Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
14.04.2018
Místo konání:
Podhorní Újezd a Vojice - koupaliště
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Chlum - Maxinec
Ředitel závodu:
Hanzl Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Kazda Ondřej - R3
Stavitel tratí:
Hanzl Tomáš - R3
JURY:
Kolář Viktor, Polák Vlastimil, Vávra Radek
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    

D10N 3.50 km, 5 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 1 Bašová Ema KOR0850 2067990 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:04:00 2 Šubrtová Barbora TAP1150 2080988 C KOB Tretra Praha
10:07:00 3 Fenclová Hana LPU1054 9660 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 4 Balcarová Olga SNA0851 405984 C TJ START Náchod
10:13:00 5 Lepšová Julie SRK1152 2027214 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:16:00 6 Zitková Veronika LPU1051 9211 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 7 Schwengerová Anna SRK0851 2091522 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:22:00 8 Kvapilová Markéta PHK0950 7209356 C OK 99 Hradec Králové
10:25:00 9 Netopilová Simona VAM0950 9478 C OOB Vamberk
10:28:00 10 Nožičková Ema LPU0953 9313 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 11 Cupáková Anička VRL 0 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:34:00 12 Lapáčková Šárka SHK0954 2111661 C OK Slavia Hradec Králové
10:37:00 13 Hančová Karolína VRL0952 9246 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:40:00 14 Samlerová Adéla 7XC0750 2049552 Samlerovi
10:43:00 15 Besedová Barborka PHK1051 1410002 C OK 99 Hradec Králové
10:46:00 16 Froschová Magdaléna LPU1052 9271 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 17 Růžičková Magda PHK0951 339560 C OK 99 Hradec Králové
10:52:00 18 Musilová Johana KUO0899 2103716 C KOB Ústí nad Orlicí
10:55:00 19 Macháčková Tereza LPU0951 2035743 C OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 20 Landovská Anna SJC0951 9977 C Sportcentrum Jičín
11:01:00 21 Vakant 0 Vakant
11:04:00 22 Vakant 0 Vakant

D10C 2.10 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 23 Chrástová Barbora STH0851 9050 C SK Studenec
10:05:00 24 Voborská Valerie SJC0852 2115013 C Sportcentrum Jičín
10:08:00 25 Hamáčková Šárka STH0852 303925 C SK Studenec
10:11:00 26 Málková Michaela PHK0853 2070847 C OK 99 Hradec Králové
10:14:00 27 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 C Sportcentrum Jičín
10:17:00 28 Jelínková Eva PHK0953 2113479 C OK 99 Hradec Králové
10:20:00 29 Lepšová Lucie SRK0951 2091531 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:23:00 30 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:26:00 31 Suchardová Ella JIL0951 425538 C OK Jilemnice
10:29:00 32 Kunartová Dominika PHK0888 2035704 C OK 99 Hradec Králové
10:32:00 33 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:35:00 34 Vltavská Eliška SJC0850 2114998 C Sportcentrum Jičín
10:38:00 35 Kynčlová Anna JIL0852 426308 C OK Jilemnice
10:41:00 36 Dominová Julie LPU0857 2104605 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 37 Čapková Markéta PHK0850 9665 C OK 99 Hradec Králové
10:47:00 38 Lapáčková Anna SHK0854 2120662 C OK Slavia Hradec Králové
10:50:00 39 Čivrná Eliška VRL0851 2045230 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:53:00 40 Vakant 0 Vakant
10:56:00 41 Vakant 0 Vakant

D12C 2.80 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 42 Růžková Markéta LPU0758 2075646 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 43 Neumannová Alžběta PHK0650 2056296 B OK 99 Hradec Králové
10:08:00 44 Hanlová Kristýna SRK0752 2027235 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:11:00 45 Pipková Karolína LPU0756 7200907 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 46 Podlešáková Monika PHK0752 2085583 C OK 99 Hradec Králové
10:17:00 47 Pitrmucová Lucie JIL0651 426343 B OK Jilemnice
10:20:00 48 Zurynková Ema PHK0655 2067340 C OK 99 Hradec Králové
10:23:00 49 Haasová Klára LPU0655 2070811 B OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 50 Netuková Anežka SHK0750 1396847 C OK Slavia Hradec Králové
10:29:00 51 Dvořáková Kateřina LPU0656 2070812 B OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 52 Rybínová Vendula KOR0651 2067229 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:35:00 53 Petrásová Michaela LPU0680 2096149 B OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 54 Chrtková Anežka PHK0658 2104607 C OK 99 Hradec Králové
10:41:00 55 Nožičková Lea LPU0753 9314 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 56 Ježková Barbora PHK0755 2125378 C OK 99 Hradec Králové
10:47:00 57 Malá Anežka JIL0751 9099 C OK Jilemnice
10:50:00 58 Kučerová Amálie Evelína PHK0651 336757 B OK 99 Hradec Králové
10:53:00 59 Bulušková Barbora STH0750 9043 C SK Studenec
10:56:00 60 Malinská Nela SJC0650 8344417 B Sportcentrum Jičín
10:59:00 61 Holcová Nikola LPU0660 2085568 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 62 Novotná Vendula PHK0777 405952 C OK 99 Hradec Králové
11:05:00 63 Tichá Alexandra LPU0757 2075616 C OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 64 Rážová Aneta PHK0662 2120068 C OK 99 Hradec Králové
11:11:00 65 Zitková Andrea LPU0751 2049541 C OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 66 Chlupáčová Anežka ZAM0751 52799 C OB TJ Sokol Žamberk
11:17:00 67 Vošahlíková Ema LPU0663 2102545 B OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 68 Košková Martina SHK0652 2091529 C OK Slavia Hradec Králové
11:23:00 69 Příkazská Zuzana PHK0654 2073718 B OK 99 Hradec Králové
11:26:00 70 Vakant 0 Vakant
11:29:00 71 Vakant 0 Vakant

D12D 2.10 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:59:00 72 Ruszová Svatava KUN0751 9022 C TJ Sokol Kunvald
11:02:00 73 Molingerová Adéla SNA0651 2122271 C TJ START Náchod
11:05:00 74 Hájková Marie VRL0651 2092425 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:08:00 75 Stará Magdalena LPU0755 2122245 C OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 76 Michlová Eliška VRL0652 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:14:00 77 Holohlavská Anna JIL0753 2096122 C OK Jilemnice
11:17:00 78 Šafrová Lenka CHC0654 232920 C K.O.B. Choceň
11:20:00 79 Lamačová Kateřina TUR0660 1418757 C OOB TJ Turnov
11:23:00 80 Hájková Lucie CET0751 361913 C TJ Loko Česká Třebová
11:26:00 81 Hamáčková Táňa STH0754 0 C SK Studenec
11:29:00 82 Morávková Alžběta SHK0653 51488 C OK Slavia Hradec Králové
11:32:00 83 Horáková Karolína PHK0750 0 C OK 99 Hradec Králové
11:35:00 84 Holohlavská Ema JIL0652 2096121 C OK Jilemnice
11:38:00 85 Barcalová Iva CHC0655 2053577 C K.O.B. Choceň
11:41:00 86 Vakant 0 Vakant

D14C 3.50 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:59:00 87 Brožková Tereza KUO0451 2087684 B KOB Ústí nad Orlicí
11:01:00 88 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:03:00 89 Kadaníková Tereza LPU0552 2025374 C OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 90 Vrábelová Hana PHK0454 51176 C OK 99 Hradec Králové
11:07:00 91 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 B OK Jilemnice
11:09:00 92 Chrástová Magdaléna STH0551 7204976 B SK Studenec
11:11:00 93 Zurynková Jana PHK0553 2060234 C OK 99 Hradec Králové
11:13:00 94 Cejpková Karolína SRK0552 2025350 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:15:00 95 Metelková Michaela PHK0550 2056274 B OK 99 Hradec Králové
11:17:00 96 Seidlová Adéla TUR0452 2111762 C OOB TJ Turnov
11:19:00 97 Smisitelová Elena KOR0551 2109768 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:21:00 98 Doudová Alžběta PHK0554 2103273 B OK 99 Hradec Králové
11:23:00 99 Výchová Veronika KOR0550 2095955 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:25:00 100 Kopecká Martina PHK0555 9423 B OK 99 Hradec Králové
11:27:00 101 Hylmarová Zuzana ZAM0553 416295 C OB TJ Sokol Žamberk
11:29:00 102 Čapková Anna PHK0451 53164 B OK 99 Hradec Králové
11:31:00 103 Mrskočová Markéta LPU0553 2049520 B OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 104 Chvátilová Johana PHK0450 362000 B OK 99 Hradec Králové
11:35:00 105 Hovadová Iveta ZAM0552 416281 B OB TJ Sokol Žamberk
11:37:00 106 Janovská Vendula JIL0453 426352 C OK Jilemnice
11:39:00 107 Holubářová Viktorie KUO0599 2085600 B KOB Ústí nad Orlicí
11:41:00 108 Knobová Agáta VRL0453 2053583 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:43:00 109 Adámková Klára JIL0452 426353 C OK Jilemnice
11:45:00 110 Kuczerová Tereza PHK0551 2085657 B OK 99 Hradec Králové
11:47:00 111 Kopecká Anna JIL0552 425535 B OK Jilemnice
11:49:00 112 Hošková Kateřina LTU0451 2057578 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:51:00 113 Suchomelová Josefína ZAM0451 2053564 C OB TJ Sokol Žamberk
11:53:00 114 Licková Štěpánka LTU0452 2057583 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:55:00 115 Štefanová Markéta STH0550 7204983 B SK Studenec
11:57:00 116 Trlidová Agáta LPU0554 7200908 B OK Lokomotiva Pardubice
11:59:00 117 Messnerová Lucie VRL0456 425599 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:01:00 118 Mikysková Adéla VAM0550 51468 B OOB Vamberk
12:03:00 119 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:05:00 120 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 B OK Jilemnice
12:07:00 121 Suková Tereza VRL0454 2078488 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:09:00 122 Suková Majka LTU0450 2057591 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:11:00 123 Tomášová Anna SRK0554 0 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:13:00 124 Dvořáková Anežka LPU0556 2075617 C OK Lokomotiva Pardubice
12:15:00 125 Morávková Zuzana SRK0551 425542 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:17:00 126 Cachová Mirka LPU0555 2085617 C OK Lokomotiva Pardubice
12:19:00 127 Vakant 0 Vakant
12:21:00 128 Vakant 0 Vakant
12:23:00 129 Vakant 0 Vakant
12:25:00 130 Vakant 0 Vakant

