Přihlášky závodu: Velikonoce ve skalách 2016

Datum:
25.03.2016
Místo konání:
Zahrádky, Nová Skalka
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Kategorie:
B3     B5     D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T3     T6    
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
65S6350 Törnqvist Lena (SWE) Västerås SOK 439913 Ano Ano Ano 360 Kč
12R8250 Yakhina Galina (RUS) Individual Russia 2040711 Ano Ano Ano 360 Kč
12H7250 Toth-Buschmann Ilka (HUN) Tipo Orienteering Club 332840 Ano Ano Ano 360 Kč
BOR9960 Kocková Natalie OK Jiskra Nový Bor C 8414 Ne Ano Ne 130 Kč
23P9551 Dźwigała Natalia (POL) OK!Sport Warszawa 412307 Ano Ano Ano 360 Kč
13D7050 Miranda-Mieske Martha (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin Ano Ano Ano 480 Kč
DKP0306 Trunečka Marek Oddíl OB Kotlářka C 886251 Ano Ano Ano 360 Kč
1HP0001 Kotkowiak Igor (POL) BnO Szczecin 1394471 Ano Ano Ano 480 Kč
1HP0050 Kotkowiak Joanna (POL) BnO Szczecin 1394448 Ano Ano Ano 480 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 Ano Ano Ano 480 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 Ano Ano Ano 360 Kč
17S5900 Hlavacik Zdenko (SVK) Ekonom Banska Bystrica 416804 Ano Ano Ano 360 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 887619 Ano Ano Ano 360 Kč
13D0150 Mieske Anna (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin Ano Ano Ano 480 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 Ano Ano Ano 290 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 Ano Ano Ano 290 Kč
DKP0651 Goldflamová Mimi Irena Oddíl OB Kotlářka C 2095928 Ano Ano Ano 290 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 Ano Ano Ano 290 Kč
65S0850 Palm Elin (SWE) Västerås SOK 347130 Ano Ano Ano 290 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 Ne Ano Ano 200 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 9394 Ano Ano Ano 290 Kč
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 4411246 Ne Ano Ano 200 Kč
84D0850 Knaupová Jana (GER) MTV Braunschweig 7709 Ano Ano Ano 290 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 887932 Ano Ano Ano 290 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 Ano Ano Ano 290 Kč
ROU0651 Červená Anna SKOB Roudnice nad Labem C 1413711 Ne Ano Ano 200 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C Ne Ano Ne 100 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2088161 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 416227 Ano Ano Ano 290 Kč
DOR0850 Forstereviczová Julie OK Dobříš 2058502 Ne Ne Ano 100 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 Ne Ne Ano 100 Kč
DOR0657 Forštová Ema OK Dobříš 2050487 Ne Ne Ano 100 Kč
SKV0851 Vlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 Ano Ano Ano 290 Kč
48D0850 Herrmann Charlotte (GER) OL-Team Wehrsdorf 2048103 Ano Ano Ne 200 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 Ano Ano Ano 290 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 Ano Ano Ano 290 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering C 2088166 Ano Ano Ano 290 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 Ano Ano Ano 290 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 Ano Ano Ano 290 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553451 Ano Ano Ano 290 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 Ne Ano Ne 100 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 Ne Ano Ne 100 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov C 981840 Ano Ano Ano 290 Kč
SLA0650 Redlová Barbora SKOB Slaný C Ano Ano Ano 290 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 Ano Ano Ano 290 Kč
19P0003 Golinowska Ola (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025018 Ano Ano Ano 290 Kč
34N0750 Götsch Iversen Ronja (NOR) BUL Tromsø zapůjčit Ano Ano Ano 380 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava C 7003005 Ne Ano Ano 200 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 Ne Ne Ano 100 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš C 2080957 Ne Ne Ano 100 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2080955 Ne Ne Ano 100 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2073727 Ne Ne Ano 100 Kč
DOR0750 Mirčeva Tereza OK Dobříš C 2044891 Ne Ne Ano 100 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 Ne Ne Ano 100 Kč
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 Ano Ano Ano 290 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232915 Ne Ano Ne 130 Kč
21F0450 Turakainen Veera (FIN) Helsingin Suunnistajat 1406014 Ano Ano Ano 360 Kč
38D0550 Kollenbach Louisa (GER) Ski-Club Helsa 362976 Ano Ano Ano 360 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 Ano Ano Ano 360 Kč
65S0450 Ahlström Maja (SWE) Västerås SOK 7040902 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 Ano Ano Ano 360 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 Ano Ano Ano 360 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C 411518 Ano Ano Ano 360 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 Ano Ano Ano 360 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 8796 Ne Ano Ano 260 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 2080991 Ano Ano Ano 360 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 Ano Ano Ano 360 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 Ne Ano Ne 130 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 2073704 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec B 2060281 Ano Ano Ano 360 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem B 2080901 Ano Ano Ano 360 Kč
ROU0550 Dobiášová Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2099520 Ano Ano Ano 360 Kč
28G0450 Eades Fiona (GBR) Interlopers 443895 Ano Ano Ano 480 Kč
65S0550 Hall Kajsa (SWE) Västerås SOK 7050311 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga B 2067999 Ano Ano Ano 480 Kč
DKP0458 Papajová Sára Oddíl OB Kotlářka C 888612 Ano Ano Ano 360 Kč
34N0450 Götsch Iversen Elisa (NOR) BUL Tromsø zapůjčit Ano Ano Ano 570 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 Ne Ne Ano 130 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 Ne Ne Ano 130 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 Ano Ano Ano 360 Kč
DOR0456 Neubauerová Anna OK Dobříš C 2050488 Ne Ne Ano 130 Kč
SLA0550 Jirkovská Magdaléna SKOB Slaný C 2011819 Ano Ano Ano 480 Kč
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka B 2051523 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 897371 Ano Ano Ano 360 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov C 51808 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka B 232179 Ano Ano Ano 360 Kč
AOP0251 Krčková Helena Orientační Běh Opava C 2053557 Ano Ano Ano 360 Kč
33N0250 Christiansen Julie (NOR) Kristiansand OK 2059763 Ano Ano Ano 360 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník A 2058463 Ano Ano Ano 360 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov B 2035709 Ano Ano Ano 360 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 Ano Ano Ano 360 Kč
65S0350 Hall Amanda (SWE) Västerås SOK 7030227 Ano Ano Ano 360 Kč
65S0250 Larsson Ida (SWE) Västerås SOK 990502 Ano Ano Ano 360 Kč
66P7602 Krempińska Julia (POL) UKS Azymut Pabianice 1260703 Ano Ano Ano 360 Kč
93S0350 Söderlund Klara (SWE) Avesta OK 43160 Ano Ano Ano 360 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava C 2070839 Ne Ano Ne 130 Kč
12H0350 Toth Barbara (HUN) Tipo Orienteering Club 427660 Ano Ano Ano 360 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 Ne Ano Ne 130 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 7206547 Ne Ano Ne 130 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové C 2058528 Ne Ano Ne 130 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 Ne Ano Ne 130 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 Ne Ano Ne 130 Kč
88D0003 Schneider Anne-Charlotte (GER) OK Mark Brandenburg 7205647 Ano Ano Ano 360 Kč
88D0006 Kowsky Victoria (GER) OK Mark Brandenburg 2091755 Ano Ano Ano 360 Kč
47S0250 Miklušová Tamara (SVK) TJ Rapid Bratislava 434822 Ano Ano Ano 360 Kč
59D0001 Proesl Emily (GER) OLA TSV Deggendorf 435437 Ano Ano Ano 360 Kč
PHK0251 Mašatová Eliška OK 99 Hradec Králové 425518 Ne Ano Ano 260 Kč
ROU0350 Dobiášová Jitka SKOB Roudnice nad Labem C 2099529 Ano Ano Ano 360 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 Ne Ano Ne 130 Kč
SLA0251 Kašparová Barbora SKOB Slaný B 2085001 Ano Ano Ano 480 Kč
24E1650 Korb Leana Jete (EST) Värska OK Peko 681662 Ano Ano Ano 480 Kč
65S0351 Lindgren Kristina (SWE) Västerås SOK 9102108 Ano Ano Ano 480 Kč
TJN0250 Novotná Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425591 Ano Ano Ano 480 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 Ano Ano Ano 480 Kč
CST0351 Šafaříková Lucie OB Strakonice C 439103 Ano Ano Ano 480 Kč
1US0350 Hector Cecilia (SWE) Snättringe SK 211521 Ano Ano Ano 480 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 Ne Ne Ano 130 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 Ne Ne Ano 130 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 Ne Ne Ano 130 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 Ne Ano Ne 180 Kč
1US0250 Karlsson Ella (SWE) Snättringe SK 9020914 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C Ano Ano Ano 360 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 2073702 Ano Ano Ano 480 Kč
DCE0351 Kándlová Ema KOB Dobřichovice C zapůjčit Ne Ano Ano 420 Kč
SLA0350 Jirkovská Kateřina SKOB Slaný B 206417 Ano Ano Ano 480 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha C Ne Ano Ne 180 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418760 Ne Ano Ne 180 Kč
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 Ne Ano Ne 180 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 Ano Ano Ano 480 Kč
21F0050 Turakainen Venla (FIN) Helsingin Suunnistajat 1406012 Ano Ano Ano 480 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 Ne Ano Ne 180 Kč
33N0050 Stødle Inga (NOR) Kristiansand OK 2049594 Ano Ano Ano 480 Kč
33N0051 Sandell Sanna Aurora (NOR) Kristiansand OK 2049591 Ano Ano Ano 480 Kč
33N0150 Hepburn Tuva (NOR) Kristiansand OK 2070841 Ano Ano Ano 480 Kč
33N0151 Kregnes Silje (NOR) Kristiansand OK 2084450 Ano Ano Ano 480 Kč
33N0152 Ekeland Sigrid (NOR) Kristiansand OK 2084447 Ano Ano Ano 480 Kč
85D0050 Kubald Marie (GER) LV Berlin 1240800 Ano Ano Ano 480 Kč
85D0150 Leonhardt Charlotte (GER) LV Berlin 7010304 Ano Ano Ano 480 Kč
23P0150 Susek Julia (POL) OK!Sport Warszawa 2010626 Ano Ano Ano 480 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 Ano Ano Ano 480 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 Ano Ano Ano 480 Kč
54S0050 Sjöberg Ella (SWE) Tullinge SK 9001018 Ano Ano Ano 480 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 Ano Ano Ano 480 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 2056262 Ano Ano Ano 480 Kč
