Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jílková Pavla | KON0799 | C | Klub orientačního běhu Konice | 23:19 | |
2. | Cetlová Karolína | AOP0752 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 23:21 | + 0:02 |
3. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 25:58 | + 2:39 |
4. | Matoušková Johana | STE0751 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 31:22 | + 8:03 |
5. | Klapková Alžběta | PTE0852 | C | TJ Sokol Ptení | 31:34 | + 8:15 |
6. | Künstlerová Natálie | UOL0850 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 42:51 | + 19:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otrubová Anna | PLU0577 | B | TJ SOKOL Plumlov | 23:09 | |
2. | Procházková Doubravka | ADA0651 | B | Spartak Adamov, z. s. | 24:44 | + 1:35 |
3. | Navrátilová Marie | ASU0599 | B | Magnus Orienteering z.s. | 27:06 | + 3:57 |
4. | Holasová Barbora | AOP0651 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 27:30 | + 4:21 |
5. | Jílková Lenka | KON0666 | C | Klub orientačního běhu Konice | 28:50 | + 5:41 |
6. | Pospíšilová Stella | STE0551 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 31:29 | + 8:20 |
7. | Pachmannová Katka | AOP0551 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 31:49 | + 8:40 |
8. | Šaňáková Marie | UOL0651 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 35:22 | + 12:13 |
9. | Gallo Natálie | AOP0652 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 35:27 | + 12:18 |
10. | Dráčová Barbora | UOL0652 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 36:32 | + 13:23 |
11. | Pazderníková Zdeňka | ASU0698 | C | Magnus Orienteering z.s. | 37:10 | + 14:01 |
12. | Konečná Julie | KSU0550 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 39:19 | + 16:10 |
13. | Neumannová Kristýna | STE0550 | B | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 40:11 | + 17:02 |
14. | Stryková Karolína | KSU0656 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 43:19 | + 20:10 |
15. | Kopecká Nela | UOL0650 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 44:14 | + 21:05 |
16. | Burdová Helena | STE0653 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 45:30 | + 22:21 |
17. | Cetlová Magdaléna | AOP0552 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 51:42 | + 28:33 |
18. | Pattermanová Magdalena | KSU0660 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 55:23 | + 32:14 |
19. | Zatloukalová Julie | STE0650 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 56:14 | + 33:05 |
20. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 74:24 | + 51:15 |
21. | Mikošková Marie | STE0552 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 77:11 | + 54:02 |
22. | Přikrylová Jana | JPV0652 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 80:21 | + 57:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | B | Spolek orientačních běžců Olomouc | 31:53 | |
2. | Černochová Michaela | PLU0351 | B | TJ SOKOL Plumlov | 33:51 | + 1:58 |
3. | Lukašáková Sára | STE0450 | B | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 34:17 | + 2:24 |
4. | Binarová Adéla | UOL0452 | B | Spolek orientačních běžců Olomouc | 35:47 | + 3:54 |
5. | Klechová Karolína | AOP0452 | B | Orientační Běh Opava, z.s. | 36:22 | + 4:29 |
6. | Šneiderová Daniela | ASU0398 | B | Magnus Orienteering z.s. | 36:33 | + 4:40 |
7. | Němečková Kateřina | PLU0350 | B | TJ SOKOL Plumlov | 37:37 | + 5:44 |
8. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | B | Orientační Běh Opava, z.s. | 38:07 | + 6:14 |
9. | Smékalová Karolína | UOL0451 | B | Spolek orientačních běžců Olomouc | 39:55 | + 8:02 |
10. | Heclová Marie | KSU0454 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 40:43 | + 8:50 |
11. | Lubrichová Veronika | STE0451 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 42:38 | + 10:45 |
12. | Janečková Adéla | PLU0452 | C | TJ SOKOL Plumlov | 44:47 | + 12:54 |
13. | Pachmannová Bára | AOP0351 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 50:44 | + 18:51 |
14. | Šánová Julie | KSU0494 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 54:20 | + 22:27 |
15. | Vorlová Eva | ASU0499 | B | Magnus Orienteering z.s. | 56:02 | + 24:09 |
16. | Skoumalová Petra | KSU0484 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 60:21 | + 28:28 |
17. | Knyplová Tereza | KSU0464 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 68:21 | + 36:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chabiera Lena | STE0350 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 47:47 | |
2. | Marková Ema | STE0252 | A | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 47:55 | + 0:08 |
3. | Mianowska Julia | STE0151 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 52:09 | + 4:22 |
4. | Greschnerová Tereza | ASU0299 | B | Magnus Orienteering z.s. | 53:05 | + 5:18 |
5. | Raclavská Vlaďka | UOL0253 | B | Spolek orientačních běžců Olomouc | 53:21 | + 5:34 |
