Logo

Startovka závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
12.09.2021
Místo konání:
Šilheřovice
Pořadatel:
MOV - SKOB Ostrava
Mapa:
Annin Dvůr, 1:10000, E=5 m
Ředitel závodu:
Juřeník Josef - R2
Hlavní rozhodčí:
Maceček Otakar - R1
Stavitel tratí:
Vavřík Tomáš - R2, Svěchotová Hana - R2
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D18C     D20B     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D60B     D65C     H10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H20B     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H70B     H70C     H75B     H80B     HDR     P    

D10N 2.50 km, 30 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:54:00 Stepankova Adela KVS1250 8660374 C SKOB Kobra Vsetín
10:56:00 Horalkova Gabriela MOV1150 436421 C SKOB Ostrava
10:58:00 Jurckova Sofie SIT1251 8655447 C OK SILESIA
11:00:00 Letalova Jana SFM1450 49449 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:04:00 Hubikova Nela 0120004 0 012 - MOV-Neregistrovani

D10C 2.30 km, 30 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:08:00 Otrubova Veronika PLU1277 1400409 C TJ SOKOL Plumlov
11:10:00 Skupienova Eliska SIT1151 8655467 C OK SILESIA
11:12:00 Ticha Anna SSU1150 2121007 C SK Severka Šumperk
11:14:00 Buresova Sofie BFM1153 428283 C SKOB Frýdek - Místek
11:16:00 Broschova Alzbeta RBK1151 8140939 C SK Radioklub Blansko
11:18:00 Letalova Eva SFM1250 49488 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:20:00 Urbanczykova Nela TRI1150 307455 C TJ TŽ Třinec
11:22:00 Klose Katerina SFM1251 2127595 C O-RUNNAŘI Beskydy

D12C 2.80 km, 30 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Cymorkova Julie TRI0953 8004343 B TJ TŽ Třinec
10:05:00 Kundratova Eva TZL0950 7209279 B SKOB Zlín
10:08:00 Stepankova Anna KVS0952 8670781 B SKOB Kobra Vsetín
10:11:00 Reznickova Klara TZL0959 8411 B SKOB Zlín
10:14:00 Buresova Eliska BFM0955 8035525 C SKOB Frýdek - Místek
10:17:00 Walaska Klara TRI0950 2102570 C TJ TŽ Třinec
10:20:00 Chudikova Magdalena BFM1051 2087504 C SKOB Frýdek - Místek
10:23:00 Jordanova Nelly KSU1050 2108906 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:26:00 Klimesova Hana TZL0956 2121121 C SKOB Zlín
10:29:00 Kawulokova Tereza SIT0951 8003651 B OK SILESIA
10:32:00 Kopecka Tereza UOL1050 8013869 C SOB Olomouc
10:35:00 Markova Tatiana VIC1060 9200992 C OB Vizovice
10:38:00 Janikova Klara ZBM1057 8011043 C SK Žabovřesky Brno
10:41:00 Hecova Kristyna TZL0957 2134311 C SKOB Zlín
10:44:00 Borunska Alzbeta AOP0950 8648592 C Orientační Běh Opava
10:47:00 Kolarikova Erika SKM0951 8680289 C KOB Směr Kroměříž
10:50:00 Ruzickova Zofie TZL0953 8597 C SKOB Zlín
10:53:00 Finstrlova Denisa ZBM0951 2061853 C SK Žabovřesky Brno
10:56:00 Maslanova Ema TZL0955 8150409 B SKOB Zlín
10:59:00 Juracakova Judita BFM1053 2129250 C SKOB Frýdek - Místek
11:02:00 Vlckova Marketa VIC0951 8482070 B OB Vizovice
11:05:00 Hyblova Eliska JPV0952 2127853 B Oddíl OS SK Prostějov
11:08:00 Jagrova Zuzana RBK1051 8013953 C SK Radioklub Blansko
11:11:00 Hruba Eliska AOV1050 361955 C OOB TJ Baník Ostrava
11:14:00 Machova Barbora BFM0952 428271 C SKOB Frýdek - Místek
11:17:00 Kubickova Lucie VIC0952 425438 B OB Vizovice
11:20:00 Pechlatova Klara MOV0956 2027246 C SKOB Ostrava
11:23:00 Mudrakova Natalie TBM0953 8149878 C KOS TJ Tesla Brno

D14B 3.10 km, 50 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:19:00 Kubanova Tereza TBM0756 8007275 B KOS TJ Tesla Brno
10:21:00 Matouskova Johana STE0751 8022633 B SK SKI-OB Šternberk
10:23:00 Stetinska Tereza MOV0751 8670475 A SKOB Ostrava
10:25:00 Markova Michaela VIC0850 2001970 C OB Vizovice
10:27:00 Mala Karolina VRB0777 2067388 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:29:00 Fiserova Marketa TZL0851 8680330 B SKOB Zlín
10:31:00 Halova Katerina VIC0860 425435 C OB Vizovice
10:33:00 Byrtusova Klara SIT0851 8667954 B OK SILESIA
10:35:00 Horka Katerina TBM0856 8006750 B KOS TJ Tesla Brno
10:37:00 Rychla Karolina AOP0757 8654916 A Orientační Běh Opava
10:39:00 Karafiatova Eliska ABM0752 8113512 B KOB ALFA Brno
10:41:00 Kloslova Sofie AOP0854 7201830 C Orientační Běh Opava
10:43:00 Janikova Anna ZBM0862 8648635 B SK Žabovřesky Brno
10:45:00 Kovalcikova Alena AOP0751 8004292 B Orientační Běh Opava
10:47:00 Entova Katerina TZL0751 8100137 B SKOB Zlín
10:49:00 Hrbackova Michaela LCE0751 8680292 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:51:00 Jagrova Aneta RBK0951 8516957 B SK Radioklub Blansko
10:53:00 Markova Eva ZBM0954 8517355 B SK Žabovřesky Brno
10:55:00 Hubackova Sabina LCE0851 8482100 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:57:00 Rotkova Veronika ZBM0854 2103674 B SK Žabovřesky Brno
10:59:00 Cechova Johana TBM0888 8180908 B KOS TJ Tesla Brno
11:01:00 Sedlackova Klara LCE0854 218971 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:03:00 Finstrlova Kristyna ZBM0752 8660429 A SK Žabovřesky Brno
11:05:00 Paulickova Tereza UOL0750 8226374 A SOB Olomouc
11:07:00 Pinkavova Eliska JPV0850 8113502 B Oddíl OS SK Prostějov
11:09:00 Ptackova Julie TBM0980 8077877 B KOS TJ Tesla Brno
11:11:00 Kocova Klara ZBM0850 8660445 B SK Žabovřesky Brno
11:13:00 Spanhelova Jana VIC0888 8660381 C OB Vizovice
11:15:00 Dobrovolna Anna TBM0758 8120028 B KOS TJ Tesla Brno
11:17:00 Pachmannova Iva AOP0852 8013944 B Orientační Běh Opava
11:19:00 Otrubova Karolina PLU0888 8061460 B TJ SOKOL Plumlov
11:21:00 Stryckova Barbora ADA0852 8660375 A OOB Spartak Adamov
11:23:00 Fedrova Anezka RBK0853 1413719 B SK Radioklub Blansko
11:27:00 Cetlova Karolina AOP0752 2091596 B Orientační Běh Opava

