Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kvapilová Klára | TUV1199 | SOK TJ Turnov | 21:54 | ||
2. | Zítová Kateřina | LDC1150 | KOB Děčín | 26:09 | + 4:15 | |
3. | Heczková Emma | VLI1252 | Slavia Liberec orienteering | 26:18 | + 4:24 | |
4. | Michálková Ela | BOR1152 | OK Jiskra Nový Bor | 27:56 | + 6:02 | |
5. | Kitto Klára | TUR1156 | OOB TJ Turnov | 47:21 | + 25:27 | |
6. | Válková Adéla | BOR1154 | OK Jiskra Nový Bor | 82:01 | + 60:07 | |
7. | Heřmánková Kateřina | TUR1152 | OOB TJ Turnov | 96:53 | + 74:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kutková Sára | JEN1351 | OB Jenišovice | 27:47 | ||
2. | Hanušová Lenka | STB1350 | TJ Stadion Nový Bor | 28:51 | + 1:04 | |
3. | Oravcová Amálie | JJN1153 | Team Jizerky | 29:58 | + 2:11 | |
4. | Dušková Denisa | TJN1250 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 32:02 | + 4:15 | |
5. | Žandová Eliška | STB1250 | TJ Stadion Nový Bor | 32:45 | + 4:58 | |
6. | Dostrašilová Vendula | JJN1151 | Team Jizerky | 35:04 | + 7:17 | |
Stadtherrová Adéla | JJN1150 | Team Jizerky | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Soukupová Marie | BOR0952 | OK Jiskra Nový Bor | 19:46 | ||
2. | Tomášková Matilda | TUV0998 | SOK TJ Turnov | 19:57 | + 0:11 | |
3. | Zabořilová Anna | TUR0951 | OOB TJ Turnov | 25:48 | + 6:02 | |
4. | Houžvičková Kateřina | TUR0952 | OOB TJ Turnov | 29:41 | + 9:55 | |
5. | Ouzká Eliška | BOR1051 | OK Jiskra Nový Bor | 31:58 | + 12:12 | |
6. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | SKOB Roudnice nad Labem | 32:58 | + 13:12 | |
7. | Kvapilová Kristýna | TUV0999 | SOK TJ Turnov | 33:15 | + 13:29 | |
8. | Feřtová Eliška | VLI1056 | Slavia Liberec orienteering | 37:37 | + 17:51 | |
9. | Zurynková Lenka | TJN0957 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 40:57 | + 21:11 | |
10. | Janatová Violka | TJN0956 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:20 | + 21:34 | |
11. | Haasová Anežka | BOR0956 | OK Jiskra Nový Bor | 41:37 | + 21:51 | |
12. | Blahutová Lucie | MFP0950 | Matfyz Praha | 61:05 | + 41:19 | |
13. | Zemanová Kristýna | VLI1055 | Slavia Liberec orienteering | 75:08 | + 55:22 | |
14. | Kubecová Markéta | PGP0955 | SK Praga | 76:41 | + 56:55 | |
Ryšavá Anežka | JJN1054 | Team Jizerky | DISK | |||
Leginová Tereza | LDC0952 | KOB Děčín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kunášková Karolína | VLI0851 | Slavia Liberec orienteering | 28:43 | ||
2. | Baloghová Milena | JJN0750 | Team Jizerky | 31:27 | + 2:44 | |
3. | Lamačová Barbora | BOR0750 | OK Jiskra Nový Bor | 31:46 | + 3:03 | |
4. | Lipenská Barbora | CHA0753 | OK Chrastava | 32:09 | + 3:26 | |
5. | Kocmanová Adéla | BOR0752 | OK Jiskra Nový Bor | 32:19 | + 3:36 | |
6. | Houžvičková Daniela | TUR0751 | OOB TJ Turnov | 34:18 | + 5:35 | |
7. | Nováková Viktorie | RUM0751 | ZOOB Rumburk | 34:32 | + 5:49 | |
8. | Nožičková Eva | JJN0852 | Team Jizerky | 36:04 | + 7:21 | |
9. | Rejholcová Tereza | BOR0751 | OK Jiskra Nový Bor | 36:52 | + 8:09 | |
10. | Flossmannová Lucie | VLI0852 | Slavia Liberec orienteering | 40:14 | + 11:31 | |
11. | Vaňourková Sára | BOR0759 | OK Jiskra Nový Bor | 42:45 | + 14:02 | |
12. | Michálková Ema | BOR0857 | OK Jiskra Nový Bor | 44:17 | + 15:34 | |
13. | Krejzová Markéta | TUR0854 | OOB TJ Turnov | 45:54 | + 17:11 | |
14. | Vokušová Veronika | JJN0752 | Team Jizerky | 51:20 | + 22:37 | |
15. | Březinová Antonie | CHA0851 | OK Chrastava | 52:22 | + 23:39 | |
16. | Kutková Tereza | JEN0752 | OB Jenišovice | 57:10 | + 28:27 | |
17. | Nováková Barborka | TUR0860 | OOB TJ Turnov | 60:52 | + 32:09 | |
18. | Fuchsová Eliška | LTP0851 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 63:40 | + 34:57 | |
19. | Herrmann Charlotte | 50001 | 5 DE - OL-Team Wehrsdorf | 72:42 | + 43:59 | |
Heřmánková Bára | TUR0850 | OOB TJ Turnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matyášová Kristýna | CHA0555 | OK Chrastava | 28:33 | ||
2. | Pecková Tereza | VLI0551 | Slavia Liberec orienteering | 35:19 | + 6:46 | |
3. | Lamačová Kateřina | TUR0660 | OOB TJ Turnov | 35:23 | + 6:50 | |
4. | Vilémová Eliška | VLI0655 | Slavia Liberec orienteering | 35:51 | + 7:18 | |
5. | Štemberová Bára | TJN0650 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:11 | + 10:38 | |
6. | Koudelková Eliška | BOR0652 | OK Jiskra Nový Bor | 39:15 | + 10:42 | |
7. | Davidová Noemi | RUM0551 | ZOOB Rumburk | 41:00 | + 12:27 | |
8. | Skácelová Kateřina | VLI0550 | Slavia Liberec orienteering | 42:44 | + 14:11 | |
9. | Krejčová Hana | ROU0653 | SKOB Roudnice nad Labem | 44:08 | + 15:35 | |
