Výsledky závodu: Cena střední Moravy - E3

Datum:
02.07.2017
Místo konání:
Šebetov
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Ředitel závodu:
Komínek Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Navrátil Václav - R3
Protokol:
Závody proběhly dle harmonogramu. Odvod za použití SI sady činí 6000,- Kč. Odvod 10% z vkladů ve prospěch ČSOS činí 16110,- Kč.
Kategorie:
D10C     D12A     D14A     D16B     D18B     D21A     D21B     D35B     D35C     D45B     D45C     D55B     D55C     D65     DH10N     H10C     H12A     H14A     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65     HDR     P     T    
D10C
1.80 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strýčková Bára ADA0852 C OOB Spartak Adamov 14:47
2. Chrástová Barbora STH0851 C SK Studenec 14:59 + 0:12
3. Chlupáčová Anežka ZAM0751 C OB TJ Sokol Žamberk 15:51 + 1:04
4. Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 16:49 + 2:02
5. Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 25:28 + 10:41
6. Hájková Lucie CET0751 C TJ Loko Česká Třebová 31:35 + 16:48
7. Rotková Veronika ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno 32:34 + 17:47
8. Matoušková Johana STE0751 C SK SKI-OB Šternberk 34:01 + 19:14
9. Pejchalová Zuzana SJI0850 C OK Jihlava 40:58 + 26:11
D12A
2.30 km, 100 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srbová Michaela SJI0551 B OK Jihlava 22:56
2. Jílková Lenka KON0666 C KOB Konice 23:42 + 0:46
2. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 23:42 + 0:46
4. Chrástová Magdaléna STH0551 B SK Studenec 23:47 + 0:51
5. Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 24:15 + 1:19
6. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 24:49 + 1:53
7. Výchová Veronika KOR C OB DDM Kostelec nad Orlicí 31:02 + 8:06
8. Šaňáková Marie UOL0651 C SOB Olomouc 32:41 + 9:45
9. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 C OK 99 Hradec Králové 32:44 + 9:48
10. Mikysková Adéla VAM0550 C OOB Vamberk 32:56 + 10:00
11. Ježková Ivana RBK0555 C SK Radioklub Blansko 33:47 + 10:51
12. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 35:52 + 12:56
13. Tomanová Eliška LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:51 + 15:55
14. Nepustilová Kateřina OSN0550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:26 + 20:30
15. Pejchalová Veronika SJI0652 C OK Jihlava 44:41 + 21:45
16. Kopecká Nela UOL0650 C SOB Olomouc 46:36 + 23:40
17. Neuerová Anna DOR0656 C OK Dobříš 58:54 + 35:58
D14A
2.90 km, 130 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poborská Eliška DKP0358 C Oddíl OB Kotlářka 27:09
2. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 28:34 + 1:25
3. Gray Mikaela 79A0450 C Ugly Gully Orienteers 29:30 + 2:21
4. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 30:38 + 3:29
5. Černochová Michaela PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov 34:37 + 7:28
6. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering 35:14 + 8:05
7. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 35:44 + 8:35
8. Rotková Markéta ZBM0455 B SK Žabovřesky Brno 36:29 + 9:20
9. Kubáková Nela SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec 36:50 + 9:41
10. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 43:13 + 16:04
11. Merka Alexis 29U0450 C QOC 47:46 + 20:37
12. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ SOKOL Plumlov 55:22 + 28:13
13. Vodičková Johana LPU0354 C OK Lokomotiva Pardubice 55:46 + 28:37
D16B
3.70 km, 130 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Raclavská Vlaďka UOL0253 B SOB Olomouc 39:16
2. Tichá Marie TZL0253 A SKOB Zlín 39:24 + 0:08
3. Greschnerová Tereza ASU0299 B Magnus Orienteering 48:09 + 8:53
4. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 51:19 + 12:03
5. Rusá Vendula DCE0150 C KOB Dobřichovice 53:34 + 14:18
6. Raclavská Zuzana UOL0251 C SOB Olomouc 55:16 + 16:00
7. Petriláková Anežka DOR0251 B OK Dobříš 60:10 + 20:54
8. Raclavská Lenka UOL0252 C SOB Olomouc 66:12 + 26:56
D18B
4.30 km, 160 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čížková Eliška ADA0051 C OOB Spartak Adamov 88:48
Matulíková Aneta TZL0050 B SKOB Zlín DISK
D21A
5.80 km, 230 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 9073
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chromá Kateřina ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno 48:57 9182
2. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 49:49 + 0:52 8933
3. Hiklová Natalia ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno 49:52 + 0:55 8834
4. Hrušková Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno 50:19 + 1:22 8663
5. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 51:49 + 2:52 8310
6. Čechová Tereza KAM9852 R OK Kamenice 56:25 + 7:28 7424
7. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 67:52 + 18:55 5374
8. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 67:58 + 19:01 5300
9. Zrníková Adéla OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 75:56 + 26:59 3901
D21B
4.60 km, 200 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 5088
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 54:19 5316
2. Chloupková Barbora VBM8455 C VSK Mendelu Brno 57:55 + 3:36 4961
3. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 58:22 + 4:03 4888
4. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 58:29 + 4:10 4845
5. Kasza Izabela 12P9450 C UKS Reflex Rybnik 65:30 + 11:11
6. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 67:40 + 13:21 4012
7. Náhlíková Erika HCE9750 C TJ Hostivice 72:20 + 18:01 3581
8. Hájková Ludmila CET7554 C TJ Loko Česká Třebová 72:26 + 18:07 3548
9. Kovářová Jana CET0251 B TJ Loko Česká Třebová 72:29 + 18:10 3519
10. Čížková Markéta ADA9652 C OOB Spartak Adamov 75:18 + 20:59 3255
11. Müllerová Markéta LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovice 80:30 + 26:11 2795
12. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 82:27 + 28:08 2612
13. Typltová Hana OOL8750 C SK Haná orienteering 85:53 + 31:34 2309
14. Hill Radka 21G8450 C Airienteers 109:27 + 55:08
15. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 117:19 + 63:00 0
Štěpánová Petra OOL8950 C SK Haná orienteering DISK 0
Pilíková Veronika CET8152 C TJ Loko Česká Třebová DISK 0
D35B
5.00 km, 220 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomíčková Dana 19X8050 C ESOX ODEI 55:33
2. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 58:33 + 3:00
3. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 58:40 + 3:07
4. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 62:18 + 6:45
5. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 62:51 + 7:18
6. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 64:18 + 8:45
7. Gray Meredith 79A7550 C Ugly Gully Orienteers 71:00 + 15:27
8. Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk 77:51 + 22:18
9. Bialeková Martina LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun 89:33 + 34:00
D35C
4.10 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holubová Eva SBR8051 C SKOB Bruntál 49:03
2. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 52:57 + 3:54
3. Tomášková Radka CEL7451 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 55:36 + 6:33
4. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 57:39 + 8:36
5. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 59:56 + 10:53
6. Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu 60:10 + 11:07
7. Kroutilová Eva ZBM7861 C SK Žabovřesky Brno 60:33 + 11:30
8. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 61:43 + 12:40
9. Kroupová Kateřina LPU8154 C OK Lokomotiva Pardubice 66:24 + 17:21
10. Strýčková Monika ADA7454 C OOB Spartak Adamov 66:39 + 17:36
11. Šaňáková Šárka UOL7650 C SOB Olomouc 68:00 + 18:57
12. Mikysková Ilona VAM7550 C OOB Vamberk 69:34 + 20:31
13. Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 70:50 + 21:47
14. Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 71:24 + 22:21
15. Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 73:31 + 24:28
16. Krejčiříková Nikol BBM7850 C BETA URSUS Orienteering 74:34 + 25:31
17. Urbánková Lenka ZBM7551 C SK Žabovřesky Brno 77:22 + 28:19
Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering DISK
D45B
4.00 km, 160 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 42:08
2. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 42:29 + 0:21
3. Koberová Lenka LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice 46:05 + 3:57
4. Vidmuchová Martina PLU7171 C TJ SOKOL Plumlov 46:09 + 4:01
5. Chroustová Petra VBM6655 C VSK Mendelu Brno 47:55 + 5:47
6. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 48:07 + 5:59
7. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 49:59 + 7:51
8. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:48 + 10:40
9. Seidlova Jana 29U6950 C QOC 53:45 + 11:37
10. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 54:35 + 12:27
11. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 54:54 + 12:46
12. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 56:05 + 13:57
13. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 57:13 + 15:05
14. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 59:06 + 16:58
15. Kavalírová Zuzana PHK6950 C OK 99 Hradec Králové 60:47 + 18:39
16. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 63:34 + 21:26
17. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 65:45 + 23:37
18. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 80:45 + 38:37
19. Merkova Dagmar 29U7050 C QOC 85:31 + 43:23
D45C
3.40 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 44:46
2. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SOB Olomouc 52:09 + 7:23
3. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 53:00 + 8:14
4. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 53:39 + 8:53
5. Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 54:10 + 9:24
6. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 54:57 + 10:11
7. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 57:20 + 12:34
8. Kulová Jana VAM6550 C OOB Vamberk 58:26 + 13:40
9. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 59:20 + 14:34
10. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 60:55 + 16:09
11. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 65:49 + 21:03
12. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 73:54 + 29:08
13. Rusá Lenka DCE6452 C KOB Dobřichovice 88:26 + 43:40
14. Roubalíková Iva 3SX6450 C ZŠ Těšetice 92:20 + 47:34
Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
D55B
3.30 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 40:59
2. Denysenko Tamara 38S6150 C VZA Žilina 41:09 + 0:10
3. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB TRETRA Praha 41:22 + 0:23
4. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 42:44 + 1:45
5. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 45:57 + 4:58
6. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 46:38 + 5:39
7. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 51:23 + 10:24
D55C
2.90 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 42:07
2. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 52:07 + 10:00
3. Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 55:25 + 13:18
4. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 58:04 + 15:57
5. Chromčáková Ivana JZL5450 C TJ Jižní svahy Zlín 78:30 + 36:23
6. Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 93:49 + 51:42
D65
2.60 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:46
2. Cigošová Anna TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno 52:24 + 8:38
3. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52:43 + 8:57
4. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 59:13 + 15:27
5. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 60:45 + 16:59
6. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 60:47 + 17:01
7. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 61:08 + 17:22
DH10N
1.80 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 13:06
2. Zřídkaveselý Martin ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno 15:06 + 2:00
3. Kroupa Matyáš LPU0902 C OK Lokomotiva Pardubice 15:24 + 2:18
4. Kroutil Jošt ZBM0701 C SK Žabovřesky Brno 15:26 + 2:20
5. Toman Matěj LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 17:22 + 4:16
6. Junek Matouš STH0801 C SK Studenec 17:35 + 4:29
7. Oliveriusová Anna BZP0850 C Báječné ženy v orientačním běhu 18:05 + 4:59
8. Švestka Štěpán KVS0711 C SKOB Kobra Vsetín 18:40 + 5:34
9. Štěpánková Anna KVS0952 C SKOB Kobra Vsetín 18:44 + 5:38
10. Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 19:12 + 6:06
11. Benešová Anežka KON0757 C KOB Konice 20:10 + 7:04
12. Hájková Michaela KON0787 C KOB Konice 20:39 + 7:33
13. Chmelík Robert ZBM0708 C SK Žabovřesky Brno 21:43 + 8:37
14. Skřivanková Anna TBM0853 C KOS TJ Tesla Brno 23:40 + 10:34
15. Kroutil Tadeáš ZBM0901 C SK Žabovřesky Brno 26:28 + 13:22
16. Petriláková Amálie DOR0953 C OK Dobříš 28:32 + 15:26
17. Stehlík Vojtěch LPU0737 C OK Lokomotiva Pardubice 31:03 + 17:57
18. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 31:56 + 18:50
19. Neuerová Eliška DOR1051 C OK Dobříš 33:46 + 20:40
20. Valyavka Viktoriya 38S0850 C VZA Žilina 43:23 + 30:17
H10C
1.80 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 C Slavia Liberec orienteering 12:43
2. Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 13:47 + 1:04
3. Vlček Tomáš VIC0713 C OB Vizovice 15:41 + 2:58
4. Holub Ivan SBR0800 C SKOB Bruntál 20:15 + 7:32
5. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 21:30 + 8:47
6. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 26:23 + 13:40
7. Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 32:55 + 20:12
8. Kunt Martin ZAM0701 C OB TJ Sokol Žamberk 52:36 + 39:53
H12A
2.40 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strýček Jan ADA0503 B OOB Spartak Adamov 19:36
2. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno 20:38 + 1:02
3. Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 20:55 + 1:19
4. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 22:39 + 3:03
5. Urbánek Tomáš ZBM0604 C SK Žabovřesky Brno 23:34 + 3:58
6. Srb Vladimír SJI0701 C OK Jihlava 24:05 + 4:29
7. Brosch Ondřej RBK0606 C SK Radioklub Blansko 25:32 + 5:56
8. Soldán Robin PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov 29:12 + 9:36
9. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 31:07 + 11:31
10. Hájek Dominik CET0601 C TJ Loko Česká Třebová 33:04 + 13:28
11. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 35:19 + 15:43
12. Karásek František PLU051X C TJ SOKOL Plumlov 38:28 + 18:52
13. Křupka Tadeáš KON0606 C KOB Konice 47:05 + 27:29
14. Holub Mikuláš SBR0500 C SKOB Bruntál 48:58 + 29:22
15. Karásek Antonín PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov 49:16 + 29:40
H14A
3.60 km, 160 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lička Adam TBM0326 B KOS TJ Tesla Brno 30:12
2. Doušek Tomáš TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno 33:46 + 3:34
3. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 34:29 + 4:17
4. Urbánek Adam ZBM0302 B SK Žabovřesky Brno 36:12 + 6:00
5. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 43:48 + 13:36
6. Tomášek Adam CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 44:20 + 14:08
7. Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko 45:39 + 15:27
8. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 46:50 + 16:38
9. Petrilák Matouš DOR0409 B OK Dobříš 48:29 + 18:17
10. Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno 53:07 + 22:55
11. Fousek Matěj RBK0402 C SK Radioklub Blansko 56:44 + 26:32
12. Zelený Vladan ZBM0405 B SK Žabovřesky Brno 58:51 + 28:39
13. Švestka Jakub KVS0411 C SKOB Kobra Vsetín 61:56 + 31:44
14. Kunt Stanislav ZAM0401 C OB TJ Sokol Žamberk 70:34 + 40:22
H16B
3.90 km, 180 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Tomáš ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno 35:38
2. Adámek Filip ABM0101 A KOB ALFA Brno 35:56 + 0:18
3. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 36:06 + 0:28
4. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 39:52 + 4:14
5. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 42:01 + 6:23
6. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 43:19 + 7:41
7. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 44:51 + 9:13
8. Gray Ryan 79A0400 C Ugly Gully Orienteers 46:18 + 10:40
9. Locker Daniel SRK0200 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:30 + 12:52
10. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 49:11 + 13:33
11. Šišma Vojtěch LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice 52:40 + 17:02
12. Kučera Jan PHK0100 C OK 99 Hradec Králové 58:21 + 22:43
13. Tomášek Ondřej CEL0100 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 64:01 + 28:23
14. Neumann David STE0101 C SK SKI-OB Šternberk 64:44 + 29:06
H18B
5.40 km, 230 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichý Radomír SHK0000 A OK Slavia Hradec Králové 48:22
2. Gray Daniel 79A0001 C Ugly Gully Orienteers 57:25 + 9:03
3. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB ALFA Brno 62:50 + 14:28
H21A
7.50 km, 290 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 8720
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Brlica Pavel ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno 56:24 8739
2. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 56:34 + 0:10 8687
3. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 56:36 + 0:12 8656
4. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 57:07 + 0:43 8552
5. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 57:20 + 0:56 8493
6. Heczko Robert VLI7801 C Slavia Liberec orienteering 58:43 + 2:19
7. Klusáček Matěj LCE8903 C OOB TJ Slovan Luhačovice 61:46 + 5:22 7794
8. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 63:29 + 7:05 7510
9. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 64:02 + 7:38 7404
10. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 65:44 + 9:20 7126
11. Kapal Tomáš KAM9402 C OK Kamenice 66:13 + 9:49 7032
12. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:08 + 10:44 6873
13. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 70:10 + 13:46 6399
14. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 71:39 + 15:15 6159
15. Glonek Jakub AOP9602 E Orientační Běh Opava 71:55 + 15:31 6101
16. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 74:20 + 17:56 5724
17. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 74:29 + 18:05 5685
18. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 76:13 + 19:49 5412
19. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 76:40 + 20:16 5330
20. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 78:17 + 21:53 5077
21. Dvorský Petr SKM9601 C KOB Směr Kroměříž 79:25 + 23:01 4896
22. Vystavěl Ondřej JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov 82:03 + 25:39 4498
23. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 82:25 + 26:01 4431
24. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 83:00 + 26:36 4333
25. Krajcar Ivo SKM9501 C KOB Směr Kroměříž 85:43 + 29:19 3929
26. Locker Tomáš SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 87:26 + 31:02 3670
27. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 90:04 + 33:40 3282
28. Otruba Vojtěch JPV9717 B Oddíl OS SK Prostějov 100:03 + 43:39 1850
29. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 136:02 + 79:38 0
Hubáček Filip JPV9800 B Oddíl OS SK Prostějov DISK 0
H21B
6.50 km, 230 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 7148
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 50:50 7506
2. Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 54:18 + 3:28 6996
3. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 55:24 + 4:34 6804
4. Klváček Aleš PTE8527 C TJ Sokol Ptení 56:43 + 5:53 6586
5. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB ALFA Brno 61:30 + 10:40 5919
6. Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering 64:57 + 14:07 5433
7. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 68:14 + 17:24 4974
8. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB Spartak Adamov 73:10 + 22:20 4312
9. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 75:22 + 24:32 4003
10. Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk 76:14 + 25:24 3866
11. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 88:00 + 37:10 2372
12. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 92:43 + 41:53 1771
13. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 93:24 + 42:34 1674
Kožoušek Adam ZBM8512 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
H21C
4.70 km, 190 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 3948
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 42:23 4153
2. Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 43:17 + 0:54 4049
3. Peterek Vít AOP8600 C Orientační Běh Opava 48:28 + 6:05 3572
4. Vlach Jan JPV8237 C Oddíl OS SK Prostějov 49:20 + 6:57 3474
5. Sychra Marek 23C9300 C Neregistrovaní - Dol. 50:19 + 7:56
6. Šnyrch Marek OOL8700 C SK Haná orienteering 52:13 + 9:50 3204
7. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 57:00 + 14:37 2775
8. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 61:30 + 19:07 2374
9. Štěpán Marek OOL8900 C SK Haná orienteering 61:50 + 19:27 2331
10. Otrusina David VBM8205 C VSK Mendelu Brno 62:45 + 20:22 2239
11. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 63:12 + 20:49 2187
12. Buřt Vladimír SBK6301 C KOB Start Blansko 65:53 + 23:30 1950
13. Chloupek Tomáš VBM8404 C VSK Mendelu Brno 71:35 + 29:12 1468
14. Chmelík Petr ZBM7507 C SK Žabovřesky Brno 74:27 + 32:04 1224
15. Peťovský Jan SBK6201 C KOB Start Blansko 89:48 + 47:25 0
16. Rýdel Jiří 1VZ9200 C ranovačka 118:12 + 75:49
Skyva Petr STE9307 C SK SKI-OB Šternberk DISK 0
H35B
6.60 km, 240 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 53:08
2. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 54:26 + 1:18
3. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 61:10 + 8:02
4. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 61:34 + 8:26
5. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 61:53 + 8:45
6. Hašek Jakub 5DX8000 C 5dixi club 61:55 + 8:47
7. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 62:08 + 9:00
8. Vodička Oldřich LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice 62:55 + 9:47
9. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 64:20 + 11:12
10. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 65:12 + 12:04
11. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 71:16 + 18:08
12. Poborský Petr EKP7500 C VŠTJ Ekonom Praha 72:26 + 19:18
13. Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko 72:45 + 19:37
14. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 73:21 + 20:13
15. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 74:24 + 21:16
16. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 75:10 + 22:02
17. Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 75:33 + 22:25
18. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 79:31 + 26:23
19. Hill Richard 21G7600 C Airienteers 81:22 + 28:14
20. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 85:17 + 32:09
21. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 100:31 + 47:23
Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering DISK
H35C
4.50 km, 190 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 45:37
2. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 46:13 + 0:36
3. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 51:48 + 6:11
4. Lička Lukáš VBM7301 C VSK Mendelu Brno 52:10 + 6:33
5. Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA Praha 52:42 + 7:05
6. Nepustil Petr OSN7700 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:22 + 9:45
7. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 55:24 + 9:47
8. Kunt Stanislav ZAM7401 C OB TJ Sokol Žamberk 55:38 + 10:01
9. Kroupa Jan LPU8103 C OK Lokomotiva Pardubice 58:29 + 12:52
10. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 61:49 + 16:12
11. Vrána Jan UOL7300 C SOB Olomouc 63:15 + 17:38
12. Kroutil Petr ZBM7803 C SK Žabovřesky Brno 65:58 + 20:21
13. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 66:29 + 20:52
14. Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl OS SK Prostějov 66:47 + 21:10
15. Zeman Tomáš DCE7500 C KOB Dobřichovice 66:55 + 21:18
16. Betlach Michal CET7801 C TJ Loko Česká Třebová 79:15 + 33:38
17. Jurenka Pavel JPV8101 C Oddíl OS SK Prostějov 90:17 + 44:40
18. Kopecký Ivo JPV7505 C Oddíl OS SK Prostějov 98:19 + 52:42
H45B
5.60 km, 230 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 48:12
2. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 53:34 + 5:22
3. Schrago Gregoire 34C6600 C OLC SKOG Fribourg 54:29 + 6:17
4. Grote Andreas 34C6400 C OLC SKOG Fribourg 58:38 + 10:26
5. Szabolcs Tornai X05 C 59:58 + 11:46
6. Kovačič Marek OSN6600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 63:24 + 15:12
7. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 64:16 + 16:04
8. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:54 + 17:42
9. Čížek Petr ADA7101 C OOB Spartak Adamov 65:59 + 17:47
10. Mokrý Jan ABM6611 C KOB ALFA Brno 66:02 + 17:50
11. Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 67:02 + 18:50
12. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 69:50 + 21:38
13. Kober Michal LPU6702 C OK Lokomotiva Pardubice 70:07 + 21:55
14. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 75:57 + 27:45
15. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 83:53 + 35:41
16. Gray Brenton 79A0000 C Ugly Gully Orienteers 87:41 + 39:29
17. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 89:30 + 41:18
18. Baechler Olivier 34C6800 C OLC SKOG Fribourg 90:28 + 42:16
19. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 103:41 + 55:29
Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB TRETRA Praha DISK
Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H45C
3.80 km, 170 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 45:25
2. Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí 46:29 + 1:04
3. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 51:37 + 6:12
4. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 52:12 + 6:47
5. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 52:41 + 7:16
6. Mikyska Alan VAM7149 C OOB Vamberk 53:10 + 7:45
7. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 54:51 + 9:26
8. Volf Karel PTE6625 C TJ Sokol Ptení 55:44 + 10:19
9. Kraus Martin 61Z7100 C KOB RA 58:01 + 12:36
10. Švestka Jiří KVS6911 C SKOB Kobra Vsetín 59:20 + 13:55
11. Roubalík Radovan 3SX6400 C ZŠ Těšetice 61:27 + 16:02
12. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 62:41 + 17:16
13. Hruška Tomáš ZBM6401 C SK Žabovřesky Brno 63:52 + 18:27
14. Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 107:51 + 62:26
H55B
3.50 km, 180 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 35:39
2. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 37:37 + 1:58
3. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 39:16 + 3:37
4. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 40:34 + 4:55
5. Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 42:38 + 6:59
6. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 44:02 + 8:23
7. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 44:53 + 9:14
8. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 45:09 + 9:30
9. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 45:33 + 9:54
10. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 47:30 + 11:51
11. Šebesta Vlastislav TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno 48:24 + 12:45
12. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov 48:42 + 13:03
13. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 48:45 + 13:06
14. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 50:31 + 14:52
15. Hrstka Vladislav JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 52:20 + 16:41
16. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 53:43 + 18:04
17. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 69:31 + 33:52
H55C
3.00 km, 140 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 28:35
2. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 31:48 + 3:13
3. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 35:28 + 6:53
4. Chládek Josef ZAM5901 C OB TJ Sokol Žamberk 37:42 + 9:07
5. Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 38:04 + 9:29
6. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 38:52 + 10:17
7. Blecha Ladislav TRT5100 C KOS Třešť 39:57 + 11:22
8. Kazda Bohumil RBK6201 C SK Radioklub Blansko 40:32 + 11:57
9. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 40:44 + 12:09
10. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 42:47 + 14:12
11. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 44:44 + 16:09
12. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 45:28 + 16:53
13. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 48:04 + 19:29
14. Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 48:35 + 20:00
15. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 50:45 + 22:10
16. Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 51:50 + 23:15
17. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 67:01 + 38:26
H65
2.60 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 27:08
2. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:52 + 2:44
3. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 29:54 + 2:46
4. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 30:18 + 3:10
5. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 31:38 + 4:30
6. Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 32:32 + 5:24
7. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 33:00 + 5:52
8. Janda Josef KAD4701 C Originální Vivalín Team Kadaň 33:44 + 6:36
9. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:58 + 6:50
10. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 34:04 + 6:56
11. Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 35:00 + 7:52
12. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:14 + 9:06
13. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 36:41 + 9:33
14. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 38:14 + 11:06
15. Šponar Josef ZAM4701 C OB TJ Sokol Žamberk 38:22 + 11:14
16. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 39:23 + 12:15
17. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 45:54 + 18:46
18. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 48:12 + 21:04
19. Soviš Ivan SBR4601 C SKOB Bruntál 51:33 + 24:25
20. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 51:56 + 24:48
21. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 53:42 + 26:34
22. Málek Josef LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice 63:43 + 36:35
23. Čepelka Petr LPU4701 C OK Lokomotiva Pardubice 67:55 + 40:47
Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín DISK
Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk DISK
HDR
2.10 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Belžíková Nelly KVS0858 C SKOB Kobra Vsetín 22:28
2. Matoušek Jan STE0909 C SK SKI-OB Šternberk 22:29 + 0:01
3. Oliverius Filip BZP1002 C Báječné ženy v orientačním běhu 22:52 + 0:24
4. Chmelář Filip JPV0900 C Oddíl OS SK Prostějov 23:12 + 0:44
5. Minar Daniel 29U0800 C QOC 25:02 + 2:34
6. Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 25:16 + 2:48
7. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 28:25 + 5:57
8. Graclík Daniel KVS1001 C SKOB Kobra Vsetín 30:39 + 8:11
9. Soldánová Pavlína PLU0999 C TJ SOKOL Plumlov 31:21 + 8:53
10. Schwarzová Martina LBE C TJ Lokomotiva Beroun 35:00 + 12:32
11. Beneš Jan KON0909 C KOB Konice 35:23 + 12:55
12. Tomíčková Eliška 19X1050 C ESOX ODEI 36:55 + 14:27
13. Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk 38:38 + 16:10
14. Dostálová Pavla a Lukáš C 40:32 + 18:04
15. Štěpánková Adéla KVS1250 C SKOB Kobra Vsetín 40:58 + 18:30
16. Heczková Emma C 41:18 + 18:50
17. Schwarzová Katka LBE C TJ Lokomotiva Beroun 41:35 + 19:07
18. Čeřovský Filip KON1010 C KOB Konice 41:53 + 19:25
19. Kroupová Anna LPU1154 C OK Lokomotiva Pardubice 44:02 + 21:34
20. Hašek Matěj 5DX1600 C 5dixi club 44:19 + 21:51
21. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 45:30 + 23:02
22. Holubová Pavlína SBR0350 C SKOB Bruntál 47:16 + 24:48
23. Kubáková Laura SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec 48:04 + 25:36
