Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kutková Sára | JEN1351 | C | OB Jenišovice | 33:26 | |
2. | Horáčková Eliška | VLI1450 | C | Slavia Liberec orienteering | 36:30 | + 3:04 |
3. | Wiedenfeld Johanna | DE073961 | SSV Planeta Radebeul | 37:41 | + 4:15 | |
4. | Förster Katharina | N1 | OL-Team Wehrsdorf | 42:16 | + 8:50 | |
5. | Žandová Eliška | STB1250 | C | TJ Stadion Nový Bor | 44:31 | + 11:05 |
6. | Grismajer Selma | DE073987 | USV TU Dresden | 46:12 | + 12:46 | |
7. | Pešíková Ela | VLI1253 | C | Slavia Liberec orienteering | 48:30 | + 15:04 |
8. | Dušková Denisa | TJN1250 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 53:50 | + 20:24 |
9. | Havlová Tereza | TUR1252 | C | OOB TJ Turnov | 54:07 | + 20:41 |
10. | Maděrová Klára | VLI1256 | C | Slavia Liberec orienteering | 54:37 | + 21:11 |
11. | Hanušová Lenka | STB1350 | C | TJ Stadion Nový Bor | 58:41 | + 25:15 |
12. | Nehasilová Anna | BOR1450 | C | OK Jiskra Nový Bor | 60:38 | + 27:12 |
13. | Feřtová Alžběta | VLI1451 | C | Slavia Liberec orienteering | 63:33 | + 30:07 |
14. | Gorzelniak Maja | 1VP1350 | HKS Azymut Mochy | 69:13 | + 35:47 | |
von Dalowski Dora | DE070206 | Post SV Dresden | DISK | |||
Bader Tyra | DE070214 | Post SV Dresden | DISK | |||
MS | Rudolfová Elizabeth | JJN1056 | C | Team Jizerky | 49:58 | + 16:32 |
Čupcová Valerie | BOR1250 | C | OK Jiskra Nový Bor | DNS | ||
Jasanská Kateřina Anja | JJN1351 | C | Team Jizerky | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lischková Anežka | BOR1057 | C | OK Jiskra Nový Bor | 25:17 | |
2. | Zítová Kateřina | LDC1150 | C | KOB Děčín | 28:58 | + 3:41 |
3. | Jiráková Adéla | JJN1052 | C | Team Jizerky | 29:18 | + 4:01 |
4. | Pechová Marie | VLI1050 | C | Slavia Liberec orienteering | 29:53 | + 4:36 |
5. | Spilková Magdalena | JIL1151 | C | OK Jilemnice | 31:03 | + 5:46 |
6. | Michálková Ela | BOR1152 | C | OK Jiskra Nový Bor | 33:30 | + 8:13 |
7. | Polubentseva Daria | TUR1161 | C | OOB TJ Turnov | 35:19 | + 10:02 |
8. | Tejkalová Aneta | KDZ1052 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 36:09 | + 10:52 |
9. | Förster Magdalena | DE070230 | OL-Team Wehrsdorf | 38:57 | + 13:40 | |
10. | Ryšavá Anežka | JJN1054 | C | Team Jizerky | 39:49 | + 14:32 |
11. | Heřmánková Kateřina | TUR1152 | C | OOB TJ Turnov | 40:42 | + 15:25 |
12. | Gorzelniak Zofia | 1VP1050 | HKS Azymut Mochy | 40:45 | + 15:28 | |
13. | Kubešová Eliška | VLI1152 | C | Slavia Liberec orienteering | 40:49 | + 15:32 |
14. | Valdmanová Anna | JIL1052 | C | OK Jilemnice | 44:20 | + 19:03 |
15. | Nowack Loreen | DE065512 | OL Görlitz | 44:48 | + 19:31 | |
16. | von Dalowski Mila | DE054177 | Post SV Dresden | 48:21 | + 23:04 | |
17. | Stadtherrová Adéla | JJN1150 | C | Team Jizerky | 48:51 | + 23:34 |
18. | Bohne Amelia | 1VP1051 | HKS Azymut Mochy | 49:32 | + 24:15 | |
18. | Feřtová Eliška | VLI1056 | C | Slavia Liberec orienteering | 49:32 | + 24:15 |
20. | Hoke Lieselotte | DE060794 | OL Görlitz | 56:49 | + 31:32 | |
21. | Löhning Lisa | DE029550 | USV TU Dresden | 57:25 | + 32:08 | |
22. | Adorján Vera Lotte | DE071428 | Berliner Turnerschaft | 66:06 | + 40:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášková Matilda | TUR0957 | B | OOB TJ Turnov | 30:17 | |
2. | Nožičková Eva | JJN0852 | B | Team Jizerky | 33:02 | + 2:45 |
3. | Chrástová Barbora | STH0851 | A | SK Studenec | 34:34 | + 4:17 |
4. | Zabořilová Anna | TUR0951 | B | OOB TJ Turnov | 35:29 | + 5:12 |
5. | Kunášková Karolína | VLI0851 | A | Slavia Liberec orienteering | 36:16 | + 5:59 |
6. | Wetzel Emilia | DE040069 | SV Robotron Dresden | 36:21 | + 6:04 | |
7. | Novotná Karolína | TUR0853 | B | OOB TJ Turnov | 36:51 | + 6:34 |
8. | Pompe Greta | DE030028 | SV Robotron Dresden | 37:20 | + 7:03 | |
9. | Houžvičková Kateřina | TUR0952 | B | OOB TJ Turnov | 37:37 | + 7:20 |
10. | Flossmannová Lucie | VLI0852 | B | Slavia Liberec orienteering | 38:01 | + 7:44 |
11. | Salabová Pavlína | JIL0954 | B | OK Jilemnice | 40:10 | + 9:53 |
12. | Polubentseva Iryna | TUR0855 | C | OOB TJ Turnov | 41:23 | + 11:06 |
13. | Hempel Luise | DE033858 | USV TU Dresden | 41:34 | + 11:17 | |
14. | Wetzel Jannika | DE040077 | SV Robotron Dresden | 42:28 | + 12:11 | |
15. | Miś Milena | 1VP0951 | HKS Azymut Mochy | 42:55 | + 12:38 | |
16. | Březinová Antonie | CHA0851 | B | OK Chrastava | 43:15 | + 12:58 |
17. | Nikołajuk Martyna | 130003 | UKS ORIENTPARK.PL IWINY | 44:59 | + 14:42 | |
18. | Hetnar Oliwia | 130002 | UKS ORIENTPARK.PL IWINY | 46:39 | + 16:22 | |
19. | Mastníková Lenka | JJN0854 | C | Team Jizerky | 48:30 | + 18:13 |
20. | Holfeld Anna | DE029790 | USV TU Dresden | 50:05 | + 19:48 | |
21. | Janatová Violka | TJN0956 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 53:50 | + 23:33 |
22. | Růtová Amálka | JJN0951 | B | Team Jizerky | 54:05 | + 23:48 |
23. | Michálková Ema | BOR0857 | C | OK Jiskra Nový Bor | 55:54 | + 25:37 |
24. | Zurynková Lenka | TJN0957 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 57:46 | + 27:29 |
25. | Kynčlová Anna | JIL0852 | B | OK Jilemnice | 59:38 | + 29:21 |
26. | Heřmánková Bára | TUR0850 | C | OOB TJ Turnov | 60:07 | + 29:50 |
26. | Herrmann Charlotte | DE057858 | OL-Team Wehrsdorf | 60:07 | + 29:50 | |
28. | Míková Sofie | JJN0950 | B | Team Jizerky | 61:36 | + 31:19 |
29. | Kubešová Tereza | VLI0954 | B | Slavia Liberec orienteering | 67:57 | + 37:40 |
30. | Forferová Kristýna | RUM0853 | C | ZOOB Rumburk | 72:14 | + 41:57 |
31. | Fifernová Kateřina | BOR0859 | C | OK Jiskra Nový Bor | 74:27 | + 44:10 |
32. | Pavlova Lenka | JJN0850 | C | Team Jizerky | 75:41 | + 45:24 |
33. | Stehlíková Josefína | TJN0864 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 84:35 | + 54:18 |
Čalounová Klára | VLI0950 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Pechová Alena | VLI0854 | C | Slavia Liberec orienteering | DNS | ||
Šírová Marie | VLI0956 | C | Slavia Liberec orienteering | DNS | ||
Šestáková Johana | VLI0853 | A | Slavia Liberec orienteering | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lamačová Kateřina | TUR0660 | A | OOB TJ Turnov | 44:51 | |
2. | Havlová Tereza | KNC0750 | A | Sokol Kostelec n. Č. l. | 45:54 | + 1:03 |
3. | Klymeniuk Iryna | BOR0767 | C | OK Jiskra Nový Bor | 48:54 | + 4:03 |
4. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | A | OK Kamenice | 49:08 | + 4:17 |
5. | Lipenská Barbora | CHA0753 | A | OK Chrastava | 50:08 | + 5:17 |
6. | Klecha Weronika | 1VP0750 | HKS Azymut Mochy | 51:42 | + 6:51 | |
7. | Baloghová Milena | JJN0750 | B | Team Jizerky | 51:57 | + 7:06 |
8. | Vilémová Eliška | VLI0655 | A | Slavia Liberec orienteering | 53:20 | + 8:29 |
9. | Lamačová Barbora | BOR0750 | A | OK Jiskra Nový Bor | 53:37 | + 8:46 |
10. | Nováková Viktorie | RUM0751 | B | ZOOB Rumburk | 55:12 | + 10:21 |
11. | Kocmanová Adéla | BOR0752 | B | OK Jiskra Nový Bor | 55:45 | + 10:54 |
12. | Uhlemann Livia | DE044897 | OLV Potsdam | 57:26 | + 12:35 | |
13. | Hajduk Maria | 1VP0650 | HKS Azymut Mochy | 57:47 | + 12:56 | |
14. | Szmyt Aleksandra | 1VP0653 | HKS Azymut Mochy | 58:17 | + 13:26 | |
15. | Balcarová Marie | VLI0658 | B | Slavia Liberec orienteering | 59:08 | + 14:17 |
16. | Lindig Stanja | SSV Planeta Radebeul | 59:20 | + 14:29 | ||
17. | Tovchigrechko Maria | DE046330 | SV IHW Alex 78 Berlin | 59:41 | + 14:50 | |
18. | Hovorková Marie | LDC0650 | B | KOB Děčín | 62:17 | + 17:26 |
19. | Konovalova Daria | BOR0661 | C | OK Jiskra Nový Bor | 62:22 | + 17:31 |
20. | Dušková Viktorie | TJN0655 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 63:47 | + 18:56 |
21. | Kutková Tereza | JEN0752 | C | OB Jenišovice | 64:00 | + 19:09 |
22. | Nikołajuk Maja | 130004 | UKS ORIENTPARK.PL IWINY | 64:31 | + 19:40 | |
23. | Háková Eliška | TJN0654 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 67:23 | + 22:32 |
24. | Votočková Amélie | JIL0750 | B | OK Jilemnice | 69:08 | + 24:17 |
25. | Rejmanová Nikola | BOR0656 | B | OK Jiskra Nový Bor | 69:27 | + 24:36 |
26. | Šírová Anna | VLI0659 | C | Slavia Liberec orienteering | 77:05 | + 32:14 |
27. | Rejholcová Tereza | BOR0751 | B | OK Jiskra Nový Bor | 80:07 | + 35:16 |
Ryšavá Kateřina | JJN0754 | C | Team Jizerky | DISK | ||
Savruková Adéla | TJN0656 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matyášová Kristýna | CHA0555 | A | OK Chrastava | 49:01 | |
2. | Skácelová Adéla | JJN0454 | A | Team Jizerky | 54:06 | + 5:05 |
3. | Pesničáková Soňa | JJN0451 | A | Team Jizerky | 60:06 | + 11:05 |
4. | Heinemann Wenke | DE019452 | SV Robotron Dresden | 61:22 | + 12:21 | |
5. | Šestáková Marie | VLI0452 | B | Slavia Liberec orienteering | 62:36 | + 13:35 |
6. | Mühlstädt Anna | DE026853 | SV Robotron Dresden | 66:20 | + 17:19 | |
7. | Novotná Barbora | TUR0552 | B | OOB TJ Turnov | 72:10 | + 23:09 |
8. | Sihver Merle | DE022687 | Post SV Dresden | 77:44 | + 28:43 | |
9. | Zoubková Šárka | TJN0554 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 80:58 | + 31:57 |
10. | Stehlíková Adéla | BOR0554 | C | OK Jiskra Nový Bor | 84:07 | + 35:06 |
Mellanová Judita | TUR0559 | A | OOB TJ Turnov | DNS | ||
