Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
02.06.2018
Místo konání:
Křemenec
Pořadatel:
PLU - TJ SOKOL Plumlov
Mapa:
Šištót, 1:10 000, ek. 5m, ISOM 2017, stav jaro 2018, formát A4, mapoval Ladislav Grepl
Ředitel závodu:
Matyšek Radoslav
Hlavní rozhodčí:
Otruba Karel - R3
Stavitel tratí:
Krtička Jan
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P     T    

D10C 1.60 km, 40 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Klapková Alžběta PTE0852 2102715 C TJ Sokol Ptení
11:02:00 Pachmannová Iva AOP0852 232251 C Orientační Běh Opava
11:04:00 Kočandrlová Natálie KSU0979 446412 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:06:00 Vrbová Marie PTE0850 2102684 C TJ Sokol Ptení
11:08:00 Skřivanková Anna TBM0853 2058523 C KOS TJ Tesla Brno
11:10:00 Štefková Michaela PLU0851 896972 C TJ SOKOL Plumlov
11:12:00 Reichlová Lucie KSU0850 52619 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:16:00 Otrubová Karolína PLU0888 2061810 C TJ SOKOL Plumlov
11:18:00 Šimková Aneta ASU0650 0 Magnus Orienteering
11:22:00 Hýblová Eliška JPV0952 2127853 C Oddíl OS SK Prostějov
11:26:00 Reichlová Pavla KSU0888 51309 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:28:00 Šimková Sára ASU0999 0 Magnus Orienteering
11:30:00 Tomanková Alice KSU0959 52617 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:32:00 Vavrdová Karolína PTE0880 2102683 C TJ Sokol Ptení

D12C 2.10 km, 65 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 C KOB Konice
10:33:00 Rychlá Karolína KRN0757 8654916 B KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:35:00 Dvořáková Ema KON0777 2067322 C KOB Konice
10:37:00 Cetlová Karolína AOP0752 2091596 C Orientační Běh Opava
10:39:00 Seidenglanzová Johana SSU0650 6710 C SK Severka Šumperk
10:41:00 Janků Karolína UOL0751 2069084 C SOB Olomouc
10:43:00 Jílková Pavla KON0799 2069073 C KOB Konice
10:45:00 Slehová Martina UOL0653 0 C SOB Olomouc
10:47:00 Bartášková Karolína ASU0799 416509 C Magnus Orienteering
10:49:00 Přikrylová Jana JPV0652 2112722 C Oddíl OS SK Prostějov
10:51:00 Paulíčková Tereza UOL0750 2069082 C SOB Olomouc
10:55:00 Burdová Helena STE0653 2108904 B SK SKI-OB Šternberk
10:57:00 Gallo Natálie AOP0652 7003005 B Orientační Běh Opava
10:59:00 Přikrylová Ivana JPV0653 2112741 C Oddíl OS SK Prostějov
11:01:00 Kovalčíková Alena AOP0751 49438 C Orientační Běh Opava
11:03:00 Jílková Lenka KON0666 2069072 B KOB Konice
11:05:00 Dráčová Barbora UOL0652 2069085 C SOB Olomouc
11:09:00 Kopecká Nela UOL0650 301263 B SOB Olomouc
11:11:00 Matoušková Johana STE0751 52561 C SK SKI-OB Šternberk
11:13:00 Krtičková Ester CHA0754 8908 C OK Chrastava
11:15:00 Fendrychová Klára STE0750 2108892 C SK SKI-OB Šternberk
11:17:00 Benešová Anežka KON0757 515427 C KOB Konice
11:19:00 Zatloukalová Julie STE0650 2108918 B SK SKI-OB Šternberk

D14C 2.20 km, 50 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 Haluzová Štěpánka SBR0450 51874 C SKOB Bruntál
10:43:00 Pospíšilová Stella STE0551 2080829 B SK SKI-OB Šternberk
10:45:00 Slehová Eliška UOL0453 2112727 C SOB Olomouc
10:47:00 Plachá Aneta JPV0555 2108881 C Oddíl OS SK Prostějov
10:49:00 Janečková Adéla PLU0452 2087689 C TJ SOKOL Plumlov
10:51:00 Konečná Julie KSU0550 2053569 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:53:00 Kovalčíková Anna AOP0453 8796 B Orientační Běh Opava
10:55:00 Binarová Adéla UOL0452 1398997 B SOB Olomouc
10:57:00 Pachmannová Katka AOP0551 361953 B Orientační Běh Opava
10:59:00 Smékalová Karolína UOL0451 2020729 A SOB Olomouc
11:01:00 Cetlová Magdaléna AOP0552 2091591 B Orientační Běh Opava
11:03:00 Lubrichová Veronika STE0451 2102549 B SK SKI-OB Šternberk
11:05:00 Smékalová Viktorie UOL0450 2020728 B SOB Olomouc
11:07:00 Šánová Julie KSU0494 443076 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:09:00 Grégrová Zuzana 3SX0551 2125332 ZŠ Těšetice
11:11:00 Neumannová Kristýna STE0550 2035719 B SK SKI-OB Šternberk
11:15:00 Heclová Marie KSU0454 446447 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:19:00 Mikošková Marie STE0552 2108903 C SK SKI-OB Šternberk
11:21:00 Otrubová Anna PLU0577 2019215 B TJ SOKOL Plumlov