D14D 2.80 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:32:00 131 Dostálová Barbora VRL0553 1400428 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:35:00 132 Valentová Anna SJC0553 2102075 C Sportcentrum Jičín
11:38:00 133 Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 9586 C OOB Vamberk
11:41:00 134 Zajícová Radomíra LPU0453 2085592 C OK Lokomotiva Pardubice
11:44:00 135 Šumberová Johana PHK0565 2113068 B OK 99 Hradec Králové
11:47:00 136 Hanlová Nikola SRK0553 2027231 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:50:00 137 Lamačová Pavlína TUR0451 2109762 C OOB TJ Turnov
11:53:00 138 Matušincová Anna PHK0561 2102541 C OK 99 Hradec Králové
11:56:00 139 Šodorová Katarína 8XC0450 0 NER- Neregistrovani
11:59:00 140 Rychterová Lucie PHK0557 2102557 C OK 99 Hradec Králové
12:02:00 141 Šlesingerová Sára KUO0551 2085581 C KOB Ústí nad Orlicí
12:05:00 142 Lacinová Monika LPU0561 2122285 C OK Lokomotiva Pardubice
12:08:00 143 Vakant 0 Vakant
12:11:00 144 Vakant 0 Vakant

D16C 3.90 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:35:00 145 Cibulková Veronika LPU0355 2032160 C OK Lokomotiva Pardubice
11:37:00 146 Vávrová Vanda HOR0350 2108890 B TJ Jiskra Hořice
11:39:00 147 Kynčlová Jiřina JIL0354 2078453 C OK Jilemnice
11:41:00 148 Besedová Katka PHK0351 336788 C OK 99 Hradec Králové
11:43:00 149 Stohanzlová Kristýna LPU0356 2085635 C OK Lokomotiva Pardubice
11:45:00 150 Raková Petra SHK0251 2049526 B OK Slavia Hradec Králové
11:47:00 151 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B OK 99 Hradec Králové
11:49:00 152 Suchá Simona SHK0351 2049543 B OK Slavia Hradec Králové
11:51:00 153 Randáková Alžběta VRL0252 7208078 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:53:00 154 Kovářová Jana LPU0251 1398986 B OK Lokomotiva Pardubice
11:55:00 155 Morávková Barbora SHK0352 2082908 C OK Slavia Hradec Králové
11:57:00 156 Houdová Adéla JIL0356 426349 C OK Jilemnice
11:59:00 157 Vodičková Johana LPU0354 2025372 B OK Lokomotiva Pardubice
12:01:00 158 Šafránková Eliška KOR0350 2095922 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:03:00 159 Šritrová Lenka TUR0250 8656542 B OOB TJ Turnov
12:05:00 160 Zářecká Linda KOR0250 2095939 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:07:00 161 Hrnčířová Ivana STH0351 7207502 B SK Studenec
12:09:00 162 Kuříková Zuzana JIL0353 2078457 C OK Jilemnice
12:11:00 163 Tomášová Adéla CHC0351 9559 C K.O.B. Choceň
12:13:00 164 Zamouřilová Anežka PHK0354 7210923 C OK 99 Hradec Králové
12:15:00 165 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 C OK Jilemnice
12:17:00 166 Vakant 0 Vakant
12:19:00 167 Vakant 0 Vakant

D18C 3.30 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:54:00 168 Brožková Lucie KUO0151 2087714 B KOB Ústí nad Orlicí
10:57:00 169 Brancuská Lenka LPU0159 2049518 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 170 Hápová Petra PHK0051 2075681 B OK 99 Hradec Králové
11:03:00 171 Kosová Tereza SRK0151 7207356 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:06:00 172 Kejmarová Jana STH0152 51108 A SK Studenec
11:09:00 173 Nováková Světlana NPA0151 2122276 B SK LOB Nová Paka
11:12:00 174 Hamáčková Eliška STH0153 331022 C SK Studenec
11:15:00 175 Procházková Tereza ZAM0054 2058527 C OB TJ Sokol Žamberk
11:18:00 176 Kahudová Dominika OPI0158 2116200 C Orientační sporty Písek
11:21:00 177 Šimková Klára CHC0054 9570 C K.O.B. Choceň
11:24:00 178 Škorpíková Barbora LPU0060 2049516 B OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 179 Karbusová Kateřina OPI0052 2116188 B Orientační sporty Písek
11:30:00 180 Vakant 0 Vakant
11:33:00 181 Vakant 0 Vakant

D21C 4.20 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:18:00 182 Škodová Šárka LTU8951 410778 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:20:00 183 Mokrá Julie VLI8051 9102561 C Slavia Liberec orienteering
10:22:00 184 Rufferová Iva TUR8354 822282 R OOB TJ Turnov
10:24:00 185 Palasová Petra ZBM8658 500267 C SK Žabovřesky Brno
10:26:00 186 Hermanová Zuzana LPU8752 515136 C OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 187 Hanušová Michaela TUR9554 411564 C OOB TJ Turnov
10:30:00 188 Smutná Pavla VAM8651 9674 C OOB Vamberk
10:32:00 189 Krafková Lucie TUR8650 876522 R OOB TJ Turnov
10:34:00 190 Hrobařová Lenka ASU7751 9482 C Magnus Orienteering
10:36:00 191 Nejezchlebová Martina TUR9951 8223 B OOB TJ Turnov
10:38:00 192 Mádlová Věra ZBM8951 995814 C SK Žabovřesky Brno
10:40:00 193 Hlavová Hana KON8888 8635805 R KOB Konice
10:42:00 194 Nieke Patricia TUR9552 1210495 C OOB TJ Turnov
10:44:00 195 Lennerová Hana LPU8952 9278 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 196 Zakouřilová Kamila TUV8557 1302868 C SOK TJ Turnov
10:48:00 197 Holasová Lucie TUR8951 1416368 C OOB TJ Turnov
10:50:00 198 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:52:00 199 Kochová Nikola TUR9358 9935817 C OOB TJ Turnov
10:54:00 200 Šmidrkalová Monika NPA9051 2073708 C SK LOB Nová Paka
10:56:00 201 Kabáthová Eva ZBM8966 7200341 E SK Žabovřesky Brno
10:58:00 202 Barnetová Veronika LPU9952 2082907 B OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 203 Metelková Taťána PHK7250 434591 C OK 99 Hradec Králové
11:02:00 204 Žaloudková Klára LPU9461 7204993 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 205 Skalická Karolína ZAM9652 1400431 C OB TJ Sokol Žamberk
11:06:00 206 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 E OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 207 Hančová Marie SNA8255 2085610 C TJ START Náchod
11:10:00 208 Hančová Petra LPU9659 8654895 R OK Lokomotiva Pardubice

D21D 3.30 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 209 Sedlatá Kateřina CHC8951 2049551 C K.O.B. Choceň
10:06:00 210 Szenczi Kristýna VLI8650 2058475 C Slavia Liberec orienteering
10:09:00 211 Matušincová Lucie PHK8152 52185 C OK 99 Hradec Králové
10:12:00 212 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C OB TJ Sokol Žamberk
10:15:00 213 Koutná Hana PHK9651 410799 C OK 99 Hradec Králové
10:18:00 214 Marešová Kristýna LPU9155 405957 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 215 Šubrtová Věra TAP8150 2080987 C KOB Tretra Praha
10:24:00 216 Stryková Kateřina LPU7855 232606 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 217 Sokolová Tereza BRM8451 426338 C Sokol Burdych
10:30:00 218 Horká Marie ALB9050 8279 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:33:00 219 Hovadová Agáta SRK9451 0 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:36:00 220 Kodytková Iva VAM7751 9677 C OOB Vamberk
10:39:00 221 Bendáková Eliška LTU9250 681889 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:42:00 222 Říhová Kateřina PHK8052 428295 C OK 99 Hradec Králové
10:45:00 223 Andělová Ivana LTU8550 2057592 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:48:00 224 Vakant 0 Vakant
10:51:00 225 Vakant 0 Vakant

