Pořadatel:
PLU - TJ SOKOL Plumlov
Mapa:
Šištót, 1:10 000, ek. 5m, ISOM 2017, stav jaro 2018, formát A4, mapoval Ladislav Grepl
Ředitel závodu:
Matyšek Radoslav
Hlavní rozhodčí:
Otruba Karel - R3
Stavitel tratí:
Krtička Jan
D10C
1.60 km, 40 m, 8 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:00:00 |
30 |
Klapková Alžběta |
PTE0852 |
2102715 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:02:00 |
32 |
Pachmannová Iva |
AOP0852 |
232251 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:04:00 |
34 |
Kočandrlová Natálie |
KSU0979 |
446412 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:06:00 |
36 |
Vrbová Marie |
PTE0850 |
2102684 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:08:00 |
38 |
Skřivanková Anna |
TBM0853 |
2058523 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:10:00 |
40 |
Štefková Michaela |
PLU0851 |
896972 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:12:00 |
42 |
Reichlová Lucie |
KSU0850 |
52619 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:16:00 |
46 |
Otrubová Karolína |
PLU0888 |
2061810 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:18:00 |
48 |
Šimková Aneta |
ASU0650 |
0 |
|
Magnus Orienteering |
11:22:00 |
52 |
Hýblová Eliška |
JPV0952 |
2127853 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:26:00 |
56 |
Reichlová Pavla |
KSU0888 |
51309 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:28:00 |
58 |
Šimková Sára |
ASU0999 |
0 |
|
Magnus Orienteering |
11:30:00 |
60 |
Tomanková Alice |
KSU0959 |
52617 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:32:00 |
62 |
Vavrdová Karolína |
PTE0880 |
2102683 |
C |
TJ Sokol Ptení |
D12C
2.10 km, 65 m, 7 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:31:00 |
01 |
Rozsívalová Adéla |
KON0760 |
2090865 |
C |
KOB Konice |
10:33:00 |
03 |
Rychlá Karolína |
KRN0757 |
8654916 |
B |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
10:35:00 |
05 |
Dvořáková Ema |
KON0777 |
2067322 |
C |
KOB Konice |
10:37:00 |
07 |
Cetlová Karolína |
AOP0752 |
2091596 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:39:00 |
09 |
Seidenglanzová Johana |
SSU0650 |
6710 |
C |
SK Severka Šumperk |
10:41:00 |
11 |
Janků Karolína |
UOL0751 |
2069084 |
C |
SOB Olomouc |
10:43:00 |
13 |
Jílková Pavla |
KON0799 |
2069073 |
C |
KOB Konice |
10:45:00 |
15 |
Slehová Martina |
UOL0653 |
0 |
C |
SOB Olomouc |
10:47:00 |
17 |
Bartášková Karolína |
ASU0799 |
416509 |
C |
Magnus Orienteering |
10:49:00 |
19 |
Přikrylová Jana |
JPV0652 |
2112722 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:51:00 |
21 |
Paulíčková Tereza |
UOL0750 |
2069082 |
C |
SOB Olomouc |
10:55:00 |
25 |
Burdová Helena |
STE0653 |
2108904 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
10:57:00 |
27 |
Gallo Natálie |
AOP0652 |
7003005 |
B |
Orientační Běh Opava |
10:59:00 |
29 |
Přikrylová Ivana |
JPV0653 |
2112741 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:01:00 |
31 |
Kovalčíková Alena |
AOP0751 |
49438 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:03:00 |
33 |
Jílková Lenka |
KON0666 |
2069072 |
B |
KOB Konice |
11:05:00 |
35 |
Dráčová Barbora |
UOL0652 |
2069085 |
C |
SOB Olomouc |
11:09:00 |
39 |
Kopecká Nela |
UOL0650 |
301263 |
B |
SOB Olomouc |
11:11:00 |
41 |
Matoušková Johana |
STE0751 |
52561 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:13:00 |
43 |
Krtičková Ester |
CHA0754 |
8908 |
C |
OK Chrastava |
11:15:00 |
45 |
Fendrychová Klára |
STE0750 |
2108892 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:17:00 |
47 |
Benešová Anežka |
KON0757 |
515427 |
C |
KOB Konice |
11:19:00 |
49 |
Zatloukalová Julie |
STE0650 |
2108918 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
D14C
2.20 km, 50 m, 10 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:41:00 |
11 |
Haluzová Štěpánka |
SBR0450 |
51874 |
C |
SKOB Bruntál |
10:43:00 |
13 |
Pospíšilová Stella |
STE0551 |
2080829 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
10:45:00 |
15 |
Slehová Eliška |
UOL0453 |
2112727 |
C |
SOB Olomouc |
10:47:00 |
17 |
Plachá Aneta |
JPV0555 |
2108881 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:49:00 |
19 |
Janečková Adéla |
PLU0452 |
2087689 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
10:51:00 |
21 |
Konečná Julie |
KSU0550 |
2053569 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:53:00 |
23 |
Kovalčíková Anna |
AOP0453 |
8796 |
B |
Orientační Běh Opava |
10:55:00 |
25 |
Binarová Adéla |
UOL0452 |
1398997 |
B |
SOB Olomouc |
10:57:00 |
27 |
Pachmannová Katka |
AOP0551 |
361953 |
B |
Orientační Běh Opava |
10:59:00 |
29 |
Smékalová Karolína |
UOL0451 |
2020729 |
A |
SOB Olomouc |
11:01:00 |
31 |
Cetlová Magdaléna |
AOP0552 |
2091591 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:03:00 |
33 |
Lubrichová Veronika |
STE0451 |
2102549 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:05:00 |
35 |
Smékalová Viktorie |
UOL0450 |
2020728 |
B |
SOB Olomouc |
11:07:00 |
37 |
Šánová Julie |
KSU0494 |
