Logo

Přihlášky závodu: Letní Velikonoce

Datum:
30.07.2021
Místo konání:
Nová Skalka /okres Česká Lípa/
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Kategorie:
B3     B5     D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60     H65     H70     H75     H80     H85     HDR     P     T3     T4     T6    

B3 3.13 km, 140 m, 8 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0050001 Jirousová Eva 005 - EJ 442878 Ano Ano Ano 480 Kč
0110003 Pompura Ján 011 - (SVK) ŠK Terezka Banská Bystrica 416705 Ano Ano Ano 480 Kč
0120003 Schmidt Christoph + 1 012 - (GER) TSG Wiesloch 236093 Ano Ano Ano 480 Kč
0170001 Brumovský Martin 017 - Brumíci zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
0170002 Brumovská Rhea 017 - Brumíci zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
0190002 Kuhl Bettina 019 - (GER) Sonnenschein 1407595 Ano Ano Ano 480 Kč
0230001 Pohlová Petra 023 - - 9527 Ano Ano Ano 480 Kč
0280002 Andrade Miriam 028 - Andradi 2800322 Ne Ano Ne 170 Kč
0430001 Žejdlová Markéta 043 - Neregistrovaní - Žejdlová zapůjčit Ano Ne Ne 260 Kč
SUL0950 Kalenská Pavla OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 2112760 Ne Ne Ano 220 Kč
2JD9950 Molnár Jeannette (GER) Berliner TSC 2022138 Ano Ano Ano 810 Kč

B5 4.19 km, 150 m, 9 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. brněnská C 8008296 Ano Ano Ano 630 Kč
0380001 Kolář Martin 038 - Zkusim a Uvidim zapůjčit Ano Ne Ne 260 Kč
0320005 Isganaitis Jurgis 032 - (GER) SV Schorfheide 0 Ano Ano Ano 810 Kč
2JD7355 Kaminskaite Edyta (GER) Berliner TSC Ano Ano Ano 810 Kč

D10 2.70 km, 60 m, 9 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 8140939 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 8010800 Ano Ano Ano 360 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 Ano Ano Ano 360 Kč
ROU1151 Brotánková Klára SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit Ano Ano Ano 480 Kč
DOR1151 Blehová Barbora OK Dobříš C 2127569 Ano Ano Ano 360 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC1152 Šolcová Elsa Sportcentrum Jičín C 4300 Ano Ano Ano 360 Kč

D10F 1.77 km, 6 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 Ano Ano Ano 360 Kč
LBE1153 Schwarzová Katarína Sofia TJ Lokomotiva Beroun C 7080080 Ano Ano Ano 360 Kč
PBM1151 Ramachová Michaela TJ Spartak 1. brněnská C 52051 Ano Ano Ano 360 Kč
PBM1150 Robotková Tereza TJ Spartak 1. brněnská C 52027 Ano Ano Ano 360 Kč
PBM1350 Ramachová Anna TJ Spartak 1. brněnská C Ano Ano Ano 360 Kč
VSP1350 Neyrinck Nina USK Praha C 2106722 Ano Ano Ano 360 Kč
RIC1350 Proxová Veronika OB Říčany C 2115715 Ne Ano Ne 130 Kč

D12 2.45 km, 125 m, 9 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP1056 Jirousová Edita KOB Tretra Praha C 2113483 Ano Ano Ano 480 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín B 8112770 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 Ano Ano Ano 480 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 Ano Ano Ano 480 Kč
LBE0951 Schwarzová Martina Justína TJ Lokomotiva Beroun C 2112736 Ano Ano Ano 480 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 2181940 Ano Ano Ano 480 Kč
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice B 425438 Ano Ano Ano 480 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha C 405999 Ano Ano Ano 480 Kč
TZL0953 Růžičková Žofie SKOB Zlín C 8597 Ano Ano Ano 480 Kč
0170003 Brumovská Markéta 017 - Brumíci zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč

D14 3.16 km, 150 m, 10 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 Ano Ano Ano 480 Kč
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8680392 Ano Ano Ano 480 Kč
SJC0853 Vyziblová Viktorie Sportcentrum Jičín B 8226352 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga A 8013933 Ano Ano Ano 480 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava A 8670475 Ano Ano Ano 480 Kč
JJN0752 Vokušová Veronika Team Jizerky C 2104600 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR0951 Zabořilová Anna OOB TJ Turnov B 2060292 Ano Ano Ano 480 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 Ano Ano Ano 480 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8663207 Ano Ano Ano 480 Kč
TAP0860 Ellederová Eva KOB Tretra Praha C 2102816 Ano Ano Ano 480 Kč
ROU0851 Krátká Linda SKOB Roudnice nad Labem C 2134252 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP0757 Rychlá Karolína Orientační Běh Opava A 8654916 Ano Ano Ano 480 Kč
LTP0851 Fuchsová Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662332 Ano Ano Ano 630 Kč

D16 4.44 km, 280 m, 13 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP0557 Šimšová Pavla SK Praga A 8656743 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga A 8003639 Ano Ano Ano 660 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín B 8008279 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 Ano Ano Ano 660 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8663142 Ano Ano Ano 660 Kč
SJC0559 Plevová Barbora Sportcentrum Jičín C 2115006 Ano Ano Ano 660 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 8667974 Ano Ano Ano 660 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno A 8149311 Ano Ano Ano 660 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín B 8300479 Ano Ano Ano 660 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8088288 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP0654 Vozábalová Hana SK Praga B 2106747 Ano Ano Ano 660 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8517331 Ano Ano Ano 660 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport A 8670798 Ano Ano Ano 660 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno A 8667955 Ano Ano Ano 660 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9201626 Ano Ano Ano 840 Kč

D18 5.73 km, 340 m, 17 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek A 8648555 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem A 8517325 Ano Ano Ano 660 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov A 8013862 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP0454 Řeháková Ludmila SK Praga C 8003663 Ano Ano Ano 660 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 Ano Ano Ano 660 Kč

D20 5.81 km, 330 m, 16 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady B 8033215 Ano Ano Ano 660 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš A 8655463 Ano Ano Ano 660 Kč

D21E 7.02 km, 410 m, 18 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 Ano Ano Ano 660 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8656527 Ano Ano Ano 660 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov R 7205003 Ano Ano Ano 660 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 2102777 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP0157 Surkova Polina SK Praga A 8014405 Ano Ano Ano 840 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8680379 Ano Ano Ano 840 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice E 8116683 Ano Ne Ne 300 Kč

