Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM1552 | Kozáková MichaelaKozáková Michaela | KOS TJ Tesla Brno | C | 515006 | 100 Kč |
KON1353 | Čeřovská EliškaČeřovská Eliška | KOB Konice | C | 8116677 | 100 Kč |
STE1350 | Tomášková LucieTomášková Lucie | SK SKI-OB Šternberk | C | 232959 | 100 Kč |
ASU1456 | Rochovanská EliškaRochovanská Eliška | Magnus Orienteering | C | 2212020 | 100 Kč |
ASU1457 | Rochovanská ŠtěpánkaRochovanská Štěpánka | Magnus Orienteering | C | 2212014 | 100 Kč |
TZL1352 | Vallová DorotaVallová Dorota | SKOB Zlín | C | 2211980 | 100 Kč |
SFM1450 | Létalová JanaLétalová Jana | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 2035152 | 100 Kč |
TZL1351 | Chodúrová ElenaChodúrová Elena | SKOB Zlín | C | 7209282 | 150 Kč |
MOV1353 | Szwedová EmilieSzwedová Emilie | SKOB Ostrava | C | 8047134 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM1352 | Kozáková ZuzanaKozáková Zuzana | KOS TJ Tesla Brno | C | 9577 | 100 Kč |
MOV1150 | Horálková GabrielaHorálková Gabriela | SKOB Ostrava | B | 8500479 | 100 Kč |
BFM1153 | Burešová SofieBurešová Sofie | SKOB Frýdek - Místek | B | 8420967 | 100 Kč |
TBM1372 | Ptáčková LuciePtáčková Lucie | KOS TJ Tesla Brno | C | 8001372 | 100 Kč |
AOP1153 | Laifertová RútLaifertová Rút | Orientační Běh Opava | C | 50976 | 100 Kč |
SSU1252 | Kopecká EliškaKopecká Eliška | SK Severka Šumperk | C | 2771933 | 100 Kč |
OOP1150 | Hudečková StellaHudečková Stella | TJ Opava | C | 49401 | 100 Kč |
SSU1251 | Michlová BarboraMichlová Barbora | SK Severka Šumperk | C | 2001927 | 100 Kč |
ASU1150 | Pelantová NikolPelantová Nikol | Magnus Orienteering | C | 2211963 | 100 Kč |
LCE1253 | Slámová Emílie InkaSlámová Emílie Inka | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 51298 | 100 Kč |
RBK1151 | Broschová AlžbětaBroschová Alžběta | SK Radioklub Blansko | B | 8140939 | 100 Kč |
KSU1262 | Profousová StellaProfousová Stella | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067337 | 100 Kč |
VIC1250 | Štěpánková AdélaŠtěpánková Adéla | OB Vizovice | C | 8660374 | 100 Kč |
PHK1150 | Kvapilová SimonaKvapilová Simona | OK 99 Hradec Králové | C | 8501651 | 100 Kč |
TBM1364 | Tomíčková IvanaTomíčková Ivana | KOS TJ Tesla Brno | C | 8196085 | 100 Kč |
SFM1250 | Létalová EvaLétalová Eva | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 2151396 | 100 Kč |
KON1171 | Ebnerová AlenaEbnerová Alena | KOB Konice | C | 8003520 | 100 Kč |
LCE1251 | Stacke ViktorieStacke Viktorie | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 7053853 | 100 Kč |
AOP1150 | Kotůlková DorotaKotůlková Dorota | Orientační Běh Opava | C | 54867 | 100 Kč |
TBM1384 | Šťastná VendulaŠťastná Vendula | KOS TJ Tesla Brno | C | 8047117 | 150 Kč |
PLU1277 | Otrubová VeronikaOtrubová Veronika | TJ SOKOL Plumlov | C | 8044612 | 100 Kč |
PBM1257 | Stašková TerezaStašková Tereza | TJ Spartak 1. brněnská | C | 8060908 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BFM0955 | Burešová EliškaBurešová Eliška | SKOB Frýdek - Místek | B | 8035525 | 150 Kč |
TBM0980 | Ptáčková JuliePtáčková Julie | KOS TJ Tesla Brno | A | 8077877 | 150 Kč |
TRI0950 | Walaská KláraWalaská Klára | TJ TŽ Třinec | B | 8030646 | 150 Kč |
TRI0956 | Kawuloková TerezaKawuloková Tereza | TJ TŽ Třinec | B | 8003651 | 150 Kč |
TRI0959 | Volkova MajaVolkova Maja | TJ TŽ Třinec | B | 8071304 | 150 Kč |
JPV0952 | Hýblová EliškaHýblová Eliška | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8226380 | 150 Kč |
TBM1052 | Eliášová ViktorieEliášová Viktorie | KOS TJ Tesla Brno | B | 8088388 | 150 Kč |
VIC0952 | Kubíčková LucieKubíčková Lucie | OB Vizovice | B | 8063060 | 150 Kč |
VIC0951 | Vlčková MarkétaVlčková Markéta | OB Vizovice | B | 8482070 | 150 Kč |
VIC0956 | Štěpánková AnnaŠtěpánková Anna | OB Vizovice | B | 8680388 | 150 Kč |
UOL1050 | Kopecká TerezaKopecká Tereza | SOB Olomouc | B | 8013869 | 150 Kč |
TZL0955 | Mašláňová EmaMašláňová Ema | SKOB Zlín | B | 8150409 | 150 Kč |
TZL0959 | Řezníčková KláraŘezníčková Klára | SKOB Zlín | B | 8051256 | 150 Kč |
TZL0953 | Růžičková ŽofieRůžičková Žofie | SKOB Zlín | C | 21130899 | 150 Kč |
RBK0951 | Jágrová AnetaJágrová Aneta | SK Radioklub Blansko | A | 8516957 | 150 Kč |
RBK1051 | Jágrová ZuzanaJágrová Zuzana | SK Radioklub Blansko | B | 8013953 | 150 Kč |
TZL0950 | Kundratová EvaKundratová Eva | SKOB Zlín | B | 8209279 | 150 Kč |
UOL1150 | Kubíčková MagdalenaKubíčková Magdalena | SOB Olomouc | B | 8655430 | 150 Kč |
KON1079 | Václavková AmálieVáclavková Amálie | KOB Konice | B | 8013874 | 150 Kč |
KSU0959 | Tomanková AliceTomanková Alice | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8680326 | 150 Kč |
KSU1050 | Jordánová NellyJordánová Nelly | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8076623 | 150 Kč |
STE0952 | Gottwaldová AmálieGottwaldová Amálie | SK SKI-OB Šternberk | B | 8006759 | 150 Kč |
RBK1052 | Veselá MartinaVeselá Martina | SK Radioklub Blansko | B | 2034000 | 150 Kč |
PHK0950 | Kvapilová MarkétaKvapilová Markéta | OK 99 Hradec Králové | B | 8137511 | 150 Kč |
UOL1053 | Malasková LindaMalasková Linda | SOB Olomouc | B | 8107767 | 150 Kč |
BFM0952 | Máchová BarboraMáchová Barbora | SKOB Frýdek - Místek | B | 8162843 | 150 Kč |
TBM1054 | Tomíčková EliškaTomíčková Eliška | KOS TJ Tesla Brno | B | 7300558 | 150 Kč |
ZBM0953 | Coufalová ReaCoufalová Rea | SK Brno Žabovřesky | B | 8076013 | 150 Kč |
ZBM0954 | Marková EvaMarková Eva | SK Brno Žabovřesky | A | 8517355 | 150 Kč |
ZBM1050 | Coufalová TheaCoufalová Thea | SK Brno Žabovřesky | B | 8107733 | 150 Kč |
ZBM1057 | Janíková KláraJaníková Klára | SK Brno Žabovřesky | B | 8011043 | 150 Kč |
PBM0952 | Stašková SofieStašková Sofie | TJ Spartak 1. brněnská | B | 8007609 | 150 Kč |
PBM0953 | Stratilová BarboraStratilová Barbora | TJ Spartak 1. brněnská | B | 436988 | 150 Kč |
PBM1152 | Vítková KateřinaVítková Kateřina | TJ Spartak 1. brněnská | C | 8162910 | 150 Kč |
PBM1153 | Králová MarieKrálová Marie | TJ Spartak 1. brněnská | B | 8410789 | 150 Kč |
LCE1051 | Slámová JulieSlámová Julie | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 8660362 | 150 Kč |
TZL1051 | Poslušná KatkaPoslušná Katka | SKOB Zlín | B | 2121120 | 150 Kč |
UOL0951 | Paulíčková AdelaPaulíčková Adela | SOB Olomouc | C | 2118494 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU0950 | Kranzler Stella MarieKranzler Stella Marie | SK Severka Šumperk | C | 2653476 | 100 Kč |
SSU1051 | Kopecká VeronikaKopecká Veronika | SK Severka Šumperk | C | 2653473 | 100 Kč |
UOL0953 | Křížová AmálieKřížová Amálie | SOB Olomouc | C | 8009523 | 100 Kč |
PHK0951 | Růžičková MagdaRůžičková Magda | OK 99 Hradec Králové | C | 2080949 | 100 Kč |
KSU0979 | Kočandrlová NatálieKočandrlová Natálie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446412 | 100 Kč |
STE1051 | Tomášková AnnaTomášková Anna | SK SKI-OB Šternberk | B | 8183015 | 100 Kč |
SKM0951 | Kolaříková ErikaKolaříková Erika | KOB Směr Kroměříž | C | 8680289 | 100 Kč |
ZBM0956 | Beránková JulieBeránková Julie | SK Brno Žabovřesky | C | 2111731 | 100 Kč |
ZBM0957 | Kučerová TerezaKučerová Tereza | SK Brno Žabovřesky | C | 2094514 | 100 Kč |
BFM1051 | Chudíková MagdalenaChudíková Magdalena | SKOB Frýdek - Místek | B | 8482573 | 100 Kč |
PLU1051 | Luterová LauraLuterová Laura | TJ SOKOL Plumlov | B | 8047160 | 100 Kč |
OOP0950 | Švidrnochová NelaŠvidrnochová Nela | TJ Opava | C | 2060211 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SIT0851 | Byrtusová KláraByrtusová Klára | OK SILESIA | B | 8667954 | 190 Kč |
TBM0756 | Kubáňová TerezaKubáňová Tereza | KOS TJ Tesla Brno | B | 8663207 | 190 Kč |
AOP0751 | Kovalčíková AlenaKovalčíková Alena | Orientační Běh Opava | A | 8004292 | 190 Kč |
AOP0852 | Pachmannová IvaPachmannová Iva | Orientační Běh Opava | B | 8013944 | 190 Kč |
KON0777 | Dvořáková EmaDvořáková Ema | KOB Konice | B | 8183179 | 190 Kč |
AOP0854 | Klöslová SofieKlöslová Sofie | Orientační Běh Opava | B | 8044500 | 190 Kč |
JPV0850 | Pinkavová EliškaPinkavová Eliška | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8113502 | 190 Kč |
SSU0752 | Zaoralová EliškaZaoralová Eliška | SK Severka Šumperk | B | 8482588 | 190 Kč |
