Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Morava 2021 - stav po 6 závodech

Datum:
23.05.2021
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček VRB Ano Ano
2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Morava, Mistrovství oblasti na klasické trati VRB Ano Ano
2021-09-1111.09.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček MOV Ano Ano
2021-09-1212.09.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček MOV Ano Ano
2021-10-0202.10.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček TBM Ano Ano
2021-10-0303.10.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček TBM Ano Ano
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D20B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     H14B     H16B     H18B     H20B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B    

D14B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
1 Paulíčková Tereza UOL0750 A 434.16 1. 112.93( 1) 107.39( 1) 84.86(11) 107.22( 1)106.62( 1)
2 Štětínská Tereza MOV0751 A 390.39 2. 83.21(10) 97.19( 3) 92.04( 5) 98.62( 3) 96.60( 2) 97.98( 2)
3 Rychlá Karolína AOP0757 A 388.81 1. 80.90(11) 105.19( 1) 95.75( 3)102.45( 1) 85.42( 7)
4 Kovalčíková Alena AOP0751 A 382.77 2. 86.56( 6) 94.33( 5) 96.86( 2) 89.55( 9) 96.18( 3) 95.40( 3)
5 Čechová Johana TBM0888 A 377.99 2. 96.55( 2) 96.92( 4) 88.20( 7) 90.02( 7) 94.50( P)
6 Strýčková Barbora ADA0852 A 373.68 2. 85.59( 7) 97.63( 2) 92.69( 4) 92.21( 5) 91.15( 4) 88.08( 5)
7 Finstrlová Kristýna ZBM0752 A 364.84 4. 89.85( 4) 93.80( 6) 91.25( 6) 89.94( 8) 88.41( 6)
8 Ptáčková Julie TBM0980 A 356.29 2. 78.77(13) 70.93(16) 88.20( 7) 98.93( 2) 81.66( 9) 87.50( 6)
9 Otrubová Karolína PLU0888 A 342.77 4. 84.01( 9) 81.13( 9) 80.18(11) 97.45( 4) 64.15(17) 71.95(14)
10 Dobrovolná Anna TBM0758 B 337.92 3. 90.52( 3) 61.70(20) 79.85(14) 79.00(15) 88.55( 5) 62.72(19)
11 Marková Eva ZBM0954 B 336.99 4. 76.64(14) 77.53(11) 65.85(24) 90.26( 6) 78.54(11) 90.66( 4)
12 Kubáňová Tereza TBM0756 B 326.54 7. 85.04( 8) 86.02( 7) 78.37(16) 71.55(14) 77.11( 9)
13 Cetlová Karolína AOP0752 B 321.83 10. 74.02(17) 76.47(13) 70.49(23) 89.24(10) 80.68(10) 75.44(10)
14 Janíková Anna ZBM0862 B 315.77 7. 72.13(18) 74.27(14) 80.13(12) 75.48(20) 85.89( 7) 67.46(17)
15 Fedrová Anežka RBK0853 B 309.10 12. 76.27(15) 76.78(12) 76.19(18) 79.86(14) 72.07(13) 68.21(16)
16 Fišerová Markéta TZL0851 B 308.32 8. 80.35(12) 82.59( 8) 80.45(10) 64.93(21)
17 Jágrová Aneta RBK0951 B 304.17 8. 42.85(26) 29.82(22) 83.93( 9) 63.05(22) 82.08( 8) 75.11(11)
18 Rotková Veronika ZBM0854 B 298.20 8. 53.07(25) 66.27(18) 76.14(19) 76.19(19) 57.54(18) 79.60( 8)
19 Kočová Klára ZBM0850 B 297.56 12. 59.41(21) 74.05(15) 73.22(22) 76.34(17) 24.30(23) 73.95(12)
20 Karafiátová Eliška ABM0752 B 290.50 10. 58.86(22) 77.57(10) 76.56(17) 77.51(16)
21 Matoušková Johana STE0751 B 290.43 5. 87.23( 5) 52.42(25) 77.75(12) 73.03(13)
22 Pinkavová Eliška JPV0850 285.96 13. 75.66(16) 64.16(19) 79.90(13) 65.18(16) 65.22(18)
23 Horká Kateřina TBM0856 280.31 15. 67.93(20) 69.96(17) 73.96(20) 58.52(23) 32.50(22) 68.46(15)
24 Byrtusová Klára SIT0851 266.29 15. 57.52(23) 28.63(23) 79.62(15) 76.26(18) 52.89(19) 52.58(21)
25 Entová Kateřina TZL0751 204.88 22. 56.30(24) 56.12(26) 43.04(26) 0.00(27) 49.42(22)
26 Hubáčková Sabina LCE0851 154.93 12. 73.27(21) 81.66(12)
27 Sedláčková Klára LCE0854 138.18 13. 57.23(25) 80.95(13)
28 Hrbáčková Michaela LCE0751 116.52 24. 0.00(32) 27.22(24) 36.33(28) 52.97(24)
29 Reichlová Pavla KSU0888 115.14 19. 68.85(19) 46.29(27)
30 Štefková Michaela PLU0851 101.62 15. 32.86(28) 68.76(15)
31 Malá Karolína VRB0777 95.71 21. 21.17(30) 36.94(21) 32.76(29) 0.00(28) 4.84(25)
32 Skřivanková Anna TBM0853 90.55 20. 11.61(31) 0.00(26) 50.23(20) 28.71(24)
33 Pachmannová Iva AOP0852 86.00 25. 24.76(29) 16.36(25) 18.80(30) 26.08(27) 3.40(26)
34 Tomanková Alice KSU0959 76.65 20. 22.49(24) 54.16(20)
35 Lázničková Alžběta TZL0858 70.67 21. 35.89(21) 34.78(23)
36 Rozsívalová Adéla KON0760 36.63 27. 36.63(27)

