Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VCB1251 | Teringlová VeronikaTeringlová Veronika | OB České Budějovice | C | 2081379 | 40 Kč |
CHT1054 | Korecká EvaKorecká Eva | OOB SK Chrast | C | 7207853 | 40 Kč |
SLP1250 | Chumová LadaChumová Lada | OOB Slavia Praha | C | 301528 | 40 Kč |
STA1151 | Doleželová JolanaDoleželová Jolana | OK Střelka | C | 2134328 | 40 Kč |
JHB1051 | Slavíčková JulieSlavíčková Julie | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 2106742 | 60 Kč |
DOB1050 | Mácová BarboraMácová Barbora | KOB Dobruška | C | 2113513 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI0953 | Novotná NicolNovotná Nicol | OK Jihlava | C | 433091 | 0 Kč |
SJI0950 | Coufalová JúliaCoufalová Júlia | OK Jihlava | C | 2099513 | 0 Kč |
CTB0951 | Nováková Anna MarieNováková Anna Marie | SK OB Chotěboř | C | 2081397 | 40 Kč |
SJH1151 | Komárková RadkaKomárková Radka | SOS Jindřichův Hradec | C | 2025364 | 40 Kč |
CHT1053 | Vítková EvaVítková Eva | OOB SK Chrast | C | 682379 | 40 Kč |
LPU1051 | Zitková VeronikaZitková Veronika | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2126290 | 40 Kč |
LPU0952 | Švíglerová AnnaŠvíglerová Anna | OK Lokomotiva Pardubice | C | 7210072 | 40 Kč |
TTR0951 | Dvořáčková EliškaDvořáčková Eliška | OOB Třebíč | C | 52240 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SRK0951 | Lepšová LucieLepšová Lucie | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 2091531 | 40 Kč |
JHB0851 | Honzáková NelkaHonzáková Nelka | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 7210807 | 40 Kč |
SJI0851 | Krátká EliškaKrátká Eliška | OK Jihlava | C | 2125342 | 0 Kč |
SJI0751 | Oranyová SylvaOranyová Sylva | OK Jihlava | B | 52192 | 0 Kč |
VCB0752 | Janošíková MarieJanošíková Marie | OB České Budějovice | B | 416309 | 40 Kč |
OSN0888 | Kamenická Tereza EsterKamenická Tereza Ester | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 7208071 | 40 Kč |
SLP0950 | Chumová AdélaChumová Adéla | OOB Slavia Praha | C | 51287 | 40 Kč |
SJH0752 | Kopencová AnnaKopencová Anna | SOS Jindřichův Hradec | B | 2088158 | 40 Kč |
SJH0751 | Komárková ZbyňkaKomárková Zbyňka | SOS Jindřichův Hradec | B | 232404 | 40 Kč |
SJH0754 | Potužníková AdélaPotužníková Adéla | SOS Jindřichův Hradec | C | 2113415 | 40 Kč |
SJI0850 | Pejchalová ZuzanaPejchalová Zuzana | OK Jihlava | C | 2126393 | 0 Kč |
PHK0850 | Čapková MarkétaČapková Markéta | OK 99 Hradec Králové | C | 9665 | 40 Kč |
SHK0760 | Chlupáčová AnežkaChlupáčová Anežka | OK Slavia Hradec Králové | B | 52799 | 40 Kč |
CHT0751 | Boučková EvaBoučková Eva | OOB SK Chrast | C | 2111820 | 40 Kč |
CHT0752 | Škapová MarkétaŠkapová Markéta | OOB SK Chrast | C | 2115709 | 40 Kč |
CHT0753 | Zoulíková VendulaZoulíková Vendula | OOB SK Chrast | C | 2120999 | 40 Kč |
CHT0851 | Charouzová EliškaCharouzová Eliška | OOB SK Chrast | C | 2124755 | 40 Kč |
CHT0852 | Kellerová AliceKellerová Alice | OOB SK Chrast | C | 2115706 | 40 Kč |
LPU0752 | Švíglerová KateřinaŠvíglerová Kateřina | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2081386 | 40 Kč |
LPU0751 | Zitková AndreaZitková Andrea | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2049541 | 40 Kč |
CTB0752 | Běloušková KateřinaBěloušková Kateřina | SK OB Chotěboř | B | 2082930 | 40 Kč |
STA0751 | Doleželová VendulaDoleželová Vendula | OK Střelka | C | 2116494 | 40 Kč |
VTA0854 | Niesytová NikolaNiesytová Nikola | SC vebr-sport | C | 2025220 | 40 Kč |
OSN0777 | Janíčková JolanaJaníčková Jolana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8004350 | 40 Kč |
RUZ0750 | Gregorová JulieGregorová Julie | TJ Růžená | C | 2135179 | 40 Kč |
TTR0852 | Nešporová TerezieNešporová Terezie | OOB Třebíč | C | 49689 | 40 Kč |
RUZ0751 | Komínová VendulaKomínová Vendula | TJ Růžená | C | 2092371 | 40 Kč |
CTB0753 | Paulová BarboraPaulová Barbora | SK OB Chotěboř | C | 2121757 | 60 Kč |
JHB0852 | Slavíčková EmaSlavíčková Ema | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 2106738 | 60 Kč |
DOB0770 | Mácová NatálieMácová Natálie | KOB Dobruška | C | 2088194 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI0551 | Srbová MichaelaSrbová Michaela | OK Jihlava | A | 8660560 | 0 Kč |
JHB0551 | Honzáková LenkaHonzáková Lenka | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | B | 7210814 | 120 Kč |
SRK0552 | Cejpková KarolínaCejpková Karolína | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 2025350 | 120 Kč |
VTA0551 | Kosobudová AnnaKosobudová Anna | SC vebr-sport | A | 7208086 | 120 Kč |
SRK0554 | Tomášová AnnaTomášová Anna | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 2027214 | 120 Kč |
STH0551 | Chrástová MagdalénaChrástová Magdaléna | SK Studenec | B | 7204976 | 120 Kč |
VCB0552 | Janošíková EvaJanošíková Eva | OB České Budějovice | B | 416310 | 120 Kč |
PHK0662 | Rážová AnetaRážová Aneta | OK 99 Hradec Králové | B | 2120068 | 120 Kč |
PHK0550 | Metelková MichaelaMetelková Michaela | OK 99 Hradec Králové | A | 2056274 | 120 Kč |
SRK0551 | Morávková ZuzanaMorávková Zuzana | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | A | 9201626 | 120 Kč |
PHK0658 | Chrtková AnežkaChrtková Anežka | OK 99 Hradec Králové | B | 2104607 | 120 Kč |
JIL0552 | Kopecká AnnaKopecká Anna | OK Jilemnice | B | 2124766 | 120 Kč |
PHK0554 | Doudová AlžbětaDoudová Alžběta | OK 99 Hradec Králové | B | 2103273 | 120 Kč |
VTA0552 | Pekařová NelaPekařová Nela | SC vebr-sport | B | 7207889 | 120 Kč |
PHK0650 | Neumannová AlžbětaNeumannová Alžběta | OK 99 Hradec Králové | B | 8660553 | 120 Kč |
PZR0651 | Doleželová AnnaDoleželová Anna | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 220400 | 120 Kč |
JIL0551 | Matěásková ŠárkaMatěásková Šárka | OK Jilemnice | A | 2078451 | 120 Kč |
SJH0651 | Benešová MichaelaBenešová Michaela | SOS Jindřichův Hradec | B | 553451 | 120 Kč |
SJH0551 | Blažková VeronikaBlažková Veronika | SOS Jindřichův Hradec | B | 7210128 | 120 Kč |
SJI0652 | Pejchalová VeronikaPejchalová Veronika | OK Jihlava | B | 2126392 | 0 Kč |
VTA0651 | Přílepková RadkaPřílepková Radka | SC vebr-sport | B | 7210078 | 120 Kč |
SHK0652 | Košková MartinaKošková Martina | OK Slavia Hradec Králové | B | 2091529 | 120 Kč |
SHK0650 | Čečková KarolínaČečková Karolína | OK Slavia Hradec Králové | B | 331315 | 120 Kč |
CHT0651 | Halamková JustýnaHalamková Justýna | OOB SK Chrast | C | 2115701 | 120 Kč |
CHT0653 | Horáková MarkétaHoráková Markéta | OOB SK Chrast | C | 120 Kč | |
CHT0655 | Doležalová BarboraDoležalová Barbora | OOB SK Chrast | C | 2115708 | 120 Kč |
