Logo
Datum:
14.08.2021
Místo konání:
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Drobník Michal - R2
Stavitel tratí:
Zlámal David
Protokol:
Závod proběhl bez závad za teplého slunečného počasí. Drobná poranění byla ošetřena v cíli.
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45A     H45B     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P    

D10N 3.73 km, 50 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brožíková Johanka JIL1351 OK Jilemnice 16:18
2. Pozdílková Kateřina PHK1251 OK 99 Hradec Králové 17:21 + 1:03
3. Kazdová Rozárie SJC1350 Sportcentrum Jičín 18:50 + 2:32
4. Kutková Sára JEN1351 OB Jenišovice 18:52 + 2:34
5. Kozáková Zuzana TBM1352 KOS TJ Tesla Brno 20:35 + 4:17
6. Stacke Viktorie LCE1251 OOB TJ Slovan Luhačovice 20:41 + 4:23
7. Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 TJ Lokomotiva Beroun 23:40 + 7:22
8. Saturová Eliška VRL1254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:21 + 10:03
9. Kurfürstová Anna FSP1450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 26:53 + 10:35
MS Musilová Alžběta 49:27 + 33:09
MS Musil Jakub 49:28 + 33:10

D10 2.47 km, 40 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rodová Anežka VSP1152 USK Praha 16:38
2. Horáková Eliška PHK1152 OK 99 Hradec Králové 18:18 + 1:40
3. Pecklová Laura DOR1150 OK Dobříš 19:10 + 2:32
4. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB Tretra Praha 19:22 + 2:44
5. Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín 19:47 + 3:09
6. Súkupová Sára PGP1151 SK Praga 21:04 + 4:26
7. Blehová Barbora DOR1151 OK Dobříš 21:05 + 4:27
8. Schwabová Barbora TBM1188 KOS TJ Tesla Brno 21:23 + 4:45
9. Uhlířová Eliška LBE1150 TJ Lokomotiva Beroun 22:08 + 5:30
10. Súkupová Anita PGP1352 SK Praga 23:00 + 6:22
11. Fišáková Leona MLA1151 MLOK Mariánské Lázně 23:06 + 6:28
12. Tomešová Evelína SJC1150 Sportcentrum Jičín 24:18 + 7:40
13. Pohlová Sandra TAP1151 KOB Tretra Praha 25:06 + 8:28
14. Jakubská Lucie SHK1250 OK Slavia Hradec Králové 27:32 + 10:54
15. Fialová Kristýna DOR1250 OK Dobříš 28:32 + 11:54
16. Kolářová Zuzana LOU1250 SK Moravan Louňovice 33:14 + 16:36
MS Nechvátalová Eva 0020002 23:22 + 6:44

D12 3.15 km, 55 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soukupová Marie BOR0952 OK Jiskra Nový Bor 20:25
2. Vondráčková Jolana DKP1058 Oddíl OB Kotlářka 21:51 + 1:26
3. Eliášová Viktorie TBM1052 KOS TJ Tesla Brno 22:15 + 1:50
4. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 22:24 + 1:59
5. Kolářová Veronika LOU1050 SK Moravan Louňovice 23:01 + 2:36
6. Bartoňová Elena FSP0953 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:33 + 3:08
7. Jordánová Nelly KSU1050 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:50 + 3:25
8. Havlíčková Zuzana RIC1051 OB Říčany 24:04 + 3:39
9. Volkova Maja 38S0950 Slávia ŽU Žilina 24:08 + 3:43
10. Brožíková Barbora JIL0955 OK Jilemnice 24:32 + 4:07
11. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 24:39 + 4:14
12. Ouzká Eliška BOR1051 OK Jiskra Nový Bor 25:04 + 4:39
13. Šunková Sára LOU1051 SK Moravan Louňovice 26:28 + 6:03
14. Juračáková Judita BFM1053 SKOB Frýdek - Místek 26:37 + 6:12
15. Cymorková Julie TRI0953 TJ TŽ Třinec 27:32 + 7:07
16. Uhlířová Marie LBE0950 TJ Lokomotiva Beroun 28:19 + 7:54
17. Kurfürstová Marie FSP1050 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:10 + 10:45
18. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 31:16 + 10:51
19. Basistová Aneta DOR1057 OK Dobříš 32:01 + 11:36
20. Vaculovičová Alžběta DOR0956 OK Dobříš 32:25 + 12:00
21. Pozdílková Zuzana PHK0952 OK 99 Hradec Králové 33:25 + 13:00
22. Venclová Aneta ZAM1051 OB TJ Sokol Žamberk 34:59 + 14:34
23. Schwarzová Martina Justína LBE0951 TJ Lokomotiva Beroun 41:35 + 21:10

D14 3.65 km, 70 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga 25:20
2. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 25:52 + 0:32
3. Vyziblová Viktorie SJC0853 Sportcentrum Jičín 26:21 + 1:01
4. Vondráčková Alžběta DKP0864 Oddíl OB Kotlářka 27:18 + 1:58
5. Kvášovská Ludmila LTU0753 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:00 + 2:40
6. Geffertová Agáta FSP0753 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:42 + 4:22
7. Kašparová Alžběta DOR0753 OK Dobříš 31:46 + 6:26
8. Stará Barbora FSP0752 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:47 + 6:27
9. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 31:55 + 6:35
10. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 32:12 + 6:52
11. Kocmanová Adéla BOR0752 OK Jiskra Nový Bor 32:48 + 7:28
12. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 33:04 + 7:44
13. Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš 35:58 + 10:38
14. Havlíčková Veronika RIC0853 OB Říčany 36:27 + 11:07
15. Kutková Tereza JEN0752 OB Jenišovice 39:31 + 14:11
16. Velátová Lucie OPI0750 Orientační sporty Písek 44:07 + 18:47
17. Wolniewicz Agata 3IP0850 Wolniewicz 67:54 + 42:34
18. Kuželová Ela FSP0750 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 77:54 + 52:34

D16 4.57 km, 70 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga 31:26
2. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:06 + 1:40
3. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 33:40 + 2:14
4. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 35:13 + 3:47
5. Paulíčková Tereza UOL0750 SOB Olomouc 36:51 + 5:25
6. Šaňáková Marie UOL0651 SOB Olomouc 38:11 + 6:45
7. Burdová Helena STE0653 SK SKI-OB Šternberk 38:53 + 7:27
8. Dráčová Barbora UOL0652 SOB Olomouc 42:33 + 11:07
9. Neumann Johanna 31D0550 SV Lengefeld 43:03 + 11:37
10. Rejmanová Nikola BOR0656 OK Jiskra Nový Bor 43:53 + 12:27
11. Pulczynski Hanna 45:07 + 13:41
12. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 45:10 + 13:44
13. Svobodová Julie FSP0651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:40 + 17:14
14. Benešová Michaela SJH0651 SOS Jindřichův Hradec 56:55 + 25:29
15. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 64:45 + 33:19

