Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
19.10.2014
Místo konání:
Kamenice u Prahy
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P3     T3     T6    
1.70 km, 7 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 50 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 50 Kč
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 49642 50 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 7259 50 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 50 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga C 2067999 50 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 70 Kč
ZVO0459 Kramlová Kateřina OB SK Zvole 2019227 50 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 50 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 50 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany C 2051504 50 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany C 426373 50 Kč
RIC0653 Růžičková Ema OB Říčany 361931 50 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 2061855 50 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice C 2075621 50 Kč
KAM0256 Jirglová Anna OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KAM0453 Nováková Karolína OK Kamenice C 2075612 50 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice C 51618 50 Kč
KAM0357 Sluková Adéla OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KAM0454 Kubová Kristýna OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KAM0356 Mojžíšková Klára OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
1.30 km, 5 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC0551 Botková Josefína Sokol Kostelec n. Č. l. C 224867 50 Kč
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
81C0750 Mácová Natálie Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
NNN0851 Bartalošová Anežka Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
KTA0551 Kosobudová Anna SK Kotnov Tábor C 2025208 50 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 410247 50 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 50 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole 2019229 50 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 50 Kč
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KAM0552 Jirglová Natálie OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0753 Milotová Barbora OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 51565 50 Kč
KAM0553 Voců Alexandra OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
2.20 km, 10 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC0352 Botková Alžběta Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 50 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 50 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B zapůjčit 70 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C 899177 50 Kč
81C0250 Arnotová Anna Cirkus Čakovice 2073748 50 Kč
KTA0253 Kosobudová Kateřina SK Kotnov Tábor C 2025207 50 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 50 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha C 2020713 50 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha C 2021830 50 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 50 Kč
ZVO0351 Vrtišková Kateřina OB SK Zvole C 436408 50 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany C 443070 50 Kč
RIC0250 Sládečková Barbora OB Říčany B 448934 50 Kč
RIC0350 Zichová Veronika OB Říčany C 2060268 50 Kč
PHK0251 Mašatová Eliška OK 99 Hradec Králové C 425518 50 Kč
KAM0255 Štěpánková Ema OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 50 Kč
KAM0354 Baťhová Zuzana OK Kamenice C 50 Kč
2.80 km, 12 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 50 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 50 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 50 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 50 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga B 682363 50 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 50 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 50 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 50 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha B 2020712 50 Kč
DCE0150 Rusá Vendula KOB Dobřichovice B 232737 50 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 50 Kč
RIC0150 Hanzalová Marie Anna OB Říčany 2073686 50 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 50 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2073681 50 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C 682649 50 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 50 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 50 Kč
3.30 km, 15 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 90 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 90 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 303937 90 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 90 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 90 Kč
PGP9852 Mikulášová Martina SK Praga C 361905 90 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 90 Kč
MFP9988 Škarková Kateřina Matfyz Praha 443101 90 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 90 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 90 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 90 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 2031363 90 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 90 Kč
RIC9851 Repiská Amálie OB Říčany B 2023817 90 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 90 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 90 Kč
3.40 km, 14 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9750 Bednářová Štěpánka SK Praga B 889318 90 Kč
4.10 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C 2075667 90 Kč
EKP8454 Vítová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515125 90 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 90 Kč
LPM8051 Winkler Hanna OK Lokomotiva Plzeň C 888631 90 Kč
NNN8150 Bartalošová Jana Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
TTR9151 Klusáčková Zuzana OOB Třebíč C 116 90 Kč
DKP8159 Dienerová Petra Oddíl OB Kotlářka C 420446 90 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav zapůjčit 110 Kč
SCP9250 Šebková Jana OK Sparta Praha C 2025359 90 Kč
RIC9750 Stehlíková Anna OB Říčany C 553447 90 Kč
ROZ9350 Klinkerová Tereza OK Roztoky C 930524 90 Kč
4.90 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 90 Kč
SLP7952 Siblíková Jana OOB Slavia Praha C 51365 90 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 90 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 90 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 90 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 90 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 90 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 51636 90 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 90 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 90 Kč
KRP8251 Filipová Zdeňka SK KOURA C 8943 90 Kč
KRP8751 Bartošová Ivana SK KOURA C 8944 90 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 90 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 90 Kč
PGP8852 Smolková Kateřina SK Praga C 53556 90 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 90 Kč