SJI0653 | Wacková AnnaWacková Anna | OK Jihlava | C | 2126386 | 0 Kč |
JIL0651 | Pitrmucová LuciePitrmucová Lucie | OK Jilemnice | B | 2127639 | 120 Kč |
LPU0656 | Dvořáková KateřinaDvořáková Kateřina | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2070812 | 120 Kč |
LPU0655 | Haasová KláraHaasová Klára | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8663174 | 120 Kč |
LPU0660 | Holcová NikolaHolcová Nikola | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2085568 | 120 Kč |
LPU0565 | Losmanová NatálieLosmanová Natálie | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2096132 | 120 Kč |
LPU0553 | Mrskočová MarkétaMrskočová Markéta | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8654902 | 120 Kč |
LPU0657 | Skořepová LucieSkořepová Lucie | OK Lokomotiva Pardubice | B | 301633 | 120 Kč |
LPU0663 | Vošahlíková EmaVošahlíková Ema | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2102545 | 120 Kč |
VTA0658 | Krejčová PetraKrejčová Petra | SC vebr-sport | C | 2025208 | 120 Kč |
CHT0656 | Slavíková TerezaSlavíková Tereza | OOB SK Chrast | C | 120 Kč | |
VCB0662 | Procházková MagdalenaProcházková Magdalena | OB České Budějovice | C | 2127641 | 120 Kč |
CHT0552 | Veselá TerezaVeselá Tereza | OOB SK Chrast | C | 120 Kč | |
RUZ0650 | Hofhanzlová ŠtěpánkaHofhanzlová Štěpánka | TJ Růžená | B | 8654887 | 120 Kč |
SJI0553 | Jindřichová EliškaJindřichová Eliška | OK Jihlava | B | 2085599 | 0 Kč |
SJC0557 | Gurinová GabrielaGurinová Gabriela | Sportcentrum Jičín | C | 8300479 | 180 Kč |
SJC0650 | Malínská NelaMalínská Nela | Sportcentrum Jičín | B | 8344417 | 180 Kč |
CTB0551 | Paulová PavlínaPaulová Pavlína | SK OB Chotěboř | C | 2119195 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OPI0453 | Počtová KláraPočtová Klára | Orientační sporty Písek | B | 7001029 | 200 Kč |
VCB0451 | Teringlová VendulaTeringlová Vendula | OB České Budějovice | B | 232975 | 200 Kč |
VRL0456 | Messnerová LucieMessnerová Lucie | OOS TJ Spartak Vrchlabí | B | 425599 | 200 Kč |
OSN0452 | Pilná KláraPilná Klára | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 436958 | 200 Kč |
JIL0453 | Janovská VendulaJanovská Vendula | OK Jilemnice | B | 2127638 | 200 Kč |
JIL0452 | Adámková KláraAdámková Klára | OK Jilemnice | B | 2127630 | 200 Kč |
VCB0454 | Votíková TerezaVotíková Tereza | OB České Budějovice | C | 426387 | 200 Kč |
PHK0354 | Zamouřilová AnežkaZamouřilová Anežka | OK 99 Hradec Králové | B | 7210923 | 200 Kč |
PHK0353 | Horáková VeronikaHoráková Veronika | OK 99 Hradec Králové | B | 2087682 | 200 Kč |
SJH0451 | Kubáková NelaKubáková Nela | SOS Jindřichův Hradec | B | 8414138 | 200 Kč |
KUO0451 | Brožková TerezaBrožková Tereza | KOB Ústí nad Orlicí | B | 8667532 | 200 Kč |
PHK0451 | Čapková AnnaČapková Anna | OK 99 Hradec Králové | B | 8667978 | 200 Kč |
CHT0353 | Kropáčková VendulaKropáčková Vendula | OOB SK Chrast | C | 200 Kč | |
LPU0353 | Bártová AdélaBártová Adéla | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2102522 | 200 Kč |
LPU0351 | Kološová VeronikaKološová Veronika | OK Lokomotiva Pardubice | B | 436939 | 200 Kč |
LPU0380 | Petrásová HanaPetrásová Hana | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8656514 | 200 Kč |
LPU0357 | Pušová BáraPušová Bára | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8656522 | 200 Kč |
LPU0354 | Vodičková JohanaVodičková Johana | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8656504 | 200 Kč |
LTU0451 | Hošková KateřinaHošková Kateřina | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | B | 8662731 | 200 Kč |
LTU0452 | Licková ŠtěpánkaLicková Štěpánka | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | B | 8662730 | 200 Kč |
VCB0362 | Procházková DanaProcházková Dana | OB České Budějovice | C | 2127642 | 200 Kč |
STA0451 | Čápová EliškaČápová Eliška | OK Střelka | C | 2118115 | 80 Kč |
VRL0453 | Knobová AgátaKnobová Agáta | OOS TJ Spartak Vrchlabí | B | 2053583 | 200 Kč |
TTR0351 | Nešporová MarieNešporová Marie | OOB Třebíč | B | 416215 | 200 Kč |
STH0351 | Hrnčířová IvanaHrnčířová Ivana | SK Studenec | B | 7207502 | 300 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT0251 | Starková TerezieStarková Terezie | OOB SK Chrast | B | 9102283 | 200 Kč |
VTA0253 | Kosobudová KateřinaKosobudová Kateřina | SC vebr-sport | B | 7208091 | 200 Kč |
VRL0252 | Randáková AlžbětaRandáková Alžběta | OOS TJ Spartak Vrchlabí | B | 7208078 | 200 Kč |
VCB0154 | Votíková VeronikaVotíková Veronika | OB České Budějovice | C | 426358 | 200 Kč |
JIL0251 | Pitrmucová AntoniePitrmucová Antonie | OK Jilemnice | B | 2078456 | 200 Kč |
KUO0153 | Kubíčková IvaKubíčková Iva | KOB Ústí nad Orlicí | C | 2091564 | 200 Kč |
KUO0151 | Brožková LucieBrožková Lucie | KOB Ústí nad Orlicí | B | 8667525 | 200 Kč |
PZR0152 | Polanská NellyPolanská Nelly | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 2088199 | 200 Kč |
VTA0151 | Svobodová AnnaSvobodová Anna | SC vebr-sport | A | 682635 | 200 Kč |
SHK0252 | Kodytková DenisaKodytková Denisa | OK Slavia Hradec Králové | B | 8670496 | 200 Kč |
SHK0151 | Zimová BarboraZimová Barbora | OK Slavia Hradec Králové | B | 2049549 | 200 Kč |
OPI0250 | Bečvářová MarkétaBečvářová Markéta | Orientační sporty Písek | B | 8660540 | 200 Kč |
LPU0151 | Držková BerenikaDržková Berenika | OK Lokomotiva Pardubice | B | 7200905 | 200 Kč |
LPU0251 | Kovářová JanaKovářová Jana | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8670795 | 200 Kč |
VTA0254 | Rudová MagdalénaRudová Magdaléna | SC vebr-sport | B | 7208074 | 200 Kč |
RUZ0251 | Jelínková AdélaJelínková Adéla | TJ Růžená | C | 232331 | 80 Kč |
RUZ0250 | Pittnerová AdélaPittnerová Adéla | TJ Růžená | C | 129 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SRK0050 | Filipová TerezaFilipová Tereza | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 2091516 | 200 Kč |
CHT0051 | Vacková AnnaVacková Anna | OOB SK Chrast | B | 51970 | 200 Kč |
SJH0052 | Hojná EliškaHojná Eliška | SOS Jindřichův Hradec | A | 442882 | 80 Kč |
LPU0060 | Škorpíková BarboraŠkorpíková Barbora | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2049516 | 200 Kč |
OPI0052 | Karbusová KateřinaKarbusová Kateřina | Orientační sporty Písek | B | 2116188 | 200 Kč |
VTA0051 | Rudová AnnaRudová Anna | SC vebr-sport | B | 7208097 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJC8658 | Palasová PetraPalasová Petra | Sportcentrum Jičín | C | 500267 | 220 Kč |