10. | Hovorková Marie | LDC0650 | KOB Děčín | 45:43 | + 17:10 | |
11. | Savruková Adéla | TJN0656 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:19 | + 17:46 | |
12. | Dušková Viktorie | TJN0655 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:36 | + 18:03 | |
13. | Rejmanová Nikola | BOR0656 | OK Jiskra Nový Bor | 47:02 | + 18:29 | |
14. | Stehlíková Adéla | BOR0554 | OK Jiskra Nový Bor | 51:24 | + 22:51 | |
Blahutová Martina | MFP0550 | Matfyz Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smolková Barbora | TAP0356 | KOB Tretra Praha | 29:45 | ||
2. | Mellanová Judita | TUR0559 | OOB TJ Turnov | 31:05 | + 1:20 | |
3. | Krejčová Lucie | ROU0453 | SKOB Roudnice nad Labem | 36:29 | + 6:44 | |
4. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 37:21 | + 7:36 | |
5. | Pesničáková Soňa | JJN0451 | Team Jizerky | 41:20 | + 11:35 | |
6. | Andrlová Lea | VLI0453 | Slavia Liberec orienteering | 42:42 | + 12:57 | |
7. | Podrábská Alžběta | JJN0452 | Team Jizerky | 46:07 | + 16:22 | |
8. | Brožková Kateřina | JJN0450 | Team Jizerky | 50:30 | + 20:45 | |
9. | Průšková Tereza | BOR0456 | OK Jiskra Nový Bor | 51:02 | + 21:17 | |
10. | Žejdlíková Eliška | LTP0350 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 53:00 | + 23:15 | |
11. | Menclová Anna | JEN0452 | OB Jenišovice | 119:12 | + 89:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šritrová Lenka | TUR0250 | OOB TJ Turnov | 49:05 | |||
2. | Pavlová Martina | LTP0151 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 50:46 | + 1:41 | ||
3. | Tymešová Anna | BOR0253 | OK Jiskra Nový Bor | 57:41 | + 8:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omová Michaela | TUR8153 | OOB TJ Turnov | 41:52 | 7518 | ||
2. | Rufferová Iva | TUR8354 | OOB TJ Turnov | 42:47 | + 0:55 | 7367 | |
3. | Černá Ema | ROU0451 | SKOB Roudnice nad Labem | 46:49 | + 4:57 | 6705 | |
4. | Pekařová Jana | TUR0252 | OOB TJ Turnov | 49:58 | + 8:06 | 6187 | |
5. | Janatová Lucie | DKP8154 | Oddíl OB Kotlářka | 50:23 | + 8:31 | 6119 | |
6. | Mašínová Anna | TJN0152 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 53:02 | + 11:10 | 5684 | |
7. | Pecoldová Pavlína | MFP8450 | Matfyz Praha | 55:05 | + 13:13 | 5347 | |
8. | Pavlíková Markéta | DOK0053 | OK Doksy | 56:46 | + 14:54 | 5071 | |
9. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | Slavia Liberec orienteering | 63:01 | + 21:09 | 4044 | |
10. | Henychová Zuzana | VLI6151 | Slavia Liberec orienteering | 67:21 | + 25:29 | 3333 | |
11. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | KOB Děčín | 72:37 | + 30:45 | 2468 | |
Lepšíková Eva | SJC8765 | Sportcentrum Jičín | DISK | 0 | |||
Černá Hana | EKP8459 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kutáčová Ivana | NPA7852 | SK LOB Nová Paka | 58:10 | |||
2. | Podešvová Vlasta | TJN9250 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 60:46 | + 2:36 | ||
3. | Švihovská Eva | JJN8350 | Team Jizerky | 75:25 | + 17:15 | ||
4. | Macharová Michaela | BOR9450 | OK Jiskra Nový Bor | 86:43 | + 28:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zakouřilová Kamila | TUR8557 | OOB TJ Turnov | 51:14 | ||
2. | Hrádková Kateřina | ROU8350 | SKOB Roudnice nad Labem | 52:48 | + 1:34 | |
3. | Čechová Jana | FSP8353 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 62:38 | + 11:24 | |
4. | Vaňková Saša | LDC8550 | KOB Děčín | 63:16 | + 12:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peteráčová Hyxová Radka | VLI7755 | Slavia Liberec orienteering | 44:28 | ||
2. | Podlipná Veronika | SJC8152 | Sportcentrum Jičín | 45:31 | + 1:03 | |
3. | Tomášková Radka | TUV7851 | SOK TJ Turnov | 46:00 | + 1:32 | |
4. | Dolejší Lenka | DOK7450 | OK Doksy | 46:13 | + 1:45 | |
5. | Synková Petra | DOK7950 | OK Doksy | 48:13 | + 3:45 | |
6. | Kvapilová Lenka | TUV8151 | SOK TJ Turnov | 48:53 | + 4:25 | |
7. | Patková Kateřina | BOR7853 | OK Jiskra Nový Bor | 49:39 | + 5:11 | |
8. | Feřtová Jitka | VLI7853 | Slavia Liberec orienteering | 57:33 | + 13:05 | |
9. | Lipenská Eva | CHA7951 | OK Chrastava | 58:14 | + 13:46 | |
10. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | OK Chrastava | 58:23 | + 13:55 | |
11. | Kmínková Michala | DOK7850 | OK Doksy | 59:20 | + 14:52 | |
12. | Březinová Michaela | CHA7751 | OK Chrastava | 60:53 | + 16:25 | |
13. | Hellerová Alena | ROU7850 | SKOB Roudnice nad Labem | 65:08 | + 20:40 | |
14. | Matyášová Jana | CHA7652 | OK Chrastava | 65:26 | + 20:58 | |
15. | Blahutová Hanka | MFP7953 | Matfyz Praha | 67:23 | + 22:55 | |
