Výsledky závodu: Hanácký žebříček jaro 2019 - stav po 5 závodech

Datum:
11.03.2019
Pořadatel:
HAN - Hanácká oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček JPV Ano Ano
2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati OOL Ano Ano
2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu KON Ano Ano
2019-05-0404.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati ASU Ano Ano
2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE KSU Ano Ne
2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček ZLH Ne Ne
2019-06-0101.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček PLU Ne Ne
2019-06-0202.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček PLU Ne Ne
2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček AOP Ne Ne
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C    
D10C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
OOL 2
KON 3
ASU 4
1 Tomanková Alice KSU0959 629.92 1. 207.26( 1)213.57( 1)209.09( 1)182.68( 5)
2 Borunská Alžběta AOP0950 582.45 2. 197.76( 2)181.39( 4) 194.82( 3)189.87( 3)
3 Hýblová Eliška JPV0952 566.72 1. 194.99( 3) 163.71( 5)208.02( 1)
4 Jordánová Nelly KSU1050 526.98 2. 136.47( 6)188.40( 4)202.11( 2)
5 Tomášková Anna STE1051 479.90 3. 172.55( 5)187.25( 3)120.10( 9)
6 Kubíčková Magdalena UOL1150 418.99 4. 103.82( 8)130.36( 6)184.81( 4)
7 Kočandrlová Natálie KSU0979 403.45 7. 127.27( 7)129.24( 7)146.94( 8)
8 Paulíčková Adela UOL0951 373.31 2. 199.18( 2) 174.13( 6)
9 Paloncý Adéla KSU0950 312.41 2. 116.31( 6) 196.10( 2)
10 Chytráčková Zuzana PLU0950 302.38 5. 173.14( 5)129.24( 7)
11 Kopecká Tereza UOL1050 255.65 7. 44.13( 7) 62.37(11)149.15( 7)
12 Luterová Laura PLU1051 219.24 9. 103.34( 9) 115.90( 9)
13 Krňová Anna JPV0951 181.00 4. 181.00( 4)
14 Zbíralová Kateřina UOL1151 110.80 10. 110.80(10)
D12C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
OOL 2
KON 3
ASU 4
1 Paulíčková Tereza UOL0750 B 625.72 1. 215.12( 1)203.20( 2)207.40( 1)198.60( 3)
2 Jílková Pavla UOL0753 B 589.59 1. 194.11( 2)190.96( 3) 194.08( 4)201.40( 1)
3 Reichlová Pavla KSU0888 B 540.80 3. 162.62( 5) 167.40( 5)195.82( 3)177.58( 5)
4 Pachmannová Iva AOP0852 B 494.03 6. 167.25( 6)165.22(10)161.56( 7)
5 Otrubová Karolína PLU0888 B 464.17 6. 156.63( 6)160.99( 7) 146.55( 9)
6 Bartášková Karolína ASU0799 B 431.84 7. 119.29(10)136.07( 9)176.48( 7)
7 Rozsívalová Adéla KON0760 B 399.48 8. 129.83( 9) 171.25( 8) 98.40(13)
8 Slezáková Vendula PLU0854 B 386.83 10. 89.57(15) 160.62(11)136.64(10)
9 Matoušková Johana STE0751 B 383.56 3. 190.77( 3) 192.79( 4)
10 Janků Karolína UOL0751 379.82 2. 183.04( 4)196.78( 2)
11 Kovalčíková Alena AOP0751 355.85 2. 155.85( 8) 200.00( 2)
12 Klapková Alžběta PTE0852 352.45 4. 175.67( 4) 176.78( 6)
13 Reichlová Lucie KSU0850 330.38 8. 45.70(16) 133.03(12)151.65( 8)
14 Vavrdová Karolína PTE0880 300.16 8. 130.11( 8) 69.45(15)100.60(12)
15 Vrbová Marie PTE0850 287.41 6. 105.69(12) 179.02( 6) 2.70(15)
16 Burdová Hana STE0852 275.79 7. 140.65( 7) 135.14(11)
17 Štefková Michaela PLU0851 235.28 11. 114.46(11)120.82(11)
18 Fialová Anna KON0779 234.39 10. 121.34(10)113.05(13)
19 Kučerová Klaudie STE0853 221.21 12. 101.07(14)120.14(12) 0.00(16)
20 Cetlová Karolína AOP0752 205.84 1. 205.84( 1)
21 Fendrychová Klára STE0750 205.59 9. 166.65( 9) 38.94(14)
22 Dvořáková Ema KON0777 186.15 5. 186.15( 5)
23 Jungmannová Sofie PTE0757 104.60 13. 104.60(13)
24 Benešová Anežka KON0757 100.37 14. 100.37(14)
25 Hájková Michaela KON0787 57.56 16. 57.56(16)
26 Vaculová Ester STE0752 37.68 17. 37.68(17)
27 Dosedělová Tereza PTE0755 0.79 17. 0.79(17)
D14C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
OOL 2
KON 3
ASU 4
1 Gallo Natálie AOP0652 B 603.65 2. 202.24( 2)182.02( 7) 202.37( 2)199.04( 2)
2 Jílková Lenka UOL0654 B 601.22 1. 194.51( 3)201.68( 2)205.03( 1)188.84( 4)
3 Otrubová Anna PLU0577 B 580.57 1. 203.24( 1) 181.62( 8)195.71( 3)
4 Zatloukalová Julie STE0650 B 548.83 5. 179.41( 7)185.99( 5)183.43( 7)160.53( 8)
5 Burdová Helena STE0653 B 537.53 4. 187.85( 5)187.74( 4) 161.94( 7)
6 Navrátilová Marie ASU0599 B 535.08 3. 178.64( 8)188.82( 3)167.62(16)
7 Mikošková Marie STE0552 B 532.61 3. 177.04( 8)192.60( 3)162.97( 6)
8 Šaňáková Marie UOL0651 B 532.15 4. 179.47( 6)162.49( 9)190.19( 4)
9 Dráčová Barbora UOL0652 B 518.00 4. 192.92( 4) 171.72(13)153.36( 9)
10 Konečná Julie KSU0550 B 500.10 6. 164.48(10)143.97(12) 184.03( 6)151.59(10)
11 Pazderníková Zdeňka ASU0698 472.36 6. 137.76(12)183.16( 6) 151.44(11)
12 Müllerová Marie KSU0565 460.89 11. 150.51(11)172.69(12)137.69(12)
13 Plachá Aneta JPV0555 436.22 11. 131.74(13)130.71(13)173.77(11)111.53(13)
14 Kotrle Sylvia STE0652 403.45 10. 152.19(10)160.50(18) 90.76(15)
15 Kopecká Nela UOL0650 403.40 11. 151.39(11)127.47(17)124.54(23)100.37(14)
16 Stryková Karolína KSU0656 379.50 14. 128.35(16)170.88(14) 80.27(17)
17 Přikrylová Jana JPV0652 379.45 13. 118.05(14)130.71(13)130.69(22) 89.28(16)
18 Pospíšilová Stella STE0551 351.30 5. 185.00( 5)166.30( 5)
19 Karásková Denisa ZPV0555 347.49 9. 167.32( 9) 180.17( 9)
20 Přikrylová Ivana JPV0653 310.67 15. 109.14(15) 34.07(19) 138.78(21) 62.75(18)
21 Pattermanová Magdalena KSU0660 303.24 15. 130.37(15)151.21(19) 21.66(20)
22 Holasová Barbora AOP0651 209.49 1. 209.49( 1)
23 Good Eliška SBR0550 207.64 16. 98.41(16)109.23(18)
24 Pachmannová Katka AOP0551 205.25 1. 205.25( 1)
25 Koukalová Elena UOL0553 179.55 17. 40.53(17) 139.02(20)
26 Slehová Martina UOL0653 177.76 10. 177.76(10)
27 Neumannová Kristýna STE0550 168.34 15. 168.34(15)