SRK9351 | Peremská DanaPeremská Dana | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 9536 | 220 Kč |
TJN9392 | Mátlová PavlínaMátlová Pavlína | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 920693 | 220 Kč |
TZL9453 | Jeřábková JitkaJeřábková Jitka | SKOB Zlín | R | 8185818 | 220 Kč |
CHT8651 | Binková JanaBinková Jana | OOB SK Chrast | C | 52312 | 220 Kč |
VCB9755 | Gottfriedová AdélaGottfriedová Adéla | OB České Budějovice | C | 426398 | 220 Kč |
SJH8251 | Míková MichaelaMíková Michaela | SOS Jindřichův Hradec | C | 2079502 | 220 Kč |
SJH8151 | Píšová LuciePíšová Lucie | SOS Jindřichův Hradec | C | 553438 | 220 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT7852 | Vacková PetraVacková Petra | OOB SK Chrast | C | 4329 | 80 Kč |
SJH9751 | Parkanová VeronikaParkanová Veronika | SOS Jindřichův Hradec | C | 7770033 | 80 Kč |
CST8351 | Málková ŠárkaMálková Šárka | OB Strakonice | C | 2112761 | 80 Kč |
ZBM9759 | Štaubertová TerezaŠtaubertová Tereza | SK Brno Žabovřesky | C | zapůjčit | 130 Kč |
RUZ7951 | Hofhanzlová HanaHofhanzlová Hana | TJ Růžená | C | 2801046 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JHB7753 | Honzáková JanaHonzáková Jana | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 7207340 | 200 Kč |
CHT8053 | Korecká LenkaKorecká Lenka | OOB SK Chrast | C | 515504 | 200 Kč |
CHT7151 | Švecová IvaŠvecová Iva | OOB SK Chrast | C | 53167 | 200 Kč |
JHB8053 | Brychtová ZuzanaBrychtová Zuzana | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 2103783 | 200 Kč |
SLP7451 | Chumová JanaChumová Jana | OOB Slavia Praha | C | 51354 | 200 Kč |
SRK7651 | Šklíbová JanaŠklíbová Jana | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 7204991 | 200 Kč |
TTR7452 | Cíchová PavlínaCíchová Pavlína | OOB Třebíč | C | 2092365 | 200 Kč |
CHT8052 | Zoulíková IvetaZoulíková Iveta | OOB SK Chrast | C | 7207872 | 200 Kč |
TTR8151 | Sobotková LenkaSobotková Lenka | OOB Třebíč | C | 52239 | 200 Kč |
LPU7960 | Haasová RenataHaasová Renata | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2070811 | 200 Kč |
LPU7356 | Mrskočová DanaMrskočová Dana | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8033225 | 200 Kč |
CTB8053 | Běloušková IlonaBěloušková Ilona | SK OB Chotěboř | C | 436415 | 80 Kč |
RUZ8051 | Polednová HanaPolednová Hana | TJ Růžená | C | 7208083 | 80 Kč |
CTB8351 | Šťastná LenkaŠťastná Lenka | SK OB Chotěboř | C | 2082926 | 80 Kč |
CTB8051 | Klusáčková LenkaKlusáčková Lenka | SK OB Chotěboř | C | 232874 | 300 Kč |
CTB7851 | Paulová HanaPaulová Hana | SK OB Chotěboř | C | 51836 | 300 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VCB7851 | Teringlová MartinaTeringlová Martina | OB České Budějovice | C | 7206551 | 200 Kč |
SRK7373 | Filipová IvanaFilipová Ivana | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 2096120 | 200 Kč |
JHB7951 | Slavíčková LadaSlavíčková Lada | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 2106726 | 200 Kč |
VCB7552 | Janošíková OlgaJanošíková Olga | OB České Budějovice | C | 426399 | 200 Kč |
VCB7853 | Veselá EvaVeselá Eva | OB České Budějovice | C | 2104588 | 200 Kč |
CET7554 | Hájková LudmilaHájková Ludmila | TJ Loko Česká Třebová | C | 9722 | 200 Kč |
JIL7554 | Vlastníková LucieVlastníková Lucie | OK Jilemnice | C | 2060258 | 200 Kč |
JIL7553 | Karlová KateřinaKarlová Kateřina | OK Jilemnice | C | 2096130 | 200 Kč |
0030001 | Nováková JanaNováková Jana | 003 - MC Cirkus Čakovice | 7207874 | 300 Kč | |
JHB6553 | Fencíková VladislavaFencíková Vladislava | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 7204508 | 200 Kč |
SJH7853 | Gregorová LenkaGregorová Lenka | SOS Jindřichův Hradec | C | 2096216 | 80 Kč |
SJH7851 | Beranová JanaBeranová Jana | SOS Jindřichův Hradec | C | 2035147 | 80 Kč |
SJH7652 | Potužníková EvaPotužníková Eva | SOS Jindřichův Hradec | C | 2113481 | 80 Kč |
SJH7550 | Blažková MarkétaBlažková Markéta | SOS Jindřichův Hradec | C | 2067998 | 80 Kč |
VCB7653 | Míková LenkaMíková Lenka | OB České Budějovice | C | 7207856 | 200 Kč |
PHK7850 | Čapková PetraČapková Petra | OK 99 Hradec Králové | C | 2053587 | 200 Kč |
SHK7753 | Čečková MartinaČečková Martina | OK Slavia Hradec Králové | C | 9201377 | 200 Kč |
LPU7658 | Švíglerová PavlaŠvíglerová Pavla | OK Lokomotiva Pardubice | C | 889272 | 200 Kč |
LTU7851 | Komárková LucieKomárková Lucie | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 8662725 | 200 Kč |
0060001 | Zámečníková JitkaZámečníková Jitka | 006 - Zámečníci | 2103763 | 300 Kč | |
TTR7551 | Palátová LenkaPalátová Lenka | OOB Třebíč | C | 4673 | 200 Kč |
OSN7850 | Dvořáčková JanaDvořáčková Jana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 52230 | 80 Kč |
DOB7750 | Mácová MartinaMácová Martina | KOB Dobruška | C | 1400418 | 300 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CST7454 | Pelcová PavlaPelcová Pavla | OB Strakonice | C | 7749 | 200 Kč |
VTA6951 | Hudečková HelenaHudečková Helena | SC vebr-sport | C | 9101705 | 200 Kč |
VTA7351 | Kosobudová LenkaKosobudová Lenka | SC vebr-sport | C | 7208099 | 200 Kč |
SJC7353 | Janků RadkaJanků Radka | Sportcentrum Jičín | C | 8000163 | 200 Kč |
ADA7451 | Richterová NatašaRichterová Nataša | OOB Spartak Adamov | C | 52715 | 200 Kč |
KRE7051 | Dulovcová MarieDulovcová Marie | OOB TJ Sokol Křemže | C | 7207876 | 200 Kč |
CHT7352 | Zlesáková StáňaZlesáková Stáňa | OOB SK Chrast | C | 52154 | 200 Kč |
PHK7150 | Čermáková LucieČermáková Lucie | OK 99 Hradec Králové | C | 2103266 | 200 Kč |
JIL7051 | Třešňáková BlankaTřešňáková Blanka | OK Jilemnice | C | 2096128 | 200 Kč |
PZR7352 | Suková RenataSuková Renata | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 53196 | 80 Kč |
OKP7350 | Balusková IdaBalusková Ida | SK OK 24 Praha | C | 681852 | 200 Kč |
VCB7254 | Votíková MonikaVotíková Monika | OB České Budějovice | C | 426341 | 200 Kč |
VCB7055 | Gottfriedová MarcelaGottfriedová Marcela | OB České Budějovice | C | 426396 | 200 Kč |
SJH7051 | Benešová IvaBenešová Iva | SOS Jindřichův Hradec | C | 9101672 | 200 Kč |
SJH6951 | Hojná TerezaHojná Tereza | SOS Jindřichův Hradec | C | 2090840 | 80 Kč |
PZR7070 | Poláčková BohuslavaPoláčková Bohuslava | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2052393 | 80 Kč |
KRE7450 | Nováková AlenaNováková Alena | OOB TJ Sokol Křemže | C | 8660908 | 200 Kč |
VTA7151 | Svobodová MartinaSvobodová Martina | SC vebr-sport | C | 9101708 | 200 Kč |
LPU6854 | Horáková JindraHoráková Jindra | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8660598 | 200 Kč |