D18 5.31 km, 85 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 39:51
2. Tomášková Linda TAP0455 KOB Tretra Praha 40:14 + 0:23
3. Kubáková Nela SJH0451 SOS Jindřichův Hradec 47:05 + 7:14
4. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:18 + 7:27
5. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 48:12 + 8:21
6. Barnatová Klára ZBM0352 SK Žabovřesky Brno 48:36 + 8:45
7. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 51:49 + 11:58
8. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 52:07 + 12:16
9. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:57 + 13:06
10. Cincibusová Lenka FSP0450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:42 + 15:51
11. Neumann Lena 31D0350 SV Lengefeld 57:37 + 17:46
12. Wolniewicz Natalia 3IP0450 Wolniewicz 85:58 + 46:07

D21A 7.81 km, 90 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8514

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 52:19 8587
2. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 52:51 + 0:32 8501
3. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 53:08 + 0:49 8455
4. Nováková Zuzana NPA9151 SK LOB Nová Paka 54:16 + 1:57 8272
5. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 54:56 + 2:37 8165
6. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 55:52 + 3:33 8014
7. Luštická Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 57:52 + 5:33 7691
8. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 58:40 + 6:21 7562
9. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 60:42 + 8:23 7234
10. Hermannová Anna TAP9251 KOB Tretra Praha 64:39 + 12:20 6597
11. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 65:20 + 13:01 6487
12. Benešová Jana CTB9452 SK OB Chotěboř 65:26 + 13:07 6470
13. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 66:36 + 14:17 6282
14. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 66:39 + 14:20
15. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 66:52 + 14:33 6239
16. Pecoldová Pavlína MFP8450 Matfyz Praha 68:06 + 15:47 6040
17. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 68:26 + 16:07 5986
18. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 70:22 + 18:03 5674
19. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 71:01 + 18:42 5569
20. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 71:24 + 19:05 5508
21. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 84:40 + 32:21 3367
22. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 88:17 + 35:58 2783
23. Rickmeyer Tina STB8650 TJ Stadion Nový Bor 106:30 + 54:11 0
Surkova Polina PGP0157 SK Praga DISK 0

D21B 6.71 km, 95 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5646

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 53:42 5810
2. Hovorková Tereza KAM0154 OK Kamenice 55:48 + 2:06 5596
3. Pangrácová Anna DKL9150 KOB Kladno 56:26 + 2:44 5531
4. Pangrácová Marie DKL9051 KOB Kladno 57:10 + 3:28 5457
5. Vlčková Tereza TUR8852 OOB TJ Turnov 58:41 + 4:59 5302
6. Wiesnerová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 59:01 + 5:19 5268
7. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:05 + 5:23 5261
8. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Žabovřesky Brno 60:39 + 6:57 5101
9. Řezníčková Tereza SJI9056 OK Jihlava 60:48 + 7:06 5086
10. Kopecká Johana PGP9956 SK Praga 60:56 + 7:14 5072
11. Koderičová Tereza PHK9666 OK 99 Hradec Králové 61:19 + 7:37 5033
12. Švihovská Eva JJN8350 Team Jizerky 64:42 + 11:00 4688
13. Zlámalová Jana LTU8651 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:43 + 12:01 4584
14. Blažková Kristina DKP8251 Oddíl OB Kotlářka 66:24 + 12:42 4514
15. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 68:45 + 15:03 4274
16. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 69:18 + 15:36 4218
17. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 69:20 + 15:38 4215
18. Vlachová Tereza AOV8750 OOB TJ Baník Ostrava 70:53 + 17:11 4056
19. Procházková Štěpánka LPU9460 OK Lokomotiva Pardubice 76:00 + 22:18 3534
20. Müllerová Markéta LCE9453 OOB TJ Slovan Luhačovice 76:58 + 23:16 3435
21. Tihonová Hana TAP9052 KOB Tretra Praha 77:48 + 24:06 3350
22. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 82:46 + 29:04 2843
23. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 98:26 + 44:44 1244

D21C 5.77 km, 90 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3241

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pidrmanová Stanislava EKP8950 VŠTJ Ekonom Praha 54:58 3286
2. Hořejší Jana DKP9052 Oddíl OB Kotlářka 55:25 + 0:27 3260
3. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 56:51 + 1:53 3176
4. Venclová Veronika ZAM8251 OB TJ Sokol Žamberk 57:47 + 2:49 3122
5. Vandělíková Marie ALB9050 OOB Albrechtice nad Orlicí 58:46 + 3:48 3065
6. Jiřištová Klára JIL9052 OK Jilemnice 62:09 + 7:11 2868
7. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 69:27 + 14:29 2444
8. Puchernová Zuzana TAP8453 KOB Tretra Praha 69:34 + 14:36 2437
9. Makaloušová Hana 0260001 69:38 + 14:40
10. Linková Lucie JJN0254 Team Jizerky 70:15 + 15:17 2397
11. Voleská Alice KAM8050 OK Kamenice 72:26 + 17:28 2270
12. Blahová Pavla DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 73:20 + 18:22 2218
13. Vejrová Iva STH8852 SK Studenec 75:47 + 20:49 2076
14. Typltová Hana DKP8760 Oddíl OB Kotlářka 77:15 + 22:17 1990
15. Pozdílková Alena PHK8053 OK 99 Hradec Králové 79:13 + 24:15 1876
16. Důrková Pavla SHK9352 OK Slavia Hradec Králové 79:32 + 24:34 1858
17. Hlavničková Vendula LTU9650 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 86:37 + 31:39 1446
18. Vaňková Martina 0090001 90:31 + 35:33
19. Viková Vendula JIL8951 OK Jilemnice 134:51 + 79:53 0

D35 6.15 km, 95 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vernerová Radka VBM8558 VSK Mendelu Brno 53:14
2. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 56:02 + 2:48
3. Tučková Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka 57:56 + 4:42
4. Drobníková Markéta SJC8450 Sportcentrum Jičín 58:43 + 5:29
5. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 60:51 + 7:37
6. Gregorová Kateřina BSO8151 KOB Baník Sokolov 61:03 + 7:49
7. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 61:26 + 8:12
8. Kalousková Pavla JEN8451 OB Jenišovice 65:49 + 12:35
9. Křížová Lenka KRL7951 Kometa Kralovice 72:42 + 19:28
10. Trdá Lucie KPY8651 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:01 + 20:47
11. Kopecká Magdaléna TJN8251 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 76:49 + 23:35
12. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 78:20 + 25:06
13. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 78:22 + 25:08
13. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 78:22 + 25:08
15. Pokorná Kristýna EKP8351 VŠTJ Ekonom Praha 79:06 + 25:52
16. Havlínová Zuzana SCP8150 OK Sparta Praha 81:08 + 27:54
17. Marková Eva STE7550 SK SKI-OB Šternberk 81:47 + 28:33
18. Brožová Jana LTU8250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 85:40 + 32:26
19. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 86:03 + 32:49
20. Málková Šárka CST8351 OB Strakonice 88:01 + 34:47
21. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 89:49 + 36:35
22. Čechová Jana FSP8353 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 91:52 + 38:38
23. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 92:02 + 38:48
24. Košíková Jana ZBM8352 SK Žabovřesky Brno 118:01 + 64:47
25. Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 130:21 + 77:07
MS Drábková Zuzana TBM8452 KOS TJ Tesla Brno 73:39 + 20:25

