Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
25.03.2017
Místo konání:
Veská
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
Veská 1:10000
Ředitel závodu:
Haas Karel - R2
Hlavní rozhodčí:
Klimplová Zuzana - R2
Stavitel tratí:
Fukátko Jan - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
D10N
1.90 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Markéta VRL0852 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:54
2. Nožičková Lea LPU0753 C OK Lokomotiva Pardubice 20:09 + 0:15
3. Macháčková Tereza LPU0951 C OK Lokomotiva Pardubice 23:07 + 3:13
4. Kutlvašrová Pavla VRL0951 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:29 + 3:35
5. Málková Michaela PHK0853 C OK 99 Hradec Králové 23:54 + 4:00
6. Trlidová Anika LPU0855 C OK Lokomotiva Pardubice 24:06 + 4:12
7. Čapková Markéta PHK0850 C OK 99 Hradec Králové 24:35 + 4:41
8. Trlidová Adriana LPU0856 C OK Lokomotiva Pardubice 25:40 + 5:46
9. Čivrná Eliška VRL0851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:14 + 6:20
10. Hanlová Kristýna SRK0752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:38 + 6:44
11. Valentová Kateřina LPU0852 C OK Lokomotiva Pardubice 27:14 + 7:20
12. Zitková Veronika LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice 27:56 + 8:02
13. Hančová Karolína VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:19 + 8:25
14. Kunartová Dominika PHK0888 C OK 99 Hradec Králové 28:56 + 9:02
15. Vltavská Eliška SJC0850 C Sportcentrum Jičín 29:30 + 9:36
16. Šnokhousová Johanka SJC0851 C Sportcentrum Jičín 29:48 + 9:54
17. Stavrinou Kristýna SRK0751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:37 + 12:43
18. Havrdová Selina SJC0950 C Sportcentrum Jičín 45:57 + 26:03
D10C
2.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podlešáková Monika PHK0752 C OK 99 Hradec Králové 20:04
2. Bartalošová Anežka PGP0853 C SK Praga 21:30 + 1:26
3. Netuková Anežka SHK0750 C OK Slavia Hradec Králové 21:43 + 1:39
4. Švíglerová Kateřina LPU0752 C OK Lokomotiva Pardubice 22:06 + 2:02
5. Novotná Vendula PHK0777 C OK 99 Hradec Králové 22:18 + 2:14
6. Pipková Karolína LPU0756 C OK Lokomotiva Pardubice 22:23 + 2:19
7. Chrástová Barbora STH0851 C SK Studenec 23:48 + 3:44
8. Havrdová Sheila SJC0750 C Sportcentrum Jičín 24:09 + 4:05
9. Růžková Markéta LPU0758 C OK Lokomotiva Pardubice 27:05 + 7:01
10. Chlupáčová Anežka ZAM0751 C OB T.J. Sokol Žamberk 27:19 + 7:15
11. Votočková Amélie JIL0750 C OK Jilemnice 27:36 + 7:32
12. Pešanová Emma LTU0850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:19 + 10:15
13. Zitková Andrea LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice 31:21 + 11:17
14. Bulušková Barbora STH0750 C SK Studenec 31:23 + 11:19
15. Malá Anežka JIL0751 C OK Jilemnice 32:49 + 12:45
16. Tichá Alexandra LPU0757 C OK Lokomotiva Pardubice 34:06 + 14:02
17. Janatová Violka DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 78:21 + 58:17
D12C
3.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 B OK 99 Hradec Králové 21:40
2. Štefanová Markéta STH0550 B SK Studenec 25:38 + 3:58
3. Výchová Veronika KOR0550 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 27:05 + 5:25
4. Morávková Zuzana SRK0551 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:21 + 6:41
5. Doudová Alžběta PHK0554 C OK 99 Hradec Králové 29:10 + 7:30
6. Neumannová Alžběta PHK0650 B OK 99 Hradec Králové 29:20 + 7:40
7. Chrástová Magdaléna STH0551 B SK Studenec 30:15 + 8:35
8. Cejpková Karolína SRK0552 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:27 + 9:47
9. Matěásková Šárka JIL0551 B OK Jilemnice 32:23 + 10:43
10. Trlidová Agáta LPU0554 B OK Lokomotiva Pardubice 32:39 + 10:59
11. Kay Nathalie LPU0559 C OK Lokomotiva Pardubice 32:48 + 11:08
12. Pitrmucová Lucie JIL0651 C OK Jilemnice 32:50 + 11:10
13. Haasová Klára LPU0655 C OK Lokomotiva Pardubice 33:30 + 11:50
14. Vošahlíková Ema LPU0663 C OK Lokomotiva Pardubice 33:47 + 12:07
15. Holubářová Viktorie KUO0599 B KOB Ústí nad Orlicí 34:32 + 12:52
16. Tomášová Anna SRK0554 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:27 + 13:47
17. Kadaníková Tereza LPU0552 C OK Lokomotiva Pardubice 35:41 + 14:01
18. Kopecká Martina PHK0555 C OK 99 Hradec Králové 38:00 + 16:20
19. Hammová Linda KOR0650 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:16 + 17:36
20. Cachová Mirka LPU0555 C OK Lokomotiva Pardubice 39:33 + 17:53
21. Kejvalová Radka SJC0552 C Sportcentrum Jičín 39:43 + 18:03
22. Dvořáková Kateřina LPU0656 C OK Lokomotiva Pardubice 40:26 + 18:46
23. Petrásová Michaela LPU0680 C OK Lokomotiva Pardubice 41:22 + 19:42
24. Holcová Nikola LPU0660 C OK Lokomotiva Pardubice 43:56 + 22:16
25. Malínská Nela SJC0650 C Sportcentrum Jičín 45:40 + 24:00
26. Gurinová Gabriela SJC0557 C Sportcentrum Jičín 46:22 + 24:42
27. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 C OK 99 Hradec Králové 49:50 + 28:10
28. Pešanová Valerie LTU0650 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:48 + 37:08
D12D
2.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Moskvová Agáta ZLH0550 C OOB TJ Zlaté Hory 24:05
2. Smisitelová Elena KOR0551 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 25:13 + 1:08
3. Zurynková Jana PHK0553 C OK 99 Hradec Králové 25:38 + 1:33
4. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 C OOB Vamberk 29:37 + 5:32
5. Kopecká Anna JIL0552 C OK Jilemnice 32:49 + 8:44
6. Mikysková Adéla VAM0550 C OOB Vamberk 33:02 + 8:57
7. Zurynková Ema PHK0655 C OK 99 Hradec Králové 35:30 + 11:25
8. Dvořáková Anežka LPU0556 C OK Lokomotiva Pardubice 35:47 + 11:42
9. Rybínová Vendula KOR0651 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 40:34 + 16:29
10. Hájková Marie VRL0651 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:14 + 21:09
11. Kuhnová Alžběta LPU0652 C OK Lokomotiva Pardubice 57:07 + 33:02
12. Hanlová Nikola SRK0553 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:52 + 35:47
13. Hylmarová Zuzana ZAM0553 C OB T.J. Sokol Žamberk 72:00 + 47:55
14. Macková Nela LPU0661 C OK Lokomotiva Pardubice 92:38 + 68:33
D14C
3.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna JIL0352 A OK Jilemnice 24:39
2. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 25:18 + 0:39
3. Fejfarová Tereza LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice 26:39 + 2:00
4. Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 27:29 + 2:50
5. Vávrová Vanda HOR0350 B TJ Jiskra Hořice 28:12 + 3:33
6. Chvátilová Johana PHK0450 B OK 99 Hradec Králové 29:42 + 5:03
7. Pilná Natálie VRL0351 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:14 + 5:35
8. Pušová Bára LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice 30:56 + 6:17
9. Hrnčířová Ivana STH0351 B SK Studenec 31:47 + 7:08
10. Horáková Veronika PHK0353 B OK 99 Hradec Králové 32:33 + 7:54
11. Čapková Anna PHK0451 B OK 99 Hradec Králové 32:51 + 8:12
12. Knobová Agáta VRL0453 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:24 + 8:45
13. Hanušová Kateřina VRL0455 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:26 + 9:47
14. Vodičková Johana LPU0354 C OK Lokomotiva Pardubice 34:36 + 9:57
15. Petrásová Hana LPU0380 B OK Lokomotiva Pardubice 34:53 + 10:14
16. Suchá Simona SHK0351 B OK Slavia Hradec Králové 37:30 + 12:51
17. Gottsteinová Ema JIL0451 B OK Jilemnice 37:48 + 13:09
18. Hošková Kateřina LTU0451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:59 + 13:20
19. Matoušová Gabriela VRL0352 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:24 + 14:45
20. Kuříková Zuzana JIL0353 C OK Jilemnice 39:26 + 14:47
21. Suková Majka LTU C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:22 + 15:43
22. Licková Štěpánka LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:32 + 15:53
23. Kroniková Sylvie SHK0450 B OK Slavia Hradec Králové 40:35 + 15:56
24. Brožková Tereza KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí 42:10 + 17:31
25. Kynčlová Jiřina JIL0354 C OK Jilemnice 42:47 + 18:08
26. Kološová Veronika LPU0351 C OK Lokomotiva Pardubice 44:17 + 19:38
27. Messnerová Lucie VRL0456 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:19 + 19:40
28. Junková Anna LTU0453 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:29 + 19:50
29. Houžvičková Nikola SHK0354 C OK Slavia Hradec Králové 44:37 + 19:58