D16B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
1 Tomanová Eliška ZBM0658 A 411.10 1. 99.73( 2) 70.14( 8) 104.32( 2)100.98( 2) 96.75( 3) 106.07( 1)
2 Pavlová Eliška MOV0650 A 405.56 1. 98.75( 3) 99.09( 2)106.37( 1) 91.10( 4) 97.78( 2) 101.35( 2)
3 Fuchsová Ema TBM0653 A 389.96 1. 98.27( 4) 96.97( 4) 89.31( 3) 104.54( 1) 90.18( 4)
4 Otrubová Anna PLU0577 B 376.15 3. 97.11( 5) 97.33( 3) 79.42( 9) 81.29( 5) 89.13( 5) 92.58( 3)
5 Burdová Helena STE0653 B 341.61 3. 81.66( 8) 94.49( 3) 91.17( 4) 74.29( 8)
6 Rosíková Růžena Eliška VIC0650 B 324.07 5. 51.95( 8) 96.20( 5) 83.56( 7) 63.38( 7) 66.95( 8) 77.36( 6)
7 Čudková Kristýna MOV0654 B 322.95 4. 71.70( 6) 82.41( 6) 86.66( 4) 56.83(10) 82.18( 6)
8 Kurečková Klára TBM0667 B 310.57 1. 101.52( 1)103.58( 1) 105.47( 1)
9 Kolarczyková Eliška TRI0551 B 285.78 6. 48.78( 9) 79.50( 7) 84.98( 6) 54.19(11) 67.11( 7) 48.90(10)
10 Müllerová Marie KSU0565 B 249.25 5. 74.04(10) 51.21(12) 45.66(11) 78.34( 5)
11 Mikulová Klára TBM0553 B 244.00 6. 49.25(16) 64.35( 6) 55.19(10) 75.21( 7)
12 Dráčová Barbora UOL0652 241.93 8. 67.99(13) 59.01( 8) 64.99( 9) 49.94( 9)
13 Kopecká Nela UOL0650 229.30 7. 54.46( 7) 64.97( 9) 52.24(15) 57.63( 9) 7.83(12) 29.57(12)
14 Krčková Lucie TRI0550 206.03 10. 39.63(10) 48.06(10) 69.49(12) 48.85(13)
15 Stryková Karolína KSU0656 101.03 11. 56.61(14) 44.42(11)
16 Zahradníková Kateřina MOV0553 85.35 5. 85.35( 5)
17 Zatloukalová Julie STE0650 70.68 11. 70.68(11)