D35C 4.20 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 226 Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 2060275 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:06:00 227 Sršňová Kateřina VAM8150 9600 C OOB Vamberk
10:10:00 228 Janelová Lenka 5QZ7400 0 2M
10:14:00 229 Komárková Lucie LTU7851 444091 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:18:00 230 Mrskočová Dana LPU7356 2049512 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 231 Wohanková Gabriela VRL7652 2042537 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:26:00 232 Samková Renáta PHK7456 1413977 C OK 99 Hradec Králové
10:30:00 233 Kovářová Anna CET7552 339546 C TJ Loko Česká Třebová
10:34:00 234 Štěpánová Dita DOB7956 7226 C KOB Dobruška
10:38:00 235 Čížová Andrea SHK8251 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:42:00 236 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
10:46:00 237 Besedová Petra PHK7654 1417264 C OK 99 Hradec Králové
10:50:00 238 Pavelcová Gabriela NPA7851 2070822 C SK LOB Nová Paka
10:54:00 239 Novotná Martina PHK8255 416264 C OK 99 Hradec Králové
10:58:00 240 Zemánková Eva SRK7452 9796 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:02:00 241 Chvátilová Pavlína PHK7450 9430 C OK 99 Hradec Králové
11:06:00 242 Suchá Eva SHK7851 2102707 C OK Slavia Hradec Králové
11:10:00 243 Kopecká Marcela PHK6852 9494 C OK 99 Hradec Králové
11:14:00 244 Haasová Renata LPU7960 410784 C OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 245 Malá Věra JIL7752 9077 C OK Jilemnice
11:22:00 246 Lučanová Marta LPU7957 515134 C OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 247 Stolinová Lenka DOB8158 7233 C KOB Dobruška
11:30:00 248 Kubečková Zdena PHK7551 1413332 C OK 99 Hradec Králové
11:34:00 249 Knapová Iva LPU6052 9316 C OK Lokomotiva Pardubice
11:38:00 250 Toužilová Martina SHK8051 9165 C OK Slavia Hradec Králové
11:42:00 251 Čermáková Renata LPU6553 9652405 C OK Lokomotiva Pardubice
11:46:00 252 Smutná Jana VAM6251 9676 C OOB Vamberk
11:50:00 253 Venclová Veronika ZAM8251 2053565 C OB TJ Sokol Žamberk
11:54:00 254 Vakant 0 Vakant
11:58:00 255 Vakant 0 Vakant
12:02:00 256 Vakant 0 Vakant

D35D 3.70 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 257 Dvořáková Zuzana LPU7559 2108891 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 258 Šaldová Jana JIL7555 2096124 C OK Jilemnice
10:07:00 259 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
10:10:00 260 Langrová Lenka KOR7450 2061846 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:13:00 261 Mikysková Ilona VAM7550 51469 C OOB Vamberk
10:16:00 262 Koutná Alena PHK7052 232635 C OK 99 Hradec Králové
10:19:00 263 Kárníková Kamila LPU8153 2118499 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 264 Rychterová Kateřina PHK7752 9409 C OK 99 Hradec Králové
10:25:00 265 Brožková Květa KUO7451 887160 C KOB Ústí nad Orlicí
10:28:00 266 Hájková Ludmila CET7554 9722 C TJ Loko Česká Třebová
10:31:00 267 Schmidtová Jana VRL7553 8975 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:34:00 268 Kadaňová Barbora LPU8253 9868 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 269 Lamačová Dana TUR7451 2111603 C OOB TJ Turnov
10:40:00 270 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:43:00 271 Valachová Jana LPU6654 253353 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 272 Kubátová Dana VRL6851 8968 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:49:00 273 Petrásová Simona LPU7556 2096144 C OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 274 Licková Dana LTU7350 2057595 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:55:00 275 Pitrmucová Šárka JIL7852 253359 C OK Jilemnice
10:58:00 276 Tichá Elena LPU8258 232605 C OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 277 Koblicová Milena VAM7651 9483 C OOB Vamberk
11:04:00 278 Kašparová Eva LPU7854 2059754 C OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 279 Tichá Kateřina KOR7550 2087670 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:10:00 280 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:13:00 281 Jelínková Zuzana PHK7452 2126400 C OK 99 Hradec Králové
11:16:00 282 Kodytková Karolína SHK7750 2070825 C OK Slavia Hradec Králové
11:19:00 283 Šafářová Ivana CET8051 9724 C TJ Loko Česká Třebová
11:22:00 284 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:25:00 285 Chaloupková Lenka CHC6951 9542 C K.O.B. Choceň
11:28:00 286 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:31:00 287 Hrnčířová Lenka STH7251 410775 C SK Studenec
11:34:00 288 Matěásková Eva JIL7651 2096127 C OK Jilemnice
11:37:00 289 Hladká Petra KOR7950 7003046 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:40:00 290 Ježková Romana JIL7552 2075623 C OK Jilemnice
11:43:00 291 Vodičková Lenka LPU7357 2049524 C OK Lokomotiva Pardubice
11:46:00 292 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:49:00 293 Zurynková Iva PHK7650 2073717 C OK 99 Hradec Králové
11:52:00 294 Müllerová Marie KOR7650 2112729 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:55:00 295 Linková Eva STH7753 253377 C SK Studenec
11:58:00 296 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:01:00 297 Poláková Lucie VRL8254 2096239 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:04:00 298 Šedivá Petra NPA7751 2078500 C SK LOB Nová Paka
12:07:00 299 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C OK Lokomotiva Pardubice
12:10:00 300 Vakant 0 Vakant
12:13:00 301 Vakant 0 Vakant
12:16:00 302 Vakant 0 Vakant
12:19:00 303 Vakant 0 Vakant

D45C 4.00 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:54:00 304 Koberová Lenka LPU6954 9336 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 305 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C OOB Vamberk
10:58:00 306 Šodorová Magda 8XC7350 682660 NER- Neregistrovani
11:00:00 307 Kosová Michaela SRK6752 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:02:00 308 Petrželová Alena LTU6351 2085658 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:04:00 309 Azebová Martina PHK6757 49890 C OK 99 Hradec Králové
11:06:00 310 Pološčuková Monika SMB6551 7722 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
11:08:00 311 Růžičková Kamila PHK7153 7209792 C OK 99 Hradec Králové
11:10:00 312 Julínková Dana LPU6555 425573 C OK Lokomotiva Pardubice
11:12:00 313 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:14:00 314 Pipková Táňa LPU7156 2049550 C OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 315 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:18:00 316 Juračková Jana LPU6051 9237 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 317 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:22:00 318 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
11:24:00 319 Hindráková Martina LTU6451 7201808 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:26:00 320 Rusinová Alena BRU7152 2032384 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:28:00 321 Kavalírová Kateřina PHK6756 9833 C OK 99 Hradec Králové

D45D 3.50 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 322 Záveská Anna CET6450 331549 C TJ Loko Česká Třebová
10:03:00 323 Raková Miroslava SHK7250 2060232 C OK Slavia Hradec Králové
10:05:00 324 Krunková Bohuslava SNA7053 416262 C TJ START Náchod
10:07:00 325 Netuková Hana SHK7052 219217 C OK Slavia Hradec Králové
10:09:00 326 Roudná Eva LPU6554 51183 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 327 Třešňáková Blanka JIL7051 426380 C OK Jilemnice
10:13:00 328 Kološová Jana LPU6653 9346 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 329 Hančová Hana VRL5652 8980 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:17:00 330 Maňáková Silvie PHK7151 224872 C OK 99 Hradec Králové
10:19:00 331 Macháčková Jana SHK6450 49868 C OK Slavia Hradec Králové
10:21:00 332 Weberová Zuzana PHK6961 9462 C OK 99 Hradec Králové
10:23:00 333 Dohnálková Jana SHK7252 51131 C OK Slavia Hradec Králové
10:25:00 334 Justová Jana PHK6153 207818 C OK 99 Hradec Králové
10:27:00 335 Egrtová Jitka SHK6354 331561 C OK Slavia Hradec Králové
10:29:00 336 Kolářová Andrea BRU7151 425506 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:31:00 337 Smrčková Lucie JIL7151 2096123 C OK Jilemnice
10:33:00 338 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
10:35:00 339 Vlachová Hana VRL6251 8962 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:37:00 340 Machová Iveta NPA6851 7207884 C SK LOB Nová Paka
10:39:00 341 Hausvaterová Marcela SHK6152 219201 C OK Slavia Hradec Králové
10:41:00 342 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
10:43:00 343 Pannyová Pavla LTU6550 1425372 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:45:00 344 Švarcová Lenka TUR6457 682110 C OOB TJ Turnov
10:47:00 345 Kokrdová Věra PHK6450 2080919 C OK 99 Hradec Králové
10:49:00 346 Kulová Jana VAM6550 416317 C OOB Vamberk
10:51:00 347 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
10:53:00 348 Semrádová Jitka CHC6651 331708 C K.O.B. Choceň
10:55:00 349 Kynčlová Dagmar JIL7256 9074 C OK Jilemnice
10:57:00 350 Kavalírová Zuzana PHK6950 2035720 C OK 99 Hradec Králové