Pecková Tereza | VLI0551 | B | Slavia Liberec orienteering | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mulíčková Markéta | TBM0362 | E | KOS TJ Tesla Brno | 46:36 | 8057 | |
2. | Martanová Lea | TUR0555 | A | OOB TJ Turnov | 50:20 | + 3:44 | 7485 |
3. | Karlová Anna | JIL0352 | E | OK Jilemnice | 51:52 | + 5:16 | 7250 |
4. | Pekařová Jana | TUR0252 | R | OOB TJ Turnov | 51:57 | + 5:21 | 7237 |
5. | Semíková Lucie | KAM0250 | E | OK Kamenice | 52:36 | + 6:00 | 7138 |
6. | Novotná Michaela | TUR0551 | A | OOB TJ Turnov | 52:50 | + 6:14 | 7102 |
7. | Smolková Barbora | TAP0356 | R | KOB Tretra Praha | 54:35 | + 7:59 | 6834 |
8. | Martanová Elin | TUR0253 | R | OOB TJ Turnov | 54:42 | + 8:06 | 6816 |
9. | Semíková Julie | KAM0358 | C | OK Kamenice | 66:58 | + 20:22 | 4937 |
10. | Růžičková Vendula | CHA0252 | B | OK Chrastava | 71:39 | + 25:03 | 4220 |
11. | Žejdlíková Eliška | LTP0350 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 82:54 | + 36:18 | 2497 |
12. | Musch Katharina | DE047362 | Post SV Dresden | 90:30 | + 43:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nieke Patricia | TUR9552 | E | OOB TJ Turnov | 63:01 | 9217 | |
2. | Kašková Kateřina | CHA7850 | C | OK Chrastava | 70:44 | + 7:43 | 8254 |
3. | Valentová Eva | LCE8966 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 71:35 | + 8:34 | 8148 |
4. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | E | SK Brno Žabovřesky | 72:36 | + 9:35 | 8022 |
5. | Trilča Mara | LDC8750 | C | KOB Děčín | 74:06 | + 11:05 | 7834 |
6. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | E | SK Brno Žabovřesky | 74:09 | + 11:08 | 7828 |
7. | Poloprutská Markéta | TUR9252 | C | OOB TJ Turnov | 80:03 | + 17:02 | 7092 |
8. | Neradová Alena | TUR8551 | C | OOB TJ Turnov | 81:48 | + 18:47 | 6874 |
9. | Uiboupin Kerstin | USV TU Dresden | 82:34 | + 19:33 | |||
10. | Chrástová Tereza | TUR0255 | A | OOB TJ Turnov | 86:52 | + 23:51 | 6241 |
11. | Grismajer Sonnhild | DE018701 | USV TU Dresden | 87:55 | + 24:54 | ||
12. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 89:26 | + 26:25 | 5921 |
13. | Zabořilová Romana | JEN7457 | C | OB Jenišovice | 89:40 | + 26:39 | 5892 |
14. | Knížková Šárka | CHA9850 | C | OK Chrastava | 89:41 | + 26:40 | 5890 |
15. | Kožinová Anna | PGP9350 | C | SK Praga | 91:46 | + 28:45 | 5630 |
16. | Vlčková Tereza | TUR8852 | C | OOB TJ Turnov | 92:30 | + 29:29 | 5539 |
17. | Riby Rose | DOK0052 | C | OK Doksy | 94:06 | + 31:05 | 5339 |
18. | Pavlová Martina | LTP0151 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 97:59 | + 34:58 | 4854 |
19. | Dolejší Lenka | DOK7450 | C | OK Doksy | 99:09 | + 36:08 | 4709 |
20. | Henychová Zuzana | VLI6151 | C | Slavia Liberec orienteering | 99:17 | + 36:16 | 4692 |
21. | Pecoldová Pavlína | MFP8450 | C | Matfyz Praha | 99:54 | + 36:53 | 4615 |
22. | Rýdlová Adéla | JJN0151 | C | Team Jizerky | 102:51 | + 39:50 | 4247 |
23. | Johnová Lenka | LTP7352 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 105:00 | + 41:59 | 3979 |
24. | Straube Hanka | DE023396 | SV Lengefeld | 109:30 | + 46:29 | ||
25. | Horová Magda | VSP5450 | C | USK Praha | 113:25 | + 50:24 | 2929 |
Dušková Pavla | KOR9050 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK | 0 | ||
Lepšíková Eva | SJC8765 | C | Sportcentrum Jičín | DISK | 0 | ||
Vogt Felicitas | DE027687 | USV TU Dresden | DISK | ||||
Koubová Lenka | ROU9554 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kretzschmar Corinna | DE029493 | USV TU Dresden | 62:29 | |||
2. | Seeger Mareike | DE022504 | OLG Regensburg | 66:26 | + 3:57 | ||
3. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | C | Matfyz Praha | 68:45 | + 6:16 | 5469 |
4. | Košárková Iva | PGP8155 | C | SK Praga | 74:27 | + 11:58 | 5082 |
5. | Kääriäinen Sophie | DE014577 | USV TU Dresden | 80:11 | + 17:42 | ||
6. | Macháčková Barbora | FYD0051 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 80:58 | + 18:29 | 4641 |
7. | Karochová Simona | DKP8853 | C | Oddíl OB Kotlářka | 82:51 | + 20:22 | 4513 |
8. | Nováková Eliška | PDY0150 | C | Běhej Poděbrady | 83:34 | + 21:05 | 4465 |
9. | Indola Linda | DE020756 | OLG Regensburg | 83:37 | + 21:08 | ||
10. | Marynchenko Mariana | TUR8953 | C | OOB TJ Turnov | 84:49 | + 22:20 | 4380 |
11. | Szenczi Kristýna | VLI8650 | C | Slavia Liberec orienteering | 103:32 | + 41:03 | 3111 |
12. | Sickert Swenja | DE022645 | SSV Planeta Radebeul | 104:10 | + 41:41 | ||
13. | Macharová Michaela | BOR9450 | C | OK Jiskra Nový Bor | 112:07 | + 49:38 | 2530 |
14. | Zeman Klára | DCE7950 | C | KOB Dobřichovice | 167:28 | + 104:59 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janatová Lucie | TJN8154 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 52:00 | |
2. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | R | Oddíl OB Kotlářka | 55:25 | + 3:25 |
3. | Horáčková Kateřina | VLI8150 | C | Slavia Liberec orienteering | 56:59 | + 4:59 |
4. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | C | Oddíl OB Kotlářka | 59:17 | + 7:17 |
5. | Bader Anne | DE051470 | Post SV Dresden | 59:44 | + 7:44 | |
6. | Engelhardt Katja | DE012878 | SSV Planeta Radebeul | 70:03 | + 18:03 | |
7. | Zakouřilová Kamila | TUR8557 | C | OOB TJ Turnov | 78:16 | + 26:16 |
8. | Rickmeyer Tina | STB8650 | C | TJ Stadion Nový Bor | 79:00 | + 27:00 |
9. | Musiienko Nataliia | DE074240 | SV Lengefeld | 82:18 | + 30:18 | |
10. | Große Ulrike | DE057981 | USG Chemnitz | 109:18 | + 57:18 | |
11. | Hamann Lin | DE074159 | SV Lengefeld | 126:54 | + 74:54 | |
12. | Nikołajuk Joanna | 130005 | UKS ORIENTPARK.PL IWINY | 138:45 | + 86:45 | |
Polubentseva Svitlana | TUR8353 | C | OOB TJ Turnov | DNS | ||
Hejtmánková Kateřina | PDY8450 | C | Běhej Poděbrady | DNS | ||
Mesiarkinová Kamila | ZBM8282 | C | SK Brno Žabovřesky | DNS | ||
Palasová Petra | SJC8658 | C | Sportcentrum Jičín | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krtičková Michaela | CHA7952 | C | OK Chrastava | 56:18 | |
2. | Sihver Wiebke | DE022702 | Post SV Dresden | 61:31 | + 5:13 | |
3. | Tomášková Radka | TUV7851 | C | SOK TJ Turnov | 62:52 | + 6:34 |
4. | Saupe Kerstin | DE025144 | Post SV Dresden | 63:35 | + 7:17 | |
4. | von Dalowski Anett | DE017076 | Post SV Dresden | 63:35 | + 7:17 | |
6. | Peteráčová Hyxová Radka | VLI7755 | C | Slavia Liberec orienteering | 65:20 | + 9:02 |
7. | Synková Petra | DOK7950 | C | OK Doksy | 65:25 | + 9:07 |
8. | Mokrá Julie | VLI8051 | C | Slavia Liberec orienteering | 66:46 | + 10:28 |
9. | Patková Kateřina | BOR7853 | C | OK Jiskra Nový Bor | 72:56 | + 16:38 |
10. | Feřtová Jitka | VLI7853 | C | Slavia Liberec orienteering | 75:47 | + 19:29 |
11. | Lipenská Eva | CHA7951 | C | OK Chrastava | 78:53 | + 22:35 |
12. | Hradecká Petra | DOK6850 | C | OK Doksy | 79:53 | + 23:35 |
13. | Forstová Lenka | MFP6850 | C | Matfyz Praha | 88:02 | + 31:44 |
14. | Březinová Michaela | CHA7751 | C | OK Chrastava | 88:19 | + 32:01 |
15. | Mühlstädt Bettina | DE037008 | SV Robotron Dresden | 100:25 | + 44:07 | |
16. | Murswieková Kateřina | BOR7951 | C | OK Jiskra Nový Bor | 107:49 | + 51:31 |
17. | Kutková Hana | JEN8050 | C | OB Jenišovice | 116:50 | + 60:32 |
18. | Zítová Pavla | LDC8151 | C | KOB Děčín | 124:45 | + 68:27 |
19. | Nowicka-Szmyt Katarzyna | 1VP7950 | HKS Azymut Mochy | 128:19 | + 72:01 | |
20. | Pietrzak Katarzyna | 1VP8150 | HKS Azymut Mochy | 134:16 | + 77:58 | |
21. | Forferová Věra | RUM7851 | ZOOB Rumburk | 144:54 | + 88:36 | |
22. | Kovriha Nataliia | DE074258 | SV Lengefeld | 173:20 | + 117:02 | |
Matyášová Jana | CHA7652 | C | OK Chrastava | DNS | ||
Kmínková Michala | DOK7850 | C | OK Doksy | DNS | ||
Khelová Petra | SCP7850 | C | OK Sparta Praha | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heinemann Anne | DE019395 | SV Robotron Dresden | 47:56 | ||
2. | Podrábská Marie | VLI7451 | C | Slavia Liberec orienteering | 57:06 | + 9:10 |
3. | Tučková Monika | BOR7650 | C | OK Jiskra Nový Bor | 61:08 | + 13:12 |
4. | Pompe Katja | DE023768 | SV Robotron Dresden | 61:17 | + 13:21 | |
5. | Houžvičková Karolína | TUR7254 | C | OOB TJ Turnov | 61:19 | + 13:23 |
6. | Pokorná Magdaléna | PGP7562 | C | SK Praga | 61:46 | + 13:50 |
7. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | C | OK Jilemnice | 61:47 | + 13:51 |
8. | Weinert Ruta | DE028114 | Post SV Dresden | 63:12 | + 15:16 | |
9. | Wetzel Annegret | DE028362 | SV Robotron Dresden | 67:14 | + 19:18 | |
10. | Škorpilová Jana | SJC7451 | C | Sportcentrum Jičín | 68:50 | + 20:54 |
11. | Karlová Kateřina | JIL7553 | C | OK Jilemnice | 69:31 | + 21:35 |
12. | Dvorská Marie | VLI7454 | C | Slavia Liberec orienteering | 70:31 | + 22:35 |
13. | Míková Markéta | JJN7351 | C | Team Jizerky | 73:54 | + 25:58 |
14. | Mairichová Radka | JJN7450 | C | Team Jizerky | 74:14 | + 26:18 |
15. | Jeřábková Tereza | BOR7563 | C | OK Jiskra Nový Bor | 78:00 | + 30:04 |
16. | Zuzánková Růžena | TJN6051 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 79:29 | + 31:33 |
17. | Lesáková Věra | TJN7152 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 82:52 | + 34:56 |
18. | Dejnožková Blanka | TJN7651 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 84:27 | + 36:31 |