54S0150 Bolin Klara (SWE) Tullinge SK 9010929 Ano Ano Ano 480 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 434818 Ano Ano Ano 480 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha B 428223 Ano Ano Ano 480 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 Ne Ano Ne 180 Kč
12H0150 Toth Blanka (HUN) Tipo Orienteering Club 2022200 Ano Ano Ano 480 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 Ne Ano Ne 180 Kč
SHK0050 Charvátová Kateřina OK Slavia Hradec Králové C 331229 Ne Ano Ne 180 Kč
77D0002 Schulz Karoline Saxtorph (DEN) Ballerup OK 1081100 Ano Ano Ano 480 Kč
54S0051 Längheim Lovisa (SWE) Tullinge SK 9001013 Ano Ano Ano 480 Kč
54S0052 Karlberg Trine (SWE) Tullinge SK 8051700 Ano Ano Ano 480 Kč
88D0011 Knaack Sarah (GER) OK Mark Brandenburg 2068655 Ano Ano Ano 480 Kč
88D0012 Knaack Lisa (GER) OK Mark Brandenburg 2068656 Ano Ano Ano 480 Kč
1PS0150 Ramebäck Louise (SWE) Umeå OK 1010605 Ano Ano Ano 480 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 Ne Ano Ne 180 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 Ne Ano Ne 180 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 Ano Ano Ano 480 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník B 2056272 Ano Ano Ano 480 Kč
DOK0051 Stránská Dominika OK Doksy C 2056239 Ne Ano Ne 180 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056303 Ne Ano Ne 180 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 Ne Ano Ne 180 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 Ano Ano Ano 480 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí C 2087714 Ano Ano Ano 480 Kč
1SS0001 Andersson Anna (SWE) Piteå IF 933288 Ano Ano Ano 480 Kč
85D0151 Finkenstaedt Franziska (GER) LV Berlin 02750 Ano Ano Ano 630 Kč
28G0150 Eades Mairi (GBR) Interlopers 2030746 Ano Ano Ano 630 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 Ano Ano Ano 480 Kč
29I3800 Raus Serena (ITA) Junior Team Trentino 1104200 Ano Ano Ano 630 Kč
29I5800 Pradel Anna (ITA) Junior Team Trentino 502320 Ano Ano Ano 630 Kč
1US0050 Hector Frida (SWE) Snättringe SK 422445 Ano Ano Ano 630 Kč
26D0050 Bringezu Hanna (GER) OLV Potsdam 7132613 Ano Ano Ano 630 Kč
23P0151 Olszanka Gabriela (POL) OK!Sport Warszawa 412327 Ano Ano Ano 630 Kč
33N0153 Bøckman Christiane (NOR) Kristiansand OK 320310 Ano Ano Ano 630 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 Ne Ano Ne 230 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 Ne Ano Ne 230 Kč
SHK0053 Biederman Adrianna OK Slavia Hradec Králové A 7204931 Ne Ano Ne 230 Kč
SHK0054 Garbacik Maja OK Slavia Hradec Králové A 886359 Ne Ano Ne 230 Kč
1WS0000 Gumaelius Selma (SWE) Waxholms OK 9000220 Ano Ano Ano 630 Kč
DKP0154 Halíková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 28369 Ano Ano Ne 460 Kč
SLA0151 Matoušková Adéla SKOB Slaný C zapůjčit Ano Ano Ano 720 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 Ne Ano Ne 180 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 7206529 Ne Ano Ne 180 Kč
65S9950 Sundström Hanna (SWE) Västerås SOK 990724 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 Ne Ano Ne 180 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 Ano Ano Ano 480 Kč
66P7604 Królik Kinga (POL) UKS Azymut Pabianice 887246 Ano Ano Ano 480 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 Ano Ano Ano 480 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 Ne Ano Ne 180 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 7205002 Ne Ano Ne 180 Kč
CST9851 Štefanyuková Eliška OB Strakonice C 436439 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga C 443101 Ano Ano Ano 480 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 Ne Ano Ne 180 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor B 303919 Ne Ano Ne 180 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 Ne Ano Ne 180 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 Ne Ano Ne 180 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 Ne Ano Ne 180 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 Ne Ano Ne 180 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 Ano Ano Ano 480 Kč
27E9850 Viikmaa Kristin (EST) Estonian Junior Team 7003271 Ano Ano Ano 480 Kč
27E9950 Blehner Marie Anna (EST) Estonian Junior Team 7200984 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava A 361939 Ano Ano Ano 480 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 Ne Ano Ne 180 Kč
SLA9852 Zábranská Kristýna SKOB Slaný C 420439 Ano Ano Ano 480 Kč
47S9950 Miklušová Tereza (SVK) TJ Rapid Bratislava 435207 Ano Ano Ano 480 Kč
1RS0003 Wiberg Emma (SWE) Skogslöparna 2800714 Ano Ano Ano 480 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 Ano Ano Ano 480 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 Ne Ano Ano 360 Kč
29I2800 Bosio Alize (ITA) Junior Team Trentino 2065899 Ano Ano Ano 630 Kč
29I4800 Maschio Giulia (ITA) Junior Team Trentino 2081253 Ano Ano Ano 630 Kč
SLA9950 Kolářová Johana SKOB Slaný B 897346 Ano Ano Ano 480 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 2059758 Ano Ano Ano 630 Kč
24E9850 Raudkepp Emily (EST) Värska OK Peko 997732 Ano Ano Ano 630 Kč
1US9950 Fureby Sofia (SWE) Snättringe SK 2077322 Ano Ano Ano 630 Kč
1US9951 Tedhamre Kristina (SWE) Snättringe SK 990199 Ano Ano Ano 630 Kč
1US9952 Karlsson Vilma (SWE) Snättringe SK 990417 Ano Ano Ano 630 Kč
SHK9998 Wziętek Barbara OK Slavia Hradec Králové 886333 Ne Ano Ne 230 Kč
SHK9996 Bugaj Katarzyna OK Slavia Hradec Králové 886337 Ne Ano Ne 230 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 Ne Ano Ne 180 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov A 1403414 Ne Ano Ne 180 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 Ne Ano Ne 180 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 Ano Ano Ano 480 Kč
54S9700 Berggren Amanda (SWE) Tullinge SK 7970306 Ano Ano Ano 480 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 7205001 Ne Ano Ne 180 Kč
54S9750 Junegard Frida (SWE) Tullinge SK 877877 Ano Ano Ano 480 Kč
88D0002 Kusber Laura (GER) OK Mark Brandenburg 2068665 Ano Ano Ano 480 Kč
27E9650 Haug Marianne (EST) Estonian Junior Team 1008492 Ano Ano Ano 480 Kč
27E9750 Tammemäe Marie (EST) Estonian Junior Team 9200715 Ano Ano Ano 480 Kč
1PS9750 Yngvesson Klara (SWE) Umeå OK 7970907 Ano Ano Ano 480 Kč
98P0002 Dominiak Dagmara (POL) PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 7205967 Ano Ano Ano 630 Kč
29I1800 Dalla Santa Chiara (ITA) Junior Team Trentino 210697 Ano Ano Ano 630 Kč
29I5700 Buffa Francesca (ITA) Junior Team Trentino 2091643 Ano Ano Ano 630 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
23P8250 Czajka Iza (POL) OK!Sport Warszawa 2077799 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 2082714 Ano Ne Ne 180 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov R 1210495 Ano Ano Ano 480 Kč
39P8950 Górska Kinga (POL) UMKS Orkan Ostróda 2034196 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR9758 Müller Dorothea OOB TJ Turnov C 1621997 Ano Ano Ano 480 Kč
66P7606 Pabich Maria (POL) UKS Azymut Pabianice 553466 Ano Ano Ano 480 Kč
66P7608 Siess Małgorzata (POL) UKS Azymut Pabianice 887236 Ano Ano Ano 480 Kč
SJH9451 Benešová Jana SJH Jindřichův Hradec C 920682 Ano Ano Ano 480 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553458 Ano Ano Ano 480 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové R 515425 Ne Ano Ne 180 Kč
1PS7850 Otterbjörk Åsa (SWE) Umeå OK 780200 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec E 7200361 Ne Ano Ne 180 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 445644 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 Ne Ano Ne 180 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 Ano Ano Ano 480 Kč
23P9550 Drągowska Maria (POL) OK!Sport Warszawa 887233 Ano Ano Ano 480 Kč
27E9050 Tammemäe Piibe (EST) Estonian Junior Team 890517 Ano Ano Ano 480 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno E 7200367 Ano Ano Ano 480 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 1008173 Ne Ano Ne 180 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 Ne Ano Ne 230 Kč
29I9250 Gaigher Pamela (ITA) Junior Team Trentino 7201862 Ano Ano Ano 630 Kč
34N7650 Götsch Arntraut (NOR) BUL Tromsø 426068 Ano Ano Ano 630 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 Ne Ano Ne 230 Kč
29I9650 Taufer Francesca (ITA) Junior Team Trentino 895687 Ano Ano Ano 630 Kč
17P9051 Wiśniewska Hanna (POL) WKS Śląsk 504050 Ano Ano Ano 630 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 Ne Ano Ne 230 Kč
25D9250 Uiboupin Kerstin (GER) German O-Team 1008467 Ano Ano Ano 630 Kč
25D9650 Starke Paula (GER) German O-Team 9999999 Ano Ano Ano 630 Kč
25D9750 Siegert Patricia (GER) German O-Team 7077780 Ano Ano Ne 460 Kč
25D9850 Buchmüller Saskia (GER) German O-Team 9020898 Ano Ano Ano 630 Kč
25D9851 Friedrichs Birte (GER) German O-Team 981904 Ano Ano Ano 630 Kč
25D9950 Klüser Ellen (GER) German O-Team 7077773 Ano Ano Ano 630 Kč
SJC8156 Šafka Brožková Dana Sportcentrum Jičín E 500266 Ano Ano Ne 460 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP8852 Smolková Kateřina SK Praga C 53556 Ano Ano Ano 480 Kč
23P8500 Wysocka Malwina (POL) OK!Sport Warszawa 886617 Ano Ano Ano 480 Kč
32A8950 Linhart Gisa (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 7890730 Ano Ano Ano 480 Kč
SOB8851 Choutková Magdaléna SOBSA C 2067886 Ano Ano Ano 480 Kč
4DC8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 Ano Ano Ano 480 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 Ano Ano Ano 480 Kč
13D8850 Jänich Isabell (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 2008926 Ano Ano Ano 480 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 Ne Ano Ne 180 Kč
39P8750 Kocińska Agnieszka (POL) UMKS Orkan Ostróda 2034192 Ano Ano Ano 480 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 Ano Ano Ano 480 Kč
39P8350 Trojecka Marta (POL) UMKS Orkan Ostróda 300632 Ano Ano Ano 480 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 301379 Ne Ano Ne 180 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 Ano Ano Ano 480 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 Ne Ano Ne 180 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové C 1008174 Ne Ano Ne 180 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 Ne Ano Ne 180 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 Ne Ano Ne 180 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové R 1398689 Ne Ano Ne 180 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9101115 Ne Ano Ne 180 Kč
71D9350 Nieke Corinna (GER) USV TU Dresden 1280593 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR8752 Sedláčková Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 51473 Ne Ano Ne 180 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 7880102 Ne Ano Ne 180 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 Ano Ano Ano 480 Kč