DKP9052 Setínková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 90 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga R 7200338 90 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 90 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga R 920677 90 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 90 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 90 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 90 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 90 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 90 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 90 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 51848 90 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 90 Kč
VSP7151 Kilarská Marcela USK Praha C 1398972 90 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 90 Kč
NNN9999 Švejdová Anna Neregistrovaní 53265 90 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 90 Kč
JHB6851 Melounová Miroslava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4674 90 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 90 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 90 Kč
4.10 km, 15 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 90 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 90 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 90 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB Tretra Praha C 981829 90 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 90 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha zapůjčit 110 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 90 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 90 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 7258 90 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 301647 90 Kč
KTA7351 Kosobudová Lenka SK Kotnov Tábor 2025213 90 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 90 Kč
DKL7053 Postolková Monika KOB Kladno C 2042542 90 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 90 Kč
MKP7550 Reichlová Jana SK GORDIC Praha Kačerov C 51702 90 Kč
3LC7450 Stauchová Iva Lipaňáci 7201201 90 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 90 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 51672 90 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 90 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 90 Kč
ROU7050 Kyselová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2043619 90 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 90 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 443080 90 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 90 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 90 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 90 Kč
RIC7351 Růžičková Lucie OB Říčany 331656 90 Kč
RIC7450 Sládečková Lucie OB Říčany C 2069063 90 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 90 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany 889279 90 Kč
RIC7550 Zichová Hana OB Říčany C 2073683 90 Kč
SLP7963 Kučerová Lenka OOB Slavia Praha C 51286 90 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 90 Kč
3.40 km, 14 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 90 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 90 Kč
5XC6950 Čermáková Šárka SK Nepoměřice 682372 90 Kč
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 90 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 90 Kč
OKP6450 Čechmánková Helena SK OK 24 Praha C 51720 90 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 90 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 90 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 90 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 90 Kč
PGP6150 Šámalová Hana SK Praga C 502090 90 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 90 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 90 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 90 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 90 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 90 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 90 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 90 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 90 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 90 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 90 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 90 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 90 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 90 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 90 Kč
DCE6452 Rusá Lenka KOB Dobřichovice C 301314 90 Kč
ROU6551 Líbalová Marcela SKOB Roudnice nad Labem C 410742 90 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 90 Kč
PGP6151 Jeřábková Jana SK Praga C 303948 90 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 90 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 90 Kč
PGP5650 Syslová Drahomíra SK Praga C 52108 90 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 90 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 90 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 90 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 90 Kč
DKP6652 Lustigová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 434580 90 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 90 Kč
2.90 km, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 90 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 90 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 90 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 90 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 90 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 90 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 90 Kč
SCP5250 Jůzková Jaroslava OK Sparta Praha C 49837 90 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 90 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 90 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 90 Kč
DKP5350 Dlasková Anna Oddíl OB Kotlářka C 49842 90 Kč
1.80 km, 7 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4250 Provazníková Svatava TJ Sokol Troja C 53532 50 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 50 Kč
1.80 km, 7 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP3750 Burýšková Věra TJ Sokol Troja C 51334 50 Kč
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 50 Kč
1.70 km, 7 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 50 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 50 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 50 Kč
NNN0500 Bartaloš Matyáš Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 50 Kč
81C0400 Arnot František Cirkus Čakovice 2073719 50 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 50 Kč
KPY0600 Louša Vojtěch SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2060247 50 Kč
MKP0400 Reichl Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 446449 50 Kč
ZVO0401 Brachtl Šimon OB SK Zvole 446330 50 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 50 Kč
ZVO0503 Vrtiška Jakub OB SK Zvole 2079506 50 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany C 2069053 50 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 50 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 50 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 50 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice C 2075622 50 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0500 Mišoň Daniel OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0501 Šiler Martin OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
NNN0410 Mrázek Ondřej Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
KAM0406 Mareš Vojtěch OK Kamenice 0 50 Kč
1.30 km, 5 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 50 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 50 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 50 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 50 Kč
ROZ0602 Jirásek Šimon OK Roztoky C zapůjčit 70 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 50 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2060244 50 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303910 50 Kč
VSP0501 Cylek Ondřej USK Praha C 2058499 50 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 50 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 50 Kč
TAP0521 Kourek Vojtěch KOB Tretra Praha zapůjčit 70 Kč
ZVO0402 Novák Šimon Petr OB SK Zvole 2079492 50 Kč
ZVO0519 Geleta Šimon OB SK Zvole 2031373 50 Kč
RIC0506 Sládeček Matěj OB Říčany C 2069068 50 Kč
MFP0801 Král Samuel Matfyz Praha 51835 50 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KAM0600 Kubový Hugo OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KAM0601 Baťha Jan OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
2.20 km, 10 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 50 Kč
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 50 Kč
DKL0200 Svoboda Luděk KOB Kladno C 336741 50 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 50 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 50 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha C 2053580 50 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný B 2056309 50 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 50 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 50 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 50 Kč
KPY0301 Miřácký Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060248 50 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 50 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 2073716 50 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 50 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 50 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 50 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany B 428211 50 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany C 2031371 50 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka B 515410 50 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice B 995899 50 Kč
KAM0209 Mrózek Adam OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 446427 50 Kč
KAM0310 Tamaši Daniel OK Kamenice C 50 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 50 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 50 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 50 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice C 682639 50 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice C 9201061 50 Kč
2.90 km, 14 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 7201196 50 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 50 Kč
TAP0000 Janeček Jiří KOB Tretra Praha C 7201191 50 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 682699 50 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 50 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 50 Kč
ODV0000 Kdýr Matěj TJ Aero Odolena Voda C 428268 50 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 49641 50 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B 2067986 50 Kč
SLA0002 Dudák Ladislav SKOB Slaný C 443096 50 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 50 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 50 Kč
MKP0100 Reichl Tomáš SK GORDIC Praha Kačerov C 995879 50 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha C 301169 50 Kč
VSP0001 Aschermann Martin USK Praha C 2020710 50 Kč
VSP0100 Javůrek Emil USK Praha C 515064 50 Kč
VSP0101 Puchalský Jan USK Praha C 2021836 50 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 50 Kč
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov A 301599 50 Kč
ZVO0102 Brachtl Adam OB SK Zvole C 887903 50 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole C 2023808 50 Kč
ZVO0001 Zimmer Jan OB SK Zvole C 897354 50 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany 2069066 50 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany C 2069059 50 Kč
RIC0000 Pockley Jakub OB Říčany C 2060264 50 Kč
KAM0002 Hlinka František OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 50 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 50 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice B 1407428 50 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 50 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 50 Kč
3.70 km, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno B 49648 90 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 90 Kč
TAP9802 Mikeš Jan KOB Tretra Praha B zapůjčit 110 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 90 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný B 428278 90 Kč
SLA9800 Kašpar František SKOB Slaný C 336766 90 Kč
KNC9903 Prkno Jonáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 438610 90 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 90 Kč
RIC9800 Černohorský Mikuláš OB Říčany C 2069051 90 Kč
RIC9901 Jiroušek Matyáš OB Říčany B 2031354 90 Kč
RIC9900 Thein Filip OB Říčany B 2060270 90 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové A 207870 90 Kč
KAM9904 Chaloupka Dominik OK Kamenice B 9200727 90 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 90 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 1403413 90 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 90 Kč
4.90 km, 19 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 90 Kč
DKL9700 Šíma Vladislav KOB Kladno C 301697 90 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 90 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 90 Kč
TAP9602 Janáč Vašek KOB Tretra Praha B 442860 90 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice zapůjčit 110 Kč
5.20 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 90 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 90 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 90 Kč
SLA9400 Malec Oldřich SKOB Slaný C 8801 90 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 90 Kč
13R9500 Bobina Daria (RUS) SMOLENSK zapůjčit 110 Kč
NNN8001 Bartaloš Tomáš Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
JHB9107 Kopic Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4630 90 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 90 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 90 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 232093 90 Kč
ROZ9502 László David OK Roztoky C 207854 90 Kč
NNN9121 Hrnčíř Jan Neregistrovaní 232420 90 Kč
6.70 km, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha C 7003036 90 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 90 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 90 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 90 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 90 Kč
DKP8401 Matoušek Petr Oddíl OB Kotlářka C 2049575 90 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 90 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 90 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 90 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 90 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 90 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 90 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 90 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 90 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 90 Kč
MKP8800 Maška Marek SK GORDIC Praha Kačerov C 336744 90 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 90 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 90 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda A 331087 90 Kč
TAP8002 Benc Jiří KOB Tretra Praha C 886822 90 Kč
LPM8004 Ryjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 90 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha R 7778511 90 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 90 Kč
NNN9009 Kulich Martin Neregistrovaní 303912 90 Kč
LBE9501 Kolář Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 446364 90 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 90 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 90 Kč
TAP8605 Hejtmánek Martin KOB Tretra Praha C 53636 90 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 90 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 90 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka A 515144 90 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 90 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 90 Kč
PGP8100 Doležal Martin SK Praga C 1700081 90 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 90 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 90 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 90 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 90 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 90 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 90 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 7201200 90 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 90 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 90 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 90 Kč
PGP9706 Ježek Ondřej SK Praga A 9005134 90 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 90 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 90 Kč
FSP9600 Šimek Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303953 90 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 90 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 90 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 90 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 90 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 90 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 90 Kč
5.20 km, 14 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP7800 Beneš Michal TJ Sokol Troja C 232897 90 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 90 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 90 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 90 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 90 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 90 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 90 Kč
81C7600 Arnot Michal Cirkus Čakovice 1400412 90 Kč
KTA7201 Kosobud Dušan SK Kotnov Tábor 2025212 90 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 90 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 90 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 90 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 90 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 601169 90 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 90 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 90 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 90 Kč
ZVO6902 Brachtl Daniel OB SK Zvole C 887907 90 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 90 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 90 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany 2069067 90 Kč
RIC7401 Polívka Petr OB Říčany 2073693 90 Kč
RIC7101 Rohlíček Jan OB Říčany C 438622 90 Kč
RIC7702 Sládeček Petr OB Říčany C 448937 90 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany 2073691 90 Kč
RIC7300 Zicha Josef OB Říčany C 2073689 90 Kč
4.00 km, 12 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 90 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 90 Kč
5XC6900 Blažek Vladimír SK Nepoměřice 682636 90 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 90 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 90 Kč
SLA6200 Malec Jaroslav SKOB Slaný C 345950 90 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 90 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 90 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 90 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 90 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 90 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 446359 90 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 90 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 90 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 90 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 90 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 90 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 90 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 515118 90 Kč
TBM6507 Holík Marek KOS TJ Tesla Brno C 515455 90 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 90 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 90 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 90 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 90 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 90 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 90 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 90 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2022803 90 Kč
SCP6700 Šebek Martin OK Sparta Praha C 889282 90 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 2031360 90 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 90 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 90 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 51314 90 Kč
3.70 km, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 90 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 90 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 90 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 90 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 90 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 90 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 90 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 90 Kč
PGP5601 Šámal Václav SK Praga C 436401 90 Kč
63F5900 Ahokoivu Hemmo (FIN) SK Pohjantähti 354909 90 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 90 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 90 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 90 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 90 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 90 Kč
