Výsledky závodu: Východočeský pohár veteránů 2019 - stav po 5 závodech

Datum:
01.01.2019
Pořadatel:
VCO - Východočeská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček (Jarní pohár) PHK Ano Ano
2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček SRK Ano Ano
2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu HOR Ano Ano
2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček SJC Ano Ano
2019-04-1414.04.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček SHK Ano Ano
2019-04-2727.04.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati KUO Ne Ne
2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček STH Ne Ne
2019-05-0404.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati VAM, KOR Ne Ne
2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček JIL Ne Ne
2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček JIL Ne Ne
2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček SHK Ne Ne
2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček CHC Ne Ne
2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček CHC Ne Ne
2019-09-1414.09.2019 Oblastní žebříček VRL Ne Ne
2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček ZAM Ne Ne
2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček NPA Ne Ne
2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček SNA Ne Ne
2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček PHK Ne Ne
2019-11-0202.11.2019 Oblastní žebříček LPU Ne Ne
Kategorie:
D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H70C    
D35C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SRK 2
SJC 3
HOR 4
SHK 5
1 Havrdová Renata SJC7756 306.74 1. 100.57( 2)103.92( 1)102.25( P) 97.98( 3) 97.32( 3)
2 Křivdová Lenka CHC7251 302.89 1. 101.97( 1)102.51( 2) 84.01( 8) 98.41( 2) 95.93( 5)
3 Kopecká Marcela PHK6852 296.48 2. 98.83( P) 87.84( 8) 98.76( 3) 98.89( 2)
4 Malá Věra JIL7752 294.42 2. 97.46( 3) 93.57( 3) 99.95( 2) 97.01( 4)
5 Jiranová Kateřina PHK8359 287.48 4. 95.83( P) 80.36(12) 94.85( 8) 96.80( 4)
6 Podlipná Veronika SJC8152 287.07 6. 95.69( P) 96.79( 6) 94.59( 7)
7 Novotná Martina PHK8255 277.04 4. 92.35( P) 88.23( 7) 90.71( 4) 93.98( 9)
8 Ticháčková Magdalena SJC7962 275.43 4. 91.81( P) 97.01( 4) 86.61(12)
9 Vandasová Markéta VAM7250 270.10 4. 91.11( 4) 92.96( 4) 86.03(13)
10 Pavelcová Gabriela NPA7851 268.54 6. 89.54( 6) 83.89( 9) 78.42(22) 95.11( 6)
11 Stolinová Lenka DOB8158 268.03 1. 83.59(11) 80.84(13)103.60( 1)
12 Samková Renáta PHK7456 263.76 9. 87.92( P) 87.42( 9) 80.60(14) 80.58(21) 88.42(10)
13 Šklíbová Jana SRK7651 262.82 7. 85.98( 7) 87.61( P) 73.98(20) 89.23(12) 79.05(16)
14 Vlastníková Lucie JIL7554 262.47 5. 78.37(16) 83.83(11) 86.71( 5) 88.80(13) 86.96(11)
15 Hájková Ludmila CET7554 261.61 6. 77.71(18) 88.68( 6) 81.28(12) 82.42(19) 90.51( 8)
16 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 260.67 6. 81.59(14) 86.39( 6) 92.69(10) 80.03(15)
17 Štěpánová Dita DOB7956 259.38 5. 89.91( 5) 78.90(16) 90.42(11) 79.05(16)
18 Smutná Jana VAM6251 256.76 5. 84.16( 9) 90.25( 5) 82.35(11)
19 Kubečková Zdena PHK7551 253.13 10. 84.38( P) 86.01(10) 80.48(15) 82.74(18) 71.83(23)
20 Kovářová Anna CET7552 252.66 9. 74.78(19) 88.47(14) 89.41( 9)
21 Karlová Kateřina JIL7553 249.29 7. 72.70(21) 79.60(13) 85.76( 7) 83.93(17) 75.73(18)
22 Haasová Renata LPU7960 244.79 7. 85.98( 7) 69.63(17) 70.38(22) 88.15(15) 70.66(25)
23 Kunartová Lenka PHK7852 240.74 16. 80.25( P) 72.67(21) 87.50(16) 72.99(21)
24 Hladká Petra KOR7950 217.78 20. 60.35(22) 66.09(25) 77.88(23) 73.81(20)
25 Mrskočová Dana LPU7356 216.68 14. 56.03(25) 75.13(14) 67.52(24) 68.91(29) 72.64(22)
26 Sýkorová Zuzana PHK7950 216.08 19. 72.03( P) 68.18(19) 75.83(25) 68.22(27)
27 Šolcová Hana LPU7954 215.12 15. 70.32(15) 69.62(23) 75.18(26)
28 Jiroutová Eva SNA8051 214.57 18. 60.93(24) 68.41(18) 61.22(26) 74.86(27) 71.30(24)
29 Šaldová Jana JIL7555 213.28 22. 66.51(22) 49.73(25) 53.49(30) 77.45(24) 69.32(26)
30 Chvátilová Pavlína PHK7450 206.64 26. 68.88( P) 34.15(26) 58.68(27) 70.53(28) 67.23(28)
31 Filipová Ivana SRK7373 203.99 10. 53.41(27) 68.00( P) 82.58(10) 40.38(32)
32 Lučanová Marta LPU7957 180.81 1. 77.03(18) 103.78( 1)
33 Suchá Eva SHK7851 180.57 6. 83.78(10) 96.79( 6)
34 Toužilová Martina SHK8051 161.18 12. 83.19(12) 77.99(17)
35 Zemánková Eva SRK7452 157.80 29. 52.60( P) 54.44(29) 50.76(35)
36 Renská Lenka SNA8053 156.42 23. 54.74(23) 15.24(36) 64.37(30) 37.31(37)
37 Novotná Petra PHK6651 151.94 1. 50.65( P) 101.29( 1)
38 Schmidtová Jana VRL7553 149.00 13. 82.39(13) 32.44(33) 34.17(38)
39 Pilíková Veronika CET8152 146.44 16. 76.43(19) 70.01(16)
40 Sršňová Kateřina VAM8150 144.18 20. 76.23(20) 67.95(20)
41 Švíglerová Pavla LPU7658 140.37 17. 78.26(17) 62.11(21)
42 Licková Dana LTU7350 126.62 24. 52.90(24) 43.34(32) 30.38(39)
43 Chaloupská Pavlína PHK7051 123.20 14. 41.07( P) 82.13(14)
44 Kroniková Jana SHK7350 118.32 23. 62.33(23) 55.99(28)
45 Novotná Kateřina PHK8252 112.28 19. 37.43( P) 74.85(19)
46 Melounková Lucie PHK8054 99.02 30. 33.01( P) 66.01(30)
47 Kulhavá Jarmila SRK6751 88.37 32. 29.46( P) 58.91(32)
48 Čížová Andrea SHK8251 83.47 27. 32.24(27) 51.23(31)
