Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.09.2019
Místo konání:
Červená Voda-Šanov
Pořadatel:
ZAM - OB TJ Sokol Žamberk
Mapa:
Jeřábek
Ředitel závodu:
Fikejs Vladimír - R3
Hlavní rozhodčí:
Levý Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Nožka Radek - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H70C     HDR     P     T    
D10N
2.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháčková Lucie SHK1155 OK Slavia Hradec Králové 37:29
2. Pozdílková Zuzana PHK0952 OK 99 Hradec Králové 38:27 + 0:58
3. Horáková Eliška PHK1152 OK 99 Hradec Králové 39:13 + 1:44
4. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 39:31 + 2:02
5. Pozdílková Kateřina PHK1251 OK 99 Hradec Králové 40:41 + 3:12
6. Zapletalová Anna KON0979 KOB Konice 43:51 + 6:22
7. Rutová Renata PHK0959 OK 99 Hradec Králové 43:58 + 6:29
8. Šumberová Gabriela PHK1058 OK 99 Hradec Králové 44:28 + 6:59
9. Stryková Johana LPU1151 OK Lokomotiva Pardubice 44:45 + 7:16
10. Linderová Ema PHK1059 OK 99 Hradec Králové 47:08 + 9:39
11. Bábková Amálie PTE1051 TJ Sokol Ptení 51:52 + 14:23
12. Matějková Eliška SNA1153 TJ START Náchod 52:08 + 14:39
13. Ondrušová Leona PHK0954 OK 99 Hradec Králové 56:27 + 18:58
14. Holá Veronika SBR1050 SKOB Bruntál 57:02 + 19:33
15. Pilgrová Alexandra CET0951 TJ Loko Česká Třebová 59:11 + 21:42
16. Matrasová Marie CHT1451 OOB SK Chrast 62:19 + 24:50
17. Odvodyová Nikola LPU1252 OK Lokomotiva Pardubice 63:34 + 26:05
18. Šlesingerová Nela KUO0951 KOB Ústí nad Orlicí 73:00 + 35:31
19. Čečková Barbora SHK1151 OK Slavia Hradec Králové 78:12 + 40:43
Kay Leila LPU1155 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Stryková Zuzana LPU1351 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Besedová Magdaléna PHK1252 OK 99 Hradec Králové DISK
D10C
2.40 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 21:43
2. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 21:54 + 0:11
3. Macháčková Tereza LPU0951 OK Lokomotiva Pardubice 23:15 + 1:32
4. Kvapilová Markéta PHK0950 OK 99 Hradec Králové 23:39 + 1:56
5. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 23:54 + 2:11
6. Hýblová Eliška JPV0952 Oddíl OS SK Prostějov 24:00 + 2:17
7. Jordánová Nelly KSU1050 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:34 + 3:51
8. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 25:44 + 4:01
9. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 25:47 + 4:04
10. Netopilová Simona VAM0950 OB Vamberk 25:50 + 4:07
11. Luterová Laura PLU1051 TJ SOKOL Plumlov 25:53 + 4:10
12. Lepšová Julie SRK1152 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:59 + 4:16
13. Froschová Magdaléna LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 26:37 + 4:54
14. Kočandrlová Natálie KSU0979 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:20 + 5:37
15. Renská Adéla SNA0951 TJ START Náchod 27:38 + 5:55
16. Kubíčková Magdalena UOL1150 SOB Olomouc 28:12 + 6:29
17. Fukátková Ludmila LPU1053 OK Lokomotiva Pardubice 28:23 + 6:40
18. Tomanková Alice KSU0959 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:21 + 7:38
19. Seligrová Pavlína PHK0957 OK 99 Hradec Králové 29:45 + 8:02
20. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 31:43 + 10:00
21. Macháčková Eliška LPU1153 OK Lokomotiva Pardubice 32:35 + 10:52
22. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 33:07 + 11:24
23. Paloncý Adéla KSU0950 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:28 + 14:45
24. Špačková Kristýna KOR0951 OB DDM Kostelec nad Orlicí 37:29 + 15:46
25. Kvapilová Simona PHK1150 OK 99 Hradec Králové 44:29 + 22:46
26. Kopecká Tereza UOL1050 SOB Olomouc 45:11 + 23:28
27. Čapková Kateřina LTU1050 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:21 + 24:38
28. Říhová Eliška SRK0952 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:58 + 25:15
29. Besedová Barborka PHK1051 OK 99 Hradec Králové 49:31 + 27:48
30. Mojžíšová Nela PHK1053 OK 99 Hradec Králové 53:06 + 31:23
31. Růžičková Magda PHK0951 OK 99 Hradec Králové 56:26 + 34:43
32. Kvašová Kateřina UOL1051 SOB Olomouc 63:30 + 41:47
D12C
2.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 21:34
2. Podlešáková Monika PHK0752 OK 99 Hradec Králové 22:49 + 1:15
3. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 23:48 + 2:14
4. Tichá Alexandra LPU0757 OK Lokomotiva Pardubice 24:09 + 2:35
5. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 24:13 + 2:39
6. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 24:35 + 3:01
7. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:44 + 3:10
8. Dvořáková Ema KON0777 KOB Konice 25:05 + 3:31
9. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 25:22 + 3:48
10. Matoušková Johana STE0751 SK SKI-OB Šternberk 26:05 + 4:31
11. Janků Karolína UOL0751 SOB Olomouc 26:17 + 4:43
12. Chlupáčová Anežka SHK0760 OK Slavia Hradec Králové 26:27 + 4:53
13. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 27:02 + 5:28
14. Reichlová Pavla KSU0888 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:26 + 5:52
15. Málková Michaela PHK0853 OK 99 Hradec Králové 27:50 + 6:16
16. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 28:17 + 6:43
17. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 28:18 + 6:44
18. Hamáčková Táňa STH0754 SK Studenec 29:02 + 7:28
19. Otrubová Karolína PLU0888 TJ SOKOL Plumlov 29:43 + 8:09
20. Dominová Julie LPU0857 OK Lokomotiva Pardubice 30:05 + 8:31
21. Balcarová Olga SNA0851 TJ START Náchod 30:27 + 8:53
22. Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:09 + 9:35
23. Bulušková Barbora STH0750 SK Studenec 32:35 + 11:01
24. Vavrdová Karolína PTE0880 TJ Sokol Ptení 32:49 + 11:15
25. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 34:47 + 13:13
26. Bartášková Karolína ASU0799 Magnus Orienteering 34:57 + 13:23
27. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 35:11 + 13:37
28. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 38:31 + 16:57
29. Stavrinou Kristýna SRK0751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:13 + 17:39
30. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 40:50 + 19:16
31. Slezáková Vendula PLU0854 TJ SOKOL Plumlov 41:21 + 19:47
32. Rozsívalová Adéla KON0760 KOB Konice 43:09 + 21:35
33. Hlavsová Tereza SHK0857 OK Slavia Hradec Králové 43:37 + 22:03
34. Hanlová Kristýna SRK0752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:11 + 23:37
35. Ondrušová Zuzana PHK0757 OK 99 Hradec Králové 46:53 + 25:19
36. Kučerová Klaudie STE0853 SK SKI-OB Šternberk 47:51 + 26:17
37. Dobiášová Johana SHK0856 OK Slavia Hradec Králové 49:08 + 27:34
38. Janáčková Michaela LPU0759 OK Lokomotiva Pardubice 51:13 + 29:39
39. Reichlová Lucie KSU0850 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:56 + 36:22
40. Macková Šárka SNA0850 TJ START Náchod 58:14 + 36:40
41. Šestáková Tereza UOL0851 SOB Olomouc 59:52 + 38:18
42. Vrbová Marie PTE0850 TJ Sokol Ptení 63:46 + 42:12
43. Balvanová Vendula JPV0750 Oddíl OS SK Prostějov 79:37 + 58:03
D12D
2.40 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Lucie CET0751 TJ Loko Česká Třebová 28:09
2. Kubíková Adéla LPU0761 OK Lokomotiva Pardubice 30:37 + 2:28
3. Musilová Johana KUO0899 KOB Ústí nad Orlicí 38:36 + 10:27
4. Julišová Kateřina ZAM0851 OB TJ Sokol Žamberk 38:37 + 10:28
5. Němcová Kateřina ZAM0852 OB TJ Sokol Žamberk 41:16 + 13:07
6. Stará Magdalena LPU0755 OK Lokomotiva Pardubice 44:50 + 16:41
7. Čížková Alena SHK0851 OK Slavia Hradec Králové 62:07 + 33:58
D14C
3.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 34:14
2. Jílková Lenka UOL0654 SOB Olomouc 40:44 + 6:30
3. Rážová Aneta PHK0662 OK 99 Hradec Králové 41:53 + 7:39
4. Otrubová Anna PLU0577 TJ SOKOL Plumlov 43:26 + 9:12
5. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 44:06 + 9:52
6. Výchová Veronika KOR0550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 44:29 + 10:15
7. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:49 + 10:35
8. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 45:27 + 11:13
9. Šaňáková Marie UOL0651 SOB Olomouc 45:33 + 11:19
10. Šumberová Johana PHK0565 OK 99 Hradec Králové 46:06 + 11:52
11. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 46:49 + 12:35
12. Mikošková Marie STE0552 SK SKI-OB Šternberk 47:09 + 12:55
13. Dvořáková Kateřina LPU0656 OK Lokomotiva Pardubice 47:24 + 13:10
14. Navrátilová Marie ASU0599 Magnus Orienteering 47:36 + 13:22
15. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 49:42 + 15:28
16. Chrtková Anežka PHK0658 OK 99 Hradec Králové 51:02 + 16:48
17. Kubíková Magdaléna LPU0566 OK Lokomotiva Pardubice 51:17 + 17:03
18. Dráčová Barbora UOL0652 SOB Olomouc 51:29 + 17:15
19. Malínská Nela SJC0650 Sportcentrum Jičín 52:25 + 18:11
20. Zatloukalová Julie STE0650 SK SKI-OB Šternberk 53:22 + 19:08
21. Doudová Alžběta PHK0554 OK 99 Hradec Králové 55:47 + 21:33
22. Mikysková Adéla VAM0550 OB Vamberk 55:49 + 21:35
23. Košková Martina SHK0652 OK Slavia Hradec Králové 56:13 + 21:59
24. Pazderníková Zdeňka ASU0698 Magnus Orienteering 56:21 + 22:07
25. Kay Nathalie LPU0559 OK Lokomotiva Pardubice 56:42 + 22:28
26. Holubářová Viktorie KUO0599 KOB Ústí nad Orlicí 57:01 + 22:47
27. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 57:04 + 22:50
28. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 58:58 + 24:44
29. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 OB Vamberk 58:59 + 24:45
30. Kadaníková Tereza LPU0552 OK Lokomotiva Pardubice 59:18 + 25:04
31. Dvořáková Anežka LPU0556 OK Lokomotiva Pardubice 59:26 + 25:12
32. Mimrová Kateřina CHC0658 K.O.B. Choceň 59:31 + 25:17
33. Dostálová Barbora VRL0553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:53 + 25:39
34. Tomášová Anna SRK0554 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:37 + 27:23
35. Müllerová Marie KSU0565 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:08 + 27:54
36. Vošahlíková Ema LPU0663 OK Lokomotiva Pardubice 63:15 + 29:01
37. Barcalová Iva CHC0655 K.O.B. Choceň 64:13 + 29:59
38. Stryková Karolína KSU0656 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:18 + 32:04
39. Sádovská Anežka LPU0562 OK Lokomotiva Pardubice 66:23 + 32:09
40. Konečná Julie KSU0550 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:52 + 33:38
41. Šafrová Lenka CHC0654 K.O.B. Choceň 70:17 + 36:03
42. Moskvová Agáta ZLH0550 OOB TJ Zlaté Hory 72:57 + 38:43
43. Venusová Anna STE0554 SK SKI-OB Šternberk 76:32 + 42:18
44. Pattermanová Magdalena KSU0660 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 76:42 + 42:28
45. Kynclová Andrea LTU0651 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 77:46 + 43:32
46. Kopecká Nela UOL0650 SOB Olomouc 78:21 + 44:07
47. Přikrylová Ivana JPV0653 Oddíl OS SK Prostějov 85:39 + 51:25
48. Přikrylová Jana JPV0652 Oddíl OS SK Prostějov 89:38 + 55:24
Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové DISK
Holcová Nikola LPU0660 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Procházková Doubravka ADA0651 OOB Spartak Adamov DISK
Krummerová Veronika CHC0652 K.O.B. Choceň DISK
Plachá Aneta JPV0555 Oddíl OS SK Prostějov DISK
D14D
2.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janáčková Tereza LPU0558 OK Lokomotiva Pardubice 60:14
2. Hanlová Nikola SRK0553 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:30 + 1:16
3. Šlesingerová Sára KUO0551 KOB Ústí nad Orlicí 88:20 + 28:06
D16C
4.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zamouřilová Anežka PHK0354 OK 99 Hradec Králové 43:43
2. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 47:52 + 4:09
3. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:57 + 5:14
4. Adámková Klára JIL0452 OK Jilemnice 49:57 + 6:14
5. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 50:30 + 6:47
6. Lubrichová Veronika STE0451 SK SKI-OB Šternberk 51:23 + 7:40
7. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 51:52 + 8:09
8. Černochová Michaela PLU0351 TJ SOKOL Plumlov 52:30 + 8:47
9. Janečková Adéla PLU0452 TJ SOKOL Plumlov 53:22 + 9:39
10. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 54:05 + 10:22
10. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 54:05 + 10:22
12. Petrásová Hana LPU0380 OK Lokomotiva Pardubice 55:23 + 11:40
13. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 56:47 + 13:04
14. Kosinová Kristýna SJC0453 Sportcentrum Jičín 57:07 + 13:24
15. Šánová Julie KSU0494 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:15 + 14:32
16. Heclová Marie KSU0454 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:57 + 19:14
17. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 63:55 + 20:12
18. Brumlichová Kristýna NPA0351 SK LOB Nová Paka 68:49 + 25:06
19. Vrábelová Hana PHK0454 OK 99 Hradec Králové 70:11 + 26:28
20. Murínová Markéta KSU0383 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:43 + 29:00
21. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:28 + 31:45
22. Stohanzlová Kristýna LPU0356 OK Lokomotiva Pardubice 76:35 + 32:52
23. Maršounová Jana SHK0454 OK Slavia Hradec Králové 89:04 + 45:21
24. Víchová Sára CHC0455 K.O.B. Choceň 103:44 + 60:01
D18C
4.70 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 53:13
2. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 55:03 + 1:50
3. Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice 63:53 + 10:40
D21C
7.10 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6198
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 66:58 6952
2. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 80:32 + 13:34 5849
3. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 81:12 + 14:14 5795
4. Škodová Šárka LTU8951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 84:43 + 17:45 5509
5. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 85:06 + 18:08 5477
6. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 88:17 + 21:19 5219
7. Matoušková Jana STE7951 SK SKI-OB Šternberk 98:33 + 31:35 4384
8. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 98:54 + 31:56 4355
9. Pšenčíková Adéla KSU0050 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 101:35 + 34:37 4137
10. Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 106:43 + 39:45 3720
11. Gallová Veronika STH0053 SK Studenec 111:42 + 44:44 3315
12. Škrabalová Šárka KON9888 KOB Konice 132:42 + 65:44 1607
13. Potočková Hana KUO9051 KOB Ústí nad Orlicí 141:48 + 74:50 867
Hlaváčková Petra PHK0052 OK 99 Hradec Králové DISK 0
D21D
4.70 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kodytková Iva VAM7751 OB Vamberk 79:22
2. Dubská Veronika NER xxx 94:19 + 14:57
3. Habigerová Radka KSU9559 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 102:26 + 23:04
4. Vojtěchová Eva HOR8899 TJ Jiskra Hořice 105:23 + 26:01
5. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 116:16 + 36:54
D35C
5.20 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lučanová Marta LPU7957 OK Lokomotiva Pardubice 51:33
2. Smutná Jana VAM6251 OB Vamberk 55:41 + 4:08
3. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 56:01 + 4:28
4. Otrubová Johana PLU7852 TJ SOKOL Plumlov 56:57 + 5:24
5. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 57:28 + 5:55
6. Novotná Kateřina PHK8252 OK 99 Hradec Králové 58:32 + 6:59
7. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 59:16 + 7:43
8. Vandasová Markéta VAM7250 OB Vamberk 61:38 + 10:05
9. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:44 + 10:11
10. Suchá Eva SHK7851 OK Slavia Hradec Králové 66:05 + 14:32
11. Myslivcová Lenka SHK7051 OK Slavia Hradec Králové 66:45 + 15:12
12. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 66:56 + 15:23
13. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 67:36 + 16:03
14. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 68:16 + 16:43
15. Kubíčková Eva UOL7752 SOB Olomouc 69:38 + 18:05
16. Krčová Martina KSU7272 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:29 + 18:56
17. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:58 + 19:25
18. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:30 + 20:57
19. Tomanková Martina KSU7552 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:04 + 21:31
20. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 75:17 + 23:44
21. Pattermanová Ivana KSU7551 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 77:05 + 25:32
22. Plachá Andrea JPV7676 Oddíl OS SK Prostějov 82:16 + 30:43
23. Poláčková Monika JPV7552 Oddíl OS SK Prostějov 89:31 + 37:58
24. Čapková Eva LTU7852 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 90:36 + 39:03
25. Marková Eva STE7550 SK SKI-OB Šternberk 95:06 + 43:33
26. Kubečková Terezie LIP7650 SOS Mamuti z Lipovky 96:29 + 44:56
27. Štáblová Michaela KSU7787 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 98:00 + 46:27
28. Lubrichová Eva STE7556 SK SKI-OB Šternberk 100:41 + 49:08
29. Rozsívalová Petra KON8063 KOB Konice 108:17 + 56:44
30. Maťátková Marcela STE7159 SK SKI-OB Šternberk 109:26 + 57:53
31. Navrátilová Helena ASU7799 Magnus Orienteering 109:35 + 58:02
32. Kopecká Jitka UOL7750 SOB Olomouc 109:40 + 58:07
33. Benešová Petra KON7575 KOB Konice 111:24 + 59:51
34. Kvapilová Zuzana PHK7853 OK 99 Hradec Králové 123:16 + 71:43
35. Good Ludmila SBR8050 SKOB Bruntál 174:34 + 123:01
36. Přikrylová Jitka JPV7979 Oddíl OS SK Prostějov 178:42 + 127:09
Melounková Lucie PHK8054 OK 99 Hradec Králové DISK
D35D
4.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 56:31
2. Šafářová Ivana CET8051 TJ Loko Česká Třebová 56:50 + 0:19
3. Kunartová Lenka PHK7852 OK 99 Hradec Králové 58:06 + 1:35
4. Petrásová Simona LPU7556 OK Lokomotiva Pardubice 60:51 + 4:20
5. Zitková Radka LPU7958 OK Lokomotiva Pardubice 61:31 + 5:00
6. Linková Eva STH7753 SK Studenec 62:38 + 6:07
7. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 63:46 + 7:15
8. Cejpková Lenka SRK7652 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:48 + 7:17
9. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 66:53 + 10:22
10. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 67:21 + 10:50
11. Lapáčková Soňa SHK7651 OK Slavia Hradec Králové 67:47 + 11:16
12. Mudruňková Romana VAM7752 OB Vamberk 73:23 + 16:52
13. Besedová Petra PHK7654 OK 99 Hradec Králové 74:51 + 18:20
14. Špačková Veronika KOR7651 OB DDM Kostelec nad Orlicí 77:39 + 21:08
15. Smolíková Kateřina KSU7793 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 78:27 + 21:56
16. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 78:46 + 22:15
17. Gallová Helena STH7750 SK Studenec 79:11 + 22:40
18. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 79:49 + 23:18
19. Podlešáková Markéta PHK7851 OK 99 Hradec Králové 80:54 + 24:23
20. Juřinová Radka KSU8060 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 82:35 + 26:04
21. Paloncý Jana KSU7878 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 83:03 + 26:32
22. Tichá Kateřina KOR7550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 84:20 + 27:49
23. Dvořáková Zuzana LPU7559 OK Lokomotiva Pardubice 84:31 + 28:00
24. Kuchařová Anna 0130002 Psí Tým 85:08 + 28:37
25. Drhlíková Markéta VAM8250 OB Vamberk 92:23 + 35:52
26. Mikysková Ilona VAM7550 OB Vamberk 92:39 + 36:08
27. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 94:43 + 38:12
28. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 96:37 + 40:06
29. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 100:28 + 43:57
30. Nimshausová Hana 0050001 HaNi 102:48 + 46:17
31. Kubištová Lenka KUN7650 TJ Sokol Kunvald 110:55 + 54:24
Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Langrová Lenka KOR7450 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Musilová Jana KUO7551 KOB Ústí nad Orlicí DISK
D45C
3.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:39
2. Sedlářová Pavla AOP7052 Orientační Běh Opava 41:56 + 1:17
3. Ostřanská Iveta SSU6591 SK Severka Šumperk 47:29 + 6:50
4. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 47:55 + 7:16
5. Jarošová Petra ZPV6666 KOB ZPV Prostějov 48:06 + 7:27
6. Slavíková Lenka TVR7350 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 48:49 + 8:10
7. Kostková Jana AOP7151 Orientační Běh Opava 48:56 + 8:17
8. Rykalová Jitka VAM7251 OB Vamberk 50:25 + 9:46
9. Loukotová Andrea HOR7350 TJ Jiskra Hořice 51:22 + 10:43
10. Fajkusová Jitka JPV6773 Oddíl OS SK Prostějov 51:42 + 11:03
11. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:01 + 11:22
12. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 56:10 + 15:31
13. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:35 + 16:56
14. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 57:49 + 17:10
15. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 58:17 + 17:38
16. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 60:42 + 20:03
17. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 63:02 + 22:23
18. Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov 63:42 + 23:03
19. Mikošková Iveta STE7150 SK SKI-OB Šternberk 65:29 + 24:50
20. Švancárová Helena KSU7252 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:55 + 28:16
21. Ženčáková Marie 0060002 ASPV OA Šumperk 71:14 + 30:35
22. Šimková Hana UOL6653 SOB Olomouc 80:11 + 39:32
23. Šneiderová Lucie ASU7498 Magnus Orienteering 80:44 + 40:05
24. Strachotová Eva ASU6099 Magnus Orienteering 82:30 + 41:51
25. Seidenglanzová Irena SSU7450 SK Severka Šumperk 84:28 + 43:49
26. Hýblová Iveta JPV7474 Oddíl OS SK Prostějov 102:11 + 61:32
Novotná Jitka ZLH7050 OOB TJ Zlaté Hory DISK
Koberová Lenka LPU6954 OK Lokomotiva Pardubice 33:00 +
Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:56 +
D45D
3.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Reichlová Jiřina KSU7499 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:28
2. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 66:05 + 8:37
3. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 66:50 + 9:22
4. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 67:05 + 9:37
5. Vaňurová Marcela HOR6850 TJ Jiskra Hořice 68:22 + 10:54
6. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 69:39 + 12:11
7. Raková Miroslava SHK7250 OK Slavia Hradec Králové 70:24 + 12:56
8. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 70:33 + 13:05
9. Kulová Jana VAM6550 OB Vamberk 71:23 + 13:55
10. Veverková Yveta VAM6452 OB Vamberk 72:29 + 15:01
11. Šabatová Jana SRK6853 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 74:40 + 17:12
12. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 76:01 + 18:33
13. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 76:04 + 18:36
14. Vodičková Lenka LPU7357 OK Lokomotiva Pardubice 76:24 + 18:56
15. Christophová Dagmar SRK6852 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 78:27 + 20:59
16. Hančová Hana VRL5652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 82:51 + 25:23
17. Kološová Jana LPU6653 OK Lokomotiva Pardubice 85:35 + 28:07
18. Žáková Marcela LPU7053 OK Lokomotiva Pardubice 86:05 + 28:37
19. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 86:26 + 28:58
20. Záveská Anna CET6450 TJ Loko Česká Třebová 87:58 + 30:30
21. Dostálová Kateřina VRL7254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 145:21 + 87:53
D55C
3.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Zdenka SSU6091 SK Severka Šumperk 47:53
2. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 49:28 + 1:35
3. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 52:30 + 4:37
4. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:42 + 4:49
5. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 54:45 + 6:52
6. Štrajtová Zuzana UOL6452 SOB Olomouc 56:36 + 8:43
7. Janošíková Jaroslava UOL5858 SOB Olomouc 56:45 + 8:52
8. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 56:57 + 9:04
9. Czaschová Irena SBR6150 SKOB Bruntál 58:09 + 10:16
10. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 60:58 + 13:05
11. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 63:02 + 15:09
12. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 64:00 + 16:07
13. Tichá Jiřina DOB6050 KOB Dobruška 69:30 + 21:37
14. Zvěřinová Darina SNA5952 TJ START Náchod 89:31 + 41:38
15. Dudíková Eva JPV5757 Oddíl OS SK Prostějov 92:08 + 44:15
16. Künstlerová Milada UOL5651 SOB Olomouc 104:17 + 56:24
D55D
2.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baštová Alena LPU5752 OK Lokomotiva Pardubice 48:58
2. Filipová Dagmar SHK5651 OK Slavia Hradec Králové 54:45 + 5:47
3. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 58:17 + 9:19
4. Vondráčková Zdeňka SNA6251 TJ START Náchod 62:02 + 13:04
5. Lulayová Věra LPU5651 OK Lokomotiva Pardubice 67:51 + 18:53
6. Mikysková Hana SNA5651 TJ START Náchod 72:26 + 23:28
7. Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 74:58 + 26:00
8. Smrčková Olga LPU6055 OK Lokomotiva Pardubice 83:05 + 34:07
9. Remešová Alena DOB6150 KOB Dobruška 85:54 + 36:56
D65C
2.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 54:33
2. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:04 + 0:31
3. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 64:07 + 9:34
4. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 OOB TJ Zlaté Hory 67:45 + 13:12
5. Novotná Ludmila ZLH4850 OOB TJ Zlaté Hory 80:24 + 25:51
H10N
2.50 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valenta Jakub JIL0902 OK Jilemnice 32:34
2. Mrkvica Jan ZLH1100 OOB TJ Zlaté Hory 37:34 + 5:00
3. Seidl Josef LTU1100 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:31 + 10:57
4. Domin Ondřej LPU1103 OK Lokomotiva Pardubice 50:16 + 17:42
5. Jičínský Antonín SRK1101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:05 + 18:31
6. Nonner Hynek JIL0903 OK Jilemnice 54:03 + 21:29
7. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 58:32 + 25:58
8. Nonner Prokop JIL1101 OK Jilemnice 62:11 + 29:37
9. Vrba Antonín PTE1001 TJ Sokol Ptení 63:38 + 31:04
10. Maláč Petr KSU1131 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:17 + 31:43
11. Střída Antonín 0070001 Střídovi 67:03 + 34:29
Podlešák Martin xxx xxx DISK
Lučan Ondřej LPU1101 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Mojžíš Radovan PHK1200 OK 99 Hradec Králové DISK
Kolomý Viliam ZAM OB TJ Sokol Žamberk DISK
Macháček Jakub SHK1202 OK Slavia Hradec Králové DISK
Šlambora Vít SHK1101 OK Slavia Hradec Králové DISK
Krtička Antonín SSU1000 SK Severka Šumperk DISK
H10C
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušek Jan STE0909 SK SKI-OB Šternberk 19:37
2. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 20:34 + 0:57
3. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 20:59 + 1:22
4. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 22:38 + 3:01
5. Čihák Jakub HOR0901 TJ Jiskra Hořice 22:42 + 3:05
6. Jakubský David SHK0905 OK Slavia Hradec Králové 23:18 + 3:41
7. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 23:52 + 4:15
8. Renský Matěj SNA0903 TJ START Náchod 25:20 + 5:43
9. Chrtek Jan PHK1100 OK 99 Hradec Králové 25:23 + 5:46
10. Štábl Vít KSU1100 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:58 + 6:21
11. Kobík Kryštof LTU0901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:19 + 6:42
12. Vlach Antonín SJC0903 Sportcentrum Jičín 27:19 + 7:42
13. Kárník Štěpán LPU1002 OK Lokomotiva Pardubice 27:21 + 7:44
14. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 27:30 + 7:53
15. Brož Jindřich LTU0903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:04 + 8:27
16. Procházka Ferdinand ADA1001 OOB Spartak Adamov 29:18 + 9:41
17. Jordán Dominik KSU1000 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:41 + 11:04
17. Kupilík Vít ZBM0911 SK Žabovřesky Brno 30:41 + 11:04
19. Maloch David LPU0905 OK Lokomotiva Pardubice 30:53 + 11:16
20. Šafář Jakub CET1103 TJ Loko Česká Třebová 31:16 + 11:39
21. Lutera Oliver PLU1001 TJ SOKOL Plumlov 31:17 + 11:40
22. Lučan Matěj LPU0903 OK Lokomotiva Pardubice 32:51 + 13:14
23. Marek Martin STE1100 SK SKI-OB Šternberk 33:12 + 13:35
24. Macek Vojtěch SNA0901 TJ START Náchod 36:36 + 16:59
25. Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice 36:58 + 17:21
26. Pochop Václav STH0902 SK Studenec 39:12 + 19:35
27. Šíma Antonín SRK1001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:22 + 23:45
28. Štefanik Marek SHK1007 OK Slavia Hradec Králové 59:49 + 40:12
29. Stojaník Zdeněk KSU0919 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:26 + 41:49
30. Jäckel Maxmilián KSU1020 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:11 + 53:34
31. Plachý Matyáš JPV1010 Oddíl OS SK Prostějov 94:00 + 74:23
Severa Matyáš PHK1004 OK 99 Hradec Králové DISK
Vlček Antonín KSU1121 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H12C
2.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 18:28
2. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 20:30 + 2:02
3. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:22 + 4:54
4. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 23:36 + 5:08
5. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 24:37 + 6:09
6. Světnický Antonín STE0800 SK SKI-OB Šternberk 24:47 + 6:19
7. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 26:03 + 7:35
8. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 27:00 + 8:32
9. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 28:25 + 9:57
10. Paloncý Jan KSU0808 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:36 + 10:08
11. Macek Vojtěch ASU0748 Magnus Orienteering 28:42 + 10:14
12. Mrkvica Václav ZLH0800 OOB TJ Zlaté Hory 29:09 + 10:41
13. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 29:58 + 11:30
14. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 30:19 + 11:51
15. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 30:49 + 12:21
16. Kubeček Antonín LIP0800 SOS Mamuti z Lipovky 32:18 + 13:50
17. Goláň František LPU0803 OK Lokomotiva Pardubice 32:25 + 13:57
18. Šeps Miroslav SRK0801 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:31 + 14:03
19. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 34:10 + 15:42
20. Šneider Kvido ASU0749 Magnus Orienteering 34:20 + 15:52
21. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 34:49 + 16:21
22. Navrátil Pavel ASU0747 Magnus Orienteering 35:00 + 16:32
23. Seligr Lukáš PHK0709 OK 99 Hradec Králové 36:37 + 18:09
24. Sekanina Ondřej ASU0745 Magnus Orienteering 36:53 + 18:25
25. Schejbal Filip LPU0711 OK Lokomotiva Pardubice 37:30 + 19:02
26. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 37:59 + 19:31
27. Čapek Karel LTU0801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:05 + 19:37
28. Šlambora Kryštof SHK0806 OK Slavia Hradec Králové 38:12 + 19:44
29. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 38:14 + 19:46
30. Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín 38:46 + 20:18
31. Kujal Josef PHK0703 OK 99 Hradec Králové 39:12 + 20:44
32. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 40:06 + 21:38
33. Pochop Petr STH0701 SK Studenec 40:43 + 22:15
34. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 41:08 + 22:40
35. Ježek Martin LPU0701 OK Lokomotiva Pardubice 42:33 + 24:05
36. Hrůza Ondřej LTU0703 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:42 + 26:14
37. Holý Štěpán SBR0802 SKOB Bruntál 45:08 + 26:40
38. Pánek Ondřej SSU0702 SK Severka Šumperk 45:58 + 27:30
39. Macháček Tomáš SHK0811 OK Slavia Hradec Králové 46:46 + 28:18
40. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:55 + 29:27
41. Winter Ondřej PHK0707 OK 99 Hradec Králové 49:09 + 30:41
42. Zapletal Tomáš KUO0701 KOB Ústí nad Orlicí 49:21 + 30:53
43. Karásek Šimon SJC0804 Sportcentrum Jičín 50:31 + 32:03
44. Štefanik Jan SHK0705 OK Slavia Hradec Králové 54:04 + 35:36
45. Mikoška Jan STE0807 SK SKI-OB Šternberk 54:39 + 36:11
46. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 55:44 + 37:16
47. Marek Vít KSU0838 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:45 + 44:17
48. Juřina Marek KSU0828 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:51 + 44:23
49. Kubíček Vavřinec UOL0801 SOB Olomouc 64:48 + 46:20
50. Plachý Ondřej JPV0707 Oddíl OS SK Prostějov 66:36 + 48:08
51. Kubeš David PLU0800 TJ SOKOL Plumlov 78:37 + 60:09
52. Novotný Jakub PLU0804 TJ SOKOL Plumlov 96:04 + 77:36
Král Ondřej ASU0746 Magnus Orienteering DISK
Schejbal Matyáš LPU0710 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Penka Matěj STE0705 SK SKI-OB Šternberk DISK
H12D
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kadaník Petr LPU0802 OK Lokomotiva Pardubice 31:06
2. Baláž Viktor SHK0803 OK Slavia Hradec Králové 35:50 + 4:44
3. Borovec Šimon CHC0701 K.O.B. Choceň 37:27 + 6:21
4. Marek Bořivoj KOR0701 OB DDM Kostelec nad Orlicí 38:15 + 7:09
5. Pachel Jiří ZAM0801 OB TJ Sokol Žamberk 39:56 + 8:50
6. Auersvald Daniel JIL0804 OK Jilemnice 41:37 + 10:31
7. Čečka Vojtěch SHK0804 OK Slavia Hradec Králové 42:55 + 11:49
8. Vích Ondřej CHC0801 K.O.B. Choceň 44:17 + 13:11
9. Jirouš Matouš JIL0805 OK Jilemnice 44:39 + 13:33
H14C
3.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 33:19
2. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:33 + 2:14
3. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 36:02 + 2:43
4. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 36:57 + 3:38
5. Fajfr Marek ZAM0602 OB TJ Sokol Žamberk 37:53 + 4:34
6. Otruba František PLU0501 TJ SOKOL Plumlov 38:00 + 4:41
7. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 38:47 + 5:28
8. Jordán Alexandr KSU0626 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:56 + 5:37
9. Černoch Martin PLU0500 TJ SOKOL Plumlov 39:15 + 5:56
10. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 40:02 + 6:43
11. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 40:38 + 7:19
12. Štorek Jan JPV0505 Oddíl OS SK Prostějov 41:17 + 7:58
13. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:21 + 8:02
14. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 42:07 + 8:48
15. Bláha Adam KSU0525 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:51 + 9:32
16. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 43:15 + 9:56
17. Stavrinou David SRK0506 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:46 + 10:27
18. Štábl Patrik KSU0606 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:16 + 10:57
19. Šána Robert KSU0616 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:53 + 11:34
20. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 45:05 + 11:46
21. Stohanzl Patrik LPU0510 OK Lokomotiva Pardubice 45:06 + 11:47
22. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:16 + 11:57
23. Dlabola Jakub SJC0602 Sportcentrum Jičín 46:12 + 12:53
24. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 47:29 + 14:10
25. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 48:56 + 15:37
26. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 49:12 + 15:53
27. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 49:35 + 16:16
28. Flos Tomáš LPU0633 OK Lokomotiva Pardubice 52:14 + 18:55
29. Pirkl Jakub CHC0503 K.O.B. Choceň 52:49 + 19:30
30. Soldán Robin PLU0600 TJ SOKOL Plumlov 53:33 + 20:14
31. Jirout Jan CHC0601 K.O.B. Choceň 56:02 + 22:43
32. Vlach František SJC0603 Sportcentrum Jičín 57:13 + 23:54
33. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:19 + 25:00
34. Sádovský Jáchym LPU0508 OK Lokomotiva Pardubice 60:42 + 27:23
35. Šimerda Václav SRK0605 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:05 + 28:46
36. Nimshaus Viktor CHC0502 K.O.B. Choceň 68:09 + 34:50
37. Dvořák Štěpán KON0537 KOB Konice 69:31 + 36:12
38. Šesták Jakub UOL0601 SOB Olomouc 70:37 + 37:18
39. Sedláček David KOR0502 OB DDM Kostelec nad Orlicí 79:30 + 46:11
40. Hostinský Matěj LPU0604 OK Lokomotiva Pardubice 81:30 + 48:11
41. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 83:06 + 49:47
42. Slavík Ondřej TVR0500 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 87:10 + 53:51
H14D
2.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Marek SHK0505 OK Slavia Hradec Králové 37:27
2. Severa Lukáš PHK0603 OK 99 Hradec Králové 44:22 + 6:55
3. Kotyk Vojtěch LTU0503 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:18 + 24:51
Hájek Matěj LPU0412 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H16C
5.40 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Jindřich KON0404 KOB Konice 45:46
2. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 46:06 + 0:20
3. Stryk Štěpán KSU0306 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:11 + 3:25
4. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 50:25 + 4:39
5. Štábl Adam KSU0401 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:47 + 8:01
6. Jakubský Adam SHK0406 OK Slavia Hradec Králové 54:23 + 8:37
7. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 54:56 + 9:10
8. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 55:00 + 9:14
9. Váňa Vojtěch LPU0312 OK Lokomotiva Pardubice 55:23 + 9:37
10. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:36 + 9:50
11. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 56:18 + 10:32
12. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 56:24 + 10:38
13. Šimek Jakub CHC0303 K.O.B. Choceň 59:12 + 13:26
14. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:56 + 15:10
15. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 62:24 + 16:38
16. Langr Jakub KOR0401 OB DDM Kostelec nad Orlicí 62:59 + 17:13
17. Patterman Prokop KSU0333 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:09 + 18:23
18. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 68:02 + 22:16
19. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 68:54 + 23:08
20. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:06 + 23:20
21. Krampla Michal Jan UOL0302 SOB Olomouc 69:08 + 23:22
22. Novotný Erik ZLH0301 OOB TJ Zlaté Hory 72:31 + 26:45
23. Kolátor Vojtěch HOR0402 TJ Jiskra Hořice 75:25 + 29:39
24. Dvořáček Filip LPU0420 OK Lokomotiva Pardubice 78:35 + 32:49
25. Balcar Jiří SNA0301 TJ START Náchod 82:57 + 37:11
26. Šperlich Jan KSU0403 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 84:50 + 39:04
27. Sarazin Julien Pierre UOL0303 SOB Olomouc 93:40 + 47:54
28. Juška Jiří LPU0304 OK Lokomotiva Pardubice 96:48 + 51:02
29. Růžička Jan SJC0406 Sportcentrum Jičín 107:38 + 61:52
Ježek Vojtěch LPU0408 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Holman Antonín HOR0405 TJ Jiskra Hořice DISK
Zajíček Jakub SRK0405 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Hladký Filip KOR0300 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Müller Matěj KOR0302 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
H18C
6.20 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 46:54
2. Hecl František KSU0201 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:11 + 1:17
3. Šafář Martin KSU0105 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:17 + 4:23
4. Seidenglanz Jáchym SSU0202 SK Severka Šumperk 58:39 + 11:45
5. Štorek David JPV0202 Oddíl OS SK Prostějov 59:36 + 12:42
6. Babišta Antonín KSU0111 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:37 + 13:43
7. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 62:53 + 15:59
8. Kovář Lukáš CET0102 TJ Loko Česká Třebová 69:43 + 22:49
9. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:36 + 23:42
10. Poláček Radim PHK0201 OK 99 Hradec Králové 73:49 + 26:55
11. Krampera Tomáš VRL0103 OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:16 + 27:22
12. Vaňura Vít HOR0203 TJ Jiskra Hořice 75:44 + 28:50
13. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 87:50 + 40:56
H21C
9.70 km, 30 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7799
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 67:46 7855
2. Tomanek Daniel KSU7410 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:28 + 0:42 7775
3. Bendák Jan PHK9800 OK 99 Hradec Králové 68:32 + 0:46 7767
4. Rajnošek Zdeněk KSU8506 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:49 + 3:03 7506
5. Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:05 + 6:19 7133
6. Zdráhal Tomáš OOL8801 SK Haná orienteering 75:17 + 7:31 6996
7. Král Václav SSU8243 SK Severka Šumperk 76:44 + 8:58 6830
8. Kopecký David UOL7800 SOB Olomouc 80:29 + 12:43 6402
9. Fajkus Radim JPV9509 Oddíl OS SK Prostějov 81:23 + 13:37 6299
10. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:33 + 13:47 6280
11. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 82:01 + 14:15 6226
12. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 82:38 + 14:52 6156
13. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 83:00 + 15:14 6114
14. Mrkvica Petr ZLH7800 OOB TJ Zlaté Hory 83:13 + 15:27 6089
15. Fendrych Michal STE7607 SK SKI-OB Šternberk 84:24 + 16:38 5954
16. Matoušek Jiří STE7504 SK SKI-OB Šternberk 84:41 + 16:55 5922
17. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 85:37 + 17:51 5815
18. Doležel Ondřej STE9202 SK SKI-OB Šternberk 87:11 + 19:25 5636
19. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 87:24 + 19:38 5611
20. Horký Jan UOL7100 SOB Olomouc 87:47 + 20:01 5568
21. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 90:06 + 22:20 5303
22. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 91:00 + 23:14 5200
23. Ostřanský Filip ASU9243 Magnus Orienteering 92:42 + 24:56 5006
24. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 93:04 + 25:18 4964
25. Paleček Ondřej LPU0105 OK Lokomotiva Pardubice 93:44 + 25:58 4888
26. Pilgr Luděk CET7601 TJ Loko Česká Třebová 93:59 + 26:13 4859
27. Tomášek Tomáš STE8000 SK SKI-OB Šternberk 95:35 + 27:49 4676
28. Šrámek Jaromír KSU5801 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 102:06 + 34:20 3932
29. Pudel Jarda STE7505 SK SKI-OB Šternberk 104:26 + 36:40 3665
30. Drhlík Petr VAM8301 OB Vamberk 111:04 + 43:18 2907
31. Zapletal Martin STE8500 SK SKI-OB Šternberk 113:46 + 46:00 2599
32. Kadečka Petr ALB8400 OOB Albrechtice nad Orlicí 114:09 + 46:23 2555
33. Hodač Karel JPV7927 Oddíl OS SK Prostějov 114:47 + 47:01 2483
34. Beneš Miroslav KON9915 KOB Konice 116:58 + 49:12 2233
35. Šabatka Jan SHK9001 OK Slavia Hradec Králové 117:03 + 49:17 2224
36. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 122:19 + 54:33 1622
37. Škoda Jáchym LTU8700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 126:24 + 58:38 1155
38. Kuchař Jiří 0130001 Psí Tým 141:22 + 73:36
39. Silnoušek Jiří STE7200 SK SKI-OB Šternberk 145:21 + 77:35 0
Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň DISK 0
H21D
7.30 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3083
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vopařil Jan LCE9911 OOB TJ Slovan Luhačovice 64:28 3513
2. Smutný Šimon VAM9301 OB Vamberk 79:50 + 15:22 2881
3. Janeček Tomáš PHK9205 OK 99 Hradec Králové 80:26 + 15:58 2856
4. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 83:12 + 18:44 2742
5. Vandělík Michal ALB8501 OOB Albrechtice nad Orlicí 88:11 + 23:43 2537
6. Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí 91:00 + 26:32 2421
7. Kutílek Jakub LPU8609 OK Lokomotiva Pardubice 92:37 + 28:09 2354
8. Seidl Jakub LPU9104 OK Lokomotiva Pardubice 105:06 + 40:38 1841
9. Roll Martin ALB8401 OOB Albrechtice nad Orlicí 107:13 + 42:45 1754
10. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 122:34 + 58:06 1122
Paulíček Michal UOL7701 SOB Olomouc DISK 0
H35C
7.90 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 62:18
2. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 65:36 + 3:18
3. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 69:05 + 6:47
4. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 69:31 + 7:13
5. Macek Martin SNA7106 TJ START Náchod 69:39 + 7:21
6. Hecl Miloš KSU7601 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 77:41 + 15:23
7. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králové 77:48 + 15:30
8. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 78:20 + 16:02
9. Smolka Martin STE7100 SK SKI-OB Šternberk 78:49 + 16:31
10. Hepnar Luboš STE6307 SK SKI-OB Šternberk 79:14 + 16:56
11. Ježek Vladimír LPU7311 OK Lokomotiva Pardubice 80:04 + 17:46
12. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 80:08 + 17:50
13. Kolek Petr ASU7501 Magnus Orienteering 82:20 + 20:02
14. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 82:36 + 20:18
15. Krtička Luděk SSU7847 SK Severka Šumperk 83:03 + 20:45
16. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 85:35 + 23:17
17. Bartášek Jiří ASU7448 Magnus Orienteering 86:38 + 24:20
18. Štábl Roman KSU7501 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 88:04 + 25:46
19. Skyva Petr STE6501 SK SKI-OB Šternberk 88:58 + 26:40
20. Ženčák Jaroslav 0060001 ASPV OA Šumperk 91:48 + 29:30
21. Čečka Jiří SHK7600 OK Slavia Hradec Králové 92:02 + 29:44
22. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 93:02 + 30:44
23. Šnokhous Jan SJC8002 Sportcentrum Jičín 96:24 + 34:06
24. Krampla Tomáš UOL6601 SOB Olomouc 100:13 + 37:55
25. Pavelka Martin KSU7503 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 107:42 + 45:24
26. Jakubský Radek SHK7603 OK Slavia Hradec Králové 109:22 + 47:04
27. Holý Ondřej SBR7600 SKOB Bruntál 109:31 + 47:13
28. Patterman Pavel KSU7337 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 112:44 + 50:26
29. Stohanzl Jan LPU7600 OK Lokomotiva Pardubice 114:40 + 52:22
30. Novotný Michal PLU7901 TJ SOKOL Plumlov 140:22 + 78:04
31. Možný Stanislav PVP7700 VSK Přírodní vědy Praha 157:27 + 95:09
Marek Antonín STE7501 SK SKI-OB Šternberk DISK
Kvapil Ondřej PHK7804 OK 99 Hradec Králové DISK
H35D
5.70 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hovorka Pavel LPU7908 OK Lokomotiva Pardubice 61:06
2. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 61:26 + 0:20
3. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:48 + 6:42
4. Macháček Lubomír LPU7515 OK Lokomotiva Pardubice 70:21 + 9:15
5. Charvát František SHK7501 OK Slavia Hradec Králové 71:59 + 10:53
6. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 72:32 + 11:26
7. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 72:57 + 11:51
8. Śafář Miroslav CET7001 TJ Loko Česká Třebová 73:01 + 11:55
9. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 74:00 + 12:54
10. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 75:06 + 14:00
11. Šimek Jiří CHC7901 K.O.B. Choceň 75:28 + 14:22
12. Šafr Jiří CHC7706 K.O.B. Choceň 79:16 + 18:10
13. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 79:41 + 18:35
14. Příkazský Jakub PHK8000 OK 99 Hradec Králové 79:45 + 18:39
15. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 82:14 + 21:08
16. Vrábel Petr PHK7604 OK 99 Hradec Králové 84:53 + 23:47
17. Pozdílek Martin PHK7803 OK 99 Hradec Králové 84:55 + 23:49
18. Puš Roman STH7501 SK Studenec 87:25 + 26:19
19. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 87:47 + 26:41
20. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 92:04 + 30:58
21. Brož Michal LTU8000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 95:08 + 34:02
22. Goláň Oldřich LPU7417 OK Lokomotiva Pardubice 96:01 + 34:55
23. Venus Ctibor STE7800 SK SKI-OB Šternberk 96:11 + 35:05
24. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 97:52 + 36:46
25. Dvořáček Pavel LPU7608 OK Lokomotiva Pardubice 97:55 + 36:49
26. Marek Robert KOR7700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 98:53 + 37:47
27. Mojžíš Robert 0080001 OK99 neregistrovany 104:54 + 43:48
28. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 118:14 + 57:08
29. Frosch Petr LPU7514 OK Lokomotiva Pardubice 121:11 + 60:05
30. Jirout Milan CHC7604 K.O.B. Choceň 126:15 + 65:09
H45C
5.80 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 49:56
2. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 53:40 + 3:44
3. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 54:26 + 4:30
4. Navrátil Václav KON6427 KOB Konice 56:03 + 6:07
5. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 56:44 + 6:48
6. Sokolář Zdeněk SNA7201 TJ START Náchod 57:15 + 7:19
7. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 57:40 + 7:44
8. Tesař Jiří AOP6702 Orientační Běh Opava 57:56 + 8:00
9. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 58:12 + 8:16
10. Slavík Tomáš TVR6800 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 58:35 + 8:39
11. Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:46 + 8:50
12. Šimek Roman UOL6503 SOB Olomouc 58:50 + 8:54
13. Pavlík Radek ASU6849 Magnus Orienteering 60:12 + 10:16
14. Nadera Dariusz 0030001 CX80 Polska 61:42 + 11:46
15. Půlpán Roman CHC6501 K.O.B. Choceň 65:48 + 15:52
16. Kašpar Jaroslav KSU7004 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:40 + 16:44
17. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 66:54 + 16:58
18. Kober Michal LPU6702 OK Lokomotiva Pardubice 69:38 + 19:42
19. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 70:31 + 20:35
20. Kotlář Vladimír VAM5401 OB Vamberk 70:55 + 20:59
21. Řeháček Petr SBR6302 SKOB Bruntál 71:40 + 21:44
22. Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod 72:11 + 22:15
23. Čihák Petr HOR6900 TJ Jiskra Hořice 73:18 + 23:22
24. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 76:34 + 26:38
25. Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové 76:40 + 26:44
26. Kotrle Miroslav UOL7005 SOB Olomouc 76:45 + 26:49
27. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 76:51 + 26:55
28. Vodička Luděk SBR5501 SKOB Bruntál 77:10 + 27:14
29. Přikryl Jiří JPV7404 Oddíl OS SK Prostějov 77:35 + 27:39
30. Matoušek Milan KSU6701 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:41 + 29:45
31. Dvořák Luboš LPU6801 OK Lokomotiva Pardubice 82:13 + 32:17
32. Seidenglanz Marek SSU7401 SK Severka Šumperk 85:07 + 35:11
33. Poláček Luboš JPV7214 Oddíl OS SK Prostějov 88:21 + 38:25
34. Dráč Pavel UOL7201 SOB Olomouc 90:38 + 40:42
35. Hanl Vratislav SRK7402 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 90:55 + 40:59
36. Hýbl Dušan JPV7202 Oddíl OS SK Prostějov 91:50 + 41:54
37. Šneider Miroslav ASU7101 Magnus Orienteering 92:53 + 42:57
38. Procházka Pavel KUO6901 KOB Ústí nad Orlicí 93:05 + 43:09
39. Froš Štěpán LPU7309 OK Lokomotiva Pardubice 93:08 + 43:12
40. Myslivec Tomáš SHK7002 OK Slavia Hradec Králové 95:06 + 45:10
41. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 95:11 + 45:15
42. Květoň Vladimír KSU6800 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 102:26 + 52:30
43. Janáček Tomáš LPU7312 OK Lokomotiva Pardubice 121:25 + 71:29
Mikoška Eman STE7103 SK SKI-OB Šternberk DISK
Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí DISK
Kubíček Jiří UOL6500 SOB Olomouc DISK
Müller Robert OAV6900 Orienteering Adventure DISK
H45D
4.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Pavel SHK6104 OK Slavia Hradec Králové 47:12
2. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 53:47 + 6:35
3. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 55:28 + 8:16
4. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 55:51 + 8:39
5. Kadaník Libor PHK7204 OK 99 Hradec Králové 58:23 + 11:11
6. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 58:34 + 11:22
7. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 59:34 + 12:22
8. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 61:08 + 13:56
9. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 63:15 + 16:03
10. Lapáček Jiří SHK6600 OK Slavia Hradec Králové 65:04 + 17:52
11. Bílek Tomáš SJC7307 Sportcentrum Jičín 65:44 + 18:32
12. Marhold Stanislav CHC6603 K.O.B. Choceň 67:39 + 20:27
13. Kadrman Jiří CET7301 TJ Loko Česká Třebová 68:05 + 20:53
14. Zamouřil Petr PHK6808 OK 99 Hradec Králové 72:33 + 25:21
15. Dohnálek Pavel SHK7100 OK Slavia Hradec Králové 72:43 + 25:31
16. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 72:53 + 25:41
17. Holubář David KUO7101 KOB Ústí nad Orlicí 73:47 + 26:35
18. Beseda Pavel PHK6910 OK 99 Hradec Králové 74:53 + 27:41
19. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 74:56 + 27:44
20. Vých Luboš KOR7300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 77:08 + 29:56
21. Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové 77:33 + 30:21
22. Justa Jaromír PHK6101 OK 99 Hradec Králové 77:37 + 30:25
23. Vaňura Tomáš HOR6800 TJ Jiskra Hořice 80:05 + 32:53
24. Vychopeň Tomáš BRU6800 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 80:30 + 33:18
25. Maršoun Petr SHK7303 OK Slavia Hradec Králové 81:57 + 34:45
26. Krejčí Milan KOR7400 OB DDM Kostelec nad Orlicí 86:00 + 38:48
27. Mikyska Alan VAM7149 OB Vamberk 87:09 + 39:57
28. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 87:49 + 40:37
29. Dostál Dalibor VRL7308 OOS TJ Spartak Vrchlabí 95:21 + 48:09
30. Krummer Jiří CHC7301 K.O.B. Choceň 97:06 + 49:54
31. Cibulka Radek LPU7107 OK Lokomotiva Pardubice 103:38 + 56:26
32. Musil Marek KUO7301 KOB Ústí nad Orlicí 137:47 + 90:35
H55C
5.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 51:46
2. Zdráhal Robert OOL5707 SK Haná orienteering 52:58 + 1:12
3. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 54:06 + 2:20
4. Strachota Jaroslav ASU5600 Magnus Orienteering 54:51 + 3:05
5. Zdráhal Tomáš OOL5301 SK Haná orienteering 57:56 + 6:10
6. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 58:16 + 6:30
7. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 58:26 + 6:40
8. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 58:37 + 6:51
9. Paloncý Pavel KSU6349 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:40 + 6:54
10. Višňa Milan OOL5904 SK Haná orienteering 59:08 + 7:22
11. Tichý Boris DOB5500 KOB Dobruška 59:36 + 7:50
11. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 59:36 + 7:50
13. Doseděl Emil STE6100 SK SKI-OB Šternberk 59:49 + 8:03
14. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 60:43 + 8:57
15. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 61:15 + 9:29
16. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 62:09 + 10:23
17. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 64:12 + 12:26
18. Kubeš Jaromír PLU6219 TJ SOKOL Plumlov 64:41 + 12:55
19. Komínek Jaroslav KON5713 KOB Konice 66:35 + 14:49
20. Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň 67:10 + 15:24
21. Valenta Jiří SSU6301 SK Severka Šumperk 67:29 + 15:43
22. Hanč Pavel VRL5601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:06 + 18:20
23. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 74:20 + 22:34
24. Albert František OOL5804 SK Haná orienteering 75:12 + 23:26
25. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 77:00 + 25:14
26. Jaroš Vojtěch ZPV5706 KOB ZPV Prostějov 85:29 + 33:43
27. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 86:01 + 34:15
28. Janošík Zdeněk UOL5600 SOB Olomouc 96:55 + 45:09
29. Labudík Milan TVR6200 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 101:19 + 49:33
H55D
3.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 60:55
2. Lulay Miloš LPU5502 OK Lokomotiva Pardubice 63:09 + 2:14
3. Junek Petr STH5501 SK Studenec 65:59 + 5:04
4. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 66:59 + 6:04
5. Dvořák Vladimír LPU6004 OK Lokomotiva Pardubice 80:19 + 19:24
6. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 82:04 + 21:09
7. Hostinský Jiří LPU5501 OK Lokomotiva Pardubice 86:24 + 25:29
8. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 92:16 + 31:21
H65C
3.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 53:32
2. Pospíšil Karel TVR5000 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 56:26 + 2:54
3. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 56:51 + 3:19
4. Toman Stanislav SBR4801 SKOB Bruntál 57:08 + 3:36
5. Stárek Jiří DOB5001 KOB Dobruška 59:23 + 5:51
6. Mrštík Václav LPU5002 OK Lokomotiva Pardubice 60:14 + 6:42
7. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 63:13 + 9:41
8. Pilgr Bohuslav CET5101 TJ Loko Česká Třebová 68:20 + 14:48
9. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 75:06 + 21:34
10. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 76:45 + 23:13
11. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:32 + 28:00
H65D
2.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 45:28
2. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 52:40 + 7:12
H70C
3.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Babák Jiří ZLH4801 OOB TJ Zlaté Hory 44:50
2. Ostřanský Josef SSU4302 SK Severka Šumperk 52:05 + 7:15
3. Horký Jan UOL4600 SOB Olomouc 53:12 + 8:22
4. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:01 + 14:11
5. Novotný Stanisl ZLH4800 OOB TJ Zlaté Hory 59:55 + 15:05
6. Seidl Karel SRK4301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:03 + 17:13
7. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 63:51 + 19:01
8. Mrkvica Miroslav ZLH4600 OOB TJ Zlaté Hory 74:30 + 29:40
9. Vykysalý František PHK3002 OK 99 Hradec Králové 76:04 + 31:14
10. Jakubec Jaroslav KUN4201 TJ Sokol Kunvald 84:17 + 39:27
11. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 88:04 + 43:14
12. Dospíšil Jaroslav SBR4501 SKOB Bruntál 105:03 + 60:13
HDR
2.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokorný Marián KUO KOB Ústí nad Orlicí 29:46
2. Kupilík Vendelín ZBM SK Žabovřesky Brno 32:43 + 2:57
3. Šafář Jan CET1402 TJ Loko Česká Třebová 33:47 + 4:01
4. Borovcová Johana CHC10 K.O.B. Choceň 37:43 + 7:57
5. Stolina David DOB1111 KOB Dobruška 38:19 + 8:33
6. Tempír Lukáš xxx xxx 38:50 + 9:04
7. Macek Matěj SNA1202 TJ START Náchod 40:15 + 10:29
8. Jiroutová Marie CHC1051 K.O.B. Choceň 40:46 + 11:00
8. Penková Amálie STE0955 SK SKI-OB Šternberk 40:46 + 11:00
10. Jakubská Lucie SHK1250 OK Slavia Hradec Králové 40:51 + 11:05
11. Sekanina Marek ASU1010 Magnus Orienteering 41:02 + 11:16
12. Hostinská Barbora LPU1162 OK Lokomotiva Pardubice 41:04 + 11:18
13. Seidl Ondřej 0010004 Orientační běh Červená Voda 41:25 + 11:39
14. Pompach Tobiáš PHK1201 OK 99 Hradec Králové 43:20 + 13:34
14. Macek Václav ASU1249 Magnus Orienteering 43:20 + 13:34
16. Zapletal David KON1111 KOB Konice 43:25 + 13:39
17. Flos David xxx xxx 44:16 + 14:30
18. Dvořáková Marie LPU1452 OK Lokomotiva Pardubice 44:34 + 14:48
19. Kárníková Alžběta LPU1354 OK Lokomotiva Pardubice 45:07 + 15:21
20. Špačková Aneta KOR1150 OB DDM Kostelec nad Orlicí 45:13 + 15:27
21. Pokorný Vítek xxx xxx 45:22 + 15:36
22. Meiselova Alžběta 0020001 Meiselova Betka 45:35 + 15:49
23. Hladká Emma KOR1350 OB DDM Kostelec nad Orlicí 47:34 + 17:48
24. Udržal Jakub xxx xxx 48:11 + 18:25
25. Pokorný Vojta xxx xxx 48:41 + 18:55
26. Pouchlý Matěj XXX xxx 49:14 + 19:28
27. Hájek Aleš CET1501 TJ Loko Česká Třebová 49:35 + 19:49
28. Tomášek Matěj STE1202 SK SKI-OB Šternberk 49:48 + 20:02
29. Tempír Jáchym xxx xxx 50:16 + 20:30
30. Nymsová Marie Ema TYN1350 OOB SK Týniště nad Orlicí 51:22 + 21:36
31. Nymsa Matyáš TYN1300 OOB SK Týniště nad Orlicí 51:23 + 21:37
32. Vlk Vojtěch SRK1202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:14 + 22:28
33. Ruta Jiří PHK OK 99 Hradec Králové 52:21 + 22:35
34. Částek Filip SHK OK Slavia Hradec Králové 52:22 + 22:36
35. Volf Kryštof SRK1300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:03 + 23:17
36. Stohanzlová Vilma LPU1551 OK Lokomotiva Pardubice 53:55 + 24:09
37. Stojaníková Anna NER xxx 54:24 + 24:38
38. Juliš Josef ZAM1010 OB TJ Sokol Žamberk 54:32 + 24:46
39. Kadrmanová Nela CET1151 TJ Loko Česká Třebová 56:02 + 26:16
40. Brož Jiří LTU1101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:22 + 27:36
41. Erlebachová Evelina PHK OK 99 Hradec Králové 57:31 + 27:45
42. Lučan Jakub LPU1401 OK Lokomotiva Pardubice 58:19 + 28:33
43. Suchá Anežka PHK OK 99 Hradec Králové 60:11 + 30:25
44. Bábek Tom xxx xxx 60:50 + 31:04
45. Jäckel Vilém KSU1220 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:31 + 32:45
46. Střída František 0070002 Střídovi 64:20 + 34:34
47. Pokorná Elen KUO KOB Ústí nad Orlicí 65:38 + 35:52
48. Čížek Antonín SHK1105 OK Slavia Hradec Králové 65:58 + 36:12
49. Pánek Milan SSU SK Severka Šumperk 67:07 + 37:21
50. Mrkvica Vít ZLH1600 OOB TJ Zlaté Hory 73:37 + 43:51
51. Tempír Vilém xxx xxx 82:36 + 52:50
52. Winter Jakub NER xxx 83:24 + 53:38
53. Krtička Mikuláš SSU1100 SK Severka Šumperk 87:23 + 57:37
54. Malochová Lenka LPU2225 OK Lokomotiva Pardubice 94:07 + 64:21
55. Flosová Nikol xxx xxx 94:52 + 65:06
56. Pokorrná Adéla xxx xxx 95:53 + 66:07
57. Tesařová Lucie AOP1451 Orientační Běh Opava 96:57 + 67:11
58. Tesařová Eva AOP1650 Orientační Běh Opava 98:06 + 68:20
59. Sýkora Michal 0090001 Sýkorky 111:53 + 82:07
Čihák Matěj Hor HOR-TJ Jiskra Hořice DISK
Slavíková Marie xxx xxx DISK
P
3.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořák Miloslav KON7537 KOB Konice 28:59
2. Maloch Pavel LPU7719 OK Lokomotiva Pardubice 33:12 + 4:13
3. Zapletalová Kamila KON7979 KOB Konice 34:10 + 5:11
4. Kynclová Petra LTU7853 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:44 + 8:45
5. Rybínová Klára KOR0351 OB DDM Kostelec nad Orlicí 38:21 + 9:22
6. Hrůzová Martina LTU7751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:37 + 10:38
7. Pozdílková Alena PHK8053 OK 99 Hradec Králové 41:15 + 12:16
8. Stryková Kateřina LPU7855 OK Lokomotiva Pardubice 41:23 + 12:24
9. Částek Michal SHK OK Slavia Hradec Králové 42:09 + 13:10
10. Tomaszewski Krzysztof 0030004 CX80 Polska 42:51 + 13:52
11. Beranová Kateřina STH8801 SK Studenec 43:48 + 14:49
12. Valach Ondřej LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 44:01 + 15:02
12. Kadaně Miroslav LPU7817 OK Lokomotiva Pardubice 44:01 + 15:02
14. Vlček Jan KSU8010 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:02 + 15:03
15. Kváša Michal NER xxx 44:25 + 15:26
16. Maclová Kristýna LPU9155 OK Lokomotiva Pardubice 44:48 + 15:49
17. Šaňáková Šárka UOL7650 SOB Olomouc 44:50 + 15:51
18. Hošek Richard Ner xxx 45:24 + 16:25
19. Kay Kateřina LPU7963 OK Lokomotiva Pardubice 47:35 + 18:36
20. Šlambora Ondřej xxx xxx 48:46 + 19:47
21. Pometlová Jana AOP7551 Orientační Běh Opava 48:57 + 19:58
22. Flos Radek xxx xxx 49:38 + 20:39
23. Stará Marta LPU7557 OK Lokomotiva Pardubice 50:14 + 21:15
24. Benešová Jana 0150001 SKI-OB Šternberk 50:39 + 21:40
25. Tomaszewska Monika 0030003 CX80 Polska 50:57 + 21:58
26. Heclová Jana KSU7550 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:02 + 22:03
27. Mojžíšová Jana PHK8254 OK 99 Hradec Králové 51:28 + 22:29
28. Kobylka Roman ASU6749 Magnus Orienteering 52:29 + 23:30
29. Maťátko Václav STE0500 SK SKI-OB Šternberk 52:32 + 23:33
30. Janáčková Kateřina LPU2229 OK Lokomotiva Pardubice 52:34 + 23:35
31. Vörösová Markéta LPU7868 OK Lokomotiva Pardubice 53:37 + 24:38
32. Vrobelová Iveta LPU2223 OK Lokomotiva Pardubice 54:26 + 25:27
33. Adámek Filip xxx xxx 54:47 + 25:48
34. Luterová Kristýna PLU7878 TJ SOKOL Plumlov 56:19 + 27:20
35. Zákravská Hana SNA TJ START Náchod 56:38 + 27:39
36. Maršounová Michaela xxx xxx 56:46 + 27:47
37. Steklý Milan SOB SOBSA 57:40 + 28:41
38. Nadera Agata 0030002 CX80 Polska 58:13 + 29:14
39. Šafr Vít CHC0901 K.O.B. Choceň 58:59 + 30:00
40. Bartošová Dana PTE7650 TJ Sokol Ptení 60:58 + 31:59
41. Kučera Martin STE7602 SK SKI-OB Šternberk 61:25 + 32:26
42. Janoušek Ondřej xxx xxx 61:49 + 32:50
43. Částková Eva SHK OK Slavia Hradec Králové 62:18 + 33:19
44. Vrba Josef ZAM OB TJ Sokol Žamberk 62:21 + 33:22
45. Novák Michal SHK9999 OK Slavia Hradec Králové 62:35 + 33:36
46. Munzarová Klára OBR OBR 63:19 + 34:20
47. Pavlíková Hana ZLH5950 OOB TJ Zlaté Hory 64:29 + 35:30
48. Suchý Štěpán PHK OK 99 Hradec Králové 67:01 + 38:02
49. Čiháková Olga HOR TJ Jiskra Hořice 69:53 + 40:54
50. Seidlová Lucie 0010001 Orientační běh Červená Voda 71:38 + 42:39
51. Polanská Markéta 0010002 Orientační běh Červená Voda 72:40 + 43:41
52. Sekaninová Jitka ASU7750 Magnus Orienteering 72:50 + 43:51
53. Volek Jiří SBR06xx SKOB Bruntál 75:07 + 46:08
54. Krummerová Martina CHC7854 K.O.B. Choceň 78:50 + 49:51
55. Balvanová Martina 0120001 nejsem členem klubu 82:10 + 53:11
56. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 82:47 + 53:48
57. Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 86:05 + 57:06
58. Kubíková Irena LPU6956 OK Lokomotiva Pardubice 96:51 + 67:52
59. Tomášová Majda SRK6753 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 119:54 + 90:55
60. Řehák Miroslav NER xxx 141:59 + 113:00
Šípek Jaroslav LPU7422 OK Lokomotiva Pardubice DISK
T
5.30 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valachová Martina LPU9054 OK Lokomotiva Pardubice 64:15
2. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 64:32 + 0:17
3. Růžička Karel PHK OK 99 Hradec Králové 65:57 + 1:42
4. Erlebach Michal STH8301 SK Studenec 67:19 + 3:04
5. Stolinová Lenka DOB8158 KOB Dobruška 68:20 + 4:05
6. Nárovec Václav NER xxx 78:11 + 13:56
7. Nárovcová Gabriela NER xxx 86:40 + 22:25
8. Novotná Tereza ZLH0051 OOB TJ Zlaté Hory 101:21 + 37:06
9. Loukota Josef HOR TJ Jiskra Hořice 101:44 + 37:29
10. Večeřová Barbora 0110001 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 111:44 + 47:29
11. Stojaník Zdeněk NER xxx 112:41 + 48:26
12. Macháček Jiří 0140001 HO Stěžery 113:33 + 49:18
13. Žolnová Karolína NER xxx 129:39 + 65:24
14. Matějka Luboš SNA7602 TJ START Náchod 139:22 + 75:07
Přibyl Vašek LPU2226 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Mikošková Tereza STE9750 SK SKI-OB Šternberk DISK