Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0799 | Jílková PavlaJílková Pavla | KOB Konice | C | 2069073 | 50 Kč |
STE0751 | Matoušková JohanaMatoušková Johana | SK SKI-OB Šternberk | C | 52561 | 50 Kč |
AOP0852 | Pachmannová IvaPachmannová Iva | Orientační Běh Opava | C | 232251 | 50 Kč |
KSU0959 | Tomanková AliceTomanková Alice | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52617 | 50 Kč |
KSU0888 | Reichlová PavlaReichlová Pavla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 51309 | 50 Kč |
KSU0850 | Reichlová LucieReichlová Lucie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52619 | 50 Kč |
KON0760 | Rozsívalová AdélaRozsívalová Adéla | KOB Konice | C | 2090865 | 50 Kč |
STE0750 | Fendrychová KláraFendrychová Klára | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108892 | 50 Kč |
JPV0952 | Hýblová EliškaHýblová Eliška | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2080978 | 50 Kč |
TZL0950 | Kundratová EvaKundratová Eva | SKOB Zlín | C | 218973 | 50 Kč |
KSU0950 | Paloncý AdélaPaloncý Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058485 | 50 Kč |
UOL0751 | Janků KarolínaJanků Karolína | SOB Olomouc | C | 2069084 | 50 Kč |
MOV0750 | Musálková KláraMusálková Klára | SKOB Ostrava | C | 436424 | 50 Kč |
ASU0799 | Bartášková KarolínaBartášková Karolína | Magnus Orienteering | C | 416509 | 50 Kč |
AOP0751 | Kovalčíková AlenaKovalčíková Alena | Orientační Běh Opava | C | 49438 | 50 Kč |
UOL0750 | Paulíčková TerezaPaulíčková Tereza | SOB Olomouc | C | 2069082 | 75 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0666 | Jílková LenkaJílková Lenka | KOB Konice | B | 2069072 | 50 Kč |
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | C | 301263 | 50 Kč |
AOP0652 | Gallo NatálieGallo Natálie | Orientační Běh Opava | B | 7003005 | 50 Kč |
UOL0651 | Šaňáková MarieŠaňáková Marie | SOB Olomouc | B | 2111803 | 50 Kč |
PLU0577 | Otrubová AnnaOtrubová Anna | TJ SOKOL Plumlov | B | 2019215 | 50 Kč |
UOL0652 | Dráčová BarboraDráčová Barbora | SOB Olomouc | C | 2069085 | 50 Kč |
JPV0652 | Přikrylová JanaPřikrylová Jana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112722 | 50 Kč |
JPV0653 | Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112741 | 50 Kč |
STE0653 | Burdová HelenaBurdová Helena | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108904 | 50 Kč |
STE0552 | Mikošková MarieMikošková Marie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108903 | 50 Kč |
STE0551 | Pospíšilová StellaPospíšilová Stella | SK SKI-OB Šternberk | B | 2080829 | 50 Kč |
STE0650 | Zatloukalová JulieZatloukalová Julie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108918 | 50 Kč |
AOP0551 | Pachmannová KatkaPachmannová Katka | Orientační Běh Opava | B | 361953 | 50 Kč |
KSU0660 | Pattermanová MagdalenaPattermanová Magdalena | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2085598 | 50 Kč |
KSU0656 | Stryková KarolínaStryková Karolína | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53652 | 50 Kč |
KSU0550 | Konečná JulieKonečná Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2053569 | 50 Kč |
STE0652 | Kotrle SylviaKotrle Sylvia | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108917 | 50 Kč |
JPV0555 | Plachá AnetaPlachá Aneta | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108881 | 50 Kč |
AOP0752 | Cetlová KarolínaCetlová Karolína | Orientační Běh Opava | C | 2091596 | 50 Kč |
SSU0650 | Seidenglanzová JohanaSeidenglanzová Johana | SK Severka Šumperk | C | 6710 | 50 Kč |
3SX0650 | Bartoňková SáraBartoňková Sára | ZŠ Těšetice | zapůjčit | 60 Kč | |
ASU0599 | Navrátilová MarieNavrátilová Marie | Magnus Orienteering | B | 7206550 | 50 Kč |
ASU0698 | Pazderníková ZdeňkaPazderníková Zdeňka | Magnus Orienteering | B | 0 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0450 | Smékalová ViktorieSmékalová Viktorie | SOB Olomouc | B | 2020728 | 50 Kč |
UOL0451 | Smékalová KarolínaSmékalová Karolína | SOB Olomouc | A | 2020729 | 50 Kč |
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | A | 2061817 | 50 Kč |
UOL0453 | Slehová EliškaSlehová Eliška | SOB Olomouc | C | 2112727 | 50 Kč |
VLI0359 | Bednaříková EmmaBednaříková Emma | Slavia Liberec orienteering | A | 9201326 | 50 Kč |
PLU0452 | Janečková AdélaJanečková Adéla | TJ SOKOL Plumlov | C | 2087689 | 50 Kč |
STE0451 | Lubrichová VeronikaLubrichová Veronika | SK SKI-OB Šternberk | C | 2102549 | 50 Kč |
STE0450 | Lukašáková SáraLukašáková Sára | SK SKI-OB Šternberk | A | 2035723 | 50 Kč |
AOP0351 | Pachmannová BáraPachmannová Bára | Orientační Běh Opava | B | 446352 | 50 Kč |
UOL0352 | Bídová MarkétaBídová Markéta | SOB Olomouc | C | 2124801 | 50 Kč |
OTK0351 | Panovcová AnitaPanovcová Anita | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 426381 | 50 Kč |
KSU0494 | Šánová JulieŠánová Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 443076 | 50 Kč |
KSU0454 | Heclová MarieHeclová Marie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446447 | 50 Kč |
AOP0651 | Holasová BarboraHolasová Barbora | Orientační Běh Opava | B | 51195 | 50 Kč |
AOP0552 | Cetlová MagdalénaCetlová Magdaléna | Orientační Běh Opava | B | 2091591 | 50 Kč |
UOL0452 | Binarová AdélaBinarová Adéla | SOB Olomouc | B | 1398997 | 50 Kč |