443076 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:09:00 |
39 |
Grégrová Zuzana |
3SX0551 |
2125332 |
|
ZŠ Těšetice |
11:11:00 |
41 |
Neumannová Kristýna |
STE0550 |
2035719 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:15:00 |
45 |
Heclová Marie |
KSU0454 |
446447 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:19:00 |
49 |
Mikošková Marie |
STE0552 |
2108903 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:21:00 |
51 |
Otrubová Anna |
PLU0577 |
2019215 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
D16C
3.50 km, 60 m, 16 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:30:00 |
00 |
Pachmannová Bára |
AOP0351 |
8656710 |
B |
Orientační Běh Opava |
10:32:00 |
02 |
Šneiderová Daniela |
ASU0398 |
7201771 |
B |
Magnus Orienteering |
10:34:00 |
04 |
Krčková Helena |
AOP0251 |
2053557 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:38:00 |
08 |
Kličková Anna |
KON0272 |
52722 |
C |
KOB Konice |
10:40:00 |
10 |
Smolková Sabina |
STE0250 |
7206537 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
10:42:00 |
12 |
Bídová Markéta |
UOL0352 |
2124801 |
C |
SOB Olomouc |
10:44:00 |
14 |
Pospíšilová Helena |
STE0253 |
2080839 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:46:00 |
16 |
Černochová Michaela |
PLU0351 |
2061817 |
A |
TJ SOKOL Plumlov |
D18C
3.60 km, 95 m, 16 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:09:00 |
39 |
Zatloukalová Hana |
ZLH0150 |
224900 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
D21C
4.20 km, 120 m, 17 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:54:00 |
24 |
Skyvová Kristýna |
STE7054 |
1007548 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:58:00 |
28 |
Rychlá Pavlína |
KRN8559 |
8654885 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:02:00 |
32 |
Plachá Andrea |
JPV7676 |
2102819 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:04:00 |
34 |
Czaschová Emílie |
SBR8750 |
0 |
C |
SKOB Bruntál |
11:06:00 |
36 |
Škrabalová Šárka |
KON9888 |
2108866 |
B |
KOB Konice |
11:08:00 |
38 |
Habigerová Radka |
KSU9559 |
2058483 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:10:00 |
40 |
Vlachová Kateřina |
KON9898 |
2120658 |
C |
KOB Konice |
11:12:00 |
42 |
Grundmanová Lenka |
CHC8651 |
8662340 |
C |
K.O.B. Choceň |
11:14:00 |
44 |
Janů Hana |
KSU9393 |
886267 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:16:00 |
46 |
Jeřábková Jitka |
TZL9453 |
7170894 |
C |
SKOB Zlín |
11:20:00 |
50 |
Uvizlová Radka |
STH8451 |
9081 |
C |
SK Studenec |
11:22:00 |
52 |
Vlachová Tereza |
AOV8750 |
1470167 |
C |
OOB TJ Baník Ostrava |
11:24:00 |
54 |
Grycová Zuzana |
SSU8950 |
0 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:26:00 |
56 |
Maliňáková Petra |
SVS8751 |
53387 |
C |
Orientklub Vsetín |
11:28:00 |
58 |
Novotná Klára |
ZLH9851 |
331363 |
A |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:30:00 |
60 |
Bouzková Katka |
SVS8151 |
53385 |
C |
Orientklub Vsetín |
11:32:00 |
62 |
Zatloukalová Romana |
ZLH9950 |
2025342 |
B |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:34:00 |
64 |
Richterová Klára |
JPV8550 |
2109698 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:36:00 |
66 |
Rajnošek Tereza |
KSU8691 |
7865718 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:38:00 |
68 |
Boháčová Lucie |
PTE8771 |
8829 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:40:00 |
70 |
Dittrichová Zuzana |
KON9175 |
52416 |
C |
KOB Konice |
11:42:00 |
72 |
Vítková Lucie |
PTE9474 |
8656506 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:44:00 |
74 |
Vlachová Eliška |
KON9572 |
2120659 |
C |
KOB Konice |
11:46:00 |
76 |
Zavadilová Simona |
PTE8485 |
8843 |
C |
TJ Sokol Ptení |
D35C
3.80 km, 90 m, 17 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:31:00 |
01 |
Ebnerová Eva |
KON8277 |
515485 |
C |
KOB Konice |
10:33:00 |
03 |
Vránová Helena |
UOL7652 |
9201328 |
C |
SOB Olomouc |
10:35:00 |
05 |
Chmelářová Radka |
JPV7650 |
2085577 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:37:00 |
07 |
Benešová Petra |
KON7575 |
1418763 |
C |
KOB Konice |
10:39:00 |
09 |
Paulíčková Barbara |
UOL7851 |
2116467 |
C |
SOB Olomouc |
10:41:00 |
11 |
Poláčková Monika |
JPV7552 |
2109754 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:43:00 |
13 |
Matoušková Jana |
STE7951 |
2025355 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:45:00 |
15 |
Smolíková Kateřina |
KSU7793 |
2067339 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:47:00 |
17 |
Good Ludmila |
SBR8050 |
2092369 |
C |
SKOB Bruntál |
10:49:00 |
19 |
Stryková Vlasta |
KSU7667 |
446436 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:51:00 |
21 |
Hýblová Iveta |
JPV7474 |
2127879 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:55:00 |
25 |
Přikrylová Jitka |
JPV7979 |
2109752 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:57:00 |
27 |
Rozsívalová Helena |
KSU7070 |
443067 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:01:00 |
31 |
Valíková Petra |
AOP7351 |