D18B (započteno závodů:4)

D20B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
1 Raclavská Zuzana UOL0251 A 390.76 1. 100.00( 1) 93.14( 2) 100.00( 1) 90.82( 2) 96.18( 2) 94.58( 2)
2 Raclavská Lenka UOL0252 B 316.19 3. 52.13( 4) 94.89( 3) 66.96( 3) 68.51( 4) 85.83( 3)
3 Warcopová Kateřina TRI0150 B 288.48 1. 97.20( 2) 91.28( 3)100.00( 1)
4 Navrátilová Adéla TRI0250 B 276.75 1. 85.50( 3) 91.25( 4)100.00( 1)
5 Poláková Lenka SOP0151 B 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
6 Končáková Alžběta LCE0256 189.12 4. 66.86( 5) 14.36( 4) 48.62( 5) 59.28( 4)

D35B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
1 Dittrichová Andrea SKM7750 400.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Slámová Alena LCE8253 102.22 2. 54.36( 2) 35.49( 2) 12.37( 2)

D40B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
1 Plachá Andrea JPV7676 409.81 1. 109.81( 1) 88.08( 5) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Finstrlová Alena ZBM7550 352.44 2. 79.36( 5) 89.22( 2) 96.54( 2) 87.32( 3) 42.91( 5)
3 Poláčková Monika JPV7552 344.79 2. 92.87( 3) 92.93( 2) 93.24( 2) 65.75( 2)
4 Kundratová Jana TZL7350 328.96 3. 94.16( 3) 89.13( 3) 52.73( 5) 76.71( 3) 68.96( 4) 46.51( 3)
5 Kubíčková Eva UOL7752 245.62 4. 82.00( 4) 89.06( 4) 74.56( 4)
6 Librová Lucie AOP8050 217.66 1. 96.02( 2)121.64( 1)
7 Balvanová Martina JPV7777 190.72 4. 38.35( 6) 59.88( 6) 48.06( 5) 44.43( 4)

D45B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
1 Sedlářová Pavla AOP7052 440.09 1. 109.25( 1)112.55( 1)112.66( 1)105.63( 1) 89.95( 4)
2 Pachmannová Hana AOP7252 402.69 1. 113.43( 1) 97.64( 2)101.42( 2) 86.41( 4) 90.20( 5)
3 Broschová Lucie RBK7451 381.67 2. 91.51( 3) 85.68( 4) 83.32( 4) 92.52( 3) 98.32( 2) 99.32( 2)
4 Slavíková Lenka TVR7350 374.51 2. 95.06( 2) 72.37( 6) 82.55( 5) 94.82( 2) 91.95( 4) 92.68( 3)
5 Strýčková Monika ADA7454 371.26 1. 89.18( 4) 79.42( 5) 86.02( 3) 85.32( 5) 96.06( 3)100.00( 1)
6 Pěčková Monika SKM7350 269.79 3. 93.12( 3) 72.07( 7) 32.72( 6) 71.88( 5)
7 Lubrichová Eva STE7556 236.76 5. 67.68( 5) 53.65( 7) 79.69( 6) 35.74( 6)
8 Popieluchová Ivona BFM7453 162.99 6. 65.82( 6) 40.88( 8) 56.29( 8)

