Přihlášky závodu: Cena východních Čech

Datum:
28.08.2020
Místo konání:
Hajnice
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Kategorie:
D10N     D10C     D12A     D12B     D14A     D14B     D16B     D18B     D21E     D21A     D21B     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55     D60     D65     H10N     H10C     H12A     H12B     H14A     H14B     H16B     H18B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1200
Náhradníků: 400
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1251 Pozdílková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 2122267 360 Kč
LPU1256 Horáková Anna Marie OK Lokomotiva Pardubice C 8950 360 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 360 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 360 Kč
SHK1058 Ladýřová Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 1700078 360 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 360 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 360 Kč
VIC1351 Vlčková Alžběta OB Vizovice C 2126280 360 Kč
PHK1253 Korbelová Eliška OK 99 Hradec Králové C 2124758 360 Kč
PHK1254 Korbelová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2080941 360 Kč
PHK1252 Besedová Magdaléna OK 99 Hradec Králové C 232884 360 Kč
0170001 Hrušová Kateřina 017 - OK99 434594 360 Kč
TBM1177 Urválková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2127877 360 Kč
BBM1150 Krejčiříková Zuzana BETA URSUS Orienteering C 2116477 360 Kč
TBM1452 Šímová Klaudie KOS TJ Tesla Brno C 553442 360 Kč
HOSxxx1 Vrbatová Barbora TJ Tatran Hostinné 2080950 360 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 2120639 360 Kč
CTB1153 Klusáčková Johana SK OB Chotěboř C 2119197 360 Kč
PHK1250 Kopecká Eliška OK 99 Hradec Králové C 2143333 360 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 8109335 360 Kč
LPU1052 Froschová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 7210076 360 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 360 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2090838 360 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 8662351 360 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 8663131 360 Kč
SHK1155 Macháčková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2141921 360 Kč
SHK1150 Hepnerová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 9142 360 Kč
SHK1051 Málková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2124764 360 Kč
SHK1050 Jedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 1008173 360 Kč
DOR1057 Basistová Aneta OK Dobříš C 2044896 360 Kč
STA1051 Vaníčková Nikola OK Střelka C 2116452 360 Kč
STA1152 Lubasová Nela OK Střelka C 2134353 360 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 8010800 360 Kč
STA1151 Doleželová Jolana OK Střelka C 2134328 360 Kč
LTU1050 Čapková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143349 360 Kč
LTU1150 Vaňátková Thea OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2144168 360 Kč
KSU1050 Jordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108906 360 Kč
HJL1150 Bláhová Klára Sokol Horní Jelení OOS C 2126356 360 Kč
HJL1252 Kušičková Jolana Sokol Horní Jelení OOS C 2419956 360 Kč
HJL1251 Kušičková Lucie Sokol Horní Jelení OOS C 2148069 360 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 7210817 360 Kč
ADA1051 Tejkalová Aneta OOB Spartak Adamov C 2134259 360 Kč
UBM1053 Janíková Klára MENISKOS Brno C 2039072 360 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín C 2102071 360 Kč
STE1051 Tomášková Anna SK SKI-OB Šternberk C 2102861 360 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 360 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 360 Kč
PHK1053 Mojžíšová Nela OK 99 Hradec Králové C 9436 360 Kč
PHK1050 Hrušová Lucie OK 99 Hradec Králové C 416203 360 Kč
RIC1051 Havlíčková Zuzana OB Říčany C 2420001 360 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 360 Kč
TBM1055 Šímová Julie KOS TJ Tesla Brno C 446329 360 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 7207853 360 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 360 Kč
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 8007193 360 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 360 Kč
CHC1054 Dvorská Veronika K.O.B. Choceň C 7502000 360 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno C 2092407 360 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 360 Kč
STA0851 Plachá Nora OK Střelka C 8116821 360 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka B 2075697 360 Kč
STA0953 Lubasová Aneta OK Střelka C 8482112 360 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec B 8033224 360 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 8077877 360 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno B 2058523 360 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670787 360 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053541 360 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice C 8482070 360 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7201198 360 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava B 232251 360 Kč
HJL0850 Kaplanová Viktorie Sokol Horní Jelení OOS C 2148137 360 Kč
TJN0956 Janatová Violka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660508 360 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8226375 360 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8033283 360 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové B 2035704 360 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové B 9665 360 Kč
PHK0959 Rutová Renata OK 99 Hradec Králové C 2148204 360 Kč
PHK0999 Grusserová Diana OK 99 Hradec Králové C 2129249 360 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 2113479 360 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 360 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno C 8517355 360 Kč
AOP0951 Kollarovitsová Julie Orientační Běh Opava C 51199 360 Kč
PHK0855 Matoušková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2129204 360 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 360 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering B 2088819 360 Kč
PHK0960 Suchá Anežka OK 99 Hradec Králové C 2419861 360 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 8648592 360 Kč
RIC0853 Havlíčková Veronika OB Říčany B 8109375 360 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 360 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast B 2115706 360 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast B 2124755 360 Kč
TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno C 8670789 360 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0952 Pozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2144152 360 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 360 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 8109409 360 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 8109392 360 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 8109379 360 Kč
SHK0960 Bohdanecká Antonie OK Slavia Hradec Králové C 2111661 360 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 360 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš B 2058512 360 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 360 Kč
DOR0956 Vaculovičová Alžběta OK Dobříš C 2050484 360 Kč
STA0952 Čápová Denisa OK Střelka C 2134335 360 Kč
PZR0952 Ptáčková Ema UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121887 360 Kč
STH0951 Šimková Lucie SK Studenec C 2116482 360 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OB Vamberk C 1700083 360 Kč
0010001 Panáčková Alžběta 001 - Papiyon 7003118 360 Kč
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 360 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 360 Kč
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod C 405984 360 Kč
AOP0854 Klöslová Sofie Orientační Běh Opava C 360 Kč
OTK0950 Klímová Markéta OOB TJ Jiskra Otrokovice C 330673 360 Kč
ZBM0862 Janíková Anna SK Žabovřesky Brno B 2126231 360 Kč
ZBM0860 Peňázová Charlotte SK Žabovřesky Brno C 8033247 360 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno C 2094514 360 Kč
KON0850 Kalousová Julie KOB Konice C 336795 360 Kč
CET0951 Pilgrová Alexandra TJ Loko Česká Třebová C 9720 360 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 360 Kč
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 2080949 360 Kč
ZBM0951 Finstrlová Denisa SK Žabovřesky Brno C 2061853 360 Kč
ZBM0955 Žižková Klára SK Žabovřesky Brno C 360 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 2020717 360 Kč
0240002 Selixová Anežka 024 - - zapůjčit 400 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 2092385 360 Kč
RBK0952 Šujanová Rozálie SK Radioklub Blansko C 2115694 360 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8109315 360 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 8663174 360 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 8663190 360 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 8109317 360 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8116716 360 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice B 8656532 360 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš B 8648585 360 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš B 8116682 360 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 8088288 360 Kč
