Logo

Přihlášky závodu: Letní Velikonoce

Datum:
30.07.2021
Místo konání:
Nová Skalka /okres Česká Lípa/
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Kategorie:
B3     D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60     H65     H70     H75     H80     H85     HDR     P     T3     T4     T6    

B3

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0050001 Jirousová Eva 005 - EJ 442878 Ano Ano Ano 480 Kč

D10

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 8010800 Ano Ano Ano 360 Kč
ROU1151 Brotánková Klára SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit Ano Ano Ano 480 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 Ano Ano Ano 360 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 Ano Ano Ano 360 Kč

D12

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga B 8013933 Ano Ano Ano 480 Kč
TAP1056 Jirousová Edita KOB Tretra Praha C 2113483 Ano Ano Ano 480 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 Ano Ano Ano 480 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP0952 Svatá Lucie SK Praga C 2801038 Ano Ano Ano 480 Kč

D14

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 Ano Ano Ano 480 Kč
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8680392 Ano Ano Ano 480 Kč
SJC0853 Vyziblová Viktorie Sportcentrum Jičín B 8226352 Ano Ano Ano 480 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava A 8670475 Ano Ano Ano 480 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 8000237 Ano Ano Ano 480 Kč
JJN0752 Vokušová Veronika Team Jizerky C 2104600 Ano Ano Ano 480 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 8660527 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 Ano Ano Ano 480 Kč

D16

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP0557 Šimšová Pavla SK Praga A 8656743 Ano Ano Ano 660 Kč
EKP0651 Izáková Eva VŠTJ Ekonom Praha C 2067230 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga A 8003639 Ano Ano Ano 660 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín C 303922 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 Ano Ano Ano 660 Kč

D18

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PBM0359 Bednaříková Emma TJ Spartak 1. brněnská A 8656786 Ano Ano Ano 660 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek A 8648555 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem A 8517325 Ano Ano Ano 660 Kč

D20

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 Ano Ano Ano 660 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady B 8033215 Ano Ano Ano 660 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš A 8655463 Ano Ano Ano 660 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov R 7205003 Ano Ano Ano 660 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 Ano Ano Ano 660 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 Ano Ano Ano 660 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8656527 Ano Ano Ano 660 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 8033234 Ano Ano Ano 660 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 Ano Ano Ano 660 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 8656734 Ne Ano Ne 240 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov C 8656585 Ano Ano Ano 660 Kč
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška C 682690 Ano Ano Ano 660 Kč
STB8650 Rickmeyer Tina TJ Stadion Nový Bor C 8028926 Ano Ano Ano 660 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 8000244 Ne Ano Ne 240 Kč
KAM0154 Hovorková Tereza OK Kamenice A 8648575 Ano Ano Ano 660 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 8100025 Ano Ano Ano 660 Kč
DKP8760 Typltová Hana Oddíl OB Kotlářka C 7207357 Ano Ano Ano 660 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano 660 Kč
DKL9051 Pangrácová Marie KOB Kladno C 8028804 Ano Ano Ano 660 Kč
DKL9150 Pangrácová Anna KOB Kladno C 8518315 Ano Ano Ano 660 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 Ano Ano Ano 660 Kč
21P8750 Puternicka Joanna (POL) Orientop Wrocław 9870922 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 Ano Ano Ano 660 Kč
LCE9453 Müllerová Markéta OOB TJ Slovan Luhačovice C 303912 Ano Ano Ano 660 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 8293004 Ano Ano Ano 660 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 8010200 Ano Ano Ano 660 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 8022673 Ano Ano Ano 660 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA8150 Hrstková Marie SKOB Slaný C 2148214 Ano Ano Ano 660 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 8033289 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU8152 Brotánková Lenka SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit Ano Ano Ano 780 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 Ano Ano Ano 660 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 8013928 Ano Ano Ano 660 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 Ano Ano Ano 660 Kč
EKP7453 Bémová Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 361968 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 8648558 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 Ano Ano Ano 660 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 Ano Ano Ano 660 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 Ano Ano Ano 660 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 Ano Ano Ano 660 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 Ano Ano Ano 660 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 Ano Ano Ne 480 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 Ano Ano Ano 660 Kč
JJN7750 Vokušová Dana Team Jizerky C 2104591 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU7758 Krejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 Ano Ano Ano 660 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 8667963 Ano Ano Ano 660 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 Ano Ano Ano 660 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 8226435 Ano Ano Ano 660 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013857 Ano Ano Ano 660 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8160189 Ano Ano Ano 660 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 8033263 Ano Ano Ano 660 Kč
MFP7550 Nyklová Helena Matfyz Praha C 51872 Ano Ano Ano 660 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 Ano Ano Ano 660 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8149885 Ano Ano Ano 660 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 Ano Ano Ano 660 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 Ano Ano Ano 660 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 Ano Ano Ano 660 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 Ano Ano Ano 660 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 Ano Ano Ano 660 Kč
VSP7559 Malečková Iva USK Praha C 2067949 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP7652 Svatá Ivana SK Praga C 7207869 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP7053 Šejnová Magdalena SK Praga C 2129235 Ano Ano Ano 660 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR7658 Karafiátová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8160190 Ano Ano Ano 660 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 Ano Ano Ano 660 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU7451 Dobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2099485 Ano Ano Ano 660 Kč
DCE7550 Kándlová Adéla KOB Dobřichovice C 2113044 Ano Ano Ano 660 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 Ano Ano Ano 660 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 Ano Ano Ano 660 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov 253153 Ano Ano Ano 660 Kč

D50

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8013883 Ano Ano Ano 660 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 9101105 Ano Ano Ano 660 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 Ano Ano Ano 660 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 Ano Ano Ano 660 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 206478 Ano Ano Ano 660 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8113530 Ano Ano Ano 660 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 Ano Ano Ano 660 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 Ano Ano Ano 660 Kč
LME6850 Gabryšová Tereza SK Los Mělník C 8013891 Ano Ano Ano 660 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano 660 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 Ano Ano Ano 660 Kč
0060001 Eckardt Cornelia 006 - (GER) USV TU Dresden 8190769 Ano Ano Ano 660 Kč
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 Ano Ano Ano 660 Kč
TUV6850 Linková Iva SOK TJ Turnov C 8061486 Ano Ano Ano 660 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU7050 Kyselová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2043619 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 8005137 Ano Ano Ano 660 Kč

D55

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 Ano Ano Ano 660 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 Ano Ano Ano 660 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 Ano Ano Ano 660 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 682680 Ano Ano Ano 660 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 Ano Ano Ano 660 Kč
0010002 Cruse Katrin 001 - (GER) SV Robotron Dresden 8040766 Ano Ano Ano 660 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 8005133 Ano Ano Ano 660 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 Ano Ano Ano 660 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ano Ano Ano 660 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 2419963 Ano Ano Ano 660 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 Ano Ano Ano 660 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 Ano Ano Ano 660 Kč

D60

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 Ano Ano Ano 480 Kč
0030001 Kuleva Angelina 003 - (GER) AngyOL 8101105 Ano Ano Ano 480 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8013396 Ano Ano Ano 480 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano 480 Kč

D65

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 2095936 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 Ano Ano Ano 480 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 Ano Ano Ano 480 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 8648580 Ano Ano Ano 480 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 Ano Ano Ano 480 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 Ano Ano Ano 480 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 Ano Ano Ano 480 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 Ano Ano Ano 480 Kč

D70

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 8003656 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU4752 Kubíková Květoslava OK Lokomotiva Pardubice C 8471811 Ano Ano Ano 480 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 2092387 Ano Ano Ano 480 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 Ano Ano Ano 480 Kč