D16C 3.50 km, 60 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Pachmannová Bára AOP0351 8656710 B Orientační Běh Opava
10:32:00 Šneiderová Daniela ASU0398 7201771 B Magnus Orienteering
10:34:00 Krčková Helena AOP0251 2053557 C Orientační Běh Opava
10:38:00 Kličková Anna KON0272 52722 C KOB Konice
10:40:00 Smolková Sabina STE0250 7206537 B SK SKI-OB Šternberk
10:42:00 Bídová Markéta UOL0352 2124801 C SOB Olomouc
10:44:00 Pospíšilová Helena STE0253 2080839 C SK SKI-OB Šternberk
10:46:00 Černochová Michaela PLU0351 2061817 A TJ SOKOL Plumlov

D18C 3.60 km, 95 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Zatloukalová Hana ZLH0150 224900 C OOB TJ Zlaté Hory

D21C 4.20 km, 120 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:54:00 Skyvová Kristýna STE7054 1007548 C SK SKI-OB Šternberk
10:58:00 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:02:00 Plachá Andrea JPV7676 2102819 C Oddíl OS SK Prostějov
11:04:00 Czaschová Emílie SBR8750 0 C SKOB Bruntál
11:06:00 Škrabalová Šárka KON9888 2108866 B KOB Konice
11:08:00 Habigerová Radka KSU9559 2058483 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:10:00 Vlachová Kateřina KON9898 2120658 C KOB Konice
11:12:00 Grundmanová Lenka CHC8651 8662340 C K.O.B. Choceň
11:14:00 Janů Hana KSU9393 886267 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:16:00 Jeřábková Jitka TZL9453 7170894 C SKOB Zlín
11:20:00 Uvizlová Radka STH8451 9081 C SK Studenec
11:22:00 Vlachová Tereza AOV8750 1470167 C OOB TJ Baník Ostrava
11:24:00 Grycová Zuzana SSU8950 0 C SK Severka Šumperk
11:26:00 Maliňáková Petra SVS8751 53387 C Orientklub Vsetín
11:28:00 Novotná Klára ZLH9851 331363 A OOB TJ Zlaté Hory
11:30:00 Bouzková Katka SVS8151 53385 C Orientklub Vsetín
11:32:00 Zatloukalová Romana ZLH9950 2025342 B OOB TJ Zlaté Hory
11:34:00 Richterová Klára JPV8550 2109698 C Oddíl OS SK Prostějov
11:36:00 Rajnošek Tereza KSU8691 7865718 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:38:00 Boháčová Lucie PTE8771 8829 C TJ Sokol Ptení
11:40:00 Dittrichová Zuzana KON9175 52416 C KOB Konice
11:42:00 Vítková Lucie PTE9474 8656506 C TJ Sokol Ptení
11:44:00 Vlachová Eliška KON9572 2120659 C KOB Konice
11:46:00 Zavadilová Simona PTE8485 8843 C TJ Sokol Ptení

