Přihlášky závodu: Žebříček B-Morava

Datum:
06.09.2015
Místo konání:
BENEŠOV (okr. Blansko), louka směrem ke Skalkám
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     HD10N     HDR     P     T    
2.00 km, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 50 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín C 53853 50 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín C 53354 50 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 50 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno C 2067231 50 Kč
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 50 Kč
JPV0579 Hrubá Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2078581 50 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž C 53811 50 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 50 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno C 232389 50 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 50 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 90 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov C 981840 80 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 80 Kč
2.10 km, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 416126 50 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec C 8658 50 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 50 Kč
HAV0451 Švidrnochová Eliška OB Havířov C 436422 50 Kč
OTK0351 Panovcová Anita OOB TJ Jiskra Otrokovice B 426381 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2019215 50 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 50 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno C 2051495 50 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 50 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 889310 50 Kč
UBM0451 Čelechovská Radka MENISKOS Brno C 0002049602 50 Kč
UBM0353 Kršková Zuzana MENISKOS Brno C 515445 50 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 361987 80 Kč
2.70 km, 11 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec C 49360 100 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec B 49365 100 Kč
AOP0350 Hájková Lucie Orientační Běh Opava A 7204988 100 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 53247 100 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101707 100 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 7201818 100 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 100 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 100 Kč
SSU0158 Zatloukalová Hana SK Severka Šumperk B 224900 100 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 100 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 2027230 100 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice B 52682 100 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 8581 100 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 8582 100 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 253379 100 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 100 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 416074 100 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 100 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 100 Kč
UBM0151 Humlíčková Martina MENISKOS Brno C 0002049601 100 Kč
3.10 km, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 160 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 160 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno B 331291 160 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 160 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk A 2025342 160 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 8585 160 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 160 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 160 Kč
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 160 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 52695 160 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 52687 160 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 2056262 160 Kč
LCE0055 Malotová Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 416057 160 Kč
3.50 km, 17 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec A 53293 160 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec A 416127 160 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 160 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 160 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice A 52722 160 Kč
KON9771 Műllerová Kristýna KOB Konice B 49367 160 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101703 160 Kč
ZBM9862 Chroustová Šárka SK Žabovřesky Brno B 331027 160 Kč
LCE9852 Hanousková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice A 2020727 160 Kč
LCE9761 Zentrichová Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice B 2082928 160 Kč
28P9850 Antonowicz Anna Maria (POL) Saturn Piaseczno 886680 160 Kč
4.00 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM9550 Galatíková Lucie SK Žabovřesky Brno A 2075663 160 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 160 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058483 160 Kč
4.80 km, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice A 8898 160 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 160 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 160 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 160 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 160 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 160 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 160 Kč
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko C 219245 160 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 160 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 160 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 160 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 160 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 160 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 160 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 160 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 160 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 160 Kč
ZBM8459 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 51765 160 Kč
ZBM8659 Stehlíková Jana SK Žabovřesky Brno C 52339 160 Kč
ZBM8772 Adamová Eva SK Žabovřesky Brno C 52039 160 Kč
ZBM9053 Smoradová Barbora SK Žabovřesky Brno C 2053561 160 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 2020737 160 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení C 8849 160 Kč
TZL7979 Mašláňová Hana SKOB Zlín C 53313 160 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 0000515158 160 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 52223 160 Kč
KRN8353 Sukeníková Zuzana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9454545 160 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 160 Kč
AOP9452 Svobodová Radka Orientační Běh Opava C 7200368 160 Kč
28P9350 Kubicka Zuzanna (POL) Saturn Piaseczno 8625739 160 Kč
28P9550 Zebrowska Barbara (POL) Saturn Piaseczno 1407619 160 Kč
28P9150 Piastrouskaya Viola (POL) Saturn Piaseczno 886681 160 Kč
MBM8989 Jurčová Michaela O-mikron C 160 Kč
PTI8365 Mikušová Ivana Sportovní klub Ptení C 8831 160 Kč
LPU8753 Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 160 Kč
PTI8771 Boháčová Lucie Sportovní klub Ptení C 8829 160 Kč
RBA0056 Bukovácová Alena TJ Rapid Bratislava 522004 240 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 160 Kč
3.40 km, 13 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV7751 Švidrnochová Hana OB Havířov C 02060211 160 Kč
VIC7658 Fukátková Miroslava OB Vizovice C 253155 160 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 160 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 160 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 160 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 160 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 160 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 160 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 160 Kč
XBM7650 Králová Dana PELLS ABND RACING TEAM 446404 160 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 160 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219257 160 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 240 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 240 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 240 Kč
