Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
14.10.2017
Místo konání:
Týn nad Bečvou
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P    
1.80 km, 95 m, 5 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 50 Kč
TZL0751 Entová Kateřina SKOB Zlín C 8581 50 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 218973 50 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc C 2069082 0 Kč
STE0750 Fendrychová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2108892 50 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 50 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín C 331753 50 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52619 50 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 50 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 50 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 253362 50 Kč
1.80 km, 80 m, 6 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice B 2069072 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 0 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 0 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 0 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 0 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2108904 50 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk C 2108903 50 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 2108918 50 Kč
TZL0650 Rosíková Růžena Eliška SKOB Zlín C 2121120 50 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín B 7053853 50 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín B 7053354 50 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc C 2069085 0 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085598 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053569 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 50 Kč
ASU0698 Pazderníková Zdeňka Magnus Orienteering B 0 50 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 53811 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 0 Kč
3SX0650 Bartoňková Sára ZŠ Těšetice zapůjčit 60 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava B 2091591 50 Kč
LCE0555 Helštýnová Nikol OOB TJ Slovan Luhačovice C 52693 50 Kč
LCE0651 Jakůbková Jana OOB TJ Slovan Luhačovice C 416057 50 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049511 50 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 50 Kč
2.30 km, 85 m, 10 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0453 Březinová Zuzana SKOB Zlín B 7209276 50 Kč
VIC0458 Šolcová Veronika OB Vizovice C 425425 50 Kč
TZL0452 Kolaříková Eliška SKOB Zlín B 995797 50 Kč
UOL0453 Slehová Eliška SOB Olomouc C 2112727 0 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk C 2102549 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 2061817 50 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov C 2087689 50 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 0 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc A 2020729 0 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 50 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446428 50 Kč
OTK0350 Riesslerová Eliška OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331701 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering B 406938 50 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín A 2091565 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 0 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 50 Kč
2.60 km, 110 m, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín B 08924 80 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 2092434 0 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 0 Kč
STE0154 Letochová Karolína SK SKI-OB Šternberk C 2073425 80 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 80 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 80 Kč
TZL0151 Rosíková Alžběta Marie SKOB Zlín C 8610 80 Kč
VIC0164 Halová Romana OB Vizovice B 425438 80 Kč
TZL0152 Čeleďová Justýna SKOB Zlín B 436954 80 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering B 7203336 80 Kč
LCE0253 Dufková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 51298 80 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 7208226 80 Kč
3.00 km, 145 m, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0050 Matulíková Aneta SKOB Zlín B 331362 80 Kč
VIC0051 Malá Nela OB Vizovice C 426365 80 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice B 2073711 80 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 1421909 80 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 80 Kč
ZLH9950 Zatloukalová Romana OOB TJ Zlaté Hory A 2025342 80 Kč
3.60 km, 130 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE8550 Šebková Klára TJ Sokol Ptení C 2109698 80 Kč
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice B 2108866 80 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 80 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 2102713 80 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice C 2120659 80 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 0 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 2120658 80 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 80 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 7752223 80 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 2092433 0 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 80 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 80 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory A 331363 80 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 80 Kč
SVS8151 Bouzková Katka Orientklub Vsetín C 53385 80 Kč
TZL7979 Mašláňová Hana SKOB Zlín C 53313 80 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 80 Kč
SKM9651 Pěčková Veronika KOB Směr Kroměříž C 416078 80 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín R 7204981 80 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 80 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 2091544 80 Kč
AOP8850 Stoszková Jana Orientační Běh Opava C 52986 80 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 0 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 80 Kč
3.30 km, 130 m, 15 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 0 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 80 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 80 Kč
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 80 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 80 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 0 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 80 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 80 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 80 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 7209281 80 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 80 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 0 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 80 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 80 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 80 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 80 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 80 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 80 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 0 Kč
TZL8053 Kurfürstová Irena SKOB Zlín C 53129 80 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 80 Kč
44C Formánková Anna Neregistrovaní borci 2069061 80 Kč
3.20 km, 140 m, 17 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 0 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SK OB Horní Benešov C 301304 80 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 0 Kč
3SX6450 Roubalíková Iva ZŠ Těšetice 2102820 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 80 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 80 Kč
KSU7070 Rozsívalová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443067 80 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 80 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 80 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 80 Kč
LCE7053 Pišová Hana OOB TJ Slovan Luhačovice C 416058 80 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 80 Kč
2.60 km, 95 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 0 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 80 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 80 Kč
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 80 Kč