D21A 6.13 km, 360 m, 16 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 Ano Ano Ano 660 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 Ano Ano Ano 660 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 Ano Ano Ano 660 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 Ano Ano Ano 660 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 8033234 Ano Ano Ano 660 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 Ano Ano Ano 660 Kč
STB8650 Rickmeyer Tina TJ Stadion Nový Bor C 8028926 Ano Ano Ano 660 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 8000244 Ne Ano Ne 240 Kč
KAM0154 Hovorková Tereza OK Kamenice A 8648575 Ano Ano Ano 660 Kč
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 Ano Ano Ano 660 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680368 Ano Ano Ano 660 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 Ano Ano Ano 660 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 Ano Ano Ano 660 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8013880 Ano Ano Ano 660 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 8516755 Ano Ano Ano 660 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 8116686 Ano Ano Ano 840 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 8200023 Ano Ano Ano 840 Kč
JPV8577 Liscinska Lenka Oddíl OS SK Prostějov C 8220785 Ano Ano Ano 840 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov R 8663148 Ano Ano Ano 660 Kč
0470002 Betková Štěpánka 047 - (POR) Ori-Mondego 2023820 Ano Ano Ano 1080 Kč

D21B 5.25 km, 270 m, 16 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 8100025 Ano Ano Ano 660 Kč
DKP8760 Typltová Hana Oddíl OB Kotlářka C 7207357 Ano Ano Ano 0 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano 660 Kč
DKL9051 Pangrácová Marie KOB Kladno C 8028804 Ano Ano Ano 660 Kč
DKL9150 Pangrácová Anna KOB Kladno C 8518315 Ano Ano Ano 660 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 Ano Ano Ano 660 Kč
21P8750 Puternicka Joanna (POL) Orientop Wrocław 9870922 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 Ano Ano Ano 660 Kč
LCE9453 Müllerová Markéta OOB TJ Slovan Luhačovice C 303912 Ano Ano Ano 660 Kč
ROZ9950 Klinkerová Magdaléna OK Roztoky C 7209448 Ano Ano Ano 660 Kč
PDY9350 Kotrčová Lenka Běhej Poděbrady C 2115746 Ano Ano Ano 660 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 Ano Ano Ano 660 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670776 Ano Ano Ano 660 Kč
AOV8750 Vlachová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 1470167 Ano Ano Ano 660 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 Ano Ano Ano 660 Kč
JHB8952 Nesrovnalová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8014463 Ano Ano Ano 660 Kč
JHB9160 Zdobinská Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 Ano Ano Ano 660 Kč
SJC8754 Vágnerová Michaela Sportcentrum Jičín C 8653299 Ne Ano Ano 480 Kč
FSP8686 Skripniková Petra VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53159 Ano Ano Ano 660 Kč
0180002 Vávrová Sára 018 - StillAliveCZ 7210925 Ano Ano Ano 660 Kč
0220001 Hříchová Jana 022 - Rokycany zapůjčit Ano Ano Ano 780 Kč
0290001 Roznětinská Barbora 029 - OB Zmrzlík 836638 Ano Ano Ano 660 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 Ano Ano Ano 840 Kč
KON8787 Krajíčková Petra KOB Konice C 515153 Ano Ano Ano 840 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 Ne Ne Ano 300 Kč
0110004 Pompurová Terézia 011 - (SVK) ŠK Terezka Banská Bystrica 406991 Ano Ano Ano 840 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 Ano Ano Ano 1080 Kč

D35A 4.99 km, 310 m, 12 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 8293004 Ano Ano Ano 660 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 8010200 Ano Ano Ano 660 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 8022673 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP8056 Štáfková Jitka SK Praga C 515056 Ano Ano Ano 660 Kč
ZBM8282 Mesiarkinová Kamila SK Žabovřesky Brno C 7200319 Ano Ano Ano 660 Kč
ONO8350 Hrzinová Hana SKOB Ostrov C 8682 Ano Ano Ano 660 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 8100973 Ano Ano Ano 660 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 Ano Ano Ano 660 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8517323 Ano Ano Ano 660 Kč
0180001 Vávrová Rút 018 - StillAliveCZ 7001404 Ano Ano Ano 660 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 Ano Ano Ano 660 Kč

D35B 4.11 km, 240 m, 10 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA8150 Hrstková Marie SKOB Slaný C 2148214 Ano Ano Ano 660 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 8033289 Ano Ano Ano 660 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 8226435 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU8152 Brotánková Lenka SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit Ano Ano Ano 780 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9501 Ano Ano Ano 660 Kč
EKP8351 Pokorná Kristýna VŠTJ Ekonom Praha C 52186 Ano Ano Ano 660 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654901 Ano Ano Ano 660 Kč
0320002 Wollenberg Grit 032 - (GER) SV Schorfheide 1500152 Ano Ano Ano 840 Kč

D40A 4.64 km, 290 m, 13 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 8013928 Ano Ano Ano 660 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 Ano Ano Ano 660 Kč
EKP7453 Bémová Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 361968 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 8648558 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 Ano Ano Ano 660 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 Ano Ano Ano 660 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 Ano Ano Ano 660 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 Ano Ano Ano 660 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ano Ano 660 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 Ano Ano Ano 660 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 Ano Ano Ano 660 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 8400082 Ano Ano Ano 660 Kč
CEP7950 Vrbová Kateřina Čepíci 2148231 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 Ano Ano Ano 660 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 Ano Ano Ano 840 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš C 2115078 Ano Ano Ano 1080 Kč

D40B 3.56 km, 220 m, 10 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 Ano Ano Ano 660 Kč
JJN7750 Vokušová Dana Team Jizerky C 2104591 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU7758 Krejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 Ano Ano Ano 660 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP7764 Svítilová Pavla SK Praga C 8660503 Ano Ano Ne 480 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 Ano Ano Ano 660 Kč
PBM8151 Ramachová Magda TJ Spartak 1. brněnská C Ano Ano Ano 660 Kč
JEN7556 Menclová Jana OB Jenišovice C 7789 Ano Ano Ano 660 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 8667963 Ne Ano Ano 480 Kč