D75

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 Ano Ano Ano 480 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 Ano Ano Ano 480 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 Ano Ano Ano 480 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 Ano Ano Ano 480 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov 301524 Ano Ano Ano 480 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC1300 Mrázek Emil Sportcentrum Jičín C 8010900 Ano Ano Ano 360 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099506 Ano Ano Ano 360 Kč
PDY1101 Šiler Štěpán Běhej Poděbrady C 2112725 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP1101 Svatý Filip SK Praga C 2801017 Ano Ano Ano 360 Kč

H10

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 8007194 Ano Ano Ano 360 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 Ano Ano Ano 360 Kč
PHK1313 Liška Albert OK 99 Hradec Králové C 9400 Ano Ano Ano 360 Kč
PHK1111 Liška Viktor OK 99 Hradec Králové C 9393 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC1515 Kazda Matěj Sportcentrum Jičín C 8300115 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC1202 Podlipný Filip Sportcentrum Jičín C 2082905 Ano Ano Ano 360 Kč

H12

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218851 Ano Ano Ano 480 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8028803 Ano Ano Ano 480 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 8226414 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR0908 Kutek Matěj OOB TJ Turnov B 8003260 Ano Ano Ano 480 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha B 8028811 Ano Ano Ano 480 Kč

H14

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ONO0702 Maglia Šimon SKOB Ostrov C 8022369 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 8648622 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 8648593 Ano Ano Ano 480 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 Ano Ano Ano 480 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 9616 Ano Ano Ano 480 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava A 8667506 Ano Ano Ano 480 Kč
TAP0705 Jirous Erik KOB Tretra Praha C 8007181 Ano Ano Ano 480 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 Ano Ano Ano 480 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 8014451 Ano Ano Ano 480 Kč

H16

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ONO0602 Myslík Vojtěch SKOB Ostrov B 8667289 Ano Ano Ano 660 Kč
PBM0509 Bednařík Vilém TJ Spartak 1. brněnská A 8670461 Ano Ano Ano 660 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun A 7300274 Ano Ano Ano 660 Kč
ONO0603 Meduna Filip SKOB Ostrov A 8028820 Ano Ano Ano 660 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 Ano Ano Ano 660 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 Ano Ano Ano 660 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem A 8662349 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP0508 Kándl Matěj SK Praga C 2102710 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 Ano Ano Ano 660 Kč
LPU0514 Jelínek Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8020220 Ano Ano Ano 660 Kč

H18

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 7130603 Ano Ano Ano 660 Kč
LPU0314 Jelínek Kryštof OK Lokomotiva Pardubice A 8666870 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 Ano Ano Ano 660 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš Nathaniel OK Dobříš A 8654908 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 Ano Ano Ano 660 Kč

