Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macháčková Lucie | SHK1155 | OK Slavia Hradec Králové | 19:46 | ||
2. | Hepnerová Tereza | SHK1150 | OK Slavia Hradec Králové | 21:56 | + 2:10 | |
3. | Korbelová Eliška | PHK1253 | OK 99 Hradec Králové | 23:05 | + 3:19 | |
4. | Kroupová Anna | LPU1154 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:30 | + 4:44 | |
5. | Korbelová Tereza | PHK1254 | OK 99 Hradec Králové | 25:40 | + 5:54 | |
6. | Buďárková Natálie | VRL1052 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 27:44 | + 7:58 | |
7. | Macháčková Kateřina | CHC0951 | K.O.B. Choceň | 27:54 | + 8:08 | |
8. | Linderová Ema | PHK1059 | OK 99 Hradec Králové | 28:04 | + 8:18 | |
9. | Vondrušková Jitka | SHK0956 | OK Slavia Hradec Králové | 28:38 | + 8:52 | |
10. | Spilková Magdalena | JIL1151 | OK Jilemnice | 29:03 | + 9:17 | |
11. | Šlesingerová Nela | KUO0951 | KOB Ústí nad Orlicí | 29:47 | + 10:01 | |
12. | Vančurová Pavlína | 150002 | LPU | 31:39 | + 11:53 | |
13. | Rezková Kateřina | 150003 | LPU | 32:50 | + 13:04 | |
14. | Kopecká Eliška | PHK1250 | OK 99 Hradec Králové | 33:41 | + 13:55 | |
15. | Hoke Berenika | 200007 | Klub dobré zprávy | 34:11 | + 14:25 | |
16. | Vohralíková Dominika | 150012 | LPU | 34:30 | + 14:44 | |
17. | Odvodyová Nikola | LPU1252 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:40 | + 14:54 | |
18. | Kay Leila | LPU1155 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:23 | + 15:37 | |
19. | Schletterová Anna | LPU0964 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:43 | + 15:57 | |
20. | Stryková Zuzana | LPU1351 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:44 | + 17:58 | |
21. | Čečková Barbora | SHK1151 | OK Slavia Hradec Králové | 37:51 | + 18:05 | |
22. | Besedová Magdaléna | PHK1252 | OK 99 Hradec Králové | 39:45 | + 19:59 | |
23. | Černá Stella | PHK0958 | OK 99 Hradec Králové | 45:04 | + 25:18 | |
24. | Stejskalová Nikol | 150001 | LPU | 47:55 | + 28:09 | |
25. | Ceralová Melanie | 150004 | LPU | 50:45 | + 30:59 | |
26. | Venclová Aneta | ZAM1051 | OB TJ Sokol Žamberk | 51:32 | + 31:46 | |
27. | Sedláčková Magdaléna | KOR1251 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 52:11 | + 32:25 | |
28. | Matoušková Maja | PHK1057 | OK 99 Hradec Králové | 66:48 | + 47:02 | |
29. | Brzobohatá Eliška | 200003 | Klub dobré zprávy | 68:54 | + 49:08 | |
30. | Kupcová Eliška | 150011 | LPU | 91:16 | + 71:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hančová Karolína | VRL0952 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:18 | ||
2. | Havrdová Selina | SJC0950 | Sportcentrum Jičín | 17:58 | + 0:40 | |
3. | Nožičková Ema | LPU0953 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:41 | + 1:23 | |
4. | Špačková Kristýna | KOR0951 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 19:09 | + 1:51 | |
5. | Jakubcová Karolína | SJC1050 | Sportcentrum Jičín | 19:44 | + 2:26 | |
6. | Grusserová Diana | PHK0999 | OK 99 Hradec Králové | 20:11 | + 2:53 | |
7. | Suchardová Ella | JIL0951 | OK Jilemnice | 20:46 | + 3:28 | |
8. | Pechová Marie | VLI1050 | Slavia Liberec orienteering | 20:59 | + 3:41 | |
9. | Munzarová Monika | LPU1056 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:05 | + 3:47 | |
10. | Netopilová Simona | VAM0950 | OB Vamberk | 21:14 | + 3:56 | |
11. | Fenclová Hana | LPU1054 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:39 | + 4:21 | |
12. | Renská Adéla | SNA0951 | TJ START Náchod | 22:14 | + 4:56 | |
13. | Lepšová Julie | SRK1152 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 22:39 | + 5:21 | |
14. | Froschová Magdaléna | LPU1052 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:21 | + 6:03 | |
15. | Komárková Veronika | CHC0955 | K.O.B. Choceň | 23:42 | + 6:24 | |
16. | Besedová Barborka | PHK1051 | OK 99 Hradec Králové | 24:11 | + 6:53 | |
17. | Hovorková Elen | LPU0954 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:50 | + 7:32 | |
18. | Hrušová Lucie | PHK1050 | OK 99 Hradec Králové | 24:56 | + 7:38 | |
19. | Sochorová Kristýna | SHK0953 | OK Slavia Hradec Králové | 26:03 | + 8:45 | |
20. | Kammová Kateřina | 200013 | Klub dobré zprávy | 26:51 | + 9:33 | |
21. | Říhová Eliška | SRK0952 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 27:09 | + 9:51 | |
22. | Čapková Kateřina | LTU1050 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 28:51 | + 11:33 | |
23. | Mojžíšová Nela | PHK1053 | OK 99 Hradec Králové | 30:46 | + 13:28 | |
24. | Pozdílková Zuzana | PHK0952 | OK 99 Hradec Králové | 32:15 | + 14:57 | |
25. | Wohanková Michaela | VRL1151 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 32:46 | + 15:28 | |
26. | Zitková Markéta | LPU1251 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:13 | + 15:55 | |
27. | Horáková Eliška | PHK1152 | OK 99 Hradec Králové | 38:41 | + 21:23 | |
28. | Vítková Eliška | PHK1056 | OK 99 Hradec Králové | 41:47 | + 24:29 | |
29. | Stryková Johana | LPU1151 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:20 | + 28:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havrdová Sheila | SJC0750 | Sportcentrum Jičín | 23:02 | ||
2. | Hanušová Markéta | VRL0852 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 23:06 | + 0:04 | |
3. | Pipková Karolína | LPU0756 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:12 | + 0:10 | |
4. | Chrástová Barbora | STH0851 | SK Studenec | 24:17 | + 1:15 | |
5. | Podlešáková Monika | PHK0752 | OK 99 Hradec Králové | 24:50 | + 1:48 | |
6. | Novotná Vendula | PHK0777 | OK 99 Hradec Králové | 25:41 | + 2:39 | |
7. | Malá Anežka | JIL0751 | OK Jilemnice | 27:31 | + 4:29 | |
8. | Chlupáčová Anežka | SHK0760 | OK Slavia Hradec Králové | 27:40 | + 4:38 | |
9. | Lepšová Lucie | SRK0951 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 28:55 | + 5:53 | |
10. | Netuková Anežka | SHK0750 | OK Slavia Hradec Králové | 29:03 | + 6:01 | |
10. | Vltavská Eliška | SJC0850 | Sportcentrum Jičín | 29:03 | + 6:01 | |
12. | Čapková Markéta | PHK0850 | OK 99 Hradec Králové | 29:13 | + 6:11 | |
13. | Jelínková Eva | PHK0953 | OK 99 Hradec Králové | 29:36 | + 6:34 | |
14. | Kutlvašrová Pavla | VRL0951 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:14 | + 7:12 | |
15. | Vyziblová Viktorie | SJC0853 | Sportcentrum Jičín | 30:48 | + 7:46 | |
16. | Tichá Alexandra | LPU0757 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:45 | + 8:43 | |
17. | Kynčlová Anna | JIL0852 | OK Jilemnice | 31:49 | + 8:47 | |
18. | Nožičková Lea | LPU0753 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:57 | + 9:55 | |
19. | Kunartová Dominika | PHK0888 | OK 99 Hradec Králové | 33:38 | + 10:36 | |
20. | Hamáčková Táňa | STH0754 | SK Studenec | 33:54 | + 10:52 | |
21. | Dominová Julie | LPU0857 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:56 | + 10:54 | |
22. | Málková Michaela | PHK0853 | OK 99 Hradec Králové | 34:16 | + 11:14 | |
23. | Matoušková Markéta | PHK0855 | OK 99 Hradec Králové | 35:17 | + 12:15 | |
24. | Votočková Amélie | JIL0750 | OK Jilemnice | 36:50 | + 13:48 | |
25. | Bašová Ema | KOR0850 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 37:42 | + 14:40 | |
26. | Bulušková Barbora | STH0750 | SK Studenec | 38:09 | + 15:07 | |
27. | Hlavsová Tereza | SHK0857 | OK Slavia Hradec Králové | 41:53 | + 18:51 | |
28. | Stavrinou Kristýna | SRK0751 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 42:27 | + 19:25 | |
29. | Hanlová Kristýna | SRK0752 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 44:01 | + 20:59 | |
30. | Pavlová Karolína | STH0752 | SK Studenec | 45:17 | + 22:15 | |
31. | Hamáková Adéla | 30003 | TJ Sokol Horní Jelení | 45:42 | + 22:40 | |
32. | Janáčková Michaela | LPU0759 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:56 | + 22:54 | |
33. | Píšová Tereza | PDY0850 | Běhej Poděbrady | 48:54 | + 25:52 | |
34. | Šumpíková Barbora | SHK0759 | OK Slavia Hradec Králové | 51:52 | + 28:50 | |
35. | Pechová Alena | VLI0854 | Slavia Liberec orienteering | 52:54 | + 29:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Laštovková Jana | JIL0853 | OK Jilemnice | 21:35 | ||
2. | Jedličková Veronika | SHK0850 | OK Slavia Hradec Králové | 23:26 | + 1:51 | |
3. | Hájková Lucie | CET0751 | TJ Loko Česká Třebová | 23:28 | + 1:53 | |
4. | Kaplanová Viktorie | 30002 | TJ Sokol Horní Jelení | 29:54 | + 8:19 | |
5. | Eliášová Jana | CHC0851 | K.O.B. Choceň | 32:13 | + 10:38 | |
6. | Kubíková Adéla | LPU0761 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:44 | + 11:09 | |
7. | Dosbabová Veronika | 501057589 | OOB Třebíč | 34:28 | + 12:53 | |
8. | Solařová Linda | SHK0758 | OK Slavia Hradec Králové | 35:14 | + 13:39 | |
9. | Komárková Anna | CHC0852 | K.O.B. Choceň | 40:08 | + 18:33 | |
10. | Němcová Kateřina | ZAM0852 | OB TJ Sokol Žamberk | 42:02 | + 20:27 | |
Imrišková Natálie | LTU0751 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štemberová Bára | TJN0650 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 27:45 | ||
2. | Košková Martina | SHK0652 | OK Slavia Hradec Králové | 28:06 | + 0:21 | |
3. | Haasová Klára | LPU0655 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:33 | + 1:48 | |
4. | Matěásková Šárka | JIL0551 | OK Jilemnice | 30:35 | + 2:50 | |
5. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | SK Studenec | 32:07 | + 4:22 | |
6. | Kopecká Anna | JIL0552 | OK Jilemnice | 32:55 | + 5:10 | |
7. | Doudová Alžběta | PHK0554 | OK 99 Hradec Králové | 34:05 | + 6:20 | |
