Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
07.04.2019
Místo konání:
Stráž pod Ralskem, ZŠ ul. Pionýrů GPS 50.7009797N, 14.8026186E
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    
2.10 km, 7 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1053 Čečerle Beáta Slavia Liberec orienteering C 2126371 80 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 80 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 80 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 80 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 80 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2116464 80 Kč
0070001 Bradnová Magdalena 007 - Orientační klub Chrastava 2084445 120 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 80 Kč
BOR0956 Haasová Anežka OK Jiskra Nový Bor C 4399 80 Kč
BOR0957 Čupcová Viktorie OK Jiskra Nový Bor C 4420 80 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 80 Kč
BOR0958 Horáčková Natalie OK Jiskra Nový Bor C 4426 80 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 120 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 2134294 120 Kč
2.90 km, 6 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0950 Krejzová Jana OOB TJ Turnov C 4616804 80 Kč
CHA0952 Čulíková Kateřina OK Chrastava C 2084450 80 Kč
CHA1151 Prokopová Tereza OK Chrastava C 8169 80 Kč
CHA0951 Kubátová Karolína OK Chrastava C 2084449 80 Kč
CHA1051 Tomanicová Stela OK Chrastava C 2084432 80 Kč
TUV0955 Gibbons Emily SOK TJ Turnov C 411534 80 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 80 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 80 Kč
SPC1256 Ouhrabková Bára SPORTICUS team C 2031372 80 Kč
TJN1152 Kottíková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408032 80 Kč
BOR1152 Michálková Ela OK Jiskra Nový Bor C 4436 80 Kč
ROU1099 Hartmannová Ann SKOB Roudnice nad Labem 80 Kč
LTP1050 Jelínková Anna OOB TJ Lokomotiva Teplice C 886252 80 Kč
2.30 km, 9 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 2095926 80 Kč
TUR0854 Krejzová Markéta OOB TJ Turnov C 1403063 80 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering C 2144105 80 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 80 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 80 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 80 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov C 2120062 80 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 2088819 80 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 8062 80 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering C 2148111 80 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk C 2801013 80 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 80 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 2095948 80 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2095923 80 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 80 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov B 2106741 80 Kč
LLI0861 Špidlová Ester LOK-o Liberec C 80 Kč
TJN0750 Baloghová Milena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2073663 80 Kč
TJN0858 Honsová Andrea OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8268 80 Kč
TJN0859 Mastníková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662720 80 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 80 Kč
TJN0854 Pražáková Nella OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662699 80 Kč
TJN0754 Ryšavá Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662738 80 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 80 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 80 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 4421 80 Kč
BOR0857 Michálková Ema OK Jiskra Nový Bor C 4427 80 Kč
BOR0762 Horáčková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4651 80 Kč
BOR0766 Vlčková Emílie OK Jiskra Nový Bor C 4359 80 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor B 2115671 80 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 80 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 80 Kč
2.50 km, 11 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 80 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov A 2095942 80 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 2049590 80 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 2019212 80 Kč
TUR0556 Hájková Tereza OOB TJ Turnov B 9102562 80 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 80 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 80 Kč
CHA0552 Houdová Veronika OK Chrastava C 2070843 80 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2095957 80 Kč
TUR0559 Mellanová Judita OOB TJ Turnov B 8660382 80 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 1418757 80 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 80 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2102568 80 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8667977 80 Kč
TJN0657 Kottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662704 80 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2111795 80 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662689 80 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662736 80 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 80 Kč
BOR0657 Prošková Markéta OK Jiskra Nový Bor C 4430 80 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 2129217 80 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor B 2129240 80 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2088161 80 Kč
2.40 km, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín B 505131 110 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8660594 110 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 8666872 110 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 110 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 110 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec B 2060281 110 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 8667522 110 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 110 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 110 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 110 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662749 110 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering B 2113493 110 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8660556 110 Kč
2.40 km, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 110 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8656542 110 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava B 2070839 110 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy B 51496 110 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 110 Kč
TJN0157 Janečková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111794 110 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659384 110 Kč
2.50 km, 11 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB0050 Albrechtová Zuzana SKOB Mladá Boleslav B zapůjčit 150 Kč
2.50 km, 11 kontrol
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM8750 Kalinová Lucie ZOOB Rumburk 301543 165 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 8008017 110 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov C 231929 110 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 1425355 110 Kč
