Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpová Barbora | PGP0951 | SK Praga | 17:06 | ||
2. | Mišeková Lucie | KAM1050 | OK Kamenice | 25:05 | + 7:59 | |
3. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | KOB Tretra Praha | 29:44 | + 12:38 | |
4. | Bartalošová Ada | PGP1050 | SK Praga | 31:12 | + 14:06 | |
5. | Balejová Sofie | KAM0951 | OK Kamenice | 31:52 | + 14:46 | |
6. | Burianová Žofie | DKP1052 | Oddíl OB Kotlářka | 37:39 | + 20:33 | |
7. | Ptáčková Barbora | DKP0954 | Oddíl OB Kotlářka | 51:41 | + 34:35 | |
8. | Schuhmeierová Alena | ROZ0952 | OK Roztoky | 53:48 | + 36:42 | |
9. | Horová Vendula | LBE1050 | TJ Lokomotiva Beroun | 53:52 | + 36:46 | |
10. | Čelikovská Kateřina | ROZ0950 | OK Roztoky | 58:33 | + 41:27 | |
11. | Votavová Anežka | ROZ0953 | OK Roztoky | 60:27 | + 43:21 | |
Bartoňová Elena | FSP0953 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrzinová Adéla | DKP1254 | Oddíl OB Kotlářka | 27:22 | ||
2. | Kurfürstová Marie | FSP1050 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 34:24 | + 7:02 | |
3. | Dvořáková Lucie | PGP0956 | SK Praga | 35:27 | + 8:05 | |
4. | Kalinová Lisa | SPC1158 | SPORTICUS team | 36:23 | + 9:01 | |
5. | Rejšková Klára | KAM1251 | OK Kamenice | 38:50 | + 11:28 | |
6. | Šavelová Kateřina | DKP1154 | Oddíl OB Kotlářka | 41:04 | + 13:42 | |
7. | Tomešová Evelína | SJC1150 | Sportcentrum Jičín | 43:07 | + 15:45 | |
8. | Ptáčková Lucie | DKP1255 | Oddíl OB Kotlářka | 45:09 | + 17:47 | |
9. | Cajthamlová Anna | DKP1050 | Oddíl OB Kotlářka | 47:28 | + 20:06 | |
Matoušková Kateřina | SPC0955 | SPORTICUS team | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrianová Eva | VSP0751 | USK Praha | 20:00 | ||
2. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | OK Kamenice | 21:27 | + 1:27 | |
3. | Malečková Pavlína | VSP0855 | USK Praha | 23:04 | + 3:04 | |
4. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | OK Kamenice | 23:24 | + 3:24 | |
5. | Mullis Carolina | DKP0951 | Oddíl OB Kotlářka | 23:40 | + 3:40 | |
6. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | SK Praga | 24:28 | + 4:28 | |
7. | Vejražková Anna | KPY0750 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 25:36 | + 5:36 | |
8. | Mayerová Daniela | KSH0852 | OB Kašperské Hory | 27:08 | + 7:08 | |
9. | Leinweberová Julie | FSP0755 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 30:04 | + 10:04 | |
10. | Hladíková Julie | DKP0857 | Oddíl OB Kotlářka | 31:52 | + 11:52 | |
11. | Herynková Klára | RIC0758 | OB Říčany | 32:02 | + 12:02 | |
12. | Vařeková Marianna | RIC0760 | OB Říčany | 34:25 | + 14:25 | |
13. | Pražanová Veronika | DKL0751 | KOB Kladno | 35:41 | + 15:41 | |
14. | Snížková Adéla | DKP0850 | Oddíl OB Kotlářka | 39:48 | + 19:48 | |
15. | Zákoucká Barbora | DKP0859 | Oddíl OB Kotlářka | 40:18 | + 20:18 | |
16. | Mušková Amálie Anna | DKP0759 | Oddíl OB Kotlářka | 42:05 | + 22:05 | |
17. | Ptáčková Hana | PGP0750 | SK Praga | 42:17 | + 22:17 | |
18. | Oliveriusová Anna | BZP0850 | Báječné ženy v orientačním běhu | 43:13 | + 23:13 | |
19. | Nováková Pavlína | DKP0860 | Oddíl OB Kotlářka | 43:59 | + 23:59 | |
20. | Černá Adéla | HCE0850 | TJ Hostivice | 46:45 | + 26:45 | |
21. | Křečková Apolena | KAM0755 | OK Kamenice | 51:19 | + 31:19 | |
22. | Čelikovská Tereza | ROZ0750 | OK Roztoky | 52:05 | + 32:05 | |
23. | Čížková Kristýna | TAP0857 | KOB Tretra Praha | 53:06 | + 33:06 | |