D55C 3.50 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:42:00 351 Fejlková Alice SHK5351 9107 C OK Slavia Hradec Králové
11:44:00 352 Zvěřinová Darina SNA5952 51443 C TJ START Náchod
11:46:00 353 Vychodilová Jiřina SHK5951 9897 C OK Slavia Hradec Králové
11:48:00 354 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
11:50:00 355 Bláhová Luba SHK5852 9118 C OK Slavia Hradec Králové
11:52:00 356 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:54:00 357 Langrová Eva SNA5351 9612 C TJ START Náchod
11:56:00 358 Víchová Ladislava LPU5851 888601 C OK Lokomotiva Pardubice
11:58:00 359 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
12:00:00 360 Jiranová Alena PHK5351 9371 C OK 99 Hradec Králové
12:02:00 361 Kynčlová Miroslava JIL5851 9089 C OK Jilemnice
12:04:00 362 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C SK LOB Nová Paka
12:06:00 363 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C OK Jilemnice
12:08:00 364 Lehárová Iva LPU6152 2109765 C OK Lokomotiva Pardubice
12:10:00 365 Hušková Eva NPA5754 7203468 C SK LOB Nová Paka
12:12:00 366 Sombotová Alena LTU6151 9769 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:14:00 367 Remešová Alena DOB6150 7249 C KOB Dobruška
12:16:00 368 Vakant 0 Vakant
12:18:00 369 Vakant 0 Vakant

D55D 2.20 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:12:00 943 Dusílková Marie SRK5752 2091518 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:16:00 944 Lennerová Eva LPU5653 9279 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 945 Hanušová Jitka LTU6352 2085638 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:24:00 946 Klimplová Alena LPU5551 1006614 C OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 947 Vakant 0 Vakant
11:32:00 948 Vakant 0 Vakant

D65C 3.00 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 370 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C OOB TJ Turnov
11:14:00 371 Martincová Helena ZAM5051 9033 C OB TJ Sokol Žamberk
11:18:00 372 Kohoutová Jitřenka UVP4850 51265 C Slovan Praha
11:22:00 373 Kubíková Květa LPU4752 9247 C OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 374 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:30:00 375 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 376 Vakant 0 Vakant
11:38:00 377 Vakant 0 Vakant

H10N 3.50 km, 5 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:07:00 378 Šafář Jakub CET1103 9725 C TJ Loko Česká Třebová
11:10:00 379 Jakubský David SHK0905 2121002 C OK Slavia Hradec Králové
11:13:00 380 Pleva Stanislav SJC0805 2115006 C Sportcentrum Jičín
11:16:00 381 Šlambora Kryštof SHK0806 0 C OK Slavia Hradec Králové
11:19:00 382 Cach Jan LPU0805 2088214 C OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 383 Jirout Vilém SNA1001 2124797 C TJ START Náchod
11:25:00 384 Šafr Vít CHC0901 9546 C K.O.B. Choceň
11:28:00 385 Juška Vojtěch LPU1003 2082906 C OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 386 Suk Marek LTU0900 416289 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:34:00 387 Kárník Štěpán LPU1002 2049542 C OK Lokomotiva Pardubice
11:37:00 388 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2075628 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:40:00 389 Havelka Pepča SJC1000 8400025 C Sportcentrum Jičín
11:43:00 390 Lamač František TUR0901 1403060 C OOB TJ Turnov
11:46:00 391 Ticháček Jáchym SJC1004 9914 C Sportcentrum Jičín
11:49:00 392 Čečka Vojtěch SHK0804 2113080 C OK Slavia Hradec Králové
11:52:00 393 Lučan Matěj LPU0903 9302 C OK Lokomotiva Pardubice
11:55:00 394 Kobík Kryštof LTU1000 2103286 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:58:00 395 Pavelec Daniel NPA1101 9687 C SK LOB Nová Paka
12:01:00 396 Kunart Lukáš PHK1010 2059756 C OK 99 Hradec Králové
12:04:00 397 Svejštil Martin ZAM1001 9593 C OB TJ Sokol Žamberk
12:07:00 398 Šimek Vojtěch CHC1002 232913 C K.O.B. Choceň
12:10:00 399 Vakant 0 Vakant
12:13:00 400 Vakant 0 Vakant

H10C 2.10 km, 5 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 401 Langr Matyáš KOR0800 2095940 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:04:00 402 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C TJ START Náchod
10:06:00 403 Tuma Lukáš SJC0800 2085566 C Sportcentrum Jičín
10:08:00 404 Pavelec Michal NPA0801 2122281 C SK LOB Nová Paka
10:10:00 405 Matušinec Jakub PHK0802 2103293 C OK 99 Hradec Králové
10:12:00 406 Bezvoda Jakub SHK0807 2113060 C OK Slavia Hradec Králové
10:14:00 407 Příkazský Josef PHK0800 2080949 C OK 99 Hradec Králové
10:16:00 408 Rémiš Šimon SHK0801 2122288 C OK Slavia Hradec Králové
10:18:00 409 Novotný Vít PHK0901 2060279 C OK 99 Hradec Králové
10:20:00 410 Frosch Vítek LPU0801 232607 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 411 Baláž Viktor SHK0803 1420845 C OK Slavia Hradec Králové
10:24:00 412 Jelínek František PHK0900 2113356 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 413 Šeps Miroslav SRK0801 9794 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:28:00 414 Pachel Jiří ZAM0801 2053566 C OB TJ Sokol Žamberk
10:30:00 415 Kadaně Matěj LPU1001 9212 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 416 Šedivý Josef NPA0802 2085640 C SK LOB Nová Paka
10:34:00 417 Chrtek Tomáš PHK0804 2112758 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 418 Šípek Daniel LPU0806 2075641 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 419 Termer Štěpán LTU0800 425571 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:40:00 420 Rémiš Štěpán SHK0802 2122266 C OK Slavia Hradec Králové
10:42:00 421 Šmahel Tadeáš OPI1000 2116198 C Orientační sporty Písek
10:44:00 422 Hladký Radovan KOR0900 2087655 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:46:00 423 Vlach Antonín SJC0903 2115011 C Sportcentrum Jičín
10:48:00 424 Kroupa Matyáš LPU0902 2070816 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 425 Vanický Viktor KOR0803 2112778 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:52:00 426 Šubrt Ondřej TAP0801 2085632 C KOB Tretra Praha
10:54:00 427 Vakant 0 Vakant
10:56:00 428 Škorpil Marek HOR0900 52275 C TJ Jiskra Hořice
10:58:00 429 Vakant 0 Vakant
11:00:00 430 Kadaník Petr LPU0802 9820 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 431 Vakant 0 Vakant

H12C 3.10 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 432 Šimerda Václav SRK0605 2025360 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:03:00 433 Vlach František SJC0603 2114992 C Sportcentrum Jičín
10:05:00 434 Munzar Jakub LPU0606 7210209 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 435 Kopecký Matyáš SJC0702 8654570 C Sportcentrum Jičín
10:09:00 436 Krejčí Martin KOR0600 2095970 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:11:00 437 Ticháček Jakub SJC0704 8190207 C Sportcentrum Jičín
10:13:00 438 Lounek Vít KOR0601 2112771 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:15:00 439 Metelka Tomáš PHK0801 331689 C OK 99 Hradec Králové
10:17:00 440 Jiroušek Dominik SRK0602 2091551 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:19:00 441 Horák Filip PHK0701 2088727 C OK 99 Hradec Králové
10:21:00 442 Hanuš Filip VRL0604 2078481 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:23:00 443 Severa Lukáš PHK0603 2112750 C OK 99 Hradec Králové
10:25:00 444 Hostinský Matěj LPU0604 9233 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 445 Novotný Kamil SJC0600 8190806 C Sportcentrum Jičín
10:29:00 446 Štichhauer Adam LPU0603 9102564 B OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 447 Bělohlávek Michal PHK0604 0 C OK 99 Hradec Králové
10:33:00 448 Matěásko Marek JIL0702 425574 C OK Jilemnice
10:35:00 449 Mertlík Vojtěch TUR0704 2108913 C OOB TJ Turnov
10:37:00 450 Kadaně Marek LPU0703 2025377 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 451 Kutáček Ondřej LTU0700 2103289 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:41:00 452 Ježek Martin LPU0701 2091558 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 453 Vrábel Štěpán PHK0705 9387 C OK 99 Hradec Králové
10:45:00 454 Třešňák Matěj JIL0701 2096128 C OK Jilemnice
10:47:00 455 Čihák Jan HOR0601 2104603 B TJ Jiskra Hořice
10:49:00 456 Hanák Matěj LTU0701 2103287 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:51:00 457 Kujal Josef PHK0703 2111620 C OK 99 Hradec Králové
10:53:00 458 Schejbal Filip LPU0711 2103276 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 459 Mencl Josef VSP0602 2021850 C USK Praha
10:57:00 460 Kubát Vojtěch VRL0701 8991 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:59:00 461 Schejbal Matyáš LPU0710 2108905 C OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 462 Hájek Dominik CET0601 2060236 B TJ Loko Česká Třebová
11:03:00 463 Vaníček Jan SJC0705 8051111 C Sportcentrum Jičín
11:05:00 464 Stach Ondřej JIL0602 416277 C OK Jilemnice
11:07:00 465 Dlabola Jakub SJC0602 8052360 C Sportcentrum Jičín
11:09:00 466 Vakant 0 Vakant
11:11:00 467 Vakant 0 Vakant
11:13:00 468 Vakant 0 Vakant