49 Odvodyová Šárka LPU8352 81.77 20. 81.77(20)
50 Besedová Petra PHK7654 80.15 33. 26.72( P) 53.43(33)
51 Čečková Martina SHK7753 79.57 15. 79.57(15)
52 Smith Lucie VRL7353 76.71 34. 30.26(34) 46.45(36)
53 Matěásková Eva JIL7651 66.65 29. 66.65(29)
54 Komárková Lucie LTU7851 64.38 31. 64.38(31)
55 Moskvová Jitka ZLH7551 59.29 31. 59.29(31)
56 Waňková Dita LPU7158 54.40 26. 54.40(26)
57 Mácová Martina DOB7750 50.93 34. 50.93(34)
58 Drhlíková Markéta VAM8250 29.14 33. 29.14(33)
59 Štreglová Andrea VRL7552 26.45 35. 26.45(35)
60 Kubečková Terezie LIP7650 24.19 28. 24.19(28)
D35D
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SRK 2
SJC 3
HOR 4
SHK 5
1 Posoldová Eva SJC7957 307.40 1. 105.24( 1) 94.71( 4) 102.47( P) 99.69( 2)
2 Šafářová Ivana CET8051 302.19 1. 97.69( 2) 97.10( 3) 102.16( 1) 95.06( 5) 102.34( 1)
3 Kokaislová Eva LPU7956 297.20 2. 101.82( 2) 97.42( 4) 97.96( 3)
4 Kejvalová Kamila SJC7450 289.86 2. 98.85( 2) 96.62( P) 94.39( 4)
5 Krpatová Zuzana LPU7558 280.35 3. 83.82(11) 86.44(11) 95.26( 4) 98.65( 3) 70.85(14)
6 Chaloupková Lenka CHC6951 279.96 3. 90.90( 6) 89.94( 7) 96.02( 3) 93.04( 6)
7 Linková Eva STH7753 279.17 1. 86.74( 8) 90.19( 7)102.24( 1) 82.01( 9)
8 Mudruňková Romana VAM7752 273.22 5. 86.15( 9) 91.31( 6) 75.00(14) 88.89( 9) 93.02( 5)
9 Petrásová Simona LPU7556 271.33 5. 92.47( 5) 86.70( 9) 89.56( 8) 89.30( 6)
10 Matěásková Eva JIL7651 260.70 6. 75.64(16) 86.88(10) 90.77( 6) 83.05(16)
11 Šedivá Petra NPA7751 260.10 7. 84.47(10) 85.96(12) 73.31(17) 89.67( 7) 34.71(33)
12 Čapková Petra PHK7850 254.13 9. 84.71( P) 86.93( 9) 49.41(29) 82.49(17) 53.47(25)
13 Dvořáková Zuzana LPU7559 247.96 2. 67.03(21) 45.04(26) 81.83(12) 99.10( 2)
14 Mojžíšová Jana PHK8254 243.35 7. 81.12( P) 76.91(15) 68.32(20) 85.32( 7)
15 Kadaňová Barbora LPU8253 242.03 10. 73.63(18) 67.13(21) 83.02(10) 83.73(15) 75.28(11)
16 Kodytková Karolína SHK7750 239.93 11. 73.12(19) 70.43(20) 82.86(11) 83.95(14)
17 Kašparová Eva LPU7854 235.31 3. 97.07( 3) 88.39( 8) 49.85(26)
18 Hančová Alice VRL7052 234.63 10. 69.62(20) 72.92(19) 74.50(15) 87.21(10) 64.07(20)
19 Sychrovská Pavlína SNA7651 225.38 8. 64.55(22) 73.21(18) 87.62( 8) 61.31(22)
20 Černá Petra ALB7450 219.26 11. 23.63(31) 65.90(21) 86.64(11) 66.72(16)
21 Kašparová Eva TYN7452 218.67 13. 50.89(29) 74.62(17) 71.93(18) 68.80(20) 72.12(13)
22 Pilná Libuše VRL7153 205.48 13. 45.46(30) 65.72(23) 76.61(13) 63.15(21)
23 Mikysková Ilona VAM7550 202.93 12. 83.16(12) 52.59(27) 67.18(15)
24 Zurynková Iva PHK7650 197.76 17. 65.92( P) 0.00(36) 62.64(24) 65.99(21) 65.85(17)
25 Odvodyová Šárka LPU8352 196.50 1. 104.05( 1) 92.45( 5)
26 Rybínová Iva KOR7551 186.26 19. 24.43(32) 59.44(25) 68.67(19) 58.15(23)
27 Příkazská Petra PHK7651 169.83 14. 56.61( P) 77.29(14) 35.93(32)
28 Hanušová Monika VRL7654 167.05 23. 58.49(23) 28.45(30) 45.34(31) 51.63(23) 56.93(24)
29 Stará Petra VRL7354 165.58 22. 56.62(24) 0.00(35) 62.99(22) 45.97(27)
30 Jelínková Zuzana PHK7452 165.05 22. 55.02( P) 42.46(27) 47.18(30) 62.85(22) 44.90(29)
31 Štefanová Klára STH7752 162.65 10. 86.20(12) 76.45(10)
32 Sedláčková Petra KOR7451 162.10 24. 52.46(26) 16.28(32) 61.72(25) 47.92(24)
33 Koblicová Milena VAM7651 155.32 14. 79.00(14) 76.32(16)
34 Müllerová Marie KOR7650 154.77 16. 16.19(33) 73.85(16) 64.73(19)
35 Termerová Jana LTU7850 153.71 12. 78.63(15) 75.08(12)
36 Podlešáková Markéta PHK7851 152.54 18. 50.85( P) 36.86(28) 64.83(18)
37 Langrová Lenka KOR7450 143.50 26. 52.28(27) 30.73(29) 60.49(26)
38 Pešková Renata SJC7550 142.79 28. 51.26(28) 47.60( P) 43.93(30)
39 Slavíková Jana SHK7352 141.65 17. 75.50(17) 66.15(22)
40 Besedová Petra PHK7654 122.45 13. 40.82( P) 81.63(13)
41 Lapáčková Soňa SHK7651 107.21 13. 82.39(13) 24.82(34)
42 Pozdílková Alena PHK8053 104.37 19. 34.79( P) 69.58(19)
43 Hladká Petra KOR7950 94.07 4. 94.07( 4)
44 Šolcová Hana LPU7954 92.83 5. 92.83( 5)
45 Wohanková Kateřina VRL7955 89.16 23. 26.44(31) 62.72(23)
46 Kubečková Terezie LIP7650 87.25 7. 87.25( 7)
47 Stryková Kateřina LPU7855 84.06 13. 84.06(13)
48 Štreglová Andrea VRL7552 84.00 8. 84.00( 8)
49 Zitková Radka LPU7958 77.78 18. 77.78(18)
50 Pitrmucová Šárka JIL7852 63.17 31. 23.16(32) 40.01(31)
51 Moskvová Jitka ZLH7551 60.51 24. 60.51(24)
52 Renská Lenka SNA8053 54.87 25. 54.87(25)
53 Matoušová Petra VRL7154 49.56 28. 49.56(28) 0.00(35)
54 Gojná Zuzana LPU7962 44.95 28. 44.95(28)
55 Holmanová Iva SHK7751 25.80 33. 16.95(33) 8.85(33)
56 Krummerová Martina CHC7854 18.74 25. 18.74(25)
57 Kvapilová Zuzana PHK7853 13.62 34. 4.54( P) 9.08(34) 0.00(37)
58 Poláková Lucie VRL8254 1.91 34. 1.91(34)
D45C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SRK 2
SJC 3
HOR 4
SHK 5
1 Knapová Iva LPU6052 308.26 1. 100.30( 2)100.87( 2) 107.09( 1)
2 Klapalová Jana VAM6451 286.61 3. 94.54( 5) 96.98( 3) 95.09( 3)
3 Čermáková Renata LPU6553 284.40 3. 89.13( 7) 96.12( 4) 99.15( 3) 81.25( 8)
4 Kosová Michaela SRK6752 284.27 4. 95.33( 4) 94.76( P) 94.18( 4)
5 Novotná Ivana PHK6354 275.51 5. 91.84( P) 92.92( 5) 90.75( 7) 58.48(18)
6 Koutná Alena PHK7052 274.38 1. 91.46( P) 65.10(14) 100.69( 1) 67.38(17) 82.23( 8)