PLU0350 | Němečková KateřinaNěmečková Kateřina | TJ SOKOL Plumlov | B | 1400409 | 50 Kč |
TTR0351 | Nešporová MarieNešporová Marie | OOB Třebíč | C | 0000052239 | 50 Kč |
ASU0499 | Vorlová EvaVorlová Eva | Magnus Orienteering | B | 406938 | 50 Kč |
AOP0453 | Kovalčíková AnnaKovalčíková Anna | Orientační Běh Opava | B | 8796 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL0152 | Čeleďová JustýnaČeleďová Justýna | SKOB Zlín | B | 436954 | 80 Kč |
TZL0253 | Tichá MarieTichá Marie | SKOB Zlín | A | 2091544 | 80 Kč |
AOP0251 | Krčková HelenaKrčková Helena | Orientační Běh Opava | C | 2053557 | 80 Kč |
STE0253 | Pospíšilová HelenaPospíšilová Helena | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080839 | 80 Kč |
STE0250 | Smolková SabinaSmolková Sabina | SK SKI-OB Šternberk | B | 7206537 | 80 Kč |
KON0272 | Kličková AnnaKličková Anna | KOB Konice | C | 52722 | 80 Kč |
TZL0252 | Tichá JulieTichá Julie | SKOB Zlín | A | 2091554 | 80 Kč |
ASU0398 | Šneiderová DanielaŠneiderová Daniela | Magnus Orienteering | B | 7201771 | 80 Kč |
STE0154 | Letochová KarolínaLetochová Karolína | SK SKI-OB Šternberk | C | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL0050 | Matulíková AnetaMatulíková Aneta | SKOB Zlín | B | 331362 | 80 Kč |
KSU0050 | Pšenčíková AdélaPšenčíková Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446425 | 80 Kč |
STE0252 | Marková EmaMarková Ema | SK SKI-OB Šternberk | A | 7205017 | 80 Kč |
TZL0058 | Kundratová LucieKundratová Lucie | SKOB Zlín | A | 7203458 | 80 Kč |
ZPV9999 | Křečková JanaKřečková Jana | KOB ZPV Prostějov | B | 2073659 | 80 Kč |
ZLH9950 | Zatloukalová RomanaZatloukalová Romana | OOB TJ Zlaté Hory | A | 2025342 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON9888 | Škrabalová ŠárkaŠkrabalová Šárka | KOB Konice | B | 2108866 | 80 Kč |
KON9898 | Vlachová KateřinaVlachová Kateřina | KOB Konice | B | 2120658 | 80 Kč |
PTE8550 | Šebková KláraŠebková Klára | TJ Sokol Ptení | C | 2109698 | 80 Kč |
PTE9474 | Vítková LucieVítková Lucie | TJ Sokol Ptení | C | 8849 | 80 Kč |
LPU9457 | Horová PavlaHorová Pavla | OK Lokomotiva Pardubice | R | 887927 | 80 Kč |
RBK9252 | Pekárková MonikaPekárková Monika | SK Radioklub Blansko | C | 7260027 | 80 Kč |
KSU9559 | Habigerová RadkaHabigerová Radka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058483 | 80 Kč |
KVS8550 | Muchová BarboraMuchová Barbora | SKOB Kobra Vsetín | C | 2080849 | 80 Kč |
JPV7676 | Plachá AndreaPlachá Andrea | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2102819 | 80 Kč |
STH8451 | Uvizlová RadkaUvizlová Radka | SK Studenec | C | 9081 | 80 Kč |
TZL9754 | Chovancová ZuzanaChovancová Zuzana | SKOB Zlín | R | 2032161 | 80 Kč |
VPM8450 | Jirková PetraJirková Petra | KOS Slavia Plzeň | C | 8416122 | 80 Kč |
LBM8651 | Štěpánková PetraŠtěpánková Petra | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 2121006 | 80 Kč |
ASU0299 | Greschnerová TerezaGreschnerová Tereza | Magnus Orienteering | B | 7203336 | 80 Kč |
TZL7352 | Chovancová JanaChovancová Jana | SKOB Zlín | C | 426400 | 80 Kč |
VBM6555 | Jemelíková LadaJemelíková Lada | VSK Mendelu Brno | C | 53489 | 80 Kč |
PTE8750 | Cetkovská TerezaCetkovská Tereza | TJ Sokol Ptení | C | 2109697 | 120 Kč |
OOL8450 | Zdráhalová PavlaZdráhalová Pavla | SK Haná orienteering | C | 52471 | 120 Kč |
PTE8485 | Zavadilová SimonaZavadilová Simona | TJ Sokol Ptení | C | 8843 | 120 Kč |
ASU9271 | Křečková LenkaKřečková Lenka | Magnus Orienteering | C | 515412 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON7575 | Benešová PetraBenešová Petra | KOB Konice | C | 1418763 | 80 Kč |
PLU7852 | Otrubová JohanaOtrubová Johana | TJ SOKOL Plumlov | C | 995816 | 80 Kč |
JPV7552 | Poláčková MonikaPoláčková Monika | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109754 | 80 Kč |
SBR8050 | Good LudmilaGood Ludmila | SKOB Bruntál | C | 2092369 | 80 Kč |
PLU7677 | Otrubová IvonaOtrubová Ivona | TJ SOKOL Plumlov | C | 887939 | 80 Kč |
JPV7979 | Přikrylová JitkaPřikrylová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109752 | 80 Kč |
STE7251 | Janků RenataJanků Renata | SK SKI-OB Šternberk | C | 52502 | 80 Kč |
STE7556 | Lubrichová EvaLubrichová Eva | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112743 | 80 Kč |
STE7951 | Matoušková JanaMatoušková Jana | SK SKI-OB Šternberk | C | 2025355 | 80 Kč |
AOP7252 | Pachmannová HanaPachmannová Hana | Orientační Běh Opava | C | 361977 | 80 Kč |
HLV7060 | Sedláčková JanaSedláčková Jana | OB Holešov z.s. | C | 416084 | 80 Kč |
ZPV6553 | Jirková RenataJirková Renata | KOB ZPV Prostějov | C | 52427 | 80 Kč |
AOP7751 | Krčková LenkaKrčková Lenka | Orientační Běh Opava | C | 2118505 | 80 Kč |
JPV7650 | Chmelářová RadkaChmelářová Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2085577 | 80 Kč |
KSU7787 | Štáblová MichaelaŠtáblová Michaela | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 49418 | 80 Kč |
KSU7383 | Mlčková JanaMlčková Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52258 | 80 Kč |
AOP7853 | Holasová ŠarkaHolasová Šarka | Orientační Běh Opava | C | 51190 | 80 Kč |
STE7550 | Marková EvaMarková Eva | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080963 | 80 Kč |