HSU5050 Čadilová Alena Horizont klub Šumperk C 52599 80 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 80 Kč
1.90 km, 95 m, 6 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0806 Hozík Štěpán SKOB Zlín C 8583 50 Kč
GIG0800 Linhart Jakub GIGANT Orienteering C 52688 50 Kč
GIG0801 Linhart Adam GIGANT Orienteering C 331259 50 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 7207055 50 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 0 Kč
SVS0701 Koňařík Vojtéch Orientklub Vsetín C 51518 50 Kč
TZL0705 Truneček Jakub SKOB Zlín C 53367 50 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín C 53360 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 50 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice C 2116470 50 Kč
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 0 Kč
TZL0807 Přibík Martin SKOB Zlín C 2121130 50 Kč
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53654 50 Kč
VIC0712 Veselý Štěpán OB Vizovice C 425427 50 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering C 7206535 50 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 307338 50 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín C 52212 50 Kč
TZL0702 Novotný Miloš SKOB Zlín C 8593 50 Kč
LCE0702 Hájek Radim OOB TJ Slovan Luhačovice C 253366 50 Kč
LCE0701 Skýba Jakub Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 2075691 50 Kč
2.00 km, 85 m, 5 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín B 7207028 50 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 7209291 50 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 50 Kč
TZL0507 Palas Jan SKOB Zlín C 49895 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 0 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín B 2070831 50 Kč
TZL0604 Huleja Martin SKOB Zlín C 2113096 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 50 Kč
KON0606 Křupka Tadeáš KOB Konice C 1417249 50 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056276 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073738 50 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073730 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 50 Kč
OTK0500 Riessler Štěpán OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426385 50 Kč
TZL0504 Martinek Matyáš SKOB Zlín B 2113058 50 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 2102553 50 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž C 51305 50 Kč
3SX0601 Navrátil Adam ZŠ Těšetice zapůjčit 60 Kč
LCE0501 Hrbáček Filip OOB TJ Slovan Luhačovice C 416072 50 Kč
LCE0602 Káňa Jindřich OOB TJ Slovan Luhačovice C 416054 50 Kč
LCE0503 Kovařík Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C 416067 50 Kč
LCE0504 Vebr David OOB TJ Slovan Luhačovice C 52700 50 Kč
2.40 km, 90 m, 10 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 50 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín B 7209282 50 Kč
TZL0402 Vaněk Ondřej SKOB Zlín B 889320 50 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 303923 50 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108865 0 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 2113074 0 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 50 Kč
JPV0304 Slezák Aleš Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 10 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín A 7209289 50 Kč
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín B 2091553 50 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 50 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 50 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 50 Kč
VIC0411 Veselý Jonáš OB Vizovice B 2073737 50 Kč
SKM0401 Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž C 53817 50 Kč
SKM0300 Frkal Jiří KOB Směr Kroměříž C 416079  50 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín B 2096138 50 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 50 Kč
LCE0306 Hájek Petr OOB TJ Slovan Luhačovice B 416071 50 Kč
LCE0402 Humeník David OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080833 50 Kč
LCE0307 Kovařík Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice B 51301 50 Kč
3.00 km, 120 m, 16 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 80 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 0 Kč
TZL0103 Janda Přemek SKOB Zlín B 53147 80 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 0 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 53384 80 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 0 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 80 Kč
STE0206 Doseděl Štěpán SK SKI-OB Šternberk C 2108907 80 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 80 Kč
OTK0100 Král Martin OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067303 80 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 80 Kč
37C0100 Chmelář Jan Bez registrace 80 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058486 80 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53649 80 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 80 Kč
VIC0100 Pšenčík Jan OB Vizovice C 2073744 80 Kč
VIC0209 Pšenčík David OB Vizovice C 2073722 80 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 80 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 80 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 80 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 80 Kč
ASU0101 Grebík Radim Magnus Orienteering A 920699 80 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 80 Kč
3.50 km, 150 m, 18 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 80 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B 1400425 0 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 80 Kč
VIC0005 Malý Vojtěch OB Vizovice B 9200992 80 Kč
5.20 km, 235 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 80 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 80 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 0 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava E 1625050 80 Kč
JPV8303 Hubáček Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 52843 0 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 1931332 80 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 7848411 80 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Žabovřesky Brno C 682621 80 Kč
4EZ9700 Spurný Radek Kolomazníci 52739 80 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 515174 80 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 80 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 80 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 80 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 80 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk A 2032142 80 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka R 1394693 80 Kč
37C8500 Zapletal Martin Bez registrace zapůjčit 90 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 80 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 80 Kč
VIC9601 Sadílek Jan OB Vizovice C 53126 80 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 80 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 80 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 80 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 7207495 80 Kč
SVS7901 Bouzek Petr Orientklub Vsetín C 53388 80 Kč
1VZ9200 Rýdel Jiří ranovačka 428234 80 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 80 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 681853 80 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 80 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 2090837 80 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 995871 80 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 80 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 80 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 80 Kč
3RX8301 Gregor František SKOB Zlín zapůjčit 90 Kč
4.30 km, 160 m, 18 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 0 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 7207038 80 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 80 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 0 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 2118494 0 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 2102537 80 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 2103241 80 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 0 Kč
KON7717 Křupka Tomáš KOB Konice C 2108896 80 Kč
TZL7802 Přibík Václav SKOB Zlín C 2121119 80 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 0 Kč
