Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
14.10.2017
Místo konání:
Košíkov, dům SDH
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Mapa:
Pramen Chvojnice, 1:10 000, E=5 m, stav léto 2016, hlavní kartograf Zdeněk Rajnošek, rozměr A4, mapa bude vodovzdorně upravena, mapový klíč ISOM 2000. Revize - nové paseky a oplocenky, podzim 2017
Ředitel závodu:
Drábek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Zháňal Jan - R3
Stavitel tratí:
Zřídkaveselý Libor - R3
Kluby:
18C     1DC     1HZ     3MC     3RX     4JZ     4YX     4ZZ     5BZ     5RX     65C     6KC     6YC     71X     84C     8XC     9MX     NNN     YBM     ABM     ADA     BBM     BZR     CEL     CTB     HLV     CHA     CHT     JHB     KON     LBM     LCE     MAS     MBM     MFP     MOV     OKP     OSN     PBM     PTE     PZR     RBK     RUZ     SBK     SJH     SJI     STE     TBM     TRT     TTR     UBM     UOL     VBM     VLI     ZBM     ZHR    
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2060219 Klieštík Jiří 18C8000 H35 12:18:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7300475 Musil Radek 1DC7600 H35 11:34:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Navrátil Vojtěch 1HZ1100 HDR 10:30:00
2122287 Navrátil Ondřej 1HZ7600 H35 11:38:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2099510 Coufal Petr 3MC8000 H21D 11:58:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Pánek Tomáš 3RX7000 H45 10:46:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Štěpánková Magdaléna 4JZ1450 HDR 10:30:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
330694 Jirásková Dora 4YX8000 P 10:30:00
253144 Ertl Martin 4YX7900 P 10:30:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Kurdiovsky Eduard 4ZZ7300 P 10:30:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Skoba Ondřej 5BZ7700 H21D 11:32:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2111765 Svirák Samuel 5RX1100 HDR 10:30:00
0 Svirák Timotej 5RX1400 HDR 10:30:00
2111812 Dvořáková Martina 5RX7250 P 10:30:00
2801035 Matuška Pavel 5RX7000 P 10:30:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Kněžínek Karel 65C8401 H21 10:45:00
2060222 Fráňa Pavel 65C5900 H55 11:57:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7207875 Bauerová Petra 6KC8350 D21 10:30:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2116189 Račanský Martin 6YC7400 H35 11:22:00
7209355 Ženka Ondřej 6YC8201 H21D 12:16:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
4630 Nesrovnal Jaroslav 71X8300 H21 10:48:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2120645 Evstafeva Simona 84C1050 HDR 10:30:00
232853 Evstafeva Jana 84C8050 P 10:30:00
232870 Evstafev Ivan 84C8000 H35 12:24:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102719 Drašarová Eva 8XC8650 P 10:30:00
2102691 Drašar Martin 8XC8400 H21D 11:42:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Buráň Zdeněk 9MX5800 P 10:30:00
0 Buráňová Hana 9MX7050 P 10:30:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2111764 Svirák Benjamin NNN0902 HDR 10:30:00
0 Lasota Jakub NNN???1 HDR 10:30:00
0 Ondra Vít NNN??11 HDR 10:30:00
2109705 Šmídová Linda NNN0950 HDR 10:30:00
2087636 Lasota Marek NNN???2 P 10:30:00
0 Smolík Václav NNN???3 P 10:30:00
410378 Šulerová Hana NNN???4 P 10:30:00
2117402 Hrůza Vladimír NNN???6 P 10:30:00
0 Kopáčová Lenka NNN???8 P 10:30:00
0 Kopáč František NNN???9 P 10:30:00
0 Petr Lejza NNN??13 P 10:30:00
2109702 Moravec Michal NNN0600 P 10:30:00
0 Fuchs Vladimír NNN6100 H45 10:58:00
2049554 Špaček Rober NNN???5 H45 11:06:00
0 Hanousková Veronika NNN??10 D10N 11:22:00