D35C 3.80 km, 90 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Ebnerová Eva KON8277 515485 C KOB Konice
10:33:00 Vránová Helena UOL7652 9201328 C SOB Olomouc
10:35:00 Chmelářová Radka JPV7650 2085577 C Oddíl OS SK Prostějov
10:37:00 Benešová Petra KON7575 1418763 C KOB Konice
10:39:00 Paulíčková Barbara UOL7851 2116467 C SOB Olomouc
10:41:00 Poláčková Monika JPV7552 2109754 C Oddíl OS SK Prostějov
10:43:00 Matoušková Jana STE7951 2025355 C SK SKI-OB Šternberk
10:45:00 Smolíková Kateřina KSU7793 2067339 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:47:00 Good Ludmila SBR8050 2092369 C SKOB Bruntál
10:49:00 Stryková Vlasta KSU7667 446436 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:51:00 Hýblová Iveta JPV7474 2127879 C Oddíl OS SK Prostějov
10:55:00 Přikrylová Jitka JPV7979 2109752 C Oddíl OS SK Prostějov
10:57:00 Rozsívalová Helena KSU7070 443067 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:01:00 Valíková Petra AOP7351 980374 C Orientační Běh Opava
11:03:00 Tomanková Martina KSU7552 2058462 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:05:00 Navrátilová Helena ASU7799 301698 C Magnus Orienteering
11:09:00 Zoubková Jana ZBP8050 53592 C OOB SK Zbraslav
11:11:00 Ondráčková Adéla KSU7676 443099 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:15:00 Štáblová Michaela KSU7787 49418 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:17:00 Doubravová Blanka ASU7499 53032 C Magnus Orienteering
11:19:00 Reichlová Jiřina KSU7499 2067330 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:21:00 Smékalová Jana UOL7850 2045207 C SOB Olomouc
11:23:00 Heclová Jana KSU7550 443087 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:25:00 Šneiderová Lucie ASU7498 7201755 C Magnus Orienteering
11:27:00 Maťátková Marcela STE7159 52532 C SK SKI-OB Šternberk
11:29:00 Pachmannová Hana AOP7252 361977 C Orientační Běh Opava
11:33:00 Gallo Martina AOP7951 7204970 C Orientační Běh Opava
11:35:00 Kopecká Jitka UOL7750 420402 C SOB Olomouc
11:37:00 Urbanová Edita STE7454 52480 C SK SKI-OB Šternberk
11:39:00 Daňková Veronika SBK8151 8007503 C KOB START Blansko, z. s.
11:41:00 Krejčí Lenka PTE8350 52485 C TJ Sokol Ptení

D45C 3.50 km, 60 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:54:00 Hendrychová Marcela HOB7051 301304 C SKOB Horní Benešov
10:56:00 Jeřábková Jana UOL6954 361997 C SOB Olomouc
10:58:00 Roubalíková Iva 3SX6450 2102820 ZŠ Těšetice
11:00:00 Fajkusová Jitka JPV6773 52586 C Oddíl OS SK Prostějov
11:02:00 Kotrlová Gita UOL6953 352324 C SOB Olomouc
11:04:00 Zatloukalová Eva ZLH7051 2027210 C OOB TJ Zlaté Hory
11:06:00 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C SK Severka Šumperk
11:08:00 Vavrečková Ivana JPV6363 52864 C Oddíl OS SK Prostějov
11:10:00 Vlachová Olga KON6969 8898 C KOB Konice
11:12:00 Šimková Hana UOL6653 52476 C SOB Olomouc
11:16:00 Špacírová Danuše UOL5852 52730 C SOB Olomouc
11:18:00 Dittrichová Lenka KON6285 52420 C KOB Konice
11:20:00 Štrajtová Zuzana UOL6452 52466 C SOB Olomouc
11:22:00 Štorková Simona JPV6556 2075676 C Oddíl OS SK Prostějov
11:24:00 Hlavová Miroslava KON6389 52417 C KOB Konice
11:28:00 Neumannová Kamila STE6751 52514 C SK SKI-OB Šternberk
11:30:00 Pšenčíková Eva KSU6950 443106 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:32:00 Sedlářová Pavla AOP7052 2096150 C Orientační Běh Opava
11:34:00 Novotná Jitka ZLH7050 361929 C OOB TJ Zlaté Hory
11:36:00 Kašparová Ivana UOL6951 2032169 C SOB Olomouc
11:38:00 Ženčáková Marie 47C6850 2032185 ASPV OA Šumperk
11:40:00 Smičková Eva KON5887 52412 C KOB Konice
11:42:00 Felklová Jarmila 47C6050 433098 ASPV OA Šumperk
11:44:00 Švancárová Helena KSU7252 2027233 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

D55C 3.00 km, 80 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:29:00 Künstlerová Milada UOL5651 52445 C SOB Olomouc
11:31:00 Jalová Marie RBK5761 49601 C SK Radioklub Blansko
11:33:00 Honkyšová Eva JPV6350 2080971 C Oddíl OS SK Prostějov
11:37:00 Papoušková Radka JPV5959 2045209 C Oddíl OS SK Prostějov
11:39:00 Henková Svatava RBK5454 52092 C SK Radioklub Blansko

D65C 2.60 km, 75 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:56:00 Čadilová Alena ASU5050 52599 C Magnus Orienteering
10:58:00 Novotná Ludmila ZLH4850 52763 C OOB TJ Zlaté Hory
11:00:00 Štáblová Jitka ASU5350 52557 C Magnus Orienteering

DH10N 1.60 km, 40 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Vrba Antonín PTE1001 2102717 C TJ Sokol Ptení
10:35:00 Rozsíval Martin KON1022 2090866 C KOB Konice
10:37:00 Mátl Jáchym KSU0909 0 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:39:00 Holomková Nikola PLU0951 52488 C TJ SOKOL Plumlov
10:41:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C Oddíl OS SK Prostějov
10:45:00 Chytráčková Zuzana PLU0950 52484 C TJ SOKOL Plumlov
10:47:00 Dostál Lukáš KON0929 2111763 C KOB Konice
10:49:00 Kopecká Tereza UOL1050 2069081 C SOB Olomouc
10:51:00 Podzimek Theodor KON0808 49367 C KOB Konice
10:53:00 Vavrečka Radek UOL0802 2129179 C SOB Olomouc
10:55:00 Krtička Jáchym CHA1000 553441 C OK Chrastava

