Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
25.03.2017
Místo konání:
Veská
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
1.90 km, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 60 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 09665 60 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 60 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 60 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 60 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 60 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9523 60 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 0002102076 60 Kč
SJC0851 Šnokhousová Johanka Sportcentrum Jičín C 0000004288 60 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 0002114998 60 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2070847 60 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 60 Kč
LPU0958 Horklová Amálie OK Lokomotiva Pardubice C 2108902 60 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2035743 60 Kč
LPU0753 Nožičková Lea OK Lokomotiva Pardubice C 9314 60 Kč
LPU0855 Trlidová Anika OK Lokomotiva Pardubice C 2049560 60 Kč
LPU0856 Trlidová Adriana OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 9211 60 Kč
LPU0852 Valentová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 51107 60 Kč
2.20 km, 10 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 60 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 60 Kč
ZAM0751 Chlupáčová Anežka OB TJ Sokol Žamberk C 52799 0 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 9099 60 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín C 0002102075 60 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 60 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec C 9043 60 Kč
LTU0850 Pešanová Emma OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 60 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 60 Kč
LPU0758 Růžková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2075646 60 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 60 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice C 2075616 60 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 60 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 60 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 60 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 60 Kč
3.10 km, 10 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027214 60 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 60 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9423 60 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425542 60 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 60 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2103273 60 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7207778 60 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2056296 60 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 60 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 60 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 0002102084 60 Kč
SJC0552 Kejvalová Radka Sportcentrum Jičín C 0002102078 60 Kč
SJC0651 Kovaříková Daniela Sportcentrum Jičín C 0002102085 60 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín C 0002114997 60 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec B 7204983 60 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 60 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové B 2102557 60 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 60 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk C 416281 0 Kč
LTU0650 Pešanová Valerie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 60 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 60 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 60 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070812 60 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 60 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 60 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 60 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice B 7200908 60 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 2102545 60 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 60 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2096149 60 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 60 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 60 Kč
2.60 km, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice C 425535 60 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 60 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 60 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OB Vamberk C 51468 60 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OB Vamberk C 09586 60 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2109768 60 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 60 Kč
ZAM0553 Hylmarová Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 416295 0 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 2049561 60 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 60 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 60 Kč
LPU0561 Lacinová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU0565 Losmanová Natálie OK Lokomotiva Pardubice C 2096132 60 Kč
3.80 km, 13 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 60 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 60 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 60 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 60 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7207062 60 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 2078470 60 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 60 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 60 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 60 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 60 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 60 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín B 0002115012 60 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0002102073 60 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 60 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 60 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 60 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 60 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 60 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 60 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078488 60 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice B 2108890 60 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 219207 60 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 60 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 436939 60 Kč
LPU0361 Pinke Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2085649 60 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 7208094 60 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 60 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 60 Kč
SHK0453 Kociánová Hana OK Slavia Hradec Králové C 9837 60 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové B 2025341 60 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 60 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 7206547 60 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 60 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 2096143 60 Kč
3.00 km, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 60 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 51176 60 Kč
STH0355 Bergerová Veronika SK Studenec C 2008991 60 Kč
ZAM0451 Suchomelová Josefína OB TJ Sokol Žamberk C 2053564 0 Kč
JIL0356 Houdová Adéla OK Jilemnice C 426349 60 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové C 2102586 60 Kč
CHC0455 Víchová Sára K.O.B. Choceň C 232910 60 Kč
LPU0355 Cibulková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2032160 60 Kč
LPU0453 Zajícová Radomíra OK Lokomotiva Pardubice C 2085592 60 Kč
23X0451 Šodorová Katarína XX 60 Kč
4.40 km, 16 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové B 331120 90 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 90 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 90 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové B 2070820 90 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 90 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 2011852 90 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín B 0002082909 90 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 90 Kč
BRU0251 Meierová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032385 90 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 2075653 90 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec B 51108 90 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 90 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 90 Kč
ZAM0252 Bílková Pavlína OB TJ Sokol Žamberk C 1398978 0 Kč
ZAM0251 Mikysková Doubravka OB TJ Sokol Žamberk C 9285 0 Kč
CHC0153 Víchová Magdalena K.O.B. Choceň C 232909 90 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 90 Kč
LPU0159 Brancuská Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049518 90 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 7200905 90 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 90 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 90 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 90 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 90 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 90 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 90 Kč