0 Kopáč David NNN???7 H35 11:26:00
2067992 Petr Novotný NNN??12 H21D 11:40:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49652 Pospíšil Aleš YBM6001 H55 12:15:00
(29)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
219255 Poloučková Vilma ABM7251 C P 10:30:00
207846 Ráčková Markéta ABMXXXX P 10:30:00
337648 Kurečková Klára ABM0657 C D12 10:34:00
2081393 Taslerová Tereza ABM0361 C D14 10:35:00
438041 Poloučková Hana ABM0350 B D14 10:41:00
2054645 Palátová Renáta ABM0655 C D12 10:42:00
332950 Odehnalová Kamila ABM7052 C D45 10:45:00
7003038 Novotný Ondřej ABM9211 C H21 10:54:00
2067325 Nádeníčková Anna ABM0556 C D12 10:56:00
438042 Polouček Pavel ABM7100 C H45 11:02:00
52041 Mulíčková Eva ABM7469 C D35 11:07:00
2060216 Kurečka Robert ABM7210 C H45 11:10:00
8010 Radová Martina ABM7451 C D35 11:17:00
232879 Odehnal Roman ABM6909 C H35 11:24:00
7209784 Otrusina Jan ABM9210 C H21 11:30:00
337647 Bouška Tomáš ABM9205 C H21D 11:34:00
232876 Radová Kateřina ABM0199 B D16 11:39:00
49694 Svoboda Petr ABM7124 C H45 11:40:00
2067324 Taslerová Martina ABM0757 C D10 11:41:00
52056 Palát Petr ABM7415 C H21 11:42:00
232736 Mokrý Jan ABM6611 C H35 11:44:00
2067328 Mulíčková Markéta ABM0362 A D16 11:49:00
232740 Mokrá Regina ABM6854 C D35 11:49:00
8004 Rada Pavel ABM7401 C H35 12:02:00
332962 Palát Tomáš ABM0307 B H14 12:10:00
9102569 Adámek Filip ABM0101 A H21 12:15:00
52521 Šnyrch František ABM4902 C H55 12:27:00
337650 Mulíček Ondřej ABM7405 C H35 12:28:00
420418 Rada Štěpán ABM0404 B H14 12:30:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
352315 Richter Rudolf ADA5113 C P 10:30:00
52715 Richterová Nataša ADA7451 C D21D 11:09:00
2087717 Strýček Jiří ADA6701 C H45 11:12:00
2053551 Odehnal Luděk ADA7400 C H35 11:32:00
2053552 Odehnal Tomáš ADA0500 B H12 11:32:00
2073658 Strýčková Monika ADA7454 C D35 11:33:00
52712 Věžník Antonín ADA5505 C H55 11:55:00
52668 Richter Rudolf ADA0601 C H12 12:08:00
2073676 Strýčková Barbora ADA0852 C D10 12:13:00
2073679 Strýček Jan ADA0503 B H12 12:16:00
2032151 Truhlář Karel ADA5111 C H55 12:37:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
553436 Patočka Petr BBM6300 C H45 11:20:00
980377 Ptáček Pavel BBM6508 C H45 11:32:00
2088211 Dvořák Miloš BBM7300 C H21D 11:52:00
2088166 Dvořáková Lucie BBM0750 C D10 12:07:00
2113090 Ptáček Ladislav BBM5300 C H55 12:11:00
2085655 Dvořák Jakub BBM0502 C H12 12:26:00
2112721 Martinkovič Šimon BBM0503 C H12 12:38:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
980334 Čechová Zuzana BZR6951 C D45 11:35:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52410 Špičák František CEL8039 C H21 10:30:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2119198 Novák Tobiáš CTB1103 C HDR 10:30:00
2081397 Nováková Anna Marie CTB0951 C D10N 11:12:00
2118467 Perka Filip CTB0503 C H12 11:34:00
2081396 Novák Matyáš CTB0601 B H12 11:52:00
2120621 Novák Tadeáš CTB0502 C H12 11:56:00
7260014 Novák Pavel CTB7001 C H21 12:00:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52670 Smětáková Ivana HLV8153 C D21 11:21:00
2111811 Pecka Lukáš HLV7707 C H21D 11:36:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
4129 Slavíková Anna CHA1150 HDR 10:30:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8006654 Wurzelová Dana CHT6654 C D45 10:55:00
51949 Starka František CHT4801 C H65 10:59:00
51897 Jansová Alena CHT5852 C D45 11:01:00
9102283 Starková Terezie CHT0251 B D16 11:41:00
51953 Matras Jaroslav CHT5301 C H55 12:01:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49825 Šidlák Dominik JHB0801 C HDR 10:30:00
