Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.09.2017
Místo konání:
Čechy pod Kosířem
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Ředitel závodu:
Otrusina Jiří - R1
Hlavní rozhodčí:
Hynek Petr - R3
Stavitel tratí:
Skřivanek Marcel
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
D10C
2.30 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Marie VCB0752 C OB České Budějovice 16:08
2. Dobrovolná Anna TBM0758 C KOS TJ Tesla Brno 16:17 + 0:09
3. Paulíčková Tereza UOL0750 C SOB Olomouc 17:05 + 0:57
4. Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 17:26 + 1:18
5. Švíglerová Kateřina LPU0752 C OK Lokomotiva Pardubice 18:14 + 2:06
6. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 19:42 + 3:34
7. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 20:37 + 4:29
8. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:45 + 4:37
9. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 24:17 + 8:09
10. Bartášková Karolína ASU0799 C Magnus Orienteering 24:50 + 8:42
11. Strýčková Bára ADA0852 C OOB Spartak Adamov 28:05 + 11:57
12. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:50 + 15:42
13. Skřivanková Anna TBM0853 C KOS TJ Tesla Brno 32:19 + 16:11
14. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:47 + 16:39
Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov VZDAL
D12C
2.60 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 18:00
2. Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 18:31 + 0:31
3. Dušková Tereza TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno 18:34 + 0:34
4. Burdová Helena STE0653 C SK SKI-OB Šternberk 20:10 + 2:10
5. Jílková Lenka KON0666 B KOB Konice 20:25 + 2:25
6. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 20:53 + 2:53
7. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 21:28 + 3:28
8. Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 22:08 + 4:08
9. Janošíková Eva VCB0552 C OB České Budějovice 22:11 + 4:11
10. Ježková Ivana RBK0555 B SK Radioklub Blansko 22:33 + 4:33
11. Kopecká Nela UOL0650 C SOB Olomouc 22:56 + 4:56
12. Pospíšilová Stella STE0551 B SK SKI-OB Šternberk 22:57 + 4:57
13. Neumannová Kristýna STE0550 B SK SKI-OB Šternberk 23:13 + 5:13
14. Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 23:31 + 5:31
15. Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 23:57 + 5:57
16. Konečná Julie KSU0550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:42 + 6:42
17. Pazderníková Zdeňka ASU0698 B Magnus Orienteering 24:59 + 6:59
18. Zatloukalová Julie STE0650 C SK SKI-OB Šternberk 26:07 + 8:07
19. Kubíková Magdaléna LPU0566 C OK Lokomotiva Pardubice 31:42 + 13:42
20. Pattermanová Magdalena KSU0660 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:49 + 13:49
21. Dráčová Barbora UOL0652 C SOB Olomouc 33:04 + 15:04
22. Mikošková Marie STE0552 C SK SKI-OB Šternberk 36:43 + 18:43
23. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 37:00 + 19:00
24. Kotůlková Martina AOP0650 C Orientační Běh Opava 39:55 + 21:55
25. Rožanská Zuzana AOP0653 C Orientační Běh Opava 42:55 + 24:55
26. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 44:17 + 26:17
27. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 48:14 + 30:14
Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
D14C
2.70 km, 25 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering 20:53
2. Černochová Michaela PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov 21:52 + 0:59
3. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 22:01 + 1:08
4. Smékalová Karolína UOL0451 B SOB Olomouc 23:10 + 2:17
5. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 23:31 + 2:38
6. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 24:23 + 3:30
7. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 25:24 + 4:31
8. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 26:12 + 5:19
9. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 26:29 + 5:36
10. Lubrichová Veronika STE0451 C SK SKI-OB Šternberk 26:59 + 6:06
11. Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 28:24 + 7:31
12. Šánová Julie KSU0494 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:58 + 9:05
13. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ SOKOL Plumlov 31:18 + 10:25
14. Vorlová Eva ASU0499 B Magnus Orienteering 36:11 + 15:18
15. Slehová Eliška UOL0453 C SOB Olomouc 38:31 + 17:38
16. Kotůlková Renáta AOP0451 C Orientační Běh Opava 65:01 + 44:08
Janečková Adéla PLU0452 C TJ SOKOL Plumlov DISK
D16C
2.90 km, 25 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Raclavská Vlaďka UOL0253 B SOB Olomouc 30:40
2. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 33:58 + 3:18
3. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 36:34 + 5:54
4. Raclavská Lenka UOL0252 B SOB Olomouc 41:19 + 10:39
5. Pospíšilová Helena STE0253 C SK SKI-OB Šternberk 43:10 + 12:30
6. Kličková Anna KON0272 C KOB Konice 45:34 + 14:54
D18C
3.70 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Greschnerová Tereza ASU0299 B Magnus Orienteering 38:36
2. Pšenčíková Adéla KSU0050 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:05 + 5:29
3. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 45:33 + 6:57
D21C
4.50 km, 50 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7729
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vališová Martina OSN9696 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:13 7957
2. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 33:19 + 1:06 7701
3. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 34:03 + 1:50 7530
4. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 37:22 + 5:09 6758
5. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 39:35 + 7:22 6241
6. Uvizlová Radka STH8451 C SK Studenec 41:24 + 9:11 5818
7. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 41:42 + 9:29 5749
8. Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 41:53 + 9:40 5706
9. Koporová Petra ASU9353 C Magnus Orienteering 42:49 + 10:36 5489
10. Janošíková Lenka UOL7651 C SOB Olomouc 43:06 + 10:53 5423
11. Fučíková Hana VBM7751 C VSK Mendelu Brno 44:01 + 11:48 5209
12. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 44:53 + 12:40 5007
13. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 44:58 + 12:45 4988
14. Grundmanová Lenka CHC8651 C K.O.B. Choceň 45:09 + 12:56 4945
15. Vlachová Eliška KON9572 C KOB Konice 45:22 + 13:09 4895
16. Habigerová Radka KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:15 + 15:02 4456
17. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 47:52 + 15:39 4313
18. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 49:23 + 17:10 3960
19. Fátorová Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 50:13 + 18:00 3766
20. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 51:10 + 18:57 3544
21. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 51:15 + 19:02 3525
22. Rajnošek Tereza KSU8691 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:17 + 20:04 3284
23. Boháčová Lucie PTE8771 C TJ Sokol Ptení 53:11 + 20:58 3075
24. Krejčí Lenka PTE8350 C TJ Sokol Ptení 55:08 + 22:55
25. Škrabalová Šárka KON9888 C KOB Konice 55:23 + 23:10 2563
26. Csakvaryová Lenka SBK8383 C KOB Start Blansko 60:24 + 28:11 1394
27. Hrušková Kristýna ZBM9156 C SK Žabovřesky Brno 61:33 + 29:20 1127
28. Mikušová Ivana PTE8365 C TJ Sokol Ptení 62:26 + 30:13 921
29. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 62:33 + 30:20 894
30. Cetkovská Tereza PTE8750 C TJ Sokol Ptení 79:22 + 47:09 0
31. Šebková Klára PTE8550 C TJ Sokol Ptení 79:51 + 47:38 0
Drábková Zuzana TBM8452 C KOS TJ Tesla Brno DISK
D35C
3.80 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gallo Martina AOP7951 C Orientační Běh Opava 37:52
2. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 37:59 + 0:07
3. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 41:09 + 3:17
4. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 43:08 + 5:16
5. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 43:24 + 5:32
6. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 43:42 + 5:50
7. Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 44:28 + 6:36
8. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 44:52 + 7:00
9. Kašparová Ivana UOL6951 C SOB Olomouc 45:42 + 7:50
10. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 45:56 + 8:04
11. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:42 + 8:50
12. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 47:01 + 9:09
13. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 49:46 + 11:54
14. Strýčková Monika ADA7454 C OOB Spartak Adamov 50:55 + 13:03
15. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 51:09 + 13:17
16. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:16 + 14:24
17. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:53 + 15:01
18. Maťátková Marcela STE7159 C SK SKI-OB Šternberk 53:24 + 15:32
19. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 55:26 + 17:34
20. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 58:28 + 20:36
21. Janošíková Olga VCB7552 C OB České Budějovice 59:48 + 21:56
22. Doubravová Blanka ASU7499 C Magnus Orienteering 61:29 + 23:37
23. Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 61:32 + 23:40
24. Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:58 + 27:06
25. Hejlova Soňa PTENN98 C TJ Sokol Ptení 68:21 + 30:29
26. Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 68:59 + 31:07
27. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 69:25 + 31:33
28. Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 70:34 + 32:42
29. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:45 + 33:53
30. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 73:11 + 35:19
31. Stryková Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:44 + 35:52
32. Musilová Jana ASU7798 C Magnus Orienteering 76:14 + 38:22
33. Šaňáková Šárka UOL7650 C SOB Olomouc 83:05 + 45:13
34. Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 92:13 + 54:21
Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc DISK
Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Ondráčková Adéla KSU7676 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov DISK
D45C
3.70 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holinková Hana ZPV6777 C KOB ZPV Prostějov 32:56
2. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 35:44 + 2:48
3. Vidmuchová Martina PLU7171 C TJ SOKOL Plumlov 38:18 + 5:22
4. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 40:09 + 7:13
5. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 41:15 + 8:19
6. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 41:29 + 8:33
7. Rozsívalová Helena KSU7070 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:09 + 16:13
8. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SOB Olomouc 53:08 + 20:12
9. Špacírová Danuše UOL5852 C SOB Olomouc 53:27 + 20:31
10. Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 54:51 + 21:55
11. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 55:07 + 22:11
12. Švancárová Helena KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:49 + 23:53
13. Pšenčíková Eva KSU6950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:03 + 25:07
14. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 60:01 + 27:05
15. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 60:32 + 27:36
16. Jeřábková Jana UOL6954 C SOB Olomouc 62:03 + 29:07
17. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 64:46 + 31:50
18. Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 74:23 + 41:27
19. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 81:04 + 48:08
20. Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 100:22 + 67:26
21. Roubalíková Iva 3SX6450 C ZŠ Těšetice 103:14 + 70:18
D55C
2.70 km, 60 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 56:27
2. Ohnoutková Ludmila ZPV5077 C KOB ZPV Prostějov 62:21 + 5:54
H10C
2.50 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urválek Jan TBM0707 C KOS TJ Tesla Brno 15:09
2. Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 15:55 + 0:46
3. Denemarek Max TBM0800 C KOS TJ Tesla Brno 17:16 + 2:07
4. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 18:12 + 3:03
5. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 18:39 + 3:30
6. Polášek Filip KSU0818 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:42 + 6:33
7. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 24:42 + 9:33
8. Navrátil Pavel ASU0747 C Magnus Orienteering 25:15 + 10:06
9. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 27:50 + 12:41
10. Plachý Ondřej JPV0707 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 28:28 + 13:19
11. Kubíček Vavřinec UOL0801 C SOB Olomouc 31:08 + 15:59
Juřina Jakub FYD0801 C Jizerský klub OB Frýdlant DISK
Markovič Kryštof JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov DISK
H12C
2.70 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strýček Jan ADA0503 B OOB Spartak Adamov 17:06
2. Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 18:52 + 1:46
3. Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov 19:58 + 2:52
4. Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 20:05 + 2:59
5. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 20:40 + 3:34
6. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 20:41 + 3:35
7. Antonowicz Jan STE0503 C SK SKI-OB Šternberk 20:50 + 3:44
8. Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 22:02 + 4:56
9. Mudrák Daniel TBM0629 C KOS TJ Tesla Brno 22:11 + 5:05
10. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 23:08 + 6:02
11. Opravil Vojtěch KSU0515 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:33 + 6:27
