Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehlíková Tereza | LPM0951 | OK Lokomotiva Plzeň | 19:31 | ||
2. | Chumová Adéla | SLP0950 | OOB Slavia Praha | 21:51 | + 2:20 | |
3. | Fišáková Leona | MLA1151 | MLOK Mariánské Lázně | 23:54 | + 4:23 | |
4. | Čadková Michaela | KRL0954 | Kometa Kralovice | 31:44 | + 12:13 | |
5. | Hanáková Aneta | KRL0951 | Kometa Kralovice | 40:09 | + 20:38 | |
6. | Urbánková Lucie | ONO1150 | SKOB Ostrov | 45:24 | + 25:53 | |
7. | Beránková Julča | VPM | KOS Slavia Plzeň | 46:45 | + 27:14 | |
8. | Andělová Viktorie | VPM1155 | KOS Slavia Plzeň | 48:05 | + 28:34 | |
9. | Šafránková Eliška | LPM0953 | OK Lokomotiva Plzeň | 54:02 | + 34:31 | |
10. | Vodrážková Barbora | VPM1050 | KOS Slavia Plzeň | 54:34 | + 35:03 | |
11. | Ječmenová Veronika | ONO0950 | SKOB Ostrov | 57:03 | + 37:32 | |
Fišáková Lucie Johanka | MLA0950 | MLOK Mariánské Lázně | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gelnerová Markéta | KRL0952 | Kometa Kralovice | 26:56 | ||
2. | Kropáčová Zuzana | KRL0754 | Kometa Kralovice | 35:11 | + 8:15 | |
3. | Sobotová Kateřina | VPM0851 | KOS Slavia Plzeň | 37:23 | + 10:27 | |
4. | Maierová Daniela Victoria | DCH0753 | Radioelektronika Cheb | 39:07 | + 12:11 | |
5. | Bodurková Denisa | KRL0752 | Kometa Kralovice | 41:12 | + 14:16 | |
6. | Ritterová Lída | ONO0851 | SKOB Ostrov | 44:26 | + 17:30 | |
7. | Beránková Hedvika | VPM | KOS Slavia Plzeň | 59:55 | + 32:59 | |
8. | Vlašímská Karolína | SKV0851 | TJ Slovan Karlovy Vary | 67:01 | + 40:05 | |
Hrabánková Kateřina Anna | NEK0750 | Nejdek Orienteering | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beránková Šárka | VPM0551 | KOS Slavia Plzeň | 26:52 | ||
2. | Holíková Simona | ONO0553 | SKOB Ostrov | 28:38 | + 1:46 | |
3. | Kožíšková Kateřina | LPM0652 | OK Lokomotiva Plzeň | 30:57 | + 4:05 | |
4. | Urbánková Eva | ONO0650 | SKOB Ostrov | 31:03 | + 4:11 | |
5. | Kulová Laura | ONO0552 | SKOB Ostrov | 31:49 | + 4:57 | |
6. | Zmarzláková Olga | KRL0552 | Kometa Kralovice | 32:57 | + 6:05 | |
7. | Gelnerová Anna | KRL0653 | Kometa Kralovice | 35:50 | + 8:58 | |
8. | Holíková Petra | ONO0653 | SKOB Ostrov | 36:50 | + 9:58 | |
9. | Kohoutková Klára | BSO0650 | KOB Baník Sokolov | 38:27 | + 11:35 | |
10. | Vlachová Adéla | KRL0551 | Kometa Kralovice | 45:47 | + 18:55 | |
11. | Třísková Tereza | LPM0653 | OK Lokomotiva Plzeň | 46:17 | + 19:25 | |
12. | Řeháková Mirka | SKV0652 | TJ Slovan Karlovy Vary | 46:56 | + 20:04 | |
13. | Ševčíková Anežka | ONO0550 | SKOB Ostrov | 53:20 | + 26:28 | |
14. | Fišarová Adéla | KRL0651 | Kometa Kralovice | 56:36 | + 29:44 | |
15. | Hajšmanová Anna | LPM0651 | OK Lokomotiva Plzeň | 68:28 | + 41:36 | |
16. | Králová Lucie | KRL0658 | Kometa Kralovice | 80:36 | + 53:44 | |
Vlašímská Bára | SKV0651 | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bartošová Marie | MLA0451 | MLOK Mariánské Lázně | 26:45 | ||
2. | Šauli Kateřina | VPM0456 | KOS Slavia Plzeň | 28:52 | + 2:07 | |