7204508 Fencíková Vladislava JHB6553 C D21 10:57:00
4686 Honzáková Nelka JHB0851 C D10N 11:06:00
53615 Králová Iveta JHB8952 C D21 11:09:00
49805 Honzáková Lenka JHB0551 C D12 11:10:00
7207340 Honzáková Jana JHB7753 C D35 11:11:00
7300171 Culka Josef JHB8607 C H21 11:12:00
4668 Culková Hana JHB8951 C D21 11:18:00
7201753 Honzák Tomáš JHB7702 C H21D 11:44:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52416 Dittrichová Zuzana KON9175 C D21D 11:21:00
(22)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2112765 Eliášek Jakub LBM1101 C HDR 10:30:00
52047 Havlíčková Veronika LBMXXXX HDR 10:30:00
52082 Havlíček Radek LBMZZZZ HDR 10:30:00
52026 Kycl Miroslav LBM7100 C P 10:30:00
52029 Kyclová Jitka LBM7450 C P 10:30:00
2113045 Salajková Věra LBM5558 C D55 10:35:00
52055 Tomanová Jana LBM4955 C D65 10:37:00
1409878 Korpas Jaroslav LBM6113 C H45 10:54:00
52068 Salajka Michal LBM0701 C H10 11:01:00
52093 Matyášová Lenka LBM6460 C D45 11:03:00
2121006 Štěpánková Petra LBM8651 C D21 11:06:00
52038 Toman Matěj LBM0909 C H10 11:09:00
52032 Tomanová Eliška LBM0651 C D12 11:14:00
1409879 Korpasová Ivana LBM7362 C D35 11:15:00
2112754 Eliášek Patrik LBM0801 C H10 11:15:00
219277 Tomanová Veronika LBM7751 C D21D 11:17:00
2113043 Eliášková Hana LBM8051 C D21D 11:25:00
52042 Kycl Lukáš LBM0300 C H14 11:48:00
52017 Toman Ondřej LBM7517 C H21D 11:56:00
2122244 Štěpánek Jiří LBM5401 C H55 12:09:00
52088 Stejskal Ondřej LBM8801 C H21D 12:10:00
52083 Matyáš Petr LBM8516 C H21D 12:14:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515413 Horčičková Vendula LCE9353 E D21 10:51:00
301552 Dadák Michal LCE9003 C H21 11:09:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9097 Redlich Tomáš MAS8200 C H21 10:33:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232019 Zelinka Jiří MBM8740 C H21 11:48:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515016 Suk Jiří MFP6401 C H45 10:56:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1703353 Slivečka Jan MOV8901 C H21D 12:06:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
436949 Červinka Jan OKP8901 C H21 11:33:00
(19)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1010777 Turzo Nela OSN1150 C HDR 10:30:00
436927 Pilná Anna OSN1151 C HDR 10:30:00
51991 Kovačičová Ivona OSN6850 C P 10:30:00
52145 Wurzelová Pavlína OSN9273 P 10:30:00
436958 Pilná Klára OSN0452 B D14 10:59:00
52230 Dvořáčková Jana OSN7850 C D35 11:03:00
8006005 Wurzel Břetislav OSN6005 C H45 11:04:00
53602 Janíčková Jolana OSN0777 C D10N 11:08:00
53428 Kovačič Marek OSN6600 C H45 11:22:00
53603 Janíčková Jitka OSN7356 C D21D 11:29:00
7207775 Slámová Taťána OSN0250 B D16 11:37:00
52000 Pejchal Josef OSN0500 C H12 11:44:00
53173 Dvořáček Jakub OSN0303 C H14 11:46:00
7300180 Turzo Iva OSN7750 C D35 11:53:00
52146 Goncalves Joao OSN8900 C H21D 11:54:00
52143 Chrást Lukáš OSN???? H14 12:02:00
551995 Kamenický Jeroným OSN9549 C H21 12:09:00
7208071 Kamenická Tereza Ester OSN0888 C D10 12:11:00
2011898 Dvořáček Tomáš OSN0505 C H12 12:12:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53539 Tršová Daniela PBM7375 C HDR 10:30:00
52027 Robotka Libor PBM5303 C H45 11:28:00
52061 Kheil Radim PBM7301 C H35 11:30:00
682097 Trš Lubomír PBM7302 C H35 12:26:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301572 Krychtálek Jakub PTE0900 C HDR 10:30:00
2102682 Mikšíková Kateřina PTE7375 C P 10:30:00
301578 Bartošová Dana PTE7650 C P 10:30:00
2102717 Vrba Antonín PTE1001 C H10N 10:56:00
2102683 Vrbová Marie PTE0850 C D10N 11:20:00
2102716 Mikuš Matěj PTE0808 C H10 11:25:00