D50B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
1 Kovaříková Mária SIT6951 403.33 1. 94.71( 2)100.00( 1) 56.05( 2) 108.62( 1)100.00( 1)
2 Hubáčková Dagmar LCE6569 401.91 1. 100.00( 1) 91.93( 2) 100.00( 1)100.00( 1)101.91( 2) 55.76( 4)
3 Kostková Jana AOP7151 279.21 2. 77.09( 3) 64.38( 3) 68.56( 4) 69.18( 2)
4 Štorková Simona JPV6556 165.30 2. 0.00( 4) 37.21( 4) 41.44( 2) 14.61( 3) 39.33( 6) 47.32( 5)
5 Argalášová Gabriela TRI6850 102.20 3. 43.70( 5) 58.50( 3)
6 Vavrysová Iva LCE6359 89.47 3. 89.47( 3)

D55B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
1 Ferdusová Eva LCE6461 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
1 Ostřanská Iveta SSU6591 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
3 Krejčíková Monika TZL6262 171.79 2. 72.18( 2) 38.72( 3) 60.89( 3)
4 Bialožytová Pavla TRI6350 147.81 1. 47.81( 2) 100.00( 1)
5 Jastrzembská Jarmila TRI6450 137.26 2. 64.03( 3) 73.23( 2)

D60B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
1 Vlažná Mirka LCE5852 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)

D65B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
1 Stackeová Anna LCE5551 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)

H14B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
1 Ptáček Jonáš TBM0717 A 408.99 1. 99.69( 2) 100.60( 2) 92.59( 9) 101.10( 2)100.35( 2)106.94( 1)
2 Račanský Jiří TBM0706 A 399.58 1. 103.84( 1) 84.77( 9) 102.63( 1) 95.94( 4) 96.92( 4) 96.19( 3)
3 Schwab Filip TBM0710 A 388.36 3. 96.47( 3) 95.17( 4) 98.46( 4) 96.34( 3) 97.09( P)
4 Vlček Tomáš VIC0713 A 386.23 1. 80.94( 5) 92.66( 6) 93.75( 8)102.56( 1) 97.26( 3) 83.16(12)
5 Štěpánek Ondřej TBM0809 A 381.13 3. 83.62( 4) 96.82( 3) 94.34( 6) 94.69( 5) 95.28( P)
6 Bulička Martin ZBM0807 A 374.11 1. 39.55(21) 81.46(10) 98.73( 2) 87.41( 7)102.39( 1) 85.58(10)
7 Gallo Ondřej AOP0802 A 371.97 1. 76.05( 9) 102.58( 1) 95.14( 5) 85.76( 9) 86.32( 7) 87.93( 9)
8 Pernička Martin TZL0800 A 364.08 4. 79.26( 7) 80.29(11) 93.84( 7) 93.50( 6) 81.89( 8) 94.85( 4)
9 Pěček Jakub SKM0700 A 355.87 2. 32.86(22) 53.84(23) 98.64( 3) 71.53(14) 88.84( 6) 96.86( 2)
10 Stacke Václav LCE0703 A 332.52 5. 0.51(33) 88.93( 8) 90.26(10) 58.88(18) 94.45( 5)
11 Čech Viktor AOP0801 B 330.47 5. 80.40( 6) 92.82( 5) 92.23( 5) 65.02(20)
12 Linhart Jakub TZL0813 B 304.34 8. 65.67(11) 59.76(19) 63.27(19) 87.34( 8) 58.97(17) 88.06( 8)
13 Světnický Antonín STE0800 B 301.75 10. 31.18(25) 78.58(12) 64.97(17) 68.16(15) 73.73(10) 81.28(13)
14 Veselý Štěpán VIC0712 B 291.27 10. 61.92(12) 61.62(16) 47.44(26) 83.97(10) 61.31(15) 83.76(11)
15 Mrkvica Václav ZLH0800 B 287.81 12. 47.46(17) 72.61(13) 79.72(12) 61.74(18) 63.14(13) 72.34(17)
16 Krupa Jan TRI0706 B 285.54 10. 67.81(10) 39.71(28) 78.78(13) 65.13(12) 73.82(16)
17 Kundrata Vít TZL0700 B 280.82 11. 17.59(31) 70.10(14) 77.75(14) 81.06(11) 50.63(23) 51.91(26)
18 Komenda Jakub PBM0712 B 267.58 13. 48.93(16) 66.42(15) 52.02(23) 75.90(13) 58.23(19) 67.03(19)
19 Urválek Jan TBM0707 B 259.09 7. 78.46( 8) 91.49( 7) 89.14( 7)
20 Navrátil Jakub TBM0811 B 249.91 13. 54.15(13) 59.65(20) 61.96(14) 74.15(15)
21 Hozík Štěpán TZL0806 B 249.64 15. 45.25(19) 1.53(33) 69.10(15) 63.86(17) 54.62(22) 62.06(23)
22 Zřídkaveselý Martin PBM0808 B 248.20 12. 22.01(28) 43.39(26) 59.41(21) 76.69(12) 41.86(26) 68.71(18)
23 Finstrle Filip ZBM0702 B 241.84 16. 31.38(24) 59.23(21) 59.06(22) 66.97(16) 56.58(20) 48.69(27)
24 Jahudka Tomáš TZL0815 B 240.82 14. 40.29(20) 41.52(27) 63.99(18) 44.87(22) 56.53(21) 75.43(14)
25 Mikláš Matěj TZL0704 236.69 9. 8.08(32) 56.40(22) 41.35(27) 74.12( 9) 64.82(21)
26 Pavlík Adam TZL0810 232.50 14. 53.21(14) 10.86(32) 66.45(16) 49.64(20) 48.42(24) 63.20(22)
27 Franc Kryštof TBM0817 230.24 11. 0.00(35) 53.73(24) 61.48(20) 16.10(26) 68.69(11) 46.34(28)
28 Miča Jan KSU0701 223.68 6. 47.39(18) 26.54(30) 60.14(16) 89.61( 6)
29 Menzel Antonín MOV0700 209.31 19. 20.60(29) 44.19(25) 50.85(24) 56.38(19) 35.39(27) 57.89(25)
30 Janeček Jáchym UOL0700 177.26 11. 31.99(23) 13.74(31) 83.94(11) 47.59(21)
31 Linhart Adam TZL0814 146.20 24. 23.42(27) 29.31(29) 50.45(25) 43.02(24)
32 Tuharský Tobiáš TRI0701 129.76 17. 24.82(26) 60.93(17) 44.01(23)
33 Paloncý Jan KSU0808 103.69 24. 42.77(25) 60.92(24)
34 Svirák Benjamin TBM0915 60.61 18. 60.61(18) 0.00(29) 0.00(27)
35 Hájek Štěpán TBM0804 52.95 15. 52.95(15)
36 Plachý Ondřej JPV0707 24.10 25. 0.00(34) 0.00(34) 0.00(28) 24.10(25)
37 Navrátil Pavel ASU0747 18.13 30. 18.13(30)