19. | Martanová Daniela | VLI7452 | C | Slavia Liberec orienteering | 85:52 | + 37:56 |
20. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | C | OK Jiskra Nový Bor | 85:57 | + 38:01 |
21. | Janovská Věra | JIL7258 | C | OK Jilemnice | 86:43 | + 38:47 |
22. | Nováková Markéta | RUM7451 | C | ZOOB Rumburk | 88:40 | + 40:44 |
23. | Waldhauserová Irena | BOR7459 | C | OK Jiskra Nový Bor | 89:19 | + 41:23 |
24. | Sochová Petra | BOR7363 | C | OK Jiskra Nový Bor | 89:23 | + 41:27 |
25. | Pesničáková Kristýna | TJN7653 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 94:27 | + 46:31 |
26. | Novotná Hedvika | TUR7454 | C | OOB TJ Turnov | 94:30 | + 46:34 |
27. | Severýnová Popková Klára | VLI7455 | C | Slavia Liberec orienteering | 95:22 | + 47:26 |
28. | Reppe Sylvia | DE033337 | OL Team Pulsnitz | 107:47 | + 59:51 | |
29. | Borrmann Bianca | DE036159 | OL Görlitz | 110:30 | + 62:34 | |
30. | Janoušková Iveta | BOR7457 | C | OK Jiskra Nový Bor | 112:02 | + 64:06 |
31. | Nováková Martina | PDY7350 | C | Běhej Poděbrady | 163:22 | + 115:26 |
Pavlova Irena | JJN7650 | C | Team Jizerky | DISK | ||
Shmakova Alina | DE046322 | SV IHW Alex 78 Berlin | DISK | |||
Lamačová Dana | TUR7451 | OOB TJ Turnov | DISK | |||
Kamírová Gabriela | LTP7351 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK | ||
Růtová Martina | JJN7652 | C | Team Jizerky | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eckardt Cornelia | DE012670 | USV TU Dresden | 59:05 | ||
2. | Macháčková Michaela | FYD7299 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 59:23 | + 0:18 |
3. | Rejholcová Andrea | BOR6951 | C | OK Jiskra Nový Bor | 60:39 | + 1:34 |
4. | Kubald Katrin | DE016424 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 62:48 | + 3:43 | |
5. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | C | KOB Děčín | 64:19 | + 5:14 |
6. | Nowak Barbara | 1VP7050 | HKS Azymut Mochy | 64:33 | + 5:28 | |
7. | Zelenin Jekaterina | DE028974 | USG Chemnitz | 65:05 | + 6:00 | |
8. | Linková Iva | TUV6850 | C | SOK TJ Turnov | 66:53 | + 7:48 |
9. | Zschäckel Daniela | DE029170 | SV IHW Alex 78 Berlin | 67:37 | + 8:32 | |
10. | Klinkerová Jitka | ROZ6450 | C | OK Roztoky | 69:50 | + 10:45 |
11. | Melišíková Radka | TAP7152 | C | KOB Tretra Praha | 71:35 | + 12:30 |
12. | Pavlíková Pavla | CHA6551 | C | OK Chrastava | 73:38 | + 14:33 |
13. | Koucká Ivana | EKP6850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 75:19 | + 16:14 |
14. | Marková Jana | LLI7152 | C | LOK-o Liberec | 77:31 | + 18:26 |
15. | Riby Kateřina | LTP7252 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 79:07 | + 20:02 |
16. | Burdová Simona | LDC6851 | C | KOB Děčín | 82:55 | + 23:50 |
17. | Bringezu Kristina | DE013503 | OLV Potsdam | 85:40 | + 26:35 | |
18. | Eichlerová Jana | KAS7051 | C | KOB Kamenický Šenov | 85:46 | + 26:41 |
19. | Himmelová Marie | KAM6952 | C | OK Kamenice | 86:17 | + 27:12 |
20. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | C | SK Praga | 89:23 | + 30:18 |
21. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 91:42 | + 32:37 |
22. | Nožičková Renata | JJN6950 | C | Team Jizerky | 94:11 | + 35:06 |
23. | Úlehlová Monika | TAP6950 | C | KOB Tretra Praha | 94:29 | + 35:24 |
24. | Miklasová Markéta | VLI6850 | C | Slavia Liberec orienteering | 95:37 | + 36:32 |
25. | Bartáková Eva | CHA7051 | C | OK Chrastava | 99:19 | + 40:14 |
26. | Přibíková Monika | PGP7256 | C | SK Praga | 99:38 | + 40:33 |
27. | Woy Anja | DE028825 | USV TU Dresden | 102:27 | + 43:22 | |
28. | Kašparová Marie | ZAK7250 | C | OK Netopýr Zákupy | 102:30 | + 43:25 |
29. | Scheuermann Katrin | DE029485 | SSV Planeta Radebeul | 103:15 | + 44:10 | |
30. | Wendisch Katrin | DE067344 | USV TU Dresden | 115:26 | + 56:21 | |
31. | Kohl Ina | DE049037 | OL Team Pulsnitz | 134:16 | + 75:11 | |
Funk Ira | DE012844 | OK Leipzig | DISK | |||
Žejdlíková Jitka | LTP7251 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK | ||
Třešňáková Blanka | JIL7051 | C | OK Jilemnice | DNS | ||
Žihlová Lucie | LLI6952 | C | LOK-o Liberec | DNS | ||
Kneřová Jana | JJN7251 | C | Team Jizerky | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zalabová Martina | SJC6657 | C | Sportcentrum Jičín | 71:45 | |
2. | Juckelandt Sabine | DE030002 | SV Robotron Dresden | 73:06 | + 1:21 | |
3. | Pávková Jana | BOR6550 | C | OK Jiskra Nový Bor | 77:55 | + 6:10 |
4. | Švarcová Lenka | JEN6451 | C | OB Jenišovice | 79:03 | + 7:18 |
5. | Čechlovská Jana | CHA6250 | C | OK Chrastava | 81:06 | + 9:21 |
6. | Cruse Katrin | DE014270 | SV Robotron Dresden | 82:30 | + 10:45 | |
7. | Pecková Ivana | EKP6252 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 82:38 | + 10:53 |
8. | Vlčková Jindra | LDC6451 | C | KOB Děčín | 87:19 | + 15:34 |
9. | Richter Sabine | DE031208 | USV TU Dresden | 95:23 | + 23:38 | |
10. | Pološčuková Monika | SMB6551 | C | SKOB Mladá Boleslav | 98:52 | + 27:07 |
11. | Friebe Marion | DE017787 | USV Jena | 100:30 | + 28:45 | |
12. | Sládková Eva | TEH5751 | C | Sokol Tehov | 101:56 | + 30:11 |
13. | Ansorge Silke | DE010244 | SV Robotron Dresden | 103:05 | + 31:20 | |
14. | Käding Kirsten | DE014626 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 107:34 | + 35:49 | |
15. | Kábrtová Iva | PEN6350 | C | OK RECO Sport | 118:42 | + 46:57 |
Hubáčková Jana | EKP6250 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | ||
Linková Alena | SUL6750 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | DISK | ||
Šírová Jana | VLI6552 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šípová Soňa | BOR6150 | C | OK Jiskra Nový Bor | 45:41 | |
2. | Benešová Iva | SJC6151 | C | Sportcentrum Jičín | 52:22 | + 6:41 |
3. | Leideck Heike | DE017141 | USV TU Dresden | 55:22 | + 9:41 | |
4. | Buhler Birgit | DE013800 | USV TU Dresden | 63:03 | + 17:22 | |
5. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | C | SK Praga | 69:09 | + 23:28 |
6. | Wiedenfeld Ute | DE028437 | SSV Planeta Radebeul | 70:52 | + 25:11 | |
7. | Drągowska Marzena | 23P6250 | OK!Sport Warszawa | 72:07 | + 26:26 | |
8. | Večeřová Ivana | TJN6052 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 73:35 | + 27:54 |
9. | Kubátová Ivana | BOR6152 | C | OK Jiskra Nový Bor | 89:10 | + 43:29 |
10. | Nováková Pavla | DOK5950 | C | OK Doksy | 94:49 | + 49:08 |
11. | Stibalová Věra | LDC6051 | C | KOB Děčín | 95:38 | + 49:57 |
12. | Kretzschmar Ute | DE016292 | USV TU Dresden | 226:30 | + 180:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrázková Ivana | DKP5650 | C | Oddíl OB Kotlářka | 53:42 | |
2. | Tonn Gisela | DE027059 | SSV Planeta Radebeul | 56:10 | + 2:28 | |
3. | Konopáčová Jana | TUR5650 | C | OOB TJ Turnov | 57:26 | + 3:44 |
4. | Úlehlová Ivana | BOR5150 | C | OK Jiskra Nový Bor | 60:35 | + 6:53 |
5. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 61:31 | + 7:49 |
6. | Schmidt Bettina | OL-Team Wehrsdorf | 62:10 | + 8:28 | ||
7. | Korejčíková Dáďa | LLI5550 | C | LOK-o Liberec | 64:38 | + 10:56 |
8. | Ševčíková Alena | CHA5351 | C | OK Chrastava | 73:24 | + 19:42 |
9. | Krüger Angelika | DE016359 | USV TU Dresden | 131:01 | + 77:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kohoutová Jitřenka | UVP4850 | C | Slovan Praha | 79:44 | |
2. | Bader Hilde | DE010377 | OLF Mainz | 80:46 | + 1:02 | |
3. | Tvrdková Eva | TUR5151 | C | OOB TJ Turnov | 83:15 | + 3:31 |
4. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | C | Slavia Liberec orienteering | 90:40 | + 10:56 |
5. | Geißler Erdmute | DE018115 | SV Lengefeld | 124:48 | + 45:04 | |
6. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | C | Slavia Liberec orienteering | 181:00 | + 101:16 |
7. | Busch Bärbel | DE013917 | Post SV Dresden | 202:00 | + 122:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Thiel Susi | DE026960 | SV IHW Alex 78 Berlin | 108:12 | ||
2. | Renger Rita | DE024302 | SV Robotron Dresden | 114:03 | + 5:51 | |
3. | Grosse Ingrid | DE067427 | USV TU Dresden | 124:23 | + 16:11 | |
4. | Kašková Eva | CHA4650 | C | OK Chrastava | 130:31 | + 22:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Górski Krzesimir | 88P1200 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 25:37 | ||
2. | Grünig Konrad | DE065041 | SV Robotron Dresden | 34:30 | + 8:53 | |
3. | Matějů Josef | VLI1300 | C | Slavia Liberec orienteering | 36:36 | + 10:59 |
4. | Fedorčák Viktor | BOR1204 | C | OK Jiskra Nový Bor | 36:51 | + 11:14 |
5. | Holata Vojtěch | PDY1303 | C | Běhej Poděbrady | 39:17 | + 13:40 |
6. | Fanta Michal | TJN1304 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:34 | + 13:57 |
7. | Kääriäinen Otto | DE058963 | USV TU Dresden | 43:18 | + 17:41 | |
8. | Fremder Liam | DE070222 | OL-Team Wehrsdorf | 46:34 | + 20:57 | |
9. | Zít Václav | LDC1300 | C | KOB Děčín | 46:38 | + 21:01 |
10. | Matějů Eda | VLI1200 | C | Slavia Liberec orienteering | 51:41 | + 26:04 |
11. | Jobke Kurt | DE070660 | USV TU Dresden | 54:16 | + 28:39 | |
12. | Starý Jakub | JJN1204 | C | Team Jizerky | 55:32 | + 29:55 |
13. | Nowack Gabriel | DE074216 | OL Görlitz | 68:32 | + 42:55 | |
13. | Stránský Jakub | DOK1300 | C | OK Doksy | 68:32 | + 42:55 |