24. | Vosátková Julie | RIC0755 | OB Říčany | 55:30 | + 35:30 | |
25. | Stoklasová Eliška | RIC0756 | OB Říčany | 57:16 | + 37:16 | |
26. | Kindlová Anežka | RIC0850 | OB Říčany | 65:15 | + 45:15 | |
27. | Chudobová Eliška | DKL0850 | KOB Kladno | 66:10 | + 46:10 | |
28. | Šavelová Julie | DKP0863 | Oddíl OB Kotlářka | 128:48 | + 108:48 | |
Fibírová Lucie | FSP0777 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | |||
Stará Barbora | FSP0752 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škáchová Viktorie | DKP0655 | Oddíl OB Kotlářka | 19:41 | ||
2. | Malečková Hana | VSP0553 | USK Praha | 20:25 | + 0:44 | |
3. | Štěpová Kateřina | PGP0657 | SK Praga | 21:21 | + 1:40 | |
4. | Škáchová Zuzana | DKP0656 | Oddíl OB Kotlářka | 22:10 | + 2:29 | |
5. | Černá Justina | HCE0652 | TJ Hostivice | 22:21 | + 2:40 | |
6. | Pelantová Martina | RIC0550 | OB Říčany | 23:24 | + 3:43 | |
7. | Šantorová Eliška | ROZ0552 | OK Roztoky | 25:30 | + 5:49 | |
8. | Kotková Adéla | RIC0655 | OB Říčany | 25:31 | + 5:50 | |
9. | Kotenová Markéta | RIC0651 | OB Říčany | 27:36 | + 7:55 | |
10. | Horáčková Michaela | DKP0551 | Oddíl OB Kotlářka | 29:48 | + 10:07 | |
11. | Baxová Kateřina | LBE0651 | TJ Lokomotiva Beroun | 29:59 | + 10:18 | |
12. | Folprechtová Julie | VSP0653 | USK Praha | 30:20 | + 10:39 | |
13. | Koubová Hana | DKP0558 | Oddíl OB Kotlářka | 30:50 | + 11:09 | |
14. | Mácová Štěpánka | DOB0661 | KOB Dobruška | 31:53 | + 12:12 | |
15. | Večerková Ema | DKP0657 | Oddíl OB Kotlářka | 31:58 | + 12:17 | |
16. | Chmelařová Romana | PGP0553 | SK Praga | 33:28 | + 13:47 | |
17. | Dittrtová Rozálie | LME0650 | SK Los Mělník | 34:31 | + 14:50 | |
18. | Svobodová Adriana | FSP0653 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 35:10 | + 15:29 | |
19. | Priehodová Nela | PGP0655 | SK Praga | 35:47 | + 16:06 | |
20. | Chobotová Klára | ROZ0550 | OK Roztoky | 35:59 | + 16:18 | |
21. | Ptáčková Veronika | PGP0551 | SK Praga | 46:07 | + 26:26 | |
22. | Růžičková Ema | RIC0653 | OB Říčany | 46:36 | + 26:55 | |
23. | Kovandová Kamila | KPY0550 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 48:18 | + 28:37 | |
24. | Heřmanová Aino | DKP0659 | Oddíl OB Kotlářka | 50:38 | + 30:57 | |
25. | Hudčeková Klára | SLP0550 | OOB Slavia Praha | 52:40 | + 32:59 | |
26. | Duhová Anna | DKP0653 | Oddíl OB Kotlářka | 55:12 | + 35:31 | |
27. | Křístková Viktorie | ROZ0651 | OK Roztoky | 78:57 | + 59:16 | |
28. | Gerlachová Vendula | ROZ0652 | OK Roztoky | 81:00 | + 61:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bartoň Theodor | FSP1100 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 25:04 | ||
2. | Pinkr Josef | HCE1200 | TJ Hostivice | 25:25 | + 0:21 | |
3. | Hladík Filip | DKP1102 | Oddíl OB Kotlářka | 28:35 | + 3:31 | |
4. | Lukavský Vít | DKL1101 | KOB Kladno | 35:28 | + 10:24 | |
5. | Brodský Martin | DKP0915 | Oddíl OB Kotlářka | 38:27 | + 13:23 | |
6. | Ptáček Ondřej | DKP1204 | Oddíl OB Kotlářka | 43:53 | + 18:49 | |
7. | Vyhlíd Tobiáš | DKP1007 | Oddíl OB Kotlářka | 49:27 | + 24:23 | |
Vrzáček Jonáš | KPY0901 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | |||
Sláma Marek | KAM1201 | OK Kamenice | DISK | |||
Matoušek Jan | EKP1101 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Engel Adam | DKP0910 | Oddíl OB Kotlářka | 15:58 | ||
2. | Novák Adam | DLP0901 | OOB TJ Dukla Praha | 17:28 | + 1:30 | |
3. | Gajda Petr | VSP0903 | USK Praha | 17:39 | + 1:41 | |
4. | Gregor Marek | DKP0914 | Oddíl OB Kotlářka | 22:15 | + 6:17 | |