30. Růžičková Eliška SJC0452 C Sportcentrum Jičín 47:32 + 22:53
31. Suková Tereza VRL0454 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:30 + 23:51
32. Kosinová Kristýna SJC0453 B Sportcentrum Jičín 50:31 + 25:52
33. Pinke Veronika LPU0361 C OK Lokomotiva Pardubice 52:49 + 28:10
34. Stohanzlová Kristýna LPU0356 C OK Lokomotiva Pardubice 56:11 + 31:32
D14D
3.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zamouřilová Anežka PHK0354 C OK 99 Hradec Králové 33:55
2. Šodorová Katarína 23X0451 C XX 37:18 + 3:23
3. Vrábelová Hana PHK0454 C OK 99 Hradec Králové 41:45 + 7:50
4. Bergerová Veronika STH0355 C SK Studenec 41:47 + 7:52
5. Adamovská Kateřina VAM0350 C OOB Vamberk 50:22 + 16:27
6. Suchomelová Josefína ZAM0451 C OB T.J. Sokol Žamberk 52:33 + 18:38
7. Víchová Sára CHC0455 C K.O.B. Choceň 62:10 + 28:15
8. Filipová Lucie SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:45 + 29:50
9. Cibulková Veronika LPU0355 C OK Lokomotiva Pardubice 69:29 + 35:34
10. Zajícová Radomíra LPU0453 C OK Lokomotiva Pardubice 86:42 + 52:47
Houdová Adéla JIL0356 C OK Jilemnice DISK
D16C
4.40 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 30:27
2. Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 31:51 + 1:24
3. Matějková Barbora SJC0156 A Sportcentrum Jičín 34:05 + 3:38
4. Kejmarová Jana STH0152 B SK Studenec 34:09 + 3:42
5. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 35:14 + 4:47
6. Nováková Světlana NPA0151 B SK LOB Nová Paka 35:17 + 4:50
7. Raková Petra SHK0251 B OK Slavia Hradec Králové 35:25 + 4:58
8. Kovářová Jana CET0251 B TJ Loko Česká Třebová 35:33 + 5:06
9. Vejražková Róza SJC0151 A Sportcentrum Jičín 36:58 + 6:31
10. Držková Berenika LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice 37:41 + 7:14
11. Brožková Lucie KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí 38:14 + 7:47
12. Zimová Barbora SHK0151 B OK Slavia Hradec Králové 39:31 + 9:04
13. Suchánková Eliška PHK0250 B OK 99 Hradec Králové 41:07 + 10:40
14. Hamáčková Eliška STH0153 C SK Studenec 41:46 + 11:19
15. Klacková Štěpánka SJC0253 B Sportcentrum Jičín 43:09 + 12:42
16. Randáková Alžběta VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:40 + 14:13
17. Machová Viktorie PHK0252 B OK 99 Hradec Králové 44:48 + 14:21
18. Pitrmucová Antonie JIL0251 C OK Jilemnice 46:56 + 16:29
19. Meierová Bára BRU0251 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 53:45 + 23:18
20. Mikysková Doubravka ZAM0251 C OB T.J. Sokol Žamberk 62:36 + 32:09
21. Víchová Magdalena CHC0153 C K.O.B. Choceň 119:31 + 89:04
Brancuská Lenka LPU0159 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Bílková Pavlína ZAM0252 C OB T.J. Sokol Žamberk DISK
D18C
4.50 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:38
2. Urbanová Markéta STH9953 A SK Studenec 37:50 + 4:12
3. Hrnčířová Magda STH0051 B SK Studenec 41:26 + 7:48
4. Škorpíková Barbora LPU0060 C OK Lokomotiva Pardubice 43:10 + 9:32
5. Nováková Markéta KUO0099 C KOB Ústí nad Orlicí 45:03 + 11:25
6. Barnetová Veronika LPU9952 B OK Lokomotiva Pardubice 45:52 + 12:14
7. Procházková Tereza ZAM0054 C OB T.J. Sokol Žamberk 46:21 + 12:43
8. Stará Tereza VRL0051 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:24 + 16:46
9. Hlaváčková Petra PHK0052 C OK 99 Hradec Králové 53:36 + 19:58
10. Šimková Klára CHC0054 C K.O.B. Choceň 57:51 + 24:13
11. Knápková Adéla ZAM9953 C OB T.J. Sokol Žamberk 61:03 + 27:25
D21C
5.10 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8602
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čepová Daniela PHK8951 E OK 99 Hradec Králové 33:04 8689
2. Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 33:23 + 0:19 8608
3. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 33:46 + 0:42 8509
4. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 33:50 + 0:46 8492
5. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 35:11 + 2:07 8144
6. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 36:42 + 3:38 7753
7. Lehárová Alžběta LPU9456 C OK Lokomotiva Pardubice 37:31 + 4:27 7543
8. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 38:36 + 5:32 7264
9. Matoušová Kateřina VRL9955 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:49 + 5:45 7208
10. Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 38:59 + 5:55 7166
11. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 39:37 + 6:33 7002
12. Vítková Lucie PHK8055 C OK 99 Hradec Králové 40:17 + 7:13 6831
13. Píšová Monika NPA8151 C SK LOB Nová Paka 40:42 + 7:38 6724
14. Randíková Magdaléna SOB8851 C SOBSA 41:48 + 8:44 6440
15. Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 41:49 + 8:45 6436
16. Záveská Anna DOB8851 C KOB Dobruška 42:54 + 9:50 6157
17. Procházková Monika BSO9150 C KOB Baník Sokolov 43:39 + 10:35 5964
18. Andršová Jana SRK8756 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:41 + 10:37 5955
19. Petrová Daniela LPU8454 C OK Lokomotiva Pardubice 44:39 + 11:35 5706
20. Balcarová Jana PHK8852 C OK 99 Hradec Králové 44:43 + 11:39 5689
21. Hančová Marie SNA8255 C TJ START Náchod 45:47 + 12:43 5415
22. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 46:33 + 13:29 5217
23. Pilíková Veronika CET8152 C TJ Loko Česká Třebová 46:35 + 13:31 5209
24. Ducháčková Kateřina STH9356 C SK Studenec 46:46 + 13:42 5161
25. Venclová Veronika ZAM8251 C OB T.J. Sokol Žamberk 47:18 + 14:14 5024
26. Petráčková Kristýna SJI9851 B OK Jihlava 47:30 + 14:26 4973
27. Skalická Karolína ZAM9652 C OB T.J. Sokol Žamberk 48:32 + 15:28 4706
28. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 48:36 + 15:32 4689
29. Peremská Dana SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:23 + 16:19 4488
30. Klusáková Barbora DKP9157 C Oddíl OB Kotlářka 52:36 + 19:32 3659
31. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 53:36 + 20:32 3402
32. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 55:03 + 21:59 3028
33. Klapalová Hana VAM8850 C OOB Vamberk 55:25 + 22:21 2934
34. Nováková Zuzana NPA9151 R SK LOB Nová Paka 58:09 + 25:05 2230
35. Smoradová Barbora SHK9050 C OK Slavia Hradec Králové 67:09 + 34:05 0
Ďoubalová Věra DOB8751 C KOB Dobruška DISK 0
Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK 0
D21D
4.60 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2668
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kodytková Iva VAM7751 C OOB Vamberk 43:54 2739
2. Šiffelová Lenka ZAM8452 C OB T.J. Sokol Žamberk 44:38 + 0:44 2695
3. Sokolová Tereza BRM8451 C Sokol Burdych 46:45 + 2:51 2570
4. Škodová Šárka LTU8951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:52 + 2:58 2563
5. Bártíková Zuzana XPU8954 C PARDUBICE BIKERS 49:36 + 5:42
6. Chládková Eva ZAM7051 C OB T.J. Sokol Žamberk 52:30 + 8:36 2230
7. Davidová Anežka JIL9752 C OK Jilemnice 55:45 + 11:51 2038
8. Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 59:21 + 15:27 1825
9. Juračková Zuzana LPU8551 C OK Lokomotiva Pardubice 59:29 + 15:35
10. Koutná Kateřina PHK9351 C OK 99 Hradec Králové 61:12 + 17:18 1715
11. Nymsová Marie TYN8651 C OOB SK Týniště nad Orlicí 64:28 + 20:34 1522
12. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB T.J. Sokol Žamberk 68:07 + 24:13 1306
13. Sojková Petra ALB8950 C OOB Albrechtice nad Orlicí 80:07 + 36:13 596
14. Kubečková Veronika PHK9853 C OK 99 Hradec Králové 80:33 + 36:39 570
15. Rochlová Kateřina SRK8751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 85:58 + 42:04 250
16. Jelínková Hana CTB8152 C SK OB Chotěboř 106:13 + 62:19 0
Košárková Iva PGP8155 C SK Praga DISK 0
D35C
4.70 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malá Věra JIL7752 C OK Jilemnice 35:25
2. Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:48 + 0:23
3. Kopecká Marcela PHK6852 C OK 99 Hradec Králové 36:13 + 0:48
4. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 36:23 + 0:58
5. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 36:44 + 1:19
6. Havrdová Renata SJC7756 C Sportcentrum Jičín 37:08 + 1:43
7. Stolinová Lenka DOB8158 C KOB Dobruška 37:18 + 1:53
8. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 37:20 + 1:55
9. Ticháčková Magdalena SJC7962 C Sportcentrum Jičín 37:24 + 1:59
10. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:01 + 2:36
11. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 38:14 + 2:49
12. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 38:38 + 3:13
13. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 39:33 + 4:08
14. Sršňová Kateřina VAM8150 C OOB Vamberk 39:56 + 4:31
15. Rydlová Jana VIC7752 C OB Vizovice 40:46 + 5:21
16. Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 40:52 + 5:27
17. Suchá Eva SHK7851 C OK Slavia Hradec Králové 40:57 + 5:32
18. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 41:46 + 6:21
19. Hájková Ludmila CET7554 C TJ Loko Česká Třebová 43:38 + 8:13
20. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 43:40 + 8:15
21. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:41 + 8:16
22. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 44:23 + 8:58
23. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:03 + 10:38
24. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:08 + 10:43
25. Kroniková Jana SHK7350 C OK Slavia Hradec Králové 47:09 + 11:44
26. Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:19 + 11:54
27. Švecová Iva CHT7151 C OOB SK Chrast 47:23 + 11:58
28. Waňková Dita LPU7158 C OK Lokomotiva Pardubice 47:49 + 12:24
29. Krejsová Martina CHT8152 C OOB SK Chrast 54:23 + 18:58
30. Smith Lucie VRL7353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:47 + 20:22
31. Janelová Lenka 74C7451 C NER 66:39 + 31:14
Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové DISK
D35D
4.00 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Posoldová Eva SJC7957 C Sportcentrum Jičín 34:03
2. Valentová Zuzana LPU7853 C OK Lokomotiva Pardubice 34:52 + 0:49
3. Petrásová Simona LPU7556 C OK Lokomotiva Pardubice 38:09 + 4:06
4. Rykalová Jitka VAM7251 C OOB Vamberk 39:16 + 5:13
5. Ježková Dana SNA7850 C TJ START Náchod 39:45 + 5:42
6. Šafářová Ivana CET8051 C TJ Loko Česká Třebová 40:11 + 6:08
7. Ježková Romana JIL7552 C OK Jilemnice 40:28 + 6:25
8. Koutná Alena PHK7052 C OK 99 Hradec Králové 41:26 + 7:23
9. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 41:54 + 7:51
10. Janků Radka SJC7353 C Sportcentrum Jičín 43:31 + 9:28
11. Štefanová Klára STH7752 C SK Studenec 44:25 + 10:22
12. Šaldová Jana JIL7555 C OK Jilemnice 44:37 + 10:34
13. Linková Eva STH7753 C SK Studenec 45:01 + 10:58
14. Chaloupková Lenka CHC6951 C K.O.B. Choceň 45:09 + 11:06
15. Mudruňková Romana VAM7752 C OOB Vamberk 45:23 + 11:20
16. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 45:43 + 11:40
17. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:13 + 13:10
18. Černá Petra ALB7450 C OOB Albrechtice nad Orlicí 47:30 + 13:27
19. Sedláčková Petra KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 47:59 + 13:56
20. Kodytková Karolína SHK7750 C OK Slavia Hradec Králové 48:35 + 14:32
21. Šodorová Magda 23X7351 C XX 49:10 + 15:07
22. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:32 + 16:29
23. Tichá Kateřina KOR7550 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 51:16 + 17:13
24. Říhová Kateřina PHK8052 C OK 99 Hradec Králové 51:24 + 17:21
25. Dvořáková Zuzana LPU7559 C OK Lokomotiva Pardubice 52:26 + 18:23
26. Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 52:49 + 18:46
27. Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 53:30 + 19:27
28. Rybínová Iva KOR7551 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 53:34 + 19:31
29. Stará Petra VRL7354 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:12 + 21:09
30. Hrnčířová Lenka STH7251 C SK Studenec 55:52 + 21:49
31. Müllerová Marie KOR7650 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 56:42 + 22:39
32. Langrová Lenka KOR7450 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 57:11 + 23:08
33. Mikysková Ilona VAM7550 C OOB Vamberk 66:36 + 32:33
34. Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:16 + 36:13
35. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 72:57 + 38:54
36. Smisitelová Markéta KOR7452 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 83:09 + 49:06
D45C
4.10 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koberová Lenka LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice 34:16
2. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:35 + 0:19
3. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 37:09 + 2:53
4. Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu 38:07 + 3:51
5. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:37 + 5:21
6. Chmelařová Marie SHK6352 C OK Slavia Hradec Králové 39:50 + 5:34
7. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 41:46 + 7:30
8. Azebová Martina PHK6757 C OK 99 Hradec Králové 44:44 + 10:28
9. Mádlová Iva SHK6351 C OK Slavia Hradec Králové 45:42 + 11:26
10. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:45 + 12:29
11. Julínková Dana LPU6555 C OK Lokomotiva Pardubice 46:49 + 12:33
12. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 46:53 + 12:37
13. Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 47:03 + 12:47
14. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 48:45 + 14:29
15. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 50:00 + 15:44
16. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:13 + 15:57
17. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:35 + 16:19
18. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 56:28 + 22:12
19. Hlaváčková Renata PHK7060 C OK 99 Hradec Králové 65:20 + 31:04
D45D
3.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnálková Jana SHK7252 C OK Slavia Hradec Králové 36:38
2. Kavalírová Zuzana PHK6950 C OK 99 Hradec Králové 36:57 + 0:19
3. Roudná Eva LPU6554 C OK Lokomotiva Pardubice 39:58 + 3:20
4. Hovorková Lenka LPU6651 C OK Lokomotiva Pardubice 40:40 + 4:02
4. Hančová Hana VRL5652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:40 + 4:02
6. Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 41:03 + 4:25
7. Machová Iveta NPA6851 C SK LOB Nová Paka 41:51 + 5:13
8. Bienová Věra SJC5752 C Sportcentrum Jičín 43:12 + 6:34
9. Semrádová Jitka CHC6651 C K.O.B. Choceň 44:55 + 8:17
10. Fundová Hana SHK6752 C OK Slavia Hradec Králové 45:14 + 8:36
11. Kulová Jana VAM6550 C OOB Vamberk 45:19 + 8:41
12. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 48:57 + 12:19
13. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:59 + 12:21
14. Zvěřinová Darina SNA5952 C TJ START Náchod 49:13 + 12:35
15. Langrová Monika SHK7251 C OK Slavia Hradec Králové 50:02 + 13:24
16. Lamichová Iva PHK6353 C OK 99 Hradec Králové 50:05 + 13:27
17. Raková Miroslava SHK7250 C OK Slavia Hradec Králové 50:16 + 13:38
18. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 50:23 + 13:45
19. Krunková Bohuslava SNA7053 C TJ START Náchod 52:35 + 15:57
20. Prázová Kamila SRK7151 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:46 + 16:08
21. Bürgerová Kateřina LPU6755 C OK Lokomotiva Pardubice 59:35 + 22:57
22. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 60:10 + 23:32
23. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 66:48 + 30:10
24. Weberová Zuzana PHK6961 C OK 99 Hradec Králové 69:34 + 32:56
25. Procingerová Ilona VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:22 + 39:44
Šabatová Jana SRK6853 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
D55C
3.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 41:29
2. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 42:01 + 0:32
3. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 42:22 + 0:53
4. Jiranová Alena PHK5351 C OK 99 Hradec Králové 42:50 + 1:21
5. Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 44:58 + 3:29
6. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 45:30 + 4:01
7. Hepnerová Dagmar SHK5451 C OK Slavia Hradec Králové 45:53 + 4:24
8. Filipová Dagmar SHK5651 C OK Slavia Hradec Králové 46:52 + 5:23
9. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 47:51 + 6:22
10. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 48:04 + 6:35
11. Gazdačková Jana SHK5851 C OK Slavia Hradec Králové 48:13 + 6:44
12. Kynčlová Miroslava JIL5851 C OK Jilemnice 48:51 + 7:22
13. Jiřištová Hana JIL6052 C OK Jilemnice 51:24 + 9:55
14. Tichá Jiřina DOB6050 C KOB Dobruška 54:42 + 13:13
15. Šabatková Zdena SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 56:06 + 14:37
16. Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 67:22 + 25:53
17. Svobodová Eva SHK5853 C OK Slavia Hradec Králové 69:18 + 27:49
18. Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 82:23 + 40:54