2102714 Vavrdová Karolína PTE0880 C D10N 11:30:00
8831 Mikušová Ivana PTE8365 C D21D 11:31:00
2102681 Příhodová Veronika PTE0750 C D10 11:49:00
2102680 Klapková Alžběta PTE0852 C D10 11:57:00
8830 Mikuš Oldřich PTE8204 C H21D 12:08:00
(15)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2052352 Poláček Tomáš PZR0102 B H16 10:33:00
438608 Pastyřík Martin PZR9902 B H18 10:34:00
2087700 Kopecký Jan PZR0202 B H16 10:39:00
2023804 Křížová Zdenka PZR5051 C D55 10:43:00
220400 Doleželová Anna PZR0651 B D12 10:52:00
2023807 Kříž Pavel PZR4800 C H65 10:55:00
7205030 Rosecká Alena PZR5654 C D21 11:00:00
53700 Novohradský Petr PZR8903 C H21 11:03:00
2052393 Poláčková Bohuslava PZR7070 C D45 11:13:00
126 Šimon Eduard PZR0800 C H10 11:21:00
410374 Suková Renata PZR7352 C D21D 11:23:00
438601 Doleželová Iva PZR7171 C D45 11:25:00
410394 Suk Marek PZR6701 C H45 11:30:00
51994 Pospíšil Jaromír PZR4417 C H55 12:17:00
2120640 Mašek Jakub PZR0502 C H12 12:22:00
(31)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2061781 Broschová Alžběta RBK1151 C HDR 10:30:00
2115693 Šujanová Berenika RBK???1 HDR 10:30:00
2115694 Šujanová Rozárka RBK???2 HDR 10:30:00
0 Faggianelli Pavel RBK???3 HDR 10:30:00
0 Hájek Ondřej RBK???4 HDR 10:30:00
2020715 Berka Otakar RBK0002 C P 10:30:00
2067938 Pekárková Radka RBK6767 C P 10:30:00
2118476 Kubíková Soňa RBK8351 C P 10:30:00
52092 Henková Svatava RBK5454 C D55 10:31:00
52024 Jalový Vlastimil RBK8604 C H21 10:36:00
2103681 Ježek David RBK0801 C H10 10:37:00
2115673 Ježková Ivana RBK0555 B D12 10:44:00
2061836 Broschová Lucie RBK7451 C D35 10:59:00
2118497 Kubíková Kristýna RBK0851 C D10N 11:16:00
4643 Pekárek Aleš RBK6602 C H45 11:18:00
49900 Jalový Vlastimil RBK6120 C H45 11:26:00
2020714 Venerová Ines RBK0751 C D10N 11:28:00
416103 Tesařová Jitka RBK6451 C D35 11:29:00
2111809 Matušková Jana RBK9999 B D18 11:41:00
0 Procházka Jan RBK???5 H35 11:48:00
2061789 Brosch Ondřej RBK0606 B H12 11:48:00
301286 Hanousek Matěj RBK0404 B H14 11:52:00
2061849 Brosch Petr RBK7111 C H35 11:56:00
1414504 Fousek Vojtěch RBK0403 B H14 11:58:00
2103684 Ježek Filip RBK0405 C H14 12:04:00
1413719 Fousek Matěj RBK0402 C H14 12:12:00
2115695 Hanousek Kamil RBK7401 C H35 12:20:00
2102571 Pekárek Martin RBK0501 C H12 12:20:00
7300188 Ježek Petr RBK7201 C H35 12:30:00
52078 Henek Milan RBK5307 C H55 12:41:00
1413717 Fousek Martin RBK7801 C H35 12:42:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51838 Gregorová Julie RUZ0750 C D10 11:53:00
2088726 Gregor Petr RUZ7500 C H35 12:16:00
2087716 Gregor Jáchym RUZ0400 B H14 12:28:00
897365 Kubálek Zdeněk RUZ5306 C H55 12:29:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49655 Sluka Matouš SBK1414 HDR 10:30:00
49685 Kolaříková Věra SBK5251 C D55 10:49:00
2045244 Dressler Jan SBK7911 C H21D 11:48:00
53214 Sluka Miroslav SBK7207 C H35 12:08:00
49683 Kolařík Zdeněk SBK5406 C H55 12:23:00
(41)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301356 Kubáková Laura SJH1550 C HDR 10:30:00
331357 Nosek Jakub SJH0002 B H18 10:32:00
7210128 Blažková Veronika SJH0551 B D12 10:40:00
442888 Veselý Vojtěch SJH0001 A H18 10:40:00
2088209 Kopenec Šimon SJH1002 C H10N 10:44:00
9201757 Kubáková Nela SJH0451 B D14 10:47:00
426377 Komárková Jindra SJH0453 B D14 10:51:00
331244 Parkan Tomáš SJH0803 C H10 10:51:00
443062 Hojný Jáchym SJH0301 A H16 10:55:00
2079504 Novotná Jitka SJH0454 A D14 10:57:00
2079507 Míchal Jakub SJH1001 C H10N 11:00:00
7770033 Parkanová Veronika SJH9751 C D21 11:03:00
9200531 Gřunděl Ivan SJH4201 C H65 11:05:00