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001944 360 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. B 8116754 360 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno A 8667955 360 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice B 8670769 360 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 8123459 360 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 360 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 8004292 360 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava B 8648623 360 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 8670475 360 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 8667974 360 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 8667545 360 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava B 2126366 360 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové B 8033203 360 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové B 8515512 360 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 2120068 360 Kč
ZBM0658 Tomanová Eliška SK Žabovřesky Brno B 8116744 360 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno B 8660429 360 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš B 8116728 360 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové B 2104607 360 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 8670472 360 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 360 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín C 7300213 360 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov A 8028875 360 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast B 2120999 360 Kč
PHK0755 Ježková Barbora OK 99 Hradec Králové C 2125378 360 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice B 8109320 360 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering B 416509 360 Kč
LTU0752 Potůčková Emílie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057582 360 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 360 Kč
0240001 Selixová Mariana 024 - - zapůjčit 400 Kč
CTB0753 Paulová Barbora SK OB Chotěboř B 8003665 360 Kč
RBK0752 Šujanová Berenika SK Radioklub Blansko C 2115693 360 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 540 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 540 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2124759 540 Kč
LPU0455 Tučková Anna OK Lokomotiva Pardubice C 9310 540 Kč
STA0551 Plachá Zita OK Střelka B 8116810 540 Kč
STA0451 Čápová Eliška OK Střelka B 8116807 540 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 8656541 540 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 540 Kč
ASU0550 Pobucká Eliška Magnus Orienteering C 920658 540 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec A 8226309 540 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662730 540 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 540 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice A 2078459 540 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice B 2127630 540 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice A 2127638 540 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice A 2078451 540 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 2124766 540 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 540 Kč
TUR0555 Martanová Lea OOB TJ Turnov A 8662713 540 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava A 8660560 540 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava A 8660378 540 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8663167 540 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1400428 540 Kč
UBM0451 Čelechovská Radka MENISKOS Brno C 2049602 540 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 540 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670740 540 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno A 8660424 540 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 540 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 8667522 540 Kč
CHC0456 Bala Julia K.O.B. Choceň C 8062042 540 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 540 Kč
CTB0551 Paulová Pavlína SK OB Chotěboř C 8003591 540 Kč
SRK0557 Výchová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2095955 540 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno A 8660428 540 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany A 8004317 540 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8013925 540 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 540 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš B 2050483 540 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 540 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 540 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 540 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 8414107 540 Kč
NPA0351 Brumlichová Kristýna SK LOB Nová Paka C 2122273 540 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8656531 540 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 540 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8033269 540 Kč
TUR0253 Martanová Elin OOB TJ Turnov A 8659420 540 Kč
CHC0352 Sudoł Hanna K.O.B. Choceň A 889179 540 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8656623 540 Kč
ZAM0352 Burešová Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 9284 540 Kč
0250002 Durdová Michaela 025 - KB Jilemnice 1459054 540 Kč
LPU0254 Jelínková Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 2113360 540 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 540 Kč
LPU9053 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 8644877 540 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 540 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 8450007 540 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga C 7202891 540 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8656527 540 Kč
TBM0055 Nechanická Klára KOS TJ Tesla Brno R 8656601 540 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 8663149 540 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno R 9101109 540 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 8310220 540 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga C 920677 540 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 540 Kč
TUR8650 Luštická Lucie OOB TJ Turnov C 8680582 540 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice R 8667519 540 Kč
ZBM9153 Indráková Adéla SK Žabovřesky Brno E 8644883 540 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8005907 540 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK9351 Justová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 8662297 540 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 8656667 540 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 2053546 540 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 540 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 7210403 540 Kč
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška C 682690 540 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 540 Kč
STH8451 Uvizlová Radka SK Studenec C 9081 540 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 540 Kč
AOP8851 König Lucie Orientační Běh Opava C 553449 540 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 540 Kč
CHC0055 Ciesiółka Katarzyna K.O.B. Choceň B 9201008 540 Kč
CHC0155 Ciura Aleksandra K.O.B. Choceň C 504042 540 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 540 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň C 8425544 540 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2144189 540 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 540 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 8654888 540 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín R 8662719 540 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8660566 540 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš C 2045314 540 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 7522295 540 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava B 8033298 540 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 2122276 540 Kč
DKP8658 Skálová Gabriela Oddíl OB Kotlářka C 515053 540 Kč
LOV8750 Adamčíková Zdeňka lepus.cz C 52946 540 Kč
0080001 Makaloušová Hana 008 - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn 8005424 540 Kč
0080002 Česáková Iva 008 - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn 8151987 540 Kč
KSU9393 Turczerová Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8670790 540 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 540 Kč
TTR9352 Jánská Radka OOB Třebíč C 2125373 540 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 540 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady B 8033215 540 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 540 Kč
UBM0151 Humlíčková Martina MENISKOS Brno C 8030501 540 Kč
UBM9857 Šmídová Klára MENISKOS Brno C 540 Kč
LTU9250 Škodová Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 681889 540 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 540 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 540 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno C 122 540 Kč
KSU8691 Rajnošek Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7865718 540 Kč
KON8755 Čeřovská Adéla KOB Konice C 540 Kč
ADA0051 Čížková Eliška OOB Spartak Adamov 49863 540 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov C 49862 540 Kč
ALB9050 Vandělíková Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8279 540 Kč
PDY9350 Kotrčová Lenka Běhej Poděbrady C 2115746 540 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 2102550 540 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 540 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 8010200 540 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 540 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 2102787 540 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680374 540 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 540 Kč