ASU8282 Mesiarkinová Kamila Magnus Orienteering C 7200319 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR8951 Dundrová Lucie OOB TJ Turnov C 8059 Ne Ano Ne 180 Kč
89D5001 Gerashchenko Dianora (GER) OC München 2091745 Ano Ano Ano 480 Kč
39D9050 Firaha Tatsiana (GER) OL-Team Köln 7702060 Ano Ano Ano 480 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP9154 Čermáková Kristýna SK Praga C 53007 Ano Ano Ano 480 Kč
23P8951 Ślusarczyk Katarzyna (POL) OK!Sport Warszawa 2061716 Ano Ano Ano 630 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 Ano Ano Ano 630 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 Ano Ano Ano 630 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 Ano Ano Ano 630 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 Ano Ano Ne 460 Kč
DOB7878 Fátorová Barbora KOB Dobruška C 681856 Ano Ano Ano 630 Kč
SHK9994 Dyzio Katarzyna OK Slavia Hradec Králové 842661 Ne Ano Ne 230 Kč
26D8750 Tschischkale Kati (GER) OLV Potsdam 300801 Ano Ano Ano 630 Kč
83F0051 Porkka Paula (FIN) Multisport Ne Ano Ano 460 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RUM8750 Kalinová Lucie ZOOB Rumburk C 301543 Ano Ano Ne 360 Kč
LLI8450 Křenková Geislerová Blanka LOK-o Liberec C 51207 Ano Ano Ano 480 Kč
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 Ano Ano Ano 480 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Mladá Boleslav C 49973 Ano Ano Ano 480 Kč
13D8550 Jungandreas Petula (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 5139 Ano Ano Ano 480 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 Ano Ano Ano 480 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 Ano Ano Ano 480 Kč
LTP8653 Kolmanová Josefa OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52931 Ano Ano Ano 480 Kč
89D8150 Cherniavsky Inessa (GER) OC München 2068663 Ano Ano Ano 480 Kč
17S1452 Hlavacikova Erika (SVK) Ekonom Banska Bystrica 416753 Ano Ano Ano 480 Kč
86D8600 Trappe Kathrin (GER) TOLF Berlin e.V. 9860320 Ano Ano Ano 480 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 Ano Ano Ne 360 Kč
OOL8750 Typltová Hana SK Haná orienteering C 7207357 Ano Ano Ano 480 Kč
OOL8950 Štěpánová Petra SK Haná orienteering C 7207354 Ano Ano Ano 480 Kč
1PS9250 Hahne Louise (SWE) Umeå OK 2089233 Ano Ano Ano 480 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 Ano Ano Ano 480 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 Ne Ano Ne 230 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 Ano Ano Ano 630 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 Ne Ano Ne 230 Kč
TUR9253 Myslivečková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 Ne Ano Ne 230 Kč
LLI9550 Košková Anička LOK-o Liberec C 1398995 Ne Ano Ne 230 Kč
LTP8854 Kovářová Julie OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 Ano Ano Ano 630 Kč
2LD9550 Topp Liesa Jelena (GER) TSV Worpswede 337602 Ano Ano Ano 630 Kč
88P8950 Kalata Agnieszka (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 412111 Ne Ano Ne 230 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 Ano Ano Ano 630 Kč
6YC0103 Zedníková Michaela Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 720 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 2060300 Ano Ano Ano 630 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 Ano Ano Ano 480 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 871977 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8062 Ano Ano Ano 480 Kč
84D7850 Knaupová Ivana (GER) MTV Braunschweig 780209 Ano Ano Ano 480 Kč
4DC7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2086527 Ano Ano Ano 480 Kč
17S1402 Bialekova Martina (SVK) Ekonom Banska Bystrica 7201767 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 Ano Ano Ano 480 Kč
ZVS7450 Vyškovská Radka TJ Zbrojovka Vsetín C 53697 Ano Ano Ano 480 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 Ne Ano Ano 360 Kč
NPA8152 Podlipná Veronika SK LOB Nová Paka C 2080944 Ano Ano Ano 630 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2082934 Ne Ne Ano 180 Kč
1HP7751 Anna Płytnik (POL) BnO Szczecin 1394464 Ano Ano Ano 630 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 Ne Ano Ano 360 Kč
AOP7452 Krasnokutská Magda Orientační Běh Opava C 49494 Ano Ano Ano 480 Kč
71D7850 Löhning Susanne (GER) USV TU Dresden 781104 Ano Ano Ano 480 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 Ano Ano Ano 480 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 Ano Ano Ano 480 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 Ano Ano Ano 480 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 Ne Ano Ano 360 Kč
19P0002 Golinowska Ela (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025020 Ano Ano Ano 630 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 49546 Ano Ano Ne 460 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 Ano Ano Ano 630 Kč
SLA7352 Matoušková Markéta SKOB Slaný C zapůjčit Ano Ano Ano 720 Kč
SLA7250 Jirkovská Pavlína SKOB Slaný C 434805 Ano Ano Ano 630 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 Ano Ano Ano 480 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 Ano Ano Ano 480 Kč
85D7250 Zschäckel Daniela (GER) LV Berlin 9005172 Ano Ano Ano 480 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 Ano Ano Ano 480 Kč
65S7200 Ahlström Malena (SWE) Västerås SOK 39772 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 Ano Ano Ano 480 Kč
65S7251 Nygård Anna (SWE) Västerås SOK 720509 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 Ano Ano Ano 480 Kč
65S7550 Singman Palm Eva (SWE) Västerås SOK 9751002 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 995812 Ano Ano Ano 480 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 Ano Ano Ano 480 Kč
77D0001 Schulz Maria Krogh (DEN) Ballerup OK 721806 Ano Ano Ano 480 Kč
88D0010 Kapischke Solveig (GER) OK Mark Brandenburg 7030303 Ano Ano Ano 480 Kč
18D0001 Weinert Ruta (GER) Post SV Dresden 2036244 Ano Ano Ano 480 Kč
4DC7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2092415 Ne Ano Ne 180 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 Ano Ano Ano 480 Kč
47S7350 Miklušová Dagmar (SVK) TJ Rapid Bratislava 434835 Ano Ano Ano 480 Kč
ROU7451 Dobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2099485 Ano Ano Ano 480 Kč
2GD7400 Lischewski Sandra (GER) BSV Halle-Ammendorf 1401178 Ano Ano Ano 630 Kč
23D7551 Frenzel Friederike (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 7750203 Ano Ano Ano 630 Kč
65S7201 Zetterberg Anna (SWE) Västerås SOK 43034 Ano Ano Ano 630 Kč
65S7252 Lindgren Anna K (SWE) Västerås SOK 8420812 Ano Ano Ano 630 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 Ne Ne Ano 180 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 Ne Ne Ano 180 Kč
2JD7302 Kaminskaite Edita (GER) Berliner TSC 303100 Ano Ano Ano 630 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202898 Ano Ano Ano 480 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 Ano Ano Ano 480 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 Ano Ano Ano 480 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 Ano Ano Ano 480 Kč
66P7601 Konc Katarzyna (POL) UKS Azymut Pabianice 7202778 Ano Ano Ano 480 Kč
66P7610 Sztranek Iwona (POL) UKS Azymut Pabianice 887252 Ano Ano Ano 480 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 Ano Ano Ano 480 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 Ano Ano Ano 480 Kč
4AX7050 Houdková Eliška OOB Zdětín 416033 Ne Ano Ne 180 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 Ano Ano Ano 480 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 Ano Ano Ano 630 Kč
SKV7551 Bredlerová Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 Ano Ano Ano 630 Kč
STE7454 Urbanová Edita SK SKI-OB Šternberk C 52480 Ano Ano Ano 630 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 Ano Ano Ano 630 Kč
DCE7550 Kándlová Adéla KOB Dobřichovice C zapůjčit Ne Ano Ano 520 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
21F7150 Turakainen Irene (FIN) Helsingin Suunnistajat 1406015 Ano Ano Ano 480 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 Ano Ano Ano 480 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 Ano Ano Ano 480 Kč
32A6950 Aschacher Angelika (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 9080469 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 Ano Ano Ano 480 Kč
38D6750 Dersch-Kollenbach Brigitte (GER) Ski-Club Helsa 7672404 Ano Ano Ano 480 Kč
85D6950 Kubald Katrin (GER) LV Berlin 691502 Ano Ano Ano 480 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 Ano Ano Ano 480 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 Ano Ano Ano 480 Kč
42A7050 Calvet Christine (AUT) OLC Währing 431946 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 Ano Ano Ano 480 Kč
4DC7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 Ano Ano Ano 480 Kč
65S7050 Sundström Annika (SWE) Västerås SOK 9701217 Ano Ano Ano 480 Kč
13D6751 Käding Kirsten (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 670305 Ano Ano Ano 480 Kč
13D6750 Boeck Ute (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 671407 Ano Ano Ano 480 Kč
3XX6700 Müllerová Zorka POT 981805 Ano Ano Ano 480 Kč
65S6850 Larsson Catarina (SWE) Västerås SOK 680403 Ano Ano Ano 480 Kč
48D6950 Thomas Sylvia (GER) OL-Team Wehrsdorf 690606 Ano Ano Ne 360 Kč
53P6951 Trykozko Urszula (POL) Team 360° 900424 Ano Ano Ano 480 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 Ano Ano Ano 480 Kč
34A0001 Palme Guni (AUT) Orienteering Klosterneuburg 682408 Ano Ano Ano 480 Kč
17D0001 Leonhardt Annette (GER) TSV Berlin 9672101 Ano Ano Ano 480 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 Ano Ano Ano 480 Kč
71D6850 Drechsel Ines (GER) USV TU Dresden 2005299 Ano Ano Ano 480 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 Ano Ano Ano 480 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 Ano Ano Ano 480 Kč
28G6750 Eades Lorna (GBR) Interlopers 887390 Ano Ano Ano 630 Kč
65S7150 Hall Anna (SWE) Västerås SOK 710927 Ano Ano Ano 630 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 Ano Ano Ano 630 Kč
28P6851 Wolowczyk Mariola (POL) Saturn Piaseczno 1393099 Ano Ano Ano 630 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 Ano Ano Ano 630 Kč
26D6950 Bringezu Kristina (GER) OLV Potsdam 692910 Ano Ano Ano 630 Kč
66A6900 Bonek Claudia (AUT) NF Wien 7298 Ano Ano Ano 630 Kč
1US6350 Kallhauge Gunilla (SWE) Snättringe SK 36568 Ano Ano Ano 630 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 Ano Ano Ano 630 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka C 8254 Ne Ano Ne 230 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 52453 Ano Ano Ano 480 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 Ano Ano Ano 480 Kč