5. | Junek Šimon | STH1001 | SK Studenec | 24:24 | + 8:26 | |
6. | Komín Matyáš | DKL0901 | KOB Kladno | 24:49 | + 8:51 | |
7. | Kofroň Jan | LBE1000 | TJ Lokomotiva Beroun | 27:30 | + 11:32 | |
8. | Ouhrabka Vít | TAP1002 | KOB Tretra Praha | 28:45 | + 12:47 | |
9. | Svoboda Adam | DKP0913 | Oddíl OB Kotlářka | 28:46 | + 12:48 | |
10. | Baldrian Josef | VSP1100 | USK Praha | 29:04 | + 13:06 | |
11. | Benda Patrik | LBE1001 | TJ Lokomotiva Beroun | 29:29 | + 13:31 | |
12. | Prox Jan | RIC1003 | OB Říčany | 33:02 | + 17:04 | |
13. | Bozděch Vojta | PGP1000 | SK Praga | 34:59 | + 19:01 | |
14. | Motejzík Prokop | DLP0900 | OOB TJ Dukla Praha | 35:26 | + 19:28 | |
15. | Dvořák Patrik | DKP0905 | Oddíl OB Kotlářka | 35:32 | + 19:34 | |
16. | Sláma Kryštof | KAM1000 | OK Kamenice | 38:05 | + 22:07 | |
17. | Kubec Adam | DOB0900 | KOB Dobruška | 38:30 | + 22:32 | |
18. | Červený Jiří | DKP1008 | Oddíl OB Kotlářka | 43:31 | + 27:33 | |
19. | Bednařík Vojtěch | TAP1104 | KOB Tretra Praha | 45:00 | + 29:02 | |
20. | Hofta Tobiáš | RIC0902 | OB Říčany | 48:12 | + 32:14 | |
21. | Sedlák Václav | DKP1105 | Oddíl OB Kotlářka | 54:29 | + 38:31 | |
Rejšek Čeněk | KAM1002 | OK Kamenice | DISK | |||
Kapoun Jáchym | LBE1002 | TJ Lokomotiva Beroun | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedláček Patrik | DKP0816 | Oddíl OB Kotlářka | 17:45 | ||
2. | Víteček Šimon | DKP0801 | Oddíl OB Kotlářka | 18:07 | + 0:22 | |
3. | Junek Matouš | DKP0817 | Oddíl OB Kotlářka | 19:31 | + 1:46 | |
4. | Maroušek Dominik | DKP0716 | Oddíl OB Kotlářka | 21:13 | + 3:28 | |
5. | Skripnik Matouš | FSP0800 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 22:12 | + 4:27 | |
6. | Studnička Jakub | DKP0718 | Oddíl OB Kotlářka | 23:12 | + 5:27 | |
7. | Brandejs Štěpán | DKP0807 | Oddíl OB Kotlářka | 24:10 | + 6:25 | |
8. | Štěňha David | SPC0701 | SPORTICUS team | 24:14 | + 6:29 | |
9. | Dolák Jakub | DKP0707 | Oddíl OB Kotlářka | 24:23 | + 6:38 | |
10. | Šimek Matouš | KAM0800 | OK Kamenice | 24:40 | + 6:55 | |
11. | Vostrý Jonáš | DKP0714 | Oddíl OB Kotlářka | 24:59 | + 7:14 | |
12. | Horáček Martin | DKP0802 | Oddíl OB Kotlářka | 25:19 | + 7:34 | |
13. | Salinger Jakub | DKP0715 | Oddíl OB Kotlářka | 26:42 | + 8:57 | |
14. | Lacina Jan | DKP0717 | Oddíl OB Kotlářka | 26:52 | + 9:07 | |
15. | Folprecht Lukáš | VSP0802 | USK Praha | 26:56 | + 9:11 | |
16. | Koten Vojtěch | DKP0815 | Oddíl OB Kotlářka | 28:24 | + 10:39 | |
17. | Baxa David | LBE0800 | TJ Lokomotiva Beroun | 29:02 | + 11:17 | |
18. | Chmelař David | PGP0801 | SK Praga | 29:05 | + 11:20 | |
19. | Tejkl Štěpán | TAP0807 | KOB Tretra Praha | 29:21 | + 11:36 | |
20. | Vrba Matyáš | FSP0706 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 30:08 | + 12:23 | |
21. | Rejšek Václav | KAM0700 | OK Kamenice | 30:22 | + 12:37 | |
22. | Svítil Martin | PGP0903 | SK Praga | 30:38 | + 12:53 | |
23. | Rudolf Matyáš | DKP0702 | Oddíl OB Kotlářka | 31:12 | + 13:27 | |
24. | Veljačik Jonáš | DKP0818 | Oddíl OB Kotlářka | 31:24 | + 13:39 | |
25. | Černý Vojtěch | DKP0712 | Oddíl OB Kotlářka | 31:42 | + 13:57 | |
26. | Hylmar Vojtěch | KAM0802 | OK Kamenice | 31:59 | + 14:14 | |
27. | Kamenický Pavel | TAP0909 | KOB Tretra Praha | 32:15 | + 14:30 | |
28. | Svoboda Fabián | FSP0708 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 32:22 | + 14:37 | |
29. | Němeček Štěpán | RIC0705 | OB Říčany | 33:23 | + 15:38 | |