AOP8050 Librová Lucie Orientační Běh Opava C 49386 540 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 2111725 540 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 540 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 540 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8660535 540 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 8008010 540 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 540 Kč
PHK8050 Hrušová Dagmar OK 99 Hradec Králové C 232255 540 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654901 540 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 540 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 8033277 540 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team C 8629752 540 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 540 Kč
27F7451 Polaskova-Menard Helena (FRA) L.O. Sanchey 7005070 540 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 540 Kč
CTB7851 Paulová Hana SK OB Chotěboř C 2039078 540 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR8181 Forstová Veronika UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 4767 540 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 8033289 540 Kč
ASU7750 Sekaninová Jitka Magnus Orienteering C 2080969 540 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 7204994 540 Kč
LTU8550 Andělová Ivana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 540 Kč
LTU8250 Brožová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 540 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 8003646 540 Kč
UBM7852 Janíková Marie MENISKOS Brno C 2126231 540 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 540 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2115001 540 Kč
STE8250 Tomášková Petra SK SKI-OB Šternberk C 2143383 540 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 540 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 8051083 540 Kč
NPA7852 Kutáčová Ivana SK LOB Nová Paka C 2060300 540 Kč
ZBM8352 Košíková Jana SK Žabovřesky Brno C 2419966 540 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 8014506 540 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 540 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 8013834 540 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 540 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8013872 540 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 540 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 540 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 540 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 540 Kč
LTU7852 Čapková Eva OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9201756 540 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 540 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 540 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 540 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 540 Kč
KSU7878 Paloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995833 540 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 540 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 540 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 540 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 540 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 540 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 540 Kč
KPY7950 Jirásková Pavla SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 416330 540 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 8197778 540 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 540 Kč
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C 7207872 540 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 540 Kč
TBM7664 Jelínková Irena KOS TJ Tesla Brno C 8680408 540 Kč
LIP7650 Kubečková Terezie SOS Mamuti z Lipovky C 2124794 540 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8053 Pozdílková Alena OK 99 Hradec Králové C 9351 540 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 540 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 540 Kč
KVS7750 Mikulčíková Irena SKOB Kobra Vsetín C 2001910 540 Kč
0070002 Tomandlová Radka 007 - HoRa 2099521 540 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 540 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 540 Kč
PHK7853 Kvapilová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 7300083 540 Kč
UBM7351 Humlíčková Jana MENISKOS Brno C 8041173 540 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 540 Kč
BBM7850 Krejčiříková Nikol BETA URSUS Orienteering C 331476 540 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073732 540 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 540 Kč
SBR7750 Sklenářová Dita SKOB Bruntál C 8648636 540 Kč
RBK7851 Šujanová Kateřina SK Radioklub Blansko C 2127529 540 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 540 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 540 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 8648581 540 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 540 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 8170272 540 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 540 Kč
KVS7360 Pavlicová Anna SKOB Kobra Vsetín C 2116450 540 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 540 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 7210876 540 Kč
TAP6952 Pavlů Veronika KOB Tretra Praha C 232198 540 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 540 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8001411 540 Kč
0110002 Křivdová Lenka 011 - Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 8655490 540 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 540 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 540 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 540 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 540 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 540 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8149885 540 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 540 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 540 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 540 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 540 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 540 Kč
ZBM7353 Firešová Andrea SK Žabovřesky Brno C 1111097 540 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 540 Kč
DKP7150 Nežádalová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2143380 540 Kč
CHC7352 Etterle-Biederman Lilianna K.O.B. Choceň C 887008 540 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 540 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219256 540 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 540 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 540 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 8013866 540 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš C 2113394 540 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš C 2044893 540 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš C 2080951 540 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 540 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 540 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53196 540 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 540 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 540 Kč
KVS7351 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 416092 540 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 540 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 540 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 540 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 540 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 1410001 540 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 540 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 540 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 540 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 540 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 1417131 540 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 540 Kč
LPU7155 Fenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 540 Kč
AOP7551 Pometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 540 Kč
0250001 Durdová Miroslava 025 - KB Jilemnice 1000463 540 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 540 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 206478 540 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 540 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 540 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 540 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 540 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 540 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 540 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 540 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 540 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 540 Kč
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 540 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 540 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 8226399 540 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 540 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 540 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 540 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 8006773 540 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 540 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 540 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 540 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 540 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 540 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 7207884 540 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 7211287 540 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 540 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 540 Kč
