Výsledky závodu: Veřejný závod

Datum:
04.08.2019
Místo konání:
Bedřichov v Jizerských horách
Pořadatel:
LLI - LOK-o Liberec
Mapa:
Vodní zámek, 1:10 000, E=5m
Ředitel závodu:
Hoidekr Pavel
Hlavní rozhodčí:
Bradáč Stanislav - R3
Stavitel tratí:
Štičková Anna
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    
D10
2.59 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šunková Sára LOU1051 SK Moravan Louňovice 32:33
2. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 32:44 + 0:11
3. Růtová Amálka TJN0951 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:03 + 1:30
4. Pechová Marie VLI1050 Slavia Liberec orienteering 34:06 + 1:33
5. Rypáčková Šárka TJP1151 TJ Sokol Troja 37:09 + 4:36
6. Vítková Eliška PHK1056 OK 99 Hradec Králové 37:36 + 5:03
7. Kváčová Anna DKP1051 Oddíl OB Kotlářka 39:55 + 7:22
D10L
4.05 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dušková Denisa TJN1250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:50
2. Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín 33:14 + 3:24
3. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 40:19 + 10:29
4. Matoušková Kateřina SPC0955 SPORTICUS team 41:09 + 11:19
5. Ouhrabková Bára SPC1256 SPORTICUS team 46:41 + 16:51
6. Kutková Sára JEN1351 OB Jenišovice 54:22 + 24:32
D12
2.72 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregorová Alice DKP0758 Oddíl OB Kotlářka 26:15
2. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 31:56 + 5:41
3. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 32:44 + 6:29
4. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 34:29 + 8:14
5. Šunková Berta LOU0850 SK Moravan Louňovice 34:51 + 8:36
6. Kutková Tereza JEN0752 OB Jenišovice 35:04 + 8:49
7. Levrincová Klára TAP0854 KOB Tretra Praha 38:42 + 12:27
8. Pechová Alena VLI0854 Slavia Liberec orienteering 39:11 + 12:56
9. Ekertová Jana VLI0750 Slavia Liberec orienteering 43:40 + 17:25
10. Heřmánková Bára TUR0850 OOB TJ Turnov 44:30 + 18:15
11. Pavlova Lenka TJN0850 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:43 + 18:28
12. Flossmannová Lucie VLI0852 Slavia Liberec orienteering 46:26 + 20:11
13. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia Plzeň 54:09 + 27:54
14. Špidlová Ester LLI0861 LOK-o Liberec 86:41 + 60:26
D14
2.76 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožíšková Kateřina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 37:26
2. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 40:32 + 3:06
3. Pecková Tereza VLI0551 Slavia Liberec orienteering 43:34 + 6:08
4. Dušková Viktorie TJN0655 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:59 + 13:33
5. Veselá Tereza CHT0552 OOB SK Chrast 79:07 + 41:41
D16
3.21 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia Plzeň 35:09
2. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:09 + 1:00
3. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia Plzeň 43:45 + 8:36
4. Smutná Anna Marie DKP0359 Oddíl OB Kotlářka 49:45 + 14:36
5. Kropáčková Vendula CHT0353 OOB SK Chrast 51:22 + 16:13
6. Burešová Eliška VLI0456 Slavia Liberec orienteering 56:12 + 21:03
D18
3.33 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šritrová Lenka TUR0250 OOB TJ Turnov 49:25
2. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:24 + 17:59
3. Mašatová Eliška 0060001 Český Brod 96:40 + 47:15
D20
3.33 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kleinerová Kateřina NNN2011 Neregistrovaní 126:45
2. Bucharová Tereza NNN2012 Neregistrovaní 132:46 + 6:01
D21K
2.93 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4894
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 34:13 5320
2. Srpová Zuzana SJC8551 Sportcentrum Jičín 37:53 + 3:40 4841
3. Lamichová Martina XHK9150 MTBO Racing team Hradec Králové 39:56 + 5:43
4. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 40:19 + 6:06 4523
5. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 42:09 + 7:56 4283
6. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 42:28 + 8:15 4242
7. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 44:32 + 10:19 3972
8. Soroka Martyna TUR9466 OOB TJ Turnov 44:54 + 10:41 3924
9. Bártíková Zuzana XPU8954 PARDUBICE BIKERS 45:44 + 11:31
10. Fencíková Lucie JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 47:34 + 13:21 3576
11. Hořejší Jana DKP9052 Oddíl OB Kotlářka 48:39 + 14:26 3434
12. Němečková Eliška 0260001 Glede team 50:40 + 16:27
13. Pangrácová Anna 0010001 SK SKIVELO 51:03 + 16:50
14. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 51:44 + 17:31 3032
15. Němcová Andrea CHA8753 OK Chrastava 54:10 + 19:57 2714
16. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 54:41 + 20:28 2646
17. Žemličková Lenka LPU8660 OK Lokomotiva Pardubice 55:12 + 20:59 2579
18. Bednaříková Jana SPC8353 SPORTICUS team 55:55 + 21:42 2485
19. Ouhrabková Radka SPC8152 SPORTICUS team 59:09 + 24:56 2063
20. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 59:18 + 25:05 2043
21. Bednaříková Daniela VLI7759 Slavia Liberec orienteering 77:11 + 42:58 0
22. Makovská Jarmila TAP8650 KOB Tretra Praha 80:17 + 46:04 0
Bendáková Eliška LTU9250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK 0
D21L
3.81 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9043
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kosová Denisa PHK9150 OK 99 Hradec Králové 32:13 9799
2. Horčičková Vendula LCE9353 OOB TJ Slovan Luhačovice 33:56 + 1:43 9358
3. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 39:19 + 7:06 7973
4. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 39:39 + 7:26 7887
5. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 40:29 + 8:16 7673
6. Poloprutská Markéta TUR9252 OOB TJ Turnov 41:51 + 9:38 7321
7. Vejražková Rozárka SJC0151 Sportcentrum Jičín 42:45 + 10:32 7090
8. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB Tretra Praha 42:56 + 10:43 7043
9. Procházková Marie KAM9554 OK Kamenice 43:09 + 10:56 6987
10. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 43:33 + 11:20 6884
11. Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov 43:40 + 11:27 6854
12. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 44:57 + 12:44 6524
13. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:58 + 12:45 6520
14. Vítková Lucie PHK8055 OK 99 Hradec Králové 45:49 + 13:36 6301
15. Turczerová Hana KSU9393 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:04 + 13:51 6237
16. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 46:35 + 14:22 6104
17. Svobodová Barbora TJN8952 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:40 + 14:27 6082
18. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 47:02 + 14:49 5988
19. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 47:14 + 15:01 5937
20. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 47:28 + 15:15 5876
21. Chmelařová Michaela SHK9151 OK Slavia Hradec Králové 47:37 + 15:24 5838
22. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 47:45 + 15:32 5804
23. Kosová Tereza PHK0151 OK 99 Hradec Králové 47:59 + 15:46 5744
24. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 48:04 + 15:51 5722
25. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 48:13 + 16:00 5684
26. Wiesnerová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 48:20 + 16:07 5654
27. Matějková Barbora SJC0156 Sportcentrum Jičín 49:19 + 17:06 5401
28. Rýdlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:07 + 17:54 5195
29. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 51:17 + 19:04 4895
30. Rýdlová Magdaléna TJN0251 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:03 + 19:50 4697
31. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 52:47 + 20:34 4509
32. Folbrechtová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 52:57 + 20:44 4466
33. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 53:55 + 21:42 4217
33. Hlubučková Kristýna KAM9551 OK Kamenice 53:55 + 21:42 4217
35. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 54:23 + 22:10 4097
36. Kopcová Michaela VLI8456 Slavia Liberec orienteering 54:24 + 22:11 4093
37. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 55:20 + 23:07 3853
38. Novotná Barbora TJN8951 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:53 + 23:40 3711
39. Šákrová Michaela BOR8850 OK Jiskra Nový Bor 56:29 + 24:16 3557
40. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 59:44 + 27:31 2721
41. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 60:36 + 28:23 2498
42. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 61:11 + 28:58 2348
43. Pecoldová Pavlína 0120001 Cookies & Pancakes 63:04 + 30:51
44. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 65:26 + 33:13 1255
45. Palasová Petra SJC8658 Sportcentrum Jičín 66:34 + 34:21 963
46. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:41 + 34:28 933
47. Drągowska Malwina 23P8500 OK!Sport Warszawa 67:12 + 34:59
48. Puchernová Zuzana TAP8453 KOB Tretra Praha 69:16 + 37:03 269
49. Pangrácová Marie 0100001 Český svaz neslyšících sportov 70:40 + 38:27
50. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 71:14 + 39:01 0
51. Zurynková Michaela EKP9850 VŠTJ Ekonom Praha 72:47 + 40:34 0
52. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 73:47 + 41:34 0
53. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 75:08 + 42:55 0
54. Szenczi Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 76:18 + 44:05 0
55. Moravcová Kateřina DKP8452 Oddíl OB Kotlářka 86:42 + 54:29
Šimková Johanka ZBM9350 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Luštická Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov DISK 0
Kořínková Zuzana TUR9253 OOB TJ Turnov DISK 0
MS Indráková Adéla ZBM9153 SK Žabovřesky Brno 37:20 + 5:07 0
D35
3.06 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesařová Anna SCP8257 OK Sparta Praha 38:09
2. Odvodyová Šárka LPU8352 OK Lokomotiva Pardubice 38:54 + 0:45
3. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 41:19 + 3:10
4. Jiranová Kateřina PHK8359 OK 99 Hradec Králové 42:00 + 3:51
5. Zoulíková Iveta CHT8052 OOB SK Chrast 43:36 + 5:27
6. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 44:39 + 6:30
7. Lankašová Barbora CHA8050 OK Chrastava 45:02 + 6:53
8. Hejtmánková Kateřina TAP8462 KOB Tretra Praha 46:27 + 8:18
9. Rypáčková Dana SPC7955 SPORTICUS team 48:51 + 10:42
10. Šťastná Lenka CTB8351 SK OB Chotěboř 54:05 + 15:56
11. Jiříčková Bětka KRN8383 KOS TJ Lokomotiva Krnov 54:25 + 16:16
12. Uhlíková Šárka SJC8151 Sportcentrum Jičín 83:25 + 45:16
D40
2.93 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 33:55
2. Heřmánková Pavla TUR7777 OOB TJ Turnov 34:08 + 0:13
3. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 36:11 + 2:16
4. Otrubová Johana PLU7852 TJ SOKOL Plumlov 36:43 + 2:48
5. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 42:09 + 8:14
6. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia Plzeň 44:19 + 10:24
7. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 46:50 + 12:55
8. Růtová Martina TJN7652 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:44 + 16:49
9. Šauli Iva VPM7852 KOS Slavia Plzeň 51:10 + 17:15
10. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 51:31 + 17:36
11. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 58:01 + 24:06
12. Šunková Karolína LOU7550 SK Moravan Louňovice 69:00 + 35:05
13. Sázavská Tereza VLI7950 Slavia Liberec orienteering 80:50 + 46:55
D45
2.77 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 30:49
2. Koutná Olga BOR7152 OK Jiskra Nový Bor 31:29 + 0:40
3. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 USK Praha 35:23 + 4:34
4. Škvorová Zuzana KAM7350 OK Kamenice 36:06 + 5:17
5. Dvorská Marie VLI7454 Slavia Liberec orienteering 38:44 + 7:55
6. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 40:45 + 9:56
7. Škorpilová Jana SJC7451 Sportcentrum Jičín 41:39 + 10:50
8. Kostková Jana AOP7151 Orientační Běh Opava 42:20 + 11:31
9. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 43:26 + 12:37
10. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 44:45 + 13:56
11. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 48:00 + 17:11
12. Janečková Veronika SOB7151 SOBSA 50:37 + 19:48
13. Junková Petra STH7451 SK Studenec 51:53 + 21:04
14. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 52:11 + 21:22
15. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia Plzeň 52:55 + 22:06
16. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 55:57 + 25:08
17. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 58:57 + 28:08
18. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 61:30 + 30:41
19. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 66:06 + 35:17
20. Hubáčková Jana EKP6250 VŠTJ Ekonom Praha 68:58 + 38:09
21. Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava 71:43 + 40:54
Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D50
2.77 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 38:42
2. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 38:44 + 0:02
3. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:47 + 0:05
4. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 39:45 + 1:03
5. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 42:47 + 4:05
6. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 42:48 + 4:06
7. Miklasová Markéta VLI6850 Slavia Liberec orienteering 47:53 + 9:11
8. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:06 + 9:24
9. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 51:36 + 12:54
10. Nováková Marie OKP6953 SK OK 24 Praha 53:31 + 14:49
11. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 53:36 + 14:54
12. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 53:38 + 14:56
13. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Mladá Boleslav 56:19 + 17:37
14. Hlubučková Šárka KAM6851 OK Kamenice 57:34 + 18:52
15. Jermanová Eva TJN6150 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:30 + 20:48
16. Sokolářová Jitka TUV6851 SOK TJ Turnov 60:21 + 21:39
17. Šimková Hana UOL6653 SOB Olomouc 60:25 + 21:43
18. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 63:21 + 24:39
19. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 65:46 + 27:04
20. Krakorová Iva NNN1008 Neregistrovaní 70:18 + 31:36
21. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 76:13 + 37:31
22. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 77:41 + 38:59
23. Čermáková Gabriela KAM6752 OK Kamenice 88:14 + 49:32
D55
2.24 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 31:32
2. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 40:09 + 8:37
3. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 44:16 + 12:44
4. Sochorová Hana HAV6250 OB Havířov 52:11 + 20:39
5. Drągowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 53:13 + 21:41
6. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 54:16 + 22:44
7. Kohlová Alena KPY6051 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 86:09 + 54:37
Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice DISK
D60
2.15 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 36:45
2. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 37:40 + 0:55
3. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 38:09 + 1:24
4. Bradnová Věra CHA5550 OK Chrastava 41:35 + 4:50
5. Konopáčová Jana TUR5650 OOB TJ Turnov 46:27 + 9:42
6. Olbrycht Anna 73P5650 OLBnO 80:55 + 44:10
D65
2.15 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 33:04
2. Hejtmánková Alena TAP5452 KOB Tretra Praha 47:37 + 14:33
3. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 50:47 + 17:43
4. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 53:09 + 20:05
5. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 56:03 + 22:59
6. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 67:10 + 34:06
7. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 91:10 + 58:06
8. Bednaříková Olga Marie VLI5151 Slavia Liberec orienteering 94:06 + 61:02
Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering DISK
D70
2.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 42:55
2. Sikorová Marie BOV4852 TJ Baník Ostrava OKD 44:49 + 1:54
3. Vokálová Pavla CHA4951 OK Chrastava 49:49 + 6:54
4. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 52:15 + 9:20
5. Novotná Ludmila ZLH4850 OOB TJ Zlaté Hory 56:39 + 13:44
H10
2.73 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žemlík Eduard TUR0909 OOB TJ Turnov 20:21
2. Kutek Matěj JEN0902 OB Jenišovice 21:04 + 0:43
3. Svensson Samuel 0110001 Soderhamns orienteringsklubb 22:48 + 2:27
4. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 23:02 + 2:41
5. Vilém Štěpán VLI0902 Slavia Liberec orienteering 24:51 + 4:30
6. Ouhrabka Vít TAP1002 KOB Tretra Praha 26:08 + 5:47
7. Pešík Matouš VLI0903 Slavia Liberec orienteering 27:19 + 6:58
8. Komín Matyáš DKL0901 KOB Kladno 28:19 + 7:58
9. Junek Šimon STH1001 SK Studenec 28:31 + 8:10
10. Prox Jan RIC1003 OB Říčany 33:47 + 13:26
11. Sázavský Antonín VLI0905 Slavia Liberec orienteering 34:24 + 14:03
12. Bednařík Vojtěch TAP1104 KOB Tretra Praha 35:58 + 15:37
13. Čeněk Matyáš TAP1004 KOB Tretra Praha 44:34 + 24:13
H10L
4.05 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 21:06
2. Nehasil František BOR1101 OK Jiskra Nový Bor 21:17 + 0:11
3. Etrych Jonáš 0020001 Etryšáci 22:46 + 1:40
4. Přinda Vojtěch VLI1000 Slavia Liberec orienteering 22:51 + 1:45
5. Šťastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 23:38 + 2:32
6. Krtička Jáchym CHA1000 OK Chrastava 25:37 + 4:31
7. Šunka Hubert LOU1200 SK Moravan Louňovice 36:12 + 15:06
8. Paclt Vojtěch NNN2055 Neregistrovaní 40:28 + 19:22
9. Junek Kryštof STH1201 SK Studenec 45:32 + 24:26
10. Matějů Eda VLI1200 Slavia Liberec orienteering 61:14 + 40:08
11. Sázavský Josef VLI1102 Slavia Liberec orienteering 84:56 + 63:50
12. Karban Ondřej DKP1100 Oddíl OB Kotlářka 104:40 + 83:34
H12
