Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janečková Eliška | DKP1453 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:46 | |
2. | Nehasilová Anna | BOR1450 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:11 | + 0:25 |
3. | Veselá Alena | ZVO1451 | C | OB SK Zvole | 22:44 | + 0:58 |
4. | Collis Helena | DKP1450 | C | Oddíl OB Kotlářka | 23:23 | + 1:37 |
5. | Kurfürstová Anna | FSP1450 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 23:46 | + 2:00 |
6. | Hrušková Tereza | DOR1451 | C | OK Dobříš | 23:53 | + 2:07 |
7. | Hrušková Zuzana | DOR1452 | C | OK Dobříš | 24:47 | + 3:01 |
8. | Sedláková Helena | DKP1352 | C | Oddíl OB Kotlářka | 25:13 | + 3:27 |
9. | Proxová Veronika | RIC1350 | C | OB Říčany | 25:35 | + 3:49 |
10. | Haisová Štěpánka | DOR1453 | C | OK Dobříš | 26:33 | + 4:47 |
11. | Pelikánová Jitka | KAM1451 | C | OK Kamenice | 28:35 | + 6:49 |
12. | Sankotová Sára | KAM1458 | C | OK Kamenice | 29:27 | + 7:41 |
13. | Datlová Anna | DKL1350 | C | KOB Kladno | 29:35 | + 7:49 |
14. | Vrabcová Olívie | SCP1450 | C | OK Sparta Praha | 31:15 | + 9:29 |
15. | Voleská Andrea | KAM1456 | C | OK Kamenice | 32:33 | + 10:47 |
16. | Zoubková Hana | KAM1457 | C | OK Kamenice | 32:35 | + 10:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Posch Klára | 80001 | 8 :-) | 35:25 | ||
2. | Sedláčková Adéla | 70001 | 7 ŠSK Újezd nad Lesy | 39:06 | + 3:41 | |
3. | Lukavská Zuzana | DKL1351 | C | KOB Kladno | 41:27 | + 6:02 |
4. | Jiraskova Edita | 50001 | 5 Jiraskovi | 54:54 | + 19:29 | |
5. | Šimonová Zuzana | LBE | TJ Lokomotiva Beroun | 64:19 | + 28:54 | |
Peloušková Barbora | 120002 | 12 OB Brandýs | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Öner Eda | VSP1154 | B | USK Praha | 23:37 | |
2. | Ptáčková Lucie | DKP1255 | B | Oddíl OB Kotlářka | 25:56 | + 2:19 |
3. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | B | KOB Tretra Praha | 29:10 | + 5:33 |
4. | Fuchsová Barbora | KAM1153 | C | OK Kamenice | 30:17 | + 6:40 |
5. | Veselá Klára | ZVO1156 | C | OB SK Zvole | 30:56 | + 7:19 |
6. | Knýbelová Anna | FSP1152 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 32:28 | + 8:51 |
7. | Fialová Kristýna | DOR1250 | C | OK Dobříš | 33:41 | + 10:04 |
8. | Rejšková Klára | KAM1251 | B | OK Kamenice | 33:56 | + 10:19 |
9. | Haisová Anna | DOR1252 | C | OK Dobříš | 34:42 | + 11:05 |
10. | Bašusová Olga | KAM1250 | C | OK Kamenice | 35:01 | + 11:24 |
11. | Súkupová Anita | PGP1352 | C | SK Praga | 35:07 | + 11:30 |
12. | Kolářová Zuzana | LOU1250 | C | SK Moravan Louňovice | 36:25 | + 12:48 |
13. | Brotánková Klára | ROU1151 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 36:35 | + 12:58 |
14. | Blehová Barbora | DOR1151 | B | OK Dobříš | 37:00 | + 13:23 |
15. | Magazu Sophia | DOR1152 | B | OK Dobříš | 38:03 | + 14:26 |
16. | Bolinová Evelína | FSP1150 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 40:06 | + 16:29 |
17. | Uhlířová Eliška | LBE1150 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 41:23 | + 17:46 |
18. | Snížková Žofie | DKP1151 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:54 | + 25:17 |
19. | Komová Barbora | DOR1253 | C | OK Dobříš | 48:56 | + 25:19 |
20. | Mrázová Lucie | VSP1251 | C | USK Praha | 52:36 | + 28:59 |
21. | Pokorná Elen | KAM1151 | C | OK Kamenice | 77:36 | + 53:59 |
22. | Reichelová Šárka | VSP1250 | C | USK Praha | 95:57 | + 72:20 |
Čevelová Adéla | RIC1150 | B | OB Říčany | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Seidlová Magdalena | RIC0950 | A | OB Říčany | 34:42 | |
2. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 38:04 | + 3:22 |
3. | Volešová Edita | TAP0960 | C | KOB Tretra Praha | 39:46 | + 5:04 |
4. | Havlíčková Zuzana | RIC1051 | B | OB Říčany | 41:37 | + 6:55 |
5. | Neubauerová Magdaléna | ZVO1052 | B | OB SK Zvole | 44:14 | + 9:32 |
6. | Mišeková Lucie | KAM1050 | B | OK Kamenice | 44:52 | + 10:10 |
7. | Blahutová Lucie | MFP0950 | B | Matfyz Praha | 45:48 | + 11:06 |
8. | Baštová Justýna | DOR0952 | B | OK Dobříš | 46:48 | + 12:06 |
9. | Řehořková Ema | DKP0956 | B | Oddíl OB Kotlářka | 47:34 | + 12:52 |
10. | Kolářová Veronika | LOU1050 | B | SK Moravan Louňovice | 47:45 | + 13:03 |
11. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | B | OK Dobříš | 48:15 | + 13:33 |
12. | Dobyášová Adéla | KAM1051 | B | OK Kamenice | 50:23 | + 15:41 |
13. | Ryppelová Anna | TAP0954 | B | KOB Tretra Praha | 50:50 | + 16:08 |
14. | Kurfürstová Marie | FSP1050 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 52:19 | + 17:37 |
15. | Stará Magdalena | FSP1051 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 52:57 | + 18:15 |
16. | Šunková Sára | LOU1051 | B | SK Moravan Louňovice | 53:52 | + 19:10 |
17. | Súkupová Sára | PGP1151 | B | SK Praga | 56:41 | + 21:59 |
18. | Buganová Petra | PGP1053 | C | SK Praga | 56:56 | + 22:14 |
19. | Starostová Lucie | PGP1055 | C | SK Praga | 57:18 | + 22:36 |
20. | Labská Kateřina | PGP0963 | B | SK Praga | 58:15 | + 23:33 |
21. | Bartoňová Elena | FSP0953 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 58:53 | + 24:11 |
22. | Matyšková Aneta | PGP1061 | C | SK Praga | 62:59 | + 28:17 |