TUR8557 Zakouřilová Kamila OOB TJ Turnov C 1302868 110 Kč
TAP8650 Makovská Jarmila KOB Tretra Praha C 7778650 110 Kč
TAP9054 Káninská Markéta KOB Tretra Praha C 361934 110 Kč
TUR8651 Zatloukalová Jana OOB TJ Turnov C 7791 110 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 110 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team C 8629752 110 Kč
SPC8152 Ouhrabková Radka SPORTICUS team C 9200521 110 Kč
TJN9650 Pustaiová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 331527 110 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 110 Kč
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov C 2106732 165 Kč
ASU9199 Oľhavová Hana Magnus Orienteering C 416555 165 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 165 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 165 Kč
3.50 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 110 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 110 Kč
TUR9253 Myslivečková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 110 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 165 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 110 Kč
CHA9850 Knížková Šárka OK Chrastava C 8659402 110 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 110 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 110 Kč
TUR8551 Neradová Alena OOB TJ Turnov C 886283 110 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 110 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 8659420 110 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 8662713 110 Kč
TAP8971 Hošková Tereza KOB Tretra Praha C 8564 110 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 110 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy A 7205007 110 Kč
CHA9150 Gorčicová Eliška OK Chrastava C 8197 110 Kč
CHA8852 Hradcová Zuzana OK Chrastava C 4662 110 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 110 Kč
TUR9150 Vytinová Monika OOB TJ Turnov C 8670453 110 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 110 Kč
CHA9651 Valešová Martina OK Chrastava C 8194 110 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 8662717 110 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 110 Kč
SJC8658 Palasová Petra Sportcentrum Jičín C 500267 110 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 110 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 110 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 8282888 110 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 110 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 445644 165 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov C 1403414 110 Kč
DKP8660 Ryantová Jana Oddíl OB Kotlářka C 7260030 110 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 110 Kč
TJN9250 Podešvová Vlasta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 53767 110 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 110 Kč
LIT9051 Vojáčková Šárka KOB Litvínov C 8105 110 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 165 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 165 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 8667510 165 Kč
3.00 km, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 110 Kč
TAP8462 Hejtmánková Kateřina KOB Tretra Praha C 53640 110 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2085943 110 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 4212 110 Kč
LIT8352 Pavlíková Jitka KOB Litvínov C 8113 110 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 165 Kč
SCP8257 Tesařová Anna OK Sparta Praha C 51567 165 Kč
STB8099 Stanojkovičová Ljuba TJ Stadion Nový Bor C 49983 165 Kč
3.00 km, 13 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 110 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 110 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 8655448 110 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 110 Kč
VLI7553 Maškarincová Hana Slavia Liberec orienteering C 2088151 110 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 23770 110 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 110 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 110 Kč
CHA7552 Krupková Martina OK Chrastava C 2070841 110 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 110 Kč
VLI7757 Habánová Anna Slavia Liberec orienteering C 7207861 110 Kč
VLI7853 Feřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 110 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 110 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 110 Kč
71D6900 Eckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 690719 165 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 110 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 110 Kč
TJN7654 Kobrlová Gabriela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4124 110 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662696 110 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 110 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 110 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 110 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 110 Kč
DOK7650 Synková Šárka OK Doksy C 2053504 110 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 110 Kč
VLI7456 Burešová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7210304 110 Kč
2.60 km, 12 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 110 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 110 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 110 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 110 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 110 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 110 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 110 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 110 Kč
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 110 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 110 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 110 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 110 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 8680577 110 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 8092929 110 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 110 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 110 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 110 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 110 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 7207877 110 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 110 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 110 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 110 Kč
TJN6953 Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070806 110 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 110 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 110 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 110 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 110 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 110 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 110 Kč