8. | Mrskočová Markéta | LPU0553 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:39 | + 6:54 | |
9. | Rážová Aneta | PHK0662 | OK 99 Hradec Králové | 34:53 | + 7:08 | |
10. | Holubářová Viktorie | KUO0599 | KOB Ústí nad Orlicí | 35:01 | + 7:16 | |
11. | Kopecká Martina | PHK0555 | OK 99 Hradec Králové | 35:04 | + 7:19 | |
12. | Moskvová Agáta | ZLH0550 | OOB TJ Zlaté Hory | 35:07 | + 7:22 | |
13. | Dvořáková Kateřina | LPU0656 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:16 | + 7:31 | |
14. | Chrtková Anežka | PHK0658 | OK 99 Hradec Králové | 35:26 | + 7:41 | |
15. | Výchová Veronika | KOR0550 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 35:48 | + 8:03 | |
16. | Skořepová Lucie | LPU0657 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:20 | + 8:35 | |
17. | Zurynková Jana | PHK0553 | OK 99 Hradec Králové | 38:22 | + 10:37 | |
18. | Mudruňková Barbora Nikol | VAM0555 | OB Vamberk | 38:33 | + 10:48 | |
19. | Mikysková Adéla | VAM0550 | OB Vamberk | 38:41 | + 10:56 | |
20. | Sádovská Anežka | LPU0562 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:50 | + 11:05 | |
21. | Mimrová Kateřina | CHC0658 | K.O.B. Choceň | 39:13 | + 11:28 | |
22. | Gurinová Gabriela | SJC0557 | Sportcentrum Jičín | 39:31 | + 11:46 | |
23. | Dostálová Barbora | VRL0553 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 40:48 | + 13:03 | |
24. | Hovadová Iveta | ZAM0552 | OB TJ Sokol Žamberk | 41:30 | + 13:45 | |
25. | Buďárková Eliška | VRL0554 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:48 | + 14:03 | |
26. | Kubíková Magdaléna | LPU0566 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:00 | + 14:15 | |
27. | Kadaníková Tereza | LPU0552 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:44 | + 14:59 | |
28. | Kay Nathalie | LPU0559 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:23 | + 15:38 | |
29. | Hylmarová Zuzana | ZAM0553 | OB TJ Sokol Žamberk | 43:24 | + 15:39 | |
30. | Janáčková Tereza | LPU0558 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:16 | + 16:31 | |
31. | Kejvalová Radka | SJC0552 | Sportcentrum Jičín | 45:04 | + 17:19 | |
32. | Barcalová Iva | CHC0655 | K.O.B. Choceň | 46:11 | + 18:26 | |
33. | Holcová Nikola | LPU0660 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:12 | + 18:27 | |
34. | Dvořáková Anežka | LPU0556 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:51 | + 30:06 | |
35. | Kynclová Andrea | LTU0651 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 59:08 | + 31:23 | |
36. | Rybínová Vendula | KOR0651 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 62:20 | + 34:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holohlavská Ema | JIL0652 | OK Jilemnice | 39:15 | ||
2. | Hanlová Nikola | SRK0553 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 44:41 | + 5:26 | |
3. | Šlesingerová Sára | KUO0551 | KOB Ústí nad Orlicí | 48:40 | + 9:25 | |
4. | Lacinová Monika | LPU0561 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:15 | + 18:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:20 | ||
2. | Čapková Anna | PHK0451 | OK 99 Hradec Králové | 41:32 | + 5:12 | |
3. | Adámková Klára | JIL0452 | OK Jilemnice | 41:41 | + 5:21 | |
4. | Morávková Zuzana | SRK0551 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 41:51 | + 5:31 | |
5. | Janovská Vendula | JIL0453 | OK Jilemnice | 44:02 | + 7:42 | |
6. | Burešová Karolína | ZAM0352 | OB TJ Sokol Žamberk | 44:47 | + 8:27 | |
7. | Cejpková Karolína | SRK0552 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 46:18 | + 9:58 | |
8. | Kosinová Kristýna | SJC0453 | Sportcentrum Jičín | 47:52 | + 11:32 | |
9. | Tomášová Anna | SRK0554 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 50:23 | + 14:03 | |
10. | Horáková Veronika | PHK0353 | OK 99 Hradec Králové | 51:00 | + 14:40 | |
10. | Licková Štěpánka | LTU0452 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 51:00 | + 14:40 | |
12. | Stohanzlová Kristýna | LPU0356 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:56 | + 16:36 | |
13. | Píšová Zuzana | PDY0451 | Běhej Poděbrady | 56:06 | + 19:46 | |
14. | Hošková Kateřina | LTU0451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 56:26 | + 20:06 | |
15. | Maršounová Jana | SHK0454 | OK Slavia Hradec Králové | 64:45 | + 28:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fenclová Marta | LPU7667 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:33 | 7434 | ||
2. | Wiesnerová Monika | NPA9051 | SK LOB Nová Paka | 62:03 | + 4:30 | 6922 | |
3. | Vítková Lucie | PHK8055 | OK 99 Hradec Králové | 64:37 | + 7:04 | 6629 | |
4. | Randáková Helena | VRL7452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 65:17 | + 7:44 | 6553 | |
5. | Škorpíková Barbora | LPU0060 | OK Lokomotiva Pardubice | 69:52 | + 12:19 | 6031 | |
6. | Šilerová Eva | PDY8050 | Běhej Poděbrady | 70:54 | + 13:21 | 5913 | |
7. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | Slavia Liberec orienteering | 71:30 | + 13:57 | 5845 | |
8. | Tihonová Martina | PHK8651 | OK 99 Hradec Králové | 77:07 | + 19:34 | 5205 | |
9. | Knapová Iva | LPU6052 | OK Lokomotiva Pardubice | 77:58 | + 20:25 | 5108 | |
10. | Pilíková Veronika | CET8152 | TJ Loko Česká Třebová | 80:12 | + 22:39 | 4854 | |
11. | Čechová Lenka | Neregistrovaní - ZOO | 83:52 | + 26:19 | |||
12. | Pušová Bára | LPU0357 | OK Lokomotiva Pardubice | 85:14 | + 27:41 | 4281 | |
13. | Nádvorníková Tereza | LPU8953 | OK Lokomotiva Pardubice | 90:33 | + 33:00 | 3675 | |
14. | Peremská Dana | SRK9351 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 92:20 | + 34:47 | 3472 | |
15. | Černá Hana | EKP8459 | VŠTJ Ekonom Praha | 92:30 | + 34:57 | 3453 | |
16. | Barnetová Veronika | LPU9952 | OK Lokomotiva Pardubice | 98:29 | + 40:56 | 2771 | |
Černá Eliška | SCP9050 | OK Sparta Praha | DISK | 0 | |||
Smutná Pavla | VAM8651 | OB Vamberk | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínková Adéla | RUZ0251 | TJ Růžená | 37:16 | 2349 | ||
2. | Držková Berenika | LPU0151 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:25 | + 0:09 | 2340 | |
3. | Žemličková Lenka | LPU8660 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:24 | + 1:08 | 2279 | |
4. | Goňová Nikola | ZAM9751 | OB TJ Sokol Žamberk | 42:28 | + 5:12 | ||
5. | Kmentová Lenka | ZAM8552 | OB TJ Sokol Žamberk | 43:24 | + 6:08 | 1971 | |
6. | Držková Markéta | LPU7670 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:13 | + 7:57 | 1859 | |
7. | Škodová Eliška | LTU9250 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 47:27 | + 10:11 | 1721 | |
8. | Vojtěchová Eva | HOR8899 | TJ Jiskra Hořice | 49:20 | + 12:04 | ||
9. | Krunčíková Kateřina | SRK8751 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 51:47 | + 14:31 | 1454 | |
Vejrová Iva | STH8852 | SK Studenec | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havrdová Renata | SJC7756 | Sportcentrum Jičín | 50:08 | ||
2. | Křivdová Lenka | CHC7251 | K.O.B. Choceň | 52:47 | + 2:39 | |
3. | Vandasová Markéta | VAM7250 | OB Vamberk | 53:29 | + 3:21 | |
4. | Suchá Eva | SHK7851 | OK Slavia Hradec Králové | 56:07 | + 5:59 | |
5. | Haasová Renata | LPU7960 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:41 | + 6:33 | |
6. | Hájková Ludmila | CET7554 | TJ Loko Česká Třebová | 57:56 | + 7:48 | |
7. | Novotná Martina | PHK8255 | OK 99 Hradec Králové | 58:24 | + 8:16 | |
8. | Filipová Ivana | SRK7373 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 59:21 | + 9:13 | |
9. | Smutná Jana | VAM6251 | OB Vamberk | 59:34 | + 9:26 | |
10. | Komárková Lucie | LTU7851 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 60:14 | + 10:06 | |
11. | Šaldová Jana | JIL7555 | OK Jilemnice | 60:36 | + 10:28 | |
12. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | OK Jilemnice | 63:03 | + 12:55 | |
13. | Sršňová Kateřina | VAM8150 | OB Vamberk | 63:37 | + 13:29 | |
14. | Kunartová Lenka | PHK7852 | OK 99 Hradec Králové | 64:45 | + 14:37 | |
15. | Sýkorová Zuzana | PHK7950 | OK 99 Hradec Králové | 66:08 | + 16:00 | |
16. | Jiroutová Eva | SNA8051 | TJ START Náchod | 67:27 | + 17:19 | |
17. | Čížová Andrea | SHK8251 | OK Slavia Hradec Králové | 68:07 | + 17:59 | |
18. | Melounková Lucie | PHK8054 | OK 99 Hradec Králové | 70:25 | + 20:17 | |
19. | Matěásková Eva | JIL7651 | OK Jilemnice | 70:59 | + 20:51 | |
20. | Licková Dana | LTU7350 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 71:47 | + 21:39 | |
21. | Mrskočová Dana | LPU7356 | OK Lokomotiva Pardubice | 72:10 | + 22:02 | |
22. | Čapková Eva | LTU7852 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 75:44 | + 25:36 | |
23. | Renská Lenka | SNA8053 | TJ START Náchod | 76:48 | + 26:40 | |
24. | Tomandlová Radka | 5IX7550 | NOK HoRa | 83:23 | + 33:15 | |
25. | Hladká Petra | KOR7950 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 84:04 | + 33:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Posoldová Eva | SJC7957 | Sportcentrum Jičín | 37:26 | ||
2. | Kokaislová Eva | LPU7956 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:56 | + 2:30 | |
3. | Cejpková Lenka | SRK7652 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 41:18 | + 3:52 | |
4. | Šafářová Ivana | CET8051 | TJ Loko Česká Třebová | 41:34 | + 4:08 | |
5. | Linková Eva | STH7753 | SK Studenec | 42:02 | + 4:36 | |
6. | Dosbabová Magdalena | 501421766 | OOB Třebíč | 42:20 | + 4:54 | |
7. | Mudruňková Romana | VAM7752 | OB Vamberk | 44:08 | + 6:42 | |
8. | Hejtmánková Kateřina | TAP8462 | KOB Tretra Praha | 44:42 | + 7:16 | |
9. | Málková Šárka | CST8351 | OB Strakonice | 45:07 | + 7:41 | |