D40 5.25 km, 90 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Biolik Agnieszka CHC7751 K.O.B. Choceň 45:50
2. Lošťáková Ivana PGP7763 SK Praga 46:14 + 0:24
3. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 49:23 + 3:33
4. Patková Kateřina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 50:27 + 4:37
5. Šubrtová Věra TAP8150 KOB Tretra Praha 52:09 + 6:19
6. Fialová Jana DOR8050 OK Dobříš 53:35 + 7:45
7. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 55:55 + 10:05
8. Bartoňová Terezie FSP7550 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:08 + 10:18
9. Bartůňková Lucie LOU7750 SK Moravan Louňovice 57:28 + 11:38
10. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:24 + 15:34
11. Vondráčková Markéta DKP7856 Oddíl OB Kotlářka 61:39 + 15:49
12. Kuželová Michaela FSP7851 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:04 + 16:14
13. Cipryánová Alena BZP7850 Báječné ženy v orientačním běhu 62:09 + 16:19
14. Komanová Kristína 27S7850 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 63:07 + 17:17
15. Gregorová Lenka SJH7853 SOS Jindřichův Hradec 65:21 + 19:31
16. Žižková Jaroslava DOR7754 OK Dobříš 66:31 + 20:41
17. Mrázková Jana DKP7857 Oddíl OB Kotlářka 66:36 + 20:46
18. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 68:15 + 22:25
19. Skripniková Kateřina FSP8051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:02 + 25:12
20. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 72:26 + 26:36
21. Jirásková Pavla KPY7950 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:31 + 28:41
22. Merhulíková Lenka BOR7857 OK Jiskra Nový Bor 75:55 + 30:05
23. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 76:22 + 30:32
24. Kutková Hana JEN8050 OB Jenišovice 76:41 + 30:51
25. Lohová Monika DKL8052 KOB Kladno 82:21 + 36:31
26. Pecklová Jarmila DOR7950 OK Dobříš 87:39 + 41:49
27. Kurfürstová Magdalena FSP7852 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 91:45 + 45:55
28. Basistová Darina DOR7856 OK Dobříš 95:29 + 49:39

D45A 4.50 km, 75 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:40
2. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 39:02 + 2:22
3. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 39:20 + 2:40
4. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 39:35 + 2:55
5. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 39:54 + 3:14
6. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 42:24 + 5:44
7. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 44:08 + 7:28
8. Bialeková Martina LBE7350 TJ Lokomotiva Beroun 46:00 + 9:20
9. Malečková Iva VSP7559 USK Praha 46:59 + 10:19
10. Lapáčková Soňa SHK7651 OK Slavia Hradec Králové 47:30 + 10:50
11. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 48:22 + 11:42
12. Hrušková Blanka DOR7555 OK Dobříš 50:05 + 13:25
13. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:40 + 14:00
14. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 57:41 + 21:01
15. Housková Monika DOR7551 OK Dobříš 60:06 + 23:26
16. Kamírová Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:51 + 24:11
17. Šejnová Magdalena PGP7053 SK Praga 62:25 + 25:45
18. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 64:12 + 27:32
19. Karafiátová Lucie BOR7658 OK Jiskra Nový Bor 66:44 + 30:04

D45B 4.04 km, 80 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fuchsová Marcela TBM7260 KOS TJ Tesla Brno 41:46
2. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 42:11 + 0:25
3. Špeldová Magdaléna BOR7551 OK Jiskra Nový Bor 42:59 + 1:13
4. Doušková Vlasta TBM7060 KOS TJ Tesla Brno 44:55 + 3:09
5. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 45:13 + 3:27
6. Junková Petra STH7451 SK Studenec 45:27 + 3:41
7. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:04 + 4:18
8. Kleinová Petra LTP7553 OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:44 + 8:58
9. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 51:42 + 9:56
10. Uhlířová Lada LBE7450 TJ Lokomotiva Beroun 52:47 + 11:01
11. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 54:39 + 12:53
12. Mikysková Ilona VAM7550 OB Vamberk 55:29 + 13:43
13. Kándlová Adéla DCE7550 KOB Dobřichovice 55:50 + 14:04
14. Mičíková Lada SKM7250 KOB Směr Kroměříž 56:10 + 14:24
15. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 59:59 + 18:13
16. Rybínová Iva KOR7551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 62:26 + 20:40
17. Procingerová Inka VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:31 + 28:45
18. Žejdlíková Jitka LTP7251 OOB TJ Lokomotiva Teplice 71:55 + 30:09
19. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 75:35 + 33:49
20. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 85:50 + 44:04

D50 3.61 km, 70 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela PHK6752 OK 99 Hradec Králové 29:36
2. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 32:06 + 2:30
3. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 32:49 + 3:13
4. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 33:58 + 4:22
5. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 34:46 + 5:10
6. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 35:15 + 5:39
7. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:07 + 6:31
8. Úlehlová Monika TAP6950 KOB Tretra Praha 37:25 + 7:49
9. Pánková Martina 0220002 38:06 + 8:30
10. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:25 + 8:49
11. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 39:00 + 9:24
12. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:14 + 9:38
13. Linková Iva TUV6850 SOK TJ Turnov 39:15 + 9:39
14. Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka 41:02 + 11:26
15. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 41:29 + 11:53
16. Varhaníčková Jana 0510001 42:18 + 12:42
17. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 42:36 + 13:00
18. Řeháková Jana BFM7152 SKOB Frýdek - Místek 42:50 + 13:14
19. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 46:48 + 17:12
20. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 52:13 + 22:37
21. Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové 52:34 + 22:58
22. Zajíčková Lenka TBM7152 KOS TJ Tesla Brno 56:12 + 26:36
23. Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 58:22 + 28:46
24. Vitebská Lenka TJN7051 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:15 + 35:39

D55 3.56 km, 65 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 30:52
2. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 31:33 + 0:41
3. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 31:51 + 0:59
4. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:36 + 2:44
5. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 35:37 + 4:45
6. Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 35:45 + 4:53
7. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:08 + 5:16
8. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 38:30 + 7:38
9. Tihonová Jindra TAP6253 KOB Tretra Praha 40:29 + 9:37
10. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 43:53 + 13:01
11. Lukášová Lenka TBM6653 KOS TJ Tesla Brno 44:13 + 13:21
12. Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 46:05 + 15:13
13. Mazúrová Soňa 0330002 50:14 + 19:22
14. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 51:29 + 20:37
15. Prouzová Zuzana DKP6250 Oddíl OB Kotlářka 80:40 + 49:48

