Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
04.11.2017
Místo konání:
Kčmaň
Pořadatel:
UOL - SOB Olomouc
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P    
2.40 km, 75 m, 8 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 50 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk C 52561 50 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52619 50 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 50 Kč
STE0750 Fendrychová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2108892 50 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 2080978 50 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 218973 50 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 50 Kč
UOL0751 Janků Karolína SOB Olomouc C 2069084 50 Kč
MOV0750 Musálková Klára SKOB Ostrava C 436424 50 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering C 416509 50 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 50 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc C 2069082 75 Kč
2.50 km, 90 m, 11 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice B 2069072 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava B 7003005 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 50 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc C 2069085 50 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 50 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 50 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2108904 50 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk C 2108903 50 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 2108918 50 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 361953 50 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085598 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053569 50 Kč
STE0652 Kotrle Sylvia SK SKI-OB Šternberk C 2108917 50 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 50 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 50 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 50 Kč
3SX0650 Bartoňková Sára ZŠ Těšetice zapůjčit 60 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 50 Kč
ASU0698 Pazderníková Zdeňka Magnus Orienteering B 0 50 Kč
2.90 km, 110 m, 15 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc A 2020729 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 2061817 50 Kč
UOL0453 Slehová Eliška SOB Olomouc C 2112727 50 Kč
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering A 9201326 50 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov C 2087689 50 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk C 2102549 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 50 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 446352 50 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc C 2124801 50 Kč
OTK0351 Panovcová Anita OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426381 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 50 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava B 51195 50 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava B 2091591 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 50 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering B 406938 50 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 50 Kč
3.10 km, 130 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0152 Čeleďová Justýna SKOB Zlín B 436954 80 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 2091544 80 Kč
AOP0251 Krčková Helena Orientační Běh Opava C 2053557 80 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 80 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 80 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 52722 80 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín A 2091554 80 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 80 Kč
STE0154 Letochová Karolína SK SKI-OB Šternberk C 80 Kč
3.90 km, 150 m, 17 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0050 Matulíková Aneta SKOB Zlín B 331362 80 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 80 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 80 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín A 7203458 80 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 80 Kč
ZLH9950 Zatloukalová Romana OOB TJ Zlaté Hory A 2025342 120 Kč
4.40 km, 210 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice B 2108866 80 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 2120658 80 Kč
PTE8550 Šebková Klára TJ Sokol Ptení C 2109698 80 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8849 80 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 80 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 80 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 80 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 80 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 80 Kč
STH8451 Uvizlová Radka SK Studenec C 9081 80 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín R 2032161 80 Kč
VPM8450 Jirková Petra KOS Slavia Plzeň C 8416122 80 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2121006 80 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering B 7203336 80 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 80 Kč
PTE8750 Cetkovská Tereza TJ Sokol Ptení C 2109697 120 Kč
OOL8450 Zdráhalová Pavla SK Haná orienteering C 52471 120 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 8843 120 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 120 Kč
3.90 km, 150 m, 17 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 80 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 80 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 80 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 80 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 887939 80 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 80 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 80 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 80 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 2025355 80 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 80 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 80 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 80 Kč
AOP7751 Krčková Lenka Orientační Běh Opava C 2118505 80 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 80 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 80 Kč
KSU7383 Mlčková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52258 80 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 80 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 80 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 80 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 80 Kč
KSU7878 Paloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995833 80 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 80 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 80 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 80 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 80 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 80 Kč
ASU7499 Doubravová Blanka Magnus Orienteering C 53032 80 Kč
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 80 Kč
ASU7798 Musilová Jana Magnus Orienteering C 0 80 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 301698 80 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 80 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 80 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 80 Kč
3.30 km, 120 m, 15 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 80 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
KSU7070 Rozsívalová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443067 80 Kč
KSU6950 Pšenčíková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443106 80 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 80 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 80 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 80 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 80 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 80 Kč
3SX6450 Roubalíková Iva ZŠ Těšetice 2102820 80 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 80 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 80 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 80 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 120 Kč
2.90 km, 100 m, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 80 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 80 Kč
HSU5050 Čadilová Alena Horizont klub Šumperk C 52599 80 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 80 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 80 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 80 Kč
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 80 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 80 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 80 Kč
JPV5757 Dudíková Eva Oddíl OS SK Prostějov C 307335 80 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) VZA Žilina 7200270 80 Kč