15. | Guida Sebastian | VLI1302 | C | Slavia Liberec orienteering | 68:59 | + 43:22 |
16. | Kolín Jonáš | JIL1500 | C | OK Jilemnice | 73:56 | + 48:19 |
17. | Lischka Antonín | BOR1402 | C | OK Jiskra Nový Bor | 76:26 | + 50:49 |
18. | Konečný Tadeáš | STB1201 | C | TJ Stadion Nový Bor | 77:23 | + 51:46 |
19. | Valdman Hynek | JIL1303 | C | OK Jilemnice | 97:45 | + 72:08 |
Tuma Benjamin | VLI1204 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Novotný Metoděj Vavřinec | TJN1303 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | ||
Brzoň Matouš | CHA1202 | C | OK Chrastava | DNS | ||
Dotlačil Vilém | 80002 | ABC | DNS | |||
MS | Lánský Šimon | JJN1105 | C | Team Jizerky | + |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lamač Vítek | BOR1100 | B | OK Jiskra Nový Bor | 21:53 | |
2. | Horáček Jáchym | VLI1111 | C | Slavia Liberec orienteering | 23:56 | + 2:03 |
3. | Janata Matěj | TJN1111 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 23:57 | + 2:04 |
4. | Pachnik Antoni | 130006 | UKS ORIENTPARK.PL IWINY | 26:10 | + 4:17 | |
5. | Kmínek Ondřej | DOK1000 | B | OK Doksy | 28:06 | + 6:13 |
6. | Kocman Lukáš | BOR1102 | C | OK Jiskra Nový Bor | 29:54 | + 8:01 |
7. | Zakouřil František | TUR1204 | C | OOB TJ Turnov | 30:17 | + 8:24 |
8. | Votava Vojtěch | VLI1201 | B | Slavia Liberec orienteering | 30:50 | + 8:57 |
9. | Pietrzak Bruno | 1VP1001 | HKS Azymut Mochy | 31:05 | + 9:12 | |
10. | Hrdlička Vojtěch | Slavia Liberec orienteering | 32:31 | + 10:38 | ||
11. | Bahník Václav | JJN1102 | C | Team Jizerky | 32:46 | + 10:53 |
12. | Niedzielski Mikołaj | 1VP1000 | HKS Azymut Mochy | 33:13 | + 11:20 | |
13. | Krtička Jáchym | CHA1000 | C | OK Chrastava | 33:54 | + 12:01 |
14. | Förster Johann | DE069374 | OL-Team Wehrsdorf | 35:18 | + 13:25 | |
15. | Lange Marius | DE070488 | USV TU Dresden | 36:51 | + 14:58 | |
16. | Zurynek Tomáš | TJN1107 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 44:41 | + 22:48 |
17. | Bader Gustav | DE051412 | Post SV Dresden | 45:50 | + 23:57 | |
18. | Novotný Matěj | TJN1105 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 50:27 | + 28:34 |
19. | Nehasil František | BOR1101 | C | OK Jiskra Nový Bor | 52:28 | + 30:35 |
20. | Lischka Adam | BOR1108 | C | OK Jiskra Nový Bor | 58:58 | + 37:05 |
21. | Haag Benjamin | DE071684 | USV TU Dresden | 60:07 | + 38:14 | |
22. | Stärz Raphael | DE073218 | USV TU Dresden | 60:35 | + 38:42 | |
23. | Kubišta Anton | VLI1103 | C | Slavia Liberec orienteering | 62:33 | + 40:40 |
Brzoň Šimon | CHA1100 | C | OK Chrastava | DNS | ||
Beneš Max | VLI1100 | B | Slavia Liberec orienteering | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heczko Erik | VLI0804 | A | Slavia Liberec orienteering | 33:35 | |
2. | Šebelka Matěj | VLI0805 | B | Slavia Liberec orienteering | 37:10 | + 3:35 |
3. | Kutek Matěj | TUR0908 | B | OOB TJ Turnov | 40:45 | + 7:10 |
4. | Žemlík Eduard | TUR0909 | B | OOB TJ Turnov | 42:40 | + 9:05 |
5. | Patka Marek | BOR0902 | B | OK Jiskra Nový Bor | 44:16 | + 10:41 |
6. | Nožička Jan | JJN0800 | B | Team Jizerky | 46:14 | + 12:39 |
7. | Ładomirski Szymon | 88P0900 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 49:08 | + 15:33 | |
8. | Lamač František | TUR0901 | B | OOB TJ Turnov | 50:33 | + 16:58 |
9. | Šašek Jakub | LTP0801 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 50:57 | + 17:22 |
10. | Gottstein Matouš | JIL0901 | B | OK Jilemnice | 53:23 | + 19:48 |
11. | Jobke Karl Rudolf | DE048360 | USV TU Dresden | 54:27 | + 20:52 | |
12. | Maděra Jakub | VLI0906 | B | Slavia Liberec orienteering | 55:57 | + 22:22 |
13. | Brill Valentin | DE065497 | OL Görlitz | 56:09 | + 22:34 | |
14. | Škorpil Marek | HOR0900 | B | TJ Jiskra Hořice | 58:10 | + 24:35 |
15. | Lesák Marek | TJN0811 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 59:13 | + 25:38 |
16. | Jończy Michał | 88P0801 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 60:29 | + 26:54 | |
17. | Doucha Tomáš | SNA0801 | B | TJ START Náchod | 62:29 | + 28:54 |
18. | Murswiek Jan | BOR0901 | C | OK Jiskra Nový Bor | 64:03 | + 30:28 |
19. | Pešík Matouš | VLI0903 | C | Slavia Liberec orienteering | 66:29 | + 32:54 |
20. | Pešek Jáchym | TUR0902 | C | OOB TJ Turnov | 68:49 | + 35:14 |
21. | Górski Igor | 88P0802 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 68:50 | + 35:15 | |
22. | Guida Alessandro | VLI0900 | C | Slavia Liberec orienteering | 72:16 | + 38:41 |
23. | Knoppik Martin | DE056438 | SV Robotron Dresden | 74:37 | + 41:02 | |
24. | Spilka Petr | JIL0803 | B | OK Jilemnice | 78:51 | + 45:16 |
25. | Horáček Jakub | JEN0800 | C | OB Jenišovice | 81:42 | + 48:07 |
26. | Guida Francesco | VLI0810 | C | Slavia Liberec orienteering | 85:16 | + 51:41 |
27. | Jiroutek Jakub | LLI0902 | C | LOK-o Liberec | 87:53 | + 54:18 |
28. | Lucke Julius | DE038709 | Post SV Dresden | 88:25 | + 54:50 | |
29. | Horáček Dominik | JEN0804 | C | OB Jenišovice | 91:12 | + 57:37 |
30. | Saupe Emil | DE038311 | Post SV Dresden | 95:01 | + 61:26 | |
31. | Kehlmaier Anton | DE054458 | Post SV Dresden | 95:43 | + 62:08 | |
32. | Forst Albert | MFP0901 | C | Matfyz Praha | 106:56 | + 73:21 |
33. | Lennartz Josua | DE064522 | SV Robotron Dresden | 119:36 | + 86:01 | |
Hrůzek Ondřej | BOR0809 | B | OK Jiskra Nový Bor | DISK | ||
Schwenn Aleksey | DE073094 | SV Robotron Dresden | DISK | |||
Štembera Vítek | TJN0801 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | ||
MS | Gey Richard | DE069720 | USV TU Dresden | + | ||
Eckstädt Oliver | DE052527 | SV Robotron Dresden | DNS | |||
Dielitzsch Timm | DE065504 | OL Görlitz | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášek Prokop | TUR0711 | A | OOB TJ Turnov | 42:19 | |
2. | Pachnik Jędrzej | TJN0607 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 43:05 | + 0:46 |
3. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | A | Slavia Liberec orienteering | 45:22 | + 3:03 |
4. | Saupe David | DE036406 | Post SV Dresden | 46:11 | + 3:52 | |
5. | Mairich Filip | JJN0600 | A | Team Jizerky | 47:49 | + 5:30 |
6. | Březina Karel | CHA0605 | B | OK Chrastava | 47:53 | + 5:34 |
7. | Shyp Oleksii | BOR0711 | C | OK Jiskra Nový Bor | 49:16 | + 6:57 |
8. | Habán Oliver | JJN0602 | A | Team Jizerky | 49:29 | + 7:10 |
9. | Patka Kryštof | BOR0702 | A | OK Jiskra Nový Bor | 50:13 | + 7:54 |
10. | Schäfer Tomas | DE044475 | SV Robotron Dresden | 54:15 | + 11:56 | |
11. | Votoček Michal | JIL0601 | A | OK Jilemnice | 55:51 | + 13:32 |
12. | Studničný Adam | BOR0701 | C | OK Jiskra Nový Bor | 56:14 | + 13:55 |
13. | Beneš Filip | VLI0708 | B | Slavia Liberec orienteering | 56:35 | + 14:16 |
14. | Wetzel Niklas | DE031076 | SV Robotron Dresden | 59:15 | + 16:56 | |
15. | Weinert Tim | DE029625 | Post SV Dresden | 69:01 | + 26:42 | |
16. | Dejnožka Martin | TJN0600 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 71:26 | + 29:07 |
17. | Zeman Jakub | BOR0704 | C | OK Jiskra Nový Bor | 79:15 | + 36:56 |
Šimek Vojtěch | LTP0601 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DNS | ||
Miklas Ondřej | VLI0701 | C | Slavia Liberec orienteering | DNS | ||
Balla Georg | DE053111 | SV Robotron Dresden | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Siegert Marek | DE022653 | USV TU Dresden | 62:49 | ||
2. | Dolejší Jan | DOK0602 | A | OK Doksy | 64:04 | + 1:15 |
3. | Sork Dominik | TAP0504 | A | KOB Tretra Praha | 66:41 | + 3:52 |
4. | Pokorný Jan | JJN0400 | A | Team Jizerky | 67:29 | + 4:40 |
5. | Doucha Martin | SNA0501 | A | TJ START Náchod | 69:14 | + 6:25 |
6. | Melišík Jan | TAP0502 | A | KOB Tretra Praha | 69:50 | + 7:01 |
7. | Valenta Ondřej | JIL0401 | A | OK Jilemnice | 71:20 | + 8:31 |
8. | Marek Matěj | JJN0402 | B | Team Jizerky | 71:59 | + 9:10 |
9. | Lucke Moritz | DE026118 | Post SV Dresden | 72:35 | + 9:46 | |
10. | Janoušek Slávek | BOR0400 | B | OK Jiskra Nový Bor | 79:04 | + 16:15 |
11. | Mastník Ondřej | JJN0501 | B | Team Jizerky | 79:18 | + 16:29 |
12. | Weinert Florian | DE028099 | Post SV Dresden | 83:43 | + 20:54 | |
13. | Edelhäuser Nick | DE029956 | Post SV Dresden | 89:22 | + 26:33 | |
14. | Jelínek Šimon | BOR0510 | B | OK Jiskra Nový Bor | 94:35 | + 31:46 |
15. | Houžvička David | TUR0501 | C | OOB TJ Turnov | 99:35 | + 36:46 |
16. | Knoppik Philipp | DE054713 | SV Robotron Dresden | 113:18 | + 50:29 | |
17. | Pěnička Jan | TJN0501 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 116:44 | + 53:55 |
Löhning Jakob | DE029542 | USV TU Dresden | DNS | |||
Tkáč Matěj | JJN0401 | A | Team Jizerky | DNS | ||
Hřivna Ondřej | PGP0505 | C | SK Praga | DNS | ||
Janas Adam | PGP0404 | B | SK Praga | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | E | OK 99 Hradec Králové | 49:02 | 6863 | |
2. | Čech Vít | AOP0302 | R | Orientační Běh Opava | 51:19 | + 2:17 | 6565 |
3. | Hájek Kryštof | TUR0212 | R | OOB TJ Turnov | 52:09 | + 3:07 | 6456 |
4. | Bednařík Vilém | PBM0509 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 55:21 | + 6:19 | 6039 |
5. | Kostka Jiří | AOP0201 | E | Orientační Běh Opava | 58:06 | + 9:04 | 5681 |
6. | Strýček Jan | PBM0503 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 60:16 | + 11:14 | 5398 |