2088158 Kopencová Anna SJH0752 C D12 11:06:00
2090840 Hojná Tereza SJH6951 C D45 11:07:00
981817 Komárek Arnošt SJH7702 C H21 11:15:00
2079508 Nouza Petr SJH9300 C H21 11:21:00
2113481 Potužníková Eva SJH7652 C D35 11:21:00
553451 Benešová Michaela SJH0651 C D12 11:24:00
2096259 Potužník Viktor SJH0504 B H12 11:36:00
51140 Parkan Jiří SJH6801 C H45 11:38:00
2800337 Kinštová Tereza SJH0251 A D18 11:39:00
232404 Komárková Zbyňka SJH0751 C D10 11:39:00
2067998 Blažková Markéta SJH7550 C D35 11:43:00
8636796 Blažková Kateřina SJH0252 A D18 11:45:00
336772 Kubák Martin ml. SJH9902 C H21D 11:46:00
2113492 Potužník Martin SJH7705 C H35 11:46:00
2079498 Nouza Petr SJH6501 C H45 11:46:00
442870 Pobuda Michal SJH7403 C H21D 11:50:00
442882 Hojná Eliška SJH0052 A D18 11:51:00
9101672 Benešová Iva SJH7051 C D35 11:51:00
336790 Dundáček Milan SJH6902 C H45 11:52:00
420435 Dundáček Karel SJH0401 B H14 11:54:00
442847 Veselý Oldřich SJH7101 C H35 11:58:00
2113415 Potužníková Adéla SJH0754 C D10 12:03:00
2096231 Míchal Jiří SJH7802 C H35 12:04:00
2113419 Nouza Michal SJH0505 C H12 12:04:00
336767 Beneš Jan SJH7001 C H35 12:12:00
442873 Nosek Vladimír SJH5901 C H55 12:13:00
2051486 Blažek Petr SJH7402 C H35 12:36:00
331118 Romanovský Alois SJH6101 C H55 12:39:00
(41)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
115 Zhorela Ondřej Jakub SJI0804 C HDR 10:30:00
0 Tesař Marek SJI0808 HDR 10:30:00
301207 Kaňáková Petra SJI8751 C P 10:30:00
142 Pejchalová Petra SJI7950 C P 10:30:00
7200364 Kafka Matěj SJI9903 A H18 10:30:00
2113416 Dočkal Matouš SJI0900 C H10N 10:34:00
2045309 Šenkýř Matěj SJI9902 A H18 10:38:00
2103300 Venhoda Lukáš SJI0801 C H10N 10:40:00
2061788 Záboj Petr SJI0101 B H16 10:43:00
112 Rozsypal Jakub SJI0805 C H10N 10:46:00
886269 Chudíková Barbora SJI7850 C D21 10:48:00
7003047 Kaňák Petr SJI6115 C H45 10:50:00
2080961 Tkáč Juraj SJI0200 B H16 10:51:00
140 Jirků Ondřej SJI0904 C H10N 10:52:00
7926 Verbók Štěpán SJI0605 H10 10:55:00
124 Černý Petr SJI0905 C H10N 10:58:00
2059732 Srbová Michaela SJI0551 B D12 10:58:00
253125 Frýba Matyáš SJI0700 C H10 11:07:00
7205966 Foltýnová Eva SJI0051 A D21 11:12:00
2011831 Verbók Daniel SJI0606 H10 11:13:00
53631 Petráček Aleš SJI6301 C H45 11:14:00
141 Krátká Eliška SJI0851 C D10N 11:14:00
110 Pejchalová Veronika SJI0652 C D12 11:16:00
2085599 Jindřichová Eliška SJI0553 B D12 11:22:00
125 Jindřichová Lenka SJI7550 C D35 11:25:00
2059730 Srb Vladimír SJI7801 C H21 11:27:00
2061841 Vítek Matěj SJI0500 B H14 11:40:00
111 Pejchalová Zuzana SJI0850 C D10 11:47:00
52360 Kopecký Zdeněk SJI6002 C H45 11:50:00
219260 Foltýn Tomáš SJI9801 B H21 11:57:00
52966 Jirků František SJI0600 C H12 11:58:00
7200599 Frýba Dominik SJI9702 A H21D 12:02:00
8627107 Vácha Jiří SJI5414 C H55 12:03:00
7206548 Venhoda Milan SJI7104 C H21 12:06:00
361999 Orany Vojtěch SJI0401 B H14 12:06:00
2011866 Wacková Anna SJI0653 C D10 12:15:00
51770 Venhoda Matěj SJI0301 B H14 12:18:00
2044881 Šenkýř Vladimír SJI6000 C H55 12:21:00
2059733 Srb Vladimír SJI0701 B H12 12:24:00
301295 Kafka Václav SJI6001 C H55 12:31:00
113 Venhauer Vojtěch SJI0505 C H12 12:32:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
224904 Matoušek Jan STE0909 C H10N 10:50:00
2025356 Matoušek Jiří STE7504 C H21 11:00:00
52561 Matoušková Johana STE0751 C D10 11:35:00
2025355 Matoušková Jana STE7951 C D35 11:39:00
(107)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53240 Ptáčková Lucie TBM1372 C HDR 10:30:00
232025 Kubáň Patrik TBM1001 C HDR 10:30:00
446354 Eliášová Viktorie TBM1052 C HDR 10:30:00