D65C
3.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:59
2. Martincová Helena ZAM5051 C OB T.J. Sokol Žamberk 48:17 + 4:18
3. Podhorská Věra CJI5252 C Fajn Club Jihlava 50:36 + 6:37
4. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:45 + 6:46
5. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 52:40 + 8:41
6. Ehlová Iva SRK3951 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:40 + 18:41
H10N
2.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 17:47
2. Zídek Filip PHK0706 C OK 99 Hradec Králové 17:59 + 0:12
3. Kroupa Matyáš LPU0902 C OK Lokomotiva Pardubice 19:21 + 1:34
4. Rémiš Štěpán SHK0802 C OK Slavia Hradec Králové 19:52 + 2:05
5. Šeps Miroslav SRK0801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:36 + 2:49
6. Novotný Vít PHK0901 C OK 99 Hradec Králové 23:19 + 5:32
7. Čečka Vojtěch SHK0804 C OK Slavia Hradec Králové 23:33 + 5:46
8. Vondra Matěj LTU0702 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:41 + 5:54
9. Pešek Ondřej SJC0802 C Sportcentrum Jičín 25:27 + 7:40
10. Termer Štěpán LTU0800 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:54 + 8:07
11. Šípek Daniel LPU0806 C OK Lokomotiva Pardubice 29:11 + 11:24
12. Posolda Tomáš SJC0803 C Sportcentrum Jičín 34:21 + 16:34
13. Rémiš Šimon SHK0801 C OK Slavia Hradec Králové 35:22 + 17:35
14. Nekvapil Lukáš LPU0705 C OK Lokomotiva Pardubice 41:32 + 23:45
15. Kadaně Matěj LPU1001 C OK Lokomotiva Pardubice 41:45 + 23:58
16. Kejval Vojtěch SJC0902 C Sportcentrum Jičín 43:13 + 25:26
17. Pachel Jiří ZAM0801 C OB T.J. Sokol Žamberk 45:48 + 28:01
18. Držka Filip LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice 46:09 + 28:22
19. Vlach Antonín SJC0903 C Sportcentrum Jičín 60:03 + 42:16
Matěásko Marek JIL0702 C OK Jilemnice DISK
Ticháček Jáchym SJC1004 C Sportcentrum Jičín DISK
H10C
2.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Třešňák Matěj JIL0701 C OK Jilemnice 20:41
2. Pavelec Michal NPA0801 C SK LOB Nová Paka 21:00 + 0:19
3. Metelka Tomáš PHK0801 C OK 99 Hradec Králové 21:26 + 0:45
4. Kopecký Matyáš SJC0702 C Sportcentrum Jičín 22:48 + 2:07
5. Švorc Petr SJC0700 C Sportcentrum Jičín 24:14 + 3:33
6. Frosch Vítek LPU0801 C OK Lokomotiva Pardubice 25:43 + 5:02
7. Hladký Matěj KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 25:52 + 5:11
8. Kadaně Marek LPU0703 C OK Lokomotiva Pardubice 27:22 + 6:41
9. Ježek Martin LPU0701 C OK Lokomotiva Pardubice 27:46 + 7:05
10. Hanák Matěj LTU0701 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:02 + 7:21
11. Haken Miroslav SJC0703 C Sportcentrum Jičín 28:40 + 7:59
12. Horák Filip PHK0701 C OK 99 Hradec Králové 28:48 + 8:07
13. Ticháček Jakub SJC0704 C Sportcentrum Jičín 30:43 + 10:02
14. Vrábel Štěpán PHK0705 C OK 99 Hradec Králové 31:57 + 11:16
15. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 32:30 + 11:49
16. Merhulík Aleš NPA0803 C SK LOB Nová Paka 38:38 + 17:57
17. Karásek Šimon SJC0804 C Sportcentrum Jičín 49:49 + 29:08
18. Kunt Martin ZAM0701 C OB T.J. Sokol Žamberk 55:59 + 35:18
H12C
3.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pompach Lukáš PHK0500 B OK 99 Hradec Králové 30:12
2. Malý Antonín JIL0501 C OK Jilemnice 31:00 + 0:48
3. Zrník Tomáš OSN0606 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:00 + 1:48
4. Janků Štěpán SJC0501 B Sportcentrum Jičín 33:02 + 2:50
5. Vališ Vojtěch LPU0512 C OK Lokomotiva Pardubice 33:04 + 2:52
6. Čermák Martin PHK0502 C OK 99 Hradec Králové 33:09 + 2:57
7. Šeps Daniel SRK0504 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:17 + 3:05
8. Hanuš Filip VRL0604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:18 + 3:06
9. Šípek Ondřej LPU0505 B OK Lokomotiva Pardubice 34:44 + 4:32
10. Čivrný Jan VRL0501 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:57 + 4:45
11. Pavelec Matěj NPA0501 B SK LOB Nová Paka 35:00 + 4:48
12. Hájek Dominik CET0601 C TJ Loko Česká Třebová 36:02 + 5:50
13. Sucharda Tomáš JIL0502 C OK Jilemnice 37:03 + 6:51
14. Stohanzl Patrik LPU0510 C OK Lokomotiva Pardubice 37:14 + 7:02
15. Jiroušek Dominik SRK0602 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:33 + 7:21
16. Šimerda Václav SRK0605 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:01 + 7:49
17. Málek David PHK0504 B OK 99 Hradec Králové 41:01 + 10:49
18. Krejčí Martin KOR0600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 43:36 + 13:24
19. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 43:56 + 13:44
20. Jaromír Jelínek 8RC0600 C BZP 44:46 + 14:34
21. Lazák Jan LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:11 + 14:59
22. Morávek Martin SRK0503 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:40 + 16:28
23. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 47:17 + 17:05
24. Merhulík Mikuláš NPA0503 C SK LOB Nová Paka 48:56 + 18:44
25. Lounek Vít KOR0601 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 49:14 + 19:02
26. Sádovský Jáchym LPU0508 C OK Lokomotiva Pardubice 49:46 + 19:34
27. Dlabola Jakub SJC0602 C Sportcentrum Jičín 51:03 + 20:51
28. Vlach František SJC0603 C Sportcentrum Jičín 73:13 + 43:01
29. Stavrinou David SRK0506 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 77:29 + 47:17
H12D
3.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Váňa Vojtěch LPU C OK Lokomotiva Pardubice 27:56
2. Čihák Jan HOR0601 C TJ Jiskra Hořice 29:18 + 1:22
3. Hiller Vojtěch ZAM0501 C OB T.J. Sokol Žamberk 30:45 + 2:49
4. Meier Jakub BRU0501 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 34:31 + 6:35
5. Dvořák Vojtěch LPU0506 C OK Lokomotiva Pardubice 36:03 + 8:07
6. Planík Martin STH0601 C SK Studenec 39:32 + 11:36
7. Sedláček David KOR0502 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 40:02 + 12:06
8. Jiřička Martin STH0503 C SK Studenec 44:48 + 16:52
9. Bečka Bartoloměj ZAM0503 C OB T.J. Sokol Žamberk 49:45 + 21:49
10. Lacina Marek LPU0511 C OK Lokomotiva Pardubice 57:38 + 29:42
11. Balcar Jiří SHK0600 C OK Slavia Hradec Králové 60:36 + 32:40
12. Hostinský Matěj LPU0604 C OK Lokomotiva Pardubice 63:53 + 35:57
13. Horáček Dominik STH0600 C SK Studenec 64:41 + 36:45
Kočí Miroslav SHK0601 C OK Slavia Hradec Králové DISK
H14C
3.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupský Jakub PHK0302 A OK 99 Hradec Králové 23:35
2. Flegl Martin SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:52 + 4:17
3. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:51 + 6:16
4. Waněk Hubert LPU0309 B OK Lokomotiva Pardubice 30:22 + 6:47
5. Kodytek Adam SHK0402 B OK Slavia Hradec Králové 31:25 + 7:50
6. Procinger Jakub VRL0305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:40 + 8:05
7. Dohnálek Tomáš SHK0403 B OK Slavia Hradec Králové 32:10 + 8:35
8. Novák Adam LPU0320 B OK Lokomotiva Pardubice 32:15 + 8:40
9. Neumann Matěj PHK0400 B OK 99 Hradec Králové 33:18 + 9:43
10. Kolář Šimon SHK0405 B OK Slavia Hradec Králové 33:25 + 9:50
11. Krpata Michal LPU0403 B OK Lokomotiva Pardubice 33:32 + 9:57
12. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 34:24 + 10:49
13. Suchánek Adam PHK0403 B OK 99 Hradec Králové 34:38 + 11:03
14. Haas Filip LPU0401 B OK Lokomotiva Pardubice 35:05 + 11:30
15. Fábera David SHK0305 A OK Slavia Hradec Králové 35:07 + 11:32
16. Černík Adam SHK0404 B OK Slavia Hradec Králové 35:10 + 11:35
17. Novák Stanislav NPA0404 B SK LOB Nová Paka 35:21 + 11:46
18. Typlt Tomáš NPA0406 B SK LOB Nová Paka 35:54 + 12:19
19. Šitina Tomáš LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:32 + 12:57
20. Šípek Stanislav SRK0304 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:44 + 15:09
21. Langr Jakub KOR0401 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:30 + 15:55
22. Rak Tomáš SHK0400 B OK Slavia Hradec Králové 39:38 + 16:03
23. Ráček Jan KUO0302 C KOB Ústí nad Orlicí 42:27 + 18:52
24. Fajfer Filip NPA0401 B SK LOB Nová Paka 44:08 + 20:33
25. Pirožek Vojtěch LTU0400 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:14 + 20:39
26. Pokorný Dominik SRK0301 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:19 + 20:44
27. Kunt Stanislav ZAM0401 C OB T.J. Sokol Žamberk 48:01 + 24:26
28. Šedivka Pavel LTU0401 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:07 + 24:32
29. Filsak Rafael SJC0301 C Sportcentrum Jičín 48:33 + 24:58
30. Tměj Adam SJC0407 C Sportcentrum Jičín 49:21 + 25:46
