32. Daněk Petr TYN7900 OOB SK Týniště nad Orlicí 87:23 + 40:35
33. Trnka Ondřej PDY7802 Běhej Poděbrady 90:00 + 43:12
34. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 92:59 + 46:11
Marek Robert KOR7700 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Šlambora Ondřej 160001 DISK
H45C
8.25 km, 20 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 49:55
2. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 56:50 + 6:55
3. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 58:17 + 8:22
4. Kunart Tomáš PHK7205 OK 99 Hradec Králové 59:38 + 9:43
5. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 61:53 + 11:58
6. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 62:33 + 12:38
7. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 62:56 + 13:01
8. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:59 + 13:04
9. Křivda Ivan CHC6701 K.O.B. Choceň 63:55 + 14:00
10. Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:39 + 14:44
11. Kejval Jaromír SJC7300 Sportcentrum Jičín 64:40 + 14:45
12. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 64:49 + 14:54
13. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 69:31 + 19:36
14. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 73:21 + 23:26
15. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 75:19 + 25:24
16. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 78:23 + 28:28
17. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 82:12 + 32:17
18. Hanl Vratislav SRK7402 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 83:30 + 33:35
19. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 87:04 + 37:09
20. Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové 91:40 + 41:45
21. Dudek Jan PDY7200 Běhej Poděbrady 111:22 + 61:27
Čihák Petr HOR6900 TJ Jiskra Hořice DISK
H45D
5.86 km, 15 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Pavel SHK6104 OK Slavia Hradec Králové 47:14
2. Bílek Tomáš SJC7307 Sportcentrum Jičín 48:10 + 0:56
3. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 48:46 + 1:32
4. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 50:35 + 3:21
5. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 51:41 + 4:27
6. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 51:47 + 4:33
7. Hanuš Karel HOS6701 TJ Tatran Hostinné 51:54 + 4:40
8. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 52:17 + 5:03
9. Munzar Martin LPU7313 OK Lokomotiva Pardubice 52:43 + 5:29
10. Meier Jiří BRU7400 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 52:48 + 5:34
10. Sliva Jan SCP7300 OK Sparta Praha 52:48 + 5:34
12. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 52:56 + 5:42
13. Kadaník Libor PHK7204 OK 99 Hradec Králové 53:34 + 6:20
14. Zemánek Miroslav SRK7401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:38 + 6:24
15. Cibulka Radek LPU7107 OK Lokomotiva Pardubice 55:32 + 8:18
16. Beseda Pavel PHK6910 OK 99 Hradec Králové 55:48 + 8:34
17. Marhold Stanislav CHC6603 K.O.B. Choceň 56:05 + 8:51
18. Zamouřil Petr PHK6808 OK 99 Hradec Králové 56:20 + 9:06
19. Vychodil Tomáš SHK6301 OK Slavia Hradec Králové 56:27 + 9:13
20. Vaňura Tomáš HOR6800 TJ Jiskra Hořice 56:33 + 9:19
21. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:41 + 9:27
22. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 57:26 + 10:12
23. Košek Martin SHK7301 OK Slavia Hradec Králové 57:57 + 10:43
24. Dostál Dalibor VRL7308 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:07 + 10:53
25. Vých Luboš KOR7300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 58:19 + 11:05
26. Kunt Stanislav ZAM7401 OB TJ Sokol Žamberk 59:18 + 12:04
27. Justa Jaromír PHK6101 OK 99 Hradec Králové 59:57 + 12:43
28. Glzbovský Ilja 200011 Klub dobré zprávy 63:30 + 16:16
29. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 63:38 + 16:24
30. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 64:04 + 16:50
31. Krejčí Milan KOR7400 OB DDM Kostelec nad Orlicí 64:09 + 16:55
32. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 64:10 + 16:56
33. Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové 65:11 + 17:57
34. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 65:41 + 18:27
