Přihlášky závodu: Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji)

Datum:
19.08.2016
Místo konání:
Malá Skála
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21UK     D21UL     D21E     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21UK     H21UL     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1407
Náhradníků: 500
2.17 km, 5 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice C 2075616 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002045230 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002085588 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408032 Ano Ano Ano 300 Kč
HCE0750 Dostálová Judita TJ Hostivice C zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 Ano Ano Ano 300 Kč
35S0700 Persson Ida (SWE) Långhundra IF 452848 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 8169 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0762 Ferbasová Matylda OOB TJ Turnov C zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 9394 Ano Ano Ano 300 Kč
81C0750 Mácová Natálie Cirkus Čakovice 2088194 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0657 Vamberová Markéta OOB TJ Turnov C zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 0000361913 Ano Ano Ano 300 Kč
SKV0851 Vlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 Ano Ano Ano 300 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 Ano Ano Ano 300 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 Ano Ano Ano 300 Kč
RUM0651 Červenková Anna ZOOB Rumburk zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
RUM0652 Červenková Kristýna ZOOB Rumburk zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 Ano Ano Ano 300 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov C Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0854 Krejzová Markéta OOB TJ Turnov C zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
35S0650 Nyrell Ia (SWE) Långhundra IF 452829 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 Ano Ano Ano 300 Kč
1.03 km, 8 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408031 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085580 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 Ano Ano Ano 300 Kč
HCE0651 Kolencová Sára TJ Hostivice C zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 410247 Ano Ano Ano 300 Kč
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice 2088190 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0750 Baloghová Zora (SVK) Športový klub Sandberg 2028798 Ano Ano Ano 300 Kč
71D0750 Helling Finja (GER) USV TU Dresden 7300349 Ano Ano Ano 300 Kč
71D0850 Holfeld Anna (GER) USV TU Dresden 2036287 Ano Ano Ano 300 Kč
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 Ano Ano Ano 300 Kč
LLI0652 Balcarová Marie LOK-o Liberec C 51201 Ano Ano Ano 300 Kč
37C0650 Bestová Tereza Bez registrace 52256 Ano Ano Ano 300 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary C 7202879 Ano Ano Ano 300 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 Ano Ano Ano 300 Kč
STB0651 Kowalczyk Honorata TJ Stadion Nový Bor C 2025013 Ano Ano Ano 300 Kč
STB0752 Zawada Marcelina TJ Stadion Nový Bor C 2025012 Ano Ano Ano 300 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov C zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov C 1418757 Ano Ano Ano 300 Kč
1.20 km, 9 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 2049520 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0000425599 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0002078482 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0002053583 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0002078488 Ano Ano Ano 300 Kč
47D0450 Pastor Melanie (GER) Team Saarland 2800144 Ano Ano Ano 300 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 436422 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 Ano Ano Ano 300 Kč
47D0650 Kästner Anne (GER) Team Saarland 7060214 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0552 Havlová Katka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000000000 Ano Ano Ano 300 Kč
35S0450 Jonsson Kort Isabel (SWE) Långhundra IF 420132 Ano Ano Ano 300 Kč
35S0451 Karlsson Liam (SWE) Långhundra IF 26979 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava C 2049590 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 Ano Ano Ano 300 Kč
48S0400 Landelius Mikaela (SWE) Lessebo OK 256485 Ano Ano Ano 300 Kč
48S0450 Landelius Elaine (SWE) Lessebo OK 408676 Ano Ano Ano 300 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec B 2060281 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov C 1403054 Ano Ano Ano 300 Kč
37D0550 Wersin Jule (GER) TGM Budenheim 2839 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov C 2095950 Ano Ano Ano 300 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov C 2095942 Ano Ano Ano 300 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C Ano Ano Ano 300 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0551 Vorlíčková Martina (SVK) Športový klub Sandberg 2049985 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 Ano Ano Ano 300 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 Ano Ano Ano 300 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering C 2088143 Ano Ano Ano 300 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 2080848 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 411518 Ano Ano Ano 300 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 2080991 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9423 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové B 2102557 Ano Ano Ano 300 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8658 Ano Ano Ano 300 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 411613 Ano Ano Ano 300 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 Ano Ano Ano 300 Kč
STB0450 Kowalczyk Wiktoria TJ Stadion Nový Bor C 2025014 Ano Ano Ano 300 Kč
STB0552 Zawada Karolina TJ Stadion Nový Bor C 2025015 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha C 2020713 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0550 Floriánková Františka USK Praha C 2021839 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0457 Nosková Barbora USK Praha C 2058488 Ano Ano Ano 300 Kč
1.36 km, 9 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 7206547 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080843 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0000438036 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000416271 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0002020709 Ano Ano Ano 300 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 Ano Ano Ano 300 Kč
47D0250 Saß Larissa (GER) Team Saarland 7205434 Ano Ano Ano 300 Kč
47D0350 Wersin Marit (GER) Team Saarland 2050440 Ano Ano Ano 300 Kč
47D0351 Kästner Lisa (GER) Team Saarland 7030525 Ano Ano Ano 300 Kč
35S0250 Söderberg Nicolina (SWE) Långhundra IF 452831 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava B 2070839 Ano Ano Ano 300 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov B 2035709 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov B 51808 Ano Ano Ano 300 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 0001398986 Ano Ano Ano 300 Kč
DKL0250 Vítková Barbora KOB Kladno B 336741 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 2051486 Ano Ano Ano 300 Kč
31D0350 Neumann Lena (GER) SV Lengefeld 7122003 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0351 Veselá Pavla SOK TJ Turnov C zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 Ano Ano Ano 300 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 Ano Ano Ano 300 Kč
31D0351 Steinert Luise (GER) SV Lengefeld 7006058 Ano Ano Ano 300 Kč
47S0250 Miklušová Tamara (SVK) TJ Rapid Bratislava 434822 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové B 336788 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové C 2087682 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové B 2070820 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice B 1399951 Ano Ano Ano 300 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0352 Berounská Adéla USK Praha C 7202884 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0256 Berounská Anna USK Praha C 7202895 Ano Ano Ano 300 Kč
STB0351 Piecek Emilia TJ Stadion Nový Bor C 2025004 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha C 2020712 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0255 Nosková Klára USK Praha C 2058493 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 Ano Ano Ano 300 Kč
2.61 km, 12 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 Ano Ano Ano 600 Kč
TUV0051 Mullerová Anna SOK TJ Turnov C 21645 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice A 7200905 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0157 Kubíčková Iva OK Lokomotiva Pardubice A 2091564 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 7203458 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 Ano Ano Ano 600 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 320290 Ano Ano Ano 600 Kč