23. | Vaculovičová Alžběta | DOR0956 | C | OK Dobříš | 63:25 | + 28:43 |
24. | Brumovská Markéta | TAP1061 | C | KOB Tretra Praha | 64:04 | + 29:22 |
25. | Pompachová Natálie | TAP0952 | C | KOB Tretra Praha | 65:22 | + 30:40 |
26. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | B | OK Kamenice | 66:06 | + 31:24 |
27. | Ptáčková Barbora | DKP0954 | B | Oddíl OB Kotlářka | 66:09 | + 31:27 |
28. | Benáková Natálie | TAP0956 | C | KOB Tretra Praha | 68:28 | + 33:46 |
29. | Pokorná Sára | KAM0952 | C | OK Kamenice | 70:44 | + 36:02 |
30. | Kabátová Anna | PGP0967 | C | SK Praga | 71:16 | + 36:34 |
31. | Kuiper Jana Simona | VSP0953 | B | USK Praha | 80:35 | + 45:53 |
32. | Jirousová Edita | TAP1056 | C | KOB Tretra Praha | 84:52 | + 50:10 |
33. | Matyšková Kristýna | PLU1050 | C | TJ SOKOL Plumlov | 85:42 | + 51:00 |
34. | Basistová Aneta | DOR1057 | C | OK Dobříš | 90:00 | + 55:18 |
35. | Smutná Markéta | 60002 | 6 DLP | 98:42 | + 64:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fibírová Lucie | FSP0777 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 42:48 | |
2. | Geffertová Agáta | FSP0753 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 49:57 | + 7:09 |
3. | Švejdová Karolína | ZVO0752 | B | OB SK Zvole | 52:47 | + 9:59 |
4. | Reichelová Helena | VSP0856 | C | USK Praha | 55:28 | + 12:40 |
5. | Bednářová Štěpánka | TAP0862 | C | KOB Tretra Praha | 56:22 | + 13:34 |
6. | Stará Barbora | FSP0752 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 60:00 | + 17:12 |
7. | Vejražková Anna | KPY0750 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 63:03 | + 20:15 |
8. | Hüblová Agáta | FSP0853 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 64:15 | + 21:27 |
9. | Drašarová Magdaléna | DKL0752 | C | KOB Kladno | 65:28 | + 22:40 |
10. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | B | OK Kamenice | 68:54 | + 26:06 |
11. | Václavíková Stela | DKL0852 | C | KOB Kladno | 80:18 | + 37:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Magazu Annabelle | DOR0657 | B | OK Dobříš | 76:09 | |
2. | Tulachová Anna | VSP0554 | B | USK Praha | 89:46 | + 13:37 |
3. | Blahutová Martina | MFP0550 | C | Matfyz Praha | 92:07 | + 15:58 |
4. | Kotenová Markéta | RIC0651 | B | OB Říčany | 104:45 | + 28:36 |
Pompachová Karolína | TAP0652 | C | KOB Tretra Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baštová Juhe | DOR0353 | B | OK Dobříš | 84:26 | ||
2. | Pilátová Amálie | DKL0450 | C | KOB Kladno | 136:46 | + 52:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | C | USK Praha | 77:21 | 8087 | |
2. | Straube Hanka | 31D7350 | SV Lengefeld | 89:18 | + 11:57 | ||
3. | Rollier Monika | PHK8051 | C | OK 99 Hradec Králové | 91:39 | + 14:18 | 6896 |
4. | Pecoldová Pavlína | MFP8450 | C | Matfyz Praha | 92:43 | + 15:22 | 6807 |
5. | Johnová Lenka | DOK7350 | C | OK Doksy | 100:04 | + 22:43 | 6195 |
6. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 106:44 | + 29:23 | 5640 |
7. | Jirásková Kateřina | TJP8850 | C | TJ Sokol Troja | 110:33 | + 33:12 | 5322 |
8. | Albrechtová Eva | KAM7850 | C | OK Kamenice | 111:52 | + 34:31 | 5213 |
9. | Voltrová Hana | ROZ9752 | C | OK Roztoky | 118:21 | + 41:00 | 4673 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmelařová Michaela | SHK9151 | C | OK Slavia Hradec Králové | 68:57 | ||
2. | Netíková Martina | DOB9350 | C | KOB Dobruška | 99:51 | + 30:54 | |
3. | Klašková Josefina | DKP9651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 141:05 | + 72:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hojná Silvie | SCP7950 | C | OK Sparta Praha | 61:43 | |
2. | Svobodová Jitka | VSP7450 | C | USK Praha | 70:38 | + 8:55 |
3. | Bolinová Hana | FSP8152 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 76:09 | + 14:26 |
3. | Nedbalová Jana | MFP8050 | C | Matfyz Praha | 76:09 | + 14:26 |
5. | Voleská Alice | KAM8050 | C | OK Kamenice | 78:27 | + 16:44 |
6. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | C | KOB Děčín | 85:13 | + 23:30 |
7. | Blahutová Hanka | MFP7953 | C | Matfyz Praha | 85:32 | + 23:49 |
8. | Proxová Lada | RIC8350 | C | OB Říčany | 85:36 | + 23:53 |
9. | Dobyášová Zuzana | KAM8052 | C | OK Kamenice | 91:47 | + 30:04 |
10. | Knýbelová Lucie | FSP7955 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 97:09 | + 35:26 |
11. | Tichá Jana | OPI8150 | Orientační sporty Písek | 97:49 | + 36:06 | |
12. | Vítečková Kateřina | DKP7251 | C | Oddíl OB Kotlářka | 98:24 | + 36:41 |
13. | Rejšková Alena | KAM7750 | C | OK Kamenice | 100:05 | + 38:22 |
14. | Jakubská Jitka | TAP8152 | C | KOB Tretra Praha | 100:56 | + 39:13 |
15. | Veselá Lenka | ZVO8052 | C | OB SK Zvole | 112:58 | + 51:15 |
16. | Magazu Radmila | DOR7853 | C | OK Dobříš | 120:04 | + 58:21 |
17. | Súkupová Hana | PGP8156 | C | SK Praga | 144:59 | + 83:16 |
Nováková Ivana | DLP8150 | C | OOB TJ Dukla Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šichová Jaroslava | DLP8052 | C | OOB TJ Dukla Praha | 70:03 | |
2. | Nováková Helena | TAP8153 | C | KOB Tretra Praha | 70:53 | + 0:50 |
3. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 76:44 | + 6:41 |