31. Růžička Jan SJC0406 B Sportcentrum Jičín 49:45 + 26:10
32. Kolátor Vojtěch HOR0402 C TJ Jiskra Hořice 51:25 + 27:50
33. Tesař Zdeněk SJC0401 B Sportcentrum Jičín 51:54 + 28:19
34. Holman Antonín HOR0405 C TJ Jiskra Hořice 51:58 + 28:23
Schneidewind Richard HOR0404 C TJ Jiskra Hořice DISK
H14D
3.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuhn Vojtěch LPU0404 C OK Lokomotiva Pardubice 30:35
2. Mühlbach Ivo STH0401 C SK Studenec 35:34 + 4:59
3. Marhold Stanislav CHC0402 C K.O.B. Choceň 36:06 + 5:31
4. Dvořáček Filip LPU0420 C OK Lokomotiva Pardubice 36:41 + 6:06
5. Hájek Matěj VRL0402 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:55 + 6:20
6. Pávek Ondřej KUO0301 C KOB Ústí nad Orlicí 39:23 + 8:48
7. Hladký Filip KOR0300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:44 + 9:09
8. Pinke Tomáš LPU0311 C OK Lokomotiva Pardubice 48:47 + 18:12
9. Vrbata Adam STH0404 C SK Studenec 50:33 + 19:58
10. Müller Matěj KOR0302 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 56:05 + 25:30
11. Tobolka Jiří HOR0403 C TJ Jiskra Hořice 58:22 + 27:47
12. Ježek Vojtěch LPU0408 C OK Lokomotiva Pardubice 72:17 + 41:42
H16C
4.50 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 27:38
2. Gottstein Jonáš JIL0107 B OK Jilemnice 28:04 + 0:26
3. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 30:26 + 2:48
4. Štefan Vít STH0202 A SK Studenec 31:43 + 4:05
5. Link Lukáš STH0205 B SK Studenec 31:56 + 4:18
6. Dostál Jakub VRL0104 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:05 + 4:27
7. Vlastník Matouš JIL0201 B OK Jilemnice 33:05 + 5:27
8. Koditek Jonáš KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí 34:37 + 6:59
9. Ježek Jakub JIL0104 B OK Jilemnice 35:01 + 7:23
10. Langr Jan SHK0101 B OK Slavia Hradec Králové 36:29 + 8:51
11. Mühlbach Aleš STH0104 B SK Studenec 36:38 + 9:00
12. Kynčl Vojtěch JIL0101 C OK Jilemnice 37:42 + 10:04
13. Šišma Vojtěch LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice 40:28 + 12:50
14. Porkert Jan SHK0100 B OK Slavia Hradec Králové 41:06 + 13:28
14. Bárta Šimon PHK0202 B OK 99 Hradec Králové 41:06 + 13:28
16. Mejsnar Jaroslav VRL0202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:53 + 15:15
17. Zemánek Mikuláš SRK0201 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:15 + 15:37
18. Vališ Jan LPU0210 C OK Lokomotiva Pardubice 43:17 + 15:39
19. Šabata Radek SRK0202 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:30 + 15:52
20. Procinger Jan VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:52 + 17:14
21. Pachel Jakub ZAM0202 C OB T.J. Sokol Žamberk 45:21 + 17:43
22. Moravec Jan ZAM0205 C OB T.J. Sokol Žamberk 46:56 + 19:18
23. Jirout Matěj CHC0201 C K.O.B. Choceň 47:13 + 19:35
24. Franta Jonáš SJC0201 C Sportcentrum Jičín 47:30 + 19:52
25. Krampera Tomáš VRL0103 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:27 + 20:49
26. Kroutil Jan KUO0202 C KOB Ústí nad Orlicí 49:10 + 21:32
27. Poláček Radim PHK0201 C OK 99 Hradec Králové 49:50 + 22:12
28. Krejčí Milan C 52:34 + 24:56
29. Zamastil Michal LTU0203 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:22 + 26:44
30. Hanák Dominik LTU0200 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:22 + 37:44
31. Kovář Lukáš CET0102 C TJ Loko Česká Třebová 71:41 + 44:03
32. Lacina Jindřich LPU0211 C OK Lokomotiva Pardubice 76:32 + 48:54
Satranský Martin NPA0201 C SK LOB Nová Paka DISK
H18C
4.80 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 28:45
2. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:39 + 2:54
3. Kučera Kryšpín PHK9900 B OK 99 Hradec Králové 33:27 + 4:42
4. Tichý Radomír SHK0000 A OK Slavia Hradec Králové 35:14 + 6:29
5. Samek Tomáš PHK0001 A OK 99 Hradec Králové 35:32 + 6:47
6. Skalický Johan KUO9901 B KOB Ústí nad Orlicí 37:36 + 8:51
7. Vlastník Šimon JIL9904 B OK Jilemnice 41:40 + 12:55
8. Ježek Vít JIL9903 C OK Jilemnice 42:02 + 13:17
9. Friml Dominik ZAM9901 C OB T.J. Sokol Žamberk 42:27 + 13:42
10. Karásek Matěj SJC0001 C Sportcentrum Jičín 46:17 + 17:32
11. Sourada Tomáš ZAM9902 C OB T.J. Sokol Žamberk 48:13 + 19:28
12. Nejman Marek PHK0002 C OK 99 Hradec Králové 48:38 + 19:53
13. Bürger Matěj LPU0009 C OK Lokomotiva Pardubice 51:49 + 23:04
14. Macko Lukáš SJC9901 C Sportcentrum Jičín 52:07 + 23:22
15. Semiginovský Šimon SJC0005 C Sportcentrum Jičín 56:09 + 27:24
16. Jiran Miloš VRL9904 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:08 + 28:23
H21C
6.50 km, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8226
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Losman Petr PHK7901 R OK 99 Hradec Králové 34:14 8424
2. Argaláš Michal TRI9301 R TJ TŽ Třinec 35:17 + 1:03 8178
3. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 35:43 + 1:29 8077
4. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 35:54 + 1:40 8034
5. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 37:07 + 2:53 7748
6. Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové 37:50 + 3:36 7580
7. Grundmann Jan LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice 37:58 + 3:44 7549
7. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 37:58 + 3:44 7549
9. Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 38:22 + 4:08 7455
10. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 38:44 + 4:30 7369
11. Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:45 + 4:31 7365
12. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:50 + 4:36 7346
13. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 38:58 + 4:44 7314
14. Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 39:09 + 4:55 7271
15. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 39:13 + 4:59 7256
16. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 39:18 + 5:04 7236
17. Antoš Filip NPA8001 C SK LOB Nová Paka 40:05 + 5:51 7053
18. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 40:23 + 6:09 6982
18. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 40:23 + 6:09 6982
18. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 40:23 + 6:09 6982
21. Hlaváč Jaroslav SPC9205 C SPORTICUS team 40:25 + 6:11 6974
22. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 40:42 + 6:28 6908
23. Ježek Jiří PHK8403 C OK 99 Hradec Králové 40:56 + 6:42 6853
24. Waněk Adam LPU9505 C OK Lokomotiva Pardubice 41:00 + 6:46 6838
25. Zrník Tomáš OSN7118 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:06 + 6:52 6814
26. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 41:16 + 7:02 6775
27. Semerád Antonín DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka 41:28 + 7:14 6728
28. Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlicí 42:24 + 8:10 6509
29. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:31 + 8:17 6482
30. Kos Oldřich LPU9302 C OK Lokomotiva Pardubice 42:44 + 8:30 6431
31. Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice 42:59 + 8:45 6372
32. Smutný Šimon VAM9301 C OOB Vamberk 43:00 + 8:46 6368
33. Karkoš Petr XCR7300 C MTB Chrudim, z.s. 43:06 + 8:52 6345
34. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 43:10 + 8:56 6329
35. Johanovský Tomáš DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka 43:29 + 9:15 6255
36. Locker Tomáš SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:33 + 9:19 6240
37. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 44:10 + 9:56 6095
38. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 44:18 + 10:04 6064
39. Pokorný David SRK9701 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:26 + 10:12 6032
40. Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 44:58 + 10:44 5907
41. Paukert Lukáš KUO9801 A KOB Ústí nad Orlicí 45:14 + 11:00 5845
42. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 46:02 + 11:48 5657
43. Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:51 + 12:37 5466
44. Hrdinka Daniel VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:05 + 12:51 5411
45. Hrouda Matěj JIL9804 B OK Jilemnice 47:31 + 13:17 5309
46. Andrš Jiří VAM8601 C OOB Vamberk 47:40 + 13:26 5274
47. Hanč Petr VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:19 + 14:05 5122
48. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 48:29 + 14:15 5083
49. Kalenský Aleš STH9801 B SK Studenec 49:00 + 14:46 4961
50. Lauterbach David ZAM9801 B OB T.J. Sokol Žamberk 49:19 + 15:05 4887
51. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 50:16 + 16:02 4664
52. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 50:24 + 16:10 4633
53. Štěpánek Milan KUO8301 C KOB Ústí nad Orlicí 50:47 + 16:33 4543
54. Kadečka Petr ALB8400 C OOB Albrechtice nad Orlicí 51:27 + 17:13 4387
55. Randík Jan SOB8703 C SOBSA 52:24 + 18:10 4164
56. Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast 52:47 + 18:33 4074
57. Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 52:55 + 18:41 4043
58. Klapal Michal VAM8802 C OOB Vamberk 53:04 + 18:50 4008
59. Lehár Adam LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice 53:27 + 19:13 3918
60. Černý Vojtěch JIL9006 C OK Jilemnice 53:51 + 19:37 3824
61. Škoda Jáchym LTU8700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:00 + 19:46 3789
62. Paděra Martin SPC9002 C SPORTICUS team 54:38 + 20:24 3640
63. Sojka Lukáš ALB8500 C OOB Albrechtice nad Orlicí 55:11 + 20:57 3511
64. Krunčík Pavel SRK8501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:58 + 21:44 3328
65. Cupák Jiří VRL7201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:59 + 21:45 3324
66. Jirásek Aleš LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice 56:31 + 22:17 3199
67. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 57:28 + 23:14 2976
68. Šabatka Jan SHK9001 C OK Slavia Hradec Králové 58:33 + 24:19 2722
69. Pešan Jan LTU7400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:39 + 24:25 2698
70. Jelínek Jaromír CTB7702 C SK OB Chotěboř 77:16 + 43:02 0
Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň DISK 0
Faltejsek Jan PHK9802 B OK 99 Hradec Králové DISK 0
H21D
5.30 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2975
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sokolář Zdeněk SNA7201 C TJ START Náchod 37:58 3054
2. Slavík Pavel SNA7349 C TJ START Náchod 39:20 + 1:22 2950
3. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 39:44 + 1:46 2920
4. Jiřišta Lubomír JIL8802 C OK Jilemnice 42:20 + 4:22 2721
5. Nymsa Zdeněk TYN8502 C OOB SK Týniště nad Orlicí 43:28 + 5:30 2635
6. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 43:56 + 5:58 2599
7. Andrš Petr ZAM8401 C OB T.J. Sokol Žamberk 45:57 + 7:59 2446
8. Zeman Jaroslav DOB8844 C KOB Dobruška 47:08 + 9:10 2355
9. Sokol Milan BRM7201 C Sokol Burdych 47:35 + 9:37 2321
10. Růžička Daniel KOR9000 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 47:51 + 9:53 2301
11. Janeček Tomáš PHK9205 C OK 99 Hradec Králové 48:31 + 10:33 2250
12. Moravec Filip KUN8801 C TJ Sokol Kunvald 51:57 + 13:59 1988
13. Novotný Radek SRK9101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 79:43 + 41:45 0
H35C
6.00 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 37:29
2. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 38:54 + 1:25
3. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:13 + 1:44
4. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 40:35 + 3:06
5. Toužil Karel SHK7602 C OK Slavia Hradec Králové 41:54 + 4:25
6. Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 42:36 + 5:07
7. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 44:43 + 7:14
8. Lán Filip SHK8003 C OK Slavia Hradec Králové 45:00 + 7:31
9. Ježek Zdenek JIL7301 C OK Jilemnice 46:34 + 9:05
10. Hausvater Karel SHK5801 C OK Slavia Hradec Králové 46:48 + 9:19
11. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 48:01 + 10:32
12. Korbel Michal CHC7703 C K.O.B. Choceň 48:26 + 10:57
13. Müller Kamil TYN7500 C OOB SK Týniště nad Orlicí 49:08 + 11:39
14. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 49:38 + 12:09
15. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:33 + 15:04
16. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:07 + 21:38
17. Koblic Jan VAM7601 C OOB Vamberk 60:05 + 22:36
18. Lounek Jakub PDY8200 C Běhej Poděbrady 63:09 + 25:40
19. Kuhn Jiří LPU7718 C OK Lokomotiva Pardubice 67:43 + 30:14
H35D
5.00 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hladký Tomáš KOR7600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 40:47
2. Hostinský Petr LPU7909 C OK Lokomotiva Pardubice 41:45 + 0:58
3. Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí 42:06 + 1:19
4. Koutný Pavel PHK7108 C OK 99 Hradec Králové 42:35 + 1:48
5. Zemánek Miroslav SRK7401 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:55 + 3:08
6. Hanl Vratislav SRK7402 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:55 + 4:08
7. Macháček Lubomír LPU7515 C OK Lokomotiva Pardubice 45:53 + 5:06
8. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 45:59 + 5:12
9. Tejkl Jiří 81C7700 C Cirkus Čakovice 46:05 + 5:18
10. Čapek Miroslav PHK7603 C OK 99 Hradec Králové 46:44 + 5:57
11. Podlešák Marek C 46:47 + 6:00
12. Nekvapil Ondřej LPU7403 C OK Lokomotiva Pardubice 47:48 + 7:01
13. Trlida Vratislav LPU7516 C OK Lokomotiva Pardubice 49:38 + 8:51
14. Kunt Stanislav ZAM7401 C OB T.J. Sokol Žamberk 51:29 + 10:42
15. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 52:32 + 11:45
16. Kronika Miroslav 22C7100 C www.SPORTeM.info 54:43 + 13:56
17. Betlach Michal CET7801 C TJ Loko Česká Třebová 55:56 + 15:09
18. Meier Jiří BRU7400 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 56:46 + 15:59
19. Krejčí Milan KOR7400 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 57:58 + 17:11
20. Stavrinou Marios SRK7901 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:08 + 17:21
21. Pitrmuc Jan JIL7703 C OK Jilemnice 58:16 + 17:29
22. Vých Luboš KOR7300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 61:18 + 20:31
23. Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:27 + 22:40
24. Jirout Milan CHC7604 C K.O.B. Choceň 68:45 + 27:58
25. Vojtěch Libor HOR7303 C TJ Jiskra Hořice 68:59 + 28:12
26. Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 81:31 + 40:44
H45C
5.30 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Killar Marek LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:47
2. Křivda Ivan CHC6701 C K.O.B. Choceň 37:12 + 0:25
3. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 37:26 + 0:39
4. Votoček Tomáš JIL7041 C OK Jilemnice 37:58 + 1:11
5. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 37:59 + 1:12
6. Vávra Radek HOR6301 C TJ Jiskra Hořice 38:34 + 1:47
7. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:54 + 2:07
8. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 39:06 + 2:19
9. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 39:48 + 3:01
10. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 39:55 + 3:08
11. Chmelař Pavel SHK6402 C OK Slavia Hradec Králové 40:52 + 4:05
12. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:32 + 4:45
13. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:59 + 5:12
14. Vališ Jan LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice 42:01 + 5:14
15. Kovačič Marek OSN6600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:59 + 6:12
16. Brancuský Zdeněk LPU6803 C OK Lokomotiva Pardubice 44:21 + 7:34
17. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:46 + 7:59
18. Faltejsek Pavel PHK7003 C OK 99 Hradec Králové 45:44 + 8:57
19. Hanuš Karel HOS6701 C TJ Tatran Hostinné 47:05 + 10:18
20. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 47:36 + 10:49
21. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 47:55 + 11:08
22. Starý Pavel VRL6301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:06 + 11:19
23. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:24 + 14:37
24. Málek Martin 8FX6500 C TJ Kobylisy 52:37 + 15:50
25. Souček Karel SHK6601 C OK Slavia Hradec Králové 53:21 + 16:34
26. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 54:39 + 17:52
27. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 57:18 + 20:31
28. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 57:58 + 21:11
H45D
4.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Funda Michal SHK6403 C OK Slavia Hradec Králové 37:04
2. Semrád Pavel CHC6602 C K.O.B. Choceň 39:08 + 2:04
3. Řehák Pavel SJC6001 C Sportcentrum Jičín 39:37 + 2:33
4. Handl Jindřich SRK6702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:38 + 2:34
5. Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 40:37 + 3:33
6. Širůček Jaromír SHK6200 C OK Slavia Hradec Králové 40:51 + 3:47
7. Věříš Jan LPU7103 C OK Lokomotiva Pardubice 41:08 + 4:04