33N7050 Hanne Hermansen (NOR) Kristiansand OK 8487 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 Ano Ano Ano 480 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR7151 Svobodová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8519 Ano Ano Ano 480 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 Ano Ano Ano 480 Kč
ROU7050 Kyselová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2043619 Ano Ano Ano 480 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 Ano Ano Ano 630 Kč
19C6751 Kohler Marianne (SUI) Ulus Reisewelt 504681 Ano Ano Ano 630 Kč
6KC1234 Krákovová Iva Neregistrovaní Ne Ano Ne 230 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 Ano Ano Ano 480 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 682680 Ano Ano Ano 480 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 Ano Ano Ano 480 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 Ano Ano Ano 480 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 Ano Ano Ano 480 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 Ano Ano Ano 480 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 920669 Ano Ano Ano 480 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano 480 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 Ne Ano Ne 180 Kč
88D0001 Kusber Anke (GER) OK Mark Brandenburg 440456 Ano Ano Ano 480 Kč
88D0004 Jensch Monika (GER) OK Mark Brandenburg 1407591 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 Ano Ano Ano 480 Kč
71D6351 Hellmann Kerstin (GER) USV TU Dresden 1091963 Ano Ano Ano 480 Kč
71D6350 Juckelandt Sabine (GER) USV TU Dresden 1310763 Ano Ano Ano 480 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 Ano Ano Ano 480 Kč
24D8850 Ansorge Silke (GER) SV Robotron Dresden 2035203 Ano Ano Ano 480 Kč
19D0000 Wiedenfeld Ute (GER) SSV Planeta Radebeul 1028620 Ano Ano Ano 480 Kč
24D6650 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 2035206 Ano Ano Ano 480 Kč
59D0002 Hufnagel Ingrid (GER) OLA TSV Deggendorf 9990099 Ano Ano Ano 480 Kč
1QS0001 Königsson Helena (SWE) Robertsfors IK 259387 Ano Ano Ano 480 Kč
23D0001 Graumann Heidi (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 631220 Ano Ano Ano 480 Kč
38F6450 Huhtanen Meri (FIN) Tampereen Pyrintö 1396648 Ano Ano Ano 630 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 Ano Ano Ano 630 Kč
29D0000 Rossberg Cornelia (GER) USG Chemnitz 1399061 Ano Ano Ano 630 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 Ano Ano Ano 630 Kč
1US6450 Hector Elisabeth (SWE) Snättringe SK 343074 Ano Ano Ano 630 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 Ano Ano Ano 630 Kč
18D6651 Müller Anke (GER) Post SV Dresden 2047 Ano Ano Ano 630 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 Ne Ne Ano 180 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 Ne Ne Ano 180 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 Ano Ano Ano 630 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 2085634 Ano Ano Ano 630 Kč
71D6250 Leideck Heike (GER) USV TU Dresden 620713 Ano Ano Ano 630 Kč
24D6553 Hinkel Katja (GER) SV Robotron Dresden 2035208 Ano Ano Ano 630 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 Ano Ano Ano 630 Kč
KNC6551 Vlková Radka Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023954 Ano Ano Ano 480 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 Ano Ano Ano 480 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 Ano Ano Ano 480 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 Ano Ano Ano 480 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 Ano Ano Ano 480 Kč
4DC5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 Ne Ano Ano 360 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 Ano Ano Ano 480 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 Ano Ano Ano 480 Kč
71D6150 Buhler Birgit (GER) USV TU Dresden 611123 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 Ano Ano Ano 480 Kč
23P5950 Wróblewska Bogna (POL) OK!Sport Warszawa 412226 Ano Ano Ano 480 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 Ano Ano Ano 480 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 682075 Ano Ano Ano 480 Kč
19C5751 Humbel Ruth (SUI) Ulus Reisewelt 1602679 Ano Ano Ano 630 Kč
OKP6150 Jeřábková Jana SK OK 24 Praha C 303948 Ano Ano Ano 630 Kč
53S5751 Pijáková Eva (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407857 Ano Ano Ano 630 Kč
OKP6151 Šámalová Hana SK OK 24 Praha C 502090 Ano Ano Ne 460 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 Ano Ano Ano 630 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano 360 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 Ano Ne Ne 130 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 Ano Ano Ano 360 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 Ano Ano Ano 360 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 Ano Ano Ano 360 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 Ano Ano Ano 360 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano 360 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 Ano Ano Ano 360 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 Ano Ano Ano 360 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 Ano Ano Ano 480 Kč
1US5650 Eriksson Kerstin (SWE) Snättringe SK 304868 Ano Ano Ano 480 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 Ano Ano Ano 360 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 Ano Ano Ano 360 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 Ano Ano Ano 360 Kč
OOL5050 Šnyrchová Božena SK Haná orienteering C 7207346 Ano Ano Ano 360 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 Ano Ano Ne 360 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 Ano Ano Ano 480 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ano Ano Ano 360 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 Ano Ano Ano 360 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 Ano Ano Ano 360 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 Ano Ano Ano 360 Kč
39L4450 Maija Jansone (LAT) RIGA SENIORS 416219 Ano Ano Ano 360 Kč
13D4250 Lemnitzer Erika (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 7204585 Ano Ano Ano 360 Kč
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 Ano Ne Ne 130 Kč
2ED0001 Michel Birgitt (GER) TV Jahn Wolfsburg 6384 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 Ne Ano Ne 180 Kč
1QD4650 Haenelt Dr. Beatrix (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 7000038 Ano Ano Ano 480 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 Ano Ano Ano 290 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 2079496 Ano Ano Ano 290 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 428464 Ano Ano Ano 290 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 Ano Ano Ano 290 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 Ano Ano Ano 290 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 Ano Ano Ano 290 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný C 2075658 Ano Ano Ano 290 Kč
65S0600 Palm Erik (SWE) Västerås SOK 39234 Ano Ano Ano 290 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 Ano Ano Ano 290 Kč
AOP0601 Jelínek Jakub Orientační Běh Opava C 889275 Ano Ano Ano 290 Kč
84D0600 Knaup Jonas (GER) MTV Braunschweig 1726 Ano Ano Ano 290 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 Ano Ano Ano 290 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 Ano Ano Ano 290 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 Ne Ano Ano 200 Kč
ROU0602 Havlák René SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit Ano Ano Ano 380 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko C 2061789 Ano Ano Ano 290 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 Ne Ne Ano 100 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín C 7207028 Ano Ne Ne 100 Kč
1HP0601 Bartosz Kotkowiak (POL) BnO Szczecin 9201343 Ano Ano Ano 290 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2080952 Ne Ne Ano 100 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 Ano Ne Ne 100 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
45X0600 Lorenc Tadeáš PAT Praha zapůjčit Ano Ano Ano 380 Kč
KPY0700 Kouřil Vojta SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C Ano Ano Ano 290 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 232139 Ano Ano Ano 290 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 8307 Ano Ano Ano 290 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 Ano Ano Ne 200 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 Ne Ano Ano 200 Kč
12H0700 Toth martin (HUN) Tipo Orienteering Club 320122 Ano Ano Ano 290 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 Ne Ano Ne 100 Kč
18D0004 Weinert Tim (GER) Post SV Dresden 2331 Ano Ano Ano 290 Kč
ROU0603 Coufal Kryštof SKOB Roudnice nad Labem C 2095975 Ano Ano Ne 200 Kč
ROU0801 Havlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2084986 Ano Ano Ano 290 Kč
19P0004 Golinowski Piotr (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025010 Ano Ano Ano 290 Kč
65S0700 Zetterberg Hugo (SWE) Västerås SOK 43045 Ano Ano Ano 290 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 Ne Ne Ano 100 Kč
DOR0910 Foršt Bruno OK Dobříš 2044893 Ne Ne Ano 100 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 7207055 Ano Ne Ne 100 Kč
AOP11xx Gallo Ondřej Orientační Běh Opava Ne Ano Ano 200 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C zapůjčit Ne Ano Ne 130 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 Ano Ano Ano 360 Kč
AOP0500 Krček Jan Orientační Běh Opava C 2070838 Ano Ano Ano 360 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 Ano Ano Ano 360 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec B 9101104 Ano Ano Ano 360 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 Ano Ano Ano 360 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 Ano Ano Ne 260 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 Ano Ano Ne 260 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov C 8020 Ano Ano Ano 360 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 Ne Ano Ne 130 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073745 Ne Ano Ne 130 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 Ne Ano Ne 130 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 436432 Ano Ano Ano 360 Kč
71D0500 Löhning Jakob (GER) USV TU Dresden 2037295 Ano Ano Ano 360 Kč
71D0400 Siegert Marek (GER) USV TU Dresden 2004388 Ano Ano Ne 260 Kč
18D0003 Weinert Florian (GER) Post SV Dresden 445650 Ano Ano Ano 360 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov C 2073679 Ano Ano Ano 360 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2085606 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 Ano Ano Ano 480 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 Ne Ano Ne 180 Kč
