Výsledky závodu: Rumcajsovy míle - E3

Datum:
13.08.2017
Místo konání:
Brada
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Rumcajs
Ředitel závodu:
Špicar Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Havlík Jaroslav - R3
Stavitel tratí:
Koťátko Zdeněk - R3
JURY:
Janovský Tomáš, Matras Tomáš, Oma Jakub
Protokol:
Závod proběhl bez problémů a byla ošetřena jen drobná poranění.
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21E     D21A     D21B     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80    
D10N
4.20 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Eliška xxx xxx 26:12
2. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 26:31 + 0:19
3. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:08 + 1:56
4. Koudelková Katrin BOR0856 OK Jiskra Nový Bor 31:31 + 5:19
5. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 32:04 + 5:52
6. Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha 32:59 + 6:47
7. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 34:01 + 7:49
8. Šitrová Štěpánka LPM0750 OK Lokomotiva Plzeň 35:11 + 8:59
9. Lázničková Alžběta TZL0858 SKOB Zlín 35:29 + 9:17
10. Hamáčková Šárka STH0852 SK Studenec 36:04 + 9:52
11. Novotná Nicol SJI0953 OK Jihlava 38:23 + 12:11
12. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 39:06 + 12:54
13. Ehlerová Michaela VSP1050 USK Praha 39:09 + 12:57
14. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 39:45 + 13:33
15. Neuerová Eliška DOR1051 OK Dobříš 40:13 + 14:01
16. Janatová Violka DKP0950 Oddíl OB Kotlářka 40:18 + 14:06
17. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 40:54 + 14:42
18. Kalousová Julie KON0850 KOB Konice 46:09 + 19:57
19. Fišáková Leona MLA1151 MLOK Mariánské Lázně 51:39 + 25:27
20. Wolniewicz Agata 3IP Wolniewicz 51:55 + 25:43
21. Kváčová Anna DKP1051 Oddíl OB Kotlářka 54:33 + 28:21
22. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 59:09 + 32:57
23. Andrade Iris 24C1050 OK Vršovice 95:50 + 69:38
Rodová Anežka VSP1152 USK Praha DISK
D10
2.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 22:27
2. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 23:29 + 1:02
3. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 23:34 + 1:07
4. Kocmanová Adéla BOR0752 OK Jiskra Nový Bor 24:57 + 2:30
5. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 25:42 + 3:15
6. Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 26:49 + 4:22
7. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 28:28 + 6:01
8. Rotková Veronika ZBM0854 SK Žabovřesky Brno 31:32 + 9:05
9. Petriláková Amálie DOR0953 OK Dobříš 31:42 + 9:15
10. Michálková Sabina LCE0851 OOB TJ Slovan Luhačovice 31:47 + 9:20
11. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 32:13 + 9:46
12. Ferbasová Matylda TUR0762 OOB TJ Turnov 35:44 + 13:17
13. Straková Denisa SLA0750 SKOB Slaný 37:01 + 14:34
14. Ekertová Jana VLI0750 Slavia Liberec orienteering 37:19 + 14:52
15. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 40:52 + 18:25
16. Synková Elena DOK0850 OK Doksy 56:43 + 34:16
Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice DISK
D12
2.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mellanová Judita TUV0559 SOK TJ Turnov 20:41
2. Šimšová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 23:18 + 2:37
3. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 24:09 + 3:28
4. Zmarzláková Olga KRL0552 Kometa Kralovice 28:06 + 7:25
5. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 28:43 + 8:02
6. Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov 29:42 + 9:01
7. Vlachová Adéla KRL0551 Kometa Kralovice 30:05 + 9:24
8. Švecová Karolína ZVO0557 OB SK Zvole 30:37 + 9:56
9. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 32:56 + 12:15
10. Malínská Nela SJC0650 Sportcentrum Jičín 33:25 + 12:44
11. Hájková Marie VRL0651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:57 + 18:16
12. Stehlíková Adéla BOR0554 OK Jiskra Nový Bor 39:38 + 18:57
12. Řeháková Mirka SKV0652 TJ Slovan Karlovy Vary 39:38 + 18:57
14. Koudelková Eliška BOR0652 OK Jiskra Nový Bor 45:12 + 24:31
15. Plachá Aneta JPV0555 Oddíl OS SK Prostějov 51:20 + 30:39
16. Roučková Karolína KRL0656 Kometa Kralovice 63:39 + 42:58
17. Neuerová Anna DOR0656 OK Dobříš 69:55 + 49:14
18. Fišarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 75:03 + 54:22
19. Pastuszková Laura VSP0654 USK Praha 75:42 + 55:01
20. Jedličková Josefína VSP0651 USK Praha 81:45 + 61:04
D14
2.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 19:46
2. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 21:15 + 1:29
3. Bednaříková Emma VLI0359 Slavia Liberec orienteering 21:42 + 1:56
4. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 24:25 + 4:39
5. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 24:36 + 4:50
6. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 24:51 + 5:05
7. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:28 + 5:42
8. Řeháková Gabriela SKV0351 TJ Slovan Karlovy Vary 25:29 + 5:43
9. Rotková Markéta ZBM0455 SK Žabovřesky Brno 26:45 + 6:59
10. Neumann Lena 31D0350 SV Lengefeld 29:12 + 9:26
11. Šneiderová Daniela ASU0398 Magnus Orienteering 32:04 + 12:18
12. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 33:26 + 13:40
13. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 34:59 + 15:13
14. Juříková Jolana LCE0355 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:21 + 27:35
15. Wolniewicz Natalia 3IP Wolniewicz 63:36 + 43:50
D16
2.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 19:37
2. Miklušová Tamara ZBM0260 SK Žabovřesky Brno 19:51 + 0:14
3. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 20:34 + 0:57
4. Hubáčková Dagmar LCE0351 OOB TJ Slovan Luhačovice 21:23 + 1:46
5. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 22:13 + 2:36
6. Šlechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 23:43 + 4:06
7. Podrábská Marie VLI0251 Slavia Liberec orienteering 23:57 + 4:20
8. Petriláková Anežka DOR0251 OK Dobříš 24:03 + 4:26
9. Tymešová Anna BOR0253 OK Jiskra Nový Bor 24:28 + 4:51
9. Budská Anna TJN0253 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:28 + 4:51
11. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 25:07 + 5:30
12. Jeřábková Nina BOR0151 OK Jiskra Nový Bor 30:29 + 10:52
13. Nevěřilová Kateřina LCE0254 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:44 + 11:07
14. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 34:29 + 14:52
15. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 35:00 + 15:23
16. Šimšová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 37:20 + 17:43
17. Vallová Kristýna ZVO0152 OB SK Zvole 47:55 + 28:18
18. Mudráková Eliška LCE0352 OOB TJ Slovan Luhačovice 55:24 + 35:47
D18
3.30 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miklušová Tereza ZBM9960 SK Žabovřesky Brno 36:54
2. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 40:51 + 3:57
3. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 42:14 + 5:20
4. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 48:49 + 11:55