D60 3.39 km, 70 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 31:12
2. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 36:16 + 5:04
3. Hausvaterová Marcela SHK6152 OK Slavia Hradec Králové 36:58 + 5:46
4. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 37:49 + 6:37
5. Králová Zdenka SSU6091 SK Severka Šumperk 39:24 + 8:12
6. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 39:43 + 8:31
7. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VSK Mendelu Brno 41:43 + 10:31
8. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 44:19 + 13:07
9. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 44:20 + 13:08
10. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 45:00 + 13:48
11. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 45:55 + 14:43
12. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 47:12 + 16:00
13. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 49:27 + 18:15
14. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 49:41 + 18:29
15. Jelínková Dagmar TZL5757 SKOB Zlín 59:16 + 28:04
16. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Mladá Boleslav 59:35 + 28:23

D65 3.35 km, 45 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 31:27
2. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 35:19 + 3:52
3. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 36:07 + 4:40
4. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 36:34 + 5:07
5. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 37:11 + 5:44
6. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 38:05 + 6:38
7. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 38:40 + 7:13
8. Stackeová Anna LCE5551 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:16 + 7:49
9. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 42:41 + 11:14
10. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:14 + 11:47
11. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 44:57 + 13:30
12. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 45:19 + 13:52
13. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 45:58 + 14:31
14. Šabatková Zdeňka SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 50:57 + 19:30
15. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 53:03 + 21:36
16. Lusková Olga CHA5650 OK Chrastava 55:35 + 24:08

D70 2.92 km, 40 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:32
2. Kubíková Květoslava LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 40:46 + 0:14

D75 2.54 km, 40 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 TJ Baník Ostrava OKD 31:29
2. Pospíšilová Jana LDC4451 KOB Děčín 43:49 + 12:20
3. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 72:44 + 41:15

H10N 3.70 km, 50 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín 20:16
2. Junek Kryštof STH1201 SK Studenec 20:51 + 0:35
3. Skripnik Kilián FSP1300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:26 + 5:10
4. Mrázek Václav DKP1202 Oddíl OB Kotlářka 27:34 + 7:18
5. Kužel Jonáš FSP1201 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 28:33 + 8:17
6. Kubíček Ota VIC1401 OB Vizovice 28:51 + 8:35
7. Liška Albert PHK1313 OK 99 Hradec Králové 32:15 + 11:59

H10 2.54 km, 45 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Tobiáš CTB1103 SK OB Chotěboř 14:32
2. Bartoň Theodor FSP1100 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 15:56 + 1:24
3. Kozák Vojtěch TBM1101 KOS TJ Tesla Brno 16:28 + 1:56
4. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 17:54 + 3:22
5. Brož Jiří LTU1101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:03 + 3:31
6. Zápotocký Tomáš SLA1200 SKOB Slaný 19:41 + 5:09
7. Bednařík Vojtěch TAP1104 KOB Tretra Praha 20:02 + 5:30
8. Basista Tobiáš DOR1109 OK Dobříš 20:21 + 5:49
9. Marek Martin STE1100 SK SKI-OB Šternberk 20:57 + 6:25
10. Pompach Tobiáš PHK1201 OK 99 Hradec Králové 21:04 + 6:32
11. Kocman Lukáš BOR1102 OK Jiskra Nový Bor 21:09 + 6:37
12. Kazda František SJC1201 Sportcentrum Jičín 22:57 + 8:25
13. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 24:41 + 10:09
14. Etrych Matěj DOR1104 OK Dobříš 28:05 + 13:33
15. Etrych Tobiáš DOR1103 OK Dobříš 30:50 + 16:18

H12 3.36 km, 55 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutek Matěj TUR0908 OOB TJ Turnov 21:07
2. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:16 + 0:09
3. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 21:41 + 0:34
4. Jakubský David SHK0905 OK Slavia Hradec Králové 22:27 + 1:20
5. Blažek Vojtěch SJH1003 SOS Jindřichův Hradec 23:12 + 2:05
6. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 23:23 + 2:16
7. Porsch Jan DOR0904 OK Dobříš 24:16 + 3:09
8. Brož Jindřich LTU0903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:56 + 4:49
9. Etrych Jonáš DOR0907 OK Dobříš 26:01 + 4:54
10. Kříž Matěj KAM0900 OK Kamenice 26:08 + 5:01
11. Pulczynski Jeremi 26:37 + 5:30
12. Kalousek Dominik JEN0901 OB Jenišovice 27:09 + 6:02
13. Gregor Richard BSO0900 KOB Baník Sokolov 28:52 + 7:45
14. Vaculovič Matěj DOR1004 OK Dobříš 29:10 + 8:03
15. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 29:40 + 8:33
16. Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš 30:01 + 8:54
17. Kubáň Patrik TBM1001 KOS TJ Tesla Brno 34:40 + 13:33
18. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 34:48 + 13:41
19. Hrádek Vojtěch ROU1000 SKOB Roudnice nad Labem 35:04 + 13:57
20. Knop Matěj FSP0905 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:58 + 15:51
21. Jordán Dominik KSU1000 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:16 + 23:09
22. Kučera Tomáš TAP0907 KOB Tretra Praha 45:27 + 24:20
23. Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň 45:47 + 24:40
Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové DISK
Polák Vlastimil VRL1001 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Stacke Jan LCE1001 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK

H14 4.85 km, 60 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skripnik Matouš FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 28:57
2. Lorenc Václav DOR0702 OK Dobříš 31:26 + 2:29
3. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 32:41 + 3:44
4. Stacke Václav LCE0703 OOB TJ Slovan Luhačovice 32:58 + 4:01
5. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 34:15 + 5:18
6. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 34:35 + 5:38
7. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 36:15 + 7:18
8. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 37:00 + 8:03
9. Volkov Maksym 38S0700 Slávia ŽU Žilina 37:29 + 8:32
10. Žižka Přemysl DOR0706 OK Dobříš 37:36 + 8:39
11. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 40:30 + 11:33
12. Junek Matouš DKP0817 Oddíl OB Kotlářka 40:34 + 11:37
13. Světnický Antonín STE0800 SK SKI-OB Šternberk 42:00 + 13:03
14. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 42:52 + 13:55
15. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 48:00 + 19:03
16. Peckl Kryštof DOR0806 OK Dobříš 51:46 + 22:49
17. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 55:25 + 26:28
18. Hrůza Ondřej LTU0703 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:53 + 26:56
19. Šmíd František DKP0821 Oddíl OB Kotlářka 56:01 + 27:04
20. Řehoř Hynek JJN0700 Team Jizerky 56:12 + 27:15
21. Knuth Gergely 0360003 56:51 + 27:54
22. Pohl Lukáš TAP0703 KOB Tretra Praha 57:41 + 28:44
23. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 58:36 + 29:39
24. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:50 + 31:53
25. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 61:06 + 32:09
26. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 61:22 + 32:25
27. Brdička Tomáš FSP0710 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:15 + 33:18
28. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:45 + 34:48
29. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:03 + 36:06