35. Janovský Petr JIL7202 OK Jilemnice 65:47 + 18:33
36. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 66:40 + 19:26
37. Věříš Jan LPU7103 OK Lokomotiva Pardubice 67:51 + 20:37
38. Loukota Josef HOR7111 TJ Jiskra Hořice 68:21 + 21:07
39. Divecký Josef SHK6102 OK Slavia Hradec Králové 69:06 + 21:52
40. Šípek Jaroslav LPU7422 OK Lokomotiva Pardubice 69:23 + 22:09
41. Maršoun Petr SHK7303 OK Slavia Hradec Králové 71:31 + 24:17
42. Holubář David KUO7101 KOB Ústí nad Orlicí 71:38 + 24:24
43. Tichý Pavel KOR6801 OB DDM Kostelec nad Orlicí 73:55 + 26:41
44. Beneš Petr 200004 Klub dobré zprávy 74:57 + 27:43
45. Kubín Jan HOR7400 TJ Jiskra Hořice 75:41 + 28:27
46. Pešek Vladimír 190001 TJ Sokol Košov 75:58 + 28:44
47. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 76:19 + 29:05
48. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 78:12 + 30:58
49. Musil Marek KUO7301 KOB Ústí nad Orlicí 80:57 + 33:43
50. Dohnálek Pavel SHK7100 OK Slavia Hradec Králové 84:35 + 37:21
51. Nedoma David PDY7300 Běhej Poděbrady 96:32 + 49:18
H55C
6.92 km, 15 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suk Jiří MFP6401 Matfyz Praha 48:13
2. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 57:46 + 9:33
3. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 60:37 + 12:24
4. Nožička Miroslav LPU5405 OK Lokomotiva Pardubice 62:34 + 14:21
5. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 67:10 + 18:57
6. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 67:17 + 19:04
7. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 67:40 + 19:27
8. Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň 68:46 + 20:33
9. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 69:54 + 21:41
10. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 70:49 + 22:36
11. Hynek Petr SNA6302 TJ START Náchod 71:38 + 23:25
12. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 73:22 + 25:09
13. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 81:47 + 33:34
14. Chládek Josef ZAM5901 OB TJ Sokol Žamberk 82:39 + 34:26
15. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 91:31 + 43:18
16. Hanč Pavel VRL5601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 93:30 + 45:17
17. Vlček Josef TYN5602 OOB SK Týniště nad Orlicí 94:08 + 45:55
H55D
4.62 km, 10 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malý Evžen JIL6102 OK Jilemnice 41:33
2. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 46:05 + 4:32
3. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 49:03 + 7:30
4. Junek Petr STH5501 SK Studenec 50:52 + 9:19
5. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 51:51 + 10:18
6. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 53:09 + 11:36
7. Dvořák Vladimír LPU6004 OK Lokomotiva Pardubice 56:13 + 14:40
8. Andrš Milan ZAM5801 OB TJ Sokol Žamberk 57:00 + 15:27
9. Krejčí Jaroslav LTU5801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:31 + 18:58
10. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 70:21 + 28:48
Nádvorník Pavel LPU5802 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H65C
5.16 km, 15 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 42:38
2. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 44:12 + 1:34
3. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 46:52 + 4:14
4. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:19 + 7:41
5. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 50:29 + 7:51
6. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:48 + 11:10
7. Pilgr Bohuslav CET5101 TJ Loko Česká Třebová 54:03 + 11:25
8. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:31 + 11:53
9. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 54:49 + 12:11
10. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 54:56 + 12:18
11. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 56:40 + 14:02
12. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:01 + 21:23
13. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 71:47 + 29:09
14. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 73:40 + 31:02
H65D
4.13 km, 10 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 45:39
2. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 52:13 + 6:34
3. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 74:06 + 28:27
H70C
4.00 km, 5 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:12
2. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:21 + 3:09
3. Seidl Karel SRK4301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:49 + 5:37
4. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 43:01 + 5:49
5. Tobiška Václav ZAM4401 OB TJ Sokol Žamberk 43:14 + 6:02
6. Bílek Vratislav SJC4801 Sportcentrum Jičín 43:29 + 6:17
7. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 48:40 + 11:28
8. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 52:03 + 14:51
9. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 52:39 + 15:27
10. Šponar Josef ZAM4701 OB TJ Sokol Žamberk 53:50 + 16:38
11. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 54:13 + 17:01
12. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 56:50 + 19:38
13. Wenke Josef SRK4703 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:47 + 27:35
14. Javůrek Jaromír 180001 nečlen 71:20 + 34:08
15. Hanák Milan FSP3400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 98:27 + 61:15
Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice DISK
HDR
2.26 km, 5 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafář Jan CET1402 TJ Loko Česká Třebová 22:25
2. Kárníková Alžběta LPU1354 OK Lokomotiva Pardubice 24:56 + 2:31
3. Schletterová Hana LPU1165 OK Lokomotiva Pardubice 25:07 + 2:42
4. Makovec Martin PDY1349 Běhej Poděbrady 26:09 + 3:44
5. Kakos Martin LPU1304 OK Lokomotiva Pardubice 26:25 + 4:00
6. Jakubská Lucie SHK1250 OK Slavia Hradec Králové 26:43 + 4:18
7. Markéta Škorpíková 27:54 + 5:29
8. Zuzana Laštovková 28:23 + 5:58
9. Košťálová Gabriela SHK1353 OK Slavia Hradec Králové 28:37 + 6:12
10. Dvořáková Marie LPU1452 OK Lokomotiva Pardubice 29:15 + 6:50
11. Udržal Jakub LPU1100 OK Lokomotiva Pardubice 29:54 + 7:29
12. Udržal Lukáš LPU1303 OK Lokomotiva Pardubice 29:55 + 7:30
13. Hájek Aleš CET1501 TJ Loko Česká Třebová 29:59 + 7:34
14. Hoke Magdalena 200006 Klub dobré zprávy 30:08 + 7:43
15. František Slavík 30:17 + 7:52
16. Semerád Jan LPU1205 OK Lokomotiva Pardubice 30:55 + 8:30
17. Míša Červinková 31:14 + 8:49
18. Červinka Dominik 30006 TJ Sokol Horní Jelení 31:39 + 9:14
19. Matějková Klára PDY0899 Běhej Poděbrady 32:27 + 10:02
20. Agáta Škopková Běhej Poděbrady 32:32 + 10:07
21. Koupil Štěpán 29880934 OK Lokomotiva Pardubice 32:35 + 10:10
22. Kačka Strnadová 32:51 + 10:26
23. Vaňátková Thea LTU1150 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:52 + 10:27
24. Vlk Vojtěch SRK1202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:58 + 10:33
25. Švorcová Karolína 30007 TJ Sokol Horní Jelení 33:11 + 10:46
26. Kušičková Jolana 30008 TJ Sokol Horní Jelení 33:17 + 10:52
27. Škopek Ondřej PDY1149 Běhej Poděbrady 33:19 + 10:54
28. Magda Dusbabová 34:08 + 11:43
29. Horáková Anna Marie LPU1256 OK Lokomotiva Pardubice 35:27 + 13:02
30. Jirout Filip SNA1401 TJ START Náchod 36:15 + 13:50
31. Bára Strnadová neregistrovaný 36:37 + 14:12
32. Liliana Stránská 37:46 + 15:21
33. Nikola Barošová OB Vamberk 38:28 + 16:03
34. Vojtová Julie ᅡᆰᅮ￉￐ᄊ￧ OK 99 Hradec Králové 39:32 + 17:07
35. Lukešová Hana 1881931301 40:29 + 18:04
36. Štemberová Elen VRLXXX3 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:33 + 18:08
37. Žemličková Viktorie LPU1451 OK Lokomotiva Pardubice 40:35 + 18:10
38. Jůlie Polonská 41:39 + 19:14
39. Špačková Veronika KOR7651 OB DDM Kostelec nad Orlicí 41:40 + 19:15
40. Špačková Aneta KOR1150 OB DDM Kostelec nad Orlicí 41:42 + 19:17
41. Granát Jonáš PDY0949 Běhej Poděbrady 42:29 + 20:04
42. Potůčková Jana LPU1361 OK Lokomotiva Pardubice 44:22 + 21:57
43. Stohanzlová Vilma LPU1551 OK Lokomotiva Pardubice 44:42 + 22:17
44. Lučan Jakub LPU1401 OK Lokomotiva Pardubice 45:31 + 23:06
45. Cháma Ondřej PDY0948 Běhej Poděbrady 46:48 + 24:23
46. Bedřich Kolaja Slavia Liberec orienteering 49:59 + 27:34
47. Jaromír Kolaja Slavia Liberec orienteering 50:03 + 27:38
48. Odvody Vilém LPU1502 OK Lokomotiva Pardubice 50:37 + 28:12
49. Daněk Tomáš TYN0900 OOB SK Týniště nad Orlicí 51:52 + 29:27
50. Pýcha Franišek 29882229 53:10 + 30:45