6. | Smolková Sabina | STE0250 | B | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 61:10 | + 13:23 |
7. | Hajduková Jana | KSU0197 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 62:43 | + 14:56 |
8. | Skoupá Vendula | STE0152 | B | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 67:12 | + 19:25 |
9. | Raclavská Zuzana | UOL0251 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 73:28 | + 25:41 |
10. | Raclavská Lenka | UOL0252 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 84:26 | + 36:39 |
11. | Vránová Eliška | UOL0151 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 88:54 | + 41:07 |
12. | Kličková Anna | KON0272 | C | Klub orientačního běhu Konice | 91:43 | + 43:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pšenčíková Adéla | KSU0050 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 84:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlavová Hana | ZBM8888 | R | SK Brno - Žabovřesky | 56:32 | 7822 | |
2. | Dittrichová Petra | KON8787 | C | Klub orientačního běhu Konice | 71:43 | + 15:11 | 6367 |
3. | Vlachová Kateřina | KON9898 | B | Klub orientačního běhu Konice | 79:02 | + 22:30 | 5666 |
4. | Jančová Jana | KAM9450 | C | OK Kamenice, z.s. | 79:26 | + 22:54 | 5628 |
5. | Vítková Lucie | PTE9474 | C | TJ Sokol Ptení | 81:48 | + 25:16 | 5401 |
6. | Klíchová Jana | SSU8151 | C | SK Severka Šumperk, z.s. | 82:38 | + 26:06 | 5322 |
7. | Janošíková Lenka | UOL7651 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 85:30 | + 28:58 | 5047 |
8. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 85:50 | + 29:18 | 5015 |
9. | Rešová Kateřina | ASU9090 | C | Magnus Orienteering z.s. | 96:11 | + 39:39 | 4024 |
10. | Vlachová Eliška | KON9572 | C | Klub orientačního běhu Konice | 98:36 | + 42:04 | 3792 |
11. | Novotná Klára | ZLH9851 | B | TJ Zlaté Hory | 103:30 | + 46:58 | 3323 |
12. | Škrabalová Šárka | KON9888 | C | Klub orientačního běhu Konice | 115:39 | + 59:07 | 2159 |
13. | Šebková Klára | NNN8551 | C | Neregistrovaní (NNN) | 118:57 | + 62:25 | |
14. | Cetkovská Tereza | NNN8552 | C | Neregistrovaní (NNN) | 124:31 | + 67:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gallo Martina | AOP7951 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 59:30 | |
2. | Otrubová Johana | PLU7852 | C | TJ SOKOL Plumlov | 61:43 | + 2:13 |
3. | Hiršová Marcela | VBM7079 | C | Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. | 63:53 | + 4:23 |
4. | Jemelíková Lada | VBM6555 | C | Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. | 64:38 | + 5:08 |
5. | Ebnerová Eva | KON8277 | C | Klub orientačního běhu Konice | 65:19 | + 5:49 |
6. | Kašparová Ivana | UOL6951 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 66:22 | + 6:52 |
7. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 67:35 | + 8:05 |
8. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. | 67:52 | + 8:22 |
9. | Krčová Martina | KSU7272 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 69:35 | + 10:05 |
10. | Pachmannová Hana | AOP7252 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 71:19 | + 11:49 |
11. | Glabazňová Jana | AOP6151 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 71:33 | + 12:03 |
12. | Janků Renata | STE7251 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 73:22 | + 13:52 |
13. | Poklopová Ivana | UOL6451 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 73:43 | + 14:13 |
14. | Holasová Šarka | AOP7853 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 74:01 | + 14:31 |
15. | Tomanková Martina | KSU7552 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 75:05 | + 15:35 |
15. | Chmelářová Radka | JPV7650 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 75:05 | + 15:35 |
17. | Maťátková Marcela | STE7159 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 75:24 | + 15:54 |
18. | Kovalčíková Eva | AOP7852 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 77:52 | + 18:22 |
19. | Good Ludmila | SBR8050 | C | Sportovní klub orientačního běhu Bruntál | 77:54 | + 18:24 |
20. | Němečková Věra | PLU7777 | C | TJ SOKOL Plumlov | 78:13 | + 18:43 |
21. | Karásková Marcela | ZPV6970 | C | Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. | 78:46 | + 19:16 |
22. | Siatková Silvie | ZLH7451 | C | TJ Zlaté Hory | 84:52 | + 25:22 |
23. | Marková Eva | STE7550 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 91:08 | + 31:38 |
24. | Rozsívalová Helena | KSU7070 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 93:45 | + 34:15 |
25. | Smolíková Kateřina | KSU7793 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 100:36 | + 41:06 |
26. | Benešová Petra | KON7575 | C | Klub orientačního běhu Konice | 103:42 | + 44:12 |
27. | Vránová Helena | UOL7652 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 105:31 | + 46:01 |
28. | Urbanová Edita | STE7454 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 111:52 | + 52:22 |