3. | Nádeníčková Iva | NEK0350 | Nejdek Orienteering | 29:24 | + 2:39 | |
4. | Řeháková Gabriela | VPM0353 | KOS Slavia Plzeň | 29:48 | + 3:03 | |
5. | Pecko Sára | ONO0452 | SKOB Ostrov | 31:44 | + 4:59 | |
6. | Ziebová Veronika | NEK0450 | Nejdek Orienteering | 32:49 | + 6:04 | |
7. | Nejedlá Klára | ONO0450 | SKOB Ostrov | 33:02 | + 6:17 | |
8. | Křížková Marie | MAS0450 | KČT Aš | 38:55 | + 12:10 | |
Dítková Markéta | SKV0451 | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK | |||
Břečková Barbora | ONO0453 | SKOB Ostrov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nádeníčková Pavla | NEK0150 | Nejdek Orienteering | 23:58 | ||
2. | Trpáková Daniela | DCH0165 | Radioelektronika Cheb | 25:52 | + 1:54 | |
3. | Marešová Klára | NEK0250 | Nejdek Orienteering | 28:05 | + 4:07 | |
4. | Staňková Markéta | VPM0153 | KOS Slavia Plzeň | 30:04 | + 6:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šiková Karolína | LPM9651 | OK Lokomotiva Plzeň | 31:23 | 7345 | ||
2. | Chvalová Věra | LPM9452 | OK Lokomotiva Plzeň | 35:19 | + 3:56 | 6570 | |
3. | Kinkorová Tereza | LPM9850 | OK Lokomotiva Plzeň | 36:15 | + 4:52 | 6386 | |
4. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | Kometa Kralovice | 38:41 | + 7:18 | 5906 | |
5. | Kubínová Romana | SKV9452 | TJ Slovan Karlovy Vary | 38:45 | + 7:22 | 5893 | |
6. | Hanáková Magda | KRL9651 | Kometa Kralovice | 39:17 | + 7:54 | 5787 | |
7. | Urbánková Kateřina | ONO9250 | SKOB Ostrov | 48:11 | + 16:48 | 4032 | |
8. | Březinová Marie | VPM9191 | KOS Slavia Plzeň | 48:25 | + 17:02 | 3986 | |
9. | Gregorová Kateřina | BSO8151 | KOB Baník Sokolov | 58:47 | + 27:24 | 1942 | |
10. | Doležalová Dorotka | VPM9950 | KOS Slavia Plzeň | 59:53 | + 28:30 | 1725 | |
11. | Hanáková Lenka | KRL9951 | Kometa Kralovice | 69:34 | + 38:11 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovská Hana | PGP6652 | SK Praga | 29:50 | ||
2. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 30:03 | + 0:13 | |
3. | Fišáková Hana | MLA7750 | MLOK Mariánské Lázně | 34:39 | + 4:49 | |
4. | Sobotová Jana | VPM7250 | KOS Slavia Plzeň | 35:02 | + 5:12 | |
5. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 36:18 | + 6:28 | |
6. | Maunová Martina | KSH8051 | OB Kašperské Hory | 40:23 | + 10:33 | |
7. | Urbánková Jana | ONO7851 | SKOB Ostrov | 40:48 | + 10:58 | |
8. | Kotásková Jana | JES7451 | OK Rakovník | 41:33 | + 11:43 | |
9. | Savičová Gabriela | SKV7952 | TJ Slovan Karlovy Vary | 41:39 | + 11:49 | |
10. | Chumová Jana | SLP7451 | OOB Slavia Praha | 42:53 | + 13:03 | |
11. | Křížová Lenka | KRL7951 | Kometa Kralovice | 43:01 | + 13:11 | |
12. | Bínová Kathrin | MLA6754 | MLOK Mariánské Lázně | 45:12 | + 15:22 | |
13. | Dítková Jitka | SKV7752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 46:33 | + 16:43 | |
14. | Placková Veronika | MLA8250 | MLOK Mariánské Lázně | 47:05 | + 17:15 | |