16. | Šimková Markéta | LME7755 | SK Los Mělník | 68:33 | + 24:05 | |
17. | Murswieková Kateřina | BOR7951 | OK Jiskra Nový Bor | 70:00 | + 25:32 | |
18. | Herrmann Cathleen | 50003 | 5 DE - OL-Team Wehrsdorf | 71:01 | + 26:33 | |
19. | Dejnožková Blanka | TJN7651 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 83:06 | + 38:38 | |
20. | Krejčová Jana | ROU7758 | SKOB Roudnice nad Labem | 87:31 | + 43:03 | |
21. | Jakubská Jitka | 40002 | 4 CZ - JAK | 89:25 | + 44:57 | |
22. | Vokušová Dana | JJN7750 | Team Jizerky | 90:43 | + 46:15 | |
23. | Zítová Pavla | LDC8151 | KOB Děčín | 94:22 | + 49:54 | |
24. | Straková Linda | LME7950 | SK Los Mělník | 104:18 | + 59:50 | |
25. | Kutková Hana | JEN8050 | OB Jenišovice | 109:29 | + 65:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zabořilová Romana | JEN7457 | OB Jenišovice | 37:26 | ||
2. | Škorpilová Jana | SJC7451 | Sportcentrum Jičín | 39:38 | + 2:12 | |
3. | Podrábská Marie | VLI7451 | Slavia Liberec orienteering | 41:51 | + 4:25 | |
4. | Koutná Olga | BOR7152 | OK Jiskra Nový Bor | 42:31 | + 5:05 | |
5. | Dvorská Marie | VLI7454 | Slavia Liberec orienteering | 42:55 | + 5:29 | |
6. | Tučková Monika | BOR7650 | OK Jiskra Nový Bor | 47:27 | + 10:01 | |
7. | Jeřábková Tereza | BOR7563 | OK Jiskra Nový Bor | 47:52 | + 10:26 | |
8. | Waldhauserová Irena | BOR7459 | OK Jiskra Nový Bor | 48:45 | + 11:19 | |
9. | Eichlerová Jana | KAS | KOB Kamenický Šenov | 50:59 | + 13:33 | |
10. | Lesáková Věra | TJN7152 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 51:23 | + 13:57 | |
11. | Posseltová Romana | TJN7050 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 53:49 | + 16:23 | |
12. | Riby Kateřina | LTP7252 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 57:47 | + 20:21 | |
13. | Kamírová Gabriela | LTP7351 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 60:45 | + 23:19 | |
14. | Karafiátová Lucie | BOR7658 | OK Jiskra Nový Bor | 62:56 | + 25:30 | |
15. | Severýnová Popková Klára | VLI7455 | Slavia Liberec orienteering | 65:39 | + 28:13 | |
16. | Šejnová Magdalena | PGP7053 | SK Praga | 74:00 | + 36:34 | |
17. | Ferbasová Zdeňka | TUR7361 | OOB TJ Turnov | 74:45 | + 37:19 | |
18. | Nožičková Renata | JJN6950 | Team Jizerky | 76:40 | + 39:14 | |
19. | Žejdlíková Jitka | LTP7251 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 79:03 | + 41:37 | |
20. | Menclová Jana | JEN7556 | OB Jenišovice | 96:37 | + 59:11 | |
21. | Šašková Hana | LTP7552 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 108:50 | + 71:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marková Jana | LLI7152 | LOK-o Liberec | 41:18 | ||
2. | Linková Iva | TUV6850 | SOK TJ Turnov | 42:27 | + 1:09 | |
3. | Melišíková Radka | TAP7152 | KOB Tretra Praha | 43:29 | + 2:11 | |
4. | Patzeltová Beatrice | LDC6850 | KOB Děčín | 45:23 | + 4:05 | |
5. | Pavlíková Pavla | CHA6551 | OK Chrastava | 45:59 | + 4:41 | |
6. | Pecková Ivana | EKP6252 | VŠTJ Ekonom Praha | 50:59 | + 9:41 | |
7. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | SK Praga | 51:44 | + 10:26 | |
8. | Kočibová Ivana | TJN6354 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 62:26 | + 21:08 | |
9. | Pokorná Hana | JJN6951 | Team Jizerky | 74:28 | + 33:10 | |
10. | Mašínová Ivana | TJN6852 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 87:55 | + 46:37 | |
Burdová Simona | LDC6851 | KOB Děčín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švarcová Lenka | JEN6451 | OB Jenišovice | 43:29 | ||
2. | Pávková Jana | BOR6550 | OK Jiskra Nový Bor | 48:41 | + 5:12 | |
3. | Halířová Eva | BOR6654 | OK Jiskra Nový Bor | 55:52 | + 12:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šípová Soňa | BOR6150 | OK Jiskra Nový Bor | 39:23 | ||
2. | Večeřová Ivana | TJN6052 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 71:40 | + 32:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úlehlová Ivana | BOR5150 | OK Jiskra Nový Bor | 32:57 | ||
2. | Konopáčová Jana | TUR5650 | OOB TJ Turnov | 34:53 | + 1:56 | |
3. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | OK Chrastava | 37:32 | + 4:35 | |
4. | Tvrdková Eva | TUR5151 | OOB TJ Turnov | 37:44 | + 4:47 | |
5. | Bartoňová Marie | BOR5351 | OK Jiskra Nový Bor | 49:36 | + 16:39 | |
6. | Lusková Olga | CHA5650 | OK Chrastava | 60:59 | + 28:02 | |
7. | Böhmová Eva | TJN5450 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 84:24 | + 51:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | Slavia Liberec orienteering | 44:25 | ||
2. | Kubíková Hela | LLI4851 | LOK-o Liberec | 65:00 | + 20:35 | |