LTU7350 | Licková DanaLicková Dana | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2057595 | 200 Kč |
PZR6969 | Nechutová AlenaNechutová Alena | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2075659 | 80 Kč |
OSN7356 | Janíčková JitkaJaníčková Jitka | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53603 | 80 Kč |
TTR7251 | Nešporová MarieNešporová Marie | OOB Třebíč | C | 52242 | 200 Kč |
RUZ7150 | Pittnerová LenkaPittnerová Lenka | TJ Růžená | C | 2017679 | 80 Kč |
STH7351 | Junková KateřinaJunková Kateřina | SK Studenec | C | 7204984 | 300 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CST6550 | Málková VěraMálková Věra | OB Strakonice | C | 2118474 | 200 Kč |
BZR6951 | Čechová ZuzanaČechová Zuzana | Bratrstvo Ždárských vrchů | C | 980334 | 80 Kč |
LTU6952 | Lazáková ŠárkaLazáková Šárka | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2057594 | 200 Kč |
CTB6851 | Voborníková EvaVoborníková Eva | SK OB Chotěboř | C | 2080977 | 80 Kč |
BBM6550 | Peřinková IrenaPeřinková Irena | BETA URSUS Rosice | C | 331257 | 300 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KRE6352 | Kovaříčková DarjaKovaříčková Darja | OOB TJ Sokol Křemže | C | 51413 | 200 Kč |
SRK6351 | Peremská DanaPeremská Dana | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 9535 | 200 Kč |
KRE6351 | Troupová VladěnaTroupová Vladěna | OOB TJ Sokol Křemže | C | 51412 | 200 Kč |
PZR5654 | Rosecká AlenaRosecká Alena | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7205030 | 80 Kč |
KRE6050 | Brémová HildegardaBrémová Hildegarda | OOB TJ Sokol Křemže | C | 899154 | 200 Kč |
LPU6051 | Juračková JanaJuračková Jana | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9237 | 200 Kč |
LPU6152 | Lehárová IvaLehárová Iva | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2109765 | 200 Kč |
TTR6151 | Syslová IvaSyslová Iva | OOB Třebíč | C | 52237 | 200 Kč |
LTU6451 | Hindráková MartinaHindráková Martina | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 8667964 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT5852 | Jansová AlenaJansová Alena | OOB SK Chrast | C | 51897 | 150 Kč |
NPA5351 | Kalibánová JiřinaKalibánová Jiřina | SK LOB Nová Paka | C | 2060217 | 150 Kč |
LPU5851 | Víchová LadislavaVíchová Ladislava | OK Lokomotiva Pardubice | C | 888601 | 150 Kč |
TCB5751 | Pokorná EvaPokorná Eva | SK Technik České Budějovice | C | 52184 | 225 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRT5350 | Oulická HanaOulická Hana | KOS Třešť | C | 2102564 | 80 Kč |
TTR5351 | Orálková LibušeOrálková Libuše | OOB Třebíč | C | 52253 | 150 Kč |
JIL5362 | Zlesáková VlastaZlesáková Vlasta | OK Jilemnice | C | 2096111 | 150 Kč |
SJI5252 | Podhorská VěraPodhorská Věra | OK Jihlava | C | 232900 | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UVP4750 | Matějů LadislavaMatějů Ladislava | Slovan Praha | C | 7999 | 150 Kč |
LPU4950 | Kellnerová StanislavaKellnerová Stanislava | OK Lokomotiva Pardubice | C | 436429 | 150 Kč |
LPU4752 | Kubíková KvětaKubíková Květa | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9247 | 150 Kč |
LTU4751 | Kutáčková StanislavaKutáčková Stanislava | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2058517 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OCB4351 | Boučková LudmilaBoučková Ludmila | OC České Budějovice | C | 51432 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VCB1002 | Janošík IvanJanošík Ivan | OB České Budějovice | C | 331401 | 40 Kč |
VCB1103 | Minařík FrantišekMinařík František | OB České Budějovice | C | 2104594 | 40 Kč |
SJH1201 | Rychtárik JáchymRychtárik Jáchym | SOS Jindřichův Hradec | C | 2103754 | 40 Kč |
SJH1104 | Nouza VítekNouza Vítek | SOS Jindřichův Hradec | C | 336789 | 40 Kč |
VCB1003 | Míka OndřejMíka Ondřej | OB České Budějovice | C | 887942 | 40 Kč |
KRE1100 | Novák MichalNovák Michal | OOB TJ Sokol Křemže | C | 8662359 | 40 Kč |
SJI1002 | Buršík MatějBuršík Matěj | OK Jihlava | C | 2141936 | 0 Kč |
VTA0901 | Snášel DominikSnášel Dominik | SC vebr-sport | C | 2019557 | 40 Kč |
RUZ0900 | Fraj DavidFraj David | TJ Růžená | C | 49887 | 40 Kč |
CTB1101 | Šťastný AntonínŠťastný Antonín | SK OB Chotěboř | C | 51830 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VCB0903 | Minařík JosefMinařík Josef | OB České Budějovice | C | 2104593 | 40 Kč |
PZR0900 | Libra MatyášLibra Matyáš | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2121884 | 40 Kč |
CTB1103 | Novák TobiášNovák Tobiáš | SK OB Chotěboř | C | 2119198 | 40 Kč |
SJH1003 | Blažek VojtěchBlažek Vojtěch | SOS Jindřichův Hradec | C | 2096212 | 40 Kč |
SJH1002 | Kopenec ŠimonKopenec Šimon | SOS Jindřichův Hradec | C | 2088209 | 40 Kč |
SJH1001 | Míchal JakubMíchal Jakub | SOS Jindřichův Hradec | C | 2079509 | 40 Kč |
SJH0901 | Rychtárik TadeášRychtárik Tadeáš | SOS Jindřichův Hradec | C | 2103731 | 40 Kč |
SHK0901 | Čečka MatějČečka Matěj | OK Slavia Hradec Králové | C | 2113079 | 40 Kč |
CHT0901 | Škapa JanŠkapa Jan | OOB SK Chrast | C | 2115711 | 40 Kč |
CHT1001 | Kopecký VojtěchKopecký Vojtěch | OOB SK Chrast | C | 2126238 | 40 Kč |
SJI0904 | Jirků OndřejJirků Ondřej | OK Jihlava | C | 2125311 | 0 Kč |
SJI0907 | Růžička TomášRůžička Tomáš | OK Jihlava | C | 0 Kč | |
CTB0902 | Klusáček MikulášKlusáček Mikuláš | SK OB Chotěboř | C | 2111816 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VCB0702 | Teringl VojtěchTeringl Vojtěch | OB České Budějovice | B | 232980 | 40 Kč |
SJI0801 | Venhoda LukášVenhoda Lukáš | OK Jihlava | C | 2103300 | 0 Kč |
SRK0801 | Šeps MiroslavŠeps Miroslav | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 9794 | 40 Kč |
JHB0801 | Šidlák DominikŠidlák Dominik | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 49825 | 40 Kč |
SJI0703 | Coufal PetrCoufal Petr | OK Jihlava | C | 2121888 | 0 Kč |
PHK0701 | Horák FilipHorák Filip | OK 99 Hradec Králové | B | 2088727 | 40 Kč |
SJH0803 | Parkan TomášParkan Tomáš | SOS Jindřichův Hradec | C | 8663132 | 40 Kč |
SJH0701 | Blažek CyrilBlažek Cyril | SOS Jindřichův Hradec | B | 8662336 | 40 Kč |
VTA0701 | Svoboda JanSvoboda Jan | SC vebr-sport | B | 7207619 | 40 Kč |
CHT0701 | Dejnožka MatějDejnožka Matěj | OOB SK Chrast | C | 2111744 | 40 Kč |
CHT0801 | Vítek VojtěchVítek Vojtěch | OOB SK Chrast | C | 682374 | 40 Kč |
CHT0804 | Halamka JiříHalamka Jiří | OOB SK Chrast | C | 2115702 | 40 Kč |
NPA0801 | Pavelec MichalPavelec Michal | SK LOB Nová Paka | C | 2122281 | 40 Kč |
PZR0702 | Zmydloch MatyášZmydloch Matyáš | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2121882 | 40 Kč |