H16B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
1 Tomanek Lukáš KSU0502 A 399.34 1. 105.79( 1) 97.75( 2)102.79( 1) 73.08(10) 86.91( 8) 93.01( 5)
2 Štorek Jan JPV0505 A 394.76 1. 93.27( 3) 89.83( 5) 100.91( 2) 90.10( 6) 103.50( 1) 97.08( 4)
3 Byrtus Jakub SIT0502 A 393.81 1. 75.33(10) 96.42( 3) 96.30( 3)100.62( 1) 90.51( 5) 100.47( 2)
4 Koča Vojtěch ZBM0602 B 382.63 2. 100.94( 2) 92.66( 4) 89.49( 7) 99.54( 3) 88.68( 7) 70.16(10)
5 Černoch Martin PLU0500 B 369.82 3. 66.58(11) 70.41(11) 91.87( 6) 96.70( 4) 82.93( 9) 98.32( 3)
6 Mudrák Daniel TBM0629 B 369.44 1. 5.17(17) 77.42(10) 77.38(12) 90.97( 5) 99.84( 2)101.21( 1)
7 Svirák Jonatan TBM0608 B 367.03 4. 91.61( 5) 85.35( 7) 82.90(10) 87.11( 8) 96.55( 4) 91.76( P)
8 Bláha Adam KSU0525 B 364.23 3. 76.20( 9) 89.53( 6) 73.17(13) 88.09( 7) 96.66( 3) 89.95( 6)
9 Čech Radan TBM0611 B 360.05 4. 91.18( 6) 82.68( 8) 93.02( 4) 86.28( 9) 89.57( 6) 77.79( 7)
10 Zádrapa Marian Petr MOV0503 B 357.37 2. 85.32( 8) 45.41(16) 92.55( 5) 99.85( 2) 79.65(10) 73.89( 9)
11 Vodička Igor UOL0502 B 355.62 1. 89.33( 7)105.83( 1) 84.19( 9) 76.27(12) 66.94(11)
12 Ryška Matěj TRI0604 B 295.67 4. 91.75( 4) 56.24(13) 86.93( 8) 51.52(15) 60.40(14) 56.59(12)
13 Eliáš Vojtěch TBM0604 B 289.53 8. 66.47(12) 52.85(15) 72.81(14) 73.08(10) 40.35(15) 77.17( 8)
14 Šána Robert KSU0616 B 244.97 11. 53.96(14) 53.84(14) 55.26(18) 58.79(14) 76.96(11) 50.14(13)
15 Špaňhel Petr VIC0610 242.17 12. 39.42(15) 67.90(12) 63.73(16) 71.12(12)
16 Karásek Antonín PLU0503 240.81 11. 0.00(18) 44.72(17) 79.91(11) 47.40(16) 68.78(13) 28.03(14)
17 Mudrák Šimon LCE0601 230.19 9. 9.01(16) 80.76( 9) 72.34(15) 68.08(13)
18 Strakoš Ondřej TZL0601 144.54 13. 56.38(13) 25.91(18) 62.25(17)