4.50 km, 18 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 90 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 90 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 90 Kč
ZAM9953 Knápková Adéla OB TJ Sokol Žamberk C 436955 0 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk C 2058527 0 Kč
CHC0054 Šimková Klára K.O.B. Choceň C 232905 90 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 90 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 90 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec A 7201754 90 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 90 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 90 Kč
5.10 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 90 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 90 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9591 90 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 90 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 90 Kč
SOB8851 Randíková Magdaléna SOBSA C 2067886 90 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 90 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 90 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9536 90 Kč
PHK8852 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 90 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 90 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 9088 90 Kč
PHK8951 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové E 1700076 90 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 90 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 90 Kč
DKP9157 Klusáková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 899157 90 Kč
BSO9150 Procházková Monika KOB Baník Sokolov C 7260017 90 Kč
STH9356 Ducháčková Kateřina SK Studenec C 416278 90 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 90 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 90 Kč
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška C 682690 90 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 90 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 1400431 0 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 90 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 90 Kč
LPU9456 Lehárová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045225 90 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 90 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 90 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 7204993 90 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 0 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 90 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 90 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 90 Kč
SHK9050 Smoradová Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2053561 90 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 90 Kč
NPA9151 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka R 515421 90 Kč
VAM8850 Klapalová Hana OB Vamberk C 52074 90 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 90 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 416316 90 Kč
4.60 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 90 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB TJ Sokol Žamberk C 2053562 0 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 90 Kč
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 90 Kč
SRK8751 Rochlová Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682628 90 Kč
ALB8950 Sojková Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7215 90 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 90 Kč
XPU8954 Kiacová Zuzana PARDUBICE BIKERS 9345 90 Kč
JIL9752 Davidová Anežka OK Jilemnice C 2078452 90 Kč
ZAM8452 Šiffelová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2103234 0 Kč
LTU8951 Škodová Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 410788 90 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 90 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OB Vamberk C 9677 90 Kč
LPU8551 Juračková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9218 90 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 0 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 90 Kč
TYN8651 Nymsová Marie OOB SK Týniště nad Orlicí C 9746 90 Kč
4.70 km, 18 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 90 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 90 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 90 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 90 Kč
VAM8150 Sršňová Kateřina OB Vamberk C 9600 90 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 90 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 90 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vladimíra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 90 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 90 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 90 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 90 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 90 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 90 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 90 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 90 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 90 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 90 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 0000009977 90 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín C 0000009940 90 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 90 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 90 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 90 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 90 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 90 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 90 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 2025366 90 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 331619 90 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 2102707 90 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 90 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 90 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 90 Kč
74C7451 Janelová Lenka NER 90 Kč
4.00 km, 18 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 90 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 90 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 90 Kč
PHK8052 Říhová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 428295 90 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 90 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 90 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 90 Kč
SNA7850 Ježková Dana TJ START Náchod C 1401856 90 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 90 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 90 Kč
JIL7555 Šaldová Jana OK Jilemnice C 2096124 90 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 90 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 90 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OB Vamberk C 51469 90 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OB Vamberk C 2109696 90 Kč
PHK7752 Rychterová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9409 90 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 90 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 90 Kč
STH7752 Štefanová Klára SK Studenec C 2303942 90 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 90 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 90 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 90 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 90 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 90 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112729 90 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 90 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 90 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 90 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 90 Kč
LPU7559 Dvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 90 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 90 Kč
LPU7853 Valentová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2025339 90 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 90 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 90 Kč
23X7351 Šodorová Magda XX 682660 90 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 90 Kč
4.10 km, 17 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 90 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 90 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 90 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 90 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 90 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 981805 90 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 90 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 90 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 90 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 90 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 90 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 90 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 90 Kč