ASU6199 Davi Jana Magnus Orienteering C 416848 540 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 540 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 540 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 540 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 540 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 540 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 540 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 540 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 540 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 540 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 540 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 540 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670819 540 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 540 Kč
TBM6351 Galíková Jana KOS TJ Tesla Brno C 49658 540 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 540 Kč
TZL6051 Hájová Jana SKOB Zlín C 7210880 540 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 540 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 540 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 540 Kč
CHT6052 Juračková Jana OOB SK Chrast C 9237 540 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 540 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 8299099 540 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 8663158 540 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 540 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 540 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 540 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 8014508 540 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 540 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 540 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8655485 540 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 540 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 540 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 540 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 8648559 540 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 540 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 540 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 540 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 540 Kč
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 8515556 540 Kč
DOK5950 Nováková Pavla OK Doksy C 886256 540 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 540 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 360 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 360 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 360 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 360 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 360 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 360 Kč
DKP5350 Dlasková Anna Oddíl OB Kotlářka C 51795 360 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 360 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 360 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 360 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 2095936 360 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 360 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 2092387 360 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 360 Kč
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 360 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 360 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 8200025 360 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 360 Kč
ASU5350 Štáblová Jitka Magnus Orienteering C 52557 360 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 2099490 360 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK1202 Macháček Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2141929 360 Kč
SHK1104 Bohdanecký František OK Slavia Hradec Králové C 2111662 360 Kč
SHK1103 Šatínský Jan OK Slavia Hradec Králové C 2148180 360 Kč
SHK1000 Toužil Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 2102542 360 Kč
DOR1104 Etrych Matěj OK Dobříš C 2135176 360 Kč
DOR1103 Etrych Tobiáš OK Dobříš C 2148206 360 Kč
DOR1004 Vaculovič Matěj OK Dobříš C 2079491 360 Kč
STA1201 Vaníček Štěpán OK Střelka C 2108878 360 Kč
STA1203 Krätzer Vojtěch OK Střelka C 2118113 360 Kč
DKP1200 Mullis Robert Oddíl OB Kotlářka C 2075694 360 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112765 360 Kč
TBM1108 Skřivanek František KOS TJ Tesla Brno C 52592 360 Kč
AOP1302 Liber Tomáš Orientační Běh Opava C 360 Kč
UBM1301 Janík Jan MENISKOS Brno C 2039202 360 Kč
SJC1201 Kazda František Sportcentrum Jičín C 4298 360 Kč
AOP1101 Kollarovits Matěj Orientační Běh Opava C 8648568 360 Kč
PHK1200 Mojžíš Radovan OK 99 Hradec Králové C 9405 360 Kč
DOR1100 Španěl Vít OK Dobříš C 2125358 360 Kč
PDY1101 Šiler Štěpán Běhej Poděbrady C 2112725 360 Kč
HOSxxxx Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné 2085611 360 Kč
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 360 Kč
SJC1003 Kraus Jan Sportcentrum Jičín 8008019 360 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK1201 Částek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2039222 360 Kč
SHK1006 Částek Filip OK Slavia Hradec Králové C 2419868 360 Kč
SHK1005 Lukeš Josef OK Slavia Hradec Králové C 2141922 360 Kč
SHK1004 Košťál Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2148060 360 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 360 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 8109408 360 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2099483 360 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 360 Kč
LPU1006 Peška Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2032156 360 Kč
PZR1100 Forst Matouš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438608 360 Kč
STH1104 Šimek Oldřich SK Studenec C 2134336 360 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 2080948 360 Kč
ASU1010 Sekanina Marek Magnus Orienteering C 52539 360 Kč
ASU1249 Macek Václav Magnus Orienteering C 886264 360 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 2122275 360 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053548 360 Kč
KSU1000 Jordán Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103281 360 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53103 360 Kč
HOR1100 Čihák Matěj TJ Jiskra Hořice C 2111759 360 Kč
LTU1101 Brož Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2108872 360 Kč
AOP1000 Liber Václav Orientační Běh Opava C 8680606 360 Kč
TJN1111 Janata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8277 360 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 360 Kč
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 8656702 360 Kč
DOR1101 Kašpar Adam OK Dobříš C 2131198 360 Kč
PHK1100 Chrtek Jan OK 99 Hradec Králové C 2126302 360 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09000 360 Kč
TBM1213 Šíma Filip KOS TJ Tesla Brno C 446328 360 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 8226353 360 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 360 Kč
PHK1001 Kopecký Matěj OK 99 Hradec Králové C 2088716 360 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53833 360 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice B 8656503 360 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 8109402 360 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice B 8663151 360 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 8080819 360 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 8007188 360 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 360 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 360 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2133881 360 Kč
PBM0808 Zřídkaveselý Martin TJ Spartak 1. Brněnská B 8660444 360 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka B 2122281 360 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka B 2085640 360 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680351 360 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 9616 360 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice C 8014569 360 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 8058058 360 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava B 8000245 360 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 8004331 360 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava B 8648624 360 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 8208112 360 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava B 8004291 360 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52038 360 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 360 Kč
STE0808 Tomášek Josef SK SKI-OB Šternberk B 2106723 360 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové B 2113356 360 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové B 8226302 360 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Žabovřesky Brno B 8660380 360 Kč
PHK0802 Matušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 2103293 360 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 360 Kč
LIP0800 Kubeček Antonín SOS Mamuti z Lipovky B 2124780 360 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0908 Zástava Marek OK Slavia Hradec Králové C 2111664 360 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 416258 360 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 2122259 360 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 360 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2148080 360 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 8663155 360 Kč