2.68 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 26:34
2. Bureš David VLI0707 Slavia Liberec orienteering 35:38 + 9:04
3. Svítil Patrik PGP0706 SK Praga 35:45 + 9:11
4. Junek Matouš DKP0817 Oddíl OB Kotlářka 36:53 + 10:19
5. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 38:33 + 11:59
6. Hübner Ondřej STB0700 TJ Stadion Nový Bor 43:56 + 17:22
7. Kučera Teodor DOR0800 OK Dobříš 45:10 + 18:36
8. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 48:01 + 21:27
9. Maděra Jakub VLI0906 Slavia Liberec orienteering 54:48 + 28:14
10. Vraný Filip VLI0802 Slavia Liberec orienteering 64:55 + 38:21
H14
3.21 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia Plzeň 32:19
2. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 33:07 + 0:48
3. Hoetzel Hugo TUR0505 OOB TJ Turnov 36:48 + 4:29
4. Habán Oliver VLI0600 Slavia Liberec orienteering 38:23 + 6:04
5. Otruba František PLU0501 TJ SOKOL Plumlov 38:57 + 6:38
6. Elleder David TAP0615 KOB Tretra Praha 41:40 + 9:21
7. Koliáš Štěpán DKP0610 Oddíl OB Kotlářka 43:02 + 10:43
8. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 43:55 + 11:36
9. Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov 44:15 + 11:56
10. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia Plzeň 48:24 + 16:05
11. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 55:38 + 23:19
12. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 56:14 + 23:55
13. Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov 61:55 + 29:36
14. Havlas Jakub Slavia Liberec orienteering 64:38 + 32:19
15. Meier David VSP0606 USK Praha 65:42 + 33:23
16. Sedláček David KOR0502 OB DDM Kostelec nad Orlicí 74:38 + 42:19
17. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 77:33 + 45:14
18. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 83:07 + 50:48
H16
3.33 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:00
2. Tokár Radim VPM0300 KOS Slavia Plzeň 34:36 + 4:36
3. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:56 + 4:56
4. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 37:01 + 7:01
5. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 38:47 + 8:47
6. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia Plzeň 40:34 + 10:34
7. Grohmann Jan VPM0403 KOS Slavia Plzeň 55:34 + 25:34
H18
3.49 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia Plzeň 28:57
2. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia Plzeň 33:12 + 4:15
3. Budský Ondřej TJN0105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:31 + 4:34
4. Růta Matyáš TJN0102 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:38 + 7:41
5. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 37:45 + 8:48
6. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 41:54 + 12:57
7. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 48:32 + 19:35
8. Janeček Ondřej SOB0201 SOBSA 90:00 + 61:03
Charousek Matěj PGP0207 SK Praga DISK
H20
3.49 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Semík Jakub VSP0000 USK Praha 51:10
2. Janeček Jiří SOB0001 SOBSA 62:25 + 11:15
3. Pavel Martin TJN0004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:08 + 27:58
H21K
3.06 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2755
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rýdl Jiří TJN7000 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:17 2890
2. Šákr Vít BOR9301 OK Jiskra Nový Bor 36:10 + 0:53 2824
3. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 39:51 + 4:34 2551
4. Tesař Jan SCP8501 OK Sparta Praha 42:03 + 6:46 2387
5. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 44:01 + 8:44 2241
6. Král Luboš TJN8401 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:16 + 14:59 1777
7. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 59:39 + 24:22 1080
8. Pilc Oldřich SPR5100 SK SKI - SPORT Praděd 79:56 + 44:39 0
H21L
4.89 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8560
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Král Vojtěch SSU8841 SK Severka Šumperk 39:08 9006
2. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 41:50 + 2:42 8447
3. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 42:54 + 3:46 8226
4. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 43:05 + 3:57 8188
5. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 44:13 + 5:05 7953
6. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 44:14 + 5:06 7949
7. Janata Martin TJN8306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:34 + 5:26 7880
8. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 45:40 + 6:32 7652
9. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 45:50 + 6:42 7617
10. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 46:31 + 7:23 7476
11. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 47:31 + 8:23 7269
12. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 48:02 + 8:54 7161
13. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 48:35 + 9:27 7047
14. Žemlík Pavel TUR7135 OOB TJ Turnov 49:15 + 10:07 6909
15. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 49:23 + 10:15 6882
16. Šmelík Martin KAM9604 OK Kamenice 49:33 + 10:25 6847
17. Fodor Petr TUR8103 OOB TJ Turnov 49:38 + 10:30 6830
18. Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha 49:59 + 10:51 6757
19. Slezák Zdeněk LCE8902 OOB TJ Slovan Luhačovice 50:19 + 11:11 6688
20. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 50:21 + 11:13 6681
21. Přinda Lukáš VLI7701 Slavia Liberec orienteering 50:57 + 11:49 6557
22. Škvor Ota KAM9900 OK Kamenice 51:26 + 12:18 6457
23. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 52:13 + 13:05 6294
24. Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava 52:14 + 13:06 6291
24. Junek Petr STH7801 SK Studenec 52:14 + 13:06 6291
26. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 52:38 + 13:30 6208
27. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 52:41 + 13:33 6197
28. Oma Jakub TUR8002 OOB TJ Turnov 52:44 + 13:36 6187
29. Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov 53:19 + 14:11 6066
30. Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:44 + 14:36 5980
31. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:32 + 15:24 5814
32. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 55:38 + 16:30 5586
33. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 56:00 + 16:52 5510
34. Palas Jan SJC8507 Sportcentrum Jičín 56:13 + 17:05 5465
35. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 56:20 + 17:12 5441
36. Žaloudek Petr SJC8309 Sportcentrum Jičín 56:42 + 17:34 5365
37. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 57:21 + 18:13 5230
38. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 57:32 + 18:24 5192
39. Kopec Tomáš VLI8203 Slavia Liberec orienteering 57:46 + 18:38 5144
40. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 57:49 + 18:41 5133
41. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 58:43 + 19:35 4947
42. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 59:10 + 20:02 4853
43. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 59:18 + 20:10 4826
44. Holas Štěpán SJC8702 Sportcentrum Jičín 59:21 + 20:13 4815
45. Kostka Jiří AOP0201 Orientační Běh Opava 60:28 + 21:20 4584
46. Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka 60:52 + 21:44 4501
47. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 62:43 + 23:35 4117
48. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 63:38 + 24:30 3927
49. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 63:47 + 24:39 3896
50. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 64:06 + 24:58 3831
51. Petr Jan TJN8200 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:19 + 25:11 3786
52. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 64:51 + 25:43 3675
53. Karásek Matěj SJC0001 Sportcentrum Jičín 66:16 + 27:08 3381
54. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 66:30 + 27:22 3333
55. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 66:36 + 27:28 3312
56. Hrobař Štěpán ASU9106 Magnus Orienteering 66:55 + 27:47 3247
57. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 67:51 + 28:43 3053
58. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 68:33 + 29:25 2908
59. Václavek Tomáš STE5809 SK SKI-OB Šternberk 72:16 + 33:08 2138
60. Škvor Martin KAM6700 OK Kamenice 72:33 + 33:25 2079
61. Černý Michal PHK8005 OK 99 Hradec Králové 73:21 + 34:13 1913
62. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 73:57 + 34:49 1789
63. Vítek Tomáš PHK7702 OK 99 Hradec Králové 74:35 + 35:27 1657
64. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:32 + 37:24 1253
65. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 78:45 + 39:37 794
65. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 78:45 + 39:37 794
67. Zavřel Michal KRN6804 KOS TJ Lokomotiva Krnov 78:49 + 39:41 780
68. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 79:02 + 39:54 735
69. Šimon Jakub LBE8801 TJ Lokomotiva Beroun 79:28 + 40:20 645
70. Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team 80:19 + 41:11 469
71. Vrátný Ondřej 0250001 Alcedo Praha 82:32 + 43:24
72. Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 84:33 + 45:25 0
73. Komín David PGP7405 SK Praga 84:39 + 45:31 0
74. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 86:00 + 46:52 0
75. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 96:34 + 57:26 0
76. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 96:45 + 57:37 0
77. Zděnek Přemysl DKP7904 Oddíl OB Kotlářka 98:52 + 59:44 0
78. Bednařík Marek 0010002 SK SKIVELO 100:23 + 61:15
79. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 101:43 + 62:35 0
Dudík Petr JPV8917 Oddíl OS SK Prostějov DISK 0
Koucký Martin EKP9700 VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Ohnisko Jan 0180001 Billa klub DISK
Horálek Radek NNN2041 Neregistrovaní DISK
Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orienteering DISK 0
H35
3.49 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 33:02
2. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 33:34 + 0:32
3. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 37:13 + 4:11
4. Hrouza Jan KRN8100 KOS TJ Lokomotiva Krnov 38:26 + 5:24
5. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 39:53 + 6:51
6. Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov 40:34 + 7:32
7. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 40:50 + 7:48
8. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 41:38 + 8:36
9. Drągowski Piotr 23P8200 OK!Sport Warszawa 41:53 + 8:51
10. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 43:52 + 10:50
11. Distler Carl W. 0080001 Berlin TSC 44:21 + 11:19
11. Maděra Josef VLI7900 Slavia Liberec orienteering 44:21 + 11:19
13. Schwartz Tobias 2JD8000 Berliner TSC 45:17 + 12:15
14. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 46:30 + 13:28
15. Odvody Zdeněk LPU8206 OK Lokomotiva Pardubice 47:14 + 14:12
16. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 47:36 + 14:34
17. Kautský Jiří SCP8201 OK Sparta Praha 47:51 + 14:49
18. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 50:40 + 17:38
19. Kasse Jakub 0190001 HO Jurije Gagarina 51:01 + 17:59
20. Albrecht David Neregistrovaní 53:41 + 20:39
21. Žemlička Jan LPU8303 OK Lokomotiva Pardubice 55:12 + 22:10
22. Lischka Martin 0030001 Lischčí smečka 57:34 + 24:32
23. Dvořáček Dan 0120002 Cookies & Pancakes 57:53 + 24:51
24. Klíma Kamil 0090001 SK Olympia Praha SPS 61:12 + 28:10
25. Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš 68:20 + 35:18
Bednařík Jan SPC8112 SPORTICUS team DISK
H40
3.41 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 45:20
2. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 46:56 + 1:36
3. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 47:42 + 2:22
4. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 53:30 + 8:10
5. Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:31 + 10:11