LPU6555 Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 90 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 90 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 90 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 90 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 90 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 90 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 90 Kč
3.60 km, 16 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 90 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 90 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 4183 90 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 90 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 90 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 90 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 90 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 90 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 90 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 90 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 90 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 90 Kč
SNA7053 Krunková Bohuslava TJ START Náchod C 416262 90 Kč
SRK7151 Prázová Kamila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425566 90 Kč
SNA5952 Zvěřinová Darina TJ START Náchod C 51443 90 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 53569 0 Kč
LPU6755 Bürgerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2053558 90 Kč
LPU7153 Kosová Leona OK Lokomotiva Pardubice C 416272 90 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 90 Kč
LPU6651 Hovorková Lenka OK Lokomotiva Pardubice 981816 90 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 90 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 90 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 90 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 90 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 90 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 90 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 416345 90 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 90 Kč
3.60 km, 15 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 90 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 90 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 90 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 90 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 90 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 90 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 90 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 90 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 90 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 90 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 90 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 90 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 90 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 90 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 90 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 90 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 90 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 90 Kč
3.30 km, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 90 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 90 Kč
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 0 Kč
CJI5252 Podhorská Věra Fajn Club Jihlava C 232900 90 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 90 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 90 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 90 Kč
2.00 km, 8 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 60 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 60 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 60 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín C 0002115010 60 Kč
SJC1002 Pešek Matěj Sportcentrum Jičín C 002115002 60 Kč
SJC1004 Ticháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 0000009914 60 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 0002115011 60 Kč
KOR0803 Vanický Viktor OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112778 60 Kč
ZAM0801 Pachel Jiří OB TJ Sokol Žamberk C 9036 0 Kč
LTU0702 Vondra Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 60 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 60 Kč
SJC0902 Kejval Vojtěch Sportcentrum Jičín C 0002102077 60 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9324 60 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 60 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 60 Kč
LPU0705 Nekvapil Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 2112731 60 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 60 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 331276 60 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 331576 60 Kč
PHK0706 Zídek Filip OK 99 Hradec Králové C 2102704 60 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice C 425574 60 Kč
2.30 km, 10 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 60 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové C 9387 60 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 60 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 2096128 60 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 60 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 60 Kč
SJC0703 Haken Miroslav Sportcentrum Jičín C 0002115003 60 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 0002103299 60 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 0000008225 60 Kč
SJC0700 Švorc Petr Sportcentrum Jičín C 0002114991 60 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín C 0000009951 60 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416292 60 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 60 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 60 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 60 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2082904 60 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 60 Kč
NPA0803 Merhulík Aleš SK LOB Nová Paka C 9690 60 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 0 Kč
3.50 km, 12 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027238 60 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 60 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 60 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 60 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 232649 60 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové C 2080972 60 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2025360 60 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425588 60 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425589 60 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 60 Kč
PHK0505 Novotný Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2070824 60 Kč
KOR0601 Lounek Vít OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112771 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 60 Kč
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice C 2078458 60 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice C 53225 60 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice C 425563 60 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín C 0002102080 60 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 0002056294 60 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín C 0002114992 60 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 60 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095970 60 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 60 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 60 Kč
8RC0600 Jaromír Jelínek BZP 2081398 60 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 60 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice C 2085645 60 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2045219 60 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2091545 60 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové C 2082901 60 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 9702 60 Kč
NPA0503 Merhulík Mikuláš SK LOB Nová Paka C 9689 60 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 2060236 60 Kč
3.00 km, 10 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice C 2104603 60 Kč
BRU0501 Meier Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032388 60 Kč
STH0503 Jiřička Martin SK Studenec C 2008986 60 Kč
STH0600 Horáček Dominik SK Studenec C 330520 60 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 60 Kč
ZAM0501 Hiller Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 9029 0 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 60 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 60 Kč
LPU0511 Lacina Marek OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
SHK0601 Kočí Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 2088152 60 Kč
SHK0600 Balcar Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2080835 60 Kč
STH0601 Planík Martin SK Studenec C 303928 60 Kč
3.90 km, 15 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027201 60 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091541 60 Kč