H12D 2.10 km, 5 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:12:00 469 Buďárek Šimon STH0703 9044 C SK Studenec
11:15:00 470 Vicenec Martin ZAM0601 9036 C OB TJ Sokol Žamberk
11:18:00 471 Planík Martin STH0601 303928 C SK Studenec
11:21:00 472 Zapletal Tomáš KUO0701 2103752 KOB Ústí nad Orlicí
11:24:00 473 Kočí Miroslav SHK0601 2088152 C OK Slavia Hradec Králové
11:27:00 474 Ulrych Filip ZAM0702 9040 C OB TJ Sokol Žamberk
11:30:00 475 Hladký Matěj KOR0700 2060299 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:33:00 476 Kunt Martin ZAM0701 2102873 C OB TJ Sokol Žamberk
11:36:00 477 Kurka Antonín SHK0700 2082904 C OK Slavia Hradec Králové
11:39:00 478 Horáček Dominik STH0600 330520 C SK Studenec
11:42:00 479 Beneda Vojtěch SHK0703 2122253 C OK Slavia Hradec Králové
11:45:00 480 Vakant 0 Vakant
11:48:00 481 Vakant 0 Vakant

H14C 3.90 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 482 Stavrinou David SRK0506 2027238 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:03:00 483 Šedivka Pavel LTU0401 2057587 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:05:00 484 Choutka Matěj NPA0402 2122280 B SK LOB Nová Paka
10:07:00 485 Sucharda Tomáš JIL0502 2078458 C OK Jilemnice
10:09:00 486 Šeps Daniel SRK0504 2027229 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:11:00 487 Neumann Matěj PHK0400 2073740 B OK 99 Hradec Králové
10:13:00 488 Pavelec Matěj NPA0501 2122282 B SK LOB Nová Paka
10:15:00 489 Dohnálek Tomáš SHK0403 1400421 B OK Slavia Hradec Králové
10:17:00 490 Typlt Tomáš NPA0406 7207895 B SK LOB Nová Paka
10:19:00 491 Mühlbach Ivo STH0401 425575 C SK Studenec
10:21:00 492 Valenta Ondřej JIL0401 2035789 C OK Jilemnice
10:23:00 493 Rak Tomáš SHK0400 2049527 C OK Slavia Hradec Králové
10:25:00 494 Haas Filip LPU0401 8656543 A OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 495 Málek David PHK0504 7260020 B OK 99 Hradec Králové
10:29:00 496 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 1403061 B OOB TJ Turnov
10:31:00 497 Kunt Stanislav ZAM0401 2102818 C OB TJ Sokol Žamberk
10:33:00 498 Kodytek Adam SHK0402 2073745 B OK Slavia Hradec Králové
10:35:00 499 Meier Jakub BRU0501 2032388 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:37:00 500 Hiller Vojtěch ZAM0501 9029 C OB TJ Sokol Žamberk
10:39:00 501 Dvořáček Filip LPU0420 2113098 C OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 502 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 B OK Slavia Hradec Králové
10:43:00 503 Čermák Martin PHK0502 2080972 B OK 99 Hradec Králové
10:45:00 504 Kolář Šimon SHK0405 7200597 B OK Slavia Hradec Králové
10:47:00 505 Krpata Michal LPU0403 8656545 A OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 506 Doucha Martin SNA0501 9636 B TJ START Náchod
10:51:00 507 Čivrný Jan VRL0501 8656604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:53:00 508 Janků Štěpán SJC0501 8000142 B Sportcentrum Jičín
10:55:00 509 Novák Stanislav NPA0404 2122278 B SK LOB Nová Paka
10:57:00 510 Sádovský Jáchym LPU0508 2032174 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 511 Pirožek Vojtěch LTU0400 2057589 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:01:00 512 Dvořák Vojtěch LPU0506 2075618 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 513 Jakubský Adam SHK0406 2121005 C OK Slavia Hradec Králové
11:05:00 514 Štichhauer Daniel LPU0405 8656502 B OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 515 Kolátor Vojtěch HOR0402 2049536 B TJ Jiskra Hořice
11:09:00 516 Šípek Ondřej LPU0505 2045219 B OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 517 Vitvar Radim SJC0404 8653300 C Sportcentrum Jičín
11:13:00 518 Stohanzl Patrik LPU0510 2085645 B OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 519 Langr Jakub KOR0401 2095937 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:17:00 520 Fajfer Filip NPA0401 2122275 B SK LOB Nová Paka
11:19:00 521 Sedláček David KOR0502 2106740 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:21:00 522 Holman Antonín HOR0405 2103297 C TJ Jiskra Hořice
11:23:00 523 Morávek Martin SRK0503 425589 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:25:00 524 Schneidewind Richard HOR0404 2102540 C TJ Jiskra Hořice
11:27:00 525 Vališ Vojtěch LPU0512 2091545 B OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 526 Lazák Jan LTU0500 2057590 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:31:00 527 Vakant 0 Vakant
11:33:00 528 Vakant 0 Vakant

H14D 3.10 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:16:00 529 Kokrda Adam PHK0503 2078477 C OK 99 Hradec Králové
11:19:00 530 Pulc Ondřej ZAM0505 2096135 C OB TJ Sokol Žamberk
11:22:00 531 Potůček Oto LTU0501 405972 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:25:00 532 Hylmar Zdeněk ZAM0504 2075624 C OB TJ Sokol Žamberk
11:28:00 533 Koblic Jan VAM0400 9528 C OOB Vamberk
11:31:00 534 Kokrda Vojtěch PHK0402 2078476 C OK 99 Hradec Králové
11:34:00 535 Lacina Marek LPU0511 2122257 C OK Lokomotiva Pardubice
11:37:00 536 Baše Ondřej KOR0503 2087679 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:40:00 537 Lorenc Matyáš CHC0404 232903 C K.O.B. Choceň
11:43:00 538 Hájek Matěj VRL0402 2032144 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:46:00 539 Molinger Matěj SNA0401 2122279 C TJ START Náchod
11:49:00 540 Marhold Stanislav CHC0402 9553 C K.O.B. Choceň
11:52:00 541 Kovář Radim CET0501 2056307 C TJ Loko Česká Třebová
11:55:00 542 Novák Jakub HOR0407 2127654 C TJ Jiskra Hořice
11:58:00 543 Vakant 0 Vakant
12:01:00 544 Vakant 0 Vakant

H16C 4.00 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 545 Novák Adam LPU0320 2096140 B OK Lokomotiva Pardubice
11:32:00 546 Procinger Jakub VRL0305 2088183 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:34:00 547 Rusin Vojtěch LPU0321 8656610 A OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 548 Hladký Filip KOR0300 2051521 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:38:00 549 Vališ Jan LPU0210 2091559 C OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 550 Müller Matěj KOR0302 2083389 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:42:00 551 Mrskoč Marek LPU0205 2049513 B OK Lokomotiva Pardubice
11:44:00 552 Kaška Jan ZAM0301 1398978 C OB TJ Sokol Žamberk
11:46:00 553 Zemánek Mikuláš SRK0201 9496 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:48:00 554 Zamastil Michal LTU0203 2057576 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:50:00 555 Pachel Jakub ZAM0202 9284 C OB TJ Sokol Žamberk
11:52:00 556 Balcar Jiří SNA0301 2113064 C TJ START Náchod
11:54:00 557 Moravec Jan ZAM0205 8629818 C OB TJ Sokol Žamberk
11:56:00 558 Juška Jiří LPU0304 2045238 C OK Lokomotiva Pardubice
11:58:00 559 Malý Evžen ml. JIL0301 53224 C OK Jilemnice
12:00:00 560 Kroutil Jan KUO0202 2102858 C KOB Ústí nad Orlicí
12:02:00 561 Šitina Tomáš LTU0300 2057588 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:04:00 562 Mertlík Jakub TUR0307 2108912 C OOB TJ Turnov
12:06:00 563 Bárta Šimon PHK0202 9428 C OK 99 Hradec Králové
12:08:00 564 Tichý Lubomír SHK0303 7206348 B OK Slavia Hradec Králové
12:10:00 565 Krsek Šimon ZAM0204 2075607 C OB TJ Sokol Žamberk
12:12:00 566 Váňa Vojtěch LPU0312 2122242 C OK Lokomotiva Pardubice
12:14:00 567 Vaňura Vít HOR0203 7300085 C TJ Jiskra Hořice
12:16:00 568 Šimek Jakub CHC0303 9560 C K.O.B. Choceň
12:18:00 569 Tichý Ondřej KOR0200 2011867 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:20:00 570 Vakant 0 Vakant
12:22:00 571 Vakant 0 Vakant