47D0150 Schneider Pia (GER) Team Saarland 1001008 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL0152 Havlová Klára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000000000 Ano Ano Ano 600 Kč
85D0150 Leonhardt Charlotte (GER) LV Berlin 7010304 Ano Ano Ano 600 Kč
35S0050 Nilsson Emma (SWE) Långhundra IF 213750 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 Ano Ano Ano 600 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 Ano Ano Ano 600 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 Ano Ano Ano 600 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 Ano Ano Ano 600 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 434818 Ano Ano Ano 600 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 Ano Ano Ano 600 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 Ano Ano Ano 600 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 Ano Ano Ano 600 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 Ano Ano Ano 600 Kč
KBP0150 Valterová Adéla KBP Praha C 436426 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín B 0002075653 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 Ano Ano Ano 600 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 Ano Ano Ano 600 Kč
47S0150 Kubenová Alžbeta (SVK) TJ Rapid Bratislava 445622 Ano Ano Ano 600 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 Ano Ano Ano 600 Kč
23P0151 Olszanka Gabriela (POL) OK!Sport Warszawa 412327 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 Ano Ano Ano 600 Kč
STB0099 Świca Katarzyna TJ Stadion Nový Bor C 2016469 Ano Ano Ano 600 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP0050 Lacigová Marie USK Praha C 246899 Ano Ano Ano 600 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník B 2060278 Ano Ano Ano 600 Kč
2.85 km, 14 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 7205002 Ano Ano Ano 600 Kč
47D9850 Friedrichs Birte (GER) Team Saarland 981904 Ano Ano Ano 600 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 Ano Ano Ano 600 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice A 886274 Ano Ano Ano 600 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 439123 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga C 443101 Ano Ano Ano 600 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 Ano Ano Ano 600 Kč
17S9950 Gombalova Martina (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 406962 Ano Ano Ano 600 Kč
47S9851 Matejíčková Lucia (SVK) TJ Rapid Bratislava 406932 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 Ano Ano Ano 600 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101703 Ano Ano Ano 600 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 Ano Ano Ano 600 Kč
2.85 km, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 7205001 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 2070818 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 Ano Ano Ano 600 Kč
LLI9650 Valešová Martina LOK-o Liberec C 8194 Ano Ano Ano 600 Kč
2.06 km, 16 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 Ano Ano Ano 600 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 219251 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE9952 Šmelíková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 9101680 Ano Ano Ano 600 Kč
TUV8551 Zítková Michaela SOK TJ Turnov C Ano Ano Ano 600 Kč
3.21 km, 18 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové C 1008144 Ano Ano Ano 600 Kč
3.92 km, 21 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000515185 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice E 515136 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR9758 Müller Dorothea OOB TJ Turnov R 1621997 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 Ano Ano Ano 600 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec E 7200361 Ano Ano Ano 600 Kč
47D9300 Döllgast Nina (GER) Team Saarland 7110393 Ano Ano Ano 600 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 7770777 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice R 9102089 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice R 7200333 Ano Ano Ano 600 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9056 Jakobová Adélka SK Praga E 682103 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC8952 Bochenková Ivana Sportcentrum Jičín E 0000897345 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka R 9944499 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka R 887612 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 9000007 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 Ano Ano Ano 600 Kč
11H9201 Tóth Korinna (HUN) Budai Osforrás 888359 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK8951 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové E 1700076 Ano Ano Ano 600 Kč
23P9550 Drągowska Maria (POL) OK!Sport Warszawa 887233 Ano Ano Ano 600 Kč
71D9400 Flechsig Theresa (GER) USV TU Dresden 1994620 Ano Ano Ano 600 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 445644 Ano Ano Ano 600 Kč
19P9350 Szeliga Małgorzata (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 1394898 Ano Ano Ano 600 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava C 515074 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK9451 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové R 2058530 Ano Ano Ano 600 Kč
3.08 km, 16 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 Ano Ano Ano 600 Kč
ASU8598 Vavrova Veronika Magnus Orienteering R 920685 Ano Ano Ano 600 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové C 1008174 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové R 1398689 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU8857 Kolešová Helena OK Lokomotiva Pardubice C 253357 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 2073750 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9456 Lehárová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045225 Ano Ano Ano 600 Kč
18D8750 Kraemer Jitka (GER) Post SV Dresden 9200394 Ano Ano Ano 600 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA9150 Gorčicová Eliška OK Chrastava C 8197 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA8852 Vejstrková Zuzana OK Chrastava C 4662 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 Ano Ano Ano 600 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 232415 Ano Ano Ano 600 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 Ano Ano Ano 600 Kč
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201331 Ano Ano Ano 600 Kč
PTE8771 Boháčová Lucie TJ Sokol Ptení C 8829 Ano Ano Ano 600 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 Ano Ano Ano 600 Kč
SOB8851 Choutková Magdaléna SOBSA C 2067886 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 0000500556 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU8950 Petrželová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 Ano Ano Ano 600 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 Ano Ano Ano 600 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8654 Margoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2095945 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8550 Schütznerová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2095927 Ano Ano Ano 600 Kč
23P8951 Ślusarczyk Katarzyna (POL) OK!Sport Warszawa 8636522 Ano Ano Ano 600 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Mladá Boleslav C 49973 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP7751 Boumová Irena USK Praha C 51739 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 Ano Ano Ano 600 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 Ano Ano Ano 600 Kč
DOB8585 Wysocka Malwina KOB Dobruška C 886617 Ano Ano Ano 600 Kč
2.88 km, 14 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN9353 Krpatová Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416846 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102088 Ano Ano Ano 600 Kč
18D9250 Rückerová Petra (GER) Post SV Dresden 51132 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 Ano Ano Ano 600 Kč
47D6850 Döllgast Ulrike (GER) Team Saarland 2048137 Ano Ano Ano 600 Kč
47D9550 Staudter Nathalie (GER) Team Saarland 1281095 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU2 Kosová Barbora OK Lokomotiva Pardubice zapůjčit Ano Ano Ano 750 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 4212 Ano Ano Ano 600 Kč
UOL9151 Štrajtová Štěpánka SOB Olomouc C 52465 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 Ano Ano Ano 600 Kč
17S1452 Hlavacikova Erika (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 416753 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 0007770109 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 0002067255 Ano Ano Ano 600 Kč