10. | Venclová Veronika | ZAM8251 | OB TJ Sokol Žamberk | 46:15 | + 8:49 | |
11. | Besedová Petra | PHK7654 | OK 99 Hradec Králové | 46:49 | + 9:23 | |
12. | Tichá Kateřina | KOR7550 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 47:13 | + 9:47 | |
13. | Čapková Petra | PHK7850 | OK 99 Hradec Králové | 48:24 | + 10:58 | |
14. | Mojžíšová Jana | PHK8254 | OK 99 Hradec Králové | 49:36 | + 12:10 | |
15. | Kašparová Eva | TYN7452 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 50:39 | + 13:13 | |
16. | Podlešáková Markéta | PHK7851 | OK 99 Hradec Králové | 51:40 | + 14:14 | |
17. | Kubištová Lenka | KUN7650 | TJ Sokol Kunvald | 52:19 | + 14:53 | |
18. | Nimshausová Hana | 60001 | HaNi | 52:36 | + 15:10 | |
19. | Pešková Renata | SJC7550 | Sportcentrum Jičín | 53:56 | + 16:30 | |
20. | Jirásková Pavla | KPY7950 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 55:22 | + 17:56 | |
21. | Nedomová Iva | PDY7851 | Běhej Poděbrady | 56:41 | + 19:15 | |
22. | Dvořáková Zuzana | LPU7559 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:03 | + 19:37 | |
23. | Rybínová Iva | KOR7551 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 57:13 | + 19:47 | |
24. | Zurynková Iva | PHK7650 | OK 99 Hradec Králové | 58:19 | + 20:53 | |
25. | Mikysková Ilona | VAM7550 | OB Vamberk | 61:22 | + 23:56 | |
26. | Müllerová Marie | KOR7650 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 62:52 | + 25:26 | |
27. | Haltufová Jitka | 200012 | Klub dobré zprávy | 64:43 | + 27:17 | |
28. | Jelínková Zuzana | PHK7452 | OK 99 Hradec Králové | 74:15 | + 36:49 | |
29. | Šlesingerová Jitka | KUO7851 | KOB Ústí nad Orlicí | 87:08 | + 49:42 | |
Benešová Marika | 200001 | Klub dobré zprávy | DISK | |||
Brzobohatá Pavla | 200002 | Klub dobré zprávy | DISK | |||
Kejvalová Kamila | SJC7450 | Sportcentrum Jičín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Michaela | SRK6752 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 46:26 | ||
2. | Růžičková Kamila | PHK7153 | OK 99 Hradec Králové | 48:36 | + 2:10 | |
3. | Hrstková Dana | SJI6051 | OK Jihlava | 49:11 | + 2:45 | |
4. | Kroniková Jana | SHK7350 | OK Slavia Hradec Králové | 52:57 | + 6:31 | |
5. | Loukotová Andrea | HOR7350 | TJ Jiskra Hořice | 53:56 | + 7:30 | |
6. | Stodůlková Lenka | LTU6752 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 54:50 | + 8:24 | |
7. | Janků Radka | SJC7353 | Sportcentrum Jičín | 55:03 | + 8:37 | |
8. | Šišmová Hana | TYN6850 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 57:18 | + 10:52 | |
9. | Rykalová Jitka | VAM7251 | OB Vamberk | 57:30 | + 11:04 | |
10. | Zemánková Eva | SRK7452 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 58:27 | + 12:01 | |
11. | Bendáková Jitka | LTU6951 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 58:42 | + 12:16 | |
12. | Hrnčířová Lenka | STH7251 | SK Studenec | 62:04 | + 15:38 | |
13. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | KOB Ústí nad Orlicí | 63:02 | + 16:36 | |
14. | Junková Kateřina | STH7351 | SK Studenec | 71:06 | + 24:40 | |
15. | Peřinková Irena | BBM6550 | BETA URSUS Orienteering | 75:18 | + 28:52 | |
Lazáková Šárka | LTU6952 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dohnálková Jana | SHK7252 | OK Slavia Hradec Králové | 37:47 | ||
2. | Thýnová Ivana | SHK6651 | OK Slavia Hradec Králové | 39:00 | + 1:13 | |
3. | Štichhauerová Kateřina | LPU7468 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:47 | + 2:00 | |
4. | Machová Iveta | NPA6851 | SK LOB Nová Paka | 40:57 | + 3:10 | |
5. | Egrtová Jitka | SHK6354 | OK Slavia Hradec Králové | 41:25 | + 3:38 | |
6. | Bienová Věra | SJC5752 | Sportcentrum Jičín | 42:32 | + 4:45 | |
7. | Třešňáková Blanka | JIL7051 | OK Jilemnice | 43:12 | + 5:25 | |
8. | Valachová Jana | LPU6654 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:19 | + 6:32 | |
9. | Janovská Věra | JIL7258 | OK Jilemnice | 44:36 | + 6:49 | |
10. | Kokrdová Věra | PHK6450 | OK 99 Hradec Králové | 45:21 | + 7:34 | |
11. | Rančáková Stáňa | DKL5950 | KOB Kladno | 45:27 | + 7:40 | |
12. | Raková Miroslava | SHK7250 | OK Slavia Hradec Králové | 45:57 | + 8:10 | |
13. | Čermáková Lucie | PHK7150 | OK 99 Hradec Králové | 46:00 | + 8:13 | |
14. | Kynčlová Dagmar | JIL7256 | OK Jilemnice | 46:49 | + 9:02 | |
15. | Justová Jana | PHK6153 | OK 99 Hradec Králové | 47:26 | + 9:39 | |
16. | Veverková Yveta | VAM6452 | OB Vamberk | 47:33 | + 9:46 | |
17. | Vaňurová Marcela | HOR6850 | TJ Jiskra Hořice | 48:35 | + 10:48 | |
18. | Málková Věra | CST6550 | OB Strakonice | 49:29 | + 11:42 | |
19. | Macháčková Jana | SHK6450 | OK Slavia Hradec Králové | 49:30 | + 11:43 | |
20. | Semrádová Jitka | CHC6651 | K.O.B. Choceň | 49:37 | + 11:50 | |
21. | Divecká Růžena | SHK6753 | OK Slavia Hradec Králové | 49:38 | + 11:51 | |
22. | Lockerová Milena | SRK7251 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 50:02 | + 12:15 | |
23. | Hančová Hana | VRL5652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:46 | + 13:59 | |
24. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 56:59 | + 19:12 | |
25. | Žáková Marcela | LPU7053 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:42 | + 23:55 | |
26. | Smisitelová Markéta | KOR7452 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 64:36 | + 26:49 | |
27. | Procingerová Ilona | VRL7053 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 66:07 | + 28:20 | |
28. | Boháčová Alena | KUN7450 | TJ Sokol Kunvald | 68:42 | + 30:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Víchová Ladislava | LPU5851 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:26 | ||
2. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 38:18 | + 1:52 | |
3. | Hušková Eva | NPA5754 | SK LOB Nová Paka | 39:29 | + 3:03 | |
4. | Lehárová Iva | LPU6152 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:44 | + 3:18 | |
5. | Koblížková Hana | ZAM5851 | OB TJ Sokol Žamberk | 40:46 | + 4:20 | |
6. | Hanušová Jitka | LTU6352 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 41:04 | + 4:38 | |
7. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 42:19 | + 5:53 | |
8. | Mádlová Iva | SHK6351 | OK Slavia Hradec Králové | 43:04 | + 6:38 | |
9. | Kynčlová Miroslava | JIL5851 | OK Jilemnice | 43:37 | + 7:11 | |
10. | Langrová Eva | SNA5351 | TJ START Náchod | 43:38 | + 7:12 | |
11. | Tichá Jiřina | DOB6050 | KOB Dobruška | 45:35 | + 9:09 | |
12. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | OK Jilemnice | 46:57 | + 10:31 | |
13. | Bláhová Luba | SHK5852 | OK Slavia Hradec Králové | 47:16 | + 10:50 | |
14. | Choutková Lenka | SOB6350 | SOBSA | 48:22 | + 11:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švarcová Lenka | JEN6451 | OB Jenišovice | 40:26 | ||
2. | Filipová Dagmar | SHK5651 | OK Slavia Hradec Králové | 43:19 | + 2:53 | |
3. | Mikysková Hana | SNA5651 | TJ START Náchod | 46:57 | + 6:31 | |
4. | Nováková Jana | NPA5552 | SK LOB Nová Paka | 50:51 | + 10:25 | |
5. | Zelenková Lenka | 220001 | Zelenkovi | 52:35 | + 12:09 | |
6. | Peremská Dana | SRK6351 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 55:08 | + 14:42 | |
7. | Remešová Alena | DOB6150 | KOB Dobruška | 60:00 | + 19:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 48:37 | ||
2. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | SK LOB Nová Paka | 49:34 | + 0:57 | |
3. | Martincová Helena | ZAM5051 | OB TJ Sokol Žamberk | 50:30 | + 1:53 | |
4. | Beranová Vlasta | UVP5450 | Slovan Praha | 52:09 | + 3:32 | |
5. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 53:54 | + 5:17 | |
6. | Kellnerová Stanislava | LPU4950 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:23 | + 8:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecký Matěj | PHK1001 | OK 99 Hradec Králové | 21:19 | ||
2. | Macháček Jakub | SHK1202 | OK Slavia Hradec Králové | 22:49 | + 1:30 | |
3. | Polák Vlastimil | VRL1001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 23:37 | + 2:18 | |
4. | Toužil Lukáš | SHK1000 | OK Slavia Hradec Králové | 23:52 | + 2:33 | |
5. | Pompach Tobiáš | PHK1201 | OK 99 Hradec Králové | 23:55 | + 2:36 | |
6. | Makovec Tadeáš | PDY1001 | Běhej Poděbrady | 26:08 | + 4:49 | |
7. | Sychrovský Tomáš | SNA1102 | TJ START Náchod | 28:11 | + 6:52 | |
8. | Semerád Vít | LPU0906 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:43 | + 7:24 | |
9. | Brož Jiří | LTU1101 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 29:15 | + 7:56 | |
10. | Domin Ondřej | LPU1103 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:47 | + 8:28 | |
11. | Potůček Josef | LPU1102 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:22 | + 9:03 | |
12. | Peška Ondřej | LPU1006 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:54 | + 9:35 | |
13. | Částek Adam | SHK1201 | OK Slavia Hradec Králové | 31:42 | + 10:23 | |
13. | Munzar Petr | 100001 | OBR | 31:42 | + 10:23 | |
15. | Jirout Jáchym | SNA1201 | TJ START Náchod | 31:43 | + 10:24 | |
16. | Mojžíš Radovan | PHK1200 | OK 99 Hradec Králové | 33:13 | + 11:54 | |
17. | Posolda Lukáš | SJC1100 | Sportcentrum Jičín | 34:35 | + 13:16 | |
18. | Jičínský Antonín | SRK1101 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 39:39 | + 18:20 | |
19. | Kirvej Sebastian | 150006 | LPU | 47:39 | + 26:20 | |
20. | Molič Jan | PDY1002 | Běhej Poděbrady | 49:36 | + 28:17 | |
21. | Šlambora Vít | SHK1101 | OK Slavia Hradec Králové | 52:33 | + 31:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Vít | PHK0901 | OK 99 Hradec Králové | 14:37 | ||