H18C 4.00 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 572 Koditek Jonáš KUO0101 2051522 B KOB Ústí nad Orlicí
10:06:00 573 Kynčl Vojtěch JIL0101 232622 C OK Jilemnice
10:09:00 574 Porkert Jan SHK0100 7207030 B OK Slavia Hradec Králové
10:12:00 575 Jansa Radek BRU0002 2032372 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:15:00 576 Neužil Vít OPI0103 2091537 B Orientační sporty Písek
10:18:00 577 Dostál Jakub VRL0104 7206528 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:21:00 578 Urban Michal KUO0001 2035149 B KOB Ústí nad Orlicí
10:24:00 579 Nejman Marek PHK0002 2113092 C OK 99 Hradec Králové
10:27:00 580 Bican Martin OPI0101 2091533 C Orientační sporty Písek
10:30:00 581 Paleček Ondřej LPU0105 7209449 B OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 582 Valenta Adam OPI0102 2091535 B Orientační sporty Písek
10:36:00 583 Procinger Jan VRL0102 2082910 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:39:00 584 Kovář Lukáš CET0102 2035730 C TJ Loko Česká Třebová
10:42:00 585 Vakant 0 Vakant
10:45:00 586 Vakant 0 Vakant

H21C 6.10 km, 23 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 587 Hanč Petr VRL8001 981811 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:03:00 588 Grundman Vojtěch CHC8801 8080807 C K.O.B. Choceň
10:05:00 589 Kalenský Aleš STH9801 331426 B SK Studenec
10:07:00 590 Bravený Adam VBM8801 866998 C VSK Mendelu Brno
10:09:00 591 Jiran Miloš VRL9904 7209353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:11:00 592 Fiala Petr LPU8701 7201198 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 593 Šmahel Lukáš OPI7800 2103772 C Orientační sporty Písek
10:15:00 594 Krmaš Václav SRK8001 9521 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:17:00 595 Zikmund Zdeněk NPA6705 7003002 C SK LOB Nová Paka
10:19:00 596 Zelenka Tomáš PHK9001 886259 C OK 99 Hradec Králové
10:21:00 597 Strachota Petr TJN8700 7207342 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:23:00 598 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:25:00 599 Karkoš Petr XCR7300 7209433 C MTB Chrudim
10:27:00 600 Zimmermann Jakub KON8911 8645930 C KOB Konice
10:29:00 601 Tichý Radomír SHK0000 7300181 A OK Slavia Hradec Králové
10:31:00 602 Šitina Jakub LTU0001 2057577 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:33:00 603 Remeš Petr SHK9403 7207364 C OK Slavia Hradec Králové
10:35:00 604 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
10:37:00 605 Haas Karel LPU7304 7210409 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 606 Šabatka Zdeněk PHK8900 9189 C OK 99 Hradec Králové
10:41:00 607 Holas Ondřej TUR8501 515048 C OOB TJ Turnov
10:43:00 608 Kadeřávek Petr PHK7605 9399 C OK 99 Hradec Králové
10:45:00 609 Kos Tomáš LPU9303 7207362 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 610 Weiner Jakub SHK7911 9140 C OK Slavia Hradec Králové
10:49:00 611 Lauterbach David KUO9802 2085646 A KOB Ústí nad Orlicí
10:51:00 612 Novotný Vojtěch LPU9702 9308 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 613 Váňa Martin TUR8401 1840303 C OOB TJ Turnov
10:55:00 614 Ptáček Martin SRK9509 301112 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:57:00 615 Zakouřil Vít TUR9301 886823 C OOB TJ Turnov
10:59:00 616 Justa Pavel PHK8701 7203469 C OK 99 Hradec Králové
11:01:00 617 Döllgast Moritz TUR9504 1180295 R OOB TJ Turnov
11:03:00 618 Pokorný David SRK9701 8000049 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:05:00 619 Luštický Martin TUR8700 7092626 C OOB TJ Turnov
11:07:00 620 Veverka Tomáš VAM8401 9669 C OOB Vamberk
11:09:00 621 Klapal Jan LPU9006 515142 C OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 622 Cupák Jiří VRL7201 8972 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:13:00 623 Lehár Adam LPU9114 2088721 C OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 624 Kadečka Petr ALB8400 7208 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:17:00 625 Friml Dominik ZAM9901 2058526 C OB TJ Sokol Žamberk
11:19:00 626 Černý Vojtěch JIL9006 9091 C OK Jilemnice
11:21:00 627 Novotný Tomáš PHK8101 9410 C OK 99 Hradec Králové
11:23:00 628 Kořínek Jindřich TUR8406 8656588 C OOB TJ Turnov
11:25:00 629 Škoda Jáchym LTU8700 1420240 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:27:00 630 Vakant 0 Vakant
11:29:00 631 Vakant 0 Vakant
11:31:00 632 Vakant 0 Vakant
11:33:00 633 Vakant 0 Vakant
11:35:00 634 Szenczi Gabriel VLI8700 2102802 C Slavia Liberec orienteering

H21D 4.20 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 635 Mokrý Pavel VLI7501 2058479 C Slavia Liberec orienteering
10:04:00 636 Zitka Adam LPU8402 2075601 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 637 Jiřišta Lubomír JIL8802 51117 C OK Jilemnice
10:08:00 638 Andrš Petr ZAM8401 7210085 C OB TJ Sokol Žamberk
10:10:00 639 Nymsa Zdeněk TYN8502 682669 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:12:00 640 Vandělík Michal ALB8501 7219 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:14:00 641 Janeček Tomáš PHK9205 7207613 C OK 99 Hradec Králové
10:16:00 642 Roll Martin ALB8401 7207 C OOB Albrechtice nad Orlicí

H35C 5.60 km, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 643 Koblížek Kamil KUO8001 980350 C KOB Ústí nad Orlicí
10:08:00 644 Wohanka Petr VRL7305 8973 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:12:00 645 Ježek Vladimír LPU7311 2070817 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 646 Rusin Jan BRU7601 2032383 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:20:00 647 Václavek Jan LPU7816 2025376 C OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 648 Hladký Viktor VAM8201 7003026 C OOB Vamberk
10:28:00 649 Belej Jiří LPU7421 2045236 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 650 Šašek Luděk SOB6901 4189 C SOBSA
10:36:00 651 Lán Filip SHK8003 2049544 C OK Slavia Hradec Králové
10:40:00 652 Podlešák Marek PHK7802 2088213 C OK 99 Hradec Králové
10:44:00 653 Morávek Martin SRK7701 301106 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:48:00 654 Korbel Michal CHC7703 9550 C K.O.B. Choceň
10:52:00 655 Vančura Martin ASU8049 51234 C Magnus Orienteering
10:56:00 656 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C SK Studenec
11:00:00 657 Svoboda Ondřej SHK7605 9101116 C OK Slavia Hradec Králové
11:04:00 658 Vandas Luděk VAM6601 9111166 C OOB Vamberk
11:08:00 659 Kolář Zdeněk BRU7101 425502 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:12:00 660 Netopil Libor VAM7401 1700083 C OOB Vamberk
11:16:00 661 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C OB TJ Sokol Žamberk
11:20:00 662 Vakant 0 Vakant
11:24:00 663 Vakant 0 Vakant
11:28:00 664 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

H35D 4.00 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 665 Sršeň Tomáš VAM8001 1420849 C OOB Vamberk
11:06:00 666 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:08:00 667 Frosch Petr LPU7514 2103277 C OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 668 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
11:12:00 669 Šišma Pavel TYN6901 49698 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:14:00 670 Kroupa Jan LPU8103 2070819 C OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 671 Adamovský Michal TYN7200 9852 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:18:00 672 Trlida Vratislav LPU7516 2081390 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 673 Suchý Petr SHK7800 2069098 C OK Slavia Hradec Králové
11:22:00 674 Dvořáček Pavel LPU7608 2112738 C OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 675 Meier Jiří BRU7400 2033634 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:26:00 676 Macháček Lubomír LPU7515 2108901 C OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 677 Koutný Pavel PHK7108 51102 C OK 99 Hradec Králové
11:30:00 678 Daněk Petr TYN7900 2111605 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:32:00 679 Jakubský Radek SHK7603 2122247 C OK Slavia Hradec Králové
11:34:00 680 Čapek Miroslav PHK7603 2053586 C OK 99 Hradec Králové
11:36:00 681 Stohanzl Jan LPU7600 2103261 C OK Lokomotiva Pardubice
11:38:00 682 Stavrinou Marios SRK7901 2027228 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:40:00 683 Nekvapil Ondřej LPU7403 9201683 C OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 684 Hladký Tomáš KOR7600 2060298 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:44:00 685 Hanl Vratislav SRK7402 2027249 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:46:00 686 Souček Karel SHK6601 553452 C OK Slavia Hradec Králové
11:48:00 687 Pitrmuc Jan JIL7703 2075603 C OK Jilemnice
11:50:00 688 Melichar Igor PHK6504 1413331 C OK 99 Hradec Králové
11:52:00 689 Šimek Jiří CHC7901 9554 C K.O.B. Choceň
11:54:00 690 Příkazský Jakub PHK8000 2091536 C OK 99 Hradec Králové
11:56:00 691 Zemánek Miroslav SRK7401 2027222 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:58:00 692 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:00:00 693 Macek Pavel LPU7517 2103253 C OK Lokomotiva Pardubice
12:02:00 694 Vakant 0 Vakant
12:04:00 695 Śafář Miroslav CET7001 232633 C TJ Loko Česká Třebová
12:06:00 696 Vakant 0 Vakant
12:08:00 697 Vakant 0 Vakant