12. Tomanek Lukáš KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:41 + 8:35
13. Jordán Alexandr KSU0626 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:43 + 9:37
14. Bláha Adam KSU0525 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:33 + 10:27
15. Greschner Adam ASU0547 C Magnus Orienteering 27:38 + 10:32
16. Soldán Robin PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov 27:42 + 10:36
17. Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:14 + 11:08
18. Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 28:37 + 11:31
19. Karásek Antonín PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov 29:19 + 12:13
20. Poláček Tomáš JPV0520 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 33:53 + 16:47
21. Munzar Jakub LPU0606 C OK Lokomotiva Pardubice 34:44 + 17:38
22. Maťátko Václav STE0500 C SK SKI-OB Šternberk 42:15 + 25:09
23. Křupka Tadeáš KON0606 C KOB Konice 46:12 + 29:06
24. Pekárek Martin RBK0501 C SK Radioklub Blansko 55:14 + 38:08
25. Ondráček Viktor KSU0600 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:22 + 42:16
H14C
3.00 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 18:52
2. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:02 + 0:10
3. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:42 + 2:50
4. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:37 + 3:45
5. Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko 23:29 + 4:37
6. Tomášek Adam CEL0400 B TJ Sokol Čelechovice na Hané 23:35 + 4:43
7. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:41 + 4:49
8. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:57 + 6:05
9. Fousek Matěj RBK0402 C SK Radioklub Blansko 25:32 + 6:40
10. Ježek Filip RBK0405 C SK Radioklub Blansko 25:41 + 6:49
11. Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 26:24 + 7:32
12. Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk 27:02 + 8:10
13. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 27:27 + 8:35
14. Štoudek Martin ASU0448 B Magnus Orienteering 28:09 + 9:17
15. Minx Oliver JPV0303 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 33:26 + 14:34
16. Hanousek Matěj RBK0404 B SK Radioklub Blansko 33:27 + 14:35
17. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 33:55 + 15:03
18. Slezák Aleš JPV0304 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 36:14 + 17:22
19. Bartášek Tomáš ASU0447 C Magnus Orienteering 37:29 + 18:37
20. Hošťálek Ondřej ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov 37:40 + 18:48
21. Novák Rostislav PLU0300 C TJ SOKOL Plumlov 39:13 + 20:21
22. Karásek František PLU0301 C TJ SOKOL Plumlov 39:24 + 20:32
23. Poláček Lukáš JPV0306 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 42:06 + 23:14
24. Polášek Vít KSU0402 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:29 + 23:37
25. Čecháček Adam UOL0402 C SOB Olomouc 46:34 + 27:42
26. Frkal Jiří SKM0300 C KOB Směr Kroměříž 66:33 + 47:41
Frélich Jan JPV0405 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov DISK
H16C
3.60 km, 65 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:48
2. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 24:12 + 0:24
3. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 27:33 + 3:45
4. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:38 + 3:50
5. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 28:28 + 4:40
6. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:34 + 4:46
7. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 28:47 + 4:59
8. Štorek David JPV0202 B Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 33:22 + 9:34
9. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 35:22 + 11:34
10. Tomášek Ondřej CEL0100 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 39:29 + 15:41
11. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 40:48 + 17:00
12. Petřivalský Bernat OOL0203 C SK Haná orienteering 41:55 + 18:07
H18C
4.20 km, 65 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:23
2. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:23 + 2:00
3. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:16 + 2:53
4. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 32:26 + 7:03
5. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 35:22 + 9:59
6. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:27 + 10:04
7. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 37:35 + 12:12
8. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 42:56 + 17:33
H21C
6.10 km, 90 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8903
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 35:39 9080
2. Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín 36:08 + 0:29 8962
3. Glonek Jakub AOP9602 E Orientační Běh Opava 37:20 + 1:41 8668
4. Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 37:27 + 1:48 8640
5. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 38:47 + 3:08 8313
6. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 38:52 + 3:13 8293
7. Rajnošek Zdeněk KSU8506 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:05 + 3:26 8240
8. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:37 + 3:58 8109
9. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:07 + 4:28 7987
10. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 41:16 + 5:37 7705
11. Valík Tomáš AOP0001 A Orientační Běh Opava 42:23 + 6:44 7432
12. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:13 + 8:34 6983
13. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 44:27 + 8:48 6926
14. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 44:54 + 9:15 6816
15. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 45:13 + 9:34 6738
16. Jirka Michal ZBM8403 C SK Žabovřesky Brno 45:24 + 9:45 6694
17. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 45:42 + 10:03 6620
18. Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 45:55 + 10:16 6567
19. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 46:16 + 10:37 6481
20. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 46:31 + 10:52 6420
21. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:43 + 11:04 6371
22. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 46:44 + 11:05 6367
23. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 47:48 + 12:09 6106
24. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 48:18 + 12:39 5984
25. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 48:24 + 12:45 5959
26. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 48:57 + 13:18 5825
27. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 50:00 + 14:21 5568
28. Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 52:45 + 17:06 4894
29. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 53:58 + 18:19 4597
30. Hubáček Ondřej JPV8303 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 54:18 + 18:39 4515
31. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 54:36 + 18:57 4442
32. Mikuš Oldřich PTE8204 C TJ Sokol Ptení 56:22 + 20:43 4009
33. Stoszek Jakub AOP8300 C Orientační Běh Opava 56:52 + 21:13 3887
34. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 58:47 + 23:08 3417
35. Rozsíval Alois KSU9142 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:59 + 23:20 3369
36. Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk 59:56 + 24:17 3136
37. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 60:04 + 24:25 3103
38. Pekárek Michal RBK9015 C SK Radioklub Blansko 65:12 + 29:33 1847
39. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 66:41 + 31:02 1484
40. Pavlačka Ondřej ODR8100 C SKOB Odry 67:00 + 31:21 1406
41. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 67:42 + 32:03 1235
42. Hladík Ladislav OOL8804 C SK Haná orienteering 68:43 + 33:04 986
43. Pavlačka František ODR8600 C SKOB Odry 70:08 + 34:29 639
44. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 72:38 + 36:59 27
45. Kůra Josef 86Z8700 C Neregistrovaní - Josef Kůr 75:05 + 39:26
46. Karásek Michal ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov 85:06 + 49:27 0
47. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 93:56 + 58:17 0
Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering DISK 0
Lukáš Chvátal NNNCH01 C Neregistrovaní (NNN) DISK
H35C
5.30 km, 85 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 37:25
2. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 38:18 + 0:53
3. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 39:29 + 2:04
4. Hašek Jakub 5DX8000 C 5dixi club 39:42 + 2:17
5. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 41:56 + 4:31
6. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 42:02 + 4:37
7. Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering 43:49 + 6:24
8. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:51 + 6:26
9. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 43:57 + 6:32
10. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 44:02 + 6:37
11. Mátl Pavel KSU6844 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:40 + 7:15
12. Krtička Luděk SSU7847 C SK Severka Šumperk 46:04 + 8:39
13. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 46:19 + 8:54
14. Janošík Radek VCB7402 C OB České Budějovice 47:03 + 9:38
15. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 47:04 + 9:39
16. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 48:18 + 10:53
17. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 49:09 + 11:44
18. Bartášek Jiří ASU7448 C Magnus Orienteering 50:04 + 12:39
19. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 50:14 + 12:49
20. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 51:30 + 14:05
21. Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 52:02 + 14:37
22. Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko 53:10 + 15:45
23. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:07 + 16:42
24. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 55:16 + 17:51
25. Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko 56:25 + 19:00
26. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 57:23 + 19:58
27. Martinek Pavel PTE7700 C TJ Sokol Ptení 58:27 + 21:02
28. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 59:08 + 21:43
29. Kotůlek Jan AOP7801 C Orientační Běh Opava 60:49 + 23:24
30. Křupka Tomáš KON7717 C KOB Konice 61:26 + 24:01
31. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 61:47 + 24:22
32. Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz 62:51 + 25:26
33. Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 63:50 + 26:25
34. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:36 + 27:11
35. Kožuch Vít SKM7802 C KOB Směr Kroměříž 65:49 + 28:24
36. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 67:53 + 30:28
37. Kašpar Jaroslav KSU7004 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:54 + 30:29
38. Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:07 + 30:42
39. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 68:43 + 31:18
40. Novák Jan STE7900 C SK SKI-OB Šternberk 69:33 + 32:08
41. Svoboda Zdeněk UOL7900 C SOB Olomouc 81:47 + 44:22
42. Zbořil Ctirad UOL7200 C SOB Olomouc 81:55 + 44:30
43. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 96:15 + 58:50
44. Vrána Jan UOL7300 C SOB Olomouc 100:28 + 63:03
H45C
4.70 km, 60 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 32:15
2. Kratochvíl Karel HOB7001 C SKOB Horní Benešov 37:48 + 5:33
3. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 37:58 + 5:43
4. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 38:35 + 6:20
5. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 44:54 + 12:39
6. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 45:06 + 12:51
7. Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 45:17 + 13:02
8. Janeček Jiří CEL6827 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 45:36 + 13:21
9. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 45:40 + 13:25
10. Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 46:27 + 14:12
11. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 47:10 + 14:55
12. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 47:27 + 15:12
13. Antonowicz Jerzy 28P6800 C Saturn Piaseczno 48:33 + 16:18
14. Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 49:15 + 17:00
15. Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 49:58 + 17:43
16. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 50:07 + 17:52
17. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 54:51 + 22:36
18. Buřt Vladimír SBK6301 C KOB Start Blansko 55:08 + 22:53
19. Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 57:53 + 25:38
20. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 58:08 + 25:53
21. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 61:00 + 28:45
22. Moser Zdeněk SKM6200 C KOB Směr Kroměříž 61:05 + 28:50
23. Strýček Jiří ADA6701 C OOB Spartak Adamov 65:21 + 33:06
24. Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 65:50 + 33:35
25. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 66:08 + 33:53
26. Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 68:32 + 36:17
27. Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 70:44 + 38:29
28. Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering 72:55 + 40:40
29. Kavan Luboš SKM6301 C KOB Směr Kroměříž 79:36 + 47:21
30. Roubalík Radovan 3SX6400 C ZŠ Těšetice 85:09 + 52:54
31. Dráč Pavel UOL7201 C SOB Olomouc 97:10 + 64:55
Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H55C
4.20 km, 65 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 42:23
2. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 46:23 + 4:00
3. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 54:59 + 12:36
4. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 57:44 + 15:21
5. Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 63:08 + 20:45
6. Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 64:19 + 21:56
7. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 67:05 + 24:42
8. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 69:02 + 26:39
9. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 71:01 + 28:38
10. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 77:09 + 34:46
11. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 82:52 + 40:29
Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice DISK
H65C
3.10 km, 75 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 34:44
2. Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 37:27 + 2:43
3. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 37:59 + 3:15
4. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 43:30 + 8:46
5. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 44:58 + 10:14
6. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 53:20 + 18:36
7. Huňka Jiří NNN4801 C Neregistrovaní (NNN) 57:23 + 22:39
8. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 66:59 + 32:15
9. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 68:50 + 34:06
10. Gottfried Jan UOL4602 C SOB Olomouc 81:25 + 46:41
Šubrt Zdeněk UOL4201 C SOB Olomouc DISK
HD10N
2.20 km, 25 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šnajdr Jakub PTE0700 C TJ Sokol Ptení 17:20
2. Jungmannová Sofie PTE0757 C TJ Sokol Ptení 22:21 + 5:01
3. Benešová Anežka KON0757 C KOB Konice 23:58 + 6:38
4. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:02 + 6:42
5. Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 25:22 + 8:02
6. Petřivalský Nil OOL0800 C SK Haná orienteering 26:17 + 8:57
7. Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 27:13 + 9:53
8. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 30:27 + 13:07
9. Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 36:19 + 18:59
10. Mikoška Jan STE0807 C SK SKI-OB Šternberk 40:44 + 23:24
11. Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 42:14 + 24:54
12. Odehnalová Tereza ADA0851 C OOB Spartak Adamov 50:19 + 32:59
13. Hájková Michaela KON0787 C KOB Konice 52:22 + 35:02
HDR
2.20 km, 25 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pouč Michal 3SX C ZŠ Těšetice 18:10
1. Navrátil Adam 3SX C ZŠ Těšetice 18:10 + 0:00
3. Janošík Ivan VCB1002 C OB České Budějovice 18:49 + 0:39
4. Lavrenčík Filip 3SX C ZŠ Těšetice 20:00 + 1:50
5. Bartoňková Sára 3SX C ZŠ Těšetice 21:03 + 2:53
6. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 21:17 + 3:07
7. Beneš Jan KON0909 C KOB Konice 22:05 + 3:55
8. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 22:28 + 4:18
9. Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 23:00 + 4:50
10. Tříska David PTE1003 C TJ Sokol Ptení 23:03 + 4:53
11. Cháberová Gita 4EZ9950 C Kolomazníci 24:17 + 6:07
12. Balvanová Vendula JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 25:53 + 7:43
12. Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 25:53 + 7:43
14. Skřivanek František 1XC1200 C Skřivankovi 27:53 + 9:43
15. Kratochvíl David HOB1101 C SKOB Horní Benešov 27:58 + 9:48
16. Škardová Lenka 3SX C ZŠ Těšetice 28:00 + 9:50
17. Gottwaldová Anna NNN C Neregistrovaní (NNN) 28:02 + 9:52
18. Treutnerová Natálie 3SX C ZŠ Těšetice 28:08 + 9:58
19. Gremlica Kamil NNN1349 C Neregistrovaní (NNN) 28:33 + 10:23
20. Huňková Gabriela RAD C Tělovýchovná jednota Sokol Radslavice 29:36 + 11:26
21. Fráňová Anežka 37CXX51 C Bez registrace 30:21 + 12:11
22. Fiala Jan JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 31:20 + 13:10
23. Filip Tomáš SBR C SKOB Bruntál 32:23 + 14:13
24. Kozák Vojtěch TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno 33:35 + 15:25
25. Mudráková Natálie 2LZ0950 C Neregistrovaní - Mudráková 34:06 + 15:56
26. Patková Barbora JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 34:29 + 16:19
27. Kubíčkocá Magdalena XXX C 34:43 + 16:33
28. Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 35:03 + 16:53
29. Kučerová Klaudie STE0853 C SK SKI-OB Šternberk 35:30 + 17:20
30. Kvapilová Veronika 37CXX52 C Bez registrace 35:43 + 17:33
31. Kvapil Václav 37CXX02 C Bez registrace 35:48 + 17:38
32. Kvapil Vojtěch 37CXX01 C Bez registrace 36:19 + 18:09
33. Svoboda Ondřej UOL1201 C SOB Olomouc 36:51 + 18:41
34. Rožanská Eliška AOP0953 C Orientační Běh Opava 36:58 + 18:48
35. Daněk František SBK1010 C KOB Start Blansko 37:23 + 19:13
36. Karásková Lucie 6YC8550 C Neregistrovaní 38:17 + 20:07
37. Dostál Lukáš KON0929 C KOB Konice 39:22 + 21:12