SSU7951 Matoušková Jana SK Severka Šumperk C 2025355 240 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 240 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 240 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 240 Kč
3.00 km, 13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7150 Hájková Jitka Orientační Běh Opava C 515407 160 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 160 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 160 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 160 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 160 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 160 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 160 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 160 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 53317 160 Kč
CHC7151 Švadlenová Ivana K.O.B. Choceň C 2011857 160 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 160 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 160 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 160 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 160 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 160 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 160 Kč
3.00 km, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 160 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 160 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 160 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 160 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 160 Kč
KON6969 Vlachová Olga KOB Konice C dopl.později 160 Kč
ZPV6777 Holinková Hana KOB ZPV Prostějov C 52587 160 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 160 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 160 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 160 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 160 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 160 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 160 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 160 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 160 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 160 Kč
2.80 km, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 160 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 160 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 160 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 160 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 160 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 160 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 160 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 160 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 160 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 160 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 160 Kč
2.40 km, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 160 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 160 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 160 Kč
2.20 km, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 120 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 120 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 120 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 120 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 120 Kč
2.00 km, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 120 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 52178 120 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 120 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 180 Kč
2.00 km, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 120 Kč
2.00 km, 8 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 50 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko C 2061789 50 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 8591 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 50 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín C 2070831 50 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 50 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2061850 50 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín C 50 Kč
UBM0503 Račanský Jakub MENISKOS Brno C 0000361966 50 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov C 2073679 80 Kč
RBA0002 Bukovác Filip TJ Rapid Bratislava 307460 80 Kč
RBA0003 Kasza Tomáš TJ Rapid Bratislava 2078496 80 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 232139 80 Kč
2.30 km, 9 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 52718 50 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 50 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 50 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 50 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 206390 50 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 50 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 410340 50 Kč
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín B 8583 50 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín B 8584 50 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 50 Kč
UBM0302 Račanský Jan MENISKOS Brno C 0000361937 50 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno C 0002049608 50 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 50 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 49358 80 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 80 Kč
3.10 km, 12 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 7202876 100 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 100 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec C 49377 100 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 100 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 100 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 100 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 100 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 2042517 100 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 100 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 100 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk C 2073721 100 Kč
STE0200 Hájek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2027240 100 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 100 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 100 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 100 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 100 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno B 1400432 100 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 100 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 100 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 100 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 51461 100 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk C 2060295 100 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice C 887926 100 Kč
LCE0202 Václavík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice B 51301 100 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava B 2081359 100 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 888640 100 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 443078 100 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 100 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 100 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 100 Kč
KVS0100 Grebík Radim SKOB Kobra Vsetín B 7867 100 Kč
UBM0202 Čelechovský Matěj MENISKOS Brno B 0002049604 100 Kč
UBM0203 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 0002049605 100 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 8597 100 Kč
TBM0107 Pelánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 2067220 150 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 52746 150 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 53384 150 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 150 Kč
3.50 km, 17 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 2020742 160 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec A 2073752 160 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 160 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 160 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 410254 160 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439233 160 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava A 253106 160 Kč