H10C 1.50 km, 40 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Cetl Jan AOP0902 307338 C Orientační Běh Opava
10:34:00 Mikoška Jan STE0807 2112769 C SK SKI-OB Šternberk
10:36:00 Čech Viktor AOP0801 2102814 C Orientační Běh Opava
10:38:00 Matoušek Jan STE0909 224904 C SK SKI-OB Šternberk
10:40:00 Petřivalský Nil OOL0800 2051491 C SK Haná orienteering
10:42:00 Gallo Ondřej AOP0802 53278 C Orientační Běh Opava
10:44:00 Hřivňák Petr PLU0900 2051531 C TJ SOKOL Plumlov
10:46:00 Štábl Vít KSU1100 53668 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:48:00 Krejčí Jakub PTE0800 301580 C TJ Sokol Ptení
10:50:00 Pustějovský Matyáš PLU0802 681869 C TJ SOKOL Plumlov
10:52:00 Chmelář Filip JPV0900 0 C Oddíl OS SK Prostějov
10:54:00 Světnický Antonín STE0800 2108898 C SK SKI-OB Šternberk
10:56:00 Kubíček Vavřinec UOL0801 2113097 C SOB Olomouc

H12C 2.20 km, 85 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Šneider Kvido ASU0749 53003 C Magnus Orienteering
11:17:00 Ondráček Viktor KSU0600 53670 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:19:00 Matyšek Ondřej PGP0703 2087642 C SK Praga
11:21:00 Šána Robert KSU0616 2073738 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:23:00 Sekanina Ondřej ASU0745 0 C Magnus Orienteering
11:25:00 Mlček Vincenc KSU0700 53654 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:27:00 Macek Vojtěch ASU0748 426313 C Magnus Orienteering
11:29:00 Šnajdr Jakub PTE0700 8835 C TJ Sokol Ptení
11:31:00 Jordán Alexandr KSU0626 2056276 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:33:00 Šišma Daniel PTE0600 2102681 C TJ Sokol Ptení
11:35:00 Soldán Robin PLU0600 682687 C TJ SOKOL Plumlov
11:37:00 Navrátil Pavel ASU0747 7206535 C Magnus Orienteering

H14C 2.40 km, 50 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 Daněk Vít KRN0500 428244 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:42:00 Petřivalský Arnau OOL0501 421860 C SK Haná orienteering
10:44:00 Štábl Adam KSU0401 2058480 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:46:00 Štoudek Martin ASU0448 53112 B Magnus Orienteering
10:48:00 Beneš Jindřich KON0404 1418768 B KOB Konice
10:50:00 Otruba František PLU0501 2051506 B TJ SOKOL Plumlov
10:52:00 Štorek Jan JPV0505 2075670 B Oddíl OS SK Prostějov
10:54:00 Čecháček Adam UOL0402 2088729 C SOB Olomouc
10:56:00 Greschner Adam ASU0547 7210093 C Magnus Orienteering
10:58:00 Poláček Tomáš JPV0520 2108908 C Oddíl OS SK Prostějov
11:00:00 Bartášek Tomáš ASU0447 416716 C Magnus Orienteering
11:02:00 Tomanek Lukáš KSU0502 49316 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:06:00 Karásek Antonín PLU0503 2124798 C TJ SOKOL Plumlov
11:08:00 Janků Martin STE0404 2035728 C SK SKI-OB Šternberk
11:10:00 Kobliha Ondřej UOL0404 2133891 C SOB Olomouc
11:12:00 Černoch Martin PLU0500 2061762 B TJ SOKOL Plumlov
11:14:00 Dvořák Štěpán KON0537 2067321 C KOB Konice
11:16:00 Dzik Ondřej GIG0500 2073669 GIGANT Orienteering
11:18:00 Šperlich Jan KSU0403 2082903 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:20:00 Vodička Igor UOL0502 7200909 B SOB Olomouc
11:22:00 Kobylka David ASU0546 7210915 C Magnus Orienteering
11:24:00 Maťátko Václav STE0500 52512 C SK SKI-OB Šternberk
11:26:00 Štábl Patrik KSU0606 446437 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H16C 3.60 km, 95 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Štorek David JPV0202 2075675 C Oddíl OS SK Prostějov
10:35:00 Hecl František KSU0201 2058486 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:37:00 Karásek František PLU0301 2124774 C TJ SOKOL Plumlov
10:39:00 Petřivalský Bernat OOL0203 421859 C SK Haná orienteering
10:41:00 Novotný Erik ZLH0301 2020722 B OOB TJ Zlaté Hory
10:43:00 Rajman Filip UOL0301 2113074 B SOB Olomouc
10:45:00 Jirka Matyáš ZPV0201 7202871 C KOB ZPV Prostějov
10:47:00 Stryk Štěpán KSU0306 229473 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:51:00 Novák Rostislav PLU0300 2087634 C TJ SOKOL Plumlov
10:53:00 Seidenglanz Jáchym SSU0202 1407427 B SK Severka Šumperk
10:55:00 Dostál František UOL0201 2088178 B SOB Olomouc
10:57:00 Havelka Jan KON0222 52718 C KOB Konice
10:59:00 Karásek Matyáš ZPV0302 426397 C KOB ZPV Prostějov