H16 6.64 km, 90 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sork Dominik TAP0504 KOB Tretra Praha 49:31
2. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 51:40 + 2:09
3. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 52:30 + 2:59
4. Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha 52:45 + 3:14
5. Jiras Jan DOR0505 OK Dobříš 53:00 + 3:29
6. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 53:20 + 3:49
7. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 56:55 + 7:24
8. Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:02 + 8:31
9. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:13 + 11:42
10. Jordán Alexandr KSU0626 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:29 + 12:58
11. Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov 63:40 + 14:09
12. Jelínek Šimon BOR0510 OK Jiskra Nový Bor 67:09 + 17:38
13. Kotyk Vojtěch LTU0502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:39 + 18:08
14. Hruška Marek DOR0604 OK Dobříš 67:51 + 18:20
15. Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice 77:43 + 28:12
16. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 78:36 + 29:05
17. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 79:19 + 29:48
18. Kándl Matěj PGP0508 SK Praga 86:20 + 36:49
19. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 90:00 + 40:29
20. Klepetko Adam FSP0601 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 101:14 + 51:43

H18 8.41 km, 100 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 54:35
2. Beneš Jindřich KON0404 KOB Konice 55:59 + 1:24
3. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 OK Dobříš 56:33 + 1:58
4. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 56:39 + 2:04
5. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 57:55 + 3:20
6. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 60:02 + 5:27
7. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:50 + 10:15
8. Balcar Jiří SNA0301 TJ START Náchod 66:29 + 11:54
9. Kužel Jan FSP0400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 66:41 + 12:06
10. Marek Vojtěch ZBM0410 SK Žabovřesky Brno 67:54 + 13:19
11. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 68:55 + 14:20
12. Klein Martin LTP0404 OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:23 + 14:48
13. Racek Josef ZBM0400 SK Žabovřesky Brno 69:45 + 15:10
14. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 72:29 + 17:54
15. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 72:45 + 18:10
16. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 74:11 + 19:36
17. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 78:33 + 23:58
18. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 79:18 + 24:43
19. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 81:19 + 26:44
20. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 93:30 + 38:55
21. Hájek Matěj VRL0402 OOS TJ Spartak Vrchlabí 108:04 + 53:29
22. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 118:25 + 63:50
23. Biolik Emil 0060001 154:34 + 99:59
Oujezdský Matyáš ZBM0307 SK Žabovřesky Brno DISK
Kerhát David LTU0403 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK

H21A 12.68 km, 175 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8712

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kamenický Jeroným TUR9549 OOB TJ Turnov 69:00 8917
2. Kozák Osvald TBM8201 KOS TJ Tesla Brno 69:54 + 0:54 8806
3. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 73:06 + 4:06 8412
4. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 73:21 + 4:21 8381
5. Procházka Jan PGP8407 SK Praga 73:40 + 4:40 8342
6. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 75:13 + 6:13 8151
7. Melecký Martin SSU9001 SK Severka Šumperk 76:17 + 7:17 8019
8. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 76:45 + 7:45 7962
9. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 77:41 + 8:41 7847
10. Coufal Jáchym ZBM0200 SK Žabovřesky Brno 79:01 + 10:01 7682
11. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 79:20 + 10:20 7643
12. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 79:57 + 10:57 7567
13. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 80:23 + 11:23 7514
14. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 80:31 + 11:31 7497
15. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 80:39 + 11:39 7481
16. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 80:57 + 11:57 7444
17. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB ALFA Brno 81:53 + 12:53 7329
18. Klusáček Matěj LCE8903 OOB TJ Slovan Luhačovice 82:29 + 13:29 7255
19. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 83:23 + 14:23 7144
20. Bravený Adam VBM8801 VSK Mendelu Brno 83:31 + 14:31 7128
21. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 83:40 + 14:40 7109
22. Navrátil Boris KAM9203 OK Kamenice 83:43 + 14:43 7103
23. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 85:06 + 16:06 6932
24. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 89:48 + 20:48 6353
25. Švihovský Jaromír JJN8000 Team Jizerky 92:05 + 23:05 6072
26. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 92:36 + 23:36 6008
27. Bořil Tomáš TBM8833 KOS TJ Tesla Brno 92:38 + 23:38 6004
28. Mühlbach Aleš STH0104 SK Studenec 93:45 + 24:45 5866
29. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 94:11 + 25:11 5813
30. Daněk Jáchym VRL8901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 94:26 + 25:26 5782
31. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 94:44 + 25:44 5745
32. Melišík Martin TAP0200 KOB Tretra Praha 95:46 + 26:46 5617
33. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 95:51 + 26:51 5607
34. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 97:36 + 28:36 5391
35. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 98:27 + 29:27 5287
36. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 99:03 + 30:03 5213
37. Herman Jan 0040001 99:16 + 30:16
38. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 99:19 + 30:19 5180
39. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 99:32 + 30:32 5153
39. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 99:32 + 30:32 5153
41. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 101:52 + 32:52 4865
41. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 101:52 + 32:52 4865
43. Šafránek Michal VRL8801 OOS TJ Spartak Vrchlabí 104:33 + 35:33 4535
44. Důrek Milan SHK9100 OK Slavia Hradec Králové 107:56 + 38:56 4118
45. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 109:03 + 40:03 3980
46. Hejna Martin TAP8101 KOB Tretra Praha 114:51 + 45:51 3265
47. Janas Petr PGP7106 SK Praga 117:37 + 48:37 2924
48. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 156:17 + 87:17 0
Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice DISK 0
Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Matějů Luboš PGP7601 SK Praga DISK 0
Janas Petr PGP0200 SK Praga DISK 0
Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice DISK 0
Švarc Antonín DKP0203 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška DISK 0
Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha DISK 0

H21B 10.68 km, 155 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5889

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 78:29 5918
2. David Tomáš LLI0000 LOK-o Liberec 79:03 + 0:34 5876
3. Vlach Jiří AOV7900 OOB TJ Baník Ostrava 79:05 + 0:36 5873
4. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 81:16 + 2:47 5710
5. Lazák Tomáš LTU9102 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 83:36 + 5:07 5536
6. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 85:25 + 6:56 5401
7. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 86:25 + 7:56 5326
8. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 87:28 + 8:59 5248
9. Černušák Štěpán 0070001 91:45 + 13:16
10. Merta Ondřej 0480001 94:10 + 15:41
11. Semerád Jan UOL9400 SOB Olomouc 94:46 + 16:17 4702
12. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 95:23 + 16:54 4656
13. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 95:42 + 17:13 4633
14. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 96:00 + 17:31 4610
15. Tůma Martin LIT8204 KOB Litvínov 96:38 + 18:09 4563
16. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 96:53 + 18:24 4544
17. Klapal Michal VAM8802 OB Vamberk 97:15 + 18:46 4517
18. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 100:08 + 21:39 4302
19. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 103:43 + 25:14 4034
20. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 106:17 + 27:48 3843
21. Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov 108:29 + 30:00 3678
22. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 113:49 + 35:20 3280
23. Klíma Kamil DKL8201 KOB Kladno 114:47 + 36:18 3208
24. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 118:09 + 39:40 2956
25. Thiemel Jiří TBM8905 KOS TJ Tesla Brno 137:47 + 59:18 1490
26. Siegl Matyáš PGP0104 SK Praga 157:41 + 79:12 5
Samek Jakub VSP8800 USK Praha DISK 0