29. | Smékalová Jana | UOL7850 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 155:43 | + 96:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jarošová Petra | ZPV6666 | C | Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. | 49:47 | |
2. | Vidmuchová Martina | PLU7171 | C | TJ SOKOL Plumlov | 49:50 | + 0:03 |
3. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 50:44 | + 0:57 |
4. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | Klub orientačního běhu Konice | 54:59 | + 5:12 |
5. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk, z.s. | 59:09 | + 9:22 |
6. | Dittrichová Lenka | KON6285 | C | Klub orientačního běhu Konice | 63:51 | + 14:04 |
7. | Neumannová Kamila | STE6751 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 64:02 | + 14:15 |
8. | Smičková Eva | KON5887 | C | Klub orientačního běhu Konice | 69:45 | + 19:58 |
9. | Ženčáková Marie | 47C6850 | C | ASPV OA Šumperk | 71:03 | + 21:16 |
10. | Sedláčková Hana | KON5481 | C | Klub orientačního běhu Konice | 78:48 | + 29:01 |
11. | Šimková Hana | UOL6653 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 82:34 | + 32:47 |
12. | Felklová Jarmila | 47C6050 | C | ASPV OA Šumperk | 86:02 | + 36:15 |
13. | Novotná Jitka | ZLH7050 | C | TJ Zlaté Hory | 86:25 | + 36:38 |
14. | Kotrlová Gita | UOL6953 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 92:57 | + 43:10 |
15. | Pšenčíková Eva | KSU6950 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 94:41 | + 44:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíková Jaroslava | UOL5858 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 52:49 | |
2. | Vaňáková Milada | OOL6251 | C | SK Haná orienteering | 62:50 | + 10:01 |
3. | Hrubanová Věra | UOL5953 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 63:06 | + 10:17 |
4. | Štáblová Jitka | HSU5350 | C | Horizont klub Šumperk | 66:21 | + 13:32 |
5. | Novotná Ludmila | ZLH4850 | C | TJ Zlaté Hory | 73:59 | + 21:10 |
6. | Kupcová Věroslava | HSU4850 | C | Horizont klub Šumperk | 74:01 | + 21:12 |
7. | Künstlerová Milada | UOL5651 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 78:37 | + 25:48 |
8. | Řezníková Renáta | AOP5451 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 95:18 | + 42:29 |
Čadilová Alena | HSU5050 | C | Horizont klub Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Světnický Antonín | STE0800 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 18:16 | |
2. | Šneider Kvido | ASU0749 | C | Magnus Orienteering z.s. | 20:50 | + 2:34 |
3. | Navrátil Pavel | ASU0747 | C | Magnus Orienteering z.s. | 22:07 | + 3:51 |
4. | Holas Štěpán | AOP0900 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 23:18 | + 5:02 |
5. | Gallo Ondřej | AOP0802 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 23:52 | + 5:36 |
6. | Kovalčík Petr | AOP0901 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 24:41 | + 6:25 |
7. | Cetl Jan | AOP0902 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 32:38 | + 14:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černoch Martin | PLU0500 | B | TJ SOKOL Plumlov | 26:56 | |
2. | Otruba František | PLU0501 | B | TJ SOKOL Plumlov | 30:09 | + 3:13 |
3. | Antonowicz Jan | STE0503 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 30:58 | + 4:02 |
4. | Štábl Patrik | KSU0606 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 31:13 | + 4:17 |
5. | Strýček Jan | ADA0503 | B | Spartak Adamov, z. s. | 31:50 | + 4:54 |
6. | Vodička Igor | UOL0502 | B | Spolek orientačních běžců Olomouc | 38:24 | + 11:28 |
7. | Šána Robert | KSU0616 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 41:52 | + 14:56 |
8. | Borunský Matěj | AOP0600 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 46:05 | + 19:09 |
9. | Jordán Alexandr | KSU0626 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 47:57 | + 21:01 |
10. | Štorek Jan | JPV0505 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 48:30 | + 21:34 |
11. | Opravil Vojtěch | KSU0515 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 48:42 | + 21:46 |
12. | Petřivalský Arnau | OOL0501 | C | SK Haná orienteering | 64:29 | + 37:33 |
13. | Poláček Tomáš | JPV0520 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 66:41 | + 39:45 |
14. | Bláha Adam | KSU0525 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 68:01 | + 41:05 |
15. | Karásek Antonín | PLU0503 | C | TJ SOKOL Plumlov | 72:00 | + 45:04 |
16. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 80:03 | + 53:07 |
17. | Maťátko Václav | STE0500 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 97:44 | + 70:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stryk Štěpán | KSU0306 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 35:21 | |
2. | Štábl Adam | KSU0401 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 38:56 | + 3:35 |
3. | Beneš Jindřich | KON0404 | B | Klub orientačního běhu Konice | 42:23 | + 7:02 |
4. | Minx Oliver | JPV0303 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 47:37 | + 12:16 |