980374 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:03:00 |
33 |
Tomanková Martina |
KSU7552 |
2058462 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:05:00 |
35 |
Navrátilová Helena |
ASU7799 |
301698 |
C |
Magnus Orienteering |
11:09:00 |
39 |
Zoubková Jana |
ZBP8050 |
53592 |
C |
OOB SK Zbraslav |
11:11:00 |
41 |
Ondráčková Adéla |
KSU7676 |
443099 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:15:00 |
45 |
Štáblová Michaela |
KSU7787 |
49418 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:17:00 |
47 |
Doubravová Blanka |
ASU7499 |
53032 |
C |
Magnus Orienteering |
11:19:00 |
49 |
Reichlová Jiřina |
KSU7499 |
2067330 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:21:00 |
51 |
Smékalová Jana |
UOL7850 |
2045207 |
C |
SOB Olomouc |
11:23:00 |
53 |
Heclová Jana |
KSU7550 |
443087 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:25:00 |
55 |
Šneiderová Lucie |
ASU7498 |
7201755 |
C |
Magnus Orienteering |
11:27:00 |
57 |
Maťátková Marcela |
STE7159 |
52532 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:29:00 |
59 |
Pachmannová Hana |
AOP7252 |
361977 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:33:00 |
63 |
Gallo Martina |
AOP7951 |
7204970 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:35:00 |
65 |
Kopecká Jitka |
UOL7750 |
420402 |
C |
SOB Olomouc |
11:37:00 |
67 |
Urbanová Edita |
STE7454 |
52480 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:39:00 |
69 |
Daňková Veronika |
SBK8151 |
8007503 |
C |
KOB START Blansko, z. s. |
11:41:00 |
71 |
Krejčí Lenka |
PTE8350 |
52485 |
C |
TJ Sokol Ptení |
D45C
3.50 km, 60 m, 16 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:54:00 |
24 |
Hendrychová Marcela |
HOB7051 |
301304 |
C |
SKOB Horní Benešov |
10:56:00 |
26 |
Jeřábková Jana |
UOL6954 |
361997 |
C |
SOB Olomouc |
10:58:00 |
28 |
Roubalíková Iva |
3SX6450 |
2102820 |
|
ZŠ Těšetice |
11:00:00 |
30 |
Fajkusová Jitka |
JPV6773 |
52586 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:02:00 |
32 |
Kotrlová Gita |
UOL6953 |
352324 |
C |
SOB Olomouc |
11:04:00 |
34 |
Zatloukalová Eva |
ZLH7051 |
2027210 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:06:00 |
36 |
Ostřanská Iveta |
SSU6591 |
224901 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:08:00 |
38 |
Vavrečková Ivana |
JPV6363 |
52864 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:10:00 |
40 |
Vlachová Olga |
KON6969 |
8898 |
C |
KOB Konice |
11:12:00 |
42 |
Šimková Hana |
UOL6653 |
52476 |
C |
SOB Olomouc |
11:16:00 |
46 |
Špacírová Danuše |
UOL5852 |
52730 |
C |
SOB Olomouc |
11:18:00 |
48 |
Dittrichová Lenka |
KON6285 |
52420 |
C |
KOB Konice |
11:20:00 |
50 |
Štrajtová Zuzana |
UOL6452 |
52466 |
C |
SOB Olomouc |
11:22:00 |
52 |
Štorková Simona |
JPV6556 |
2075676 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:24:00 |
54 |
Hlavová Miroslava |
KON6389 |
52417 |
C |
KOB Konice |
11:28:00 |
58 |
Neumannová Kamila |
STE6751 |
52514 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:30:00 |
60 |
Pšenčíková Eva |
KSU6950 |
443106 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:32:00 |
62 |
Sedlářová Pavla |
AOP7052 |
2096150 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:34:00 |
64 |
Novotná Jitka |
ZLH7050 |
361929 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:36:00 |
66 |
Kašparová Ivana |
UOL6951 |
2032169 |
C |
SOB Olomouc |
11:38:00 |
68 |
Ženčáková Marie |
47C6850 |
2032185 |
|
ASPV OA Šumperk |
11:40:00 |
70 |
Smičková Eva |
KON5887 |
52412 |
C |
KOB Konice |
11:42:00 |
72 |
Felklová Jarmila |
47C6050 |
433098 |
|
ASPV OA Šumperk |
11:44:00 |
74 |
Švancárová Helena |
KSU7252 |
2027233 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
D55C
3.00 km, 80 m, 11 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:29:00 |
59 |
Künstlerová Milada |
UOL5651 |
52445 |
C |
SOB Olomouc |
11:31:00 |
61 |
Jalová Marie |
RBK5761 |
49601 |
C |
SK Radioklub Blansko |
11:33:00 |
63 |
Honkyšová Eva |
JPV6350 |
2080971 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:37:00 |
67 |
Papoušková Radka |
JPV5959 |
2045209 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:39:00 |
69 |
Henková Svatava |
RBK5454 |
52092 |
C |
SK Radioklub Blansko |
D65C
2.60 km, 75 m, 11 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:56:00 |
26 |
Čadilová Alena |
ASU5050 |
52599 |
C |
Magnus Orienteering |
10:58:00 |
28 |
Novotná Ludmila |
ZLH4850 |
52763 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:00:00 |
30 |
Štáblová Jitka |
ASU5350 |
52557 |
C |
Magnus Orienteering |
DH10N
1.60 km, 40 m, 8 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:33:00 |
03 |
Vrba Antonín |
PTE1001 |
2102717 |
C |
TJ Sokol Ptení |
10:35:00 |
05 |
Rozsíval Martin |
KON1022 |
2090866 |
C |
KOB Konice |
10:37:00 |
07 |
Mátl Jáchym |
KSU0909 |
0 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:39:00 |
09 |
Holomková Nikola |
PLU0951 |
52488 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
10:41:00 |
11 |
Plachý Matyáš |
JPV1010 |
