Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černá Adéla | HCE0850 | TJ Hostivice | 14:19 | ||
2. | Kubátová Marie | 81C0802 | Cirkus Čakovice | 17:16 | + 2:57 | |
3. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | SKOB Roudnice nad Labem, | 17:52 | + 3:33 | |
4. | Kamarádová Zdeňka | NNN0003 | Neregistrovaní (NNN) | 19:10 | + 4:51 | |
5. | Babická Johana | RUM0851 | ZOOB Rumburk | 20:23 | + 6:04 | |
6. | Vondráčková Alžběta | NNN9990 | Neregistrovaní (NNN) | 20:58 | + 6:39 | |
7. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | KOB TRETRA Praha | 22:06 | + 7:47 | |
8. | Strnadová Josefína | 6MX0850 | MDDM Čelákovice | 22:31 | + 8:12 | |
9. | Kalinová Ella | SPC0961 | SPORTICUS team | 22:47 | + 8:28 | |
10. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | KOB TRETRA Praha | 25:22 | + 11:03 | |
11. | Snížková Adéla | DKP0850 | Oddíl OB Kotlářka | 25:44 | + 11:25 | |
12. | Zákoucká Barbora | DKP0859 | Oddíl OB Kotlářka | 25:47 | + 11:28 | |
13. | Hlaváčková Lucie | TAP1050 | KOB TRETRA Praha | 25:59 | + 11:40 | |
14. | Michalská Kristýna | RIC0852 | OB Říčany | 26:52 | + 12:33 | |
15. | Strnadová Františka | 6MX0851 | MDDM Čelákovice | 27:19 | + 13:00 | |
16. | Schneeweissová Luisa | DKP0861 | Oddíl OB Kotlářka | 27:58 | + 13:39 | |
17. | Kalinová Lisa | SPC1158 | SPORTICUS team | 29:45 | + 15:26 | |
18. | Šimková Anežka | LME0950 | SK Los Mělník | 29:50 | + 15:31 | |
Hejnová Barbora | VSP0851 | USK Praha | DISK | |||
Rodová Anežka | VSP1152 | USK Praha | DISK | |||
Žemlová Magdalena | KAM0950 | OK Kamenice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | SK Praga | 22:30 | ||
2. | Malečková Pavlína | VSP0855 | USK Praha | 25:27 | + 2:57 | |
3. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | OK Kamenice | 27:40 | + 5:10 | |
4. | Baldrianová Eva | VSP0751 | USK Praha | 28:25 | + 5:55 | |
5. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | OK Kamenice | 29:13 | + 6:43 | |
6. | Seidlová Magdalena | RIC0950 | OB Říčany | 29:28 | + 6:58 | |
7. | Vejražková Anna | KPY0750 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 30:46 | + 8:16 | |
8. | Lampová Amálie | DKP0752 | Oddíl OB Kotlářka | 31:18 | + 8:48 | |
9. | Mácová Natálie | DOB0770 | KOB Dobruška | 32:44 | + 10:14 | |
10. | Bublíková Klára | TAP0752 | KOB TRETRA Praha | 33:14 | + 10:44 | |
11. | Mišeková Lucie | KAM1050 | OK Kamenice | 37:29 | + 14:59 | |
12. | Bulířová Žofie | TAP0850 | KOB TRETRA Praha | 39:37 | + 17:07 | |
13. | Ptáčková Hana | PGP0750 | SK Praga | 40:38 | + 18:08 | |
14. | Mayerová Daniela | KSH0852 | OB Kašperské Hory | 40:56 | + 18:26 | |
15. | Nováková Pavlína | DKP0860 | Oddíl OB Kotlářka | 40:58 | + 18:28 | |
16. | Janoušková Klára | DKP0755 | Oddíl OB Kotlářka | 42:41 | + 20:11 | |
17. | Volková Karolína | LBE0850 | TJ Lokomotiva Beroun | 43:16 | + 20:46 | |
18. | Kindlová Anežka | RIC0850 | OB Říčany | 48:55 | + 26:25 | |
19. | Buriánová Žofie | DKP1052 | Oddíl OB Kotlářka | 54:26 | + 31:56 | |
20. | Thirouard Madeleine | RIC0851 | OB Říčany | 65:20 | + 42:50 | |
21. | Vosátková Julie | RIC0755 | OB Říčany | 67:27 | + 44:57 | |
Liberdová Magdaléna | KSH0851 | OB Kašperské Hory | DISK | |||
Kohoutková Kateřina | DKP0756 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Stoklasová Eliška | RIC0756 | OB Říčany | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Balejová Julie | KAM0551 | OK Kamenice | 23:19 | ||
2. | Kotenová Markéta | RIC0651 | OB Říčany | 28:36 | + 5:17 | |
3. | Černá Justina | HCE0652 | TJ Hostivice | 31:18 | + 7:59 | |
4. | Mácová Štěpánka | DOB0661 | KOB Dobruška | 32:14 | + 8:55 | |
5. | Kotková Adéla | RIC0655 | OB Říčany | 32:34 | + 9:15 | |
6. | Štěpová Kateřina | PGP0657 | SK Praga | 35:23 | + 12:04 | |
7. | Polívková Beáta | RIC0652 | OB Říčany | 35:39 | + 12:20 | |
8. | Dittrtová Rozálie | LME0650 | SK Los Mělník | 35:49 | + 12:30 | |
9. | Pokorná Terezie | RIC0552 | OB Říčany | 35:52 | + 12:33 | |
10. | Priehodová Nela | PGP0655 | SK Praga | 37:45 | + 14:26 | |
11. | Folprechtová Julie | VSP0653 | USK Praha | 38:37 | + 15:18 | |
12. | Brodská Kateřina | HCE0653 | TJ Hostivice | 39:19 | + 16:00 | |
13. | Chmelařová Romana | PGP0553 | SK Praga | 40:35 | + 17:16 | |
14. | Rážová Dorota | PGP0653 | SK Praga | 41:39 | + 18:20 | |
15. | Šantorová Eliška | ROZ0552 | OK Roztoky | 42:23 | + 19:04 | |
16. | Kubcová Anna | DOB0550 | KOB Dobruška | 43:30 | + 20:11 | |
17. | Ptáčková Veronika | PGP0551 | SK Praga | 43:34 | + 20:15 | |
18. | Pastuszková Laura | VSP0654 | USK Praha | 45:41 | + 22:22 | |
19. | Růžičková Ema | RIC0653 | OB Říčany | 46:19 | + 23:00 | |
20. | Chobotová Klára | ROZ0550 | OK Roztoky | 50:25 | + 27:06 | |
21. | Bernová Viktorie | ROZ0553 | OK Roztoky | 55:26 | + 32:07 | |