SMR8451 Hanajová Káťa SNS Smržovka C 428294 Ano Ano Ano 600 Kč
23P8950 Miśkiewicz Martyna (POL) OK!Sport Warszawa 7200382 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 1413714 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK8852 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7250 Metelková Taťána OK 99 Hradec Králové C 434591 Ano Ano Ano 600 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 Ano Ano Ano 600 Kč
EKP8351 Pokorná Kristýna VŠTJ Ekonom Praha C 52186 Ano Ano Ano 600 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 Ano Ano Ano 600 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 Ano Ano Ano 600 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 Ano Ano Ano 600 Kč
73C7650 Loskotová Daniela xxx 2056292 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP8151 Neuhäuserová Ladislava USK Praha C 5641 Ano Ano Ano 600 Kč
2.73 km, 15 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SHK8256 Doležalová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 9148 Ano Ano Ano 600 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU8559 Krčálová Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 425543 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL8052 Dančáková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000000000 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9155 Marešová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU8960 Procházková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 515036 Ano Ano Ano 600 Kč
KTA9550 Vébrová Denisa SK Kotnov Tábor C 2019541 Ano Ano Ano 600 Kč
86S9000 Kotrlová Katarína (SVK) Slávia ZU Žilina 2102783 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C 2075667 Ano Ano Ano 600 Kč
86S8950 Kotrlová Janka (SVK) Slávia ZU Žilina zapůjčit Ano Ano Ano 750 Kč
CHC8851 Sýkorová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 Ano Ano Ano 600 Kč
47D6250 Kloos Bärbel (GER) Team Saarland 336134 Ano Ano Ano 600 Kč
HCE8350 Pinkrová Šárka TJ Hostivice C zapůjčit Ano Ano Ano 750 Kč
47D9750 Schwarz Michelle (GER) Team Saarland 336127 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL7651 Fikar Stránská Linda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002011837 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000331655 Ano Ano Ano 600 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 Ano Ano Ano 600 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C Ano Ano Ano 600 Kč
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 Ano Ano Ano 600 Kč
21P8750 Puternicka Joanna (POL) Orientop Wrocław 9870922 Ano Ano Ano 600 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko C 920679 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín C 0007142530 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 0000009979 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC8754 Špicarová Michaela Sportcentrum Jičín C 0000009971 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI8250 Trávníčková Hana Slavia Liberec orienteering C 307414 Ano Ano Ano 600 Kč
SMB9051 Pološčuková Lucie SKOB Mladá Boleslav C 49977 Ano Ano Ano 600 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009536 Ano Ano Ano 600 Kč
47S9751 Schenková Tereza (SVK) TJ Rapid Bratislava 9000008 Ano Ano Ano 600 Kč
JPV8575 Kubaňová Petra Oddíl OS SK Prostějov C 52861 Ano Ano Ano 600 Kč
9PC8650 Trdá Lucie HO Humanita 52063 Ano Ano Ano 600 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 Ano Ano Ano 600 Kč
69X8600 Pecharová Aneta HO Humanita 887908 Ano Ano Ano 600 Kč
69X8350 Benešová Zuzana HO Humanita 2106732 Ano Ano Ano 600 Kč
69X9050 Vojáčková Šárka HO Humanita 8121 Ano Ano Ano 600 Kč
ROU9351 Šinovská Kristýna SKOB Roudnice nad Labem C 428267 Ano Ano Ano 600 Kč
ALB8950 Sojková Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7215 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 Ano Ano Ano 600 Kč
2.93 km, 16 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 Ano Ano Ano 600 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 Ano Ano Ano 600 Kč
71D6900 Eckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 690719 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU1 Tichá Elena OK Lokomotiva Pardubice zapůjčit Ano Ano Ano 750 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2084448 Ano Ano Ano 600 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 Ano Ano Ano 600 Kč
17S1402 Bialekova Martina (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 7201767 Ano Ano Ano 600 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 Ano Ano Ano 600 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 871977 Ano Ano Ano 600 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 Ano Ano Ano 600 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 0000009724 Ano Ano Ano 600 Kč
DKL7152 Mědílková Iva KOB Kladno C 7204522 Ano Ano Ano 600 Kč
43S7751 Urbanová Monika (SVK) Športový klub Sandberg 2027945 Ano Ano Ano 600 Kč
43S7651 Vorlíčková Barbora (SVK) Športový klub Sandberg 2049984 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 0000009977 Ano Ano Ano 600 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204991 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 Ano Ano Ano 600 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK8054 Melounková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9416 Ano Ano Ano 600 Kč
71D7850 Löhning Susanne (GER) USV TU Dresden 781104 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 995812 Ano Ano Ano 600 Kč
ZVS7450 Vyškovská Radka TJ Zbrojovka Vsetín C 53697 Ano Ano Ano 600 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 Ano Ano Ano 600 Kč
ROU7951 Havláková Daniela SKOB Roudnice nad Labem C 51434 Ano Ano Ano 600 Kč
ROU8150 Eiglerová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 2096267 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 Ano Ano Ano 600 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C Ano Ano Ano 600 Kč
2.76 km, 16 kontrol
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 53360 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN7650 Pavlova Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073667 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000886273 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000232639 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002096241 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000425562 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000206478 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 Ano Ano Ano 600 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008968 Ano Ano Ano 600 Kč
47D7250 Kästner Anja (GER) Team Saarland 7003449 Ano Ano Ano 600 Kč
HCE7450 Kolencová Marta TJ Hostivice C zapůjčit Ano Ano Ano 750 Kč
21D7250 Zschaeckel Daniela (GER) SV IHW Alex 78 e. V. 9005172 Ano Ano Ano 600 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202898 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA7550 Švorcová Lenka OK Chrastava C 2084436 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 Ano Ano Ano 600 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 Ano Ano Ano 600 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 7258 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 Ano Ano Ano 600 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 Ano Ano Ano 600 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 0000009722 Ano Ano Ano 600 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC7656 Hvězdová Dagmar Sportcentrum Jičín C 0002080844 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 Ano Ano Ano 600 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009796 Ano Ano Ano 600 Kč
47S7450 Schenková Katarína (SVK) TJ Rapid Bratislava 307438 Ano Ano Ano 600 Kč
47S7350 Miklušová Dagmar (SVK) TJ Rapid Bratislava 434835 Ano Ano Ano 600 Kč
SKV7551 Bredlerová Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 Ano Ano Ano 600 Kč
RIC7451 Hlubučková Andrea OB Říčany 2060267 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 Ano Ano Ano 600 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 Ano Ano Ano 600 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 Ano Ano Ano 600 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 Ano Ano Ano 600 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč 0002092365 Ano Ano Ano 600 Kč
TUV7250 Veselá Jitka SOK TJ Turnov zapůjčit Ano Ano Ano 750 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 Ano Ano Ano 600 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 Ano Ano Ano 600 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 Ano Ano Ano 600 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 Ano Ano Ano 600 Kč
2GD7400 Lischewski Sandra (GER) BSV Halle-Ammendorf 1401178 Ano Ano Ano 600 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 Ano Ano Ano 600 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 Ano Ano Ano 600 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 Ano Ano Ano 600 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 Ano Ano Ano 600 Kč
