Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Anežka Rodová | VSP1152 | USK Praha | 7:01 | ||
2. | Barbora Šubrtová | TAP1150 | KOB Tretra Praha | 8:01 | + 1:00 | |
3. | Šárka Rypáčková | TJP1151 | TJ Sokol Troja | 9:00 | + 1:59 | |
4. | Adéla Zavadilová | VSP1153 | USK Praha | 9:41 | + 2:40 | |
5. | Gabriela Hrušková | PGP1150 | SK Praga | 9:52 | + 2:51 | |
6. | Berta Mrázková | SJC1151 | Sportcentrum Jičín | 13:24 | + 6:23 | |
7. | Anna Knýbelová | FSP1152 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 13:28 | + 6:27 | |
8. | Aneta Procházková | DKP1153 | Oddíl OB Kotlářka | 14:23 | + 7:22 | |
9. | Žofie Snížková | DKP1151 | Oddíl OB Kotlářka | 14:28 | + 7:27 | |
10. | Anna Neškudlová | KAM1152 | OK Kamenice | 14:35 | + 7:34 | |
11. | Sára Súkupová | PGP1151 | SK Praga | 14:43 | + 7:42 | |
12. | Evelína Tomešová | SJC1150 | Sportcentrum Jičín | 14:56 | + 7:55 | |
13. | Alžběta Břízková | LOU1153 | SK Moravan Louňovice | 15:43 | + 8:42 | |
14. | Kateřina Neškudlová | KAM1450 | OK Kamenice | 16:24 | + 9:23 | |
15. | Zuzana Kolářová | LOU1250 | SK Moravan Louňovice | 16:39 | + 9:38 | |
16. | Klára Rejšková | KAM1251 | OK Kamenice | 17:01 | + 10:00 | |
17. | Eliška Janečková | 0080001 | PBK | 17:29 | + 10:28 | |
18. | Bára Ouhrabková | SPC1256 | SPORTICUS team | 19:39 | + 12:38 | |
19. | Lucie Ptáčková | DKP1255 | Oddíl OB Kotlářka | 19:58 | + 12:57 | |
20. | Eva Bednaříková | SPC1553 | SPORTICUS team | 20:20 | + 13:19 | |
21. | Elen Pokorná | KAM1151 | OK Kamenice | 28:08 | + 21:07 | |
22. | Lenka Bradnová | KAM1253 | OK Kamenice | 28:09 | + 21:08 | |
23. | Lucie Dvořáková | TAP1154 | KOB Tretra Praha | 28:22 | + 21:21 | |
24. | Nela Suchanová | MKP1351 | SK GORDIC Praha Kačerov | 28:27 | + 21:26 | |
25. | Sofie Levinská | DKP1259 | Oddíl OB Kotlářka | 30:17 | + 23:16 | |
26. | Ema Suchanová | MKP1550 | SK GORDIC Praha Kačerov | 31:58 | + 24:57 | |
27. | Julie Faltusová | DKP1260 | Oddíl OB Kotlářka | 34:57 | + 27:56 | |
28. | Šárka Reichelová | 0100003 | BC | 35:54 | + 28:53 | |
29. | Sandra Pohlová | TAP1151 | KOB Tretra Praha | 39:30 | + 32:29 | |
Anna Kurfürstová | FSP1450 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | |||
Eda Öner | VSP1154 | USK Praha | DISK | |||
Karolína Koudelková | 0110001 | Kája | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Barbora Štěpová | PGP0951 | SK Praga | 10:42 | ||
2. | Ela Lošťáková | PGP0957 | SK Praga | 12:49 | + 2:07 | |
3. | Magdalena Seidlová | RIC0950 | OB Říčany | 13:17 | + 2:35 | |
4. | Elena Bartoňová | FSP0953 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 15:36 | + 4:54 | |
5. | Jolana Vondráčková | DKP1058 | Oddíl OB Kotlářka | 16:00 | + 5:18 | |
6. | Kateřina Kučerová | VSP0950 | USK Praha | 16:45 | + 6:03 | |