AOP0757 | Rychlá KarolínaRychlá Karolína | Orientační Běh Opava | A | 8445307 | 190 Kč |
KON0760 | Rozsívalová AdélaRozsívalová Adéla | KOB Konice | B | 2090865 | 190 Kč |
PLU0888 | Otrubová KarolínaOtrubová Karolína | TJ SOKOL Plumlov | A | 8061460 | 190 Kč |
TZL0851 | Fišerová MarkétaFišerová Markéta | SKOB Zlín | A | 8680330 | 190 Kč |
TBM0758 | Dobrovolná AnnaDobrovolná Anna | KOS TJ Tesla Brno | B | 8120028 | 190 Kč |
RBK0853 | Fedrová AnežkaFedrová Anežka | SK Radioklub Blansko | A | 8113507 | 190 Kč |
KSU0888 | Reichlová PavlaReichlová Pavla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8420956 | 190 Kč |
STE0852 | Burdová HanaBurdová Hana | SK SKI-OB Šternberk | B | 8507623 | 190 Kč |
STE0751 | Matoušková JohanaMatoušková Johana | SK SKI-OB Šternberk | A | 8022633 | 190 Kč |
TBM0853 | Skřivanková AnnaSkřivanková Anna | KOS TJ Tesla Brno | B | 8047115 | 190 Kč |
RBK0852 | Veselá VeronikaVeselá Veronika | SK Radioklub Blansko | B | 8014571 | 190 Kč |
ZBM0755 | Hiklová EvaHiklová Eva | SK Brno Žabovřesky | B | 8003521 | 190 Kč |
ZBM0854 | Rotková VeronikaRotková Veronika | SK Brno Žabovřesky | B | 8076008 | 190 Kč |
LCE0851 | Hubáčková SabinaHubáčková Sabina | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 8482100 | 190 Kč |
PHK0855 | Matoušková MarkétaMatoušková Markéta | OK 99 Hradec Králové | C | 8003654 | 190 Kč |
TBM0760 | Ryšavá ViktorieRyšavá Viktorie | KOS TJ Tesla Brno | B | 8100048 | 285 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
MOV0751 | Štětínská TerezaŠtětínská Tereza | SKOB Ostrava | A | 8670475 | 150 Kč |
SSU0753 | Richtrová EmaRichtrová Ema | SK Severka Šumperk | C | 8409876 | 150 Kč |
JPV0750 | Balvanová VendulaBalvanová Vendula | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8303132 | 150 Kč |
ASU0850 | Pelantová SáraPelantová Sára | Magnus Orienteering | C | 2211964 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0652 | Přikrylová JanaPřikrylová Jana | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8013963 | 190 Kč |
JPV0653 | Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8013964 | 190 Kč |
TBM0553 | Mikulová KláraMikulová Klára | KOS TJ Tesla Brno | B | 2083386 | 190 Kč |
JPV0551 | Pinkavová HanaPinkavová Hana | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8012877 | 190 Kč |
MOV0654 | Čudková KristýnaČudková Kristýna | SKOB Ostrava | B | 8670474 | 190 Kč |
AOP0651 | Holasová BarboraHolasová Barbora | Orientační Běh Opava | A | 8660378 | 190 Kč |
AOP0652 | Gallo NatálieGallo Natálie | Orientační Běh Opava | A | 8648623 | 190 Kč |
JPV0555 | Plachá AnetaPlachá Aneta | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8662307 | 190 Kč |
UOL0651 | Šaňáková MarieŠaňáková Marie | SOB Olomouc | B | 8226335 | 190 Kč |
TBM0655 | Ehlová MartinaEhlová Martina | KOS TJ Tesla Brno | B | 8667955 | 190 Kč |
UOL0652 | Dráčová BarboraDráčová Barbora | SOB Olomouc | B | 8226373 | 190 Kč |
MOV0552 | Vojkůvková HanaVojkůvková Hana | SKOB Ostrava | B | 8445291 | 190 Kč |
UOL0656 | Burdová HelenaBurdová Helena | SOB Olomouc | A | 8516424 | 190 Kč |
SRK0551 | Morávková ZuzanaMorávková Zuzana | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | A | 8517323 | 190 Kč |
KSU0565 | Müllerová MarieMüllerová Marie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8076633 | 190 Kč |
KSU0650 | Juřinová AdélaJuřinová Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058487 | 190 Kč |
PLU0577 | Otrubová AnnaOtrubová Anna | TJ SOKOL Plumlov | A | 8667550 | 190 Kč |
ZBM0651 | Finstrlová LucieFinstrlová Lucie | SK Brno Žabovřesky | B | 8516451 | 190 Kč |
ZBM0658 | Tomanová EliškaTomanová Eliška | SK Brno Žabovřesky | A | 8116744 | 190 Kč |
MOV0650 | Pavlová EliškaPavlová Eliška | SKOB Ostrava | B | 8670472 | 190 Kč |
VIC0650 | Rosíková Růžena EliškaRosíková Růžena Eliška | OB Vizovice | B | 2001960 | 190 Kč |
PLU0651 | Reichlová AnežkaReichlová Anežka | TJ SOKOL Plumlov | C | 190 Kč | |
TBM0653 | Fuchsová EmaFuchsová Ema | KOS TJ Tesla Brno | A | 8667974 | 190 Kč |
UOL0654 | Jílková LenkaJílková Lenka | SOB Olomouc | A | 8680425 | 190 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | C | 8013868 | 150 Kč |
KSU0676 | Smýkalová EliškaSmýkalová Eliška | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067336 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PLU0453 | Lubrichová VeronikaLubrichová Veronika | TJ SOKOL Plumlov | B | 8660567 | 190 Kč |
TBM0460 | Miková LenkaMiková Lenka | KOS TJ Tesla Brno | B | 8663167 | 190 Kč |
PLU0452 | Janečková AdélaJanečková Adéla | TJ SOKOL Plumlov | B | 8517451 | 190 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
0020002 | Pangrácová MariePangrácová Marie | 002 - SK Olympia Praha SPS | 8028804 | 200 Kč | |
0040001 | Pangrácová AnnaPangrácová Anna | 004 - SK Skivelo Olomouc | 8518315 | 200 Kč | |
0040002 | Hornová LenkaHornová Lenka | 004 - SK Skivelo Olomouc | 8414014 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM7952 | Kozáková ZdenkaKozáková Zdenka | KOS TJ Tesla Brno | E | 8663149 | 200 Kč |
TRI9750 | Argalášová KateřinaArgalášová Kateřina | TJ TŽ Třinec | C | 8660373 | 200 Kč |
TZL9753 | Kavánková IvaKavánková Iva | SKOB Zlín | R | 8654917 | 200 Kč |
TZL8181 | Slováčková VěraSlováčková Věra | SKOB Zlín | C | 8063048 | 200 Kč |
TBM8964 | Bořilová KláraBořilová Klára | KOS TJ Tesla Brno | R | 8133203 | 200 Kč |
TZL7979 | Mašláňová HanaMašláňová Hana | SKOB Zlín | C | 8482079 | 200 Kč |
TBM9898 | Korpasová TerezaKorpasová Tereza | KOS TJ Tesla Brno | R | 8656527 | 200 Kč |
KYL0250 | Mrózek TeresaMrózek Teresa | SK SP Kylešovice | C | 8656736 | 200 Kč |
STE7054 | Skyvová KristýnaSkyvová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 8655383 | 200 Kč |
KSU9559 | Habigerová RadkaHabigerová Radka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8662732 | 200 Kč |
KRN8559 | Rychlá PavlínaRychlá Pavlína | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 8654885 | 200 Kč |
TBM8888 | Hlavová HanaHlavová Hana | KOS TJ Tesla Brno | C | 8635805 | 200 Kč |
KSU9394 | Vozdová AnetaVozdová Aneta | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8680378 | 200 Kč |
ZBM0455 | Rotková MarkétaRotková Markéta | SK Brno Žabovřesky | A | 8660409 | 200 Kč |
UOL7651 | Janošíková LenkaJanošíková Lenka | SOB Olomouc | C | 301554 | 200 Kč |
AOP7251 | Kašparová ŠárkaKašparová Šárka | Orientační Běh Opava | C | 7522295 | 200 Kč |
VBM8553 | Kociánová LenkaKociánová Lenka | VSK Mendelu Brno | C | 8063089 | 200 Kč |
SKM0551 | Dittrichová LucieDittrichová Lucie | KOB Směr Kroměříž | A | 8655378 | 200 Kč |
TZL8052 | Honnerová BlankaHonnerová Blanka | SKOB Zlín | C | 8052217 | 300 Kč |
ZBM9353 | Koporová PetraKoporová Petra | SK Brno Žabovřesky | C | 8660417 | 400 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL9252 | Krejčíková MarieKrejčíková Marie | SKOB Zlín | C | 9416043 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM7374 | Ptáčková VeronikaPtáčková Veronika | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083378 | 190 Kč |
SKM7750 | Dittrichová AndreaDittrichová Andrea | KOB Směr Kroměříž | C | 8680321 | 190 Kč |
HLV8451 | Drábková KateřinaDrábková Kateřina | OB Holešov z.s. | C | 8517324 | 190 Kč |
KON8277 | Ebnerová EvaEbnerová Eva | KOB Konice | C | 515485 | 190 Kč |
ZBM8451 | Stachoňová BarbaraStachoňová Barbara | SK Brno Žabovřesky | C | 8076012 | 190 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON8063 | Rozsívalová PetraRozsívalová Petra | KOB Konice | C | 2112772 | 150 Kč |
BFM8051 | Hrabalová EvaHrabalová Eva | SKOB Frýdek - Místek | C | 2087510 | 150 Kč |
0060001 | Kesely LenkaKesely Lenka | 006 - Závada team | 2146227 | 150 Kč | |
KON8155 | Václavková LenkaVáclavková Lenka | KOB Konice | C | 2020742 | 150 Kč |
SOP8854 | Peterková PetraPeterková Petra | OOB TJ Slezan Opava | C | 2152852 | 150 Kč |
STE8250 | Tomášková PetraTomášková Petra | SK SKI-OB Šternberk | C | 2143383 | 150 Kč |
KSU8080 | Juřinová RadkaJuřinová Radka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515179 | 150 Kč |
PLU8350 | Hubíková IvaHubíková Iva | TJ SOKOL Plumlov | C | 7208232 | 150 Kč |