PHK0403 Suchánek Adam OK 99 Hradec Králové B 2080985 60 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 434594 60 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2088183 60 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 60 Kč
SRK0301 Pokorný Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 405995 60 Kč
HOR0405 Holman Antonín TJ Jiskra Hořice C 2103297 60 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0002102081 60 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín B 0002102074 60 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín B 0002053544 60 Kč
SJC0407 Tměj Adam Sportcentrum Jičín C 0002114995 60 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 60 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095937 60 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 60 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 60 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 60 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2049536 60 Kč
HOR0404 Schneidewind Richard TJ Jiskra Hořice C 2102540 60 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 60 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 60 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 60 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 9201683 60 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 60 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 60 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 60 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 60 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 60 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 60 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 60 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 2088201 60 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 60 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 60 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 9688 60 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 9693 60 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 60 Kč
KUO0302 Ráček Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2085625 60 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 0 Kč
3.20 km, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0405 Tuček Jakub Sportcentrum Jičín C 0002088208 60 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2087702 60 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 60 Kč
KOR0301 Beneš Robin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067958 60 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083389 60 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 60 Kč
ZAM0301 Kaška Jan OB TJ Sokol Žamberk C 2096135 0 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 60 Kč
HOR0403 Tobolka Jiří TJ Jiskra Hořice C 60 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 60 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 60 Kč
LPU0311 Pinke Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2085651 60 Kč
STH0404 Vrbata Adam SK Studenec C 2009000 60 Kč
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 2085585 60 Kč
4.50 km, 18 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 90 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9496 90 Kč
VRL0202 Mejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7260006 90 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice B 2078455 90 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 90 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 90 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 90 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 90 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 90 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 90 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 2498 90 Kč
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice C 232622 90 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 90 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk C 8629818 0 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín C 0002056299 90 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 90 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec B 7204987 90 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 90 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 9284 0 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 90 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057586 90 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7206528 90 Kč
CHC0201 Jirout Matěj K.O.B. Choceň C 9569 90 Kč
LPU0211 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice C 0 90 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 90 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 90 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 90 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 90 Kč
NPA0201 Satranský Martin SK LOB Nová Paka C 9695 90 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 90 Kč
KUO0201 Kudrna Dalibor KOB Ústí nad Orlicí C 920694 90 Kč
KUO0202 Kroutil Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2102858 90 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 90 Kč
4.80 km, 18 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM9901 Friml Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 2058526 0 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 90 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice C 425529 90 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 90 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 90 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 1413977 90 Kč
VRL9904 Jiran Miloš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7209353 90 Kč
PHK0002 Nejman Marek OK 99 Hradec Králové C 331751 90 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín C 0002025365 90 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín C 0002059739 90 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín C 0002056271 90 Kč
ZAM9902 Sourada Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1400449 0 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 90 Kč
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 90 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové B 2075657 90 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 90 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 90 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec B 7207506 90 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 90 Kč
6.50 km, 26 kontrol
Rank. koef.: 1
(73)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 90 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 90 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 90 Kč
XCR7300 Karkoš Petr MTB Chrudim C zapůjčit 90 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 551995 90 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 90 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové R 515420 90 Kč
VAM8601 Andrš Jiří OB Vamberk C 7260010 90 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7206543 90 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 90 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 90 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 90 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 90 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice B 2035717 90 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 90 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 53643 90 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 90 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 90 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 90 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 90 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2017682 90 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9814 90 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 51568 90 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové B 9464 90 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 90 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 90 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7207342 90 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 90 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 90 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7208 90 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 90 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 90 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 90 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 90 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 90 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 0002053542 90 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 90 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 90 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 2085646 0 Kč
SPC9205 Hlaváč Jaroslav SPORTICUS team C 2067975 90 Kč
SPC9002 Paděra Martin SPORTICUS team C 2103739 90 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 90 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 90 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 436949 90 Kč
ZAM9802 Novotný Matěj OB TJ Sokol Žamberk C 2085612 0 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OB Vamberk C 9589 90 Kč
LTU7400 Pešan Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2102556 90 Kč