2. | Kroupa Matyáš | LPU0902 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:45 | + 0:08 | |
3. | Čihák Jakub | HOR0901 | TJ Jiskra Hořice | 15:02 | + 0:25 | |
4. | Kvášovský Filip | LTU0902 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 15:09 | + 0:32 | |
5. | Novotný Kryštof | PHK1002 | OK 99 Hradec Králové | 16:27 | + 1:50 | |
6. | Kunart Lukáš | PHK1010 | OK 99 Hradec Králové | 16:29 | + 1:52 | |
7. | Kadaně Matěj | LPU1001 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:32 | + 1:55 | |
8. | Šimek Vojtěch | CHC1002 | K.O.B. Choceň | 16:38 | + 2:01 | |
9. | Jakubský David | SHK0905 | OK Slavia Hradec Králové | 17:12 | + 2:35 | |
10. | Renský Matěj | SNA0903 | TJ START Náchod | 17:14 | + 2:37 | |
11. | Šafář Jakub | CET1103 | TJ Loko Česká Třebová | 17:45 | + 3:08 | |
12. | Gottstein Matouš | JIL0901 | OK Jilemnice | 17:56 | + 3:19 | |
13. | Sochor Jakub | SHK0903 | OK Slavia Hradec Králové | 18:02 | + 3:25 | |
14. | Maloch David | LPU0905 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:15 | + 3:38 | |
15. | Sychrovský Lukáš | SNA0902 | TJ START Náchod | 18:23 | + 3:46 | |
16. | Kejval Vojtěch | SJC0902 | Sportcentrum Jičín | 18:25 | + 3:48 | |
17. | Pešek Matěj | SJC1002 | Sportcentrum Jičín | 19:06 | + 4:29 | |
18. | Lukeš Josef | SHK1005 | OK Slavia Hradec Králové | 19:28 | + 4:51 | |
19. | Macek Dan | LPU1104 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:31 | + 4:54 | |
20. | Brož Jindřich | LTU0903 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 19:32 | + 4:55 | |
21. | Jirout Vilém | SNA1001 | TJ START Náchod | 20:17 | + 5:40 | |
22. | Sedláček Benedikt | KOR0902 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 20:26 | + 5:49 | |
23. | Kárník Štěpán | LPU1002 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:17 | + 6:40 | |
24. | Držka Filip | LPU0901 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:00 | + 7:23 | |
25. | Košťál Antonín | SHK1004 | OK Slavia Hradec Králové | 22:11 | + 7:34 | |
26. | Vlach Antonín | SJC0903 | Sportcentrum Jičín | 22:46 | + 8:09 | |
27. | Nedoma Oliver | PDY1000 | Běhej Poděbrady | 23:32 | + 8:55 | |
28. | Chrtek Jan | PHK1100 | OK 99 Hradec Králové | 24:02 | + 9:25 | |
29. | Procházka Ondřej | PHK0902 | OK 99 Hradec Králové | 24:17 | + 9:40 | |
30. | Kobík Kryštof | LTU0901 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 26:21 | + 11:44 | |
31. | Lučan Matěj | LPU0903 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:04 | + 13:27 | |
32. | Trnka Jiří | PDY1102 | Běhej Poděbrady | 35:09 | + 20:32 | |
33. | Wohanka Antonín | VRL1201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 36:21 | + 21:44 | |
Částek Filip | SHK1006 | OK Slavia Hradec Králové | DISK | |||
Dohnálek Vojtěch | SRK0903 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanák Matěj | LTU0701 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 27:14 | ||
2. | Třešňák Matěj | JIL0701 | OK Jilemnice | 27:15 | + 0:01 | |
3. | Vaníček Jan | SJC0705 | Sportcentrum Jičín | 30:22 | + 3:08 | |
4. | Kopecký Matyáš | SJC0702 | Sportcentrum Jičín | 30:51 | + 3:37 | |
5. | Buďárek Šimon | STH0703 | SK Studenec | 32:24 | + 5:10 | |
6. | Frosch Vítek | LPU0801 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:13 | + 5:59 | |
7. | Sýkora Jakub | PHK0708 | OK 99 Hradec Králové | 33:23 | + 6:09 | |
8. | Kujal Josef | PHK0703 | OK 99 Hradec Králové | 33:33 | + 6:19 | |
9. | Horák Filip | PHK0701 | OK 99 Hradec Králové | 35:08 | + 7:54 | |
10. | Goláň František | LPU0803 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:27 | + 8:13 | |
11. | Jelínek František | PHK0900 | OK 99 Hradec Králové | 36:25 | + 9:11 | |
12. | Rémiš Šimon | SHK0801 | OK Slavia Hradec Králové | 36:35 | + 9:21 | |
13. | Macháček Tomáš | SHK0811 | OK Slavia Hradec Králové | 37:12 | + 9:58 | |
14. | Štembera Vítek | TJN0801 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:36 | + 10:22 | |
15. | Kurka Antonín | SHK0700 | OK Slavia Hradec Králové | 38:32 | + 11:18 | |
16. | Termer Štěpán | VSP0807 | USK Praha | 38:39 | + 11:25 | |
17. | Posolda Tomáš | SJC0803 | Sportcentrum Jičín | 39:35 | + 12:21 | |
18. | Kubát Vojtěch | VRL0701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 40:22 | + 13:08 | |
19. | Šípek Daniel | LPU0806 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:09 | + 13:55 | |
20. | Kadaně Marek | LPU0703 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:11 | + 13:57 | |
21. | Pešek Ondřej | SJC0802 | Sportcentrum Jičín | 41:18 | + 14:04 | |
22. | Rémiš Štěpán | SHK0802 | OK Slavia Hradec Králové | 41:25 | + 14:11 | |
23. | Goláň Antonín | LPU0804 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:36 | + 14:22 | |
24. | Čečka Vojtěch | SHK0804 | OK Slavia Hradec Králové | 41:44 | + 14:30 | |
25. | Šeps Miroslav | SRK0801 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 42:41 | + 15:27 | |
26. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 43:10 | + 15:56 | |
27. | Schejbal Filip | LPU0711 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:33 | + 17:19 | |
28. | Vrábel Štěpán | PHK0705 | OK 99 Hradec Králové | 44:59 | + 17:45 | |
29. | Hladký Matěj | KOR0700 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 46:20 | + 19:06 | |
30. | Schejbal Matyáš | LPU0710 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:07 | + 19:53 | |
31. | Šlambora Kryštof | SHK0806 | OK Slavia Hradec Králové | 49:33 | + 22:19 | |
32. | Kutáček Ondřej | LTU0700 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 49:38 | + 22:24 | |
33. | Čapek Karel | LTU0801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 52:01 | + 24:47 | |
34. | Auersvald Daniel | JIL0804 | OK Jilemnice | 59:37 | + 32:23 | |
35. | Vanický Viktor | KOR0803 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 61:13 | + 33:59 | |
36. | Vít Petr | KOR0805 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 69:38 | + 42:24 | |
37. | Moskva Vojtěch | ZAM0802 | OB TJ Sokol Žamberk | 74:10 | + 46:56 | |
Buďárek David | VRL0703 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Seligr Lukáš | PHK0709 | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kadaník Petr | LPU0802 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:09 | ||
2. | Spilka Petr | JIL0803 | OK Jilemnice | 26:39 | + 0:30 | |
3. | Jirouš Matouš | JIL0805 | OK Jilemnice | 28:19 | + 2:10 | |
4. | Marek Bořivoj | KOR0701 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 33:10 | + 7:01 | |
5. | Tejkl Ondřej | SHK0810 | OK Slavia Hradec Králové | 41:01 | + 14:52 | |
6. | Nedoma Edgar | PDY0703 | Běhej Poděbrady | 41:25 | + 15:16 | |
7. | Votruba Štěpán | 110002 | neregistrovaný | 41:34 | + 15:25 | |
8. | Jaromír Škorpík | 44:17 | + 18:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čihák Jan | HOR0601 | TJ Jiskra Hořice | 33:14 | ||
2. | Hanuš Filip | VRL0604 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:32 | + 0:18 | |
3. | Podolský Petr | SHK0507 | OK Slavia Hradec Králové | 33:57 | + 0:43 | |
4. | Votoček Michal | JIL0601 | OK Jilemnice | 34:28 | + 1:14 | |
5. | Pompach Lukáš | PHK0500 | OK 99 Hradec Králové | 34:37 | + 1:23 | |
6. | Janků Štěpán | SJC0501 | Sportcentrum Jičín | 34:56 | + 1:42 | |
7. | Hájek Dominik | CET0601 | TJ Loko Česká Třebová | 35:01 | + 1:47 | |
8. | Pulc Ondřej | ZAM0505 | OB TJ Sokol Žamberk | 35:24 | + 2:10 | |
9. | Fajfr Marek | ZAM0602 | OB TJ Sokol Žamberk | 35:35 | + 2:21 | |
10. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 35:57 | + 2:43 | |
11. | Šípek Ondřej | LPU0505 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:07 | + 2:53 | |
12. | Malý Antonín | JIL0501 | OK Jilemnice | 37:07 | + 3:53 | |
13. | Sucharda Tomáš | JIL0502 | OK Jilemnice | 37:27 | + 4:13 | |
14. | Jelínek Filip | RUZ0500 | TJ Růžená | 37:46 | + 4:32 | |
15. | Pavelec Matěj | NPA0501 | SK LOB Nová Paka | 37:56 | + 4:42 | |
16. | Štichhauer Adam | LPU0603 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:08 | + 4:54 | |
17. | Meier Jakub | BRU0501 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 38:35 | + 5:21 | |
18. | Stach Ondřej | JIL0602 | OK Jilemnice | 38:39 | + 5:25 | |
19. | Čermák Martin | PHK0502 | OK 99 Hradec Králové | 38:44 | + 5:30 | |
20. | Stavrinou David | SRK0506 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 39:33 | + 6:19 | |
21. | Dlabola Jakub | SJC0602 | Sportcentrum Jičín | 40:57 | + 7:43 | |
22. | Stohanzl Patrik | LPU0510 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:02 | + 7:48 | |
23. | Málek David | PHK0504 | OK 99 Hradec Králové | 41:50 | + 8:36 | |
24. | Flos Tomáš | LPU0633 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:07 | + 8:53 | |
25. | Pirkl Jakub | CHC0503 | K.O.B. Choceň | 42:14 | + 9:00 | |
26. | Baše Ondřej | KOR0503 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 42:23 | + 9:09 | |
27. | Kurka Jaroslav | SHK0501 | OK Slavia Hradec Králové | 42:38 | + 9:24 | |
28. | Vlach František | SJC0603 | Sportcentrum Jičín | 42:48 | + 9:34 | |
29. | Jiroušek Dominik | SRK0602 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 43:55 | + 10:41 | |
30. | Vališ Vojtěch | LPU0512 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:14 | + 11:00 | |
31. | Zounar Adam | SRK0507 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 44:51 | + 11:37 | |
32. | Sádovský Jáchym | LPU0508 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:13 | + 12:59 | |
33. | Kokrda Adam | PHK0503 | OK 99 Hradec Králové | 46:29 | + 13:15 | |