AOV8050 | Vellechová RadkaVellechová Radka | OOB TJ Baník Ostrava | C | 2103790 | 225 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BFM7855 | Burešová PetraBurešová Petra | SKOB Frýdek - Místek | C | 2039172 | 190 Kč |
AOP8050 | Librová LucieLibrová Lucie | Orientační Běh Opava | C | 8047132 | 190 Kč |
JPV7676 | Plachá AndreaPlachá Andrea | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8516420 | 190 Kč |
VZA7251 | Chupeková SilviaChupeková Silvia | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 8071303 | 190 Kč | |
OOP8252 | Hudečková PetraHudečková Petra | TJ Opava | C | 2106729 | 190 Kč |
LCE8253 | Slámová AlenaSlámová Alena | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 2080838 | 190 Kč |
RBK8252 | Bártová PetraBártová Petra | SK Radioklub Blansko | C | 2151397 | 190 Kč |
STE7951 | Matoušková JanaMatoušková Jana | SK SKI-OB Šternberk | C | 8006732 | 190 Kč |
BFM7753 | Máchová MarkétaMáchová Markéta | SKOB Frýdek - Místek | C | 2102872 | 190 Kč |
BFM8052 | Červinková JanaČervinková Jana | SKOB Frýdek - Místek | C | 2102862 | 190 Kč |
PHK7951 | Matoušková PetraMatoušková Petra | OK 99 Hradec Králové | C | 2129204 | 190 Kč |
PLU7777 | Otrubová VěraOtrubová Věra | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035158 | 190 Kč |
SBK8151 | Daňková VeronikaDaňková Veronika | KOB START Blansko | C | 8007503 | 190 Kč |
TZL7550 | Kočová EvaKočová Eva | SKOB Zlín | C | 8680338 | 190 Kč |
OOP7751 | Švidrnochová HanaŠvidrnochová Hana | TJ Opava | C | 8656605 | 190 Kč |
PLU7950 | Povýšilová PetraPovýšilová Petra | TJ SOKOL Plumlov | C | 681869 | 190 Kč |
TBM7654 | Štěpánková KateřinaŠtěpánková Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | C | 8149893 | 190 Kč |
UOL8050 | Jílková HanaJílková Hana | SOB Olomouc | C | 8116765 | 190 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM7861 | Kroutilová EvaKroutilová Eva | KOS TJ Tesla Brno | C | 8100045 | 190 Kč |
JPV7767 | Pinkavová HelenaPinkavová Helena | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8420960 | 190 Kč |
AOP7852 | Kovalčíková EvaKovalčíková Eva | Orientační Běh Opava | C | 2085619 | 190 Kč |
AOP7853 | Holasová ŠárkaHolasová Šárka | Orientační Běh Opava | C | 8648596 | 190 Kč |
JPV7474 | Hýblová IvetaHýblová Iveta | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8501548 | 190 Kč |
KON7474 | Hanousková MichaelaHanousková Michaela | KOB Konice | C | 8030641 | 190 Kč |
JPV7552 | Poláčková MonikaPoláčková Monika | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8648634 | 190 Kč |
PLU7852 | Otrubová JohanaOtrubová Johana | TJ SOKOL Plumlov | C | 8516754 | 190 Kč |
LBM7362 | Korpasová IvanaKorpasová Ivana | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 8013857 | 190 Kč |
TZL7350 | Kundratová JanaKundratová Jana | SKOB Zlín | C | 8660357 | 190 Kč |
UOL7752 | Kubíčková EvaKubíčková Eva | SOB Olomouc | C | 2419904 | 190 Kč |
STE7556 | Lubrichová EvaLubrichová Eva | SK SKI-OB Šternberk | C | 8670771 | 190 Kč |
KSU7552 | Tomanková MartinaTomanková Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8113521 | 190 Kč |
PHK7853 | Kvapilová ZuzanaKvapilová Zuzana | OK 99 Hradec Králové | C | 8501065 | 190 Kč |
ZBM7654 | Kučerová RenataKučerová Renata | SK Brno Žabovřesky | C | 2090859 | 190 Kč |
VSP7752 | Gajdová KristinaGajdová Kristina | USK Praha | C | 8505712 | 190 Kč |
LCE6569 | Hubáčková DagmarHubáčková Dagmar | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 8670733 | 190 Kč |
BFM7851 | Chudíková PavlaChudíková Pavla | SKOB Frýdek - Místek | C | 2087514 | 190 Kč |
KSU7787 | Štáblová MichaelaŠtáblová Michaela | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073735 | 190 Kč |
KSU7272 | Krčová MartinaKrčová Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8680374 | 190 Kč |
JPV7650 | Chmelářová RadkaChmelářová Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8648640 | 285 Kč |
JPV7777 | Balvanová MartinaBalvanová Martina | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8066792 | 285 Kč |
KUO7451 | Brožková KvětaBrožková Květa | KOB Ústí nad Orlicí | C | 8680395 | 285 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON7575 | Benešová PetraBenešová Petra | KOB Konice | C | 1418763 | 150 Kč |
MOV7650 | Štětínská SoňaŠtětínská Soňa | SKOB Ostrava | C | 232406 | 150 Kč |
AOP7252 | Pachmannová HanaPachmannová Hana | Orientační Běh Opava | C | 8012874 | 150 Kč |
AOV7051 | Fukalová RadmilaFukalová Radmila | OOB TJ Baník Ostrava | C | 232136 | 150 Kč |
TRI6850 | Argalášová GabrielaArgalášová Gabriela | TJ TŽ Třinec | C | 8660461 | 150 Kč |
TRI7450 | Krhutová MartinaKrhutová Martina | TJ TŽ Třinec | C | 2224484 | 150 Kč |
TRI7850 | Myslivcová KateřinaMyslivcová Kateřina | TJ TŽ Třinec | C | 2224500 | 150 Kč |
HAV7152 | Králová GabrielaKrálová Gabriela | OB Havířov | C | 8501546 | 150 Kč |
KUO6499 | Mutinská ZdeňkaMutinská Zdeňka | KOB Ústí nad Orlicí | C | 8482088 | 150 Kč |
KON6389 | Hlavová MiroslavaHlavová Miroslava | KOB Konice | C | 8007713 | 150 Kč |
MOV7752 | Pannová VendulaPannová Vendula | SKOB Ostrava | C | 8226371 | 150 Kč |
TBM7060 | Doušková VlastaDoušková Vlasta | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067215 | 150 Kč |
UOL7750 | Kopecká JitkaKopecká Jitka | SOB Olomouc | C | 2069081 | 150 Kč |
MOV7152 | Vojkůvková JarmilaVojkůvková Jarmila | SKOB Ostrava | C | 436420 | 150 Kč |
SBK7789 | Jágrová VlastaJágrová Vlasta | KOB START Blansko | C | 8662315 | 150 Kč |
KUB7750 | Mikulčíková IrenaMikulčíková Irena | KUB Koala Uherský Brod | C | 8140920 | 150 Kč |
BFM7152 | Řeháková JanaŘeháková Jana | SKOB Frýdek - Místek | C | 2113071 | 150 Kč |
JPV6773 | Fajkusová JitkaFajkusová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8006773 | 150 Kč |
STE7450 | Glonková MartinaGlonková Martina | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073422 | 150 Kč |
STE7251 | Janků RenataJanků Renata | SK SKI-OB Šternberk | C | 2035728 | 150 Kč |
HLV7060 | Sedláčková JanaSedláčková Jana | OB Holešov z.s. | C | 2260118 | 150 Kč |
PLU7878 | Luterová KristýnaLuterová Kristýna | TJ SOKOL Plumlov | C | 2419928 | 150 Kč |
TBM6363 | Jašková MonikaJašková Monika | KOS TJ Tesla Brno | C | 8299099 | 150 Kč |
0180002 | Ženčáková MarieŽenčáková Marie | 018 - ASPV OA | 2032185 | 225 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV6556 | Štorková SimonaŠtorková Simona | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8006556 | 190 Kč |
SOP7351 | Procházková MartinaProcházková Martina | OOB TJ Slezan Opava | C | 8005206 | 190 Kč |
TBM7275 | Kubáňová JanaKubáňová Jana | KOS TJ Tesla Brno | C | 8007275 | 190 Kč |
AOP7151 | Kostková JanaKostková Jana | Orientační Běh Opava | C | 8648553 | 190 Kč |
HAV7051 | Kaděrová BarboraKaděrová Barbora | OB Havířov | C | 1425330 | 190 Kč |
TRI7150 | Bruková JanaBruková Jana | TJ TŽ Třinec | C | 7207881 | 190 Kč |
VSP7256 | Průšová MarkétaPrůšová Markéta | USK Praha | C | 8660554 | 190 Kč |
TVR7350 | Slavíková LenkaSlavíková Lenka | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 8154988 | 190 Kč |
TBM7258 | Hlaváčová ŠárkaHlaváčová Šárka | KOS TJ Tesla Brno | C | 49656 | 190 Kč |
ZPV6553 | Jirková RenataJirková Renata | KOB ZPV Prostějov | C | 8047130 | 190 Kč |
PHK7153 | Růžičková KamilaRůžičková Kamila | OK 99 Hradec Králové | C | 8445323 | 190 Kč |
UOL6451 | Poklopová IvanaPoklopová Ivana | SOB Olomouc | C | 52451 | 190 Kč |
LCE6359 | Vavrysová IvaVavrysová Iva | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 8670819 | 190 Kč |
TBM7260 | Fuchsová MarcelaFuchsová Marcela | KOS TJ Tesla Brno | C | 8221278 | 190 Kč |
TZL7155 | Podmolíková DagmarPodmolíková Dagmar | SKOB Zlín | C | 8680334 | 190 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL6351 | Koláriková IrenaKoláriková Irena | SKOB Zlín | C | 7209283 | 190 Kč |
JPV6666 | Jarošová PetraJarošová Petra | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8150666 | 190 Kč |
JPV6677 | Uchytilová JanaUchytilová Jana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 515481 | 190 Kč |
UOL6653 | Šimková HanaŠimková Hana | SOB Olomouc | C | 2011817 | 190 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
HAV6851 | Spratková IvaSpratková Iva | OB Havířov | 2061772 | 150 Kč | |