5. Jeřábková Ema BOR9957 OK Jiskra Nový Bor 72:53 + 35:59
6. Škrlová Kristýna KRL9954 Kometa Kralovice 76:51 + 39:57
D21E
4.60 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8887
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 38:22 9230
2. Procházková Marie KAM9554 OK Kamenice 40:25 + 2:03 8774
3. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 40:57 + 2:35 8655
4. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 41:33 + 3:11 8522
5. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 41:34 + 3:12 8518
6. Benešová Jana CTB9452 SK OB Chotěboř 43:09 + 4:47 8165
7. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 43:21 + 4:59 8121
8. Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov 43:44 + 5:22 8036
9. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 44:56 + 6:34 7768
10. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 45:58 + 7:36 7538
11. Hrstková Vladěna ZBM8787 SK Žabovřesky Brno 46:03 + 7:41 7520
12. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 48:05 + 9:43
13. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 49:10 + 10:48 6826
14. Škarková Kateřina PGP9955 SK Praga 56:11 + 17:49 5263
15. Matrasová Kateřina CHT8353 OOB SK Chrast 58:33 + 20:11 4736
16. Nešporová Alžběta TZL0051 SKOB Zlín 73:12 + 34:50 1475
D21A
3.70 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7776
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 37:52 7943
2. Bouchalová Vendula VPM8787 KOS Slavia Plzeň 38:52 + 1:00 7742
3. Píšová Monika NPA8151 SK LOB Nová Paka 39:21 + 1:29 7644
4. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 39:51 + 1:59 7544
5. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 40:47 + 2:55 7356
6. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 41:26 + 3:34 7226
7. Šmidrkalová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 42:07 + 4:15 7088
8. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 42:54 + 5:02 6931
9. Wysocka Malwina DOB8585 KOB Dobruška 43:26 + 5:34 6824
10. Jebavá Lucie VRL9254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:40 + 5:48 6777
11. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 44:12 + 6:20 6670
12. Ďoubalová Věra DOB8751 KOB Dobruška 44:21 + 6:29 6640
13. Andršová Jana SRK8756 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:15 + 7:23 6459
14. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB TRETRA Praha 45:23 + 7:31 6432
15. Tihonová Hana TAP9052 KOB TRETRA Praha 45:51 + 7:59 6338
16. Randíková Magdaléna SOB8851 SOBSA 47:29 + 9:37 6010
17. Puchernová Zuzana TAP8453 KOB TRETRA Praha 48:50 + 10:58 5739
18. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 48:54 + 11:02 5725
19. Miśkiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport Warszawa 51:55 + 14:03
20. Hermannová Anna TAP9251 KOB TRETRA Praha 54:02 + 16:10 4694
21. Záveská Anna DOB8851 KOB Dobruška 58:29 + 20:37 3799
22. Fátorová Barbora DOB7878 KOB Dobruška 59:25 + 21:33 3612
23. Kovářová Lenka SJH8651 SJH Jindřichův Hradec 60:24 + 22:32 3414
24. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 62:41 + 24:49 2955
25. Přívozníková Pavla BZP8650 Báječné ženy v orientačním běhu 64:05 + 26:13 2674
26. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 64:48 + 26:56
27. Zajícová Markéta TAP9054 KOB TRETRA Praha 66:16 + 28:24 2235
Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko DISK 0
Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 47:31 + 9:39 0
D21B
2.50 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5973
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tesařová Anna SCP8257 OK Sparta Praha 28:22 6416
2. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 30:29 + 2:07 6003
3. Havlínová Zuzana SCP8150 OK Sparta Praha 33:04 + 4:42 5500
4. Žitná Jana SMB9251 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 33:13 + 4:51 5470
5. Vlčková Tereza TUR8852 OOB TJ Turnov 33:52 + 5:30 5344
6. Hejtmánková Kateřina TAP8462 KOB TRETRA Praha 35:02 + 6:40 5116
7. Ducháčková Kateřina STH9356 SK Studenec 36:00 + 7:38 4928
8. Jirásková Kateřina PGP8852 SK Praga 37:12 + 8:50 4694
9. Havlová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 37:15 + 8:53 4684
10. Netíková Martina DOB9350 KOB Dobruška 38:51 + 10:29 4372
11. Doležalová Lenka SHK8256 OK Slavia Hradec Králové 39:57 + 11:35 4158
12. Vrbatová Petra HOS8551 TJ Tatran Hostinné 40:06 + 11:44 4129
13. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 40:44 + 12:22 4005
14. Rajnošek Tereza KSU8691 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:40 + 14:18 3628
15. Burešová Lenka DKP8351 Oddíl OB Kotlářka 42:59 + 14:37 3566
16. Spitzerová Petra KVS8350 SKOB Kobra Vsetín 43:36 + 15:14 3446
17. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 44:08 + 15:46 3342
18. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 45:25 + 17:03
19. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 45:46 + 17:24 3024
20. Zítová Pavla LDC8151 KOB Děčín 46:44 + 18:22 2835
21. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 47:30 + 19:08 2686
22. Čížková Markéta ADA9652 OOB Spartak Adamov 49:56 + 21:34 2212
23. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 51:10 + 22:48 1971
24. Szenczi Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 51:37 + 23:15 1883
25. Bednaříková Daniela VLI7759 Slavia Liberec orienteering 52:33 + 24:11 1701
26. Černá Kateřina TJP9850 TJ Sokol Troja 52:44 + 24:22 1666
27. Horčičková Linda UOL8650 SOB Olomouc 53:44 + 25:22 1471
28. Mokrá Michaela ABM0063 KOB ALFA Brno 55:58 + 27:36 1035
29. Cikhardtová Balzhima TAP8751 KOB TRETRA Praha 56:23 + 28:01 954
30. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 57:26 + 29:04 749
31. Pološčuková Lucie SMB9051 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 59:05 + 30:43 428
32. Michálková Renata LCE8151 OOB TJ Slovan Luhačovice 60:02 + 31:40 243
33. Štěpánková Petra LBM8651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 80:27 + 52:05 0
34. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 86:42 + 58:20 0
Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha DISK 0
D35
3.60 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 38:44
2. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 40:49 + 2:05
3. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 43:42 + 4:58
4. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 44:37 + 5:53
5. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 44:42 + 5:58
6. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 45:27 + 6:43
7. Grigaliunaite Agne 28L Saule OK 45:40 + 6:56
8. Tomíčková Dana 19X8050 ESOX ODEI 46:33 + 7:49
9. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 47:20 + 8:36
10. Andrade Milena 24C7550 OK Vršovice 47:53 + 9:09
11. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 50:38 + 11:54
12. Křížová Lenka KRL7951 Kometa Kralovice 51:43 + 12:59
13. Matoušková Markéta SLA7352 SKOB Slaný 52:09 + 13:25
14. Procházková Jana DKP8052 Oddíl OB Kotlářka 57:35 + 18:51
15. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 58:06 + 19:22
16. Zbraňková Magda STE7352 SK SKI-OB Šternberk 59:26 + 20:42
17. Šedivá Petra NPA7751 SK LOB Nová Paka 60:50 + 22:06
18. Plachá Andrea JPV7676 Oddíl OS SK Prostějov 63:02 + 24:18
19. Cicvárková Lucie ZBM7651 SK Žabovřesky Brno 63:52 + 25:08
20. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 65:10 + 26:26
21. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 65:44 + 27:00
22. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 67:56 + 29:12
23. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 69:59 + 31:15
24. Vavrysová Lenka LCE7451 OOB TJ Slovan Luhačovice 70:14 + 31:30
25. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 72:32 + 33:48
26. Kurfürstová Magdalena FSP7852 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 77:58 + 39:14
27. Pilařová Kateřina CEP8050 Čepíci 97:38 + 58:54
28. Cichrová Iveta TAP7752 KOB TRETRA Praha 112:52 + 74:08
Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha DISK
D40
3.20 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 37:40
2. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 39:44 + 2:04
3. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 40:46 + 3:06
4. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 41:06 + 3:26
5. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 42:31 + 4:51
6. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 44:00 + 6:20
7. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 44:43 + 7:03
8. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 45:47 + 8:07
9. Mácová Martina 81C0050 Cirkus Čakovice 46:44 + 9:04
10. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 47:15 + 9:35
11. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 49:28 + 11:48
12. Pavlicová Anna 2ZZ7350 KOALA 49:39 + 11:59
13. Milánová Jindřiška TBM7475 KOS TJ Tesla Brno 50:32 + 12:52
14. Klapalová Pavla VSP7099 USK Praha 50:59 + 13:19
15. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:22 + 13:42
16. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 51:39 + 13:59
17. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52:42 + 15:02
18. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 52:56 + 15:16
19. Nešporová Barbora TZL7652 SKOB Zlín 53:20 + 15:40
20. Kameníková Kateřina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 53:51 + 16:11
21. Mellanová Veronika TUV7251 SOK TJ Turnov 54:41 + 17:01
22. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 55:57 + 18:17
23. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 57:25 + 19:45
24. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 57:30 + 19:50
25. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 58:51 + 21:11
26. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 62:01 + 24:21
27. Miklušová Dagmar 47S7350 Rapid Bratislava 63:10 + 25:30
28. Pokorná Markéta 28Z7450 Neregistrovaná 63:24 + 25:44
29. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:01 + 27:21
30. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 66:11 + 28:31
31. Bialeková Martina LBE7350 TJ Lokomotiva Beroun 67:29 + 29:49
32. Kohoutová Jasna UVP Slovan Praha 67:41 + 30:01
33. Urbanová Edita STE7454 SK SKI-OB Šternberk 73:33 + 35:53
34. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 74:30 + 36:50
35. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 74:35 + 36:55
36. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 74:50 + 37:10
37. Kopecká Jitka UOL7750 SOB Olomouc 76:01 + 38:21
38. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 77:37 + 39:57
39. Zámečníková Jitka 3VX7450 Zámečníci 80:09 + 42:29
40. Bártíková Irena VSP7461 USK Praha 81:58 + 44:18
41. Šneiderová Lucie ASU7498 Magnus Orienteering 88:21 + 50:41
42. Černá Petra ALB7450 OOB Albrechtice nad Orlicí 92:36 + 54:56
43. Sedláčková Dagmar 2ZZ7351 KOALA 95:17 + 57:37
44. Ferbasová Zdeňka TUR7361 OOB TJ Turnov 95:28 + 57:48
45. Tichá Jiřína DOB6050 KOB Dobruška 97:27 + 59:47
46. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 101:48 + 64:08
Synková Šárka DOK7650 OK Doksy DISK
Mikysková Ilona VAM7550 OOB Vamberk DISK
D45
3.10 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašparová Ivana UOL6951 SOB Olomouc 40:22
2. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 41:31 + 1:09
3. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 43:04 + 2:42
4. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 44:20 + 3:58
5. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:56 + 4:34
6. Vidmuchová Martina PLU7171 TJ SOKOL Plumlov 44:58 + 4:36
7. Křivdová Lenka 2PC7250 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 45:26 + 5:04
8. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 48:34 + 8:12
9. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 51:31 + 11:09
10. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 52:28 + 12:06
11. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 52:36 + 12:14
12. Picková Helena TJN6952 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:39 + 12:17
13. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 52:45 + 12:23
14. Menclová Silvie VSP7050 USK Praha 53:08 + 12:46
15. Ždimerová Monika LME6950 SK Los Mělník 56:40 + 16:18
16. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 56:55 + 16:33
17. Melišíková Radka TAP7152 KOB TRETRA Praha 59:15 + 18:53
18. Řeháková Jana BFM7152 SKOB Frýdek - Místek 59:48 + 19:26
19. Azebová Martina PHK6757 OK 99 Hradec Králové 60:13 + 19:51
20. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 60:25 + 20:03
21. Kašparová Marie ZAK7250 OK Netopýr Zákupy 60:30 + 20:08
22. Hořáková Petra LLI6953 TJ Loko Liberec 60:41 + 20:19
23. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 61:04 + 20:42
24. Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov 63:41 + 23:19
25. Hanáková Marta KRL7151 Kometa Kralovice 67:26 + 27:04
26. Kynčlová Dagmar JIL7256 OK Jilemnice 68:58 + 28:36
27. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 72:17 + 31:55
28. Maňáková Silvie PHK7151 OK 99 Hradec Králové 78:32 + 38:10
29. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 83:33 + 43:11
30. Holper Antónia 12H6850 Tipo Orienteering Club 85:30 + 45:08
31. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 104:58 + 64:36
32. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 125:51 + 85:29
33. Škrlová Hana KRL6951 Kometa Kralovice 138:47 + 98:25
Buchwaldková Klára 85C7150 ProvodovJan DISK
Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno DISK
Řehořová Lenka TJN7250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
D50
2.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chroustová Petra VBM6655 VSK Mendelu Brno 35:06
2. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:20 + 0:14
3. Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:06 + 2:00
4. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:08 + 4:02
5. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 42:22 + 7:16
6. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 44:32 + 9:26