21D0012 Lange Jonas (GER) SV IHW Alex 78 e. V. 5127 Ano Ano Ano 480 Kč
24E0500 Kudre Timo (EST) Värska OK Peko 997740 Ano Ano Ano 480 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C 2099497 Ano Ano Ano 480 Kč
26D0500 Bringezu Antonio (GER) OLV Potsdam 7050426 Ano Ano Ano 480 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 Ne Ne Ano 130 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 Ne Ne Ano 130 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 Ne Ne Ano 130 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 Ne Ne Ano 130 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš C 2042548 Ne Ne Ano 130 Kč
SKV0502 Košina Tobiáš TJ Slovan Karlovy Vary C 7204501 Ano Ano Ano 480 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 Ano Ano Ano 360 Kč
48D0500 Herrmann Joseph (GER) OL-Team Wehrsdorf 2048101 Ano Ano Ne 360 Kč
1HP0401 Piotr Kotkowiak (POL) BnO Szczecin 9101342 Ano Ano Ano 480 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 Ano Ano Ano 480 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C Ano Ne Ne 180 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 Ano Ano Ano 480 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice C 2060291 Ano Ano Ano 480 Kč
DCE0500 Kándl Matěj KOB Dobřichovice C zapůjčit Ne Ano Ano 420 Kč
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 Ano Ano Ano 360 Kč
46P0300 Biolik Emil (POL) Trackcourse 981644 Ano Ano Ano 360 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava B 2081359 Ano Ano Ano 360 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 Ano Ano Ano 360 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 682685 Ano Ano Ano 360 Kč
85D0200 Rudert Henrik (GER) LV Berlin 2037652 Ano Ano Ano 360 Kč
85D0300 Storch Grischa (GER) LV Berlin 1230803 Ano Ano Ano 360 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 Ano Ano Ano 360 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 Ano Ano Ano 360 Kč
65S0200 Ahlström Emil (SWE) Västerås SOK 7020125 Ano Ano Ano 360 Kč
65S0300 Ahlström Lucas (SWE) Västerås SOK 39197 Ano Ano Ano 360 Kč
DKL0201 Průša Jan KOB Kladno C 515033 Ano Ano Ano 360 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov B 886280 Ano Ano Ano 360 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov C 888622 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU0201 Růžička Radek OK Lokomotiva Pardubice C 320291 Ano Ano Ano 360 Kč
66P7611 Sztranek Jan (POL) UKS Azymut Pabianice 1407621 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI0300 Hejna Hynek LOK-o Liberec C 682626 Ano Ano Ano 360 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 Ano Ano Ano 360 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 436440 Ano Ano Ano 360 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové B 2088201 Ne Ano Ne 130 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 Ne Ano Ne 130 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2078461 Ne Ano Ano 260 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 Ano Ano Ano 360 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 301438 Ano Ano Ano 360 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 Ano Ano Ano 360 Kč
29I5600 Bettega Tiziano (ITA) Junior Team Trentino 415525 Ano Ano Ano 480 Kč
24E0300 Mahla Mihkel (EST) Värska OK Peko 1400489 Ano Ano Ano 480 Kč
1US0200 Bern David (SWE) Snättringe SK 2060802 Ano Ano Ano 480 Kč
26D0200 Bringezu Theo (GER) OLV Potsdam 9130902 Ano Ano Ano 480 Kč
DOR0205 Hanák Jakub OK Dobříš C 8094 Ne Ne Ano 70 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 Ne Ne Ano 130 Kč
DOR0303 Nigrin Matouš OK Dobříš C 2067311 Ne Ne Ano 130 Kč
1US0201 Wolgast John (SWE) Snättringe SK 2060821 Ano Ano Ano 480 Kč
1US0202 Wolgast Jacob (SWE) Snättringe SK 2060841 Ano Ano Ano 480 Kč
1US0203 Lidström Lauri Erik (SWE) Snättringe SK 2062053 Ano Ano Ano 480 Kč
1HP0201 Michał Biernat (POL) BnO Szczecin 9291344 Ano Ano Ano 480 Kč
1HP0202 Jakub Kondys (POL) BnO Szczecin 9201334 Ano Ano Ano 480 Kč
JEN0302 Žerava Cyril OB Jenišovice C 2060293 Ano Ano Ne 360 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2800293 Ano Ano Ano 360 Kč
88D1234 Pohlschmidt Tobias (GER) OK Mark Brandenburg Ano Ano Ano 480 Kč
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 Ano Ano Ano 480 Kč
ZVO0202 Rott Jan OB SK Zvole C 2019223 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 7203453 Ano Ano Ano 480 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200331 Ne Ano Ne 180 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 Ano Ano Ano 480 Kč
38D0000 Kollenbach Valentin (GER) Ski-Club Helsa 7203272 Ano Ano Ano 480 Kč
33N0000 Pytten Kristian (NOR) Kristiansand OK 2051490 Ano Ano Ano 480 Kč
33N0001 Aurebekk Marius (NOR) Kristiansand OK 8514 Ano Ano Ano 480 Kč
33N0002 Myhre Jonas (NOR) Kristiansand OK 8517 Ano Ano Ano 480 Kč
33N0100 Hermansen Odd Anton (NOR) Kristiansand OK 2051481 Ano Ano Ano 480 Kč
33N0101 Runde David (NOR) Kristiansand OK 7203431 Ano Ano Ano 480 Kč
33N0102 Lindevik Sander (NOR) Kristiansand OK 8465 Ano Ano Ano 480 Kč
SOB0001 Janeček Jiří SOBSA C 7201191 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 Ano Ano Ano 480 Kč
65S0000 Törnqvist Sixten (SWE) Västerås SOK 9000522 Ano Ano Ano 480 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 Ne Ano Ne 180 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 Ne Ano Ne 180 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 Ano Ano Ano 480 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 9190 Ne Ano Ne 180 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 7300181 Ne Ano Ne 180 Kč
54S0000 Bryngelsson Ruben (SWE) Tullinge SK 7003079 Ano Ano Ano 480 Kč
88D0008 Kapischke Arne (GER) OK Mark Brandenburg 7003450 Ano Ano Ano 480 Kč
88D0015 Kalkbrenner Daniel (GER) OK Mark Brandenburg 7003444 Ano Ano Ano 480 Kč
88D0016 Jaenicke Anton (GER) OK Mark Brandenburg 7780817 Ano Ano Ano 480 Kč
88D0017 Bauer Leon (GER) OK Mark Brandenburg 7171111 Ano Ano Ano 480 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 Ano Ano Ano 480 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 Ne Ano Ne 180 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 Ne Ano Ne 180 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 Ne Ano Ne 180 Kč
BOR0101 Vávra Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8417 Ano Ano Ano 480 Kč
NEJ0101 Newiak Nick TJ Jiskra Nejdek C 2067349 Ano Ano Ano 480 Kč
66P0000 Płóciennik Konrad (POL) UKS Azymut Pabianice 887245 Ano Ano Ano 480 Kč
66P0001 Zając Dawid (POL) UKS Azymut Pabianice 887216 Ano Ano Ano 480 Kč
27E0000 Vesilind Kaarel (EST) Estonian Junior Team 9010600 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 Ano Ano Ano 480 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 2053518 Ne Ano Ne 180 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 Ne Ano Ne 180 Kč
66P0002 Kalisiak Dawid (POL) UKS Azymut Pabianice 505002 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP0105 Bartoš Václav SK Praga C 515060 Ano Ano Ano 480 Kč
1RS0002 Näslund Benjamin (SWE) Skogslöparna 2800373 Ano Ano Ano 480 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 Ne Ano Ano 360 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 Ano Ano Ano 480 Kč
1TS0001 Pompura Daniel (SVK) Terezka Banska Bystrica 2008502 Ano Ano Ano 480 Kč
98P0003 Choroś Tomasz (POL) PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 1403092 Ano Ano Ano 630 Kč
29I1700 Palumbo Pietro (ITA) Junior Team Trentino 2031992 Ano Ano Ano 630 Kč
29I2700 Gaio Silvio (ITA) Junior Team Trentino 2042314 Ano Ano Ano 630 Kč
29I6600 Bettega Damiano (ITA) Junior Team Trentino 415519 Ano Ano Ano 630 Kč
65S0100 Lindgren Pontus (SWE) Västerås SOK 9102110 Ano Ano Ano 630 Kč
66A0100 Bonek Erik (AUT) NF Wien 8310301 Ano Ano Ano 630 Kč
1US0100 Lidmar Jesper (SWE) Snättringe SK 7561783 Ano Ano Ano 630 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 Ne Ne Ano 180 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 416159 Ne Ne Ano 180 Kč
1US0000 Kallhauge Mattias (SWE) Snättringe SK 1041200 Ano Ano Ano 630 Kč
1US0001 Lidström Lauri Ivar (SWE) Snättringe SK 9080807 Ano Ano Ano 630 Kč
SHK9997 Jerzy Stanek OK Slavia Hradec Králové 887009 Ne Ano Ne 230 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 Ne Ano Ne 180 Kč
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 7206538 Ano Ano Ano 480 Kč
33N9800 Runde John Olav (NOR) Kristiansand OK 7203416 Ano Ano Ano 480 Kč
33N9801 Aas Sigurd Svaland (NOR) Kristiansand OK 8442 Ano Ano Ano 480 Kč
33N9802 Lynnebakken Vetle (NOR) Kristiansand OK 8506 Ano Ano Ano 480 Kč
33N9803 Myhre Vegard (NOR) Kristiansand OK 8482 Ano Ano Ano 480 Kč
33N9804 Jensen Kristian Reiersen (NOR) Kristiansand OK 2051536 Ano Ano Ano 480 Kč
33N9900 Daland Sebastian (NOR) Kristiansand OK 416839 Ano Ano Ano 480 Kč
33N9901 Pytten Marius (NOR) Kristiansand OK 416843 Ano Ano Ano 480 Kč
33N9902 Ekeland Einar (NOR) Kristiansand OK 1302800 Ano Ano Ano 480 Kč
85D9800 Langenhan Julian (GER) LV Berlin 1313130 Ano Ano Ano 480 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 Ano Ano Ano 480 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 Ano Ano Ano 480 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 Ne Ano Ne 180 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava B 2049592 Ne Ano Ne 180 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 2051546 Ano Ano Ano 480 Kč
54S9801 Imark Victor (SWE) Tullinge SK 801122 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 Ne Ano Ne 180 Kč
88D0007 Kapischke Henning (GER) OK Mark Brandenburg 7000085 Ano Ano Ano 480 Kč
88D0013 Knaack Tobias (GER) OK Mark Brandenburg 1414975 Ano Ano Ano 480 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 Ne Ano Ne 180 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027247 Ne Ano Ne 180 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 232325 Ne Ano Ne 180 Kč
71D9901 Klein Cedrik (GER) USV TU Dresden 7207178 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor A 7200544 Ne Ano Ne 180 Kč
17S1400 Dekret Jakub (SVK) Ekonom Banska Bystrica 2088141 Ano Ano Ano 480 Kč
54S9900 Andersson Albin (SWE) Tullinge SK 990426 Ano Ano Ano 480 Kč
27E9800 Pähn Lauri (EST) Estonian Junior Team 2044913 Ano Ano Ano 480 Kč
27E9801 Kütt Oliver (EST) Estonian Junior Team 9200501 Ano Ano Ano 480 Kč
27E9802 Zernant Kaarel Hendrik (EST) Estonian Junior Team 9804150 Ano Ano Ano 480 Kč
27E9900 Rõõm Andres (EST) Estonian Junior Team 9200503 Ano Ano Ano 480 Kč
54S9901 Arkäng Lukas (SWE) Tullinge SK 8490521 Ano Ano Ano 480 Kč
24D0001 Gawlitza Franz (GER) SV Robotron Dresden 1401077 Ano Ano Ano 480 Kč
24D0002 Friedländer Emil (GER) SV Robotron Dresden 2041758 Ano Ano Ano 480 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 Ano Ano Ano 480 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové 207870 Ne Ano Ano 360 Kč