7. | Marie Kurfürstová | FSP1050 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 18:12 | + 7:30 | |
8. | Sofie Balejová | KAM0951 | OK Kamenice | 18:13 | + 7:31 | |
9. | Alžběta Blahůtová | MKP0951 | SK GORDIC Praha Kačerov | 18:30 | + 7:48 | |
10. | Sára Šunková | LOU1051 | SK Moravan Louňovice | 18:47 | + 8:05 | |
11. | Barbora Ptáčková | DKP0954 | Oddíl OB Kotlářka | 18:54 | + 8:12 | |
12. | Veronika Kolářová | LOU1050 | SK Moravan Louňovice | 19:32 | + 8:50 | |
13. | Michaela Ehlerová | VSP1050 | USK Praha | 19:54 | + 9:12 | |
14. | Anna Ryppelová | TAP0954 | KOB Tretra Praha | 20:42 | + 10:00 | |
15. | Magdalena Žemlová | KAM0950 | OK Kamenice | 20:47 | + 10:05 | |
15. | Ema Řehořková | DKP0956 | Oddíl OB Kotlářka | 20:47 | + 10:05 | |
17. | Dominika Hercubová | MKP0950 | SK GORDIC Praha Kačerov | 20:51 | + 10:09 | |
18. | Adéla Horová | TAP1058 | KOB Tretra Praha | 23:36 | + 12:54 | |
19. | Tereza Lenská | DKP1054 | Oddíl OB Kotlářka | 25:28 | + 14:46 | |
20. | Markéta Smutná | DLP0950 | OOB TJ Dukla Praha | 26:59 | + 16:17 | |
21. | Sára Pokorná | KAM0952 | OK Kamenice | 30:17 | + 19:35 | |
22. | Emma Štěpánková | TAP0953 | KOB Tretra Praha | 31:51 | + 21:09 | |
23. | Kristýna Prchlíková | LOU1053 | SK Moravan Louňovice | 39:00 | + 28:18 | |
24. | Kateřina Matoušková | SPC0955 | SPORTICUS team | 39:05 | + 28:23 | |
Adéla Dobyášová | KAM1051 | OK Kamenice | DISK | |||
Lucie Mikovcová | TAP1057 | KOB Tretra Praha | DISK | |||
Kateřina Matuchová | 0040001 | 009 | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Alžběta Vondráčková | DKP0864 | Oddíl OB Kotlářka | 16:33 | ||
2. | Marta Kudrnáčová | KAM0754 | OK Kamenice | 17:03 | + 0:30 | |
3. | Tereza Havlová | KNC0750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 18:12 | + 1:39 | |
4. | Petra Šilerová | DKP0760 | Oddíl OB Kotlářka | 18:44 | + 2:11 | |
5. | Kateřina Mišeková | KAM0756 | OK Kamenice | 19:17 | + 2:44 | |
6. | Klára Bublíková | TAP0752 | KOB Tretra Praha | 19:19 | + 2:46 | |
7. | Berta Šunková | LOU0850 | SK Moravan Louňovice | 21:29 | + 4:56 | |
8. | Amálie Anna Mušková | DKP0759 | Oddíl OB Kotlářka | 21:47 | + 5:14 | |
9. | Anna Ehlerová | VSP0854 | USK Praha | 22:05 | + 5:32 | |
10. | Michaela Šimůnková | TAP0851 | KOB Tretra Praha | 22:10 | + 5:37 | |
11. | Eva Baldrianová | VSP0751 | USK Praha | 22:21 | + 5:48 | |
12. | Anna Líznerová | LOU0855 | SK Moravan Louňovice | 23:15 | + 6:42 | |
13. | Adéla Snížková | DKP0850 | Oddíl OB Kotlářka | 23:25 | + 6:52 | |
14. | Sára Vaughanová | LOU0853 | SK Moravan Louňovice | 24:12 | + 7:39 | |
15. | Anna Břízková | LOU0851 | SK Moravan Louňovice | 24:31 | + 7:58 | |
16. | Klára Levrincová | TAP0854 | KOB Tretra Praha | 24:34 | + 8:01 | |
17. | Eva Ellederová | TAP0860 | KOB Tretra Praha | 25:57 | + 9:24 | |