7. | Kožina Štěpán | PGP0300 | A | SK Praga | 67:20 | + 18:18 | 4477 |
8. | Zurynek Jan | TJN0605 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 68:39 | + 19:37 | 4305 |
9. | Petzold Kuno | DE047304 | SV Robotron Dresden | 70:01 | + 20:59 | ||
10. | Stepaniants Oleksii | DE074266 | SV Lengefeld | 260:03 | + 211:01 | ||
Richtr Lukáš | ZTC0204 | E | Západočeské sportovní centrum OB | DNS | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubát Pavel | PHK9101 | E | OK 99 Hradec Králové | 64:40 | 9219 | |
2. | Procházka Jan | PGP8407 | E | SK Praga | 68:45 | + 4:05 | 8697 |
3. | Hradec Pavel | TUR8801 | C | OOB TJ Turnov | 71:49 | + 7:09 | 8305 |
4. | Semík Ondřej | KAM9401 | R | OK Kamenice | 72:15 | + 7:35 | 8250 |
5. | Gottstein Jonáš | JIL0107 | R | OK Jilemnice | 72:24 | + 7:44 | 8231 |
6. | Bader Leif | DE010385 | Post SV Dresden | 73:31 | + 8:51 | ||
7. | Janata Martin | TJN8306 | R | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 73:49 | + 9:09 | 8050 |
8. | Döllgast Moritz | DE012232 | Post SV Dresden | 74:03 | + 9:23 | ||
9. | Losman Petr | PHK7901 | C | OK 99 Hradec Králové | 75:46 | + 11:06 | 7800 |
10. | Horáček Michal | VLI7700 | C | Slavia Liberec orienteering | 76:25 | + 11:45 | 7717 |
11. | Pavlovec Dan | BOR0001 | C | OK Jiskra Nový Bor | 77:53 | + 13:13 | 7530 |
12. | Zakouřil Tomáš | TUR7500 | C | OOB TJ Turnov | 78:05 | + 13:25 | 7505 |
13. | Žemlík Pavel | TUR7135 | C | OOB TJ Turnov | 79:34 | + 14:54 | 7315 |
14. | Dlabaja Tomas | TUR8303 | R | OOB TJ Turnov | 80:54 | + 16:14 | 7145 |
15. | Vlček Martin | TUR8702 | C | OOB TJ Turnov | 81:17 | + 16:37 | 7096 |
16. | Palas Jan | SJC8507 | C | Sportcentrum Jičín | 82:04 | + 17:24 | 6996 |
17. | Kääriäinen Tomi | DE014585 | USV TU Dresden | 82:22 | + 17:42 | ||
18. | Neumann Josef | TUR8407 | C | OOB TJ Turnov | 82:30 | + 17:50 | 6940 |
19. | Habán Ivo | VLI7707 | C | Slavia Liberec orienteering | 85:16 | + 20:36 | 6587 |
20. | Zabořil Vojtěch | TUR0110 | C | OOB TJ Turnov | 86:01 | + 21:21 | 6491 |
21. | Kolín Jan | DKP7701 | C | Oddíl OB Kotlářka | 86:21 | + 21:41 | 6448 |
22. | Klein Cedrik | DE015286 | USV TU Dresden | 87:04 | + 22:24 | ||
23. | Buk Michal | ROU9601 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 87:17 | + 22:37 | 6329 |
24. | Malý Aleš | JIL8702 | C | OK Jilemnice | 87:56 | + 23:16 | 6246 |
25. | Pachnik Wojciech | 130010 | UKS ORIENTPARK.PL IWINY | 88:34 | + 23:54 | ||
26. | Kobr Tomáš | TJN8901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 89:01 | + 24:21 | 6108 |
27. | Nagy Josef | TJN0006 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 89:02 | + 24:22 | 6106 |
28. | Leideck Karsten | DE029279 | USV TU Dresden | 89:52 | + 25:12 | ||
28. | Synek Petr | DOK0200 | B | OK Doksy | 89:52 | + 25:12 | 5999 |
30. | Karvánek Matouš | BOR9006 | C | OK Jiskra Nový Bor | 93:15 | + 28:35 | 5567 |
31. | Křivda Martin | CHC9501 | C | K.O.B. Choceň | 94:25 | + 29:45 | 5418 |
32. | Najman Jaroslav | BOR7909 | C | OK Jiskra Nový Bor | 95:37 | + 30:57 | 5264 |
33. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | C | LOK-o Liberec | 96:50 | + 32:10 | 5109 |
34. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | C | SK Praga | 97:17 | + 32:37 | 5052 |
35. | Šesták Marek | VLI7403 | C | Slavia Liberec orienteering | 97:23 | + 32:43 | 5039 |
36. | Valenta Jiří | LCE9201 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 97:54 | + 33:14 | 4973 |
37. | Zschäckel Robin | DE029196 | SV IHW Alex 78 Berlin | 100:27 | + 35:47 | ||
38. | Borrmann Malte | DE011432 | OL Görlitz | 101:17 | + 36:37 | ||
39. | Dudík Petr | TUR8917 | C | OOB TJ Turnov | 101:31 | + 36:51 | 4511 |
40. | Henych Petr | VLI6001 | C | Slavia Liberec orienteering | 101:52 | + 37:12 | 4466 |
41. | Šákr Vít | BOR9301 | C | OK Jiskra Nový Bor | 102:48 | + 38:08 | 4347 |
42. | Petr Jan | TJN8200 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 103:33 | + 38:53 | 4251 |
43. | Matějů Michal | VLI7702 | C | Slavia Liberec orienteering | 105:39 | + 40:59 | 3983 |
44. | Bräuer Dennis | DE011531 | SV Lengefeld | 107:35 | + 42:55 | ||
45. | Siegl Roman | MFP6700 | C | Matfyz Praha | 108:17 | + 43:37 | 3646 |
46. | Bradáč Jakub | LLI0002 | C | LOK-o Liberec | 109:41 | + 45:01 | 3467 |
47. | Klein Marek | USV TU Dresden | 112:10 | + 47:30 | |||
48. | Šrubař Michal | ZBM8607 | C | SK Brno Žabovřesky | 116:39 | + 51:59 | 2577 |
49. | Buk Petr | ROU0001 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 118:06 | + 53:26 | 2392 |
50. | Janas Petr | PGP7106 | C | SK Praga | 118:46 | + 54:06 | 2307 |
51. | Borák Michal | EKP8304 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 127:39 | + 62:59 | 1172 |
52. | Hejna Martin | TAP8101 | C | KOB Tretra Praha | 128:03 | + 63:23 | 1121 |
53. | Křemen Štěpán | KAM9804 | C | OK Kamenice | 137:27 | + 72:47 | |
54. | Zhuravlov Ihor | DE074274 | SV Lengefeld | 232:59 | + 168:19 | ||
Buzek Martin | PGP8401 | C | SK Praga | DISK | 0 | ||
Melichar Vojtěch | LLI9802 | C | LOK-o Liberec | DISK | 0 | ||
Hrouda Matěj | JIL9804 | C | OK Jilemnice | DISK | 0 | ||
Francke Jan | DOK8400 | C | OK Doksy | DISK | 0 | ||
MS | Dittmann Robert | SSV Planeta Radebeul | + | ||||
Grätsch Markus | TUR9603 | C | OOB TJ Turnov | DNS | 0 | ||
Šálek Jan | LDC8502 | C | KOB Děčín | DNS | 0 | ||
Pustai David | TJN9301 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DNS | 0 | ||
Gawlitza Franz | DE031026 | SV Robotron Dresden | DNS | ||||
Friedländer Emil | DE017802 | SV Robotron Dresden | DNS | ||||
Szenczi Gabriel | VLI8700 | C | Slavia Liberec orienteering | DNS | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jończy Jakub | 88P0300 | C | MKS Paulinum Jelenia Góra | 57:44 | ||
2. | Košárek Pavel | PGP7107 | C | SK Praga | 57:58 | + 0:14 | 4534 |
3. | Koucký Roman | EKP6301 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 76:05 | + 18:21 | 3541 |
4. | Tejkal Jan | ADA8110 | C | OOB Spartak Adamov | 76:58 | + 19:14 | 3492 |
5. | Birnstock Jan | OK Leipzig | 83:09 | + 25:25 | |||
6. | Hájek Vojtěch | TJN9502 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 89:47 | + 32:03 | 2790 |
7. | Němec Jan | CHA8606 | C | OK Chrastava | 89:59 | + 32:15 | 2779 |
8. | Pflock Marcel | DE072054 | OLV Weimar | 93:44 | + 36:00 | ||
9. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 98:16 | + 40:32 | 2325 |
10. | Pavel Martin | JJN0004 | C | Team Jizerky | 105:00 | + 47:16 | 1956 |
11. | Riby Thomas | LTP0202 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 107:54 | + 50:10 | 1797 |
Martan Jiří | VLI7300 | C | Slavia Liberec orienteering | DNS | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mager Holger | DE032016 | Post SV Dresden | 61:08 | ||
2. | Schmalfeld Thomas | DE070850 | SSV Planeta Radebeul | 61:51 | + 0:43 | |
3. | Nehasil David | BOR7713 | C | OK Jiskra Nový Bor | 62:16 | + 1:08 |
4. | Lucke Jens | DE026100 | Post SV Dresden | 63:37 | + 2:29 | |
5. | Kabáth David | ZBM8433 | C | SK Brno Žabovřesky | 65:11 | + 4:03 |
6. | Wetzel Hendryk | DE028370 | SV Robotron Dresden | 66:23 | + 5:15 | |
7. | Gorzelniak Karol | 1VP8300 | HKS Azymut Mochy | 66:49 | + 5:41 | |
8. | von Dalowski Jan | DE027752 | Post SV Dresden | 68:02 | + 6:54 | |
9. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 68:53 | + 7:45 |
10. | Lubs Alexander | DE026077 | USV TU Dresden | 70:46 | + 9:38 | |
11. | Maděra Josef | VLI7900 | C | Slavia Liberec orienteering | 71:52 | + 10:44 |
12. | Leibiger Jens | DE017109 | Post SV Dresden | 72:27 | + 11:19 | |
13. | Hanzl Tomáš | SJC8205 | C | Sportcentrum Jičín | 73:58 | + 12:50 |
14. | Krtička Jan | PLU7931 | C | TJ SOKOL Plumlov | 74:07 | + 12:59 |
15. | Albrecht David | HO Skol | 74:26 | + 13:18 | ||
16. | Stöwhaas Jens | DE023362 | OLG Siegerland | 78:15 | + 17:07 | |
17. | Pflug Norbert | DE023651 | OK Mark Brandenburg | 82:11 | + 21:03 | |
18. | Žitný Tomáš | SMB6401 | C | SKOB Mladá Boleslav | 85:54 | + 24:46 |
Kopec Tomáš | VLI8203 | C | Slavia Liberec orienteering | DNS | ||
Dotlacil Jakub | 80001 | ABC | DNS | |||
Spranger Lutz | DE022984 | TSV Karlshorst | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kozák Petr | KAM6501 | C | OK Kamenice | 49:22 | |
2. | Lepšík Petr | SJC8203 | C | Sportcentrum Jičín | 57:04 | + 7:42 |
3. | Schöne André | DE025988 | OL-Team Wehrsdorf | 59:18 | + 9:56 | |
4. | Kadavý Petr | CHA7800 | C | OK Chrastava | 60:48 | + 11:26 |
5. | Čech Jan | FSP7900 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 62:58 | + 13:36 |
6. | Pachner Pavel | CHA7501 | C | OK Chrastava | 63:27 | + 14:05 |
7. | Synek Antonín | DOK7800 | C | OK Doksy | 63:33 | + 14:11 |
8. | Lehmann Karsten | DE069811 | USV TU Dresden | 63:53 | + 14:31 | |
9. | Rewig Thomas | DE024360 | USV TU Dresden | 66:58 | + 17:36 | |
10. | Březina Jan | CHA7604 | C | OK Chrastava | 69:25 | + 20:03 |
11. | Matyáš Libor | CHA7603 | C | OK Chrastava | 73:19 | + 23:57 |
12. | Havel Tomáš | TUR7904 | C | OOB TJ Turnov | 75:24 | + 26:02 |
13. | Macháček Aleš | FYD6400 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 75:31 | + 26:09 |
14. | Rößler Karsten | DE050696 | SSV Planeta Radebeul | 77:00 | + 27:38 | |
