Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
24.10.2020
Místo konání:
Úštěk
Pořadatel:
ROU - SKOB Roudnice nad Labem
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35K     D35L     D45K     D45L     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35K     H35L     H45K     H45L     H55     H65     H75     T1     T2     TF     Z1     Z2    
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP1051 Stará Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129210 80 Kč
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C 2099494 80 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C 2115703 80 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 2111602 80 Kč
KAM1051 Dobyášová Adéla OK Kamenice C 2088714 80 Kč
SLA1053 Hrstková Eliška SKOB Slaný C 2109680 80 Kč
KAM1152 Neškudlová Anna OK Kamenice C 52118 80 Kč
DKP1051 Kváčová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2143331 80 Kč
TAP1153 Nešporová Nora KOB Tretra Praha C zapůjčit 120 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 80 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 80 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 80 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 2080980 80 Kč
DOR1050 Chmelíková Anežka OK Dobříš C 2104709 80 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP1150 Bolinová Evelína VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 80 Kč
KAM1252 Dobyášová Kateřina OK Kamenice C 2039186 80 Kč
KAM1450 Neškudlová Kateřina OK Kamenice C 52122 80 Kč
NNN1112 Šňupárková Barbora Neregistrovaní 51718 80 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 80 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 80 Kč
DOR1053 Hezká Adéla OK Dobříš C 2050499 80 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga C 8013933 80 Kč
PGP0956 Dvořáková Lucie SK Praga C 2143361 80 Kč
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. C 8003637 80 Kč
FSP0851 Stará Žofie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029171 80 Kč
FSP0953 Bartoňová Elena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029181 80 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice B 8660577 80 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka B 8080812 80 Kč
TAP0856 Ovčáčková Barbora KOB Tretra Praha C 2125338 80 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 8000237 80 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 80 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 80 Kč
RIC0952 Herynková Lucie OB Říčany C 2112780 80 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 8515520 80 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka B 8116730 80 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha C 405999 80 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 80 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 80 Kč
DOR0855 Hezká Tereza OK Dobříš C 2111613 80 Kč
DOR0956 Vaculovičová Alžběta OK Dobříš C 2050484 80 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga B 8003639 80 Kč
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga B 2143358 80 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. B 8116754 80 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029170 80 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno B 2103252 80 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 8660576 80 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš B 8660590 80 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš C 8033231 80 Kč
RIC0758 Herynková Klára OB Říčany C 8033253 80 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 80 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha C 8014519 80 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 8660533 80 Kč
FSP0755 Leinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2116468 80 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš B 8648585 80 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš B 8116682 80 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice B 8226413 150 Kč
PGP0556 Gemperlová Eliška SK Praga B 8226321 150 Kč
PGP0454 Řeháková Ludmila SK Praga C 8003663 150 Kč
PGP0557 Šimšová Pavla SK Praga A 8656743 150 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2115077 150 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka B 8149896 150 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 8656564 150 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 8109328 150 Kč
RIC0555 Volná Hana OB Říčany C 2148201 150 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 150 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice B 2075612 150 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole B 8116789 150 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 150 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga B 8667539 150 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. A 8226325 150 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 150 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 150 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga A 8226361 150 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 8116827 150 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 150 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno B 49640 150 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 150 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP8152 Bolinová Hana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 52214 150 Kč
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 150 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 150 Kč
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov C 2106732 150 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 150 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 150 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 8648602 150 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice R 8660456 150 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 150 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 150 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 150 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 150 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 150 Kč
PGP8153 Ryšavá Vendula SK Praga C 8662726 150 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice E 8116683 150 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200344 150 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 2102777 150 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 150 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 8656734 150 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 8670788 150 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 150 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028838 150 Kč
FSP8150 Stará Vendula VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129205 150 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 150 Kč
FSP7550 Bartoňová Terezie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 150 Kč
DKL8051 Pilátová Petra KOB Kladno C 2115739 150 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 150 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 150 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš C 2115078 150 Kč
CEP7650 Paulů Markéta Čepíci 2127871 150 Kč
SLA8150 Hrstková Marie SKOB Slaný C 2148214 150 Kč
RIC7750 Herynková Irena OB Říčany C 2131184 150 Kč
DKP7852 Hladíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2092421 150 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 150 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 150 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 150 Kč
TAP7756 Hlaváčková Klára KOB Tretra Praha C 2081363 150 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 150 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 150 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 150 Kč
PGP7858 Dlouhá Marta SK Praga C 1886930 150 Kč