2083371 Verner Jan TBM1114 C HDR 10:30:00
53273 Schwabová Barbora TBM1188 C HDR 10:30:00
0 Mikula Marek TBM0902 C HDR 10:30:00
230663 Hájek Vojtěch TBM1201 C HDR 10:30:00
2103788 Vedrová Anika TBM1351 C HDR 10:30:00
2087676 Doušková Daniela TBM1358 HDR 10:30:00
232345 Ševčík Robert TBM7010 C P 10:30:00
0 Hanousková Boučková Daniela TBM7282 P 10:30:00
2083386 Mikulová Klára TBM0553 C D12 10:30:00
2103778 Hájek Štěpán TBM0804 C H10 10:31:00
2083378 Ptáčková Veronika TBM7374 C D21 10:33:00
53246 Slámová Hana TBM4951 C D55 10:33:00
2061842 Račanský Jiří TBM0706 C H10 10:35:00
2083375 Baláčová Natálie TBM0560 C D12 10:36:00
301247 Procházková Helena TBM5351 C D55 10:37:00
446368 Ševčík Filip TBM0802 C H10N 10:38:00
49660 Liščinská Eva TBM4451 C D65 10:39:00
7080127 Denemarek Max TBM0800 C H10 10:39:00
7204482 Sponar Jan TBM5004 C H21 10:39:00
9101703 Korpasová Tereza TBM9898 R D21 10:42:00
2122243 Navrátil Jakub TBM0811 C H10 10:43:00
52361 Eremiášová Jana TBM5451 C D55 10:45:00
2067204 Fuchsová Ema TBM0653 C D12 10:46:00
7202887 Kuchařová Ada TBM5855 C D45 10:47:00
232730 Ptáček Jonáš TBM0717 B H10 10:47:00
888648 Gryc Ondřej TBM0406 A H16 10:47:00
2094544 Štěpánek Ondřej TBM0809 C H10N 10:48:00
438603 Vedrová Ela TBM0357 B D14 10:49:00
53288 Lukášová Lenka TBM6653 C D45 10:51:00
53251 Uhmann Petr TBM5103 C H45 10:52:00
2083416 Dufek Jan TBM4231 C H65 10:53:00
2083392 Doušková Hana TBM0659 B D12 10:54:00
53255 Ševčíková Pavla TBM7355 C D35 10:57:00
446329 Zajíčková Lenka TBM7152 C D45 10:57:00
410702 Urválek Jan TBM0707 C H10 10:57:00
7202856 Lička Adam TBM0326 A H21 10:57:00
2083409 Klíčová Kateřina TBM7658 C D35 11:01:00
320135 Procházka Jan TBM4907 C H65 11:01:00
232389 Dušková Tereza TBM0554 B D12 11:02:00
410323 Miková Lenka TBM0460 B D14 11:03:00
53234 Schwab Filip TBM0710 C H10 11:03:00
2083390 Folprecht Mia TBM0858 D10N 11:04:00
2061854 Čechová Marcela TBM7659 C D35 11:05:00
49656 Hlaváčová Šárka TBM7258 C D45 11:05:00
2067208 Fuchs Jan TBM7101 C H45 11:08:00
446326 Ehlová Martina TBM0655 C D12 11:08:00
230679 Grycová Petra TBM7467 C D35 11:09:00
2067207 Fuchsová Marcela TBM7260 C D45 11:09:00
2067211 Doušková Kateřina TBM0679 B D12 11:12:00
232355 Autratová Pavlína TBM9151 C D21D 11:13:00
2067214 Doušková Klára TBM7761 C D35 11:13:00
9101109 Grycová Kateřina TBM0058 A D21 11:15:00
7204525 Kubáňová Jana TBM7275 C D45 11:15:00
301281 Mika Ladislav TBM6801 C H45 11:16:00
7201210 Sedlář Jan TBM0010 A H21 11:18:00
7204507 Schwabová Kateřina TBM7371 C D35 11:19:00
49412 Grycová Jana TBM6969 C D45 11:19:00
232732 Hlaváčová Lucie TBM0660 C D12 11:20:00
232708 Kubáň Pavel TBM7506 C H35 11:20:00
2049566 Štěpánková Kateřina TBM7654 C D35 11:23:00
2067215 Doušková Vlasta TBM7060 C D45 11:23:00
2067212 Doušek Vilém TBM0904 C H10 11:23:00
49659 Horký Tomáš TBM6747 C H35 11:28:00
410324 Jašková Monika TBM6363 C D45 11:29:00
8644875 Kavan Tomáš TBM8603 C H21D 11:30:00
2087656 Svirák Jonatan TBM0608 C H12 11:30:00
53250 Ptáčková Julie TBM0980 C D10 11:31:00
53270 Miková Iva TBM7071 C D45 11:33:00
53296 Urválek Jiří TBM6107 C H45 11:34:00
2061786 Račanský Matěj TBM0410 C H14 11:34:00
7204496 Rajnoha David TBM0003 A H21 11:36:00
2801014 Folprecht Jaroslav TBM7305 H35 11:36:00
53235 Minařík Luboš TBM5711 C H21D 11:38:00
2067206 Fuchs Marek TBM0603 C H12 11:38:00
682073 Nečas David TBM7611 C H35 11:40:00
2801025 Folprecht Matyáš TBM0606 C H12 11:42:00
515497 Hlaváčová Anežka TBM0199 A D16 11:45:00
232377 Mudrák Daniel TBM0629 C H12 11:46:00
2083423 Boučková Anna TBM0051 C D18 11:47:00
52037 Ehlová Pavla TBM7377 C D35 11:47:00