4. | Fuchsová Aneta | KAM8551 | C | OK Kamenice | 77:45 | + 7:42 |
5. | Dudová Irena | HCE8250 | C | TJ Hostivice | 87:59 | + 17:56 |
6. | Vrabcová Romana | SCP8250 | C | OK Sparta Praha | 88:56 | + 18:53 |
7. | Pilařová Kateřina | CEP8050 | Čepíci | 91:00 | + 20:57 | |
8. | Seidlová Barbora | RIC7955 | C | OB Říčany | 122:14 | + 52:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Finco Dneboská Eva | PVP7755 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 68:30 | |
2. | Čevelová Ivana | RIC7853 | C | OB Říčany | 70:23 | + 1:53 |
3. | Drašarová Dana | DKL7750 | C | KOB Kladno | 80:25 | + 11:55 |
4. | Baštová Jana | DOR7452 | C | OK Dobříš | 84:01 | + 15:31 |
5. | Reichelová Monika | VSP7755 | C | USK Praha | 87:14 | + 18:44 |
6. | Kurfürstová Magdalena | FSP7852 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 89:37 | + 21:07 |
7. | Beranová Jana | SLA7551 | C | SKOB Slaný | 96:24 | + 27:54 |
8. | Hüblová Kateřina | FSP7750 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 97:35 | + 29:05 |
9. | Raymond-Bertrandová Jana | SLA7353 | C | SKOB Slaný | 99:15 | + 30:45 |
10. | Bublíková Zuzana | TAP7751 | C | KOB Tretra Praha | 102:07 | + 33:37 |
11. | Basistová Darina | DOR7856 | C | OK Dobříš | 105:11 | + 36:41 |
12. | Brumovská Rhea | TAP7251 | C | KOB Tretra Praha | 106:44 | + 38:14 |
13. | Janderová Markéta | SOB7750 | C | SOBSA | 106:59 | + 38:29 |
14. | Hoffmannová Lucie | DKL7552 | C | KOB Kladno | 120:01 | + 51:31 |
15. | Gregor Tahmina | DOR7552 | C | OK Dobříš | 129:36 | + 61:06 |
Kamírová Gabriela | LTP7351 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK | ||
Černá Jana | TAP7250 | C | KOB Tretra Praha | DISK | ||
Marholdová Martina | ZVO7451 | C | OB SK Zvole | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimerková Olga | PGP7551 | C | SK Praga | 52:28 | |
2. | Valentová Helena | OKP6550 | C | SK OK 24 Praha | 54:06 | + 1:38 |
3. | Šimšová Jana | MFP7651 | C | Matfyz Praha | 54:28 | + 2:00 |
4. | Petriláková Petra | DOR7656 | C | OK Dobříš | 56:00 | + 3:32 |
5. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 57:44 | + 5:16 |
6. | Petráňová Jana | SCP7555 | C | OK Sparta Praha | 59:51 | + 7:23 |
7. | Šejnová Magdalena | PGP7053 | C | SK Praga | 63:47 | + 11:19 |
8. | Bartůňková Lucie | LOU7750 | C | SK Moravan Louňovice | 65:53 | + 13:25 |
9. | Bartoňová Terezie | FSP7550 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 70:09 | + 17:41 |
10. | Kotásková Jana | JES7451 | C | OK Rakovník | 77:45 | + 25:17 |
11. | Junková Petra | STH7451 | C | SK Studenec | 81:54 | + 29:26 |
12. | Mišeková Martina | KAM7851 | C | OK Kamenice | 86:24 | + 33:56 |
13. | Martanová Daniela | VLI7452 | C | Slavia Liberec orienteering | 86:53 | + 34:25 |
14. | Uhlířová Lada | LBE7450 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 94:46 | + 42:18 |
15. | Fibírová Zuzana | FSP7555 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 100:50 | + 48:22 |
16. | Krausová Marcela | LCV7351 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 102:29 | + 50:01 |
17. | Pokorná Kamila | KAM7452 | C | OK Kamenice | 116:32 | + 64:04 |
Lošťáková Ivana | PGP7763 | C | SK Praga | DISK | ||
Kotenová Klára | RIC7252 | C | OB Říčany | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 66:13 | |
2. | Sládková Eva | TEH5751 | C | Sokol Tehov | 67:44 | + 1:31 |
3. | Baziková Lucie | TJP6451 | C | TJ Sokol Troja | 68:34 | + 2:21 |
4. | Nováková Irena | OKP6651 | C | SK OK 24 Praha | 81:26 | + 15:13 |
5. | Míchalová Marcela | KPY6850 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 103:01 | + 36:48 |
6. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | C | OB SK Zvole | 109:32 | + 43:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rančáková Stáňa | DKL5950 | C | KOB Kladno | 47:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janská Iva | LBM5795 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 43:52 | |
2. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | C | KOB Dobřichovice | 48:00 | + 4:08 |
3. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | C | KOB Kladno | 50:56 | + 7:04 |
4. | Beranová Vlasta | UVP5450 | C | Slovan Praha | 58:21 | + 14:29 |
5. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | C | SK Praga | 59:11 | + 15:19 |
6. | Trdá Iva | KPY5850 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 65:34 | + 21:42 |
7. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 88:58 | + 45:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubátová Milada | PGP4750 | C | SK Praga | 48:27 | |
2. | Zmeková Míla | SLP4451 | C | OOB Slavia Praha | 97:14 | + 48:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pilař Jiří | CEP1300 | Čepíci | 26:18 | ||
2. | Šimek Přemysl | ROU1402 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 32:08 | + 5:50 |
3. | Kameník Matěj | KPY1500 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 34:44 | + 8:26 | |
4. | Vrabec Adrian | SCP1500 | C | OK Sparta Praha | 35:20 | + 9:02 |
5. | Novák Filip | DLP | OOB TJ Dukla Praha | 37:29 | + 11:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rollier Alexei | PHK1502 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:57 | |