D14C 2.90 km, 30 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:39:00 Burdova Hana STE0852 2112745 C SK SKI-OB Šternberk
10:42:00 Czernekova Adela TRI0854 49365 C TJ TŽ Třinec
10:45:00 Cervenkova Eliska SOP0751 7209463 C OOB TJ Slezan Opava

D16B 3.90 km, 65 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 Batani Valentina TZL0551 8050121 A SKOB Zlín
10:12:00 Kopecka Nela UOL0650 8013868 B SOB Olomouc
10:14:00 Venusova Anna STE0554 2148071 B SK SKI-OB Šternberk
10:16:00 Palatova Renata ABM0655 2054645 C KOB ALFA Brno
10:18:00 Dittrichova Lucie SKM0551 8655378 A KOB Směr Kroměříž
10:20:00 Ehlova Martina TBM0655 8667955 A KOS TJ Tesla Brno
10:22:00 Pisova Adela LCE0551 8662430 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:24:00 Kolarczykova Eliska TRI0551 7210919 B TJ TŽ Třinec
10:26:00 Mikulova Klara TBM0553 2083386 B KOS TJ Tesla Brno
10:28:00 Holasova Barbora AOP0651 8660378 A Orientační Běh Opava
10:30:00 Tomanova Eliska ZBM0658 8116744 B SK Žabovřesky Brno
10:32:00 Fuchsova Ema TBM0653 8667974 B KOS TJ Tesla Brno
10:34:00 Zatloukalova Julie STE0650 8680337 B SK SKI-OB Šternberk
10:36:00 Rosikova Ruzena Eliska VIC0650 2103241 B OB Vizovice
10:38:00 Dracova Barbora UOL0652 8226373 B SOB Olomouc
10:40:00 Pavlova Eliska MOV0650 8670472 B SKOB Ostrava
10:42:00 Gallo Natalie AOP0652 8648623 A Orientační Běh Opava
10:44:00 Otrubova Anna PLU0577 8667550 B TJ SOKOL Plumlov
10:46:00 Krckova Lucie TRI0550 8033258 B TJ TŽ Třinec
10:48:00 Cudkova Kristyna MOV0654 8670474 B SKOB Ostrava
10:50:00 Mullerova Marie KSU0565 995815 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:52:00 Burdova Helena STE0653 8516424 B SK SKI-OB Šternberk
10:54:00 Strykova Karolina KSU0656 2058482 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:56:00 Kusakova Valentyna TZL0651 8680314 A SKOB Zlín
10:58:00 Matouskova Jana MOV0551 8670491 A SKOB Ostrava

D16C 3.10 km, 50 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Prikrylova Jana JPV0652 8013963 C Oddíl OS SK Prostějov
10:03:00 Vojkuvkova Hana MOV0552 420438 C SKOB Ostrava
10:05:00 Oleksova Natalie KRN0652 8022346 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:07:00 Prikrylova Ivana JPV0653 8013964 C Oddíl OS SK Prostějov
10:09:00 Walicova Eva TRI0652 53215 C TJ TŽ Třinec
10:11:00 Pinkavova Hana JPV0551 2419911 C Oddíl OS SK Prostějov
10:13:00 Slizova Lucie TRI0659 8022675 C TJ TŽ Třinec

D18B 4.50 km, 75 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:54:00 Haltofova Romana TRI0451 8670381 B TJ TŽ Třinec
10:56:00 Lubrichova Veronika STE0451 8660567 B SK SKI-OB Šternberk
10:58:00 Rybkova Vendula TRI0453 7002089 B TJ TŽ Třinec
11:00:00 Sanova Julie KSU0494 8662732 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:02:00 Mrkvickova Ema TZL0451 8663192 A SKOB Zlín
11:04:00 Mudrakova Eliska LCE0352 8680306 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:06:00 Smekalova Viktorie UOL0450 8660355 B SOB Olomouc
11:08:00 Cernochova Michaela PLU0351 8660570 A TJ SOKOL Plumlov
11:10:00 Mikova Lenka TBM0460 8663167 B KOS TJ Tesla Brno
11:12:00 Smekalova Karolina UOL0451 8660366 A SOB Olomouc
11:14:00 Klechova Karolina AOP0452 8004330 B Orientační Běh Opava
11:16:00 Janeckova Adela PLU0452 8517451 B TJ SOKOL Plumlov
11:18:00 Lukasakova Sara STE0450 2035723 B SK SKI-OB Šternberk
11:20:00 Brukova Petra TRI0450 8660369 B TJ TŽ Třinec

D18C 3.90 km, 65 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Oleksova Viktorie KRN0351 8022367 C KOS TJ Lokomotiva Krnov