MFP7550 Nyklová Helena Matfyz Praha C 51872 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 Ano Ano Ano 600 Kč
2.65 km, 16 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 Ano Ano Ano 600 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000219210 Ano Ano Ano 600 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 Ano Ano Ano 600 Kč
87D0003 Leonhardt Annette (GER) LG Ost 9672101 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 51533 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 8175 Ano Ano Ano 600 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 Ano Ano Ano 600 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 Ano Ano Ano 600 Kč
43S6951 Jonášová Marta (SVK) Športový klub Sandberg 2027945 Ano Ano Ano 600 Kč
DKL7054 Vítková Marie KOB Kladno C 2800302 Ano Ano Ano 600 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 Ano Ano Ano 600 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 Ano Ano Ano 600 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 Ano Ano Ano 600 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 Ano Ano Ano 600 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 Ano Ano Ano 600 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007207351 Ano Ano Ano 600 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301130 Ano Ano Ano 600 Kč
VBA6952 Šmelíková Barbora ŠK VAZKA Bratislava 307356 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 Ano Ano Ano 600 Kč
47S6950 Pánková Martina (SVK) TJ Rapid Bratislava 445621 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN7071 Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2070806 Ano Ano Ano 600 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 Ano Ano Ano 600 Kč
LLI7150 Balcarová Alena LOK-o Liberec C 1398994 Ano Ano Ano 600 Kč
LLI6952 Žihlová Lucie LOK-o Liberec C 434597 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 Ano Ano Ano 600 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 Ano Ano Ano 600 Kč
JEN7152 Žeravová Markéta OB Jenišovice C 302948 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7157 Hápová Šárka OK 99 Hradec Králové C 9396 Ano Ano Ano 600 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov C 411616 Ano Ano Ano 600 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka C 7205014 Ano Ano Ano 600 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 Ano Ano Ano 600 Kč
71D7150 Holfeld Christina (GER) USV TU Dresden 2004390 Ano Ano Ano 600 Kč
ABM7051 Muselíková Vladislava KOB ALFA Brno C 416013 Ano Ano Ano 600 Kč
71D7050 Helling Claudia (GER) USV TU Dresden 631970 Ano Ano Ano 600 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 Ano Ano Ano 600 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 Ano Ano Ano 600 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C 2102533 Ano Ano Ano 600 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 Ano Ano Ano 600 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka C 7203339 Ano Ano Ano 600 Kč
18D6850 Sihver Wiebke (GER) Post SV Dresden 7201456 Ano Ano Ano 600 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 Ano Ano Ano 600 Kč
UOL1 Pinkrtonová Lucie SOB Olomouc 2060240 Ano Ano Ano 600 Kč
2.15 km, 16 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 Ano Ano Ano 600 Kč
18D6350 Kraemer Karin (GER) Post SV Dresden 888903 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 Ano Ano Ano 600 Kč
47D6550 Klar Anne-Katrin (GER) Team Saarland 650101 Ano Ano Ano 600 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 Ano Ano Ano 600 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 Ano Ano Ano 600 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 Ano Ano Ano 600 Kč
74S6550 Karlsson Anneli (SWE) FK Finn 343186 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 Ano Ano Ano 600 Kč
24D6650 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 2035206 Ano Ano Ano 600 Kč
43S6550 Baloghová Hana (SVK) Športový klub Sandberg 2028800 Ano Ano Ano 600 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 Ano Ano Ano 600 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 Ano Ano Ano 600 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 Ano Ano Ano 600 Kč
DLT6651 Živcová Pavlína KrOB Rozmarýn Litoměřice C Ano Ano Ano 600 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0002053545 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 Ano Ano Ano 600 Kč
47S6252 Kumová Iva (SVK) TJ Rapid Bratislava 307367 Ano Ano Ano 600 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 4183 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 920669 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 Ano Ano Ano 600 Kč
71D6351 Hellmann Kerstin (GER) USV TU Dresden 1091963 Ano Ano Ano 600 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 Ano Ano Ano 600 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 2085634 Ano Ano Ano 600 Kč
71D6250 Leideck Heike (GER) USV TU Dresden 620713 Ano Ano Ano 600 Kč
71D6650 Richter Sabine (GER) USV TU Dresden 2008978 Ano Ano Ano 600 Kč
23P6250 Dragowska Marzena (POL) OK!Sport Warszawa 887229 Ano Ano Ano 600 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 Ano Ano Ano 600 Kč
2.12 km, 16 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 Ano Ano Ano 600 Kč
OSN5964 Černíková Zdeňka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8012 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008954 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 Ano Ano Ano 600 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 Ano Ano Ano 600 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 Ano Ano Ano 600 Kč
LLI6051 Štičková Eva LOK-o Liberec C 253133 Ano Ano Ano 600 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 Ano Ano Ano 600 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 Ano Ano Ano 600 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 Ano Ano Ano 600 Kč
OSN5950 Hrušková Zdeňka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 590124 Ano Ano Ano 600 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 Ano Ano Ano 600 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 Ano Ano Ano 600 Kč
2.07 km, 15 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 Ano Ano Ano 450 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 Ano Ano Ano 450 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA5651 Vajcová Hana OK Chrastava C 8566 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano 450 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 Ano Ano Ano 450 Kč
47S5651 Vávrová Beata (SVK) TJ Rapid Bratislava 682341 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2095936 Ano Ano Ano 450 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP5350 Dlasková Anna Oddíl OB Kotlářka C 49842 Ano Ano Ano 450 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 Ano Ano Ano 450 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 Ano Ano Ano 450 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 Ano Ano Ano 450 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 Ano Ano Ano 450 Kč
1.88 km, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 Ano Ano Ano 450 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 9620 Ano Ano Ano 450 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 Ano Ano Ano 450 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 Ano Ano Ano 450 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 Ano Ano Ano 450 Kč
1.57 km, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 Ano Ano Ano 450 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 Ano Ano Ano 450 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 Ano Ano Ano 450 Kč
2.17 km, 5 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096129 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 Ano Ano Ano 300 Kč
HCE0800 Kolenec Jan TJ Hostivice C zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
VRL0601 Fikar Šimon OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000438037 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 Ano Ano Ano 300 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 Ano Ano Ano 300 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 Ano Ano Ano 300 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 4100 Ano Ne Ne 300 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 4402224 Ano Ano Ano 300 Kč
VLI0605 Jakeš Filip Slavia Liberec orienteering C 8310 Ano Ano Ano 300 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 4402226 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 0002053584 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0802 Matušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 2103293 Ano Ano Ano 300 Kč
RIC0900 Hlubuček Ondřej OB Říčany Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov C Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0702 Šálek Richard OOB TJ Turnov C zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