232747 Jašek Milan TBM6201 C H45 11:48:00
2083369 Dušek Vladimír TBM7400 C H35 11:50:00
2067213 Doušek Robert TBM7911 C H35 11:54:00
446328 Eliáš Vojtěch TBM0604 C H12 11:54:00
2087664 Vernerová Hana TBM0780 C D10 11:55:00
2081351 Dobrovolná Anna TBM0758 C D10 11:59:00
446444 Vedra Tobiáš TBM0621 C H12 12:02:00
436405 Vedra David TBM7402 C H21 12:03:00
446416 Autrata Daniel TBM9012 C H21D 12:04:00
230671 Kubáňová Tereza TBM0756 C D10 12:09:00
53247 Hlaváč Jiří TBM6116 C H35 12:10:00
887901 Ehl Jiří TBM7701 C H21 12:12:00
2067205 Ševčík Daniel TBM0508 C H12 12:14:00
0 Hanousek Prokop TBM0613 C H12 12:18:00
53243 Sláma Dušan TBM4730 C H55 12:19:00
49555 Čechová Johana TBM0888 C D10 12:19:00
2083358 Ptáček Ondřej TBM7120 C H21 12:21:00
7207618 Doušek Tomáš TBM0401 A H14 12:24:00
2090860 Štěpánek Jan TBM0607 B H12 12:28:00
301235 Šuler Josef TBM6005 C H55 12:33:00
410254 Sedlář Petr TBM7319 C H35 12:34:00
53275 Čech Radan TBM0611 C H12 12:36:00
52680 Mudrák Pavel TBM6900 C H35 12:40:00
53269 Hájek Ondřej TBM7511 C H35 12:46:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102564 Oulická Hana TRT5350 C D55 10:47:00
51989 Blecha Ladislav TRT5100 C H65 11:07:00
2112763 Adam Aleš TRT8100 C H35 11:42:00
(23)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52247 Dvořáčková Eliška TTR0951 C HDR 10:30:00
2092400 Drábek Vojtěch TTR0103 C H16 10:31:00
53153 Dvořáček Jan TTR0701 C H10 10:33:00
2115149 Novotný Vojtěch TTR0203 C H16 10:37:00
52253 Orálková Libuše TTR5351 C D55 10:39:00
682672 Stoklas Adam TTR0202 H16 10:41:00
1988888 Píro Matěj TTR8802 C H21 10:42:00
4538 Palát Bohuslav TTR0201 B H16 10:45:00
2801047 Drábek Petr TTR6701 C H45 10:48:00
2801050 Drábková Jitka TTR6951 C D45 10:49:00
416215 Nešpor Jan TTR0101 B H16 10:49:00
303944 Klusáčková Jitka TTR6152 C D45 10:53:00
2800321 Cícha Matěj TTR0102 B H16 10:53:00
52235 Sysel Svatobor TTR6202 C H45 11:00:00
52237 Syslová Iva TTR6151 C D45 11:27:00
2092365 Cíchová Pavlína TTR7452 C D35 11:31:00
2115144 Novotný Tomáš TTR0305 C H14 11:42:00
2092373 Cícha Václav TTR0401 B H14 11:50:00
52252 Orálek Miroslav TTR5201 C H55 11:59:00
51771 Prášil Tomáš TTR0501 B H14 12:00:00
2103756 Klusáček Martin TTR5601 C H55 12:07:00
2092381 Cícha Radek TTR7503 C H35 12:32:00
52240 Dvořáček Jan TTR7701 C H35 12:44:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515446 Ondra Vít UBM1002 C HDR 10:30:00
2084941 Staněk Mojmír UBM6701 C P 10:30:00
2049604 Čelechovský Matěj UBM0202 B H16 10:35:00
515449 Desová Julie UBM0555 C D12 10:50:00
2049602 Čelechovská Radka UBM0451 C D14 10:55:00
2116460 Taslerová Renata UBM7651 C D21D 11:27:00
361911 Němečková Eva UBM7752 C D35 11:27:00
361909 Němeček Adam UBM0702 C H10 11:27:00
1410001 Čelechovská Zora UBM7451 C D35 11:37:00
2049608 Rajnoha Tomáš UBM0303 C H14 11:38:00
361966 Račanský Jakub UBM0503 C H12 11:50:00
2049600 Ondrová Amálie UBM0754 C D10 11:51:00
515472 Rajnoha Miroslav UBM7104 C H35 11:52:00
515434 Humlíček René UBM7101 C H35 12:00:00
361980 Račanský Jan UBM7903 C H35 12:06:00
361937 Račanský Jan UBM0302 C H14 12:16:00
2116480 Tasler David UBM7105 C H35 12:38:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301554 Janošíková Lenka UOL7651 C D21 11:24:00
2092418 Janošík Antonín UOL5201 C H55 12:35:00
(22)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53312 Chloupková Kristýna VBM1151 HDR 10:30:00
515032 Pinterová Kateřina VBM6651 P 10:30:00
2116445 Chloupková Barbora VBM8455 C D21 10:36:00
53211 Vernerová Radka VBM8558 C D21 10:45:00
1775519 Fučíková Hana VBM7751 C D21 10:54:00