D20B 4.90 km, 85 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Navratilova Adela TRI0250 8061463 B TJ TŽ Třinec
11:02:00 Raclavska Zuzana UOL0251 8680601 B SOB Olomouc
11:04:00 Koncakova Alzbeta LCE0256 889308 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:06:00 Raclavska Lenka UOL0252 2092435 B SOB Olomouc

D21B 5.60 km, 90 m, 24 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:48:00 Horova Pavla UOL9454 8656525 C SOB Olomouc
10:50:00 Skyvova Kristyna STE7054 8655383 C SK SKI-OB Šternberk
10:52:00 Korpasova Tereza TBM9898 8656527 C KOS TJ Tesla Brno
10:54:00 Pekarkova Eva TZL7653 8663119 C SKOB Zlín
10:56:00 Matuskova Jana RBK9999 8662330 C SK Radioklub Blansko
10:58:00 Maslanova Hana TZL7979 8482079 C SKOB Zlín
11:00:00 Rychla Pavlina KRN8559 8654885 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:02:00 Fukalova Hana AOP9850 2103679 C Orientační Běh Opava
11:04:00 Jancova Jana KAM9450 8012863 C OK Kamenice
11:06:00 Grycova Katerina TBM0058 8659389 R KOS TJ Tesla Brno
11:08:00 Raclavska Vladka UOL0253 8004346 A SOB Olomouc
11:10:00 Mrozek Teresa SIT0251 8656736 A OK SILESIA
11:12:00 Bidova Marketa UOL0352 8660531 A SOB Olomouc
11:14:00 Korpasova Lucie TBM0151 8655372 A KOS TJ Tesla Brno
11:16:00 Cablova Kristina 0070001 9005140 007 - AK EZ Koprivnice
11:18:00 Vlachova Tereza AOV8750 8016301 C OOB TJ Baník Ostrava
11:20:00 Kasparova Sarka AOP7251 7522295 C Orientační Běh Opava
11:22:00 Hendrychova Zuzana ZBM8954 8660408 C SK Žabovřesky Brno
11:24:00 Novakova Katerina OKP9450 8656576 C SK OK 24 Praha
11:26:00 Sklenarova Radka LCE9250 8660599 R OOB TJ Slovan Luhačovice

D21C 4.50 km, 75 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Urbankova Tereza SFM0250 2143388 B O-RUNNAŘI Beskydy
11:17:00 Smolkova Lucie SOP9052 0 C OOB TJ Slezan Opava
11:19:00 Svacinkova Katerina TVR9850 436926 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem

D35B 4.70 km, 70 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Holasova Sarka AOP7853 2111725 C Orientační Běh Opava
11:12:00 Dittrichova Andrea SKM7750 8680321 C KOB Směr Kroměříž
11:14:00 Letalova Sona SFM8252 2800304 C O-RUNNAŘI Beskydy

D35C 4.20 km, 40 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:17:00 Kotatkova Barbora SFM8651 2035161 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:19:00 Buresova Petra BFM7855 49460 SKOB Frýdek - Místek
11:21:00 Klose Petra SFM7351 49482 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:23:00 Jagrova Vlasta SBK7789 8662315 C KOB START Blansko
11:25:00 Svacinkova Jitka TVR7750 436921 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:27:00 Stablova Michaela KSU7787 2073735 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:29:00 Chudikova Pavla BFM7851 2087514 C SKOB Frýdek - Místek
11:31:00 Vellechova Radka AOV8050 2103790 C OOB TJ Baník Ostrava
11:33:00 Fujakova Katerina HAV8550 1420857 C OB Havířov
11:35:00 Kopecka Jitka UOL7750 2069081 C SOB Olomouc
11:37:00 Fukalova Radmila AOV7051 232136 C OOB TJ Baník Ostrava
11:39:00 Kuncova Jana UOL7854 9803 C SOB Olomouc

D40B 4.50 km, 60 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:18:00 Spanhelova Lenka VIC7753 425433 C OB Vizovice
10:20:00 Finstrlova Alena ZBM7550 2087665 C SK Žabovřesky Brno
10:22:00 Kovalcikova Eva AOP7852 2085619 C Orientační Běh Opava
10:24:00 Pannova Vendula MOV7752 8226371 C SKOB Ostrava
10:26:00 Otrubova Vera PLU7777 2035158 C TJ SOKOL Plumlov
10:28:00 Pinkavova Helena JPV7767 2000550 C Oddíl OS SK Prostějov
10:30:00 Hubackova Renata LCE8151 2088219 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:32:00 Placha Andrea JPV7676 8516420 C Oddíl OS SK Prostějov
10:34:00 Markova Pavla VIC7857 8670791 C OB Vizovice
10:36:00 Prikrylova Jitka JPV7979 2109752 C Oddíl OS SK Prostějov
10:38:00 Kundratova Jana TZL7350 8660357 C SKOB Zlín
10:40:00 Polackova Monika JPV7552 8648634 C Oddíl OS SK Prostějov
10:42:00 Kocova Eva TZL7550 8614 C SKOB Zlín
10:44:00 Otrubova Johana PLU7852 8516754 C TJ SOKOL Plumlov

D45B 4.20 km, 40 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:49:00 Pachmannova Hana AOP7252 361977 C Orientační Běh Opava
10:51:00 Broschova Lucie RBK7451 8006757 C SK Radioklub Blansko
10:53:00 Lubrichova Eva STE7556 8670771 C SK SKI-OB Šternberk
10:55:00 Stryckova Monika ADA7454 2073658 C OOB Spartak Adamov
10:57:00 Blank Radka SKM7351 8660386 C KOB Směr Kroměříž
10:59:00 Slavikova Lenka TVR7350 2067389 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:01:00 Sedlarova Pavla AOP7052 2096150 C Orientační Běh Opava
11:03:00 Korpasova Ivana LBM7362 8013857 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:05:00 Zbrankova Magda STE7352 2096137 C SK SKI-OB Šternberk
11:07:00 Vrubelova Jana TZL7352 7210876 C SKOB Zlín

