Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
16.06.2018
Místo konání:
Zlaté Hory - Rejvíz, chata Férovka
Pořadatel:
ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
Kategorie:
D10C     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D65     DH10N     H10C     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P     T    
2.00 km, 35 m, 7 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 50 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 50 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 50 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061810 50 Kč
KRN0652 Olekšová Natálie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446357 50 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053541 50 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108889 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 50 Kč
11P1801 Ciecwierz Malgorzata (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 886656 50 Kč
11P1802 Franc Antonina (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 1424634 50 Kč
11P1803 Mis Milena (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2127757 50 Kč
2.10 km, 55 m, 7 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice B 2069072 50 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice B 2069073 50 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 50 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 49438 50 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava B 51195 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 50 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava B 7003005 50 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 2108904 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk B 2108918 50 Kč
STE0750 Fendrychová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2108892 50 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 50 Kč
ASU0698 Pazderníková Zdeňka Magnus Orienteering B 9132 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 301263 50 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc B 2069082 50 Kč
KRN0351 OLekšová Viktorie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446443 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 50 Kč
VRB0660 Tomášková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067387 50 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 50 Kč
UOL0653 Slehová Martina SOB Olomouc C 75 Kč
11P1809 Ciecwierz Weronika (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 9102642 50 Kč
11P1810 Golinowska Aleksandra (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 346009 50 Kč
11P1811 Hajduk Maria (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2127752 50 Kč
11P1812 Jader Sandra (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2127759 50 Kč
11P1813 Jader Sandra (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2127768 50 Kč
11P1814 Klecha Weronika (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2127756 50 Kč
11P1815 Matyja Weronika (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 1995097 50 Kč
11P1816 Mikula Daria (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 9201340 50 Kč
11P1817 Mikula Iga (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 9201350 50 Kč
11P1818 Mlynkowiak Karolina (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 1424633 50 Kč
11P1819 Murek Emilia (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2121110 50 Kč
11P1820 Nowak Anna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 9201831 50 Kč
11P1821 Piesniak Patrycja (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2121111 50 Kč
11P1822 Podgorska Marta (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2801059 50 Kč
11P1823 Sikora Sandra (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2801064 50 Kč
11P1824 Slonska Antonina (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 8640921 50 Kč
11P1825 Stefaniak Izabela (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 9101308 50 Kč
3.00 km, 45 m, 9 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc A 2020729 50 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 50 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 361953 50 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk B 2035719 50 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 2102549 50 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava B 2091591 50 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk C 2108903 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 50 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering B 406938 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 50 Kč
UOL0453 Slehová Eliška SOB Olomouc B 2112727 50 Kč
VRB0454 Škařupová Anna Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 2088469 50 Kč
VRB0451 Michálková Daniela Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 2088466 50 Kč
KSU0565 Müllerová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995815 50 Kč
KSU0551 Hloušková Marcela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108916 75 Kč
KSU0552 Venoušová Terezie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108906 75 Kč
11P1826 Domagala Emilia (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2048188 50 Kč
11P1827 Dreier Anna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 7300455 50 Kč
11P1828 Gonda Julia (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 7300459 50 Kč
11P1829 Kapska Nina (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2801127 50 Kč
11P1830 Krzyzostanek Partycja (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2048146 50 Kč
11P1831 Kubacka Wiktoria (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2127751 50 Kč
11P1832 Lamparska Maja (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 8636994 50 Kč
11P1833 Niessner Pola (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 8635047 50 Kč
11P1834 Reimann Julia (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2127765 50 Kč
11P1835 Skrzypczak Marika (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2127767 50 Kč
3.50 km, 120 m, 10 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0353 Procházková Sára SOB Olomouc C 2133916 80 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc B 2124801 80 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 8656710 80 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 2061817 80 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 80 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 80 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice B 52722 80 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 80 Kč
11P1836 Filipiak Adrianna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 501146 80 Kč
11P1837 Kedzierska Nadia (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2801122 80 Kč
11P1838 Piwowar Lidia (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2801123 80 Kč
11P1839 Slonska Zofia (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 8650899 80 Kč
11P1840 Zajac Magdalena (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2801125 80 Kč
AOP0251 Krčková Helena Orientační Běh Opava C 2053557 80 Kč
4.00 km, 145 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 80 Kč
11P1841 Dzierwa Hanna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 8636524 80 Kč
11P1842 Jurczyk Marta (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2028219 80 Kč
11P1843 Ohlaszeny Zuzanna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 8638444 80 Kč
11P1844 Seidel Jagoda (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2127769 80 Kč
11P1845 Topor Magdalena (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 8650894 80 Kč
5.20 km, 180 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice B 2108866 80 Kč
5.20 km, 180 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE6851 Górnicka-Antonowicz Anna SK SKI-OB Šternberk C 8240668 80 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 80 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 2092433 80 Kč
AOP9352 Šarmanová Alena Orientační Běh Opava C 232405 80 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 8843 80 Kč
11P1846 Durzynska Katarzyna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 8636811 80 Kč
11P1848 Mazan Aleksandra (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 8650884 80 Kč
11P1849 Murawska Marta (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 7200180 80 Kč
11P1850 Sypula-Paciorek Katarzyna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 7208278 80 Kč
11P1851 Sliwczynska Ilona (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 7121278 80 Kč
3.90 km, 105 m, 11 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 80 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 80 Kč
AOP8050 Librová Lucie Orientační Běh Opava C 49386 80 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 80 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 7204970 80 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 80 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 80 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 80 Kč
STE7159 Maťátková Marcela SK SKI-OB Šternberk C 52532 80 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 80 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 80 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 80 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 301698 80 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 80 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067339 80 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 80 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 80 Kč
KSU7551 Pattermanová Ivana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085601 80 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2133902 80 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654901 80 Kč
KSU7383 Mlčková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058486 80 Kč
KSU7676 Ondráčková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443099 80 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 80 Kč
KSU1800 Hloušková Marcela Klub vytrvalostních sportů Šumperk 2103267 120 Kč
11P1852 Golinowska Elzbieta (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 8636514 80 Kč
11P1853 Kaszkiewicz Kamila (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2086326 80 Kč
11P1854 Marszalek Maria (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032317 80 Kč
11P1855 Semenowicz Patrycja (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 80 Kč
11P1856 Zalewska Elzbieta (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 80 Kč
11P1857 Filipiak Agnieszka (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2067831 80 Kč
11P1858 Slonska Boguslawa (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 1414200 80 Kč
3.50 km, 80 m, 9 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 80 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 80 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 80 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 80 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 80 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 80 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 80 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 80 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 80 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 80 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 80 Kč
KSU6950 Pšenčíková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443106 80 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 80 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 80 Kč
KSU7171 Polášková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420442 120 Kč
11P1859 Kurzyp Anna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 80 Kč
11P1860 Lamparska Iwona (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 8650892 80 Kč
11P1861 Spiliszewska Roza (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 412206 80 Kč
11P1862 Topor Monika (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 7204933 80 Kč
11P1863 Witkowska Izabela (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 7130303 80 Kč
2.80 km, 50 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN5651 Strohalmová Milena KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52630 80 Kč
11P1864 Olbrycht Anna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 412377 80 Kč
11P1865 Wysocka Jolanta (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 886619 80 Kč
2.10 km, 45 m, 6 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P1866 Czabanska Malgorzata (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 219123 80 Kč
2.00 km, 50 m, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN0653 Šlebodová Anna KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446442 50 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 50 Kč
AOP1000 Liber Václav Orientační Běh Opava C 2127594 50 Kč
KRN0702 Petlach Adam KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52639 50 Kč
KRN0950 Lašová Laura KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52650 50 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 50 Kč
KRN0751 Staškrabová Lucie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446407 50 Kč
VRB0809 Smetana Adam Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067386 50 Kč
VRB0818 Tomčík Šimon Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067398 50 Kč
KRN0850 Korasová Klára KOS TJ Lokomotiva Krnov 52636 50 Kč
11P1804 Mielcarek Karolina (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 423087 50 Kč
11P1805 Paterek Hanna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 423086 50 Kč
11P1806 Pralat Amelia (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 50 Kč