SOP7351 | Procházková MartinaProcházková Martina | OOB TJ Slezan Opava | C | 433097 | 80 Kč |
TZL7350 | Kundratová JanaKundratová Jana | SKOB Zlín | C | 7209278 | 80 Kč |
KSU7878 | Paloncý JanaPaloncý Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 995833 | 80 Kč |
ZPV6970 | Karásková MarcelaKarásková Marcela | KOB ZPV Prostějov | C | 2092440 | 80 Kč |
PLU7777 | Němečková VěraNěmečková Věra | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035158 | 80 Kč |
SSU6091 | Králová ZdenkaKrálová Zdenka | SK Severka Šumperk | C | 1406132 | 80 Kč |
TTR7251 | Nešporová MarieNešporová Marie | OOB Třebíč | C | 0000052242 | 80 Kč |
LBM8051 | Eliášková HanaEliášková Hana | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 2113043 | 80 Kč |
ASU7499 | Doubravová BlankaDoubravová Blanka | Magnus Orienteering | C | 53032 | 80 Kč |
ASU7599 | Christodoulou IvaChristodoulou Iva | Magnus Orienteering | C | 433095 | 80 Kč |
ASU7798 | Musilová JanaMusilová Jana | Magnus Orienteering | C | 0 | 80 Kč |
ASU7799 | Navrátilová HelenaNavrátilová Helena | Magnus Orienteering | C | 301698 | 80 Kč |
ASU7498 | Šneiderová LucieŠneiderová Lucie | Magnus Orienteering | C | 7201755 | 80 Kč |
VBM7079 | Hiršová MarcelaHiršová Marcela | VSK Mendelu Brno | C | 7201756 | 80 Kč |
ZPV7076 | Křečková PetraKřečková Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 52582 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 224901 | 80 Kč |
SOP7150 | Hájková JitkaHájková Jitka | OOB TJ Slezan Opava | C | 515407 | 80 Kč |
JPV6556 | Štorková SimonaŠtorková Simona | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075676 | 80 Kč |
STE7150 | Mikošková IvetaMikošková Iveta | SK SKI-OB Šternberk | C | 2113042 | 80 Kč |
STE6751 | Neumannová KamilaNeumannová Kamila | SK SKI-OB Šternberk | C | 52514 | 80 Kč |
KSU7070 | Rozsívalová HelenaRozsívalová Helena | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443067 | 80 Kč |
KSU6950 | Pšenčíková EvaPšenčíková Eva | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443106 | 80 Kč |
UOL6954 | Jeřábková JanaJeřábková Jana | SOB Olomouc | C | 361997 | 80 Kč |
KON5887 | Smičková EvaSmičková Eva | KOB Konice | C | 52412 | 80 Kč |
47C6050 | Felklová JarmilaFelklová Jarmila | ASPV OA Šumperk | 433098 | 80 Kč | |
47C6850 | Ženčáková MarieŽenčáková Marie | ASPV OA Šumperk | 2032185 | 80 Kč | |
BBM6550 | Peřinková IrenaPeřinková Irena | BETA URSUS Rosice | C | 331257 | 80 Kč |
KSU7252 | Švancárová HelenaŠvancárová Helena | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2027233 | 80 Kč |
MOV6351 | Rokoszová JaroslavaRokoszová Jaroslava | SKOB Ostrava | C | 51373 | 80 Kč |
3SX6450 | Roubalíková IvaRoubalíková Iva | ZŠ Těšetice | 2102820 | 80 Kč | |
JPV6363 | Vavrečková IvanaVavrečková Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52864 | 80 Kč |
TBM6363 | Jašková MonikaJašková Monika | KOS TJ Tesla Brno | C | 410324 | 80 Kč |
VBM6155 | Bravená AlexandraBravená Alexandra | VSK Mendelu Brno | C | 682079 | 80 Kč |
KON6285 | Dittrichová LenkaDittrichová Lenka | KOB Konice | C | 52420 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
HSU5350 | Štáblová JitkaŠtáblová Jitka | Horizont klub Šumperk | C | 52557 | 80 Kč |
SOP4851 | Suchánková LibušeSuchánková Libuše | OOB TJ Slezan Opava | C | 446344 | 80 Kč |
HSU5050 | Čadilová AlenaČadilová Alena | Horizont klub Šumperk | C | 52599 | 80 Kč |
TZL5254 | Horynová EvaHorynová Eva | SKOB Zlín | C | 8930 | 80 Kč |
TZL5757 | Jelínková DagmarJelínková Dagmar | SKOB Zlín | C | 207823 | 80 Kč |
TBM5351 | Procházková HelenaProcházková Helena | KOS TJ Tesla Brno | C | 301247 | 80 Kč |
ZLH4950 | Mrkvicová LudmilaMrkvicová Ludmila | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52782 | 80 Kč |
LBM5558 | Salajková VěraSalajková Věra | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 2113045 | 80 Kč |
TZL5954 | Žaludková MiroslavaŽaludková Miroslava | SKOB Zlín | C | 53838 | 80 Kč |
JPV5757 | Dudíková EvaDudíková Eva | Oddíl OS SK Prostějov | C | 307335 | 80 Kč |
38S6150 | Denysenko TamaraDenysenko Tamara | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 7200270 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PLU0888 | Otrubová KarolínaOtrubová Karolína | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061810 | 50 Kč |
PTE0700 | Šnajdr JakubŠnajdr Jakub | TJ Sokol Ptení | C | 8835 | 50 Kč |
STE0852 | Burdová HanaBurdová Hana | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112745 | 50 Kč |
STE0853 | Kučerová KlaudieKučerová Klaudie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2122246 | 50 Kč |
STE0909 | Matoušek JanMatoušek Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 224904 | 50 Kč |
STE0953 | Sadílková KláraSadílková Klára | SK SKI-OB Šternberk | 50 Kč | ||
JPV0900 | Chmelář FilipChmelář Filip | Oddíl OS SK Prostějov | C | 50 Kč | |
KSU1100 | Štábl VítŠtábl Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53668 | 50 Kč |
STE0701 | Akrap KryštofAkrap Kryštof | SK SKI-OB Šternberk | C | 50 Kč | |
STE1101 | Kotrle DavidKotrle David | SK SKI-OB Šternberk | 50 Kč | ||
PLU0851 | Štefková MichaelaŠtefková Michaela | TJ SOKOL Plumlov | 50 Kč | ||
PLU0900 | Hřivňák PetrHřivňák Petr | TJ SOKOL Plumlov | 50 Kč | ||