2. | Čevela Marek | RIC1300 | C | OB Říčany | 19:34 | + 2:37 |
3. | Brotánek Jan | ROU1401 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 20:59 | + 4:02 |
4. | Skripnik Kilián | FSP1300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 21:36 | + 4:39 |
5. | Skalka Jindřich | VSP1500 | C | USK Praha | 22:52 | + 5:55 |
6. | Pinkr Jan | HCE1300 | C | TJ Hostivice | 23:37 | + 6:40 |
7. | Drašar Matouš | DKL1301 | C | KOB Kladno | 24:53 | + 7:56 |
8. | Čížek Vojtěch | PGP1404 | C | SK Praga | 25:00 | + 8:03 |
9. | Jakubský Filip | TAP1304 | C | KOB Tretra Praha | 25:43 | + 8:46 |
10. | Smutný Martin | DLP1300 | C | OOB TJ Dukla Praha | 25:56 | + 8:59 |
11. | Stuchlík Antonín | TAP1307 | C | KOB Tretra Praha | 26:45 | + 9:48 |
12. | Seidl Kryštof | RIC1407 | C | OB Říčany | 28:54 | + 11:57 |
13. | Baldrian František | VSP1600 | C | USK Praha | 30:51 | + 13:54 |
14. | Fuchs Vojtěch | KAM1301 | C | OK Kamenice | 31:33 | + 14:36 |
15. | Vach Matyáš | PGP1301 | C | SK Praga | 33:08 | + 16:11 |
16. | Beran Matouš | LBE1301 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 35:57 | + 19:00 |
17. | Rajman Jan | ROU13xx | SKOB Roudnice nad Labem | 38:33 | + 21:36 | |
18. | Vach Štěpán | PGP1502 | C | SK Praga | 38:43 | + 21:46 |
19. | Šich Jan | DLP1500 | C | OOB TJ Dukla Praha | 57:42 | + 40:45 |
20. | Šich Jarda | DLP | OOB TJ Dukla Praha | 57:59 | + 41:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrian Josef | VSP1100 | B | USK Praha | 26:15 | |
2. | Sláma Marek | KAM1201 | C | OK Kamenice | 26:57 | + 0:42 |
3. | Dostál Václav | DOR1202 | C | OK Dobříš | 32:43 | + 6:28 |
4. | Martinez Galicia Pablo | RIC1204 | C | OB Říčany | 33:03 | + 6:48 |
5. | Nehasil František | BOR1101 | C | OK Jiskra Nový Bor | 33:57 | + 7:42 |
6. | Janeček Tomáš | DKP1206 | B | Oddíl OB Kotlářka | 34:35 | + 8:20 |
7. | Jetel Václav | DOR1105 | C | OK Dobříš | 34:42 | + 8:27 |
8. | Homuta Eliáš | ROZ1201 | C | OK Roztoky | 35:58 | + 9:43 |
9. | Junek Kryštof | DKP1212 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:11 | + 10:56 |
10. | Černý Dominik | PGP1104 | C | SK Praga | 37:26 | + 11:11 |
11. | Pelikán Vít | KAM1203 | B | OK Kamenice | 37:30 | + 11:15 |
12. | Kamenický Karel | TAP1105 | B | KOB Tretra Praha | 37:31 | + 11:16 |
13. | Řehák Prokop | PGP1203 | C | SK Praga | 38:15 | + 12:00 |
13. | Pinkr Josef | HCE1200 | C | TJ Hostivice | 38:15 | + 12:00 |
15. | Štola Kristián | PGP1205 | C | SK Praga | 38:53 | + 12:38 |
16. | Zápotocký Tomáš | SLA1200 | B | SKOB Slaný | 38:58 | + 12:43 |
17. | Sankot Jakub | KAM1207 | C | OK Kamenice | 39:44 | + 13:29 |
18. | Chudoba Jiří | DKL1102 | C | KOB Kladno | 40:36 | + 14:21 |
19. | Ptáček Ondřej | DKP1204 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:32 | + 15:17 |
20. | Jakubský Pavel | TAP1109 | B | KOB Tretra Praha | 41:58 | + 15:43 |
21. | Posch Jaroslav | RIC1201 | C | OB Říčany | 42:50 | + 16:35 |
22. | Basista Tobiáš | DOR1109 | C | OK Dobříš | 45:31 | + 19:16 |
23. | Sedlář Prokop | TAP1106 | C | KOB Tretra Praha | 47:49 | + 21:34 |
24. | Petráň Lukáš | TAP1200 | C | KOB Tretra Praha | 50:42 | + 24:27 |
25. | Benda Daniel | PGP1100 | C | SK Praga | 51:53 | + 25:38 |
26. | Lukavský Vít | DKL1101 | C | KOB Kladno | 53:17 | + 27:02 |
27. | Zábranský František | ROU1102 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 54:16 | + 28:01 |
28. | Mišek Michal | KAM1300 | C | OK Kamenice | 56:01 | + 29:46 |
29. | Komín Kryštof | DKL1201 | C | KOB Kladno | 58:49 | + 32:34 |
Seidl Marek | RIC1100 | C | OB Říčany | DISK | ||
Hübl Hugo | FSP1103 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bartoň Theodor | FSP1100 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 33:34 | |
2. | Vaněk Lukáš | ROZ1101 | B | OK Roztoky | 35:25 | + 1:51 |
3. | Sedlák Václav | DKP1105 | B | Oddíl OB Kotlářka | 36:00 | + 2:26 |
4. | Bašus Ondřej | KAM1004 | B | OK Kamenice | 37:33 | + 3:59 |
5. | Sláma Kryštof | KAM1000 | B | OK Kamenice | 38:42 | + 5:08 |
6. | Novák Adam | DKP0924 | B | Oddíl OB Kotlářka | 40:46 | + 7:12 |
7. | Drašar Jakub | DKL0903 | B | KOB Kladno | 41:30 | + 7:56 |
8. | Jiroušek Štěpán | DOR1102 | B | OK Dobříš | 41:34 | + 8:00 |
9. | Komín Matyáš | DKL0901 | B | KOB Kladno | 43:11 | + 9:37 |
10. | Koma Lukáš | DOR0903 | B | OK Dobříš | 46:40 | + 13:06 |
11. | Pilát Jaromír | DKL0900 | B | KOB Kladno | 47:22 | + 13:48 |
12. | Hrdý Kryštof | TAP0912 | C | KOB Tretra Praha | 47:47 | + 14:13 |
13. | Rejšek Čeněk | KAM1002 | B | OK Kamenice | 47:49 | + 14:15 |
14. | Kofroň Jan | LBE1000 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 48:17 | + 14:43 |
15. | Švejda Jáchym | ZVO0902 | C | OB SK Zvole | 48:42 | + 15:08 |
16. | Gregor Kevin | DOR1001 | B | OK Dobříš | 52:25 | + 18:51 |
17. | Hrádek Vojtěch | ROU1000 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 52:59 | + 19:25 |
18. | Vaculovič Matěj | DOR1004 | B | OK Dobříš | 55:14 | + 21:40 |
19. | Hruška Tomáš | DOR1002 | B | OK Dobříš | 56:38 | + 23:04 |
20. | Cháma Ondřej | PDY0902 | B | Běhej Poděbrady | 57:57 | + 24:23 |
21. | Pilař František | CEP0900 | Čepíci | 60:38 | + 27:04 | |
22. | Müller Karel | HCE1000 | C | TJ Hostivice | 62:45 | + 29:11 |