LTU8700 Škoda Jáchym OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405988 90 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 90 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 90 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 2025344 90 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 90 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 90 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 90 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515487 90 Kč
LPU9302 Kos Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 7207355 90 Kč
LPU9114 Lehár Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2088721 90 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 1602634 90 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 90 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 90 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 90 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 7777400 90 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 90 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 90 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 9698 90 Kč
VAM9701 Vyskočil Štěpán OB Vamberk C 438629 90 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 90 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 90 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 90 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 90 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 90 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí C 887162 90 Kč
VAM8301 Drhlík Petr OB Vamberk C 9518 90 Kč
5.30 km, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 90 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 90 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 90 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9614 90 Kč
SRK9101 Novotný Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8631584 90 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 90 Kč
JIL8802 Jiřišta Lubomír OK Jilemnice C 51117 90 Kč
KOR9000 Růžička Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095932 90 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 90 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 0 Kč
KUN8801 Moravec Filip TJ Sokol Kunvald C 2103274 90 Kč
KUN9301 Lux Martin TJ Sokol Kunvald C 9028 90 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 90 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 90 Kč
6.00 km, 22 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 90 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 90 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 90 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 90 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 90 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 90 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 90 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301106 90 Kč
PDY8200 Lounek Jakub Běhej Poděbrady C 2060237 90 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 90 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 90 Kč
VAM7601 Koblic Jan OB Vamberk C 2032163 90 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 90 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 90 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 90 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 90 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 90 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 90 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 90 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 90 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 90 Kč
5.00 km, 18 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 90 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 90 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 90 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 90 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 90 Kč
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 90 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 90 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 90 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 90 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 90 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 90 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 90 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 90 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 90 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 90 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 90 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095976 90 Kč
81C7700 Tejkl Jiří Cirkus Čakovice 7205567 90 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 90 Kč
CHC7604 Jirout Milan K.O.B. Choceň C 232912 90 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 90 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 253351 90 Kč
LPU7516 Trlida Vratislav OK Lokomotiva Pardubice C 2081390 90 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2800295 0 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 90 Kč
LPU7909 Hostinský Petr OK Lokomotiva Pardubice 90 Kč
5.30 km, 18 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 90 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 90 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 90 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 90 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 90 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 90 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 90 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 90 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 90 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53428 90 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 90 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 90 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 90 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 90 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416282 90 Kč
HOS6701 Hanuš Karel TJ Tatran Hostinné C 9754 90 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 9561 90 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 90 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 90 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 90 Kč
LPU6803 Brancuský Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 2075640 90 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 90 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 90 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 90 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 90 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 90 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 90 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 90 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9005 90 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 90 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 90 Kč
4.60 km, 16 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 90 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 90 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 90 Kč
SRK6702 Handl Jindřich SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9530 90 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 90 Kč
PHK6201 Ježek Jiří OK 99 Hradec Králové C 9839 90 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 90 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 90 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 90 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 90 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425579 90 Kč
XPU6305 Kiac Jiří PARDUBICE BIKERS 51127 90 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 90 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OB Vamberk C 09684 90 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 90 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 90 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 90 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 90 Kč
VAM6301 Novák Jiří OB Vamberk C 9790 90 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 90 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 90 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 90 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208234 90 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 90 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 90 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 90 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 90 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 90 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 90 Kč
5.00 km, 19 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 90 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 90 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 9581 90 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 90 Kč
JIL6101 Král Martin OK Jilemnice C 9071 90 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 90 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 90 Kč