H18C 4.20 km, 120 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Šimek Štěpán UOL0104 52729 B SOB Olomouc
10:34:00 Babišta Antonín KSU0111 53649 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:36:00 Prachař Matouš UOL0000 2102871 B SOB Olomouc
10:38:00 Grulich Ondřej KSU0049 2067336 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:40:00 Neumann David STE0101 2027241 B SK SKI-OB Šternberk
10:42:00 Kaprál Jan SSU0000 7207780 B SK Severka Šumperk
10:44:00 Šafář Martin KSU0105 2056308 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:46:00 Poštulka Lukáš STE0104 2060295 B SK SKI-OB Šternberk
10:48:00 Karásek Adam ZPV0001 2070842 B KOB ZPV Prostějov

H21C 5.70 km, 175 m, 24 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Beneš Miroslav KON9915 1418762 B KOB Konice
10:32:00 Poštulka Tomáš STE9700 2060296 C SK SKI-OB Šternberk
10:34:00 Rajnošek Zdeněk KSU8506 515128 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:36:00 Klváček Aleš PTE8527 7207859 C TJ Sokol Ptení
10:38:00 Dvořák Miroslav ZBP7601 53581 C OOB SK Zbraslav
10:40:00 Skřivanek Marcel JPV7713 52592 C Oddíl OS SK Prostějov
10:42:00 Čech Vít AOP0302 8656547 A Orientační Běh Opava
10:44:00 Rychlý Pavel KRN8505 8654882 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:46:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 2085619 C Orientační Běh Opava
10:48:00 Skyva Petr STE6501 1007547 C SK SKI-OB Šternberk
10:50:00 Müller Jonáš KSU9906 2053541 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:52:00 Václavek Tomáš STE5809 8655374 C SK SKI-OB Šternberk
10:54:00 Jílek Jakub KSU9202 2058482 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:56:00 Fendrych Michal STE7607 52503 C SK SKI-OB Šternberk
10:58:00 Jurenka Pavel JPV8101 2108915 C Oddíl OS SK Prostějov
11:00:00 Tomášek Tomáš STE8000 2108900 C SK SKI-OB Šternberk
11:02:00 Procházka Josef KON7219 2083412 C KOB Konice
11:04:00 Hodač Karel JPV7927 52595 C Oddíl OS SK Prostějov
11:06:00 Světnický František STE0204 8656687 A SK SKI-OB Šternberk
11:10:00 Dudík Petr JPV8917 52870 C Oddíl OS SK Prostějov
11:12:00 Zdráhal Tomáš OOL8801 1931332 C SK Haná orienteering
11:14:00 Vlach Jiří AOV7900 7202896 C OOB TJ Baník Ostrava
11:16:00 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A SK SKI-OB Šternberk
11:20:00 Zapletal Martin STE8500 500268 C SK SKI-OB Šternberk
11:24:00 Bouzek Petr SVS7901 53388 C Orientklub Vsetín
11:28:00 Matoušek Matěj KSU0005 2080935 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:30:00 Kopecký David UOL7800 2044889 C SOB Olomouc
11:32:00 Mikuš Oldřich 2VC8200 0 OMPM
11:34:00 Janků Marek STE7102 2080826 C SK SKI-OB Šternberk
11:36:00 Trávníček Jan PLU7501 1012269 C TJ SOKOL Plumlov
11:38:00 Kopecký Ivo JPV7505 1420762 C Oddíl OS SK Prostějov
11:40:00 Doležal Matyáš STE0208 8655382 A SK SKI-OB Šternberk
11:42:00 Novotný Tomáš ZLH7001 7001234 C OOB TJ Zlaté Hory
11:44:00 Pražák Jiří ZBP7800 53583 C OOB SK Zbraslav
11:46:00 Valík Adam AOP0301 8656684 A Orientační Běh Opava
11:48:00 Zimmermann Štěpán ZBM9101 8660448 E SK Žabovřesky Brno
11:50:00 Jílek Ondřej KSU9908 2056285 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:52:00 Otrusina Jiří JPV8201 1602629 C Oddíl OS SK Prostějov
11:54:00 Král Václav SSU8243 332966 C SK Severka Šumperk
11:56:00 Tomanek Daniel KSU7410 7200324 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:58:00 Valík Tomáš AOP0001 8655384 A Orientační Běh Opava
12:00:00 Zimmermann Jakub KON8911 8645930 C KOB Konice
12:02:00 Turczer Petr KSU7945 515179 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H35C 5.00 km, 135 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Greschner Luboš ASU7848 7203335 C Magnus Orienteering
10:35:00 Dzik Martin GIG7600 2019231 C GIGANT Orienteering
10:37:00 Spišiak Marian SPE8001 7210911 KOB Sokol Pezinok
10:39:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C SOB Olomouc
10:43:00 Good Martin SBR7800 51903 C SKOB Bruntál
10:45:00 Navrátil Martin ASU7449 7203338 C Magnus Orienteering
10:47:00 Smolka Martin STE7100 2027234 C SK SKI-OB Šternberk
10:51:00 Seidenglanz Marek SSU7401 2067988 C SK Severka Šumperk
10:53:00 Žebrák Zbyněk LOV7101 232429 C lepus.cz
10:55:00 Hubáček Ondřej JPV8303 52843 C Oddíl OS SK Prostějov
10:57:00 Kočandrle Jaroslav KSU7700 2088163 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:59:00 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C Oddíl OS SK Prostějov
11:01:00 Štábl Roman KSU7501 446432 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:03:00 Jura Tomáš JPV8200 52862 C Oddíl OS SK Prostějov
11:05:00 Smékal David UOL7503 886282 C SOB Olomouc
11:07:00 Videcký Jan KSU7504 446440 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:09:00 Horký Jan UOL7100 2020741 C SOB Olomouc
11:11:00 Hecl Miloš KSU7601 886296 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:15:00 Novák Jan STE7900 2102537 C SK SKI-OB Šternberk
11:17:00 Martinek Pavel JPV7700 52740 C Oddíl OS SK Prostějov
11:19:00 Hepnar Luboš STE6307 8655386 C SK SKI-OB Šternberk
11:21:00 Paulíček Michal UOL7701 2118494 C SOB Olomouc
11:25:00 Neumann Jaroslav STE5902 8276 C SK SKI-OB Šternberk
11:27:00 Karásek Martin ZPV7301 2070849 C KOB ZPV Prostějov
11:29:00 Chmelář Jan JPV7501 2113078 C Oddíl OS SK Prostějov
11:31:00 Ebner Zdeněk KON8215 2090872 C KOB Konice
11:33:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C KOB START Blansko, z. s.
11:35:00 Binar Robert OOL7501 681853 C SK Haná orienteering

H45C 4.30 km, 45 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Vrána Jan UOL7300 7300185 C SOB Olomouc
10:36:00 Roubalík Radovan 3SX6400 2102813 ZŠ Těšetice
10:38:00 Vaněk Petr ZBP7302 995800 C OOB SK Zbraslav
10:40:00 Krhut Libor HAV6302 303932 C OB Havířov
10:42:00 Petřivalský Marek STE6907 1004660 C SK SKI-OB Šternberk
10:44:00 Navrátil Václav KON6427 1417263 C KOB Konice
10:46:00 Štorek Petr JPV6505 2075678 C Oddíl OS SK Prostějov
10:48:00 Lužný Ladislav HAV6000 336792 C OB Havířov
10:50:00 Macek Karel ASU7102 51882 C Magnus Orienteering
10:52:00 Poláček Luboš JPV7214 2112735 C Oddíl OS SK Prostějov
10:54:00 Čech Tomáš AOP7001 2045205 C Orientační Běh Opava
10:56:00 Šimek Roman UOL6503 2011817 C SOB Olomouc
11:00:00 Kubíček Jiří UOL6500 1410004 C SOB Olomouc
11:02:00 Šneider Miroslav ASU7101 51471 C Magnus Orienteering
11:04:00 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C Orientační Běh Opava
11:08:00 Kotrle Miroslav UOL7005 515079 C SOB Olomouc
11:10:00 Zatloukal Tomáš ZLH6701 420422 C OOB TJ Zlaté Hory
11:12:00 Cetl Vladimír AOP6602 0 C Orientační Běh Opava
11:14:00 Holusek Milan JPV6909 2121898 C Oddíl OS SK Prostějov
11:16:00 Krček Martin AOP7302 253130 C Orientační Běh Opava
11:18:00 Hýbl Dušan JPV7202 2127873 C Oddíl OS SK Prostějov
11:20:00 Vodička Luděk SBR5501 51913 C SKOB Bruntál
11:22:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8828 C TJ Sokol Ptení
11:24:00 Hlava Miroslav KON6515 500581 C KOB Konice
11:28:00 Raclavský Vladislav UOL6600 2087712 C SOB Olomouc
11:30:00 Poštulka Zdenek STE6600 2080962 C SK SKI-OB Šternberk
11:32:00 Mátl Pavel KSU6844 515459 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:34:00 Jaroš Vojtěch ZPV5706 231248 C KOB ZPV Prostějov