VIC0951 | Vlčková MarkétaVlčková Markéta | OB Vizovice | C | 50 Kč | |
TTR0852 | Nešporová TerezieNešporová Terezie | OOB Třebíč | C | 0000049689 | 50 Kč |
PLU0802 | Pustějovský MatyjášPustějovský Matyjáš | TJ SOKOL Plumlov | 50 Kč | ||
38S0850 | Valyavka ViktoriyaValyavka Viktoriya | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 502256 | 50 Kč | |
OOL0800 | Petřivalský NilPetřivalský Nil | SK Haná orienteering | C | 2051491 | 50 Kč |
UOL0901 | Šaňák HynekŠaňák Hynek | SOB Olomouc | C | 2069081 | 75 Kč |
PTE0880 | Vavrdová KarolínaVavrdová Karolína | TJ Sokol Ptení | C | 2102680 | 75 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
STE0807 | Mikoška JanMikoška Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112769 | 50 Kč |
STE0800 | Světnický AntonínSvětnický Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108898 | 50 Kč |
TZL0806 | Hozík ŠtěpánHozík Štěpán | SKOB Zlín | C | 8583 | 50 Kč |
AOP0802 | Gallo OndřejGallo Ondřej | Orientační Běh Opava | C | 53278 | 50 Kč |
UOL0801 | Kubíček VavřinecKubíček Vavřinec | SOB Olomouc | C | 2113097 | 50 Kč |
KSU0700 | Mlček VincencMlček Vincenc | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53654 | 50 Kč |
JPV0707 | Plachý OndřejPlachý Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108899 | 50 Kč |
TZL0700 | Kundrata VítKundrata Vít | SKOB Zlín | C | 53360 | 50 Kč |
KSU0808 | Paloncý JanPaloncý Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058484 | 50 Kč |
VIC0713 | Vlček TomášVlček Tomáš | OB Vizovice | C | 2116470 | 50 Kč |
ZLH0800 | Mrkvica VáclavMrkvica Václav | OOB TJ Zlaté Hory | C | 251023 | 50 Kč |
LBM0701 | Salajka MichalSalajka Michal | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52068 | 50 Kč |
LBM0801 | Eliášek PatrikEliášek Patrik | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 2112754 | 50 Kč |
ASU0748 | Macek VojtěchMacek Vojtěch | Magnus Orienteering | C | 426313 | 50 Kč |
ASU0747 | Navrátil PavelNavrátil Pavel | Magnus Orienteering | C | 7206535 | 50 Kč |
ASU0749 | Šneider KvidoŠneider Kvido | Magnus Orienteering | C | 53003 | 50 Kč |
38S0700 | Volkov MaksymVolkov Maksym | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 2111798 | 50 Kč | |
PTE0808 | Mikuš MatějMikuš Matěj | TJ Sokol Ptení | C | 2102681 | 75 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061762 | 50 Kč |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | B | 2051506 | 50 Kč |
PLU0503 | Karásek AntonínKarásek Antonín | TJ SOKOL Plumlov | C | 428201 | 50 Kč |
PLU0600 | Soldán RobinSoldán Robin | TJ SOKOL Plumlov | C | 682687 | 50 Kč |
UOL0502 | Vodička IgorVodička Igor | SOB Olomouc | B | 7200909 | 50 Kč |
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | B | 2075670 | 50 Kč |
AOP0500 | Krček JanKrček Jan | Orientační Běh Opava | B | 2070838 | 50 Kč |
KSU0626 | Jordán AlexandrJordán Alexandr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2056276 | 50 Kč |
KSU0616 | Šána RobertŠána Robert | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2073738 | 50 Kč |
KSU0600 | Ondráček ViktorOndráček Viktor | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53670 | 50 Kč |
KSU0525 | Bláha AdamBláha Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073730 | 50 Kč |
KSU0515 | Opravil VojtěchOpravil Vojtěch | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2073734 | 50 Kč |
KSU0505 | Kroul JiříKroul Jiří | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 53565 | 50 Kč |
AOP0900 | Holas ŠtěpánHolas Štěpán | Orientační Běh Opava | C | 2111725 | 50 Kč |
KSU0502 | Tomanek LukášTomanek Lukáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 49316 | 50 Kč |
TTR0502 | Nešpor JiříNešpor Jiří | OOB Třebíč | C | 0000052248 | 50 Kč |
VRB0505 | Slavík OndřejSlavík Ondřej | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 232194 | 50 Kč |
3SX0601 | Navrátil AdamNavrátil Adam | ZŠ Těšetice | zapůjčit | 60 Kč | |
ASU0547 | Greschner AdamGreschner Adam | Magnus Orienteering | C | 9132 | 50 Kč |
ASU0546 | Kobylka DavidKobylka David | Magnus Orienteering | C | 2102553 | 50 Kč |
ASU0548 | Hohn MatějHohn Matěj | Magnus Orienteering | C | 2080969 | 75 Kč |
OOL0501 | Petřivalský ArnauPetřivalský Arnau | SK Haná orienteering | C | 421860 | 75 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0404 | Beneš JindřichBeneš Jindřich | KOB Konice | B | 1418768 | 50 Kč |
JPV0304 | Slezák AlešSlezák Aleš | Oddíl OS SK Prostějov | C | zapůjčit | 60 Kč |
PLU0301 | Karásek FrantišekKarásek František | TJ SOKOL Plumlov | 50 Kč | ||
PLU0300 | Novák RostislavNovák Rostislav | TJ SOKOL Plumlov | C | 2087634 | 50 Kč |
UOL0400 | Náhončík JakubNáhončík Jakub | SOB Olomouc | C | 2115721 | 50 Kč |
UOL0402 | Čecháček AdamČecháček Adam | SOB Olomouc | C | 2092436 | 50 Kč |
JPV0306 | Poláček LukášPoláček Lukáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108865 | 50 Kč |
UOL0301 | Rajman FilipRajman Filip | SOB Olomouc | B | 2113074 | 50 Kč |
STE0404 | Janků MartinJanků Martin | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035728 | 50 Kč |
KSU0606 | Štábl PatrikŠtábl Patrik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446437 | 50 Kč |
KSU0403 | Šperlich JanŠperlich Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2082903 | 50 Kč |