7. Fajkusová Jitka JPV6773 Oddíl OS SK Prostějov 45:41 + 10:35
8. Juračková Jana LPU6051 OK Lokomotiva Pardubice 46:31 + 11:25
9. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 48:16 + 13:10
10. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 49:03 + 13:57
11. Vavrečková Ivana JPV6363 Oddíl OS SK Prostějov 50:02 + 14:56
12. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 50:36 + 15:30
13. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 52:59 + 17:53
14. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 53:38 + 18:32
15. Šimková Hana UOL6653 SOB Olomouc 54:34 + 19:28
16. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 54:53 + 19:47
17. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 55:13 + 20:07
18. Lázničková Marcela TZL6751 SKOB Zlín 56:10 + 21:04
19. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 62:07 + 27:01
20. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 62:22 + 27:16
21. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 66:33 + 31:27
22. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 72:00 + 36:54
23. Bargiel Beata 23P6550 OK!Sport Warszawa 74:34 + 39:28
D55
2.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlažná Mirka LCE5852 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:06
2. Tihonová Jindra TAP6253 KOB TRETRA Praha 40:16 + 4:10
3. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 40:19 + 4:13
4. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 40:43 + 4:37
5. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 40:47 + 4:41
6. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 48:13 + 12:07
7. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 49:33 + 13:27
8. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 54:09 + 18:03
9. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:16 + 18:10
10. Hrušková Zdeňka OSN5950 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:22 + 19:16
11. Sochorová Hana HAV6250 OB Havířov 56:57 + 20:51
12. Bergdahl Karin 68S IK Uven 57:44 + 21:38
13. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 64:05 + 27:59
14. Sukhadolava Aelita 22B6250 Peleng-Vimpel 91:20 + 55:14
D60
2.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 USK Praha 29:32
2. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 32:30 + 2:58
3. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 34:41 + 5:09
4. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 36:40 + 7:08
5. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 37:16 + 7:44
6. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 37:51 + 8:19
7. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 38:50 + 9:18
8. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:26 + 9:54
9. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 39:27 + 9:55
10. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 40:17 + 10:45
11. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 42:12 + 12:40
12. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 42:46 + 13:14
13. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:39 + 18:07
14. Štáblová Jitka HSU5350 Horizont klub Šumperk 48:14 + 18:42
15. Konopáčová Jana TUR5650 OOB TJ Turnov 48:50 + 19:18
16. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 49:49 + 20:17
17. Hejtmánková Alena TAP5452 KOB TRETRA Praha 51:31 + 21:59
18. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 59:16 + 29:44
19. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 64:38 + 35:06
20. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 68:36 + 39:04
21. Kovářová Milena SJH5350 SJH Jindřichův Hradec 115:43 + 86:11
Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha DISK
D65
2.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 37:39
2. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 39:05 + 1:26
3. Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov 39:55 + 2:16
4. Sikorová Marie BOV4852 TJ Baník Ostrava OKD 42:25 + 4:46
5. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 46:40 + 9:01
6. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 49:30 + 11:51
7. Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 55:51 + 18:12
8. Kupcová Věroslava HSU4850 Horizont klub Šumperk 56:50 + 19:11
Khrapina Nadzeya 21B4850 Peleng-Vimpel DISK
D70
1.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 37:57
2. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 43:04 + 5:07
3. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 46:35 + 8:38
4. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 58:52 + 20:55
5. Boučková Ludmila OCB4351 OC České Budějovice 108:03 + 70:06
H10N
4.20 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha 26:45
2. Bašus Ondřej SCP1000 OK Sparta Praha 28:13 + 1:28
3. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 31:15 + 4:30
4. Gajda Petr VSP0903 USK Praha 32:37 + 5:52
5. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 33:24 + 6:39
6. Ticháček Jáchym SJC1004 Sportcentrum Jičín 38:08 + 11:23
7. Vlach Antonín SJC0903 Sportcentrum Jičín 38:58 + 12:13
8. Pilař František CEP0900 Čepíci 41:47 + 15:02
9. Ticháček Jonáš SJC Sportcentrum Jičín 58:58 + 32:13
Sikora Jan 85C0700 ProvodovJan DISK
Pastuszek Lukáš VSP1000 USK Praha DISK
H10
2.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 20:59
2. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 21:21 + 0:22
3. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 22:02 + 1:03
4. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 23:39 + 2:40
5. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 24:39 + 3:40
6. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 26:17 + 5:18
7. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 26:23 + 5:24
8. Škrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 27:14 + 6:15
9. Biersak Petr KRL0701 Kometa Kralovice 29:08 + 8:09
10. Parkan Tomáš SJH0803 SJH Jindřichův Hradec 29:13 + 8:14
11. Pavlík Vojtěch PDY0801 Běhej Poděbrady 29:26 + 8:27
12. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 29:45 + 8:46
13. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 31:08 + 10:09
14. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 33:30 + 12:31
15. Šneider Kvido ASU0749 Magnus Orienteering 34:16 + 13:17
16. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 34:42 + 13:43
17. Plachý Ondřej JPV0707 Oddíl OS SK Prostějov 36:28 + 15:29
18. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 36:35 + 15:36
19. Řehoř Hynek TJN0700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:58 + 17:59
20. Oujeský Dan ADA0701 OOB Spartak Adamov 39:22 + 18:23
21. Jedlička Aleš VSP0800 USK Praha 40:22 + 19:23
22. Blecha Adam KRL0803 Kometa Kralovice 42:30 + 21:31
23. Blažek Cyril SJH0701 SJH Jindřichův Hradec 44:08 + 23:09
24. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 44:47 + 23:48
25. Chlubna Patrik PDY0802 Běhej Poděbrady 45:39 + 24:40
26. Cveček Jan SSU0701 SK Severka Šumperk 50:49 + 29:50
27. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 67:27 + 46:28