34. | Krejčí Martin | KOR0600 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 48:59 | + 15:45 | |
35. | Kerhát David | LTU0503 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 52:35 | + 19:21 | |
36. | Hylmar Zdeněk | ZAM0504 | OB TJ Sokol Žamberk | 52:44 | + 19:30 | |
37. | Munzar Jakub | LPU0606 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:13 | + 21:59 | |
38. | Nimshaus Viktor | CHC0502 | K.O.B. Choceň | 55:31 | + 22:17 | |
39. | Sedláček David | KOR0502 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 55:52 | + 22:38 | |
40. | Šimerda Václav | SRK0605 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 57:43 | + 24:29 | |
41. | Lazák Jan | LTU0500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 64:32 | + 31:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kotyk Vojtěch | LTU0502 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 31:28 | ||
2. | Volejník Ondřej | PDY0601 | Běhej Poděbrady | 35:23 | + 3:55 | |
3. | Lacina Marek | LPU0511 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:36 | + 13:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haas Filip | LPU0401 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:00 | ||
2. | Orany Vojtěch | SJI0401 | OK Jihlava | 45:46 | + 1:46 | |
3. | Fejfar Lukáš | LPU0310 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:15 | + 3:15 | |
4. | Jelínek Kryštof | RUZ0301 | TJ Růžená | 49:01 | + 5:01 | |
5. | Typlt Tomáš | NPA0406 | SK LOB Nová Paka | 52:01 | + 8:01 | |
6. | Šitina Tomáš | LTU0300 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 52:54 | + 8:54 | |
7. | Fajfer Filip | NPA0401 | SK LOB Nová Paka | 53:01 | + 9:01 | |
8. | Štichhauer Daniel | LPU0405 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:03 | + 9:03 | |
9. | Rak Tomáš | SHK0400 | OK Slavia Hradec Králové | 53:10 | + 9:10 | |
10. | Novák Stanislav | NPA0404 | SK LOB Nová Paka | 53:48 | + 9:48 | |
11. | Salaba Dan | JIL0404 | OK Jilemnice | 55:21 | + 11:21 | |
12. | Šeps Daniel | SRK0504 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 55:32 | + 11:32 | |
13. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | OK Slavia Hradec Králové | 56:03 | + 12:03 | |
14. | Váňa Vojtěch | LPU0312 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:05 | + 12:05 | |
15. | Choutka Matěj | NPA0402 | SK LOB Nová Paka | 56:08 | + 12:08 | |
16. | Valenta Ondřej | JIL0401 | OK Jilemnice | 58:42 | + 14:42 | |
17. | Langr Jakub | KOR0401 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 60:57 | + 16:57 | |
18. | Oberreiter Matyáš | LPU0411 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:31 | + 17:31 | |
19. | Morávek Martin | SRK0503 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 63:32 | + 19:32 | |
20. | Pirožek Vojtěch | LTU0400 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 66:26 | + 22:26 | |
21. | Marhold Stanislav | CHC0402 | K.O.B. Choceň | 66:48 | + 22:48 | |
22. | Kaška Jan | ZAM0301 | OB TJ Sokol Žamberk | 78:54 | + 34:54 | |
23. | Juška Jiří | LPU0304 | OK Lokomotiva Pardubice | 82:37 | + 38:37 | |
24. | Dvořáček Filip | LPU0420 | OK Lokomotiva Pardubice | 83:23 | + 39:23 | |
25. | Hladký Filip | KOR0300 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 89:46 | + 45:46 | |
26. | Kunt Stanislav | ZAM0401 | OB TJ Sokol Žamberk | 91:42 | + 47:42 | |
27. | Kuhn Vojtěch | LPU0404 | OK Lokomotiva Pardubice | 95:30 | + 51:30 | |
28. | Vanický Richard | KOR0303 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 115:29 | + 71:29 | |
29. | Müller Matěj | KOR0302 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 129:01 | + 85:01 | |
30. | Kokrda Vojtěch | PHK0402 | OK 99 Hradec Králové | 130:31 | + 86:31 | |
Jakubský Adam | SHK0406 | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:14 | ||
2. | Moravec Jan | ZAM0205 | OB TJ Sokol Žamberk | 67:14 | + 6:00 | |
3. | Zamastil Michal | LTU0203 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 68:44 | + 7:30 | |
4. | Kovář Lukáš | CET0102 | TJ Loko Česká Třebová | 69:08 | + 7:54 | |
5. | Vališ Jan | LPU0210 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:10 | + 8:56 | |
6. | Locker Daniel | SRK0200 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 70:52 | + 9:38 | |
7. | Vaňura Vít | HOR0203 | TJ Jiskra Hořice | 80:51 | + 19:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Losman Petr | PHK7901 | OK 99 Hradec Králové | 58:38 | 8109 | ||
2. | Novotný Tomáš | PHK8101 | OK 99 Hradec Králové | 58:46 | + 0:08 | 8091 | |
3. | Hepner David | SHK7601 | OK Slavia Hradec Králové | 60:26 | + 1:48 | 7865 | |
4. | Bendák Jan | PHK9800 | OK 99 Hradec Králové | 61:15 | + 2:37 | 7755 | |
5. | Prášil Marek | SJI7313 | OK Jihlava | 62:39 | + 4:01 | 7565 | |
6. | Vítek Petr | PHK7601 | OK 99 Hradec Králové | 64:19 | + 5:41 | 7340 | |
7. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 67:07 | + 8:29 | 6961 | |
8. | Tichý Radomír | SHK0000 | OK Slavia Hradec Králové | 67:35 | + 8:57 | 6898 | |
9. | Kafka Miloš | LPU8608 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:35 | + 9:57 | 6762 | |
10. | Kosová Denisa | PHK9150 | OK 99 Hradec Králové | 69:42 | + 11:04 | 6611 | |
11. | Držka Štěpán | LPU7604 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:47 | + 12:09 | 6465 | |
12. | Kupka Jaroslav | ALB7800 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 74:36 | + 15:58 | 5948 | |
13. | Jedlička Michal | SHK7309 | OK Slavia Hradec Králové | 77:29 | + 18:51 | 5558 | |
14. | Málek Martin | CST8902 | OB Strakonice | 78:23 | + 19:45 | 5436 | |
15. | Šitina Jakub | LTU0001 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 78:30 | + 19:52 | 5420 | |
16. | Novotný Radek | PHK7402 | OK 99 Hradec Králové | 80:20 | + 21:42 | 5172 | |
17. | Hanzl Tomáš | SJC8205 | Sportcentrum Jičín | 80:31 | + 21:53 | 5148 | |
18. | Krunčík Pavel | SRK8501 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 89:51 | + 31:13 | 3884 | |
19. | Šabatka Jan | SHK9001 | OK Slavia Hradec Králové | 99:05 | + 40:27 | 2635 | |
20. | Malý Jakub | Neregistrovaní - ZOO | 109:33 | + 50:55 | |||
21. | Roček Tomáš | PDY8500 | Běhej Poděbrady | 113:36 | + 54:58 | ||
Fojtů Petr | PDY8700 | Běhej Poděbrady | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hovorka Jan | LPU7907 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:59 | 3968 | ||
2. | Černý Ondřej | EKP8511 | VŠTJ Ekonom Praha | 55:07 | + 0:08 | 3958 | |
3. | Kos Oldřich | LPU9302 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:06 | + 4:07 | 3685 | |
4. | Weiner Jakub | SHK7911 | OK Slavia Hradec Králové | 59:18 | + 4:19 | 3671 | |
5. | Vandělík Michal | ALB8501 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 67:18 | + 12:19 | 3122 | |
6. | Kolaja Jan | VLI8100 | Slavia Liberec orienteering | 71:51 | + 16:52 | 2810 | |
7. | Moravec Filip | KUN8801 | TJ Sokol Kunvald | 75:47 | + 20:48 | 2540 | |
8. | Janeček Tomáš | PHK9205 | OK 99 Hradec Králové | 76:16 | + 21:17 | 2507 | |
9. | Filip Filip | SHK9000 | OK Slavia Hradec Králové | 76:34 | + 21:35 | 2486 | |
10. | Bolech Filip | LPU8602 | OK Lokomotiva Pardubice | 77:03 | + 22:04 | 2453 | |
11. | Sojka Lukáš | ALB8500 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 79:39 | + 24:40 | 2275 | |
12. | Peřinka Šimon | BBM9700 | BETA URSUS Orienteering | 80:29 | + 25:30 | 2218 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tihon Michal | PHK7905 | OK 99 Hradec Králové | 59:32 | ||
2. | Filip Libor | SRK7101 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 63:39 | + 4:07 | |
3. | Veverka Tomáš | VAM8401 | OB Vamberk | 64:28 | + 4:56 | |
4. | Bláha Jan | 1882256457 | OK Slavia Hradec Králové | 67:47 | + 8:15 | |
5. | Orany Tomáš | SJI7311 | OK Jihlava | 69:19 | + 9:47 | |
6. | Toužil Karel | SHK7602 | OK Slavia Hradec Králové | 71:32 | + 12:00 | |
7. | Hladký Viktor | VAM8201 | OB Vamberk | 71:47 | + 12:15 | |
8. | Andrš Petr | ZAM8401 | OB TJ Sokol Žamberk | 72:13 | + 12:41 | |
9. | Šístek Daniel | SCP7507 | OK Sparta Praha | 72:30 | + 12:58 | |
10. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | OK Lokomotiva Pardubice | 72:51 | + 13:19 | |
11. | Sychrovský Martin | SNA7601 | TJ START Náchod | 72:53 | + 13:21 | |
12. | Lounek Jakub | PDY8200 | Běhej Poděbrady | 76:39 | + 17:07 | |
13. | Korbel Michal | CHC7703 | K.O.B. Choceň | 77:44 | + 18:12 | |
14. | Václavek Jan | LPU7816 | OK Lokomotiva Pardubice | 83:34 | + 24:02 | |
15. | Jakubec Petr | SJC8106 | Sportcentrum Jičín | 87:20 | + 27:48 | |
16. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOBSA | 88:06 | + 28:34 | |
17. | Jakubský Radek | SHK7603 | OK Slavia Hradec Králové | 90:15 | + 30:43 | |
18. | Podlešák Marek | PHK7802 | OK 99 Hradec Králové | 97:14 | + 37:42 | |
19. | Matoušek Josef | PHK7900 | OK 99 Hradec Králové | 98:03 | + 38:31 | |
20. | Pavlík Mojmír | PDY8102 | Běhej Poděbrady | 104:47 | + 45:15 | |
21. | Stohanzl Jan | LPU7600 | OK Lokomotiva Pardubice | 109:23 | + 49:51 | |
22. | Stavrinou Marios | SRK7901 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 114:22 | + 54:50 | |
23. | Matěásko Dušan | JIL7503 | OK Jilemnice | 115:42 | + 56:10 | |
24. | Potůček Michal | PHK7903 | OK 99 Hradec Králové | 130:28 | + 70:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hovorka Pavel | LPU7908 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:48 | ||
2. | Panáček Aleš | SHK7604 | OK Slavia Hradec Králové | 51:48 | + 5:00 | |
3. | Drhlík Petr | VAM8301 | OB Vamberk | 52:16 | + 5:28 | |
4. | Slovák Miroslav | SHK7704 | OK Slavia Hradec Králové | 53:01 | + 6:13 | |