D45C 3.60 km, 50 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 Hyblova Iveta JPV7474 2127879 C Oddíl OS SK Prostějov
10:22:00 Zajickova Lenka TBM7152 8667996 C KOS TJ Tesla Brno
10:24:00 Rehova Renata BFM7151 2037840 C SKOB Frýdek - Místek
10:26:00 Sedlackova Jana HLV7060 2260118 C KČT - OB Holešov
10:28:00 Hendrychova Marcela HOB7051 301304 C SK OB Horní Benešov
10:30:00 Hanzlova Svatava HAV6651 1426031 C OB Havířov
10:32:00 Kocianova Eva OOP6750 8680428 C TJ Opava
10:34:00 Pometlova Jana AOP7551 7206538 C Orientační Běh Opava
10:36:00 Micikova Lada SKM7250 8680394 C KOB Směr Kroměříž
10:38:00 Grycova Jana TBM6969 49412 C KOS TJ Tesla Brno
10:40:00 Rehakova Jana BFM7152 2113071 C SKOB Frýdek - Místek
10:42:00 Mikova Iva TBM7071 53270 C KOS TJ Tesla Brno
10:44:00 Kanova Hana SFM7652 2260146 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:46:00 Vricanova Sylva HAV6751 1426051 C OB Havířov
10:50:00 Brodova Gabriela HAV7152 2121892 C OB Havířov

D50B 3.80 km, 50 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:19:00 Storkova Simona JPV6556 8006556 C Oddíl OS SK Prostějov
10:21:00 Jirkova Renata ZPV6553 52427 C KOB ZPV Prostějov
10:23:00 Hubackova Dagmar LCE6569 8670733 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:25:00 Kovarikova Maria SIT6951 8655462 C OK SILESIA

D55B 3.60 km, 50 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Bialozytova Pavla TRI6350 51446 C TJ TŽ Třinec
10:04:00 Glabaznova Jana AOP6151 515423 C Orientační Běh Opava
10:06:00 Simkova Hana UOL6653 2011817 C SOB Olomouc
10:08:00 Svejdikova Yvona AOP6351 8004296 C Orientační Běh Opava
10:10:00 Sochorova Hana HAV6250 1421893 C OB Havířov
10:12:00 Krejcikova Monika TZL6262 8260628 C SKOB Zlín

D60B 3.30 km, 60 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Strachotova Eva ASU6099 52560 C Magnus Orienteering
10:03:00 Holinkova Milada KRN5950 8648621 C KOS TJ Lokomotiva Krnov

D65C 2.90 km, 55 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Robotkova Lenka PBM5451 7209368 C TJ Spartak 1. brněnská

H10N 2.50 km, 30 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Szymeczek Michal TRI1100 49327 C TJ TŽ Třinec
10:34:00 Panna Matyas MOV1300 2080824 C SKOB Ostrava
10:36:00 Myslivec Lukas TRI1201 49371 C TJ TŽ Třinec
10:38:00 Podmol Ondrej AOP1300 8648542 C Orientační Běh Opava
10:40:00 Walaski Vitek TRI1400 2113099 C TJ TŽ Třinec
10:42:00 Maroszczyk Witold SIT1202 8119474 C OK SILESIA
10:46:00 Zielina Tomasz TRI1204 49319 C TJ TŽ Třinec
10:48:00 Penaz Jan VRB1111 2092391 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem

H10C 2.80 km, 25 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Mokrosz Tomasz TRI1200 8652 C TJ TŽ Třinec
11:13:00 Mrkvica Jan ZLH1100 8516453 C OOB TJ Zlaté Hory
11:15:00 Kawulok Matyas SIT1201 7200589 C OK SILESIA
11:17:00 Fujak Adam HAV1200 336755 C OB Havířov
11:19:00 Kratochvil David HOB1101 8014494 C SK OB Horní Benešov
11:21:00 Binar Vit STE1201 2049585 C SK SKI-OB Šternberk
11:23:00 Hubacek Marian LCE1111 8680393 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:25:00 Sidla Dalibor TZL1200 8053367 C SKOB Zlín
11:27:00 Pecek Tobias SKM1100 8680301 C KOB Směr Kroměříž

H12C 3.10 km, 45 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Otta Tobias BFM0903 2129255 C SKOB Frýdek - Místek
10:33:00 Pekarek David TZL1000 8680313 B SKOB Zlín
10:35:00 Sedlacek Matej HLV1000 53833 C KČT - OB Holešov
10:37:00 Mudrak Matous LCE0901 2078474 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:39:00 Toman Matej LBM0909 52038 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:41:00 Koc Juraj TZL1006 2091546 C SKOB Zlín
10:43:00 Klose Albert SFM1000 2061790 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:45:00 Cernoch Jakub SKM1002 8933 C KOB Směr Kroměříž
10:47:00 Maslan Prokop TZL1005 8050910 B SKOB Zlín
10:49:00 Bruk Tomas TRI0900 8003598 B TJ TŽ Třinec
10:51:00 Dittrich Matous SKM1000 8660358 B KOB Směr Kroměříž
10:53:00 Bruk Lukas TRI0901 8515524 B TJ TŽ Třinec
10:55:00 Lutera Oliver PLU1001 2044898 B TJ SOKOL Plumlov
10:57:00 Masny Przemyslaw MOV1005 428759 C SKOB Ostrava
10:59:00 Honner Tomas TZL1001 8662687 C SKOB Zlín
11:01:00 Mokrosz Mateusz TRI0902 8014500 B TJ TŽ Třinec
11:03:00 Lettovsky Jan MOV1006 428262 C SKOB Ostrava
11:05:00 Jordan Dominik KSU1000 2103281 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:07:00 Cetl Jan AOP0902 307338 B Orientační Běh Opava
11:09:00 Menzel Frantisek MOV1003 428276 C SKOB Ostrava
11:11:00 Zielina Jakub TRI1004 49378 C TJ TŽ Třinec
11:13:00 Plachy Matyas JPV1010 2115705 C Oddíl OS SK Prostějov
11:15:00 Kusak Alexander TZL0900 8594 C SKOB Zlín
11:17:00 Letal Jonas SFM0901 8022666 B O-RUNNAŘI Beskydy
11:19:00 Slovacek Ondrej TZL0902 8090714 B SKOB Zlín
11:21:00 Letal Hynek SFM1001 2061826 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:23:00 Stabl Vit KSU1100 2053548 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:25:00 Liber Vaclav AOP1000 8680606 C Orientační Běh Opava
11:27:00 Fiser Petr TZL1004 8660354 B SKOB Zlín