23. | Prox Jan | RIC1003 | B | OB Říčany | 65:46 | + 32:12 |
24. | Černý Jakub | PGP0906 | C | SK Praga | 89:30 | + 55:56 |
25. | Homola Šimon | DKL1001 | C | KOB Kladno | 108:32 | + 74:58 |
26. | Hoffmann Vojtěch | DKL1004 | C | KOB Kladno | 117:39 | + 84:05 |
27. | Souhrada Štěpán | ROU1002 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 128:44 | + 95:10 |
Junek Šimon | DKP1011 | B | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Zvěřina Ondřej | DKL1003 | C | KOB Kladno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šašek Jakub | LTP0801 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 42:03 | |
2. | Junek Matouš | DKP0817 | B | Oddíl OB Kotlářka | 48:59 | + 6:56 |
3. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | B | SK Praga | 50:05 | + 8:02 |
4. | Matyšek Ondřej | PGP0703 | B | SK Praga | 50:10 | + 8:07 |
5. | Termer Štěpán | VSP0807 | B | USK Praha | 51:23 | + 9:20 |
6. | Kolář David | ZVO0805 | B | OB SK Zvole | 52:13 | + 10:10 |
7. | Šubrt Ondřej | TAP0801 | B | KOB Tretra Praha | 53:11 | + 11:08 |
8. | Vrba Matyáš | FSP0706 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 53:15 | + 11:12 |
9. | Jirous Erik | TAP0705 | C | KOB Tretra Praha | 54:38 | + 12:35 |
10. | Neubauer René | ZVO0704 | C | OB SK Zvole | 58:29 | + 16:26 |
11. | Brumovský Štěpán | TAP0706 | C | KOB Tretra Praha | 63:03 | + 21:00 |
12. | Magazu Lukas | DOR0805 | B | OK Dobříš | 66:53 | + 24:50 |
13. | Jandera Kryštof | PGP0700 | C | SK Praga | 67:00 | + 24:57 |
14. | Šnejdar Martin | PGP0806 | B | SK Praga | 71:56 | + 29:53 |
15. | Linhart Jakub | ZVO0802 | B | OB SK Zvole | 72:05 | + 30:02 |
16. | Sedlář Lumír | TAP0810 | C | KOB Tretra Praha | 77:45 | + 35:42 |
17. | Tučný Kryštof | PGP0804 | B | SK Praga | 79:17 | + 37:14 |
18. | Zyma Petr | PGP0807 | B | SK Praga | 81:42 | + 39:39 |
Kapoun Matěj | LBE0801 | C | TJ Lokomotiva Beroun | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hůla Tomáš | LBE0602 | B | TJ Lokomotiva Beroun | 60:39 | |
2. | Beran František | SLA0700 | B | SKOB Slaný | 72:14 | + 11:35 |
3. | Kopecký Matyáš | DKP0613 | B | Oddíl OB Kotlářka | 73:38 | + 12:59 |
4. | Václavík Martin | SLA0601 | B | SKOB Slaný | 80:06 | + 19:27 |
5. | Jíra Filip | KAM0506 | B | OK Kamenice | 85:46 | + 25:07 |
6. | Perkner Vít | ZVO0603 | C | OB SK Zvole | 88:18 | + 27:39 |
7. | Marhold Václav | ZVO0501 | C | OB SK Zvole | 111:32 | + 50:53 |
8. | Valenta Martin | KPY0507 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 123:22 | + 62:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Merka Alex | 10001 | 1 QOC - Quantico Orienteering | 99:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kundisch Wieland | 14 USV TU Dresden | 72:59 | ||||
2. | Zátka Josef | PVP0100 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 83:51 | + 10:52 | 7192 |
3. | Sysel Ctibor | PGP8700 | R | SK Praga | 84:00 | + 11:01 | 7180 |
4. | Petrilák Matouš Nathaniel | DOR0409 | A | OK Dobříš | 86:33 | + 13:34 | 6966 |
5. | Fibír Tomáš | FSP7901 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 88:54 | + 15:55 | 6769 |
6. | Bílý Jakub | DOK0104 | C | OK Doksy | 92:52 | + 19:53 | 6436 |
7. | Seidl Miroslav | RIC7407 | C | OB Říčany | 93:06 | + 20:07 | 6417 |
8. | Snížek Martin | DOR0405 | A | OK Dobříš | 94:23 | + 21:24 | 6309 |
9. | Fröhlich Martin | DKP8207 | C | Oddíl OB Kotlářka | 96:37 | + 23:38 | 6122 |
10. | Klein Martin | LTP0404 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 97:01 | + 24:02 | 6088 |
11. | Šunka Jan | LOU7600 | C | SK Moravan Louňovice | 98:28 | + 25:29 | 5966 |
12. | Martan Jiří | VLI7300 | C | Slavia Liberec orienteering | 99:09 | + 26:10 | 5909 |
13. | Pašek František | KAM7600 | C | OK Kamenice | 105:44 | + 32:45 | 5357 |
14. | Klein Marek | 140003 | 14 USV TU Dresden | 106:24 | + 33:25 | ||
15. | Junek Petr | STH7801 | C | SK Studenec | 109:41 | + 36:42 | 5026 |
16. | Hejna Martin | TAP8101 | C | KOB Tretra Praha | 110:31 | + 37:32 | 4956 |
17. | Novák Přemysl | DKP0107 | C | Oddíl OB Kotlářka | 110:40 | + 37:41 | 4943 |
18. | Janas Petr | PGP7106 | C | SK Praga | 112:55 | + 39:56 | 4754 |
19. | Charousek Matěj | PGP0207 | C | SK Praga | 113:30 | + 40:31 | 4705 |
20. | Jánský Petr | NNN | 118:51 | + 45:52 | |||
21. | Šrubař Michal | ZBM8607 | C | SK Brno Žabovřesky | 128:55 | + 55:56 | 3412 |
22. | Voleský Leoš | KAM7900 | C | OK Kamenice | 135:15 | + 62:16 | 2881 |
23. | Reichel Vít | VSP7030 | C | USK Praha | 157:22 | + 84:23 | 1026 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blahuta Marek | MFP7301 | C | Matfyz Praha | 65:21 | 5294 | |
2. | Jíra Tomáš | KAM9802 | C | OK Kamenice | 71:01 | + 5:40 | 4901 |
3. | Macek Jiří | LIT8401 | C | KOB Litvínov | 76:10 | + 10:49 | 4544 |
4. | Klaška Martin | DKP0100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 80:46 | + 15:25 | 4225 |
5. | Bořánek Petr | VSP7000 | C | USK Praha | 81:05 | + 15:44 | 4203 |
6. | Eiselt Jan | LTP8801 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 90:57 | + 25:36 | 3519 |
7. | Vejražka David | KPY0401 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 111:24 | + 46:03 | 2101 |