5. | Šafář Miroslav | CET7001 | TJ Loko Česká Třebová | 53:58 | + 7:10 | |
6. | Kašpar Václav | TYN7001 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 56:06 | + 9:18 | |
7. | Koutný Pavel | PHK7108 | OK 99 Hradec Králové | 57:01 | + 10:13 | |
8. | Kvášovský Jakub | LTU7802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 57:38 | + 10:50 | |
9. | Adamovský Michal | TYN7200 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 58:28 | + 11:40 | |
10. | Šimek Jiří | CHC7901 | K.O.B. Choceň | 58:32 | + 11:44 | |
11. | Charvát František | SHK7501 | OK Slavia Hradec Králové | 58:54 | + 12:06 | |
12. | Vrábel Petr | PHK7604 | OK 99 Hradec Králové | 59:10 | + 12:22 | |
13. | Macháček Lubomír | LPU7515 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:26 | + 12:38 | |
14. | Macek Pavel | LPU7517 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:00 | + 13:12 | |
15. | Žemlička Jan | LPU8303 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:24 | + 13:36 | |
16. | Kokaisl Tomáš | LPU7820 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:47 | + 13:59 | |
17. | Baše Petr | KOR7701 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 62:13 | + 15:25 | |
18. | Štembera Jan | TJN7513 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 63:35 | + 16:47 | |
19. | Brož Michal | LTU8000 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 63:54 | + 17:06 | |
20. | Erbert Ladislav | 210001 | NER TJ Harant Pecka | 63:59 | + 17:11 | |
21. | Sršeň Tomáš | VAM8001 | OB Vamberk | 64:23 | + 17:35 | |
22. | Čapek Miroslav | PHK7603 | OK 99 Hradec Králové | 64:31 | + 17:43 | |
23. | Puš Roman | STH7501 | SK Studenec | 66:52 | + 20:04 | |
24. | Šišma Pavel | TYN6901 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 67:21 | + 20:33 | |
25. | Goláň Oldřich | LPU7417 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:46 | + 20:58 | |
26. | Műller Kamil | TYN7500 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 68:30 | + 21:42 | |
27. | Hladký Tomáš | KOR7600 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 69:19 | + 22:31 | |
28. | Souček Karel | SHK6601 | OK Slavia Hradec Králové | 70:39 | + 23:51 | |
29. | Betlach Michal | CET7801 | TJ Loko Česká Třebová | 77:40 | + 30:52 | |
30. | Dvořáček Pavel | LPU7608 | OK Lokomotiva Pardubice | 84:16 | + 37:28 | |
31. | Komárek Josef | CHC8001 | K.O.B. Choceň | 84:30 | + 37:42 | |
32. | Daněk Petr | TYN7900 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 87:23 | + 40:35 | |
33. | Trnka Ondřej | PDY7802 | Běhej Poděbrady | 90:00 | + 43:12 | |
34. | Zlesák Ondřej | JIL7601 | OK Jilemnice | 92:59 | + 46:11 | |
Marek Robert | KOR7700 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK | |||
Šlambora Ondřej | 160001 | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Netopil Libor | VAM7401 | OB Vamberk | 49:55 | ||
2. | Málek Martin | CST6501 | OB Strakonice | 56:50 | + 6:55 | |
3. | Netuka Jan | SHK7001 | OK Slavia Hradec Králové | 58:17 | + 8:22 | |
4. | Kunart Tomáš | PHK7205 | OK 99 Hradec Králové | 59:38 | + 9:43 | |
5. | Vávra Radek | HOR6301 | TJ Jiskra Hořice | 61:53 | + 11:58 | |
6. | Trejtnar Pavel | KUN5801 | TJ Sokol Kunvald | 62:33 | + 12:38 | |
7. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 62:56 | + 13:01 | |
8. | Bendák Petr | LTU6500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 62:59 | + 13:04 | |
9. | Křivda Ivan | CHC6701 | K.O.B. Choceň | 63:55 | + 14:00 | |
10. | Kos Michal | SRK6802 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 64:39 | + 14:44 | |
11. | Kejval Jaromír | SJC7300 | Sportcentrum Jičín | 64:40 | + 14:45 | |
12. | Votoček Tomáš | JIL7041 | OK Jilemnice | 64:49 | + 14:54 | |
13. | Mutinský Viktor | KUO6501 | KOB Ústí nad Orlicí | 69:31 | + 19:36 | |
14. | Hausvater Karel | SHK5801 | OK Slavia Hradec Králové | 73:21 | + 23:26 | |
15. | Švarc Jiří | JEN6201 | OB Jenišovice | 75:19 | + 25:24 | |
16. | Locker Martin | SRK7001 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 78:23 | + 28:28 | |
17. | Tomandl Jan | 5IX7001 | NOK HoRa | 82:12 | + 32:17 | |
18. | Hanl Vratislav | SRK7402 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 83:30 | + 33:35 | |
19. | Lazák Jan | LTU6900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 87:04 | + 37:09 | |
20. | Růžička Ivan | PHK6702 | OK 99 Hradec Králové | 91:40 | + 41:45 | |
21. | Dudek Jan | PDY7200 | Běhej Poděbrady | 111:22 | + 61:27 | |
Čihák Petr | HOR6900 | TJ Jiskra Hořice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Pavel | SHK6104 | OK Slavia Hradec Králové | 47:14 | ||
2. | Bílek Tomáš | SJC7307 | Sportcentrum Jičín | 48:10 | + 0:56 | |
3. | Řehák Pavel | SJC6001 | Sportcentrum Jičín | 48:46 | + 1:32 | |
4. | Semrád Pavel | CHC6602 | K.O.B. Choceň | 50:35 | + 3:21 | |
5. | Vališ Jan | LPU7104 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:41 | + 4:27 | |
6. | Kohout Josef | SHK6902 | OK Slavia Hradec Králové | 51:47 | + 4:33 | |
7. | Hanuš Karel | HOS6701 | TJ Tatran Hostinné | 51:54 | + 4:40 | |
8. | Ptáček Miloš | BRU7000 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 52:17 | + 5:03 | |
9. | Munzar Martin | LPU7313 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:43 | + 5:29 | |
10. | Meier Jiří | BRU7400 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 52:48 | + 5:34 | |
10. | Sliva Jan | SCP7300 | OK Sparta Praha | 52:48 | + 5:34 | |
12. | Melichar Igor | PHK6504 | OK 99 Hradec Králové | 52:56 | + 5:42 | |
13. | Kadaník Libor | PHK7204 | OK 99 Hradec Králové | 53:34 | + 6:20 | |
14. | Zemánek Miroslav | SRK7401 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 53:38 | + 6:24 | |
15. | Cibulka Radek | LPU7107 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:32 | + 8:18 | |
16. | Beseda Pavel | PHK6910 | OK 99 Hradec Králové | 55:48 | + 8:34 | |
17. | Marhold Stanislav | CHC6603 | K.O.B. Choceň | 56:05 | + 8:51 | |
18. | Zamouřil Petr | PHK6808 | OK 99 Hradec Králové | 56:20 | + 9:06 | |
19. | Vychodil Tomáš | SHK6301 | OK Slavia Hradec Králové | 56:27 | + 9:13 | |
20. | Vaňura Tomáš | HOR6800 | TJ Jiskra Hořice | 56:33 | + 9:19 | |
21. | Hanuš Pavel | LTU6501 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 56:41 | + 9:27 | |
22. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | TJ START Náchod | 57:26 | + 10:12 | |
23. | Košek Martin | SHK7301 | OK Slavia Hradec Králové | 57:57 | + 10:43 | |
24. | Dostál Dalibor | VRL7308 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:07 | + 10:53 | |
25. | Vých Luboš | KOR7300 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 58:19 | + 11:05 | |
26. | Kunt Stanislav | ZAM7401 | OB TJ Sokol Žamberk | 59:18 | + 12:04 | |
27. | Justa Jaromír | PHK6101 | OK 99 Hradec Králové | 59:57 | + 12:43 | |
28. | Glzbovský Ilja | 200011 | Klub dobré zprávy | 63:30 | + 16:16 | |
29. | Vach Vladimír | KOR6900 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 63:38 | + 16:24 | |
30. | Rücker Petr | HOR6500 | TJ Jiskra Hořice | 64:04 | + 16:50 | |
31. | Krejčí Milan | KOR7400 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 64:09 | + 16:55 | |
32. | Třešňák Miloš | JIL6902 | OK Jilemnice | 64:10 | + 16:56 | |
33. | Rémiš Jaromír | SHK7200 | OK Slavia Hradec Králové | 65:11 | + 17:57 | |
34. | Lux Zdeněk | KUN6201 | TJ Sokol Kunvald | 65:41 | + 18:27 | |
35. | Janovský Petr | JIL7202 | OK Jilemnice | 65:47 | + 18:33 | |
36. | Vojtěch Libor | HOR7303 | TJ Jiskra Hořice | 66:40 | + 19:26 | |
37. | Věříš Jan | LPU7103 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:51 | + 20:37 | |
38. | Loukota Josef | HOR7111 | TJ Jiskra Hořice | 68:21 | + 21:07 | |
39. | Divecký Josef | SHK6102 | OK Slavia Hradec Králové | 69:06 | + 21:52 | |
40. | Šípek Jaroslav | LPU7422 | OK Lokomotiva Pardubice | 69:23 | + 22:09 | |
41. | Maršoun Petr | SHK7303 | OK Slavia Hradec Králové | 71:31 | + 24:17 | |
42. | Holubář David | KUO7101 | KOB Ústí nad Orlicí | 71:38 | + 24:24 | |
43. | Tichý Pavel | KOR6801 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 73:55 | + 26:41 | |
44. | Beneš Petr | 200004 | Klub dobré zprávy | 74:57 | + 27:43 | |
45. | Kubín Jan | HOR7400 | TJ Jiskra Hořice | 75:41 | + 28:27 | |
46. | Pešek Vladimír | 190001 | TJ Sokol Košov | 75:58 | + 28:44 | |
47. | Imlauf Martin | SNA6301 | TJ START Náchod | 76:19 | + 29:05 | |
48. | Hnyk Petr | SNA5701 | TJ START Náchod | 78:12 | + 30:58 | |
49. | Musil Marek | KUO7301 | KOB Ústí nad Orlicí | 80:57 | + 33:43 | |
50. | Dohnálek Pavel | SHK7100 | OK Slavia Hradec Králové | 84:35 | + 37:21 | |
51. | Nedoma David | PDY7300 | Běhej Poděbrady | 96:32 | + 49:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Suk Jiří | MFP6401 | Matfyz Praha | 48:13 | ||
2. | Běhoun Pavel | PHK5701 | OK 99 Hradec Králové | 57:46 | + 9:33 | |
3. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | SK LOB Nová Paka | 60:37 | + 12:24 | |
4. | Nožička Miroslav | LPU5405 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:34 | + 14:21 | |
5. | Koč Zdeněk | MKP4700 | SK GORDIC Praha Kačerov | 67:10 | + 18:57 | |
6. | Roudný Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:17 | + 19:04 | |
7. | Kološ Oldřich | LPU6003 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:40 | + 19:27 | |
8. | Grundman Martin | CHC5801 | K.O.B. Choceň | 68:46 | + 20:33 | |
9. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 69:54 | + 21:41 | |
10. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | OK 99 Hradec Králové | 70:49 | + 22:36 | |
11. | Hynek Petr | SNA6302 | TJ START Náchod | 71:38 | + 23:25 | |