LPU0801 | Frosch VítekFrosch Vítek | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8656503 | 40 Kč |
LTU0700 | Kutáček OndřejKutáček Ondřej | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2103289 | 40 Kč |
TTR0701 | Dvořáček JanDvořáček Jan | OOB Třebíč | C | 53153 | 40 Kč |
RUZ0902 | Hofhanzl AntonínHofhanzl Antonín | TJ Růžená | C | 2801042 | 40 Kč |
SJI0901 | Prášil AdamPrášil Adam | OK Jihlava | C | 2088159 | 0 Kč |
SJI0702 | Prášil JakubPrášil Jakub | OK Jihlava | B | 2127589 | 0 Kč |
SJI0704 | Růžička VojtěchRůžička Vojtěch | OK Jihlava | C | 0 Kč | |
CTB0701 | Krupička VítKrupička Vít | SK OB Chotěboř | C | 2121768 | 60 Kč |
VTA0803 | Krákora AntonínKrákora Antonín | SC vebr-sport | C | 2025216 | 60 Kč |
OSN0707 | Červinka AdamČervinka Adam | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 682677 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SRK0602 | Jiroušek DominikJiroušek Dominik | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 2091551 | 120 Kč |
CST0601 | Pelc TadeášPelc Tadeáš | OB Strakonice | B | 51330 | 120 Kč |
SJI0701 | Srb VladimírSrb Vladimír | OK Jihlava | B | 8667506 | 0 Kč |
VRL0604 | Hanuš FilipHanuš Filip | OOS TJ Spartak Vrchlabí | B | 8116669 | 120 Kč |
SJC0501 | Janků ŠtěpánJanků Štěpán | Sportcentrum Jičín | B | 8000142 | 120 Kč |
PHK0500 | Pompach LukášPompach Lukáš | OK 99 Hradec Králové | B | 2035735 | 120 Kč |
SJI0606 | Verbók DanielVerbók Daniel | OK Jihlava | C | 0 Kč | |
SJI0605 | Verbók ŠtěpánVerbók Štěpán | OK Jihlava | C | 0 Kč | |
SRK0504 | Šeps DanielŠeps Daniel | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 2027229 | 120 Kč |
TAP0612 | Zlesák MatyášZlesák Matyáš | KOB Tretra Praha | C | 336786 | 120 Kč |
SJI0500 | Vítek MatějVítek Matěj | OK Jihlava | B | 2061841 | 0 Kč |
CET0601 | Hájek DominikHájek Dominik | TJ Loko Česká Třebová | B | 8660514 | 120 Kč |
TTR0501 | Prášil TomášPrášil Tomáš | OOB Třebíč | A | 8666871 | 120 Kč |
SJI0601 | Hendrych VítHendrych Vít | OK Jihlava | B | 2080831 | 0 Kč |
SRK0503 | Morávek MartinMorávek Martin | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 7207356 | 120 Kč |
JIL0602 | Stach OndřejStach Ondřej | OK Jilemnice | B | 8662678 | 120 Kč |
PHK0502 | Čermák MartinČermák Martin | OK 99 Hradec Králové | B | 2080972 | 120 Kč |
JIL0701 | Třešňák MatějTřešňák Matěj | OK Jilemnice | B | 8670765 | 120 Kč |
VTA0603 | Khýn HubertKhýn Hubert | SC vebr-sport | C | 2025201 | 120 Kč |
CHT0501 | Vacek FrantišekVacek František | OOB SK Chrast | C | 2067939 | 120 Kč |
VTA0502 | Mengler VojtěchMengler Vojtěch | SC vebr-sport | C | 2025207 | 120 Kč |
CTB0601 | Novák MatyášNovák Matyáš | SK OB Chotěboř | B | 2081396 | 40 Kč |
PHK0504 | Málek DavidMálek David | OK 99 Hradec Králové | B | 8000239 | 120 Kč |
ZAM0602 | Fajfr MarekFajfr Marek | OB T.J. Sokol Žamberk | B | 53569 | 120 Kč |
PZR0504 | Pařízek PetrPařízek Petr | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7210903 | 40 Kč |
SJH0504 | Potužník ViktorPotužník Viktor | SOS Jindřichův Hradec | C | 2096259 | 120 Kč |
SJH0505 | Nouza MichalNouza Michal | SOS Jindřichův Hradec | B | 2113419 | 120 Kč |
NPA0501 | Pavelec MatějPavelec Matěj | SK LOB Nová Paka | B | 2122282 | 120 Kč |
KRE0600 | Novák VítekNovák Vítek | OOB TJ Sokol Křemže | B | 8656659 | 120 Kč |
CHT0502 | Šíma MatějŠíma Matěj | OOB SK Chrast | C | 2127613 | 120 Kč |
CHT0503 | Keller FilipKeller Filip | OOB SK Chrast | C | 2115707 | 120 Kč |
LPU0633 | Flos TomášFlos Tomáš | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2103270 | 120 Kč |
LPU0505 | Šípek OndřejŠípek Ondřej | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8663154 | 120 Kč |
LPU0512 | Vališ VojtěchVališ Vojtěch | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2091545 | 120 Kč |
CTB0602 | Kocourek JiříKocourek Jiří | SK OB Chotěboř | C | 2118475 | 40 Kč |
KOR0600 | Krejčí MartinKrejčí Martin | OB DDM Kostelec nad Orlicí | B | 2095970 | 120 Kč |
LTU0500 | Lazák JanLazák Jan | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2057590 | 120 Kč |
VTA0601 | Novisedlák PatrikNovisedlák Patrik | SC vebr-sport | C | 7210406 | 120 Kč |
TTR0601 | Palát PřemekPalát Přemek | OOB Třebíč | C | 2084938 | 120 Kč |
OSN0505 | Dvořáček TomášDvořáček Tomáš | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 2011898 | 80 Kč |
TTR0502 | Nešpor JiříNešpor Jiří | OOB Třebíč | C | 995847 | 120 Kč |
RUZ0500 | Jelínek FilipJelínek Filip | TJ Růžená | B | 8654910 | 120 Kč |
SJI0600 | Jirků FrantišekJirků František | OK Jihlava | C | 52966 | 0 Kč |
HOR0601 | Čihák JanČihák Jan | TJ Jiskra Hořice | B | 8670737 | 180 Kč |
JIL0601 | Votoček MichalVotoček Michal | OK Jilemnice | C | 2127658 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CST0401 | Pelc MatyášPelc Matyáš | OB Strakonice | B | 436432 | 200 Kč |
SJI0301 | Venhoda MatějVenhoda Matěj | OK Jihlava | B | 2126352 | 0 Kč |
SRK0300 | Flegl MartinFlegl Martin | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 2091541 | 200 Kč |
VRL0305 | Procinger JakubProcinger Jakub | OOS TJ Spartak Vrchlabí | B | 8004345 | 200 Kč |
SJC0401 | Tesař ZdeněkTesař Zdeněk | Sportcentrum Jičín | C | 2053544 | 200 Kč |
OSN0301 | Chrást LukášChrást Lukáš | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 52000 | 80 Kč |
JIL0401 | Valenta OndřejValenta Ondřej | OK Jilemnice | B | 2035789 | 200 Kč |
SJH0401 | Dundáček KarelDundáček Karel | SOS Jindřichův Hradec | B | 8662342 | 200 Kč |
NPA0401 | Fajfer FilipFajfer Filip | SK LOB Nová Paka | B | 7207884 | 200 Kč |
NPA0406 | Typlt TomášTyplt Tomáš | SK LOB Nová Paka | B | 7207895 | 200 Kč |
SHK0404 | Černík AdamČerník Adam | OK Slavia Hradec Králové | B | 8028836 | 200 Kč |
SHK0403 | Dohnálek TomášDohnálek Tomáš | OK Slavia Hradec Králové | B | 8656645 | 200 Kč |
SHK0402 | Kodytek AdamKodytek Adam | OK Slavia Hradec Králové | B | 8670470 | 200 Kč |
SHK0400 | Rak TomášRak Tomáš | OK Slavia Hradec Králové | B | 7207030 | 200 Kč |
SHK0305 | Fábera DavidFábera David | OK Slavia Hradec Králové | B | 8656641 | 200 Kč |
SHK0303 | Tichý LubomírTichý Lubomír | OK Slavia Hradec Králové | B | 8670458 | 200 Kč |
VTA0402 | Deim MichalDeim Michal | SC vebr-sport | B | 7210074 | 200 Kč |
LPU0310 | Fejfar LukášFejfar Lukáš | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8663186 | 200 Kč |
TTR0401 | Cícha VáclavCícha Václav | OOB Třebíč | B | 2092373 | 200 Kč |
LTU0300 | Šitina Tomᚊitina Tomáš | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | B | 8662708 | 200 Kč |