D45A 4.18 km, 240 m, 9 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013857 Ano Ano Ano 660 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8160189 Ano Ano Ano 660 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 8006757 Ano Ano Ano 660 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 Ano Ano Ano 660 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 Ano Ano Ano 660 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 Ano Ano Ano 660 Kč
VSP7559 Malečková Iva USK Praha C 2067949 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP7053 Šejnová Magdalena SK Praga C 2129235 Ano Ano Ano 660 Kč
0090001 Zámečníková Jitka 009 - NEREG. Zámečníci 2103763 Ano Ano Ano 660 Kč
LBE7350 Bialeková Martina TJ Lokomotiva Beroun C 7201767 Ano Ano Ano 660 Kč
DOR7552 Gregor Tahmina OK Dobříš C 2127585 Ano Ano Ano 660 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 Ano Ano Ano 660 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 8014556 Ano Ano Ano 660 Kč
LTP7352 Johnová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7209365 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 Ano Ano Ano 660 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 8022672 Ano Ano Ano 660 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 Ano Ano Ano 660 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 Ano Ano Ano 840 Kč
OKP6452 Smolková Alena SK OK 24 Praha C 53567 Ne Ne Ano 300 Kč

D45B 3.51 km, 210 m, 12 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR7658 Karafiátová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8160190 Ano Ano Ano 660 Kč
DCE7550 Kándlová Adéla KOB Dobřichovice C 2113044 Ano Ano Ano 660 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano 660 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 Ano Ano Ano 660 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 Ano Ano Ano 660 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 Ano Ano Ano 660 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 Ano Ano Ano 660 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 Ano Ano Ano 660 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 Ano Ano Ano 660 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 Ne Ano Ano 480 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano 660 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 Ano Ano Ano 660 Kč
0260001 Ženčáková Marie 026 - ASPVOA Šumperk 2032185 Ano Ano Ano 660 Kč
SLA7551 Beranová Jana SKOB Slaný C 515052 Ano Ano Ne 480 Kč
VLI7350 Novotná Jana Slavia Liberec orienteering C 2058476 Ano Ano Ano 660 Kč
SKM7250 Mičíková Lada KOB Směr Kroměříž C 8680394 Ne Ano Ano 600 Kč
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 Ano Ano Ano 1080 Kč

D50 3.35 km, 180 m, 11 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8013883 Ano Ano Ano 660 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 Ano Ano Ano 660 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 206478 Ano Ano Ano 660 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8113530 Ano Ano Ano 660 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 Ano Ano Ano 660 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano 660 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 Ano Ano Ano 660 Kč
TUV6850 Linková Iva SOK TJ Turnov C 8061486 Ano Ano Ano 660 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU7050 Kyselová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2043619 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 8005137 Ano Ano Ano 660 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 Ano Ano Ano 660 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 Ano Ano Ano 660 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 8482088 Ano Ano Ne 480 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 8226399 Ano Ano Ano 660 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 Ne Ano Ano 480 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 Ano Ano Ano 660 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 Ano Ano Ano 660 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 Ano Ano Ano 660 Kč
45D6750 Schmiedeberg Anke (GER) SV Turbine Neubrandenburg 7208677 Ano Ano Ne 480 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ano Ano Ano 660 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 Ano Ano Ano 660 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Rosice C 52346 Ano Ano Ano 660 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 Ano Ano Ne 480 Kč
0340001 Krákorová Iva 034 - Nereg - Krákorová 887916 Ano Ne Ne 240 Kč
TJP6750 Weislová Eva TJ Sokol Troja C 51326 Ano Ano Ano 1080 Kč

D55 3.20 km, 170 m, 10 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 Ano Ano Ano 660 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 Ano Ano Ano 660 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 Ano Ano Ano 660 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 8005133 Ano Ano Ano 660 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 Ano Ano Ano 660 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ano Ano Ano 660 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 Ano Ano Ano 660 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 Ano Ano Ano 660 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670819 Ano Ano Ano 660 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670733 Ano Ano Ano 660 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 Ano Ano Ano 660 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 8656680 Ano Ano Ano 660 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 Ano Ano Ano 660 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 Ano Ano Ano 660 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 Ano Ne Ne 240 Kč
0320003 Mathea Helena 032 - (GER) SV Schorfheide 5012 Ano Ano Ano 840 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 Ano Ano Ano 1080 Kč

D60 3.11 km, 160 m, 9 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 Ano Ano Ano 480 Kč
0030001 Kuleva Angelina 003 - (GER) AngyOL 8101105 Ano Ano Ano 480 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8013396 Ano Ano Ano 480 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano 480 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660397 Ano Ano Ano 480 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 Ano Ano Ano 480 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 Ano Ano Ano 480 Kč
KRN5950 Holinková Milada KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8648621 Ano Ano Ano 480 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 Ano Ano Ano 480 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindřiška Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 Ano Ano Ano 480 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 Ano Ano Ano 630 Kč

D65 2.79 km, 150 m, 11 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 2095936 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 Ano Ano Ano 480 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 Ano Ano Ano 480 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 Ano Ano Ano 480 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 Ano Ano Ano 480 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 Ano Ano Ano 480 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano 480 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 Ano Ano Ano 480 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 8113525 Ano Ano Ano 480 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 Ano Ano Ano 480 Kč

D70 2.48 km, 150 m, 9 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU4752 Kubíková Květoslava OK Lokomotiva Pardubice C 8471811 Ano Ano Ano 480 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 8051250 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 Ano Ano Ano 480 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 Ano Ano Ano 480 Kč
DVP4850 Kupcová Věroslava DVP ORIENTATION C 52600 Ano Ano Ano 630 Kč

D75 2.08 km, 120 m, 10 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 Ano Ano Ano 480 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 Ano Ano Ano 480 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 Ano Ano Ano 480 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 Ano Ano Ano 480 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ano Ano Ano 480 Kč
AOV4450 Vlachová Renata OOB TJ Baník Ostrava C 8882 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 8200025 Ano Ano Ano 630 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 8004451 Ano Ano Ano 630 Kč

H10F 1.77 km, 6 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC1300 Mrázek Emil Sportcentrum Jičín C 8010900 Ano Ano Ano 360 Kč
PDY1101 Šiler Štěpán Běhej Poděbrady C 2112725 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI1400 Votava Jan Slavia Liberec orienteering C 2106735 Ano Ano Ano 360 Kč
FSP1106 Bartál Dan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000557 Ano Ano Ano 360 Kč
KRN1300 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52627 Ano Ano Ano 360 Kč
0390001 Handrk Adam 039 - Neregistrovaní - Handrkovi zapůjčit Ano Ano Ne 340 Kč