H55C 3.50 km, 100 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:08:00 Hrouza Jan KRN5401 8654899 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:10:00 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C SK Radioklub Blansko
11:12:00 Janošík Antonín UOL5201 2092418 C SOB Olomouc
11:14:00 Sklenář Antonín STE4801 52517 C SK SKI-OB Šternberk
11:16:00 Višňa Milan OOL5904 307337 C SK Haná orienteering
11:18:00 Volný Jiří SOP5601 301232 C OOB TJ Slezan Opava
11:20:00 Henek Milan RBK5307 52078 C SK Radioklub Blansko
11:22:00 Zdráhal Robert OOL5707 895219 C SK Haná orienteering
11:24:00 Maliňák Josef SVS5501 53389 C Orientklub Vsetín
11:26:00 Komínek Jaroslav KON5713 8904 C KOB Konice
11:28:00 Zdráhal Tomáš OOL5301 52530 C SK Haná orienteering
11:30:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C KOB Konice
11:32:00 Albert František OOL5804 52531 C SK Haná orienteering
11:34:00 Felkl Luděk 47C6000 52589 ASPV OA Šumperk
11:38:00 Chmelař Miroslav JPV6217 9998666 C Oddíl OS SK Prostějov
11:40:00 Janošík Zdeněk UOL5600 682075 C SOB Olomouc
11:42:00 Světnický Alexandr OOL6300 426375 C SK Haná orienteering
11:44:00 Buřt Vladimír SBK6301 2102705 C KOB START Blansko, z. s.
11:46:00 Janů Zdeněk KSU5749 886293 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H65C 3.00 km, 80 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Pilc Oldřich OOL5100 1400440 C SK Haná orienteering
11:17:00 Babák Jiří ZLH4801 352318 C OOB TJ Zlaté Hory
11:21:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 51370 C TJ Baník Ostrava OKD
11:23:00 Novotný Stanisl ZLH4800 52762 C OOB TJ Zlaté Hory
11:25:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C SKOB Bruntál

H70C 2.60 km, 75 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Gottfried Jan UOL4602 352323 C SOB Olomouc
10:32:00 Šmakal Pavel TZL4801 2049597 C SKOB Zlín
10:34:00 Blažek Václav SBR4701 51904 C SKOB Bruntál
10:38:00 Dospíšil Jaroslav SBR4501 51905 C SKOB Bruntál
10:40:00 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C SK Severka Šumperk
10:44:00 Huňka Jiří NNN4801 49433 Neregistrovaní
10:46:00 Horký Jan UOL4600 52438 C SOB Olomouc
10:48:00 Kroupa Jaroslav ZPV4012 52869 C KOB ZPV Prostějov
10:50:00 Šubrt Zdeněk UOL4201 52467 C SOB Olomouc

HDR 1.50 km, 40 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Mátl Adam KSU1111 0 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:30:00 Kvapilová Veronika NNN2060 0 Neregistrovaní
10:30:00 Kvapil Václav NNN2055 0 Neregistrovaní
10:30:00 Tříska Jakub PTE1300 2102716 C TJ Sokol Ptení
10:30:00 Tříska David PTE1003 2102713 C TJ Sokol Ptení
10:30:00 Dvořák Max ZBP1301 2111807 C OOB SK Zbraslav
10:30:00 Daněk František SBK1010 0 C KOB START Blansko, z. s.
10:30:00 Tichá Anna SSU1150 2111615 C SK Severka Šumperk
10:30:00 Herman Jakub KRN0606 0 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:30:00 Otrubová Veronika PLU1277 995892 C TJ SOKOL Plumlov
10:30:00 Matečný Matyáš JPV0909 2075677 C Oddíl OS SK Prostějov
10:30:00 Czascová Klára SBR1401 0 SKOB Bruntál
10:30:00 Vavrečka David JPV1200 352345 Oddíl OS SK Prostějov
10:30:00 Vavrečka Saša JPV1100 207821 C Oddíl OS SK Prostějov
10:30:00 Komínek Vojtěch KON1313 0 KOB Konice
10:30:00 Good Marie SBR1250 0 SKOB Bruntál
10:30:00 Dostálová Johana KON1062 2125319 C KOB Konice
10:30:00 Karásková Denisa ZPV0555 206390 C KOB ZPV Prostějov
10:30:00 Čeřovský Filip KON1010 2020738 C KOB Konice
10:30:00 Kubíčková Magdalena UOL1150 2113056 C SOB Olomouc
10:30:00 Macek Václav ASU1249 0 C Magnus Orienteering
10:30:00 Ebnerová Alena KON1171 4634081 C KOB Konice
10:30:00 Žůrek David Kristian 3SX0552 2125334 ZŠ Těšetice
10:30:00 Tallová Vendula 3SX0652 2125326 ZŠ Těšetice
10:30:00 Žůrek Lukáš Marian 3SX0750 2127591 ZŠ Těšetice
10:30:00 Talla Lukáš 3SX0400 2125324 ZŠ Těšetice
10:30:00 Tomášek Matěj STE1202 442849 C SK SKI-OB Šternberk
10:30:00 Janků Michala STE1150 52510 C SK SKI-OB Šternberk
10:30:00 Skřivanek František 1XC1200 0 Skřivankovi
10:30:00 Slepánek Kryštof PLU1000 52482 C TJ SOKOL Plumlov
10:30:00 Staroštíková Eliška UOL1350 0 C SOB Olomouc
10:30:00 Staroštík Jakub UOL1000 2115725 C SOB Olomouc
10:30:00 Šnajdrová Nikol PTE1050 301571 C TJ Sokol Ptení
10:30:00 Beneš Jan KON0909 2020742 C KOB Konice