H14B 4.00 km, 55 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:24:00 Vesely Stepan VIC0712 8482099 B OB Vizovice
10:26:00 Racansky Jiri TBM0706 8004271 B KOS TJ Tesla Brno
10:28:00 Komenda Jakub PBM0712 2051534 B TJ Spartak 1. brněnská
10:30:00 Urvalek Jan TBM0707 8100019 B KOS TJ Tesla Brno
10:32:00 Valla Jakub TZL0710 2134320 B SKOB Zlín
10:34:00 Mrkvica Vaclav ZLH0800 8116831 B OOB TJ Zlaté Hory
10:36:00 Ptacek Jonas TBM0717 8070717 B KOS TJ Tesla Brno
10:38:00 Pecek Jakub SKM0700 8660395 A KOB Směr Kroměříž
10:40:00 Mikula Marek TBM0902 2127861 C KOS TJ Tesla Brno
10:42:00 Holas Stepan AOP0900 8004331 B Orientační Běh Opava
10:44:00 Hajek Stepan TBM0804 8008044 B KOS TJ Tesla Brno
10:46:00 Janecek Jachym UOL0700 2133905 B SOB Olomouc
10:48:00 Pavlik Adam TZL0810 8662733 B SKOB Zlín
10:50:00 Franc Krystof TBM0817 2083396 B KOS TJ Tesla Brno
10:52:00 Smelik Daniel LCE0704 8662739 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:54:00 Bulicka Martin ZBM0807 8660380 B SK Žabovřesky Brno
10:56:00 Cech Viktor AOP0801 8004291 B Orientační Běh Opava
10:58:00 Plachy Ondrej JPV0707 2108899 B Oddíl OS SK Prostějov
11:00:00 Menzel Antonin MOV0700 8670494 B SKOB Ostrava
11:02:00 Krupa Jan TRI0706 8116762 B TJ TŽ Třinec
11:04:00 Kovalcik Petr AOP0901 8000245 B Orientační Běh Opava
11:06:00 Cuda Ondrej TZL0816 8648628 B SKOB Zlín
11:08:00 Schwab Filip TBM0710 8000710 B KOS TJ Tesla Brno
11:10:00 Pernicka Martin TZL0800 8240800 B SKOB Zlín
11:12:00 Vlcek Tomas VIC0713 8663111 A OB Vizovice
11:14:00 Jahudka Tomas TZL0815 8680386 B SKOB Zlín
11:16:00 Finstrle Filip ZBM0702 2092386 B SK Žabovřesky Brno
11:18:00 Hozik Stepan TZL0806 8648637 A SKOB Zlín
11:20:00 Stepanek Ondrej TBM0809 8208112 B KOS TJ Tesla Brno
11:22:00 Vaclavik Vojtech TZL0711 2113089 B SKOB Zlín
11:24:00 Tuharsky Tobias TRI0701 8113518 A TJ TŽ Třinec
11:26:00 Kundrata Vit TZL0700 8485648 B SKOB Zlín
11:28:00 Krizka Martin VIC0802 425432 C OB Vizovice
11:30:00 Svetnicky Antonin STE0800 8014451 B SK SKI-OB Šternberk
11:32:00 Zridkavesely Martin PBM0808 8482114 B TJ Spartak 1. brněnská
11:34:00 Gallo Ondrej AOP0802 8648624 B Orientační Běh Opava
11:36:00 Svirak Benjamin TBM0915 2111764 B KOS TJ Tesla Brno
11:40:00 Dousek Vilem TBM0904 8058058 C KOS TJ Tesla Brno

H14C 3.30 km, 55 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Mlcoch Jakub SKM0801 8680367 C KOB Směr Kroměříž
10:34:00 Masny Tadeusz MOV0802 1416219 C SKOB Ostrava

H16B 4.80 km, 75 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 Ryska Matej TRI0604 8667990 B TJ TŽ Třinec
10:09:00 Borunsky Matej AOP0600 8000243 A Orientační Běh Opava
10:11:00 Mudrak Daniel TBM0629 8663145 B KOS TJ Tesla Brno
10:13:00 Tomanek Lukas KSU0502 8680413 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:15:00 Mudrak Simon LCE0601 7210097 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:17:00 Strakos Ondrej TZL0601 8000119 B SKOB Zlín
10:19:00 Karasek Antonin PLU0503 8061467 B TJ SOKOL Plumlov
10:21:00 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 B OK SILESIA
10:23:00 Cech Radan TBM0611 8663178 B KOS TJ Tesla Brno
10:25:00 Otruba Frantisek PLU0501 8667537 A TJ SOKOL Plumlov
10:27:00 Koca Vojtech ZBM0602 8005438 B SK Žabovřesky Brno
10:29:00 Sana Robert KSU0616 8670827 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:31:00 Kucera Tomas ZBM0605 8660418 A SK Žabovřesky Brno
10:33:00 Spanhel Petr VIC0610 8482101 B OB Vizovice
10:35:00 Storek Jan JPV0505 8440505 B Oddíl OS SK Prostějov
10:37:00 Stabl Patrik KSU0606 8670783 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:39:00 Vojvodik Eduard MOV0600 8670493 A SKOB Ostrava
10:41:00 Brosch Ondrej RBK0606 8660437 A SK Radioklub Blansko
10:43:00 Zadrapa Marian Petr MOV0503 8670495 B SKOB Ostrava
10:45:00 Pernicka Vaclav TZL0602 8170602 A SKOB Zlín
10:47:00 Zridkavesely Adam PBM0505 8660411 A TJ Spartak 1. brněnská
10:49:00 Cernoch Martin PLU0500 8667538 B TJ SOKOL Plumlov
10:51:00 Jordan Alexandr KSU0626 8680281 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:53:00 Racansky Jakub TBM0503 8100029 A KOS TJ Tesla Brno
10:55:00 Pekarek Tobias TZL0502 8663152 A SKOB Zlín
10:57:00 Klosel Samuel AOP0504 8237738 C Orientační Běh Opava
10:59:00 Blaha Adam KSU0525 8680331 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:01:00 Elias Vojtech TBM0604 446354 B KOS TJ Tesla Brno
11:05:00 Svirak Jonatan TBM0608 2087656 B KOS TJ Tesla Brno