DOR0907 Etrych Jonáš OK Dobříš C 2133884 360 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 360 Kč
DOR0904 Porsch Jan OK Dobříš B 2111612 360 Kč
STA0901 Wierer Antonín OK Střelka C 2029215 360 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210246 360 Kč
PZR0900 Libra Matyáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210882 360 Kč
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103286 360 Kč
ASU0911 Kupilík Vít Magnus Orienteering C 2420060 360 Kč
LTU0801 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2143370 360 Kč
0060003 Odehnal Matyáš 006 - OK5Z Moravian Contest Group zapůjčit 400 Kč
LTU0903 Brož Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 360 Kč
DKP0900 Štok Honzík Oddíl OB Kotlářka C 336746 360 Kč
DOR0901 Španěl Viktor OK Dobříš C 2125356 360 Kč
0150002 Kresta Tomáš 015 - Kresťáci 2127875 360 Kč
27F0803 Menard Naori (FRA) L.O. Sanchey zapůjčit 400 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 2125311 360 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 8003597 360 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8663189 360 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš B 8116815 360 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec B 8680286 360 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 360 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 8670493 360 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8670783 360 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 360 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680281 360 Kč
KSU0701 Miča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2108916 360 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 8670737 360 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670827 360 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice B 8663111 360 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662709 360 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava A 8667506 360 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno B 8100019 360 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno B 8000710 360 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno A 8660548 360 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 8660514 360 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8116669 360 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové B 9387 360 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8660418 360 Kč
PHK0604 Bělohlávek Michal OK 99 Hradec Králové B 2127606 360 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš B 2080956 360 Kč
PHK0607 Suchý Štěpán OK 99 Hradec Králové C 2029188 360 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 8000243 360 Kč
PHK0703 Kujal Josef OK 99 Hradec Králové C 2111620 360 Kč
ZAM0602 Fajfr Marek OB TJ Sokol Žamberk B 53569 360 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 360 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8028856 360 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 8662278 360 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 2127658 360 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0713 Hlavatý Jan OK Lokomotiva Pardubice C 0 360 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8109319 360 Kč
STA0703 Hruška Tadeáš OK Střelka C 2118112 360 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2103289 360 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering B 7206535 360 Kč
ASU0745 Sekanina Ondřej Magnus Orienteering B 2102553 360 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering B 426313 360 Kč
ASU0606 Pavlík Jan Magnus Orienteering C 360 Kč
STA0701 Wierer Jan OK Střelka C 2116465 360 Kč
STA0702 Krätzer Matěj OK Střelka C 2118111 360 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 360 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno B 2092386 360 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava C 52966 360 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109314 360 Kč
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8656645 540 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 540 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 540 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8663154 540 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice A 8656502 540 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109312 540 Kč
STA0501 Krätzer Jakub OK Střelka C 2118115 540 Kč
STA0502 Stuchlík Viktor OK Střelka C 2001915 540 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8080825 540 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 540 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 8518317 540 Kč
PBM0500 Odehnal Tomáš TJ Spartak 1. Brněnská A 8660407 540 Kč
PBM0505 Zřídkaveselý Adam TJ Spartak 1. Brněnská A 8660411 540 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš B 8116782 540 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 8680282 540 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 2122280 540 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 2122278 540 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 540 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 8680412 540 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662429 540 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 8654918 540 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680331 540 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice B 8226326 540 Kč
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice B 8680328 540 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice B 8680403 540 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 540 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 540 Kč
LTU0502 Kotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 540 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8100029 540 Kč
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 540 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 8116788 540 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 8116738 540 Kč
AOP0504 Klösel Samuel Orientační Běh Opava C 540 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680413 540 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 540 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 8222007 540 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš Nathaniel OK Dobříš A 8654908 540 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 8170805 540 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 8116725 540 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš A 8662308 540 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662734 540 Kč
AOP0503 Klapetek Václav Orientační Běh Opava C 540 Kč
CHC0504 Ważny Artur K.O.B. Choceň C 8062043 540 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448931 540 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 7209659 540 Kč
PBM0503 Strýček Jan TJ Spartak 1. Brněnská A 8028870 540 Kč
LTU0403 Kerhát David OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2141913 540 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 540 Kč
CHT0503 Keller Filip OOB SK Chrast C 2115707 540 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko A 8000241 540 Kč
LPU0514 Jelínek Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8020220 540 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 8656535 540 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 540 Kč
LPU0222 Mareček Šimon OK Lokomotiva Pardubice A 8000543 540 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8109307 540 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 540 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 540 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice B 8109304 540 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš A 8116741 540 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 540 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 8659413 540 Kč
STH0302 Procinger Jakub SK Studenec B 8004345 540 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 540 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 540 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662428 540 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice A 8680308 540 Kč
KVS0310 Švestka Jakub SKOB Kobra Vsetín C 2088173 540 Kč
UBM0202 Čelechovský Matěj MENISKOS Brno B 2049604 540 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno B 2049608 540 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk B 8629818 540 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha A 8414097 540 Kč
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod C 2113064 540 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8648549 540 Kč
CHC0202 Kurzyp Stanisław K.O.B. Choceň A 1401454 540 Kč
CHC0306 Strugarek Łukasz K.O.B. Choceň C 7203698 540 Kč
CHC0307 Paterek Mikołaj K.O.B. Choceň C 8062044 540 Kč
CHC0305 Łagoda Franciszek K.O.B. Choceň C 889184 540 Kč
CHC0304 Toborek Jakub K.O.B. Choceň C 8030803 540 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka A 8654883 540 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka A 8226408 540 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2070826 540 Kč
LPU0312 Váňa Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109305 540 Kč
LPU0314 Jelínek Kryštof OK Lokomotiva Pardubice A 8666870 540 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 8010100 540 Kč
TBM9437 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 540 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 540 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 540 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 540 Kč