18. | Valerie Grimmerová | RIC0754 | OB Říčany | 29:50 | + 13:17 | |
19. | Klára Herynková | RIC0758 | OB Říčany | 30:58 | + 14:25 | |
20. | Hana Votruba | TAP0855 | KOB Tretra Praha | 36:54 | + 20:21 | |
21. | Magdalena Mikovcová | TAP0858 | KOB Tretra Praha | 43:19 | + 26:46 | |
22. | Helena Reichelová | VSP0856 | USK Praha | 44:10 | + 27:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Václav Sedlák | DKP1105 | Oddíl OB Kotlářka | 9:01 | ||
2. | Theodor Bartoň | FSP1100 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 9:39 | + 0:38 | |
3. | Luboš Míka | DKP1101 | Oddíl OB Kotlářka | 9:54 | + 0:53 | |
4. | Lukáš Vaněk | ROZ1101 | OK Roztoky | 10:27 | + 1:26 | |
5. | Filip Balga | DKP1104 | Oddíl OB Kotlářka | 13:47 | + 4:46 | |
6. | Marek Sláma | KAM1201 | OK Kamenice | 16:07 | + 7:06 | |
7. | David Majer | DKP1203 | Oddíl OB Kotlářka | 16:30 | + 7:29 | |
8. | Tomáš Janeček | DKP1206 | Oddíl OB Kotlářka | 17:43 | + 8:42 | |
9. | Hubert Šunka | LOU1200 | SK Moravan Louňovice | 17:54 | + 8:53 | |
10. | Jaroslav Posch | RIC1201 | OB Říčany | 18:54 | + 9:53 | |
11. | Vilém Vyskočil | DLP1102 | OOB TJ Dukla Praha | 19:45 | + 10:44 | |
12. | Karel Hora | TAP1302 | KOB Tretra Praha | 19:46 | + 10:45 | |
13. | Tomáš Zápotocký | SLA1200 | SKOB Slaný | 19:56 | + 10:55 | |
14. | Ondřej Ptáček | DKP1204 | Oddíl OB Kotlářka | 21:19 | + 12:18 | |
15. | Vilém Veselý | PGP1201 | SK Praga | 21:26 | + 12:25 | |
16. | Jonáš Kousek | MKP1103 | SK GORDIC Praha Kačerov | 21:34 | + 12:33 | |
17. | Filip Valenta | DKP1210 | Oddíl OB Kotlářka | 31:00 | + 21:59 | |
18. | Jaroslav Šich | DLP1200 | OOB TJ Dukla Praha | 31:24 | + 22:23 | |
19. | Zbyněk Míka | DKP1301 | Oddíl OB Kotlářka | 32:13 | + 23:12 | |
20. | Kryštof Grimmer | RIC1301 | OB Říčany | 32:19 | + 23:18 | |
21. | Orlík Hýbl | VIP1400 | SK VIPrahlo | 32:21 | + 23:20 | |
22. | Maxmilián Tomeš | SJC1400 | Sportcentrum Jičín | 34:53 | + 25:52 | |
23. | Ondřej Moravec | DLP1201 | OOB TJ Dukla Praha | 35:01 | + 26:00 | |
24. | Ondřej Valenta | DKP1402 | Oddíl OB Kotlářka | 36:01 | + 27:00 | |
25. | Pračka Michal | RIC1400 | OB Říčany | 36:59 | + 27:58 | |
26. | Filip Šťovíček | DKP1207 | Oddíl OB Kotlářka | 37:12 | + 28:11 | |
Josef Baldrian | VSP1100 | USK Praha | DISK | |||
Karel Kamenický | TAP1105 | KOB Tretra Praha | DISK | |||
Vojtěch Bednařík | TAP1104 | KOB Tretra Praha | DISK | |||
Radim Rypáček | TJP1300 | TJ Sokol Troja | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimon Junek | DKP1011 | Oddíl OB Kotlářka | 12:39 | ||
2. | Jakub Kučera | VSP0900 | USK Praha | 13:13 | + 0:34 | |
3. | Jan Elleder | TAP1010 | KOB Tretra Praha | 13:43 | + 1:04 | |
4. | Adam Engel | DKP0910 | Oddíl OB Kotlářka | 14:09 | + 1:30 | |
5. | Adam Novák | DLP0901 | OOB TJ Dukla Praha | 14:23 | + 1:44 | |