TUV7250 Veselá Jitka SOK TJ Turnov C 2126363 110 Kč
STE7454 Urbanová Edita SK SKI-OB Šternberk C 52480 165 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 165 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 165 Kč
2.60 km, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 110 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 110 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 110 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 110 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 110 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 110 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 8213213 110 Kč
LDC6850 Patzeltová Beatrice KOB Děčín C 8345 110 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662700 110 Kč
TJN6851 Pustaiová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434578 110 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov C 7209436 110 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 110 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 110 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 165 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 682680 165 Kč
2.40 km, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 110 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 682110 110 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 2085634 110 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 110 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 165 Kč
2.40 km, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 110 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 110 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 110 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 110 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 110 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 110 Kč
2.10 km, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 80 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 2131185 80 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 80 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 80 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 80 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 80 Kč
JEN5251 Richtrová Jaroslava OB Jenišovice C 7776 80 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 80 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 80 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 80 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 120 Kč
2.10 km, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 80 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 80 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 80 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 80 Kč
1.80 km, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 80 Kč
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 80 Kč
2.10 km, 7 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov C 2119202 80 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2134351 80 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 7205031 80 Kč
DOK1000 Kmínek Ondřej OK Doksy C 2115682 80 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 80 Kč
JEN0902 Kutek Matěj OB Jenišovice C 2113046 80 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov C 1403060 80 Kč
SPC0908 Dadák Metoděj SPORTICUS team C bude doplněno 80 Kč
SPC0921 Dadák Matouš SPORTICUS team C bude doplněno 80 Kč
TAP1002 Ouhrabka Vít KOB Tretra Praha C 2035145 80 Kč
0070002 Bradna Vítek 007 - Orientační klub Chrastava 4215 120 Kč
BOR0903 Vaňourek Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 4428 80 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 7111317 80 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 8304112 80 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 80 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 2126375 120 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 8667965 120 Kč
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 4100 120 Kč
2.90 km, 6 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1003 Kruliš Janek Slavia Liberec orienteering C 2092397 80 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 80 Kč
VLI1004 Hrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 4402233 80 Kč
TUR1011 Bégoc Dany OOB TJ Turnov C 4616807 80 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 1417127 80 Kč
DOK1100 Kmínek Jan OK Doksy C 2115683 80 Kč
CHA0900 Kopřiva Jan Kryšpín OK Chrastava C 2084447 80 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 553441 80 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 80 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 80 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 80 Kč
BOR0908 Vakula Vít OK Jiskra Nový Bor C 4360 80 Kč
BOR1008 Vlček Eduard OK Jiskra Nový Bor C 4362 80 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 2127892 80 Kč
VLI1202 Bureš Kryštof Slavia Liberec orienteering C 2113385 80 Kč
2.60 km, 10 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 80 Kč
VLI0807 Čečerle Matouš Slavia Liberec orienteering C 2126361 80 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 2124795 80 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 2078463 80 Kč
VLI0802 Vraný Filip Slavia Liberec orienteering C 232249 80 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering B 2113075 80 Kč
TUR0703 Zajger David OOB TJ Turnov C 1429012 80 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4214 80 Kč
JEN0804 Horáček Dominik OB Jenišovice C 2103239 80 Kč
JEN0800 Horáček Jakub OB Jenišovice C 2060293 80 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov B 2120075 80 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 8667957 80 Kč
CHA0800 Houda Lukáš OK Chrastava C 2049586 80 Kč
CHA0703 Krupka Daniel OK Chrastava C 5179 80 Kč
CHA0804 Tůma Vojtěch OK Chrastava C 2084446 80 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 8655483 80 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7210126 80 Kč
VLI0706 Putík Martin Slavia Liberec orienteering C 4411247 80 Kč
TUR0707 Mizera Jan OOB TJ Turnov C 2144117 80 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 80 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096129 80 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088176 80 Kč
TJN0814 Oravec Viktor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111800 80 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053559 80 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662690 80 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering B 2126343 80 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 8237 80 Kč
BOR0700 Vávra Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 2129243 80 Kč
BOR0708 Vacek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4378 80 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 7531975 80 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 8667981 80 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 80 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 8304111 80 Kč