PGP7764 Svítilová Pavla SK Praga C 8660503 150 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 150 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 150 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 8517318 150 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 7204994 150 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 150 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP6953 Richterová Ilona KOB Tretra Praha C 2029220 150 Kč
PGP7254 Dvořáková Ivana SK Praga C 2148227 150 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 150 Kč
FSP7450 Vrbová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116469 150 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš C 2080951 150 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 8033240 150 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 150 Kč
SLA7551 Beranová Jana SKOB Slaný C 515052 150 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 150 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 150 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 8014441 150 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 150 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 150 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 150 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 150 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 150 Kč
PGP7053 Šejnová Magdalena SK Praga C 2129235 150 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8101105 150 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 150 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 150 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 8226424 150 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 150 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 150 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 150 Kč
DOR7555 Hrušková Blanka OK Dobříš C 2134295 150 Kč
DOR7352 Žižková Markéta OK Dobříš C 2111608 150 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 150 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 150 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 150 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 150 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 150 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 150 Kč
OKP6151 Šámalová Hana SK OK 24 Praha C 502090 150 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 150 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 150 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 150 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 150 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 150 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 150 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 80 Kč
SCP5250 Jůzková Jaroslava OK Sparta Praha C 49837 80 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 80 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 8200025 80 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 80 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 80 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1004 Čeněk Matyáš KOB Tretra Praha C 2148117 80 Kč
FSP1100 Bartoň Theodor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029180 80 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C 2135200 80 Kč
DKP1012 Šťovíček Jan Oddíl OB Kotlářka C 428233 80 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 2029191 80 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 80 Kč
KAM1201 Sláma Marek OK Kamenice C 2116462 80 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice C 2116478 80 Kč
KAM1005 Neškudla Jan OK Kamenice C 1418764 80 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 2118478 80 Kč
DKP1102 Hladík Filip Oddíl OB Kotlářka C 2096233 80 Kč
NNN1111 ŠŇupárek Jan Neregistrovaní 8680429 80 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 80 Kč
DOR1002 Hruška Tomáš OK Dobříš C 2000603 80 Kč
DOR1102 Jiroušek Štěpán OK Dobříš C 51487 80 Kč
DOR1004 Vaculovič Matěj OK Dobříš C 8003628 80 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP1300 Skripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 80 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 80 Kč
CEP1100 Paulů Max Čepíci C 2148212 80 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 80 Kč
FSP0902 Krutský Vavřinec VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116476 80 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028833 80 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 8007172 80 Kč
TAP0807 Tejkl Štěpán KOB Tretra Praha C 8090146 80 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 80 Kč
DKP0819 Havlík Patrik Oddíl OB Kotlářka C 2420008 80 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 80 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš B 8663147 80 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 2143373 80 Kč
PGP0807 Zyma Petr SK Praga C 2113491 80 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 2801037 80 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 2124767 80 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 8404070 80 Kč
RIC0807 Volný Ondřej OB Říčany C 2148148 80 Kč
KAM0901 Zavadil Adam OK Kamenice C 2148166 80 Kč
KAM0902 Zavadil Štěpán OK Kamenice C 2148177 80 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 8007188 80 Kč
PGP0806 Šnejdar Martin SK Praga C 2420046 80 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 80 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 8080829 80 Kč
FSP0805 Slavíček David VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029184 80 Kč
DOR0808 Kubeček Tomáš OK Dobříš C 2125344 80 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028832 80 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8116787 80 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 2103707 80 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš B 8116815 80 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš B 2080956 80 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 2129245 80 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany B 8012037 80 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 8004347 80 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha B 8028854 80 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole A 8667515 80 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 8007173 80 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 80 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 80 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 2084997 80 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš C 2104706 80 Kč
DOR0604 Hruška Marek OK Dobříš C 2134307 80 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 8667507 150 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 8116795 150 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 8517329 150 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 8680587 150 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš B 8116782 150 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 150 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091561 150 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole B 2051483 150 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 150 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 150 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha A 8005427 150 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha B 8151968 150 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 150 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 8656580 150 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 150 Kč
PGP0207 Charousek Matěj SK Praga C 150 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 150 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 150 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 8666867 150 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 150 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 150 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 150 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 150 Kč