51. Vítek Michal PHK1402 OK 99 Hradec Králové 59:56 + 37:31
52. Holata Vojtěch TAP1300 KOB Tretra Praha 60:31 + 38:06
53. Wohanka Jakub VRL1301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:18 + 38:53
54. Poláková Gabriela VRL1351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:20 + 38:55
55. Navrátilová Sofie PDY1152 Běhej Poděbrady 70:32 + 48:07
56. Žofie Hovorková 83:56 + 61:31
57. Jedlička Michal SHK1600 OK Slavia Hradec Králové 94:31 + 72:06
58. Malochová Lenka LPU1362 OK Lokomotiva Pardubice 157:14 + 134:49
Anežka Richterová DISK
Vít Richter DISK
P
10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomáš Vlach Sportcentrum Jičín 18:46
2. Hruša Petr 250001 OK99 20:53 + 2:07
3. Filsak Rafael SJC0301 Sportcentrum Jičín 21:02 + 2:16
4. Částek Michal 1882213652 OK Slavia Hradec Králové 22:04 + 3:18
5. Votruba Petr 110001 neregistrovaný 22:44 + 3:58
6. Josef Kušička 23:04 + 4:18
7. Kadaně Miroslav LPU7817 OK Lokomotiva Pardubice 24:05 + 5:19
8. Jakub Matoušek 24:08 + 5:22
9. Eva Košťálová 24:29 + 5:43
10. Stulíková Barbora SHK8552 OK Slavia Hradec Králové 24:31 + 5:45
11. Andrea Věříšová 25:48 + 7:02
12. Jaroslav Hovad OB TJ Sokol Žamberk 26:25 + 7:39
13. Vörösová Markéta LPU7868 OK Lokomotiva Pardubice 26:42 + 7:56
14. Kynclová Petra LTU7853 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:44 + 7:58
15. Macháček Milan CHC7701 K.O.B. Choceň 26:59 + 8:13
16. Pech Richard 20001 Och421 27:21 + 8:35
17. Radomír Tichý 27:29 + 8:43
18. Brožová Jana LTU8250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:35 + 8:49
19. Hošková Jitka LTUXXXX OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:38 + 8:52
20. Bašová Hana PHK8556 OK 99 Hradec Králové 27:43 + 8:57
21. Holata Radek TAP8100 KOB Tretra Praha 28:01 + 9:15
22. Mojžíš Robert 260001 OK99 neregistrovany 28:02 + 9:16
23. Špaček Lubor KOR7402 OB DDM Kostelec nad Orlicí 28:18 + 9:32
24. Markéta Macháčková 28:48 + 10:02
25. Oldřich Vyziblo 29:01 + 10:15
26. Klára Lukešová 29:03 + 10:17
27. Lacina Martin LPU7105 OK Lokomotiva Pardubice 30:11 + 11:25
28. Pozdílková Alena PHK8053 OK 99 Hradec Králové 30:15 + 11:29
29. Kroupová Kateřina LPU8154 OK Lokomotiva Pardubice 30:29 + 11:43
30. Pechová Helena 20002 Och421 31:29 + 12:43
31. Marcela Spilková 32:16 + 13:30
32. Jiřina Matoušková 32:37 + 13:51
33. Maršounová Michaela SHK9998 OK Slavia Hradec Králové 33:02 + 14:16
34. Horák Pavel 120001 PH 34:03 + 15:17
35. Růžková Kamila LPU7560 OK Lokomotiva Pardubice 34:34 + 15:48
36. Sršňová Natálie VAM0751 OB Vamberk 34:56 + 16:10
37. Kopecká Tereza 80002 Sovy Bělečko 35:06 + 16:20
38. Kubík Dušan LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 35:08 + 16:22
39. Munzarová Klára 100002 OBR 35:15 + 16:29
40. Novotná Andrea PDY8499 Běhej Poděbrady 35:43 + 16:57
41. Tichá Anna ᅡᆰᅮOP+ト 35:45 + 16:59
42. Petr Spilka 36:08 + 17:22
43. Navrátilová Štoková Jana PDY7650 Běhej Poděbrady 36:13 + 17:27
44. Vrba Josef ZAM6802 OB TJ Sokol Žamberk 37:41 + 18:55
45. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 38:02 + 19:16
46. Věříšová Lenka 40001 OB Lenka 38:37 + 19:51
47. Kubíková Irena LPU6956 OK Lokomotiva Pardubice 39:13 + 20:27
48. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:31 + 20:45
49. Miroslav Pokorný 40:05 + 21:19
50. Kubíček Tomáš 170002 neregistrován v klubu 41:42 + 22:56
51. Valentová Veronika LPU1152 OK Lokomotiva Pardubice 41:43 + 22:57
52. Kubíček Jan 170001 neregistrován v klubu 41:44 + 22:58
53. Stela Vítková 41:46 + 23:00
54. Vandělíková Marie ALB9050 OOB Albrechtice nad Orlicí 42:10 + 23:24
55. Drahorád Ctirad LPU2223 OK Lokomotiva Pardubice 42:54 + 24:08
56. Weinerová Eliška OK Slavia Hradec Králové 45:45 + 26:59
57. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 47:19 + 28:33
58. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 47:25 + 28:39
59. Libor Fejfar 47:26 + 28:40
60. Blanka Neumannová 48:16 + 29:30
60. Růžková Markéta LPU0758 OK Lokomotiva Pardubice 48:16 + 29:30
62. Matějková Kateřina PDY0699 Běhej Poděbrady 48:22 + 29:36
63. Tomáš Růžek 50:05 + 31:19
64. Czagan Jan 50001 SDH Dědek 51:05 + 32:19
65. Ondra Pěnička 51:08 + 32:22