7 Junková Kateřina STH7351 265.29 5. 60.05(21) 74.84(10) 96.72( 5) 77.37(10) 91.20( 6)
8 Šišmová Hana TYN6850 264.93 4. 74.33(14) 72.02(12) 97.57( 4) 85.59( 6) 81.77(10)
9 Demlová Jitka LPU6955 264.52 5. 81.97(12) 84.24( 8) 86.47(11) 72.79(12) 93.81( 5)
10 Zalabová Martina SJC6657 260.96 5. 84.15( 9) 86.99( P) 89.82( 5) 80.28(11)
11 Rykalová Jitka VAM7251 258.27 7. 72.62(15) 87.44( 7) 88.36( 8) 67.97(16) 82.47( 7)
12 Loukotová Andrea HOR7350 255.99 9. 82.44(11) 88.22( 9) 85.33( P)
13 Juračková Jana LPU6051 249.47 6. 87.02( 8) 92.88( 6) 69.57(14)
14 Pipková Táňa LPU7156 242.77 9. 81.01(13) 84.04( 9) 77.48(13) 77.72( 9) 71.76(12)
15 Lazáková Šárka LTU6952 232.91 6. 69.59(17) 60.66(16) 91.35( 6) 71.97(14) 53.76(19)
16 Bendáková Jitka LTU6951 232.51 10. 62.67(20) 70.99(13) 87.66(10) 73.26(11) 71.59(13)
17 Kavalírová Zuzana PHK6950 231.99 9. 77.33( P) 72.85(11) 81.81( 9)
18 Waňková Dita LPU7158 229.12 4. 48.61(19) 85.87(12) 94.64( 4)
19 Janků Radka SJC7353 225.06 7. 66.45(18) 75.02( P) 83.59( 7) 65.60(16)
20 Hanušová Zdena SJC7253 213.57 10. 83.32(10) 71.19( P) 59.06(17)
21 Horáková Jindra LPU6854 198.24 1. 96.09( 3)102.15( 1)
22 Azebová Martina PHK6757 187.77 15. 62.59( P) 57.56(17) 67.62(15)
23 Hrnčířová Lenka STH7251 180.82 15. 55.27(23) 64.58(15) 60.97(16) 52.11(18) 49.88(21)
24 Škorpilová Jana SJC7451 156.41 1. 52.14( P)104.27( 1)
25 Kopecká Marcela PHK6852 149.18 2. 49.73( P) 99.45( 2)
26 Vlkanova Hana PHK7050 146.73 2. 48.91( P) 97.82( 2)
27 Licková Dana LTU7350 142.91 13. 70.59(16) 72.32(13)
28 Benešová Iva SJC6151 135.36 6. 90.24( 6) 45.12( P)
29 Petrželová Alena LTU6351 130.24 15. 55.15(18) 75.09(15)
30 Koberová Lenka LPU6954 103.61 1. 103.61( 1)
31 Chmelařová Marie SHK6352 100.16 2. 100.16( 2)
32 Zemánková Eva SRK7452 96.57 19. 64.38(19) 32.19( P)
33 Smutná Jana VAM6251 96.28 3. 96.28( 3)
34 Weberová Zuzana PHK6961 91.22 17. 30.41( P) 47.88(17) 12.93(22)
35 Tumová Jana SJC7452 89.54 22. 59.69(22) 29.85( P)
36 Netuková Hana SHK7052 76.57 14. 76.57(14)
37 Thýnová Ivana SHK6651 68.44 15. 68.44(15)
38 Hlaváčková Renata PHK7060 53.63 19. 17.88( P) 24.51(19) 11.24(23)
39 Mutinská Zdeňka KUO6499 52.52 20. 52.52(20)
40 Brožková Květa KUO7451 30.29 20. 30.29(20)
41 Macháčková Jana SHK6450 13.55 21. 13.55(21)
D45D
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SRK 2
SJC 3
HOR 4
SHK 5
1 Thýnová Ivana SHK6651 298.66 2. 99.74( 3) 99.01( 2) 99.91( 2)
2 Machová Iveta NPA6851 291.73 1. 100.42( 1) 83.11( 6) 103.30( 1) 88.01( 4)
3 Štichhauerová Kateřina LPU7468 291.51 2. 84.62(15) 94.58( 4) 96.96( 2) 99.97( 2)
4 Kynčlová Dagmar JIL7256 281.65 1. 86.81( 4) 42.80(27) 109.02( 1) 85.82( 7)
5 Janovská Věra JIL7258 274.70 3. 92.51( 3) 87.12( 7) 95.07( 3)
6 Vlachová Hana VRL6251 272.23 4. 90.18( 9) 73.22( 9) 94.20( 5) 87.85( 4)
7 Bienová Věra SJC5752 271.80 4. 93.89( 4) 80.42( 8) 90.60( P) 87.31( 5)
8 Kokrdová Věra PHK6450 263.51 1. 87.84( P) 34.25(25) 65.88(17) 70.70( 7)104.97( 1)
9 Roudná Eva LPU6554 263.33 5. 92.91( 6) 86.65( 5) 83.77( 9) 48.59(13) 81.62(11)
10 Dohnálková Jana SHK7252 261.69 3. 85.89(14) 96.79( 3) 79.01( 6)
11 Raková Miroslava SHK7250 255.01 3. 90.57( 8) 70.42(12) 55.63(19) 94.02( 3)
12 Lockerová Milena SRK7251 253.47 5. 93.06( 5) 84.49( P) 43.30(25) 57.44(10) 75.92(14)
13 Třešňáková Blanka JIL7051 251.62 7. 91.84( 7) 54.51(18) 77.98(11) 81.80(10)
14 Semrádová Jitka CHC6651 244.20 10. 83.94(16) 73.06(10) 78.74(10) 56.50(11) 81.52(12)
15 Kulová Jana VAM6550 242.71 8. 89.35(10) 67.63(13) 85.73( 8)
16 Francová Julínková Dana LPU6555 225.48 8. 62.90(15) 84.19( 8) 78.39(13)
17 Valachová Jana LPU6654 220.16 9. 74.33(19) 70.80(11) 71.36(16) 68.96( 9) 74.47(15)
18 Holečková Zdeňka SHK6950 216.08 11. 88.91(11) 71.74(15) 55.43(12)
19 Čermáková Lucie PHK7150 204.53 7. 68.18( P) 82.19( 7) 54.16(21)
20 Egrtová Jitka SHK6354 204.27 12. 70.48(20) 56.45(17) 77.34(12)
21 Vodičková Lenka LPU7357 199.16 8. 56.00(26) 64.30(14) 64.43(18) 70.43( 8) 48.88(22)
22 Vaňurová Marcela HOR6850 184.89 18. 63.36(21) 21.03(27) 49.47(23) 61.63( P) 59.90(18)
23 Šabatová Jana SRK6853 184.08 5. 61.36( P) 37.82(29) 84.90( 5)
24 Maňáková Silvie PHK7151 183.38 14. 61.13( P) 49.14(21) 73.11(14)
25 Rusinová Alena BRU7152 176.62 6. 89.63( 6) 86.99( 6)
26 Kološová Jana LPU6653 172.05 16. 60.87(25) 43.39(22) 67.79(16)
27 Krunková Bohuslava SNA7053 171.03 19. 62.58(22) 53.87(19) 54.58(19)
28 Vlkanova Hana PHK7050 162.71 1. 54.24( P)108.47( 1)
29 Kubcová Lenka DOB7451 152.95 13. 79.50(18) 73.45(13)
30 Pannyová Pavla LTU6550 149.38 16. 61.02(24) 41.19(23) 43.22(26) 34.66(16) 45.14(24)
31 Svobodová Eva SHK5853 135.22 17. 81.79(17) 53.43(20)
32 Christophová Dagmar SRK6852 131.69 12. 87.79(12) 43.90( P)
33 Douchová Jaroslava SNA7155 130.46 14. 41.08(28) 14.53(29) 40.90(28) 43.77(14) 45.61(23)
34 Smisitelová Markéta KOR7452 112.33 22. 62.58(22) 6.52(30) 43.23(25)
35 Pokorná Petra JIL7257 99.84 2. 99.84( 2)
36 Procingerová Ilona VRL7053 98.19 17. 49.71(27) 16.03(28) 32.45(30) 6.92(17) 1.06(29)
37 Hájková Eva VRL7454 97.68 17. 33.72(26) 63.96(17)
38 Weberová Zuzana PHK6961 89.60 16. 29.87( P) 59.73(16)
39 Macháčková Jana SHK6450 87.16 13. 87.16(13)