0010001 Holíček Peter 001 - bez klubu zapůjčit 190 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 150 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 150 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 150 Kč
KNC9300 Vacek Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667542 150 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 150 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 8151151 150 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team C 7003036 150 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8660916 150 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 150 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 150 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka A 2106739 150 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga R 8644492 150 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8660460 150 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 150 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga R 8636798 150 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 150 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 150 Kč
FSP7800 Starý Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1450166 150 Kč
DOB7700 Tejkl Jiří KOB Dobruška C 8226377 150 Kč
PGP7810 Svítil Petr SK Praga C 1450170 150 Kč
KAM7802 Dobyáš Petr OK Kamenice C 2039199 150 Kč
SLA7601 Beran Jaroslav SKOB Slaný C 2109694 150 Kč
SLA7501 Hrstka Pavel SKOB Slaný C 2109691 150 Kč
KAM8000 Neškudla Jan OK Kamenice C 8226404 150 Kč
TAP8000 Šubrt Evžen KOB Tretra Praha C 2085631 150 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 150 Kč
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš C 2058502 150 Kč
DOR8300 Kubeček Lukáš OK Dobříš C 2090856 150 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8006 Dvořák Josef SK Praga C 682615 150 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028842 150 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 150 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 150 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1470170 150 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 150 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 150 Kč
DVP7703 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C 981810 150 Kč
SLA8500 Fiala Jakub SKOB Slaný C 2148075 150 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 8226407 150 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 150 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 150 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 150 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 150 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 150 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 150 Kč
FSP7000 Bartoň Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 150 Kč
CEP7301 Paulů Robert Čepíci C 2135166 150 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 150 Kč
HCE6700 Halač Jaroslav TJ Hostivice C 2133888 150 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 150 Kč
KAM6601 Mack Tomáš OK Kamenice C 416156 150 Kč
KAM6401 Zavadil Pavel OK Kamenice C 2148219 150 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 888639 150 Kč
FSP7401 Leinweber Ctirad VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 150 Kč
DOR7505 Vaculovič Radim OK Dobříš C 2058524 150 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 150 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 150 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 150 Kč
MFP7102 Gemperle František Matfyz Praha C 8680580 150 Kč
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš C 2120631 150 Kč
SLA7500 Zápotocký Luboš SKOB Slaný C 7300545 150 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 8033265 150 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 150 Kč
RIC7305 Herynek Petr OB Říčany C 8004274 150 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 8004315 150 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 150 Kč
NNN1113 ŠŃupárek Ondřej Neregistrovaní 8662695 150 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 150 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 150 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 150 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 150 Kč
DOR7000 Hruška Jan OK Dobříš C 2125349 150 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 150 Kč
PGP6004 Pasnichenko Viktor SK Praga C 150 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 150 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 150 Kč
PGP6305 Hurta Vladimír SK Praga C 51658 150 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 150 Kč
DKL5501 Jirka Jiří KOB Kladno C 206496 150 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 150 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 150 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 8226367 150 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 150 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 8033232 150 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 80 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 80 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 80 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 80 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 80 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 80 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 80 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 80 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 80 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 80 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 8028861 80 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 80 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 80 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 9101101 80 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 80 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 80 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 80 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 8014467 80 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 80 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 150 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 150 Kč
KAM8052 Dobyášová Zuzana OK Kamenice C 2039085 150 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 150 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 150 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 150 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 150 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 150 Kč
DOR7504 Hezký Vítězslav OK Dobříš 2127571 150 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7903 Beneš Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 150 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 8007180 150 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 150 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 8656718 150 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1254 Tejklová Stela KOB Tretra Praha C 2088207 80 Kč
KAM1700 Albrecht Jiří OK Kamenice C 515491 80 Kč
PGP1400 Šedivý Marek SK Praga C 1406172 80 Kč
DKP1209 Matějovský Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 80 Kč
DOR1351 Hezká Zuzana OK Dobříš C 2125345 80 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1550 Svítilová Veronika SK Praga C 2131197 100 Kč
KAM8051 Slámová Michaela OK Kamenice C 2148061 100 Kč
DOR1650 Kubečková Eliška OK Dobříš C 2044892 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 100 Kč
TAP7850 Ryppelová Monika KOB Tretra Praha C 2081357 100 Kč
0030001 Stejskal Radek 003 - Nučice 2419971 100 Kč
celkem přihlášených: 378, vklad: 46400 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.