22. | Sotonová Šárka | TAP0655 | KOB TRETRA Praha | 58:26 | + 35:07 | |
23. | Vosátková Eliška | RIC0553 | OB Říčany | 63:52 | + 40:33 | |
24. | Duhová Anna | DKP0653 | Oddíl OB Kotlářka | 67:19 | + 44:00 | |
25. | Mandová Magdalena | DKP0652 | Oddíl OB Kotlářka | 70:05 | + 46:46 | |
Poláková Aneta | 69X0550 | HO Humanita | DISK | |||
Michalská Sára | RIC0656 | OB Říčany | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichá Dorotea | DKP0351 | Oddíl OB Kotlářka | 25:16 | ||
2. | Pelantová Martina | RIC0550 | OB Říčany | 27:59 | + 2:43 | |
3. | Bulířová Ema | TAP0452 | KOB TRETRA Praha | 28:20 | + 3:04 | |
4. | Štraitová Jolana | VSP0456 | USK Praha | 28:30 | + 3:14 | |
5. | Čermáková Klára | PGP0352 | SK Praga | 31:59 | + 6:43 | |
6. | De Heij Laura | RIC0450 | OB Říčany | 32:31 | + 7:15 | |
7. | Smolková Barbora | TAP0356 | KOB TRETRA Praha | 33:13 | + 7:57 | |
8. | Černá Ema | ROU0451 | SKOB Roudnice nad Labem, | 34:25 | + 9:09 | |
9. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 34:34 | + 9:18 | |
10. | Kotenová Barbora | RIC0452 | OB Říčany | 35:14 | + 9:58 | |
11. | Beranová Hana | VSP0455 | USK Praha | 35:51 | + 10:35 | |
12. | Smutná Anna Marie | DKP0359 | Oddíl OB Kotlářka | 43:04 | + 17:48 | |
13. | Trešlová Veronika | KAM0457 | OK Kamenice | 52:26 | + 27:10 | |
14. | Nekvasilová Tereza | DKP0459 | Oddíl OB Kotlářka | 53:44 | + 28:28 | |
15. | Solarová Tereza | VSP0452 | USK Praha | 58:55 | + 33:39 | |
Mandáková Tereza | LME0452 | SK Los Mělník | DISK | |||
Berounská Adéla | VSP0352 | USK Praha | DISK | |||
Řídká Tereza | KPY0451 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Junek Matouš | STH0801 | SK Studenec | 11:29 | ||
2. | Junek Šimon | STH1001 | SK Studenec | 12:44 | + 1:15 | |
3. | Handala Mathias | DKP0810 | Oddíl OB Kotlářka | 15:25 | + 3:56 | |
4. | Rejšek Čeněk | KAM1002 | OK Kamenice | 17:32 | + 6:03 | |
5. | Solar Daniel | VSP0901 | USK Praha | 20:15 | + 8:46 | |
6. | Svítil Martin | PGP0903 | SK Praga | 21:04 | + 9:35 | |
7. | Hroněk Štěpán | VSP0700 | USK Praha | 21:38 | + 10:09 | |
8. | Tejkl Štěpán | 81C0800 | Cirkus Čakovice | 22:01 | + 10:32 | |
9. | Kubečka Jonáš | 6MX1000 | MDDM Čelákovice | 23:21 | + 11:52 | |
10. | Dvořák Patrik | DKP0905 | Oddíl OB Kotlářka | 26:22 | + 14:53 | |
11. | Gregor Filip | TAP0906 | KOB TRETRA Praha | 28:09 | + 16:40 | |
12. | Juřina Jakub | FYD0801 | Jizerský klub OB Frýdlant | 29:39 | + 18:10 | |
13. | Pilař František | CEP0900 | Čepíci | 30:53 | + 19:24 | |
14. | Baldrian Josef | VSP1100 | USK Praha | 31:59 | + 20:30 | |
15. | Daněk Jan | DKP0713 | Oddíl OB Kotlářka | 38:22 | + 26:53 | |
16. | Vrána Jan | DKP0902 | Oddíl OB Kotlářka | 38:37 | + 27:08 | |
Kleňha Richard | DKP0809 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Kučera Jakub | VSP0900 | USK Praha | DISK | |||
Klíma Filip | DISK | |||||
Priehoda Erik | PGP0803 | SK Praga | DISK | |||
Protiva Mikuláš | TAP1100 | KOB TRETRA Praha | DISK | |||
Hampl Jan | LME0900 | SK Los Mělník | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedláček Patrik | ROZ0800 | OK Roztoky | 18:01 | ||
2. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | Oddíl OB Kotlářka | 21:13 | + 3:12 | |
3. | Horáček Martin | DKP0802 | Oddíl OB Kotlářka | 23:17 | + 5:16 | |
4. | Machar Eda | DKP0803 | Oddíl OB Kotlářka | 26:22 | + 8:21 | |
5. | Štěňha David | SPC0701 | SPORTICUS team | 28:08 | + 10:07 | |
6. | Matyšek Ondřej | PGP0703 | SK Praga | 28:13 | + 10:12 | |
7. | Bažata Alberto | KAM0702 | OK Kamenice | 28:29 | + 10:28 | |
8. | Rudolf Matyáš | DKP0702 | Oddíl OB Kotlářka | 28:37 | + 10:36 | |
9. | Heller Jakub | ROU0702 | SKOB Roudnice nad Labem, | 28:38 | + 10:37 | |
10. | Kubečka Matyáš | 6MX0701 | MDDM Čelákovice | 29:42 | + 11:41 | |
11. | Brandejs Štěpán | DKP0807 | Oddíl OB Kotlářka | 29:58 | + 11:57 | |
12. | Rod Matyáš | VSP0803 | USK Praha | 30:14 | + 12:13 | |
13. | Havlák Štěpán | ROU0801 | SKOB Roudnice nad Labem, | 31:07 | + 13:06 | |
14. | Baxa David | LBE0800 | TJ Lokomotiva Beroun | 31:35 | + 13:34 | |
15. | Bublík František | TAP0803 | KOB TRETRA Praha | 32:05 | + 14:04 | |
16. | Svítil Patrik | PGP0706 | SK Praga | 32:21 | + 14:20 | |
17. | Pohl Lukáš | TAP0703 | KOB TRETRA Praha | 33:49 | + 15:48 | |
18. | Šubrt Ondřej | TAP0801 | KOB TRETRA Praha | 34:20 | + 16:19 | |
19. | Gärtner Václav | LBE0701 | TJ Lokomotiva Beroun | 34:24 | + 16:23 | |
20. | Vostrý Jonáš | DKP0714 | Oddíl OB Kotlářka | 34:29 | + 16:28 | |
21. | Víteček Šimon | DKP0801 | Oddíl OB Kotlářka | 36:49 | + 18:48 | |
22. | Kouřil Vojta | KPY0700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 37:56 | + 19:55 | |
23. | Píša Jan Otakar | ROZ0603 | OK Roztoky | 40:08 | + 22:07 | |
24. | Lazar Tomáš | RIC0704 | OB Říčany | 40:26 | + 22:25 | |
25. | Pelant Jan | RIC0700 | OB Říčany | 42:56 | + 24:55 | |
26. | Hlaváček Vojtěch | TAP0700 | KOB TRETRA Praha | 44:18 | + 26:17 | |
27. | Liboska Viktor | ROZ0701 | OK Roztoky | 44:26 | + 26:25 | |
28. | Bahenský Michael | 45:16 | + 27:15 | |||
29. | Folprecht Lukáš | VSP0802 | USK Praha | 47:11 | + 29:10 | |
30. | Procházka Vít | DKP0711 | Oddíl OB Kotlářka | 47:18 | + 29:17 | |
31. | Šantora Marek | ROZ0702 | OK Roztoky | 51:45 | + 33:44 | |
32. | Skála Šimon | LBE0700 | TJ Lokomotiva Beroun | 52:46 | + 34:45 | |
33. | Chobot Karel | ROZ0801 | OK Roztoky | 52:51 | + 34:50 | |
34. | Melichar Šimon | DKP0708 | Oddíl OB Kotlářka | 57:57 | + 39:56 | |
35. | Samohýl Richard | PGP2800 | SK Praga | 105:50 | + 87:49 | |
Tolar Ondřej | RIC0701 | OB Říčany | DISK | |||
Šimek Matouš | KAM0800 | OK Kamenice | DISK | |||
Svoboda František | ROZ0700 | OK Roztoky | DISK | |||
Němeček Štěpán | RIC0705 | OB Říčany | DISK | |||
Rejšek Václav | KAM0700 | OK Kamenice | DISK | |||
Haglica František | DISK | |||||
Ostaš Sergei | DISK | |||||
Bertien Jiří | DKP0901 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bolehovský Daniel | VSP0508 | USK Praha | 23:17 | ||
2. | Pilát Bořivoj | DKL0500 | KOB Kladno | 30:43 | + 7:26 | |
3. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | Oddíl OB Kotlářka | 30:52 | + 7:35 | |
4. | Nemšovský Filip | VSP0500 | USK Praha | 33:40 | + 10:23 | |
5. | Jíra Filip | ROZ0500 | OK Roztoky | 34:14 | + 10:57 | |
6. | Heller Jiří | ROU0501 | SKOB Roudnice nad Labem, | 34:39 | + 11:22 | |
7. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | SK Praga | 35:06 | + 11:49 | |
8. | Bulíř Jáchym | TAP0602 | KOB TRETRA Praha | 36:10 | + 12:53 | |
9. | Milota Jakub | KAM0503 | OK Kamenice | 36:21 | + 13:04 | |
10. | Solar Adam | VSP0603 | USK Praha | 37:49 | + 14:32 | |
11. | Tichý Hubert | DKP0600 | Oddíl OB Kotlářka | 38:53 | + 15:36 | |
12. | Meier David | VSP0606 | USK Praha | 39:48 | + 16:31 | |
13. | Machar Matěj | DKP0604 | Oddíl OB Kotlářka | 40:39 | + 17:22 | |
14. | Kohoutek Vojtěch | DKP0503 | Oddíl OB Kotlářka | 41:52 | + 18:35 | |
15. | Městka Václav | VSP0600 | USK Praha | 42:25 | + 19:08 | |
16. | Semecký Vít | TAP0601 | KOB TRETRA Praha | 42:34 | + 19:17 | |
17. | Horák Martin | VSP0601 | USK Praha | 44:35 | + 21:18 | |
18. | Mencl Josef | VSP0602 | USK Praha | 45:26 | + 22:09 | |
19. | Hradil Martin | HCE0600 | TJ Hostivice | 45:29 | + 22:12 | |
20. | Střelba Antonín | PGP0605 | SK Praga | 45:49 | + 22:32 | |
21. | Göth Mikuláš | PGP0602 | SK Praga | 50:42 | + 27:25 | |
22. | Holešta Jakub | KPY0502 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 57:07 | + 33:50 | |
23. | Sork Dominik | TAP0504 | KOB TRETRA Praha | 58:22 | + 35:05 | |
24. | Bozděch Tobiáš | KPY0504 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 59:30 | + 36:13 | |
25. | Kuttelwascher Adam | HCE0601 | TJ Hostivice | 59:50 | + 36:33 | |
26. | Pop Jonáš | TAP0600 | KOB TRETRA Praha | 63:31 | + 40:14 | |
27. | Jirásek Šimon | ROZ0602 | OK Roztoky | 69:29 | + 46:12 | |
28. | Chessell Thomas | ROZ0503 | OK Roztoky | 72:51 | + 49:34 | |
29. | Izdný Vít | DKP0601 | Oddíl OB Kotlářka | 83:54 | + 60:37 | |
30. | Kamarád Tomáš | NNN0002 | Neregistrovaní (NNN) | 86:19 | + 63:02 | |
Melišík Jan | TAP0502 | KOB TRETRA Praha | DISK | |||
Tolar Hynek | RIC0505 | OB Říčany | DISK | |||
Bittner Václav | 3XC0600 | Neregistrovaní - BIT | DISK | |||
Ledinský Matěj | DKP0602 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Kohoutek Tomáš | RIC0603 | OB Říčany | DISK | |||
John Matouš | DKP0606 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Michálek Michal | KPY0500 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | |||
Žebrák Adam | KPY0505 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedláček Jaroslav | DKP0309 | Oddíl OB Kotlářka | 29:33 | ||
1. | Průša Dominik | VSP0406 | USK Praha | 29:33 | ||
3. | Kolář Matyáš | PGP0304 | SK Praga | 31:16 | + 1:43 | |
4. | Blaha Michal | EKP0402 | VŠTJ Ekonom Praha | 31:55 | + 2:22 | |
5. | Blaha Jiří | EKP0401 | VŠTJ Ekonom Praha | 32:01 | + 2:28 | |
6. | Škácha Vít | KAM0309 | OK Kamenice | 33:59 | + 4:26 | |
7. | Tůma Šimon | TAP0400 | KOB TRETRA Praha | 35:09 | + 5:36 | |
8. | Čtrnáct František | PGP0401 | SK Praga | 37:36 | + 8:03 | |
9. | Mareš Albert | DKP0308 | Oddíl OB Kotlářka | 39:11 | + 9:38 | |
10. | Holeček Štěpán | RIC0401 | OB Říčany | 39:35 | + 10:02 | |
11. | Černý Antonín | TAP0402 | KOB TRETRA Praha | 39:43 | + 10:10 | |
12. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | USK Praha | 44:47 | + 15:14 | |
13. | Hejna Igor | VSP0407 | USK Praha | 46:40 | + 17:07 | |
14. | Hejna Viktor | VSP0408 | USK Praha | 54:45 | + 25:12 | |
15. | Čihák Petr | KPY0402 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 58:56 | + 29:23 | |
16. | Nepeřil Jiří | DKP0409 | Oddíl OB Kotlářka | 66:25 | + 36:52 | |
17. | Pavlík Matěj | LIT0401 | KOB Litvínov | 68:03 | + 38:30 | |
18. | Duchoslav Radek | LME0402 | SK Los Mělník | 72:00 | + 42:27 | |
19. | Mucha Ondřej | RIC0400 | OB Říčany | 72:11 | + 42:38 | |
20. | Vejražka David | KPY0401 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 83:28 | + 53:55 | |
Kabát Martin | PGP0408 | SK Praga | DISK | |||
Hřivna Jakub | PGP0305 | SK Praga | DISK | |||
Hošek Štěpán | DKP0307 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mácová Barbora | DOB1050 | KOB Dobruška | 11:50 | ||
2. | Vošlajerová Marie | LME1050 | SK Los Mělník | 14:40 | + 2:50 | |
3. | Hejsková Julie | NNN9982 | Neregistrovaní (NNN) | 15:14 | + 3:24 | |
4. | Rejšková Klára | KAM1251 | OK Kamenice | 15:17 | + 3:27 | |
5. | Vaněk Petr | ZBP1200 | OOB SK Zbraslav | 15:19 | + 3:29 | |
6. | Babická Rozálie | RUM1051 | ZOOB Rumburk | 17:04 | + 5:14 | |
6. | Vondráčková Jolana | NNN9989 | Neregistrovaní (NNN) | 17:04 | + 5:14 | |
8. | Kubát Jan | 81C1200 | Cirkus Čakovice | 17:22 | + 5:32 | |
9. | Procházková Aneta | DKP1153 | Oddíl OB Kotlářka | 17:47 | + 5:57 | |
9. | Seidl Kryštof | 17:47 | + 5:57 | |||
11. | Pohlová Sandra | TAP1151 | KOB TRETRA Praha | 18:03 | + 6:13 | |
11. | Říha David | NNN9988 | Neregistrovaní (NNN) | 18:03 | + 6:13 | |
13. | Majer David | 18:25 | + 6:35 | |||
14. | Novotná Barbora | 20:17 | + 8:27 | |||
15. | Bártlová Magdalena | 20:26 | + 8:36 | |||
16. | Duchoslavová Lucie | LME1062 | SK Los Mělník | 20:33 | + 8:43 | |
17. | Mišek Michal | KAM1300 | OK Kamenice | 20:44 | + 8:54 | |
18. | Junek Kryštof | STH1201 | SK Studenec | 21:04 | + 9:14 | |
19. | Manda Antonín | NNN9965 | Neregistrovaní (NNN) | 21:23 | + 9:33 | |
20. | Kocourková Kateřina | 81C0851 | Cirkus Čakovice | 21:41 | + 9:51 | |
21. | Kocourek Alois | 81C0903 | Cirkus Čakovice | 21:47 | + 9:57 | |
22. | Svatá Lucie | PGP0952 | SK Praga | 21:56 | + 10:06 | |
23. | Soukupová Eliška | 38C1050 | PORG Orienteering | 22:35 | + 10:45 | |
24. | Kabátová Anna | 22:52 | + 11:02 | |||
25. | Lazar David | RIC1001 | OB Říčany | 24:17 | + 12:27 | |
26. | Stříbrný Vilém | LBE0900 | TJ Lokomotiva Beroun | 24:37 | + 12:47 | |
27. | Pilař Jiří | CEP1300 | Čepíci | 25:02 | + 13:12 | |
28. | Čevelová Adéla | RIC1150 | OB Říčany | 25:50 | + 14:00 | |
29. | Kalina Oskar | SPC1502 | SPORTICUS team | 26:57 | + 15:07 | |
30. | Balga Filip | DKP1104 | Oddíl OB Kotlářka | 27:39 | + 15:49 | |
31. | Nezveda David | NNN9987 | Neregistrovaní (NNN) | 28:22 | + 16:32 | |
32. | Gáliková Nikol | NNN9979 | Neregistrovaní (NNN) | 29:12 | + 17:22 | |
33. | Šimková Šárka | LME1150 | SK Los Mělník | 30:19 | + 18:29 | |
34. | Bergl Jonáš | 31:57 | + 20:07 | |||
35. | Šimek Přemysl | LME1445 | SK Los Mělník | 32:00 | + 20:10 | |
36. | Berglová Lucie | TJP8250 | TJ Sokol Troja | 33:36 | + 21:46 | |
37. | Vaněčková Anna | TJP1050 | TJ Sokol Troja | 34:40 | + 22:50 | |
38. | Vaněček Jan | TJP0800 | TJ Sokol Troja | 34:48 | + 22:58 | |
39. | Cichra Patrik | TAP0903 | KOB TRETRA Praha | 36:43 | + 24:53 | |
40. | Cichrová Iveta | TAP7752 | KOB TRETRA Praha | 36:47 | + 24:57 | |
41. | Hartl Jakub | ODV1400 | TJ Aero Odolena Voda | 48:47 | + 36:57 | |
42. | Procházková Aneta | LME1250 | SK Los Mělník | 56:52 | + 45:02 | |
43. | Ledinská Eliška | DKP0256 | Oddíl OB Kotlářka | 72:10 | + 60:20 | |
Šiková Adéla | NNN9973 | Neregistrovaní (NNN) | DISK | |||
Čevela Marek | RIC1300 | OB Říčany | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kudrnáčová Hana | KAM6250 | OK Kamenice | 25:11 | ||
2. | Kamarádová Zdeňka | NNN9997 | Neregistrovaní (NNN) | 27:01 | + 1:50 | |
3. | Hradilová Katarína | HCE7350 | TJ Hostivice | 27:23 | + 2:12 | |
4. | Cedrych Karel | TJP5500 | TJ Sokol Troja | 27:44 | + 2:33 | |
5. | Tomková Kamila | NNN9962 | Neregistrovaní (NNN) | 30:03 | + 4:52 | |
6. | Kuttelwascherová Jitka | HCE7251 | TJ Hostivice | 36:37 | + 11:26 | |
7. | Frnka Matěj | 1NC0001 | Neregistrovaní - Frnka | 37:51 | + 12:40 | |
8. | Saglová Tereza | 41:36 | + 16:25 | |||
9. | Skálová Petra | LBE6850 | TJ Lokomotiva Beroun | 46:43 | + 21:32 | |
10. | Pěkná Eva | ROU7550 | SKOB Roudnice nad Labem, | 47:42 | + 22:31 | |
11. | Juřinová Iva | NNN9998 | Neregistrovaní (NNN) | 48:10 | + 22:59 | |
12. | Bílková Zuzana | NNN9992 | Neregistrovaní (NNN) | 49:11 | + 24:00 | |
13. | Priehodová Kateřina | 50:04 | + 24:53 | |||
14. | Gaďurek Vojtěch | 51:01 | + 25:50 | |||
15. | Janichová Magda | 51:03 | + 25:52 | |||
16. | Gärtnerová Alena | LBE7250 | TJ Lokomotiva Beroun | 52:49 | + 27:38 | |
17. | Strnadová Nela | 6MX0553 | MDDM Čelákovice | 62:51 | + 37:40 | |
18. | Širanec Šimon | 6MX0500 | MDDM Čelákovice | 63:03 | + 37:52 | |
19. | Dohnálková Karolína | 6MX0552 | MDDM Čelákovice | 64:45 | + 39:34 | |
20. | Marvan Jaroslav | 6MX0400 | MDDM Čelákovice | 64:52 | + 39:41 | |
21. | Krbcová Aneta | 6MX0651 | MDDM Čelákovice | 76:47 | + 51:36 | |
Svoboda Filip | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ryšavá Magdalena | PGP7650 | SK Praga | 30:18 | ||
2. | Městková Kateřina | VSP7650 | USK Praha | 31:37 | + 1:19 | |
3. | Folprechtová Kateřina | VSP7460 | USK Praha | 33:44 | + 3:26 | |
4. | Mezník Vladimír | LBE6400 | TJ Lokomotiva Beroun | 35:19 | + 5:01 | |
5. | Fleischmann Aleš | 1JC8900 | Klub přátel kofoly | 35:35 | + 5:17 | |
6. | Kosíková Eliška | VSP0051 | USK Praha | 37:37 | + 7:19 | |
7. | Sotonová Jitka | TAP7950 | KOB TRETRA Praha | 37:53 | + 7:35 | |
8. | Sanna Karin | DKP0250 | Oddíl OB Kotlářka | 37:56 | + 7:38 | |
9. | Milota Jan | KAM7200 | OK Kamenice | 38:16 | + 7:58 | |
10. | Černý Radomír | HCE6901 | TJ Hostivice | 39:07 | + 8:49 | |
11. | Pes Rudolf | 9VC7700 | OK SUDOP | 39:58 | + 9:40 | |
12. | Němečková Jarmila | VSP6650 | USK Praha | 40:03 | + 9:45 | |
13. | Ptáčková Kateřina | PGP7350 | SK Praga | 41:29 | + 11:11 | |
14. | Junková Petra | STH7451 | SK Studenec | 41:48 | + 11:30 | |
15. | Menclová Silvie | VSP7050 | USK Praha | 41:59 | + 11:41 | |
16. | Malečková Iva | PGP7559 | SK Praga | 42:28 | + 12:10 | |
17. | Mácová Martina | 81C0050 | Cirkus Čakovice | 42:44 | + 12:26 | |
18. | Průšová Markéta | VSP7256 | USK Praha | 42:57 | + 12:39 | |
19. | Kotková Lenka | RIC7352 | OB Říčany | 43:15 | + 12:57 | |
20. | Beranová Iva | VSP7150 | USK Praha | 43:49 | + 13:31 | |
21. | Štraitová Jitka | VSP7252 | USK Praha | 44:04 | + 13:46 | |
22. | Mrázková Ivana | DKP5650 | Oddíl OB Kotlářka | 44:06 | + 13:48 | |
23. | Čermáková Kateřina | ROZ0150 | OK Roztoky | 44:10 | + 13:52 | |
24. | Beranová Eva | VSP0254 | USK Praha | 45:41 | + 15:23 | |
25. | Černý Daniel | TAP7200 | KOB TRETRA Praha | 46:03 | + 15:45 | |
26. | Berounská Anna | VSP0256 | USK Praha | 46:07 | + 15:49 | |
27. | Ježková Dominika | PGP9053 | SK Praga | 46:11 | + 15:53 | |
28. | Forstová Lenka | MFP6850 | VŠSK MFF UK Praha | 46:36 | + 16:18 | |
29. | Krupová Tereza | 6YC8751 | Neregistrovaní | 46:50 | + 16:32 | |
30. | Šubrtová Věra | TAP8150 | KOB TRETRA Praha | 46:57 | + 16:39 | |
31. | Sanna Roberto | DKP6703 | Oddíl OB Kotlářka | 47:17 | + 16:59 | |
32. | Rejšková Alena | KAM7750 | OK Kamenice | 47:28 | + 17:10 | |
33. | Pavlíková Klára | LIT7451 | KOB Litvínov | 47:29 | + 17:11 | |
34. | Petrová Martina | 6YC6850 | Neregistrovaní | 47:41 | + 17:23 | |
34. | Šimková Markéta | LME7755 | SK Los Mělník | 47:41 | + 17:23 | |
36. | Černá Petra | HCE7751 | TJ Hostivice | 47:59 | + 17:41 | |
37. | Škácha Michal | KAM7102 | OK Kamenice | 48:32 | + 18:14 | |
38. | Babický Tomáš | RUM5001 | ZOOB Rumburk | 48:40 | + 18:22 | |
39. | Hlaváčková Klára | 6MC7750 | Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice | 49:46 | + 19:28 | |
40. | Rohlíček Jan | RIC7101 | OB Říčany | 50:44 | + 20:26 | |
41. | Bauerová Kateřina | DKP8859 | Oddíl OB Kotlářka | 51:25 | + 21:07 | |
42. | Vratný Ondřej | RIC7299 | OB Říčany | 51:49 | + 21:31 | |
43. | Hartlová Blanka | ODV6350 | TJ Aero Odolena Voda | 52:02 | + 21:44 | |
44. | Kučerová Michaela | RIC7253 | OB Říčany | 52:03 | + 21:45 | |
45. | Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | 52:04 | + 21:46 | |
46. | Tolarová Ivana | RIC7650 | OB Říčany | 52:10 | + 21:52 | |
47. | Hartl Zdeněk | ODV6300 | TJ Aero Odolena Voda | 52:18 | + 22:00 | |
48. | Tichá Dagmar | DKP7250 | Oddíl OB Kotlářka | 52:24 | + 22:06 | |
49. | Hellerová Alena | ROU7850 | SKOB Roudnice nad Labem, | 52:26 | + 22:08 | |
50. | Kohoutek Bohumil | 4XX7100 | LOST | 52:38 | + 22:20 | |
51. | Jenisová Kateřina | NNN9980 | Neregistrovaní (NNN) | 53:00 | + 22:42 | |
52. | Hejnová Martina | VSP7354 | USK Praha | 53:13 | + 22:55 | |
53. | Mišeková Martina | KAM7851 | OK Kamenice | 53:43 | + 23:25 | |
54. | Nováková Alice | NNN9985 | Neregistrovaní (NNN) | 54:20 | + 24:02 | |
55. | Slámová Ester | 7KC8350 | GC | 55:03 | + 24:45 | |
56. | Bártíková Irena | VSP7461 | USK Praha | 55:17 | + 24:59 | |
57. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | Báječné ženy v orientačním běhu | 55:24 | + 25:06 | |
58. | Šimůnková Martina | TAP6851 | KOB TRETRA Praha | 56:08 | + 25:50 | |
59. | Úlehlová Monika | TAP6950 | KOB TRETRA Praha | 56:19 | + 26:01 | |
60. | Kosíková Helena | VSP6550 | USK Praha | 56:28 | + 26:10 | |
61. | Nováková Martina | PDY7350 | Běhej Poděbrady | 57:41 | + 27:23 | |
62. | Johanovská Tereza | DKP8659 | Oddíl OB Kotlářka | 60:15 | + 29:57 | |
63. | Frnková Dana | 1NC7250 | Neregistrovaní - Frnka | 60:55 | + 30:37 | |
64. | Jílková Radka | ZBP7751 | OOB SK Zbraslav | 61:46 | + 31:28 | |
65. | Tryzna Pavel | VRL6801 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 62:25 | + 32:07 | |
66. | Ledinská Leona | DKP8161 | Oddíl OB Kotlářka | 64:30 | + 34:12 | |
67. | Čtrnáct Šimon | PGP0001 | SK Praga | 64:43 | + 34:25 | |
68. | Horáková Jana | 9BC8000 | NNN | 65:06 | + 34:48 | |
69. | Leníková Jana | DLT6151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 66:18 | + 36:00 | |
70. | Reisingerová Eliška | DLT0151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 66:41 | + 36:23 | |
71. | Duda František | KPY4600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 69:28 | + 39:10 | |
72. | Janoušek Filip | NNN9966 | Neregistrovaní (NNN) | 70:07 | + 39:49 | |
73. | Manda František | NNN9967 | Neregistrovaní (NNN) | 70:08 | + 39:50 | |
74. | Turinská Ivana | TAP6850 | KOB TRETRA Praha | 70:37 | + 40:19 | |
75. | Kápičková Michaela | FSP9550 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 72:07 | + 41:49 | |
76. | Černá Jana | TAP7250 | KOB TRETRA Praha | 74:33 | + 44:15 | |
77. | Kolský Alexander | PGP5000 | SK Praga | 77:00 | + 46:42 | |
78. | Klašková Josefina | DKP9651 | Oddíl OB Kotlářka | 77:35 | + 47:17 | |
79. | Hrubá Veronika | 77:48 | + 47:30 | |||
80. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 77:51 | + 47:33 | |
81. | Šplíchal Jiří | OKP4500 | SK OK 24 Praha | 84:24 | + 54:06 | |
82. | Leštinová Tion | 111:57 | + 81:39 | |||
83. | Píšová Jitka | NNN9978 | Neregistrovaní (NNN) | 117:11 | + 86:53 | |
84. | Solarová Zuzana | VSP7750 | USK Praha | 164:42 | + 134:24 | |
Bažata Miroslava | KAM7650 | OK Kamenice | DISK | |||
Hroněk Jan | VSP7420 | USK Praha | DISK | |||
Nováková Eliška | PDY0150 | Běhej Poděbrady | DISK | |||
Jírová Monika | ROZ7350 | OK Roztoky | DISK | |||
Vavrušová Helena | TAP6152 | KOB TRETRA Praha | DISK | |||
Louša František | KPY3700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | |||
Podivínská Pavla | TAP4750 | KOB TRETRA Praha | DISK | |||
Švejdarová Hana | 7KC5400 | GC | DISK | |||
Závěrková Jitka | 7KC6450 | GC | DISK | |||
MS | Bublíková Zuzana | TAP7751 | KOB TRETRA Praha | 33:14 | + 2:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šedivý Jan | PGP8409 | SK Praga | 25:31 | ||
2. | Semerád Antonín | DKP9801 | Oddíl OB Kotlářka | 27:11 | + 1:40 | |
3. | Ondráček Radim | EKP7414 | VŠTJ Ekonom Praha | 30:34 | + 5:03 | |
4. | Malačka Milan | DKP0210 | Oddíl OB Kotlářka | 31:21 | + 5:50 | |
5. | Janovský Tomáš | PGP0101 | SK Praga | 31:28 | + 5:57 | |
6. | Horák Pavel (Starosta) | VSP7305 | USK Praha | 31:55 | + 6:24 | |
7. | Štěňha Martin | SPC7608 | SPORTICUS team | 31:56 | + 6:25 | |
8. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | Oddíl OB Kotlářka | 32:36 | + 7:05 | |
9. | Jíra Tomáš | KAM9802 | OK Kamenice | 32:49 | + 7:18 | |
10. | Pašek František | KAM7600 | OK Kamenice | 33:40 | + 8:09 | |
11. | Němeček Jan | VSP6201 | USK Praha | 34:26 | + 8:55 | |
12. | Neumann Petr | PGP8705 | SK Praga | 34:27 | + 8:56 | |
13. | Klusák Martin | DKP8704 | Oddíl OB Kotlářka | 35:02 | + 9:31 | |
14. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 35:09 | + 9:38 | |
15. | Měšťan Ondřej | TAP0100 | KOB TRETRA Praha | 35:15 | + 9:44 | |
16. | Uhlík Michal | SJC8007 | Sportcentrum Jičín | 35:32 | + 10:01 | |
17. | Melišík Martin | TAP0200 | KOB TRETRA Praha | 35:38 | + 10:07 | |
18. | Šesták Marek | VLI7403 | Slavia Liberec orienteering | 36:05 | + 10:34 | |
19. | Škrabálek Jan | KYL7000 | SK SP Kylešovice | 36:32 | + 11:01 | |
20. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 36:45 | + 11:14 | |
21. | Goder Josef | DKP8203 | Oddíl OB Kotlářka | 37:05 | + 11:34 | |
22. | Karochová Simona | DKP8853 | Oddíl OB Kotlářka | 37:06 | + 11:35 | |
23. | Sieglová Eliška | PGP9954 | SK Praga | 37:12 | + 11:41 | |
24. | Šindelka Antonín | RBK7215 | SK Radioklub Blansko | 37:28 | + 11:57 | |
25. | Nemšovský Petr | PGP7602 | SK Praga | 37:30 | + 11:59 | |
26. | Bauer Tomáš | DKP8307 | Oddíl OB Kotlářka | 37:35 | + 12:04 | |
26. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 37:35 | + 12:04 | |
28. | Kalina Miroslav | SPC8211 | SPORTICUS team | 37:44 | + 12:13 | |
29. | Ďoubal Jan | DOB8600 | KOB Dobruška | 38:00 | + 12:29 | |
30. | Mayer Šimon | KSH0202 | OB Kašperské Hory | 38:28 | + 12:57 | |
31. | Siegl Roman | MFP6700 | VŠSK MFF UK Praha | 39:12 | + 13:41 | |
32. | Hrouda Martin | FSP7612 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 39:20 | + 13:49 | |
33. | Rod Jan | VSP7423 | USK Praha | 39:21 | + 13:50 | |
34. | Klaška Martin | DKP0100 | Oddíl OB Kotlářka | 39:24 | + 13:53 | |
35. | Procházka Vít | KPY8000 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 39:41 | + 14:10 | |
36. | Holub Michal | NNN9991 | Neregistrovaní (NNN) | 39:47 | + 14:16 | |
37. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 39:49 | + 14:18 | |
38. | Snížková Petra | DKP7752 | Oddíl OB Kotlářka | 39:58 | + 14:27 | |
39. | Černý Ondřej | CEP7800 | Čepíci | 40:13 | + 14:42 | |
40. | Vaněk Tomáš | NNN9960 | Neregistrovaní (NNN) | 40:14 | + 14:43 | |
41. | Kubec Martin | DOB7002 | KOB Dobruška | 40:31 | + 15:00 | |
42. | Suk Jiří | MFP6401 | VŠSK MFF UK Praha | 40:32 | + 15:01 | |
43. | Víteček Jáchym | DKP0204 | Oddíl OB Kotlářka | 40:47 | + 15:16 | |
44. | Pavlík Libor | LIT7605 | KOB Litvínov | 41:01 | + 15:30 | |
45. | Žemla Tomáš | KAM7105 | OK Kamenice | 41:16 | + 15:45 | |
46. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 41:26 | + 15:55 | |
47. | Ledinský Martin | DKP7901 | Oddíl OB Kotlářka | 41:28 | + 15:57 | |
48. | Kalousek Jiří | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 41:41 | + 16:10 | |
49. | Beneš Miroslav | PGP8108 | SK Praga | 42:06 | + 16:35 | |
50. | Kučerka David | LIT8202 | KOB Litvínov | 42:43 | + 17:12 | |
51. | Poborský Petr | EKP7500 | VŠTJ Ekonom Praha | 43:17 | + 17:46 | |
52. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 43:30 | + 17:59 | |
53. | Jirásek Kryštof | ROZ0101 | OK Roztoky | 43:42 | + 18:11 | |
54. | Beran Jakub | 8TC8700 | Tempo | 44:10 | + 18:39 | |
55. | Šlapák Martin | PHK8504 | OK 99 Hradec Králové | 44:23 | + 18:52 | |
56. | Pilát Miroslav | DKL7900 | KOB Kladno | 44:34 | + 19:03 | |
57. | Škáchová Magdalena | KAM0151 | OK Kamenice | 44:37 | + 19:06 | |
58. | Šubrt Antonín | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 44:47 | + 19:16 | |
59. | Sedlecký Libor | NNN9963 | Neregistrovaní (NNN) | 44:51 | + 19:20 | |
60. | Sedlecký Robert | NNN9964 | Neregistrovaní (NNN) | 44:52 | + 19:21 | |
61. | Novák Přemysl | DKP0107 | Oddíl OB Kotlářka | 44:57 | + 19:26 | |
62. | Samek Jakub | VSP8800 | USK Praha | 45:00 | + 19:29 | |
63. | Tejkl Jiří | 81C7700 | Cirkus Čakovice | 45:01 | + 19:30 | |
64. | Kohoutek Jan | RIC7303 | OB Říčany | 45:13 | + 19:42 | |
65. | Jandera Tomáš | SOB7300 | SOBSA | 45:19 | + 19:48 | |
66. | Beneš Michal | TJP7800 | TJ Sokol Troja | 45:53 | + 20:22 | |
67. | Růžičková Lucie | RIC7351 | OB Říčany | 45:58 | + 20:27 | |
68. | Bulva Radek | 8XC8401 | NER- Neregistrovani | 46:19 | + 20:48 | |
69. | Hartman Aleš | VSP6506 | USK Praha | 46:52 | + 21:21 | |
70. | Doležalová Barbora | NNN9959 | Neregistrovaní (NNN) | 47:02 | + 21:31 | |
71. | Kurz Matouš | PGP8606 | SK Praga | 47:05 | + 21:34 | |
72. | Kopečný Mojmír | TAP6402 | KOB TRETRA Praha | 47:41 | + 22:10 | |
72. | Rydlová Eva | FSP8989 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 47:41 | + 22:10 | |
74. | Slovák Tomáš | 2NC6900 | Traged Team | 47:46 | + 22:15 | |
75. | Kutálek Jan | TAP8301 | KOB TRETRA Praha | 47:47 | + 22:16 | |
76. | Kašparová Adéla | VSP9850 | USK Praha | 47:50 | + 22:19 | |
77. | Jirous Jiří | TAP7201 | KOB TRETRA Praha | 47:53 | + 22:22 | |
78. | Popová Veronika | TAP0253 | KOB TRETRA Praha | 48:05 | + 22:34 | |
79. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 48:06 | + 22:35 | |
80. | Horáková Lenka | VSP7255 | USK Praha | 48:10 | + 22:39 | |
81. | Michalský Richard | RIC7703 | OB Říčany | 48:12 | + 22:41 | |
82. | Pliska Miloš | PGP6304 | SK Praga | 48:18 | + 22:47 | |
83. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 48:36 | + 23:05 | |
84. | Bartalošová Jana | PGP8154 | SK Praga | 49:25 | + 23:54 | |
85. | Soukupová Leona | NNN6552 | Neregistrovaní (NNN) | 49:30 | + 23:59 | |
86. | Dlouhá Marta | BZP7851 | Báječné ženy v orientačním běhu | 49:32 | + 24:01 | |
87. | Pospíšil Jiří | 49:35 | + 24:04 | |||
88. | Klimešová Iva | TEP9550 | Tempo Praha | 49:40 | + 24:09 | |
89. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | KOB TRETRA Praha | 49:41 | + 24:10 | |
90. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | KOB TRETRA Praha | 50:11 | + 24:40 | |
91. | Svoboda Jiří | ROZ7500 | OK Roztoky | 50:16 | + 24:45 | |
92. | Mertová Eva | DOB8551 | KOB Dobruška | 50:21 | + 24:50 | |
93. | Klinkerová Jitka | ROZ6450 | OK Roztoky | 50:39 | + 25:08 | |
94. | Rypáčková Dana | SPC7955 | SPORTICUS team | 50:53 | + 25:22 | |
95. | Matoušek Martin | SPC7604 | SPORTICUS team | 51:23 | + 25:52 | |
96. | Duchačová Alena | NNN9975 | Neregistrovaní (NNN) | 51:24 | + 25:53 | |
97. | Vaněček Jan | 51:32 | + 26:01 | |||
98. | Řadová Lucie | DKP0251 | Oddíl OB Kotlářka | 51:39 | + 26:08 | |
99. | Kohl Jiří | KPY6201 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 51:52 | + 26:21 | |
100. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 52:25 | + 26:54 | |
101. | Polák Robert | 69X7800 | HO Humanita | 53:37 | + 28:06 | |
102. | Lampa David | DKP7702 | Oddíl OB Kotlářka | 54:03 | + 28:32 | |
103. | Vejražka Jiří | KPY7400 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 54:42 | + 29:11 | |
104. | Koč Zdeněk | MKP4700 | SK GORDIC Praha Kačerov | 54:50 | + 29:19 | |
105. | Burešová Lenka | DKP8351 | Oddíl OB Kotlářka | 55:10 | + 29:39 | |
106. | Glas Petr | NNN9983 | Neregistrovaní (NNN) | 55:13 | + 29:42 | |
107. | Kvapil Lukáš | DKP0108 | Oddíl OB Kotlářka | 55:17 | + 29:46 | |
108. | Tihonová Jindra | TAP6253 | KOB TRETRA Praha | 55:21 | + 29:50 | |
109. | Svoboda Ondřej | ROZ7100 | OK Roztoky | 55:35 | + 30:04 | |
110. | Horáková Barbora | VSP0150 | USK Praha | 55:59 | + 30:28 | |
111. | Svoboda Jáchym | ROZ0200 | OK Roztoky | 56:11 | + 30:40 | |
112. | Řadová Jaromíra | DKP6551 | Oddíl OB Kotlářka | 56:23 | + 30:52 | |
113. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | OK Roztoky | 57:02 | + 31:31 | |
114. | Dittrtová Lucie | LME6852 | SK Los Mělník | 57:22 | + 31:51 | |
115. | Sobotka Vojtěch | PGP0203 | SK Praga | 58:23 | + 32:52 | |
116. | Hric Jan | MFP6300 | VŠSK MFF UK Praha | 58:55 | + 33:24 | |
117. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | OK Roztoky | 59:26 | + 33:55 | |
118. | Černý Patrik | NNN9996 | Neregistrovaní (NNN) | 59:27 | + 33:56 | |
119. | Vobořilová Markéta | NNN9961 | Neregistrovaní (NNN) | 59:32 | + 34:01 | |
120. | Freyová Michaela | KPY6050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 59:46 | + 34:15 | |
121. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | Oddíl OB Kotlářka | 59:53 | + 34:22 | |
122. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | OK Roztoky | 60:40 | + 35:09 | |
123. | Svobodná Eva | DKP5851 | Oddíl OB Kotlářka | 61:03 | + 35:32 | |
124. | Klašková Kateřina | DKP6750 | Oddíl OB Kotlářka | 61:25 | + 35:54 | |
125. | Izdná Petra | DKP8051 | Oddíl OB Kotlářka | 61:47 | + 36:16 | |
126. | Krausová Eliška | NNN9968 | Neregistrovaní (NNN) | 62:13 | + 36:42 | |
127. | Píša Pavel | NNN9977 | Neregistrovaní (NNN) | 62:17 | + 36:46 | |
128. | Nosek Petr | DLT6901 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 62:21 | + 36:50 | |
129. | Mrzena Jan | 8LC8100 | eNca.cz | 62:58 | + 37:27 | |
130. | Valerián Martin | 8LC8400 | eNca.cz | 63:36 | + 38:05 | |
131. | Nebeský Daniel | KAM9404 | OK Kamenice | 63:37 | + 38:06 | |
132. | Votípka Václav | 8LC7400 | eNca.cz | 64:48 | + 39:17 | |
133. | Koč Lumír | MKP5401 | SK GORDIC Praha Kačerov | 65:04 | + 39:33 | |
134. | Novák Miloš | SCP4600 | OK Sparta Praha | 65:09 | + 39:38 | |
135. | Hlaváčová Lenka | 66:15 | + 40:44 | |||
136. | Šváb Jan | VSP5801 | USK Praha | 66:20 | + 40:49 | |
137. | Marečková Edita | PGP8853 | SK Praga | 66:34 | + 41:03 | |
138. | Dudová Hana | DKP5752 | Oddíl OB Kotlářka | 66:40 | + 41:09 | |
139. | Vojáčková Šárka | 69X9050 | HO Humanita | 66:57 | + 41:26 | |
140. | Klimešová Hana | TEP6150 | Tempo Praha | 67:55 | + 42:24 | |
141. | Janík Pavel | 68:20 | + 42:49 | |||
142. | Zhmak Maxim | 69:43 | + 44:12 | |||
143. | Tloušťová Eva | SCP6950 | OK Sparta Praha | 71:06 | + 45:35 | |
144. | Šlapáková Míša | 7KC8650 | GC | 71:09 | + 45:38 | |
145. | Nosek Martina | DLT7251 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 71:31 | + 46:00 | |
146. | Wagner Richard | DKP5202 | Oddíl OB Kotlářka | 71:41 | + 46:10 | |
147. | Svítilová Pavla | BZP7750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 74:10 | + 48:39 | |
148. | Šlapáková Libuše | 7KC5650 | GC | 74:45 | + 49:14 | |
149. | Malačková Jana | DKP6150 | Oddíl OB Kotlářka | 76:50 | + 51:19 | |
150. | Janíková Martina | 85:16 | + 59:45 | |||
151. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 88:42 | + 63:11 | |
152. | Beranová Vlasta | UVP5450 | Slovan Praha | 88:50 | + 63:19 | |
153. | Wagnerová Lenka | DKP5450 | Oddíl OB Kotlářka | 90:44 | + 65:13 | |
154. | Šomvársky Ján | NNN5500 | Neregistrovaní (NNN) | 102:53 | + 77:22 | |
Mašata Roman | PHK7107 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Šimůnková Gabriela | TAP9755 | KOB TRETRA Praha | DISK | |||
Hřivna Štěpán | PGP7507 | SK Praga | DISK | |||
Figuiere Romain | NNN9999 | Neregistrovaní (NNN) | DISK | |||
Kubínová Romana | SKV9452 | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK | |||
Balej Jiří | KAM7201 | OK Kamenice | DISK | |||
Buňata Tomáš | 64C8201 | Ekonom Praha Outdoor | DISK | |||
Klímová Karolína | DISK | |||||
Dittrt Štěpán | LME0001 | SK Los Mělník | DISK | |||
Klusáková Jitka | DKP5651 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Preissler Adam | HAV8608 | OB Havířov | DISK | |||
Gregor Tomáš | NNN9981 | Neregistrovaní (NNN) | DISK | |||
Vyskočilová Karolína | NNN9974 | Neregistrovaní (NNN) | DISK |