40 Hančová Hana VRL5652 86.61 15. 49.81(22) 36.80(15)
41 Fenclová Markéta LPU7155 81.99 9. 81.99( 9)
42 Lamichová Iva PHK6353 81.72 20. 27.24( P) 54.48(20)
43 Záveská Anna CET6450 66.11 24. 47.03(24) 19.08(26)
44 Kolářová Andrea BRU7151 51.45 21. 0.00(31) 51.45(21)
45 Vychodilová Jiřina SHK5951 51.24 24. 37.10(24) 14.14(31)
46 Tomášová Petra CHC7351 49.62 20. 49.62(20)
47 Ježková Lenka LPU7254 17.17 27. 17.17(27)
48 Dostálová Kateřina VRL7254 11.61 28. 0.00(29) 0.00(32) 0.00(32) 11.61(28)
D55C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SRK 2
SJC 3
HOR 4
SHK 5
1 Víchová Ladislava LPU5851 316.09 1. 103.77( 1)105.63( 1)106.69( 1) 96.66( 3) 95.10( 4)
2 Běhounová Jiřina PHK5651 302.82 2. 100.94( P)101.46( 2) 100.42( 2)
3 Lehárová Iva LPU6152 296.56 1. 94.85( 5) 96.46( 3)105.25( 1) 69.49(14)
4 Novotná Jiřina LPU5654 287.96 2. 98.19( 2) 92.91( 3) 78.10(13) 53.58(17) 96.86( 3)
5 Hušková Eva NPA5754 274.85 5. 93.36( 7) 86.14( 6) 95.35( 5) 75.66(10) 80.55( 9)
6 Fejlková Alice SHK5351 273.90 3. 88.45( 8) 88.99( 4) 96.46( 3)
7 Langrová Eva SNA5351 272.37 3. 98.04( 3) 77.99( 9) 89.08( 8) 69.81(12) 85.25( 6)
8 Hindráková Martina LTU6451 264.83 1. 77.38(14) 84.73( 5)102.72( 1)
9 Nýdrlová Eva VRL5451 263.97 5. 86.84(11) 75.20(10) 89.16( 7) 67.90(14) 87.97( 5)
10 Hausvaterová Marcela SHK6152 261.47 6. 94.30( 6) 79.78( 8) 85.31(10) 81.86( 8)
11 Jiřištová Hana JIL6052 259.88 2. 85.94(12) 96.85( 2) 77.09( 9) 71.67(12)
12 Jiranová Alena PHK5351 258.74 6. 86.25( P) 41.91(15) 89.80( 6) 82.69( 8)
13 Mádlová Iva SHK6351 256.16 6. 87.35(10) 84.80(11) 84.01( 6)
14 Panchártková Jitka PHK5951 242.75 10. 80.92( P) 83.37(12) 78.46(10)
15 Zlesáková Vlasta JIL5362 242.04 7. 62.29(16) 83.90( 7) 88.53( 9) 69.61(13)
16 Tichá Jiřina DOB6050 235.70 5. 75.53(14) 86.90( 5) 70.24(17) 73.27(11)
17 Bláhová Luba SHK5852 235.56 9. 88.26( 9) 70.51(12) 76.79(15)
18 Kalibánová Jiřina NPA5351 211.98 7. 59.47(14) 61.44(19) 82.22( 7) 68.32(16)
19 Kynčlová Miroslava JIL5851 209.45 11. 75.09(11) 65.96(18) 64.56(15) 68.40(15)
20 Novotná Ivana PHK6354 147.14 2. 49.05( P) 98.09( 2)
21 Šabatková Zdena SHK5652 146.02 15. 70.90(15) 75.12(16)
22 Koblížková Hana ZAM5851 141.14 11. 63.69(13) 77.45(11)
23 Benešová Iva SJC6151 127.68 7. 42.56( P) 85.12( 7)
24 Hepnerová Dagmar SHK5451 94.93 4. 94.93( 4)
25 Petrželová Alena LTU6351 92.60 4. 92.60( 4)
26 Bartoňová Iva SHK6151 81.42 13. 81.42(13)
27 Lennerová Eva LPU5653 68.26 13. 68.26(13)
28 Chmelařová Marie SHK6352 54.42 16. 54.42(16)
29 Nováková Jana NPA5552 51.19 18. 51.19(18)
30 Zvěřinová Darina SNA5952 46.61 20. 46.61(20)
31 Smrčková Olga LPU6055 7.46 17. 7.46(17)
D55D
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SRK 2
SJC 3
HOR 4
SHK 5
1 Hanušová Jitka LTU6352 333.41 1. 115.93( 1) 117.48( 1)100.00( 1)
2 Dusílková Marie SRK5752 290.30 2. 90.99( 3) 96.77( P) 95.56( 2) 97.97( 2) 93.73( 5)
3 Peremská Dana SRK6351 284.07 1. 87.66( 4) 94.69( P) 83.06( 4) 101.72( 1)
4 Nováková Jana NPA5552 277.34 2. 84.14( 5) 92.91( 4) 68.36( 6) 100.29( 2)
5 Mikysková Hana SNA5651 203.33 1. 106.32( 1) 97.01( 4)
6 Filipová Dagmar SHK5651 180.06 2. 93.09( 2) 86.97( 3)
7 Lulayová Věra LPU5651 176.67 5. 79.25( 5) 54.04( 8) 43.38( 6)
8 Remešová Alena DOB6150 156.16 3. 59.26( 7) 96.90( 3)
9 Kubíčková Marcela PHK6251 146.99 3. 49.00( P) 97.99( 3)
10 Klimplová Alena LPU5551 96.86 2. 96.86( 2)
11 Smrčková Olga LPU6055 96.81 3. 96.81( 3)
12 Záveská Anna CET6450 93.05 4. 93.05( 4)
13 Zvěřinová Darina SNA5952 83.90 6. 83.90( 6)
14 Lennerová Eva LPU5653 75.34 5. 75.34( 5)
15 Sombotová Alena LTU6151 69.31 6. 69.31( 6)
16 Vondráčková Zdeňka SNA6251 57.26 7. 57.26( 7)
D65C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SRK 2
SJC 3
HOR 4
SHK 5
1 Martincová Helena ZAM5051 299.88 1. 100.00( 1) 81.79( 2) 100.00( 1) 99.88( 2) 89.45( 3)
2 Kubíková Květa LPU4752 280.82 1. 83.10( 2)100.00( 1) 97.72( 2) 24.74( 5) 71.27( 4)
3 Kellnerová Stanislava LPU4950 265.07 2. 81.96( 3) 70.60( 3) 84.38( 4) 80.58( 3) 98.73( 2)
4 Kutáčková Stanislava LTU4751 257.72 1. 68.20( 4) 67.24( 4) 85.00( 3) 72.72( 4)100.00( 1)
5 Zlesáková Vlasta JIL5362 100.00 1. 100.00( 1)
6 Malá Marie LPU4753 57.61 5. 57.61( 5)
H35C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SRK 2
SJC 3
HOR 4
SHK 5
1 Novotný Tomáš PHK8101 308.58 1. 102.86( P) 104.39( 1)101.33( 1)
2 Filip Libor SRK7101 304.19 1. 102.52( 1)101.40( P) 99.28( 2) 100.27( 2)
3 Vodička Oldřich LPU7715 301.91 1. 98.86( 2)102.92( 1) 100.13( 2)
4 Šabatka Petr LPU8106 296.06 2. 98.61( 3)101.13( 2) 96.32( 3) 94.77( 4) 80.86( 8)
5 Jiran Jan PHK7701 286.40 4. 95.47( P) 95.72( 4) 95.21( 4)
6 Veverka Tomáš VAM8401 283.05 4. 96.35( 4) 95.68( 5) 82.12(10) 91.02( 6)
7 Hladký Viktor VAM8201 282.86 3. 94.96( 5) 95.95( 3) 91.95( 5) 90.20( 7) 91.53( 4)
8 Koblížek Kamil KUO8001 281.50 3. 90.82( 6) 92.28( 9) 89.80( 7) 98.40( 3) 89.42( 6)
9 Vandas Luděk VAM6601 266.21 7. 86.22( 7) 94.36( 7) 80.49(12) 85.63(10) 76.25(11)
10 Fukátko Jan LPU8105 262.66 7. 84.90( 8) 87.56(10) 82.03(11) 90.20( 7) 79.28(10)
11 Václavek Jan LPU7816 257.09 9. 71.44(18) 83.66(15) 84.52( 9) 88.91( 9) 72.46(12)