JPV8101 Jurenka Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 210 8915 0 Kč
PVP7700 Možný Stanislav VSK Přírodní vědy Praha C 2115730 80 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 80 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SK OB Horní Benešov C 7202579 80 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 0 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 0 Kč
TZL7801 Mašláň Jakub SKOB Zlín C 1400424 80 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 80 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 80 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 80 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 80 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 80 Kč
TZL7301 Novotný Marek SKOB Zlín C 1417261 80 Kč
LCE6721 Hubáček Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 53879 80 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 2083412 80 Kč
KON9411 Semerád Jan KOB Konice C 2083362 80 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 80 Kč
3.90 km, 140 m, 20 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 0 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 0 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 7209290 80 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 210 0 Kč
AOP6602 Cetl Vladimír Orientační Běh Opava C 410176 80 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 0 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 80 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice 2102813 80 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 0 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 80 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 80 Kč
STE7000 Zatloukal Radek SK SKI-OB Šternberk C 2080967 80 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 80 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 80 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 0 Kč
OTK6910 Kunz Petr OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052344 80 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 0 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 80 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 80 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 80 Kč
OTK6800 Riessler Otto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433092 80 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 80 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 80 Kč
ZLH6701 Zatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 420422 80 Kč
ZVS6901 Šamánek Petr TJ Zbrojovka Vsetín C 53890 80 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 52525 80 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 80 Kč
SKM6301 Kavan Luboš KOB Směr Kroměříž C 619094  80 Kč
SKM6200 Moser Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 1962624 80 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 80 Kč
3.60 km, 140 m, 19 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 80 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 0 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 80 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 80 Kč
OTK5300 Polínek Jaroslav OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067305 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 80 Kč
KVS5301 Hrbas Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 2021858 80 Kč
KVS5904 Kaloč Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 2021853 80 Kč
EZL6205 Otrusina Milan PEV Zlín C 52338 80 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 80 Kč
SVS5501 Maliňák Josef Orientklub Vsetín C 53389 80 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín 428296 80 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 80 Kč
JZL5201 Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 80 Kč
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53807 80 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 80 Kč
2.90 km, 120 m, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 80 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 0 Kč
STE4101 Čermák Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 52529 80 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 80 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 80 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 80 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 80 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 80 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 0 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 80 Kč
2.00 km, 85 m, 5 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE0700 Šnajdr Jakub TJ Sokol Ptení C 8835 50 Kč
UOL0901 Šaňák Hynek SOB Olomouc C 2069081 0 Kč
STE0701 Akrap Kryštof SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 50 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 50 Kč
JPV0900 Chmelář Filip Oddíl OS SK Prostějov C 0 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53668 50 Kč
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice C 425432 50 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 50 Kč
STE0853 Kučerová Klaudie SK SKI-OB Šternberk C 2122246 50 Kč
TZL0809 Lebánek Jan Maxmilián SKOB Zlín C 8582 50 Kč
LCE0853 Juríková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice C 253363 50 Kč
LCE1111 Michálek Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 50 Kč
2.10 km, 85 m, 6 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE1050 Šnajdrová Nikol TJ Sokol Ptení C 301571 50 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 0 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 53886 50 Kč
3RX0900 Růžičková Žofie SKOB Zlín zapůjčit 60 Kč
2AZ1100 Smola Jakub OB Štípa 428255 50 Kč
STE1050 Fendrychová Laura SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 50 Kč
6YC8550 Karásková Lucie Neregistrovaní 2120651 50 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 50 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice C 425423 50 Kč
TZL0952 Novosadová Klára SKOB Zlín C 2070833 50 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061810 50 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov 50 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 50 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 0 Kč
HOB1101 Kratochvíl David SK OB Horní Benešov C 53348 50 Kč
TZL1005 Mašláň Prokop SKOB Zlín C 52223 50 Kč
TZL0955 Mašláňová Ema SKOB Zlín C 08411 50 Kč
SKM1100 Pěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž C 416083 50 Kč
SKM1150 Rytířová Denisa KOB Směr Kroměříž C 436932 50 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 0 Kč
TZL0804 Kurfürst Matyáš SKOB Zlín C 53128 50 Kč
JZL1100 Navrátil Jáchym TJ Jižní svahy Zlín C 2070835 50 Kč
LCEXXXO Kúdelová Olivie OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
2.30 km, 95 m, 9 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 0 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 0 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108908 0 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 0 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 50 Kč
STE9751 Dosedělová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2060297 50 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 50 Kč
STE7551 Pospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 2102551 50 Kč
OTK7151 Králová Věra OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331069 50 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 0 Kč
UOL7201 Dráč Pavel SOB Olomouc C 2109764 0 Kč
UOL5900 Frydrychovský Josef SOB Olomouc C 2020735 0 Kč
37C0300 Chmelář Pavel Bez registrace 50 Kč
4EZ7450 Spurná Andrea Kolomazníci zapůjčit 60 Kč
4EZ9550 Spurná Martina Kolomazníci zapůjčit 60 Kč
VIC7207 Pšenčík Radomír OB Vizovice C 2103244 50 Kč
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 425439 50 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 50 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 50 Kč
LCEXXXX Hrbáček Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
LCEXXXY Skýbová Marcela OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
LCEXXXZ Dufková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
TZL0455 Klimešová Kateřina SKOB Zlín C 53354 50 Kč
SSU7450 Seidenglanzová Irena SK Severka Šumperk 6713 50 Kč
celkem přihlášených: 425, vklad: 24080 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.