6. | Matěj Zavadil | VSP0904 | USK Praha | 15:03 | + 2:24 | |
7. | Jan Neškudla | KAM1005 | OK Kamenice | 17:29 | + 4:50 | |
8. | Václav Vokůrka | ROZ1000 | OK Roztoky | 17:59 | + 5:20 | |
9. | Čeněk Rejšek | KAM1002 | OK Kamenice | 18:10 | + 5:31 | |
10. | Vít Vyskočil | DLP1006 | OOB TJ Dukla Praha | 18:45 | + 6:06 | |
11. | Pavel Kamenický | TAP0909 | KOB Tretra Praha | 18:58 | + 6:19 | |
12. | Vít Ouhrabka | TAP1002 | KOB Tretra Praha | 19:03 | + 6:24 | |
13. | Patrik Cichra | TAP0903 | KOB Tretra Praha | 19:05 | + 6:26 | |
14. | František Švarc | DKP0911 | Oddíl OB Kotlářka | 19:28 | + 6:49 | |
15. | Kryštof Hrdý | TAP0912 | KOB Tretra Praha | 19:29 | + 6:50 | |
16. | Eduard Pazák | TAP0913 | KOB Tretra Praha | 20:01 | + 7:22 | |
17. | Tomáš Kantůrek | DLP0902 | OOB TJ Dukla Praha | 20:46 | + 8:07 | |
18. | Kryštof Sláma | KAM1000 | OK Kamenice | 22:29 | + 9:50 | |
19. | Denis Novák | TAP1007 | KOB Tretra Praha | 23:13 | + 10:34 | |
20. | Ondřej Cháma | PDY0902 | Běhej Poděbrady | 23:32 | + 10:53 | |
21. | Tobias Krč | TAP0911 | KOB Tretra Praha | 25:13 | + 12:34 | |
22. | Dominik Narendra | MKP1000 | SK GORDIC Praha Kačerov | 26:37 | + 13:58 | |
23. | Martin Gešev | LOU0900 | SK Moravan Louňovice | 29:05 | + 16:26 | |
24. | Matyáš Bukva | PGP0905 | SK Praga | 32:44 | + 20:05 | |
25. | Tomáš Frýdecký | PGP1004 | SK Praga | 34:11 | + 21:32 | |
26. | Jáchym Fanta | DKP1013 | Oddíl OB Kotlářka | 34:40 | + 22:01 | |
27. | Vilém Stříbrný | LBE0900 | TJ Lokomotiva Beroun | 35:36 | + 22:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Patrik Sedláček | DKP0816 | Oddíl OB Kotlářka | 15:48 | ||
2. | Jiří Zápotocký | SLA0800 | SKOB Slaný | 16:06 | + 0:18 | |
3. | Jáchym Šubrt | DKP0800 | Oddíl OB Kotlářka | 16:59 | + 1:11 | |
4. | Eda Machar | DKP0803 | Oddíl OB Kotlářka | 17:08 | + 1:20 | |
5. | Jan Lacina | DKP0717 | Oddíl OB Kotlářka | 17:30 | + 1:42 | |
6. | Jakub Studnička | DKP0718 | Oddíl OB Kotlářka | 17:51 | + 2:03 | |
7. | Kryštof Jandera | PGP0700 | SK Praga | 18:13 | + 2:25 | |
8. | Matyáš Rod | VSP0803 | USK Praha | 19:11 | + 3:23 | |
9. | Štěpán Termer | VSP0807 | USK Praha | 19:32 | + 3:44 | |
10. | David Chmelař | PGP0801 | SK Praga | 20:15 | + 4:27 | |
11. | Matouš Junek | DKP0817 | Oddíl OB Kotlářka | 20:52 | + 5:04 | |
12. | Šimon Víteček | DKP0801 | Oddíl OB Kotlářka | 22:29 | + 6:41 | |
13. | Jakub Salinger | DKP0715 | Oddíl OB Kotlářka | 22:31 | + 6:43 | |
14. | Jakub Strnad | DLP0703 | OOB TJ Dukla Praha | 22:57 | + 7:09 | |
15. | Patrik Havlík | DKP0819 | Oddíl OB Kotlářka | 23:13 | + 7:25 | |
16. | Ondřej Šubrt | TAP0801 | KOB Tretra Praha | 23:33 | + 7:45 | |
17. | Martin Šnejdar | PGP0806 | SK Praga | 23:40 | + 7:52 | |
18. | Vojtěch Hlaváček | TAP0700 | KOB Tretra Praha | 24:03 | + 8:15 | |