15. | Jezowicz Roman | VLI8002 | C | Slavia Liberec orienteering | 80:35 | + 31:13 |
16. | Kmínek Jan | DOK7801 | C | OK Doksy | 81:34 | + 32:12 |
17. | Pietrzak Patryk | 1VP8100 | HKS Azymut Mochy | 88:07 | + 38:45 | |
18. | Lipenský Robert | CHA7201 | C | OK Chrastava | 93:23 | + 44:01 |
19. | Zít Jan | LDC8200 | C | KOB Děčín | 95:22 | + 46:00 |
20. | Nikołajuk Bartosz | 130007 | UKS ORIENTPARK.PL IWINY | 97:31 | + 48:09 | |
21. | Holata Radek | PDY8103 | C | Běhej Poděbrady | 128:12 | + 78:50 |
22. | Mühlstädt Gunnar | DE037016 | SV Robotron Dresden | 133:12 | + 83:50 | |
Bach Robert | DE061510 | SV Robotron Dresden | DNS | |||
Khel Richard | SCP7500 | C | OK Sparta Praha | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zuzánek Zdeněk | TJN5901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 52:25 | |
2. | Jończy Daniel | 88P7500 | C | MKS Paulinum Jelenia Góra | 53:55 | + 1:30 |
3. | Löhning Michael | DE017456 | USV TU Dresden | 59:44 | + 7:19 | |
4. | Zschäckel Raik | DE029188 | SV IHW Alex 78 Berlin | 63:57 | + 11:32 | |
5. | Lenk Andreas | USV TU Dresden | 64:29 | + 12:04 | ||
6. | Fremder Lars | DE017711 | OL-Team Wehrsdorf | 65:11 | + 12:46 | |
7. | Bureš Michal | VLI7601 | C | Slavia Liberec orienteering | 65:46 | + 13:21 |
8. | Poloprutský Tomáš | VLI6205 | C | Slavia Liberec orienteering | 67:21 | + 14:56 |
9. | Novák Petr | RUM7401 | C | ZOOB Rumburk | 67:42 | + 15:17 |
10. | Heinemann Björn | DE019402 | SV Robotron Dresden | 68:11 | + 15:46 | |
11. | Vácha Tomáš | BOR7409 | C | OK Jiskra Nový Bor | 69:50 | + 17:25 |
12. | Mokrý Pavel | VLI7501 | C | Slavia Liberec orienteering | 70:46 | + 18:21 |
13. | Adorján Péter | DE010038 | Berliner Turnerschaft | 73:27 | + 21:02 | |
14. | Hřivna Štěpán | PGP7507 | C | SK Praga | 73:35 | + 21:10 |
15. | Dikoš Pavel | BOR6003 | C | OK Jiskra Nový Bor | 73:40 | + 21:15 |
16. | Kunc Radovan | TJN5549 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 74:52 | + 22:27 |
17. | Novotný Tomáš | TUR7405 | C | OOB TJ Turnov | 74:57 | + 22:32 |
18. | Patka Miroslav | BOR7715 | C | OK Jiskra Nový Bor | 75:08 | + 22:43 |
19. | Štěpán Petr | LDC7301 | C | KOB Děčín | 75:11 | + 22:46 |
20. | Tomášek Ondřej | TUV7001 | C | SOK TJ Turnov | 75:25 | + 23:00 |
21. | Uhlemann Andreas | DE044855 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 76:14 | + 23:49 | |
22. | Kocman Jindřich | BOR7612 | C | OK Jiskra Nový Bor | 77:06 | + 24:41 |
23. | Hradecký Jaroslav | DOK6300 | C | OK Doksy | 80:15 | + 27:50 |
24. | Martin Sascha | DE034658 | SV Bad Düben | 80:24 | + 27:59 | |
25. | Novotný Dušan | TJN7002 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 81:23 | + 28:58 |
26. | Nowack Lars | DE067435 | OL Görlitz | 82:07 | + 29:42 | |
27. | Szmyt Łukasz | 1VP7600 | HKS Azymut Mochy | 82:10 | + 29:45 | |
28. | Jedlička Adam | KAM7700 | C | OK Kamenice | 83:39 | + 31:14 |
29. | Chrást Tomáš | STH7401 | C | SK Studenec | 84:08 | + 31:43 |
30. | Koudelka Tomáš | BOR7513 | C | OK Jiskra Nový Bor | 92:46 | + 40:21 |
31. | Kubeša Vladimír | VLI7507 | C | Slavia Liberec orienteering | 94:49 | + 42:24 |
32. | Valenta Jan | ROZ6600 | C | OK Roztoky | 94:57 | + 42:32 |
33. | Janovský Petr | JIL7202 | C | OK Jilemnice | 95:05 | + 42:40 |
34. | Kutek Pavel | JEN7701 | C | OB Jenišovice | 98:21 | + 45:56 |
35. | Seidel Jens | DE033436 | Post SV Dresden | 100:42 | + 48:17 | |
36. | Šašek Jan | LTP7308 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 109:54 | + 57:29 |
37. | Novotný Vít | TJN7601 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 112:19 | + 59:54 |
38. | Dvořák Radim | KUL7501 | C | KOB Ústí nad Labem | 123:19 | + 70:54 |
39. | Čtrnáct Jiří | PGP7603 | C | SK Praga | 136:18 | + 83:53 |
Šrůta Milan | BOR7703 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK | ||
Severýn Otto | VLI7402 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Heřmánek Michal | TUR7702 | C | OOB TJ Turnov | DNS | ||
Patommel Jens | DE029237 | Post SV Dresden | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | C | KOB Děčín | 44:23 | |
2. | Vydra Ivan | CHA6600 | C | OK Chrastava | 49:51 | + 5:28 |
3. | Pachnik Dariusz | 130001 | UKS ORIENTPARK.PL IWINY | 52:44 | + 8:21 | |
4. | Klose Sven | DE015377 | USV TU Dresden | 52:45 | + 8:22 | |
5. | Lindig Thomas | DE054408 | SSV Planeta Radebeul | 53:42 | + 9:19 | |
6. | Žejdlík Michal | LTP7001 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 54:35 | + 10:12 |
7. | Vlastník Zdeněk | JIL6901 | C | OK Jilemnice | 55:26 | + 11:03 |
8. | Votoček Tomáš | JIL7041 | C | OK Jilemnice | 56:29 | + 12:06 |
9. | Šritr Martin | TUV6802 | C | SOK TJ Turnov | 56:47 | + 12:24 |
10. | Sickert Frank | DE022611 | SSV Planeta Radebeul | 57:07 | + 12:44 | |
11. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 57:28 | + 13:05 |
12. | Beránek Petr | BOR6701 | C | OK Jiskra Nový Bor | 57:50 | + 13:27 |
13. | Zaydlar Michal | JLI7100 | C | OB Jizerky | 57:53 | + 13:30 |
14. | Fürst Aleš | LLI6801 | C | LOK-o Liberec | 57:58 | + 13:35 |
15. | Žucha Jiří | TJN6603 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 60:46 | + 16:23 |
16. | Pecka Jan | EKP6800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 62:32 | + 18:09 |
17. | Waldhauser Martin | BOR7106 | C | OK Jiskra Nový Bor | 62:44 | + 18:21 |
18. | Kehlmaier Christian | DE057246 | Post SV Dresden | 66:26 | + 22:03 | |
19. | Kaufmann Torsten | DE029443 | USV TU Dresden | 68:02 | + 23:39 | |
20. | Scheuermann Jürgen | DE029360 | SSV Planeta Radebeul | 68:21 | + 23:58 | |
21. | Eichler Petr | KAS6900 | C | KOB Kamenický Šenov | 69:06 | + 24:43 |
22. | Borrmann Sven | DE011440 | OL Görlitz | 70:12 | + 25:49 | |
23. | Hovorka Ladislav | LDC6802 | C | KOB Děčín | 70:51 | + 26:28 |
24. | Hejna Stanislav | LLI6900 | C | LOK-o Liberec | 71:37 | + 27:14 |
25. | Čaloun Michal | VLI6801 | C | Slavia Liberec orienteering | 72:12 | + 27:49 |
26. | Pavel Petr | LTP6806 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 72:33 | + 28:10 |
27. | Třešňák Miloš | JIL6902 | C | OK Jilemnice | 72:46 | + 28:23 |
28. | Müller Rico | STB6400 | C | TJ Stadion Nový Bor | 72:49 | + 28:26 |
29. | Zurynek Jan | EKP7003 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 72:50 | + 28:27 |
30. | Danko Tomáš | CHA7200 | C | OK Chrastava | 74:56 | + 30:33 |
31. | Ulman Aleš | TJN7201 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 76:43 | + 32:20 |
32. | Jeřábek Petr | BOR7105 | C | OK Jiskra Nový Bor | 77:00 | + 32:37 |
33. | Machara Martin | BOR6900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 78:07 | + 33:44 |
34. | Hinterholzinger Petr | KUL6702 | C | KOB Ústí nad Labem | 80:22 | + 35:59 |
35. | Studničný Jaroslav | BOR7004 | C | OK Jiskra Nový Bor | 83:24 | + 39:01 |
36. | Hoffmann Martin | DE058252 | USV TU Dresden | 83:27 | + 39:04 | |
37. | Martinec Pavel | LTP7003 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 88:58 | + 44:35 |
38. | Gernert Alan | JIL7001 | C | OK Jilemnice | 90:20 | + 45:57 |
39. | Weinert Rolf | DE028106 | Post SV Dresden | 90:27 | + 46:04 | |
40. | Pavel Jiří | JJN7100 | C | Team Jizerky | 92:42 | + 48:19 |
Honzík Tomáš | VLI7000 | C | Slavia Liberec orienteering | DNS | ||
Wedlich Stefan | DE051165 | OL-Team Wehrsdorf | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | C | OK Jiskra Nový Bor | 48:37 | |
2. | Gossel Heiko | DE018446 | USV TU Dresden | 53:54 | + 5:17 | |
3. | Wichmann Rainer | DE028403 | OLV Weimar | 54:45 | + 6:08 | |
4. | Müller Matthias | DE021150 | Post SV Dresden | 54:47 | + 6:10 | |
5. | Wolf Tobias | DE028726 | USV Jena | 58:32 | + 9:55 | |
6. | Cruse Kay | DE014288 | SV Robotron Dresden | 60:46 | + 12:09 | |
7. | Nieke Hagen | DE029394 | USV TU Dresden | 61:03 | + 12:26 | |
8. | Hempel Klaus | DE019692 | USV TU Dresden | 61:13 | + 12:36 | |
9. | Hase Michael | DE046570 | TSV Karlshorst | 61:17 | + 12:40 | |
10. | Zelenin Andrej | DE028966 | USG Chemnitz | 61:58 | + 13:21 | |
11. | Knitsch Wolfram | DE015476 | Post-SV Chemnitz | 64:22 | + 15:45 | |
12. | Wendisch Mayk | DE067336 | USV TU Dresden | 65:01 | + 16:24 | |
13. | Käding Bernd | DE014600 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 65:47 | + 17:10 | |
14. | Semík Luboš | KAM6201 | C | OK Kamenice | 65:56 | + 17:19 |
15. | Karvánek Petr | BOR6600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 66:54 | + 18:17 |
16. | Hellmann René | DE019642 | USV TU Dresden | 66:58 | + 18:21 | |
17. | Richtr Aleš | VPM6601 | C | KOS Slavia Plzeň | 69:45 | + 21:08 |
18. | Přibík Jan | PGP6301 | C | SK Praga | 72:59 | + 24:22 |
19. | Vlček Petr | LDC6401 | C | KOB Děčín | 73:38 | + 25:01 |
20. | Schwenk Olaf | DE022398 | TSV Karlshorst | 75:19 | + 26:42 | |
21. | Demmig Sven | DE011846 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 75:41 | + 27:04 | |
21. | Hanuš Karel | STH6701 | C | SK Studenec | 75:41 | + 27:04 |
23. | Kümmling Nico | DE016622 | USG Chemnitz | 76:54 | + 28:17 | |
24. | Linka Vladislav | SUL5701 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 77:52 | + 29:15 |
25. | Forst Libor | MFP6301 | C | Matfyz Praha | 78:51 | + 30:14 |