AOP7700 Bencúr Juraj Orientační Běh Opava C 8004329 540 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 540 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662682 540 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 8662444 540 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 540 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 8660463 540 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662437 540 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 540 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno E 8201000 540 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662439 540 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 540 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8660457 540 Kč
KSU9043 Vozda Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680357 540 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 540 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8303050 540 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 8680589 540 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 8109410 540 Kč
CHC0001 Krawczyński Mikołaj K.O.B. Choceň A 7203701 540 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň C 8053577 540 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno C 8660427 540 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 8656722 540 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 540 Kč
KSU8506 Rajnošek Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8230285 540 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 8656615 540 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk R 8656758 540 Kč
SSU9001 Melecký Martin SK Severka Šumperk C 8680373 540 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice C 8651935 540 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 540 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 8014526 540 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 8518324 540 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 540 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662680 540 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 8656540 540 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 7210862 540 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 540 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 540 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 540 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 540 Kč
TTR8802 Píro Matěj OOB Třebíč C 1988888 540 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 8660402 540 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8656595 540 Kč
TBM9502 Šrom Jakub KOS TJ Tesla Brno C 2042538 540 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 540 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 8028807 540 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 540 Kč
KSH8901 Paták Jan OB Kašperské Hory C 1000465 540 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 8108810 540 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 540 Kč
CHC0002 Rosłaniec Mateusz K.O.B. Choceň C 895003 540 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 540 Kč
0200003 Fridrichovský Jan 020 - Thermo Fisher výběr hvězd zapůjčit 580 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 7210808 540 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 540 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8648562 540 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 8656538 540 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 540 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7205561 540 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 8662322 540 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 8334332 540 Kč
SJI9203 Škrabánek Matěj OK Jihlava C 2073707 540 Kč
LPU8407 Krčál Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7207061 540 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 540 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 7200599 540 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662432 540 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 540 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 8662724 540 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 540 Kč
TBM8905 Thiemel Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515175 540 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava C 7200364 540 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 8061501 540 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 8130389 540 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 540 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 540 Kč
CET7601 Pilgr Luděk TJ Loko Česká Třebová C 2075655 540 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 540 Kč
ASU9148 Seitler Milan Magnus Orienteering C 301583 540 Kč
VBM8207 Šedivý Jiří VSK Mendelu Brno C 2121762 540 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR9505 Málek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 330693 540 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 8226348 540 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava C 7205966 540 Kč
0030001 Knotek Vojtěch 003 - Uragan Zbraslav 116 540 Kč
0060004 Odehnal Lukáš 006 - OK5Z Moravian Contest Group zapůjčit 580 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 540 Kč
ZBM9009 Kulich Martin SK Žabovřesky Brno C 2095961 540 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 540 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 540 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor 7200544 540 Kč
UBM9602 Srba Matěj MENISKOS Brno C 540 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 540 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 540 Kč
UBM9701 Humlíček Petr MENISKOS Brno C 8100897 540 Kč
KON8518 Čeřovský Petr KOB Konice C 540 Kč
ALB8501 Vandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí C 8012039 540 Kč
0300001 Funda Jan 030 - Neregistrovaný 9843 540 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 540 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 540 Kč
MOV7400 Vojvodík Martin SKOB Ostrava C 7000317 540 Kč
NPA8003 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2113094 540 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 8100030 540 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 8232425 540 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 8648545 540 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 540 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 540 Kč
HJL8200 Bláha Jan Sokol Horní Jelení OOS C 8226314 540 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 8007401 540 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno C 8444884 540 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 540 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 8055001 540 Kč
STE8001 Tomášek Petr SK SKI-OB Šternberk C 52462 540 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 8004294 540 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 540 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654914 540 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany C 8667980 540 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 540 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 540 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 8033200 540 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 540 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 540 Kč
0260001 Palaščak Honza 026 - Gumídci 7003034 540 Kč
0270001 Mikan Petr 027 - RRR 51871 540 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 540 Kč
DOB8001 Preininger Luděk KOB Dobruška C 7237 540 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA8101 Kozel Jiří OK Střelka C 2108887 540 Kč
LTU8100 Vaňátko Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001938 540 Kč
TAP8300 Bolf Vojtěch KOB Tretra Praha C 2118471 540 Kč
HJL7600 Kušička Josef Sokol Horní Jelení OOS C 1425339 540 Kč
ZBM8402 Rudolf Tomáš SK Žabovřesky Brno C 8014554 540 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 540 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 540 Kč
CTB7601 Paul Pavel SK OB Chotěboř C 2039076 540 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 8003608 540 Kč
SHK7604 Panáček Aleš OK Slavia Hradec Králové C 7210098 540 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 2122247 540 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 540 Kč
STA7701 Doležel Tomáš OK Střelka C 05297 540 Kč
STA7801 Vaníček Ondřej OK Střelka C 2134370 540 Kč
STA7702 Wierer Martin OK Střelka C 2029139 540 Kč
STA7802 Lubas Miroslav OK Střelka C 2029154 540 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 540 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 540 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 540 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 8670763 540 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8670773 540 Kč
KSU7909 Miča Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 540 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 7210090 540 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667505 540 Kč
PEN7700 Erbert Ladislav OK RECO Sport 8516415 540 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 540 Kč
KON7708 Kalous Antonín KOB Konice C 2092398 540 Kč
CHC7607 Ciszek Marcin K.O.B. Choceň C 8654383 540 Kč
CHC7605 Gmur Karol K.O.B. Choceň C 7204930 540 Kč
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 8210276 540 Kč
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 540 Kč
0190001 Hasek Jakub 019 - Haskovi 53812 540 Kč
CHT7703 Keller Ivo OOB SK Chrast C 2148244 540 Kč
ZBM7603 Finstrle Aleš SK Žabovřesky Brno C 2051547 540 Kč