3. | Vokálová Pavla | CHA4951 | OK Chrastava | 69:56 | + 25:31 | |
4. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | Slavia Liberec orienteering | 88:45 | + 44:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křtěnská Leontina | BOR4650 | OK Jiskra Nový Bor | 42:24 | ||
2. | Kašková Eva | CHA4650 | OK Chrastava | 66:42 | + 24:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kučerka Radek | STB1101 | TJ Stadion Nový Bor | 26:29 | ||
2. | Průcha Kvido | BOR1205 | OK Jiskra Nový Bor | 29:35 | + 3:06 | |
3. | Jakubský Filip | 40004 | 4 CZ - JAK | 29:50 | + 3:21 | |
4. | Erben Vojtěch | STB1100 | TJ Stadion Nový Bor | 30:49 | + 4:20 | |
5. | Honzátko Václav | BOR1206 | OK Jiskra Nový Bor | 31:05 | + 4:36 | |
6. | Votava Jan | VLI1400 | Slavia Liberec orienteering | 32:23 | + 5:54 | |
7. | Zít Václav | LDC1300 | KOB Děčín | 34:06 | + 7:37 | |
8. | Kameník Zachar Daniel | BOR1400 | OK Jiskra Nový Bor | 35:58 | + 9:29 | |
9. | Pavlík Tobiáš | LIT1111 | KOB Litvínov | 41:28 | + 14:59 | |
10. | Dostrašil Martin | JJN1003 | Team Jizerky | 42:38 | + 16:09 | |
11. | Fanta Michal | TJN1304 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:42 | + 22:13 | |
12. | Válek Štěpán | BOR1301 | OK Jiskra Nový Bor | 51:41 | + 25:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janata Matěj | TJN1111 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 20:30 | ||
2. | Kocman Lukáš | BOR1102 | OK Jiskra Nový Bor | 21:36 | + 1:06 | |
3. | Kmínek Jan | DOK1100 | OK Doksy | 26:45 | + 6:15 | |
4. | Zakouřil František | TUR1204 | OOB TJ Turnov | 28:31 | + 8:01 | |
5. | Podlipný Filip | SJC1202 | Sportcentrum Jičín | 65:58 | + 45:28 | |
6. | Švihovský Daniel | JJN1101 | Team Jizerky | 81:36 | + 61:06 | |
Zurynek Tomáš | TJN1107 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | |||
Jakubský Pavel | 40003 | 4 CZ - JAK | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lamač Vítek | BOR1100 | OK Jiskra Nový Bor | 27:22 | ||
2. | Votava Vojtěch | VLI1201 | Slavia Liberec orienteering | 29:24 | + 2:02 | |
3. | Škorpil Marek | HOR0900 | TJ Jiskra Hořice | 30:02 | + 2:40 | |
4. | Skácel Jan | VLI0901 | Slavia Liberec orienteering | 32:19 | + 4:57 | |
5. | Maděra Jakub | VLI0906 | Slavia Liberec orienteering | 33:11 | + 5:49 | |
6. | Lamač František | TUR0901 | OOB TJ Turnov | 36:06 | + 8:44 | |
7. | Kovanda Jonáš | BOR0904 | OK Jiskra Nový Bor | 36:20 | + 8:58 | |
8. | Kutek Matěj | TUR0908 | OOB TJ Turnov | 36:50 | + 9:28 | |
9. | Kmínek Ondřej | DOK1000 | OK Doksy | 43:51 | + 16:29 | |
10. | Přinda Vojtěch | VLI1000 | Slavia Liberec orienteering | 51:52 | + 24:30 | |
11. | Mitiska Matěj | BOR0905 | OK Jiskra Nový Bor | 58:18 | + 30:56 | |
12. | Tkáč Jakub | JJN1001 | Team Jizerky | 60:18 | + 32:56 | |
13. | Švihovský Matyáš | JJN1000 | Team Jizerky | 95:50 | + 68:28 | |
14. | Hrádek Vojtěch | ROU1000 | SKOB Roudnice nad Labem | 97:32 | + 70:10 | |
Vilém Štěpán | VLI0902 | Slavia Liberec orienteering | DISK | |||
Murswiek Jan | BOR0901 | OK Jiskra Nový Bor | DISK | |||
Kofroň Jan | LBE1000 | TJ Lokomotiva Beroun | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášek Prokop | TUR0711 | OOB TJ Turnov | 27:04 | ||
2. | Heczko Erik | VLI0804 | Slavia Liberec orienteering | 28:47 | + 1:43 | |
3. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | Slavia Liberec orienteering | 30:10 | + 3:06 | |
4. | Štembera Vítek | TJN0801 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 30:28 | + 3:24 | |
5. | Hyxa Jan | VLI0702 | Slavia Liberec orienteering | 32:35 | + 5:31 | |
6. | Beneš Filip | VLI0708 | Slavia Liberec orienteering | 32:46 | + 5:42 | |
7. | Patka Kryštof | BOR0702 | OK Jiskra Nový Bor | 33:26 | + 6:22 | |
8. | Lesák Marek | TJN0811 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 38:02 | + 10:58 | |
9. | Patka Marek | BOR0902 | OK Jiskra Nový Bor | 38:22 | + 11:18 | |
10. | Šebelka Matěj | VLI0805 | Slavia Liberec orienteering | 38:49 | + 11:45 | |
11. | Bureš David | VLI0707 | Slavia Liberec orienteering | 43:22 | + 16:18 | |
12. | Zeman Jakub | BOR0704 | OK Jiskra Nový Bor | 44:24 | + 17:20 | |
13. | Šašek Jakub | LTP0801 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 46:59 | + 19:55 | |
14. | Oravec Viktor | JJN0802 | Team Jizerky | 49:37 | + 22:33 | |
15. | Hrůzek Ondřej | BOR0809 | OK Jiskra Nový Bor | 49:45 | + 22:41 | |
16. | Nožička Jan | JJN0800 | Team Jizerky | 50:20 | + 23:16 | |
17. | Heller Jakub | ROU0702 | SKOB Roudnice nad Labem | 53:55 | + 26:51 | |
18. | Riby Philip | LTP0702 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 63:51 | + 36:47 | |