H16C 4.00 km, 55 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Bicanek Jan SIT0501 8226307 B OK SILESIA
10:04:00 Repka Michal MOV0504 436424 C SKOB Ostrava
10:06:00 Otta Krystof BFM0608 2129253 C SKOB Frýdek - Místek
10:08:00 Novotny David 0140002 2051537 014 - RK OK2KYZ Novy Jicin
10:10:00 Slavik Ondrej TVR0500 232194 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
10:12:00 Kubalek Miroslav 0140001 2051471 014 - RK OK2KYZ Novy Jicin
10:14:00 Chudik Martin BFM0604 2087511 B SKOB Frýdek - Místek

H18B 5.10 km, 85 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Sliz Rostislav TRI0302 8662309 B TJ TŽ Třinec
11:05:00 Kovarik Tomas SIT0401 8656740 B OK SILESIA
11:07:00 Gryc Ondrej TBM0406 8180018 A KOS TJ Tesla Brno
11:09:00 Mielec Radomir AOV0301 8660459 B OOB TJ Baník Ostrava
11:11:00 Vesely Jonas VIC0411 8482077 B OB Vizovice
11:13:00 Rada Stepan ABM0404 8028817 B KOB ALFA Brno
11:15:00 Hanousek Matej RBK0404 301286 B SK Radioklub Blansko
11:17:00 Eichler Vitek TZL0401 8680338 B SKOB Zlín
11:19:00 Karasek Frantisek PLU0301 8061407 A TJ SOKOL Plumlov
11:21:00 Graubner Tadeas TZL0407 2067944 B SKOB Zlín
11:23:00 Penaz Vojtech VRB0303 8662338 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:25:00 Mrozek Pawel SIT0402 8002604 B OK SILESIA
11:27:00 Novosad Pavel TZL0404 8660475 B SKOB Zlín
11:29:00 Penaz Radek VRB0313 8662362 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:31:00 Martynek Petr TRI0304 8042121 B TJ TŽ Třinec
11:33:00 Maly Tomas VRB0414 8662353 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:35:00 Benes Jindrich KON0404 8660477 A KOB Konice
11:37:00 Bjolek Michal BFM0305 8109360 A SKOB Frýdek - Místek

H20B 5.70 km, 90 m, 22 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 Dostal Frantisek UOL0201 8516416 B SOB Olomouc
10:43:00 Tuharsky Erik TRI0100 8028879 B TJ TŽ Třinec
10:45:00 Broda Ales HAV0201 49489 OB Havířov
10:47:00 Blank Noah SKM0201 8670821 B KOB Směr Kroměříž
10:49:00 Bialozyt Marek TRI0301 8629759 A TJ TŽ Třinec
10:51:00 Storek David JPV0202 8663202 B Oddíl OS SK Prostějov

H21B 6.00 km, 120 m, 28 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Kuriak Jakub 64S9300 9858585 ROB Klub KYSUCA
10:04:00 Hrabos Matej TBM9547 8071299 C KOS TJ Tesla Brno
10:06:00 Kovarik Martin SIT0101 8655413 A OK SILESIA
10:08:00 Kolarik Tomas TZL9302 8680318 C SKOB Zlín
10:10:00 Mrkvica Petr ZLH7800 8663166 C OOB TJ Zlaté Hory
10:12:00 Karasek Michal 0080001 433096 008 - BEAR PAWS
10:14:00 Kovalcik Tomas AOP7301 8003660 C Orientační Běh Opava
10:16:00 Pekarek Evzen TZL7007 8660398 C SKOB Zlín
10:18:00 Kosut Martin 64S9200 49180 ROB Klub KYSUCA
10:20:00 Burkart David VIC9602 8113519 C OB Vizovice
10:22:00 Zelinka Jiri MBM8740 8656681 C O-mikron
10:24:00 Melecky Martin SSU9001 8680373 C SK Severka Šumperk
10:26:00 Holas Tomas AOP7802 8648545 C Orientační Běh Opava
10:28:00 Ivri Matan 0050002 8402345 005 - Israel Orienteering
10:30:00 Otruba Karel PLU7917 2035148 C TJ SOKOL Plumlov
10:32:00 Finstrle Ludek ZBM7902 8660402 C SK Žabovřesky Brno
10:34:00 Otrusina Jiri JPV8201 8662320 C Oddíl OS SK Prostějov
10:36:00 Fendrych Michal STE7607 8116678 C SK SKI-OB Šternberk
10:38:00 Poklop Martin SSU8802 8660591 R SK Severka Šumperk
10:40:00 Chaloupka Josef UOL9801 2090849 C SOB Olomouc
10:42:00 Yasur Rotem 0050001 8032002 005 - Israel Orienteering
10:44:00 Hadac Filip AOP9301 8656686 R Orientační Běh Opava
10:48:00 Goldschmidt Tobias TBM0005 8200031 C KOS TJ Tesla Brno
10:50:00 Panovec Krystof LCE0011 8662750 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:52:00 Fiala Jan ZBM7205 8636192 C SK Žabovřesky Brno
10:54:00 Zdrahal Tomas OOL8801 8198811 C SK Haná orienteering
10:56:00 Mitzafon Peleg 0050003 8462001 005 - Israel Orienteering
10:58:00 Vaclavek Tomas STE5809 8655374 C SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Vlach Jiri AOV7900 8667994 C OOB TJ Baník Ostrava
11:02:00 Mielec Jaromir AOP9701 515123 C Orientační Běh Opava
11:04:00 Tomanek Daniel KSU7410 8662343 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:06:00 Otrusina Jan ABM9210 7209784 C KOB ALFA Brno
11:08:00 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R SKOB Zlín
11:10:00 Cech Radovan TBM7835 8007835 C KOS TJ Tesla Brno
11:12:00 Chloupek Adam LCE9300 8660447 E OOB TJ Slovan Luhačovice
11:14:00 Ehl Jiri TBM7701 8017701 C KOS TJ Tesla Brno
11:16:00 Rydel Jiri KAM9200 428234 C OK Kamenice
11:20:00 Lachendro Jan SKM8700 7207146 C KOB Směr Kroměříž
11:22:00 Hajek Adam KAM9202 8499979 C OK Kamenice
11:24:00 Cahel Marek LCE8803 8662442 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:26:00 Sklenar Martin AOP9501 8648541 C Orientační Běh Opava
11:28:00 Horvat Petr TBM9437 8644873 E KOS TJ Tesla Brno
11:32:00 Skyva Petr STE6501 8655385 C SK SKI-OB Šternberk
11:34:00 Thiemel Jiri TBM8905 515175 C KOS TJ Tesla Brno
11:36:00 Sidla Jan TZL6808 7053367 C SKOB Zlín