LCE0003 Bitto Maxim OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 160 Kč
LCE9912 Turza Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice B 2081383 160 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 7203453 160 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 160 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 160 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 160 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 160 Kč
KSU0013 Šafář Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 160 Kč
UBM0003 Rajnoha David MENISKOS Brno B 0002049609 160 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 160 Kč
ABM9907 Ingršt Matěj KOB ALFA Brno B 2073670 160 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 240 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 888627 240 Kč
4.00 km, 17 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM9702 Konečný Daniel BETA URSUS Orienteering B 53271 160 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 160 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 160 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 160 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 160 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 7200377 160 Kč
28P9700 Wolowczyk Michal (POL) Saturn Piaseczno 9200094 160 Kč
UBM9701 Humlíček Petr MENISKOS Brno B 0002049600 160 Kč
JPV9800 Hubáček Filip Oddíl OS SK Prostějov A 301569 160 Kč
4.30 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž B 425530 240 Kč
6.50 km, 27 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 160 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 160 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 160 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 160 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 160 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 160 Kč
PTI8527 Klváček Aleš Sportovní klub Ptení C 8822 160 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 160 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 160 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 160 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 720921 160 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 160 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 160 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 160 Kč
RBK9001 Šesták Jakub SK Radioklub Blansko C 682360 160 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 160 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 160 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 160 Kč
TBM8104 Šarlej Marek KOS TJ Tesla Brno 2067210 160 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 160 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 160 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073424 160 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 160 Kč
STE7401 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk C 7200324 160 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 160 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 160 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 160 Kč
ZBM7702 Zvarik Tomáš SK Žabovřesky Brno C 0 160 Kč
ZBM8242 Brabec Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 520540 160 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 232334 160 Kč
ZBM8503 Stehlík Martin SK Žabovřesky Brno C 1985625 160 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 160 Kč
ZBM8512 Kožoušek Adam SK Žabovřesky Brno C 219242 160 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 160 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 0000515159 160 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 160 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8411 160 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 160 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 160 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 160 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 160 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 160 Kč
KRN8102 Minarčík Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9910199 160 Kč
MOV7901 Juřeník Jiří SKOB Ostrava C 2025345 160 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 160 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 160 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 920699 160 Kč
28P8500 Terpai Dmytro (POL) Saturn Piaseczno 1395205 160 Kč
28P9400 Parfianowicz Piotr (POL) Saturn Piaseczno 842659 160 Kč
KVS8100 Bubela Tomáš SKOB Kobra Vsetín C 7456789 160 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 160 Kč
28P8700 Marchuk Ilya (POL) Saturn Piaseczno 981642 160 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 160 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 160 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno C 886825 160 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 160 Kč
SSU7504 Matoušek Jiří SK Severka Šumperk C 2025356 240 Kč
PTI8204 Mikuš Oldřich Sportovní klub Ptení C 8830 160 Kč
PTI8403 Jirka Michal Sportovní klub Ptení C 52430 160 Kč
SKM9601 Dvorský Petr KOB Směr Kroměříž C 2045216 240 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 53824 240 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 53367 240 Kč
RBA0005 Bukovác Maroš TJ Rapid Bratislava 525005 240 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 240 Kč
ZBM8707 Bialožyt Michal SK Žabovřesky Brno C 995883 160 Kč
4.00 km, 17 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 160 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 8654 160 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 160 Kč
TZL6835 Černoch Karel SKOB Zlín C 8933 160 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 160 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 160 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 160 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 160 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 160 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 160 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 160 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 160 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 160 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 160 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 52201 160 Kč
TZL7801 Mašláň Jakub SKOB Zlín C 1400424 160 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 160 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 160 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 160 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 0000361980 160 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 240 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 2069100 240 Kč
3.50 km, 17 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU7400 Cveček Martin SK Severka Šumperk C 8041 160 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 160 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 160 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 160 Kč
KON6919 Huňka Karel KOB Konice C 52720 160 Kč
LCE7311 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice C 887948 160 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 160 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 8916 160 Kč
UBM7101 Humlíček René MENISKOS Brno C 0000515434 160 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 0000515472 160 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 240 Kč
3.40 km, 13 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 160 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 160 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 425440 160 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 160 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 160 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 160 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 7571221 160 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 160 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 160 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 160 Kč
TBM6801 Mika Ladislav KOS TJ Tesla Brno C 301281 160 Kč
LCE6311 Hubáček Jaroslav OOB TJ Slovan Luhačovice C 889303 160 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 160 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 160 Kč