H10 2.47 km, 60 m, 8 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 8007194 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC1202 Podlipný Filip Sportcentrum Jičín C 2082905 Ano Ano Ano 360 Kč
TJN1105 Novotný Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080843 Ano Ano Ano 360 Kč
DOR1102 Jiroušek Štěpán OK Dobříš C 51487 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC1203 Vošvrda Václav Sportcentrum Jičín C 8202261 Ne Ne Ano 130 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 8008297 Ano Ano Ano 0 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 8516913 Ano Ano Ano 0 Kč
TRT1100 Mazzarese David KOS Třešť C 2102555 Ano Ano Ano 360 Kč

H12 2.97 km, 140 m, 9 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218851 Ano Ano Ano 480 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8028803 Ano Ano Ano 480 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 8226414 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR0908 Kutek Matěj OOB TJ Turnov B 8003260 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga B 8005120 Ano Ano Ne 340 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 Ano Ano Ano 480 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 7204525 Ano Ano Ano 480 Kč
0120002 Schmidt Daniel 012 - (GER) TSG Wiesloch 8019922 Ano Ano Ano 480 Kč
TAP1010 Elleder Jan KOB Tretra Praha B 8014503 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering B 2090845 Ano Ano Ano 480 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno B 2121871 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering B 8518320 Ne Ano Ne 170 Kč
RIC1003 Prox Jan OB Říčany C 8226428 Ne Ano Ne 220 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Žabovřesky Brno C 2115684 Ne Ano Ne 300 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering C 2039826 Ano Ano Ano 810 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 2143362 Ano Ano Ano 810 Kč

H14 3.81 km, 225 m, 12 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 8648593 Ano Ano Ano 480 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 9616 Ano Ano Ano 480 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava A 8667506 Ano Ano Ano 480 Kč
TAP0705 Jirous Erik KOB Tretra Praha C 8007181 Ano Ano Ano 480 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 Ano Ano Ano 480 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 8014451 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 8670812 Ano Ano Ne 340 Kč
LBM0701 Salajka Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52068 Ano Ano Ano 480 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem B 8662370 Ano Ano Ano 480 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654389 Ano Ano Ano 480 Kč
TAP0706 Brumovský Štěpán KOB Tretra Praha C zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 8080829 Ano Ano Ano 0 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 2129245 Ano Ano Ne 340 Kč
SKV0801 Turek Jakub TJ Slovan Karlovy Vary B 7791777 Ano Ano Ano 630 Kč
0480001 Kumbier Lionel 048 - (GER) Berliner Turnerschaft 8118208 Ano Ano Ano 810 Kč

H16 5.51 km, 385 m, 16 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun A 7300274 Ano Ano Ano 660 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 Ano Ano Ano 660 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 Ano Ano Ano 660 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem A 8662349 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP0508 Kándl Matěj SK Praga C 2102710 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 Ano Ano Ano 660 Kč
LPU0514 Jelínek Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8020220 Ano Ano Ano 660 Kč
TAP0615 Elleder David KOB Tretra Praha A 8116696 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU0503 Krátký Štěpán SKOB Roudnice nad Labem B 8662285 Ano Ano Ano 660 Kč
LPU0612 Fajfr Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8014543 Ano Ano Ano 660 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 Ano Ano Ano 840 Kč

H18 6.95 km, 525 m, 18 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU0314 Jelínek Kryštof OK Lokomotiva Pardubice A 8666870 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 Ano Ano Ano 660 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš Nathaniel OK Dobříš A 8654908 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 Ano Ano Ano 660 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš A 8116738 Ano Ano Ano 660 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 8116788 Ano Ano Ano 660 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 Ano Ano Ano 660 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 8654918 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 Ano Ano Ano 840 Kč

H20 7.33 km, 510 m, 18 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 Ano Ano Ano 660 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 Ano Ano Ano 660 Kč
TUR0201 Mencl Jan OOB TJ Turnov A 8461739 Ano Ano Ano 660 Kč

H21E 9.80 km, 600 m, 23 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 Ano Ano Ano 660 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 8010100 Ano Ano Ano 660 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8045215 Ano Ano Ano 660 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8660452 Ano Ano Ano 660 Kč
LCE8903 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662697 Ano Ano Ano 660 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 8109377 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 Ano Ano Ano 660 Kč
SSU9001 Melecký Martin SK Severka Šumperk C 8680373 Ano Ano Ano 660 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 8656758 Ano Ano Ano 660 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 8660370 Ano Ano Ano 660 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 8662312 Ano Ano Ano 660 Kč
FSP7909 Skripnik Štěpán VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7201806 Ano Ano Ano 660 Kč
TUR9011 Trojan Karel OOB TJ Turnov 8007187 Ano Ano Ano 660 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 8116783 Ano Ano Ano 840 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 8662333 Ano Ano Ano 840 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 1394262 Ano Ano Ano 840 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 8648541 Ano Ano Ano 840 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8235111 Ano Ano Ano 840 Kč
2JD9999 Blume Karsten (GER) Berliner TSC 9030789 Ano Ano Ano 840 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 8662322 Ano Ano Ano 660 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662426 Ano Ano Ano 1080 Kč
0470001 Franco Paolo 047 - (POR) Ori-Mondego 8653210 Ano Ano Ano 1080 Kč
0110005 Pompura Daniel 011 - (SVK) ŠK Terezka Banská Bystrica 8100023 Ano Ano Ano 660 Kč

H21A 7.99 km, 505 m, 17 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 Ano Ano Ano 660 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 8087007 Ne Ano Ne 240 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 Ano Ano Ano 660 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 Ano Ano Ano 660 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 8109323 Ano Ano Ano 660 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov A 8680598 Ano Ano Ano 660 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 Ano Ano Ano 660 Kč
MFP7903 Dvořáček Dan Matfyz Praha C 8629750 Ano Ano Ano 660 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 Ano Ano Ano 660 Kč
ZBM8607 Šrubař Michal SK Žabovřesky Brno C 8002099 Ano Ano Ano 660 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8667994 Ano Ano Ano 660 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno C 8334332 Ano Ano Ano 660 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8667530 Ano Ano Ano 660 Kč
DOK0104 Bílý Jakub OK Doksy R 8662323 Ano Ano Ne 480 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 Ano Ano Ano 660 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 8052300 Ano Ano Ano 660 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 Ano Ano Ano 840 Kč
VRL8803 Krajíček Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8988 Ano Ano Ano 840 Kč