H21C 8.75 km, 105 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3270

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bejr Zdeněk NPA8401 SK LOB Nová Paka 72:49 3290
2. Bartoň Zdeněk NPA8301 SK LOB Nová Paka 72:59 + 0:10 3283
3. Švarc Lukáš JEN9001 OB Jenišovice 74:00 + 1:11 3238
4. Junek Vladimír TJP8400 TJ Sokol Troja 74:34 + 1:45 3212
5. Voleský Leoš KAM7900 OK Kamenice 78:04 + 5:15 3056
6. Jiřišta Lubomír JIL8802 OK Jilemnice 80:47 + 7:58 2935
7. Vandělík Michal ALB8501 OOB Albrechtice nad Orlicí 81:10 + 8:21 2918
8. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 89:13 + 16:24 2558
9. Kalousek Zdeněk 0450001 92:55 + 20:06
10. Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno 98:37 + 25:48 2139
11. Hartoš Radim 0100001 102:27 + 29:38
12. Jahoda Jiří 0190001 105:16 + 32:27
13. Nykl Jan TAP9001 KOB Tretra Praha 109:41 + 36:52 1645
14. Sommer Jaroslav 0190002 111:52 + 39:03
15. Řehoř Filip JJN9200 Team Jizerky 123:56 + 51:07 1009
16. Kovařovic Vojtěch 0240001 126:09 + 53:20
17. Kubánek Adam DKL8500 KOB Kladno 127:22 + 54:33 856
18. Kroupa Jan 0030001 138:46 + 65:57
19. Markoš Martin 0190003 164:26 + 91:37
20. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 173:38 + 100:49 0

H35 9.02 km, 125 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 60:04
2. Skripnik Ondřej FSP7502 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:25 + 2:21
3. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:35 + 4:31
4. Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 66:22 + 6:18
5. Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany 66:51 + 6:47
6. Blažek Zdeněk SJH7601 SOS Jindřichův Hradec 70:15 + 10:11
7. Travnicek Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 70:57 + 10:53
8. Čech Jan FSP7900 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 72:18 + 12:14
9. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 72:21 + 12:17
10. Erlebach Michal STH8301 SK Studenec 76:02 + 15:58
11. Hrádek Tomáš ROU8301 SKOB Roudnice nad Labem 76:22 + 16:18
12. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 76:34 + 16:30
13. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 78:06 + 18:02
14. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 84:12 + 24:08
15. Tomášek Jakub FSP7613 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 84:47 + 24:43
16. Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice 84:57 + 24:53
17. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 85:43 + 25:39
18. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 87:42 + 27:38
19. Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 88:44 + 28:40
20. Ledecký Vladimír BOR8402 OK Jiskra Nový Bor 89:28 + 29:24
21. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 91:00 + 30:56
22. Morávek Martin SRK7701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 93:38 + 33:34
23. Bartoň Jan FSP7000 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 96:35 + 36:31
24. Kautský Jiří SCP8201 OK Sparta Praha 98:57 + 38:53
25. Tuček Michal DKP8202 Oddíl OB Kotlářka 105:14 + 45:10
26. Peckl Martin DOR7701 OK Dobříš 111:01 + 50:57
27. Franz Jakub 0280001 113:15 + 53:11
28. Duch Zdeněk LPU8306 OK Lokomotiva Pardubice 116:03 + 55:59
29. Rudolf Tomáš ZBM8402 SK Žabovřesky Brno 141:25 + 81:21

H40 7.30 km, 100 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázek Jiří DKP7911 Oddíl OB Kotlářka 48:40
2. Pucherna Jan TAP7701 KOB Tretra Praha 50:35 + 1:55
3. Junek Petr STH7801 SK Studenec 51:14 + 2:34
4. Rod Jan VSP7423 USK Praha 55:17 + 6:37
5. Šrůta Milan BOR7703 OK Jiskra Nový Bor 57:02 + 8:22
6. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 57:11 + 8:31
7. Volkov Alexander 38S8000 Slávia ŽU Žilina 59:48 + 11:08
8. Paulíček Michal UOL7701 SOB Olomouc 59:59 + 11:19
9. Leštínský Tomáš OAV7801 Orienteering Adventure 60:55 + 12:15
10. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 61:36 + 12:56
11. Erbert Ladislav PEN7700 OK RECO Sport 62:58 + 14:18
12. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 67:02 + 18:22
13. Dneboský František 0290001 69:17 + 20:37
14. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:27 + 21:47
15. Kolář David LOU7700 SK Moravan Louňovice 72:08 + 23:28
16. Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka 74:05 + 25:25
17. Chmelík Petr DOR8100 OK Dobříš 78:02 + 29:22
18. Koman Marek 27S7902 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 78:10 + 29:30
19. Vondráček Martin DKP7704 Oddíl OB Kotlářka 81:23 + 32:43
20. Kubíček Petr VIC7801 OB Vizovice 82:34 + 33:54
21. Bednařík Jan SPC8112 SPORTICUS team 83:24 + 34:44
22. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 85:24 + 36:44
23. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 85:56 + 37:16
24. Kutek Pavel JEN7701 OB Jenišovice 86:52 + 38:12
25. Súkup Jaroslav PGP7900 SK Praga 96:16 + 47:36
26. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 100:10 + 51:30
27. Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc 102:05 + 53:25
Srpa Jakub DISK

H45A 7.06 km, 90 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šunka Jan LOU7600 SK Moravan Louňovice 48:21
2. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 50:04 + 1:43
3. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 55:09 + 6:48
4. Vácha Tomáš BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 55:18 + 6:57
5. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 56:58 + 8:37
6. Etrych Tomáš DOR7300 OK Dobříš 58:57 + 10:36
7. Dunka Štěpán 0260002 61:11 + 12:50
8. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 61:52 + 13:31
9. Biolik Grzegorz CHC7608 K.O.B. Choceň 63:36 + 15:15
10. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 63:38 + 15:17
11. Janda Pavel DOR7600 OK Dobříš 64:13 + 15:52
12. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 67:20 + 18:59
13. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 67:45 + 19:24
14. Krampla Tomáš UOL6601 SOB Olomouc 69:00 + 20:39
15. Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 69:14 + 20:53
16. Kolář Viktor SHK7300 OK Slavia Hradec Králové 72:17 + 23:56
17. Wolniewicz Paweł 3IP7300 Wolniewicz 72:21 + 24:00
18. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 75:13 + 26:52
19. Sedlář Petr TBM7319 KOS TJ Tesla Brno 75:20 + 26:59
20. Auermüller Vít ZBM6701 SK Žabovřesky Brno 76:15 + 27:54
21. Hřivna Štěpán PGP7507 SK Praga 77:18 + 28:57
22. Jakubský Radek SHK7603 OK Slavia Hradec Králové 78:36 + 30:15
23. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 79:18 + 30:57
24. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 80:51 + 32:30
25. Rejman Josef BOR7415 OK Jiskra Nový Bor 80:52 + 32:31
26. Hruška Jan DOR7000 OK Dobříš 83:26 + 35:05
27. Kocman Jindřich BOR7612 OK Jiskra Nový Bor 84:33 + 36:12