11P1807 Semenowicz Nina (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 50 Kč
11P1808 Szymanska Magdalena (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 50 Kč
11P1872 Domagala Jakub (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2048147 50 Kč
11P1873 Kaszkiewicz Leon (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2086327 50 Kč
11P1874 Marszalek Dawid (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032326 50 Kč
11P1875 Murek Marcin (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 345999 50 Kč
2.00 km, 35 m, 7 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 50 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava C 7201830 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 50 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 307338 50 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 50 Kč
PLU0800 Kubeš David TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
SSU0901 Pánek Antonín SK Severka Šumperk C 50 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 50 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053548 50 Kč
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 50 Kč
SBR0802 Holý Štěpán SKOB Bruntál C 51914 50 Kč
KSU0838 Marek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 361910 50 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 251023 50 Kč
11P1869 Franc Julian (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2127762 50 Kč
11P1870 Kaszkiewicz Tymon (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2086323 50 Kč
11P1871 Kociuba Wiktor (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 50 Kč
2.40 km, 80 m, 10 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN0601 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428288 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 50 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 428264 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov B 682687 50 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 50 Kč
SSU0702 Pánek Ondřej SK Severka Šumperk C 50 Kč
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058486 50 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073738 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 50 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056308 50 Kč
SSU0500 Hejtmánek Štěpán SK Severka Šumperk 50 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering B 7206535 50 Kč
11P1876 Chodlewski Antoni (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2801057 50 Kč
11P1877 Klakla Kacper (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2801056 50 Kč
11P1878 Kotkowiak Bartosz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 9201343 50 Kč
11P1879 Kurzyp Michal (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2057139 50 Kč
11P1880 Ludwin Jakub (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2801069 50 Kč
11P1881 Murawski Rafal (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2127754 50 Kč
11P1882 Rzepka Igor (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 50 Kč
11P1883 Wyrwa Tobiasz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 997853 50 Kč
11P1884 Zielinski Tomasz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2067836 50 Kč
3.80 km, 85 m, 12 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 50 Kč
KRN0500 Daněk Vít KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428244 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 50 Kč
STE0503 Antonowicz Jan SK SKI-OB Šternberk B 8636188 50 Kč
STE0500 Maťátko Václav SK SKI-OB Šternberk C 52512 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 50 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov C 2124798 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 50 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 50 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 7210915 50 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073730 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056285 50 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 50 Kč
KSU0402 Polášek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446419 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 50 Kč
VRB0403 Kosík Dan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 7210093 50 Kč
11P1886 Brozynski Oliwier (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2801129 50 Kč
11P1887 Cuprys Amadeusz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 7300456 50 Kč
11P1888 Czynski Milosz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 9201349 50 Kč
11P1889 Kwiatkowski Olaf (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 50 Kč
11P1890 Lisiak Adam (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 7200171 50 Kč
11P1891 Marszalek Patryk (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032319 50 Kč
11P1892 Wójcik Pawel (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 1415144 50 Kč
4.60 km, 130 m, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 7202871 80 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 80 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 2113074 80 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 80 Kč
STE0206 Doseděl Štěpán SK SKI-OB Šternberk C 2108907 80 Kč
KRN0300 Jurčík Martin KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446411 80 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 80 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 80 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662428 80 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 80 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 80 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2067396 80 Kč
UOL0202 Jedzok Vojtěch SOB Olomouc C 2112759 120 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 2124774 120 Kč
11P1893 Grobelny Alex (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2801121 80 Kč
11P1894 Nowak Grzegorz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 8656096 80 Kč
11P1895 Paterek Mikolaj (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 7300458 80 Kč
11P1896 Porzycz Grzegorz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 8656099 80 Kč
6.20 km, 200 m, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 80 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc B 2102871 80 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 80 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 80 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 80 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2080935 80 Kč
11P1897 Pesta Piotr (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 8656098 80 Kč
11P1898 Seidel Nikodem (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2127753 80 Kč
11P1899 Sienkiewicz Maksymilian (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 9201834 80 Kč
Rank. koef.: 1.02
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 80 Kč