5. | Šperlich Jan | KSU0403 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 55:13 | + 19:52 |
6. | Štoudek Martin | ASU0448 | B | Magnus Orienteering z.s. | 55:51 | + 20:30 |
7. | Patterman Prokop | KSU0333 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 58:02 | + 22:41 |
8. | Novotný Erik | ZLH0301 | B | TJ Zlaté Hory | 63:48 | + 28:27 |
9. | Tomášek Adam | CEL0400 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 64:48 | + 29:27 |
10. | Slezák Aleš | JPV0304 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 66:22 | + 31:01 |
11. | Náhončík Jakub | UOL0400 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 67:24 | + 32:03 |
12. | Hošťálek Ondřej | ZPV0300 | C | Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. | 68:43 | + 33:22 |
13. | Polášek Vít | KSU0402 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 70:54 | + 35:33 |
14. | Novák Rostislav | PLU0300 | C | TJ SOKOL Plumlov | 79:47 | + 44:26 |
Čecháček Adam | UOL0402 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Světnický František | STE0204 | A | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 44:28 | |
2. | Lukašák Šimon | STE0202 | A | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 52:40 | + 8:12 |
3. | Olszewski Bartlomiej | STE0209 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 58:27 | + 13:59 |
4. | Dostál František | UOL0201 | B | Spolek orientačních běžců Olomouc | 61:20 | + 16:52 |
5. | Hecl František | KSU0201 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 62:17 | + 17:49 |
6. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | B | SK Severka Šumperk, z.s. | 67:41 | + 23:13 |
7. | Šimek Štěpán | UOL0104 | B | Spolek orientačních běžců Olomouc | 70:06 | + 25:38 |
8. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | C | Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. | 71:02 | + 26:34 |
9. | Babišta Antonín | KSU0111 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 71:31 | + 27:03 |
10. | Krč Matěj | KSU0101 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 73:58 | + 29:30 |
11. | Chovanec Jan | UOL0200 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 78:40 | + 34:12 |
12. | Štorek David | JPV0202 | B | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 80:46 | + 36:18 |
13. | Neumann David | STE0101 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 81:29 | + 37:01 |
14. | Tomášek Ondřej | CEL0100 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 87:36 | + 43:08 |
15. | Jedzok Vojtěch | UOL0202 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 88:58 | + 44:30 |
16. | Chmelář Jan | 37C0100 | C | Bez registrace | 101:29 | + 57:01 |
17. | Holusek Jiří | JPV0123 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 104:46 | + 60:18 |
18. | Petřivalský Bernat | OOL0203 | C | SK Haná orienteering | 115:42 | + 71:14 |
Hájek Tomáš | STE0200 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Müller Jonáš | KSU9906 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 53:39 | |
2. | Matoušek Matěj | KSU0005 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 55:41 | + 2:02 |
3. | Šrámek Ondřej | KSU9909 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 62:03 | + 8:24 |
4. | Beneš Miroslav | KON9915 | B | Klub orientačního běhu Konice | 71:02 | + 17:23 |
5. | Karásek Adam | ZPV0001 | B | Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. | 72:26 | + 18:47 |
6. | Grulich Ondřej | KSU0049 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 74:02 | + 20:23 |
7. | Vostál Dominik | UOL9901 | B | Spolek orientačních běžců Olomouc | 75:05 | + 21:26 |
8. | Kaprál Jan | SSU0000 | B | SK Severka Šumperk, z.s. | 75:39 | + 22:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poklop Martin | SSU8802 | E | SK Severka Šumperk, z.s. | 63:03 | 9019 | |
2. | Král Václav | SSU8243 | C | SK Severka Šumperk, z.s. | 71:33 | + 8:30 | 7996 |
3. | Henek Vladan | VBM8002 | C | Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. | 72:23 | + 9:20 | 7896 |
4. | Jirka Mikuláš | STE0000 | A | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 73:58 | + 10:55 | 7706 |
5. | Horčička Vít | STE9919 | A | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 75:44 | + 12:41 | 7493 |
6. | Petřivalský Marek | STE6907 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 76:15 | + 13:12 | 7431 |
7. | Chaloupka Josef | UOL9801 | A | Spolek orientačních běžců Olomouc | 76:25 | + 13:22 | 7411 |
8. | Hadač Filip | AOP9301 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 78:33 | + 15:30 | 7154 |
9. | Matyšek Radoslav | PLU8007 | C | TJ SOKOL Plumlov | 78:46 | + 15:43 | 7128 |
10. | Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 79:27 | + 16:24 | 7046 |
11. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 79:48 | + 16:45 | 7003 |
12. | Doležel Ondřej | STE9202 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 80:49 | + 17:46 | 6881 |
13. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 82:52 | + 19:49 | 6634 |
14. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 82:59 | + 19:56 | 6620 |
15. | Klech Richard | VRB7201 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 83:02 | + 19:59 | 6614 |
16. | Sklenář Martin | AOP9501 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 83:20 | + 20:17 | 6578 |
17. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 84:38 | + 21:35 | 6422 |
18. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 84:57 | + 21:54 | 6384 |
19. | Kopecký David | UOL7800 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 85:50 | + 22:47 | 6277 |
20. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 86:21 | + 23:18 | 6215 |
21. | Binar Robert | OOL7501 | C | SK Haná orienteering | 88:43 | + 25:40 | 5930 |
22. | Zdráhal Tomáš | OOL8801 | C | SK Haná orienteering | 89:57 | + 26:54 | 5782 |
23. | Kala Matěj | OOL8901 | C | SK Haná orienteering | 91:47 | + 28:44 | 5561 |
24. | Rozsíval Alois | KSU9142 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 96:04 | + 33:01 | 5046 |
25. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | TJ Zlaté Hory | 97:37 | + 34:34 | 4859 |
26. | Hrazdil Roman | RAD7400 | C | Tělovýchovná jednota Sokol Radslavice | 99:47 | + 36:44 | |
27. | Vašíček Michal | ABM8908 | C | KOB Moira Brno | 104:42 | + 41:39 | 4007 |
28. | Procházka Jiří | ADA7512 | C | Spartak Adamov, z. s. | 106:12 | + 43:09 | 3826 |
29. | Karásek Michal | ZPV7900 | C | Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. | 127:24 | + 64:21 | 1274 |
30. | Tomášek Tomáš | STE8000 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 132:33 | + 69:30 | 655 |
31. | Mazanec Jakub | UOL9800 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 184:10 | + 121:07 | 0 |
Rohan Tomáš | ASU9009 | C | Magnus Orienteering z.s. | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanský Filip | ASU9243 | C | Magnus Orienteering z.s. | 50:23 | 0 | |
2. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | C | OK Sparta Praha | 57:21 | + 6:58 | 0 |
3. | Mikuš Oldřich | PTE8204 | C | TJ Sokol Ptení | 59:50 | + 9:27 | 0 |
4. | Minařík Luboš | TBM5711 | C | TJ TESLA BRNO z.s. | 63:17 | + 12:54 | 0 |
5. | Kolář Ruda | 66C8900 | C | Amatéři | 69:48 | + 19:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horký Jan | UOL7100 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 57:36 | |
2. | Matoušek Jiří | STE7504 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 59:46 | + 2:10 |
3. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 61:43 | + 4:07 |
4. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering z.s. | 62:19 | + 4:43 |
5. | Borunský Tomáš | AOP7402 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 64:36 | + 7:00 |
6. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 65:04 | + 7:28 |
7. | Hecl Miloš | KSU7601 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 65:41 | + 8:05 |
8. | Matoušek Milan | KSU6701 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 66:56 | + 9:20 |
9. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | Klub orientačního běhu Konice | 68:13 | + 10:37 |
10. | Patterman Pavel | KSU7337 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 68:45 | + 11:09 |
11. | Šimek Roman | UOL6503 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 70:11 | + 12:35 |
12. | Smolka Martin | STE7100 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 71:52 | + 14:16 |
13. | Bubela Tomáš | ASU8101 | C | Magnus Orienteering z.s. | 72:35 | + 14:59 |
14. | Smékal David | UOL7503 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 73:55 | + 16:19 |
15. | Procházka Josef | KON7219 | C | Klub orientačního běhu Konice | 75:39 | + 18:03 |
16. | Huňka Karel | KON6919 | C | Klub orientačního běhu Konice | 78:02 | + 20:26 |
17. | Ženčák Jaroslav | 47C6100 | C | ASPV OA Šumperk | 80:09 | + 22:33 |
18. | Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 81:58 | + 24:22 |
19. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. | 85:38 | + 28:02 |
20. | Martinek Pavel | PTE7700 | C | TJ Sokol Ptení | 86:50 | + 29:14 |
21. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 87:32 | + 29:56 |
22. | Michalík Petr | XBM7117 | C | PELLS MTBO TEAM | 91:12 | + 33:36 |
23. | Navrátil Martin | ASU7449 | C | Magnus Orienteering z.s. | 93:41 | + 36:05 |
24. | Jurenka Pavel | JPV8101 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 97:22 | + 39:46 |
25. | Chmelář Jan | JPV7501 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 100:11 | + 42:35 |
26. | Pastrnek Pavel | 4EX7600 | C | SKIVELO Olomouc | 103:46 | + 46:10 |
27. | Good Martin | SBR7800 | C | Sportovní klub orientačního běhu Bruntál | 123:24 | + 65:48 |
28. | Kopecký Ivo | JPV7505 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 124:20 | + 66:44 |
29. | Vrána Jan | UOL7300 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 127:10 | + 69:34 |
Hubáček Martin | CEL7015 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | DISK | ||