2115705 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:45:00 |
15 |
Chytráčková Zuzana |
PLU0950 |
52484 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
10:47:00 |
17 |
Dostál Lukáš |
KON0929 |
2111763 |
C |
KOB Konice |
10:49:00 |
19 |
Kopecká Tereza |
UOL1050 |
2069081 |
C |
SOB Olomouc |
10:51:00 |
21 |
Podzimek Theodor |
KON0808 |
49367 |
C |
KOB Konice |
10:53:00 |
23 |
Vavrečka Radek |
UOL0802 |
2129179 |
C |
SOB Olomouc |
10:55:00 |
25 |
Krtička Jáchym |
CHA1000 |
553441 |
C |
OK Chrastava |
H10C
1.50 km, 40 m, 7 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:32:00 |
02 |
Cetl Jan |
AOP0902 |
307338 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:34:00 |
04 |
Mikoška Jan |
STE0807 |
2112769 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:36:00 |
06 |
Čech Viktor |
AOP0801 |
2102814 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:38:00 |
08 |
Matoušek Jan |
STE0909 |
224904 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:40:00 |
10 |
Petřivalský Nil |
OOL0800 |
2051491 |
C |
SK Haná orienteering |
10:42:00 |
12 |
Gallo Ondřej |
AOP0802 |
53278 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:44:00 |
14 |
Hřivňák Petr |
PLU0900 |
2051531 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
10:46:00 |
16 |
Štábl Vít |
KSU1100 |
53668 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:48:00 |
18 |
Krejčí Jakub |
PTE0800 |
301580 |
C |
TJ Sokol Ptení |
10:50:00 |
20 |
Pustějovský Matyáš |
PLU0802 |
681869 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
10:52:00 |
22 |
Chmelář Filip |
JPV0900 |
0 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:54:00 |
24 |
Světnický Antonín |
STE0800 |
2108898 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:56:00 |
26 |
Kubíček Vavřinec |
UOL0801 |
2113097 |
C |
SOB Olomouc |
H12C
2.20 km, 85 m, 9 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:15:00 |
45 |
Šneider Kvido |
ASU0749 |
53003 |
C |
Magnus Orienteering |
11:17:00 |
47 |
Ondráček Viktor |
KSU0600 |
53670 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:19:00 |
49 |
Matyšek Ondřej |
PGP0703 |
2087642 |
C |
SK Praga |
11:21:00 |
51 |
Šána Robert |
KSU0616 |
2073738 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:23:00 |
53 |
Sekanina Ondřej |
ASU0745 |
0 |
C |
Magnus Orienteering |
11:25:00 |
55 |
Mlček Vincenc |
KSU0700 |
53654 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:27:00 |
57 |
Macek Vojtěch |
ASU0748 |
426313 |
C |
Magnus Orienteering |
11:29:00 |
59 |
Šnajdr Jakub |
PTE0700 |
8835 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:31:00 |
61 |
Jordán Alexandr |
KSU0626 |
2056276 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:33:00 |
63 |
Šišma Daniel |
PTE0600 |
2102681 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:35:00 |
65 |
Soldán Robin |
PLU0600 |
682687 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:37:00 |
67 |
Navrátil Pavel |
ASU0747 |
7206535 |
C |
Magnus Orienteering |
H14C
2.40 km, 50 m, 11 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:40:00 |
10 |
Daněk Vít |
KRN0500 |
428244 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
10:42:00 |
12 |
Petřivalský Arnau |
OOL0501 |
421860 |
C |
SK Haná orienteering |
10:44:00 |
14 |
Štábl Adam |
KSU0401 |
2058480 |
A |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:46:00 |
16 |
Štoudek Martin |
ASU0448 |
53112 |
B |
Magnus Orienteering |
10:48:00 |
18 |
Beneš Jindřich |
KON0404 |
1418768 |
B |
KOB Konice |
10:50:00 |
20 |
Otruba František |
PLU0501 |
2051506 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
10:52:00 |
22 |
Štorek Jan |
JPV0505 |
2075670 |
B |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:54:00 |
24 |
Čecháček Adam |
UOL0402 |
2088729 |
C |
SOB Olomouc |
10:56:00 |
26 |
Greschner Adam |
ASU0547 |
7210093 |
C |
Magnus Orienteering |
10:58:00 |
28 |
Poláček Tomáš |
JPV0520 |
2108908 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:00:00 |
30 |
Bartášek Tomáš |
ASU0447 |
416716 |
C |
Magnus Orienteering |
11:02:00 |
32 |
Tomanek Lukáš |
KSU0502 |
49316 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:06:00 |
36 |
Karásek Antonín |
PLU0503 |
2124798 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:08:00 |
38 |
Janků Martin |
STE0404 |
2035728 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:10:00 |
40 |
Kobliha Ondřej |
UOL0404 |
2133891 |
C |
SOB Olomouc |
11:12:00 |
42 |
Černoch Martin |
PLU0500 |
2061762 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
11:14:00 |
44 |
Dvořák Štěpán |
KON0537 |
2067321 |
C |
KOB Konice |
11:16:00 |
46 |
Dzik Ondřej |
GIG0500 |
2073669 |
|
GIGANT Orienteering |
11:18:00 |
48 |
Šperlich Jan |
KSU0403 |
2082903 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:20:00 |
50 |
Vodička Igor |
UOL0502 |
7200909 |
B |
SOB Olomouc |
11:22:00 |
52 |
Kobylka David |
ASU0546 |
7210915 |
C |
Magnus Orienteering |
11:24:00 |
54 |
Maťátko Václav |
STE0500 |
52512 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:26:00 |
56 |
Štábl Patrik |
KSU0606 |