KSU0401 | Štábl AdamŠtábl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2058480 | 50 Kč |
KSU0333 | Patterman ProkopPatterman Prokop | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 442865 | 50 Kč |
KSU0306 | Stryk ŠtěpánStryk Štěpán | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 229473 | 50 Kč |
ZLH0301 | Novotný ErikNovotný Erik | OOB TJ Zlaté Hory | B | 2020722 | 50 Kč |
ZPV0302 | Karásek MatyášKarásek Matyáš | KOB ZPV Prostějov | C | 426397 | 50 Kč |
TTR0401 | Cícha VáclavCícha Václav | OOB Třebíč | B | 0002092373 | 50 Kč |
ASU0447 | Bartášek TomášBartášek Tomáš | Magnus Orienteering | C | 416716 | 50 Kč |
ASU0448 | Štoudek MartinŠtoudek Martin | Magnus Orienteering | B | 53112 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0202 | Jedzok VojtěchJedzok Vojtěch | SOB Olomouc | C | 2112759 | 80 Kč |
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | B | 2075675 | 80 Kč |
STE0206 | Doseděl ŠtěpánDoseděl Štěpán | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108907 | 80 Kč |
STE0202 | Lukašák ŠimonLukašák Šimon | SK SKI-OB Šternberk | A | 2032192 | 80 Kč |
STE0104 | Poštulka LukášPoštulka Lukáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2060295 | 80 Kč |
ZPV0201 | Jirka MatyášJirka Matyáš | KOB ZPV Prostějov | C | 206496 | 80 Kč |
37C0100 | Chmelář JanChmelář Jan | Bez registrace | zapůjčit | 90 Kč | |
KSU0201 | Hecl FrantišekHecl František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2058486 | 80 Kč |
KSU0111 | Babišta AntonínBabišta Antonín | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 53649 | 80 Kč |
KSU0105 | Šafář MartinŠafář Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2056308 | 80 Kč |
KSU0101 | Krč MatějKrč Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058481 | 80 Kč |
JPV0123 | Holusek JiříHolusek Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 7208224 | 80 Kč |
STE0101 | Neumann DavidNeumann David | SK SKI-OB Šternberk | B | 2027241 | 80 Kč |
STE0208 | Doležal MatyášDoležal Matyáš | SK SKI-OB Šternberk | A | 2073721 | 80 Kč |
TZL0203 | Kundrata JanKundrata Jan | SKOB Zlín | B | 7209284 | 80 Kč |
STE0207 | Svoboda RadekSvoboda Radek | SK SKI-OB Šternberk | A | 2032142 | 80 Kč |
SSU0202 | Seidenglanz JáchymSeidenglanz Jáchym | SK Severka Šumperk | B | 1407427 | 80 Kč |
SKM0201 | Blank NoahBlank Noah | KOB Směr Kroměříž | B | 436930 | 80 Kč |
TTR0102 | Cícha MatějCícha Matěj | OOB Třebíč | B | 0002800321 | 80 Kč |
TTR0101 | Nešpor JanNešpor Jan | OOB Třebíč | B | 0007300192 | 80 Kč |
OOL0203 | Petřivalský BernatPetřivalský Bernat | SK Haná orienteering | C | 421859 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON9915 | Beneš MiroslavBeneš Miroslav | KOB Konice | B | 1418762 | 80 Kč |
KSU0049 | Grulich OndřejGrulich Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2067336 | 80 Kč |
KSU0044 | Kroul JosefKroul Josef | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2056268 | 80 Kč |
ZPV0001 | Karásek AdamKarásek Adam | KOB ZPV Prostějov | B | 2070842 | 80 Kč |
JPV9915 | Kašpar PetrKašpar Petr | Oddíl OS SK Prostějov | B | 2069090 | 80 Kč |
SSU0000 | Kaprál JanKaprál Jan | SK Severka Šumperk | B | 7207780 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OOL8801 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 1931332 | 80 Kč |
MBM8740 | Zelinka JiříZelinka Jiří | O-mikron | C | 232019 | 80 Kč |
JPV8201 | Otrusina JiříOtrusina Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 1602629 | 80 Kč |
AOV7900 | Vlach JiříVlach Jiří | OOB TJ Baník Ostrava | C | 7202896 | 80 Kč |
STE7504 | Matoušek JiříMatoušek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 2025356 | 80 Kč |
STE9700 | Poštulka TomášPoštulka Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2060296 | 80 Kč |
STE7505 | Pudel JardaPudel Jarda | SK SKI-OB Šternberk | C | 52516 | 80 Kč |
STE8000 | Tomášek TomášTomášek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108900 | 80 Kč |
PGP8407 | Procházka JanProcházka Jan | SK Praga | E | 515110 | 80 Kč |
SKM8700 | Lachendro JanLachendro Jan | KOB Směr Kroměříž | C | 7207146 | 80 Kč |
JPV8235 | Perknovský RadimPerknovský Radim | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52475 | 80 Kč |
SOP8802 | Lichý OndřejLichý Ondřej | OOB TJ Slezan Opava | C | 49304 | 80 Kč |
KSU0005 | Matoušek MatějMatoušek Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2080935 | 80 Kč |
STE0204 | Světnický FrantišekSvětnický František | SK SKI-OB Šternberk | A | 2027218 | 80 Kč |
MOV8901 | Slivečka JanSlivečka Jan | SKOB Ostrava | C | 1703353 | 80 Kč |
AOP7802 | Holas TomášHolas Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 1400441 | 80 Kč |
STE7607 | Fendrych MichalFendrych Michal | SK SKI-OB Šternberk | C | 52503 | 80 Kč |
CEL8039 | Špičák FrantišekŠpičák František | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52410 | 80 Kč |
PVP8000 | Křížan JiříKřížan Jiří | VSK Přírodní vědy Praha | C | 7201778 | 80 Kč |
VPM7905 | Jirka JakubJirka Jakub | KOS Slavia Plzeň | C | 8252429 | 80 Kč |
CEL5628 | Špičák FrantišekŠpičák František | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52744 | 80 Kč |
TZL9308 | Kašpar MichalKašpar Michal | SKOB Zlín | C | 886701 | 80 Kč |