H21B 7.18 km, 400 m, 18 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 Ano Ano Ano 660 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 Ano Ano Ano 660 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 Ano Ano Ano 660 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 Ano Ano Ano 660 Kč
JEN9001 Švarc Lukáš OB Jenišovice C 8003645 Ano Ano Ano 660 Kč
LIT8204 Tůma Martin KOB Litvínov C 7205004 Ano Ano Ano 660 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 8226348 Ano Ano Ano 660 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 Ano Ano Ano 660 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov C 7205012 Ano Ano Ano 660 Kč
LPU8811 Moravec Marek OK Lokomotiva Pardubice C 416269 Ano Ano Ano 660 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 Ano Ano Ano 660 Kč
CET9501 Záveský Jan TJ Loko Česká Třebová C 9726 Ano Ano Ano 660 Kč
0150001 Palaščak Ján 015 - Gumídci 7003034 Ano Ano Ano 660 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 Ano Ano Ano 660 Kč
JHB8305 Nesrovnal Jaroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4630 Ano Ano Ano 660 Kč
TBM8905 Thiemel Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515175 Ano Ano Ano 660 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 Ano Ano Ano 660 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov C 8656585 Ano Ano Ano 660 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 Ano Ano Ano 660 Kč
1QD9700 Zschaeckel Robin (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 973101 Ano Ano Ano 660 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec 49382 Ano Ano Ano 840 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 8028853 Ano Ne Ne 300 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 2060300 Ano Ano Ne 480 Kč
0320004 Graumann Bodo 032 - (GER) SV Schorfheide 823543 Ano Ano Ano 840 Kč
0350001 Rakcevic Vasilije 035 - (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 8516410 Ano Ano Ano 840 Kč
PGP8909 Oľhava Rastislav SK Praga C 8670464 Ano Ano Ano 840 Kč
DOR8700 Beran Jakub OK Dobříš C 7209367 Ano Ano Ano 840 Kč
0400001 Budaj Radoslav 040 - Hurrá team 07257 Ano Ano Ano 840 Kč
PGP8803 Vereš Lukáš SK Praga C 8003613 Ano Ano Ano 840 Kč
SHK9500 Červinka Mário OK Slavia Hradec Králové C 8003603 Ne Ano Ano 600 Kč
PBM9902 Komenda Jan TJ Spartak 1. brněnská C 8660415 Ano Ano Ano 840 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 Ne Ne Ano 300 Kč
UOL9400 Semerád Jan SOB Olomouc C 8014522 Ne Ano Ano 800 Kč

H35A 7.36 km, 410 m, 19 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8149892 Ano Ano Ano 660 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano 660 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 8043029 Ano Ano Ano 660 Kč
EKP7703 Bém Robert VŠTJ Ekonom Praha C 2144060 Ano Ano Ano 660 Kč
DKL8201 Klíma Kamil KOB Kladno C 8667960 Ano Ano Ano 660 Kč
21P8500 Wieszaczewski Jacek (POL) Orientop Wrocław 852702 Ano Ano Ano 660 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2059757 Ano Ano Ano 660 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8515523 Ano Ano Ano 660 Kč
LDC8502 Šálek Jan KOB Děčín C Ano Ano Ano 660 Kč
TJN8200 Petr Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8282288 Ano Ano Ano 660 Kč
DKL8300 Spilka Marek KOB Kladno C 8003633 Ano Ano Ano 660 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8116797 Ano Ano Ano 840 Kč
TBM8411 Liščinský Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 2103680 Ne Ano Ano 600 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1470170 Ano Ano Ano 840 Kč
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 2143402 Ano Ano Ano 1080 Kč

H35B 5.25 km, 270 m, 16 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 8662705 Ano Ano Ano 660 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 8014461 Ne Ano Ne 240 Kč
VLI7803 Raisr Ivo Slavia Liberec orienteering C 8008270 Ne Ne Ano 240 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 Ano Ano Ano 840 Kč

H40A 7.01 km, 285 m, 19 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 8482111 Ano Ano Ano 660 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667505 Ano Ano Ano 660 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 Ano Ano Ano 660 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 Ano Ano Ano 660 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 Ano Ano Ano 660 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 8115757 Ano Ano Ano 660 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 7001413 Ne Ano Ano 480 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 Ano Ano Ano 660 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 8109351 Ano Ano Ano 660 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 8109364 Ano Ano Ano 660 Kč
UOL8000 Zbíral Robert SOB Olomouc C 8660922 Ano Ano Ano 660 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 Ano Ano Ano 660 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 Ano Ano Ano 660 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654914 Ano Ano Ano 660 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 Ano Ano Ano 660 Kč
SKV7302 Turek Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 7464855 Ano Ano Ano 840 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 Ano Ano Ano 1080 Kč

H40B 5.39 km, 325 m, 12 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 2134359 Ano Ano Ano 660 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 8357666 Ano Ano Ano 660 Kč
PEN7700 Erbert Ladislav OK RECO Sport C 8516415 Ano Ano Ano 660 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680297 Ano Ano Ano 660 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP7810 Svítil Petr SK Praga C 1450170 Ano Ano Ne 480 Kč
PBM7800 Robotka Jan TJ Spartak 1. brněnská C 7209359 Ano Ano Ano 660 Kč
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 2126305 Ano Ano Ano 660 Kč
DOR7703 Jiroušek Pavel OK Dobříš C 2104705 Ano Ano Ano 660 Kč
TAP8000 Šubrt Evžen KOB Tretra Praha C 2085631 Ano Ano Ano 660 Kč

H45A 6.37 km, 375 m, 16 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA7501 Hrstka Pavel SKOB Slaný C 2109691 Ano Ano Ano 660 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8160174 Ano Ano Ano 660 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 Ano Ano Ano 660 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 8004272 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 Ano Ano Ano 660 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 8022688 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU7504 Simr Pavel SKOB Roudnice nad Labem C 2031351 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 Ano Ano Ano 660 Kč
0090002 Zámečník Pavel 009 - NEREG. Zámečníci 2801012 Ano Ano Ano 660 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 8648543 Ano Ano Ano 660 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654390 Ano Ano Ano 660 Kč
RIC7307 Vláčil Daniel OB Říčany C 8222077 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 8140933 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 8116739 Ano Ano Ano 660 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 Ano Ano Ano 660 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 Ano Ano Ano 660 Kč
ZBM6701 Auermüller Vít SK Žabovřesky Brno C 8076006 Ano Ano Ano 660 Kč
VTA7201 Kosobud Dušan SC vebr-sport C 7208073 Ano Ano Ano 660 Kč
SLA7601 Beran Jaroslav SKOB Slaný C 2109694 Ano Ano Ne 480 Kč
PBM7201 Komenda Kamil TJ Spartak 1. brněnská C 8516931 Ano Ano Ano 840 Kč
ZBM7201 Kyncl Tomáš SK Žabovřesky Brno C 8660405 Ne Ano Ne 400 Kč