H20

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 Ano Ano Ano 660 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 Ano Ano Ano 660 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7207873 Ano Ano Ano 660 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 Ano Ano Ano 660 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 8087007 Ano Ano Ano 660 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 Ano Ano Ano 660 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 8010100 Ano Ano Ano 660 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8045215 Ano Ano Ano 660 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8660452 Ano Ano Ano 660 Kč
0070001 Janeček Oldřich 007 - (AUT) SU Klagenfurt 8215015 Ano Ano Ano 660 Kč
LCE8903 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662697 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 8409111 Ano Ano Ano 660 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 Ano Ano Ano 660 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava C 8663153 Ano Ano Ano 660 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 Ano Ano Ano 660 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 Ano Ano Ano 660 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 Ano Ano Ano 660 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 8109323 Ano Ano Ano 660 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 897364 Ano Ano Ano 660 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 Ano Ano Ano 660 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 Ano Ano Ano 660 Kč
JEN9001 Švarc Lukáš OB Jenišovice C 8003645 Ano Ano Ano 660 Kč
JEN9603 Švarc Tomáš OB Jenišovice C 8140908 Ano Ano Ano 660 Kč
LIT8204 Tůma Martin KOB Litvínov C 7205004 Ano Ano Ano 660 Kč
SOB0001 Janeček Jiří SOBSA C 7201191 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 Ano Ano Ano 660 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU9301 Svoboda Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 301695 Ano Ano Ano 660 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8149892 Ano Ano Ano 660 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano 660 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 8043029 Ano Ano Ano 660 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 Ano Ano Ano 660 Kč
EKP7703 Bém Robert VŠTJ Ekonom Praha C 2144060 Ano Ano Ano 660 Kč
DKL8201 Klíma Kamil KOB Kladno C 8667960 Ano Ano Ano 660 Kč
ZBM8309 Chvátal Lukáš SK Žabovřesky Brno C 348120 Ano Ano Ano 660 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 660 Kč
21P8500 Wieszaczewski Jacek (POL) Orientop Wrocław 852702 Ano Ano Ano 660 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 8226348 Ano Ano Ano 660 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 Ano Ano Ano 660 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 Ano Ano Ano 660 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667505 Ano Ano Ano 660 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 Ano Ano Ano 660 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 Ano Ano Ano 660 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 Ano Ano Ano 660 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 Ano Ano Ano 660 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 2134359 Ano Ano Ano 660 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 8357666 Ano Ano Ano 660 Kč
PEN7700 Erbert Ladislav OK RECO Sport C 8516415 Ano Ano Ano 660 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680297 Ano Ano Ano 660 Kč
SBR7800 Good Martin SKOB Bruntál C 51903 Ano Ano Ano 660 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 Ano Ano Ano 660 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 8115757 Ano Ano Ano 660 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA7501 Hrstka Pavel SKOB Slaný C 2109691 Ano Ano Ano 660 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8160174 Ano Ano Ano 660 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 Ano Ano Ano 660 Kč
SLA7500 Zápotocký Luboš SKOB Slaný C 7300545 Ano Ano Ano 660 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 8004272 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 Ano Ano Ano 660 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 Ano Ano Ano 660 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 8022688 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU7504 Simr Pavel SKOB Roudnice nad Labem C 2031351 Ano Ano Ano 660 Kč
18D9999 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 8191059 Ano Ano Ano 660 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP7610 Svatý Jakub SK Praga C 8648611 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 Ano Ano Ano 660 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 Ano Ano Ano 660 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 Ano Ano Ano 660 Kč
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 8516254 Ano Ano Ano 660 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 Ano Ano Ano 660 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 Ano Ano Ano 660 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 Ano Ano Ano 660 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 Ano Ano Ano 660 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8149895 Ano Ano Ano 660 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8160182 Ano Ano Ano 660 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 8109414 Ano Ano Ano 660 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 Ano Ano Ano 660 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 1417263 Ano Ano Ano 660 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 8113517 Ano Ano Ano 660 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 8517454 Ano Ano Ano 660 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 Ano Ano Ano 660 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 Ano Ano Ano 660 Kč
STB6400 Müller Rico TJ Stadion Nový Bor C 8020222 Ano Ano Ano 660 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8160177 Ano Ano Ano 660 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 8226405 Ano Ano Ano 660 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 8670471 Ano Ano Ano 660 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 Ano Ano Ano 660 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 Ano Ano Ano 660 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 8008283 Ano Ano Ano 660 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 Ano Ano Ano 660 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 Ano Ano Ano 660 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 Ano Ano Ano 660 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 1400423 Ano Ano Ano 660 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 Ano Ano Ano 660 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 Ano Ano Ano 660 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 Ano Ano Ano 660 Kč
0010001 Cruse Kay 001 - (GER) SV Robotron Dresden 8230366 Ano Ano Ano 660 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 8648566 Ano Ano Ano 660 Kč
0060002 Gossel Heiko 006 - (GER) USV TU Dresden 8121565 Ano Ano Ano 660 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 Ano Ano Ano 660 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 Ano Ano Ano 660 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8160181 Ano Ano Ano 660 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 Ano Ano Ano 660 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 Ano Ano Ano 660 Kč
PGP6305 Hurta Vladimír SK Praga C 8670816 Ano Ano Ano 660 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 Ano Ano Ano 660 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 Ano Ano Ano 660 Kč
SBR6003 Czasch Petr SKOB Bruntál C 7856 Ano Ano Ano 660 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 Ano Ano Ano 660 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 8008282 Ano Ano Ano 660 Kč