28 Bartáková Veronika UOL0551 161.34 17. 161.34(17)
29 Kabátová Lucie KON0656 117.78 24. 117.78(24)
30 Venusová Anna STE0554 39.69 19. 39.69(19)
D16C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
OOL 2
KON 3
ASU 4
1 Bídová Markéta UOL0352 B 331.57 1. 106.87( 1)113.34( 1)111.36( 1)103.26( 1)
2 Smékalová Karolína UOL0451 B 301.06 2. 103.69( 2) 96.45( 2) 93.22( 4) 100.92( 2)
3 Smékalová Viktorie UOL0450 B 269.72 3. 87.98( 4) 90.21( 3) 91.53( 5)
4 Němečková Kateřina PLU0350 B 266.80 3. 73.86( 7) 76.85( 8) 94.13( 3) 95.82( 3)
5 Janečková Adéla PLU0452 B 249.22 5. 82.60( 6) 84.29( 5) 82.33( 8) 71.20( 6)
6 Šneiderová Daniela ASU0398 B 229.34 6. 65.73(10) 73.37( 9) 89.20( 6) 66.77( 7)
7 Heclová Marie KSU0454 196.94 7. 66.76( 9) 81.26( 7) 48.92( 8)
8 Kovalčíková Anna AOP0453 189.09 2. 94.51( 2) 94.58( 4)
9 Murínová Markéta KSU0383 188.40 7. 64.50(10) 84.02( 7) 39.88( 9)
10 Klechová Karolína AOP0452 174.96 4. 86.13( 5) 88.83( 4)
11 Lubrichová Veronika STE0451 172.75 3. 89.44( 3) 83.31( 6)
12 Slehová Eliška UOL0453 146.14 8. 70.68( 8) 75.46(10)
13 Šánová Julie KSU0494 138.10 5. 60.56(11) 77.54( 5)
14 Procházková Sára UOL0353 88.37 11. 41.29(11) 47.08(11)
15 Moravcová Natálie UOL0454 78.19 9. 78.19( 9)
D18C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
OOL 2
KON 3
ASU 4
1 Raclavská Zuzana UOL0251 B 294.18 1. 100.00( 1)100.00( 1) 94.18( 2)
2 Raclavská Lenka UOL0252 B 289.39 1. 100.00( 1) 61.74( 3) 99.16( 2) 90.23( 3)
3 Smolková Sabina STE0250 274.89 1. 91.89( 2) 83.00( 2) 100.00( 1)
4 Vránová Eliška UOL0151 91.20 3. 91.20( 3)
5 Zatloukalová Hana ZLH0150 85.60 3. 85.60( 3)
6 Krčková Helena AOP0251 65.76 4. 65.76( 4)
H10C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
OOL 2
KON 3
ASU 4
1 Matoušek Jan STE0909 615.02 1. 205.39( 1) 207.38( 1)202.25( 2)
2 Štábl Vít KSU1100 593.33 1. 191.00( 4)191.34( 3) 210.99( 1)
3 Lutera Oliver PLU1001 578.12 1. 177.18( 7)214.18( 1) 186.76( 3)
4 Koutný Ondřej JPV1001 378.73 2. 199.47( 2) 179.26( 4)
5 Čeřovský Filip KON1010 378.06 2. 178.31( 5) 199.75( 2)
6 Hřivňák Petr PLU0900 366.42 5. 178.31( 5)188.11( 6)
7 Mátl Jáchym KSU0909 339.20 3. 146.33( 9) 192.87( 3)
8 Chmelář Filip JPV0900 337.88 4. 149.25( 8)188.63( 4)
9 Jordán Dominik KSU1000 258.74 7. 128.36( 7)130.38( 9) 0.00( 7)
10 Stojaník Zdeněk KSU0919 248.26 5. 157.35( 6) 90.91( 5)
11 Sovadina Jakub KSU0929 199.50 8. 60.19( 8)139.31( 8)
12 Cetl Jan AOP0902 195.14 3. 195.14( 3)
13 Liber Václav AOP1000 194.48 2. 194.48( 2)
14 Pánek Antonín SSU0901 188.41 5. 188.41( 5)
15 Růžička Matěj KSU0901 176.13 4. 176.13( 4)
16 Heiser Matěj SSU0900 161.07 5. 161.07( 5)
17 Mátl Adam KSU1111 155.67 7. 155.67( 7)
18 Vlček Antonín KSU1121 124.61 10. 124.61(10)
19 Smýkal Lukáš KSU1101 71.29 6. 0.00(14) 71.29( 6)