H45C 5.00 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 698 Brancuský Zdeněk LPU6803 2075640 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 699 Kolář Viktor SHK7300 2049537 C OK Slavia Hradec Králové
10:06:00 700 Bendák Petr LTU6500 2085654 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:08:00 701 Kubát Miroslav VRL6701 8977 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:10:00 702 Vališ Jan LPU7104 2091562 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 703 Cichý David PHK7001 2070821 C OK 99 Hradec Králové
10:14:00 704 Půlpán Roman CHC6501 9561 C K.O.B. Choceň
10:16:00 705 Vávra Radek HOR6301 2032106 C TJ Jiskra Hořice
10:18:00 706 Červinka Jiří VRL7001 2078489 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:20:00 707 Krausz Milan FSP6700 682118 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:22:00 708 Brožek Tomáš KUO6902 920653 C KOB Ústí nad Orlicí
10:24:00 709 Procházka Tomáš LPU6503 9270 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 710 Kohout Josef SHK6902 2017669 C OK Slavia Hradec Králové
10:28:00 711 Fencl Petr LPU6901 9230 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 712 Hausvater Karel SHK5801 301648 C OK Slavia Hradec Králové
10:32:00 713 Pipek Kamil LPU7310 2049532 C OK Lokomotiva Pardubice
10:34:00 714 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
10:36:00 715 Mutinský Viktor KUO6501 51752 C KOB Ústí nad Orlicí
10:38:00 716 Jakeš Josef TYN6501 995825 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:40:00 717 Metelka Pavel PHK6800 2058529 C OK 99 Hradec Králové
10:42:00 718 Ježek Zdenek JIL7301 2075668 C OK Jilemnice
10:44:00 719 Háp Pavel PHK7101 9395 C OK 99 Hradec Králové
10:46:00 720 Věříš Jan LPU7103 682602 C OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 721 Chvátil Jiří PHK7200 336717 C OK 99 Hradec Králové
10:50:00 722 Kos Michal SRK6802 2073747 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:52:00 723 Kavalír Karel PHK6503 9650526 C OK 99 Hradec Králové

H45D 3.90 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:55:00 724 Rusz Roman KUN7201 425598 C TJ Sokol Kunvald
10:57:00 725 Hanuš Karel HOS6701 9754 C TJ Tatran Hostinné
10:59:00 726 Imlauf Martin SNA6301 9629 C TJ START Náchod
11:01:00 727 Lux Zdeněk KUN6201 7208208 C TJ Sokol Kunvald
11:03:00 728 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:05:00 729 Jelínek Roman CHC6301 361956 C K.O.B. Choceň
11:07:00 730 Kadaník Libor PHK7204 2025375 C OK 99 Hradec Králové
11:09:00 731 Hanuš Pavel LTU6501 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:11:00 732 Šváb Pavel BRU6701 425509 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:13:00 733 Rémiš Jaromír SHK7200 2103291 C OK Slavia Hradec Králové
11:15:00 734 Ptáček Miloš BRU7000 2032371 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:17:00 735 Vých Luboš KOR7300 2095976 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:19:00 736 Semrád Pavel CHC6602 9555 C K.O.B. Choceň
11:21:00 737 Košek Martin SHK7301 2080836 C OK Slavia Hradec Králové
11:23:00 738 Marhold Stanislav CHC6603 9558 C K.O.B. Choceň
11:25:00 739 Čermák Petr LPU6501 9305 C OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 740 Svoboda Miloslav SHK5901 9158 C OK Slavia Hradec Králové
11:29:00 741 Dvořák Luboš LPU6801 9232 C OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 742 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:33:00 743 Vojtěch Libor HOR7303 9010 C TJ Jiskra Hořice
11:35:00 744 Hájek Tibor VRL7202 2075627 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:37:00 745 Langr Stanislav SNA5403 9633 C TJ START Náchod
11:39:00 746 Dohnálek Pavel SHK7100 1400450 C OK Slavia Hradec Králové
11:41:00 747 Hnyk Petr SNA5701 416261 C TJ START Náchod
11:43:00 748 Dudášek Karel DOB7001 888649 C KOB Dobruška
11:45:00 749 Cibulka Radek LPU7107 2049557 C OK Lokomotiva Pardubice
11:47:00 750 Justa Jaromír PHK6101 9372 C OK 99 Hradec Králové
11:49:00 751 Molinger Luděk SNA7249 9624 C TJ START Náchod
11:51:00 752 Zamouřil Petr PHK6808 2126381 C OK 99 Hradec Králové
11:53:00 753 Gernert Alan JIL7001 49414 C OK Jilemnice
11:55:00 754 Lamač Jaroslav TUR7203 8068 C OOB TJ Turnov
11:57:00 755 Vychodil Tomáš SHK6301 51182 C OK Slavia Hradec Králové
11:59:00 756 Zákravský Zdeněk SNA5702 232953 C TJ START Náchod
12:01:00 757 Novotný Pavel SHK6104 7203333 C OK Slavia Hradec Králové
12:03:00 758 Jirák Stanislav LPU6304 2122283 C OK Lokomotiva Pardubice
12:05:00 759 Mikyska Alan VAM7149 9684 C OOB Vamberk
12:07:00 760 Tichý Pavel KOR6801 2126260 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:09:00 761 Rücker Petr HOR6500 2035741 C TJ Jiskra Hořice
12:11:00 762 Dostál Dalibor VRL7308 1413338 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:13:00 763 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
12:15:00 764 Holubář David KUO7101 2060252 C KOB Ústí nad Orlicí
12:17:00 765 Širůček Jaromír SHK6200 2085650 C OK Slavia Hradec Králové
12:19:00 766 Vaňura Tomáš HOR6800 2087718 C TJ Jiskra Hořice
12:21:00 767 Vakant 0 Vakant
12:23:00 768 Vakant 0 Vakant

H55C 3.90 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 769 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
10:03:00 770 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C OK Jilemnice
10:05:00 771 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 772 Kalibán Pavel SNA5649 2122255 C TJ START Náchod
10:09:00 773 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
10:11:00 774 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
10:13:00 775 Grundman Martin CHC5801 2060285 C K.O.B. Choceň
10:15:00 776 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C OK Slavia Hradec Králové
10:17:00 777 Ježek Jiří PHK6201 9839 C OK 99 Hradec Králové
10:19:00 778 Mrštík Václav LPU5002 8656516 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 779 Janeba Petr CHC6001 9573 C K.O.B. Choceň
10:23:00 780 Juračka Vojtěch LPU5404 9234 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 781 Chládek Josef ZAM5901 2060235 C OB TJ Sokol Žamberk
10:27:00 782 Švarc Jiří TUR6204 682108 C OOB TJ Turnov
10:29:00 783 Nožička Miroslav LPU5405 9312 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 784 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C OB TJ Sokol Žamberk
10:33:00 785 Knap Jan LPU5101 51105 C OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 786 Tůma Miloš DOB5600 7243 C KOB Dobruška
10:37:00 787 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 788 Hanč Pavel VRL5601 8996 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:41:00 789 Tupec Jiří VAM5801 2126289 C OOB Vamberk
10:43:00 790 Sombota Jiří LTU5901 9772 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:45:00 791 Mareš Hynek TUR6100 2067342 C OOB TJ Turnov
10:47:00 792 Kološ Oldřich LPU6003 9899 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 793 Černý Petr ALB6000 7224 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:51:00 794 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:53:00 795 Hudský Vlastimil TUR5100 8214 C OOB TJ Turnov

H55D 3.00 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 796 Sáňka Bedřich LPU5102 2032164 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 797 Čermák Libor PHK5600 2088189 C OK 99 Hradec Králové
10:40:00 798 Fridrich Jaroslav LPU4501 9256 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 799 Krejčí Jaroslav LTU5801 9775 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:44:00 800 Lulay Miloš LPU5502 301188 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 801 Beňo Miroslav TYN5301 9731 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:48:00 802 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 803 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
10:52:00 804 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 805 Malý Evžen JIL6102 9070 C OK Jilemnice
10:56:00 806 Škorpil Martin HOR5700 2011900 C TJ Jiskra Hořice
10:58:00 807 Hostinský Jiří LPU5501 9255 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 808 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
11:02:00 809 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
11:04:00 810 Vakant 0 Vakant
11:06:00 811 Vakant 0 Vakant
11:08:00 812 Dvořák Vladimír LPU6004 2075604 C OK Lokomotiva Pardubice