12 Rusin Jan BRU7601 254.80 6. 80.21(12) 95.29( 6) 70.28(16) 79.30(15) 60.83(15)
13 Sychrovský Martin SNA7601 235.20 11. 71.64(17) 86.20(11) 77.36(14) 68.09(13)
14 Šnokhous Jan SJC8002 232.49 14. 53.71(24) 75.34(17) 77.50( P) 79.65(14) 37.77(22)
15 Korbel Michal CHC7703 227.48 9. 69.46(19) 75.01(18) 72.42(15) 80.05( 9)
16 Zitka Adam LPU8402 224.99 14. 74.91(15) 77.81(16) 57.40(21) 72.27(16) 68.04(14)
17 Jakubec Petr SJC8106 217.95 13. 54.66(23) 63.31(22) 72.65( P) 81.99(13) 56.75(17)
18 Chvátil Jiří PHK7200 211.73 17. 70.58( P) 69.32(20) 70.06(17) 71.09(18) 19.90(25)
19 Podlešák Marek PHK7802 208.55 18. 69.52( P) 71.97(19) 67.06(18) 46.95(28) 16.93(26)
20 Andrš Petr ZAM8401 203.16 17. 63.07(22) 68.20(21) 63.75(19) 71.21(17)
21 Pleva Stanislav SJC7601 199.19 16. 68.26(21) 66.40( P) 64.53(23) 60.30(16)
22 Netopil Libor VAM7401 192.00 1. 90.19( 6) 101.81( 1)
23 Kubeček Štěpán LIP7600 187.76 20. 45.76(25) 61.99(23) 57.02(22) 68.75(20)
24 Volák Pavel BRU7001 186.99 16. 73.18(16) 53.03(24) 60.78(24)
25 Filičko Marek LPU7102 186.52 14. 75.86(14) 63.37(20) 47.29(20)
26 Macek Martin SNA7106 178.52 7. 93.57( 8) 84.95( 7)
27 Svoboda Ondřej SHK7605 175.36 5. 83.76(14) 91.60( 5)
28 Gmur Karol CHC7605 171.20 5. 81.69(11) 89.51( 5)
29 Koblic Jan VAM7601 168.20 10. 82.56(10) 85.64(12)
30 Kolář Zdeněk BRU7101 165.03 21. 41.28(28) 56.29(23) 67.46(21)
31 Ježek Vladimír LPU7311 160.02 20. 68.68(20) 57.17(26) 34.17(23)
32 Morávek Martin SRK7701 155.37 22. 51.79( P) 37.41(26) 66.17(22)
33 Kokaisl Tomáš LPU7820 135.02 11. 51.39(25) 83.63(11)
34 Bláha Jan SHK8215 133.66 13. 78.30(13) 55.36(18)
35 Novotný Milan PHK6502 130.65 8. 43.55( P) 87.10( 8)
36 Sedlák Radek LIP7500 126.29 21. 29.42(26) 53.57(27) 43.30(21)
37 Lepšík Petr SJC8203 123.92 9. 82.61( 9) 41.31( P)
38 Majasow Kostiantyn CHC8304 98.06 3. 98.06( 3)
39 Kejval Jaromír SJC7300 92.75 24. 61.83(24) 30.92( P)
40 Souček Tomáš SHK8200 85.11 13. 85.11(13)
41 Vrbata Alan HOS7801 82.23 12. 82.23(12)
42 Toužil Karel SHK7602 77.64 13. 77.64(13)
43 Preininger Luděk DOB8001 69.80 19. 69.80(19)
44 Čečka Jiří SHK7600 61.16 25. 61.16(25)
45 Műller Kamil TYN7500 58.55 25. 58.55(25)
46 Falta Radim KUO7802 53.16 26. 53.16(26)
47 Zapletal Michal KUO7601 52.70 27. 52.70(27)
48 Máca Petr DOB7701 50.22 19. 50.22(19)
49 Kutlvašr Ruda VRL7601 43.44 24. 12.82(27) 3.13(31) 27.49(24)
50 Stohanzl Jan LPU7600 41.38 28. 20.68(28) 20.70(30) 0.00(29) 0.00(28)
51 Odvody Zdeněk LPU8206 37.88 29. 37.88(29)
52 Šeps Jiří SRK7504 36.77 27. 24.51(27) 12.26( P)
53 Puš Roman STH7501 36.29 29. 36.29(29)
54 Souček Karel SHK6601 21.17 30. 21.17(30)
55 Stavrinou Marios SRK7901 2.22 27. 0.00(29) 0.74( P) 0.00(28) 1.48(32) 0.00(27)
H35D
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SRK 2
SJC 3
HOR 4
SHK 5
1 Śafář Miroslav CET7001 290.90 2. 82.13( 5) 100.89( 2) 85.39( 7) 90.28( 9) 99.73( 2)
2 Kašpar Václav TYN7001 280.75 1. 72.78(14) 85.16( 8) 93.77( 7)101.82( 1)
3 Příkazský Jakub PHK8000 277.52 2. 92.51( P) 83.73( 6) 85.80( 6) 99.21( 2)
4 Kuhn Jiří LPU7718 276.22 4. 59.64(13) 84.09( 4) 96.34( 5) 95.79( 5)
5 Vrábel Petr PHK7604 268.11 6. 89.37( P) 83.02( 7) 75.56(13) 95.72( 6) 64.22(18)
6 Slovák Miroslav SHK7704 266.21 1. 66.06( 9) 96.93( 2)103.22( 1)
7 Nekvapil Ondřej LPU7403 262.23 3. 84.09( 4) 91.14( 3) 87.00(10)
8 Pozdílek Martin PHK7803 255.95 8. 85.32( P) 80.04(10) 90.59( 8)
9 Macháček Lubomír LPU7515 248.07 3. 59.07(14) 86.84( 3) 74.33(15) 86.90(11)
10 Šišma Pavel TYN6901 244.22 8. 57.05(16) 54.33(24) 75.97(12) 80.84(17) 87.41( 8)
11 Koutný Pavel PHK7108 243.66 11. 81.22( P) 75.85(11) 64.47(20) 86.59(12) 71.72(16)
12 Kroupa Jan LPU8103 242.13 8. 66.56( 8) 79.06( 8) 71.27(16) 77.66(18) 85.41( 9)
13 Čapek Miroslav PHK7603 240.12 12. 80.04( P) 59.01(22) 82.07(15) 78.01(12)
14 Charvát František SHK7501 233.62 6. 73.70( 6) 74.97(14) 84.95(13)
15 Adamovský Michal TYN7200 222.83 9. 54.85(17) 78.70( 9) 63.05(22) 60.62(22) 81.08(10)
16 Hladký Tomáš KOR7600 215.38 15. 58.49(15) 65.43(17) 55.47(26) 73.76(19) 76.19(15)
17 Jakubský Radek SHK7603 209.90 15. 0.00(31) 64.11(18) 63.72(21) 82.07(15)
18 Hovorka Pavel LPU7908 209.36 1. 97.09( 2)112.27( 1)
19 Macek Pavel LPU7517 199.70 14. 32.97(23) 50.16(25) 65.93(19) 83.61(14)
20 Falta Radim KUO7802 189.29 13. 49.73(18) 72.81(13) 66.75(18)
21 Hanuš Vladimír VRL7508 182.30 21. 26.16(28) 57.72(23) 62.01(23) 62.57(21)
22 Žemlička Jan LPU8303 178.06 3. 80.49( 9) 97.57( 3)
23 Panáček Aleš SHK7604 177.13 4. 86.78( 4) 90.35( 4)
24 Šedivý Josef NPA8003 171.38 11. 26.81(26) 63.79(19) 80.78(11)
25 Műller Kamil TYN7500 168.59 7. 78.07(11) 90.52( 7)
26 Baše Petr KOR7701 167.04 5. 8.74(32) 88.34( 5) 69.96(20)
27 Kvášovský Jakub LTU7802 157.35 12. 10.91(30) 75.17(12) 71.27(16)
28 Frosch Petr LPU7514 156.71 6. 63.15(20) 93.56( 6)
29 Puš Roman STH7501 149.60 13. 71.78(15) 77.82(13)
30 Sršeň Tomáš VAM8001 146.73 7. 69.99( 7) 76.74(10)
31 Matěásko Dušan JIL7503 133.38 11. 63.10(11) 70.28(16)
32 Zapletal Michal KUO7601 117.28 17. 52.00(27) 65.28(17)
33 Vrbata Alan HOS7801 111.94 1. 111.94( 1)
34 Netopil Libor VAM7401 108.34 1. 108.34( 1)