8. | Rosenbaum Ondřej | JES0001 | C | OK Rakovník | 117:19 | + 51:58 | 1690 |
9. | Marhold Ondřej | ZVO0101 | C | OB SK Zvole | 147:20 | + 81:59 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | C | KOB Děčín | 65:04 | |
2. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 69:58 | + 4:54 |
3. | Vrabec Ondřej | SCP8303 | C | OK Sparta Praha | 70:34 | + 5:30 |
4. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 71:39 | + 6:35 |
5. | Leibiger Jens | 18D5900 | Post SV Dresden | 74:52 | + 9:48 | |
6. | Szymanský Filip | DKP8208 | C | Oddíl OB Kotlářka | 78:25 | + 13:21 |
7. | Matyšek Bronislav | PLU7823 | C | TJ SOKOL Plumlov | 78:46 | + 13:42 |
8. | Sankot Jaroslav | KAM8100 | C | OK Kamenice | 80:02 | + 14:58 |
9. | Pilát Miroslav | DKL7900 | C | KOB Kladno | 80:25 | + 15:21 |
10. | Novák Daniel | DOK8700 | C | OK Doksy | 82:10 | + 17:06 |
11. | Pelikán Tomáš | KAM8200 | C | OK Kamenice | 86:01 | + 20:57 |
12. | Lenk Andreas | 140001 | 14 USV TU Dresden | 88:04 | + 23:00 | |
13. | Kamenický Jan | TAP7900 | C | KOB Tretra Praha | 89:42 | + 24:38 |
14. | Súkup Jaroslav | PGP7900 | C | SK Praga | 106:51 | + 41:47 |
15. | Benák Rostislav | TAP7400 | C | KOB Tretra Praha | 109:25 | + 44:21 |
Nehasil David | BOR7713 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK | ||
Friedmar Richter | 71D8100 | USV TU Dresden | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smutný Jan | DLP8000 | C | OOB TJ Dukla Praha | 62:15 | |
2. | Fiala Jan | OPI7803 | Orientační sporty Písek | 66:18 | + 4:03 | |
3. | Kameník Jan | KPY7900 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 69:14 | + 6:59 |
4. | Kofroň Jan | LBE8001 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 69:35 | + 7:20 |
5. | Pinkr Josef | HCE8200 | C | TJ Hostivice | 80:41 | + 18:26 |
6. | Peloušek Jiří | 120001 | 12 OB Brandýs | 89:24 | + 27:09 | |
7. | Beneš Tomáš | FSP7903 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 101:10 | + 38:55 |
8. | Perkner Radim | ZVO8001 | C | OB SK Zvole | 108:51 | + 46:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kouřimský Jan | SLA7200 | C | SKOB Slaný | 47:24 | |
2. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 47:50 | + 0:26 |
3. | Zaydlar Michal | JLI7100 | C | OB Jizerky | 51:42 | + 4:18 |
4. | Šemelík Petr | DKL6901 | C | KOB Kladno | 53:41 | + 6:17 |
5. | Hill Richard | SLA7602 | C | SKOB Slaný | 54:05 | + 6:41 |
6. | Bílý Milan | JES7001 | C | OK Rakovník | 54:56 | + 7:32 |
7. | Šindelka Antonín | DLP7200 | C | OOB TJ Dukla Praha | 56:01 | + 8:37 |
7. | Žemla Tomáš | KAM7105 | C | OK Kamenice | 56:01 | + 8:37 |
9. | Kondrát Martin | PGP6501 | C | SK Praga | 57:07 | + 9:43 |
10. | Kabát Jan | PGP6901 | C | SK Praga | 58:25 | + 11:01 |
11. | Sadil Milan | MFP7500 | C | Matfyz Praha | 58:27 | + 11:03 |
12. | Komín David | PGP7405 | C | SK Praga | 59:30 | + 12:06 |
13. | Knýbel Pavel | FSP7602 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 59:42 | + 12:18 |
14. | Jandera Tomáš | SOB7300 | C | SOBSA | 60:12 | + 12:48 |
15. | Víteček Jan | DKP7201 | C | Oddíl OB Kotlářka | 61:41 | + 14:17 |
16. | Doubek Petr | SLA7000 | C | SKOB Slaný | 62:03 | + 14:39 |
17. | Gemperle František | MFP7102 | C | Matfyz Praha | 62:20 | + 14:56 |
18. | Vondra Jiří | FSP7600 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 62:21 | + 14:57 |
19. | Khel Richard | SCP7500 | C | OK Sparta Praha | 62:31 | + 15:07 |
20. | Jiroušek Pavel | DOR7703 | C | OK Dobříš | 63:30 | + 16:06 |
21. | Hruška Jan | DOR7000 | C | OK Dobříš | 64:24 | + 17:00 |
22. | Krausz Milan | FSP6700 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 64:56 | + 17:32 |
23. | Collis Mark | DKP7703 | C | Oddíl OB Kotlářka | 65:17 | + 17:53 |
24. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 66:26 | + 19:02 |
25. | Jakubský Ondřej | TAP7700 | C | KOB Tretra Praha | 66:34 | + 19:10 |
26. | Pilař Marek | CEP7700 | Čepíci | 69:22 | + 21:58 | |
27. | Dobyáš Petr | KAM7802 | C | OK Kamenice | 70:01 | + 22:37 |
28. | Zápotocký Luboš | SLA7500 | C | SKOB Slaný | 70:31 | + 23:07 |
29. | Hrstka Pavel | SLA7501 | C | SKOB Slaný | 73:47 | + 26:23 |
30. | Bleha Stanislav | DOR7503 | C | OK Dobříš | 75:17 | + 27:53 |
31. | Černý Daniel | TAP7200 | C | KOB Tretra Praha | 75:48 | + 28:24 |
32. | Bartoň Jan | FSP7000 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 76:17 | + 28:53 |
33. | Končický Lukáš | RIC7501 | C | OB Říčany | 76:24 | + 29:00 |
34. | Kalousek Jiří | DKP6901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 77:54 | + 30:30 |
35. | Klaška Pavel | DKP6500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 79:44 | + 32:20 |
36. | Vejražka Jiří | KPY7400 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 84:20 | + 36:56 |
37. | Hůla Pavel | LBE7300 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 84:26 | + 37:02 |
38. | Beran Jaroslav | SLA7601 | C | SKOB Slaný | 85:29 | + 38:05 |
39. | Uhlíř Patrik | LBE7000 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 85:55 | + 38:31 |
40. | Kolář David | LOU7700 | C | SK Moravan Louňovice | 88:41 | + 41:17 |
41. | Prox Jakub | RIC7406 | C | OB Říčany | 89:30 | + 42:06 |