20 Sovadina Matěj KSU1001 58.77 11. 58.77(11)
H12C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
OOL 2
KON 3
ASU 4
1 Kovalčík Petr AOP0901 B 614.83 1. 204.28( 2)207.61( 1)202.94( 1)202.80( 2)
2 Světnický Antonín STE0800 B 609.72 1. 204.77( 1)195.26( 3) 200.61( 2)204.34( 1)
3 Paloncý Jan KSU0808 B 576.39 3. 190.95( 3)188.99( 5)196.45( 3)
4 Mrkvica Václav ZLH0800 B 573.48 4. 190.65( 4)189.05( 4) 192.29( 4)190.54( 4)
5 Janeček Jáchym UOL0700 B 549.39 5. 182.71( 5)186.05( 6)180.63( 9)
6 Navrátil Pavel ASU0747 B 548.38 5. 181.78( 7)181.63( 8)184.97( 5)
7 Šneider Kvido ASU0749 B 527.48 5. 159.39( 6)137.12(15) 189.46( 5)178.63( 7)
8 Heča Michal UOL0803 B 489.24 6. 172.23( 8)137.01(19)180.00( 6)
9 Sekanina Ondřej ASU0745 B 478.04 7. 138.55( 7) 73.90(20) 182.63( 7)156.86(10)
10 Macek Vojtěch ASU0748 B 475.66 6. 122.13(10) 183.30( 6)170.23( 9)
11 Plachý Ondřej JPV0707 430.07 11. 122.10(18)170.31(11)137.66(11)
12 Penka Matěj STE0705 423.64 10. 34.96(16) 141.26(14)171.64(10)110.74(14)
13 Mlček Vincenc KSU0700 395.55 8. 129.04( 8) 166.65(12) 99.86(15)
14 Gallo Ondřej AOP0802 389.99 2. 197.13( 2) 192.86( 3)
15 Mikoška Jan STE0807 373.04 13. 85.54(15)145.66(13)141.84(16) 72.43(17)
16 Holý Štěpán SBR0802 368.20 10. 93.24(13)163.62(10) 111.34(13)
17 Kubíček Vavřinec UOL0801 326.96 11. 161.48(11)165.48(13)
18 Král Ondřej ASU0746 322.48 9. 167.49( 9)154.99(15)
19 Vavrečka Radek STE0809 265.77 9. 124.43( 9) 141.34(17)
20 Mikuš Matěj PTE0808 262.88 8. 92.57(14) 170.31( 8)
21 Pánek Ondřej SSU0702 256.22 12. 134.85(16) 121.37(12)
22 Tomášek Josef STE0808 250.90 14. 85.58(19)165.32(14)
23 Miča Jan KSU0701 209.44 16. 129.64(17) 79.80(16)
24 Marek Vít KSU0838 203.23 12. 97.84(12) 46.33(22) 35.63(21) 59.06(18)
25 Černohorský Jan AOP0704 154.61 12. 154.61(12)
26 Polášek Filip KSU0818 139.84 18. 139.84(18)
27 Šnajdr Jakub PTE0700 122.01 11. 122.01(11)
28 Robenek Jiří UOL0701 90.40 17. 0.00(17) 90.40(20)
29 Novotný Jakub PLU0804 54.31 19. 0.00(19) 54.14(21) 0.17(22)
30 Šotola Filip STE0704 51.26 19. 51.26(19)
31 Juřina Marek KSU0828 47.31 20. 47.31(20)
H14C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
OOL 2
KON 3
ASU 4
1 Štábl Patrik KSU0606 B 604.30 1. 183.32( 5) 210.11( 1)201.44( 1)192.75( 3)
2 Otruba František PLU0501 B 596.87 2. 193.83( 3) 196.69( 2)197.87( 3)202.31( 2)
3 Černoch Martin PLU0500 B 592.62 1. 204.78( 1)180.67( 4) 200.69( 2)187.15( 4)
4 Jordán Alexandr KSU0626 B 550.27 3. 129.44(12) 193.20( 3)191.03( 4)166.04( 5)
5 Štorek Jan JPV0505 B 517.44 5. 158.73( 8)173.48( 6)185.23( 5)153.29( 7)
6 Šána Robert KSU0616 B 507.73 7. 161.09( 7)168.39( 7)178.25( 8)
7 Soldán Robin PLU0600 505.27 6. 117.07(13) 168.34( 8)184.34( 6)152.59( 8)