2121762 Šedivý Jiří VBM8207 H21 11:06:00
682349 Otrusinová Olga VBM8652 C D21D 11:07:00
682079 Bravená Alexandra VBM6155 C D45 11:17:00
53306 Dokoupilová Zuzana VBM5754 C D45 11:21:00
515090 Pulec Pavel VBM6201 C H45 11:24:00
7201772 Hirš Libor VBM6000 C H45 11:36:00
53489 Jemelíková Lada VBM6555 C D35 11:41:00
410321 Jordanov Nikolaj VBM6501 C H45 11:42:00
7201756 Hiršová Marcela VBM7079 C D35 11:45:00
889316 Kořan Pavel VBM7401 C H21 11:51:00
53210 Dokoupil Zbyněk VBM8206 C H21D 12:00:00
2087637 Bauer Emil VBM4410 C H55 12:05:00
682351 Otrusina David VBM8205 C H21D 12:12:00
2116496 Chloupek Tomáš VBM8404 C H21 12:18:00
7204512 Lička Lukáš VBM7301 C H35 12:22:00
49679 Verner Tomáš VBM8204 C H21 12:24:00
53305 Dokoupil Vladimír VBM4806 C H55 12:25:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2049578 Bednařík Aleš VLI7309 C P 10:30:00
9201326 Bednaříková Emma VLI0359 A D14 10:33:00
(54)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
102 Pařízek Jakub ZBM0903 C HDR 10:30:00
2111776 Polášek Vojtěch ZBM0908 C HDR 10:30:00
2111731 Beránková Julie ZBM0956 C HDR 10:30:00
2115684 Kyncl Ondřej ZBM1003 C HDR 10:30:00
2103690 Bašeová Jolana ZBM1051 C HDR 10:30:00
104 Pařízková Eliška ZBM1150 C HDR 10:30:00
2111752 Beránková Kamila ZBM1152 C HDR 10:30:00
2111778 Polášková Lucie ZBM1153 C HDR 10:30:00
2120661 Kroutilová Eliška ZBM1350 C HDR 10:30:00
2104609 Stehlíková Kateřina ZBM1452 HDR 10:30:00
2067978 Kroutil Petr ZBM7803 C P 10:30:00
49313 Jemelíková Denisa ZBM9351 C P 10:30:00
2103279 Stehlíková Barbora ZBM0559 P 10:30:00
2094532 Barnatová Klára ZBM0352 B D14 10:31:00
2051495 Finstrlová Julie ZBM0552 B D12 10:32:00
2087680 Kroutil Tadeáš ZBM0901 C H10N 10:36:00
0 Mazálková Klára ZBM0558 D12 10:38:00
2094524 Pánková Klára ZBM0456 B D14 10:39:00
2103687 Saitl David ZBM0805 C H10 10:41:00
2122251 Stehlík Vojtěch ZBM0711 H10N 10:42:00
2103673 Rotková Markéta ZBM0455 A D14 10:43:00
2092359 Bulička Martin ZBM0807 C H10 10:45:00
2051514 Finstrlová Lucie ZBM0651 C D12 10:48:00
434832 Chmelík Robert ZBM0708 C H10 10:49:00
2067254 Cicvárek Martin ZBM0801 C H10 10:53:00
2087678 Kroutil Jošt ZBM0701 C H10N 10:54:00
2061844 Zřídkaveselý Martin ZBM0808 C H10 10:59:00
2051474 Ondrová Anna ZBM0553 B D12 11:00:00
2111757 Barnatová Magda ZBM0653 C D12 11:04:00
2092386 Finstrle Filip ZBM0702 C H10 11:05:00
53576 Kročová Klára ZBM9458 C D21D 11:11:00
0 Mazálková Libuše ZBM0655 D12 11:18:00
416101 Hrušková Kristýna ZBM9156 C D21D 11:19:00
2092361 Marek Filip ZBM0706 C H10 11:19:00
2061853 Finstrlová Denisa ZBM0951 C D10N 11:24:00
2094514 Kučerová Tereza ZBM0957 C D10 11:33:00
2120617 Kroutilová Eva ZBM7861 C D35 11:35:00
2061799 Marek Vojtěch ZBM0410 B H14 11:36:00
2115674 Marková Eva ZBM0954 C D10 11:37:00
2092394 Baše Matěj ZBM0509 B H12 11:40:00
2067231 Finstrlová Kristýna ZBM0752 C D10 11:43:00
2092389 Bašeová Klára ZBM0252 B D16 11:47:00
2090858 Lukšíková Eliška ZBM0256 B D16 11:53:00
2061850 Urbánek Tomáš ZBM0604 C H12 12:00:00
2103674 Rotková Veronika ZBM0854 C D10 12:05:00
2067241 Lasota Jan ZBM0603 C H12 12:06:00
1403415 Kučera Tomáš ZBM0605 C H12 12:10:00
232419 Baše Tomáš ZBM7402 C H35 12:14:00
2087662 Štěrbák Josef ZBM0409 B H14 12:14:00
2085641 Chmelík Albert ZBM0411 C H14 12:22:00
2042526 Urbánek Adam ZBM0302 A H14 12:26:00
2090873 Petrášek Eduard ZBM0609 C H12 12:30:00
2051515 Cicvárek Radim ZBM0601 C H12 12:34:00
9201067 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 B H12 12:40:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7300187 Slabý Jan ZHR7900 C H21 10:51:00