H21C 5.10 km, 85 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:49:00 Sidik Petr 0110001 253128 011 - ASTDCSV
10:51:00 Kopecky David UOL7800 8461740 C SOB Olomouc
10:53:00 Rigo Marek ODR7101 8670763 C SKOB Odry
10:55:00 Krampla Tomas UOL6601 2148092 C SOB Olomouc

H35B 5.50 km, 85 m, 22 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Hubik Martin TBM8503 2035154 C KOS TJ Tesla Brno
10:33:00 Spanhel Zdenek VIC7631 425423 C OB Vizovice
10:35:00 Hanousek Kamil RBK7401 2115695 C SK Radioklub Blansko
10:37:00 Borunsky Tomas AOP7402 8004294 C Orientační Běh Opava
10:39:00 Marek Martin VIC7624 8660360 C OB Vizovice

H35C 4.60 km, 65 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 Smolka Ondrej SOP8612 8632140 C OOB TJ Slezan Opava
10:42:00 Maslan Jakub TZL7801 8670811 C SKOB Zlín
10:44:00 Zajic Josef LOV7601 8013973 C lepus.cz
10:46:00 Peterek Vit SOP8600 980372 C OOB TJ Slezan Opava
10:48:00 Ryska Kamil TRI7800 53294 C TJ TŽ Třinec
10:50:00 Kubicek Petr VIC7801 2126305 C OB Vizovice

H40B 5.00 km, 100 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Kawulok Marek SIT8001 8003610 C OK SILESIA
10:03:00 Klech Richard VRB7201 8662299 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:05:00 Walaski Antonin TRI8006 416124 C TJ TŽ Třinec
10:07:00 Paulicek Michal UOL7701 8670456 C SOB Olomouc
10:09:00 Greschner Lubos ASU7848 7203335 C Magnus Orienteering
10:11:00 Pernicka Petr TZL7336 8104170 C SKOB Zlín
10:13:00 Brosch Petr RBK7111 8482111 C SK Radioklub Blansko
10:15:00 Tuharsky Martin TRI7702 7863 C TJ TŽ Třinec
10:17:00 Hrbacek Tomas LCE7702 1399000 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:19:00 Rytir Michal SKM7325 7210886 C KOB Směr Kroměříž
10:21:00 Vlcek Jiri VIC7700 7210090 C OB Vizovice
10:23:00 Burda Tomas STE7600 2118486 C SK SKI-OB Šternberk
10:25:00 Byrtus Petr SIT7702 8237667 C OK SILESIA
10:27:00 Cernoch Karel TZL6835 8003592 C SKOB Zlín
10:29:00 Dittrich Pavel SKM7501 8680419 C KOB Směr Kroměříž

H45B 4.60 km, 65 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:14:00 Smekal David UOL7503 886282 C SOB Olomouc
10:16:00 Mielec Jaromir AOV6901 515430 C OOB TJ Baník Ostrava
10:18:00 Komenda Kamil PBM7201 8516931 C TJ Spartak 1. brněnská
10:20:00 Gentric Marc STE6901 8013403 C SK SKI-OB Šternberk
10:22:00 Pecek Vitezslav SKM7104 8670802 C KOB Směr Kroměříž
10:24:00 Stabl Roman KSU7501 446432 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:26:00 Silnousek Jiri STE7200 2073426 C SK SKI-OB Šternberk
10:28:00 Binar Robert OOL7501 8116829 C SK Haná orienteering
10:30:00 Pavelka Martin KSU7503 2073731 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:32:00 Otruba Marek PLU7417 8003659 C TJ SOKOL Plumlov
10:34:00 Hepnar Lubos STE6307 8140910 C SK SKI-OB Šternberk
10:36:00 Vlcek Roman SKM7000 8670823 C KOB Směr Kroměříž
10:38:00 Smelik Juraj LCE6603 8662438 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:42:00 Kratochvil Karel HOB7001 8003614 C SK OB Horní Benešov