1.05 km, 8 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067316 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín C Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088176 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002078481 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 Ano Ano Ano 300 Kč
35S0600 Östergren Ossian (SWE) Långhundra IF 213800 Ano Ano Ano 300 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C 2070858 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava C 2059765 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 Ano Ano Ano 300 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 0002060236 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0701 Brňák Jakub (SVK) Športový klub Sandberg 2049999 Ano Ano Ano 300 Kč
11C0800 Besta Radek Letci v akci 224868 Ano Ano Ano 300 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering C 4214 Ano Ne Ne 100 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0703 Haken Miroslav Sportcentrum Jičín C 0000004275 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 0000008225 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0601 Veselý Václav SOK TJ Turnov C zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
VBA0701 Šmelík Daniel ŠK VAZKA Bratislava 442590 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 Ano Ano Ano 300 Kč
ROU0602 Havlák René SKOB Roudnice nad Labem C Ano Ano Ano 300 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 Ano Ano Ano 300 Kč
ROU0801 Havlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2084986 Ano Ano Ano 300 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 Ano Ano Ano 300 Kč
MFP0600 Matoušek Martin Matfyz Praha 301366 Ne Ne Ano 300 Kč
STB0602 Pachnik Jedrzej TJ Stadion Nový Bor C 1396725 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0802 Bukvic Kryštof SOK TJ Turnov Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403056 Ano Ano Ano 300 Kč
35S0701 Belin Hugo (SWE) Långhundra IF 304891 Ano Ano Ano 300 Kč
1.27 km, 9 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056302 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 Ano Ano Ano 300 Kč
47D0500 Diehr Benny (GER) Team Saarland 7050922 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0000232649 Ano Ano Ano 300 Kč
47D0501 Saß Jannik (GER) Team Saarland 7205435 Ano Ano Ano 300 Kč
47D0400 Reinert Ben (GER) Team Saarland 7040731 Ano Ano Ano 300 Kč
35S0400 Östergren Moltas (SWE) Långhundra IF 213760 Ano Ano Ano 300 Kč
74S0400 Karlsson Anton (SWE) FK Finn 451930 Ano Ano Ano 300 Kč
74S0401 Martinsson Hugo (SWE) FK Finn 451925 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov C 8020 Ano Ano Ano 300 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha B 2053580 Ano Ano Ano 300 Kč
71D0500 Löhning Jakob (GER) USV TU Dresden 2037295 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0402 Kukurugya Šimon (SVK) Športový klub Sandberg 2049991 Ano Ano Ano 300 Kč
XBM0401 Suchánek Martin PELLS ABND RACING TEAM C Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 Ano Ano Ano 300 Kč
KBP0400 Valter Ondřej KBP Praha C 436404 Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 Ano Ano Ano 300 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 Ano Ano Ano 300 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 428214 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové B 2017670 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 Ano Ano Ano 300 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 0002092373 Ano Ano Ano 300 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2075608 Ano Ano Ano 300 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 53537 Ano Ano Ano 300 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 436432 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403061 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0409 Nosek Daniel USK Praha C 446366 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 Ano Ano Ano 300 Kč
1.38 km, 10 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085591 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 53353 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080823 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0002088183 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027207 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0002017678 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov B 9102562 Ano Ano Ano 300 Kč
47D0200 Imbsweiler Lucas (GER) Team Saarland 7070471 Ano Ano Ano 300 Kč
35S0100 Östergren Alfred (SWE) Långhundra IF 244646 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 Ano Ano Ano 300 Kč
48S0200 Landelius Fabian (SWE) Lessebo OK 1030915 Ano Ano Ano 300 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 Ano Ano Ano 300 Kč
74S0200 Martinsson Philip (SWE) FK Finn 433964 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0214 Muller Ondra SOK TJ Turnov C 23777 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 888640 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 Ano Ano Ano 300 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov C 888622 Ano Ano Ano 300 Kč
XBM0201 Suchánek Jakub PELLS ABND RACING TEAM C Ano Ano Ano 300 Kč
19D0200 Scheuermann Martin (GER) SSV Planeta Radebeul 7777774 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002070826 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002091541 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 Ano Ano Ano 300 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 Ano Ano Ano 300 Kč
47S0201 Schenk Michal (SVK) TJ Rapid Bratislava 434810 Ano Ano Ano 300 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec B 49377 Ano Ano Ano 300 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 682336 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0303 Valenta Šimon OK 99 Hradec Králové C 2090871 Ano Ano Ano 300 Kč
JEN0201 Mencl Jan OB Jenišovice C 2060293 Ano Ano Ano 300 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7205006 Ano Ano Ano 300 Kč
84S0300 Novota Lukáš (SVK) Klub OB ATU Košice 2025333 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 Ano Ano Ano 300 Kč
MFP0302 Nykl Petr Matfyz Praha C 301355 Ne Ne Ano 300 Kč
STB0303 Pachnik Stanislaw TJ Stadion Nový Bor C 1396724 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0307 Mertlík Jakub OOB TJ Turnov C 1403055 Ano Ano Ano 300 Kč
24I0201 David Chen (ISR) Israel Orienteering 445341 Ano Ano Ano 300 Kč
24I0202 Kamil Omri (ISR) Israel Orienteering 445082 Ano Ano Ano 300 Kč
24I0203 Gorsky Kiril (ISR) Israel Orienteering 440260 Ano Ano Ano 300 Kč
2.83 km, 13 kontrol
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045201 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBP0100 Zoubek Michal OOB SK Zbraslav 232261 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 Ano Ano Ano 600 Kč
47D0000 Görke Alexander (GER) Team Saarland 224382 Ano Ano Ano 600 Kč
47D0100 Saß Kolya (GER) Team Saarland 7205442 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000339555 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 7207061 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002082910 Ano Ano Ano 600 Kč
47D0101 Geiler Till (GER) Team Saarland 7010728 Ano Ano Ano 600 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 Ano Ano Ano 600 Kč
35S0000 Nilsson Oscar (SWE) Långhundra IF 213733 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 Ano Ano Ano 600 Kč
71D0100 Holfeld Anton (GER) USV TU Dresden 2068133 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 Ano Ano Ano 600 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 7070007 Ano Ano Ano 600 Kč
PZR0105 Kalas Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 Ano Ano Ano 600 Kč
DKL0100 Postolka Jonáš KOB Kladno C 2800297 Ano Ano Ano 600 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 Ano Ano Ano 600 Kč
43S0100 Balogh Matúš (SVK) Športový klub Sandberg 2028797 Ano Ano Ano 600 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 Ano Ano Ano 600 Kč
43S0101 Jonáš Adam (SVK) Športový klub Sandberg 416704 Ano Ano Ano 600 Kč
43S0103 Kukurugya Matej (SVK) Športový klub Sandberg 2049990 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0007839783 Ano Ano Ano 600 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 Ano Ano Ano 600 Kč
19D9900 Scheuermann Erik (GER) SSV Planeta Radebeul 2032215 Ano Ano Ano 600 Kč
47S0001 Schenk Jakub (SVK) TJ Rapid Bratislava 338400 Ano Ano Ano 600 Kč
47S0003 Goldschmidt Tobiáš (SVK) TJ Rapid Bratislava 2045678 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 Klaška Ano Ano Ano 600 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 1413977 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 Ano Ano Ano 600 Kč