Greschner Luboš | ASU7848 | C | Magnus Orienteering z.s. | DISK | ||
Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk, z.s. | DISK | ||
Janků Marek | STE7102 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | DISK | ||
Gallo Marek | AOP7602 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 52:58 | |
2. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | C | Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. | 60:17 | + 7:19 |
3. | Neumann Jaroslav | STE5902 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 60:49 | + 7:51 |
4. | Tomášek Jiří | CEL6426 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 64:46 | + 11:48 |
5. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 65:03 | + 12:05 |
6. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | Sportovní klub orientačního běhu Bruntál | 65:41 | + 12:43 |
6. | Kolář Rudolf | SBR6300 | C | Sportovní klub orientačního běhu Bruntál | 65:41 | + 12:43 |
8. | Jordanov Nikolaj | VBM6501 | C | Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. | 69:40 | + 16:42 |
9. | Kubeš Jaromír | PLU6219 | C | TJ SOKOL Plumlov | 70:22 | + 17:24 |
10. | Kotrle Miroslav | UOL7005 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 71:29 | + 18:31 |
11. | Hirš Libor | VBM6000 | C | Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. | 71:35 | + 18:37 |
12. | Antonowicz Jerzy | 28P6800 | C | UNTS Warszawa | 72:10 | + 19:12 |
13. | Janů Zdeněk | KSU5749 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 73:11 | + 20:13 |
13. | Navrátil Antonín | UOL5301 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 73:11 | + 20:13 |
15. | Zítka Jiří | SBR6201 | C | Sportovní klub orientačního běhu Bruntál | 73:33 | + 20:35 |
16. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | Sportovní klub orientačního běhu Bruntál | 73:57 | + 20:59 |
17. | Pulec Pavel | VBM6201 | C | Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. | 74:10 | + 21:12 |
18. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | C | Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. | 74:55 | + 21:57 |
19. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | Sportovní klub orientačního běhu Bruntál | 76:52 | + 23:54 |
20. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | C | TJ Sokol Ptení | 78:01 | + 25:03 |
21. | Světnický Alexandr | OOL6300 | C | SK Haná orienteering | 78:09 | + 25:11 |
22. | Macek Karel | ASU7102 | C | Magnus Orienteering z.s. | 81:20 | + 28:22 |
23. | Hlava Miroslav | KON6515 | C | Klub orientačního běhu Konice | 85:13 | + 32:15 |
24. | Strýček Jiří | ADA6701 | C | Spartak Adamov, z. s. | 85:44 | + 32:46 |
25. | Květoň Vladimír | KSU6800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 89:17 | + 36:19 |
26. | Volf Karel | PTE6625 | C | TJ Sokol Ptení | 96:32 | + 43:34 |
27. | Poláček Luboš | JPV7214 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 101:14 | + 48:16 |
28. | Raclavský Vladislav | UOL6600 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 101:19 | + 48:21 |
Vlach Josef | KON6431 | C | Klub orientačního běhu Konice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirka Jiří | ZPV5501 | C | Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. | 57:30 | |
2. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 61:13 | + 3:43 |
3. | Komínek Jaroslav | KON5713 | C | Klub orientačního běhu Konice | 62:30 | + 5:00 |
4. | Robotka Libor | PBM5303 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 65:03 | + 7:33 |
5. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | Klub orientačního běhu Konice | 68:33 | + 11:03 |
6. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 70:40 | + 13:10 |
7. | Bednář Jan | UOL5402 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 79:14 | + 21:44 |
8. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | C | Beta Ursus Orienteering, z.s. | 80:39 | + 23:09 |
9. | Felkl Luděk | 47C6000 | C | ASPV OA Šumperk | 83:33 | + 26:03 |
10. | Janošík Antonín | UOL5201 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 92:32 | + 35:02 |
11. | Janošík Zdeněk | UOL5600 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 100:08 | + 42:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | TJ Zlaté Hory | 44:13 | |
2. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | Sportovní klub orientačního běhu Bruntál | 47:14 | + 3:01 |
3. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | C | TJ Zlaté Hory | 53:32 | + 9:19 |
4. | Huňka Jiří | NNN4801 | C | Neregistrovaní (NNN) | 54:13 | + 10:00 |
5. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk, z.s. | 55:59 | + 11:46 |
6. | Horký Jan | UOL4600 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 57:08 | + 12:55 |
7. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 59:28 | + 15:15 |
8. | Smolka Miloslav | OOL4901 | C | SK Haná orienteering | 61:57 | + 17:44 |
9. | Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 65:05 | + 20:52 |
10. | Blažek Václav | SBR4701 | C | Sportovní klub orientačního běhu Bruntál | 74:28 | + 30:15 |
11. | Gottfried Jan | UOL4602 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 93:40 | + 49:27 |
12. | Čermák Miloslav | STE4101 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 105:44 | + 61:31 |
Sedlář Vladimír | AOP4201 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mikuš Matěj | PTE0808 | C | TJ Sokol Ptení | 14:01 | |
2. | Petřivalský Nil | OOL0800 | C | SK Haná orienteering | 14:14 | + 0:13 |
3. | Soldánová Pavlína | PLU0999 | C | TJ SOKOL Plumlov | 18:57 | + 4:56 |
4. | Pachmannová Iva | AOP0852 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 19:29 | + 5:28 |
5. | Strýčková Barbora | ADA0852 | C | Spartak Adamov, z. s. | 21:13 | + 7:12 |
6. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | C | Klub orientačního běhu Konice | 23:41 | + 9:40 |
7. | Otrubová Karolína | PLU0888 | C | TJ SOKOL Plumlov | 24:47 | + 10:46 |
8. | Tomanková Alice | KSU0959 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 27:19 | + 13:18 |
9. | Borunská Alžběta | AOP0950 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 29:59 | + 15:58 |
10. | Reichlová Lucie | KSU0850 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 31:07 | + 17:06 |
11. | Příhodová Veronika | PTE0750 | C | TJ Sokol Ptení | 38:16 | + 24:15 |
12. | Reichlová Pavla | KSU0888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 38:58 | + 24:57 |
Šaňák Hynek | UOL0901 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holá Veronika | SBR1050 | C | Sportovní klub orientačního běhu Bruntál | 15:32 | |
2. | Holý Štěpán | SBR0802 | C | Sportovní klub orientačního běhu Bruntál | 16:07 | + 0:35 |
3. | Zobaník Tomáš | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 16:38 | + 1:06 |
4. | Hájková Michaela | KON0787 | C | Klub orientačního běhu Konice | 16:40 | + 1:08 |
5. | Benešová Anežka | KON0757 | C | Klub orientačního běhu Konice | 16:48 | + 1:16 |
6. | Paulíčková Tereza | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 17:54 | + 2:22 |
7. | Jandová Tereza | SBR | C | Sportovní klub orientačního běhu Bruntál | 18:23 | + 2:51 |
8. | Procházka Ferdinand | ADA1001 | C | Spartak Adamov, z. s. | 18:35 | + 3:03 |
9. | Huňka Lukáš | RAD | C | Tělovýchovná jednota Sokol Radslavice | 20:00 | + 4:28 |
10. | Mikoška Jan | STE | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 20:31 | + 4:59 |
11. | Beneš Jan | KON0909 | C | Klub orientačního běhu Konice | 20:44 | + 5:12 |
12. | Rozsíval Martin | KON1022 | C | Klub orientačního běhu Konice | 21:49 | + 6:17 |
13. | Štábl Vít | KSU1100 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 23:41 | + 8:09 |
14. | Čeřovský Filip | KON1010 | C | Klub orientačního běhu Konice | 23:59 | + 8:27 |
15. | Matoušek Jan | STE0909 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 24:00 | + 8:28 |
16. | Marek Martin | STE1100 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 24:34 | + 9:02 |
17. | Lavrenčík Filip | 3SX1500 | C | ZŠ Těšetice | 26:19 | + 10:47 |
18. | Kubeš David | PLU0800 | C | TJ SOKOL Plumlov | 26:40 | + 11:08 |
19. | Janků Michala | STE1150 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 26:48 | + 11:16 |
20. | Chmelář Filip | JPV0900 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 26:55 | + 11:23 |
21. | Otrubová Veronika | PLU | C | TJ SOKOL Plumlov | 28:16 | + 12:44 |
22. | Bartoňková Sára | 3SX0650 | C | ZŠ Těšetice | 28:18 | + 12:46 |
23. | Sojková Monika | 3SX0651 | C | ZŠ Těšetice | 28:35 | + 13:03 |
24. | Vittorio Martin | 3SX | C | ZŠ Těšetice | 28:49 | + 13:17 |
25. | Pechová Lucie | 3SX0752 | C | ZŠ Těšetice | 28:50 | + 13:18 |
26. | Navrátil Adam | 3SX0601 | C | ZŠ Těšetice | 29:14 | + 13:42 |
27. | Huňková Gabriela | RAD | C | Tělovýchovná jednota Sokol Radslavice | 29:58 | + 14:26 |
28. | Kopecký Jan | JPV | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 31:03 | + 15:31 |
29. | Kopecká Tereza | UOL1050 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 32:29 | + 16:57 |
30. | Hýblová Eliška | JPV | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 32:41 | + 17:09 |
31. | Dubánková Ella | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 34:41 | + 19:09 |
32. | Jungmannová Sofie | PTE0757 | C | TJ Sokol Ptení | 34:56 | + 19:24 |
33. | Vavrdová Karolína | PTE0880 | C | TJ Sokol Ptení | 34:57 | + 19:25 |
33. | Vrbová Marie | PTE0850 | C | TJ Sokol Ptení | 34:57 | + 19:25 |
35. | Ebnerová Alena | KON1171 | C | Klub orientačního běhu Konice | 35:38 | + 20:06 |
36. | Bezděk David | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 37:54 | + 22:22 |
37. | Staroštík Jakub | UOL1000 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 38:03 | + 22:31 |
38. | Staroštíková ELiška | UOL1355 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 38:04 | + 22:32 |
39. | Bezděk Adam | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 38:25 | + 22:53 |
40. | Halas Václav | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 38:59 | + 23:27 |
41. | Burdová Hana | STE0852 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 40:30 | + 24:58 |
42. | Vorlová Bohdana | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 41:08 | + 25:36 |
43. | Svoboda Ondřej | NN112 | C | Svobodovi | 42:58 | + 27:26 |
44. | Binar Vít | STE | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 50:33 | + 35:01 |
45. | Hodačová Valérie | JPV | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 53:05 | + 37:33 |
46. | Matyšková Stela | PLU1150 | C | TJ SOKOL Plumlov | 74:31 | + 58:59 |
Bednář Richard | UOL | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 29:39 | |
2. | Honkyš Jan | JPV9912 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 32:40 | + 3:01 |
3. | Čecháčková Šárka | UOL7350 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 34:17 | + 4:38 |
4. | Doseděl Štěpán | STE0206 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 36:16 | + 6:37 |
5. | Havelka Jan | KON0222 | C | Klub orientačního běhu Konice | 36:36 | + 6:57 |
6. | Mikoška Eman | STE | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 36:51 | + 7:12 |
7. | Doseděl Emil | STE6100 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 38:50 | + 9:11 |
8. | Chamraďa Natali | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 39:52 | + 10:13 |
9. | Doubravová Blanka | ASU7499 | C | Magnus Orienteering z.s. | 40:07 | + 10:28 |
10. | Polášková Jana | KSU7171 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 40:08 | + 10:29 |
11. | Mikšíková Kateřina | PTE7375 | C | TJ Sokol Ptení | 40:54 | + 11:15 |
12. | Handlová Andrea | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 41:29 | + 11:50 |
13. | Zobaník Radek | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 42:05 | + 12:26 |
14. | Pavel Dráč | 8VX7200 | C | Klub | 43:33 | + 13:54 |
15. | Zobaník Michal | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 43:51 | + 14:12 |
16. | Halabrín Petr | PLU0100 | C | TJ SOKOL Plumlov | 44:15 | + 14:36 |
17. | Dittrich Roman | KON | C | Klub orientačního běhu Konice | 44:28 | + 14:49 |
18. | Navrátilová Helena | ASU7799 | C | Magnus Orienteering z.s. | 45:11 | + 15:32 |
19. | Velev Nikolaj | 3SX0000 | C | ZŠ Těšetice | 45:23 | + 15:44 |
20. | Rozsívalová Petra | KON8063 | C | Klub orientačního běhu Konice | 46:07 | + 16:28 |
21. | Ratiborská Veronika | JPV8077 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 48:15 | + 18:36 |
22. | Lubrichová Eva | STE7556 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 52:56 | + 23:17 |
23. | Roubalík Radovan | 3SX6400 | C | ZŠ Těšetice | 55:25 | + 25:46 |
24. | Klapková Jarmila | PTE | C | TJ Sokol Ptení | 56:20 | + 26:41 |
25. | Šaňák Daniel | UOL7601 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 58:35 | + 28:56 |
26. | Smolková Dagmar | STE6451 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 59:38 | + 29:59 |
27. | Čecháček Petr | UOL6800 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 59:47 | + 30:08 |
28. | Heclová Jana | KSU7550 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 61:04 | + 31:25 |
29. | Lavrenčík Petr | 3SX | C | ZŠ Těšetice | 61:48 | + 32:09 |
30. | Macek Vojtěch | ASU0748 | C | Magnus Orienteering z.s. | 68:38 | + 38:59 |
31. | Christodoulou Iva | ASU7599 | C | Magnus Orienteering z.s. | 68:42 | + 39:03 |
32. | Skoumalová Marie | KON4589 | C | Klub orientačního běhu Konice | 70:57 | + 41:18 |
33. | Cetl Vladimír | AOP6602 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 72:26 | + 42:47 |
34. | Cetlová Helena | AOP7550 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 72:55 | + 43:16 |
35. | Košůtková Tereza | 3SX0150 | C | ZŠ Těšetice | 72:58 | + 43:19 |
36. | Žák Ladislav | ZLH | C | TJ Zlaté Hory | 80:46 | + 51:07 |
37. | Pavelka Martin | KSU7503 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 80:47 | + 51:08 |
38. | Přikrylová Jitka | JPV7979 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 106:27 | + 76:48 |
39. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 116:39 | + 87:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otruba Karel | PLU7917 | C | TJ SOKOL Plumlov | 41:58 | |
2. | Seitler Milan | ASU9148 | C | Magnus Orienteering z.s. | 47:01 | + 5:03 |
3. | Chabiera Tomasz | 28P7600 | C | UNTS Warszawa | 59:09 | + 17:11 |
4. | Dušek Václav | PTE7619 | C | TJ Sokol Ptení | 62:07 | + 20:09 |
5. | Přikryl Jiří | JPV7404 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 64:28 | + 22:30 |
6. | Vodička Jan | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 65:50 | + 23:52 |
7. | Buiová Andrea | KSU9090 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 72:01 | + 30:03 |
8. | Videcký Jan | KSU7504 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 74:27 | + 32:29 |
9. | Jadviščok Ladislav | UOL7700 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 88:38 | + 46:40 |
10. | Horčičková Linda | UOL8650 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 150:50 | + 108:52 |