19. | Vít Procházka | DKP0711 | Oddíl OB Kotlářka | 24:10 | + 8:22 | |
20. | Kryštof Tučný | PGP0804 | SK Praga | 27:26 | + 11:38 | |
21. | Lukáš Pohl | TAP0703 | KOB Tretra Praha | 30:48 | + 15:00 | |
22. | Jiří Fortelka | KNC0702 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 38:26 | + 22:38 | |
Jonáš Vostrý | DKP0714 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomáš Janovský | PGP0101 | SK Praga | 16:21 | ||
2. | Martin Kabát | PGP0408 | SK Praga | 17:05 | + 0:44 | |
3. | Ondřej Šimáček | 0150001 | ROB Pardubice | 18:15 | + 1:54 | |
4. | Martin Matoušek | SPC7604 | SPORTICUS team | 19:11 | + 2:50 | |
5. | Miroslav Seidl | RIC7407 | OB Říčany | 19:36 | + 3:15 | |
6. | Petr Tomeš | SJC7531 | Sportcentrum Jičín | 20:17 | + 3:56 | |
7. | Petr Baldrian | PGP7203 | SK Praga | 20:32 | + 4:11 | |
8. | Martin Hejna | TAP8101 | KOB Tretra Praha | 21:08 | + 4:47 | |
9. | Petr Junek | STH7801 | SK Studenec | 21:32 | + 5:11 | |
10. | Jan Němeček | VSP6201 | USK Praha | 21:34 | + 5:13 | |
11. | Romana Mrázková | SJC8351 | Sportcentrum Jičín | 21:40 | + 5:19 | |
12. | Jan Víteček | DKP7201 | Oddíl OB Kotlářka | 21:41 | + 5:20 | |
13. | Roman Mašata | PHK7107 | OK 99 Hradec Králové | 21:42 | + 5:21 | |
14. | Jan Rod | VSP7423 | USK Praha | 21:53 | + 5:32 | |
15. | Ondřej Černý | CEP7800 | Čepíci | 22:02 | + 5:41 | |
16. | Sára Lošťáková | PGP0660 | SK Praga | 22:26 | + 6:05 | |
17. | Tomáš Janovský | PGP6401 | SK Praga | 22:38 | + 6:17 | |
18. | Petr Herynek | RIC7305 | OB Říčany | 22:40 | + 6:19 | |
19. | Pavel Veljačik | SCP6200 | OK Sparta Praha | 22:45 | + 6:24 | |
20. | Martina Jansová | 0150002 | ROB Pardubice | 22:46 | + 6:25 | |
21. | Pavel Koten | RIC7200 | OB Říčany | 22:48 | + 6:27 | |
22. | Jan Bohatý | UVP0400 | Slovan Praha | 23:14 | + 6:53 | |
23. | Antonín Šindelka | DLP7200 | OOB TJ Dukla Praha | 23:20 | + 6:59 | |
23. | Jan Kabát | PGP6901 | SK Praga | 23:20 | + 6:59 | |
25. | Matěj Machar | DKP0604 | Oddíl OB Kotlářka | 23:24 | + 7:03 | |
26. | Kateřina Bžatková | 0160001 | SK RADIOSPORT Bílovice nad Svitavou | 23:44 | + 7:23 | |
27. | Tomáš Jandera | SOB7300 | SOBSA | 23:59 | + 7:38 | |
28. | Jan Neškudla | KAM8000 | OK Kamenice | 24:08 | + 7:47 | |
29. | Marek Valach | TAP9703 | KOB Tretra Praha | 24:24 | + 8:03 | |
30. | Jiří Kalousek | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 24:38 | + 8:17 | |
31. | Antonín Šubrt | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 24:39 | + 8:18 | |
32. | Lenka Studničná | FSP8650 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 24:46 | + 8:25 | |
33. | Martin Šlapák | DKP8503 | Oddíl OB Kotlářka | 25:26 | + 9:05 | |
34. | Stanislava Pidrmanová | EKP8950 | VŠTJ Ekonom Praha | 25:46 | + 9:25 | |