28P6800 Antonowicz Jerzy (POL) Saturn Piaseczno 504405 160 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 52680 160 Kč
KYL6801 Hájek Martin SK SP Kylešovice C 1396848 160 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 160 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 160 Kč
ADA5801 Hloušek František OOB Spartak Adamov 2087717 240 Kč
3.00 km, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV5803 Ryšavý Jiří OB Havířov C 02049558 160 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 160 Kč
OTK6201 Panovec Vladan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052348 160 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 416048 160 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 160 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 160 Kč
KON6431 Vlach Josef KOB Konice C 361996 160 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 160 Kč
LBM6110 Matyáš Petr TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52080 160 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 160 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 160 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 160 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 160 Kč
3.00 km, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 160 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 160 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 160 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 160 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 160 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 160 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 160 Kč
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 410327 160 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 160 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 160 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 160 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 160 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0000303960 160 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 160 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 240 Kč
2.80 km, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 120 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 120 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 120 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 120 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 120 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 120 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 120 Kč
SBR5301 Vojtášek Jan SKOB Bruntál C 352328 120 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 120 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 120 Kč
KRN5202 Sukeník Mojmír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9987654 120 Kč
2.40 km, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 120 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 120 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 120 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 120 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 120 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 120 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 120 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 120 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 52171 120 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 120 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 120 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 120 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 120 Kč
SKM4903 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 53810 120 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 120 Kč
2.30 km, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 120 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 120 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 120 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 120 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 120 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 120 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 120 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 120 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 120 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 120 Kč
ABM4501 Chmelík Milan KOB ALFA Brno C 995827 120 Kč
2.00 km, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 120 Kč
1.80 km, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering C 2088166 50 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C zapůjčit 60 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 51372 50 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53232 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 50 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno 2083390 50 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno C 232377 50 Kč
SSU0750 Matoušková Johana SK Severka Šumperk C 52561 50 Kč
PTI0808 Mikuš Matěj Sportovní klub Ptení C 50 Kč
1.80 km, 6 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 416124 50 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 50 Kč
JZL0950 Kundratová Eva TJ Jižní svahy Zlín C 218973 50 Kč
KON0888 Otrubová Karolína KOB Konice C 52482 50 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 60 Kč
NNN0031 Rozsívalovi Adéla/Martin Neregistrovaní 50 Kč
JPV0404 Hrubý Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2078582 50 Kč
JPV0909 Matečný Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2075677 50 Kč
SKM0100 Pěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž 416083 50 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 50 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 0002016320 50 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 50 Kč
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 50 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 50 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 50 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 50 Kč
SVS0701 Koňařík Vojtéch Orientklub Vsetín 51518 50 Kč
ADA0852 Strýčková Bára OOB Spartak Adamov C 2073676 50 Kč
RBA0001 Bukovác Lukáš TJ Rapid Bratislava 2085643 50 Kč
2.00 km, 9 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 2020738 50 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 50 Kč
VBM6651 Pinterová Kateřina VSK Mendelu Brno 515032 50 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 50 Kč
KON8215 Ebner Zdeněk KOB Konice C 50 Kč
STE6333 Světnický Alexandr SK SKI-OB Šternberk C 426375 50 Kč
JPV7901 Hrubý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov 2092405 50 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 50 Kč
OOP6150 Hrabicová Iva TJ Opava C 232338 50 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 50 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 50 Kč
TRI7700 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec C 7861 50 Kč
UBM7351 Humlíčková Jana MENISKOS Brno C 0002049607 50 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 0000515452 50 Kč
UBM7251 Kršková Dita MENISKOS Brno C 515446 50 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 50 Kč
3.90 km, 16 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 50 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 50 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 50 Kč
NNN0032 Novotný Petr Neregistrovaní 2067992 50 Kč
KRN0002 Urban Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2035149 50 Kč
ZBM9350 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno R 9005227 50 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 0000224888 50 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 50 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 50 Kč
UBM7106 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 0002049606 50 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 0000515449 50 Kč
TBM7409 Pelánek Libor KOS TJ Tesla Brno C 446339 50 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 50 Kč
RBA0004 Kazsa Laco TJ Rapid Bratislava 2078497 50 Kč
PTI8448 Uhrovič Blahoslav Sportovní klub Ptení C 8881 50 Kč
celkem přihlášených: 534, vklad: 68970 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.