ZLH7800 | Mrkvica PetrMrkvica Petr | OOB TJ Zlaté Hory | C | 7758623 | 80 Kč |
SSU9303 | Schuster MarekSchuster Marek | SK Severka Šumperk | E | 995871 | 80 Kč |
PLU8007 | Matyšek RadoslavMatyšek Radoslav | TJ SOKOL Plumlov | C | 52490 | 80 Kč |
KRN6804 | Zavřel MichalZavřel Michal | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52643 | 80 Kč |
37C8500 | Zapletal MartinZapletal Martin | Bez registrace | zapůjčit | 90 Kč | |
PLU7417 | Otruba MarekOtruba Marek | TJ SOKOL Plumlov | C | 995892 | 80 Kč |
PLU7917 | Otruba KarelOtruba Karel | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035148 | 80 Kč |
5CZ7300 | Novotný PetrNovotný Petr | Dukla Blansko | 2067992 | 80 Kč | |
TBM8903 | Štrajt MichalŠtrajt Michal | KOS TJ Tesla Brno | C | 52464 | 80 Kč |
ASU9447 | Horvát PetrHorvát Petr | Magnus Orienteering | E | 886264 | 80 Kč |
ASU8817 | Navrátil TomášNavrátil Tomáš | Magnus Orienteering | C | 1602632 | 80 Kč |
ZPV7900 | Karásek MichalKarásek Michal | KOB ZPV Prostějov | C | 433096 | 80 Kč |
VBM7401 | Kořan PavelKořan Pavel | VSK Mendelu Brno | C | 889316 | 80 Kč |
VBM8103 | Mazal ZdeněkMazal Zdeněk | VSK Mendelu Brno | C | 7207858 | 80 Kč |
STE0000 | Jirka MikulášJirka Mikuláš | SK SKI-OB Šternberk | A | 7202871 | 80 Kč |
NNN8901 | Kadlček VáclavKadlček Václav | Neregistrovaní | 682616 | 80 Kč | |
ASU9747 | Kašpar JakubKašpar Jakub | Magnus Orienteering | B | 8133133 | 80 Kč |
AOP0301 | Valík AdamValík Adam | Orientační Běh Opava | A | 2081359 | 80 Kč |
AOP0201 | Kostka JiříKostka Jiří | Orientační Běh Opava | A | 2085648 | 80 Kč |
LCE0011 | Panovec KryštofPanovec Kryštof | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 331216 | 80 Kč |
ODR8100 | Pavlačka OndřejPavlačka Ondřej | SKOB Odry | C | 51303 | 80 Kč |
RAD7400 | Hrazdil RomanHrazdil Roman | TJ Sokol Radslavice | 8086 | 80 Kč | |
JPV9509 | Fajkus RadimFajkus Radim | Oddíl OS SK Prostějov | C | 1602630 | 80 Kč |
3RX8301 | Gregor FrantišekGregor František | SKOB Zlín | zapůjčit | 90 Kč | |
ZBM8418 | Hrazdil JiříHrazdil Jiří | SK Brno Žabovřesky | C | 682621 | 80 Kč |
OOL8404 | De Oliveria Juan JosivanDe Oliveria Juan Josivan | SK Haná orienteering | 9102141 | 120 Kč | |
PTE8204 | Mikuš OldřichMikuš Oldřich | TJ Sokol Ptení | C | 8830 | 120 Kč |
ASU8304 | Khýn VítězslavKhýn Vítězslav | Magnus Orienteering | C | 7203321 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SBR7800 | Good MartinGood Martin | SKOB Bruntál | C | 51903 | 80 Kč |
SKM7000 | Vlček RomanVlček Roman | KOB Směr Kroměříž | C | 7200330 | 80 Kč |
JPV7404 | Přikryl JiříPřikryl Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2102771 | 80 Kč |
STE7600 | Burda TomášBurda Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2118486 | 80 Kč |
STE7900 | Novák JanNovák Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 2102537 | 80 Kč |
HLV6404 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | OB Holešov z.s. | C | 53827 | 80 Kč |
AOP7602 | Gallo MarekGallo Marek | Orientační Běh Opava | C | 7201830 | 80 Kč |
AOP7302 | Krček MartinKrček Martin | Orientační Běh Opava | C | 253130 | 80 Kč |
JPV7501 | Chmelář JanChmelář Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2113078 | 80 Kč |
KSU7501 | Štábl RomanŠtábl Roman | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446432 | 80 Kč |
PTE7700 | Martinek PavelMartinek Pavel | TJ Sokol Ptení | C | 52740 | 80 Kč |
STE7501 | Marek AntonínMarek Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049564 | 80 Kč |
SSU7401 | Seidenglanz MarekSeidenglanz Marek | SK Severka Šumperk | C | 2067988 | 80 Kč |
KSU6349 | Paloncý PavelPaloncý Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886291 | 80 Kč |
47C6100 | Ženčák JaroslavŽenčák Jaroslav | ASPV OA Šumperk | 2060274 | 80 Kč | |
VIC7700 | Vlček JiříVlček Jiří | OB Vizovice | C | 2103241 | 80 Kč |
6YC7401 | Doležal ZdeněkDoležal Zdeněk | Neregistrovaní | zapůjčit | 90 Kč | |
SKM7325 | Rytíř MichalRytíř Michal | KOB Směr Kroměříž | C | 52201 | 80 Kč |
ASU7517 | Aleš DavidAleš David | Magnus Orienteering | C | 8630081 | 80 Kč |
ASU7448 | Bartášek JiříBartášek Jiří | Magnus Orienteering | C | 416715 | 80 Kč |
ASU7848 | Greschner LubošGreschner Luboš | Magnus Orienteering | C | 7203335 | 80 Kč |
ASU7449 | Navrátil MartinNavrátil Martin | Magnus Orienteering | C | 7203338 | 80 Kč |
AOP7301 | Kovalčík TomášKovalčík Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 2085619 | 80 Kč |
ODR7101 | Rigó MarekRigó Marek | SKOB Odry | C | 52756 | 80 Kč |
38S8000 | Volkov AlexanderVolkov Alexander | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 502259 | 80 Kč | |
HOB7001 | Kratochvíl KarelKratochvíl Karel | SK OB Horní Benešov | C | 7202579 | 80 Kč |
HAV6000 | Lužný LadislavLužný Ladislav | OB Havířov | C | 336792 | 80 Kč |
LOV7101 | Žebrák ZbyněkŽebrák Zbyněk | lepus.cz | C | 232429 | 80 Kč |
HAV5701 | Jakobi ZdeněkJakobi Zdeněk | OB Havířov | C | 336721 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 9998666 | 80 Kč |
AOP6702 | Tesař JiříTesař Jiří | Orientační Běh Opava | C | 352349 | 80 Kč |
SBR5501 | Vodička LuděkVodička Luděk | SKOB Bruntál | C | 51913 | 80 Kč |
SBR6302 | Řeháček PetrŘeháček Petr | SKOB Bruntál | C | 51873 | 80 Kč |
OOL6300 | Světnický AlexandrSvětnický Alexandr | SK Haná orienteering | C | 426375 | 80 Kč |