H18B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
1 Mrózek Paweł SIT0402 A 409.05 1. 106.92( 1) 99.48( 2)102.53( 1) 91.92( 3) 100.12( 2)
2 Kovařík Tomáš SIT0401 A 406.16 1. 73.96( 7) 98.09( 2) 98.34( 3)101.80( 2)107.93( 1) 97.51( 5)
3 Hanousek Matěj RBK0404 A 377.57 2. 80.50( 5) 88.13( 4) 95.62( 4)100.15( 2) 93.67( 7)
4 Bjolek Michal BFM0305 B 364.96 1. 70.15(12)108.23( 1) 87.95( 6) 98.63( 4)
5 Novosad Pavel TZL0404 B 352.38 5. 73.10( 9) 88.00( 5) 95.15( 6) 96.13( 6)
6 Eichler Vítek TZL0401 B 336.07 4. 71.48(11) 86.11( 6) 87.72( 4) 90.76( 7)
7 Sliž Rostislav TRI0302 B 331.81 5. 62.88(13) 81.97( 5) 95.20( 5) 74.49( 9) 80.15( 8)
8 Krupa Jakub TRI0404 B 325.16 3. 88.73( 3) 70.36( 9) 79.64( 6) 86.43( 8)
9 Malý Tomáš VRB0414 B 322.24 4. 81.30( 4) 72.63( 7) 79.40( 9) 88.91( 5)
10 Stryk Štěpán KSU0306 B 291.79 1. 102.19( 1) 89.38( 4)100.22( 1)
11 Veselý Jonáš VIC0411 B 290.06 8. 61.99(14) 75.58( 8) 70.16( 8) 82.33( 8)
12 Martynek Petr TRI0304 B 259.03 3. 41.35(15) 53.85(11) 68.16( 9) 95.67( 3)
13 Mielec Radomír AOV0301 B 230.45 9. 60.65(10) 49.46(12) 47.65(11) 63.58(10) 56.76( 9)
14 Rada Štěpán ABM0404 226.51 8. 73.83( 8) 35.57(12) 58.90(10) 58.21(10)
15 Patterman Prokop KSU0333 186.49 3. 86.83( 7) 99.66( 3)
16 Palát Tomáš ABM0307 170.19 3. 76.50( 6) 93.69( 3)
17 Šperlich Jan KSU0403 151.59 7. 72.21(10) 79.38( 7)
18 Rajman Filip UOL0301 104.35 2. 104.35( 2)
19 Graubner Tadeáš TZL0407 61.03 11. 57.44(11) 3.59(12)