LIP7600 Kubeček Štěpán SOS Mamuti z Lipovky C 7207623 540 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7803 Pozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 2113082 540 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 540 Kč
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 540 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2116474 540 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 540 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 52240 540 Kč
LTU8000 Brož Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 540 Kč
PHK7804 Kvapil Ondřej OK 99 Hradec Králové C 8663194 540 Kč
PHK7900 Matoušek Josef OK 99 Hradec Králové C 2143399 540 Kč
PHK7902 Mojžíš Robert OK 99 Hradec Králové C 2148209 540 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 8357666 540 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 540 Kč
LPU7602 Kroupa Filip OK Lokomotiva Pardubice C 887821 540 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 540 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 540 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 540 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 7200907 540 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 540 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 8061483 540 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 540 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 540 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 540 Kč
DOR7300 Etrych Tomáš OK Dobříš C 8044386 540 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 8636796 540 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha 515016 540 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 540 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 8623000 540 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 540 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 540 Kč
AOP6402 Liber Vlastimil Orientační Běh Opava C 540 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 540 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 8116781 540 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 540 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 540 Kč
VSP7103 Bolehovský Pavel USK Praha C 7204488 540 Kč
0150001 Aleš Kresta 015 - Kresťáci 2088149 540 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 540 Kč
UBM7101 Humlíček René MENISKOS Brno C 8231271 540 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 540 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 540 Kč
CHC7101 Sobczyński Kalikst K.O.B. Choceň C 9595959 540 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 540 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 8303052 540 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 8007502 540 Kč
CHC7102 Biederman Pawel K.O.B. Choceň C 887009 540 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 540 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 540 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 540 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 8116718 540 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 540 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 8003594 540 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 8014564 540 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 540 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 540 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 540 Kč
DOR7505 Vaculovič Radim OK Dobříš C 2058524 540 Kč
STH7101 Šimek Oldřich SK Studenec C 2124783 540 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 540 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 540 Kč
KVS7105 Belžík Karel SKOB Kobra Vsetín C 7208222 540 Kč
KVS7501 Pavlica Jiří SKOB Kobra Vsetín C 2116484 540 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 540 Kč
KVS6810 Švestka Jiří SKOB Kobra Vsetín C 2088198 540 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 540 Kč
0070001 Tomandl Jan 007 - HoRa 2090861 540 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 540 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 540 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 540 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 540 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8109428 540 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 540 Kč
PHK6910 Beseda Pavel OK 99 Hradec Králové C 2126272 540 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53323 540 Kč
SJC7307 Bílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 2114991 540 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 540 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 540 Kč
0220001 Sadílek Ondřej 022 - Saďouři 8116712 540 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 540 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 540 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 540 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 540 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 540 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662683 540 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 540 Kč
0110001 Křivda Ivan 011 - Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 9200535 540 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 8656547 540 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 540 Kč
CHC6604 Widziewicz Remigiusz K.O.B. Choceň C 504031 540 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 540 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 8670808 540 Kč
DKP6401 Chvojka Zbyšek Oddíl OB Kotlářka C 2800314 540 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 540 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 8660471 540 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 1417263 540 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 540 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 540 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 540 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 540 Kč
0310001 Urbanec Vít 031 - Hisport 2103767 540 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 540 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 540 Kč
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš C 2120631 540 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 540 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 540 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 540 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 540 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 540 Kč
BRU6800 Vychopeň Tomáš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2144119 540 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 540 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 540 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 540 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 540 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2059757 540 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 540 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 540 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 540 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 540 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 540 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8007191 540 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680340 540 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 8007255 540 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 540 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 540 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 540 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2025354 540 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 8149879 540 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 540 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 8116719 540 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 540 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 540 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 540 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 540 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 540 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 540 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 540 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 540 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 540 Kč
SNA6302 Hynek Petr TJ START Náchod C 1459067 540 Kč
VRL6102 Mertlík Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134279 540 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 540 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 540 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 8311133 540 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 540 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 540 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 8033232 540 Kč
PZR5603 Forst Vlastimil UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 540 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 7260024 540 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 540 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 540 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8663112 540 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 8660393 540 Kč
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53807 540 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 540 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 540 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 2096115 540 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 540 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 540 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 2085575 540 Kč