19. | Hübner Ondřej | STB0700 | TJ Stadion Nový Bor | 69:05 | + 42:01 | |
20. | Horáček Dominik | JEN0804 | OB Jenišovice | 71:58 | + 44:54 | |
21. | Přinda Jan | VLI0803 | Slavia Liberec orienteering | 75:09 | + 48:05 | |
22. | Horáček Jakub | JEN0800 | OB Jenišovice | 76:30 | + 49:26 | |
23. | Mizera Jan | TUR0707 | OOB TJ Turnov | 80:21 | + 53:17 | |
Zajger David | TUR0703 | OOB TJ Turnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hoetzel Hugo | TUR0505 | OOB TJ Turnov | 34:25 | ||
2. | Mairich Filip | JJN0600 | Team Jizerky | 38:49 | + 4:24 | |
3. | Nejezchleb Vojtěch | TUR0503 | OOB TJ Turnov | 40:17 | + 5:52 | |
4. | Březina Karel | CHA0605 | OK Chrastava | 42:45 | + 8:20 | |
5. | Dolejší Jan | DOK0602 | OK Doksy | 47:52 | + 13:27 | |
6. | Sychra Marek | CHA0604 | OK Chrastava | 53:22 | + 18:57 | |
7. | Šimek Vojtěch | LTP0601 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 59:39 | + 25:14 | |
8. | Jareš Ondřej | KUL0600 | KOB Ústí nad Labem | 71:55 | + 37:30 | |
9. | Votava Matěj | KUL0601 | KOB Ústí nad Labem | 87:54 | + 53:29 | |
10. | Houžvička David | TUR0501 | OOB TJ Turnov | 91:28 | + 57:03 | |
Heřmánek Petr | TUR0500 | OOB TJ Turnov | DISK | |||
Zurynek Jan | TJN0605 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | |||
Jelínek Šimon | BOR0510 | OK Jiskra Nový Bor | DISK | |||
Mathaus Kryštof | DOK0600 | OK Doksy | DISK | |||
Šoltész Vojtěch | LTP0604 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Waldhauser Štěpán | TUR0409 | OOB TJ Turnov | 40:34 | ||
2. | Klein Martin | LTP0404 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 40:35 | + 0:01 | |
3. | Kožina Štěpán | PGP0300 | SK Praga | 40:47 | + 0:13 | |
4. | Heller Jiří | ROU0501 | SKOB Roudnice nad Labem | 43:04 | + 2:30 | |
5. | Kolář Matyáš | PGP0304 | SK Praga | 44:43 | + 4:09 | |
6. | Čtrnáct František | PGP0401 | SK Praga | 51:34 | + 11:00 | |
7. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 72:21 | + 31:47 | |
8. | Danko Štěpán | CHA0301 | OK Chrastava | 105:30 | + 64:56 | |
Kabát Martin | PGP0408 | SK Praga | DISK | |||
Šašek Jan | LTP0301 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Synek Petr | DOK0200 | OK Doksy | 44:33 | |||
2. | Růta Matyáš | JJN0102 | Team Jizerky | 67:39 | + 23:06 | ||
3. | Riby Thomas | LTP0202 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 74:17 | + 29:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janata Martin | TJN8306 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 44:34 | 8418 | ||
2. | Melišík Martin | TAP0200 | KOB Tretra Praha | 46:35 | + 2:01 | 8060 | |
3. | Luštický Martin | TUR8700 | OOB TJ Turnov | 46:50 | + 2:16 | 8016 | |
4. | Schulhof Jan | TUR8900 | OOB TJ Turnov | 47:47 | + 3:13 | 7847 | |
5. | Fodor Petr | TUR8103 | OOB TJ Turnov | 48:47 | + 4:13 | 7670 | |
6. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | OOB TJ Turnov | 48:56 | + 4:22 | 7643 | |
7. | Váňa Martin | TUR8401 | OOB TJ Turnov | 49:13 | + 4:39 | 7593 | |
8. | Švihovský Jaromír | JJN8000 | Team Jizerky | 51:15 | + 6:41 | 7232 | |
9. | Kazda Adam | TJN9104 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 52:10 | + 7:36 | 7069 | |
10. | Bořil Jan | TBM9700 | KOS TJ Tesla Brno | 53:25 | + 8:51 | 6847 | |
11. | Bogar Kryštof | BOR9402 | OK Jiskra Nový Bor | 53:57 | + 9:23 | 6753 | |
12. | Přinda Lukáš | VLI7701 | Slavia Liberec orienteering | 56:57 | + 12:23 | 6220 | |
13. | Novák Daniel | DOK8700 | OK Doksy | 57:02 | + 12:28 | 6205 | |
14. | Macek Jiří | LIT8401 | KOB Litvínov | 61:18 | + 16:44 | 5448 | |
15. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 62:59 | + 18:25 | 5149 | |
16. | Mencl Jan | TUR0201 | OOB TJ Turnov | 65:10 | + 20:36 | 4761 | |
17. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 68:05 | + 23:31 | 4244 | |
18. | Dvořáček Dan | MFP7903 | Matfyz Praha | 69:59 | + 25:25 | 3906 | |
19. | Lužnický Jiří | LIT8501 | KOB Litvínov | 73:18 | + 28:44 | 3318 | |
20. | Francke Michal | TJN8600 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 75:07 | + 30:33 | 2995 | |
21. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | KOB Děčín | 77:55 | + 33:21 | 2498 | |
22. | Tůma Martin | LIT8204 | KOB Litvínov | 82:33 | + 37:59 | 1676 | |
Zakouřil Tomáš | TUR7500 | OOB TJ Turnov | DISK | 0 | |||
Koucký Roman | EKP6301 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | 0 | |||
Najman Jaroslav | BOR7909 | OK Jiskra Nový Bor | DISK | 0 | |||
Kolaja Jan | VLI8100 | Slavia Liberec orienteering | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zikmund Zdeněk | NPA6705 | SK LOB Nová Paka | 42:16 | 3890 | ||