DKP5601 Lustig Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 436443 90 Kč
2.80 km, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 50 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
TJP4200 Veselý Radko TJ Sokol Troja C 53517 50 Kč
TJP4201 Šubrt Václav TJ Sokol Troja C 428292 50 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 50 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
ODV4100 Kuneš Vratislav TJ Aero Odolena Voda C 361985 50 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 49813 50 Kč
PGP4300 Suchý Karel SK Praga C 51640 50 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 50 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 50 Kč
ROU4702 Lebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C 53574 50 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 50 Kč
MKP4200 Šerák Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51705 50 Kč
1.80 km, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 50 Kč
TJP3600 Burýšek Slavomír TJ Sokol Troja C 51333 50 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 50 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 50 Kč
DKP3800 Ďurčat Jozef Oddíl OB Kotlářka C 51763 50 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 50 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 50 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 50 Kč
1.30 km, 5 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN0600 Moravec Michal Neregistrovaní 2031347 50 Kč
EKP0701 Štěňha David VŠTJ Ekonom Praha C 7201752 50 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 50 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 50 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 50 Kč
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 515154 50 Kč
81C0900 Kubec Adam Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
TAP0702 Verner Václav KOB Tretra Praha C 7201761 50 Kč
NNN1050 Bartalošová Ada Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha zapůjčit 70 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 50 Kč
81C0700 Arnot Josef Cirkus Čakovice 2073712 50 Kč
SLP0850 Kučerová Jana OOB Slavia Praha C 2042501 50 Kč
TAP7604 Šebesta Petr KOB Tretra Praha C 515493 50 Kč
PLU7612 Matyšek Stanislav TJ SOKOL Plumlov C 515147 50 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 218788 50 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2069049 50 Kč
FSP8052 Vondrová Jitka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 50 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 50 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice 52118 50 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 50 Kč
ROU09xx Černá Vilma SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 70 Kč
81C1050 Mácová Barbora Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
TAP0601 Semecký Vít KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0560 Kohoutková Lucie KOB Tretra Praha 51851 50 Kč
HCE0404 Hradil Michal TJ Hostivice zapůjčit 70 Kč
HCE0405 Hradil Martin TJ Hostivice zapůjčit 70 Kč
HCE0406 Müller Karel TJ Hostivice zapůjčit 70 Kč
HCE0407 Müller Filip TJ Hostivice zapůjčit 70 Kč
HCE0408 Vlček Vojtěch TJ Hostivice zapůjčit 70 Kč
RIC0650 Jiroušková Barbora OB Říčany C 2060265 50 Kč
RIC0701 Tolar Ondrej OB Říčany C 2073695 50 Kč
RIC0751 Zichová Tereza OB Říčany 2073682 50 Kč
DKP1010 Dlask Kvido Oddíl OB Kotlářka 232163 50 Kč
KAM0550 Rendová Kateřina OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0800 Šimek Matěj OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KAM0701 Mareš Jan OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KAM0855 Nováčková Anna OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KAM0801 Matoušek Filip OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KAM0851 Jirmanová Nina OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
NNN0605 Mrázek Vavřinec Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0809 Fojt Cyril Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0859 Ličártovská Lucie Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
KAM0602 Tamaši Kryštof OK Kamenice C 50 Kč
NNN0955 Jirmanová Klára Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
2.40 km, 7 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 50 Kč
9RC9550 Kápičková Michaela Neregistrovaná - Kápičková zapůjčit 70 Kč
SCP8250 Vrabcová Romana OK Sparta Praha 232028 50 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 50 Kč
HAV6508 Korčák Marián OB Havířov C 232612 50 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C zapůjčit 70 Kč
81C0050 Mácova Martina Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 1407424 50 Kč
37C8750 Tůmová Tereza Bez registrace zapůjčit 70 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 50 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2070850 50 Kč
KNC6250 Tichá Ivana Sokol Kostelec n. Č. l. C 51392 50 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 50 Kč
NNN8888 Trojanová Petra Neregistrovaní 434826 50 Kč
VSP6060 Doležalová Alena USK Praha C zapůjčit 70 Kč
VSP6911 Puchalský Jakub USK Praha C zapůjčit 70 Kč
ROU01xx Macková Štěpánka SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 70 Kč
DOR7851 Kučerová Bára OK Dobříš 2044892 50 Kč
ZVO7151 Brachtlová Klára OB SK Zvole 446370 50 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany 2073688 50 Kč
NNN9977 Jirásková Silvia Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
KAM7860 Trešlová Alena OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KAM7760 Rejšková Blanka OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
NNN7810 Jirman Jiří Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN7360 Jírová Monika Neregistrovaní 207856 50 Kč
NNN9955 Dvořáková Petra Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 50 Kč
2.40 km, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 70 Kč
66C7301 Jirásek Vít Amatéři 70 Kč
ODV6950 Brázdilová Radka TJ Aero Odolena Voda C 331382 70 Kč
DKL7200 Kohout Zdeněk KOB Kladno C 410721 70 Kč
NNN8822 Hartl Jan Neregistrovaní 52120 70 Kč
NNN8900 Vykuka Lukáš Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
8XC8950 Kunčarová Eva NER- Neregistrovani 53008 70 Kč
VSP0302 Javůrek Tomáš USK Praha C 2032182 70 Kč
VSP7260 Javůrková Gabriela USK Praha C 515041 70 Kč
NNN8887 Hrachovinová Hana Neregistrovaní 899157 70 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 70 Kč
5.60 km, 16 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
81C8000 Máca Petr Cirkus Čakovice zapůjčit 90 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 70 Kč
DKP5753 Setínková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8945 70 Kč
NNN8866 Bořilová Magdaléna Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
MFP6600 Valtr Pavel Matfyz Praha C 218786 70 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 70 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 70 Kč
NNN7020 Mrázek Pavel Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
celkem přihlášených: 609, vklad: 44830 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.