8. Šabata Milan SRK6901 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:53 + 4:49
9. Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 42:20 + 5:16
10. Dohnálek Pavel SHK7100 C OK Slavia Hradec Králové 43:50 + 6:46
11. Čermák Petr LPU6501 C OK Lokomotiva Pardubice 44:44 + 7:40
12. Svoboda Miloslav SHK5901 C OK Slavia Hradec Králové 44:52 + 7:48
13. Gernert Alan JIL7001 C OK Jilemnice 45:10 + 8:06
14. Adamovský Michal TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 45:31 + 8:27
15. Rémiš Jaromír SHK7200 C OK Slavia Hradec Králové 46:11 + 9:07
16. Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 46:20 + 9:16
17. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:26 + 9:22
18. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 46:27 + 9:23
19. Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:49 + 9:45
20. Langr Stanislav SNA5403 C TJ START Náchod 48:54 + 11:50
21. Mikyska Alan VAM7149 C OOB Vamberk 48:57 + 11:53
22. Dudášek Karel DOB7001 C KOB Dobruška 49:08 + 12:04
23. Kiac Jiří XPU6305 C PARDUBICE BIKERS 50:51 + 13:47
24. Hnyk Petr SNA5701 C TJ START Náchod 51:48 + 14:44
25. Jelínek Roman CHC6301 C K.O.B. Choceň 52:25 + 15:21
26. Novák Jiří VAM6301 C OOB Vamberk 53:52 + 16:48
27. Ježek Jiří PHK6201 C OK 99 Hradec Králové 58:43 + 21:39
28. Vach Vladimír KOR6900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 59:06 + 22:02
Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald DISK
Čihák Petr HOR6900 C TJ Jiskra Hořice DISK
H55C
5.00 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 40:54
2. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 41:02 + 0:08
3. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:41 + 0:47
4. Fikejs Vladimír ZAM5702 C OB T.J. Sokol Žamberk 41:43 + 0:49
5. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 41:45 + 0:51
6. Tupec Jiří VAM5801 C OOB Vamberk 41:53 + 0:59
7. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 42:32 + 1:38
8. Král Martin JIL6101 C OK Jilemnice 43:34 + 2:40
9. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 43:51 + 2:57
10. Vízek Luděk SHK6001 C OK Slavia Hradec Králové 43:54 + 3:00
11. Chládek Josef ZAM5901 C OB T.J. Sokol Žamberk 44:25 + 3:31
12. Grundman Martin CHC5801 C K.O.B. Choceň 44:38 + 3:44
13. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 45:40 + 4:46
14. Kynčl Stanislav JIL5401 C OK Jilemnice 45:51 + 4:57
15. Tichý Boris DOB5500 C KOB Dobruška 46:21 + 5:27
16. Kotlář Vladimír VAM5401 C OOB Vamberk 47:58 + 7:04
17. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 48:11 + 7:17
18. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 48:57 + 8:03
19. Pohl Zdeněk SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:18 + 13:24
20. Andrš Milan ZAM5801 C OB T.J. Sokol Žamberk 60:39 + 19:45
21. Hanč Pavel VRL5601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:56 + 20:02
22. Janeba Petr CHC6001 C K.O.B. Choceň 61:53 + 20:59
23. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 68:44 + 27:50
24. Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 76:29 + 35:35
25. Vlček Josef TYN5602 C OOB SK Týniště nad Orlicí 79:32 + 38:38
H55D
4.00 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Aleš SHK5501 C OK Slavia Hradec Králové 37:19
2. Malý Evžen JIL6102 C OK Jilemnice 41:22 + 4:03
3. Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 42:07 + 4:48
4. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 42:49 + 5:30
5. Krejčí Jaroslav LTU5801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:56 + 5:37
6. Fejlek Vojtěch SHK5202 C OK Slavia Hradec Králové 43:46 + 6:27
7. Dvořák Vladimír LPU6004 C OK Lokomotiva Pardubice 44:03 + 6:44
8. Balcar Aleš PHK5703 C OK 99 Hradec Králové 45:25 + 8:06
9. Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 47:57 + 10:38
10. Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 50:28 + 13:09
11. Junek Petr STH5501 C SK Studenec 50:58 + 13:39
12. Čermák Libor PHK5600 C OK 99 Hradec Králové 57:44 + 20:25
13. Šabatka Petr SHK5703 C OK Slavia Hradec Králové 58:38 + 21:19
14. Doležal Petr TYN5401 C OOB SK Týniště nad Orlicí 63:53 + 26:34
15. Beňo Miroslav TYN5301 C OOB SK Týniště nad Orlicí 68:55 + 31:36
H65C
4.20 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:15
2. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 39:50 + 1:35
3. Vondrouš Jaroslav PHK5201 C OK 99 Hradec Králové 40:15 + 2:00
4. Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:03 + 3:48
5. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:51 + 4:36
6. Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 43:55 + 5:40
7. Bílek Vratislav SJC4801 C Sportcentrum Jičín 44:04 + 5:49
8. Stárek Jiří SRK5002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:31 + 8:16
9. Tobiška Václav ZAM4401 C OB T.J. Sokol Žamberk 47:53 + 9:38
10. Procházka Jiří LTU4802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:11 + 10:56
11. Šponar Josef ZAM4701 C OB T.J. Sokol Žamberk 49:54 + 11:39
12. Vítek Zdeněk SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:19 + 12:04
13. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 52:31 + 14:16
14. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 52:35 + 14:20
15. Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 54:42 + 16:27
16. Blecha Ladislav TRT5100 C KOS Třešť 66:56 + 28:41
Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H70C
3.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 46:21
2. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 48:16 + 1:55
3. Springer Michal PHK4601 C OK 99 Hradec Králové 48:24 + 2:03
4. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 50:19 + 3:58
5. Vávra Jaroslav LPU4601 C OK Lokomotiva Pardubice 59:57 + 13:36
6. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 61:25 + 15:04
7. Jiran Václav PHK4701 C OK 99 Hradec Králové 88:30 + 42:09
HDR
2.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek František PHK0900 C OK 99 Hradec Králové 17:10
2. Tejkl Štěpán 81C0800 C Cirkus Čakovice 18:57 + 1:47
3. Jelínková Eva PHK0953 C OK 99 Hradec Králové 19:03 + 1:53
4. Nožičková Ema LPU0953 C OK Lokomotiva Pardubice 20:36 + 3:26
5. Cipryán Tobiáš BZP0701 C Báječné ženy v orientačním běhu 21:48 + 4:38
6. Hrdý David PHK C OK 99 Hradec Králové 23:15 + 6:05
7. Netopilová Simona VAM0950 C OOB Vamberk 23:38 + 6:28
8. Panáčková Alžběta 8MC0850 C Papiyon 23:57 + 6:47
9. Liška Viktor PHK1111 C OK 99 Hradec Králové 23:59 + 6:49
10. Tenušák Štěpán PEN C OK RECO Sport 24:27 + 7:17
11. Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 26:10 + 9:00
12. Šafář Jakub CET1103 C TJ Loko Česká Třebová 26:24 + 9:14
13. Bezvoda Jakub SHK0807 C OK Slavia Hradec Králové 26:38 + 9:28
14. Svejštil Martin ZAM1001 C OB T.J. Sokol Žamberk 26:39 + 9:29
15. Macháčková Eliška LPU1153 C OK Lokomotiva Pardubice 26:41 + 9:31
16. Kvapilová Markéta PHK0950 C OK 99 Hradec Králové 26:50 + 9:40
17. Pozdílková Zuzana PHK0952 C OK 99 Hradec Králové 27:20 + 10:10
18. Jirout Vilém SNA1001 C TJ START Náchod 27:28 + 10:18
19. Bárta Štěpán PHK C OK 99 Hradec Králové 27:33 + 10:23
20. Seinerová Anastazie C 27:40 + 10:30
21. Dítětová Nikola 17X0651 C Aktivity v přirodě 28:01 + 10:51
22. Froschová Magdaléna LPU1052 C OK Lokomotiva Pardubice 28:06 + 10:56
23. Kočí Antonín SHK C OK Slavia Hradec Králové 28:28 + 11:18
24. Korecký Tomáš LPU2011 C OK Lokomotiva Pardubice 28:35 + 11:25
25. Suchardová Ella JIL0951 C OK Jilemnice 28:55 + 11:45
26. Balcarová Marie CHC0657 C K.O.B. Choceň 28:59 + 11:49
27. Hostinská Barbora LPU C OK Lokomotiva Pardubice 29:04 + 11:54
28. Kunart Lukáš PHK1010 C OK 99 Hradec Králové 29:19 + 12:09
29. Čečková Barbora SHK C OK Slavia Hradec Králové 29:58 + 12:48
30. Kay Leila LPU1155 C OK Lokomotiva Pardubice 30:03 + 12:53
31. Macháček Vít CHC1201 C K.O.B. Choceň 30:09 + 12:59
32. Macháčková Kateřina CHC0951 C K.O.B. Choceň 30:15 + 13:05
33. Jakubcová Karolína SJC1050 C Sportcentrum Jičín 30:27 + 13:17
34. Zitková Markéta LPU1251 C OK Lokomotiva Pardubice 30:44 + 13:34
35. Posolda Lukáš SJC C Sportcentrum Jičín 31:08 + 13:58
36. Zídek Jakub C 31:10 + 14:00
37. Valentová Veronika LPU1152 C OK Lokomotiva Pardubice 31:45 + 14:35
38. Macek Dan LPU C OK Lokomotiva Pardubice 31:53 + 14:43
39. Juška Vojtěch LPU1003 C OK Lokomotiva Pardubice 32:19 + 15:09