H12
2.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 18:06
2. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:37 + 1:31
3. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 20:03 + 1:57
4. Melišík Jan TAP0502 KOB TRETRA Praha 20:07 + 2:01
5. Štorek Jan JPV0505 Oddíl OS SK Prostějov 23:35 + 5:29
6. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 24:22 + 6:16
7. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 25:36 + 7:30
8. Meier David VSP0606 USK Praha 27:55 + 9:49
9. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 29:17 + 11:11
10. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 29:24 + 11:18
11. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 32:18 + 14:12
12. Městka Václav VSP0600 USK Praha 32:24 + 14:18
13. Hřivna Ondřej PGP0505 SK Praga 32:29 + 14:23
14. Dlabola Jakub SJC0602 Sportcentrum Jičín 33:39 + 15:33
15. Horák Martin VSP0601 USK Praha 33:54 + 15:48
16. Vlach František SJC0603 Sportcentrum Jičín 34:40 + 16:34
17. Vojvodík Eduard MOV0600 SKOB Ostrava 37:35 + 19:29
18. Mencl Josef VSP0602 USK Praha 37:52 + 19:46
19. Oujeský Lukáš ADA0504 OOB Spartak Adamov 43:18 + 25:12
20. Novotný Kamil SJC0600 Sportcentrum Jičín 45:59 + 27:53
H14
2.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:57
2. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:58 + 2:01
3. Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:00 + 4:03
4. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 21:05 + 4:08
5. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 21:08 + 4:11
6. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 21:11 + 4:14
7. Trnka Martin jun VSP0300 USK Praha 22:20 + 5:23
8. Hřivna Jakub PGP0305 SK Praga 22:24 + 5:27
9. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 22:35 + 5:38
10. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 23:24 + 6:27
11. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 23:51 + 6:54
12. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 25:11 + 8:14
13. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 28:30 + 11:33
14. Veselý Jakub BOR0406 OK Jiskra Nový Bor 29:00 + 12:03
15. Cych Maksymilian 33P03 Echo Twardogóra 30:12 + 13:15
16. Horák Pavel ml. VSP0301 USK Praha 32:36 + 15:39
17. Hejna Hynek LLI0300 TJ Loko Liberec 33:21 + 16:24
18. Rada Štěpán ABM0404 KOB ALFA Brno 34:14 + 17:17
19. Tůma Šimon TAP0400 KOB TRETRA Praha 38:58 + 22:01
20. Hájek Matěj VRL0402 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:22 + 32:25
21. Pavlík Mojmír PDY0403 Běhej Poděbrady 55:15 + 38:18
22. Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:44 + 40:47
23. Biolik Emil 46P0300 Trackcourse 77:08 + 60:11
Mucha Ondřej RIC0400 OB Říčany DISK
H16
3.30 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 29:27
2. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 30:09 + 0:42
3. Hájek Kryštof TUR0212 OOB TJ Turnov 30:28 + 1:01
4. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 30:31 + 1:04
5. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 31:08 + 1:41
6. Valášek Václav KAM0100 OK Kamenice 31:48 + 2:21
7. Svoboda Radek STE0207 SK SKI-OB Šternberk 32:25 + 2:58
8. Melišík Martin TAP0200 KOB TRETRA Praha 33:34 + 4:07
9. Víšek Martin KAM0102 OK Kamenice 36:21 + 6:54
10. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 37:06 + 7:39
11. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 37:15 + 7:48
11. Lukašák Šimon STE0202 SK SKI-OB Šternberk 37:15 + 7:48
13. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:21 + 9:54
14. Šimek Štěpán UOL0104 SOB Olomouc 40:09 + 10:42
15. Kundrata Jan TZL0203 SKOB Zlín 44:33 + 15:06
16. Jirka Matyáš ZPV0201 KOB ZPV Prostějov 44:54 + 15:27
17. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 46:25 + 16:58
18. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:01 + 20:34
19. Štorek David JPV0202 Oddíl OS SK Prostějov 57:01 + 27:34
H18
4.20 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 40:16
2. Kašpar Petr JPV9915 Oddíl OS SK Prostějov 43:03 + 2:47
3. Gedeon Dominik KSU9900 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:57 + 7:41
4. Semík Jakub VSP0000 USK Praha 49:07 + 8:51
5. Honkyš Jan JPV9912 Oddíl OS SK Prostějov 87:43 + 47:27
H21E
5.20 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8187
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 37:57 8350
2. Bouchal Jiří VPM8449 KOS Slavia Plzeň 38:21 + 0:24 8265
3. Navrátil Boris KAM9203 OK Kamenice 39:52 + 1:55 7945
4. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 40:55 + 2:58 7723
5. Palas Jan ZBM8507 SK Žabovřesky Brno 40:56 + 2:59 7719
6. Rajnošek Zdeněk KSU8506 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:11 + 3:14 7666
7. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 41:31 + 3:34 7596
8. Falta Ondřej DKP8502 Oddíl OB Kotlářka 42:42 + 4:45 7346
9. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 43:25 + 5:28 7194
10. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 43:26 + 5:29 7191
11. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 43:40 + 5:43 7141
12. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 43:50 + 5:53 7106
12. Oma Jakub TUR8002 OOB TJ Turnov 43:50 + 5:53 7106
14. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 44:35 + 6:38 6948
15. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 44:37 + 6:40 6941
16. Vlášek Jakub TAP9702 KOB TRETRA Praha 44:40 + 6:43 6930
17. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 44:51 + 6:54 6891
18. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 46:02 + 8:05 6641
19. Ščerbavičius Edvardas 16L8100 Fortuna OK 46:19 + 8:22
20. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 47:24 + 9:27 6352
21. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 48:15 + 10:18 6172
22. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:43 + 11:46 5862
23. Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:30 + 12:33 5697
24. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:48 + 12:51 5633
25. Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:12 + 13:15 5549
26. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 51:20 + 13:23 5521
27. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:07 + 14:10 5355
28. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 54:54 + 16:57 4766
29. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:39 + 17:42 4608
30. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 56:16 + 18:19 4477
31. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB TRETRA Praha 57:47 + 19:50 4157
32. Mikluš Marián 47S7200 Rapid Bratislava 60:51 + 22:54
Šrámek Ondřej KSU9909 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
Bartoš Vojtěch PGP9809 SK Praga DISK 0
Müller Jonáš KSU9906 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
H21A
4.80 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7226
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jirka Mikuláš STE0000 SK SKI-OB Šternberk 40:33 7470
2. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 42:13 + 1:40 7183
3. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 43:08 + 2:35 7025
4. Hodek Michal TAP8808 KOB TRETRA Praha 43:14 + 2:41 7008
5. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 43:15 + 2:42 7005
6. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 43:34 + 3:01 6951
7. Žemlík Pavel TUV7135 SOK TJ Turnov 44:15 + 3:42 6833
8. Kašpar Ludvík BOR9805 OK Jiskra Nový Bor 44:20 + 3:47 6819
9. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 46:18 + 5:45 6480
10. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 47:24 + 6:51 6291
11. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 47:41 + 7:08 6242
12. Fortunato Jorge 1GP8900 ORI-ESTARREJA 47:45 + 7:12
13. Junek Vladimír TJP8400 TJ Sokol Troja 48:08 + 7:35 6164
14. Fajkus Radim JPV9509 Oddíl OS SK Prostějov 48:19 + 7:46 6133
15. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:26 + 7:53 6113
16. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 48:58 + 8:25 6021
17. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 50:31 + 9:58 5754
18. Černý Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 50:42 + 10:09 5722
19. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 52:17 + 11:44 5450
20. Purkyt Jan TAP8705 KOB TRETRA Praha 52:47 + 12:14 5364
21. Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava 54:29 + 13:56 5071
22. Červák Jan LCE8001 OOB TJ Slovan Luhačovice 54:46 + 14:13 5022
23. Beneš Filip TAP8701 KOB TRETRA Praha 54:47 + 14:14 5019
24. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 58:20 + 17:47 4408
25. Forrai Miklos 65H Hod-mentor SE 59:06 + 18:33
26. Randík Jan SOB8703 SOBSA 59:34 + 19:01 4196
27. Forrai Gabor 65H Hod-mentor SE 59:41 + 19:08
28. Lužnický Jiří 69X8500 HO Humanita 60:01 + 19:28
29. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 61:15 + 20:42 3906
30. Tůma Martin 69X8200 HO Humanita 62:37 + 22:04
31. Vojtík Petr DKP7203 Oddíl OB Kotlářka 65:38 + 25:05 3151
H21B
3.60 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5799
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kučera Michal STH9201 SK Studenec 33:37 6326
2. Novák Petr SKV8201 TJ Slovan Karlovy Vary 35:35 + 1:58
3. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 37:08 + 3:31 5774
4. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 40:10 + 6:33 5298
5. Kopecký David UOL7800 SOB Olomouc 40:22 + 6:45 5267
6. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 41:11 + 7:34 5139
7. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 41:27 + 7:50 5097
8. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 42:08 + 8:31 4990
9. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 42:12 + 8:35 4979
10. Pesničák Jan SMR7902 SNS Smržovka 42:57 + 9:20 4862
11. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB Spartak Adamov 45:09 + 11:32 4516
12. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 45:25 + 11:48 4475
13. Ždimera Jan PGP9903 SK Praga 46:36 + 12:59 4289
14. Kniebugl Anton 39S6401 KOBRA Bratislava 47:43 + 14:06
15. Vrabec Tomáš SCP8700 OK Sparta Praha 49:01 + 15:24 3910
16. Střelba Ondřej KTA7501 SK Kotnov Tábor 50:14 + 16:37 3719
17. Straka Tomáš SLA9702 SKOB Slaný 51:19 + 17:42 3549
18. Cikhardt Jakub TAP8706 KOB TRETRA Praha 51:42 + 18:05 3489
19. Lederer Pavel DOK6600 OK Doksy 53:56 + 20:19 3139
20. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 54:27 + 20:50 3058
21. Mutina Jiří BFM9101 SKOB Frýdek - Místek 55:23 + 21:46 2911
22. Vrátný Ondřej 94Z8500 Alc Praha 55:53 + 22:16
23. Kameník Jan KPY7900 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:40 + 25:03 2396
24. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 59:06 + 25:29 2328
Trávníček Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov DISK 0
H21C
3.10 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3428
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Moravec Marek LPU8811 OK Lokomotiva Pardubice 34:56 3708
2. Dudík Petr JPV8917 Oddíl OS SK Prostějov 37:57 + 3:01 3436
3. Tesař Jan SCP8501 OK Sparta Praha 41:13 + 6:17 3141
4. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 43:08 + 8:12 2969
5. Žemlík Boleslav KVS9101 SKOB Kobra Vsetín 43:44 + 8:48
6. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia Plzeň 45:07 + 10:11 2790
7. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 46:29 + 11:33 2667
8. Preininger Luděk DOB8001 KOB Dobruška 47:10 + 12:14 2605
9. Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja 48:38 + 13:42 2473
9. Dressler Jan SBK7911 KOB Start Blansko 48:38 + 13:42 2473
11. Křenek Tomáš LLI8300 TJ Loko Liberec 49:09 + 14:13 2426
12. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 51:17 + 16:21 2234
13. Švestka Vít 2ZZ9700 KOALA 52:50 + 17:54
14. Mutina Václav BFM9301 SKOB Frýdek - Místek 53:33 + 18:37 2030
15. Honkyš Pavel JPV9707 Oddíl OS SK Prostějov 53:51 + 18:55 2003
16. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 57:10 + 22:14 1704
17. Synek Marcel DOK7600 OK Doksy 59:23 + 24:27 1504
18. Samek Dávid 3BZ8600 Neregistrovaní - MNK 90:10 + 55:14
19. Nechvíle Daniel PDY9600 Běhej Poděbrady 102:04 + 67:08 0
Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice DISK 0
H35
4.60 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 35:42
2. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 38:47 + 3:05
3. Otrusina Jiří JPV8201 Oddíl OS SK Prostějov 40:56 + 5:14
4. Milán Pavel TBM7227 KOS TJ Tesla Brno 41:09 + 5:27
5. Pucherna Jan TAP7701 KOB TRETRA Praha 41:56 + 6:14
6. Härtelt Daniel 26D OLV Potsdam 45:36 + 9:54
7. Rada Pavel ABM7401 KOB ALFA Brno 46:00 + 10:18
8. Hašek Jakub 5DX8000 5dixi club 46:13 + 10:31
9. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 46:35 + 10:53
10. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 49:04 + 13:22
11. Hřivna Štěpán PGP7507 SK Praga 51:36 + 15:54
12. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 51:56 + 16:14
13. Čížek Petr ADA7101 OOB Spartak Adamov 52:26 + 16:44
14. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 53:03 + 17:21
15. Drągowski Piotr DOB8200 KOB Dobruška 54:55 + 19:13
16. Vrbata Alan HOS7801 TJ Tatran Hostinné 55:35 + 19:53
17. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 56:45 + 21:03
18. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 57:15 + 21:33
19. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 57:58 + 22:16
20. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 58:47 + 23:05
21. Cicvárek Ivo ZBM7504 SK Žabovřesky Brno 58:53 + 23:11
22. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 59:28 + 23:46
23. Dneboský František 24C8000 OK Vršovice 60:18 + 24:36
24. Rotek Pavel ZBM7704 SK Žabovřesky Brno 60:47 + 25:05
25. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 61:33 + 25:51
26. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 63:59 + 28:17
27. Kautský Jiří 9BC8200 NNN 68:06 + 32:24
28. Černý Miroslav LPM7504 OK Lokomotiva Plzeň 68:16 + 32:34
29. Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice 69:58 + 34:16
30. Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady 72:27 + 36:45
31. Pilař Marek CEP7700 Čepíci 73:38 + 37:56
32. Šitra Vladimír LPM OK Lokomotiva Plzeň 75:26 + 39:44
33. Šíma Pavel PZR7838 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 78:19 + 42:37
34. Šedivý Josef NPA8003 SK LOB Nová Paka 81:14 + 45:32
35. Blažek Zdeněk SJH7601 SJH Jindřichův Hradec 87:22 + 51:40
36. Jurenka Pavel JPV8101 Oddíl OS SK Prostějov 90:29 + 54:47
37. Plachý Jaroslav PDY8000 Běhej Poděbrady 106:44 + 71:02
38. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 117:06 + 81:24
H40
4.10 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 39:57
2. Kalous Antonín KON7708 KOB Konice 40:08 + 0:11
3. Pohl Zdeněk TAP7606 KOB TRETRA Praha 42:38 + 2:41
4. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 44:19 + 4:22
5. Sędłak Krystian 23P7300 OK!Sport Warszawa 46:45 + 6:48
6. Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:12 + 10:15
7. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 50:29 + 10:32
8. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 50:47 + 10:50
9. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 50:50 + 10:53
10. Řehák Miroslav KAD7101 Originální Vivalín Team Kadaň 55:45 + 15:48
11. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 56:07 + 16:10
12. Cveček Martin PVP7400 VSS Přírodověda Praha 61:33 + 21:36
13. Rod Jan VSP7423 USK Praha 64:39 + 24:42
14. Wolniewicz Paweł 3IP Wolniewicz 65:26 + 25:29
15. Ekert Vladimír VLI7600 Slavia Liberec orienteering 68:39 + 28:42
16. Žáček Zbyněk RBK7101 SK Radioklub Blansko 70:06 + 30:09
17. Kocman Jindřich BOR7612 OK Jiskra Nový Bor 72:28 + 32:31
18. Thunwall Mats 1HS7300 Fagersta OK 73:33 + 33:36
19. Vambera Filip TUR7305 OOB TJ Turnov 74:46 + 34:49
20. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 77:03 + 37:06
21. Zeman Tomáš DCE7500 KOB Dobřichovice 79:09 + 39:12
22. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 84:30 + 44:33
23. Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové 87:31 + 47:34
24. Donda Jiří ONO7600 SKOB Ostrov 88:15 + 48:18
25. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 89:06 + 49:09
26. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 97:03 + 57:06
Přikryl Jiří JPV7404 Oddíl OS SK Prostějov DISK
Semík Jan VSP6507 USK Praha DISK
H45
4.00 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cych Piotr 33P6800 Echo Twardogóra 35:01
2. Horký Jan UOL7100 SOB Olomouc 35:13 + 0:12
3. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 35:45 + 0:44
4. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 37:00 + 1:59
5. Datel Jiří DKL7101 KOB Kladno 40:20 + 5:19
6. Tereschenkov Valery 13R6900 SMOLENSK 40:25 + 5:24
7. Klaška Jan 91Z6900 1. ScioŠkola Praha 40:48 + 5:47
8. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 42:14 + 7:13
9. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 43:16 + 8:15
10. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 43:55 + 8:54
11. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 44:48 + 9:47
12. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 44:52 + 9:51
13. Kruliš Petr 8KC6900 ZŠ a MŠ Chotyně 45:22 + 10:21
14. Parkan Jiří SJH6801 SJH Jindřichův Hradec 45:29 + 10:28
15. Švestka Jiří 2ZZ6800 KOALA 46:00 + 10:59
16. Würz Jiří LTP6502 OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:30 + 12:29
17. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 47:31 + 12:30
18. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 47:49 + 12:48
19. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 48:46 + 13:45
20. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:02 + 14:01
21. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:21 + 14:20
22. Matoušek Martin SLA7100 SKOB Slaný 49:52 + 14:51
23. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 51:52 + 16:51
24. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:56 + 16:55
25. Kašpar Ludvík ZAK7200 OK Netopýr Zákupy 52:43 + 17:42
26. Tichý Borys DOB5500 KOB Dobruška 52:54 + 17:53
27. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:55 + 17:54
28. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 53:48 + 18:47
29. Gross Michal ABM6946 KOB ALFA Brno 57:15 + 22:14
30. Machara Martin BOR6900 OK Jiskra Nový Bor 58:32 + 23:31
31. Klír Václav 2SZ6800 OB AERO OV 59:02 + 24:01
32. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 59:46 + 24:45
33. Hejna Stanislav LLI6900 TJ Loko Liberec 61:28 + 26:27
34. Mikyska Alan VAM7149 OOB Vamberk 61:32 + 26:31
35. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 61:36 + 26:35
36. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:05 + 28:04
37. Láznička Libor TZL6701 SKOB Zlín 63:09 + 28:08
38. Mokrý Pavel ABM6801 KOB ALFA Brno 65:31 + 30:30
39. Ždimera Zdeněk LME7000 SK Los Mělník 66:13 + 31:12
40. Valla Zdeněk ZVO6501 OB SK Zvole 68:25 + 33:24
41. Štorek Petr JPV6505 Oddíl OS SK Prostějov 69:19 + 34:18
42. Zámečník Pavel 3VX7200 Zámečníci 69:58 + 34:57
43. Marszalek Marcin 23P0020 OK!Sport Warszawa 71:26 + 36:25
44. Pompach Martin PHK7207 OK 99 Hradec Králové 75:42 + 40:41
45. Šneider Miroslav ASU7101 Magnus Orienteering 85:25 + 50:24
46. Plachý Martin JPV6515 Oddíl OS SK Prostějov 93:30 + 58:29
47. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 95:26 + 60:25
48. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 115:41 + 80:40
Fišar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice DISK
H50
3.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 33:00
2. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 33:18 + 0:18
3. Ročejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 34:01 + 1:01
4. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 37:17 + 4:17
4. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 37:17 + 4:17
6. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 37:39 + 4:39
7. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 38:54 + 5:54
8. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 39:59 + 6:59
9. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 41:14 + 8:14
10. Suk Jiří MFP6401 VŠSK MFF UK Praha 41:18 + 8:18
11. Šimek Roman UOL6503 SOB Olomouc 42:07 + 9:07
12. Soldán Vladimír JPV6526 Oddíl OS SK Prostějov 42:52 + 9:52
13. Křivda Ivan 2PC6700 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 43:33 + 10:33
14. Miháczi Zoltán 12H6700 Tipo Orienteering Club 44:55 + 11:55
15. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 45:34 + 12:34
16. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 45:45 + 12:45
17. Patočka Petr BBM6300 BETA URSUS Orienteering 46:27 + 13:27
18. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 47:11 + 14:11
19. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 48:07 + 15:07
20. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 49:59 + 16:59
21. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 52:00 + 19:00
22. Konstanciak Andrzej 23P5901 OK!Sport Warszawa 52:02 + 19:02
23. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 52:55 + 19:55
24. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 53:05 + 20:05
25. Betlach Miroslav DKP6300 Oddíl OB Kotlářka 53:44 + 20:44
26. Picek Jan TJN6500 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:57 + 20:57
27. Sochor Tomáš HAV6301 OB Havířov 53:59 + 20:59
28. Král Martin JIL6101 OK Jilemnice 56:00 + 23:00
29. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 56:19 + 23:19
30. Dragowski Marek 23P6500 OK!Sport Warszawa 56:43 + 23:43
31. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 66:24 + 33:24
32. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 82:11 + 49:11
33. Sehnal Tomáš PDY6700 Běhej Poděbrady 89:02 + 56:02
34. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 102:55 + 69:55
Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice DISK
Hepnar Luboš STE6307 SK SKI-OB Šternberk DISK
H55
3.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 27:14
2. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 30:44 + 3:30
3. Neumann Jaroslav STE5902 SK SKI-OB Šternberk 32:42 + 5:28
4. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 34:48 + 7:34
5. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 35:25 + 8:11
6. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 35:49 + 8:35
7. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 36:29 + 9:15
8. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 36:48 + 9:34
9. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 37:36 + 10:22
10. Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 38:12 + 10:58
11. Ziaziulia Ivanas 28L Saule OK 39:08 + 11:54
12. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:26 + 12:12
13. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 39:53 + 12:39
14. Plášek Martin LCE6118 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:30 + 13:16
15. Švarc Jiří TUR6204 OOB TJ Turnov 40:34 + 13:20
16. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 40:52 + 13:38
17. Palicka Miroslav 75S5900 KOB Cingov Spisska Nova Ves 41:44 + 14:30
18. Carlsson Christer 68S IK Uven 43:42 + 16:28
19. Pávek Miloš BOR5801 OK Jiskra Nový Bor 45:25 + 18:11
20. Mareš Hynek TUR6100 OOB TJ Turnov 46:45 + 19:31
21. Petr Václav MOV5801 SKOB Ostrava 48:49 + 21:35
22. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 49:28 + 22:14
23. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB TRETRA Praha 52:20 + 25:06
24. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB TRETRA Praha 54:10 + 26:56
25. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 54:45 + 27:31
26. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 62:05 + 34:51
27. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 62:41 + 35:27
Fortunato Carlos 1GP6200 ORI-ESTARREJA DISK
Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí DISK
H60
2.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hruška Jiří OSN5501 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 26:35
2. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 27:04 + 0:29
3. Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice 28:05 + 1:30
4. Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 28:07 + 1:32
5. Trydzenski Henadzi 21B5500 Peleng-Vimpel 29:12 + 2:37
6. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 30:18 + 3:43
7. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 30:59 + 4:24
8. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 33:13 + 6:38
9. Stibal Ivan LDC5701 KOB Děčín 34:33 + 7:58
10. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 37:57 + 11:22
11. LE CALVEZ Jeno 82F5700 Individuel BZH 38:26 + 11:51
12. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 39:23 + 12:48
13. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:43 + 13:08
14. Junek Petr STH5501 SK Studenec 40:23 + 13:48
15. Mutina Vlastimil BFM5701 SKOB Frýdek - Místek 43:37 + 17:02
16. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:00 + 21:25
17. Juračka Vojtěch LPU5404 OK Lokomotiva Pardubice 49:07 + 22:32
18. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 63:40 + 37:05
H65
2.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 25:35
2. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 29:30 + 3:55
3. Uher Petr VSP5001 USK Praha 29:40 + 4:05
4. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 29:45 + 4:10
5. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 30:07 + 4:32
6. Borák Stanislav EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 31:00 + 5:25
7. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 31:07 + 5:32
8. Sikora Miroslav BOV4802 TJ Baník Ostrava OKD 34:36 + 9:01
9. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 36:48 + 11:13
10. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 39:44 + 14:09
11. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 41:55 + 16:20
12. Rančák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 42:11 + 16:36
13. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 43:16 + 17:41
14. Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 44:54 + 19:19
15. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 46:12 + 20:37
16. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 46:23 + 20:48
17. Jadviščok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 47:32 + 21:57
18. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:21 + 26:46
19. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 52:56 + 27:21
20. Procházka Jan TBM4907 KOS TJ Tesla Brno 60:05 + 34:30
Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín DISK
Tvrdek Vojtěch TUR4949 OOB TJ Turnov DISK
H70
2.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 29:46
2. Vlach Oldřich BOV4403 TJ Baník Ostrava OKD 33:18 + 3:32
3. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 37:24 + 7:38
4. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 37:51 + 8:05
5. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:17 + 8:31
6. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 40:49 + 11:03
7. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 41:52 + 12:06
8. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 46:30 + 16:44
9. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 49:48 + 20:02
10. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 58:30 + 28:44
Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha DISK
H75
1.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 43:46
2. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 47:28 + 3:42
3. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 50:04 + 6:18
4. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 54:52 + 11:06
5. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 56:04 + 12:18
6. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 73:47 + 30:01
7. Štrojsa Josef KAS4000 KOB Kamenický Šenov 77:04 + 33:18
Diener Herbert MOV4101 SKOB Ostrava DISK
Petrželka Pavel TJN3800 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
H80
1.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 44:34
2. Vykysalý František PHK3002 OK 99 Hradec Králové 47:35 + 3:01