HAV6751 | Vričanová SylvaVričanová Sylva | OB Havířov | C | 8034543 | 150 Kč |
KON5887 | Smičková EvaSmičková Eva | KOB Konice | C | 8454012 | 150 Kč |
ZLH5950 | Pavlíková HanaPavlíková Hana | OOB TJ Zlaté Hory | C | 8162912 | 150 Kč |
OOP6750 | Kociánová EvaKociánová Eva | TJ Opava | C | 8680428 | 225 Kč |
MOV6351 | Rokoszová JaroslavaRokoszová Jaroslava | SKOB Ostrava | C | 8047139 | 225 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
HAV6250 | Sochorová HanaSochorová Hana | OB Havířov | C | 8113529 | 170 Kč |
TRI6150 | Denysenko TamaraDenysenko Tamara | TJ TŽ Třinec | C | 8012045 | 170 Kč |
TZL6262 | Krejčíková MonikaKrejčíková Monika | SKOB Zlín | C | 8260628 | 170 Kč |
OOP6150 | Hrabicová IvaHrabicová Iva | TJ Opava | C | 8005139 | 170 Kč |
LCE5852 | Vlažná MirkaVlažná Mirka | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 8660397 | 170 Kč |
LCE6351 | Slezáková JitkaSlezáková Jitka | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52701 | 170 Kč |
KRN5950 | Holinková MiladaHolinková Milada | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 8648621 | 255 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL5757 | Jelínková DagmarJelínková Dagmar | SKOB Zlín | C | 7209285 | 170 Kč |
ZBM5582 | Kabáthová JitkaKabáthová Jitka | SK Brno Žabovřesky | C | 8076009 | 170 Kč |
LCE5451 | Cahlová SlávkaCahlová Slávka | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416063 | 170 Kč |
LCE5551 | Stackeová AnnaStackeová Anna | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 8660387 | 170 Kč |
TBM5451 | Eremiášová JanaEremiášová Jana | KOS TJ Tesla Brno | C | 52361 | 170 Kč |
VBM5655 | Potěšilová VladimíraPotěšilová Vladimíra | VSK Mendelu Brno | C | 53238 | 170 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH4950 | Mrkvicová LudmilaMrkvicová Ludmila | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52782 | 170 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP1302 | Liber TomášLiber Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 8047186 | 100 Kč |
MOV1300 | Panna MatyášPanna Matyáš | SKOB Ostrava | C | 2075664 | 100 Kč |
VIC1401 | Kubíček OtaKubíček Ota | OB Vizovice | C | 53138 | 100 Kč |
ASU1300 | Vala KarelVala Karel | Magnus Orienteering | C | 52556 | 100 Kč |
TZL1414 | Smola ŠtěpánSmola Štěpán | SKOB Zlín | C | 2219095 | 100 Kč |
ZBM1404 | Stachoň OndřejStachoň Ondřej | SK Brno Žabovřesky | C | 7905090 | 100 Kč |
OOP1501 | Hudeczek Benjamín TeodorHudeczek Benjamín Teodor | TJ Opava | C | 232358 | 100 Kč |
KSU1300 | Mazák ŠimonMazák Šimon | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2220669 | 100 Kč |
AOP1301 | Kotůlek VítKotůlek Vít | Orientační Běh Opava | C | 256478 | 100 Kč |
PLU1301 | Ježek OliverJežek Oliver | TJ SOKOL Plumlov | C | 8501616 | 100 Kč |
PLU1300 | Hubík HubertHubík Hubert | TJ SOKOL Plumlov | C | 8009528 | 100 Kč |
PLU1500 | Hubík RadanHubík Radan | TJ SOKOL Plumlov | C | 8107760 | 100 Kč |
TZL1302 | Honner MartinHonner Martin | SKOB Zlín | C | 8033257 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM1101 | Kozák VojtěchKozák Vojtěch | KOS TJ Tesla Brno | B | 8063051 | 100 Kč |
TBM1201 | Hájek VojtěchHájek Vojtěch | KOS TJ Tesla Brno | B | 8100051 | 100 Kč |
AOP1300 | Podmol OndřejPodmol Ondřej | Orientační Běh Opava | C | 8648542 | 100 Kč |
TRI1201 | Myslivec LukášMyslivec Lukáš | TJ TŽ Třinec | B | 8501877 | 100 Kč |
SSU1200 | Ficek AlbertFicek Albert | SK Severka Šumperk | C | 2653431 | 100 Kč |
BFM1202 | Hrabal VáclavHrabal Václav | SKOB Frýdek - Místek | C | 2087504 | 100 Kč |
SSU1102 | Turek VáclavTurek Václav | SK Severka Šumperk | C | 2001973 | 100 Kč |
SSU1101 | Hedrich JanHedrich Jan | SK Severka Šumperk | C | 224899 | 100 Kč |
KON1132 | Václavek AloisVáclavek Alois | KOB Konice | C | 8014559 | 100 Kč |
VRB1111 | Peňáz JanPeňáz Jan | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 8047126 | 100 Kč |
KSU1100 | Štábl VítŠtábl Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8183194 | 100 Kč |
KSU1101 | Smýkal LukášSmýkal Lukáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 995815 | 100 Kč |
ASU1249 | Macek VáclavMacek Václav | Magnus Orienteering | C | 886264 | 100 Kč |
SKM1100 | Pěček TobiášPěček Tobiáš | KOB Směr Kroměříž | B | 8680301 | 100 Kč |
STE1100 | Marek MartinMarek Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073656 | 100 Kč |
TZL1111 | Smola JakubSmola Jakub | SKOB Zlín | C | 515174 | 100 Kč |
ZLH1100 | Mrkvica JanMrkvica Jan | OOB TJ Zlaté Hory | B | 8516453 | 100 Kč |
SIT1202 | Maroszczyk WitoldMaroszczyk Witold | OK SILESIA | C | 8119474 | 100 Kč |
TZL1106 | Růžička HubertRůžička Hubert | SKOB Zlín | C | 52341 | 100 Kč |
ZBM1212 | Stachoň ŠtěpánStachoň Štěpán | SK Brno Žabovřesky | C | 7906090 | 100 Kč |
AOP0908 | Kohoutek JakubKohoutek Jakub | Orientační Běh Opava | C | 248631 | 100 Kč |
AOP1202 | Rinka VojtěchRinka Vojtěch | Orientační Běh Opava | C | 2224511 | 100 Kč |
AOP1004 | Sajaš RobinSajaš Robin | Orientační Běh Opava | C | 357964 | 100 Kč |
STE1201 | Binar VítBinar Vít | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049585 | 100 Kč |
TZL1101 | Jahudka ŠtěpánJahudka Štěpán | SKOB Zlín | B | 2211988 | 100 Kč |
TZL1206 | Galetka MikulášGaletka Mikuláš | SKOB Zlín | C | 2121129 | 100 Kč |
TZL1200 | Šidla DaliborŠidla Dalibor | SKOB Zlín | C | 8250121 | 150 Kč |
TZL1202 | Kaňka JanKaňka Jan | SKOB Zlín | C | 2124754 | 150 Kč |
HOB1101 | Kratochvíl DavidKratochvíl David | SK OB Horní Benešov | C | 8014494 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP1000 | Liber VáclavLiber Václav | Orientační Běh Opava | B | 8680606 | 150 Kč |
TBM0928 | Kroutil TadeášKroutil Tadeáš | KOS TJ Tesla Brno | B | 8117119 | 150 Kč |
TBM0904 | Doušek VilémDoušek Vilém | KOS TJ Tesla Brno | B | 8058058 | 150 Kč |
TBM0910 | Malý MatyášMalý Matyáš | KOS TJ Tesla Brno | B | 8680332 | 150 Kč |
TBM0902 | Mikula MarekMikula Marek | KOS TJ Tesla Brno | B | 410254 | 150 Kč |
TBM1001 | Kubáň PatrikKubáň Patrik | KOS TJ Tesla Brno | B | 8119519 | 150 Kč |
AOP0901 | Kovalčík PetrKovalčík Petr | Orientační Běh Opava | A | 8000245 | 150 Kč |
MOV1003 | Menzel FrantišekMenzel František | SKOB Ostrava | B | 428276 | 150 Kč |
TRI0902 | Mokrosz MateuszMokrosz Mateusz | TJ TŽ Třinec | B | 8014500 | 150 Kč |
TRI0900 | Bruk TomášBruk Tomáš | TJ TŽ Třinec | B | 8003598 | 150 Kč |
AOP0900 | Holas ŠtěpánHolas Štěpán | Orientační Běh Opava | A | 8004331 | 150 Kč |
SSU0900 | Heiser MatějHeiser Matěj | SK Severka Šumperk | B | 8409866 | 150 Kč |
SKM1000 | Dittrich MatoušDittrich Matouš | KOB Směr Kroměříž | B | 8660358 | 150 Kč |
TZL1008 | Mička Gabriel FelixMička Gabriel Felix | SKOB Zlín | B | 2134312 | 150 Kč |
KON1010 | Čeřovský FilipČeřovský Filip | KOB Konice | B | 8008300 | 150 Kč |
KON1022 | Rozsíval MartinRozsíval Martin | KOB Konice | B | 2090866 | 150 Kč |
TZL0902 | Slováček OndřejSlováček Ondřej | SKOB Zlín | B | 8090714 | 150 Kč |
TZL1000 | Pekárek DavidPekárek David | SKOB Zlín | B | 8680313 | 150 Kč |
TZL1005 | Mašláň ProkopMašláň Prokop | SKOB Zlín | B | 8050910 | 150 Kč |
TZL1004 | Fišer PetrFišer Petr | SKOB Zlín | B | 8660354 | 150 Kč |
SSU1001 | Ryszkowski OndřejRyszkowski Ondřej | SK Severka Šumperk | B | 8063071 | 150 Kč |
STE0909 | Matoušek JanMatoušek Jan | SK SKI-OB Šternberk | A | 8022645 | 150 Kč |
SFM0901 | Létal JonášLétal Jonáš | O-RUNNAŘI Beskydy | B | 8022666 | 150 Kč |
SFM1001 | Létal HynekLétal Hynek | O-RUNNAŘI Beskydy | B | 8500018 | 150 Kč |
ZBM0919 | Toman MatějToman Matěj | SK Brno Žabovřesky | B | 8003624 | 150 Kč |
PBM0901 | Svoboda JakubSvoboda Jakub | TJ Spartak 1. brněnská | C | 8162917 | 150 Kč |
PBM1001 | Svoboda AdamSvoboda Adam | TJ Spartak 1. brněnská | B | 8162872 | 150 Kč |
PBM1310 | Vítek VojtěchVítek Vojtěch | TJ Spartak 1. brněnská | C | 8162892 | 150 Kč |
PLU1001 | Lutera OliverLutera Oliver | TJ SOKOL Plumlov | B | 8085198 | 150 Kč |
JPV1001 | Koutný OndřejKoutný Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8404142 | 150 Kč |
UOL1001 | Tempír LukášTempír Lukáš | SOB Olomouc | C | 8196079 | 150 Kč |
TZL1001 | Honner TomášHonner Tomáš | SKOB Zlín | C | 8662687 | 225 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BFM0903 | Otta TobiášOtta Tobiáš | SKOB Frýdek - Místek | C | 2129255 | 100 Kč |