PTE6622 | Vítek ZbyněkVítek Zbyněk | TJ Sokol Ptení | C | 8828 | 80 Kč |
JPV6505 | Štorek PetrŠtorek Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075678 | 80 Kč |
JPV7214 | Poláček LubošPoláček Luboš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112735 | 80 Kč |
STE7103 | Mikoška EmanMikoška Eman | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112775 | 80 Kč |
STE6600 | Poštulka ZdenekPoštulka Zdenek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080962 | 80 Kč |
AOP6302 | Sklenář MiroslavSklenář Miroslav | Orientační Běh Opava | C | 7200359 | 80 Kč |
UOL6702 | Jeřábek PetrJeřábek Petr | SOB Olomouc | C | 361946 | 80 Kč |
JPV6515 | Plachý MartinPlachý Martin | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2103780 | 80 Kč |
AOP6602 | Cetl VladimírCetl Vladimír | Orientační Běh Opava | C | 0 | 80 Kč |
JPV6112 | Jeřábek LubošJeřábek Luboš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2092403 | 80 Kč |
TZL4902 | Jelínek PetrJelínek Petr | SKOB Zlín | C | 7300470 | 80 Kč |
SKM6301 | Kavan LubošKavan Luboš | KOB Směr Kroměříž | C | 619094 | 80 Kč |
TTR6101 | Nešpor JanNešpor Jan | OOB Třebíč | C | 0000995847 | 80 Kč |
VRB6808 | Slavík TomášSlavík Tomáš | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 436923 | 80 Kč |
ZPV6425 | Dokoupil VojtěchDokoupil Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 52596 | 80 Kč |
3SX6400 | Roubalík RadovanRoubalík Radovan | ZŠ Těšetice | 2102813 | 80 Kč | |
ASU7102 | Macek KarelMacek Karel | Magnus Orienteering | C | 51882 | 80 Kč |
ASU7101 | Šneider MiroslavŠneider Miroslav | Magnus Orienteering | C | 51471 | 80 Kč |
TBM6201 | Jašek MilanJašek Milan | KOS TJ Tesla Brno | C | 232747 | 80 Kč |
VBM6000 | Hirš LiborHirš Libor | VSK Mendelu Brno | C | 7201772 | 80 Kč |
JPV6526 | Soldán VladimírSoldán Vladimír | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2020730 | 80 Kč |
AOP5301 | Krmášek BohdanKrmášek Bohdan | Orientační Běh Opava | C | 7207625 | 120 Kč |
SBR6601 | Sklenář JosefSklenář Josef | SKOB Bruntál | C | 7200586 | 120 Kč |
ZLH6701 | Zatloukal TomášZatloukal Tomáš | OOB TJ Zlaté Hory | C | 420422 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON4617 | Skácel JaroslavSkácel Jaroslav | KOB Konice | C | 341715 | 80 Kč |
KON5713 | Komínek JaroslavKomínek Jaroslav | KOB Konice | C | 8904 | 80 Kč |
ZPV5501 | Jirka JiříJirka Jiří | KOB ZPV Prostějov | C | 301599 | 80 Kč |
STE6100 | Doseděl EmilDoseděl Emil | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049563 | 80 Kč |
STE4801 | Sklenář AntonínSklenář Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 52517 | 80 Kč |
OTK6201 | Panovec VladanPanovec Vladan | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 052348 | 80 Kč |
TZL5102 | Jelínek VítJelínek Vít | SKOB Zlín | C | 7209285 | 80 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 307337 | 80 Kč |
TZL5402 | Slováček RudolfSlováček Rudolf | SKOB Zlín | C | 2070844 | 80 Kč |
SOP5701 | Pospíšil VáclavPospíšil Václav | OOB TJ Slezan Opava | C | 49391 | 80 Kč |
47C6000 | Felkl LuděkFelkl Luděk | ASPV OA Šumperk | 52589 | 80 Kč | |
SOP5702 | Vašek RudolfVašek Rudolf | OOB TJ Slezan Opava | C | 434592 | 80 Kč |
SOP5102 | Malysa JánMalysa Ján | OOB TJ Slezan Opava | C | 53420 | 80 Kč |
VRB6202 | Labudík MilanLabudík Milan | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 51954 | 80 Kč |
LBM5401 | Štěpánek JiříŠtěpánek Jiří | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 2122244 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 51917 | 80 Kč |
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 52549 | 80 Kč |
SBR4501 | Dospíšil JaroslavDospíšil Jaroslav | SKOB Bruntál | C | 51905 | 80 Kč |
SBR4701 | Blažek VáclavBlažek Václav | SKOB Bruntál | C | 51904 | 80 Kč |
SOP5101 | Jurčák KarelJurčák Karel | OOB TJ Slezan Opava | C | 7209463 | 80 Kč |
STE4101 | Čermák MiloslavČermák Miloslav | SK SKI-OB Šternberk | C | 52529 | 80 Kč |
HLV4801 | Peška AntonínPeška Antonín | OB Holešov z.s. | C | 416088 | 80 Kč |
UOL4201 | Šubrt ZdeněkŠubrt Zdeněk | SOB Olomouc | C | 52467 | 80 Kč |
TZL3613 | Láznička AloisLáznička Alois | SKOB Zlín | C | 425533 | 80 Kč |
ZPV4012 | Kroupa JaroslavKroupa Jaroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52869 | 80 Kč |
TBM4907 | Procházka JanProcházka Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 320135 | 80 Kč |
ZLH4800 | Novotný StanislNovotný Stanisl | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52762 | 80 Kč |
UOL4602 | Gottfried JanGottfried Jan | SOB Olomouc | C | 352323 | 80 Kč |
BOV4901 | Dvořák VlastimilDvořák Vlastimil | TJ Baník Ostrava OKD | C | 51370 | 80 Kč |
BBM5100 | Denemarek OldřichDenemarek Oldřich | BETA URSUS Rosice | C | 7510216 | 80 Kč |
VRB5001 | Pospíšil KarelPospíšil Karel | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 51950 | 80 Kč |
ZLH4600 | Mrkvica MiroslavMrkvica Miroslav | OOB TJ Zlaté Hory | C | 64865 | 80 Kč |
MOV4803 | Rokosz BohumilRokosz Bohumil | SKOB Ostrava | C | 52783 | 80 Kč |
ZLH4801 | Babák JiříBabák Jiří | OOB TJ Zlaté Hory | C | 352318 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP1451 | Tesařová LucieTesařová Lucie | Orientační Běh Opava | C | 331752 | 50 Kč |