JEN0101 Zabořil Vojta OB Jenišovice C 2060290 Ano Ano Ano 600 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 0002800321 Ano Ano Ano 600 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 Ano Ano Ano 600 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem C 2031368 Ano Ano Ano 600 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha A 2020707 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP0101 Puchalský Jan USK Praha C 2021836 Ano Ano Ano 600 Kč
STB0103 Sloma Grzegorz TJ Stadion Nový Bor C 2016464 Ano Ano Ano 600 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2800162 Ano Ano Ano 600 Kč
24I0101 Yarden Gilad (ISR) Israel Orienteering 445029 Ano Ano Ano 600 Kč
24I0102 Beri Yakir (ISR) Israel Orienteering 440278 Ano Ano Ano 600 Kč
24I0103 Salomon Noam (ISR) Israel Orienteering 440276 Ano Ano Ano 600 Kč
24I0104 Uzan Dror (ISR) Israel Orienteering 440258 Ano Ano Ano 600 Kč
24I0105 Shavit Yuval (ISR) Israel Orienteering 440256 Ano Ano Ano 600 Kč
24I0106 Zur Amir (ISR) Israel Orienteering 440255 Ano Ano Ano 600 Kč
3.57 km, 16 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027247 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027217 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 232325 Ano Ano Ano 600 Kč
47D9900 Britz Jacob (GER) Team Saarland 7000179 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2025379 Ano Ano Ano 600 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 8716 Ano Ano Ano 600 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 232491 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 Ano Ano Ano 600 Kč
LLI9900 Marek Jakub LOK-o Liberec B 2049589 Ano Ano Ano 600 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 Ano Ano Ano 600 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 Ano Ano Ano 600 Kč
DKL9901 Vítek Karel KOB Kladno B 7207350 Ano Ano Ano 600 Kč
71D9901 Klein Cedrik (GER) USV TU Dresden 7207178 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 Ano Ano Ano 600 Kč
31D9900 Bräuer Dennis (GER) SV Lengefeld 9150799 Ano Ano Ano 600 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007205561 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové B 2075657 Ano Ano Ano 600 Kč
LLI9800 Marek Lukáš LOK-o Liberec C 2070805 Ano Ano Ano 600 Kč
71D9900 Holfeld Wilhelm (GER) USV TU Dresden 1301784 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga B 7202855 Ano Ano Ano 600 Kč
3.57 km, 16 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
18D9601 Müller Kurt (GER) Post SV Dresden 2023915 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002085616 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9709 Šimáček Martin OK Lokomotiva Pardubice C 246869 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga A 2080959 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0007207017 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga R 502088 Ano Ano Ano 600 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 Ano Ano Ano 600 Kč
2.62 km, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 Ano Ano Ano 600 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 Ano Ano Ano 600 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 Ano Ano Ano 600 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 Ano Ano Ano 600 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 811213 Ano Ano Ano 600 Kč
17S8900 Nemec Juraj (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 406961 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 307355 Ano Ano Ano 600 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 Ano Ano Ano 600 Kč
3.54 km, 20 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 Ano Ano Ano 600 Kč
21P7200 Ligienza Krzysztof (POL) Orientop Wrocław 600400 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 53667 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 Ano Ano Ano 600 Kč
21P8500 Wieszaczewski Jacek (POL) Orientop Wrocław 852702 Ano Ano Ano 600 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 Ano Ano Ano 600 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 Ano Ano Ano 600 Kč
TUV8501 Horáček Matěj SOK TJ Turnov C 8067 Ano Ano Ano 600 Kč
23P9001 Piłkowski Tadeusz (POL) OK!Sport Warszawa 842658 Ano Ano Ano 600 Kč
ROU7504 Simr Pavel SKOB Roudnice nad Labem C 2031351 Ano Ano Ano 600 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP6801 Gajda Jan USK Praha C 515108 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 Ano Ano Ano 600 Kč
4.43 km, 24 kontrol
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1400436 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 Ano Ano Ano 600 Kč
18D9600 Kamolz Anton (GER) Post SV Dresden 1409868 Ano Ano Ano 600 Kč
47D9800 Döhler Erik (GER) Team Saarland 1310398 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR9504 Döllgast Moritz OOB TJ Turnov C 1180295 Ano Ano Ano 600 Kč
69X7500 Jaroš Zdeněk HO Humanita Ano Ano Ano 600 Kč
TUR9603 Grätsch Markus OOB TJ Turnov 9080057 Ano Ano Ano 600 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 889299 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 Ano Ano Ano 600 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 887640 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 515161 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 887165 Ano Ano Ano 600 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 Ano Ano Ano 600 Kč
11H9200 Bugár Gergely (HUN) Budai Osforrás 9101950 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 53226 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 Ano Ano Ano 600 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec E 7003006 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 0007201777 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0007717777 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 0007207016 Ano Ano Ano 600 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 Ano Ano Ano 600 Kč
19D7901 Dittmann Robert (GER) SSV Planeta Radebeul 501931 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 Ano Ano Ano 600 Kč
11H8500 Gösswein Csaba (HUN) Budai Osforrás 2004470 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 899156 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 9199 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové R 515420 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7203462 Ano Ano Ano 600 Kč
71D9200 Flechsig Florian (GER) USV TU Dresden 1972767 Ano Ano Ano 600 Kč
71D8600 Leideck Karsten (GER) USV TU Dresden 1986035 Ano Ano Ano 600 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 Ano Ano Ano 600 Kč
3NX9000 Slezák Jiří RumpálPP 515424 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 Ano Ano Ano 600 Kč
19P9100 Pachnik Wojciech (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 504407 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 Ano Ano Ano 600 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL9206 Benroth Martin SKOB Zlín C 553455 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP8705 Neumann Petr SK Praga C 232124 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 Ano Ano Ano 600 Kč
3.98 km, 22 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416840 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 Ano Ano Ano 600 Kč
18D8400 Schroth Peter (GER) Post SV Dresden 9002828 Ano Ano Ano 600 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 887928 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU8610 Koleš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1602619 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9407 Šimáček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9659 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU3 Lněnička Jakub OK Lokomotiva Pardubice 246875 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA8201 Veselý Marek OK Chrastava C 8066 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 301545 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 Ano Ano Ano 600 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka C 995876 Ano Ano Ano 600 Kč
PTE8403 Jirka Michal TJ Sokol Ptení C 52430 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 7700077 Ano Ano Ano 600 Kč
SKM8014 Stachoň Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 7905090 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM7540 Kasal Vít SK Žabovřesky Brno C 7770000 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM8001 König Lukáš SK Žabovřesky Brno C 999666 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 Ano Ano Ano 0 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 0007654324 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 0000051180 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 7106922 Ano Ano Ano 600 Kč
SRK8905 Pátek Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009498 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP8009 Voráček Michal SK Praga C 8009 Ano Ano Ano 600 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 Ano Ano Ano 600 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 Ano Ano Ano 600 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 Ano Ano Ano 600 Kč