LTU0400 | Pirožek VojtěchPirožek Vojtěch | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 8662734 | 200 Kč |
CHT0401 | Hybeš MichalHybeš Michal | OOB SK Chrast | B | 336711 | 200 Kč |
OSN0303 | Dvořáček JakubDvořáček Jakub | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53173 | 80 Kč |
RUZ0400 | Gregor JáchymGregor Jáchym | TJ Růžená | B | 8654884 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VRL0102 | Procinger JanProcinger Jan | OOS TJ Spartak Vrchlabí | B | 8028873 | 200 Kč |
JIL0201 | Vlastník MatoušVlastník Matouš | OK Jilemnice | B | 8680308 | 200 Kč |
JIL0104 | Ježek JakubJežek Jakub | OK Jilemnice | B | 8670807 | 200 Kč |
PZR0205 | Sitař MiroslavSitař Miroslav | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 232348 | 200 Kč |
KUO0101 | Koditek JonášKoditek Jonáš | KOB Ústí nad Orlicí | B | 2051522 | 200 Kč |
PZR0102 | Poláček TomášPoláček Tomáš | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 2052352 | 200 Kč |
KRE0201 | Novák JakubNovák Jakub | OOB TJ Sokol Křemže | B | 8660920 | 200 Kč |
SHK0101 | Langr JanLangr Jan | OK Slavia Hradec Králové | B | 51179 | 200 Kč |
SHK0100 | Porkert JanPorkert Jan | OK Slavia Hradec Králové | B | 8663181 | 200 Kč |
LPU0204 | Šišma VojtěchŠišma Vojtěch | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8663165 | 200 Kč |
LPU0210 | Vališ JanVališ Jan | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2091559 | 200 Kč |
TTR0102 | Cícha MatějCícha Matěj | OOB Třebíč | B | 2800321 | 200 Kč |
LTU0203 | Zamastil MichalZamastil Michal | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2057576 | 200 Kč |
TTR0203 | Novotný VojtěchNovotný Vojtěch | OOB Třebíč | B | 2115149 | 200 Kč |
TTR0101 | Nešpor JanNešpor Jan | OOB Třebíč | B | 7300192 | 200 Kč |
ZAM0205 | Moravec JanMoravec Jan | OB T.J. Sokol Žamberk | B | 8629818 | 300 Kč |
STH0202 | Štefan VítŠtefan Vít | SK Studenec | B | 7201763 | 300 Kč |
STH0104 | Mühlbach AlešMühlbach Aleš | SK Studenec | B | 7207505 | 300 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PHK0007 | Galbavý MatějGalbavý Matěj | OK 99 Hradec Králové | B | 2059764 | 200 Kč |
SJC0001 | Karásek MatějKarásek Matěj | Sportcentrum Jičín | B | 8499900 | 200 Kč |
VCB0005 | Gottfried AdamGottfried Adam | OB České Budějovice | B | 426392 | 200 Kč |
SJH0001 | Veselý VojtěchVeselý Vojtěch | SOS Jindřichův Hradec | B | 442888 | 200 Kč |
KUO0001 | Urban MichalUrban Michal | KOB Ústí nad Orlicí | B | 2035149 | 200 Kč |
VTA0001 | Vondruška JanVondruška Jan | SC vebr-sport | B | 7207488 | 200 Kč |
LTU0001 | Šitina JakubŠitina Jakub | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | B | 8662680 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CST6702 | Pelc VáclavPelc Václav | OB Strakonice | C | 2027924 | 220 Kč |
SRK7501 | Šklíba JanŠklíba Jan | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 7204489 | 220 Kč |
CHT8701 | Krejsa JanKrejsa Jan | OOB SK Chrast | C | 52175 | 220 Kč |
PZR8814 | Hladílek JanHladílek Jan | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 49824 | 220 Kč |
CHT7901 | Korecký MiroslavKorecký Miroslav | OOB SK Chrast | C | 301360 | 220 Kč |
CHT8001 | Matras TomášMatras Tomáš | OOB SK Chrast | C | 7210808 | 220 Kč |
SJC8507 | Palas JanPalas Jan | Sportcentrum Jičín | C | 8008014 | 220 Kč |
JHB8607 | Culka JosefCulka Josef | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 7300171 | 220 Kč |
TJN8700 | Strachota PetrStrachota Petr | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 7207342 | 220 Kč |
VTA6901 | Vébr JiříVébr Jiří | SC vebr-sport | C | 8636195 | 220 Kč |
CHT9001 | Krejsa MartinKrejsa Martin | OOB SK Chrast | C | 8656563 | 220 Kč |
CTB7001 | Novák PavelNovák Pavel | SK OB Chotěboř | C | 7260014 | 220 Kč |
SJH7601 | Blažek ZdeněkBlažek Zdeněk | SOS Jindřichův Hradec | C | 2113365 | 220 Kč |
SJH7702 | Komárek ArnoštKomárek Arnošt | SOS Jindřichův Hradec | C | 8662283 | 220 Kč |
CST8902 | Málek MartinMálek Martin | OB Strakonice | C | 1425376 | 220 Kč |
SHK7605 | Svoboda OndřejSvoboda Ondřej | OK Slavia Hradec Králové | C | 8000235 | 220 Kč |
SHK0000 | Tichý RadomírTichý Radomír | OK Slavia Hradec Králové | R | 7300181 | 220 Kč |
LPU9114 | Lehár AdamLehár Adam | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2088721 | 220 Kč |
LPU9802 | Žák JanŽák Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2025379 | 220 Kč |
CHT9903 | Hybeš DavidHybeš David | OOB SK Chrast | B | 53168 | 220 Kč |
OPI7800 | Šmahel Lukᚊmahel Lukáš | Orientační sporty Písek | C | 2103772 | 220 Kč |
CHT8901 | Nešetřil TomášNešetřil Tomáš | OOB SK Chrast | C | 52315 | 220 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM8603 | Kavan TomášKavan Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 8644875 | 80 Kč |
TBM8809 | Karlík JanKarlík Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 8323322 | 80 Kč |
JHB7703 | Slavíček VáclavSlavíček Václav | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 2103798 | 80 Kč |
JHB8305 | Nesrovnal JaroslavNesrovnal Jaroslav | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 4630 | 80 Kč |
CHT9202 | Krejsa VladimírKrejsa Vladimír | OOB SK Chrast | C | 52158 | 80 Kč |
VCB8901 | Krška VojtěchKrška Vojtěch | OB České Budějovice | C | 2080931 | 80 Kč |
PZR7701 | Pařízek MilošPařízek Miloš | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2144083 | 80 Kč |
SJH0002 | Nosek JakubNosek Jakub | SOS Jindřichův Hradec | C | 331357 | 80 Kč |
JIL9006 | Černý VojtěchČerný Vojtěch | OK Jilemnice | C | 9091 | 80 Kč |
LPU8609 | Kutílek JakubKutílek Jakub | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2079499 | 80 Kč |
CHT9101 | Janda PetrJanda Petr | OOB SK Chrast | C | 2125330 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SRK7701 | Morávek MartinMorávek Martin | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 7207351 | 200 Kč |
CHT7500 | Klvaňa MilanKlvaňa Milan | OOB SK Chrast | C | 53145 | 200 Kč |
SJH8001 | Rychtárik LadislavRychtárik Ladislav | SOS Jindřichův Hradec | C | 436407 | 80 Kč |
SJH7101 | Veselý OldřichVeselý Oldřich | SOS Jindřichův Hradec | C | 442847 | 80 Kč |
CHT7501 | Vítek PavelVítek Pavel | OOB SK Chrast | C | 51999 | 200 Kč |
LPU8105 | Fukátko JanFukátko Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8636191 | 200 Kč |
LPU8106 | Šabatka PetrŠabatka Petr | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8000246 | 200 Kč |
TTR7503 | Cícha RadekCícha Radek | OOB Třebíč | C | 2092381 | 200 Kč |