LTP0706 Jelínek Václav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208229 120 Kč
VLI0810 Guida Francesco Slavia Liberec orienteering C 4402223 120 Kč
2.80 km, 10 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680578 80 Kč
KUL0501 Mužíček Martin KOB Ústí nad Labem C 2107022 80 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 7205025 80 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy B 438039 80 Kč
DOK0500 Jakša David OK Doksy C 2053511 80 Kč
VLI0501 Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering C 2088216 80 Kč
TUR0505 Hoetzel Hugo OOB TJ Turnov B 2060291 80 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8680599 80 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 80 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava C 2059763 80 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering B 8655464 80 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 2106748 80 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice B 420454 80 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662716 80 Kč
TJN0507 Mastník Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662692 80 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662743 80 Kč
BOR0510 Jelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor C 4438 80 Kč
TUV0601 Veselý Václav SOK TJ Turnov C 2126367 80 Kč
LLI0602 Hejna Štěpán LOK-o Liberec C 7210309 120 Kč
CHA0604 Sychra Marek OK Chrastava C 2084444 120 Kč
KAS0502 Karvánek Matěj KOB Kamenický Šenov C 1420740 120 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 120 Kč
3.00 km, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 110 Kč
LTP0303 Kraus Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232918 110 Kč
VLI0304 Maškarinec Štěpán Slavia Liberec orienteering C 2088197 110 Kč
RUM0301 Novák Daniel ZOOB Rumburk C 2801020 110 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 110 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 110 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659419 110 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 110 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662740 110 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 110 Kč
LTP0403 Haslinger Leopold OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420453 110 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 7130603 165 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 165 Kč
3.00 km, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov B 2060290 110 Kč
TUR0201 Mencl Jan OOB TJ Turnov B 2108873 110 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava B 2049595 110 Kč
CHA0201 Krupka Štěpán OK Chrastava C 8164 110 Kč
TJN0205 Romaniuk Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070855 110 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 165 Kč
3.70 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 110 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208219 110 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 8659397 110 Kč
JEN9601 Kadečka Adam OB Jenišovice C 2085627 110 Kč
TUR8703 Zatloukal Václav OOB TJ Turnov C 2049587 110 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 110 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 110 Kč
TJN9902 Šklíba David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 110 Kč
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 110 Kč
SCP8501 Tesař Jan OK Sparta Praha C 1400437 165 Kč
5.10 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 110 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662323 110 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 8008018 110 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 110 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 110 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 8893 110 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 110 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 110 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2045221 110 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 110 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 110 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 110 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 110 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 110 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 110 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 110 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 110 Kč
TAP8737 Hošek Radim KOB Tretra Praha C 9998737 110 Kč
TUR7500 Zakouřil Tomáš OOB TJ Turnov C 51726 110 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 110 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov R 995821 110 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 110 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 110 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 8660452 110 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 110 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering R 8660474 110 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 110 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov R 7201809 110 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 110 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 110 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 110 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice C 995852 110 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 110 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 8397397 110 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 8657097 110 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 110 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 110 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027208 110 Kč
TJN9104 Kazda Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660406 110 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655371 110 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656507 110 Kč
TJN8200 Petr Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8282288 110 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 8656536 110 Kč
DOK0103 Kubec Michal OK Doksy B 7207878 110 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 110 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9920924 110 Kč
0090001 David Tomáš 009 - ROB Liberec 2118932 165 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 7703600 110 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 110 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 8662366 110 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 110 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 165 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 165 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 2070852 165 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 00007677777 165 Kč
3.70 km, 16 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 1420800 110 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 110 Kč