15. | Vlašímská Tereza | SKV7551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 51:01 | + 21:11 | |
16. | Pechová Iva | LPM6151 | OK Lokomotiva Plzeň | 51:14 | + 21:24 | |
17. | Šitrová Lucie | LPM7857 | OK Lokomotiva Plzeň | 52:16 | + 22:26 | |
18. | Bartošová Jana | MLA7051 | MLOK Mariánské Lázně | 54:01 | + 24:11 | |
19. | Ševčíková Petra | ONO7450 | SKOB Ostrov | 55:03 | + 25:13 | |
20. | Hejduková Jana | BSO7250 | KOB Baník Sokolov | 58:38 | + 28:48 | |
21. | Fremrová Jaroslava | LPM7954 | OK Lokomotiva Plzeň | 76:30 | + 46:40 | |
Halíková Renata | MAS7850 | KČT Aš | DISK | |||
Šauli Iva | VPM7852 | KOS Slavia Plzeň | DNS | |||
Vodrážková Kateřina | VPM7995 | KOS Slavia Plzeň | DNS | |||
Bredlerová Gabriela | SKV7451 | TJ Slovan Karlovy Vary | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 44:02 | ||
2. | Kamarytová Martina | MLA6651 | MLOK Mariánské Lázně | 45:24 | + 1:22 | |
3. | Šoupová Jana | LPM6850 | OK Lokomotiva Plzeň | 45:36 | + 1:34 | |
4. | Tenglerová Helena | MLA6551 | MLOK Mariánské Lázně | 52:50 | + 8:48 | |
5. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva Chomutov | 56:42 | + 12:40 | |
6. | Jandová Lenka | JES7251 | OK Rakovník | 57:05 | + 13:03 | |
7. | Danihelová Janka | SKV6552 | TJ Slovan Karlovy Vary | 57:17 | + 13:15 | |
8. | Jelínková Radka | MLA6951 | MLOK Mariánské Lázně | 62:25 | + 18:23 | |
9. | Zierhutová Michaela | LCV7151 | TJ Lokomotiva Chomutov | 63:54 | + 19:52 | |
10. | Marešová Marcela | NEK7450 | Nejdek Orienteering | 83:29 | + 39:27 | |
11. | Millionová Hedvika | MAS7351 | KČT Aš | 86:57 | + 42:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Opavová Stanislava | MLA5451 | MLOK Mariánské Lázně | 34:10 | ||
2. | Šilhavá Jana | LPM5951 | OK Lokomotiva Plzeň | 40:07 | + 5:57 | |
3. | Janečková Eva | LPM6150 | OK Lokomotiva Plzeň | 48:45 | + 14:35 | |
4. | Doležalová Liběna | VPM5950 | KOS Slavia Plzeň | 57:38 | + 23:28 | |
5. | Sklenářová Jana | MLA6258 | MLOK Mariánské Lázně | 64:02 | + 29:52 | |
6. | Mágrová Ivana | LCV5550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 93:35 | + 59:25 | |
Nováková Svatava | SKV5351 | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jedličková Jindra | VPM4550 | KOS Slavia Plzeň | 34:28 | ||
2. | Beránková Pavla | VPM4350 | KOS Slavia Plzeň | 36:18 | + 1:50 | |
3. | Savičová Irena | SKV5352 | TJ Slovan Karlovy Vary | 39:13 | + 4:45 | |
4. | Horáková Magdalena | NEK4950 | Nejdek Orienteering | 54:47 | + 20:19 | |
5. | Brabcová Jindra | LCV4750 | TJ Lokomotiva Chomutov | 63:39 | + 29:11 | |
6. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 84:50 | + 50:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Anděl Robin | VPM0901 | KOS Slavia Plzeň | 21:00 | ||
2. | Placek Tomas | MLA0902 | MLOK Mariánské Lázně | 21:24 | + 0:24 | |
3. | Kříž Matěj | KRL0901 | Kometa Kralovice | 25:17 | + 4:17 | |
4. | Parula Egon | LPM1000 | OK Lokomotiva Plzeň | 26:20 | + 5:20 | |
5. | Štěrba Lukáš | SKV1001 | TJ Slovan Karlovy Vary | 27:25 | + 6:25 | |