35 Goláň Oldřich LPU7417 107.32 10. 64.29(10) 43.03(26)
36 Pitrmuc Jan JIL7703 106.76 14. 30.45(24) 76.31(14)
37 Marák Jan SNA8001 98.45 3. 98.45( 3)
38 Brož Michal LTU8000 97.15 20. 35.96(20) 61.19(24)
39 Odvody Zdeněk LPU8206 96.75 4. 96.75( 4)
40 Šimek Jiří CHC7901 96.17 4. 96.17( 4)
41 Jirásek Aleš LPU7601 94.57 3. 94.57( 3)
42 Morávek Martin SRK7701 94.17 12. 62.78(12) 31.39( P)
43 Souček Karel SHK6601 82.73 25. 26.44(27) 56.29(25)
44 Procinger Michal VRL7602 64.76 19. 47.49(19) 17.27(30)
45 Lesák František ZAM7501 59.76 21. 59.76(21)
46 Dvořáček Pavel LPU7608 57.68 27. 17.72(29) 39.96(27)
47 Daněk Petr TYN7900 56.69 20. 33.91(22) 22.78(20)
48 Betlach Michal CET7801 52.92 25. 30.41(25) 22.51(29)
49 Šafr Jiří CHC7706 44.90 28. 44.90(28)
50 Zlesák Ondřej JIL7601 39.35 19. 0.00(32) 8.38(33) 0.00(29) 30.97(19)
51 Holinger Jiří CHC7707 35.17 21. 35.17(21)
52 Marek Robert KOR7700 29.54 28. 29.54(28)
53 Horkel Jan LPU7911 14.34 31. 14.34(31)
H45C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SRK 2
SJC 3
HOR 4
SHK 5
1 Novotný Radek PHK7402 320.60 1. 106.87( P)101.30( 2) 107.95( 1) 105.78( 1)
2 Belej Jiří LPU7421 290.33 2. 97.49( 4) 92.13( 4) 87.33(12) 95.18( 5) 97.66( 2)
3 Vávra Martin HOR6302 285.41 3. 26.73(28) 78.73( 9) 94.75( 3) 95.14( P) 95.52( 4)
4 Votoček Tomáš JIL7041 284.02 3. 97.23( 5) 90.23( 7) 85.20(17) 96.56( 3)
5 Netuka Jan SHK7001 279.96 2. 97.23( 5) 97.30( 2) 85.43(15)
6 Sokolář Zdeněk SNA7201 279.37 3. 99.20( 3) 84.74( 6) 95.43( 5)
7 Hausvater Karel SHK5801 277.03 3. 85.31(16) 82.60( 8) 94.36( 4) 95.85( 3) 86.82(13)
8 Kavalír Karel PHK6503 274.97 3. 91.66( P) 93.80( 3) 89.51( 9)
9 Fencl Petr LPU6901 272.81 6. 88.51( 9) 90.49( 6) 86.10(14) 93.81( 6)
10 Chrást Tomáš STH7401 270.98 6. 86.21(15) 82.78( 7) 89.34(10) 92.94( 6) 88.70(10)
11 Křivda Ivan CHC6701 267.47 5. 86.62(13) 73.57(12) 92.96( 5) 86.77(11) 87.74(12)
12 Bendák Petr LTU6500 263.95 5. 86.49(14) 87.62( 5) 84.82(13) 69.62(27) 89.84( 8)
13 Tesař Zdeněk SJC7401 255.59 7. 85.20( P) 92.26( 7) 78.13(18)
14 Půlpán Roman CHC6501 254.64 7. 93.47( 7) 76.84(10) 83.93(15) 77.24(24)
15 Vávra Radek HOR6301 254.37 7. 67.46(14) 90.23( 7) 84.79( P) 79.35(17)
16 Lazák Jan LTU6900 247.48 12. 86.85(12) 60.74(19) 77.11(20) 83.52(19) 55.81(33)
17 Šabata Milan SRK6901 246.17 16. 82.06( P) 80.04(22) 84.07(16)
18 Kubec Martin DOB7002 245.35 8. 89.64( 8) 84.61(14) 71.10(25)
19 Valach Petr LPU6505 245.05 16. 83.04(17) 64.40(16) 73.58(24) 84.75(18) 77.26(19)
20 Trejtnar Pavel KUN5801 243.67 11. 88.13(11) 76.39(21) 79.15(23) 73.54(23)
21 Czagan Jan LPU7106 241.37 12. 76.49(20) 78.22(19) 86.66(12) 51.40(34)
22 Locker Martin SRK7001 238.44 18. 78.33(19) 79.48( P) 78.69(18) 80.27(21) 71.14(24)
23 Pipek Kamil LPU7310 237.09 9. 75.44(22) 52.95(21) 63.27(28) 86.88( 9) 74.77(21)
24 Vališ Jan LPU7104 229.66 8. 64.78(25) 55.19(20) 45.12(30) 88.23( 8) 76.65(20)
25 Čihák Petr HOR6900 227.58 13. 81.32(18) 69.95(13) 75.86( P) 70.40(26)
26 Červinka Jiří VRL7001 224.68 14. 75.03(23) 65.36(15) 84.29(14)
27 Brožek Tomáš KUO6902 210.04 9. 49.50(23) 73.66(23) 86.88( 9)
28 Netopil Libor VAM7401 207.80 1. 104.89( 1) 102.91( 1)
29 Hanl Vratislav SRK7402 207.17 25. 69.06( P) 42.74(31) 77.02(25) 61.09(32)
30 Froš Štěpán LPU7309 199.95 22. 51.79(27) 75.96(22) 72.20(26)
31 Chmelař Pavel SHK6402 176.76 4. 81.24(17) 95.52( 4)
32 Petržela Pavel LTU6301 173.74 21. 76.11(21) 23.65(24) 73.98(22)
33 Vlastník Zdeněk JIL6901 170.70 11. 88.53(11) 82.17(20)
34 Langr Jan SHK6701 167.15 16. 81.84(16) 85.31(16)
35 Kolář Viktor SHK7300 150.88 10. 88.33(10) 62.55(17)
36 Ježek Zdenek JIL7301 150.65 11. 62.30(18) 88.35(11)
37 Chaloupský David PHK7103 139.22 7. 46.41( P) 92.81( 7)
38 Killar Marek LTU6801 138.43 26. 68.51(26) 69.92(27)
39 Cupák Jiří VRL7201 135.00 27. 65.61(27) 69.39(28)
40 Cichý David PHK7001 126.38 15. 42.13( P) 84.25(15)
41 Zemánek Miroslav SRK7401 111.17 24. 74.11(24) 37.06( P)
42 Mazurek Piotr CHC7001 103.89 26. 61.40(26) 42.49(35)
43 Kulhavý Josef SRK5701 102.53 28. 34.18( P) 68.35(28)
44 Čáp Ondřej DOB7405 101.23 2. 101.23( 2)
45 Macek Martin SNA7106 100.45 1. 100.45( 1)
46 Kaplan Jan LPU6401 100.35 2. 100.35( 2)
47 Metelka Pavel PHK6800 98.52 29. 32.84( P) 65.68(29)
48 Fencl Jiří LPU6301 89.40 9. 89.40( 9)
49 Filičko Marek LPU7102 86.55 13. 86.55(13)
50 Zamouřil Petr PHK6808 78.57 22. 26.19( P) 52.38(22)
51 Kotlář Vladimír VAM5401 74.32 11. 74.32(11)
52 Kohout Josef SHK6902 74.27 29. 0.00(29) 42.10(32) 32.17(29)
53 Procházka Tomáš LPU6503 70.77 25. 70.77(25)
54 Mutinský Viktor KUO6501 65.33 30. 65.33(30)
55 Kubát Miroslav VRL6701 63.19 31. 63.19(31)
56 Pompach Martin PHK7207 53.25 33. 17.75( P) 35.50(33)
57 Dvořák Luboš LPU6801 49.81 29. 49.81(29)
H45D
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SRK 2
SJC 3
HOR 4
SHK 5
1 Bílek Tomáš SJC7307 318.60 1. 101.00( 1) 106.60( 1)106.20( P)105.80( 1) 94.83( 2)
2 Novotný Pavel SHK6104 292.33 1. 97.93( 2)104.09( 1) 90.31( 4)
3 Zákravský Zdeněk SNA5702 289.99 2. 100.65( 2) 95.26( 4) 94.08( 6) 40.77(27) 74.43(12)
4 Svoboda Miloslav SHK5901 287.28 2. 92.60( 7) 94.05( 6) 98.39( 2) 94.84( 3)
5 Kadaník Libor PHK7204 276.27 3. 92.09( P) 97.52( 3) 75.78(12) 86.66( 6)