2.20 km, 70 m, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061810 50 Kč
PTE0700 Šnajdr Jakub TJ Sokol Ptení C 8835 50 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 50 Kč
STE0853 Kučerová Klaudie SK SKI-OB Šternberk C 2122246 50 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk C 224904 50 Kč
STE0953 Sadílková Klára SK SKI-OB Šternberk 50 Kč
JPV0900 Chmelář Filip Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53668 50 Kč
STE0701 Akrap Kryštof SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
STE1101 Kotrle David SK SKI-OB Šternberk 50 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov 50 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov 50 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice C 50 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 50 Kč
PLU0802 Pustějovský Matyjáš TJ SOKOL Plumlov 50 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) VZA Žilina 502256 50 Kč
OOL0800 Petřivalský Nil SK Haná orienteering C 2051491 50 Kč
UOL0901 Šaňák Hynek SOB Olomouc C 2069081 75 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 2102680 75 Kč
2.40 km, 75 m, 8 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 50 Kč
TZL0806 Hozík Štěpán SKOB Zlín C 8583 50 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava C 53278 50 Kč
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 50 Kč
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53654 50 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 50 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín C 53360 50 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 50 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice C 2116470 50 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 251023 50 Kč
LBM0701 Salajka Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52068 50 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 50 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering C 7206535 50 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 50 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) VZA Žilina 2111798 50 Kč
PTE0808 Mikuš Matěj TJ Sokol Ptení C 2102681 75 Kč
2.70 km, 100 m, 12 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 50 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov C 428201 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 50 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 50 Kč
AOP0500 Krček Jan Orientační Běh Opava B 2070838 50 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056276 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073738 50 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53670 50 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073730 50 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073734 50 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53565 50 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 2111725 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 50 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 50 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 50 Kč
3SX0601 Navrátil Adam ZŠ Těšetice zapůjčit 60 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 9132 50 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 2102553 50 Kč
ASU0548 Hohn Matěj Magnus Orienteering C 2080969 75 Kč
OOL0501 Petřivalský Arnau SK Haná orienteering C 421860 75 Kč
3.10 km, 130 m, 13 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 50 Kč
JPV0304 Slezák Aleš Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 60 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov 50 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C 2087634 50 Kč
UOL0400 Náhončík Jakub SOB Olomouc C 2115721 50 Kč
UOL0402 Čecháček Adam SOB Olomouc C 2092436 50 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108865 50 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 2113074 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 50 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 50 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 50 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 50 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 0002092373 50 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 50 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 50 Kč
3.90 km, 160 m, 19 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0202 Jedzok Vojtěch SOB Olomouc C 2112759 80 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 80 Kč
STE0206 Doseděl Štěpán SK SKI-OB Šternberk C 2108907 80 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 80 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 80 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 80 Kč
37C0100 Chmelář Jan Bez registrace zapůjčit 90 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058486 80 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53649 80 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 80 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 80 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 80 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 80 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk A 2073721 80 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 80 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk A 2032142 80 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 80 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 80 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 0002800321 80 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0007300192 80 Kč
OOL0203 Petřivalský Bernat SK Haná orienteering C 421859 80 Kč
4.40 km, 210 m, 21 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 80 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 80 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 80 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 80 Kč
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov B 2069090 80 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 80 Kč
5.90 km, 260 m, 27 kontrol
Rank. koef.: 1
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 1931332 80 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 80 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 80 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 80 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2025356 80 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 80 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 80 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 80 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 515110 80 Kč
SKM8700 Lachendro Jan KOB Směr Kroměříž C 7207146 80 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 80 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 80 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 80 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 80 Kč
MOV8901 Slivečka Jan SKOB Ostrava C 1703353 80 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 80 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 80 Kč
CEL8039 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52410 80 Kč
PVP8000 Křížan Jiří VSS Přírodověda Praha C 7201778 80 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň C 8252429 80 Kč
CEL5628 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52744 80 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 80 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 80 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 995871 80 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 52490 80 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 80 Kč
37C8500 Zapletal Martin Bez registrace zapůjčit 90 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 80 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 80 Kč
5CZ7300 Novotný Petr Dukla Blansko 2067992 80 Kč
TBM8903 Štrajt Michal KOS TJ Tesla Brno C 52464 80 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 80 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 1602632 80 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 80 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 80 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 80 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 80 Kč
NNN8901 Kadlček Václav Neregistrovaní (NNN) 682616 80 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 8133133 80 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 2081359 80 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 80 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 80 Kč
ODR8100 Pavlačka Ondřej SKOB Odry C 51303 80 Kč
RAD7400 Hrazdil Roman TJ Sokol Radslavice 8086 80 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 1602630 80 Kč
3RX8301 Gregor František Žádný klub zapůjčit 90 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Žabovřesky Brno C 682621 80 Kč
OOL8404 De Oliveria Juan Josivan SK Haná orienteering 9102141 120 Kč