6. | Prinz Mikuláš | MLA0901 | MLOK Mariánské Lázně | 28:36 | + 7:36 | |
7. | Houba Vojtěch | KRL1002 | Kometa Kralovice | 29:19 | + 8:19 | |
8. | Bejvančický Jan | KRL1003 | Kometa Kralovice | 34:28 | + 13:28 | |
9. | Švejda Pavel | BSO0901 | KOB Baník Sokolov | 57:30 | + 36:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plevný Albert | DCH0711 | Radioelektronika Cheb | 29:07 | ||
2. | Janoch Mikuláš | MLA0700 | MLOK Mariánské Lázně | 30:15 | + 1:08 | |
3. | Brabec Matěj | MAS0701 | KČT Aš | 30:18 | + 1:11 | |
4. | Vodrážka Štěpán | VPM0802 | KOS Slavia Plzeň | 30:43 | + 1:36 | |
5. | Stehlík Jakub | LPM0700 | OK Lokomotiva Plzeň | 31:36 | + 2:29 | |
6. | Křížek Ivo | MAS0801 | KČT Aš | 32:47 | + 3:40 | |
7. | Donda Jakub | ONO0700 | SKOB Ostrov | 33:48 | + 4:41 | |
8. | Turek Jakub | SKV0801 | TJ Slovan Karlovy Vary | 34:27 | + 5:20 | |
9. | Kváč Miroslav | MLA0800 | MLOK Mariánské Lázně | 35:01 | + 5:54 | |
10. | Pávek Štěpán | NEK0700 | Nejdek Orienteering | 36:16 | + 7:09 | |
11. | Petruš Ondřej | MLA0701 | MLOK Mariánské Lázně | 39:00 | + 9:53 | |
12. | Bejvančický Josef | KRL0703 | Kometa Kralovice | 42:06 | + 12:59 | |
13. | Krs Jakub | VPM0801 | KOS Slavia Plzeň | 46:08 | + 17:01 | |
14. | Tříska Lukáš | LPM0800 | OK Lokomotiva Plzeň | 47:07 | + 18:00 | |
15. | Mála Matyáš | MAS0800 | KČT Aš | 48:26 | + 19:19 | |
16. | Pjenčák Adam | MAS0802 | KČT Aš | 48:43 | + 19:36 | |
17. | Halík Libor | MAS0700 | KČT Aš | 50:01 | + 20:54 | |
18. | Kule Oliver | ONO0701 | SKOB Ostrov | 50:23 | + 21:16 | |
19. | Herman Ondřej | MLA0801 | MLOK Mariánské Lázně | 59:13 | + 30:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehlík Šimon | LPM0501 | OK Lokomotiva Plzeň | 25:14 | ||
2. | Němec David | LPM0504 | OK Lokomotiva Plzeň | 29:07 | + 3:53 | |
3. | Janoch Samuel | MLA0502 | MLOK Mariánské Lázně | 29:58 | + 4:44 | |
4. | Pivec Jan | MLA0503 | MLOK Mariánské Lázně | 30:13 | + 4:59 | |
5. | Svoboda Antonín | VPM0601 | KOS Slavia Plzeň | 31:34 | + 6:20 | |
6. | Sobota Ondřej | VPM0502 | KOS Slavia Plzeň | 32:30 | + 7:16 | |
7. | Kurz Ondřej | VPM0503 | KOS Slavia Plzeň | 33:49 | + 8:35 | |
8. | Černý Jonáš | MLA0501 | MLOK Mariánské Lázně | 33:53 | + 8:39 | |
9. | Meduna Filip | ONO0603 | SKOB Ostrov | 34:49 | + 9:35 | |
10. | Myslík Vojtěch | ONO0602 | SKOB Ostrov | 39:51 | + 14:37 | |
11. | Spiřík František | BSO0603 | KOB Baník Sokolov | 41:18 | + 16:04 | |
12. | Ječmen Matyáš | ONO0600 | SKOB Ostrov | 42:45 | + 17:31 | |
13. | Vaníček Viktor | JES0602 | OK Rakovník | 47:12 | + 21:58 | |
14. | Šoupa Martin | LPM0500 | OK Lokomotiva Plzeň | 49:33 | + 24:19 | |
15. | Havlíček Viktor | BSO0602 | KOB Baník Sokolov | 52:35 | + 27:21 | |
16. | Szabó Vojtěch | LPM0503 | OK Lokomotiva Plzeň | 53:23 | + 28:09 | |
17. | Samuel Marek | MIL0500 | Tesil Milevsko | 62:29 | + 37:15 | |
18. | Šustr Ondřej | KSH0501 | OB Kašperské Hory | 62:42 | + 37:28 | |