11P1901 Filipiak Mateusz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2067830 80 Kč
11P1904 Jurczyk Maciej (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2028220 80 Kč
Rank. koef.: 1.02
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 80 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 80 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 8656686 80 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 8644873 80 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 80 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 80 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 500268 80 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 80 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 80 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 80 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 80 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 8654919 80 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654882 80 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 80 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2060296 80 Kč
3UX8800 Kozubík Jiří JuraZub Zlín 2094537 80 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662436 80 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 80 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 80 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 80 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 80 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno C 8660442 80 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 80 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 80 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662682 80 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 8655377 80 Kč
KRN8600 Žaloudík Jiří KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8630865 120 Kč
11P1900 Blachut Igor (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 7202770 80 Kč
11P1902 Gryzio Lukasz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 887235 80 Kč
11P1903 Jankowiak Pawel (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 8640247 80 Kč
11P1905 Jurczyk Tomasz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 8640246 80 Kč
11P1906 Mazan Bartlomiej (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 921001 80 Kč
5.20 km, 205 m, 14 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P1944 Maziarek Marcin (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 1408884 80 Kč
11P1945 Maziarek Michal (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 1408882 80 Kč
6.70 km, 225 m, 15 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PVP7400 Cveček Martin VSS Přírodověda Praha C 8629813 80 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 80 Kč
SSU7847 Krtička Luděk SK Severka Šumperk C 7204982 80 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 80 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 80 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 80 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 80 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 80 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 2102537 80 Kč
KRN8103 Strohalm Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52640 80 Kč
VRB7601 Stibor Zbyněk Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301259 80 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 80 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 80 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 2118494 80 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 1401181 80 Kč
KSU7700 Kočandrle Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2088163 80 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 80 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446440 80 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 80 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 80 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 80 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 80 Kč
11P1907 Ciecwierz Slawomir (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 886667 80 Kč
11P1908 Domagala Andrzej (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2086645 80 Kč
11P1909 Tkaczuk Tomasz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 7900030 80 Kč
11P1910 Wiktorowicz Mateusz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2127779 80 Kč
11P1911 Wojciech Sebastian (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 80 Kč
11P1912 Lisiak Pawel (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 887247 80 Kč
11P1913 Spiliszewski Piotr (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 418326 80 Kč
11P1914 Wojcik Grzegorz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 1415146 80 Kč
5.20 km, 200 m, 13 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 80 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 80 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 80 Kč
AOP6402 Liber Vlastimil Orientační Běh Opava C 2127600 80 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 80 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 80 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 80 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 80 Kč
AOP6602 Cetl Vladimír Orientační Běh Opava C 0 80 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 80 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 80 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 80 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 80 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 80 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 80 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 80 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 80 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886291 80 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 80 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 80 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 80 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 120 Kč
11P1915 Dzik Miroslaw (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 428768 80 Kč
11P1916 Filipiak Marek (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2067832 80 Kč
11P1917 Jurczyk Piotr (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2028215 80 Kč
11P1918 Krzyzostanek Jaroslaw (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2048197 80 Kč
11P1919 Michalak Tomasz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 7300277 80 Kč
11P1920 Porada Robert (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 1972223 80 Kč
11P1921 Slawinski Marcin (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 1603314 80 Kč
11P1922 Slonski Marek (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2074452 80 Kč
11P1923 Topor Marek (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 1407898 80 Kč
11P1924 Witkowski Adam (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 7005151 80 Kč