42. | Hromádka Miroslav | SUL6000 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 90:49 | + 43:25 |
43. | Píchal Jan | VSP5202 | C | USK Praha | 91:20 | + 43:56 |
44. | Kapoun Luděk | LBE7400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 93:20 | + 45:56 |
45. | Šašek Jan | LTP7308 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 107:32 | + 60:08 |
Datel Jiří | DKL7101 | C | KOB Kladno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žejdlík Michal | LTP7001 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 56:02 | |
2. | Šimša Jaromír | MFP7100 | C | Matfyz Praha | 58:05 | + 2:03 |
3. | Gregor Radovan | DOR7404 | C | OK Dobříš | 62:47 | + 6:45 |
4. | Tesař Zdeněk | SJC7401 | C | Sportcentrum Jičín | 69:41 | + 13:39 |
5. | Cháma Jan | PDY7501 | C | Běhej Poděbrady | 73:08 | + 17:06 |
6. | Snížek Jan | DKP7600 | C | Oddíl OB Kotlářka | 73:33 | + 17:31 |
7. | Lukavský Jiří | DKL7800 | C | KOB Kladno | 74:09 | + 18:07 |
8. | Vaculovič Radim | DOR7505 | C | OK Dobříš | 74:50 | + 18:48 |
9. | Starý Jan | FSP7800 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 84:31 | + 28:29 |
10. | Matyšek Stanislav | PLU7612 | C | TJ SOKOL Plumlov | 90:19 | + 34:17 |
11. | Sedláček Milan | PGP7408 | C | SK Praga | 99:57 | + 43:55 |
12. | Hübl Karel | FSP7802 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 107:22 | + 51:20 |
13. | Basista Tomáš | DOR7803 | C | OK Dobříš | 141:31 | + 85:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Libor | OKP6504 | C | SK OK 24 Praha | 54:18 | |
2. | Kořistka Libor | EKP6300 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 56:17 | + 1:59 |
3. | Bílý Petr | DOK6800 | C | OK Doksy | 64:55 | + 10:37 |
4. | Müller Jan | HCE6800 | C | TJ Hostivice | 72:54 | + 18:36 |
5. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 72:57 | + 18:39 |
6. | Kudrass Peter | 1VD6600 | SG Zittau Süd | 77:25 | + 23:07 | |
7. | Valenta Jan | OKP6501 | C | SK OK 24 Praha | 79:39 | + 25:21 |
8. | Mrva Pavel | KAS6000 | C | KOB Kamenický Šenov | 90:34 | + 36:16 |
9. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | C | OK Dobříš | 130:51 | + 76:33 |
10. | Dobeš Václav | KPY5701 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 141:42 | + 87:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 59:24 | |
2. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | C | TJ Hostivice | 68:17 | + 8:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pilař Karel | MAS5501 | C | OOB Aš | 51:16 | |
2. | Cabrnoch Jiří | DKL5400 | C | KOB Kladno | 61:27 | + 10:11 |
3. | John Vladimír | DLP5500 | C | OOB TJ Dukla Praha | 61:49 | + 10:33 |
4. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 64:03 | + 12:47 |
5. | Nentvich Lubomír | DOR5800 | C | OK Dobříš | 65:37 | + 14:21 |
6. | Valter Petr | KBP4500 | C | KBP Praha | 66:26 | + 15:10 |
7. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 69:07 | + 17:51 |
8. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | C | OK Sparta Praha | 69:18 | + 18:02 |
9. | Borák Stanislav | EKP5212 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 87:57 | + 36:41 |
Jahn Pavel | SCP5500 | C | OK Sparta Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hojný Oldřich | SCP5201 | C | OK Sparta Praha | 87:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Jiří | DKL4601 | C | KOB Kladno | 41:57 | |
2. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 48:35 | + 6:38 |
3. | Rakovec Miloš | SCP4500 | C | OK Sparta Praha | 55:28 | + 13:31 |
4. | Čadil Jan | FSP4300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 58:29 | + 16:32 |
5. | Kraus Jan | LLI4501 | C | LOK-o Liberec | 71:39 | + 29:42 |
6. | Duda František | KPY4600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 72:36 | + 30:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný František | PUL4200 | C | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 51:09 | |
2. | Frey Jaromír | ONO4100 | C | SKOB Ostrov | 52:57 | + 1:48 |
3. | Procházka Zdenko | DKP4300 | C | Oddíl OB Kotlářka | 72:19 | + 21:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sadil Martin | MFP0702 | C | Matfyz Praha | 55:28 | |
2. | Vojtěchovský Martin | 40001 | 4 Dezorientovaní | 58:26 | + 2:58 | |
3. | Homuta Jan | ROZ8210 | OK Roztoky | 61:12 | + 5:44 | |
4. | Snížková Petra | DKP7752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 61:43 | + 6:15 |
5. | Beran Pavel | LBE7902 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 62:22 | + 6:54 |
6. | Švejda Karel | 110001 | 11 Zvole | 65:10 | + 9:42 | |
7. | Mikeszová Martina | DKP8162 | C | Oddíl OB Kotlářka | 65:29 | + 10:01 |
8. | Vach Petr | 100001 | 10 HAŠMAR | 70:57 | + 15:29 | |
9. | Stanovská Eva | NNN | 71:19 | + 15:51 | ||
10. | Pelikánová Lenka | KAM8350 | C | OK Kamenice | 76:33 | + 21:05 |
11. | Dittrtová Lucia | LME6852 | C | SK Los Mělník | 78:21 | + 22:53 |
12. | Vaňková Alice | ROZ7950 | C | OK Roztoky | 78:33 | + 23:05 |
13. | Llobet Adria | DOB9201 | C | KOB Dobruška | 80:35 | + 25:07 |
14. | Jírová Monika | ROZ7350 | C | OK Roztoky | 82:46 | + 27:18 |
15. | Jirousová Eva | TAP7653 | C | KOB Tretra Praha | 84:59 | + 29:31 |