Košina Tobiáš | SKV0502 | TJ Slovan Karlovy Vary | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlíček Albert | BSO0304 | KOB Baník Sokolov | 37:37 | ||
2. | Vendelberger Tomáš | MAS0302 | KČT Aš | 40:07 | + 2:30 | |
3. | Grohmann Jan | VPM0403 | KOS Slavia Plzeň | 47:27 | + 9:50 | |
Milota Břetislav | MLA0300 | MLOK Mariánské Lázně | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kováč František | MLA0201 | MLOK Mariánské Lázně | 30:44 | ||
2. | Šustr Antonín | KSH0201 | OB Kašperské Hory | 33:41 | + 2:57 | |
3. | Hejduk Zdeněk | BSO0201 | KOB Baník Sokolov | 34:39 | + 3:55 | |
4. | Svatek Daniel | DCH0113 | Radioelektronika Cheb | 36:33 | + 5:49 | |
5. | Lill Petr | BSO0203 | KOB Baník Sokolov | 37:34 | + 6:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenický Matěj | LPU9036 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:10 | 7705 | ||
2. | Škoda Jakub | DOK8800 | OK Doksy | 38:00 | + 6:50 | 6422 | |
3. | Pova Ondřej | KRL9304 | Kometa Kralovice | 39:09 | + 7:59 | 6206 | |
4. | Stehlík Petr | LPM7903 | OK Lokomotiva Plzeň | 40:00 | + 8:50 | 6047 | |
5. | Sova František | LPM9702 | OK Lokomotiva Plzeň | 40:32 | + 9:22 | 5946 | |
6. | Šulc Marek | MAS9302 | KČT Aš | 47:23 | + 16:13 | 4661 | |
7. | Hegner Lukáš | LPM8104 | OK Lokomotiva Plzeň | 50:54 | + 19:44 | 4000 | |
8. | Pešek Martin | LPM9602 | OK Lokomotiva Plzeň | 59:13 | + 28:03 | 2439 | |
9. | Kamaryt Michal | MLA9205 | MLOK Mariánské Lázně | 59:57 | + 28:47 | 2302 | |
10. | Vonášek Adam | LPM9101 | OK Lokomotiva Plzeň | 62:55 | + 31:45 | 1745 | |
11. | Rosenbaum Ondřej | JES0001 | OK Rakovník | 63:23 | + 32:13 | 1657 | |
12. | Knepr Lukáš | BSO9401 | KOB Baník Sokolov | 64:05 | + 32:55 | 1526 | |
Žákovec Jan | KRL9505 | Kometa Kralovice | DISK | 0 | |||
Fodor Petr | TUR8103 | OOB TJ Turnov | DNS | 0 | |||
Kondrát Martin | PGP6501 | SK Praga | DNS | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bílý Milan | JES7001 | OK Rakovník | 30:08 | ||
2. | Tichovský Martin | PGP6100 | SK Praga | 33:19 | + 3:11 | |
3. | Kovář Jindřich | MAS6800 | KČT Aš | 34:07 | + 3:59 | |
4. | Badura Václav | SKV8101 | TJ Slovan Karlovy Vary | 35:16 | + 5:08 | |
5. | Milota Josef | MLA5801 | MLOK Mariánské Lázně | 37:15 | + 7:07 | |
6. | Ječmen Vladimír | ONO7900 | SKOB Ostrov | 37:21 | + 7:13 | |
7. | Vlašímský Robert | SKV7201 | TJ Slovan Karlovy Vary | 37:44 | + 7:36 | |
8. | Řehák Miroslav | SKV7101 | TJ Slovan Karlovy Vary | 38:00 | + 7:52 | |
9. | Turek Jan | SKV7302 | TJ Slovan Karlovy Vary | 38:25 | + 8:17 | |
10. | Fišar Miroslav | KRL7201 | Kometa Kralovice | 39:04 | + 8:56 | |
11. | Dvořák Pavel | LPM7805 | OK Lokomotiva Plzeň | 39:06 | + 8:58 | |
12. | Nejedlý Ladislav | ONO7501 | SKOB Ostrov | 39:37 | + 9:29 | |
13. | Pilař Karel | MAS5501 | KČT Aš | 39:47 | + 9:39 | |
14. | Žižka Přemysl | MIL7301 | Tesil Milevsko | 44:50 | + 14:42 | |
15. | Šitra Vladimír | LPM7904 | OK Lokomotiva Plzeň | 45:02 | + 14:54 | |
16. | Dítko Jan | SKV7301 | TJ Slovan Karlovy Vary | 45:58 | + 15:50 | |