CHA8201 Veselý Marek OK Chrastava C 8066 110 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 110 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 110 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 110 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 110 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 110 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 110 Kč
TJN8201 Kunc Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102558 110 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 110 Kč
0050001 Kasse Jakub 005 - HO Jurije Gagarina 8554 165 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 110 Kč
6KC7800 Albrecht David Neregistrovaní zapůjčit 205 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 165 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 165 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 165 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 2124802 110 Kč
3.60 km, 15 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 110 Kč
VLI7100 Lisý Ondřej Slavia Liberec orienteering C 52179 110 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 110 Kč
VLI7504 Vraný Jiří Slavia Liberec orienteering C 8627112 110 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 110 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 110 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 110 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 110 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 110 Kč
CHA7606 Štěrba Jan OK Chrastava C 2084448 110 Kč
VLI7704 Feřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 110 Kč
VLI7505 Putík Jiří Slavia Liberec orienteering C 682119 110 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 110 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 110 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 110 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 7210130 110 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 110 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 110 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 2113362 110 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 110 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2085623 165 Kč
ROU7601 Hančl Martin SKOB Roudnice nad Labem C 8662370 165 Kč
TJN7504 Skal Jaroslav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069076 165 Kč
3.40 km, 15 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 110 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 110 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 110 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 110 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 262914 110 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 110 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 110 Kč
TUR7405 Novotný Tomáš OOB TJ Turnov C 416120 110 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 110 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 110 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 2124770 110 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 110 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 8680595 110 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 110 Kč
JEN7301 Mencl Martin OB Jenišovice C 411613 110 Kč
VLI7303 Maškarinec Petr Slavia Liberec orienteering C 2088185 110 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 110 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 110 Kč
CHA7300 Houda Vítězslav OK Chrastava C 2049594 110 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 110 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2059762 110 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 1418754 110 Kč
TUR6912 Houžvička Jindřich OOB TJ Turnov C 51225 110 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207880 110 Kč
TUR7203 Lamač Jaroslav OOB TJ Turnov C 8068 110 Kč
71D6500 Gossel Heiko (GER) USV TU Dresden 990002 165 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 110 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208220 110 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670752 110 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 110 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 110 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 110 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 110 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 110 Kč
0080001 Müller Kai 008 - (GER) SBB 8300672 165 Kč
ROU71xx Hnát Miroslav SKOB Roudnice nad Labem 165 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8662745 165 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 165 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 7300172 165 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 165 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 165 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 165 Kč
3.20 km, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 110 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 110 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 110 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 110 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 110 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 110 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 110 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 165 Kč
TJN6700 Míka Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411582 110 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 110 Kč
TUV6901 Veselý Pavel SOK TJ Turnov C 2126369 110 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 165 Kč
3.20 km, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 110 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 110 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 110 Kč
JEN6101 Mareš Hynek OB Jenišovice C 2067342 110 Kč
CHA6300 Kavalek Miroslav OK Chrastava C 8176 110 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 110 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 110 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 682108 110 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 110 Kč
TJN6300 Pustai Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232643 110 Kč
SMB6301 Šubrt Pavel SKOB Mladá Boleslav C 7703 110 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 110 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 2092413 165 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 165 Kč
2.60 km, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 110 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 206496 110 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 110 Kč
LTP5913 Swoboda Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232499 110 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel LOK-o Liberec C 51209 110 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 110 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 110 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 110 Kč
0020001 Hnídek Stanislav 002 - OB Tanvald 2073662 165 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 110 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 110 Kč
TJN5601 Vokuš Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2121004 110 Kč