CTB7602 | Běloušek PavelBěloušek Pavel | SK OB Chotěboř | C | 2118480 | 80 Kč |
CTB7901 | Šťastný KarelŠťastný Karel | SK OB Chotěboř | C | 2087711 | 80 Kč |
CTB7803 | Klusáček LuděkKlusáček Luděk | SK OB Chotěboř | C | 232875 | 300 Kč |
CTB7601 | Paul PavelPaul Pavel | SK OB Chotěboř | C | 53133 | 300 Kč |
OSN8002 | Červinka JanČervinka Jan | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53174 | 300 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VRL7508 | Hanuš VladimírHanuš Vladimír | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 2078480 | 200 Kč |
VRL7602 | Procinger MichalProcinger Michal | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 2088183 | 200 Kč |
VCB7402 | Janošík RadekJanošík Radek | OB České Budějovice | C | 416301 | 200 Kč |
0030002 | Novák PavelNovák Pavel | 003 - MC Cirkus Čakovice | 2134254 | 300 Kč | |
SJH7402 | Blažek PetrBlažek Petr | SOS Jindřichův Hradec | C | 2051486 | 200 Kč |
SJH7802 | Míchal JiříMíchal Jiří | SOS Jindřichův Hradec | C | 2096231 | 80 Kč |
SJH7705 | Potužník MartinPotužník Martin | SOS Jindřichův Hradec | C | 2113492 | 80 Kč |
SHK7600 | Čečka JiříČečka Jiří | OK Slavia Hradec Králové | C | 7756 | 200 Kč |
LPU7600 | Stohanzl JanStohanzl Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2103261 | 200 Kč |
LPU7816 | Václavek JanVáclavek Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2025376 | 200 Kč |
LPU7715 | Vodička OldřichVodička Oldřich | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2025371 | 200 Kč |
STA7701 | Doležel TomášDoležel Tomáš | OK Střelka | C | 05297 | 80 Kč |
OSN7502 | Dvořáček JiříDvořáček Jiří | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 52250 | 80 Kč |
RUZ7500 | Gregor PetrGregor Petr | TJ Růžená | C | 2088726 | 200 Kč |
RUZ7600 | Nevrkla TomášNevrkla Tomáš | TJ Růžená | C | 2133899 | 80 Kč |
DOB7701 | Máca PetrMáca Petr | KOB Dobruška | C | 1416364 | 300 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VTA7201 | Kosobud DušanKosobud Dušan | SC vebr-sport | C | 7208073 | 200 Kč |
CHT7302 | Zlesák MartinZlesák Martin | OOB SK Chrast | C | 52155 | 200 Kč |
SJC7401 | Tesař ZdeněkTesař Zdeněk | Sportcentrum Jičín | C | 2053543 | 200 Kč |
SLP6601 | Chum JaroslavChum Jaroslav | OOB Slavia Praha | C | 51613 | 200 Kč |
JIL6902 | Třešňák MilošTřešňák Miloš | OK Jilemnice | C | 2096118 | 200 Kč |
PZR6701 | Suk MarekSuk Marek | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 410394 | 80 Kč |
CHT7001 | Vacek FrantišekVacek František | OOB SK Chrast | C | 4634 | 200 Kč |
SJH7002 | Hojný JaroslavHojný Jaroslav | SOS Jindřichův Hradec | C | 995874 | 80 Kč |
SJH6902 | Dundáček MilanDundáček Milan | SOS Jindřichův Hradec | C | 336790 | 80 Kč |
SJH6801 | Parkan JiříParkan Jiří | SOS Jindřichův Hradec | C | 8656643 | 80 Kč |
SJH7001 | Beneš JanBeneš Jan | SOS Jindřichův Hradec | C | 8651725 | 200 Kč |
SJH6502 | Novotný PetrNovotný Petr | SOS Jindřichův Hradec | C | 2079504 | 80 Kč |
SJH7403 | Pobuda MichalPobuda Michal | SOS Jindřichův Hradec | C | 442870 | 80 Kč |
SJH6501 | Nouza PetrNouza Petr | SOS Jindřichův Hradec | C | 2079498 | 200 Kč |
PZR7008 | Sobotka PetrSobotka Petr | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 53709 | 80 Kč |
SLA7000 | Doubek PetrDoubek Petr | SKOB Slaný | C | 7209351 | 200 Kč |
LPU7421 | Belej JiříBelej Jiří | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2045236 | 200 Kč |
LPU7311 | Ježek VladimírJežek Vladimír | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2070817 | 200 Kč |
LPU7104 | Vališ JanVališ Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8667967 | 200 Kč |
LPU7308 | Vávra JaroslavVávra Jaroslav | OK Lokomotiva Pardubice | C | 7203457 | 200 Kč |
PZR7007 | Nechuta MilanNechuta Milan | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 49811 | 80 Kč |
OPI7402 | Šafařík IvoŠafařík Ivo | Orientační sporty Písek | C | 8004272 | 200 Kč |
0060002 | Zámečník PavelZámečník Pavel | 006 - Zámečníci | 2801012 | 300 Kč | |
VTA7301 | Ruda PetrRuda Petr | SC vebr-sport | C | 7208092 | 200 Kč |
RUZ7300 | Hofhanzl AbrahámHofhanzl Abrahám | TJ Růžená | C | 2800340 | 200 Kč |
RUZ7200 | Komín PetrKomín Petr | TJ Růžená | C | 2800299 | 80 Kč |
CTB6601 | Voborník PetrVoborník Petr | SK OB Chotěboř | C | 8414102 | 300 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CST6501 | Málek MartinMálek Martin | OB Strakonice | C | 8246117 | 200 Kč |
VCB6502 | Teringl RadekTeringl Radek | OB České Budějovice | C | 7206531 | 200 Kč |
PZR6106 | Skryja BořivojSkryja Bořivoj | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 232492 | 80 Kč |
SJH6901 | Kubičko PetrKubičko Petr | SOS Jindřichův Hradec | C | 51141 | 80 Kč |
KUO6902 | Brožek TomášBrožek Tomáš | KOB Ústí nad Orlicí | C | 920653 | 200 Kč |
SHK6701 | Langr JanLangr Jan | OK Slavia Hradec Králové | C | 9531 | 200 Kč |
LPU6505 | Valach PetrValach Petr | OK Lokomotiva Pardubice | C | 1400423 | 200 Kč |
LTU6301 | Petržela PavelPetržela Pavel | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 8662681 | 200 Kč |
LTU6900 | Lazák JanLazák Jan | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 8662675 | 200 Kč |
OSN6600 | Kovačič MarekKovačič Marek | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53428 | 300 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TTR5201 | Orálek MiroslavOrálek Miroslav | OOB Třebíč | C | 52252 | 200 Kč |
OSN6004 | Kamenický RadanKamenický Radan | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 9601003 | 80 Kč |
JIL6004 | Karel MilošKarel Miloš | OK Jilemnice | C | 682091 | 200 Kč |
LPU6301 | Fencl JiříFencl Jiří | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9653 | 200 Kč |
LPU6003 | Kološ OldřichKološ Oldřich | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9899 | 200 Kč |
TTR6202 | Sysel SvatoborSysel Svatobor | OOB Třebíč | C | 52235 | 200 Kč |
TTR6101 | Nešpor JanNešpor Jan | OOB Třebíč | C | 8663162 | 200 Kč |
RUZ5306 | Kubálek ZdeněkKubálek Zdeněk | TJ Růžená | C | 897365 | 300 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PHK5503 | Souček PavelSouček Pavel | OK 99 Hradec Králové | C | 7202881 | 150 Kč |
PCB5901 | Blabla ZdeněkBlabla Zdeněk | SKP České Budějovice | C | 51406 | 150 Kč |
PHK5600 | Čermák LiborČermák Libor | OK 99 Hradec Králové | C | 2088189 | 150 Kč |
SJH5901 | Nosek VladimírNosek Vladimír | SOS Jindřichův Hradec | C | 442873 | 80 Kč |
NPA5101 | Kalibán JaroslavKalibán Jaroslav | SK LOB Nová Paka | C | 2059741 | 150 Kč |
JHB5702 | Hrstka VladislavHrstka Vladislav | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 995881 | 150 Kč |