30. | Dostál Jorik | DLP0803 | OOB TJ Dukla Praha | 33:55 | + 16:10 | |
31. | Gärtner Václav | LBE0701 | TJ Lokomotiva Beroun | 34:42 | + 16:57 | |
32. | Málek Kryštof | DKP0723 | Oddíl OB Kotlářka | 35:10 | + 17:25 | |
33. | Krejčí Antonín | KPY0803 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 36:39 | + 18:54 | |
34. | Priehoda Erik | PGP0803 | SK Praga | 39:43 | + 21:58 | |
35. | Skála Šimon | LBE0700 | TJ Lokomotiva Beroun | 40:02 | + 22:17 | |
36. | Melichar Šimon | DKP0708 | Oddíl OB Kotlářka | 40:35 | + 22:50 | |
37. | Janda Šimon | DKL0800 | KOB Kladno | 40:40 | + 22:55 | |
38. | Procházka Vít | DKP0711 | Oddíl OB Kotlářka | 41:26 | + 23:41 | |
39. | Friedel Matěj | LBE0702 | TJ Lokomotiva Beroun | 44:28 | + 26:43 | |
40. | Kohoutek Lukáš | RIC0805 | OB Říčany | 45:29 | + 27:44 | |
41. | Konrád Filip | DKP0722 | Oddíl OB Kotlářka | 48:08 | + 30:23 | |
42. | Kapoun Matěj | LBE0801 | TJ Lokomotiva Beroun | 60:50 | + 43:05 | |
43. | Šantora Marek | ROZ0702 | OK Roztoky | 62:55 | + 45:10 | |
44. | Karych Alexander | DKP0812 | Oddíl OB Kotlářka | 84:57 | + 67:12 | |
Hroněk Štěpán | VSP0700 | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smolka Jakub | TAP0500 | KOB Tretra Praha | 19:17 | ||
2. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | Oddíl OB Kotlářka | 19:54 | + 0:37 | |
3. | Nemšovský Filip | VSP0500 | USK Praha | 20:19 | + 1:02 | |
4. | Jíra Filip | KAM0506 | OK Kamenice | 20:57 | + 1:40 | |
5. | Elleder David | TAP0615 | KOB Tretra Praha | 21:03 | + 1:46 | |
6. | Koliáš Štěpán | DKP0610 | Oddíl OB Kotlářka | 22:02 | + 2:45 | |
7. | Holešta Jakub | KPY0502 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 23:02 | + 3:45 | |
8. | Bozděch Tobiáš | KPY0504 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 23:46 | + 4:29 | |
9. | Machar Matěj | DKP0604 | Oddíl OB Kotlářka | 23:49 | + 4:32 | |
10. | Meier David | VSP0606 | USK Praha | 24:45 | + 5:28 | |
11. | Hůla Tomáš | LBE0602 | TJ Lokomotiva Beroun | 26:07 | + 6:50 | |
12. | Slejška Jorik | KPY0506 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 26:27 | + 7:10 | |
13. | Kubáč Josef | DKL0501 | KOB Kladno | 29:23 | + 10:06 | |
14. | Kohoutek Tomáš | RIC0603 | OB Říčany | 30:05 | + 10:48 | |
15. | Ledinský Matěj | DKP0602 | Oddíl OB Kotlářka | 31:36 | + 12:19 | |
16. | Michálek Michal | KPY0500 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 33:56 | + 14:39 | |
17. | Konrád Alex | DKP0512 | Oddíl OB Kotlářka | 34:12 | + 14:55 | |
18. | Skripnik Nikola | FSP0600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 35:10 | + 15:53 | |
19. | Valenta Martin | KPY0507 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 36:13 | + 16:56 | |
20. | Žebrák Adam | KPY0505 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 37:05 | + 17:48 | |
21. | Kuttelwascher Adam | HCE0601 | TJ Hostivice | 38:30 | + 19:13 | |
22. | Lorenc Tadeáš | DKP0612 | Oddíl OB Kotlářka | 46:44 | + 27:27 | |
23. | Krogman Tadeáš | DKP0609 | Oddíl OB Kotlářka | 47:56 | + 28:39 | |
24. | Jirásek Šimon | ROZ0602 | OK Roztoky | 67:28 | + 48:11 | |
25. | Chlebec Lukáš | 70:43 | + 51:26 | |||
26. | Fouček Jan | 132:41 | + 113:24 | |||
27. | Rožek Vojtěch | RIC0501 | OB Říčany | + |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmelař Bohumil | PGP7204 | SK Praga | 24:39 | ||
2. | Baxová Irena | LBE7951 | TJ Lokomotiva Beroun | 28:05 | + 3:26 | |
3. | Rezková Magdalena | 0090001 | Petřiny | 33:45 | + 9:06 | |