38F9800 Huhtanen Kiri (FIN) Tampereen Pyrintö 1396307 Ano Ano Ano 630 Kč
PGP9809 Bartoš Vojtěch SK Praga A 9200533 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga B 7202855 Ano Ano Ano 630 Kč
29I4700 Castellaz Maurizio (ITA) Junior Team Trentino 7427089 Ano Ano Ano 630 Kč
29I7600 Nicolao Erik (ITA) Junior Team Trentino 2056733 Ano Ano Ano 630 Kč
1US9800 Ormö Fredrik (SWE) Snättringe SK 2048649 Ano Ano Ano 630 Kč
29I9800 Dalfollo Alessio (ITA) Junior Team Trentino 2025442 Ano Ano Ano 630 Kč
66A9900 Bonek Jannis (AUT) NF Wien 8100799 Ano Ano Ano 630 Kč
DOR9800 Bambousek Jan OK Dobříš C 2045301 Ne Ne Ano 180 Kč
DOR9900 Koubek Václav OK Dobříš C 2058503 Ne Ne Ano 180 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 7205022 Ano Ano Ano 630 Kč
25D9800 Hennseler Ole (GER) German O-Team 980606 Ano Ano Ano 630 Kč
SHK9805 Biederman Marcin OK Slavia Hradec Králové A 887007 Ne Ano Ne 230 Kč
SHK9995 Topór Michał OK Slavia Hradec Králové 886305 Ne Ano Ne 230 Kč
1US9900 Karlsson Tobias (SWE) Snättringe SK 2058188 Ano Ano Ano 630 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
38D9600 Kollenbach Leon (GER) Ski-Club Helsa 1401072 Ano Ano Ano 480 Kč
33N9600 Hanisch Matias Hodne (NOR) Kristiansand OK 231920 Ano Ano Ano 480 Kč
33N9700 Aashamar Johannes Bakke (NOR) Kristiansand OK 970720 Ano Ano Ano 480 Kč
33N9701 Reinhartsen Torkel (NOR) Kristiansand OK 8223 Ano Ano Ano 480 Kč
33N9702 Kostøl Ole (NOR) Kristiansand OK 7205553 Ano Ano Ano 480 Kč
85D9700 Zschäckel Robin (GER) LV Berlin 973101 Ano Ano Ano 480 Kč
85D9600 Graumann Leo (GER) LV Berlin 962909 Ano Ano Ano 480 Kč
TZL9601 Sadílek Jan SKOB Zlín B 53126 Ano Ano Ano 480 Kč
CHA9704 Hlubuček Tomáš OK Chrastava B 5176 Ne Ano Ne 180 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 Ano Ano Ano 480 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov B 1007529 Ano Ano Ano 480 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 Ano Ano Ano 480 Kč
54S9601 Hultqvist Andreas (SWE) Tullinge SK 960220 Ano Ano Ano 480 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 Ne Ano Ne 180 Kč
54S9602 Pettersson Joel (SWE) Tullinge SK 1960901 Ano Ano Ano 480 Kč
54S9701 Andersson Olle (SWE) Tullinge SK 970428 Ano Ano Ano 480 Kč
18D0006 Müller Kurt (GER) Post SV Dresden 2023915 Ano Ano Ano 480 Kč
27E9700 Pae Markus Rene (EST) Estonian Junior Team 9200717 Ano Ano Ano 480 Kč
1PS9600 Johansson Henrik (SWE) Umeå OK 7960922 Ano Ano Ano 480 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí A 887162 Ano Ano Ano 480 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 Ano Ano Ano 480 Kč
18D9602 Kamolz Anton (GER) Post SV Dresden 1409868 Ano Ano Ano 630 Kč
29I3700 Bettega Simone (ITA) Junior Team Trentino 2013172 Ano Ano Ano 630 Kč
28P9700 Wolowczyk Michal (POL) Saturn Piaseczno 9200094 Ano Ano Ano 630 Kč
29I9801 Brunet Fabio (ITA) Junior Team Trentino 1399482 Ano Ano Ano 630 Kč
1US9700 Kallhauge Jonas (SWE) Snättringe SK 711123 Ano Ano Ano 630 Kč
SHK9702 Baran Jan OK Slavia Hradec Králové C 1401469 Ne Ano Ne 230 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 Ano Ano Ano 630 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(63)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 Ano Ano Ano 480 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 Ne Ano Ne 180 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec E 7003006 Ne Ano Ne 180 Kč
54S9300 Glännefors Magnus (SWE) Tullinge SK 895427 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 515499 Ne Ano Ne 180 Kč
33N8900 Stormoen Håvar B (NOR) Kristiansand OK 9190989 Ano Ano Ano 480 Kč
33N9500 Jørgensen Morten (NOR) Kristiansand OK 9133337 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 887157 Ano Ano Ano 480 Kč
32A8800 Wartbichler Christian (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 881220 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 51568 Ano Ne Ne 180 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 53226 Ano Ano Ano 480 Kč
54S9600 Sundqvist Niklas (SWE) Tullinge SK 960810 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR9504 Döllgast Moritz OOB TJ Turnov C 1180295 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR9603 Grätsch Markus OOB TJ Turnov 9080057 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 Ne Ano Ne 180 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 886823 Ne Ano Ne 180 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 Ne Ano Ne 180 Kč
54S9800 Imark Simon (SWE) Tullinge SK 801121 Ano Ano Ano 480 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1400436 Ne Ano Ne 180 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 7202576 Ne Ano Ne 180 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 Ne Ano Ne 180 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 9199 Ne Ano Ne 180 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 Ne Ano Ne 180 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 Ne Ano Ne 180 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 Ne Ano Ne 180 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 Ne Ano Ne 180 Kč
71D8500 Kundisch Wieland (GER) USV TU Dresden 1985456 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov E 500850 Ano Ano Ne 360 Kč
54S9302 Karlberg Tintin (SWE) Tullinge SK 931022 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 Ne Ano Ne 180 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 9200728 Ne Ano Ne 180 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 Ne Ano Ne 180 Kč
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava C 515444 Ano Ne Ne 180 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 Ano Ne Ne 180 Kč
54S9500 Andersson Emil (SWE) Tullinge SK 950404 Ano Ano Ano 480 Kč
18D0007 Müller Philipp (GER) Post SV Dresden 1240788 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR9003 Dragowski Kuba OOB TJ Turnov C 8628698 Ano Ano Ano 480 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 Ano Ano Ne 460 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava A 515123 Ano Ano Ano 630 Kč
98P0004 Dudek Wojciech (POL) PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 7205050 Ano Ano Ano 630 Kč
98P0005 Szmulkovska Adam (POL) PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 2023845 Ano Ano Ano 630 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 Ano Ano Ano 630 Kč
29I8800 Gaio Aaron (ITA) Junior Team Trentino 1711117 Ano Ano Ano 630 Kč
28P9501 Wolowczyk Krzysztof (POL) Saturn Piaseczno 9200095 Ano Ano Ano 630 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 Ano Ne Ne 230 Kč
1US9500 Hector David (SWE) Snättringe SK 951116 Ano Ano Ano 630 Kč
95P8900 Stefański Dawid (POL) Wrocław 501145 Ano Ano Ano 630 Kč
TUR8407 Neumann Josef OOB TJ Turnov C 1984123 Ano Ano Ano 630 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 Ne Ano Ne 230 Kč
29I9600 Debertolis Mattia (ITA) Junior Team Trentino 895675 Ano Ano Ano 630 Kč
29I9700 Tait Samuele (ITA) Junior Team Trentino 2027688 Ano Ano Ano 630 Kč
29I9601 Bettega Fabiano (ITA) Junior Team Trentino 9221196 Ano Ano Ano 630 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 Ano Ano Ano 630 Kč
29I9501 Bettega Walter (ITA) Junior Team Trentino 1501501 Ano Ano Ano 630 Kč
25D9600 Lehner Korbinian (GER) German O-Team 2034071 Ano Ano Ano 630 Kč
25D9801 Slodowski Veit (GER) German O-Team 500297 Ano Ano Ano 630 Kč
SHK9501 Garbacik Michal OK Slavia Hradec Králové C 886324 Ne Ano Ne 230 Kč
88P8901 kalata michał (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7204086 Ne Ano Ne 230 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice C 995852 Ano Ano Ano 630 Kč
83F0001 Forsman Petri (FIN) Multisport Ne Ano Ano 460 Kč
SLP7704 Šafka Jan OOB Slavia Praha C 51614 Ano Ano Ne 460 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LOV7601 Zajíc Josef lepus.cz C 760226 Ano Ano Ano 480 Kč
32A8200 Plohn Markus (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 1100040 Ano Ano Ano 480 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 Ano Ano Ano 480 Kč
64D8400 Schütz Benno (GER) OLF Mainz 7202650 Ano Ano Ano 480 Kč
13D8900 Boeck Sascha (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 891013 Ano Ano Ano 480 Kč
13D8500 Schramm Erwin (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 9850611 Ano Ano Ano 480 Kč
23P8200 Drągowski Piotr (POL) OK!Sport Warszawa 842664 Ano Ano Ano 480 Kč
RBK8347 Jalový Milan SK Radioklub Blansko C 980373 Ano Ano Ano 480 Kč
66P8200 Pabich Tomasz (POL) UKS Azymut Pabianice 886310 Ano Ano Ano 480 Kč
6YC8100 Beneš Miroslav Neregistrovaní C 7203451 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 Ano Ano Ano 480 Kč
26P7200 Krasuski Marcin (POL) orienteering.waw.pl 7202764 Ano Ano Ano 480 Kč
SHK8904 Tomalík Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 1404034 Ne Ano Ne 180 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416840 Ne Ano Ne 180 Kč
71D9100 Buhler Stefan (GER) USV TU Dresden 771991 Ano Ano Ano 480 Kč
71D9001 Knitsch Sebastian (GER) USV TU Dresden 411471 Ano Ano Ano 480 Kč
71D7301 Lenk Andreas (GER) USV TU Dresden 1802201 Ano Ano Ano 480 Kč
71D0000 Olunczek Andrei (GER) USV TU Dresden 1984051 Ano Ano Ano 480 Kč
71D8100 Richter Friedmar (GER) USV TU Dresden 9003139 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor C 2032136 Ne Ano Ne 180 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 Ne Ano Ne 180 Kč
23P1500 Jendrych Marek (POL) OK!Sport Warszawa 2077797 Ano Ano Ano 480 Kč
ASU8606 Šrubař Michal Magnus Orienteering C 2051488 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 Ne Ano Ne 180 Kč
39D8800 Firaha Dzmitry (GER) OL-Team Köln 1919444 Ano Ano Ano 480 Kč
1PS9100 Stridh Dag (SWE) Umeå OK 208172 Ano Ano Ano 480 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 Ano Ano Ano 480 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 Ano Ano Ano 480 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 Ano Ano Ano 480 Kč
TJN9303 Kočíb Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232511 Ne Ano Ne 180 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 Ne Ano Ano 360 Kč
46R8500 Dudnikov Vladimir (RUS) O-MEPHI 850825 Ano Ano Ano 630 Kč
66P8800 Pabich Mariusz (POL) UKS Azymut Pabianice Ano Ano Ano 630 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 Ne Ano Ne 230 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 Ano Ano Ano 630 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 Ano Ano Ano 630 Kč
23P9001 Piłkowski Tadeusz (POL) OK!Sport Warszawa 842658 Ano Ano Ano 630 Kč
25D7300 Birnstock Jan (GER) German O-Team 777333 Ano Ano Ano 630 Kč
71D8600 Leideck Karsten (GER) USV TU Dresden 1986035 Ano Ano Ano 630 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 Ano Ano Ano 630 Kč