6 Kunt Stanislav ZAM7401 274.47 4. 96.87( 4) 89.24( 6) 88.36( 5)
7 Imlauf Martin SNA6301 273.29 4. 97.63( 4) 82.66(10) 90.59( 7) 85.07( 8) 76.83(10)
8 Mikyska Alan VAM7149 268.58 4. 92.35( 8) 82.41(11) 87.68( 9) 88.55( 4)
9 Melichar Igor PHK6504 263.49 7. 87.83( P) 90.71( 7) 80.13(15) 84.95( 9) 66.68(22)
10 Cinkan Zdeněk LPU6201 261.32 3. 98.35( 3) 89.81( 8) 73.16(14) 69.46(19)
11 Meier Jiří BRU7400 256.85 5. 81.75(17) 85.38(11) 89.72( 5) 73.43(15)
12 Rémiš Jaromír SHK7200 253.74 2. 86.94(12) 67.44(19) 54.33(29) 99.36( 2)
13 Lux Zdeněk KUN6201 252.41 8. 90.65(10) 87.67( 8) 74.09(14)
14 Hanč Jaroslav VRL6702 250.41 7. 51.43(35) 86.24(10) 87.10( 7) 77.07( 9)
15 Ptáček Miloš BRU7000 250.23 5. 79.99(18) 47.58(29) 96.05( 5) 74.19(13)
16 Marhold Stanislav CHC6603 246.77 6. 93.79( 6) 77.99(14) 74.99(11)
17 Semrád Pavel CHC6602 246.30 8. 82.13(16) 70.56(16) 77.10(17) 84.12(10) 80.05( 8)
18 Rykala Karel VAM6401 243.04 11. 88.64(11) 81.12(12) 73.28(20) 68.64(18) 55.39(29)
19 Řehák Pavel SJC6001 231.63 11. 77.21( P) 81.74(11) 72.68(16)
20 Hanuš Pavel LTU6501 220.91 16. 70.11(23) 59.97(24) 78.41(16) 68.88(17) 72.39(17)
21 Dostál Dalibor VRL7308 212.38 17. 71.75(22) 70.02(17) 70.61(22) 60.30(21) 68.52(21)
22 Gernert Alan JIL7001 207.70 14. 64.64(28) 62.68(23) 80.38(14)
23 Vaňura Tomáš HOR6800 205.05 23. 63.60(29) 52.96(27) 70.12(23) 68.35( P) 66.58(23)
24 Vach Vladimír KOR6900 202.17 15. 83.57(15) 41.12(30) 53.18(30) 65.42(20)
25 Beseda Pavel PHK6910 201.45 15. 67.15( P) 77.78(15) 56.52(28)
26 Rücker Petr HOR6500 195.78 22. 67.00(24) 63.52(22) 65.26( P) 35.87(32)
27 Šváb Pavel BRU6701 194.71 16. 66.21(26) 35.03(33) 47.27(32) 69.95(16) 58.55(26)
28 Vychodil Tomáš SHK6301 192.85 15. 49.54(28) 72.17(21) 71.14(15)
29 Lapáček Jiří SHK6600 187.73 19. 53.70(34) 74.68(19) 59.35(25)
30 Dudášek Karel DOB7001 179.67 22. 58.47(25) 62.45(26) 58.75(22) 25.57(34)
31 Hanuš Karel HOS6701 178.21 3. 95.47( 3) 82.74( 7)
32 Hnyk Petr SNA5701 177.54 24. 53.95(33) 64.38(24) 54.70(24) 58.46(27)
33 Tuma Jaroslav SJC7305 168.75 1. 56.25( P) 112.50( 1)
34 Vojtěch Libor HOR7303 167.87 26. 55.36(32) 56.55(26) 55.96( P) 0.00(37)
35 Krejčí Milan KOR7400 166.38 25. 66.15(27) 25.28(34) 50.42(25) 49.81(30)
36 Funda Michal SHK6403 159.44 13. 78.82(20) 80.62(13)
37 Hanuš Luboš SNA6401 157.55 13. 81.03(13) 76.52(18)
38 Jelínek Roman CHC6301 157.19 14. 84.89(14) 72.30(18)
39 Věříš Jan LPU7103 150.17 13. 85.71(13) 64.46(24)
40 Holubář David KUO7101 149.75 12. 82.18(12) 67.57(19)
41 Handl Jindřich SRK6702 146.21 5. 97.47( 5) 48.74( P)
42 Vých Luboš KOR7300 138.51 13. 63.68(21) 74.83(13)
43 Tichý Pavel KOR6801 132.32 26. 0.00(39) 53.14(31) 48.03(26) 31.15(33)
44 Waněk Hubert LPU6506 132.24 31. 58.32(31) 25.76(35) 48.16(31)
45 Procházka Radek LPU6504 130.87 20. 67.27(20) 63.60(25)
46 Molinger Luděk SNA7249 130.18 9. 91.78( 9) 38.40(32)
47 Šimek Oldřich STH7101 128.57 25. 66.90(25) 61.67(27)
48 Kejval Jaromír SJC7300 103.92 20. 34.64( P) 69.28(20)
49 Slavík Pavel SNA7349 94.55 5. 94.55( 5)
50 Kubík Ondřej LPU7404 92.66 3. 92.66( 3)
51 Šabata Milan SRK6901 91.10 28. 30.37( P) 60.73(28)
52 Širůček Jaromír SHK6200 86.58 9. 86.58( 9)
53 Třešňák Miloš JIL6902 79.01 19. 79.01(19)
54 Killar Marek LTU6801 77.91 21. 77.91(21)
55 Cibulka Radek LPU7107 71.65 34. 45.05(36) 26.60(34)
56 Čermák Petr LPU6501 67.48 18. 67.48(18)
57 Musil Marek KUO7301 60.59 30. 60.02(30) 0.57(36)
58 Hájek Tibor VRL7202 58.40 23. 0.00(38) 0.00(35) 58.40(23) 0.00(39)
59 Šípek Jaroslav LPU7422 39.86 31. 39.86(31) 0.00(38)
60 Vychopeň Tomáš BRU6800 34.56 33. 0.00(37) 25.57(33) 8.99(36)
61 Janovský Petr JIL7202 22.55 35. 22.55(35)
H55C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SRK 2
SJC 3
HOR 4
SHK 5
1 Škorpil Martin HOR5700 335.04 1. 100.15( 2) 112.12( 1)111.68( P)111.24( 1)
2 Farář Václav LPU5201 293.29 1. 99.94( 2) 101.36( 1) 91.99( 3)
3 Kalibán Jaroslav NPA5101 290.26 3. 96.48( 3) 97.08( 4) 86.34( 9) 96.70( 5) 91.27( 6)
4 Běhoun Pavel PHK5701 285.57 1. 95.19( P)100.75( 1) 89.63( 8)
5 Grundman Martin CHC5801 279.46 3. 76.63(14) 91.00( 7) 89.26( 6) 99.20( 3) 84.46(11)
6 Novotný Miroslav LPU5905 277.59 2. 83.01( 7) 85.40(13) 94.33( 2) 91.48( 7) 91.78( 5)
7 Fikejs Vladimír ZAM5702 275.68 2. 83.81( 6) 92.44( 4) 99.43( 2)
8 Erlebach Josef JIL5201 273.11 4. 82.80(12) 98.41( 4) 91.90( 4)
9 Knap Jan LPU5101 266.31 3. 82.49( 8) 99.31( 3) 84.51(10)
10 Roudný Václav LPU6102 265.18 6. 81.01(10) 85.92(12) 86.27(10) 92.05( 6) 86.86( 9)
11 Gazdačko Milan SHK5702 263.34 8. 74.50(16) 90.81( 8) 87.64( 8) 84.89(12)
12 Juračka Vojtěch LPU5404 257.07 7. 79.34(13) 87.59(11) 90.14( 7)
13 Kološ Oldřich LPU6003 256.76 3. 71.26(18) 93.55( 3) 89.09(10) 74.12(14)
14 Tupec Jiří VAM5801 255.78 8. 76.13(15) 88.63( 9) 70.05(15) 91.02( 8)
15 Starý Pavel VRL6301 252.65 10. 80.39(11) 87.96(10) 84.30(11) 75.60(13)
16 Tichý Boris DOB5500 236.02 7. 55.97(22) 74.76(16) 88.31( 7) 72.95(18)
17 Kynčl Stanislav JIL5401 235.58 9. 67.19(20) 78.39(13) 90.00( 9) 58.49(18)
18 Beneš Josef SJC5801 220.95 12. 71.54(17) 73.65( P) 75.76(12)