H45B 4.17 km, 240 m, 14 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 Ano Ano Ano 660 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 Ano Ano Ano 660 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 Ano Ano Ano 660 Kč
TJN7601 Novotný Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 Ano Ano Ano 660 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 Ano Ano Ano 660 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 Ano Ano Ano 660 Kč
JEN7301 Mencl Martin OB Jenišovice C 411613 Ano Ano Ano 660 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032371 Ano Ano Ano 1080 Kč

H50A 5.51 km, 350 m, 14 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8149895 Ano Ano Ano 660 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8160182 Ano Ano Ano 660 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 8109414 Ano Ano Ano 660 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 Ano Ano Ano 660 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 8113517 Ano Ano Ano 660 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 Ano Ano Ano 660 Kč
STB6400 Müller Rico TJ Stadion Nový Bor C 8020222 Ano Ano Ano 660 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 Ano Ano Ano 660 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 8670813 Ano Ano Ne 480 Kč
45D6701 Schmiedeberg Nils (GER) SV Turbine Neubrandenburg 8663316 Ano Ano Ano 660 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 Ano Ano Ano 660 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 Ano Ano Ano 660 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 Ano Ano Ano 660 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 2020710 Ano Ano Ano 660 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano 660 Kč
0190001 Finkenstaedt Björn 019 - (GER) Sonnenschein 8657683 Ano Ano Ano 660 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 Ano Ano Ano 660 Kč
0240001 Křivda Ivan 024 - Sportovní klub hasičů KHK 9200535 Ano Ano Ano 660 Kč
0260002 Ženčák Jaroslav 026 - ASPVOA Šumperk 2060274 Ano Ano Ano 660 Kč
OPI6900 Hartvich Otto Orientační sporty Písek C 8013426 Ano Ano Ano 660 Kč
1QD6700 Zschaeckel Raik (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 8081067 Ano Ano Ano 660 Kč
2JD6610 Olisauskas Raymondas (GER) Berliner TSC 8001465 Ano Ano Ano 1080 Kč

H50B 4.11 km, 240 m, 9 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8160177 Ano Ano Ano 660 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 8226405 Ano Ano Ano 660 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 Ano Ano Ano 660 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 8008283 Ano Ano Ano 660 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 Ano Ano Ano 660 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 Ano Ano Ano 660 Kč
JEN6901 Touš Jan OB Jenišovice C 7774 Ano Ano Ano 660 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 Ano Ano Ano 660 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 Ano Ano Ano 660 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín C 428296 Ano Ano Ano 660 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Rosice C 553435 Ano Ano Ano 660 Kč
VLI7102 Novotný Jiří Slavia Liberec orienteering C 2078464 Ano Ano Ano 660 Kč

H55A 4.99 km, 310 m, 12 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 1400423 Ano Ano Ano 660 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 Ano Ano Ano 660 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 Ano Ano Ano 660 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 Ano Ano Ano 660 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 8648566 Ano Ano Ano 660 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 Ano Ano Ano 660 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 Ano Ano Ano 660 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 Ano Ano Ne 480 Kč
MFP6600 Valtr Pavel Matfyz Praha 218786 Ano Ano Ano 660 Kč
0120001 Schmidt Marcus 012 - (GER) TSG Wiesloch 8645059 Ano Ano Ano 660 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 Ano Ano Ano 660 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 8028885 Ano Ano Ano 660 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 Ano Ano Ano 660 Kč
2JD6600 Trösch Urs (GER) Berliner TSC 1458647 Ano Ano Ano 660 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 8680322 Ano Ano Ano 660 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 8648546 Ano Ano Ano 660 Kč
0270001 Kniebügl Anton 027 - (SVK) Kobra Bratislava 416747 Ano Ano Ano 660 Kč

H55B 3.62 km, 220 m, 12 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 Ano Ano Ano 660 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8160181 Ano Ano Ano 660 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP6305 Hurta Vladimír SK Praga C 8670816 Ano Ano Ano 660 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 Ano Ano Ano 660 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 Ano Ano Ano 660 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 Ano Ano Ano 660 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 8008282 Ano Ano Ano 660 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 Ano Ano Ano 660 Kč

H60 4.30 km, 250 m, 14 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8007191 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 8160183 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8160176 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 Ano Ano Ano 480 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 Ano Ano Ano 480 Kč
JJN5601 Vokuš Zdeněk Team Jizerky C 2148156 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 Ano Ano Ano 480 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 Ano Ano Ano 480 Kč
17S1401 Nemec Juraj (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 406942 Ano Ano Ano 480 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 Ano Ano Ano 480 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 Ano Ano Ano 480 Kč
JEN6101 Mareš Hynek OB Jenišovice C 2067342 Ano Ano Ano 480 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2181286 Ne Ano Ano 340 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 8648620 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP6004 Pasnichenko Viktor SK Praga C 8116705 Ne Ano Ano 340 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 Ano Ano Ano 480 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 8149879 Ano Ano Ano 480 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 Ano Ano Ano 480 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 Ano Ano Ano 480 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 7260024 Ano Ano Ano 630 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 Ano Ano Ano 630 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 Ano Ano Ano 630 Kč

H65 3.74 km, 200 m, 12 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 8648613 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 Ano Ano Ano 480 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ano Ano Ano 480 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 8606435 Ano Ano Ano 480 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 Ano Ano Ano 480 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 Ano Ano Ano 480 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. brněnská C 8719038 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 8632855 Ano Ano Ano 480 Kč
DKL5501 Jirka Jiří KOB Kladno C 8014450 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI5601 Drobník Ivan Slavia Liberec orienteering C 9902 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 Ano Ano Ano 480 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680309 Ano Ano Ano 480 Kč
0180003 Vávra Petr 018 - StillAliveCZ 7210810 Ano Ano Ano 480 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 7886 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8663180 Ano Ano Ano 480 Kč
0500001 Sepp Hones 050 - (GER) HSV Ried 8116117 Ano Ano Ano 810 Kč