446437 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
H16C
3.60 km, 95 m, 16 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:33:00 |
03 |
Štorek David |
JPV0202 |
2075675 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:35:00 |
05 |
Hecl František |
KSU0201 |
2058486 |
A |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:37:00 |
07 |
Karásek František |
PLU0301 |
2124774 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
10:39:00 |
09 |
Petřivalský Bernat |
OOL0203 |
421859 |
C |
SK Haná orienteering |
10:41:00 |
11 |
Novotný Erik |
ZLH0301 |
2020722 |
B |
OOB TJ Zlaté Hory |
10:43:00 |
13 |
Rajman Filip |
UOL0301 |
2113074 |
B |
SOB Olomouc |
10:45:00 |
15 |
Jirka Matyáš |
ZPV0201 |
7202871 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
10:47:00 |
17 |
Stryk Štěpán |
KSU0306 |
229473 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:51:00 |
21 |
Novák Rostislav |
PLU0300 |
2087634 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
10:53:00 |
23 |
Seidenglanz Jáchym |
SSU0202 |
1407427 |
B |
SK Severka Šumperk |
10:55:00 |
25 |
Dostál František |
UOL0201 |
2088178 |
B |
SOB Olomouc |
10:57:00 |
27 |
Havelka Jan |
KON0222 |
52718 |
C |
KOB Konice |
10:59:00 |
29 |
Karásek Matyáš |
ZPV0302 |
426397 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
H18C
4.20 km, 120 m, 17 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:32:00 |
02 |
Šimek Štěpán |
UOL0104 |
52729 |
B |
SOB Olomouc |
10:34:00 |
04 |
Babišta Antonín |
KSU0111 |
53649 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:36:00 |
06 |
Prachař Matouš |
UOL0000 |
2102871 |
B |
SOB Olomouc |
10:38:00 |
08 |
Grulich Ondřej |
KSU0049 |
2067336 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:40:00 |
10 |
Neumann David |
STE0101 |
2027241 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
10:42:00 |
12 |
Kaprál Jan |
SSU0000 |
7207780 |
B |
SK Severka Šumperk |
10:44:00 |
14 |
Šafář Martin |
KSU0105 |
2056308 |
A |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:46:00 |
16 |
Poštulka Lukáš |
STE0104 |
2060295 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
10:48:00 |
18 |
Karásek Adam |
ZPV0001 |
2070842 |
B |
KOB ZPV Prostějov |
H21C
5.70 km, 175 m, 24 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:30:00 |
00 |
Beneš Miroslav |
KON9915 |
1418762 |
B |
KOB Konice |
10:32:00 |
02 |
Poštulka Tomáš |
STE9700 |
2060296 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:34:00 |
04 |
Rajnošek Zdeněk |
KSU8506 |
515128 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:36:00 |
06 |
Klváček Aleš |
PTE8527 |
7207859 |
C |
TJ Sokol Ptení |
10:38:00 |
08 |
Dvořák Miroslav |
ZBP7601 |
53581 |
C |
OOB SK Zbraslav |
10:40:00 |
10 |
Skřivanek Marcel |
JPV7713 |
52592 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:42:00 |
12 |
Čech Vít |
AOP0302 |
8656547 |
A |
Orientační Běh Opava |
10:44:00 |
14 |
Rychlý Pavel |
KRN8505 |
8654882 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
10:46:00 |
16 |
Kovalčík Tomáš |
AOP7301 |
2085619 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:48:00 |
18 |
Skyva Petr |
STE6501 |
1007547 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:50:00 |
20 |
Müller Jonáš |
KSU9906 |
2053541 |
A |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:52:00 |
22 |
Václavek Tomáš |
STE5809 |
8655374 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:54:00 |
24 |
Jílek Jakub |
KSU9202 |
2058482 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:56:00 |
26 |
Fendrych Michal |
STE7607 |
52503 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:58:00 |
28 |
Jurenka Pavel |
JPV8101 |
2108915 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:00:00 |
30 |
Tomášek Tomáš |
STE8000 |
2108900 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:02:00 |
32 |
Procházka Josef |
KON7219 |
2083412 |
C |
KOB Konice |
11:04:00 |
34 |
Hodač Karel |
JPV7927 |
52595 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:06:00 |
36 |
Světnický František |
STE0204 |
8656687 |
A |
SK SKI-OB Šternberk |
11:10:00 |
40 |
Dudík Petr |
JPV8917 |
52870 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:12:00 |
42 |
Zdráhal Tomáš |
OOL8801 |
1931332 |
C |
SK Haná orienteering |
11:14:00 |
44 |
Vlach Jiří |
AOV7900 |
7202896 |
C |
OOB TJ Baník Ostrava |
11:16:00 |
46 |
Lukašák Šimon |
STE0202 |
8655380 |
A |
SK SKI-OB Šternberk |
11:20:00 |
50 |
Zapletal Martin |
STE8500 |
500268 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:24:00 |
54 |
Bouzek Petr |
SVS7901 |
53388 |
C |
Orientklub Vsetín |
11:28:00 |
58 |
Matoušek Matěj |
KSU0005 |
2080935 |
A |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:30:00 |
60 |
Kopecký David |
UOL7800 |
2044889 |
C |
SOB Olomouc |
11:32:00 |
62 |
Mikuš Oldřich |
2VC8200 |
0 |
|
OMPM |
11:34:00 |
64 |
Janků Marek |
STE7102 |
2080826 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:36:00 |
66 |
Trávníček Jan |
PLU7501 |
1012269 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:38:00 |
68 |
Kopecký Ivo |
JPV7505 |
1420762 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:40:00 |
70 |
Doležal Matyáš |
STE0208 |
8655382 |
A |
SK SKI-OB Šternberk |
11:42:00 |
72 |
Novotný Tomáš |
ZLH7001 |
7001234 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:44:00 |
74 |
Pražák Jiří |
ZBP7800 |
53583 |
C |
OOB SK Zbraslav |
11:46:00 |
76 |
Valík Adam |
AOP0301 |
8656684 |
A |
Orientační Běh Opava |
11:48:00 |
78 |
Zimmermann Štěpán |
ZBM9101 |
8660448 |
E |
SK Žabovřesky Brno |
11:50:00 |
80 |
Jílek Ondřej |
KSU9908 |
2056285 |
A |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:52:00 |
82 |
Otrusina Jiří |
JPV8201 |
1602629 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:54:00 |
84 |
Král Václav |
SSU8243 |
332966 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:56:00 |
86 |
Tomanek Daniel |
KSU7410 |
7200324 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:58:00 |
88 |
Valík Tomáš |
AOP0001 |
8655384 |
A |
Orientační Běh Opava |
12:00:00 |
90 |
Zimmermann Jakub |
KON8911 |
8645930 |
C |
KOB Konice |
12:02:00 |
92 |
Turczer Petr |
KSU7945 |
515179 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
H35C
5.00 km, 135 m, 19 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:33:00 |
03 |
Greschner Luboš |
ASU7848 |
7203335 |
C |
Magnus Orienteering |
10:35:00 |
05 |
Dzik Martin |
GIG7600 |
2019231 |
C |
GIGANT Orienteering |
10:37:00 |
07 |
Spišiak Marian |
SPE8001 |
7210911 |
|
KOB Sokol Pezinok |
10:39:00 |
09 |
Jadviščok Ladislav |
UOL7700 |
2075671 |
C |
SOB Olomouc |
10:43:00 |
13 |
Good Martin |
SBR7800 |
51903 |
C |
SKOB Bruntál |
10:45:00 |
15 |
Navrátil Martin |
ASU7449 |
7203338 |
C |
Magnus Orienteering |
10:47:00 |
17 |
Smolka Martin |
STE7100 |
2027234 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:51:00 |
21 |
Seidenglanz Marek |
SSU7401 |
2067988 |
C |
SK Severka Šumperk |
10:53:00 |
23 |
Žebrák Zbyněk |
LOV7101 |
232429 |
C |
lepus.cz |
10:55:00 |
25 |
Hubáček Ondřej |
JPV8303 |
52843 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:57:00 |
27 |
Kočandrle Jaroslav |
KSU7700 |
2088163 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:59:00 |
29 |
Přikryl Jiří |
JPV7404 |
2102771 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:01:00 |
31 |
Štábl Roman |
KSU7501 |
446432 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:03:00 |
33 |
Jura Tomáš |
JPV8200 |
52862 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:05:00 |
35 |
Smékal David |
UOL7503 |
886282 |
C |
SOB Olomouc |
11:07:00 |
37 |
Videcký Jan |
KSU7504 |
446440 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:09:00 |
39 |
Horký Jan |
UOL7100 |
2020741 |
C |
SOB Olomouc |
11:11:00 |
41 |
Hecl Miloš |
KSU7601 |
886296 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:15:00 |
45 |
Novák Jan |
STE7900 |
2102537 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:17:00 |
47 |
Martinek Pavel |
JPV7700 |
52740 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:19:00 |
49 |
Hepnar Luboš |
STE6307 |
8655386 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:21:00 |
51 |
Paulíček Michal |
UOL7701 |
2118494 |
C |
SOB Olomouc |
11:25:00 |
55 |
Neumann Jaroslav |
STE5902 |
8276 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:27:00 |
57 |
Karásek Martin |
ZPV7301 |
2070849 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
11:29:00 |
59 |
Chmelář Jan |
JPV7501 |
2113078 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:31:00 |
61 |
Ebner Zdeněk |
KON8215 |
2090872 |
C |
KOB Konice |
11:33:00 |
63 |
Daněk Roman |
SBK7541 |
8008112 |
C |
KOB START Blansko, z. s. |
11:35:00 |
65 |
Binar Robert |
OOL7501 |
681853 |
C |
SK Haná orienteering |
H45C
4.30 km, 45 m, 19 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:34:00 |
04 |
Vrána Jan |
UOL7300 |
7300185 |
C |
SOB Olomouc |
10:36:00 |
06 |
Roubalík Radovan |
3SX6400 |
2102813 |
|
ZŠ Těšetice |
10:38:00 |
08 |
Vaněk Petr |
ZBP7302 |
995800 |
C |
OOB SK Zbraslav |
10:40:00 |
10 |
Krhut Libor |
HAV6302 |
303932 |
C |
OB Havířov |
10:42:00 |
12 |
Petřivalský Marek |
STE6907 |
1004660 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:44:00 |
14 |
Navrátil Václav |
KON6427 |
1417263 |
C |
KOB Konice |
10:46:00 |
16 |
Štorek Petr |
JPV6505 |
2075678 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:48:00 |
18 |
Lužný Ladislav |
HAV6000 |
336792 |
C |
OB Havířov |
10:50:00 |
20 |
Macek Karel |
ASU7102 |
51882 |
C |
Magnus Orienteering |
10:52:00 |
22 |
Poláček Luboš |
JPV7214 |
2112735 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:54:00 |
24 |
Čech Tomáš |
AOP7001 |
2045205 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:56:00 |
26 |
Šimek Roman |
UOL6503 |
2011817 |
C |
SOB Olomouc |
11:00:00 |
30 |
Kubíček Jiří |
UOL6500 |
1410004 |
C |
SOB Olomouc |
11:02:00 |
32 |
Šneider Miroslav |
ASU7101 |
51471 |
C |
Magnus Orienteering |
11:04:00 |
34 |
Hadač Miroslav |
AOP6501 |
8656723 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:08:00 |
38 |
Kotrle Miroslav |
UOL7005 |
515079 |
C |
SOB Olomouc |
11:10:00 |
40 |
Zatloukal Tomáš |
ZLH6701 |
420422 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:12:00 |
42 |
Cetl Vladimír |
AOP6602 |
0 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:14:00 |
44 |
Holusek Milan |
JPV6909 |
2121898 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:16:00 |
46 |
Krček Martin |
AOP7302 |
253130 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:18:00 |
48 |
Hýbl Dušan |
JPV7202 |
2127873 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:20:00 |
50 |
Vodička Luděk |
SBR5501 |
51913 |
C |
SKOB Bruntál |
11:22:00 |
52 |
Vítek Zbyněk |
PTE6622 |
8828 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:24:00 |
54 |
Hlava Miroslav |
KON6515 |
500581 |
C |
KOB Konice |
11:28:00 |
58 |
Raclavský Vladislav |
UOL6600 |
2087712 |
C |
SOB Olomouc |
11:30:00 |
60 |
Poštulka Zdenek |
STE6600 |
2080962 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:32:00 |
62 |
Mátl Pavel |
KSU6844 |
515459 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:34:00 |
64 |
Jaroš Vojtěch |
ZPV5706 |
231248 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
H55C
3.50 km, 100 m, 16 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:08:00 |
38 |
Hrouza Jan |
KRN5401 |
8654899 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:10:00 |
40 |
Jalový Jaroslav |
RBK5719 |
8812 |
C |
SK Radioklub Blansko |
11:12:00 |
42 |
Janošík Antonín |
UOL5201 |
2092418 |
C |
SOB Olomouc |
11:14:00 |
44 |
Sklenář Antonín |
STE4801 |
52517 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:16:00 |
46 |
Višňa Milan |
OOL5904 |
307337 |
C |
SK Haná orienteering |
11:18:00 |
48 |
Volný Jiří |
SOP5601 |
301232 |
C |
OOB TJ Slezan Opava |
11:20:00 |
50 |
Henek Milan |
RBK5307 |
52078 |
C |
SK Radioklub Blansko |
11:22:00 |
52 |
Zdráhal Robert |
OOL5707 |
895219 |
C |
SK Haná orienteering |
11:24:00 |
54 |
Maliňák Josef |
SVS5501 |
53389 |
C |
Orientklub Vsetín |
11:26:00 |
56 |
Komínek Jaroslav |
KON5713 |
8904 |
C |
KOB Konice |
11:28:00 |
58 |
Zdráhal Tomáš |
OOL5301 |
52530 |
C |
SK Haná orienteering |
11:30:00 |
60 |
Skácel Jaroslav |
KON4617 |
341715 |
C |
KOB Konice |
11:32:00 |
62 |
Albert František |
OOL5804 |
52531 |
C |
SK Haná orienteering |
11:34:00 |
64 |
Felkl Luděk |
47C6000 |
52589 |
|
ASPV OA Šumperk |
11:38:00 |
68 |
Chmelař Miroslav |
JPV6217 |
9998666 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:40:00 |
70 |
Janošík Zdeněk |
UOL5600 |
682075 |
C |
SOB Olomouc |
11:42:00 |
72 |
Světnický Alexandr |
OOL6300 |
426375 |
C |
SK Haná orienteering |
11:44:00 |
74 |
Buřt Vladimír |
SBK6301 |
2102705 |
C |
KOB START Blansko, z. s. |
11:46:00 |
76 |
Janů Zdeněk |
KSU5749 |
886293 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
H65C
3.00 km, 80 m, 11 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:15:00 |
45 |
Pilc Oldřich |
OOL5100 |
1400440 |
C |
SK Haná orienteering |
11:17:00 |
47 |
Babák Jiří |
ZLH4801 |
352318 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:21:00 |
51 |
Dvořák Vlastimil |
BOV4901 |
51370 |
C |
TJ Baník Ostrava OKD |
11:23:00 |
53 |
Novotný Stanisl |
ZLH4800 |
52762 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:25:00 |
55 |
Toman Stanislav |
SBR4801 |
51917 |
C |
SKOB Bruntál |
H70C
2.60 km, 75 m, 11 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:30:00 |
00 |
Gottfried Jan |
UOL4602 |
352323 |
C |
SOB Olomouc |
10:32:00 |
02 |
Šmakal Pavel |
TZL4801 |
2049597 |
C |
SKOB Zlín |
10:34:00 |
04 |
Blažek Václav |
SBR4701 |
51904 |
C |
SKOB Bruntál |
10:38:00 |
08 |
Dospíšil Jaroslav |
SBR4501 |
51905 |
C |
SKOB Bruntál |
10:40:00 |
10 |
Ostřanský Josef |
SSU4302 |
52549 |
C |
SK Severka Šumperk |
10:44:00 |
14 |
Huňka Jiří |
NNN4801 |
49433 |
|
Neregistrovaní |
10:46:00 |
16 |
Horký Jan |
UOL4600 |
52438 |
C |
SOB Olomouc |
10:48:00 |
18 |
Kroupa Jaroslav |
ZPV4012 |
52869 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
10:50:00 |
20 |
Šubrt Zdeněk |
UOL4201 |
52467 |
C |
SOB Olomouc |
HDR
1.50 km, 40 m, 8 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:30:00 |
00 |
Mátl Adam |
KSU1111 |
0 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:30:00 |
00 |
Kvapilová Veronika |
NNN2060 |
0 |
|
Neregistrovaní |
10:30:00 |
00 |
Kvapil Václav |
NNN2055 |
0 |
|
Neregistrovaní |
10:30:00 |
00 |
Tříska Jakub |
PTE1300 |
2102716 |
C |
TJ Sokol Ptení |
10:30:00 |
00 |
Tříska David |
PTE1003 |
2102713 |
C |
TJ Sokol Ptení |
10:30:00 |
00 |
Dvořák Max |
ZBP1301 |
2111807 |
C |
OOB SK Zbraslav |
10:30:00 |
00 |
Daněk František |
SBK1010 |
0 |
C |
KOB START Blansko, z. s. |
10:30:00 |
00 |
Tichá Anna |
SSU1150 |
2111615 |
C |
SK Severka Šumperk |
10:30:00 |
00 |
Herman Jakub |
KRN0606 |
0 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
10:30:00 |
00 |
Otrubová Veronika |
PLU1277 |
995892 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
10:30:00 |
00 |
Matečný Matyáš |
JPV0909 |
2075677 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:30:00 |
00 |
Czascová Klára |