4. | Benešová Zuzana | LIT8353 | KOB Litvínov | 34:18 | + 9:39 | |
5. | Píšová Jitka | 0250002 | NRG | 45:15 | + 20:36 | |
Řídká Tereza | KPY0451 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mezník Vladimír | LBE6400 | TJ Lokomotiva Beroun | 17:52 | ||
2. | Hrdličková Ludmila | SLA9851 | SKOB Slaný | 18:04 | + 0:12 | |
3. | Hora Michal | LBE7901 | TJ Lokomotiva Beroun | 21:03 | + 3:11 | |
4. | Ptáčková Kateřina | PGP7350 | SK Praga | 22:30 | + 4:38 | |
5. | Šubrtová Věra | TAP8150 | KOB Tretra Praha | 22:34 | + 4:42 | |
6. | Málková Šárka | CST8351 | OB Strakonice | 23:43 | + 5:51 | |
7. | Nosek Petr | DLT6901 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 24:52 | + 7:00 | |
8. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | KOB Kladno | 25:19 | + 7:27 | |
9. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 26:20 | + 8:28 | |
10. | Kotulán Matěj | 0230001 | Cirkus Čakovice | 27:10 | + 9:18 | |
11. | Valla Zdeněk | ZVO6501 | OB SK Zvole | 27:24 | + 9:32 | |
12. | Brandejsová Petra | DKP7853 | Oddíl OB Kotlářka | 27:49 | + 9:57 | |
13. | Mišeková Martina | KAM7851 | OK Kamenice | 28:00 | + 10:08 | |
14. | Procházková Jana | DKP8052 | Oddíl OB Kotlářka | 28:05 | + 10:13 | |
15. | Kučerová Michaela | RIC7253 | OB Říčany | 29:05 | + 11:13 | |
16. | Vallová Kristýna | ZVO0152 | OB SK Zvole | 30:13 | + 12:21 | |
17. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | SKOB Slaný | 30:21 | + 12:29 | |
18. | Cajthaml Jiří | 30:26 | + 12:34 | |||
19. | Šich Ondřej | DKP0411 | Oddíl OB Kotlářka | 31:54 | + 14:02 | |
20. | Pinkrová Šárka | HCE8350 | TJ Hostivice | 32:23 | + 14:31 | |
21. | Nosek Martina | DLT7251 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 32:38 | + 14:46 | |
22. | Prouza Jaromír | DKP8705 | Oddíl OB Kotlářka | 32:54 | + 15:02 | |
23. | Kristina Blažková | 0030002 | Bludní tuleni | 33:22 | + 15:30 | |
24. | Trčková Helena | EKP8756 | VŠTJ Ekonom Praha | 33:30 | + 15:38 | |
25. | Junková Petra | STH7451 | SK Studenec | 33:32 | + 15:40 | |
26. | Nováková Ivana | DLP8150 | OOB TJ Dukla Praha | 34:19 | + 16:27 | |
27. | Wolkerová Dagmar | TJP5250 | TJ Sokol Troja | 36:51 | + 18:59 | |
28. | Dvořáková Veronika | 39:10 | + 21:18 | |||
29. | Horáková Petra | 0180001 | SKP RAPID Praha | 40:49 | + 22:57 | |
30. | Hrdlička Jan | SLA0200 | SKOB Slaný | 41:00 | + 23:08 | |
31. | Hofta Marta | RIC7751 | OB Říčany | 41:18 | + 23:26 | |
32. | Wagner Richard | DKP5202 | Oddíl OB Kotlářka | 41:44 | + 23:52 | |
33. | Leníková Jana | DLT6151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 41:50 | + 23:58 | |
34. | Vaněk Petr | ZBP1200 | OOB SK Zbraslav | 42:08 | + 24:16 | |
35. | Míchalová Marcela | KPY6850 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 43:45 | + 25:53 | |
36. | Hudčeková Jana | SLP7850 | OOB Slavia Praha | 44:55 | + 27:03 | |
37. | Dubský Miloš | SCP5100 | OK Sparta Praha | 46:13 | + 28:21 | |
38. | Bauerová Kateřina | DKP8859 | Oddíl OB Kotlářka | 47:07 | + 29:15 | |
39. | Duda František | KPY4600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 51:52 | + 34:00 | |
40. | Hroňková Milada | VSP7455 | USK Praha | 53:06 | + 35:14 | |
41. | Wagnerová Lenka | DKP5450 | Oddíl OB Kotlářka | 53:32 | + 35:40 | |
42. | Mušková Diana | 0260001 | OB Kotlářka | 69:33 | + 51:41 | |
43. | Krupová Tereza | BZP8751 | Báječné ženy v orientačním běhu | + | ||
Kotulán Jiří | 0230002 | Cirkus Čakovice | DISK | |||