40. Stolinová Andrea DOB0990 C KOB Dobruška 32:38 + 15:28
41. Cach Jan LPU0805 C OK Lokomotiva Pardubice 32:46 + 15:36
42. Jiroutová Marie CHC1051 C K.O.B. Choceň 33:42 + 16:32
43. Vencl Dorián SNA1002 C TJ START Náchod 33:59 + 16:49
44. Nenadál Matěj LPU1201 C OK Lokomotiva Pardubice 34:39 + 17:29
45. Horáková Anna C 34:53 + 17:43
46. Šrámek Petr SNA1101 C TJ START Náchod 35:02 + 17:52
47. Kroupová Anna LPU1154 C OK Lokomotiva Pardubice 35:10 + 18:00
48. Müllerová Kateřina TYN0750 C OOB SK Týniště nad Orlicí 35:16 + 18:06
49. Zvěřinová Nina LPU1253 C OK Lokomotiva Pardubice 35:45 + 18:35
50. Svatoň David LPU1106 C OK Lokomotiva Pardubice 35:51 + 18:41
51. Korbelová Tereza CHC C K.O.B. Choceň 36:00 + 18:50
51. Langr Matyáš KOR0800 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:00 + 18:50
53. Horáková Eliška 2UX1150 C Horáková 36:03 + 18:53
54. Nekvapilová Zuzana LPU1159 C OK Lokomotiva Pardubice 36:48 + 19:38
55. Vondrová Adélka LTUXXXX C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:12 + 20:02
56. Jirout Jáchym SNA1201 C TJ START Náchod 37:26 + 20:16
57. Novotný Krištof C 38:23 + 21:13
58. Jirásková Sára C 39:02 + 21:52
59. Švíglerová Anna LPU0952 C OK Lokomotiva Pardubice 39:14 + 22:04
60. Čížková Alena SHK0851 C OK Slavia Hradec Králové 40:04 + 22:54
61. Šrollová Tereza C 40:12 + 23:02
62. Dušek Štěpán C 40:42 + 23:32
63. Janata Matěj DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka 40:47 + 23:37
64. Venclová Dorota SNA C TJ START Náchod 41:14 + 24:04
65. Daněk Tomáš TYN0900 C OOB SK Týniště nad Orlicí 41:50 + 24:40
66. Šreibr Matěj C 41:53 + 24:43
67. Kutlvašr Vladimír VRL1002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:01 + 24:51
68. Rychtecký Vojta LPU1249 C OK Lokomotiva Pardubice 42:08 + 24:58
69. Malinová Karolína LPU1388 C OK Lokomotiva Pardubice 42:14 + 25:04
70. Cipryánová Viktorie BZP1350 C Báječné ženy v orientačním běhu 43:30 + 26:20
71. Kuhnová Šárka C 47:03 + 29:53
72. Dvořáková Marie LPU1452 C OK Lokomotiva Pardubice 47:07 + 29:57
73. Fukátková Ludmila LPU1053 C OK Lokomotiva Pardubice 47:08 + 29:58
74. Odvodyová Nikola LPU1252 C OK Lokomotiva Pardubice 47:10 + 30:00
75. Fukátko Václav LPU1302 C OK Lokomotiva Pardubice 47:11 + 30:01
76. Hladká Emma KOR1350 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 48:23 + 31:13
77. Korecká Anna LPU1254 C OK Lokomotiva Pardubice 48:54 + 31:44
78. Novák Eduard VAM C OOB Vamberk 49:37 + 32:27
79. Smith Laura VRL C OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:26 + 34:16
80. Smith Maxim VRL C OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:38 + 34:28
81. Jirásková Julie LPU1352 C OK Lokomotiva Pardubice 56:10 + 39:00
82. Blažek Arnošt PHK C OK 99 Hradec Králové 62:31 + 45:21
83. Čtvrtečková Natálie TYN C OOB SK Týniště nad Orlicí 63:12 + 46:02
84. Zástěrová Karolína TYN C OOB SK Týniště nad Orlicí 63:36 + 46:26
85. Bejrová Anita C 64:50 + 47:40
86. Nymsová Marie Ema TYN1350 C OOB SK Týniště nad Orlicí 68:11 + 51:01
87. Nymsa Matyáš TYN1300 C OOB SK Týniště nad Orlicí 68:23 + 51:13
88. Lounek Alexandr PDY1100 C Běhej Poděbrady 69:13 + 52:03
89. Jiranová Veronika C 74:47 + 57:37
90. Žemličková Viktorie LPU1451 C OK Lokomotiva Pardubice 76:02 + 58:52
91. Podolská Martina C 100:40 + 83:30
92. Stohanzlová Vilma LPU C OK Lokomotiva Pardubice 101:44 + 84:34
Stolina David DOB C KOB Dobruška DISK
Sádecká Karolína CHT2051 C OOB SK Chrast DISK
Voborská Valerie SJC0852 C Sportcentrum Jičín DISK
P
3.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Panáček Aleš 8MC7600 C Papiyon 25:55
2. Pozdílek Martin PHK C OK 99 Hradec Králové 26:08 + 0:13
3. Vrábel Petr PHK C OK 99 Hradec Králové 27:59 + 2:04
4. Kunt Stanislav ZAM7401 C OB T.J. Sokol Žamberk 30:08 + 4:13
5. Matěásko Dušan JIL C OK Jilemnice 31:13 + 5:18
6. Marhold Stanislav CHC6603 C K.O.B. Choceň 31:16 + 5:21
7. Porkert Jan C 31:45 + 5:50
8. Zamouřil Jáchym C 34:13 + 8:18
9. Zamouřil Petr C 34:27 + 8:32
10. Kašparová Lucie CHT2052 C OOB SK Chrast 34:38 + 8:43
11. Čapková Petra PHK7850 C OK 99 Hradec Králové 34:47 + 8:52
12. Šnokhous Jan SJC C Sportcentrum Jičín 35:41 + 9:46
13. Kejvalová Kamila SJC7450 C Sportcentrum Jičín 36:46 + 10:51
14. Venclová Kateřina SNA0002 C TJ START Náchod 37:05 + 11:10
15. Mornštejn Roman C 37:35 + 11:40
16. Havel Ondřej C 37:53 + 11:58
17. Lehárová Iva LPU2052 C OK Lokomotiva Pardubice 38:21 + 12:26
18. Třešňáková Blanka JIL7051 C OK Jilemnice 39:39 + 13:44
19. Plichta Petr C 39:47 + 13:52
20. Kos Radovan LPU7110 C OK Lokomotiva Pardubice 39:55 + 14:00
21. Bártík Michal C 39:59 + 14:04
22. Pešková Renata SJC C Sportcentrum Jičín 40:09 + 14:14
23. Dostál Dalibor VRL7308 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:50 + 14:55
24. Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 41:25 + 15:30
25. Kiacová Veronika XPU9953 C PARDUBICE BIKERS 42:55 + 17:00
26. Lánová Michaela C 43:19 + 17:24
27. Kroupová Kateřina LPU8154 C OK Lokomotiva Pardubice 43:41 + 17:46
28. Stříteská Leona C 44:00 + 18:05
29. Šimek Jiří CHC79 C K.O.B. Choceň 45:18 + 19:23
30. Kosová Leona LPU7153 C OK Lokomotiva Pardubice 45:56 + 20:01
30. Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 45:56 + 20:01
32. Třešňák Miloš JIL6902 C OK Jilemnice 46:38 + 20:43
33. Stohanzl Jan LPU7600 C OK Lokomotiva Pardubice 47:28 + 21:33
34. Hanušová Monika VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:09 + 22:14
35. Kašpar Michal TYN9502 C OOB SK Týniště nad Orlicí 48:10 + 22:15
36. Dítě Dominik 17X0401 C Aktivity v přirodě 48:30 + 22:35
37. Sedloň Josef SNA5600 C TJ START Náchod 48:33 + 22:38
38. Waněk Hubert LPU6506 C OK Lokomotiva Pardubice 49:07 + 23:12
39. Čížková Dana SHK7752 C OK Slavia Hradec Králové 49:29 + 23:34
40. Morávek Petr SHK C OK Slavia Hradec Králové 50:14 + 24:19
41. Hájková Eva VRL7454 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:25 + 24:30
42. Morávková Barbora SHK0352 C OK Slavia Hradec Králové 50:46 + 24:51
43. Fejfar Libor C 52:01 + 26:06
44. Borůvková Petra LPU C OK Lokomotiva Pardubice 52:39 + 26:44
45. Schvachová Stanislava LPU7154 C OK Lokomotiva Pardubice 53:35 + 27:40
46. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 53:42 + 27:47
47. Liška Martin LTUYYYY C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:29 + 28:34
48. Andělová Ivana LTUZZZZ C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:33 + 28:38
49. Cibulka Radek LPU7107 C OK Lokomotiva Pardubice 55:39 + 29:44
50. Dvořáček Pavel LPU C OK Lokomotiva Pardubice 56:04 + 30:09
51. Daněk Petr TYN7900 C OOB SK Týniště nad Orlicí 56:47 + 30:52
52. Matěásková Eva JIL C OK Jilemnice 59:26 + 33:31
53. Ježková Lenka LPU2053 C OK Lokomotiva Pardubice 59:40 + 33:45
54. Kovačičová Ivona OSN6850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 60:48 + 34:53
55. Lacina Martin LPU7105 C OK Lokomotiva Pardubice 68:03 + 42:08
56. Růžková Kamila LPU2051 C OK Lokomotiva Pardubice 69:08 + 43:13
57. Maršounová Jana SHK0454 C OK Slavia Hradec Králové 70:46 + 44:51
58. Stříteská Sofie C 71:51 + 45:56
59. Hammová Dita KOR7050 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 82:05 + 56:10
60. Vondra Václav LTU6800 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 84:44 + 58:49
61. Hájek Tibor VRL7202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 89:46 + 63:51
62. Podolský Petr C 97:34 + 71:39
63. Bětík Ondřej C 101:11 + 75:16
Podlešáková Markéta C DISK
T
5.10 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žák Jan LPU C OK Lokomotiva Pardubice 36:21
2. Rückerová Šárka HOR0050 A TJ Jiskra Hořice 42:30 + 6:09
3. Kunartová Lenka PHK7852 C OK 99 Hradec Králové 47:14 + 10:53
4. Zídek Jan C 49:15 + 12:54
5. Vencl Vojtěch SNA0001 C TJ START Náchod 50:00 + 13:39
6. Procházková Gabriela C 52:31 + 16:10
7. Filip Filip SHK9000 C OK Slavia Hradec Králové 52:36 + 16:15
8. Novotný Petr 66C1111 C Amatéři 57:14 + 20:53
9. Kodytek Aleš C 60:42 + 24:21
10. Pangrácová Marie 8RC9051 C BZP 60:55 + 24:34
11. Zurynková Iva PHK7650 C OK 99 Hradec Králové 63:40 + 27:19
12. Zelenková Lenka 3IX6150 C Zelenkovi 71:06 + 34:45
13. Skalka Michal C 87:48 + 51:27
14. Jirásková Johana C 97:16 + 60:55
15. Pokorný Jan SRK6401 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 98:23 + 62:02
16. Jireš František 3IX5900 C Zelenkovi 101:28 + 65:07