TRI1005 | Volkov VladyslavVolkov Vladyslav | TJ TŽ Třinec | B | 8071292 | 100 Kč |
SSU1002 | Ficek EduardFicek Eduard | SK Severka Šumperk | C | 2653482 | 100 Kč |
JPV1010 | Plachý MatyášPlachý Matyáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8026571 | 100 Kč |
SSU0905 | Szostek JakubSzostek Jakub | SK Severka Šumperk | C | 2653449 | 100 Kč |
SSU1005 | Szostek JiříSzostek Jiří | SK Severka Šumperk | C | 2653458 | 100 Kč |
SSU0901 | Pánek AntonínPánek Antonín | SK Severka Šumperk | C | 9005142 | 100 Kč |
SSU1004 | Foret DominikForet Dominik | SK Severka Šumperk | C | 2771349 | 100 Kč |
SSU1006 | Pospíšil TomášPospíšil Tomáš | SK Severka Šumperk | C | 2653446 | 100 Kč |
SSU0903 | Richtr FrantišekRichtr František | SK Severka Šumperk | C | 2001965 | 100 Kč |
SSU1003 | Prachař JáchymPrachař Jáchym | SK Severka Šumperk | C | 2771347 | 100 Kč |
SSU0904 | Turek JosefTurek Josef | SK Severka Šumperk | C | 2001983 | 100 Kč |
KSU1000 | Jordán DominikJordán Dominik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2103281 | 100 Kč |
KSU1030 | Profous ŠtěpánProfous Štěpán | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2056285 | 100 Kč |
TRI0906 | Paulus MichalPaulus Michal | TJ TŽ Třinec | C | 1423323 | 100 Kč |
ZBM0905 | Florian RadekFlorian Radek | SK Brno Žabovřesky | C | 8107776 | 100 Kč |
OOP1000 | Hudeczek Samuel JanHudeczek Samuel Jan | TJ Opava | C | 2421382 | 100 Kč |
PLU0902 | Kožnárek PavelKožnárek Pavel | TJ SOKOL Plumlov | B | 8663160 | 100 Kč |
SBK1010 | Daněk FrantišekDaněk František | KOB START Blansko | C | 811213 | 100 Kč |
TZL1006 | Koč JurajKoč Juraj | SKOB Zlín | C | 8660396 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM0804 | Hájek ŠtěpánHájek Štěpán | KOS TJ Tesla Brno | B | 8008044 | 190 Kč |
TBM0712 | Kroutil JoštKroutil Jošt | KOS TJ Tesla Brno | B | 8188288 | 190 Kč |
UOL0700 | Janeček JáchymJaneček Jáchym | SOB Olomouc | A | 8113535 | 190 Kč |
TBM0707 | Urválek JanUrválek Jan | KOS TJ Tesla Brno | B | 8100019 | 190 Kč |
MOV0700 | Menzel AntonínMenzel Antonín | SKOB Ostrava | B | 8670494 | 190 Kč |
TBM0811 | Navrátil JakubNavrátil Jakub | KOS TJ Tesla Brno | B | 8014493 | 190 Kč |
TRI0708 | Volkov MaksymVolkov Maksym | TJ TŽ Třinec | B | 8071316 | 190 Kč |
TZL0806 | Hozík ŠtěpánHozík Štěpán | SKOB Zlín | B | 8648637 | 190 Kč |
TZL0816 | Čuda OndřejČuda Ondřej | SKOB Zlín | B | 8648628 | 190 Kč |
JPV0707 | Plachý OndřejPlachý Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8662279 | 190 Kč |
TZL0711 | Václavík VojtěchVáclavík Vojtěch | SKOB Zlín | B | 8051258 | 190 Kč |
TRI0706 | Krupa JanKrupa Jan | TJ TŽ Třinec | B | 8116762 | 190 Kč |
SKM0700 | Pěček JakubPěček Jakub | KOB Směr Kroměříž | A | 8660395 | 190 Kč |
TZL0813 | Linhart JakubLinhart Jakub | SKOB Zlín | B | 8660391 | 190 Kč |
TZL0814 | Linhart AdamLinhart Adam | SKOB Zlín | B | 8109339 | 190 Kč |
TZL0710 | Valla JakubValla Jakub | SKOB Zlín | B | 8047116 | 190 Kč |
UOL0805 | Barták PetrBarták Petr | SOB Olomouc | B | 8162825 | 190 Kč |
KSU0701 | Miča JanMiča Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8482572 | 190 Kč |
TZL0700 | Kundrata VítKundrata Vít | SKOB Zlín | B | 8485648 | 190 Kč |
KSU0808 | Paloncý JanPaloncý Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8680351 | 190 Kč |
STE0811 | Máčala AntonínMáčala Antonín | SK SKI-OB Šternberk | B | 8047199 | 190 Kč |
STE0808 | Tomášek JosefTomášek Josef | SK SKI-OB Šternberk | B | 2106723 | 190 Kč |
ZLH0800 | Mrkvica VáclavMrkvica Václav | OOB TJ Zlaté Hory | A | 8116831 | 190 Kč |
TZL0810 | Pavlík AdamPavlík Adam | SKOB Zlín | B | 8662733 | 190 Kč |
BFM0806 | Červinka OndřejČervinka Ondřej | SKOB Frýdek - Místek | B | 8420978 | 190 Kč |
VIC0713 | Vlček TomášVlček Tomáš | OB Vizovice | A | 8663111 | 190 Kč |
ZBM0702 | Finstrle FilipFinstrle Filip | SK Brno Žabovřesky | B | 8076007 | 190 Kč |
ZBM0706 | Marek FilipMarek Filip | SK Brno Žabovřesky | B | 8660413 | 190 Kč |
PBM0712 | Komenda JakubKomenda Jakub | TJ Spartak 1. brněnská | B | 8410766 | 190 Kč |
PBM0808 | Zřídkaveselý MartinZřídkaveselý Martin | TJ Spartak 1. brněnská | B | 8482114 | 190 Kč |
LCE0704 | Šmelík DanielŠmelík Daniel | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 8662739 | 190 Kč |
VIC0712 | Veselý ŠtěpánVeselý Štěpán | OB Vizovice | B | 8482099 | 190 Kč |
TBM0706 | Račanský JiříRačanský Jiří | KOS TJ Tesla Brno | A | 8004271 | 190 Kč |
TBM0817 | Franc KryštofFranc Kryštof | KOS TJ Tesla Brno | B | 8006750 | 190 Kč |
TZL0815 | Jahudka TomášJahudka Tomáš | SKOB Zlín | A | 8680386 | 190 Kč |
TZL0701 | Honner JaroslavHonner Jaroslav | SKOB Zlín | C | 8662706 | 285 Kč |
TBM0710 | Schwab FilipSchwab Filip | KOS TJ Tesla Brno | A | 8000710 | 285 Kč |
TBM0809 | Štěpánek OndřejŠtěpánek Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | A | 8208112 | 285 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU0702 | Pánek OndřejPánek Ondřej | SK Severka Šumperk | C | 8051259 | 150 Kč |
UOL0701 | Robenek JiříRobenek Jiří | SOB Olomouc | C | 2148147 | 150 Kč |
SSU0705 | Hedrich MiroslavHedrich Miroslav | SK Severka Šumperk | C | 2001959 | 150 Kč |
KSU0828 | Juřina MarekJuřina Marek | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 51309 | 150 Kč |
KSU0838 | Marek VítMarek Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058483 | 150 Kč |
KSU0848 | Jurčík JanJurčík Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 442855 | 150 Kč |
ASU0748 | Macek VojtěchMacek Vojtěch | Magnus Orienteering | C | 8140925 | 150 Kč |
RBK1101 | Bárta LadislavBárta Ladislav | SK Radioklub Blansko | B | 8500016 | 150 Kč |
PLU0804 | Novotný JakubNovotný Jakub | TJ SOKOL Plumlov | C | 7005170 | 150 Kč |
MFP0702 | Sadil MartinSadil Martin | Matfyz Praha | C | 8107729 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8440505 | 190 Kč |
SIT0502 | Byrtus JakubByrtus Jakub | OK SILESIA | B | 8663128 | 190 Kč |
TRI0604 | Ryška MatějRyška Matěj | TJ TŽ Třinec | B | 8667990 | 190 Kč |
AOP0503 | Klapetek VáclavKlapetek Václav | Orientační Běh Opava | B | 8162833 | 190 Kč |
AOP0504 | Klösel SamuelKlösel Samuel | Orientační Běh Opava | B | 8237738 | 190 Kč |
TZL0604 | Huleja MartinHuleja Martin | SKOB Zlín | B | 8000604 | 190 Kč |
TBM0604 | Eliáš VojtěchEliáš Vojtěch | KOS TJ Tesla Brno | B | 8100047 | 190 Kč |
MOV0503 | Zádrapa Marian PetrZádrapa Marian Petr | SKOB Ostrava | B | 8670495 | 190 Kč |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | A | 8667537 | 190 Kč |
SRK0503 | Morávek MartinMorávek Martin | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | A | 8663144 | 190 Kč |
KSU0606 | Štábl PatrikŠtábl Patrik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 8670783 | 190 Kč |
KSU0525 | Bláha AdamBláha Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8680331 | 190 Kč |
KSU0616 | Šána RobertŠána Robert | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8670827 | 190 Kč |
KSU0626 | Jordán AlexandrJordán Alexandr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8680281 | 190 Kč |
STE0600 | Maciejewski BartłomiejMaciejewski Bartłomiej | SK SKI-OB Šternberk | A | 8092006 | 190 Kč |
TZL0602 | Pernička VáclavPernička Václav | SKOB Zlín | A | 8170602 | 190 Kč |
LCE0502 | Sláma ŠimonSláma Šimon | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 8670814 | 190 Kč |
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | B | 8667538 | 190 Kč |
TZL0601 | Strakoš OndřejStrakoš Ondřej | SKOB Zlín | B | 8000119 | 190 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BFM0608 | Otta KryštofOtta Kryštof | SKOB Frýdek - Místek | C | 2129253 | 150 Kč |
TVR0500 | Slavík OndřejSlavík Ondřej | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 232194 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI0304 | Martynek PetrMartynek Petr | TJ TŽ Třinec | A | 8042121 | 190 Kč |
TBM0401 | Doušek TomášDoušek Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | B | 8222007 | 190 Kč |
KSU0403 | Šperlich JanŠperlich Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8680405 | 190 Kč |
TRI0302 | Sliž RostislavSliž Rostislav | TJ TŽ Třinec | B | 8662309 | 190 Kč |