38. Kotůlková Dorota AOP1150 C Orientační Běh Opava 40:05 + 21:55
39. Kozáková Zuzana TBM1352 C KOS TJ Tesla Brno 41:39 + 23:29
40. Tříska Jakub PTE1300 C TJ Sokol Ptení 43:19 + 25:09
41. Kubíková Adéla LPU2 C OK Lokomotiva Pardubice 43:32 + 25:22
42. Kubeš David PLU0800 C TJ SOKOL Plumlov 46:00 + 27:50
43. Vavrečka Saša JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 46:43 + 28:33
44. Vavrečka David JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 46:54 + 28:44
45. Krejčiříková Zuzana BBM1150 C BETA URSUS Orienteering 51:30 + 33:20
46. Dostálová Johana KON1062 C KOB Konice 52:47 + 34:37
47. Hodačová Valerie JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 53:13 + 35:03
48. Macek Václav ASU C Magnus Orienteering 53:39 + 35:29
49. Markovičová Alexandra JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 55:51 + 37:41
50. Hašek Matěj 5DX1600 C 5dixi club 56:04 + 37:54
51. Špičáková Jolana JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 57:57 + 39:47
52. Žilková Viktorie JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 57:58 + 39:48
53. Juřina Michal FYD1301 C Jizerský klub OB Frýdlant 65:44 + 47:34
54. Juřinová Aneta FYD1150 C Jizerský klub OB Frýdlant 67:12 + 49:02
Foltinová Anna NNN0099 C Neregistrovaní (NNN) DISK
Cháberová Lucie 4EZ0450 C Kolomazníci DISK
P
3.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ebner Zdeněk KON8215 C KOB Konice 23:38
2. Havelka Jan KON0222 C KOB Konice 26:22 + 2:44
3. Čecháček Petr UOL6800 C SOB Olomouc 27:27 + 3:49
4. Pinkrtonová Štěpánka XXX C 30:18 + 6:40
5. Vorel Milan XXX C 30:56 + 7:18
6. Mikšíková Kateřina PTE7375 C TJ Sokol Ptení 30:59 + 7:21
7. Fráňová Petra 37CXX53 C Bez registrace 31:37 + 7:59
8. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 32:03 + 8:25
9. Polášková Jana KSU7171 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:32 + 8:54
10. Dvořák Štěpán KON0537 C KOB Konice 33:03 + 9:25
11. Rožanská Markéta AOP7450 C Orientační Běh Opava 34:35 + 10:57
12. Trávníčková Jitka KVS C SKOB Kobra Vsetín 35:12 + 11:34
13. Dušková Radana XXX C 35:35 + 11:57
14. Škrabalovi Eva a Milan KON0048 C KOB Konice 36:13 + 12:35
15. Mudráková Michaela XXX C 37:10 + 13:32
15. Klimundová Radka XXX C 37:10 + 13:32
17. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:42 + 14:04
18. Bidová Markéta XXX C 39:23 + 15:45
19. Hendrychová Pavla HOB6251 C SKOB Horní Benešov 39:50 + 16:12
20. Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž 39:51 + 16:13
21. Hrubý Ondřej JPV7901 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 39:54 + 16:16
22. Pekárková Radka RBK6767 C SK Radioklub Blansko 40:56 + 17:18
23. Hrubý Lukáš JPV0404 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 40:58 + 17:20
24. Horvát Petr XXX C 41:07 + 17:29
25. Procházková Sára XXX C 41:38 + 18:00
26. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 42:12 + 18:34
27. Přibylová Dominika NNNPR51 C Neregistrovaní (NNN) 42:40 + 19:02
28. Beneš Miroslav KON0049 C KOB Konice 42:41 + 19:03
29. Hendrych Vlastimil HOB5601 C SKOB Horní Benešov 42:45 + 19:07
30. Odehnalová Radka ADA7656 C OOB Spartak Adamov 43:22 + 19:44
31. Smolka Miloslav OOL4901 C SK Haná orienteering 43:52 + 20:14
32. Koutný Ondřej JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 44:50 + 21:12
33. Hendrych Jiří HOB6701 C SKOB Horní Benešov 46:28 + 22:50
34. Veselá Oskar PTE C TJ Sokol Ptení 46:30 + 22:52
35. Pospíšilová Lucie STE7551 C SK SKI-OB Šternberk 47:02 + 23:24
36. Volencova Ivana 3SZ5250 C Neregistrovaní 48:03 + 24:25
37. Munzarová Monika LPU1 C OK Lokomotiva Pardubice 49:16 + 25:38
38. Ježková Ilona TBM7256 C KOS TJ Tesla Brno 49:43 + 26:05
39. Syrová Eliška 3SX9950 C ZŠ Těšetice 49:56 + 26:18
40. Lavrenčík Petr 3SX C ZŠ Těšetice 50:52 + 27:14
41. Cetlová Helena AOP7550 C Orientační Běh Opava 55:50 + 32:12
42. Hrubá Klára JPV0579 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 58:16 + 34:38
Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení DISK
Burda Josef STE C SK SKI-OB Šternberk DISK
Slezák Lukáš + Martina JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov DISK
Dvořák Miloslav KON7537 C KOB Konice DISK
T
5.20 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Možný Stanislav PVP7700 C VSS Přírodověda Praha 58:47
2. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 74:52 + 16:05
3. Spurný Radek 4EZ9700 C Kolomazníci 78:08 + 19:21
4. Novotný Petr NNN0049 C Neregistrovaní (NNN) 80:27 + 21:40
5. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 93:31 + 34:44
Foltin David NNN0048 C Neregistrovaní (NNN) DISK