26. | Juras Harald | DE014535 | OL Görlitz | 81:26 | + 32:49 | |
27. | Bruner Luboš | LTP6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 83:00 | + 34:23 |
28. | Richter Frank | DE031406 | TSV Karlshorst | 83:03 | + 34:26 | |
29. | Hunger Axel | DE020631 | SG Dittersdorf | 87:02 | + 38:25 | |
30. | Schäfer Steffen | DE025243 | SV Robotron Dresden | 90:44 | + 42:07 | |
31. | Doškář Boris | BOR6400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 97:24 | + 48:47 |
32. | Hoffmann Frank-Dieter | DE045845 | OLV Potsdam | 100:11 | + 51:34 | |
33. | Dalüge Kai | DE014337 | SV IHW Alex 78 Berlin | 117:11 | + 68:34 | |
Storm Falk | DE036183 | OL Görlitz | DISK | |||
Šimek Stanislav | LTP6602 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DNS | ||
Kaufmann Kay-Uwe | DE014840 | USV TU Dresden | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | C | TJ Jiskra Hořice | 52:54 | |
2. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 57:16 | + 4:22 |
3. | Vydra Pavel | PEN6200 | C | OK RECO Sport | 58:33 | + 5:39 |
4. | Hrabánek David | PGP6003 | C | SK Praga | 58:44 | + 5:50 |
5. | Švarc Jiří | JEN6201 | C | OB Jenišovice | 59:10 | + 6:16 |
6. | Zimmermann Gerd | SSV Planeta Radebeul | 61:21 | + 8:27 | ||
7. | Konopáč Jiří | TUR5803 | C | OOB TJ Turnov | 62:14 | + 9:20 |
8. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 65:50 | + 12:56 |
9. | Wiedenfeld Frank | DE028429 | SSV Planeta Radebeul | 66:14 | + 13:20 | |
10. | Fuchs Dietmar | DE017927 | Post SV Dresden | 68:49 | + 15:55 | |
11. | Drągowski Robert | 23P5900 | OK!Sport Warszawa | 69:16 | + 16:22 | |
12. | Průcha Miloslav | BOR5800 | C | OK Jiskra Nový Bor | 73:12 | + 20:18 |
13. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | C | KOB Tretra Praha | 75:58 | + 23:04 |
14. | Zenker Norbert | DE029005 | USV TU Dresden | 77:11 | + 24:17 | |
15. | Buhler Gerhard-Michael | DE013826 | USV TU Dresden | 78:28 | + 25:34 | |
16. | Beneš Josef | SJC5801 | C | Sportcentrum Jičín | 79:50 | + 26:56 |
17. | Hering Peter | DE019791 | SV Robotron Dresden | 94:07 | + 41:13 | |
18. | Karel Miloš | JIL6004 | C | OK Jilemnice | 103:41 | + 50:47 |
19. | Mareš Hynek | JEN6101 | C | OB Jenišovice | 109:27 | + 56:33 |
20. | Berndt Peter | DE010814 | Post-SV Chemnitz | 115:24 | + 62:30 | |
21. | Pěnička Libor | TJN6000 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 124:40 | + 71:46 |
22. | Kretzschmar Frank | DE016268 | USV TU Dresden | 170:07 | + 117:13 | |
Sucharda Jiří | BOR5802 | C | OK Jiskra Nový Bor | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Anders Hartmut | N5 | OL-Team Wehrsdorf | 61:14 | ||
2. | Tonn Konrad | DE027067 | SSV Planeta Radebeul | 70:18 | + 9:04 | |
3. | Kaška Rudolf | CHA5500 | C | OK Chrastava | 71:59 | + 10:45 |
4. | Kundisch Diethard | DE029287 | USV TU Dresden | 77:57 | + 16:43 | |
5. | Fremder Dietmar | DE017703 | OL-Team Wehrsdorf | 82:14 | + 21:00 | |
6. | Juckelandt Wolf-Gerold | DE030060 | SV Robotron Dresden | 84:49 | + 23:35 | |
7. | Novák Tom | DOK5500 | C | OK Doksy | 86:45 | + 25:31 |
8. | Stibal Ivan | LDC5701 | C | KOB Děčín | 87:50 | + 26:36 |
9. | Drobník Ivan | VLI5601 | C | Slavia Liberec orienteering | 96:57 | + 35:43 |
10. | Horák Petr | TJN5602 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 98:08 | + 36:54 |
11. | Pavlík Milan | CHA5400 | C | OK Chrastava | 102:55 | + 41:41 |
12. | Wald František | FSP5300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 121:28 | + 60:14 |
13. | Schote Gerd | DE022017 | OL-Team Wehrsdorf | 124:31 | + 63:17 | |
Strobel Joachim | DE029526 | USV TU Dresden | DISK | |||
Hudský Vlastimil | TUR5100 | C | OOB TJ Turnov | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Oldřich | VLI5101 | C | Slavia Liberec orienteering | 37:46 | |
2. | Hickethier Manfred | DE019999 | SSV Planeta Radebeul | 38:45 | + 0:59 | |
3. | Provazník Jiří | TUR5102 | C | OOB TJ Turnov | 44:19 | + 6:33 |
4. | Karmazín Petr | VLI4901 | C | Slavia Liberec orienteering | 45:13 | + 7:27 |
5. | Frenzel Michael | DE017745 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 55:03 | + 17:17 | |
6. | Genderjahn Ludwig | DE018131 | Post SV Dresden | 55:30 | + 17:44 | |
7. | Barták Jiří | CHA5100 | C | OK Chrastava | 55:44 | + 17:58 |
8. | Babický Tomáš | RUM5001 | C | ZOOB Rumburk | 57:55 | + 20:09 |
9. | Kremer Christian | DE035755 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 61:07 | + 23:21 | |
10. | Ševčík Milan | CHA5003 | C | OK Chrastava | 64:35 | + 26:49 |
11. | Ježek Ladislav | VLI4900 | C | Slavia Liberec orienteering | 65:17 | + 27:31 |
12. | Rančák Josef | BOR5004 | C | OK Jiskra Nový Bor | 66:05 | + 28:19 |
13. | Borák Stanislav | EKP5212 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 66:46 | + 29:00 |
14. | Voigt Wolfgang | DE033395 | SV Lengefeld | 109:43 | + 71:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Conrad Helmut | DE014212 | USV TU Dresden | 46:46 | ||
2. | Krüger Holm | DE016367 | USV TU Dresden | 66:04 | + 19:18 | |
3. | Bader Achim | DE010369 | OLF Mainz | 70:37 | + 23:51 | |
4. | Kern Wilmar | DE015004 | SV Bad Düben | 79:59 | + 33:13 | |
5. | Thiel Rolf | DE026952 | SV IHW Alex 78 Berlin | 84:53 | + 38:07 | |
6. | Procházka Aleš | DKP4700 | C | Oddíl OB Kotlářka | 90:15 | + 43:29 |
Smetana Radim | CHA4700 | C | OK Chrastava | DNS | ||
Peterka Josef | LLI4702 | C | LOK-o Liberec | DNS | ||
Procházka Zdenko | DKP4300 | C | Oddíl OB Kotlářka | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Schmalfeld Tassilo | DE025516 | SSV Planeta Radebeul | 72:15 | ||
2. | Wichmann Peter | DE028396 | USC Magdeburg | 84:23 | + 12:08 | |
3. | Úlehla Zdeněk | BOR4001 | C | OK Jiskra Nový Bor | 99:57 | + 27:42 |
4. | Schindler Udo | DE025392 | SSV Planeta Radebeul | 100:35 | + 28:20 | |
5. | Mikulecký Jan | PHK3801 | C | OK 99 Hradec Králové | 109:08 | + 36:53 |
6. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 113:01 | + 40:46 |
7. | Beránek Miroslav | BOR3900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 118:18 | + 46:03 |
8. | Novotný František | PUL4200 | C | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 121:37 | + 49:22 |
9. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 122:49 | + 50:34 |
10. | Heinemann Rolf | SV Robotron Dresden | 123:17 | + 51:02 | ||
11. | Hlavatý Karel | SJP4200 | C | KČT Slavoj Praha | 170:04 | + 97:49 |
Klawun Kendray Werner George | Sachsen-Marathon e.V. | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Votava Jan | VLI1400 | C | Slavia Liberec orienteering | 40:52 | |
2. | Petter Marta | neregistrovaný | 41:37 | + 0:45 | ||
3. | Petter Anna | neregistrovaný | 41:38 | + 0:46 | ||
4. | Neuwinger Luis | DE060819 | OL Görlitz | 43:16 | + 2:24 | |
5. | Neuwinger Leo | DE065489 | OL Görlitz | 43:21 | + 2:29 | |
6. | Grismajer Adele | N2 | USV TU Dresden | 44:03 | + 3:11 | |
7. | Gruber Jonathan | DE061817 | OL Görlitz | 44:42 | + 3:50 | |
8. | Hanušová Eva | STB1550 | C | TJ Stadion Nový Bor | 45:49 | + 4:57 |
9. | Konečný Antonín | STB1400 | C | TJ Stadion Nový Bor | 46:06 | + 5:14 |
10. | Šrůta David | BOR1305 | C | OK Jiskra Nový Bor | 46:14 | + 5:22 |
11. | Große Jonas | PSV Zittau | 46:18 | + 5:26 | ||
12. | Große Moritz | PSV Zittau | 46:19 | + 5:27 | ||
13. | Trilča Minna | neregistrovaný | 46:30 | + 5:38 | ||
14. | Kääriäinen Lotta | DE058971 | USV TU Dresden | 46:54 | + 6:02 | |
15. | Fanta Lukáš | TJN1600 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:11 | + 7:19 |
16. | Hübnerová Olivie | STB1351 | C | TJ Stadion Nový Bor | 48:17 | + 7:25 |
17. | Maděrová Andrea | VLI1550 | C | Slavia Liberec orienteering | 49:05 | + 8:13 |
18. | Žanda Josef | STB1500 | C | TJ Stadion Nový Bor | 49:50 | + 8:58 |
19. | Čech Antonín | neregistrovaný | 54:11 | + 13:19 | ||
20. | Čech Jan | BOR1403 | C | OK Jiskra Nový Bor | 54:15 | + 13:23 |
21. | Stadtherrová Leontýna | Team Jizerky | 55:07 | + 14:15 | ||
22. | Patka Jonáš | BOR1600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 55:29 | + 14:37 |
23. | Kolínová Anita | DKP1850 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:24 | + 17:32 |
24. | Stephan Albert | N3 | SV Robotron Dresden | 58:32 | + 17:40 | |
25. | Grünig Simon | DE072616 | SV Robotron Dresden | 58:34 | + 17:42 | |
26. | Stadtherrová Magdaléna | Team Jizerky | 59:27 | + 18:35 | ||
27. | Chrástová Markéta | STH1550 | C | SK Studenec | 59:59 | + 19:07 |
28. | Nová Eliška Anna | DKP1551 | C | Oddíl OB Kotlářka | 61:41 | + 20:49 |
29. | Zakouřil Petr | TUR1703 | C | OOB TJ Turnov | 62:31 | + 21:39 |
30. | Janatová Ester | TJN1450 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 63:02 | + 22:10 |
30. | Janatová Sára | TJN1650 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 63:02 | + 22:10 |
32. | Streibert Lena | DE062310 | USV TU Dresden | 63:08 | + 22:16 | |
33. | Müller Ronja | STB1453 | C | TJ Stadion Nový Bor | 63:12 | + 22:20 |
34. | Stará Dominika | JJN1250 | C | Team Jizerky | 64:08 | + 23:16 |
35. | Mokrá Ludmila | VLI1650 | C | Slavia Liberec orienteering | 66:48 | + 25:56 |
36. | Fryčová Miriam | neregistrovaný | 66:50 | + 25:58 | ||
37. | Tejkalová Zuzanka | OOB Spartak Adamov | 67:37 | + 26:45 | ||