17P9201 Bartłomiej Mazan (POL) WKS Śląsk 921001 Ano Ano Ano 630 Kč
18D7700 Patommel Jens (GER) Post SV Dresden 9101195 Ano Ano Ano 630 Kč
TUR8402 Brož Marek OOB TJ Turnov C 887618 Ano Ano Ano 630 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 Ano Ano Ano 630 Kč
23P1111 Cwalina Karol (POL) OK!Sport Warszawa Ano Ano Ano 630 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka C 995876 Ne Ano Ne 230 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 Ano Ano Ano 480 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 Ano Ano Ano 480 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 53643 Ano Ano Ano 480 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 Ano Ano Ano 480 Kč
KPY8000 Procházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2067930 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI8300 Křenek Tomáš LOK-o Liberec C 1409872 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA9800 Kašpar František SKOB Slaný C 336766 Ano Ano Ano 480 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 Ano Ano Ano 480 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 Ano Ano Ano 480 Kč
OOL8900 Štěpán Marek SK Haná orienteering C 7204996 Ano Ano Ano 480 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 1602630 Ano Ano Ano 480 Kč
TUV8501 Horáček Matěj SOK TJ Turnov C 8067 Ano Ano Ano 480 Kč
SHK8804 Vojta Marek OK Slavia Hradec Králové C 9841 Ne Ano Ne 180 Kč
17S8900 Nemec Juraj (SVK) Ekonom Banska Bystrica 406961 Ano Ano Ano 480 Kč
17S9200 Nemec Andrej (SVK) Ekonom Banska Bystrica 207857 Ano Ano Ano 480 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 Ano Ano Ano 480 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 Ano Ano Ne 360 Kč
LTP8501 Kolman Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52923 Ano Ano Ano 480 Kč
ROU9301 Svoboda Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 301695 Ano Ano Ano 480 Kč
66P8801 Kryściński Sebastian (POL) UKS Azymut Pabianice Ano Ano Ano 630 Kč
29I7800 Bezzi Marco (ITA) Junior Team Trentino 1392122 Ano Ano Ano 630 Kč
VAM9749 Kula Tadeáš OB Vamberk C 2095977 Ano Ano Ano 630 Kč
OLP8501 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49437 Ne Ne Ano 230 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 Ano Ano Ano 630 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 Ne Ano Ne 230 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 Ano Ano Ne 460 Kč
29I9500 Raus Stefano (ITA) Junior Team Trentino 1831995 Ano Ano Ano 630 Kč
71D8201 Schmotz Martin (GER) USV TU Dresden 02211 Ano Ano Ano 630 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 Ano Ano Ano 630 Kč
1YD8800 Dumnitz Bastian (GER) OLV Uslar 666288 Ano Ano Ano 630 Kč
92X8301 Pešík Marek OB Jizerky 830713 Ano Ne Ano 460 Kč
6yc2345 Moravec Marek Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 720 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 Ano Ano Ano 480 Kč
32A6801 Stockmayer Michael (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 800096 Ano Ano Ano 480 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 Ano Ano Ano 480 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 Ano Ano Ano 480 Kč
15G7700 Collis Mark (GBR) DRONGO 41365 Ano Ano Ano 480 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano 480 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 Ano Ano Ano 480 Kč
66P7613 Tkaczuk Tomasz (POL) UKS Azymut Pabianice 7900030 Ano Ano Ano 480 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 Ano Ano Ano 480 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 Ne Ano Ne 180 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 Ne Ano Ne 180 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 Ne Ano Ne 180 Kč
84D7700 Knaup Jan (GER) MTV Braunschweig 771101 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 Ano Ano Ano 480 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 Ano Ano Ano 480 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 Ano Ano Ano 480 Kč
19D7901 Dittmann Robert (GER) SSV Planeta Radebeul 501931 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 Ano Ano Ano 480 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 Ano Ano Ano 480 Kč
47S7200 Mikluš Marián (SVK) TJ Rapid Bratislava 435208 Ano Ano Ano 480 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 Ne Ano Ano 360 Kč
ROU7402 Červený Mojmír SKOB Roudnice nad Labem C 1413713 Ne Ano Ano 360 Kč
ROU7504 Simr Pavel SKOB Roudnice nad Labem C 2031351 Ano Ano Ano 480 Kč
ROU7904 Šlapánek René SKOB Roudnice nad Labem C 51436 Ano Ano Ano 480 Kč
19P0001 Golinowski Paweł (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2067736 Ano Ano Ano 630 Kč
1QD7900 Haenelt Stephan (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 997926 Ano Ano Ano 630 Kč
1LP0001 Plesiński Mariusz (POL) Jw 2399 2067729 Ano Ano Ano 630 Kč
DOR7501 Foršt Jakub OK Dobříš C 236022 Ne Ne Ano 180 Kč
SJC7503 Všetečka Michal Sportcentrum Jičín C 0000899164 Ano Ano Ano 630 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 Ano Ano Ano 480 Kč
MOV7601 Sixta Martin SKOB Ostrava C 52777 Ano Ano Ano 480 Kč
12R8000 Ivan Yakhin (RUS) Individual Russia 1302166 Ano Ano Ano 480 Kč
48D7700 Fremder Lars (GER) OL-Team Wehrsdorf 772105 Ne Ano Ne 180 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 Ne Ano Ano 360 Kč
17S7700 Cermak Patrik (SVK) Ekonom Banska Bystrica 2300846 Ano Ano Ano 480 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 Ano Ano Ano 630 Kč
TEP7700 Bercha Šimon Tempo Praha C 416133 Ano Ano Ne 460 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
21G7600 Hill Richard (GBR) Airienteers zapůjčit Ano Ano Ano 570 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 Ano Ano Ano 480 Kč
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 770327 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP7302 Krček Martin Orientační Běh Opava C 253130 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 Ano Ano Ano 480 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 Ano Ano Ano 480 Kč
65S7300 Ahlström Johan (SWE) Västerås SOK 730928 Ano Ano Ano 480 Kč
85D6700 Zschäckel Raik (GER) LV Berlin 886511 Ano Ano Ano 480 Kč
66P7600 Krempiński Piotr (POL) UKS Azymut Pabianice 7202779 Ano Ano Ano 480 Kč
93S7200 Söderlund Niklas (SWE) Avesta OK 9721014 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 Ne Ano Ano 360 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP6401 Jelínek Jan Orientační Běh Opava C 7203332 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 Ano Ano Ano 480 Kč
71D7100 Kaufmann Torsten (GER) USV TU Dresden 941971 Ano Ano Ano 480 Kč
71D7300 Löhning Michael (GER) USV TU Dresden 733003 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 Ano Ano Ano 480 Kč
89D7200 Cherniavsky Sergey (GER) OC München 2068654 Ano Ano Ano 480 Kč
27E7600 Vaher Vallo (EST) Estonian Junior Team 305240 Ano Ano Ano 480 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 Ano Ano Ano 480 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 Ano Ano Ano 480 Kč
21D0011 Lange Udo (GER) SV IHW Alex 78 e. V. 1406600 Ano Ano Ano 630 Kč
1QD7200 Uwe Röhner (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 1402008 Ano Ano Ano 630 Kč
29I6800 Sandri Eddy (ITA) Junior Team Trentino 1406189 Ano Ano Ano 630 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 Ne Ano Ne 230 Kč
2JD7301 Adorjan Peter (GER) Berliner TSC 9150573 Ano Ano Ano 630 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 Ano Ano Ano 630 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 Ne Ne Ano 180 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 Ne Ne Ano 180 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 Ne Ne Ano 180 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 Ne Ne Ano 180 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 Ano Ano Ano 630 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 7207038 Ano Ne Ne 230 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 7205031 Ano Ano Ano 480 Kč
OTK7500 Pohořalý Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426382 Ne Ano Ne 180 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 Ano Ano Ano 480 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SJH Jindřichův Hradec C 442870 Ano Ano Ano 480 Kč
88D0014 Knaack Mario (GER) OK Mark Brandenburg 2068658 Ano Ano Ano 480 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 Ne Ano Ano 460 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C 682629 Ano Ano Ano 630 Kč
UOL7200 Zbořil Ctirad SOB Olomouc C 2060254 Ano Ano Ne 460 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 Ano Ano Ano 630 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 Ano Ano Ano 630 Kč
DCE7400 Kándl Filip KOB Dobřichovice C zapůjčit Ne Ano Ano 520 Kč
SLA7400 Zábranský Luboš SKOB Slaný C 2017690 Ano Ano Ano 630 Kč
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 Ano Ano Ano 480 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 Ano Ano Ano 480 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 Ano Ano Ano 480 Kč
32A6700 Lipphart-Kirchmeir Harald (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 562000 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 Ano Ano Ano 480 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 Ano Ano Ano 480 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 Ano Ano Ano 480 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 Ano Ano Ano 480 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 Ano Ano Ano 480 Kč
23P6901 Ratajczak Piotr (POL) OK!Sport Warszawa 690505 Ano Ano Ano 480 Kč
74D7100 Mager Holger (GER) ESV Dresden MTBO 2031 Ano Ano Ano 480 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 Ano Ano Ano 480 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 Ano Ano Ano 480 Kč
54S6900 Sjöberg Lars (SWE) Tullinge SK 46978 Ano Ano Ano 480 Kč
65S6701 Ahlström Joakim (SWE) Västerås SOK 347125 Ano Ano Ano 480 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 Ano Ano Ano 480 Kč
58P6700 Urbaniak Krzysztof (POL) Ks Spójnia Warszawa 670819 Ano Ano Ano 480 Kč
3XX6900 Müller Robert POT 553456 Ano Ano Ano 480 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 425440 Ano Ano Ano 480 Kč
53P7000 Krasuski Bartłomiej (POL) Team 360° 9700406 Ano Ano Ano 480 Kč
65S6700 Larsson Magnus (SWE) Västerås SOK 671018 Ano Ano Ano 480 Kč
65S6800 Palm Robert (SWE) Västerås SOK 681205 Ano Ano Ano 480 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 682072 Ano Ano Ano 480 Kč
85D6800 Brettschneider Uwe (GER) LV Berlin 680111 Ano Ano Ano 480 Kč
LBE6800 Karmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 Ano Ano Ano 480 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 Ano Ano Ano 480 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 Ano Ano Ano 480 Kč