H45B 6.35 km, 90 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 56:18
2. Pohl Zdeněk TAP7606 KOB Tretra Praha 59:03 + 2:45
3. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 61:14 + 4:56
4. Vaculovič Radim DOR7505 OK Dobříš 62:55 + 6:37
5. Juračák Miroslav BFM7605 SKOB Frýdek - Místek 64:45 + 8:27
6. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 65:26 + 9:08
7. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 65:59 + 9:41
8. Gregor Radek DOR7404 OK Dobříš 66:10 + 9:52
9. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 67:12 + 10:54
10. Hanuš Karel STH6701 SK Studenec 72:26 + 16:08
11. Klein Aleš LTP7601 OOB TJ Lokomotiva Teplice 73:13 + 16:55
12. Bleha Stanislav DOR7503 OK Dobříš 78:21 + 22:03
13. Pompach Martin PHK7207 OK 99 Hradec Králové 82:35 + 26:17
14. Puš Roman STH7501 SK Studenec 83:02 + 26:44
15. Zápotocký Luboš SLA7500 SKOB Slaný 94:38 + 38:20
16. Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 95:21 + 39:03
17. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 107:00 + 50:42
18. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 114:43 + 58:25

H50 5.72 km, 90 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 34:42
2. Navrátil Václav KON6427 KOB Konice 39:10 + 4:28
3. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 40:06 + 5:24
4. Datel Jiří DKL7101 KOB Kladno 41:37 + 6:55
5. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:55 + 8:13
6. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 44:53 + 10:11
7. Urbaniak Krzysztof 58P6700 Ks Spójnia Warszawa 45:47 + 11:05
8. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:57 + 11:15
9. Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:58 + 11:16
10. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 47:29 + 12:47
11. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 49:06 + 14:24
12. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:41 + 14:59
13. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 51:47 + 17:05
14. Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha 52:39 + 17:57
15. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 54:17 + 19:35
16. Horčička Petr UOL7007 SOB Olomouc 56:01 + 21:19
17. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 56:25 + 21:43
18. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 56:35 + 21:53
19. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:56 + 23:14
20. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 59:12 + 24:30
21. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 60:13 + 25:31
22. Kohoutek Oldřich BSO7100 KOB Baník Sokolov 60:23 + 25:41
23. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:16 + 28:34
24. Machara Martin BOR6900 OK Jiskra Nový Bor 66:04 + 31:22
25. Müller Rico STB6400 TJ Stadion Nový Bor 66:05 + 31:23
26. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 67:47 + 33:05
27. Knuth David 0360001 72:32 + 37:50
28. Mikyska Alan VAM7149 OB Vamberk 72:43 + 38:01
29. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 74:46 + 40:04
30. Martinec Pavel LTP7003 OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:57 + 40:15
31. Jiras Jiří DOR6900 OK Dobříš 76:37 + 41:55
32. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 80:21 + 45:39
33. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 92:44 + 58:02

H55 5.34 km, 90 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 35:57
2. Hepnar Luboš STE6307 SK SKI-OB Šternberk 41:38 + 5:41
3. Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Mladá Boleslav 43:36 + 7:39
4. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 44:57 + 9:00
5. Cincibus Pavel FSP6605 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:43 + 10:46
6. Kniebügl Anton 0230001 50:04 + 14:07
7. Špičák Aleš DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 50:40 + 14:43
8. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 51:57 + 16:00
9. Jaroš Vojtěch JPV5706 Oddíl OS SK Prostějov 52:42 + 16:45
10. Lapáček Jiří SHK6600 OK Slavia Hradec Králové 53:47 + 17:50
11. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:11 + 18:14
12. Světnický Alexandr OOL6300 SK Haná orienteering 54:19 + 18:22
13. Mazúr Milan 0330001 57:55 + 21:58
14. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 60:11 + 24:14
15. Šafka Jan 76:31 + 40:34

H60 4.51 km, 80 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 30:32
2. Urválek Jiří TBM6107 KOS TJ Tesla Brno 31:11 + 0:39
3. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 34:11 + 3:39
4. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 35:19 + 4:47
5. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 36:03 + 5:31
6. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 36:46 + 6:14
7. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 39:21 + 8:49
8. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 40:08 + 9:36
9. Pasnichenko Viktor PGP6004 SK Praga 40:09 + 9:37
10. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 42:09 + 11:37
11. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 43:35 + 13:03
12. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 43:39 + 13:07
13. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 44:10 + 13:38
14. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 46:40 + 16:08
15. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 47:09 + 16:37
16. Kudrnáč Martin HCE5901 TJ Hostivice 48:10 + 17:38
17. Minchev Ivan MFP5700 Matfyz Praha 48:27 + 17:55
18. Formanko Dušan 0220001 49:05 + 18:33
19. Král Martin JIL6101 OK Jilemnice 49:33 + 19:01
20. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB Tretra Praha 51:26 + 20:54
21. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 54:07 + 23:35
22. Sombota Jiří LTU5901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:31 + 26:59
23. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 57:46 + 27:14
24. Mertlík Jiří VRL6102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:18 + 33:46
25. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 70:53 + 40:21

H65 4.28 km, 75 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 38:57
2. Jirka Jiří DKL5501 KOB Kladno 39:30 + 0:33
3. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 41:00 + 2:03
4. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:34 + 4:37
5. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 46:00 + 7:03
6. Pospíšil Jaromír LDC5301 KOB Děčín 50:07 + 11:10
7. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 51:43 + 12:46
8. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 52:12 + 13:15
9. Borák Stanislav EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 54:28 + 15:31
10. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 55:19 + 16:22
11. Junek Petr STH5501 SK Studenec 56:14 + 17:17
12. Chotětický Václav DKL5202 KOB Kladno 61:18 + 22:21

H70 2.97 km, 40 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 26:31
2. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 26:44 + 0:13
3. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 29:17 + 2:46
4. Kotecký Roman PGP4900 SK Praga 32:08 + 5:37
5. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 32:20 + 5:49
6. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:57 + 6:26
7. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 33:32 + 7:01
8. Uher Petr VSP5001 USK Praha 35:24 + 8:53
9. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:17 + 9:46
10. Jadviščok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 36:48 + 10:17
11. Jirásek Josef LTU4600 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:20 + 14:49
12. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 41:58 + 15:27
13. Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 42:00 + 15:29
14. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 46:12 + 19:41
15. Dvořák Vlastimil BOV4901 TJ Baník Ostrava OKD 46:19 + 19:48
16. Lusk Karel CHA5002 OK Chrastava 54:17 + 27:46
Dokoupil Vladimír VBM4806 VSK Mendelu Brno DISK

H75 2.69 km, 40 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 28:54
2. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 29:57 + 1:03
3. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 31:10 + 2:16
4. Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno 35:15 + 6:21
5. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 37:30 + 8:36
6. Valášek Josef SCP4501 OK Sparta Praha 37:52 + 8:58
7. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 41:31 + 12:37
8. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 61:10 + 32:16