SKM0400 | Zácha DavidZácha David | KOB Směr Kroměříž | B | 8680291 | 190 Kč |
VRB0313 | Peňáz RadekPeňáz Radek | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 8662362 | 190 Kč |
VRB0303 | Peňáz VojtěchPeňáz Vojtěch | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 8662338 | 190 Kč |
KSU0306 | Stryk ŠtěpánStryk Štěpán | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8680426 | 190 Kč |
ZBM0400 | Racek JosefRacek Josef | SK Brno Žabovřesky | B | 8663130 | 190 Kč |
ZBM0410 | Marek VojtěchMarek Vojtěch | SK Brno Žabovřesky | A | 8660439 | 190 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM8201 | Kozák OsvaldKozák Osvald | KOS TJ Tesla Brno | E | 8201000 | 200 Kč |
TBM9437 | Horvát PetrHorvát Petr | KOS TJ Tesla Brno | E | 8644873 | 200 Kč |
AOP6501 | Hadač MiroslavHadač Miroslav | Orientační Běh Opava | C | 8656723 | 200 Kč |
KSU9202 | Jílek JakubJílek Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8162862 | 200 Kč |
MOV0004 | Vavřík TomášVavřík Tomáš | SKOB Ostrava | C | 8663153 | 200 Kč |
TBM0103 | Kligl RadimKligl Radim | KOS TJ Tesla Brno | C | 8655419 | 200 Kč |
VSP9200 | Šunda MarekŠunda Marek | USK Praha | C | 8162902 | 200 Kč |
JPV8201 | Otrusina JiříOtrusina Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8662320 | 200 Kč |
AOP7301 | Kovalčík TomášKovalčík Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 8003660 | 200 Kč |
TBM7701 | Ehl JiříEhl Jiří | KOS TJ Tesla Brno | C | 8017701 | 200 Kč |
AOP7802 | Holas TomášHolas Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 8648545 | 200 Kč |
OKP8901 | Červinka JanČervinka Jan | SK OK 24 Praha | C | 8002400 | 200 Kč |
TZL8001 | Novotný JiříNovotný Jiří | SKOB Zlín | C | 8662744 | 200 Kč |
TBM8833 | Bořil TomášBořil Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 8008833 | 200 Kč |
TBM9547 | Hraboš MatejHraboš Matej | KOS TJ Tesla Brno | C | 8071299 | 200 Kč |
KRN8505 | Rychlý PavelRychlý Pavel | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 8414134 | 200 Kč |
JHB8603 | Stupal FrantišekStupal František | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 8501566 | 200 Kč |
TBM6116 | Hlaváč JiříHlaváč Jiří | KOS TJ Tesla Brno | C | 2059757 | 200 Kč |
KSU9400 | Dvorský VojtěchDvorský Vojtěch | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8482075 | 200 Kč |
AOP9501 | Sklenář MartinSklenář Martin | Orientační Běh Opava | C | 8648541 | 200 Kč |
TZL8002 | Slováček TomášSlováček Tomáš | SKOB Zlín | C | 8662694 | 200 Kč |
VSP7310 | Průša MichalPrůša Michal | USK Praha | C | 8667547 | 200 Kč |
OOL8804 | Hladík LadislavHladík Ladislav | SK Haná orienteering | C | 52436 | 200 Kč |
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8663202 | 200 Kč |
TUR9911 | Chupek JakubChupek Jakub | OOB TJ Turnov | R | 8655373 | 200 Kč |
KSU7410 | Tomanek DanielTomanek Daniel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8662343 | 200 Kč |
KYL0100 | Kovařík MartinKovařík Martin | SK SP Kylešovice | C | 8655413 | 200 Kč |
OOL8801 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 8198811 | 200 Kč |
SOP9001 | Erben MartinErben Martin | OOB TJ Slezan Opava | C | 361970 | 200 Kč |
TUR9549 | Kamenický JeronýmKamenický Jeroným | OOB TJ Turnov | R | 8651708 | 200 Kč |
KSU9045 | Janů ZdeněkJanů Zdeněk | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8662682 | 200 Kč |
JPV9509 | Fajkus RadimFajkus Radim | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8656711 | 200 Kč |
STE7607 | Fendrych MichalFendrych Michal | SK SKI-OB Šternberk | C | 8116678 | 200 Kč |
JPV7713 | Skřivanek MarcelSkřivanek Marcel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8005132 | 200 Kč |
TZL8131 | Smola MichalSmola Michal | SKOB Zlín | C | 8667971 | 200 Kč |
AOV7900 | Vlach JiříVlach Jiří | OOB TJ Baník Ostrava | C | 8667994 | 200 Kč |
PLU7917 | Otruba KarelOtruba Karel | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035148 | 200 Kč |
KSU9908 | Jílek OndřejJílek Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8662437 | 200 Kč |
KSU0201 | Hecl FrantišekHecl František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8662428 | 200 Kč |
JPV0123 | Holusek JiříHolusek Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8445294 | 200 Kč |
PLU8007 | Matyšek RadoslavMatyšek Radoslav | TJ SOKOL Plumlov | C | 8116824 | 200 Kč |
OAV9904 | Šabata MilanŠabata Milan | Orienteering Adventure | C | 7205561 | 200 Kč |
ZBM0200 | Coufal JáchymCoufal Jáchym | SK Brno Žabovřesky | R | 8660432 | 200 Kč |
KSU9900 | Gedeon DominikGedeon Dominik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8016299 | 200 Kč |
PBM6708 | Přikryl PetrPřikryl Petr | TJ Spartak 1. brněnská | C | 8351967 | 200 Kč |
MOV9200 | Šidík PetrŠidík Petr | SKOB Ostrava | C | 253128 | 200 Kč |
LCE9300 | Chloupek AdamChloupek Adam | OOB TJ Slovan Luhačovice | R | 8660447 | 200 Kč |
LCE7602 | Horyna RomanHoryna Roman | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 8662439 | 200 Kč |
ZBM9503 | Jordanov AlexandrJordanov Alexandr | SK Brno Žabovřesky | C | 8660419 | 200 Kč |
TBM8911 | Zimmermann JakubZimmermann Jakub | KOS TJ Tesla Brno | C | 8645930 | 200 Kč |
STE6501 | Skyva PetrSkyva Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 8006749 | 200 Kč |
TZL6915 | Podmolík TomášPodmolík Tomáš | SKOB Zlín | C | 8482085 | 200 Kč |
KSU9906 | Müller JonášMüller Jonáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8662444 | 200 Kč |
TRI9500 | Kostkan TomášKostkan Tomáš | TJ TŽ Třinec | C | 2060276 | 200 Kč |
VBM7401 | Kořan PavelKořan Pavel | VSK Mendelu Brno | C | 8116734 | 200 Kč |
KSU0401 | Štábl AdamŠtábl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | R | 8662429 | 300 Kč |
TZL6808 | Šidla JanŠidla Jan | SKOB Zlín | C | 8053367 | 300 Kč |
AOP7700 | Bencúr JurajBencúr Juraj | Orientační Běh Opava | C | 8004329 | 300 Kč |
CHT8603 | Bolech FilipBolech Filip | OOB SK Chrast | C | 49634 | 300 Kč |
TBM0108 | Pompura DanielPompura Daniel | KOS TJ Tesla Brno | R | 8100023 | 300 Kč |
VBM8207 | Šedivý JiříŠedivý Jiří | VSK Mendelu Brno | C | 8136474 | 300 Kč |
LCE8901 | Vlažný JanVlažný Jan | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 8091018 | 400 Kč |
ZBM0605 | Kučera TomášKučera Tomáš | SK Brno Žabovřesky | A | 8660418 | 400 Kč |
ZBM8102 | Bubela TomášBubela Tomáš | SK Brno Žabovřesky | C | 8018801 | 400 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7800 | Kopecký DavidKopecký David | SOB Olomouc | C | 8461740 | 150 Kč |
UOL6601 | Krampla TomášKrampla Tomáš | SOB Olomouc | C | 8454046 | 150 Kč |
SBK7911 | Dressler JanDressler Jan | KOB START Blansko | C | 2045244 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL7801 | Mašláň JakubMašláň Jakub | SKOB Zlín | C | 8670811 | 190 Kč |
SHK7701 | Morávek MartinMorávek Martin | OK Slavia Hradec Králové | C | 7207351 | 190 Kč |
UBM8805 | Stejskal OndřejStejskal Ondřej | MENISKOS Brno | C | 515445 | 190 Kč |
LCE8103 | Sláma LumírSláma Lumír | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 2091534 | 190 Kč |
ZAM8401 | Andrš PetrAndrš Petr | OB T.J. Sokol Žamberk | C | 8226348 | 190 Kč |
SIT8501 | Maroszczyk MarekMaroszczyk Marek | OK SILESIA | C | 8119454 | 190 Kč |
VIC7700 | Vlček JiříVlček Jiří | OB Vizovice | C | 8051253 | 190 Kč |
PLU8419 | Ježek TomášJežek Tomáš | TJ SOKOL Plumlov | C | 7203337 | 190 Kč |
VIC7624 | Marek MartinMarek Martin | OB Vizovice | C | 8660360 | 190 Kč |
TZL7803 | Honner JaroslavHonner Jaroslav | SKOB Zlín | C | 8109412 | 285 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
MOV8003 | Horálek JaroslavHorálek Jaroslav | SKOB Ostrava | C | 51318 | 150 Kč |
TRI8700 | Volkov OlegVolkov Oleg | TJ TŽ Třinec | C | 7200270 | 150 Kč |
KON8216 | Václavek LeošVáclavek Leoš | KOB Konice | C | 515427 | 150 Kč |
SOP8600 | Peterek VítPeterek Vít | OOB TJ Slezan Opava | C | 8501798 | 150 Kč |
STE7501 | Marek AntonínMarek Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 8028819 | 150 Kč |
PLU8101 | Lutera MichalLutera Michal | TJ SOKOL Plumlov | C | 2102795 | 150 Kč |
SFM8202 | Létal JiříLétal Jiří | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 49443 | 190 Kč |