H70 3.33 km, 145 m, 11 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 8719003 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 Ano Ano Ano 480 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680370 Ano Ano Ano 480 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 8051255 Ano Ano Ano 480 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 Ano Ano Ano 480 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 8028840 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 8516753 Ano Ano Ano 480 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 Ano Ano Ano 480 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 8666868 Ne Ano Ano 340 Kč
0320001 Wollenberg Berd 032 - (GER) SV Schorfheide 8088081 Ano Ano Ano 630 Kč

H75 2.83 km, 150 m, 11 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 Ano Ano Ano 480 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8022665 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 Ano Ano Ano 480 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 Ano Ano Ano 480 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8657099 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 Ano Ano Ano 480 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 Ano Ano Ano 480 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 7210063 Ano Ano Ano 480 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 Ano Ano Ano 480 Kč
0060001 Conrad Helmut 006 - (GER) USV TU Dresden 8501901 Ano Ano Ano 480 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 Ano Ano Ano 630 Kč

H80 2.48 km, 150 m, 9 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 Ano Ano Ano 480 Kč

H85 2.08 km, 120 m, 10 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 Ano Ano Ano 480 Kč

HDR 1.77 km, 6 kontrol

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín C 8040713 Ne Ano Ano 260 Kč
SJC1515 Kazda Matěj Sportcentrum Jičín C 8300115 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC1650 Uhlíková Eva Sportcentrum Jičín C 51180 Ano Ano Ano 360 Kč
PHK1451 Melicharová Nina OK 99 Hradec Králové C 224919 Ano Ano Ano 360 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 Ano Ano Ano 360 Kč
SJI1850 Srbová Julie OK Jihlava C 2059730 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC1503 Jakubec Jan Sportcentrum Jičín C 2112770 Ano Ano Ano 360 Kč
TUR2020 Schulhof Matěj OOB TJ Turnov C 8100 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP1550 Svítilová Veronika SK Praga C 2131197 Ano Ano Ne 260 Kč
PGP1450 Štáfková Zuzana SK Praga C 51624 Ano Ano Ano 360 Kč
VIC1401 Kubíček Ota OB Vizovice C 425428 Ano Ano Ano 360 Kč
ONO1500 Beneš Lukáš SKOB Ostrov C Ano Ano Ano 360 Kč
0130001 Vošvrdová Eliška 013 - Kbelnice 2102077 Ne Ne Ano 130 Kč
VSP1600 Baldrian František USK Praha C 2075606 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI1301 Kolaja Bedřich Slavia Liberec orienteering C 1398538 Ano Ano Ano 360 Kč
EKP1751 Metelková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 301187 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC1900 Vágner Filip Sportcentrum Jičín Ne Ano Ne 130 Kč
KRN1500 Rychlý Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2102867 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC1451 Podlipná Klára Sportcentrum Jičín C 8029202 Ano Ano Ano 360 Kč
0280001 Andrade iris 028 - Andradi 308380 Ne Ano Ne 130 Kč
TRT1500 Mazzarese Aiden KOS Třešť C 2148130 Ano Ano Ano 360 Kč
SKM0951 Kolaříková Erika KOB Směr Kroměříž C 8680289 Ne Ano Ano 260 Kč
PHK1650 Balcarová Klára OK 99 Hradec Králové C 2001994 Ne Ano Ne 130 Kč
0370002 Dneboský Erik 037 - OK Vršovice 51348 Ano Ano Ano 360 Kč
0370003 Dneboský Antonín 037 - OK Vršovice 51349 Ano Ano Ano 360 Kč
0400003 Budaj Oliver 040 - Hurrá team zapůjčit Ne Ne Ano 170 Kč
0460001 Liščinská Emma 046 - Neregistrovaní - Liščinská 53282 Ano Ano Ano 360 Kč
SSU1400 Gebauer Jan SK Severka Šumperk C 224899 Ne Ano Ano 260 Kč
SSU1659 Gebauerová Tereza SK Severka Šumperk 224899 Ne Ano Ano 260 Kč
SSU1359 Gebauerová Adéla SK Severka Šumperk 224897 Ne Ano Ano 260 Kč
SSU0705 Hedrich Miroslav SK Severka Šumperk C 2001983 Ano Ano Ano 360 Kč
SSU1101 Hedrich Jan SK Severka Šumperk C 2001959 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI15xx Raisr Martin Slavia Liberec orienteering 4411248 Ne Ne Ano 130 Kč
VLI14xx Vejnar Jonáš Slavia Liberec orienteering 4411249 Ne Ne Ano 130 Kč
0490002 Pokluda Filip 049 - Free Run Zlín 2148239 Ne Ano Ne 130 Kč
0500002 Heider Anna 050 - (GER) HSV Ried 8630860 Ano Ano Ano 360 Kč

P 2.60 km, 100 m, 9 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC8151 Uhlíková Šárka Sportcentrum Jičín C 7207702 Ano Ano Ano 390 Kč
0100001 Podivínská Ivana 010 - SK Podivín Šalingrad 51557 Ano Ano Ano 390 Kč
0100002 Podivínský Tomáš 010 - SK Podivín Šalingrad 8109331 Ano Ano Ano 390 Kč
SCP8701 Fíla David OK Sparta Praha C zapůjčit Ano Ano Ano 510 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. brněnská C 7209368 Ano Ano Ano 390 Kč
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 2067208 Ano Ano Ano 390 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 Ano Ano Ano 390 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 Ano Ano Ano 390 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 Ano Ano Ano 390 Kč
KRN5900 Malec Vladimír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52661 Ano Ano Ano 390 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 Ano Ano Ano 390 Kč
0160001 Králová Irena 016 - TJ Jiskra Havlíčkův Brod - neregistrovaní 53615 Ano Ano Ano 390 Kč
SJC8602 Vágner Vladislav Sportcentrum Jičín C 2083384 Ne Ano Ano 260 Kč
0200002 Stránská Natalie 020 - Neregistrovaní - Stránská zapůjčit Ano Ne Ne 170 Kč
0210001 Vlasáková Dominika 021 - Neregistrovaní - Vlasáková zapůjčit Ano Ne Ne 170 Kč
VLI0808 Novotný Dalibor Slavia Liberec orienteering C 2058474 Ano Ano Ano 390 Kč
0330001 Žáček Martin 033 - Neregistrovaní - Žáček 2032134 Ano Ano Ano 390 Kč
0390002 Handrk Pavel 039 - Neregistrovaní - Handrkovi zapůjčit Ano Ano Ne 340 Kč
0400002 Šperlingová Michaela 040 - Hurrá team zapůjčit Ne Ne Ano 170 Kč
SSU8300 Gebauer Lubomír SK Severka Šumperk C 2001914 Ne Ano Ano 260 Kč
ZBMxxxx Šabatová Lenka SK Žabovřesky Brno zapůjčit Ne Ano Ne 170 Kč
LPM0750 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2088719 Ne Ano Ne 130 Kč
LPM0952 Dvořáková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2102687 Ano Ano Ano 390 Kč