38. | Matějů Emil | VLI1500 | C | Slavia Liberec orienteering | 68:03 | + 27:11 |
39. | Kunc Kryštof | TJN1649 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 70:54 | + 30:02 | |
40. | Ender Selma | Turbine Zittau | 71:37 | + 30:45 | ||
41. | Jasanská Kateřina | JJN1358 | C | Team Jizerky | 71:49 | + 30:57 |
42. | Papoušková Annika | JJN1453 | C | Team Jizerky | 73:28 | + 32:36 |
43. | Havlová Aneta | TUR1458 | C | OOB TJ Turnov | 75:56 | + 35:04 |
44. | Zikmundová Adéla | JJN1362 | C | Team Jizerky | 77:04 | + 36:12 |
45. | Hetnar Emilia | 130008 | UKS ORIENTPARK.PL IWINY | 77:41 | + 36:49 | |
46. | Němcová Beata | CHA1650 | C | OK Chrastava | 79:09 | + 38:17 |
47. | Holatová Veronika | PDY1551 | C | Běhej Poděbrady | 81:09 | + 40:17 |
48. | Jiroutek Matěj | LLI1600 | C | LOK-o Liberec | 83:27 | + 42:35 |
49. | Jindrová Bára | neregistrovaný | 84:50 | + 43:58 | ||
50. | Wolfram Raik | Volkssport | 104:12 | + 63:20 | ||
51. | Lischka Vojtěch | 140005 | Lischčí smečka | 145:19 | + 104:27 | |
52. | Schulhof Matěj | TUR2020 | C | OOB TJ Turnov | 149:41 | + 108:49 |
Rudolf Matyáš | JJN1451 | C | Team Jizerky | DISK | ||
Zeman Annabel | DCE1850 | C | KOB Dobřichovice | DNS | ||
Brzoňová Ela | CHA1550 | C | OK Chrastava | DNS | ||
Štíchová Klára | TJN1453 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DNS | ||
Förster Luise | N4 | OL-Team Wehrsdorf | DNS | |||
Palasová Tina | SJC1777 | C | Sportcentrum Jičín | DNS | ||
Javata Jakub | neregistrovaný | DNS | ||||
Brzoňová Ema | CHA1551 | C | OK Chrastava | DNS | ||
Palas Tomáš | SJC1501 | C | Sportcentrum Jičín | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bureš David | VLI0707 | C | Slavia Liberec orienteering | 26:29 | |
2. | Šritrová Lenka | OOB TJ Turnov | 29:44 | + 3:15 | ||
3. | Bumbálek Štěpán | 40001 | Mat Chrastava | 30:21 | + 3:52 | |
4. | Göttlich Vít | BOR0800 | C | OK Jiskra Nový Bor | 35:01 | + 8:32 |
5. | Ryšavý Tim | neregistrovaný | 35:13 | + 8:44 | ||
6. | Malá Daniela | JIL9451 | C | OK Jilemnice | 35:36 | + 9:07 |
7. | Guida Ilona | Volkssport | 35:47 | + 9:18 | ||
8. | Pech Richard | 30001 | Och421 | 35:57 | + 9:28 | |
9. | Maturová Jana | neregistrovaný | 36:19 | + 9:50 | ||
10. | Tůma Daniel | neregistrovaný | 37:13 | + 10:44 | ||
11. | Kašpar Ludvík | ZAK7200 | C | OK Netopýr Zákupy | 37:51 | + 11:22 |
12. | Gottlichová Jitka | BOR6752 | C | OK Jiskra Nový Bor | 38:11 | + 11:42 |
13. | Drapáková Lucie | neregistrovaný | 38:46 | + 12:17 | ||
13. | Neuwinger Steffi | DE061809 | OL Görlitz | 38:46 | + 12:17 | |
15. | Žanda Josef | STB8000 | C | TJ Stadion Nový Bor | 38:54 | + 12:25 |
16. | Limon Linda | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:18 | + 12:49 | ||
17. | Novák Daniel | neregistrovaný | 39:37 | + 13:08 | ||
18. | Zenková Pavla | BOR8450 | C | OK Jiskra Nový Bor | 39:50 | + 13:21 |
19. | Wendisch Clara | DE053244 | USV TU Dresden | 40:20 | + 13:51 | |
20. | Janatová Dana | TJN8450 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 40:48 | + 14:19 |
21. | Knötschke Tommy | N6 | USV TU Dresden | 40:49 | + 14:20 | |
22. | Synková Elena | DOK0850 | C | OK Doksy | 40:56 | + 14:27 |
23. | Burešová Kateřina | VLI7456 | C | Slavia Liberec orienteering | 41:36 | + 15:07 |
24. | Kunášek Martin | VLI7405 | C | Slavia Liberec orienteering | 41:51 | + 15:22 |
25. | Knitsch Beate | Post-SV Chemnitz | 42:51 | + 16:22 | ||
26. | Hrdličková Petra | neregistrovaný | 43:53 | + 17:24 | ||
27. | Koníček Jakub | 170001 | KOR | 43:57 | + 17:28 | |
28. | Kunášková Markéta | VLI1057 | C | Slavia Liberec orienteering | 43:58 | + 17:29 |
29. | Kuťková Petra | STB7850 | C | TJ Stadion Nový Bor | 44:10 | + 17:41 |
30. | Votavová Světla | 100001 | DSVJ | 44:23 | + 17:54 | |
31. | Gruber Mario | OL Görlitz | 45:15 | + 18:46 | ||
32. | Spejchal Petr | BOR7512 | C | OK Jiskra Nový Bor | 45:18 | + 18:49 |
33. | Pechová Helena | VLI7251 | C | Slavia Liberec orienteering | 45:43 | + 19:14 |
34. | Lange Julian | DE064043 | USV TU Dresden | 46:16 | + 19:47 | |
35. | Himmel Petr | KAM6503 | C | OK Kamenice | 46:21 | + 19:52 |
36. | Kunášková Zuzana | VLI8154 | C | Slavia Liberec orienteering | 46:29 | + 20:00 |
37. | Kalašová Anna | DOK0353 | C | OK Doksy | 47:02 | + 20:33 |
38. | Melichar Jaromír | LLI6301 | C | LOK-o Liberec | 48:25 | + 21:56 |
39. | Pastorek Ondřej | neregistrovaný | 49:22 | + 22:53 | ||
40. | Kocmanová Kateřina | BOR8050 | C | OK Jiskra Nový Bor | 49:23 | + 22:54 |
41. | Drapáková Lenka | 180002 | neregistrovaný | 49:25 | + 22:56 | |
42. | Šašková Hana | LTP7552 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 54:49 | + 28:20 |
43. | Leníková Jana | DLT6151 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 54:51 | + 28:22 |
44. | Lischková Olga | 140002 | Lischčí smečka | 56:09 | + 29:40 | |
45. | Nosek Martina | DLT7251 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 56:17 | + 29:48 |
46. | Hellmann Yannick | N10 | OL Team Pulsnitz | 56:50 | + 30:21 | |
47. | Hanuš Bohumil | STB7900 | C | TJ Stadion Nový Bor | 56:54 | + 30:25 |
48. | Diener Jannik | CHA | OK Chrastava | 57:04 | + 30:35 | |
49. | Hellmann Susanne | N11 | OL Team Pulsnitz | 57:07 | + 30:38 | |
50. | Knoppik Markéta | neregistrovaný | 57:37 | + 31:08 | ||
51. | Pachnik Malgorzata | UKS ORIENTPARK.PL IWINY | 57:43 | + 31:14 | ||
52. | Melde Heidi | Volkssport | 58:53 | + 32:24 | ||
53. | Grünig Steffi | SV Robotron Dresden | 60:20 | + 33:51 | ||
54. | Melicharová Barbora | LLI7252 | C | LOK-o Liberec | 63:56 | + 37:27 |
55. | Labská Bohuslava | LLI6951 | C | LOK-o Liberec | 66:13 | + 39:44 |
56. | Edelhäuser Isabell | N12 | Ohne Name | 67:51 | + 41:22 | |
57. | Diener Theresa | CHA | OK Chrastava | 71:19 | + 44:50 | |
58. | Pachner Ota | CHA1400 | C | OK Chrastava | 83:15 | + 56:46 |
59. | Horáček Tomáš | JEN7700 | C | OB Jenišovice | 89:53 | + 63:24 |
60. | Dalüge Beate | DE052840 | - Berlin - | 91:07 | + 64:38 | |
Ježek Josef | VLI0907 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Hrochová Zuzana | TJN0959 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | ||
Wichmann Katrin | DE028388 | OLV Weimar | DISK | |||
Fam. Schwenn | N9 | SV Robotron Dresden | DISK | |||
Rewig Laura | DE029675 | USV TU Dresden | DNS | |||
Wiedenfeld Romy | N7 | SSV Planeta Radebeul | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janata Pavel | TJN8400 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:45 | |
2. | Štryncl Pavel | JLI7700 | C | OB Jizerky | 52:48 | + 6:03 |
3. | Sychra Zdeněk | CHA7302 | C | OK Chrastava | 62:53 | + 16:08 |
4. | Pešík Michal | JLI7701 | C | OB Jizerky | 63:37 | + 16:52 |
5. | Cichý David | OK 99 Hradec Králové | 65:40 | + 18:55 | ||
6. | Neuwinger Markus | DE047221 | OL Görlitz | 66:43 | + 19:58 | |
7. | Marková Hana | LLI0450 | C | LOK-o Liberec | 67:41 | + 20:56 |
8. | Grundmann Jens | DE044681 | Post SV Dresden | 69:57 | + 23:12 | |
9. | Lange Stephan | DE064605 | USV TU Dresden | 72:42 | + 25:57 | |
10. | Houžvičková Daniela | TUR0751 | A | OOB TJ Turnov | 73:26 | + 26:41 |
11. | Maděrová Michaela | 110001 | eD System Silvini Team | 76:16 | + 29:31 | |
12. | Neuwinger Lukas | DE036117 | OL Görlitz | 78:53 | + 32:08 | |
13. | Jirák Michal | neregistrovaný | 79:22 | + 32:37 | ||
14. | Francke Karel | neregistrovaný | 82:39 | + 35:54 | ||
15. | Kunc Štěpán | TJN8449 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 83:18 | + 36:33 |
16. | Nosek Petr | DLT6901 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 85:15 | + 38:30 |
17. | Ansorge Ronald | SV Robotron Dresden | 91:17 | + 44:32 | ||
18. | Oertelt Chalia | DE071098 | OL Görlitz | 99:51 | + 53:06 | |
19. | Valdman Miloš | OK Jilemnice | 101:44 | + 54:59 | ||
20. | Pohořalá Karolína | ROU6850 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 103:52 | + 57:07 |
21. | Lischka Roman | neregistrovaný | 105:18 | + 58:33 | ||
22. | Edelhäuser Frank | DE033444 | - Dresden - | 106:46 | + 60:01 | |
23. | Richtrová Lucie | VPM7451 | C | KOS Slavia Plzeň | 109:21 | + 62:36 |
24. | Fiala Petr | RUM6501 | ZOOB Rumburk | 125:19 | + 78:34 | |
25. | Lischka Martin | 140001 | Lischčí smečka | 142:58 | + 96:13 | |
26. | Weidig Sonja | N13 | USV Jena | 158:58 | + 112:13 | |
27. | Polgar Erika | DE048344 | Volkssport Berlin | 160:25 | + 113:40 | |
28. | Drapák Karel | 180001 | neregistrovaný | 184:08 | + 137:23 | |
29. | Funk Uwe | DE036779 | OK Leipzig | 184:26 | + 137:41 | |
Vilém Stanislav | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||||
Šebelková Štěpánka | VLI7851 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Ryantová Jana | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||||
Müller Dorothea | DE021077 | Post SV Dresden | DISK | |||
Pohořalá Anna | ROU9954 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | ||
Pohořalý Dobroslav | ROU6401 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | ||
Hetnar Damian | UKS ORIENTPARK.PL IWINY | DNS | ||||
Funk Timon | DE036795 | OK Leipzig | DNS | |||
Kašpar Štěpán | ZAK0404 | C | OK Netopýr Zákupy | DNS | ||
Wilfert Otakar | KUL7500 | C | KOB Ústí nad Labem | DNS | ||
Kašpar Vojtěch | ZAK0403 | C | OK Netopýr Zákupy | DNS |