H20B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
1 Dostál František UOL0201 A 398.92 1. 98.92( 2) 97.99( 2) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Štorek David JPV0202 B 391.66 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 91.66( 2) 89.56( 3) 78.31( 4)
3 Tuharský Erik TRI0100 B 353.49 2. 87.59( 3) 85.71( 3) 92.85( 2) 87.34( 3)
4 Hecl František KSU0201 180.24 2. 88.31( 4) 91.93( 2)
5 Seidenglanz Jáchym SSU0202 85.60 5. 85.60( 5)
6 Blank Noah SKM0201 23.36 4. 23.36( 4)

H35B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
1 Rotek Pavel ZBM7704 395.01 1. 98.17( 3) 96.84( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Hanousek Kamil RBK7401 387.75 1. 99.05( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 88.70( 2) 76.92( 2)
3 Černoch Karel TZL6835 100.00 1. 100.00( 1)
3 Otrusina Jiří JPV8201 100.00 1. 100.00( 1)

H40B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
1 Dittrich Pavel SKM7501 419.63 1. 102.20( 1)105.95( 1)103.34( 2)108.14( 1)
2 Pernička Petr TZL7336 393.91 1. 100.00( 1) 98.66( 2) 96.41( 3) 98.84( 2) 92.86( 3) 94.60( 3)
3 Greschner Luboš ASU7848 348.99 1. 77.68( 2)100.00( 1) 64.15( 8) 93.34( 4) 38.22( 6) 77.97( 5)
4 Kawulok Marek SIT8001 317.58 3. 69.66( 3) 89.16( 3) 86.49( 6) 72.27( 8)
5 Rytíř Michal SKM7325 288.42 5. 68.20( 7) 73.30( 7) 72.82( 5) 74.10( 7)
6 Brosch Petr RBK7111 271.20 4. 94.05( 4) 89.80( 5) 87.35( 4)
7 Pěček Martin SKM7301 253.47 2. 101.39( 2) 86.07( 4) 66.01( 8)
8 Burda Tomáš STE7600 224.56 4. 46.51( 4) 67.38( 4) 60.09( 9) 50.58( 9) 22.82( 7) 43.70( 9)
9 Zicha Jiří LCE7708 201.06 1. 103.80( 1) 97.26( 2)
10 Tuharský Martin TRI7702 189.20 3. 93.99( 5) 95.21( 3)
11 Walaski Antonín TRI8006 156.82 6. 82.11( 6) 74.71( 6)
12 Hrbáček Tomáš LCE7702 35.15 10. 35.15(10)

H45B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
1 Šmelík Juraj LCE6603 412.46 1. 91.75( 2)100.00( 1)111.68( 1)109.03( 1)
2 Vlček Roman SKM7000 412.22 1. 110.77( 1)104.05( 1)100.00( 1) 90.47( 2) 97.40( 2) 82.34( 5)
3 Čech Tomáš AOP7001 369.30 3. 89.66( 4) 97.50( 3) 87.35( 4) 94.79( 3)
4 Pěček Vítězslav SKM7104 353.36 3. 87.02( 5) 82.03( 4) 72.35( 4) 90.92( 3) 93.39( 4)
5 Silnoušek Jiří STE7200 297.98 3. 78.52( 6) 65.01( 6) 78.68( 5) 75.77( 3) 62.15( 6) 64.45( 6)
6 Slezák Libor LCE6207 275.06 2. 98.79( 2) 80.09( 5) 96.18( 2)
7 Komenda Kamil PBM7201 182.41 3. 90.44( 3) 91.97( 4)
8 Svěchota Milan MOV7202 140.75 5. 74.87( 7) 65.88( 5)
9 Hepnar Luboš STE6307 98.45 2. 98.45( 2)
10 Peřinka Jan AOP6301 82.84 3. 82.84( 3)
11 Navrátil Martin ASU7449 70.96 8. 70.96( 8)

H50B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
1 Navrátil Václav KON6427 442.97 1. 108.28( 1)106.39( 1)110.28( 1)105.77( 1) 99.32( 2) 118.02( 1)
2 Grepl Ladislav KON6111 400.22 1. 73.35( 6) 92.56( 4) 94.69( 3) 98.83( 2)100.00( 1)106.70( 2)
3 Slavík Tomáš TVR6800 383.62 2. 99.42( 2) 93.76( 3) 95.03( 2) 95.41( 3)
4 Navrátil Rostislav TRI6601 340.61 4. 82.39( 4) 82.29( 5) 81.43( 5) 94.50( 4)
5 Sklenář Josef SBR6601 258.16 5. 79.00( 5) 59.57( 7) 59.48( 6) 60.11( 6)
6 Mudrák Pavel TBM6900 256.20 2. 92.30( 3) 99.85( 2) 64.05( P)
7 Kubíček Jiří UOL6500 251.83 3. 32.41(11) 81.14( 6) 63.00( 3) 75.28( 3)
8 Strakoš Bohumil TZL6345 196.96 4. 53.39( 8) 56.55( 8) 40.40( 4) 46.62( 6)
9 Vodička Luděk SBR5501 187.82 4. 54.50( 7) 27.58(10) 38.75( 8) 32.03( 5) 62.54( 4)
10 Řeháček Petr SBR6302 168.42 4. 82.87( 4) 85.55( 5)
11 Svoboda Martin BFM6701 103.11 9. 50.70( 9) 52.41( 9)
12 Krejčík Zbyněk TZL5704 65.02 7. 38.45(10) 0.00(11) 0.00( 9) 26.57( 7)
13 Gentric Marc STE6901 58.26 5. 58.26( 5)
14 Macek Karel ASU7102 45.22 7. 45.22( 7)

H55B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
1 Hadač Miroslav AOP6501 410.14 1. 110.14( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Šimek Roman UOL6503 375.51 1. 100.00( 1)102.44( 2) 86.20( 2) 82.25( 2) 86.87( 2)
3 Chmelař Miroslav JPV6217 332.99 1. 97.78( 2) 75.47( 6) 59.74( 3) 54.78( 4) 100.00( 1)
4 Plachý Martin JPV6515 274.83 3. 82.65( 3) 78.56( 5) 54.76( 4) 55.21( 4) 58.41( 3)
5 Sklenář Miroslav AOP6302 214.56 2. 58.03( 3) 28.11( 5) 44.34( 5) 84.08( 2)
6 Liber Vlastimil AOP6402 136.92 4. 56.22( 4) 80.70( 4)
7 Argaláš Jaroslav TRI6202 87.41 3. 87.41( 3)

H60B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
1 Kostka Evžen AOP5701 372.46 1. 73.40( 3) 100.00( 1)100.00( 1) 99.06( 2)
2 Maceček Otakar MOV6102 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
3 Prokop Lubomír TRI6001 100.00 1. 100.00( 1)
4 Plášek Martin LCE6118 95.75 2. 95.75( 2)
5 Bialožyt Miroslav TRI5701 93.15 2. 93.15( 2)

H65B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
1 Slováček Rudolf TZL5402 400.00 1. 100.00( 1) 76.32( 2) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Skácel Jaroslav KON4617 289.27 2. 71.95( 3) 67.16( 4) 74.15( 2) 76.01( 2)
3 Zeman Ludvík BFM5301 281.73 2. 83.95( 2) 73.33( 3) 67.45( 3) 57.00( 3)
4 Juřeník Josef MOV5201 100.00 1. 100.00( 1)

H70B (započteno závodů:4)

H75B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
1 Ostřanský Josef SSU4302 400.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)