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 2133920 540 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 540 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 540 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 360 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 360 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8116813 360 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 360 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 360 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 360 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 360 Kč
DKL5501 Jirka Jiří KOB Kladno C 206496 360 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 8516412 360 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 360 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 8226365 360 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8663180 360 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 7207625 360 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 360 Kč
CHC5501 Guga Romuald K.O.B. Choceň C 889177 360 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 360 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 360 Kč
CHT5404 Juračka Vojtěch OOB SK Chrast C 9234 360 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 360 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 8014457 360 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 360 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 8654881 360 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 360 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 360 Kč
LTU4600 Jirásek Josef OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7202875 360 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SK OB Horní Benešov C 51937 360 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 360 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 360 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 360 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 360 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 2011854 360 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 8656614 360 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 360 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 8303001 360 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 360 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 360 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 360 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 360 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 360 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 360 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 360 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 8014465 360 Kč
PGP4900 Kotecký Roman SK Praga C 8040749 360 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 360 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 360 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 360 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 360 Kč
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 360 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 360 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 360 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 8051800 360 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 8084000 360 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 360 Kč
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK1500 Hepner Martin OK Slavia Hradec Králové C 9133 360 Kč
SHK1353 Košťálová Gabriela OK Slavia Hradec Králové C 2143378 360 Kč
SHK1351 Lukešová Hana OK Slavia Hradec Králové C 2144088 360 Kč
SHK1350 Jedličková Michaela OK Slavia Hradec Králové C 9856 360 Kč
SHK1101 Šlambora Vít OK Slavia Hradec Králové C 2111607 360 Kč
LPU1454 Fenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 887920 360 Kč
LPU1501 Zvěřina Radim OK Lokomotiva Pardubice C 7202878 360 Kč
STA1401 Vaníček Robin OK Střelka C 2108861 360 Kč
STA1351 Kozlová Eliška OK Střelka C 2108883 360 Kč
PZR1551 Forstová Viola UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2420042 360 Kč
SJC1300 Mrázek Emil Sportcentrum Jičín C 8010900 360 Kč
DKP1651 Mullis Elizabeth Oddíl OB Kotlářka C 2075697 360 Kč
DKP1500 Kolín Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 9000007 360 Kč
STA1551 Doleželová Leona OK Střelka C 2139483 360 Kč
KVS6801 Beňovský Jiří SKOB Kobra Vsetín 53371 360 Kč
TBM1352 Kozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 9577 360 Kč
TBM1552 Kozáková Michaela KOS TJ Tesla Brno C 515006 360 Kč
SJI1850 Srbová Julie OK Jihlava C 2059730 360 Kč
TBM1358 Doušková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2087676 360 Kč
HJL1300 Bláha Štěpán Sokol Horní Jelení OOS C 9103 360 Kč
CET1501 Hájek Aleš TJ Loko Česká Třebová C 2060236 360 Kč
SJC1400 Tomeš Maxmilián Sportcentrum Jičín 2102072 360 Kč
AOP1750 König Veronika Orientační Běh Opava C 360 Kč
STE1350 Tomášková Lucie SK SKI-OB Šternberk C 232959 360 Kč
PHK1352 Novotná Anna OK 99 Hradec Králové C 8656702 360 Kč
JHB9160 Zdobinská Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 360 Kč
VRL1351 Poláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 360 Kč
KRN1500 Rychlý Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2102867 360 Kč
BBM1550 Krejčiříková Kamila BETA URSUS Orienteering C 219273 360 Kč
BBM1401 Hájek Jan BETA URSUS Orienteering C 360 Kč
BBM1050 Hájková Klára BETA URSUS Orienteering C 2112737 360 Kč
KRN1300 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52627 360 Kč
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 8003626 360 Kč
CHT1701 Korecký Marek OOB SK Chrast C 515504 360 Kč
0190003 Hasek Matej 019 - Haskovi 51306 360 Kč
SJC1202 Podlipný Filip Sportcentrum Jičín C 2082905 360 Kč
CHT1451 Matrasová Marie OOB SK Chrast C 232883 360 Kč
CHT1402 Matras Štěpán OOB SK Chrast C 51980 360 Kč
27F1360 Menard Arlann (FRA) L.O. Sanchey zapůjčit 400 Kč
VBM1553 Dokoupilová Simona VSK Mendelu Brno C 53306 360 Kč
CTB1551 Hübnerová Johana SK OB Chotěboř C 51833 360 Kč
CHC1401 Dvorský Michal K.O.B. Choceň C 9990101 360 Kč
SJC1303 Kraus Vojta Sportcentrum Jičín 09898 360 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 7210093 360 Kč
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 7210915 360 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 360 Kč
LTU7803 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001930 360 Kč
ADA7656 Odehnalová Radka OOB Spartak Adamov C 2050641 360 Kč
0040001 Vocilková Hana 004 - Vocilková 219260 360 Kč
KVS0953 Belžíková Nelly SKOB Kobra Vsetín C 7062009 360 Kč
KVS0710 Pavlica Bedřich SKOB Kobra Vsetín C 887152 360 Kč
KVS0810 Švestka Patrik SKOB Kobra Vsetín C 2088217 360 Kč
0060001 Odehnal Karel 006 - OK5Z Moravian Contest Group zapůjčit 400 Kč
KVS0600 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 53694 360 Kč
0060002 Odehnalová Andrea 006 - OK5Z Moravian Contest Group zapůjčit 400 Kč
KVS7060 Švestková Jana SKOB Kobra Vsetín C 2088170 360 Kč
STA7551 Plachá Radka OK Střelka C 2116494 360 Kč
HOR7651 Čiháková Olga TJ Jiskra Hořice C 2104603 360 Kč
TBM7009 Dobrovolný Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083370 360 Kč
0100001 Kaplanová Alena 010 - HJL 9145 360 Kč
BRU1002 Adamíra Patrik Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2144103 360 Kč
0140001 Tylová Kateřina 014 - ČauVolley runners 515150 360 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 360 Kč
DKP0750 Štoková Sofie Oddíl OB Kotlářka C 515403 360 Kč
0160001 Matoušková Petra 016 - OK Beda zapůjčit 400 Kč
KSH9051 Patáková Zuzana OB Kašperské Hory C 1459068 360 Kč
BBM7750 Hájková Michaela BETA URSUS Orienteering C 53291 360 Kč
LTU7450 Kerhátová Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001923 360 Kč
VRL9156 Mertlíková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134296 360 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek C 2059750 360 Kč
0190002 Haskova Arina 019 - Haskovi 53815 360 Kč
0200001 Kořínková Žaneta 020 - Thermo Fisher výběr hvězd zapůjčit 400 Kč
0200002 Havlíková Markéta 020 - Thermo Fisher výběr hvězd zapůjčit 400 Kč
0210001 Paděrová Jana 021 - JaPa 2127890 360 Kč
OTK7251 Klímová Barbora OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067304 360 Kč
0220002 Sadílková Martina 022 - Saďouři 2134305 360 Kč
0230001 Jirků Olga 023 - Jirků 2039188 360 Kč
0230002 Jirků František 023 - Jirků 2039175 360 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 360 Kč
0050008 Schnauberková Petra Andrejka 005 - (j)Elita 2126395 360 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 7204970 360 Kč
0280001 Kroupová Jarmila 028 - Lux OC 1710909 360 Kč
LPU0560 Kroupová Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2103775 360 Kč
0310002 Urbanec Bruno 031 - Hisport 53405 360 Kč
ABM6502 Obrátil Miroslav KOB ALFA Brno C 361974 360 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR9801 Los Jago OK Dobříš 2104700 450 Kč
0020001 Lác Jan Ladislav 002 - Příbram 7205018 450 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 450 Kč
0050001 Sommer Jaroslav 005 - (j)Elita 2148176 450 Kč
0050002 Jahoda Jiří 005 - (j)Elita 1428935 450 Kč
0050003 Masák Lukáš 005 - (j)Elita 2419870 450 Kč
LOV7700 Rutar Martin lepus.cz C 49458 450 Kč
0120001 Medlíková Zuzana 012 - Medlíková 2134267 450 Kč
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava C 436420 450 Kč
0050007 Janás Petr 005 - (j)Elita 2144048 450 Kč
PHK8001 Kopecký Martin OK 99 Hradec Králové C 2058528 450 Kč
celkem přihlášených: 1212, vklad: 568470 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 1200 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 400 závodníků).
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.