66. Müllerová Kateřina TYN0750 OOB SK Týniště nad Orlicí 51:30 + 32:44
67. Míková Klára PDY0399 Běhej Poděbrady 53:14 + 34:28
68. Lacina Jindřich LPU0211 OK Lokomotiva Pardubice 53:36 + 34:50
69. Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:06 + 35:20
70. Pěnička Šimon SJC0707 Sportcentrum Jičín 55:35 + 36:49
71. Trnka Přemysl PDY1400 Běhej Poděbrady 56:40 + 37:54
72. Rybínová Klára KOR0351 OB DDM Kostelec nad Orlicí 59:59 + 41:13
73. Vítová Eva KOR6950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 64:41 + 45:55
74. Tomášová Majda SRK6753 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:59 + 46:13
75. Glyovská Pavla 200010 Klub dobré zprávy 65:04 + 46:18
76. Glyovská Ivona 200009 Klub dobré zprávy 65:18 + 46:32
77. Rybár Josef 69:20 + 50:34
78. Justýna Bašová 85:17 + 66:31
T
6.74 km, 20 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 43:38
2. Kopecký Martin 80001 Sovy Bělečko 47:36 + 3:58
3. Randík Jan SOB8703 SOBSA 52:56 + 9:18
4. Václav Nárovec 56:36 + 12:58
5. Jiří Macháček 57:25 + 13:47
6. Gabriela Nárovcová 62:51 + 19:13
7. Randíková Magdaléna SOB8851 SOBSA 63:07 + 19:29
8. Pozdílek Martin PHK7803 OK 99 Hradec Králové 65:17 + 21:39
9. Michal Sodomka 65:23 + 21:45
10. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 65:27 + 21:49
11. Ondřej Plocek 71:55 + 28:17
12. Novotný Petr 70001 DUKLA Blansko 72:48 + 29:10
13. Martin Procházka 73:31 + 29:53
14. Jirásek Josef LTU4600 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 78:58 + 35:20
15. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 79:03 + 35:25
16. Karolína Žolnová 81:45 + 38:07
17. Navrátil Ludvík PDY7500 Běhej Poděbrady 82:29 + 38:51
18. Roman Mornštejn 82:51 + 39:13
19. Čičovský Daniel 240002 OK Lejšovka 83:03 + 39:25
20. Sehnal Tomáš PDY6700 Běhej Poděbrady 89:58 + 46:20
21. Kysilka Vratislav PDY7803 Běhej Poděbrady 97:49 + 54:11
22. Pokorný Jan SRK6401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 109:27 + 65:49
23. Hoke Magdalena 200008 Klub dobré zprávy 116:09 + 72:31
24. Hoke Petr 200005 Klub dobré zprávy 116:10 + 72:32
Čičovský Jiří 240001 OK Lejšovka DISK
Janků Anna SJC0252 Sportcentrum Jičín DISK
Jireš František 220002 Zelenkovi DISK
VRL
5.02 km, 10 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:47
2. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:41 + 3:54
3. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:36 + 5:49
4. Hanč Petr VRL8001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:22 + 9:35
5. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:38 + 10:51
6. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:32 + 11:45
7. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:24 + 12:37
8. Hančová Marie SNA8255 TJ START Náchod 45:36 + 14:49
9. Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:48 + 16:01
10. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:59 + 17:12
11. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:21 + 18:34
12. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:40 + 19:53
13. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:10 + 20:23
14. Štemberová Věra VRLXXX2 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:22 + 20:35
15. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:25 + 20:38
16. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:14 + 21:27
17. Červinka Jiří VRL7001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:16 + 22:29
18. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:41 + 23:54
19. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:27 + 24:40
20. Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:13 + 26:26
21. Wohanková Kateřina VRL7955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:38 + 27:51
22. Kubátová Dana VRL6851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:43 + 33:56
23. Štembera Petr VRLXXX1 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:59 + 34:12
24. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:37 + 35:50
25. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:51 + 36:04
26. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:52 + 36:05
27. Mertlík Jiří VRL6102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:23 + 37:36