35. | Ondřej Střelba | PGP7510 | SK Praga | 26:22 | + 10:01 | |
36. | Vladimír Zavadil | VSP6710 | USK Praha | 26:30 | + 10:09 | |
37. | Honza Palaščak | 0170001 | Gumídci | 26:31 | + 10:10 | |
38. | Eliška Nováková | PDY0150 | Běhej Poděbrady | 26:54 | + 10:33 | |
39. | Lucie Bartůňková | LOU7750 | SK Moravan Louňovice | 27:13 | + 10:52 | |
40. | Jaroslava Šichová | DLP8052 | OOB TJ Dukla Praha | 27:19 | + 10:58 | |
41. | Šárka Míková | DKP8255 | Oddíl OB Kotlářka | 27:20 | + 10:59 | |
42. | Ivana Nováková | DLP8150 | OOB TJ Dukla Praha | 27:22 | + 11:01 | |
43. | Jan Smutný | DLP8000 | OOB TJ Dukla Praha | 27:45 | + 11:24 | |
44. | Vanda Králová | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 27:50 | + 11:29 | |
45. | Richard Václavík | LOU0601 | SK Moravan Louňovice | 27:54 | + 11:33 | |
46. | Michal Beneš | TJP7800 | TJ Sokol Troja | 27:58 | + 11:37 | |
47. | Dana Rypáčková | SPC7955 | SPORTICUS team | 28:06 | + 11:45 | |
48. | Ivana Lošťáková | PGP7763 | SK Praga | 28:08 | + 11:47 | |
49. | Pavel Kurfürst | FSP7400 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 28:11 | + 11:50 | |
50. | Jaroslav Súkup | PGP7900 | SK Praga | 28:24 | + 12:03 | |
51. | Tomáš Gregor | 0190001 | nejsem členem | 29:30 | + 13:09 | |
52. | Jan Sliva | SCP7300 | OK Sparta Praha | 29:41 | + 13:20 | |
53. | Svatava Voltrová | ROZ6150 | OK Roztoky | 29:42 | + 13:21 | |
54. | Petra Junková | STH7451 | SK Studenec | 30:00 | + 13:39 | |
55. | Libor Kovář | 0130001 | Dezorientovaní šneci | 30:01 | + 13:40 | |
56. | Bohumil Chmelař | PGP7204 | SK Praga | 30:05 | + 13:44 | |
57. | Klára Hausmannová | EKP8651 | VŠTJ Ekonom Praha | 30:10 | + 13:49 | |
58. | Terezie Bartoňová | FSP7550 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 30:23 | + 14:02 | |
59. | Jana Termerová | LTU7850 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 30:25 | + 14:04 | |
60. | Aleš Votoček | 0010001 | Bez klubu | 30:30 | + 14:09 | |
60. | Vít Reichel | 0100001 | BC | 30:30 | + 14:09 | |
62. | Markéta Janečková | 0080002 | PBK | 30:36 | + 14:15 | |
63. | Vladimír John | DLP5500 | OOB TJ Dukla Praha | 30:45 | + 14:24 | |
64. | Michaela Šlapáková | 0050001 | GC | 30:50 | + 14:29 | |
65. | Věra Šubrtová | TAP8150 | KOB Tretra Praha | 30:52 | + 14:31 | |
66. | Peter Kudraß | 0140001 | SG Zittau Süd | 31:00 | + 14:39 | |
67. | Klára Hlaváčková | TAP7756 | KOB Tretra Praha | 31:14 | + 14:53 | |
68. | Jaromír Buriánek | SCP4700 | OK Sparta Praha | 31:30 | + 15:09 | |
69. | Marcela Konečná | EKP7257 | VŠTJ Ekonom Praha | 31:44 | + 15:23 | |
69. | Jiří Balga | DKP7302 | Oddíl OB Kotlářka | 31:44 | + 15:23 | |
71. | Kateřina Vítečková | DKP7251 | Oddíl OB Kotlářka | 32:15 | + 15:54 | |
72. | Zdeněk Koč | MKP4700 | SK GORDIC Praha Kačerov | 32:21 | + 16:00 | |
73. | Lucie Kudrnáčová | HCE8850 | TJ Hostivice | 32:34 | + 16:13 | |
74. | Eva Vyhnálková | RIC7552 | OB Říčany | 32:48 | + 16:27 | |
75. | Pavla Hlavatá | DKP7050 | Oddíl OB Kotlářka | 33:02 | + 16:41 | |
76. | Jana Procházková | DKP8052 | Oddíl OB Kotlářka | 33:05 | + 16:44 | |
77. | Vít Kovář | PGP0608 | SK Praga | 33:06 | + 16:45 | |
78. | Pavel Míka | DKP7800 | Oddíl OB Kotlářka | 33:22 | + 17:01 | |
79. | Petr Glas | 0120001 | gymnasion | 33:26 | + 17:05 | |
80. | Iveta Cichrová | TAP7752 | KOB Tretra Praha | 33:50 | + 17:29 | |
81. | Milan Prchlík | LOU7300 | SK Moravan Louňovice | 34:26 | + 18:05 | |
82. | Pavel Kříž | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 34:35 | + 18:14 | |
83. | Kamil Knotek | OLP5701 | PSK Olymp Praha | 34:41 | + 18:20 | |
84. | Eva Havlová | KNC7851 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 34:47 | + 18:26 | |
85. | Miroslav Šimek | LME6300 | SK Los Mělník | 35:28 | + 19:07 | |
86. | Klára Kotenová | RIC7252 | OB Říčany | 35:39 | + 19:18 | |
87. | Jakub Prox | RIC7406 | OB Říčany | 35:42 | + 19:21 | |
88. | Magdalena Čtrnáctová | PGP7151 | SK Praga | 36:23 | + 20:02 | |
89. | Monika Reichelová | 0100002 | BC | 36:40 | + 20:19 | |
90. | Veronika Hrubá | 0070001 | 6YC | 37:44 | + 21:23 | |
91. | Miloš Novák | SCP4600 | OK Sparta Praha | 38:50 | + 22:29 | |
92. | Irena Herynková | RIC7750 | OB Říčany | 39:11 | + 22:50 | |
93. | Jan Tučný | 0020001 | Tučňáci OB | 39:30 | + 23:09 | |
94. | Pavla Bohatá | UVP7450 | Slovan Praha | 39:36 | + 23:15 | |
95. | Helena Ptáčková | DKP7750 | Oddíl OB Kotlářka | 39:43 | + 23:22 | |
96. | Vlasta Beranová | UVP5450 | Slovan Praha | 41:56 | + 25:35 | |
97. | Kateřina Medlínová | DKP7854 | Oddíl OB Kotlářka | 42:02 | + 25:41 | |
98. | Dagmar Wolkerová | TJP5250 | TJ Sokol Troja | 43:13 | + 26:52 | |
99. | Jarmila Němečková | VSP6650 | USK Praha | 44:57 | + 28:36 | |
100. | ester slámová | 0180001 | EstaKlub | 47:16 | + 30:55 | |
101. | Martina Černá | 0090001 | Sousedi | 48:23 | + 32:02 | |
102. | Dagmar Stříbrná | LBE7950 | TJ Lokomotiva Beroun | 49:08 | + 32:47 | |
103. | Miroslava Šnejdarová | 0060001 | - | 50:14 | + 33:53 | |
104. | Ivana Turinská | TAP6850 | KOB Tretra Praha | 51:03 | + 34:42 | |
105. | Zdeněk Pohl | TAP7606 | KOB Tretra Praha | 52:49 | + 36:28 | |
106. | Martina Nováková | PDY7350 | Běhej Poděbrady | 61:51 | + 45:30 | |
107. | Marie Bohatá | UVP0650 | Slovan Praha | 73:53 | + 57:32 | |
Jan Šunka | LOU7600 | SK Moravan Louňovice | DISK | |||
Milan Pidrman | EKP8310 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | |||
Romana Chmelařová | PGP0553 | SK Praga | DISK | |||
Petra Ehlerová | VSP7855 | USK Praha | DISK | |||
Michal Klíž | DLP7500 | OOB TJ Dukla Praha | DISK | |||
Jiří Benc | TAP8002 | KOB Tretra Praha | DISK |