VAM5401 Kotlář Vladimír OB Vamberk C 9667 90 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 90 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 0 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 90 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 90 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 90 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 90 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 232634 0 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 90 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 90 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 90 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 0 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 90 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 90 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 90 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 90 Kč
4.00 km, 18 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN5401 Doležal Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 995880 90 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 90 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 90 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 90 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 90 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 90 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 90 Kč
KOR6100 Pross Josef OB DDM Kostelec nad Orlicí 2109763 90 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 90 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 90 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 90 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 90 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 90 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 90 Kč
4.20 km, 17 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 90 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 90 Kč
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 90 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 90 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 90 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 90 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 0 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 90 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 0000009948 90 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 0 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 90 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 90 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 90 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 90 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 90 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 90 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 75102116 90 Kč
3.60 km, 16 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 90 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 90 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 90 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 90 Kč
PHK4601 Springer Michal OK 99 Hradec Králové C 9446 90 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 90 Kč
2.00 km, 8 kontrol
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU1249 Rychtecký Jakub OK Lokomotiva Pardubice 60 Kč
2UX1150 Horáková Eliška Horáková 2099496 60 Kč
TYN1300 Nymsa Matyáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 60 Kč
TYN1350 Nymsová Marie Ema OOB SK Týniště nad Orlicí C 60 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 60 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OB Vamberk C 9672 60 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 60 Kč
JIL0951 Suchardová Ella OK Jilemnice C 425538 60 Kč
TYN0750 Müllerová Kateřina OOB SK Týniště nad Orlicí C 2060239 60 Kč
CHC0951 Macháčková Kateřina K.O.B. Choceň C 9544 60 Kč
CHC1201 Macháček Vít K.O.B. Choceň C 9545 60 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 0002112770 60 Kč
SJC0852 Voborská Valerie Sportcentrum Jičín C 0000000000 60 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 60 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 60 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 60 Kč
SNA1002 Vencl Dorián TJ START Náchod C 9619 60 Kč
SNA1101 Šrámek Petr TJ START Náchod C 405984 60 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 9621 60 Kč
SNA1201 Jirout Jáchym TJ START Náchod C 9645 60 Kč
DOB0990 Stolinová Andrea KOB Dobruška C 60 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 60 Kč
BZP0701 Cipryán Tobiáš Báječné ženy v orientačním běhu C 7207851 60 Kč
KOR1350 Hladká Emma OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 60 Kč
BZP1350 Cipryánová Viktorie Báječné ženy v orientačním běhu C zapůjčit 60 Kč
81C0800 Tejkl Štěpán Cirkus Čakovice 2088207 60 Kč
PHK0952 Pozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 09351 60 Kč
LTUxxxx Vondrová Adélka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2103286 60 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 60 Kč
LPU0805 Cach Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2088214 60 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 60 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 60 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 60 Kč
LPU1352 Jirásková Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2080983 60 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 60 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU1254 Korecká Anna OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU2011 Korecký Tomáš OK Lokomotiva Pardubice 60 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 60 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2090838 60 Kč
LPU1159 Nekvapilová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 60 Kč
LPU0953 Nožičková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 9313 60 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 60 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 51128 60 Kč
LPU1152 Valentová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 426315 60 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 60 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 60 Kč
17X0651 Dítětová Nikola Aktivity v přirodě 301691 60 Kč
CHT2051 Sádecká Karolína OOB SK Chrast 53141 60 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk 9593 0 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 60 Kč
SHK0851 Čížková Alena OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0807 Bezvoda Jakub OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 60 Kč
LPU1388 Malinová Karolína OK Lokomotiva Pardubice 60 Kč
PHK1111 Liška Viktor OK 99 Hradec Králové C 9400 60 Kč
PHK1313 Liška Albert OK 99 Hradec Králové C 9401 60 Kč
3.40 km, 13 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 60 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 60 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 60 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 426380 60 Kč
TYN9502 Kašpar Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 49700 60 Kč
OSN6850 Kovačičová Ivona SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 60 Kč
XPU9953 Kiacová Veronika PARDUBICE BIKERS 301193 60 Kč
VRL7454 Hájková Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075629 60 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096244 60 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 60 Kč
SNA0002 Venclová Kateřina TJ START Náchod 0000007246 60 Kč
KOR7050 Hammová Dita OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087632 60 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 60 Kč
LTU6800 Vondra Václav OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057584 60 Kč
LTUyyyy Liška Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60 Kč
LTUzzzz Andělová Ivana OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60 Kč
SJC7450 Kejvalová Kamila Sportcentrum Jičín C 0002114994 60 Kč
LPU2051 Růžková Kamila OK Lokomotiva Pardubice 2108897 60 Kč
LPU2010 Horkel Jan OK Lokomotiva Pardubice 60 Kč
LPU2053 Ježková Lenka OK Lokomotiva Pardubice 60 Kč
LPU2052 Lehárová Iva OK Lokomotiva Pardubice 2109765 60 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 60 Kč
LPU7105 Lacina Martin OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU7154 Schvachová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice 51646 60 Kč
LPU6506 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice C 8990 60 Kč
17X0401 Dítě Dominik Aktivity v přirodě 49696 60 Kč
CHT2052 Kašparová Lucie OOB SK Chrast 416080 60 Kč
KUN9150 Luxová Petra TJ Sokol Kunvald C 9025 60 Kč
8FX6550 Málková Věra TJ Kobylisy zapůjčit 60 Kč
SHK7752 Čížková Dana OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 60 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 60 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 60 Kč
5.10 km, 22 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK6401 Pokorný Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 90 Kč
8RC9051 Pangrácová Marie BZP 2104589 90 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 90 Kč
SNA0001 Vencl Vojtěch TJ START Náchod 0000405983 90 Kč
3IX6150 Zelenková Lenka Zelenkovi 405951 90 Kč
3IX5900 Jireš František Zelenkovi 301639 90 Kč
66C1111 Novotný Petr Amatéři 2067992 90 Kč
SHK9000 Filip Filip OK Slavia Hradec Králové C 9192 90 Kč
4JC7301 Zídek Jan nereg 90 Kč
celkem přihlášených: 899, vklad: 67620 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.