6. Ekert Vladimír VLI7600 Slavia Liberec orienteering 56:41 + 11:21
7. Šunka Jan LOU7600 SK Moravan Louňovice 59:42 + 14:22
8. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:55 + 14:35
9. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 62:59 + 17:39
10. Bureš Michal VLI7601 Slavia Liberec orienteering 65:06 + 19:46
11. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 65:15 + 19:55
12. Štembera Jan TJN7513 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:33 + 24:13
13. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 70:08 + 24:48
14. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:49 + 27:29
15. Hančl Martin ROU7601 SKOB Roudnice nad Labem 80:53 + 35:33
16. Sychra Zdeněk CHA7302 OK Chrastava 97:20 + 52:00
17. Danko Tomáš CHA7200 OK Chrastava 98:21 + 53:01
H45
3.41 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 41:35
2. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 48:45 + 7:10
3. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 51:05 + 9:30
4. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 51:37 + 10:02
5. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 53:02 + 11:27
6. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 56:34 + 14:59
7. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:58 + 17:23
8. Janeček Ondřej SOB7001 SOBSA 65:39 + 24:04
9. Havel Jiří FYD7400 Jizerský klub OB Frýdlant 66:02 + 24:27
10. Bílek Tomáš SJC7307 Sportcentrum Jičín 66:48 + 25:13
11. Christl Ivan TUR7310 OOB TJ Turnov 68:01 + 26:26
12. Průšek Petr STB7000 TJ Stadion Nový Bor 71:25 + 29:50
13. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 73:03 + 31:28
14. Strnad Pavel HCE7100 TJ Hostivice 77:49 + 36:14
15. Etrych Tomáš 0020002 Etryšáci 81:30 + 39:55
Prox Jakub RIC7406 OB Říčany DISK
H50
3.06 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 36:08
2. Pavlík Radek ASU6849 Magnus Orienteering 37:35 + 1:27
3. Šimek Roman UOL6503 SOB Olomouc 38:05 + 1:57
4. Nadera Darius NNN2046 Neregistrovaní 39:05 + 2:57
5. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 39:12 + 3:04
6. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 39:26 + 3:18
7. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 39:53 + 3:45
8. Drągowski Robert 23P5900 OK!Sport Warszawa 40:50 + 4:42
9. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 41:28 + 5:20
10. Karvánek Petr BOR6600 OK Jiskra Nový Bor 43:36 + 7:28
11. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 43:46 + 7:38
12. Semík Jan VSP6507 USK Praha 44:01 + 7:53
13. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 45:39 + 9:31
14. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 45:45 + 9:37
15. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 45:52 + 9:44
16. Čaloun Michal VLI6801 Slavia Liberec orienteering 47:09 + 11:01
17. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia Plzeň 47:51 + 11:43
18. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:25 + 15:17
19. Stárek Filip TUR6602 OOB TJ Turnov 51:56 + 15:48
20. Hostaš Petr TJN6601 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:43 + 19:35
21. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 62:25 + 26:17
22. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 63:04 + 26:56
23. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 67:36 + 31:28
24. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:39 + 45:31
25. Hlubuček Tomáš KAM6603 OK Kamenice 87:58 + 51:50
H55
2.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schindler Jiří TJN6301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:36
2. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 32:05 + 0:29
3. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 34:35 + 2:59
4. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 37:07 + 5:31
5. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 37:42 + 6:06
6. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 42:41 + 11:05
7. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 44:26 + 12:50
8. Macháček Aleš FYD6400 Jizerský klub OB Frýdlant 45:57 + 14:21
9. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 46:37 + 15:01
10. Vrabec Martin SCP6100 OK Sparta Praha 49:12 + 17:36
11. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 49:57 + 18:21
12. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 52:09 + 20:33
13. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 53:57 + 22:21
14. Sochor Tomáš HAV6301 OB Havířov 56:39 + 25:03
15. Mareš Hynek JEN6101 OB Jenišovice 60:23 + 28:47
H60
2.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 38:17
2. Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 40:19 + 2:02
3. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 42:23 + 4:06
4. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 45:21 + 7:04
5. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 45:27 + 7:10
6. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 48:16 + 9:59
7. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 50:09 + 11:52
8. Novotný Otakar TJN5604 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:58 + 13:41
9. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 52:35 + 14:18
10. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 55:22 + 17:05
11. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:40 + 17:23
12. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 56:44 + 18:27
13. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB Tretra Praha 60:39 + 22:22
14. Olbrycht Janusz 73P5500 OLBnO 63:00 + 24:43
H65
2.24 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 28:29
2. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 29:21 + 0:52
3. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 34:29 + 6:00
4. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 36:30 + 8:01
5. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:45 + 8:16
6. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 50:00 + 21:31
7. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 50:50 + 22:21
8. Juřina Robert FYD4900 Jizerský klub OB Frýdlant 56:46 + 28:17
9. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:36 + 34:07
10. Vokál Jiří CHA5001 OK Chrastava 69:46 + 41:17
11. Bednařík Libor VLI5200 Slavia Liberec orienteering 85:54 + 57:25
H70
2.15 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:26
2. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:25 + 2:59
3. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 32:49 + 4:23
4. Sikora Miroslav BOV4802 TJ Baník Ostrava OKD 35:09 + 6:43
5. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 35:43 + 7:17
6. Böhm Eduard 17A4800 ASKÖ Salzburg/Henndorf 36:51 + 8:25
7. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SKOB Mladá Boleslav 37:14 + 8:48
8. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 37:28 + 9:02
9. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 38:42 + 10:16
10. Klawun Kendray Werner George NNN2042 Neregistrovaní 40:35 + 12:09
11. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 41:32 + 13:06
12. Novotný Stanisl ZLH4800 OOB TJ Zlaté Hory 42:14 + 13:48
13. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 49:48 + 21:22
H75
2.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 39:35
2. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 53:45 + 14:10
3. Picek Jan TJN4000 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:23 + 18:48
H80
1.70 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 34:22
HDR
4.05 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczková Emma VLI1252 Slavia Liberec orienteering 24:43
2. Heřmánková Kateřina TUR1152 OOB TJ Turnov 25:33 + 0:50
3. Kouhout Michael NNN2040 Neregistrovaní 27:12 + 2:29
4. Moreno Klindera Eric NNN2023 Neregistrovaní 27:16 + 2:33
5. Kohoutaová Edita NNN2039 Neregistrovaní 28:30 + 3:47
6. Moreno Klindera Alex NNN2024 Neregistrovaní 28:31 + 3:48
7. Horálek Tonda NNN2057 Neregistrovaní 28:40 + 3:57
8. Fantapié Alizée NNN1002 Neregistrovaní 28:55 + 4:12
9. Maděrová Klárka NNN2033 Neregistrovaní 29:12 + 4:29
10. Havlík Adam NNN2035 Neregistrovaní 29:19 + 4:36
11. Votava Jan NNN2032 Neregistrovaní 29:41 + 4:58
12. Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín 30:26 + 5:43
13. Matějů Josef VLI1300 Slavia Liberec orienteering 32:03 + 7:20
14. Kunc Jakub LLI1203 LOK-o Liberec 32:07 + 7:24
15. Cipryánová Viktorie BZP1350 Báječné ženy v orientačním běhu 32:36 + 7:53
16. Bruselský Emma a Marek NNN1990 Neregistrovaní 34:04 + 9:21
17. Neyrinck Nina VSP1350 USK Praha 34:17 + 9:34
18. Bednaříková Eva SPC1553 SPORTICUS team 36:55 + 12:12
19. Kubík Tomáš LLI1208 LOK-o Liberec 36:56 + 12:13
20. Žemličková Viktorie LPU1451 OK Lokomotiva Pardubice 37:26 + 12:43
21. Tesařová Frida SCP1351 OK Sparta Praha 38:26 + 13:43
22. Kubešová Eliška VLI1152 Slavia Liberec orienteering 38:39 + 13:56
23. Průšková Veronika STB1352 TJ Stadion Nový Bor 38:56 + 14:13
24. Proxová Veronika 0140001 Proxovi 39:03 + 14:20
25. Novotný Matěj TJN1105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:25 + 15:42
26. Joslová Magdaléna NNN1010 Neregistrovaní 41:02 + 16:19
27. Špidla Josef LLI1206 LOK-o Liberec 42:13 + 17:30
28. Pokluda Filip 0070002 FreeRun Zlín 43:29 + 18:46
29. Palas Tomáš SJC1501 Sportcentrum Jičín 45:10 + 20:27
30. Doležalová Michaela NNN2045 Neregistrovaní 45:20 + 20:37
31. Krasikov Saša NNN2034 Neregistrovaní 46:53 + 22:10
32. Kaftanová Leontina NNN2025 Neregistrovaní 49:10 + 24:27
33. Kolárová Adéla NNN2026 Neregistrovaní 49:16 + 24:33
34. Pešíková Ela VLI1253 Slavia Liberec orienteering 49:57 + 25:14
35. Rypáček Radim NNN2058 Neregistrovaní 50:04 + 25:21
36. Kolín Jonáš DKP1500 Oddíl OB Kotlářka 51:02 + 26:19
37. Janatová Ester TJNxx51 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:02 + 30:19
38. Chuchlík Vincent TJNxx01 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:07 + 30:24
39. Kuťková Markéta NNN2005 Neregistrovaní 58:22 + 33:39
40. Pucherna Štěpán TAP1400 KOB Tretra Praha 60:10 + 35:27
41. Holata Vojtěch TAP1300 KOB Tretra Praha 60:47 + 36:04
42. Hrouza Jan KRN1300 KOS TJ Lokomotiva Krnov 62:37 + 37:54
43. Kutlvašrová Marta VRL1451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:33 + 39:50
44. Zděnek Bořivoj NNN2052 Neregistrovaní 66:55 + 42:12
45. Vondráček Vít 0210002 Vondráčkovi 76:27 + 51:44
46. Vondráček Petr 0210001 Vondráčkovi 76:31 + 51:48
47. Vondráčková Anna 0210003 Vondráčkovi 77:07 + 52:24
48. Drbohlav Marek NNN2009 Neregistrovaní 82:23 + 57:40
49. Hašková Veronika VPM1750 KOS Slavia Plzeň 86:06 + 61:23
P
2.67 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 26:05
2. Smištík Jaroslav NNN2010 Neregistrovaní 29:21 + 3:16
3. Sobota Petr VPM7800 KOS Slavia Plzeň 37:49 + 11:44
4. Ellederová Zdeňka TAP7755 KOB Tretra Praha 38:01 + 11:56
5. Cipryán Tobiáš BZP0701 Báječné ženy v orientačním běhu 39:23 + 13:18
6. Kubeša Vladimír NNN1021 Neregistrovaní 40:14 + 14:09
7. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 40:15 + 14:10
8. Cipryánová Alena BZP7850 Báječné ženy v orientačním běhu 40:36 + 14:31
9. Pech Richard 62X6400 Neregistrovaní 62X 42:02 + 15:57
10. Pokluda Ondřej 0070001 FreeRun Zlín 42:19 + 16:14
11. Proxová Lada RIC8350 OB Říčany 42:36 + 16:31
12. Heczková Anna VLI0652 Slavia Liberec orienteering 43:01 + 16:56
13. Menclová Silvie VSP7050 USK Praha 43:04 + 16:59
14. Vašata Josef 0270001 Neregistrovaní 43:13 + 17:08
15. Drbohlav Miroslav NNN2008 Neregistrovaní 44:19 + 18:14
16. Neyrinck Noel VSP7012 USK Praha 44:51 + 18:46
17. Formánková Zuzana LPU8456 OK Lokomotiva Pardubice 44:59 + 18:54
18. Dušek Daniel NNN2021 Neregistrovaní 45:20 + 19:15
19. Kunc Tomáš NNN2056 Neregistrovaní 46:09 + 20:04
20. Augsten Petr NNN2004 Neregistrovaní 47:26 + 21:21
21. Topol Milan NNN2002 Neregistrovaní 48:59 + 22:54
22. Pechová Helena 62X7250 Neregistrovaní 62X 49:14 + 23:09
23. Drahorádová Štěpánka LPU2251 OK Lokomotiva Pardubice 50:04 + 23:59