19 Černý Petr ALB6000 220.27 11. 60.50(20) 55.84(21) 69.58(16) 86.82(11) 63.87(15)
20 Hlaváček Lubomír PHK6401 219.90 14. 73.30( P) 69.82(18) 76.78(14) 59.83(17)
21 Čivrný Pavel VRL6306 207.53 16. 44.37(24) 69.01(19) 65.45(17) 73.07(17) 60.30(16)
22 Hynek Petr SNA6302 202.61 13. 56.40(21) 0.00(22) 62.57(18) 83.64(13) 49.33(19)
23 Záveský Richard CET6301 189.92 16. 72.46(17) 73.64(16) 43.82(21)
24 Nožička Miroslav LPU5405 187.40 5. 95.82( 6) 91.58( 5)
25 Tůma Miloš DOB5600 181.47 14. 52.20(23) 45.38(21) 80.57(14) 48.70(20)
26 Štěrba Pavel LPU5408 178.64 5. 82.45( 9) 96.19( 5)
27 Kalibán Pavel SNA5649 173.90 4. 95.84( 4) 78.06(15)
28 Chládek Josef ZAM5901 170.48 5. 90.53( 5) 79.95(14)
29 Hanč Pavel VRL5601 128.70 19. 57.22(19) 71.48(19)
30 Fencl Jiří LPU6301 103.36 1. 103.36( 1)
31 Guga Romuald CHC5501 96.78 2. 96.78( 2)
32 Holeček Petr SHK5900 79.99 12. 79.99(12)
33 Vlček Josef TYN5602 75.97 20. 25.01(25) 50.96(20)
34 Karel Miloš JIL6004 74.55 15. 74.55(15)
35 Třasák Milan LPU5206 63.89 19. 63.89(19)
36 Malý Evžen JIL6102 22.73 20. 22.73(20)
H55D
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SRK 2
SJC 3
HOR 4
SHK 5
1 Malý Evžen JIL6102 335.07 1. 118.83( 1)113.85( 1)101.42( 1) 102.39( 1)
2 Souček Pavel PHK5503 298.52 1. 99.51( P) 71.27( 9) 108.72( 1) 90.29( 5)
3 Lulay Miloš LPU5502 286.60 2. 81.80( 5) 99.21( 3) 97.81( 2) 89.58( 6)
4 Vícha Vladimír LPU5801 281.12 2. 92.41( 3) 84.78( 4) 87.25( 5)101.46( 2)
5 Karel Miloš JIL6004 267.26 2. 75.52( 8) 99.37( 2) 92.37( 4)
6 Dvořák Vladimír LPU6004 260.65 3. 86.85( 3) 80.33( 7) 76.51( 5) 93.47( 3)
7 Krejčí Jaroslav LTU5801 256.17 3. 70.90( 6) 89.13( 4) 96.14( 3)
8 Čermák Libor PHK5600 207.99 7. 69.33( P) 67.22( 7) 71.44( 7)
9 Junek Petr STH5501 195.82 5. 69.26( 5) 61.25( 9) 65.31( 6)
10 Sáňka Bedřich LPU5102 176.02 2. 94.32( 2) 81.70( 6)
11 Mertlík Jiří VRL6102 169.63 6. 58.08( 6) 27.11(12) 58.09(10) 53.46( 7)
12 Fridrich Jaroslav LPU4501 156.08 4. 90.09( 4) 65.99( 8)
13 Hostinský Jiří LPU5501 140.81 4. 74.63( 4) 66.18(10)
14 Klimpl Petr LPU5401 93.74 2. 93.74( 2)
15 Šabatka Petr SHK5703 81.44 8. 37.13(11) 44.31( 8)
16 Beňo Miroslav TYN5301 50.24 7. 50.24( 7)
17 Sombota Jiří LTU5901 50.11 11. 50.11(11)
18 Petržela Pavel LTU6301 11.27 12. 11.27(12)
H65C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SRK 2
SJC 3
HOR 4
SHK 5
1 Knobloch Jindřich VRL4901 308.27 1. 102.46( 1)106.27( 1) 99.54( 2)
2 Čípa Jiří CET5002 304.85 1. 92.76( 4) 83.68( 4) 97.62( 3)103.38( 1)103.85( 1)
3 Farář Jaroslav VRL5002 299.28 2. 90.40( 5) 104.82( 2) 73.56( 8) 97.85( 3) 96.61( 3)
4 Mrštík Václav LPU5002 278.38 2. 78.55( 8) 74.74( 7) 100.93( 2) 98.77( 2) 78.68(10)
5 Rejmont Milan LTU4801 273.14 1. 77.85( 9) 101.44( 1) 93.85( 4)
6 Švadlena Jiří CHC4601 268.84 3. 95.78( 3) 81.71( 5) 91.35( 6)
7 Langr Stanislav SNA5403 263.89 4. 84.46( 6) 87.82( 4) 81.40( 5) 91.61( 5)
8 Šroler Zdeněk KUN5201 251.67 4. 76.88(10) 60.57(10) 87.82( 4) 80.34( 7) 83.51( 8)
9 Pilgr Bohuslav CET5101 250.17 3. 88.90( 3) 80.14( 7) 81.13( 6) 66.31(12)
10 Třasák Milan LPU5206 243.04 4. 79.69( 6) 80.90( 6) 82.45( 4) 68.38(11)
11 Stárek Jiří DOB5001 228.07 7. 60.81(12) 71.40( 8) 68.51( 9) 88.16( 7)
12 Vondrouš Jaroslav PHK5201 210.71 9. 70.24( P) 60.88( 9) 79.59( 9)
13 Pohl Zdeněk SRK5301 189.38 8. 60.78(13) 63.13( P) 44.61(11) 65.47( 8) 32.44(13)
14 Štregl Tomáš VRL5001 177.91 9. 63.33(11) 41.71(11) 52.93(10) 61.65( 9) 29.55(15)
15 Novák Karel NPA5001 125.28 10. 47.33(14) 41.05(12) 24.02(12) 36.90(10) 31.23(14)
16 Hrobař Rudolf SRK4702 119.61 7. 79.74( 7) 39.87( P)
17 Farář Václav LPU5201 101.76 2. 101.76( 2)
H65D
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SRK 2
SJC 3
HOR 4
SHK 5
1 Klimpl Petr LPU5401 294.04 1. 94.04( 2) 92.32( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Fejlek Vojtěch SHK5202 269.40 1. 69.40( 3)100.00( 1)100.00( 1)
3 Fridrich Jaroslav LPU4501 100.00 1. 100.00( 1)
4 Doležal Petr TYN5401 63.64 2. 63.64( 2)
5 Beňo Miroslav TYN5301 31.21 2. 31.21( 3) 0.00( 2)
H70C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SRK 2
SJC 3
HOR 4
SHK 5
1 Hrobař Rudolf SRK4702 310.98 1. 103.66( P)110.06( 1) 90.09( 5) 97.26( 3)
2 Procházka Jiří LTU4802 304.20 1. 101.98( 1)104.07( 2) 98.15( 2) 93.41( 3) 88.12( 8)
3 Šponar Josef ZAM4701 302.12 1. 98.99( 3) 87.12( 3) 82.88( 5) 99.24( 2)103.89( 1)
4 Tobiška Václav ZAM4401 301.60 1. 99.03( 2)108.81( 1) 83.34( 4) 72.20( 7) 93.76( 6)
5 Bílek Vratislav SJC4801 295.62 2. 98.23( 4) 98.54( P) 98.85( 2)
6 Seidl Karel SRK4301 283.08 4. 86.37( 6) 94.36( P) 75.43( 6) 93.00( 4) 95.72( 4)
7 Vítek Zdeněk SRK4701 277.70 3. 81.59( 7) 92.57( P) 91.79( 3) 85.20( 6) 93.34( 7)
8 Havlík Jaroslav SJC3601 261.17 5. 79.51( 8) 87.06( P) 94.60( 5)
9 Sokolář Zdeněk SNA4501 246.63 4. 91.40( 5) 84.98( 4) 70.25( 9)
10 Mikulecký Jan PHK3801 199.86 7. 66.62( P) 69.10( 7) 64.14(10)
11 Novotný Petr PHK3802 182.54 5. 60.85( P) 75.69( 5) 46.00( 9) 37.17(12)
12 Vykysalý František PHK3002 172.16 7. 57.39( P) 65.39( 7) 49.38( 8)
13 Weber Petr PHK3901 171.44 6. 57.15( P) 68.40( 6) 0.00(11) 45.89(11)
14 Málek Josef LPU3901 122.64 8. 34.81( 9) 49.11( 8) 38.72(10)
15 Rejmont Milan LTU4801 107.35 1. 107.35( 1)