SBR1401 |
0 |
|
SKOB Bruntál |
10:30:00 |
00 |
Vavrečka David |
JPV1200 |
352345 |
|
Oddíl OS SK Prostějov |
10:30:00 |
00 |
Vavrečka Saša |
JPV1100 |
207821 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:30:00 |
00 |
Komínek Vojtěch |
KON1313 |
0 |
|
KOB Konice |
10:30:00 |
00 |
Good Marie |
SBR1250 |
0 |
|
SKOB Bruntál |
10:30:00 |
00 |
Dostálová Johana |
KON1062 |
2125319 |
C |
KOB Konice |
10:30:00 |
00 |
Karásková Denisa |
ZPV0555 |
206390 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
10:30:00 |
00 |
Čeřovský Filip |
KON1010 |
2020738 |
C |
KOB Konice |
10:30:00 |
00 |
Kubíčková Magdalena |
UOL1150 |
2113056 |
C |
SOB Olomouc |
10:30:00 |
00 |
Macek Václav |
ASU1249 |
0 |
C |
Magnus Orienteering |
10:30:00 |
00 |
Ebnerová Alena |
KON1171 |
4634081 |
C |
KOB Konice |
10:30:00 |
00 |
Žůrek David Kristian |
3SX0552 |
2125334 |
|
ZŠ Těšetice |
10:30:00 |
00 |
Tallová Vendula |
3SX0652 |
2125326 |
|
ZŠ Těšetice |
10:30:00 |
00 |
Žůrek Lukáš Marian |
3SX0750 |
2127591 |
|
ZŠ Těšetice |
10:30:00 |
00 |
Talla Lukáš |
3SX0400 |
2125324 |
|
ZŠ Těšetice |
10:30:00 |
00 |
Tomášek Matěj |
STE1202 |
442849 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:30:00 |
00 |
Janků Michala |
STE1150 |
52510 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:30:00 |
00 |
Skřivanek František |
1XC1200 |
0 |
|
Skřivankovi |
10:30:00 |
00 |
Slepánek Kryštof |
PLU1000 |
52482 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
10:30:00 |
00 |
Staroštíková Eliška |
UOL1350 |
0 |
C |
SOB Olomouc |
10:30:00 |
00 |
Staroštík Jakub |
UOL1000 |
2115725 |
C |
SOB Olomouc |
10:30:00 |
00 |
Šnajdrová Nikol |
PTE1050 |
301571 |
C |
TJ Sokol Ptení |
10:30:00 |
00 |
Beneš Jan |
KON0909 |
2020742 |
C |
KOB Konice |
P
2.70 km, 110 m, 10 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:30:00 |
00 |
Fráňová Petra |
NNN2053 |
446435 |
|
Neregistrovaní |
10:30:00 |
00 |
Valencikova Irena |
97C7950 |
0 |
|
No register |
10:30:00 |
00 |
Valencik Radim |
97C7900 |
0 |
|
No register |
10:30:00 |
00 |
Hrubý Lukáš |
JPV0404 |
2078582 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:30:00 |
00 |
Hrubá Klára |
JPV0579 |
2078581 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:30:00 |
00 |
Matečná Sofie |
JPV0567 |
2045208 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:30:00 |
00 |
Bartošová Dana |
PTE7650 |
2102682 |
C |
TJ Sokol Ptení |
10:30:00 |
00 |
Jeřábek Petr |
UOL6702 |
361946 |
C |
SOB Olomouc |
10:30:00 |
00 |
Zbořil Ctirad |
UOL7200 |
2060254 |
C |
SOB Olomouc |
10:30:00 |
00 |
Šimková Eva |
NNN2050 |
0 |
|
Neregistrovaní |
10:30:00 |
00 |
Ondráček Martin |
KSU7222 |
443095 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:30:00 |
00 |
Čecháček Petr |
UOL6800 |
2088187 |
C |
SOB Olomouc |
10:30:00 |
00 |
Čecháčková Šárka |
UOL7350 |
2092436 |
C |
SOB Olomouc |
10:30:00 |
00 |
Musilová Jana |
ASU7798 |
416715 |
C |
Magnus Orienteering |
10:30:00 |
00 |
Škrabalová Eva |
KON7676 |
361996 |
C |
KOB Konice |
10:30:00 |
00 |
Škrabal Milan |
KON7521 |
2125331 |
C |
KOB Konice |
10:30:00 |
00 |
Kroutil Martin |
KON2001 |
2020743 |
|
KOB Konice |
10:30:00 |
00 |
Cetlová Helena |
AOP7550 |
0 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:30:00 |
00 |
Lavrenčík Petr |
3SX7800 |
2125314 |
|
ZŠ Těšetice |
10:30:00 |
00 |
Lavrenčík Filip |
3SX1500 |
2127603 |
|
ZŠ Těšetice |
10:30:00 |
00 |
Kobylka Roman |
ASU6749 |
2102553 |
C |
Magnus Orienteering |
10:30:00 |
00 |
Poštulková Milada |
STE6850 |
2080842 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:30:00 |
00 |
Pospíšilová Lucie |
STE7551 |
2102551 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:30:00 |
00 |
Mikošková Iveta |
STE7150 |
2113042 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:30:00 |
00 |
Burda Tomáš |
STE7600 |
2118486 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:30:00 |
00 |
Dráč Pavel |
UOL7201 |
2109764 |
C |
SOB Olomouc |
10:30:00 |
00 |
Hendrych Jaromír |
HOB6001 |
0 |
C |
SKOB Horní Benešov |
10:30:00 |
00 |
Hendrychová Pavla |
HOB6251 |
301312 |
C |
SKOB Horní Benešov |
10:30:00 |
00 |
Hendrych Jiří |
HOB6701 |
301309 |
C |
SKOB Horní Benešov |
10:30:00 |
00 |
Chmelařová Blanka |
25C6750 |
8885 |
|
péčkaři |
10:30:00 |
00 |
Vítková Miroslava |
PTE6952 |
8826 |
C |
TJ Sokol Ptení |
10:30:00 |
00 |
Rozsívalová Petra |
KON8063 |
2112772 |
C |
KOB Konice |
10:30:00 |
00 |
Moráčková Meda |
ZBP1750 |
53582 |
C |
OOB SK Zbraslav |
T
3.50 km, 125 m, 17 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:30:00 |
00 |
Fráňa Martin |
NNN2051 |
7260019 |
|
Neregistrovaní |
10:30:00 |
00 |
Dressler Jan |
SBK7911 |
2045244 |
C |
KOB START Blansko, z. s. |
10:30:00 |
00 |
Honkyš Jan |
JPV9912 |
439212 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:30:00 |
00 |
Čeřovská Adéla |
KON8755 |
361976 |
C |
KOB Konice |
10:30:00 |
00 |
Honkyš Pavel |
JPV9707 |
234582 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:30:00 |
00 |
Laga Jakub |
ZBP1300 |
2106882 |
C |
OOB SK Zbraslav |