H65C 3.50 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:12:00 813 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:14:00 814 Šroler Zdeněk KUN5201 7208201 C TJ Sokol Kunvald
11:16:00 815 Novák Karel NPA5001 2060215 C SK LOB Nová Paka
11:18:00 816 Procházka Jiří LTU4802 9778 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:20:00 817 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:22:00 818 Vondrouš Jaroslav PHK5201 9453 C OK 99 Hradec Králové
11:24:00 819 Fejlek Vojtěch SHK5202 9104 C OK Slavia Hradec Králové
11:26:00 820 Čípa Jiří CET5002 2085582 C TJ Loko Česká Třebová
11:28:00 821 Stárek Jiří SRK5002 9818 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:30:00 822 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C TJ Loko Česká Třebová
11:32:00 823 Pohl Zdeněk SRK5301 9533 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:34:00 824 Tvrdek Vojtěch TUR4949 51283 C OOB TJ Turnov
11:36:00 825 Vítek Zdeněk SRK4701 9799 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:38:00 826 Rejmont Milan LTU4801 9777 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:40:00 827 Švadlena Jiří CHC4601 2011854 C K.O.B. Choceň

H70C 3.00 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 828 Kohout Tomáš UVP3700 7930 C Slovan Praha
10:04:00 829 Mikulecký Jan PHK3801 9005137 C OK 99 Hradec Králové
10:06:00 830 Seidl Karel SRK4301 9474 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:08:00 831 Novotný Petr PHK3802 9422 C OK 99 Hradec Králové
10:10:00 832 Tobiška Václav ZAM4401 9039 C OB TJ Sokol Žamberk
10:12:00 833 Vávra Jaroslav LPU4601 9258 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 834 Sokolář Zdeněk SNA4501 9610 C TJ START Náchod
10:16:00 835 Čepelka Petr LPU4701 9334 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 836 Springer Michal PHK4601 9446 C OK 99 Hradec Králové
10:20:00 837 Málek Josef LPU3901 416268 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 838 Wenke Josef SRK4703 52647 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:24:00 839 Novotný František PHK4801 9425 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 840 Šponar Josef ZAM4701 9038 C OB TJ Sokol Žamberk
10:28:00 841 Jiran Václav PHK4701 301692 C OK 99 Hradec Králové
10:30:00 842 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
10:32:00 843 Vakant 0 Vakant
10:34:00 844 Vakant 0 Vakant

HDR 3.50 km, 5 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 845 Zvěřinová Nina LPU1253 515126 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 846 Zitková Markéta LPU1251 2049546 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 847 Daněk Tomáš TYN0900 416296 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 848 Kraus Jan SJC1003 9898 Sportcentrum Jičín
10:00:00 849 Jansová Lenka BRU1050 425505 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 850 Stryková Johana LPU1151 2045250 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 851 Kroupová Anna LPU1154 2075642 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 852 Kárníková Alžběta LPU1354 920672 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 853 Lučan Ondřej LPU1101 2099483 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 854 Stohanzlová Vilma LPU1551 9281 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 855 Munzarová Monika LPU1056 436951 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 856 Šimková Lucie STH0951 2116482 C SK Studenec
10:00:00 857 Šašková Petra SOB7451 4186 C SOBSA
10:00:00 858 Sokol Tomáš BRM1500 0 C Sokol Burdych
10:00:00 859 Sedlatý Eduard NER 0 NER
10:00:00 860 Sedlatá Vendula NER 0 NER
10:00:00 861 Sedlatá Marie NER 0 NER
10:00:00 862 Poláková Gabriela VRL1351 331655 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 863 Samler Ondřej 7XC0900 9300 Samlerovi
10:00:00 864 Pešek Matěj SJC1002 2115002 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 865 Samlerová Jolana 7XC1550 9210 Samlerovi
10:00:00 866 Polák Vlastimil VRL1001 9000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 867 Wohanka Antonín VRL1201 232639 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 868 Jirout Jáchym SNA1201 9621 C TJ START Náchod
10:00:00 869 Wohanka Jakub VRL1301 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 870 Podlipný Filip SJC1202 2082905 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 871 Sehnoutková Anna KOR0950 2061791 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 872 Novák Michal ZAM1101 2083373 C OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 873 Wohanková Michaela VRL1151 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 874 Kutlvašrová Marta VRL1451 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 875 Zakouřil František TUV1201 51238 C SOK TJ Turnov
10:00:00 876 Bucharová Marie VRL0954 0 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 877 Langrová Tereza KOR1250 2083380 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 878 Kvapilová Simona PHK1150 7209658 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 879 Gottstein Matouš JIL0901 2124769 C OK Jilemnice
10:00:00 880 Dvořáková Marie LPU1452 2045243 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 881 Nymsová Marie Ema TYN1350 0 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 882 Fenclová Zuzana LPU1454 8651740 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 883 Jarošová Tereza LPU1161 2122286 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 884 Hostinská Barbora LPU1255 2102530 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 885 Nymsa Matyáš TYN1300 0 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 886 Čečková Barbora SHK1151 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 887 Jakubská Lucie SHK1250 2120991 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 888 Sochorová Kristýna SHK0953 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 889 Kočí Antonín SHK9999 0 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 890 Sochor Jakub SHK0903 0 C OK Slavia Hradec Králové

P 2.60 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 891 Šípková Petra LPU8058 2049514 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 892 Šípek Jaroslav LPU7422 2049521 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 893 Vaňurová Marcela HOR6850 2078472 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 894 Švábová Michaela BRU6851 2011794 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 895 Stará Marta LPU7557 9348 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 896 Lacina Martin LPU7105 2122256 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 897 Lacina Jindřich LPU0211 515072 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 898 Růžková Kamila LPU7560 2108897 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 899 Malá Marie LPU4753 301172 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 900 Kubín Jan HOR7400 2126355 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 901 Belej Tomáš LPU0449 9241 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 902 Maršoun Petr 4SZ7300 2116489 44u (neregistr.)
10:00:00 903 Věříšová Lenka 2SC7750 2129221 NEREG - Věříšovi
10:00:00 904 Věříšová Lucie 2SC0350 2129185 NEREG - Věříšovi
10:00:00 905 Pauschek Karel 4JC8500 0 nereg
10:00:00 906 Kubeček Štěpán LIP7600 7207623 C SOS Mamuti z Lipovky
10:00:00 907 Kubečková Terezie LIP7650 2124794 C SOS Mamuti z Lipovky
10:00:00 908 Samlerová Darina 7XC8051 0 Samlerovi
10:00:00 909 Kubínová Klára HOR0099 4768 TJ Jiskra Hořice
10:00:00 910 Molingerová Pavlína SNA7951 49874 C TJ START Náchod
10:00:00 911 Wohanková Kateřina VRL7955 425552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 912 Zahradník Jan KOR0304 9598 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 913 Vanický Richard KOR0303 2061791 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 914 Procingerová Ilona VRL7053 219210 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 915 Tomášová Majda SRK6753 301116 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 916 Tomášová Petra SRK0556 301107 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 917 Příkazská Petra 74C7600 2102589 NER
10:00:00 918 Ehlová Iva SRK3951 9539 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 919 Rufferová Iva SNA5052 9620 C TJ START Náchod
10:00:00 920 Brumlichová Kristýna NPA0351 416345 C SK LOB Nová Paka
10:00:00 921 Černá Petra ALB7450 7220 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:00:00 922 Lapáčková Soňa SHK7651 2120644 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 923 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 924 Kunešová Petra HOR7650 1398984 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 925 Baše Petr KOR7701 2083356 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 926 Lounek Jaroslav KOR6901 2083387 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 927 Šubrt Evžen TAP8000 0 C KOB Tretra Praha
10:00:00 928 Hájková Eva VRL7454 2096244 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

T 4.90 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 929 Kodytková Denisa SHK0252 2058528 A OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 930 Lánová Michaela SHK8650 219202 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 931 Kuneš Vojtěch HOR0200 2032181 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 932 Musilová Elena KUO0399 681880 C KOB Ústí nad Orlicí
10:00:00 933 Sokol Milan BRM7201 9625 C Sokol Burdych
10:00:00 934 Kubínová Marcela HOR7550 2127893 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 935 Musil Marek KUO7301 1602617 C KOB Ústí nad Orlicí
10:00:00 936 Menclová Silvie VSP7050 51749 C USK Praha
10:00:00 937 Mencl Miloslav VSP6505 52277 C USK Praha
10:00:00 938 Čapková Petra PHK7850 2053587 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 939 Ježowicz Roman 79X8000 2113390 Žižkovský tygři
10:00:00 940 Jireš František 3IX5900 301639 Zelenkovi
10:00:00 941 Zelenková Lenka 3IX6150 405951 Zelenkovi
10:00:00 942 Pokorný Jan SRK6401 438611 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.