24. Jirásková Markéta VSP7653 USK Praha 50:16 + 24:11
25. Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 52:24 + 26:19
26. Nadera Agata NNN2047 Neregistrovaní 53:07 + 27:02
27. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 53:09 + 27:04
28. Mencl Miloslav VSP6505 USK Praha 55:50 + 29:45
29. Vilémová Denisa NNN2029 Neregistrovaní 58:52 + 32:47
30. Pavlovská Petra NNN1022 Neregistrovaní 59:06 + 33:01
31. Drahorád Ctirad LPU2201 OK Lokomotiva Pardubice 59:27 + 33:22
32. Kutková Petra STB7850 TJ Stadion Nový Bor 60:15 + 34:10
33. Sarradin Frederick NNN2017 Neregistrovaní 63:21 + 37:16
34. Sarradin Nathalie NNN2018 Neregistrovaní 63:25 + 37:20
35. Kubátová Ivana NNN2022 Neregistrovaní 63:59 + 37:54
36. Mašínová Ivana TJN6852 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:07 + 38:02
37. Průšová Hana DLT7451 KrOB Rozmarýn Litoměřice 65:01 + 38:56
38. Drahoňovská Petra TUR7455 OOB TJ Turnov 65:45 + 39:40
39. Pastorek Ondřej NNN2015 Neregistrovaní 65:54 + 39:49
40. Drapáková Lucie NNN2014 Neregistrovaní 66:37 + 40:32
41. Hájek Štěpán NNN2051 Neregistrovaní 69:28 + 43:23
42. Jedličková Marush NNN2053 Neregistrovaní 71:40 + 45:35
43. Steinbauerová Helena 0150002 Dolení Paseky 72:10 + 46:05
44. Čalounová Klára VLI0950 Slavia Liberec orienteering 74:04 + 47:59
45. Müllerová Jarmila NNN2020 Neregistrovaní 75:16 + 49:11
46. Smutný Vladimír NNN2027 Neregistrovaní 75:27 + 49:22
47. Drápalová Lenka NNN2013 Neregistrovaní 77:39 + 51:34
48. Havlík Radim NNN2044 Neregistrovaní 79:23 + 53:18
49. Kutková Hana JEN8050 OB Jenišovice 80:03 + 53:58
50. Tučková Anna NNN1011 Neregistrovaní 89:41 + 63:36
51. Ekertová Jana NNN1001 Neregistrovaní 97:42 + 71:37
52. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 100:25 + 74:20
53. Sigmund Vitek NNN2050 Neregistrovaní 113:08 + 87:03
54. Spiler Tomáš NNN2048 Neregistrovaní 114:21 + 88:16
55. Spilerová Eva NNN2049 Neregistrovaní 117:07 + 91:02
56. Robert Mroczkowski 0220002 Mroczkowski 117:13 + 91:08
57. Lucie Ekertová 0220003 Mroczkowski 119:16 + 93:11
58. Průšová Johanka DLT0651 KrOB Rozmarýn Litoměřice 132:28 + 106:23
Stanko Nelly 0240001 Stanko DISK
Mencl Josef VSP0602 USK Praha DISK
Mašínová Klára NNN2019 Neregistrovaní DISK
Haider Anna 0200002 26A DISK
Znojemská Antonie NNN2036 Neregistrovaní DISK
Zdobinský Pavel JHB8110 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
Kubíková Lenka LLI8050 LOK-o Liberec 80:39 + 54:34
T
3.41 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha 39:00
2. Pešík Michal JLI7701 OB Jizerky 39:12 + 0:12
3. Mašínová Anna TJN0152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:41 + 1:41
4. Picek Štěpán TJN9601 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:10 + 2:10
5. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:09 + 3:09
6. Zaydlar Michal JLI7100 OB Jizerky 42:59 + 3:59
7. Havlínová Zuzana SCP8150 OK Sparta Praha 49:30 + 10:30
8. Jelínková Šárka PGP9153 SK Praga 51:10 + 12:10
9. Pesničáková Soňa TJN0451 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:31 + 12:31
10. Schröter Pavel CHA7203 OK Chrastava 51:39 + 12:39
11. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 52:16 + 13:16
12. Votava David NNN1023 Neregistrovaní 53:02 + 14:02
13. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 53:10 + 14:10
14. Arnoštová Kateřina DOR7652 OK Dobříš 54:11 + 15:11
15. Mellanová Judita TUR0559 OOB TJ Turnov 55:16 + 16:16
16. Picek Jan TJN6500 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:38 + 17:38
17. Morávek Martin SRK7701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:38 + 20:38
18. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 62:20 + 23:20
19. Šklíba Jaromít NNN2003 Neregistrovaní 62:43 + 23:43
20. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 63:30 + 24:30
21. Nebusová Babeta NNN2000 Neregistrovaní 64:32 + 25:32
22. Maděrová Míša NNN2031 Neregistrovaní 65:55 + 26:55
23. Jirků Mertina TUR8750 OOB TJ Turnov 66:15 + 27:15
24. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 66:38 + 27:38
25. Jakubík Petr NNN2037 Neregistrovaní 67:43 + 28:43
26. Heřmánek Michal TUR7702 OOB TJ Turnov 67:55 + 28:55
27. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 69:15 + 30:15
28. Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:14 + 32:14
29. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 72:06 + 33:06
30. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 74:24 + 35:24
31. Vraný Jiří VLI7504 Slavia Liberec orienteering 74:26 + 35:26
32. Svítil Petr 0040001 PetSvi 78:33 + 39:33
33. Vokušová Dana TJN7750 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 82:20 + 43:20
34. Hanáková TerKa TJP8950 TJ Sokol Troja 82:22 + 43:22
35. Holečková Žaneta NNN1020 Neregistrovaní 83:43 + 44:43
36. Novotný Vít 0130001 Maxidum 89:10 + 50:10
37. Vokuš Zdeněk TJN5601 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 90:58 + 51:58
38. Grabmüller Radek KPY8300 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 93:15 + 54:15
39. Karafiátová Lucie 0170001 Karafiáti 94:11 + 55:11
40. Fatinová Nicole NNN2061 Neregistrovaní 95:57 + 56:57
41. Průša Josef DLT7301 KrOB Rozmarýn Litoměřice 96:00 + 57:00
42. Karban Zdeněk DKP7700 Oddíl OB Kotlářka 96:56 + 57:56
43. Kohoutová Erika NNN2038 Neregistrovaní 100:38 + 61:38
44. Kutek Pavel JEN7701 OB Jenišovice 102:11 + 63:11
45. Boudová Kateřina NNN2060 Neregistrovaní 102:16 + 63:16
46. Duda Tonda TJN8705 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 102:18 + 63:18
47. Mouralová Magdalena 0160001 Neregistrovaná 104:41 + 65:41
48. Nebus Dušan NNN2001 Neregistrovaní 106:15 + 67:15
49. Ryantová Jana DKP8660 Oddíl OB Kotlářka 106:43 + 67:43
50. Hrobař Petr 0150001 Dolení Paseky 107:37 + 68:37
51. Drapák Karel NNN2016 Neregistrovaní 115:33 + 76:33
Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš DISK
Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
Kosinová Kamila NNN2054 Neregistrovaní 91:24 + 52:24