17. | Křížek Filip | MAS7800 | KČT Aš | 48:12 | + 18:04 | |
18. | Pešta Jiří | MIL7201 | Tesil Milevsko | 50:02 | + 19:54 | |
19. | Sedláček Tomáš | KRL6401 | Kometa Kralovice | 50:54 | + 20:46 | |
20. | Pávek Jiří | NEK7700 | Nejdek Orienteering | 52:54 | + 22:46 | |
21. | Placek Petr | MLA8000 | MLOK Mariánské Lázně | 53:07 | + 22:59 | |
22. | Kožíšek Petr | LPM7603 | OK Lokomotiva Plzeň | 53:26 | + 23:18 | |
23. | Holík Jaromír | ONO7502 | SKOB Ostrov | 54:05 | + 23:57 | |
24. | Pivec Lukáš | MLA7600 | MLOK Mariánské Lázně | 56:11 | + 26:03 | |
25. | Vaníček Petr | JES7500 | OK Rakovník | 65:40 | + 35:32 | |
26. | Pjenčák Roman | MAS7501 | KČT Aš | 69:52 | + 39:44 | |
Ševčík Petr | ONO7200 | SKOB Ostrov | DISK | |||
Kříž Dušan | KRL7800 | Kometa Kralovice | DISK | |||
Šafránek Petr | LPM7905 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK | |||
Fiala Michal | KSH7601 | OB Kašperské Hory | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Urbánek Lumír | ONO6701 | SKOB Ostrov | 33:42 | ||
2. | Bartoš Luděk | MLA6701 | MLOK Mariánské Lázně | 34:02 | + 0:20 | |
3. | Chum Jaroslav | SLP6601 | OOB Slavia Praha | 34:42 | + 1:00 | |
4. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 37:35 | + 3:53 | |
5. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 38:20 | + 4:38 | |
6. | Kamaryt Miloš | MLA6404 | MLOK Mariánské Lázně | 39:12 | + 5:30 | |
7. | Šilhavý Miroslav | LPM5800 | OK Lokomotiva Plzeň | 41:22 | + 7:40 | |
8. | Mareš Alexander | NEK7300 | Nejdek Orienteering | 42:40 | + 8:58 | |
9. | Bína Pavel | MLA6708 | MLOK Mariánské Lázně | 45:22 | + 11:40 | |
10. | Černý Libor | MLA6901 | MLOK Mariánské Lázně | 46:12 | + 12:30 | |
11. | Jiroušek Petr | LPM7001 | OK Lokomotiva Plzeň | 47:33 | + 13:51 | |
12. | Šoupa Karel | LPM6900 | OK Lokomotiva Plzeň | 47:46 | + 14:04 | |
13. | Nádeníček Josef | NEK7000 | Nejdek Orienteering | 49:55 | + 16:13 | |
14. | Hajšman Jan | LPM7099 | OK Lokomotiva Plzeň | 52:43 | + 19:01 | |
15. | Vlach Miroslav | DCH6101 | Radioelektronika Cheb | 53:10 | + 19:28 | |
16. | Kopp Petr | 0040001 | noname | 56:09 | + 22:27 | |
17. | Šustr Pavel | KSH7001 | OB Kašperské Hory | 57:08 | + 23:26 | |
18. | Weissar Petr | LPM7020 | OK Lokomotiva Plzeň | 68:28 | + 34:46 | |
19. | Černý Marcel | MAS7201 | KČT Aš | 97:05 | + 63:23 | |
20. | Solomko Vladimír | BSO7003 | KOB Baník Sokolov | 101:20 | + 67:38 | |
21. | Kozelka Jan | LCV7000 | TJ Lokomotiva Chomutov | 113:44 | + 80:02 | |
Kropáč Jiří | KRL6702 | Kometa Kralovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pech Jiří | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 49:29 | ||
2. | Janošík Lubomír | KSH5901 | OB Kašperské Hory | 50:53 | + 1:24 | |
3. | Muchl Vladimír | CST5601 | OB Strakonice | 53:12 | + 3:43 | |
4. | Blažek Jiří | VPM5009 | KOS Slavia Plzeň | 57:01 | + 7:32 | |
5. | Čech Petr | DCH6002 | Radioelektronika Cheb | 60:57 | + 11:28 | |