24. Sychrová Hanka VBM C VSK Mendelu Brno 49:50 + 27:22
25. Janků Markéta KVS0951 C SKOB Kobra Vsetín 50:12 + 27:44
26. Chloupková Kristýna VBM C VSK Mendelu Brno 53:01 + 30:33
27. Junek Kryštof STH1201 C SK Studenec 53:30 + 31:02
28. Pilgrová Alexandra CET0951 C TJ Loko Česká Třebová 53:42 + 31:14
29. Skřivanek František 1XC1200 C Skřivankovi 55:29 + 33:01
30. Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 55:46 + 33:18
31. Tomíčková Ivana 19X1350 C ESOX ODEI 58:20 + 35:52
32. Daněk František SBK C KOB Start Blansko 59:11 + 36:43
33. Sychrová Markéta VBM C VSK Mendelu Brno 59:15 + 36:47
34. Hill Daisy 21G0950 C Airienteers 62:59 + 40:31
35. Švestka Patrik KVS0911 C SKOB Kobra Vsetín 69:34 + 47:06
36. Binar Vít STE1201 C SK SKI-OB Šternberk 70:04 + 47:36
37. Hájková Klára BBM1050 C BETA URSUS Orienteering 72:46 + 50:18
38. Krejčiříková Zuzana BBM1150 C BETA URSUS Orienteering 74:05 + 51:37
39. Stehlíkova Kateřina LPU0995 C OK Lokomotiva Pardubice 74:17 + 51:49
40. Fukátková Ludmila LPU1053 C OK Lokomotiva Pardubice 76:06 + 53:38
41. Krejčiříková Kamila BBM1550 C BETA URSUS Orienteering 77:35 + 55:07
42. Robotková Tereza PBM C TJ Spartak 1. Brněnská 89:12 + 66:44
43. Szabla Feliks C 104:26 + 81:58
P
2.30 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švestka Vít KVS9700 C SKOB Kobra Vsetín 22:49
2. Kubák Martin SJH C SJH Jindřichův Hradec 23:26 + 0:37
3. Spitzerová Petra KVS8350 C SKOB Kobra Vsetín 23:27 + 0:38
4. Szabla Rafal 3JP8800 C Farmazony O-Team 24:24 + 1:35
5. Mokrá Regina ABM6854 C KOB ALFA Brno 25:40 + 2:51
6. Kovář Lukáš CET0102 C TJ Loko Česká Třebová 25:57 + 3:08
7. Janků Kateřina KVS C SKOB Kobra Vsetín 26:13 + 3:24
8. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 26:25 + 3:36
9. Urbánek Petr ZBM7303 C SK Žabovřesky Brno 27:09 + 4:20
10. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 28:03 + 5:14
11. Kubák Martin ml. SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec 29:35 + 6:46
12. Pinďáková Veronika KVS6652 C SKOB Kobra Vsetín 29:36 + 6:47
13. Vých Luboš KOR C OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:24 + 7:35
14. Neuer Pavel DOR7502 C OK Dobříš 31:37 + 8:48
15. Pejchalová Petra SJI7950 C OK Jihlava 31:47 + 8:58
16. Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 32:42 + 9:53
17. Dosedělová Klára STE9751 C SK SKI-OB Šternberk 32:56 + 10:07
18. Kovačičová Ivona OSN6850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:13 + 10:24
19. Richterová Julie ADA0351 C OOB Spartak Adamov 33:22 + 10:33
20. Čeřovská Adéla KON8755 C KOB Konice 34:02 + 11:13
21. Tichá Anna NNN675 C Neregistrovaní (NNN) 34:28 + 11:39
22. Tichý Radomír NNN671 C Neregistrovaní (NNN) 34:56 + 12:07
23. Kubáková Žaneta SJH C SJH Jindřichův Hradec 35:16 + 12:27
24. Ožvoldíkovi C 36:34 + 13:45
25. Kovačičová Kateřina OSN C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:42 + 13:53
26. Sovišová Eva SBR5251 C SKOB Bruntál 38:33 + 15:44
27. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:33 + 16:44
28. Chrástová Dana STH7551 C SK Studenec 42:34 + 19:45
29. Richter Rudolf ADA0601 C OOB Spartak Adamov 43:36 + 20:47
30. Král Martin OTK0100 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 45:30 + 22:41
31. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 46:44 + 23:55
32. Králová Věra OTK7151 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 47:15 + 24:26
33. Stehlíková Barbora LPU C OK Lokomotiva Pardubice 47:20 + 24:31
34. Peterková Petra C 49:33 + 26:44
35. Robotková Lenka PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská 51:15 + 28:26
36. Kříž Martin PZR7801 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:45 + 31:56
37. Hrůza Vladimír C 55:09 + 32:20
38. Kamenická Dana C 64:20 + 41:31
39. Malá Marie LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice 66:57 + 44:08
40. Chmelař Martin ASU9505 C Magnus Orienteering 85:05 + 62:16
41. Richter Rudolf ADA5113 C OOB Spartak Adamov 100:28 + 77:39
T
5.70 km, 230 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov 79:24
2. Fukátková Miroslava VIC7658 C OB Vizovice 81:14 + 1:50
3. Ovchinnikova Tatianna X0497 C 81:46 + 2:22
4. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 84:16 + 4:52
5. Setínková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 88:11 + 8:47
6. Novotný Petr NNN9999 C Neregistrovaní (NNN) 95:32 + 16:08
7. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 96:23 + 16:59
8. Tomíček Oldřich 19X7900 C ESOX ODEI 98:32 + 19:08
9. Jireš František 3IX5900 C Zelenkovi 114:08 + 34:44
10. Zelenková Lenka 3IX6150 C Zelenkovi 120:30 + 41:06
Horký Jan C DISK
Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK