Místo konání:
Košíkov, dům SDH
Pořadatel:
ZBM - SK Brno Žabovřesky
Mapa:
Pramen Chvojnice, 1:10 000, E=5 m, stav léto 2016, hlavní kartograf Zdeněk Rajnošek, rozměr A4, mapa bude vodovzdorně upravena, mapový klíč ISOM 2000. Revize - nové paseky a oplocenky, podzim 2017
Ředitel závodu:
Drábek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Zháňal Jan - R3
Stavitel tratí:
Zřídkaveselý Libor - R3
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:30:00
00
Svirák Benjamin
NNN0902
2111764
HDR
10:30:00
00
Lasota Jakub
NNN???1
0
HDR
10:30:00
00
Ondra Vít
NNN??11
0
HDR
10:30:00
00
Šmídová Linda
NNN0950
2109705
HDR
10:30:00
00
Lasota Marek
NNN???2
2087636
P
10:30:00
00
Smolík Václav
NNN???3
0
P
10:30:00
00
Šulerová Hana
NNN???4
410378
P
10:30:00
00
Hrůza Vladimír
NNN???6
2117402
P
10:30:00
00
Kopáčová Lenka
NNN???8
0
P
10:30:00
00
Kopáč František
NNN???9
0
P
10:30:00
00
Petr Lejza
NNN??13
0
P
10:30:00
00
Moravec Michal
NNN0600
2109702
P
10:58:00
28
Fuchs Vladimír
NNN6100
0
H45
11:06:00
36
Špaček Rober
NNN???5
2049554
H45
11:22:00
52
Hanousková Veronika
NNN??10
0
D10N
11:26:00
56
Kopáč David
NNN???7
0
H35
11:40:00
70
Petr Novotný
NNN??12
2067992
H21D
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
12:15:00
105
Pospíšil Aleš
YBM6001
49652
H55
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:51:00
21
Slabý Jan
ZHR7900
7300187
C
H21
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:30:00
00
Poloučková Vilma
ABM7251
219255
C
P
10:30:00
00
Ráčková Markéta
ABMXXXX
207846
P
10:34:00
04
Kurečková Klára
ABM0657
337648
C
D12
10:35:00
05
Taslerová Tereza
ABM0361
2081393
C
D14
10:41:00
11
Poloučková Hana
ABM0350
438041
B
D14
10:42:00
12
Palátová Renáta
ABM0655
2054645
C
D12
10:45:00
15
Odehnalová Kamila
ABM7052
332950
C
D45
10:54:00
24
Novotný Ondřej
ABM9211
7003038
C
H21
10:56:00
26
Nádeníčková Anna
ABM0556
2067325
C
D12
11:02:00
32
Polouček Pavel
ABM7100
438042
C
H45
11:07:00
37
Mulíčková Eva
ABM7469
52041
C
D35
11:10:00
40
Kurečka Robert
ABM7210
2060216
C
H45
11:17:00
47
Radová Martina
ABM7451
8010
C
D35
11:24:00
54
Odehnal Roman
ABM6909
232879
C
H35
11:30:00
60
Otrusina Jan
ABM9210
7209784
C
H21
11:34:00
64
Bouška Tomáš
ABM9205
337647
C
H21D
11:39:00
69
Radová Kateřina
ABM0199
232876
B
D16
11:40:00
70
Svoboda Petr
ABM7124
49694
C
H45
11:41:00
71
Taslerová Martina
ABM0757
2067324
C
D10
11:42:00
72
Palát Petr
ABM7415
52056
C
H21
11:44:00
74
Mokrý Jan
ABM6611
232736
C
H35
11:49:00
79
Mulíčková Markéta
ABM0362
2067328
A
D16
11:49:00
79
Mokrá Regina
ABM6854
232740
C
D35
12:02:00
92
Rada Pavel
ABM7401
8004
C
H35
12:10:00
100
Palát Tomáš
ABM0307
332962
B
H14
12:15:00
105
Adámek Filip
ABM0101
9102569
A
H21
12:27:00
117
Šnyrch František
ABM4902
52521
C
H55
12:28:00
118
Mulíček Ondřej
ABM7405
337650
C
H35
12:30:00
120
Rada Štěpán
ABM0404
420418
B
H14
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:30:00
00
Richter Rudolf
ADA5113
352315
C
P
11:09:00
39
Richterová Nataša
ADA7451
52715
C
D21D
11:12:00
42
Strýček Jiří
ADA6701
2087717
C
H45
11:32:00
62
Odehnal Luděk
ADA7400
2053551
C
H35
11:32:00
62
Odehnal Tomáš
ADA0500
2053552
B
H12
11:33:00
63
Strýčková Monika
ADA7454
2073658
C
D35
11:55:00
85
Věžník Antonín
ADA5505
52712
C
H55
12:08:00
98
Richter Rudolf
ADA0601
52668
C
H12
12:13:00
103
Strýčková Barbora
ADA0852
2073676
C
D10
12:16:00
106
Strýček Jan
ADA0503
2073679
B
H12
12:37:00
127
Truhlář Karel
ADA5111
2032151
C
H55
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
11:20:00
50
Patočka Petr
BBM6300
553436
C
H45
11:32:00
62
Ptáček Pavel
BBM6508
980377
C
H45
11:52:00
82
Dvořák Miloš
BBM7300
2088211
C
H21D
12:07:00
97
Dvořáková Lucie
BBM0750
2088166
C
D10
12:11:00
101
Ptáček Ladislav
BBM5300
2113090
C
H55
12:26:00
116
Dvořák Jakub
BBM0502
2085655
C
H12
12:38:00
128
Martinkovič Šimon
BBM0503
2112721
C
H12
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
11:35:00
65
Čechová Zuzana
BZR6951
980334
C
D45
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:30:00
00
Špičák František
CEL8039
52410
C
H21
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:30:00
00
Novák Tobiáš
CTB1103
2119198
C
HDR
11:12:00
42
Nováková Anna Marie
CTB0951
2081397
C
D10N
11:34:00
64
Perka Filip
CTB0503
2118467
C
H12
11:52:00
82
Novák Matyáš
CTB0601
2081396
B
H12
11:56:00
86
Novák Tadeáš
CTB0502
2120621
C
H12
12:00:00
90
Novák Pavel
CTB7001
7260014
C
H21
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
11:21:00
51
Smětáková Ivana
HLV8153
52670
C
D21
11:36:00
66
Pecka Lukáš
HLV7707
2111811
C
H21D
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:30:00
00
Slavíková Anna
CHA1150
4129
HDR
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:55:00
25
Wurzelová Dana
CHT6654
8006654
C
D45
10:59:00
29
Starka František
CHT4801
51949
C
H65
11:01:00
31
Jansová Alena
CHT5852
51897
C
D45
11:41:00
71
Starková Terezie
CHT0251
9102283
B
D16
12:01:00
91
Matras Jaroslav
CHT5301
51953
C
H55
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:30:00
00
Šidlák Dominik
JHB0801
49825
C
HDR
10:57:00
27
Fencíková Vladislava
JHB6553
7204508
C
D21
11:06:00
36
Honzáková Nelka
JHB0851
4686
C
D10N
11:09:00
39
Králová Iveta
JHB8952
53615
C
D21
11:10:00
40
Honzáková Lenka
JHB0551
49805
C
D12
11:11:00
41
Honzáková Jana
JHB7753
7207340
C
D35
11:12:00
42
Culka Josef
JHB8607
7300171
C
H21
11:18:00
48
Culková Hana
JHB8951
4668
C
D21
11:44:00
74
Honzák Tomáš
JHB7702
7201753
C
H21D
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
11:21:00
51
Dittrichová Zuzana
KON9175
52416
C
D21D
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:30:00
00
Eliášek Jakub
LBM1101
2112765
C
HDR
10:30:00
00
Havlíčková Veronika
LBMXXXX
52047
HDR
10:30:00
00
Havlíček Radek
LBMZZZZ
52082
HDR
10:30:00
00
Kycl Miroslav
LBM7100
52026
C
P
10:30:00
00
Kyclová Jitka
LBM7450
52029
C
P
10:35:00
05
Salajková Věra
LBM5558
2113045
C
D55
10:37:00
07
Tomanová Jana
LBM4955
52055
C
D65
10:54:00
24
Korpas Jaroslav
LBM6113
1409878
C
H45
11:01:00
31
Salajka Michal
LBM0701
52068
C
H10
11:03:00
33
Matyášová Lenka
LBM6460
52093
C
D45
11:06:00
36
Štěpánková Petra
LBM8651
2121006
C
D21
11:09:00
39
Toman Matěj
LBM0909
52038
C
H10
11:14:00
44
Tomanová Eliška
LBM0651
52032
C
D12
11:15:00
45
Korpasová Ivana
LBM7362
1409879
C
D35
11:15:00
45
Eliášek Patrik
LBM0801
2112754
C
H10
11:17:00
47
Tomanová Veronika
LBM7751
219277
C
D21D
11:25:00
55
Eliášková Hana
LBM8051
2113043
C
D21D
11:48:00
78
Kycl Lukáš
LBM0300
52042
C
H14
11:56:00
86
Toman Ondřej
LBM7517
52017
C
H21D
12:09:00
99
Štěpánek Jiří
LBM5401
2122244
C
H55
12:10:00
100
Stejskal Ondřej
LBM8801
52088
C
H21D
12:14:00
104
Matyáš Petr
LBM8516
52083
C
H21D
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:51:00
21
Horčičková Vendula
LCE9353
515413
E
D21
11:09:00
39
Dadák Michal
LCE9003
301552
C
H21
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:33:00
03
Redlich Tomáš
MAS8200
9097
C
H21
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
11:48:00
78
Zelinka Jiří
MBM8740
232019
C
H21
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:56:00
26
Suk Jiří
MFP6401
515016
C
H45
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
12:06:00
96
Slivečka Jan
MOV8901
1703353
C
H21D
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
11:33:00
63
Červinka Jan
OKP8901
436949
C
H21
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:30:00
00
Turzo Nela
OSN1150
1010777
C
HDR
10:30:00
00
Pilná Anna
OSN1151
436927
C
HDR
10:30:00
00
Kovačičová Ivona
OSN6850
51991
C
P
10:30:00
00
Wurzelová Pavlína
OSN9273
52145
P
10:59:00
29
Pilná Klára
OSN0452
436958
B
D14
11:03:00
33
Dvořáčková Jana
OSN7850
52230
C
D35
11:04:00
34
Wurzel Břetislav
OSN6005
8006005
C
H45
11:08:00
38
Janíčková Jolana
OSN0777
53602
C
D10N
11:22:00
52
Kovačič Marek
OSN6600
53428
C
H45
11:29:00
59
Janíčková Jitka
OSN7356
53603
C
D21D
11:37:00
67
Slámová Taťána
OSN0250
7207775
B
D16
11:44:00
74
Pejchal Josef
OSN0500
52000
C
H12
11:46:00
76
Dvořáček Jakub
OSN0303
53173
C
H14
11:53:00
83
Turzo Iva
OSN7750
7300180
C
D35
11:54:00
84
Goncalves Joao
OSN8900
52146
C
H21D
12:02:00
92
Chrást Lukáš
OSN????
52143
H14
12:09:00
99
Kamenický Jeroným
OSN9549
551995
C
H21
12:11:00
101
Kamenická Tereza Ester
OSN0888
7208071
C
D10
12:12:00
102
Dvořáček Tomáš
OSN0505
2011898
C
H12
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:30:00
00
Tršová Daniela
PBM7375
53539
C
HDR
11:28:00
58
Robotka Libor
PBM5303
52027
C
H45
11:30:00
60
Kheil Radim
PBM7301
52061
C
H35
12:26:00
116
Trš Lubomír
PBM7302
682097
C
H35
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:30:00
00
Krychtálek Jakub
PTE0900
301572
C
HDR
10:30:00
00
Mikšíková Kateřina
PTE7375
2102682
C
P
10:30:00
00
Bartošová Dana
PTE7650
301578
C
P
10:56:00
26
Vrba Antonín
PTE1001
2102717
C
H10N
11:20:00
50
Vrbová Marie
PTE0850
2102683
C
D10N
11:25:00
55
Mikuš Matěj
PTE0808
2102716
C
H10
11:30:00
60
Vavrdová Karolína
PTE0880
2102714
C
D10N
11:31:00
61
Mikušová Ivana
PTE8365
8831
C
D21D
11:49:00
79
Příhodová Veronika
PTE0750
2102681
C
D10
11:57:00
87
Klapková Alžběta
PTE0852
2102680
C
D10
12:08:00
98
Mikuš Oldřich
PTE8204
8830
C
H21D
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:33:00
03
Poláček Tomáš
PZR0102
2052352
B
H16
10:34:00
04
Pastyřík Martin
PZR9902
438608
B
H18
10:39:00
09
Kopecký Jan
PZR0202
2087700
B
H16
10:43:00
13
Křížová Zdenka
PZR5051
2023804
C
D55
10:52:00
22
Doleželová Anna
PZR0651
220400
B
D12
10:55:00
25
Kříž Pavel
PZR4800
2023807
C
H65
11:00:00
30
Rosecká Alena
PZR5654
7205030
C
D21
11:03:00
33
Novohradský Petr
PZR8903
53700
C
H21
11:13:00
43
Poláčková Bohuslava
PZR7070
2052393
C
D45
11:21:00
51
Šimon Eduard
PZR0800
126
C
H10
11:23:00
53
Suková Renata
PZR7352
410374
C
D21D
11:25:00
55
Doleželová Iva
PZR7171
438601
C
D45
11:30:00
60
Suk Marek
PZR6701
410394
C
H45
12:17:00
107
Pospíšil Jaromír
PZR4417
51994
C
H55
12:22:00
112
Mašek Jakub
PZR0502
2120640
C
H12
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:30:00
00
Broschová Alžběta
RBK1151
2061781
C
HDR
10:30:00
00
Šujanová Berenika
RBK???1
2115693
HDR
10:30:00
00
Šujanová Rozárka
RBK???2
2115694
HDR
10:30:00
00
Faggianelli Pavel
RBK???3
0
HDR
10:30:00
00
Hájek Ondřej
RBK???4
0
HDR
10:30:00
00
Berka Otakar
RBK0002
2020715
C
P
10:30:00
00
Pekárková Radka
RBK6767
2067938
C
P
10:30:00
00
Kubíková Soňa
RBK8351
2118476
C
P
10:31:00
01
Henková Svatava
RBK5454
52092
C
D55
10:36:00
06
Jalový Vlastimil
RBK8604
52024
C
H21
10:37:00
07
Ježek David
RBK0801
2103681
C
H10
10:44:00
14
Ježková Ivana
RBK0555
2115673
B
D12
10:59:00
29
Broschová Lucie
RBK7451
2061836
C
D35
11:16:00
46
Kubíková Kristýna
RBK0851
2118497
C
D10N
11:18:00
48
Pekárek Aleš
RBK6602
4643
C
H45
11:26:00
56
Jalový Vlastimil
RBK6120
49900
C
H45
11:28:00
58
Venerová Ines
RBK0751
2020714
C
D10N
11:29:00
59
Tesařová Jitka
RBK6451
416103
C
D35
11:41:00
71
Matušková Jana
RBK9999
2111809
B
D18
11:48:00
78
Procházka Jan
RBK???5
0
H35
11:48:00
78
Brosch Ondřej
RBK0606
2061789
B
H12
11:52:00
82
Hanousek Matěj
RBK0404
301286
B
H14
11:56:00
86
Brosch Petr
RBK7111
2061849
C
H35
11:58:00
88
Fousek Vojtěch
RBK0403
1414504
B
H14
12:04:00
94
Ježek Filip
RBK0405
2103684
C
H14
12:12:00
102
Fousek Matěj
RBK0402
1413719
C
H14
12:20:00
110
Hanousek Kamil
RBK7401
2115695
C
H35
12:20:00
110
Pekárek Martin
RBK0501
2102571
C
H12
12:30:00
120
Ježek Petr
RBK7201
7300188
C
H35
12:41:00
131
Henek Milan
RBK5307
52078
C
H55
12:42:00
132
Fousek Martin
RBK7801
1413717
C
H35
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
11:53:00
83
Gregorová Julie
RUZ0750
51838
C
D10
12:16:00
106
Gregor Petr
RUZ7500
2088726
C
H35
12:28:00
118
Gregor Jáchym
RUZ0400
2087716
B
H14
12:29:00
119
Kubálek Zdeněk
RUZ5306
897365
C
H55
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:30:00
00
Sluka Matouš
SBK1414
49655
HDR
10:49:00
19
Kolaříková Věra
SBK5251
49685
C
D55
11:48:00
78
Dressler Jan
SBK7911
2045244
C
H21D
12:08:00
98
Sluka Miroslav
SBK7207
53214
C
H35
12:23:00
113
Kolařík Zdeněk
SBK5406
49683
C
H55
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:30:00
00
Kubáková Laura
SJH1550
301356
C
HDR
10:32:00
02
Nosek Jakub
SJH0002
331357
B
H18
10:40:00
10
Blažková Veronika
SJH0551
7210128
B
D12
10:40:00
10
Veselý Vojtěch
SJH0001
442888
A
H18
10:44:00
14
Kopenec Šimon
SJH1002
2088209
C
H10N
10:47:00
17
Kubáková Nela
SJH0451
9201757
B
D14
10:51:00
21
Komárková Jindra
SJH0453
426377
B
D14
10:51:00
21
Parkan Tomáš
SJH0803
331244
C
H10
10:55:00
25
Hojný Jáchym
SJH0301
443062
A
H16
10:57:00
27
Novotná Jitka
SJH0454
2079504
A
D14
11:00:00
30
Míchal Jakub
SJH1001
2079507
C
H10N
11:03:00
33
Parkanová Veronika
SJH9751
7770033
C
D21
11:05:00
35
Gřunděl Ivan
SJH4201
9200531
C
H65
11:06:00
36
Kopencová Anna
SJH0752
2088158
C
D12
11:07:00
37
Hojná Tereza
SJH6951
2090840
C
D45
11:15:00
45
Komárek Arnošt
SJH7702
981817
C
H21
11:21:00
51
Nouza Petr
SJH9300
2079508
C
H21
11:21:00
51
Potužníková Eva
SJH7652
2113481
C
D35
11:24:00
54
Benešová Michaela
SJH0651
553451
C
D12
11:36:00
66
Potužník Viktor
SJH0504
2096259
B
H12
11:38:00
68
Parkan Jiří
SJH6801
51140
C
H45
11:39:00
69
Kinštová Tereza
SJH0251
2800337
A
D18
11:39:00
69
Komárková Zbyňka
SJH0751
232404
C
D10
11:43:00
73
Blažková Markéta
SJH7550
2067998
C
D35
11:45:00
75
Blažková Kateřina
SJH0252
8636796
A
D18
11:46:00
76
Kubák Martin ml.
SJH9902
336772
C
H21D
11:46:00
76
Potužník Martin
SJH7705
2113492
C
H35
11:46:00
76
Nouza Petr
SJH6501
2079498
C
H45
11:50:00
80
Pobuda Michal
SJH7403
442870
C
H21D
11:51:00
81
Hojná Eliška
SJH0052
442882
A
D18
11:51:00
81
Benešová Iva
SJH7051
9101672
C
D35
11:52:00
82
Dundáček Milan
SJH6902
336790
C
H45
11:54:00
84
Dundáček Karel
SJH0401
420435
B
H14
11:58:00
88
Veselý Oldřich
SJH7101
442847
C
H35
12:03:00
93
Potužníková Adéla
SJH0754
2113415
C
D10
12:04:00
94
Míchal Jiří
SJH7802
2096231
C
H35
12:04:00
94
Nouza Michal
SJH0505
2113419
C
H12
12:12:00
102
Beneš Jan
SJH7001
336767
C
H35
12:13:00
103
Nosek Vladimír
SJH5901
442873
C
H55
12:36:00
126
Blažek Petr
SJH7402
2051486
C
H35
12:39:00
129
Romanovský Alois
SJH6101
331118
C
H55
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:30:00
00
Zhorela Ondřej Jakub
SJI0804
115
C
HDR
10:30:00
00
Tesař Marek
SJI0808
0
HDR
10:30:00
00
Kaňáková Petra
SJI8751
301207
C
P
10:30:00
00
Pejchalová Petra
SJI7950
142
C
P
10:30:00
00
Kafka Matěj
SJI9903
7200364
A
H18
10:34:00
04
Dočkal Matouš
SJI0900
2113416
C
H10N
10:38:00
08
Šenkýř Matěj
SJI9902
2045309
A
H18
10:40:00
10
Venhoda Lukáš
SJI0801
2103300
C
H10N
10:43:00
13
Záboj Petr
SJI0101
2061788
B
H16
10:46:00
16
Rozsypal Jakub
SJI0805
112
C
H10N
10:48:00
18
Chudíková Barbora
SJI7850
886269
C
D21
10:50:00
20
Kaňák Petr
SJI6115
7003047
C
H45
10:51:00
21
Tkáč Juraj
SJI0200
2080961
B
H16
10:52:00
22
Jirků Ondřej
SJI0904
140
C
H10N
10:55:00
25
Verbók Štěpán
SJI0605
7926
H10
10:58:00
28
Černý Petr
SJI0905
124
C
H10N
10:58:00
28
Srbová Michaela
SJI0551
2059732
B
D12
11:07:00
37
Frýba Matyáš
SJI0700
253125
C
H10
11:12:00
42
Foltýnová Eva
SJI0051
7205966
A
D21
11:13:00
43
Verbók Daniel
SJI0606
2011831
H10
11:14:00
44
Petráček Aleš
SJI6301
53631
C
H45
11:14:00
44
Krátká Eliška
SJI0851
141
C
D10N
11:16:00
46
Pejchalová Veronika
SJI0652
110
C
D12
11:22:00
52
Jindřichová Eliška
SJI0553
2085599
B
D12
11:25:00
55
Jindřichová Lenka
SJI7550
125
C
D35
11:27:00
57
Srb Vladimír
SJI7801
2059730
C
H21
11:40:00
70
Vítek Matěj
SJI0500
2061841
B
H14
11:47:00
77
Pejchalová Zuzana
SJI0850
111
C
D10
11:50:00
80
Kopecký Zdeněk
SJI6002
52360
C
H45
11:57:00
87
Foltýn Tomáš
SJI9801
219260
B
H21
11:58:00
88
Jirků František
SJI0600
52966
C
H12
12:02:00
92
Frýba Dominik
SJI9702
7200599
A
H21D
12:03:00
93
Vácha Jiří
SJI5414
8627107
C
H55
12:06:00
96
Venhoda Milan
SJI7104
7206548
C
H21
12:06:00
96
Orany Vojtěch
SJI0401
361999
B
H14
12:15:00
105
Wacková Anna
SJI0653
2011866
C
D10
12:18:00
108
Venhoda Matěj
SJI0301
51770
B
H14
12:21:00
111
Šenkýř Vladimír
SJI6000
2044881
C
H55
12:24:00
114
Srb Vladimír
SJI0701
2059733
B
H12
12:31:00
121
Kafka Václav
SJI6001
301295
C
H55
12:32:00
122
Venhauer Vojtěch
SJI0505
113
C
H12
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:50:00
20
Matoušek Jan
STE0909
224904
C
H10N
11:00:00
30
Matoušek Jiří
STE7504
2025356
C
H21
11:35:00
65
Matoušková Johana
STE0751
52561
C
D10
11:39:00
69
Matoušková Jana
STE7951
2025355
C
D35
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:30:00
00
Ptáčková Lucie
TBM1372
53240
C
HDR
10:30:00
00
Kubáň Patrik
TBM1001
232025
C
HDR
10:30:00
00
Eliášová Viktorie
TBM1052
446354
C
HDR
10:30:00
00
Verner Jan
TBM1114
2083371
C
HDR
10:30:00
00
Schwabová Barbora
TBM1188
53273
C
HDR
10:30:00
00
Mikula Marek
TBM0902
0
C
HDR
10:30:00
00
Hájek Vojtěch
TBM1201
230663
C
HDR
10:30:00
00
Vedrová Anika
TBM1351
2103788
C
HDR
10:30:00
00
Doušková Daniela
TBM1358
2087676
HDR
10:30:00
00
Ševčík Robert
TBM7010
232345
C
P
10:30:00
00
Hanousková Boučková Daniela
TBM7282
0
P
10:30:00
00
Mikulová Klára
TBM0553
2083386
C
D12
10:31:00
01
Hájek Štěpán
TBM0804
2103778
C
H10
10:33:00
03
Ptáčková Veronika
TBM7374
2083378
C
D21
10:33:00
03
Slámová Hana
TBM4951
53246
C
D55
10:35:00
05
Račanský Jiří
TBM0706
2061842
C
H10
10:36:00
06
Baláčová Natálie
TBM0560
2083375
C
D12
10:37:00
07
Procházková Helena
TBM5351
301247
C
D55
10:38:00
08
Ševčík Filip
TBM0802
446368
C
H10N
10:39:00
09
Liščinská Eva
TBM4451
49660
C
D65
10:39:00
09
Denemarek Max
TBM0800
7080127
C
H10
10:39:00
09
Sponar Jan
TBM5004
7204482
C
H21
10:42:00
12
Korpasová Tereza
TBM9898
9101703
R
D21
10:43:00
13
Navrátil Jakub
TBM0811
2122243
C
H10
10:45:00
15
Eremiášová Jana
TBM5451
52361
C
D55
10:46:00
16
Fuchsová Ema
TBM0653
2067204
C
D12
10:47:00
17
Kuchařová Ada
TBM5855
7202887
C
D45
10:47:00
17
Ptáček Jonáš
TBM0717
232730
B
H10
10:47:00
17
Gryc Ondřej
TBM0406
888648
A
H16
10:48:00
18
Štěpánek Ondřej
TBM0809
2094544
C
H10N
10:49:00
19
Vedrová Ela
TBM0357
438603
B
D14
10:51:00
21
Lukášová Lenka
TBM6653
53288
C
D45
10:52:00
22
Uhmann Petr
TBM5103
53251
C
H45
10:53:00
23
Dufek Jan
TBM4231
2083416
C
H65
10:54:00
24
Doušková Hana
TBM0659
2083392
B
D12
10:57:00
27
Ševčíková Pavla
TBM7355
53255
C
D35
10:57:00
27
Zajíčková Lenka
TBM7152
446329
C
D45
10:57:00
27
Urválek Jan
TBM0707
410702
C
H10
10:57:00
27
Lička Adam
TBM0326
7202856
A
H21
11:01:00
31
Klíčová Kateřina
TBM7658
2083409
C
D35
11:01:00
31
Procházka Jan
TBM4907
320135
C
H65
11:02:00
32
Dušková Tereza
TBM0554
232389
B
D12
11:03:00
33
Miková Lenka
TBM0460
410323
B
D14
11:03:00
33
Schwab Filip
TBM0710
53234
C
H10
11:04:00
34
Folprecht Mia
TBM0858
2083390
D10N
11:05:00
35
Čechová Marcela
TBM7659
2061854
C
D35
11:05:00
35
Hlaváčová Šárka
TBM7258
49656
C
D45
11:08:00
38
Fuchs Jan
TBM7101
2067208
C
H45
11:08:00
38
Ehlová Martina
TBM0655
446326
C
D12
11:09:00
39
Grycová Petra
TBM7467
230679
C
D35
11:09:00
39
Fuchsová Marcela
TBM7260
2067207
C
D45
11:12:00
42
Doušková Kateřina
TBM0679
2067211
B
D12
11:13:00
43
Autratová Pavlína
TBM9151
232355
C
D21D
11:13:00
43
Doušková Klára
TBM7761
2067214
C
D35
11:15:00
45
Grycová Kateřina
TBM0058
9101109
A
D21
11:15:00
45
Kubáňová Jana
TBM7275
7204525
C
D45
11:16:00
46
Mika Ladislav
TBM6801
301281
C
H45
11:18:00
48
Sedlář Jan
TBM0010
7201210
A
H21
11:19:00
49
Schwabová Kateřina
TBM7371
7204507
C
D35
11:19:00
49
Grycová Jana
TBM6969
49412
C
D45
11:20:00
50
Hlaváčová Lucie
TBM0660
232732
C
D12
11:20:00
50
Kubáň Pavel
TBM7506
232708
C
H35
11:23:00
53
Štěpánková Kateřina
TBM7654
2049566
C
D35
11:23:00
53
Doušková Vlasta
TBM7060
2067215
C
D45
11:23:00
53
Doušek Vilém
TBM0904
2067212
C
H10
11:28:00
58
Horký Tomáš
TBM6747
49659
C
H35
11:29:00
59
Jašková Monika
TBM6363
410324
C
D45
11:30:00
60
Kavan Tomáš
TBM8603
8644875
C
H21D
11:30:00
60
Svirák Jonatan
TBM0608
2087656
C
H12
11:31:00
61
Ptáčková Julie
TBM0980
53250
C
D10
11:33:00
63
Miková Iva
TBM7071
53270
C
D45
11:34:00
64
Urválek Jiří
TBM6107
53296
C
H45
11:34:00
64
Račanský Matěj
TBM0410
2061786
C
H14
11:36:00
66
Rajnoha David
TBM0003
7204496
A
H21
11:36:00
66
Folprecht Jaroslav
TBM7305
2801014
H35
11:38:00
68
Minařík Luboš
TBM5711
53235
C
H21D
11:38:00
68
Fuchs Marek
TBM0603
2067206
C
H12
11:40:00
70
Nečas David
TBM7611
682073
C
H35
11:42:00
72
Folprecht Matyáš
TBM0606
2801025
C
H12
11:45:00
75
Hlaváčová Anežka
TBM0199
515497
A
D16
11:46:00
76
Mudrák Daniel
TBM0629
232377
C
H12
11:47:00
77
Boučková Anna
TBM0051
2083423
C
D18
11:47:00
77
Ehlová Pavla
TBM7377
52037
C
D35
11:48:00
78
Jašek Milan
TBM6201
232747
C
H45
11:50:00
80
Dušek Vladimír
TBM7400
2083369
C
H35
11:54:00
84
Doušek Robert
TBM7911
2067213
C
H35
11:54:00
84
Eliáš Vojtěch
TBM0604
446328
C
H12
11:55:00
85
Vernerová Hana
TBM0780
2087664
C
D10
11:59:00
89
Dobrovolná Anna
TBM0758
2081351
C
D10
12:02:00
92
Vedra Tobiáš
TBM0621
446444
C
H12
12:03:00
93
Vedra David
TBM7402
436405
C
H21
12:04:00
94
Autrata Daniel
TBM9012
446416
C
H21D
12:09:00
99
Kubáňová Tereza
TBM0756
230671
C
D10
12:10:00
100
Hlaváč Jiří
TBM6116
53247
C
H35
12:12:00
102
Ehl Jiří
TBM7701
887901
C
H21
12:14:00
104
Ševčík Daniel
TBM0508
2067205
C
H12
12:18:00
108
Hanousek Prokop
TBM0613
0
C
H12
12:19:00
109
Sláma Dušan
TBM4730
53243
C
H55
12:19:00
109
Čechová Johana
TBM0888
49555
C
D10
12:21:00
111
Ptáček Ondřej
TBM7120
2083358
C
H21
12:24:00
114
Doušek Tomáš
TBM0401
7207618
A
H14
12:28:00
118
Štěpánek Jan
TBM0607
2090860
B
H12
12:33:00
123
Šuler Josef
TBM6005
301235
C
H55
12:34:00
124
Sedlář Petr
TBM7319
410254
C
H35
12:36:00
126
Čech Radan
TBM0611
53275
C
H12
12:40:00
130
Mudrák Pavel
TBM6900
52680
C
H35
12:46:00
136
Hájek Ondřej
TBM7511
53269
C
H35
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:47:00
17
Oulická Hana
TRT5350
2102564
C
D55
11:07:00
37
Blecha Ladislav
TRT5100
51989
C
H65
11:42:00
72
Adam Aleš
TRT8100
2112763
C
H35
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:30:00
00
Dvořáčková Eliška
TTR0951
52247
C
HDR
10:31:00
01
Drábek Vojtěch
TTR0103
2092400
C
H16
10:33:00
03
Dvořáček Jan
TTR0701
53153
C
H10
10:37:00
07
Novotný Vojtěch
TTR0203
2115149
C
H16
10:39:00
09
Orálková Libuše
TTR5351
52253
C
D55
10:41:00
11
Stoklas Adam
TTR0202
682672
H16
10:42:00
12
Píro Matěj
TTR8802
1988888
C
H21
10:45:00
15
Palát Bohuslav
TTR0201
4538
B
H16
10:48:00
18
Drábek Petr
TTR6701
2801047
C
H45
10:49:00
19
Drábková Jitka
TTR6951
2801050
C
D45
10:49:00
19
Nešpor Jan
TTR0101
416215
B
H16
10:53:00
23
Klusáčková Jitka
TTR6152
303944
C
D45
10:53:00
23
Cícha Matěj
TTR0102
2800321
B
H16
11:00:00
30
Sysel Svatobor
TTR6202
52235
C
H45
11:27:00
57
Syslová Iva
TTR6151
52237
C
D45
11:31:00
61
Cíchová Pavlína
TTR7452
2092365
C
D35
11:42:00
72
Novotný Tomáš
TTR0305
2115144
C
H14
11:50:00
80
Cícha Václav
TTR0401
2092373
B
H14
11:59:00
89
Orálek Miroslav
TTR5201
52252
C
H55
12:00:00
90
Prášil Tomáš
TTR0501
51771
B
H14
12:07:00
97
Klusáček Martin
TTR5601
2103756
C
H55
12:32:00
122
Cícha Radek
TTR7503
2092381
C
H35
12:44:00
134
Dvořáček Jan
TTR7701
52240
C
H35
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:30:00
00
Ondra Vít
UBM1002
515446
C
HDR
10:30:00
00
Staněk Mojmír
UBM6701
2084941
C
P
10:35:00
05
Čelechovský Matěj
UBM0202
2049604
B
H16
10:50:00
20
Desová Julie
UBM0555
515449
C
D12
10:55:00
25
Čelechovská Radka
UBM0451
2049602
C
D14
11:27:00
57
Taslerová Renata
UBM7651
2116460
C
D21D
11:27:00
57
Němečková Eva
UBM7752
361911
C
D35
11:27:00
57
Němeček Adam
UBM0702
361909
C
H10
11:37:00
67
Čelechovská Zora
UBM7451
1410001
C
D35
11:38:00
68
Rajnoha Tomáš
UBM0303
2049608
C
H14
11:50:00
80
Račanský Jakub
UBM0503
361966
C
H12
11:51:00
81
Ondrová Amálie
UBM0754
2049600
C
D10
11:52:00
82
Rajnoha Miroslav
UBM7104
515472
C
H35
12:00:00
90
Humlíček René
UBM7101
515434
C
H35
12:06:00
96
Račanský Jan
UBM7903
361980
C
H35
12:16:00
106
Račanský Jan
UBM0302
361937
C
H14
12:38:00
128
Tasler David
UBM7105
2116480
C
H35
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
11:24:00
54
Janošíková Lenka
UOL7651
301554
C
D21
12:35:00
125
Janošík Antonín
UOL5201
2092418
C
H55
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:30:00
00
Chloupková Kristýna
VBM1151
53312
HDR
10:30:00
00
Pinterová Kateřina
VBM6651
515032
P
10:36:00
06
Chloupková Barbora
VBM8455
2116445
C
D21
10:45:00
15
Vernerová Radka
VBM8558
53211
C
D21
10:54:00
24
Fučíková Hana
VBM7751
1775519
C
D21
11:06:00
36
Šedivý Jiří
VBM8207
2121762
H21
11:07:00
37
Otrusinová Olga
VBM8652
682349
C
D21D
11:17:00
47
Bravená Alexandra
VBM6155
682079
C
D45
11:21:00
51
Dokoupilová Zuzana
VBM5754
53306
C
D45
11:24:00
54
Pulec Pavel
VBM6201
515090
C
H45
11:36:00
66
Hirš Libor
VBM6000
7201772
C
H45
11:41:00
71
Jemelíková Lada
VBM6555
53489
C
D35
11:42:00
72
Jordanov Nikolaj
VBM6501
410321
C
H45
11:45:00
75
Hiršová Marcela
VBM7079
7201756
C
D35
11:51:00
81
Kořan Pavel
VBM7401
889316
C
H21
12:00:00
90
Dokoupil Zbyněk
VBM8206
53210
C
H21D
12:05:00
95
Bauer Emil
VBM4410
2087637
C
H55
12:12:00
102
Otrusina David
VBM8205
682351
C
H21D
12:18:00
108
Chloupek Tomáš
VBM8404
2116496
C
H21
12:22:00
112
Lička Lukáš
VBM7301
7204512
C
H35
12:24:00
114
Verner Tomáš
VBM8204
49679
C
H21
12:25:00
115
Dokoupil Vladimír
VBM4806
53305
C
H55
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:30:00
00
Bednařík Aleš
VLI7309
2049578
C
P
10:33:00
03
Bednaříková Emma
VLI0359
9201326
A
D14
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:30:00
00
Pařízek Jakub
ZBM0903
102
C
HDR
10:30:00
00
Polášek Vojtěch
ZBM0908
2111776
C
HDR
10:30:00
00
Beránková Julie
ZBM0956
2111731
C
HDR
10:30:00
00
Kyncl Ondřej
ZBM1003
2115684
C
HDR
10:30:00
00
Bašeová Jolana
ZBM1051
2103690
C
HDR
10:30:00
00
Pařízková Eliška
ZBM1150
104
C
HDR
10:30:00
00
Beránková Kamila
ZBM1152
2111752
C
HDR
10:30:00
00
Polášková Lucie
ZBM1153
2111778
C
HDR
10:30:00
00
Kroutilová Eliška
ZBM1350
2120661
C
HDR
10:30:00
00
Stehlíková Kateřina
ZBM1452
2104609
HDR
10:30:00
00
Kroutil Petr
ZBM7803
2067978
C
P
10:30:00
00
Jemelíková Denisa
ZBM9351
49313
C
P
10:30:00
00
Stehlíková Barbora
ZBM0559
2103279
P
10:31:00
01
Barnatová Klára
ZBM0352
2094532
B
D14
10:32:00
02
Finstrlová Julie
ZBM0552
2051495
B
D12
10:36:00
06
Kroutil Tadeáš
ZBM0901
2087680
C
H10N
10:38:00
08
Mazálková Klára
ZBM0558
0
D12
10:39:00
09
Pánková Klára
ZBM0456
2094524
B
D14
10:41:00
11
Saitl David
ZBM0805
2103687
C
H10
10:42:00
12
Stehlík Vojtěch
ZBM0711
2122251
H10N
10:43:00
13
Rotková Markéta
ZBM0455
2103673
A
D14
10:45:00
15
Bulička Martin
ZBM0807
2092359
C
H10
10:48:00
18
Finstrlová Lucie
ZBM0651
2051514
C
D12
10:49:00
19
Chmelík Robert
ZBM0708
434832
C
H10
10:53:00
23
Cicvárek Martin
ZBM0801
2067254
C
H10
10:54:00
24
Kroutil Jošt
ZBM0701
2087678
C
H10N
10:59:00
29
Zřídkaveselý Martin
ZBM0808
2061844
C
H10
11:00:00
30
Ondrová Anna
ZBM0553
2051474
B
D12
11:04:00
34
Barnatová Magda
ZBM0653
2111757
C
D12
11:05:00
35
Finstrle Filip
ZBM0702
2092386
C
H10
11:11:00
41
Kročová Klára
ZBM9458
53576
C
D21D
11:18:00
48
Mazálková Libuše
ZBM0655
0
D12
11:19:00
49
Hrušková Kristýna
ZBM9156
416101
C
D21D
11:19:00
49
Marek Filip
ZBM0706
2092361
C
H10
11:24:00
54
Finstrlová Denisa
ZBM0951
2061853
C
D10N
11:33:00
63
Kučerová Tereza
ZBM0957
2094514
C
D10
11:35:00
65
Kroutilová Eva
ZBM7861
2120617
C
D35
11:36:00
66
Marek Vojtěch
ZBM0410
2061799
B
H14
11:37:00
67
Marková Eva
ZBM0954
2115674
C
D10
11:40:00
70
Baše Matěj
ZBM0509
2092394
B
H12
11:43:00
73
Finstrlová Kristýna
ZBM0752
2067231
C
D10
11:47:00
77
Bašeová Klára
ZBM0252
2092389
B
D16
11:53:00
83
Lukšíková Eliška
ZBM0256
2090858
B
D16
12:00:00
90
Urbánek Tomáš
ZBM0604
2061850
C
H12
12:05:00
95
Rotková Veronika
ZBM0854
2103674
C
D10
12:06:00
96
Lasota Jan
ZBM0603
2067241
C
H12
12:10:00
100
Kučera Tomáš
ZBM0605
1403415
C
H12
12:14:00
104
Baše Tomáš
ZBM7402
232419
C
H35
12:14:00
104
Štěrbák Josef
ZBM0409
2087662
B
H14
12:22:00
112
Chmelík Albert
ZBM0411
2085641
C
H14
12:26:00
116
Urbánek Adam
ZBM0302
2042526
A
H14
12:30:00
120
Petrášek Eduard
ZBM0609
2090873
C
H12
12:34:00
124
Cicvárek Radim
ZBM0601
2051515
C
H12
12:40:00
130
Zřídkaveselý Adam
ZBM0505
9201067
B
H12
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Klub
Kategorie
12:18
108
Klieštík Jiří
18C8000
2060219
SK Radiosport Bílovice nad Svitavou
H35
10:45
15
Kněžínek Karel
65C8401
0
SK Radiosport Bílovice nad Svitavou
H21
11:57
87
Fráňa Pavel
65C5900
2060222
SK Radiosport Bílovice nad Svitavou
H55
11:34
64
Musil Radek
1DC7600
7300475
Targa Orienteering
H35
10:30
00
Bauerová Petra
6KC8350
7207875
Neregistrovaný
D21
11:22
52
Račanský Martin
6YC7400
2116189
Neregistrovaní
H35
12:16
106
Ženka Ondřej
6YC8201
7209355
Neregistrovaní
H21D
10:30
00
Drašarová Eva
8XC8650
2102719
NER- Neregistrovani
P
11:42
72
Drašar Martin
8XC8400
2102691
NER- Neregistrovani
H21D
10:30
00
Evstafeva Simona
84C1050
2120645
Dolni Kounice
HDR
10:30
00
Evstafeva Jana
84C8050
232853
Dolni Kounice
P
12:24
114
Evstafev Ivan
84C8000
232870
Dolni Kounice
H35
11:58
88
Coufal Petr
3MC8000
2099510
FBŠ Jihlava
H21D
10:48
18
Nesrovnal Jaroslav
71X8300
4630
Hoši Planá
H21
10:46
16
Pánek Tomáš
3RX7000
0
Žádný klub
H45
10:30
00
Svirák Samuel
5RX1100
2111765
NNN
HDR
10:30
00
Svirák Timotej
5RX1400
0
NNN
HDR
10:30
00
Dvořáková Martina
5RX7250
2111812
NNN
P
10:30
00
Matuška Pavel
5RX7000
2801035
NNN
P
10:30
00
Jirásková Dora
4YX8000
330694
Marhule
P
10:30
00
Ertl Martin
4YX7900
253144
Marhule
P
10:30
00
Buráň Zdeněk
9MX5800
0
BzB
P
10:30
00
Buráňová Hana
9MX7050
0
BzB
P
10:30
00
Navrátil Vojtěch
1HZ1100
0
KMCH
HDR
11:38
68
Navrátil Ondřej
1HZ7600
2122287
KMCH
H35
10:30
00
Štěpánková Magdaléna
4JZ1450
0
Kameňáci
HDR
10:30
00
Kurdiovsky Eduard
4ZZ7300
0
Eda a Pavča
P
11:32
62
Skoba Ondřej
5BZ7700
0
Neregistrovaní - Skoba
H21D