2. | Blahuta Marek | MFP7301 | Matfyz Praha | 53:37 | + 11:21 | 3134 | |
3. | Švarc Jiří | JEN6201 | OB Jenišovice | 55:06 | + 12:50 | 3035 | |
4. | Kosíková Eliška | TUR0052 | OOB TJ Turnov | 56:03 | + 13:47 | 2972 | |
5. | Švarc Lukáš | JEN9001 | OB Jenišovice | 59:25 | + 17:09 | 2747 | |
6. | Švarc Tomáš | JEN9603 | OB Jenišovice | 71:00 | + 28:44 | 1976 | |
7. | Eiselt Jan | LTP8801 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 79:40 | + 37:24 | 1398 | |
8. | Klusáček Radim | BOR7710 | OK Jiskra Nový Bor | 83:26 | + 41:10 | 1147 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lepšík Petr | SJC8203 | Sportcentrum Jičín | 46:54 | ||
2. | Hrádek Tomáš | ROU8301 | SKOB Roudnice nad Labem | 56:14 | + 9:20 | |
3. | Urbaník Robert | VLI7002 | Slavia Liberec orienteering | 66:05 | + 19:11 | |
4. | Žitný Tomáš | SMB6401 | SKOB Mladá Boleslav | 71:43 | + 24:49 | |
5. | Zít Jan | LDC8200 | KOB Děčín | 90:00 | + 43:06 | |
Maděra Josef | VLI7900 | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čech Jan | FSP7900 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 42:41 | ||
2. | Šrůta Milan | BOR7703 | OK Jiskra Nový Bor | 43:11 | + 0:30 | |
3. | Kvapil Petr | TUV7402 | SOK TJ Turnov | 43:31 | + 0:50 | |
4. | Synek Antonín | DOK7800 | OK Doksy | 46:29 | + 3:48 | |
5. | Putík Jiří | VLI7505 | Slavia Liberec orienteering | 48:36 | + 5:55 | |
6. | Heller Jiří | ROU7708 | SKOB Roudnice nad Labem | 48:57 | + 6:16 | |
7. | Vilém Stanislav | VLI7703 | Slavia Liberec orienteering | 49:13 | + 6:32 | |
8. | Peteráč Zdeněk | VLI7802 | Slavia Liberec orienteering | 51:29 | + 8:48 | |
9. | Pesničák Jan | SMR7902 | SNS Smržovka | 53:49 | + 11:08 | |
10. | Kmínek Jan | DOK7801 | OK Doksy | 55:36 | + 12:55 | |
11. | Štembera Jan | TJN7513 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 57:05 | + 14:24 | |
12. | Březina Jan | CHA7604 | OK Chrastava | 58:43 | + 16:02 | |
13. | Kofroň Jan | LBE8001 | TJ Lokomotiva Beroun | 61:06 | + 18:25 | |
14. | Severýn Otto | VLI7402 | Slavia Liberec orienteering | 61:09 | + 18:28 | |
15. | Jakubský Ondřej | 40001 | 4 CZ - JAK | 65:46 | + 23:05 | |
16. | Feřt Martin | VLI7704 | Slavia Liberec orienteering | 68:55 | + 26:14 | |
17. | Matyáš Libor | CHA7603 | OK Chrastava | 73:50 | + 31:09 | |
18. | Kutek Pavel | JEN7701 | OB Jenišovice | 78:09 | + 35:28 | |
19. | Lipenský Robert | CHA7201 | OK Chrastava | 82:05 | + 39:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svoboda Jan | BOR7200 | OK Jiskra Nový Bor | 39:46 | ||
2. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | OK Jiskra Nový Bor | 41:40 | + 1:54 | |
3. | Bureš Michal | VLI7601 | Slavia Liberec orienteering | 43:40 | + 3:54 | |
4. | Pachner Pavel | CHA7501 | OK Chrastava | 46:01 | + 6:15 | |
5. | Kabát Jan | PGP6901 | SK Praga | 47:50 | + 8:04 | |
6. | Schindler Jiří | TJN6301 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:57 | + 9:11 | |
7. | Černý Michal | ROU7505 | SKOB Roudnice nad Labem | 50:49 | + 11:03 | |
8. | Lamač Jaroslav | TUR7203 | OOB TJ Turnov | 53:25 | + 13:39 | |
9. | Sychra Zdeněk | CHA7302 | OK Chrastava | 55:11 | + 15:25 | |
10. | Štěpán Petr | LDC7301 | KOB Děčín | 55:33 | + 15:47 | |
11. | Novák Petr | RUM7401 | ZOOB Rumburk | 59:25 | + 19:39 | |
12. | Ulman Aleš | TJN7201 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 60:46 | + 21:00 | |
13. | Novotný Dušan | TJN7002 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 61:50 | + 22:04 | |
14. | Kocman Jindřich | BOR7612 | OK Jiskra Nový Bor | 65:09 | + 25:23 | |
15. | Krejčí Ladislav | ROU7301 | SKOB Roudnice nad Labem | 69:33 | + 29:47 | |
16. | Danko Tomáš | CHA7200 | OK Chrastava | 78:30 | + 38:44 | |
17. | Šašek Jan | LTP7308 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 80:32 | + 40:46 | |
18. | Houda Vítězslav | CHA7300 | OK Chrastava | 84:31 | + 44:45 | |
19. | Vambera Filip | TUR7305 | OOB TJ Turnov | 86:00 | + 46:14 | |
Hančl Martin | ROU7601 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vydra Ivan | CHA6600 | OK Chrastava | 38:25 | ||
2. | Šritr Martin | TUV6802 | SOK TJ Turnov | 44:37 | + 6:12 | |
3. | Pecka Jan | EKP6800 | VŠTJ Ekonom Praha | 45:18 | + 6:53 | |
4. | Žejdlík Michal | LTP7001 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 45:23 | + 6:58 | |
5. | Waldhauser Martin | BOR7106 | OK Jiskra Nový Bor | 46:16 | + 7:51 | |
6. | Žucha Jiří | TJN6603 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:48 | + 10:23 | |
7. | Beránek Petr | BOR6701 | OK Jiskra Nový Bor | 53:45 | + 15:20 | |
8. | Krausz Milan | FSP6700 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 54:35 | + 16:10 | |
9. | Zurynek Jan | EKP7003 | VŠTJ Ekonom Praha | 59:46 | + 21:21 | |
10. | Zabořil Michal | JEN7101 | OB Jenišovice | 60:45 | + 22:20 | |
11. | Bruner Luboš | LTP6501 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 60:53 | + 22:28 | |
12. | Pavel Petr | LTP6806 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 61:10 | + 22:45 | |
13. | Hovorka Ladislav | LDC6802 | KOB Děčín | 62:03 | + 23:38 | |
14. | Hejna Stanislav | LLI6900 | LOK-o Liberec | 64:47 | + 26:22 | |
15. | Posselt Martin | TJN6802 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 68:56 | + 30:31 | |
16. | Jareš Daniel | KUL6900 | KOB Ústí nad Labem | 68:58 | + 30:33 | |
17. | Martinec Pavel | LTP7003 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 80:40 | + 42:15 | |
18. | Řezáč Pavel | VLI6900 | Slavia Liberec orienteering | 81:10 | + 42:45 | |
19. | Kruliš Petr | VLI6901 | Slavia Liberec orienteering | 85:03 | + 46:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimek Miroslav | LME6300 | SK Los Mělník | 57:33 | ||
2. | Šimek Stanislav | LTP6602 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 77:42 | + 20:09 | |
3. | Pohořalý Dobroslav | ROU6401 | SKOB Roudnice nad Labem | 120:07 | + 62:34 | |
Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hudský Vlastimil | TUR5100 | OOB TJ Turnov | 44:10 | ||
2. | Konopáč Jiří | TUR5803 | OOB TJ Turnov | 44:35 | + 0:25 | |
3. | Mareš Hynek | JEN6101 | OB Jenišovice | 51:38 | + 7:28 | |
4. | Eiselt Miloš | LTP5802 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 62:47 | + 18:37 | |
5. | Holpuch Jiří | LDC5702 | KOB Děčín | 86:53 | + 42:43 | |
6. | Vokuš Zdeněk | JJN5601 | Team Jizerky | 100:04 | + 55:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kaška Rudolf | CHA5500 | OK Chrastava | 31:56 | ||
2. | Männel Harald | 50002 | 5 DE - OL-Team Wehrsdorf | 33:22 | + 1:26 | |
3. | Horák Petr | TJN5602 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 35:37 | + 3:41 | |
4. | Pavlík Milan | CHA5400 | OK Chrastava | 41:06 | + 9:10 | |
5. | Drbohlav Mirek | 60001 | 6 CZ - lkvc | 41:50 | + 9:54 | |
6. | Přinda Oldřich | VLI5101 | Slavia Liberec orienteering | 44:18 | + 12:22 | |
7. | Provazník Jiří | TUR5102 | OOB TJ Turnov | 45:27 | + 13:31 | |
8. | Neumann Zbyněk | LME5300 | SK Los Mělník | 50:27 | + 18:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horáček Miroslav | VLI5000 | Slavia Liberec orienteering | 36:56 | ||
2. | Babický Tomáš | RUM5001 | ZOOB Rumburk | 39:04 | + 2:08 | |
3. | Ježek Ladislav | VLI4900 | Slavia Liberec orienteering | 41:56 | + 5:00 | |
4. | Barták Jiří | CHA5100 | OK Chrastava | 42:44 | + 5:48 | |
5. | Jakubec Jindřich | TUR4801 | OOB TJ Turnov | 44:44 | + 7:48 | |
6. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | SOK TJ Turnov | 45:26 | + 8:30 | |
7. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 45:42 | + 8:46 | |
8. | Lebduška Petr | ROU4702 | SKOB Roudnice nad Labem | 46:32 | + 9:36 | |
9. | Böhm Karel | TJN5101 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:02 | + 10:06 | |
10. | Ševčík Milan | CHA5003 | OK Chrastava | 53:02 | + 16:06 | |
11. | Lusk Karel | CHA5002 | OK Chrastava | 74:06 | + 37:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úlehla Zdeněk | BOR4001 | OK Jiskra Nový Bor | 40:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maděrová Klára | 80001 | 8 CZ - VLI | 22:06 | ||
2. | Maděrová Andrea | 80002 | 8 CZ - VLI | 26:10 | + 4:04 | |
3. | Štrynková Nela | STB1252 | TJ Stadion Nový Bor | 26:59 | + 4:53 | |
4. | Hanušová Eva | STB1550 | TJ Stadion Nový Bor | 27:25 | + 5:19 | |
5. | Žanda Josef | STB1500 | TJ Stadion Nový Bor | 28:39 | + 6:33 | |
6. | Muller Ronja | STB STB - TJ Stadion Nový Bor | 28:57 | + 6:51 | ||
7. | Feřtová Alžběta | VLI1451 | Slavia Liberec orienteering | 30:16 | + 8:10 | |
8. | Kolaja Bedřich | VLI1301 | Slavia Liberec orienteering | 31:50 | + 9:44 | |
9. | Zakouřil Petr | TUR | OOB TJ Turnov | 33:57 | + 11:51 | |
10. | Přindová Sofie | VLI | Slavia Liberec orienteering | 34:10 | + 12:04 | |
11. | Pavlík Přemek | LIT1414 | KOB Litvínov | 37:13 | + 15:07 | |
12. | Čech Jan | 30001 | 3 CZ - FSP | 37:32 | + 15:26 | |
13. | Hübnerová Olivie | STB1351 | TJ Stadion Nový Bor | 38:43 | + 16:37 | |
14. | Pachner Ota | CHA1400 | OK Chrastava | 40:04 | + 17:58 | |
15. | Patka Jonáš | BOR1600 | OK Jiskra Nový Bor | 40:48 | + 18:42 | |
16. | Kučerková Adéla | STB1450 | TJ Stadion Nový Bor | 41:19 | + 19:13 | |
17. | Kofroň Ondřej | LBE1200 | TJ Lokomotiva Beroun | 42:42 | + 20:36 | |