12. | Knap Jan | LPU5101 | OK Lokomotiva Pardubice | 73:22 | + 25:09 | |
13. | Záveský Richard | CET6301 | TJ Loko Česká Třebová | 81:47 | + 33:34 | |
14. | Chládek Josef | ZAM5901 | OB TJ Sokol Žamberk | 82:39 | + 34:26 | |
15. | Gazdačko Milan | SHK5702 | OK Slavia Hradec Králové | 91:31 | + 43:18 | |
16. | Hanč Pavel | VRL5601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 93:30 | + 45:17 | |
17. | Vlček Josef | TYN5602 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 94:08 | + 45:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malý Evžen | JIL6102 | OK Jilemnice | 41:33 | ||
2. | Souček Pavel | PHK5503 | OK 99 Hradec Králové | 46:05 | + 4:32 | |
3. | Karel Miloš | JIL6004 | OK Jilemnice | 49:03 | + 7:30 | |
4. | Junek Petr | STH5501 | SK Studenec | 50:52 | + 9:19 | |
5. | Sáňka Bedřich | LPU5102 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:51 | + 10:18 | |
6. | Čermák Libor | PHK5600 | OK 99 Hradec Králové | 53:09 | + 11:36 | |
7. | Dvořák Vladimír | LPU6004 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:13 | + 14:40 | |
8. | Andrš Milan | ZAM5801 | OB TJ Sokol Žamberk | 57:00 | + 15:27 | |
9. | Krejčí Jaroslav | LTU5801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 60:31 | + 18:58 | |
10. | Šabatka Petr | SHK5703 | OK Slavia Hradec Králové | 70:21 | + 28:48 | |
Nádvorník Pavel | LPU5802 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 42:38 | ||
2. | Čípa Jiří | CET5002 | TJ Loko Česká Třebová | 44:12 | + 1:34 | |
3. | Švadlena Jiří | CHC4601 | K.O.B. Choceň | 46:52 | + 4:14 | |
4. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 50:19 | + 7:41 | |
5. | Langr Stanislav | SNA5403 | TJ START Náchod | 50:29 | + 7:51 | |
6. | Farář Jaroslav | VRL5002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:48 | + 11:10 | |
7. | Pilgr Bohuslav | CET5101 | TJ Loko Česká Třebová | 54:03 | + 11:25 | |
8. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 54:31 | + 11:53 | |
9. | Třasák Milan | LPU5206 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:49 | + 12:11 | |
10. | Peterka František | TJP4900 | TJ Sokol Troja | 54:56 | + 12:18 | |
11. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | TJ Sokol Kunvald | 56:40 | + 14:02 | |
12. | Pohl Zdeněk | SRK5301 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 64:01 | + 21:23 | |
13. | Paukert Milan | TJP5000 | TJ Sokol Troja | 71:47 | + 29:09 | |
14. | Novák Karel | NPA5001 | SK LOB Nová Paka | 73:40 | + 31:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:39 | ||
2. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Orienteering | 52:13 | + 6:34 | |
3. | Rakovec Miloš | SCP4500 | OK Sparta Praha | 74:06 | + 28:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítek Zdeněk | SRK4701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 37:12 | ||
2. | Procházka Jiří | LTU4802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 40:21 | + 3:09 | |
3. | Seidl Karel | SRK4301 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 42:49 | + 5:37 | |
4. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 43:01 | + 5:49 | |
5. | Tobiška Václav | ZAM4401 | OB TJ Sokol Žamberk | 43:14 | + 6:02 | |
6. | Bílek Vratislav | SJC4801 | Sportcentrum Jičín | 43:29 | + 6:17 | |
7. | Sokolář Zdeněk | SNA4501 | TJ START Náchod | 48:40 | + 11:28 | |
8. | Mikulecký Jan | PHK3801 | OK 99 Hradec Králové | 52:03 | + 14:51 | |
9. | Novotný František | PUL4200 | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 52:39 | + 15:27 | |
10. | Šponar Josef | ZAM4701 | OB TJ Sokol Žamberk | 53:50 | + 16:38 | |
11. | Novotný Petr | PHK3802 | OK 99 Hradec Králové | 54:13 | + 17:01 | |
12. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | OK Jilemnice | 56:50 | + 19:38 | |
13. | Wenke Josef | SRK4703 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 64:47 | + 27:35 | |
14. | Javůrek Jaromír | 180001 | nečlen | 71:20 | + 34:08 | |
15. | Hanák Milan | FSP3400 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 98:27 | + 61:15 | |
Málek Josef | LPU3901 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafář Jan | CET1402 | TJ Loko Česká Třebová | 22:25 | ||
2. | Kárníková Alžběta | LPU1354 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:56 | + 2:31 | |
3. | Schletterová Hana | LPU1165 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:07 | + 2:42 | |
4. | Makovec Martin | PDY1349 | Běhej Poděbrady | 26:09 | + 3:44 | |
5. | Kakos Martin | LPU1304 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:25 | + 4:00 | |
6. | Jakubská Lucie | SHK1250 | OK Slavia Hradec Králové | 26:43 | + 4:18 | |
7. | Markéta Škorpíková | 27:54 | + 5:29 | |||
8. | Zuzana Laštovková | 28:23 | + 5:58 | |||
9. | Košťálová Gabriela | SHK1353 | OK Slavia Hradec Králové | 28:37 | + 6:12 | |
10. | Dvořáková Marie | LPU1452 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:15 | + 6:50 | |
11. | Udržal Jakub | LPU1100 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:54 | + 7:29 | |
12. | Udržal Lukáš | LPU1303 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:55 | + 7:30 | |
13. | Hájek Aleš | CET1501 | TJ Loko Česká Třebová | 29:59 | + 7:34 | |
14. | Hoke Magdalena | 200006 | Klub dobré zprávy | 30:08 | + 7:43 | |
15. | František Slavík | 30:17 | + 7:52 | |||
16. | Semerád Jan | LPU1205 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:55 | + 8:30 | |
17. | Míša Červinková | 31:14 | + 8:49 | |||
18. | Červinka Dominik | 30006 | TJ Sokol Horní Jelení | 31:39 | + 9:14 | |
19. | Matějková Klára | PDY0899 | Běhej Poděbrady | 32:27 | + 10:02 | |
20. | Agáta Škopková | Běhej Poděbrady | 32:32 | + 10:07 | ||
21. | Koupil Štěpán | 29880934 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:35 | + 10:10 | |
22. | Kačka Strnadová | 32:51 | + 10:26 | |||
23. | Vaňátková Thea | LTU1150 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 32:52 | + 10:27 | |
24. | Vlk Vojtěch | SRK1202 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 32:58 | + 10:33 | |
25. | Švorcová Karolína | 30007 | TJ Sokol Horní Jelení | 33:11 | + 10:46 | |
26. | Kušičková Jolana | 30008 | TJ Sokol Horní Jelení | 33:17 | + 10:52 | |
27. | Škopek Ondřej | PDY1149 | Běhej Poděbrady | 33:19 | + 10:54 | |
28. | Magda Dusbabová | 34:08 | + 11:43 | |||
29. | Horáková Anna Marie | LPU1256 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:27 | + 13:02 | |
30. | Jirout Filip | SNA1401 | TJ START Náchod | 36:15 | + 13:50 | |
31. | Bára Strnadová | neregistrovaný | 36:37 | + 14:12 | ||
32. | Liliana Stránská | 37:46 | + 15:21 | |||
33. | Nikola Barošová | OB Vamberk | 38:28 | + 16:03 | ||
34. | Vojtová Julie | ᅡᆰᅮᄊ | OK 99 Hradec Králové | 39:32 | + 17:07 | |
35. | Lukešová Hana | 1881931301 | 40:29 | + 18:04 | ||
36. | Štemberová Elen | VRLXXX3 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 40:33 | + 18:08 | |
37. | Žemličková Viktorie | LPU1451 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:35 | + 18:10 | |
38. | Jůlie Polonská | 41:39 | + 19:14 | |||
39. | Špačková Veronika | KOR7651 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 41:40 | + 19:15 | |
40. | Špačková Aneta | KOR1150 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 41:42 | + 19:17 | |
41. | Granát Jonáš | PDY0949 | Běhej Poděbrady | 42:29 | + 20:04 | |
42. | Potůčková Jana | LPU1361 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:22 | + 21:57 | |
43. | Stohanzlová Vilma | LPU1551 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:42 | + 22:17 | |
44. | Lučan Jakub | LPU1401 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:31 | + 23:06 | |
45. | Cháma Ondřej | PDY0948 | Běhej Poděbrady | 46:48 | + 24:23 | |
46. | Bedřich Kolaja | Slavia Liberec orienteering | 49:59 | + 27:34 | ||
47. | Jaromír Kolaja | Slavia Liberec orienteering | 50:03 | + 27:38 | ||
48. | Odvody Vilém | LPU1502 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:37 | + 28:12 | |
49. | Daněk Tomáš | TYN0900 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 51:52 | + 29:27 | |
50. | Pýcha Franišek | 29882229 | 53:10 | + 30:45 | ||
51. | Vítek Michal | PHK1402 | OK 99 Hradec Králové | 59:56 | + 37:31 | |
52. | Holata Vojtěch | TAP1300 | KOB Tretra Praha | 60:31 | + 38:06 | |
53. | Wohanka Jakub | VRL1301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 61:18 | + 38:53 | |
54. | Poláková Gabriela | VRL1351 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 61:20 | + 38:55 | |
55. | Navrátilová Sofie | PDY1152 | Běhej Poděbrady | 70:32 | + 48:07 | |
56. | Žofie Hovorková | 83:56 | + 61:31 | |||
57. | Jedlička Michal | SHK1600 | OK Slavia Hradec Králové | 94:31 | + 72:06 | |
58. | Malochová Lenka | LPU1362 | OK Lokomotiva Pardubice | 157:14 | + 134:49 | |
Anežka Richterová | DISK | |||||
Vít Richter | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomáš Vlach | Sportcentrum Jičín | 18:46 | |||
2. | Hruša Petr | 250001 | OK99 | 20:53 | + 2:07 | |
3. | Filsak Rafael | SJC0301 | Sportcentrum Jičín | 21:02 | + 2:16 | |
4. | Částek Michal | 1882213652 | OK Slavia Hradec Králové | 22:04 | + 3:18 | |
5. | Votruba Petr | 110001 | neregistrovaný | 22:44 | + 3:58 | |
6. | Josef Kušička | 23:04 | + 4:18 | |||
7. | Kadaně Miroslav | LPU7817 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:05 | + 5:19 | |
8. | Jakub Matoušek | 24:08 | + 5:22 | |||
9. | Eva Košťálová | 24:29 | + 5:43 | |||
10. | Stulíková Barbora | SHK8552 | OK Slavia Hradec Králové | 24:31 | + 5:45 | |
11. | Andrea Věříšová | 25:48 | + 7:02 | |||