6. | Štěrba Jiří | SKV6401 | TJ Slovan Karlovy Vary | 68:12 | + 18:43 | |
7. | Doležal Jan | VPM5701 | KOS Slavia Plzeň | 85:18 | + 35:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | Radioelektronika Cheb | 41:05 | ||
2. | Nykles Vladimír | VPM4702 | KOS Slavia Plzeň | 52:33 | + 11:28 | |
3. | Janda Josef | JES4701 | OK Rakovník | 59:18 | + 18:13 | |
4. | Fiala Miloš | KSH4801 | OB Kašperské Hory | 66:23 | + 25:18 | |
Mágr Zdeněk | LCV5000 | TJ Lokomotiva Chomutov | DISK | |||
Otta Pavel | JES4601 | OK Rakovník | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 46:58 | ||
2. | Sklenář Jan | MLA4201 | MLOK Mariánské Lázně | 53:46 | + 6:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brabec Zdeněk | MAS1001 | KČT Aš | 23:39 | ||
2. | Ritter Jakub | ONO1000 | SKOB Ostrov | 24:52 | + 1:13 | |
3. | Vaculovič Matěj | DCE1000 | KOB Dobřichovice | 28:41 | + 5:02 | |
4. | Vaculovičová Alžběta | DCE0950 | KOB Dobřichovice | 30:01 | + 6:22 | |
5. | Šitra Šimon | LPM1001 | OK Lokomotiva Plzeň | 31:00 | + 7:21 | |
6. | Placek Nikolas | MLA1200 | MLOK Mariánské Lázně | 34:53 | + 11:14 | |
7. | Šafránek Mikuláš | OK Lokomotiva Plzeň | 35:23 | + 11:44 | ||
8. | Ševčík Vít | ONO1100 | SKOB Ostrov | 45:42 | + 22:03 | |
9. | Houbová Eliška | KRL1152 | Kometa Kralovice | 54:44 | + 31:05 | |
Kurfürstová Marie | FSP1050 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | |||
Chumová Lada | SLP1250 | OOB Slavia Praha | DNS | |||
Křenek Jan | VPM1101 | KOS Slavia Plzeň | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bartovský Pavel | KOS Slavia Plzeň | 32:38 | |||
2. | Richtrová Kamila | VPM0451 | KOS Slavia Plzeň | 33:05 | + 0:27 | |
3. | Richtr Aleš | VPM6601 | KOS Slavia Plzeň | 34:18 | + 1:40 | |
4. | Křenek Jaroslav | VPM7502 | KOS Slavia Plzeň | 39:58 | + 7:20 | |
5. | Oncirk Jan | ONO0301 | SKOB Ostrov | 65:17 | + 32:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vaculovič Radim | DCE7501 | KOB Dobřichovice | 33:03 | ||
2. | Plánička Viktor | SOB0000 | SOBSA | 42:22 | + 9:19 | |
3. | Pluháčková Markéta | ner | 44:02 | + 10:59 | ||
4. | Plánička Jiří | SOB6800 | SOBSA | 45:46 | + 12:43 | |
5. | Sobota Petr | VPM7800 | KOS Slavia Plzeň | 51:36 | + 18:33 | |
6. | Ševčík Daniel | ONO0200 | SKOB Ostrov | 53:20 | + 20:17 | |
7. | Ševčík Adam | ONO0300 | SKOB Ostrov | 64:45 | + 31:42 | |
8. | Ševčíková Olga | ONO7650 | SKOB Ostrov | 70:07 | + 37:04 | |
9. | Nováková Lenka | 0080001 | ner | 70:34 | + 37:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valeš Jiří | LPM9502 | OK Lokomotiva Plzeň | 30:42 | ||
2. | Šauli Filip | VPM0301 | KOS Slavia Plzeň | 34:09 | + 3:27 | |
3. | Ritter Aleš | ONO7401 | SKOB Ostrov | 36:25 | + 5:43 | |
4. | Tokár Radim | VPM0300 | KOS Slavia Plzeň | 37:53 | + 7:11 | |
5. | Donda Jiří | ONO0403 | SKOB Ostrov | 39:23 | + 8:41 | |
6. | Kurz Šimon | VPM0208 | KOS Slavia Plzeň | 45:22 | + 14:40 | |
7. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 47:47 | + 17:05 |