JPV8200 | Jura TomášJura Tomáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8501875 | 225 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
MOV7400 | Vojvodík MartinVojvodík Martin | SKOB Ostrava | C | 8014474 | 190 Kč |
AOP7101 | Valík LuděkValík Luděk | Orientační Běh Opava | C | 8004332 | 190 Kč |
TRI8006 | Walaski AntonínWalaski Antonín | TJ TŽ Třinec | C | 8030646 | 190 Kč |
SKM7501 | Dittrich PavelDittrich Pavel | KOB Směr Kroměříž | C | 8680419 | 190 Kč |
VIC7801 | Kubíček PetrKubíček Petr | OB Vizovice | C | 8409859 | 190 Kč |
TZL7007 | Pekárek EvženPekárek Evžen | SKOB Zlín | C | 8660398 | 190 Kč |
VZA7102 | Chupek JozefChupek Jozef | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 8071290 | 190 Kč | |
KSU7909 | Miča PetrMiča Petr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8017374 | 190 Kč |
RBK7111 | Brosch PetrBrosch Petr | SK Radioklub Blansko | C | 8482111 | 190 Kč |
STE8001 | Tomášek PetrTomášek Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 52462 | 190 Kč |
RBK7502 | Veselý MartinVeselý Martin | SK Radioklub Blansko | C | 751114 | 190 Kč |
TBM7903 | Tomíček OldřichTomíček Oldřich | KOS TJ Tesla Brno | C | 8517311 | 190 Kč |
KON8215 | Ebner ZdeněkEbner Zdeněk | KOB Konice | C | 2090872 | 190 Kč |
PHK7900 | Matoušek JosefMatoušek Josef | OK 99 Hradec Králové | C | 8026589 | 190 Kč |
SBK7541 | Daněk RomanDaněk Roman | KOB START Blansko | C | 8008112 | 190 Kč |
PLU8201 | Hubík HubertHubík Hubert | TJ SOKOL Plumlov | C | 8670809 | 190 Kč |
VBM8204 | Verner TomášVerner Tomáš | VSK Mendelu Brno | C | 8003668 | 190 Kč |
UOL7701 | Paulíček MichalPaulíček Michal | SOB Olomouc | C | 8670456 | 190 Kč |
0150001 | Šťastný JanŠťastný Jan | 015 - ... | 8047177 | 285 Kč | |
KUO8001 | Koblížek KamilKoblížek Kamil | KOB Ústí nad Orlicí | C | 8667546 | 285 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SIT7702 | Byrtus PetrByrtus Petr | OK SILESIA | C | 8237667 | 190 Kč |
JPV6909 | Holusek MilanHolusek Milan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2121898 | 190 Kč |
JPV7606 | Pinkava RomanPinkava Roman | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8009531 | 190 Kč |
SKM7104 | Pěček VítězslavPěček Vítězslav | KOB Směr Kroměříž | C | 8670802 | 190 Kč |
SKM7000 | Vlček RomanVlček Roman | KOB Směr Kroměříž | C | 8670823 | 190 Kč |
0030001 | Maciejewski MikołajMaciejewski Mikołaj | 003 - (POL) BKS Wataha Warszawa | 8300176 | 190 Kč | |
TZL6835 | Černoch KarelČernoch Karel | SKOB Zlín | C | 8003592 | 190 Kč |
STE7600 | Burda TomášBurda Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108904 | 190 Kč |
STE7200 | Silnoušek JiříSilnoušek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 8047120 | 190 Kč |
PHK7804 | Kvapil OndřejKvapil Ondřej | OK 99 Hradec Králové | C | 8663194 | 190 Kč |
ZBM7608 | Kučera ViktorKučera Viktor | SK Brno Žabovřesky | C | 1400413 | 190 Kč |
PBM7609 | Pátek RichardPátek Richard | TJ Spartak 1. brněnská | C | 7700077 | 190 Kč |
LCE6603 | Šmelík JurajŠmelík Juraj | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 8662438 | 190 Kč |
AOP7801 | Kotůlek JanKotůlek Jan | Orientační Běh Opava | C | 51316 | 190 Kč |
PLU7417 | Otruba MarekOtruba Marek | TJ SOKOL Plumlov | C | 8003659 | 190 Kč |
OOL7501 | Binar RobertBinar Robert | SK Haná orienteering | C | 8116829 | 190 Kč |
KSU7501 | Štábl RomanŠtábl Roman | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 897363 | 190 Kč |
MFP7500 | Sadil MilanSadil Milan | Matfyz Praha | C | 8358888 | 190 Kč |
JPV7300 | Koutný PavelKoutný Pavel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2148110 | 190 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BFM7603 | Otta JakubOtta Jakub | SKOB Frýdek - Místek | C | 8501538 | 150 Kč |
MOV7104 | Štětínský PavelŠtětínský Pavel | SKOB Ostrava | C | 52780 | 150 Kč |
TRI7801 | Myslivec JiříMyslivec Jiří | TJ TŽ Třinec | C | 2224499 | 150 Kč |
JPV7202 | Hýbl DušanHýbl Dušan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8420974 | 150 Kč |
KUO6501 | Mutinský ViktorMutinský Viktor | KOB Ústí nad Orlicí | C | 8670813 | 150 Kč |
TRI7602 | Krupa DavidKrupa David | TJ TŽ Třinec | C | 8655482 | 150 Kč |
SBK7549 | Jágr JaroslavJágr Jaroslav | KOB START Blansko | C | 8133233 | 150 Kč |
BFM7801 | Hrabal ZdeněkHrabal Zdeněk | SKOB Frýdek - Místek | C | 2087499 | 150 Kč |
VRB7606 | Peňáz RadekPeňáz Radek | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 8047203 | 150 Kč |
JPV7214 | Poláček LubošPoláček Luboš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112735 | 150 Kč |
MOV7501 | Brychlec LukášBrychlec Lukáš | SKOB Ostrava | C | 7207617 | 150 Kč |
ZBM7705 | Beránek MiroslavBeránek Miroslav | SK Brno Žabovřesky | C | 2111737 | 150 Kč |
JPV7700 | Martinek PavelMartinek Pavel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8123477 | 150 Kč |
TBM6201 | Jašek MilanJašek Milan | KOS TJ Tesla Brno | C | 8311133 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SCP7201 | Podivínský TomášPodivínský Tomáš | OK Sparta Praha | C | 8663133 | 190 Kč |
TBM7120 | Ptáček OndřejPtáček Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083358 | 190 Kč |
MOV7202 | Svěchota MilanSvěchota Milan | SKOB Ostrava | C | 8014553 | 190 Kč |
KUB7301 | Švestka VítězslavŠvestka Vítězslav | KUB Koala Uherský Brod | C | 8670745 | 190 Kč |
ZBM7205 | Fiala JanFiala Jan | SK Brno Žabovřesky | C | 8636192 | 190 Kč |
ZBM7302 | Zelený PavelZelený Pavel | SK Brno Žabovřesky | C | 8660434 | 190 Kč |
PBM7201 | Komenda KamilKomenda Kamil | TJ Spartak 1. brněnská | C | 8516931 | 190 Kč |
HOB7001 | Kratochvíl KarelKratochvíl Karel | SK OB Horní Benešov | C | 8003614 | 190 Kč |
KUO6902 | Brožek TomášBrožek Tomáš | KOB Ústí nad Orlicí | C | 8680335 | 285 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SBR6601 | Sklenář JosefSklenář Josef | SKOB Bruntál | C | 8656690 | 190 Kč |
AOP6402 | Liber VlastimilLiber Vlastimil | Orientační Běh Opava | C | 8454019 | 190 Kč |
TRI6601 | Navrátil RostislavNavrátil Rostislav | TJ TŽ Třinec | C | 8482090 | 190 Kč |
AOP6702 | Tesař JiříTesař Jiří | Orientační Běh Opava | C | 352349 | 190 Kč |
TVR6800 | Slavík TomášSlavík Tomáš | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 8004044 | 190 Kč |
JPV6515 | Plachý MartinPlachý Martin | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8663138 | 190 Kč |
BFM6701 | Svoboda MartinSvoboda Martin | SKOB Frýdek - Místek | C | 8501842 | 190 Kč |
UOL6501 | Pernica JiříPernica Jiří | SOB Olomouc | C | 52478 | 190 Kč |
TZL5704 | Krejčík ZbyněkKrejčík Zbyněk | SKOB Zlín | C | 8071221 | 190 Kč |
KON6427 | Navrátil VáclavNavrátil Václav | KOB Konice | C | 8461738 | 190 Kč |
KON6111 | Grepl LadislavGrepl Ladislav | KOB Konice | C | 8660471 | 190 Kč |
JPV6505 | Štorek PetrŠtorek Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8515515 | 190 Kč |
UOL6500 | Kubíček JiříKubíček Jiří | SOB Olomouc | C | 8107752 | 190 Kč |
HLV6404 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | OB Holešov z.s. | C | 7200377 | 190 Kč |
ASU6849 | Pavlík RadekPavlík Radek | Magnus Orienteering | C | 8666874 | 190 Kč |
PHK6702 | Růžička IvanRůžička Ivan | OK 99 Hradec Králové | C | 8162835 | 190 Kč |
STE6307 | Hepnar LubošHepnar Luboš | SK SKI-OB Šternberk | C | 8140910 | 190 Kč |
TZL5702 | Štípek RostislavŠtípek Rostislav | SKOB Zlín | C | 8051260 | 190 Kč |
KSU6800 | Květoň VladimírKvětoň Vladimír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2090700 | 190 Kč |
UOL6503 | Šimek RomanŠimek Roman | SOB Olomouc | C | 8005432 | 190 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PTE6622 | Vítek ZbyněkVítek Zbyněk | TJ Sokol Ptení | C | 8226430 | 150 Kč |
OOP6100 | Lecián OldřichLecián Oldřich | TJ Opava | C | 8007175 | 150 Kč |
MOV6000 | Pavlíček JaromírPavlíček Jaromír | SKOB Ostrava | C | 8105236 | 150 Kč |
TVR6200 | Labudík MilanLabudík Milan | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 206457 | 150 Kč |
LCE6118 | Plášek MartinPlášek Martin | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 8006760 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8488884 | 170 Kč |
HAV6000 | Lužný LadislavLužný Ladislav | OB Havířov | C | 8660919 | 170 Kč |
HAV6301 | Sochor TomášSochor Tomáš | OB Havířov | C | 515436 | 170 Kč |