24D9100 Cruse Franz (GER) SV Robotron Dresden 502212 Ano Ano Ano 600 Kč
71D7301 Lenk Andreas (GER) USV TU Dresden 1802201 Ano Ano Ano 600 Kč
23P0000 Cwalina Karol (POL) OK!Sport Warszawa 1418714 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 Ano Ano Ano 600 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 Ano Ano Ano 600 Kč
3.11 km, 18 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LIT8201 Pavlík Bronislav KOB Litvínov C 8119 Ano Ano Ano 600 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 7703600 Ano Ano Ano 600 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN8200 Petr Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800222 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 Ano Ano Ano 600 Kč
KTA6901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor C 515484 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 886295 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008972 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002017676 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002096236 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU8407 Krčál Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9275 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9114 Lehár Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2088721 Ano Ano Ano 600 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 Ano Ano Ano 600 Kč
47D8700 Torgau Moritz (GER) Team Saarland 347872 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002096239 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9305 Prášek Přemysl OK Kamenice C 410375 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 Ano Ano Ano 600 Kč
UOL7501 Trávníček Jan SOB Olomouc C 1012269 Ano Ano Ano 600 Kč
43S8900 Kubina Filip (SVK) Športový klub Sandberg 2095924 Ano Ano Ano 600 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 Ano Ano Ano 600 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 Ano Ano Ano 600 Kč
17S9200 Nemec Andrej (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 207857 Ano Ano Ano 600 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301112 Ano Ano Ano 600 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 53643 Ano Ano Ano 600 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8203 Goder Josef Oddíl OB Kotlářka C 7202900 Ano Ano Ano 600 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 Ano Ano Ano 600 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 Ano Ano Ano 600 Kč
69X7800 Polák Robert HO Humanita 2067260 Ano Ano Ano 600 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 Ano Ano Ano 600 Kč
OOL8901 Kala Matěj SK Haná orienteering C 7260029 Ano Ano Ano 600 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 Ano Ano Ano 600 Kč
DOB8200 Drągowski Piotr KOB Dobruška C 842664 Ano Ano Ano 600 Kč
2.78 km, 14 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ASU7517 Aleš David Magnus Orienteering C 515175 Ano Ano Ano 600 Kč
LIT8301 Moutvička Ondřej KOB Litvínov C 8125 Ano Ano Ano 600 Kč
VTA9301 Lexa Lukáš SC vebr-sport 2019542 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBP7602 Zoubek Petr OOB SK Zbraslav C 53587 Ano Ano Ano 600 Kč
86S8900 Vríčan Peter (SVK) Slávia ZU Žilina zapůjčit Ano Ano Ano 750 Kč
ZBP7900 Laga Miroslav OOB SK Zbraslav C 53582 Ano Ano Ano 600 Kč
HCE8200 Pinkr Josef TJ Hostivice C zapůjčit Ano Ano Ano 750 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9867 Ano Ano Ano 600 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 Ano Ano Ano 600 Kč
2KX8900 Koutný Lukáš Zoufalí Zbloudilci 52466 Ano Ano Ano 600 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 Ano Ano Ano 600 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 Ano Ano Ano 600 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9404 Nebeský Daniel OK Kamenice C 2102810 Ano Ano Ano 600 Kč
OOP8201 Hudeček Tomáš TJ Opava C 232358 Ano Ano Ano 600 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 Ano Ano Ano 600 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC8602 Vágner Vladislav Sportcentrum Jičín C 0002083384 Ano Ano Ano 600 Kč
JPV8237 Vlach Jan Oddíl OS SK Prostějov C 210440 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP7912 Mencl Pavel Oddíl OB Kotlářka C 515416 Ano Ano Ano 600 Kč
JEN9601 Kadečka Adam OB Jenišovice C 2085627 Ano Ano Ano 600 Kč
47S9304 Štubňa Philip (SVK) TJ Rapid Bratislava 10399407 Ano Ano Ano 600 Kč
47S9605 Bejdák Martin (SVK) TJ Rapid Bratislava 434830 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8202 Tuček Michal Oddíl OB Kotlářka C 2103753 Ano Ano Ano 600 Kč
22N9000 Yates Codey (NZL) Counties Manukau Orienteering Club Ano Ano Ano 600 Kč
VSP7421 Augusta Jiří USK Praha C 2021838 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 Ano Ano Ano 600 Kč
6SX8900 Emingr Jakub Orientační běh Louny zapůjčit Ano Ano Ano 750 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 Ano Ano Ano 600 Kč
24I8401 Goldner Yakir (ISR) Israel Orienteering 440257 Ano Ano Ano 600 Kč
3.56 km, 17 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 Ano Ano Ano 600 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 Ano Ano Ano 600 Kč
81C8000 Máca Petr Cirkus Čakovice 1416364 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 Ano Ano Ano 600 Kč
MFP7602 Kučera Petr Matfyz Praha C 515076 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C 682629 Ano Ano Ano 600 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 0000232633 Ano Ano Ano 600 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 7205029 Ano Ano Ano 600 Kč
43S7752 Brňáková Martina (SVK) Športový klub Sandberg 2049995 Ano Ano Ano 600 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 Ano Ano Ano 600 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 Ano Ano Ano 600 Kč
DKL7300 Vítek Jiří KOB Kladno C 2800324 Ano Ano Ano 600 Kč
43S7501 Vorlíček Peter (SVK) Športový klub Sandberg 2049993 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE7034 Šuráň René OOB TJ Slovan Luhačovice C 7206555 Ano Ano Ano 600 Kč
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 770327 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC7701 Koťátko Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0000500264 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín C 0007800087 Ano Ano Ano 600 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 Ano Ano Ano 600 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7903 Potůček Michal OK 99 Hradec Králové C 2027202 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 Ano Ano Ano 600 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 Ano Ano Ano 600 Kč
ROU7904 Šlapánek René SKOB Roudnice nad Labem C 51436 Ano Ano Ano 600 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 Ano Ano Ano 600 Kč
66P7900 Tkaczuk Tomasz (POL) UKS Azymut Pabianice 7900030 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 Ano Ano Ano 600 Kč
3.24 km, 18 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 331394 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 Ano Ano Ano 600 Kč
18D7500 Müller Marko (GER) Post SV Dresden 9819 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302798 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL7101 Fikar Aleš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002011832 Ano Ano Ano 600 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 Ano Ano Ano 600 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682112 Ano Ano Ano 600 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2059762 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 Ano Ano Ano 600 Kč
VAM7200 Adamovský Michal OB Vamberk C 9852 Ano Ano Ano 600 Kč
DKL7200 Kohout Zdeněk KOB Kladno C 2080902 Ano Ano Ano 600 Kč
43S7601 Brňák Štefan (SVK) Športový klub Sandberg 2049992 Ano Ano Ano 600 Kč
43S7401 Urban Marek (SVK) Športový klub Sandberg 2027943 Ano Ano Ano 600 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI7400 Harazin Martin Slavia Liberec orienteering C 899176 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 Ano Ano Ano 600 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027222 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC7502 Hain Jan Sportcentrum Jičín C 0000009975 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 Ano Ano Ano 600 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 Ano Ano Ano 600 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434595 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 Ano Ano Ano 600 Kč
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 Ano Ano Ano 600 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč 0002092381 Ano Ano Ano 600 Kč
71D7300 Löhning Michael (GER) USV TU Dresden 733003 Ano Ano Ano 600 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 Ano Ano Ano 600 Kč