Mišek Michal | KAM7202 | OK Kamenice | DISK | |||
Ledinská Leona | DKP8161 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Samohýl Ríša | PGP | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valach Marek | TAP9703 | KOB Tretra Praha | 39:08 | ||
2. | Holec Jakub | 40:01 | + 0:53 | |||
3. | Víteček Jan | DKP7201 | Oddíl OB Kotlářka | 41:34 | + 2:26 | |
4. | Kamenický Jan | TAP7900 | KOB Tretra Praha | 42:40 | + 3:32 | |
5. | Matoušek Martin | SPC7604 | SPORTICUS team | 42:43 | + 3:35 | |
6. | Ledinský Martin | DKP7901 | Oddíl OB Kotlářka | 44:27 | + 5:19 | |
7. | Kabát Jan | PGP6901 | SK Praga | 44:45 | + 5:37 | |
8. | Kalina Miroslav | SPC8211 | SPORTICUS team | 44:54 | + 5:46 | |
9. | Snížková Petra | DKP7752 | Oddíl OB Kotlářka | 45:00 | + 5:52 | |
10. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 45:07 | + 5:59 | |
11. | Málek Martin | CST6501 | OB Strakonice | 45:39 | + 6:31 | |
12. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 45:40 | + 6:32 | |
13. | Fröhlich Martin | 0030001 | Bludní tuleni | 45:45 | + 6:37 | |
14. | Kubat Petr | 0160001 | Neregistrovany | 45:54 | + 6:46 | |
15. | Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | 46:29 | + 7:21 | |
16. | Dvořák Josef | PGP8006 | SK Praga | 46:44 | + 7:36 | |
17. | Kalousek Jiří | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 47:21 | + 8:13 | |
18. | Mědílková Iva | SPC7160 | SPORTICUS team | 48:16 | + 9:08 | |
19. | Svoboda Jiří | DKP7504 | Oddíl OB Kotlářka | 48:17 | + 9:09 | |
20. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 49:51 | + 10:43 | |
21. | Ježowicz Roman | VLI8002 | Slavia Liberec orienteering | 49:53 | + 10:45 | |
22. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 50:40 | + 11:32 | |
23. | Vydra Lukáš | 50:44 | + 11:36 | |||
24. | Kameník Jan | KPY7900 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 50:50 | + 11:42 | |
25. | Kubec Martin | DOB7002 | KOB Dobruška | 51:46 | + 12:38 | |
26. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 54:08 | + 15:00 | |
27. | Krausová Martina | TJP9350 | TJ Sokol Troja | 55:12 | + 16:04 | |
28. | Samek Jakub | VSP8800 | USK Praha | 55:49 | + 16:41 | |
29. | Černý Radomír | HCE6901 | TJ Hostivice | 55:51 | + 16:43 | |
30. | Rožková Petra | RIC7575 | OB Říčany | 55:57 | + 16:49 | |
31. | Valenta Jan | ROZ6600 | OK Roztoky | 56:37 | + 17:29 | |
32. | Pecoldová Pavlína | 0050001 | Cookies & Pancakes | 56:49 | + 17:41 | |
33. | Nesrovnal Jaroslav | JHB8305 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 57:02 | + 17:54 | |
34. | Matoušek Petr | EKP7503 | VŠTJ Ekonom Praha | 57:13 | + 18:05 | |
35. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 58:04 | + 18:56 | |
36. | Motejzík Petr | DLP7600 | OOB TJ Dukla Praha | 58:46 | + 19:38 | |
37. | Hůla Pavel | LBE7300 | TJ Lokomotiva Beroun | 59:05 | + 19:57 | |
38. | Pliska Miloš | PGP6304 | SK Praga | 59:30 | + 20:22 | |
39. | Beneš Michal | TJP7800 | TJ Sokol Troja | 59:40 | + 20:32 | |
40. | Tejkl Jiří | DOB7700 | KOB Dobruška | 59:55 | + 20:47 | |
41. | Knotek Kamil | OLP5701 | PSK Olymp Praha | 60:34 | + 21:26 | |
42. | Dlouhá Marta | BZP7851 | Báječné ženy v orientačním běhu | 60:36 | + 21:28 | |
43. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 60:37 | + 21:29 | |
44. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 61:16 | + 22:08 | |
45. | Rousová Lucie | DKL0251 | KOB Kladno | 61:27 | + 22:19 | |
46. | Rožek Vilém | RIC0301 | OB Říčany | 61:40 | + 22:32 | |