SHK5801 | Hausvater KarelHausvater Karel | OK Slavia Hradec Králové | C | 8670804 | 150 Kč |
LPU5408 | Štěrba PavelŠtěrba Pavel | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2116196 | 150 Kč |
LPU5801 | Vícha VladimírVícha Vladimír | OK Lokomotiva Pardubice | C | 7207852 | 150 Kč |
STH5501 | Junek PetrJunek Petr | SK Studenec | C | 9200530 | 225 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TTR5401 | Koudelný JiříKoudelný Jiří | OOB Třebíč | C | 52251 | 150 Kč |
CHT4801 | Starka FrantišekStarka František | OOB SK Chrast | C | 51949 | 150 Kč |
SJH5201 | Jarčevský PavelJarčevský Pavel | SOS Jindřichův Hradec | C | 331289 | 80 Kč |
26A5400 | Hones SeppHones Sepp | (AUT) HSV Ried | 8116117 | 225 Kč | |
LPU5201 | Farář VáclavFarář Václav | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9260 | 150 Kč |
LPU5404 | Juračka VojtěchJuračka Vojtěch | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9234 | 150 Kč |
LPU5401 | Klimpl PetrKlimpl Petr | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8656533 | 150 Kč |
LPU5102 | Sáňka BedřichSáňka Bedřich | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2032164 | 150 Kč |
RUZ5105 | Kodys VáclavKodys Václav | TJ Růžená | C | 51920 | 80 Kč |
PZR4417 | Pospíšil JaromírPospíšil Jaromír | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8656611 | 225 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UVP4600 | Matějů IvanMatějů Ivan | Slovan Praha | C | 995838 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJH4201 | Gřunděl IvanGřunděl Ivan | SOS Jindřichův Hradec | C | 9200531 | 150 Kč |
OCB4101 | Bouček VáclavBouček Václav | OC České Budějovice | C | 51410 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJC1501 | Palas TomášPalas Tomáš | Sportcentrum Jičín | C | 52330 | 40 Kč |
CHT1401 | Korecký RadanKorecký Radan | OOB SK Chrast | C | 51924 | 40 Kč |
JHB1352 | Brychtová LucieBrychtová Lucie | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 53444 | 40 Kč |
0030003 | Novák Jakub aspol.Novák Jakub aspol. | 003 - MC Cirkus Čakovice | zapůjčit | 90 Kč | |
SJH1550 | Kubáková LauraKubáková Laura | SOS Jindřichův Hradec | C | 301356 | 40 Kč |
SJH1351 | Komárková OndřejkaKomárková Ondřejka | SOS Jindřichův Hradec | C | 232396 | 40 Kč |
SJH1551 | Rychtáriková SofieRychtáriková Sofie | SOS Jindřichův Hradec | C | 2118501 | 40 Kč |
SJH1152 | Svitáková LudmilaSvitáková Ludmila | SOS Jindřichův Hradec | C | 331439 | 40 Kč |
SJH1052 | Píšová GrétaPíšová Gréta | SOS Jindřichův Hradec | C | 2096227 | 40 Kč |
SJH1154 | Kösslová ŠárkaKösslová Šárka | SOS Jindřichův Hradec | C | zapůjčit | 90 Kč |
VCB1403 | Míka TomášMíka Tomáš | OB České Budějovice | C | 2115728 | 40 Kč |
SJI1450 | Buršíková EliškaBuršíková Eliška | OK Jihlava | C | 2141924 | 0 Kč |
TTR1152 | Sobotková KarolínaSobotková Karolína | OOB Třebíč | C | 52244 | 40 Kč |
TTR1401 | Sobotka OndřejSobotka Ondřej | OOB Třebíč | C | 52159 | 40 Kč |
LPU1256 | Horáková Anna MarieHoráková Anna Marie | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8950 | 40 Kč |
CTB1202 | Běloušek MatějBěloušek Matěj | SK OB Chotěboř | C | 2113412 | 40 Kč |
0070001 | Novisedlák DenisNovisedlák Denis | 007 - novisedl | 2019570 | 40 Kč | |
RUZ1600 | Gregor ŠimonGregor Šimon | TJ Růžená | 2087716 | 40 Kč | |
RUZ1650 | Hofhanzlová MagdalénaHofhanzlová Magdaléna | TJ Růžená | C | 2125340 | 40 Kč |
RUZ1300 | Jelínek ŠimonJelínek Šimon | TJ Růžená | C | 2092366 | 40 Kč |
RUZ1252 | Nevrklová AdélaNevrklová Adéla | TJ Růžená | C | 2133912 | 40 Kč |
RUZ1350 | Polednová DominikaPolednová Dominika | TJ Růžená | C | 53500 | 40 Kč |
RUZ1250 | Polednová HelenaPolednová Helena | TJ Růžená | C | 51780 | 40 Kč |
CTB1301 | Šťastný VilémŠťastný Vilém | SK OB Chotěboř | C | 51838 | 40 Kč |
CHT1351 | Krejsová MarkétaKrejsová Markéta | OOB SK Chrast | C | 53155 | 40 Kč |
CTB1152 | Klusáčková DorotaKlusáčková Dorota | SK OB Chotěboř | C | 2120639 | 40 Kč |
CTB1153 | Klusáčková JohanaKlusáčková Johana | SK OB Chotěboř | C | 2119197 | 40 Kč |
TTRxxxx | Fialová KristýnaFialová Kristýna | OOB Třebíč | 515502 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KTA6501 | Hudeček JaroslavHudeček Jaroslav | SK Kotnov Tábor | C | 416339 | 40 Kč |
JIL7202 | Janovský PetrJanovský Petr | OK Jilemnice | C | 426352 | 40 Kč |
VTA6751 | Vorlíčková LenkaVorlíčková Lenka | SC vebr-sport | C | 2025202 | 40 Kč |
VCB8851 | Kršková LenkaKršková Lenka | OB České Budějovice | C | 232351 | 40 Kč |
CTB7551 | Nováková HanaNováková Hana | SK OB Chotěboř | C | 2120621 | 40 Kč |
PZR7951 | Pařízková KateřinaPařízková Kateřina | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2134287 | 40 Kč |
PZR0011 | Pařízek JanPařízek Jan | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 1425359 | 40 Kč |
SJH9902 | Kubák Martin ml.Kubák Martin ml. | SOS Jindřichův Hradec | C | 336772 | 40 Kč |
SJH0453 | Komárková JindraKomárková Jindra | SOS Jindřichův Hradec | C | 426377 | 40 Kč |
SJH7602 | Kössl JanKössl Jan | SOS Jindřichův Hradec | C | zapůjčit | 90 Kč |
SJH7151 | Nouzová AlenaNouzová Alena | SOS Jindřichův Hradec | C | 2113478 | 40 Kč |
SHK7251 | Langrová MonikaLangrová Monika | OK Slavia Hradec Králové | C | 9802 | 40 Kč |
SLA7452 | Husáková PetraHusáková Petra | SKOB Slaný | C | 426378 | 40 Kč |
LPU6055 | Smrčková OlgaSmrčková Olga | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9301 | 40 Kč |
KOR7400 | Krejčí MilanKrejčí Milan | OB DDM Kostelec nad Orlicí | C | 2095967 | 40 Kč |
0040001 | Horák PavelHorák Pavel | 004 - PavelH | 2088722 | 40 Kč | |
TTR8154 | Dvořáčková JanaDvořáčková Jana | OOB Třebíč | C | 224888 | 40 Kč |
JIL7258 | Janovská VěraJanovská Věra | OK Jilemnice | C | 2127634 | 40 Kč |
VCB7512 | Procházka RobertProcházka Robert | OB České Budějovice | C | 426393 | 40 Kč |
0050001 | Pivodová DanaPivodová Dana | 005 - OKP | zapůjčit | 90 Kč | |
0050002 | Načeradská JanaNačeradská Jana | 005 - OKP | zapůjčit | 90 Kč | |
JHB8952 | Nesrovnalová IvetaNesrovnalová Iveta | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 53615 | 40 Kč |
RUZ7502 | Fraj OldřichFraj Oldřich | TJ Růžená | C | 232335 | 40 Kč |
RUZ7950 | Frajová KamilaFrajová Kamila | TJ Růžená | C | 2111732 | 40 Kč |
OCB9701 | Ash AdamAsh Adam | OC České Budějovice | C | 51409 | 40 Kč |
OCB9501 | Bouček JakubBouček Jakub | OC České Budějovice | C | 416348 | 40 Kč |
OSN6850 | Kovačičová IvonaKovačičová Ivona | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 51991 | 40 Kč |