8 Karásek Antonín PLU0503 482.30 6. 167.33( 6)141.04(11)173.93( 9)140.40( 9)
9 Bláha Adam KSU0525 472.37 7. 136.72(11)156.66( 9)178.99( 7)129.14(10)
10 Vodička Igor UOL0502 358.42 1. 153.48( 9) 204.94( 1)
11 Slavík Ondřej TVR0500 346.08 11. 105.51(14) 73.62(13)166.95(11)
12 Tomanek Lukáš KSU0502 342.45 4. 193.72( 4)148.73(10)
13 Borunský Matěj AOP0600 336.11 5. 179.27( 5) 156.84( 6)
14 Kobylka David ASU0546 259.71 10. 146.09(10) 113.62(11)
15 Antonowicz Jan STE0503 201.39 2. 201.39( 2)
16 Fajstl Vojtěch PTE0501 179.70 14. 22.56(15) 157.14(14)
17 Vlach Timothy SBR0501 168.88 10. 168.88(10)
18 Poláček Tomáš JPV0520 160.56 12. 160.56(12)
19 Šesták Jakub UOL0601 160.41 13. 160.41(13)
20 Ondráček Viktor KSU0600 147.32 15. 147.32(15)
21 Maťátko Václav STE0500 79.85 12. 79.85(12)
22 Hejtmánek Štěpán SSU0505 47.66 14. 47.66(14)
H16C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
OOL 2
KON 3
ASU 4
1 Rajman Filip UOL0301 B 307.22 1. 101.26( 1) 105.96( 1)100.00( 1)
2 Karásek František PLU0301 B 299.26 2. 95.58( 4)102.62( 2)101.06( 2)
3 Novotný Erik ZLH0301 B 286.41 2. 100.88( 2) 92.55( 3) 92.98( 3)
4 Šperlich Jan KSU0403 B 260.77 4. 85.24( 6) 92.09( 4) 83.44( 4)
5 Karásek Matyáš ZPV0302 B 226.12 5. 59.60( 8) 85.86( 6) 80.66( 5)
6 Janků Martin STE0404 208.61 5. 59.03( 9) 89.05( 5) 60.53(12)
7 Stryk Štěpán KSU0306 195.05 1. 90.22( 5)104.83( 1)
8 Štoudek Martin ASU0448 163.79 7. 47.84(10) 51.71( 7) 64.24( 9)
9 Krampla Michal Jan UOL0302 146.39 2. 33.81(11) 0.00(12) 70.07( 8) 42.51( 2)
10 Sarazin Julien Pierre UOL0303 98.58 6. 20.57( 9) 78.01( 6)
11 Patterman Prokop KSU0333 97.85 3. 97.85( 3)
12 Slezák Aleš JPV0304 72.05 7. 72.05( 7)
13 Náhončík Jakub UOL0400 62.25 10. 62.25(10)
14 Poláček Lukáš JPV0306 62.12 11. 62.12(11)
15 Tomášek Adam CEL0400 61.59 7. 61.59( 7)
16 Bartášek Tomáš ASU0447 57.48 10. 0.00(12) 0.00(10) 57.48(13)
17 Chmelář Pavel JPV0333 29.77 8. 29.77( 8)
H18C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
OOL 2
KON 3
ASU 4
1 Jirka Matyáš UOL0203 B 279.00 3. 95.95( 3) 90.29( 3) 92.76( 4)
2 Štorek David JPV0202 B 272.98 2. 83.54( 5) 85.27( 4) 99.04( 2) 88.67( 5)
3 Poštulka Lukáš STE0104 B 268.94 2. 86.59( 4) 82.76( 5) 83.24( 5) 99.11( 2)
4 Seidenglanz Jáchym SSU0202 B 254.74 3. 67.32( 7) 80.49( 6) 78.41( 6) 95.84( 3)
5 Šafář Martin KSU0105 B 212.14 1. 107.85( 1)104.29( 1)
6 Doseděl Štěpán STE0206 211.41 4. 68.66( 6) 30.72( 9) 89.51( 4) 53.24( 7)
7 Dostál František UOL0201 204.81 1. 99.76( 2) 105.05( 1)
8 Šimek Štěpán UOL0104 167.94 6. 58.94( 9) 33.12( 8) 75.88( 6)
9 Babišta Antonín KSU0111 167.61 3. 93.51( 3) 74.10( 7)
10 Svoboda Radek STE0207 110.67 1. 110.67( 1)
11 Hecl František KSU0201 98.64 2. 98.64( 2)
12 Tomášek Ondřej CEL0100 59.78 8. 59.78( 8)
13 Holusek Jiří JPV0123 13.40 10. 13.40(10)