P 2.70 km, 110 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Fráňová Petra NNN2053 446435 Neregistrovaní
10:30:00 Valencikova Irena 97C7950 0 No register
10:30:00 Valencik Radim 97C7900 0 No register
10:30:00 Hrubý Lukáš JPV0404 2078582 C Oddíl OS SK Prostějov
10:30:00 Hrubá Klára JPV0579 2078581 C Oddíl OS SK Prostějov
10:30:00 Matečná Sofie JPV0567 2045208 C Oddíl OS SK Prostějov
10:30:00 Bartošová Dana PTE7650 2102682 C TJ Sokol Ptení
10:30:00 Jeřábek Petr UOL6702 361946 C SOB Olomouc
10:30:00 Zbořil Ctirad UOL7200 2060254 C SOB Olomouc
10:30:00 Šimková Eva NNN2050 0 Neregistrovaní
10:30:00 Ondráček Martin KSU7222 443095 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:30:00 Čecháček Petr UOL6800 2088187 C SOB Olomouc
10:30:00 Čecháčková Šárka UOL7350 2092436 C SOB Olomouc
10:30:00 Musilová Jana ASU7798 416715 C Magnus Orienteering
10:30:00 Škrabalová Eva KON7676 361996 C KOB Konice
10:30:00 Škrabal Milan KON7521 2125331 C KOB Konice
10:30:00 Kroutil Martin KON2001 2020743 KOB Konice
10:30:00 Cetlová Helena AOP7550 0 C Orientační Běh Opava
10:30:00 Lavrenčík Petr 3SX7800 2125314 ZŠ Těšetice
10:30:00 Lavrenčík Filip 3SX1500 2127603 ZŠ Těšetice
10:30:00 Kobylka Roman ASU6749 2102553 C Magnus Orienteering
10:30:00 Poštulková Milada STE6850 2080842 C SK SKI-OB Šternberk
10:30:00 Pospíšilová Lucie STE7551 2102551 C SK SKI-OB Šternberk
10:30:00 Mikošková Iveta STE7150 2113042 C SK SKI-OB Šternberk
10:30:00 Burda Tomáš STE7600 2118486 C SK SKI-OB Šternberk
10:30:00 Dráč Pavel UOL7201 2109764 C SOB Olomouc
10:30:00 Hendrych Jaromír HOB6001 0 C SKOB Horní Benešov
10:30:00 Hendrychová Pavla HOB6251 301312 C SKOB Horní Benešov
10:30:00 Hendrych Jiří HOB6701 301309 C SKOB Horní Benešov
10:30:00 Chmelařová Blanka 25C6750 8885 péčkaři
10:30:00 Vítková Miroslava PTE6952 8826 C TJ Sokol Ptení
10:30:00 Rozsívalová Petra KON8063 2112772 C KOB Konice
10:30:00 Moráčková Meda ZBP1750 53582 C OOB SK Zbraslav

T 3.50 km, 125 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Fráňa Martin NNN2051 7260019 Neregistrovaní
10:30:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB START Blansko, z. s.
10:30:00 Honkyš Jan JPV9912 439212 C Oddíl OS SK Prostějov
10:30:00 Čeřovská Adéla KON8755 361976 C KOB Konice
10:30:00 Honkyš Pavel JPV9707 234582 C Oddíl OS SK Prostějov
10:30:00 Laga Jakub ZBP1300 2106882 C OOB SK Zbraslav