18. | Švihovská Tereza | JJN1450 | Team Jizerky | 43:46 | + 21:40 | |
19. | Ouzký Martin | 2 CZ - Neregistrovaní | 44:50 | + 22:44 | ||
20. | Francke Johana | 20001 | 2 CZ - Neregistrovaní | 47:25 | + 25:19 | |
21. | Kameníci | BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor | 49:25 | + 27:19 | ||
22. | Schulhof Matěj | TUR2020 | OOB TJ Turnov | 51:56 | + 29:50 | |
23. | Straková Nora | LME1350 | SK Los Mělník | 52:02 | + 29:56 | |
24. | Šimek Přemysl | LME1400 | SK Los Mělník | 52:03 | + 29:57 | |
25. | Janatová Ester | TJN1450 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 52:21 | + 30:15 | |
26. | Janatová Sára | 2 CZ - Neregistrovaní | 52:23 | + 30:17 | ||
27. | Černá Andrea | 2 CZ - Neregistrovaní | 59:30 | + 37:24 | ||
28. | Kadavý Vojta | CHA1701 | OK Chrastava | 62:40 | + 40:34 | |
29. | Rakoušová Gabriela | STB1452 | TJ Stadion Nový Bor | 69:28 | + 47:22 | |
30. | Hruška Matěj | JJN1800 | Team Jizerky | 70:09 | + 48:03 | |
31. | Stadtherrová Leontýnka | JJN JJN - Team Jizerky | 74:14 | + 52:08 | ||
32. | Stadtherrová Magdaléna | JJN JJN - Team Jizerky | 75:05 | + 52:59 | ||
33. | Gracias Filip | STB1200 | TJ Stadion Nový Bor | 113:15 | + 91:09 | |
34. | Šrůta David | BOR1305 | OK Jiskra Nový Bor | 120:56 | + 98:50 | |
Erbenová Marina | STB1451 | TJ Stadion Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Max | VLI1100 | Slavia Liberec orienteering | 42:46 | ||
2. | Vokál Jiří | CHA5001 | OK Chrastava | 43:10 | + 0:24 | |
3. | Nejedlová Josefína | LLI0350 | LOK-o Liberec | 45:22 | + 2:36 | |
4. | Benešová Radka | VLI7653 | Slavia Liberec orienteering | 46:07 | + 3:21 | |
5. | Tkáč Jan | JJN6700 | Team Jizerky | 46:41 | + 3:55 | |
6. | Nejedlová Karolína | LLI0852 | LOK-o Liberec | 46:57 | + 4:11 | |
7. | Bartáková Eva | CHA7051 | OK Chrastava | 47:06 | + 4:20 | |
8. | Kunášková Zuzana | VLI8154 | Slavia Liberec orienteering | 47:44 | + 4:58 | |
9. | Dušková Petra | TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n | 50:01 | + 7:15 | ||
10. | Kocmanová Kateřina | BOR8050 | OK Jiskra Nový Bor | 56:36 | + 13:50 | |
11. | Hlavníčková Anna | 2 CZ - Neregistrovaní | 59:53 | + 17:07 | ||
12. | Zenková Pavla | BOR8450 | OK Jiskra Nový Bor | 62:44 | + 19:58 | |
13. | Janatová Dana | TJN8450 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 63:42 | + 20:56 | |
14. | Svoboda Matěj | BOR0600 | OK Jiskra Nový Bor | 67:03 | + 24:17 | |
15. | Svobodová Lucie | BOR7151 | OK Jiskra Nový Bor | 67:12 | + 24:26 | |
16. | Pytlík Jaroslav | 10001 | 1 CZ - Neevidovaný | 69:15 | + 26:29 | |
17. | Sedláková Šárka | 110001 | 11 CZ - Sedláková Šárka | 72:24 | + 29:38 | |
18. | Šafránková Adéla | 100001 | 10 CZ - Technická univerzita v Li | 74:00 | + 31:14 | |
19. | Machačná Mariana | 90001 | 9 CZ - Technická univerzita v Li | 74:13 | + 31:27 | |
20. | Hanzlová Adéla | 2 CZ - Neregistrovaní | 74:15 | + 31:29 | ||
21. | Horáček Tomáš | JEN7700 | OB Jenišovice | 78:19 | + 35:33 | |
22. | Stehlíková Josefína | TJN0864 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 78:34 | + 35:48 | |
23. | Drbohlav Marek | 60002 | 6 CZ - lkvc | 95:34 | + 52:48 | |
24. | Nedvídková Jitka | RUM5151 | ZOOB Rumburk | 109:33 | + 66:47 | |
Heřmánek Michal | TUR7702 | OOB TJ Turnov | DISK | |||
Ježek Lukáš | CHA8604 | OK Chrastava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vobr Marek | BOR7801 | OK Jiskra Nový Bor | 31:58 | ||
2. | Kořínková Zuzana | TUR9253 | OOB TJ Turnov | 43:27 | + 11:29 | |
3. | Křivda Ivan | SKH Sportovní klub hasičů KHK | 48:47 | + 16:49 | ||
4. | Rickmeyer Tina | STB8650 | TJ Stadion Nový Bor | 50:43 | + 18:45 | |
5. | Tourek Jan | 70001 | 7 CZ - Česká Kamenice | 52:06 | + 20:08 | |
6. | Skácelová Marie | VLI7552 | Slavia Liberec orienteering | 54:02 | + 22:04 | |
7. | Tourek Matěj | 70002 | 7 CZ - Česká Kamenice | 55:03 | + 23:05 | |
8. | Tourková Klára | 70003 | 7 CZ - Česká Kamenice | 59:40 | + 27:42 | |
9. | Šebelková Štěpánka | VLI7851 | Slavia Liberec orienteering | 63:29 | + 31:31 | |
10. | Koucká Ivana | EKP6850 | VŠTJ Ekonom Praha | 72:43 | + 40:45 | |
11. | Jelínek František | 2 CZ - Neregistrovaní | 75:43 | + 43:45 | ||
12. | Müller Rico | STB6400 | TJ Stadion Nový Bor | 76:08 | + 44:10 | |
13. | Nejedlová Lucie | LLI7350 | LOK-o Liberec | 80:24 | + 48:26 | |
14. | Nováková Markéta | RUM7451 | ZOOB Rumburk | 82:03 | + 50:05 | |
15. | Pohořalá Karolína | ROU6850 | SKOB Roudnice nad Labem | 91:45 | + 59:47 | |
Francke Karel | 2 CZ - Neregistrovaní | DISK | ||||
Nejedlo David | LLI7100 | LOK-o Liberec | DISK |