16. | Brumovský Martin | TAP7202 | C | KOB Tretra Praha | 85:19 | + 29:51 |
17. | Šimková Markéta | ROU | SKOB Roudnice nad Labem | 90:08 | + 34:40 | |
18. | Smutná Anna | 60001 | 6 DLP | 97:37 | + 42:09 | |
19. | Zvěřinová Marie | DKL KOB Kladno | 102:41 | + 47:13 | ||
20. | Tučný Jan | 20001 | 2 OB Tučňáci | 124:26 | + 68:58 | |
21. | Švejdová Martina | ZVO7453 | C | OB SK Zvole | 125:29 | + 70:01 |
22. | Kofroň Ondřej | LBE1200 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 127:57 | + 72:29 |
23. | Kofroňová Edita | LBE8050 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 128:43 | + 73:15 |
24. | Malá Martina | 20002 | 2 OB Tučňáci | 129:10 | + 73:42 | |
Bazika Miroslav | TJP6401 | C | TJ Sokol Troja | DISK | ||
Kameníková Petra | KPY8050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | ||
Snížková Adéla | DKP0850 | B | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Homutová Marta | ROZ7550 | C | OK Roztoky | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pompach Petr | TAP7801 | C | KOB Tretra Praha | 55:41 | |
2. | Kolář Jan | ZVO7901 | C | OB SK Zvole | 59:03 | + 3:22 |
3. | Mikulová Zuzana | ZVO7951 | C | OB SK Zvole | 67:05 | + 11:24 |
4. | Foma Vít | DOR | OK Dobříš | 67:20 | + 11:39 | |
5. | Jirous Jiří | TAP7201 | C | KOB Tretra Praha | 69:23 | + 13:42 |
6. | Zátka Jan | NNN | 71:29 | + 15:48 | ||
7. | Termerová Jana | LTU7850 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 77:58 | + 22:17 |
8. | Rajman Jan | ROU82xx | SKOB Roudnice nad Labem | 78:10 | + 22:29 | |
9. | Vach Ondřej | 30001 | 3 Ondřej Vach | 84:50 | + 29:09 | |
10. | Drašar Tomáš | DKL7600 | C | KOB Kladno | 86:42 | + 31:01 |
11. | Dostálová Anna | DOR8250 | C | OK Dobříš | 86:55 | + 31:14 |
12. | Stanojkovičová Ljuba | STB8099 | C | TJ Stadion Nový Bor | 105:07 | + 49:26 |
13. | Malačková Jana | DKP6150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 112:43 | + 57:02 |
14. | Malačka Milan | DKP6000 | C | Oddíl OB Kotlářka | 126:00 | + 70:19 |
Končicová Kateřina | RIC0325 | OB Říčany | DISK | |||
Labská Klára | NNN | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chourová Meda | NNN | 32:48 | |||
2. | Homola Jonáš | KON KOB Konice | 33:57 | + 1:09 | ||
3. | Roliier Eva | PHK1851 | C | OK 99 Hradec Králové | 34:35 | + 1:47 |
4. | Stuchlík Eduard | TAP1600 | C | KOB Tretra Praha | 38:47 | + 5:59 |
5. | Kameník Lukáš | KPY1700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 42:25 | + 9:37 | |
6. | Duda Miroslav | ROU | SKOB Roudnice nad Labem | 42:52 | + 10:04 | |
7. | Nosál Stanislav | LBE4600 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 43:45 | + 10:57 |
8. | Tofanová Lucia | NNN | 43:57 | + 11:09 | ||
9. | Pinkr Lukáš | HCE1700 | C | TJ Hostivice | 45:07 | + 12:19 |
10. | Chmelař Lukáš | XHK9100 | C | MTBO Hradec Králové | 54:54 | + 22:06 |
11. | Sedláková Magdalena | DKP1853 | C | Oddíl OB Kotlářka | 67:50 | + 35:02 |
12. | Janská Lucie | NNN | 68:05 | + 35:17 | ||
13. | Vondrová Aneta | FSP1950 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 69:25 | + 36:37 |
14. | Jánský Marek | NNN | 100:50 | + 68:02 | ||
Černý Adam | PGP | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stuchlíková Martina | TAP | KOB Tretra Praha | 33:48 | ||
2. | Buganová Michaela | NNN | 35:03 | + 1:15 | ||
3. | Kamarýt Karel | NNN | 46:18 | + 12:30 | ||
4. | Černý Vojtěch | PGP | SK Praga | 55:21 | + 21:33 | |
5. | Husáková Martina | NNN | 58:28 | + 24:40 | ||
6. | Doskočilová Petra | NNN | 59:19 | + 25:31 | ||
7. | Štěpán Šimon | LBE | TJ Lokomotiva Beroun | 70:02 | + 36:14 | |
8. | Duda Jaroslav | HCE | TJ Hostivice | 76:40 | + 42:52 | |
9. | Benc Mikoláš | 80002 | 8 :-) | 77:04 | + 43:16 | |
Neubauer Vítek | ZVO | OB SK Zvole | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šubrtová Vera | TAP8150 | C | KOB Tretra Praha | 40:22 | |
2. | Chodobová Daniela | DKL | KOB Kladno | 43:37 | + 3:15 | |
3. | Šubrt Evžen | TAP8000 | C | KOB Tretra Praha | 45:53 | + 5:31 |
4. | Haisová Stanislava | DOR8051 | C | OK Dobříš | 49:55 | + 9:33 |
5. | Šašková Hana | LTP7552 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 51:32 | + 11:10 |
6. | Novák Marek | DLP | OOB TJ Dukla Praha | 51:55 | + 11:33 | |
7. | Tesař Martin | 90002 | 9 neregistrovaní Česká Lípa | 52:17 | + 11:55 | |
8. | Tesař Jaroslav | 90001 | 9 neregistrovaní Česká Lípa | 52:42 | + 12:20 | |
9. | Zoubková Jana | KAM OK Kamenice | 55:01 | + 14:39 | ||
10. | Santková Monika | NNN | 55:44 | + 15:22 | ||
11. | Labská Kristýna | NNN | 55:58 | + 15:36 | ||
12. | Řeháková Jana | DVP7351 | C | DVP ORIENTATION | 66:29 | + 26:07 |
13. | Janasová | PGP | SK Praga | 74:44 | + 34:22 | |
14. | Tolde Tereza | ROU | SKOB Roudnice nad Labem | 82:49 | + 42:27 | |
15. | Wohlgemuthová Alice | ROU SKOB Roudnice nad Labem | 107:17 | + 66:55 | ||
16. | Wohlgemuth Petr | ROU SKOB Roudnice nad Labem | 116:13 | + 75:51 | ||
17. | Mičunek 2 | NNN | 119:45 | + 79:23 | ||
18. | Mičunek Fanda | NNN | 119:52 | + 79:30 | ||
19. | Souhrada Dušan | ROU | SKOB Roudnice nad Labem | 129:05 | + 88:43 | |
20. | Souhradová Meda | ROU | SKOB Roudnice nad Labem | 129:15 | + 88:53 | |
Kraus Petr | LCV | TJ Lokomotiva Chomutov | DISK |