JPV5706 | Jaroš VojtěchJaroš Vojtěch | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8100857 | 170 Kč |
LBM6113 | Korpas JaroslavKorpas Jaroslav | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 8007191 | 170 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 8028829 | 170 Kč |
KUN6201 | Lux ZdeněkLux Zdeněk | OB Kunvald | C | 7208208 | 170 Kč |
LCE6207 | Slezák LiborSlezák Libor | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 8662710 | 170 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP5701 | Kostka EvženKostka Evžen | Orientační Běh Opava | C | 8014459 | 170 Kč |
OOP5803 | Ryšavý JiříRyšavý Jiří | TJ Opava | C | 2049558 | 170 Kč |
OOL5707 | Zdráhal RobertZdráhal Robert | SK Haná orienteering | C | 8451957 | 170 Kč |
OOL5301 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 8271053 | 170 Kč |
ZAM5801 | Andrš MilanAndrš Milan | OB T.J. Sokol Žamberk | C | 2085624 | 170 Kč |
KUN5801 | Trejtnar PavelTrejtnar Pavel | OB Kunvald | C | 9028 | 170 Kč |
KON5713 | Komínek JaroslavKomínek Jaroslav | KOB Konice | C | 8031413 | 170 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BFM5701 | Mutina VlastimilMutina Vlastimil | SKOB Frýdek - Místek | C | 2113057 | 150 Kč |
KSU4900 | Komárek JaromírKomárek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2102554 | 150 Kč |
UOL5201 | Janošík AntonínJanošík Antonín | SOB Olomouc | C | 2092418 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SOP5101 | Jurčák KarelJurčák Karel | OOB TJ Slezan Opava | C | 8656584 | 170 Kč |
TVR5000 | Pospíšil KarelPospíšil Karel | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 2001952 | 170 Kč |
OOP5001 | Ševčík BřetislavŠevčík Břetislav | TJ Opava | C | 8680346 | 170 Kč |
BOV4403 | Vlach OldřichVlach Oldřich | TJ Baník Ostrava OKD | C | 8051251 | 170 Kč |
TZL5102 | Jelínek VítJelínek Vít | SKOB Zlín | C | 8662674 | 170 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH4800 | Novotný StanislavNovotný Stanislav | OOB TJ Zlaté Hory | C | 8518356 | 170 Kč |
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 8445312 | 170 Kč |
ZLH4801 | Babák JiříBabák Jiří | OOB TJ Zlaté Hory | C | 8515553 | 170 Kč |
BOV4401 | Ptáček JiříPtáček Jiří | TJ Baník Ostrava OKD | C | 8006768 | 170 Kč |
HLV4801 | Peška AntonínPeška Antonín | OB Holešov z.s. | C | 2214545 | 170 Kč |
OTK4601 | Šidla AntonínŠidla Antonín | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433083 | 170 Kč |
ZLH4600 | Mrkvica MiroslavMrkvica Miroslav | OOB TJ Zlaté Hory | C | 64865 | 170 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 8061472 | 170 Kč |
TBM4231 | Dufek JanDufek Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 8409867 | 170 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL3125 | Valla StanislavValla Stanislav | SKOB Zlín | C | 2134320 | 170 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP1451 | Tesařová LucieTesařová Lucie | Orientační Běh Opava | C | 331752 | 100 Kč |
TRI1400 | Walaski VítekWalaski Vítek | TJ TŽ Třinec | C | 02113099 | 100 Kč |
SSU1450 | Szostková TerezaSzostková Tereza | SK Severka Šumperk | C | 2653455 | 100 Kč |
SSU1600 | Pánek MilanPánek Milan | SK Severka Šumperk | C | 9200527 | 100 Kč |
OOP1450 | Hudečková AdinaHudečková Adina | TJ Opava | C | 232338 | 100 Kč |
SSU1500 | Michl JonášMichl Jonáš | SK Severka Šumperk | C | 2001966 | 100 Kč |
SOP1601 | Peterek AntonínPeterek Antonín | OOB TJ Slezan Opava | C | 8030648 | 100 Kč |
KRN1500 | Rychlý JakubRychlý Jakub | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 8654881 | 100 Kč |
TZL1515 | Krejčík VítKrejčík Vít | SKOB Zlín | C | 416043 | 100 Kč |
AOP1551 | Hudečková VandaHudečková Vanda | Orientační Běh Opava | C | 8144127 | 100 Kč |
AOP1450 | Kostková EmillyKostková Emilly | Orientační Běh Opava | C | 2224525 | 100 Kč |
AOP1305 | Strouhal MatějStrouhal Matěj | Orientační Běh Opava | C | 2224517 | 100 Kč |
0130001 | Pátek ŠimonPátek Šimon | 013 - Magnus orientering | 9911967 | 100 Kč | |
0130002 | Chmelařová KláraChmelařová Klára | 013 - Magnus orientering | 2211672 | 100 Kč | |
TZL1402 | Kaňka VilémKaňka Vilém | SKOB Zlín | C | 2211994 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP7452 | Krasnokutská MagdaKrasnokutská Magda | Orientační Běh Opava | C | 49494 | 100 Kč |
AOP1650 | Tesařová EvaTesařová Eva | Orientační Běh Opava | C | 232620 | 100 Kč |
TRI1500 | Volkov StanyslavVolkov Stanyslav | TJ TŽ Třinec | C | 502260 | 100 Kč |
MOV1601 | Panna MarekPanna Marek | SKOB Ostrava | C | 2080824 | 100 Kč |
VIC1650 | Kubíčková PetraKubíčková Petra | OB Vizovice | C | 2073737 | 100 Kč |
ASU1600 | Vala JakubVala Jakub | Magnus Orienteering | C | 52560 | 100 Kč |
SKM1550 | Pěčková NatáliePěčková Natálie | KOB Směr Kroměříž | C | 52199 | 100 Kč |
SOP1951 | Peterková GabrielaPeterková Gabriela | OOB TJ Slezan Opava | C | 8063073 | 100 Kč |
MOV1600 | Brychlec JanBrychlec Jan | SKOB Ostrava | C | 100 Kč | |
ZLH1600 | Mrkvica VítMrkvica Vít | OOB TJ Zlaté Hory | C | 8516456 | 100 Kč |
ZBM1652 | Stachoňová KarolínaStachoňová Karolína | SK Brno Žabovřesky | C | 976000 | 100 Kč |
OOP1850 | Hudeczková ElizabethHudeczková Elizabeth | TJ Opava | C | 232526 | 100 Kč |
UOL1550 | Bublová MatyldaBublová Matylda | SOB Olomouc | C | 2045237 | 100 Kč |
0140001 | Holcová Rozárka Holcová Rozárka | 014 - Holcová | 52295 | 100 Kč | |
0140002 | Holcová ŠtěpánkaHolcová Štěpánka | 014 - Holcová | 8003657 | 100 Kč | |
JPV1600 | Chmelář SamuelChmelář Samuel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2085577 | 100 Kč |
0160001 | Píšek MatějPíšek Matěj | 016 - Pet simulator X | 52880 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
0020001 | Klíma KamilKlíma Kamil | 002 - SK Olympia Praha SPS | 8667960 | 200 Kč | |
0040003 | Spilka MarekSpilka Marek | 004 - SK Skivelo Olomouc | 8003633 | 200 Kč | |
0040004 | Vondrouš JaroslavVondrouš Jaroslav | 004 - SK Skivelo Olomouc | 9453 | 200 Kč | |
0040005 | Procházka JosefProcházka Josef | 004 - SK Skivelo Olomouc | 8116756 | 200 Kč | |
0050001 | Halbrštát TomášHalbrštát Tomáš | 005 - SKN Hradec Králové | 2083362 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP7551 | Pometlová JanaPometlová Jana | Orientační Běh Opava | C | 7206538 | 150 Kč |
MOV7201 | Menzel PavelMenzel Pavel | SKOB Ostrava | C | 2219057 | 150 Kč |
OKP9351 | Červinková BarboraČervinková Barbora | SK OK 24 Praha | C | 436949 | 150 Kč |
VIC7950 | Kubíčková EvaKubíčková Eva | OB Vizovice | C | 2126305 | 150 Kč |
UOL7301 | Janeček PetrJaneček Petr | SOB Olomouc | C | 2420067 | 150 Kč |
SKM78XX | Pěčková AlenaPěčková Alena | KOB Směr Kroměříž | 51305 | 150 Kč | |
VRB7878 | Peňázová HanaPeňázová Hana | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 2092391 | 150 Kč |
0070001 | Valášek JánValášek Ján | 007 - Valášci válej | zapůjčit | 160 Kč | |
0070002 | Valášková KateřinaValášková Kateřina | 007 - Valášci válej | zapůjčit | 160 Kč | |
KSU7200 | Profous KamilProfous Kamil | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2104587 | 150 Kč |
ZAM6051 | Nováková MiloslavaNováková Miloslava | OB T.J. Sokol Žamberk | C | 7210085 | 150 Kč |
MOV8551 | Brychlecová EvaBrychlecová Eva | SKOB Ostrava | C | 7210801 | 150 Kč |
UOL1002 | Malaska VojtěchMalaska Vojtěch | SOB Olomouc | C | 2151437 | 150 Kč |
UOL7654 | Malasková MarkétaMalasková Markéta | SOB Olomouc | C | 2218997 | 150 Kč |
0080001 | Swaczyna ŠimonSwaczyna Šimon | 008 - Rugby Club Olomouc | 2224157 | 150 Kč | |
0090001 | Vítková MiroslavaVítková Miroslava | 009 - SK | 1421294 | 150 Kč | |
0100001 | Valla DaliborValla Dalibor | 010 - Valla | 52212 | 150 Kč | |
KSU8600 | Mazák LukášMazák Lukáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 150 Kč | ||
0120001 | Černochová LenkaČernochová Lenka | 012 - Kroměříž | 08933 | 150 Kč | |
0120002 | Kuchařová HanaKuchařová Hana | 012 - Kroměříž | zapůjčit | 160 Kč | |
0120003 | Kuchař MatějKuchař Matěj | 012 - Kroměříž | zapůjčit | 160 Kč | |
BFM7103 | Chudík MichaelChudík Michael | SKOB Frýdek - Místek | C | 2087516 | 150 Kč |
OOP5302 | Rychlý MilošRychlý Miloš | TJ Opava | C | 49416 | 150 Kč |
0180001 | Ženčák JaroslavŽenčák Jaroslav | 018 - ASPV OA | 8030639 | 150 Kč |