H80 2.58 km, 40 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 47:41

HDR 3.70 km, 50 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drobník Tadeáš SJC1301 Sportcentrum Jičín 21:47
2. Lošťák Karel 22:05 + 0:18
3. Křížová Elen 22:52 + 1:05
4. Kubáková Laura JHB1550 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 23:08 + 1:21
5. Mirek Rychlý 0460001 23:09 + 1:22
6. Martin Rychlý 0460002 23:10 + 1:23
7. Gregor Ondřej BSO1200 KOB Baník Sokolov 25:13 + 3:26
8. Rambousek Marek BSO1400 KOB Baník Sokolov 25:24 + 3:37
9. Palas Tomáš SJC1501 Sportcentrum Jičín 27:08 + 5:21
10. Cipryánová Viktorie BZP1350 Báječné ženy v orientačním běhu 27:18 + 5:31
11. Pucherna Štěpán TAP1400 KOB Tretra Praha 27:19 + 5:32
12. Kazda Matěj SJC1515 Sportcentrum Jičín 27:39 + 5:52
13. Drobník Kryštof SJC1502 Sportcentrum Jičín 27:45 + 5:58
14. Kazda Albert SJC1401 Sportcentrum Jičín 27:48 + 6:01
15. Jiřišta Vladimír JIL1502 OK Jilemnice 32:26 + 10:39
16. Leštínský Vojtěch VRL1616 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:30 + 10:43
17. Kolín Jonáš DKP1500 Oddíl OB Kotlářka 33:56 + 12:09
18. Poláková Gabriela VRL1351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:34 + 12:47
19. Mrázková Barbora DKP1451 Oddíl OB Kotlářka 35:12 + 13:25
20. Klapal Tomáš VAM1600 OB Vamberk 36:17 + 14:30
21. Čech Jan FSP1401 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:30 + 14:43
22. Knuth Kamilla 0360004 36:31 + 14:44
23. Havlíček Kristián 36:58 + 15:11
24. Puchernová Adéla TAP1650 KOB Tretra Praha 37:48 + 16:01
25. Johanka Herman 0040002 38:42 + 16:55
26. Schulhof Matěj TUR2020 OOB TJ Turnov 38:47 + 17:00
27. Bednaříková Eva SPC1553 SPORTICUS team 39:18 + 17:31
28. Kalousková Aneta JEN1350 OB Jenišovice 39:26 + 17:39
29. Fujáček Vojtěch 40:22 + 18:35
30. Uhlíková Eva SJC1650 Sportcentrum Jičín 41:03 + 19:16
31. Dékány Matěj LCE1601 OOB TJ Slovan Luhačovice 43:35 + 21:48
32. Vlachová Valerie 43:44 + 21:57
33. Palasová Tina SJC1777 Sportcentrum Jičín 44:57 + 23:10
34. Skalka Jindřich LTU1500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:04 + 24:17
35. Rambousková Daniela BSO1650 KOB Baník Sokolov 47:18 + 25:31
36. Zlámalová Barbora 0170001 47:41 + 25:54
37. Kubíčková Petra VIC1650 OB Vizovice 48:52 + 27:05
38. Černá Andrea 48:59 + 27:12
39. Novák Tadeáš NPA1701 SK LOB Nová Paka 50:40 + 28:53
40. Srpová Emma 54:50 + 33:03
41. Anita Bejrová 0250001 56:34 + 34:47
42. Drápal Štěpán STH1501 SK Studenec 58:22 + 36:35
43. Bogar Jonáš 0200001 59:25 + 37:38
44. Jakubec Jan SJC1503 Sportcentrum Jičín 60:33 + 38:46
45. Vondrová Aneta 66:43 + 44:56
46. Losmanová Linda PHK OK 99 Hradec Králové 66:54 + 45:07
47. Mania Sebastian 72:40 + 50:53
48. Michalíková Sofie 0010001 76:01 + 54:14
49. Balcarová Anna PHK1850 OK 99 Hradec Králové 80:28 + 58:41
50. Balcarová Klára PHK1650 OK 99 Hradec Králové 80:42 + 58:55
51. Macháček Jakub 0430001 122:23 + 100:36
Brožík Adam 0140001 DISK
Vinopal Vilém 0180002 DISK

P 4.52 km, 80 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubák Martin 0400001 38:38
2. Merhulík Václav 0120001 45:50 + 7:12
3. Nechvátal Adam 0020001 49:38 + 11:00
4. Bořilová Klára TBM8964 KOS TJ Tesla Brno 49:54 + 11:16
5. Pleskač Jiří 50:03 + 11:25
6. Hrůzová Martina LTU7751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:26 + 12:48
7. Vinopal Vilém 0180001 52:15 + 13:37
8. Dráč Pavel UOL7201 SOB Olomouc 52:38 + 14:00
9. Gregor Tahmina DOR7552 OK Dobříš 57:20 + 18:42
10. Kocmanová Kateřina BOR8050 OK Jiskra Nový Bor 58:16 + 19:38
10. Zenková Pavla BOR8450 OK Jiskra Nový Bor 58:16 + 19:38
12. Szturc Jan TRI9101 TJ TŽ Třinec 59:45 + 21:07
13. Cymorková Kateřina TRI7152 TJ TŽ Třinec 60:24 + 21:46
14. Jankowska Zuzanna 0060002 60:55 + 22:17
15. Basista Tomáš DOR7803 OK Dobříš 61:22 + 22:44
16. Řeháková Klára BFM0556 SKOB Frýdek - Místek 61:27 + 22:49
17. Nechvátal Štěpán 0020003 61:41 + 23:03
18. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 63:41 + 25:03
19. Vyziblová Martina 63:52 + 25:14
20. Mertlíková Eliška VRL9156 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:06 + 25:28
21. Valušiak Cyril 64:17 + 25:39
22. Hořejší Jan 0340001 64:18 + 25:40
23. Hanousek Vít 65:22 + 26:44
24. Jurkiewicy Patrik 65:37 + 26:59
25. Michalíková Sára DOB0850 KOB Dobruška 66:08 + 27:30
26. Kazdová Dana 0290003 70:31 + 31:53
27. Jelínková Petra VCB7854 OB České Budějovice 73:03 + 34:25
28. Smisitelová Markéta KOR7452 OB DDM Kostelec nad Orlicí 73:45 + 35:07
29. Zapletalová Adéla Agnes MLA0753 MLOK Mariánské Lázně 74:24 + 35:46
30. Jelínek Šimon VCB0804 OB České Budějovice 76:18 + 37:40
31. Vondra Tomáš FSP0500 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 76:19 + 37:41
32. Vondrová Jitka 78:24 + 39:46
33. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 78:30 + 39:52
34. Cichra Pavel TAP7401 KOB Tretra Praha 81:54 + 43:16
35. Richterová Ilona TAP6953 KOB Tretra Praha 84:12 + 45:34
36. Vaníček Jan 84:44 + 46:06
37. Berková Jahodová Andrea 0190004 95:26 + 56:48
38. Ryppelová Monika TAP7850 KOB Tretra Praha 118:50 + 80:12
39. Fričová Alena 140:55 + 102:17
Bednaříková Jana SPC8353 SPORTICUS team DISK