RUM7601 Babický Jan ZOOB Rumburk zapůjčit Ano Ano Ano 750 Kč
71D7100 Kaufmann Torsten (GER) USV TU Dresden 941971 Ano Ano Ano 600 Kč
ZVS7401 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 53383 Ano Ano Ano 600 Kč
4PX7300 Skácel Dalibor HO Ještěd 2102587 Ano Ano Ano 600 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436433 Ano Ano Ano 600 Kč
KAD7101 Řehák Miroslav Originální Vivalín Team Kadaň C 7207367 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 Ano Ano Ano 600 Kč
6YC7103 Lisý Ondřej Neregistrovaní 52179 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 Ano Ano Ano 600 Kč
3.26 km, 18 kontrol
(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN7100 Pavel Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070804 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 Ano Ano Ano 600 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 591019 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7750 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 Ano Ano Ano 600 Kč
47D6900 Saß Jörn (GER) Team Saarland 7205439 Ano Ano Ano 600 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 Ano Ano Ano 600 Kč
47D7100 Imbsweiler Philippe (GER) Team Saarland 7020471 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000995887 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008977 Ano Ano Ano 600 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 Ano Ano Ano 600 Kč
21D6701 Schmiedeberg Nils (GER) SV IHW Alex 78 e. V. 501914 Ano Ano Ano 600 Kč
21D6700 Zschaeckel Raik (GER) SV IHW Alex 78 e. V. 886511 Ano Ano Ano 600 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C zapůjčit Ano Ano Ano 750 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 Ano Ano Ano 600 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 Ano Ano Ano 600 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 Ano Ano Ano 600 Kč
13D7000 Jobst Henry (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 8251070 Ano Ano Ano 600 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 Ano Ano Ano 600 Kč
XBM7008 Suchánek Ladislav PELLS ABND RACING TEAM C 232332 Ano Ano Ano 600 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 Ano Ano Ano 600 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 Ano Ano Ano 600 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 Ano Ano Ano 600 Kč
43S6900 Balogh Richard (SVK) Športový klub Sandberg 2027941 Ano Ano Ano 600 Kč
43S6912 Jonáš Radoslav (SVK) Športový klub Sandberg 406911 Ano Ano Ano 600 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 Ano Ano Ano 600 Kč
43S6400 Kniebügl Anton (SVK) Športový klub Sandberg 416747 Ano Ano Ano 600 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 Ano Ano Ano 600 Kč
19D6901 Scheuermann Jürgen (GER) SSV Planeta Radebeul 300657 Ano Ano Ano 600 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425579 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 Ano Ano Ano 600 Kč
47S6802 Schenk Róbert (SVK) TJ Rapid Bratislava 434820 Ano Ano Ano 600 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 Klaška Ano Ano Ano 600 Kč
KBP6900 Valter Dalibor KBP Praha C 53543 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7001 Cichý David OK 99 Hradec Králové C 2070824 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 Ano Ano Ano 600 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 Ano Ano Ano 600 Kč
LLI7000 Marek Martin LOK-o Liberec C 2049593 Ano Ano Ano 600 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 Ano Ano Ano 600 Kč
TUV6901 Veselý Pavel SOK TJ Turnov zapůjčit Ano Ano Ano 750 Kč
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka C 7205036 Ano Ano Ano 600 Kč
8KC6900 Kruliš Petr ZŠ a MŠ Chotyně 301186 Ano Ano Ano 600 Kč
ABM6946 Gross Michal KOB ALFA Brno C 52009 Ano Ano Ano 600 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 Ano Ano Ano 600 Kč
71D7000 Klose Sven (GER) USV TU Dresden 7000099 Ano Ano Ano 600 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 Ano Ano Ano 600 Kč
SCP6802 Apeltauer Milan OK Sparta Praha C 2102546 Ano Ano Ano 600 Kč
86S6800 Čierny Jozef (SVK) Slávia ZU Žilina 445618 Ano Ano Ano 600 Kč
STB6901 Pachnik Dariusz TJ Stadion Nový Bor C 504408 Ano Ano Ano 600 Kč
TUV7001 Tomášek Ondřej SOK TJ Turnov C Ano Ano Ano 600 Kč
TUV7000 Bukvic Martin SOK TJ Turnov Ano Ano Ano 600 Kč
1SC7100 Gemperle František Wall Street Systems 2061812 Ano Ano Ano 600 Kč
3.01 km, 16 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 2035204 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 Ano Ano Ano 600 Kč
47D6400 Garbas Gerhard (GER) Team Saarland 7196425 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009005 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL6401 Havel Leoš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008964 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 Ano Ano Ano 600 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 Ano Ano Ano 600 Kč
MFP6600 Valtr Pavel Matfyz Praha 218786 Ano Ano Ano 600 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 Ano Ano Ano 600 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 Ano Ano Ano 600 Kč
43S6601 Kukurugya Emil (SVK) Športový klub Sandberg 2049986 Ano Ano Ano 600 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 Ano Ano Ano 600 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 Ano Ano Ano 600 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 Ano Ano Ano 600 Kč
17S6400 Ščehovič Roman (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 305982 Ano Ano Ano 600 Kč
RIC6300 Hlubuček Petr OB Říčany C 232418 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 Ano Ano Ano 600 Kč
71D6301 Hellmann René (GER) USV TU Dresden 2000173 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 Ano Ano Ano 600 Kč
71D6500 Gossel Heiko (GER) USV TU Dresden 990002 Ano Ano Ano 600 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 Ano Ano Ano 600 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052235 Ano Ano Ano 600 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 Ano Ano Ano 600 Kč
71D6600 Wendisch Mayk (GER) USV TU Dresden 01506 Ano Ano Ano 600 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 Ano Ano Ano 600 Kč
HAV6302 Krhut Libor OB Havířov C 303932 Ano Ano Ano 600 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 Ano Ano Ano 600 Kč
84S6001 Novota Mikuláš (SVK) Klub OB ATU Košice 2025332 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 Ano Ano Ano 600 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 682072 Ano Ano Ano 600 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 Ano Ano Ano 600 Kč
2.81 km, 16 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8011 Ano Ano Ano 600 Kč
75S5900 Palicka Miroslav (SVK) KOB Čingov Spišská Nová Ves 416561 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 Ano Ano Ano 600 Kč
18D5800 Kraemer Werner (GER) Post SV Dresden 8629988 Ano Ano Ano 600 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 Ano Ano Ano 600 Kč
47D5900 Döllgast Ralf (GER) Team Saarland 2048138 Ano Ano Ano 600 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 Ano Ano Ano 600 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 Ano Ano Ano 600 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 Ano Ano Ano 600 Kč
17S1401 Nemec Juraj (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 406942 Ano Ano Ano 600 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 Ano Ano Ano 600 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52927 Ano Ano Ano 600 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 Ano Ano Ano 600 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA5900 Čechlovský Josef OK Chrastava C 8172 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 Ano Ano Ano 600 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 Ano Ano Ano 600 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 Ano Ano Ano 600 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 52337 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 Ano Ano Ano 600 Kč
47S5802 Formanko Dušan (SVK) TJ Rapid Bratislava 51335 Ano Ano Ano 600 Kč
47S5801 Štubňa Ján (SVK) TJ Rapid Bratislava 442874 Ano Ano Ano 600 Kč
47S5800 Mazúr Ján (SVK) TJ Rapid Bratislava 1399956 Ano Ano Ano 600 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 Ano Ano Ano 600 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 Ano Ano Ano 600 Kč
23P5900 Drągowski Robert (POL) OK!Sport Warszawa 887222 Ano Ano Ano 600 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 Ano Ano Ano 600 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 Ano Ano Ano 600 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336792 Ano Ano Ano 600 Kč
23P5800 Wróblewski Tadeusz (POL) OK!Sport Warszawa 412316 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 Ano Ano Ano 600 Kč
2.42 km, 16 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 Ano