47. | Čechová Lenka | 3GC9000 | Neregistrovaní - ZOO | 61:44 | + 22:36 | |
48. | John Vladimír | OLP5502 | PSK Olymp Praha | 61:56 | + 22:48 | |
49. | Kohoutek Jan | RIC7303 | OB Říčany | 62:12 | + 23:04 | |
50. | Vojtěchovský Martin | 0170001 | Dezorientovaní | 63:29 | + 24:21 | |
51. | Klusáková Jitka | DKP5651 | Oddíl OB Kotlářka | 63:46 | + 24:38 | |
52. | Kotenová Barbora | RIC0452 | OB Říčany | 64:20 | + 25:12 | |
53. | Hořejší Jana | DKP9052 | Oddíl OB Kotlářka | 64:40 | + 25:32 | |
54. | Peloušek Jiří | 7987 | 64:51 | + 25:43 | ||
55. | Dostál Tomáš | DLP7400 | OOB TJ Dukla Praha | 65:08 | + 26:00 | |
56. | Míchalová Šárka | KPY0050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 65:23 | + 26:15 | |
57. | Klašková Kateřina | DKP6750 | Oddíl OB Kotlářka | 66:48 | + 27:40 | |
58. | Janík Pavel | SOB6802 | SOBSA | 67:07 | + 27:59 | |
59. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 67:39 | + 28:31 | |
60. | Hric Jan | MFP6300 | Matfyz Praha | 68:07 | + 28:59 | |
61. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | OK Roztoky | 68:13 | + 29:05 | |
61. | Svoboda Ondřej | ROZ7100 | OK Roztoky | 68:13 | + 29:05 | |
63. | Svítilová Pavla | BZP7750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 68:16 | + 29:08 | |
64. | Vejražka Jiří | KPY7400 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 68:50 | + 29:42 | |
65. | Bednařík Jan | SPC8112 | SPORTICUS team | 69:20 | + 30:12 | |
66. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | OB Říčany | 69:40 | + 30:32 | |
67. | Slovák Tomáš | 0210001 | Traged Team | 69:43 | + 30:35 | |
68. | Kotková Lenka | RIC7352 | OB Říčany | 70:13 | + 31:05 | |
69. | Mácová Martina | DOB7750 | KOB Dobruška | 70:51 | + 31:43 | |
70. | Fouček Martin | 71:31 | + 32:23 | |||
71. | Kudrnáčová Hana | KAM6250 | OK Kamenice | 71:58 | + 32:50 | |
72. | Kopecký Matyáš | 0170002 | Dezorientovaní | 72:48 | + 33:40 | |
73. | Dittrtová Lucia | LME6852 | SK Los Mělník | 72:56 | + 33:48 | |
74. | Šlapáková Míša | 0010001 | GC | 73:18 | + 34:10 | |
75. | Mucha Ondřej | RIC0400 | OB Říčany | 73:38 | + 34:30 | |
76. | Soukupová Leona | 0140001 | OK1KYP | 73:41 | + 34:33 | |
77. | Malečková Iva | PGP7559 | SK Praga | 74:37 | + 35:29 | |
78. | Vobořil Ondřej | KPY0403 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 77:13 | + 38:05 | |
79. | Vejražka David | KPY0401 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 77:18 | + 38:10 | |
80. | Jírová Monika | ROZ7350 | OK Roztoky | 77:19 | + 38:11 | |
81. | Černá Petra | HCE7751 | TJ Hostivice | 77:21 | + 38:13 | |
82. | Hurta Vladimír | PGP6305 | SK Praga | 78:24 | + 39:16 | |
83. | Novák Miloš | SCP4600 | OK Sparta Praha | 78:32 | + 39:24 | |
84. | Zurynková Jana | EKP7053 | VŠTJ Ekonom Praha | 78:33 | + 39:25 | |
85. | Kopecká Štěpánka | 0240001 | Štěpánka | 78:34 | + 39:26 | |
86. | Riegelová Gabriela | 79:48 | + 40:40 | |||
87. | Hladíková Zuzana | DKP7852 | Oddíl OB Kotlářka | 80:30 | + 41:22 | |
88. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | KOB Tretra Praha | 81:19 | + 42:11 | |
89. | Kraus Ota | TJP5700 | TJ Sokol Troja | 82:17 | + 43:09 | |
90. | Kapoun Luděk | 0120001 | neregistrovaný 2 | 82:54 | + 43:46 | |
91. | Mikulášová Helena | PGP9353 | SK Praga | 83:51 | + 44:43 | |
92. | Freyová Michaela | KPY6050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 83:55 | + 44:47 | |
93. | Beranová Vlasta | UVP5450 | Slovan Praha | 84:33 | + 45:25 | |