UOL1050 | Kopecká TerezaKopecká Tereza | SOB Olomouc | C | 428280 | 50 Kč |
PTE1050 | Šnajdrová NikolŠnajdrová Nikol | TJ Sokol Ptení | C | 301571 | 50 Kč |
UOL1201 | Svoboda OndřejSvoboda Ondřej | SOB Olomouc | C | 2121010 | 50 Kč |
JPV0909 | Matečný MatyášMatečný Matyáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075677 | 50 Kč |
STE1150 | Janků MichalaJanků Michala | SK SKI-OB Šternberk | C | 52510 | 50 Kč |
STE1450 | Sadílková JustýnaSadílková Justýna | SK SKI-OB Šternberk | 50 Kč | ||
STE1202 | Tomášek MatějTomášek Matěj | SK SKI-OB Šternberk | 442849 | 50 Kč | |
UOL1150 | Kubíčková MagdalenaKubíčková Magdalena | SOB Olomouc | C | 2113056 | 50 Kč |
KSU1010 | Kroul FrantišekKroul František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč | |
KON1022 | Rozsíval MartinRozsíval Martin | KOB Konice | C | 2090866 | 50 Kč |
STE1050 | Fendrychová LauraFendrychová Laura | SK SKI-OB Šternberk | C | 50 Kč | |
STE1100 | Marek MartinMarek Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073656 | 50 Kč |
JPV1010 | Plachý MatyášPlachý Matyáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2081370 | 50 Kč |
UOL1000 | Staroštík JakubStaroštík Jakub | SOB Olomouc | C | 2115725 | 50 Kč |
UOL1350 | Staroštíková EliškaStaroštíková Eliška | SOB Olomouc | C | 50 Kč | |
4HC7900 | Zifčák RobinZifčák Robin | PSÍ TÝM | 2113084 | 50 Kč | |
4HC8751 | Zifčáková MiroslavaZifčáková Miroslava | PSÍ TÝM | 2112742 | 50 Kč | |
ZLH1100 | Mrkvica JanMrkvica Jan | OOB TJ Zlaté Hory | C | 247250 | 50 Kč |
SKMxxxx | Kunovská KlaudieKunovská Klaudie | KOB Směr Kroměříž | 416079 | 50 Kč | |
LBM1101 | Eliášek JakubEliášek Jakub | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 2112765 | 50 Kč |
3SX0551 | Grégrová ZuzanaGrégrová Zuzana | ZŠ Těšetice | zapůjčit | 60 Kč | |
3SX0800 | Vittorio MartinVittorio Martin | ZŠ Těšetice | zapůjčit | 60 Kč | |
3SX0950 | Oklešťková ZuzanaOklešťková Zuzana | ZŠ Těšetice | zapůjčit | 60 Kč | |
HOB0951 | Kulíšková TerezaKulíšková Tereza | SK OB Horní Benešov | C | 301303 | 50 Kč |
38S0950 | Volkova MajaVolkova Maja | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 502260 | 50 Kč | |
HOB1101 | Kratochvíl DavidKratochvíl David | SK OB Horní Benešov | C | 53348 | 50 Kč |
PLU0800 | Kubeš DavidKubeš David | TJ SOKOL Plumlov | C | 52500 | 50 Kč |
ASU0849 | Hohn RomanHohn Roman | Magnus Orienteering | C | 50 Kč | |
3SX1500 | Lavrenčík FilipLavrenčík Filip | ZŠ Těšetice | zapůjčit | 60 Kč | |
JPV8687 | Otrusinová IvanaOtrusinová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | 410337 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON8080 | Jílková HanaJílková Hana | KOB Konice | C | 2069071 | 50 Kč |
UOL7350 | Čecháčková ŠárkaČecháčková Šárka | SOB Olomouc | C | 2088187 | 50 Kč |
UOL6800 | Čecháček PetrČecháček Petr | SOB Olomouc | C | 2088729 | 50 Kč |
JPV0520 | Poláček TomášPoláček Tomáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108908 | 50 Kč |
JPV5959 | Papoušková RadkaPapoušková Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2045209 | 50 Kč |
JPV0567 | Matečná SofieMatečná Sofie | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2045208 | 50 Kč |
JPV0579 | Hrubá KláraHrubá Klára | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2078581 | 50 Kč |
JPV0404 | Hrubý LukášHrubý Lukáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2078582 | 50 Kč |
STE1701 | Burdová OlgaBurdová Olga | SK SKI-OB Šternberk | 50 Kč | ||
STE7551 | Pospíšilová LuciePospíšilová Lucie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2102551 | 50 Kč |
STE6850 | Poštulková MiladaPoštulková Milada | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080842 | 50 Kč |
KSU7550 | Heclová JanaHeclová Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443087 | 50 Kč |
9MX5800 | Buráň ZdeněkBuráň Zdeněk | BzB | zapůjčit | 60 Kč | |
9MX7050 | Buráňová HanaBuráňová Hana | BzB | zapůjčit | 60 Kč | |
STE6451 | Smolková DagmarSmolková Dagmar | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027230 | 50 Kč |
KON0222 | Havelka JanHavelka Jan | KOB Konice | C | 52718 | 50 Kč |
97C0001 | Burgr LadaBurgr Lada | No register | 303923 | 50 Kč | |
4HC8401 | Kuchař JiříKuchař Jiří | PSÍ TÝM | 8759 | 50 Kč | |
4HC8100 | Kuchařová AnnaKuchařová Anna | PSÍ TÝM | 2080940 | 50 Kč | |
JPV6350 | Honkyšová EvaHonkyšová Eva | Oddíl OS SK Prostějov | C | 50 Kč | |
SKM7351 | Blank RadkaBlank Radka | KOB Směr Kroměříž | 53809 | 50 Kč | |
TTR7503 | Cícha RadekCícha Radek | OOB Třebíč | C | 0002092381 | 50 Kč |
TTR7452 | Cíchová PavlínaCíchová Pavlína | OOB Třebíč | C | 0002092365 | 50 Kč |
LBM8801 | Stejskal OndřejStejskal Ondřej | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52088 | 50 Kč |
ASU6749 | Kobylka RomanKobylka Roman | Magnus Orienteering | C | 0 | 50 Kč |
JPV8077 | Ratiborská VeronikaRatiborská Veronika | Oddíl OS SK Prostějov | C | 49364 | 50 Kč |
JPV6773 | Fajkusová JitkaFajkusová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52586 | 50 Kč |
STE9751 | Dosedělová KláraDosedělová Klára | SK SKI-OB Šternberk | C | 2060297 | 50 Kč |
3SX7800 | Lavrenčík PetrLavrenčík Petr | ZŠ Těšetice | zapůjčit | 60 Kč | |
PTE8365 | Mikušová IvanaMikušová Ivana | TJ Sokol Ptení | C | 8831 | 50 Kč |