SMB5901 Albrecht Miloslav SKOB Mladá Boleslav C 7717 110 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 897344 165 Kč
2.60 km, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 80 Kč
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 80 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 80 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 80 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 80 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 80 Kč
JEN5002 Kadečka Jiří OB Jenišovice C 411580 80 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 80 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 80 Kč
CHA5001 Vokál Jiří OK Chrastava C 8159 80 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 80 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 120 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 120 Kč
2.20 km, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 80 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8644556 80 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 80 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 80 Kč
JEN4801 Grosman Pavel OB Jenišovice C 7787 80 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 80 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 80 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 120 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 120 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 120 Kč
STB4900 Beránek Petr TJ Stadion Nový Bor C 2084968 80 Kč
2.20 km, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 682601 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 80 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 80 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 80 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 80 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 80 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 80 Kč
1.80 km, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 80 Kč
2.90 km, 6 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP1450 Vrabcová Olívie OK Sparta Praha C 51558 80 Kč
SCP1500 Vrabec Adrian OK Sparta Praha C 51571 80 Kč
TUR1204 Zakouřil František OOB TJ Turnov C 51238 80 Kč
TAP1300 Holata Vojtěch KOB Tretra Praha C 2115740 80 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403059 80 Kč
VLI1057 Kunášková Markéta Slavia Liberec orienteering C 4411231 80 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 80 Kč
STB1352 Průšková Veronika TJ Stadion Nový Bor C 682367 80 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 7927 80 Kč
TUR1006 Drahoňovský Jakub OOB TJ Turnov C 1403064 80 Kč
TUV1250 Procházková Sára SOK TJ Turnov C doplnime 80 Kč
0030002 Votava Jan 003 - DSVJ zapůjčit 120 Kč
VLI1451 Feřtová Alžběta Slavia Liberec orienteering C 2144040 80 Kč
LLI1206 Špidla Josef LOK-o Liberec C 80 Kč
TJN1250 Dušková Denisa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408031 80 Kč
TJN1150 Honsová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8269 80 Kč
TJN1056 Kutáková Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408033 80 Kč
TJN1006 Moučka Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408034 80 Kč
TJNxx50 Oravcová Amálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408038 80 Kč
TJN1054 Ryšavá Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408036 80 Kč
0050002 Kasse Matej 005 - HO Jurije Gagarina zapůjčit 120 Kč
0050003 Kasse Jakub 005 - HO Jurije Gagarina zapůjčit 120 Kč
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8109 80 Kč
LLI1203 Kunc Jakub LOK-o Liberec C 7210927 80 Kč
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín C 52330 80 Kč
LME1400 Šimek Přemysl SK Los Mělník C 2118504 80 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 80 Kč
SCP1351 Tesařová Frida OK Sparta Praha C 80 Kč
SCP1550 Tesařová Karin OK Sparta Praha C 80 Kč
LLI1052 Kubíková Markéta LOK-o Liberec C 80 Kč
LLI1208 Kubík Tomáš LOK-o Liberec C zapůjčit 120 Kč
0130002 Vozková Veronika 013 - NEREGISTR. LIBEREC 2019214 80 Kč
2.20 km, 10 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP8250 Vrabcová Romana OK Sparta Praha C 2080934 80 Kč
JEN7700 Horáček Tomáš OB Jenišovice C 411599 80 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 80 Kč
JEN7556 Menclová Jana OB Jenišovice C 7789 80 Kč
0010001 Linhartová Martina 001 - Vlaštovka 2120655 80 Kč
TAP8100 Holata Radek KOB Tretra Praha C 2067966 80 Kč
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 2134359 80 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 80 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 80 Kč
CHA6601 Cihlář Robert OK Chrastava 2049591 80 Kč
TUR7455 Drahoňovská Petra OOB TJ Turnov C 888638 80 Kč
TUR0851 Blažková Karolína OOB TJ Turnov C 53769 80 Kč
TUR0650 Blažková Petra OOB TJ Turnov C 1403055 80 Kč
LTP7552 Šašková Hana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 80 Kč
TUR0451 Lamačová Pavlína OOB TJ Turnov C 2109762 80 Kč
TJN7751 Kottíková Pavlína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103701 80 Kč
TJN0454 Vokušová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102560 80 Kč
LTP0551 Kruschinová Jana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 80 Kč
LTP0552 Chmelová Veronika OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 80 Kč
LTP7551 Jelínková Jiřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52924 80 Kč
LTP6808 Jelínek Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 80 Kč
LLI8050 Kubíková Lenka LOK-o Liberec C zapůjčit 120 Kč
0110001 Tomek Martin 011 - Ner zapůjčit 120 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 80 Kč
0130001 Matoušková Petra 013 - NEREGISTR. LIBEREC 2134280 80 Kč
2.90 km, 11 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 110 Kč
VLI8002 Ježowicz Roman Slavia Liberec orienteering C 2113390 110 Kč
VLI7851 Šebelková Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 2127581 110 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 110 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 110 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 110 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 110 Kč
DLT6651 Živcová Pavlína KrOB Rozmarýn Litoměřice C 1418758 110 Kč
SMR7750 Honsová Lenka SNS Smržovka 7203329 165 Kč
LME6852 Dittrtová Lucia SK Los Mělník C 2102533 110 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2800162 110 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 110 Kč
TUV7252 Gibbonsová Jitka SOK TJ Turnov C 2126365 110 Kč
0030001 Votava David 003 - DSVJ 2106735 165 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 110 Kč
0040001 Karafiátová Lucie 004 - Karafiáti 2134251 165 Kč
TJN7200 Mairich Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059726 110 Kč
LLI7800 Kunc Tomáš LOK-o Liberec C 7000721 110 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 165 Kč
SJC8402 Havelka Josef Sportcentrum Jičín C 165 Kč
0148701 Pavelková Zuzana 014 - LIBEREC Gagarinova 2134330 165 Kč
0148802 Jukláček Jakub 014 - LIBEREC Gagarinova 2134340 165 Kč
STB0000 Doňar Roman TJ Stadion Nový Bor doplní 248 Kč
celkem přihlášených: 677, vklad: 70593 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.