T3 3.26 km, 130 m, 9 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JIL9451 Malá Daniela OK Jilemnice C 405969 Ne Ano Ne 180 Kč
SBR7750 Sklenářová Dita SKOB Bruntál C 8648636 Ano Ano Ano 540 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 Ano Ano Ano 540 Kč
PDY7803 Kysilka Vratislav Běhej Poděbrady C 2102789 Ano Ano Ano 540 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 Ano Ano Ano 540 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 Ano Ano Ano 540 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 Ne Ne Ano 180 Kč
18D9250 Müller Petra (GER) Post SV Dresden 51132 Ano Ano Ano 540 Kč
18D7500 Müller Marko (GER) Post SV Dresden 09819 Ano Ano Ano 540 Kč
0250001 Nárovcová Gabriela 025 - neregistrovaný 212064 Ano Ne Ne 180 Kč
0300002 Votavová Světla 030 - DSVJ 1007888 Ano Ano Ano 540 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. brněnská C 8013977 Ano Ano Ano 540 Kč
0360001 Procházka Jakub 036 - neregistrovaný zapůjčit Ano Ne Ne 220 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 Ano Ano Ano 540 Kč
0410001 Láčíková Sabina 041 - NEREG. BRNO 2051488 Ano Ano Ano 540 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 Ano Ne Ne 180 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 8014467 Ne Ano Ne 180 Kč
SUL0600 Kalenský Tomáš OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 2099530 Ne Ne Ano 180 Kč
0490001 Pokluda Ondřej 049 - Free Run Zlín 8116684 Ne Ano Ne 180 Kč
LPM0850 Šitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň C 2088717 Ano Ano Ano 540 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 Ano Ne Ne 180 Kč

T4 4.12 km, 220 m, 14 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 Ano Ano Ano 540 Kč
0040001 Šimerka Jan 004 - Šimerka 7210932 Ano Ano Ano 540 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 Ano Ano Ano 540 Kč
STB8099 Stanojkovičová Ljuba TJ Stadion Nový Bor C 49983 Ano Ano Ano 540 Kč
ROU7601 Hančl Martin SKOB Roudnice nad Labem C 2085606 Ano Ano Ano 540 Kč
0080001 Kroupa Jan 008 - Neregistrovaní - Kroupa 2084937 Ne Ano Ne 180 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 Ano Ano Ano 540 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 Ne Ano Ano 360 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 Ne Ano Ano 360 Kč
PGP8853 Syslová Edita SK Praga C 52106 Ano Ano Ano 540 Kč
0110001 Pompura Ladislav 011 - (SVK) ŠK Terezka Banská Bystrica Ano Ano Ano 540 Kč
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš C 2125353 Ano Ano Ano 540 Kč
DOR7503 Bleha Stanislav OK Dobříš C 2131188 Ano Ano Ano 540 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 Ano Ano Ano 540 Kč
0250002 Nárovcová Gabriela 025 - neregistrovaný 212064 Ne Ano Ne 180 Kč
0280003 Andrade Milena 028 - Andradi 2081371 Ne Ano Ne 180 Kč
0300001 Votava David 030 - DSVJ 8517319 Ano Ano Ano 540 Kč
0360003 Procházka Jakub 036 - neregistrovaný zapůjčit Ne Ano Ne 220 Kč
0370001 Dneboský František 037 - OK Vršovice 7200582 Ano Ano Ano 540 Kč
0420001 Sommer Jaroslav 042 - (j)Elita 2148176 Ano Ano Ano 540 Kč
0420002 Jahoda Jiří 042 - (j)Elita 1428935 Ano Ano Ano 540 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 1424653 Ano Ano Ano 540 Kč
RIC8350 Proxová Lada OB Říčany C 2111736 Ne Ano Ne 180 Kč
RIC7406 Prox Jakub OB Říčany C 2111745 Ne Ano Ne 180 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha 53507 Ano Ano Ano 540 Kč
SUL7853 Kalenská Lenka OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 51134 Ne Ne Ano 180 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 Ano Ano Ano 540 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 Ano Ano Ano 540 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 Ano Ano Ano 540 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 8517320 Ano Ano Ne 360 Kč
0510001 Francke Karel 051 - Nereg - Francke 2124775 Ano Ne Ano 360 Kč

T6 6.35 km, 280 m, 14 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0140001 Pohlová Kateřina 014 - Neregistrovaní - Pohlová zapůjčit Ano Ano Ano 660 Kč
ROU7450 Hejcmanová Pavla SKOB Roudnice nad Labem C 2001925 Ano Ano Ano 540 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022351 Ne Ano Ano 360 Kč
0250003 Nárovec Václav 025 - neregistrovaný 2118479 Ano Ano Ano 540 Kč
0360002 Procházka Jakub 036 - neregistrovaný zapůjčit Ne Ne Ano 220 Kč
0250004 Nárovcová Gabriela 025 - neregistrovaný 212064 Ne Ne Ano 180 Kč
0450001 Žolnová Karolína 045 - Neregistrovaní - Žolnová 1 zapůjčit Ne Ano Ano 440 Kč
SUL7600 Kalenský Pavel OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8128 Ano Ne Ano 360 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 1421920 Ano Ano Ano 540 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 2067948 Ano Ano Ano 540 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 Ne Ano Ne 180 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 8116759 Ano Ne Ne 180 Kč
ROZ6600 Valenta Jan OK Roztoky C 2129252 Ano Ano Ne 360 Kč
celkem přihlášených: 777, vklad: 438710 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.