PTE8204 Mikuš Oldřich TJ Sokol Ptení C 8830 120 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 120 Kč
4.90 km, 200 m, 23 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR7800 Good Martin SKOB Bruntál C 51903 80 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 80 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 80 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 80 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 2102537 80 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 80 Kč
AOP7602 Gallo Marek Orientační Běh Opava C 7201830 80 Kč
AOP7302 Krček Martin Orientační Běh Opava C 253130 80 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 80 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 80 Kč
PTE7700 Martinek Pavel TJ Sokol Ptení C 52740 80 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 80 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 80 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886291 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 2103241 80 Kč
6YC7401 Doležal Zdeněk Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 52201 80 Kč
ASU7517 Aleš David Magnus Orienteering C 8630081 80 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 80 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 80 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 80 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 80 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 80 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) VZA Žilina 502259 80 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SKOB Horní Benešov C 7202579 80 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336792 80 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 80 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 120 Kč
4.40 km, 180 m, 19 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 80 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 80 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 80 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 80 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 80 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 80 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 80 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 80 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 80 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 80 Kč
UOL6702 Jeřábek Petr SOB Olomouc C 361946 80 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 80 Kč
AOP6602 Cetl Vladimír Orientační Běh Opava C 0 80 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 80 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 7300470 80 Kč
SKM6301 Kavan Luboš KOB Směr Kroměříž C 619094    80 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 80 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 80 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 80 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice 2102813 80 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 80 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 80 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 80 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 80 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 80 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 7207625 120 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 120 Kč
ZLH6701 Zatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 420422 120 Kč
3.30 km, 140 m, 18 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 80 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 80 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 301599 80 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 80 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 80 Kč
OTK6201 Panovec Vladan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052348 80 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 80 Kč
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 80 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 80 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 80 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 80 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 80 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 80 Kč
2.90 km, 100 m, 14 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 80 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 80 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 80 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 80 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 7209463 80 Kč
STE4101 Čermák Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 52529 80 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 80 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 80 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 80 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 80 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 80 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 80 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 80 Kč
VRB5001 Pospíšil Karel Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51950 80 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 80 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 80 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 120 Kč
2.20 km, 70 m, 8 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 50 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 50 Kč
PTE1050 Šnajdrová Nikol TJ Sokol Ptení C 301571 50 Kč
UOL1201 Svoboda Ondřej SOB Olomouc C 2121010 50 Kč
JPV0909 Matečný Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2075677 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
STE1450 Sadílková Justýna SK SKI-OB Šternberk 50 Kč
STE1202 Tomášek Matěj SK SKI-OB Šternberk 442849 50 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 50 Kč
KSU1010 Kroul František Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 50 Kč
STE1050 Fendrychová Laura SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 50 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2081370 50 Kč
UOL1000 Staroštík Jakub SOB Olomouc C 2115725 50 Kč
UOL1350 Staroštíková Eliška SOB Olomouc C 50 Kč
4HC7900 Zifčák Robin PSÍ TÝM 2113084 50 Kč
4HC8751 Zifčáková Miroslava PSÍ TÝM 2112742 50 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 247250 50 Kč
SKMxxxx Kunovská Klaudie KOB Směr Kroměříž 416079      50 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112765 50 Kč
3SX0551 Grégrová Zuzana ZŠ Těšetice zapůjčit 60 Kč
3SX0800 Vittorio Martin ZŠ Těšetice zapůjčit 60 Kč
3SX0950 Oklešťková Zuzana ZŠ Těšetice zapůjčit 60 Kč
HOB0951 Kulíšková Tereza SKOB Horní Benešov C 301303 50 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) VZA Žilina 502260 50 Kč
HOB1101 Kratochvíl David SKOB Horní Benešov C 53348 50 Kč
PLU0800 Kubeš David TJ SOKOL Plumlov C 52500 50 Kč
ASU0849 Hohn Roman Magnus Orienteering C 50 Kč
3SX1500 Lavrenčík Filip ZŠ Těšetice zapůjčit 60 Kč
JPV8687 Otrusinová Ivana Oddíl OS SK Prostějov 410337 50 Kč
2.60 km, 90 m, 13 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 50 Kč
UOL7350 Čecháčková Šárka SOB Olomouc C 2088187 50 Kč
UOL6800 Čecháček Petr SOB Olomouc C 2088729 50 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108908 50 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 50 Kč
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 50 Kč
JPV0579 Hrubá Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2078581 50 Kč
JPV0404 Hrubý Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2078582 50 Kč
STE1701 Burdová Olga SK SKI-OB Šternberk 50 Kč
STE7551 Pospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 2102551 50 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 50 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 50 Kč
9MX5800 Buráň Zdeněk BzB zapůjčit 60 Kč
9MX7050 Buráňová Hana BzB zapůjčit 60 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2027230 50 Kč
KON0222 Havelka Jan KOB Konice C 52718 50 Kč
97C0001 Burgr Lada No register 303923 50 Kč
4HC8401 Kuchař Jiří PSÍ TÝM 8759 50 Kč
4HC8100 Kuchařová Anna PSÍ TÝM 2080940 50 Kč
JPV6350 Honkyšová Eva Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž 53809 50 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 0002092381 50 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 0002092365 50 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 50 Kč
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 0 50 Kč
JPV8077 Ratiborská Veronika Oddíl OS SK Prostějov C 49364 50 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 50 Kč
STE9751 Dosedělová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2060297 50 Kč
3SX7800 Lavrenčík Petr ZŠ Těšetice zapůjčit 60 Kč
PTE8365 Mikušová Ivana TJ Sokol Ptení C 8831 50 Kč
celkem přihlášených: 465, vklad: 32110 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.