12. | Jaroslav Hovad | OB TJ Sokol Žamberk | 26:25 | + 7:39 | ||
13. | Vörösová Markéta | LPU7868 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:42 | + 7:56 | |
14. | Kynclová Petra | LTU7853 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 26:44 | + 7:58 | |
15. | Macháček Milan | CHC7701 | K.O.B. Choceň | 26:59 | + 8:13 | |
16. | Pech Richard | 20001 | Och421 | 27:21 | + 8:35 | |
17. | Radomír Tichý | 27:29 | + 8:43 | |||
18. | Brožová Jana | LTU8250 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 27:35 | + 8:49 | |
19. | Hošková Jitka | LTUXXXX | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 27:38 | + 8:52 | |
20. | Bašová Hana | PHK8556 | OK 99 Hradec Králové | 27:43 | + 8:57 | |
21. | Holata Radek | TAP8100 | KOB Tretra Praha | 28:01 | + 9:15 | |
22. | Mojžíš Robert | 260001 | OK99 neregistrovany | 28:02 | + 9:16 | |
23. | Špaček Lubor | KOR7402 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 28:18 | + 9:32 | |
24. | Markéta Macháčková | 28:48 | + 10:02 | |||
25. | Oldřich Vyziblo | 29:01 | + 10:15 | |||
26. | Klára Lukešová | 29:03 | + 10:17 | |||
27. | Lacina Martin | LPU7105 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:11 | + 11:25 | |
28. | Pozdílková Alena | PHK8053 | OK 99 Hradec Králové | 30:15 | + 11:29 | |
29. | Kroupová Kateřina | LPU8154 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:29 | + 11:43 | |
30. | Pechová Helena | 20002 | Och421 | 31:29 | + 12:43 | |
31. | Marcela Spilková | 32:16 | + 13:30 | |||
32. | Jiřina Matoušková | 32:37 | + 13:51 | |||
33. | Maršounová Michaela | SHK9998 | OK Slavia Hradec Králové | 33:02 | + 14:16 | |
34. | Horák Pavel | 120001 | PH | 34:03 | + 15:17 | |
35. | Růžková Kamila | LPU7560 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:34 | + 15:48 | |
36. | Sršňová Natálie | VAM0751 | OB Vamberk | 34:56 | + 16:10 | |
37. | Kopecká Tereza | 80002 | Sovy Bělečko | 35:06 | + 16:20 | |
38. | Kubík Dušan | LPU2222 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:08 | + 16:22 | |
39. | Munzarová Klára | 100002 | OBR | 35:15 | + 16:29 | |
40. | Novotná Andrea | PDY8499 | Běhej Poděbrady | 35:43 | + 16:57 | |
41. | Tichá Anna | ᅡᆰᅮOP+ト | 35:45 | + 16:59 | ||
42. | Petr Spilka | 36:08 | + 17:22 | |||
43. | Navrátilová Štoková Jana | PDY7650 | Běhej Poděbrady | 36:13 | + 17:27 | |
44. | Vrba Josef | ZAM6802 | OB TJ Sokol Žamberk | 37:41 | + 18:55 | |
45. | Rufferová Iva | SNA5052 | TJ START Náchod | 38:02 | + 19:16 | |
46. | Věříšová Lenka | 40001 | OB Lenka | 38:37 | + 19:51 | |
47. | Kubíková Irena | LPU6956 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:13 | + 20:27 | |
48. | Filipová Lucie | SRK0351 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 39:31 | + 20:45 | |
49. | Miroslav Pokorný | 40:05 | + 21:19 | |||
50. | Kubíček Tomáš | 170002 | neregistrován v klubu | 41:42 | + 22:56 | |
51. | Valentová Veronika | LPU1152 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:43 | + 22:57 | |
52. | Kubíček Jan | 170001 | neregistrován v klubu | 41:44 | + 22:58 | |
53. | Stela Vítková | 41:46 | + 23:00 | |||
54. | Vandělíková Marie | ALB9050 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 42:10 | + 23:24 | |
55. | Drahorád Ctirad | LPU2223 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:54 | + 24:08 | |
56. | Weinerová Eliška | OK Slavia Hradec Králové | 45:45 | + 26:59 | ||
57. | Šabatková Zdena | SHK5652 | OK Slavia Hradec Králové | 47:19 | + 28:33 | |
58. | Malá Marie | LPU4753 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:25 | + 28:39 | |
59. | Libor Fejfar | 47:26 | + 28:40 | |||
60. | Blanka Neumannová | 48:16 | + 29:30 | |||
60. | Růžková Markéta | LPU0758 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:16 | + 29:30 | |
62. | Matějková Kateřina | PDY0699 | Běhej Poděbrady | 48:22 | + 29:36 | |
63. | Tomáš Růžek | 50:05 | + 31:19 | |||
64. | Czagan Jan | 50001 | SDH Dědek | 51:05 | + 32:19 | |
65. | Ondra Pěnička | 51:08 | + 32:22 | |||
66. | Müllerová Kateřina | TYN0750 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 51:30 | + 32:44 | |
67. | Míková Klára | PDY0399 | Běhej Poděbrady | 53:14 | + 34:28 | |
68. | Lacina Jindřich | LPU0211 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:36 | + 34:50 | |
69. | Ehlová Iva | SRK3951 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 54:06 | + 35:20 | |
70. | Pěnička Šimon | SJC0707 | Sportcentrum Jičín | 55:35 | + 36:49 | |
71. | Trnka Přemysl | PDY1400 | Běhej Poděbrady | 56:40 | + 37:54 | |
72. | Rybínová Klára | KOR0351 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 59:59 | + 41:13 | |
73. | Vítová Eva | KOR6950 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 64:41 | + 45:55 | |
74. | Tomášová Majda | SRK6753 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 64:59 | + 46:13 | |
75. | Glyovská Pavla | 200010 | Klub dobré zprávy | 65:04 | + 46:18 | |
76. | Glyovská Ivona | 200009 | Klub dobré zprávy | 65:18 | + 46:32 | |
77. | Rybár Josef | 69:20 | + 50:34 | |||
78. | Justýna Bašová | 85:17 | + 66:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrskoč Marek | LPU0205 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:38 | ||
2. | Kopecký Martin | 80001 | Sovy Bělečko | 47:36 | + 3:58 | |
3. | Randík Jan | SOB8703 | SOBSA | 52:56 | + 9:18 | |
4. | Václav Nárovec | 56:36 | + 12:58 | |||
5. | Jiří Macháček | 57:25 | + 13:47 | |||
6. | Gabriela Nárovcová | 62:51 | + 19:13 | |||
7. | Randíková Magdaléna | SOB8851 | SOBSA | 63:07 | + 19:29 | |
8. | Pozdílek Martin | PHK7803 | OK 99 Hradec Králové | 65:17 | + 21:39 | |
9. | Michal Sodomka | 65:23 | + 21:45 | |||
10. | Macl Jan | LPU9102 | OK Lokomotiva Pardubice | 65:27 | + 21:49 | |
11. | Ondřej Plocek | 71:55 | + 28:17 | |||
12. | Novotný Petr | 70001 | DUKLA Blansko | 72:48 | + 29:10 | |
13. | Martin Procházka | 73:31 | + 29:53 | |||
14. | Jirásek Josef | LTU4600 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 78:58 | + 35:20 | |
15. | Termerová Jana | LTU7850 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 79:03 | + 35:25 | |
16. | Karolína Žolnová | 81:45 | + 38:07 | |||
17. | Navrátil Ludvík | PDY7500 | Běhej Poděbrady | 82:29 | + 38:51 | |
18. | Roman Mornštejn | 82:51 | + 39:13 | |||
19. | Čičovský Daniel | 240002 | OK Lejšovka | 83:03 | + 39:25 | |
20. | Sehnal Tomáš | PDY6700 | Běhej Poděbrady | 89:58 | + 46:20 | |
21. | Kysilka Vratislav | PDY7803 | Běhej Poděbrady | 97:49 | + 54:11 | |
22. | Pokorný Jan | SRK6401 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 109:27 | + 65:49 | |
23. | Hoke Magdalena | 200008 | Klub dobré zprávy | 116:09 | + 72:31 | |
24. | Hoke Petr | 200005 | Klub dobré zprávy | 116:10 | + 72:32 | |
Čičovský Jiří | 240001 | OK Lejšovka | DISK | |||
Janků Anna | SJC0252 | Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Jireš František | 220002 | Zelenkovi | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štregl Matyáš | VRL0301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:47 | ||
2. | Polák Vlastimil | VRL7702 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:41 | + 3:54 | |
3. | Wohanka Petr | VRL7305 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 36:36 | + 5:49 | |
4. | Hanč Petr | VRL8001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 40:22 | + 9:35 | |
5. | Hanušová Kateřina | VRL0455 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:38 | + 10:51 | |
6. | Kutlvašrová Vlaďka | VRL7752 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:32 | + 11:45 | |
7. | Štregl Petr | VRL7303 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:24 | + 12:37 | |
8. | Hančová Marie | SNA8255 | TJ START Náchod | 45:36 | + 14:49 | |
9. | Messnerová Lucie | VRL0456 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:48 | + 16:01 | |
10. | Wohanka Pavel | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:59 | + 17:12 | |
11. | Štregl Tomáš | VRL7406 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:21 | + 18:34 | |
12. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 50:40 | + 19:53 | |
13. | Vlachová Hana | VRL6251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:10 | + 20:23 | |
14. | Štemberová Věra | VRLXXX2 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:22 | + 20:35 | |
15. | Kubát Miroslav | VRL6701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:25 | + 20:38 | |
16. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:14 | + 21:27 | |
17. | Červinka Jiří | VRL7001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:16 | + 22:29 | |
18. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 54:41 | + 23:54 | |
19. | Hančová Alice | VRL7052 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 55:27 | + 24:40 | |
20. | Poláková Lucie | VRL8254 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:13 | + 26:26 | |
21. | Wohanková Kateřina | VRL7955 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:38 | + 27:51 | |
22. | Kubátová Dana | VRL6851 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 64:43 | + 33:56 | |
23. | Štembera Petr | VRLXXX1 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 64:59 | + 34:12 | |
24. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 66:37 | + 35:50 | |
25. | Hanušová Monika | VRL7654 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 66:51 | + 36:04 | |
26. | Štregl Tomáš | VRL5001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 66:52 | + 36:05 | |
27. | Mertlík Jiří | VRL6102 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 68:23 | + 37:36 |