H60

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8007191 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 8160183 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8160176 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 Ano Ano Ano 480 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 8660471 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 8660393 Ano Ano Ano 480 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 2112740 Ano Ano Ano 480 Kč
JJN5601 Vokuš Zdeněk Team Jizerky C 2148156 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 Ano Ano Ano 480 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 8191059 Ano Ano Ano 480 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 Ano Ano Ano 480 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 Ano Ano Ano 480 Kč

H65

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 8648613 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 Ano Ano Ano 480 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ano Ano Ano 480 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering 8606435 Ano Ano Ano 480 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 Ano Ano Ano 480 Kč

H70

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 8719003 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 Ano Ano Ano 480 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680370 Ano Ano Ano 480 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 Ano Ano Ano 480 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 2102807 Ano Ano Ano 480 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 Ano Ano Ano 480 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8013968 Ano Ano Ano 480 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8644556 Ano Ano Ano 480 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 Ano Ano Ano 480 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 Ano Ano Ano 480 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 8666868 Ano Ano Ano 480 Kč

H75

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 Ano Ano Ano 480 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 Ano Ano Ano 480 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8022665 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 Ano Ano Ano 480 Kč

H80

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 Ano Ano Ano 480 Kč

H85

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 Ano Ano Ano 480 Kč

HDR

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín C 8040713 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC1650 Uhlíková Eva Sportcentrum Jičín C 51180 Ano Ano Ano 360 Kč
PHK1451 Melicharová Nina OK 99 Hradec Králové C 224919 Ano Ano Ano 360 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 Ano Ano Ano 360 Kč
SJI1850 Srbová Julie OK Jihlava C 2059730 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC1503 Jakubec Jan Sportcentrum Jičín C 2112770 Ano Ano Ano 360 Kč
TUR2020 Schulhof Matěj OOB TJ Turnov C 08100 Ano Ano Ano 360 Kč

P

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC8151 Uhlíková Šárka Sportcentrum Jičín C 7207702 Ano Ano Ano 390 Kč
SBR0750 Good Julie SKOB Bruntál C 345895 Ano Ano Ano 390 Kč
PZR7801 Kříž Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8710 Ano Ano Ano 390 Kč

T3

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI0059 Bednaříková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2049577 Ano Ano Ano 540 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 Ano Ano Ano 540 Kč
JIL9451 Malá Daniela OK Jilemnice C 405969 Ano Ano Ano 540 Kč
ROU0350 Dobiášová Jitka SKOB Roudnice nad Labem C 2099529 Ano Ano Ano 540 Kč
ROU6802 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099487 Ano Ano Ano 540 Kč

T4

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 Ano Ano Ano 540 Kč
0040001 Šimerka Jan 004 - Šimerka 7210932 Ano Ano Ano 540 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 Ano Ano Ano 540 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 Ano Ano Ano 540 Kč
STB8099 Stanojkovičová Ljuba TJ Stadion Nový Bor C 49983 Ano Ano Ano 540 Kč
ROU7601 Hančl Martin SKOB Roudnice nad Labem C 2085606 Ano Ano Ano 540 Kč
0080001 Kroupa Jan 008 - NNN 2800345 Ne Ano Ne 180 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 Ano Ano Ano 540 Kč

T6

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 8656718 Ne Ano Ne 180 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 Ano Ano Ano 540 Kč
celkem přihlášených: 370, vklad: 216570 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.