11P1925 Ziolkowski Krzysztof (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 8648670 80 Kč
11P1926 Antonowicz Jerzy (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 504405 80 Kč
11P1927 Forystek Jozef (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 8180366 80 Kč
11P1928 Urbaniak Krzysztof (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 80 Kč
11P1929 Wolek Andrzej (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 1409497 80 Kč
11P1930 Wrzesinski Krzysztof (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 8636526 80 Kč
AOP7302 Krček Martin Orientační Běh Opava C 253130 80 Kč
4.10 km, 150 m, 10 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106888 80 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 410158 80 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 80 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 80 Kč
KRN5601 Strohalm Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52628 80 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 80 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 80 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 80 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 80 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 80 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 80 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 80 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 80 Kč
11P1931 Andrzejewski Leszek (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 80 Kč
11P1932 Niessner Piotr (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 8200663 80 Kč
11P1933 Wojarski Krzysztof (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 412345 80 Kč
11P1934 Krochmal Andrzej (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 940156 80 Kč
11P1935 Kryjomski Jerzy (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 886350 80 Kč
11P1936 Olbrycht Janusz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 412128 80 Kč
11P1937 Pietrusinski Marek (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2035173 80 Kč
11P1938 Sypula Slawomir (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 7201187 80 Kč
3.30 km, 60 m, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 80 Kč
KRN5202 Sukeník Mojmír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9987654 80 Kč
VRB5001 Pospíšil Karel Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51950 80 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 80 Kč
AOP4801 Sonnek Miloš Orientační Běh Opava C 51192 80 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2102554 80 Kč
11P1939 Wysocki Andrzej (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 80 Kč
2.40 km, 45 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 80 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 80 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 80 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 1421897 80 Kč
11P1940 Kruczek Stanislaw (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 54021 80 Kč
11P1941 Michalek Janusz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 886317 80 Kč
11P1942 Czabanski Edward (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 219125 80 Kč
11P1943 Pluciennik Waldemar (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2053655 80 Kč
2.00 km, 50 m, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP1302 Liber Tomáš Orientační Běh Opava C 2111741 50 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 50 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 50 Kč
STE1202 Tomášek Matěj SK SKI-OB Šternberk C 442849 50 Kč
ASU1249 Macek Václav Magnus Orienteering C 433095 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
VRB7651 Stiborová Blanka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301254 50 Kč
KRN0606 Herman Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106890 50 Kč
5MX1550 Bublová Matylda Dolní Čermná 301554 50 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2111615 50 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 50 Kč
KRN1300 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52626 50 Kč
VRB0838 Kopecký Viktor Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067399 50 Kč
VRB0750 Kosíková Julie Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067385 50 Kč
SBR1250 Good Marie SKOB Bruntál 51903 50 Kč
VRB0958 Gangurová Linda Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067393 50 Kč
KON1313 Komínek Vojtěch KOB Konice 50 Kč
11P1867 Pietrzak Bruno (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 412422 50 Kč
11P1868 Wojciech Krystynka (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 50 Kč
3.00 km, 70 m, 10 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 50 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 50 Kč
KRN7100 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428248 50 Kč
STE7651 Burdová Olga SK SKI-OB Šternberk C 2122260 50 Kč
AOP7550 Cetlová Helena Orientační Běh Opava C 0 50 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2027230 50 Kč
STE7551 Pospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 2102551 50 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 206457 50 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 50 Kč
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 2102553 50 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 50 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 50 Kč
KON0001 Kroutil Martin KOB Konice 52718 50 Kč
SSU6750 Tichá Daniela SK Severka Šumperk C 2121007 50 Kč
VRB7879 Tomčíková Hana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067395 50 Kč
VRB6250 Kratschmerová Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301290 50 Kč
VRB4703 Zaoral Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2088453 50 Kč
KSU7222 Ondráček Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443095 50 Kč
ZLH7100 Šťastný Libor OOB TJ Zlaté Hory zapůjčit 60 Kč
SBR8750 Czaschová Emílie SKOB Bruntál C 51883 50 Kč
UOL1800 Bartáková Veronika SOB Olomouc 2133908 50 Kč
KRN5001 Strohalm Rom KOS TJ Lokomotiva Krnov 50 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 50 Kč
4.10 km, 175 m, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
5MX7700 Bubla Jiří Dolní Čermná 2045237 50 Kč
SBR7600 Holý Ondřej SKOB Bruntál C 52493 50 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 50 Kč
11P1946 Grzegocka Aleksandra (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2043 50 Kč
11P1947 Jamrozik Marcin (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 8636520 50 Kč
11P1948 Mielnik Lukasz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 50 Kč
11P1949 Presinska Magdalena (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 887216 50 Kč
11P1950 Witka Amelia (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 50 Kč
celkem přihlášených: 482, vklad: 32495 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.