94. | Setínková Zuzana | DKP5753 | Oddíl OB Kotlářka | 85:07 | + 45:59 | |
95. | Malačková Jana | DKP6150 | Oddíl OB Kotlářka | 85:40 | + 46:32 | |
96. | Hlavatá Pavla | DKP7050 | Oddíl OB Kotlářka | 86:05 | + 46:57 | |
97. | Tloušťová Eva | SCP6950 | OK Sparta Praha | 86:48 | + 47:40 | |
98. | Janíková Martina | SOB6750 | SOBSA | 87:14 | + 48:06 | |
99. | Votípka Václav | 7961 | 87:23 | + 48:15 | ||
100. | Šlapáková Libuše | 0130001 | GC | 90:31 | + 51:23 | |
101. | Šomvársky Ján | TAP5500 | KOB Tretra Praha | 93:27 | + 54:19 | |
102. | Valerián Martin | 2148197 | 94:30 | + 55:22 | ||
103. | Štěpová Dana | 0200001 | Neregistrovaní Štěpovi | 95:06 | + 55:58 | |
104. | Jirkovská Kateřina | 6KC7550 | Neregistrovaní | 97:04 | + 57:56 | |
105. | Kolský Alexander | PGP5000 | SK Praga | 97:30 | + 58:22 | |
106. | Vyskočilová Karolína | DKP8951 | Oddíl OB Kotlářka | 100:19 | + 61:11 | |
107. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 112:09 | + 73:01 | |
108. | Swart Benjamin | DKL0300 | KOB Kladno | 133:30 | + 94:22 | |
109. | Hlavatý Karel | SJP4200 | KČT Slavoj Praha | 134:25 | + 95:17 | |
110. | Janichová Magdalena | 0040001 | nejsem v klubu | 135:43 | + 96:35 | |
111. | Vereš Lukáš | ASU8800 | Magnus Orienteering | + | ||
111. | Michalský Richard | RIC7703 | OB Říčany | + | ||
111. | Jirásek Vít | ROZ7301 | OK Roztoky | + | ||
Klinkerová Jitka | ROZ6450 | OK Roztoky | DISK | |||
Riegelová Matylda | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černý Ondřej | EKP8511 | VŠTJ Ekonom Praha | 34:41 | ||
2. | Mareš Albert | DKP0308 | Oddíl OB Kotlářka | 37:04 | + 2:23 | |
3. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 40:46 | + 6:05 | |
4. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 41:52 | + 7:11 | |
5. | Vlach Martin | PGP8605 | SK Praga | 42:18 | + 7:37 | |
6. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 43:03 | + 8:22 | |
7. | Málek Martin | CST8902 | OB Strakonice | 45:04 | + 10:23 | |
8. | Opršal Juraj | VBA8301 | ŠK VAZKA Bratislava | 45:34 | + 10:53 | |
9. | Jakovec Petr | DKL8602 | KOB Kladno | 45:50 | + 11:09 | |
10. | Vaněk Tomáš | 0250003 | NRG | 46:13 | + 11:32 | |
11. | Rejnek Lukáš | RIC0203 | OB Říčany | 46:58 | + 12:17 | |
12. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | Oddíl OB Kotlářka | 47:23 | + 12:42 | |
13. | Němec Jan | SOB7500 | SOBSA | 53:54 | + 19:13 | |
14. | Malý Jakub | 3GC9100 | Neregistrovaní - ZOO | 54:34 | + 19:53 | |
15. | Končická Kateřina | RIC0352 | OB Říčany | 61:41 | + 27:00 | |
16. | Hausmannová Klára | EKP8651 | VŠTJ Ekonom Praha | 67:21 | + 32:40 | |
17. | Riegelová Kateřina | RIC0252 | OB Říčany | 68:04 | + 33:23 | |
18. | Šváb Jan | VSP5801 | USK Praha | 73:02 | + 38:21 | |
19. | Swart Jan | DKL7001 | KOB Kladno | 73:33 | + 38:52 | |
Veljačiková Markéta | SCP6451 | OK Sparta Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Proxová Veronika | 0150001 | Proxovi | 28:16 | ||
2. | Pinkr Jan | HCE1300 | TJ Hostivice | 31:35 | + 3:19 | |
3. | Gregorová Magdalena | DKP1158 | Oddíl OB Kotlářka | 33:38 | + 5:22 | |
4. | Ledinská Lucie | DKP1253 | Oddíl OB Kotlářka | 33:52 | + 5:36 | |
5. | Beranová Zuzana | 0020001 | DDM Praha 6 | 47:42 | + 19:26 | |
6. | Beranová Michaela | 0020002 | DDM Praha 6 | 48:23 | + 20:07 | |
7. | Sedláková Helena | DKP1352 | Oddíl OB Kotlářka | 64:03 | + 35:47 | |
Kofroň Ondřej | LBE1200 | TJ Lokomotiva Beroun | DISK | |||
Slabá Veronika | KAM0955 | OK Kamenice | DISK |