13D6700 Mieske Frank (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 05076 Ano Ano Ano 480 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 Ne Ano Ne 180 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 Ne Ano Ne 180 Kč
34A0002 Reisenberger Roland (AUT) Orienteering Klosterneuburg 1968045 Ano Ano Ano 480 Kč
77D0003 Cederberg Claus (DEN) Ballerup OK 680504 Ano Ano Ano 480 Kč
54S6700 Jönsson Kenneth (SWE) Tullinge SK 30076 Ano Ano Ano 480 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 Ano Ano Ano 480 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 Ano Ano Ano 480 Kč
1RS0001 Näslund Torgny (SWE) Skogslöparna 670410 Ano Ano Ano 480 Kč
28G6700 Eades David (GBR) Interlopers 1410817 Ano Ano Ano 630 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 Ano Ano Ano 630 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8486 Ano Ano Ano 630 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 Ano Ano Ano 630 Kč
65S7000 Sundén Johan (SWE) Västerås SOK 27583 Ano Ano Ano 630 Kč
45D6700 Schmiedeberg Nils (GER) SV Turbine Neubrandenburg 501914 Ano Ano Ano 630 Kč
65S7004 Lindgren David (SWE) Västerås SOK 8400504 Ano Ano Ano 630 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 Ano Ano Ano 630 Kč
25D6700 Meier Thomas (GER) German O-Team 9671228 Ano Ano Ano 630 Kč
64D6800 Röhl Stefan (GER) OLF Mainz 206407 Ano Ano Ano 630 Kč
2JD6601 Olisauskas Raimondas (GER) Berliner TSC 2005696 Ano Ano Ano 630 Kč
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka C 2011824 Ne Ano Ne 230 Kč
24D1234 Hering Peter (GER) SV Robotron Dresden Ano Ano Ne 460 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 Ano Ano Ano 480 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 Ano Ano Ano 480 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 Ano Ano Ano 480 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 331587 Ano Ano Ano 480 Kč
65S7003 Hall Lars (SWE) Västerås SOK 7005111 Ano Ano Ano 480 Kč
23P7000 Marszałek Marcin (POL) OK!Sport Warszawa 1970244 Ano Ano Ano 480 Kč
66P7612 Sztranek Paweł (POL) UKS Azymut Pabianice 887224 Ano Ano Ano 480 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 1407424 Ano Ano Ne 360 Kč
18D0002 Weinert Rolf (GER) Post SV Dresden 7003441 Ano Ano Ano 480 Kč
18D0005 Rothkegel Thomas (GER) Post SV Dresden 9002326 Ano Ano Ano 480 Kč
ADA5801 Hloušek František OOB Spartak Adamov 2087717 Ano Ano Ano 480 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 Ano Ano Ano 480 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA7100 Matoušek Martin SKOB Slaný C zapůjčit Ano Ano Ano 720 Kč
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
54S6400 Axelsson Jörgen (SWE) Tullinge SK 9005086 Ano Ano Ano 480 Kč
32A0001 Kellner Gerhard (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 899008 Ano Ano Ano 480 Kč
32A0002 Hermann Claus (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 500896 Ano Ano Ano 480 Kč
38D6500 Kollenbach Peter (GER) Ski-Club Helsa 7770022 Ano Ano Ano 480 Kč
85D6600 Demmig Sven (GER) LV Berlin 660420 Ano Ano Ano 480 Kč
42A6600 Göschl Erich (AUT) OLC Währing 686868 Ano Ano Ano 480 Kč
65S6300 Törnqvist Stefan (SWE) Västerås SOK 439912 Ano Ano Ano 480 Kč
65S6301 Sundström Per (SWE) Västerås SOK 9630310 Ano Ano Ano 480 Kč
54S6401 Sundqvist Hans (SWE) Tullinge SK 640321 Ano Ano Ano 480 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 Ano Ano Ano 480 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 Ano Ano Ano 480 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 Ano Ano Ano 480 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 Ano Ano Ano 480 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 Ano Ano Ano 480 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 Ano Ano Ano 480 Kč
88D0009 Kapischke Andreas (GER) OK Mark Brandenburg 2045609 Ano Ano Ano 480 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 Ano Ano Ano 480 Kč
71D6200 Buhler Gerhard-Michael (GER) USV TU Dresden 620617 Ano Ano Ano 480 Kč
71D6501 Drechsel Michael (GER) USV TU Dresden 651114 Ano Ano Ano 480 Kč
71D6301 Hellmann René (GER) USV TU Dresden 2000173 Ano Ano Ano 480 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 Ano Ano Ano 480 Kč
71D6300 Nieke Hagen (GER) USV TU Dresden 630617 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 Ne Ano Ne 180 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 Ne Ano Ne 180 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 2035204 Ano Ano Ano 480 Kč
39D6600 Bouwman Jan (GER) OL-Team Köln 8061966 Ano Ano Ano 480 Kč
23D0002 Graumann Bernd (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 981009 Ano Ano Ano 480 Kč
38F6300 Huhtanen Ossi (FIN) Tampereen Pyrintö 1396340 Ano Ano Ano 630 Kč
1VS6200 Axelsson Magnus (SWE) Strängnäs Malmby OL 229635 Ano Ano Ano 630 Kč
29D6500 Rossberg Veit (GER) USG Chemnitz 1399062 Ano Ano Ano 630 Kč
19C6201 Waelchli Jürg (SUI) Ulus Reisewelt 2003049 Ano Ano Ano 630 Kč
28P6300 Wolowczyk Marek (POL) Saturn Piaseczno 1393090 Ano Ano Ano 630 Kč
34N6400 Iversen Atle (NOR) BUL Tromsø zapůjčit Ano Ano Ano 720 Kč
1US6400 Bern Mats (SWE) Snättringe SK 438689 Ano Ano Ano 630 Kč
1US6300 Hector Jorgen (SWE) Snättringe SK 341754 Ano Ano Ano 630 Kč
18D6201 Müller Mathias (GER) Post SV Dresden 1270562 Ano Ano Ano 630 Kč
66A6400 Bonek Peter (AUT) NF Wien 1710202 Ano Ano Ano 630 Kč
1US6301 Kallhauge Per (SWE) Snättringe SK 711122 Ano Ano Ano 630 Kč
1US6401 Wolgast Per (SWE) Snättringe SK 2060731 Ano Ano Ano 630 Kč
1US6302 Lauri Bo (SWE) Snättringe SK 553563 Ano Ano Ano 630 Kč
1US6500 Karlsson Anders (SWE) Snättringe SK 362580 Ano Ano Ano 630 Kč
1HP6601 Stanisław Płytnik (POL) BnO Szczecin 9201335 Ano Ano Ano 630 Kč
24D6403 Hinkel Udo (GER) SV Robotron Dresden 1413420 Ano Ano Ano 630 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 Ano Ano Ano 480 Kč
33N6500 Hermansen Roar (NOR) Kristiansand OK 6886 Ano Ano Ano 480 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 Ano Ano Ano 480 Kč
13D6400 Käding Bernd (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 640915 Ano Ano Ano 480 Kč
13D6600 Boeck Thomas (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 1021266 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 Ano Ano Ano 480 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 Ano Ano Ano 480 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 Ano Ano Ano 480 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 Ano Ano Ano 480 Kč
21D0001 Kurr Maik (GER) SV IHW Alex 78 e. V. 1402545 Ano Ano Ano 480 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 Ano Ano Ano 480 Kč
17S1401 Nemec Juraj (SVK) Ekonom Banska Bystrica 406942 Ano Ano Ano 480 Kč
17S6400 Ščehovič Roman (SVK) Ekonom Banska Bystrica 305982 Ano Ano Ano 480 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 2092413 Ano Ano Ano 480 Kč
59D0003 Roessler Udo (GER) OLA TSV Deggendorf 7353 Ano Ano Ano 480 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 Ne Ano Ano 360 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 Ano Ano Ano 480 Kč
1TS0002 Pompura Ladislav (SVK) Terezka Banska Bystrica 406991 Ano Ano Ano 480 Kč
24E6500 Raudkepp Einar (EST) Värska OK Peko 1392658 Ano Ano Ano 630 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 Ano Ano Ano 630 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 Ano Ano Ano 480 Kč
33N5800 Bjørnsen Jack (NOR) Kristiansand OK 259560 Ano Ano Ano 480 Kč
32A6100 Köck Erwin (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 531961 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 Ano Ano Ano 480 Kč
18D5800 Kraemer Werner (GER) Post SV Dresden 8629988 Ano Ano Ano 480 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 Ano Ano Ano 480 Kč
93S5900 Nyberg Stefan (SWE) Avesta OK 1590325 Ano Ano Ano 480 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 Ano Ano Ano 480 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 Ano Ano Ano 480 Kč
SKV5901 Janovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 Ano Ano Ano 480 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 7770011 Ano Ano Ano 480 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 Ano Ano Ano 480 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 Ne Ano Ne 180 Kč
88D0005 Jensch Fred (GER) OK Mark Brandenburg 1414965 Ano Ano Ano 480 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 Ano Ano Ano 480 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 Ano Ano Ano 480 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 Ano Ano Ano 480 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 Ano Ano Ano 480 Kč
19D0001 Wiedenfeld Frank (GER) SSV Planeta Radebeul 886501 Ano Ano Ano 480 Kč
23P5900 Drągowski Robert (POL) OK!Sport Warszawa 887222 Ano Ano Ano 480 Kč
23P5800 Wróblewski Tadeusz (POL) OK!Sport Warszawa 412238 Ano Ano Ano 480 Kč
24D0005 Ansorge Ronald (GER) SV Robotron Dresden 7040959 Ano Ano Ano 480 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 Ano Ano Ano 480 Kč
1QS0003 Yngvesson Mikael (SWE) Robertsfors IK 259379 Ano Ano Ano 480 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 Ano Ano Ano 630 Kč
VAM6100 Kula Jiří OB Vamberk C 51465 Ano Ano Ano 630 Kč
19C5902 Aeschlimann Ulu (SUI) Ulus Reisewelt 1394194 Ano Ano Ano 630 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 Ano Ano Ano 630 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 Ne Ne Ano 180 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 Ano Ano Ano 630 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 Ano Ano Ano 360 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 Ano Ano Ano 360 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 Ano Ano Ano 360 Kč
32A5100 Ponweiser Franz (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 510814 Ano Ano Ano 360 Kč
32A5200 Schweifer Erwin (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 520816 Ano Ano Ano 360 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 Ano Ano Ano 360 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 Ano Ano Ano 360 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ano Ano Ne 260 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 Ano Ano Ano 360 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 Ano Ano Ano 360 Kč
48D5600 Fremder Dietmar (GER) OL-Team Wehrsdorf 560127 Ne Ano Ne 130 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 Ano Ano Ano 360 Kč
1PS5600 Otterbjörk Tjelvar (SWE) Umeå OK 436161 Ano Ano Ano 360 Kč
71D5500 Juckelandt Wolf-Gerold (GER) USV TU Dresden 1106055 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 Ano Ano Ano 360 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 Ano Ano Ano 360 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 Ano Ano Ano 360 Kč
1PS5300 Sandewall Mats (SWE) Umeå OK 440964 Ano Ano Ano 360 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C Ano Ano Ano 360 Kč