H45C 4.50 km, 55 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Prikryl Jiri JPV7404 2102771 C Oddíl OS SK Prostějov
10:04:00 Bjolek Lukas BFM7601 2113076 C SKOB Frýdek - Místek
10:06:00 Toman Ondrej LBM7517 52017 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:08:00 Blazevi Roman LOV7301 7200335 C lepus.cz
10:10:00 Micka Jiri 0140005 8084 014 - RK OK2KYZ Novy Jicin
10:12:00 Chudik Michael BFM7103 2087516 C SKOB Frýdek - Místek
10:14:00 Sliz Eduard TRI7601 8003662 C TJ TŽ Třinec
10:16:00 Matuska Pavel RBK7001 8116742 C SK Radioklub Blansko
10:18:00 Pinkava Roman JPV7606 2000579 C Oddíl OS SK Prostějov
10:20:00 Hruby Miroslav AOV7301 361945 C OOB TJ Baník Ostrava
10:22:00 Juracak Miroslav BFM7605 49455 C SKOB Frýdek - Místek
10:24:00 Mastela Rafal HAV7300 2032312 C OB Havířov
10:26:00 Otta Jakub BFM7603 52377 C SKOB Frýdek - Místek
10:28:00 Zajic Karel 0140003 53790 014 - RK OK2KYZ Novy Jicin
10:30:00 Svoboda Martin BFM6701 2113067 C SKOB Frýdek - Místek
10:32:00 Vebr Radek HAV7103 8648625 C OB Havířov
10:34:00 Urbanek Martin SFM7400 2143366 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:36:00 Geryk Jiri 0140004 443071 014 - RK OK2KYZ Novy Jicin

H50B 4.50 km, 55 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:52:00 Sochor Tomas HAV6301 515436 C OB Havířov
10:54:00 Navratil Rostislav TRI6601 8482090 C TJ TŽ Třinec
10:56:00 Jakobi Zdenek HAV5701 1421900 C OB Havířov
10:58:00 Grepl Ladislav KON6111 8660471 C KOB Konice
11:00:00 Petrivalsky Marek STE6907 8660455 C SK SKI-OB Šternberk
11:02:00 Vodicka Ludek SBR5501 8014529 C SKOB Bruntál
11:04:00 Mudrak Stanislav LCE6701 8662441 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:06:00 Pavlik Radek ASU6849 8666874 C Magnus Orienteering
11:08:00 Rehacek Petr SBR6302 8663161 C SKOB Bruntál
11:10:00 Novotny Tomas ZLH7001 8518353 C OOB TJ Zlaté Hory
11:12:00 Krejcik Zbynek TZL5704 8071221 C SKOB Zlín
11:16:00 Tesar Jiri AOP6702 352349 C Orientační Běh Opava
11:18:00 Navratil Vaclav KON6427 8461738 C KOB Konice
11:20:00 Slavik Tomas TVR6800 436923 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:22:00 Sklenar Josef SBR6601 8656690 C SKOB Bruntál

H55B 4.30 km, 55 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Chmelar Miroslav JPV6217 8488884 C Oddíl OS SK Prostějov
10:03:00 Vrubel Karel TZL6401 8007255 C SKOB Zlín
10:05:00 Sklenar Miroslav AOP6302 8004335 C Orientační Běh Opava
10:07:00 Simek Roman UOL6503 8005432 C SOB Olomouc
10:09:00 Sedlacek Jaroslav HLV6404 7200377 C KČT - OB Holešov
10:11:00 Rysavy Jiri OOP5803 2049558 C TJ Opava
10:13:00 Raclavsky Vladislav UOL6600 2092433 C SOB Olomouc
10:15:00 Storek Petr JPV6505 8515515 C Oddíl OS SK Prostějov
10:17:00 Cetl Vladimir AOP6602 0 C Orientační Běh Opava
10:19:00 Plachy Martin JPV6515 8663138 C Oddíl OS SK Prostějov
10:21:00 Kosut Jan 64S6300 1409500 ROB Klub KYSUCA
10:23:00 Hadac Miroslav AOP6501 8656723 C Orientační Běh Opava

H55C 3.60 km, 55 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 Lecian Oldrich OOP6100 8007175 C TJ Opava
10:22:00 Mutina Vlastimil BFM5701 2113057 C SKOB Frýdek - Místek
10:24:00 Visna Milan OOL5904 8028829 C SK Haná orienteering
10:26:00 Zeman Ludvik BFM5301 2113053 C SKOB Frýdek - Místek
10:28:00 Moravec Stanislav SOP5801 8648582 C OOB TJ Slezan Opava

H60B 4.00 km, 60 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Korpas Jaroslav LBM6113 8007191 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:04:00 Kostka Evzen AOP5701 8014459 C Orientační Běh Opava
10:06:00 Trzicky Josef HAV5900 2092319 OB Havířov

H65B 3.60 km, 55 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Slovacek Rudolf TZL5402 8014457 C SKOB Zlín
10:04:00 Robotka Libor PBM5303 8719038 C TJ Spartak 1. brněnská
10:06:00 Novak Miroslav 0020001 8007006 002 - Brabici
10:08:00 Krmasek Bohdan AOP5301 7207625 C Orientační Běh Opava
10:10:00 Strachota Jaroslav ASU5600 52556 C Magnus Orienteering
10:12:00 Koudelny Jiri TTR5401 52251 C OOB Třebíč

H70B 3.50 km, 55 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Jurcak Karel SOP5101 8656584 C OOB TJ Slezan Opava
10:03:00 Babak Jiri ZLH4801 8515553 C OOB TJ Zlaté Hory
10:05:00 Pospisil Karel TVR5000 2001952 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
10:07:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C SKOB Bruntál
10:09:00 Vlach Oldrich BOV4403 8051251 C TJ Baník Ostrava OKD
10:11:00 Skacel Jaroslav KON4617 341715 C KOB Konice
10:13:00 Novotny Stanislav ZLH4800 8518356 C OOB TJ Zlaté Hory
10:15:00 Peska Antonin HLV4801 8517324 C KČT - OB Holešov
10:17:00 Pilc Oldrich SPR5100 8135135 C SK SKI - SPORT Praděd

H70C 3.10 km, 50 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:21:00 Blazek Vaclav SBR4701 51904 C SKOB Bruntál
10:23:00 Sevcik Bretislav OOP5001 8680346 C TJ Opava
10:25:00 Diener Herbert MOV4101 51374 C SKOB Ostrava
10:27:00 Dvorak Vlastimil BOV4901 2113502 C TJ Baník Ostrava OKD

H75B 3.10 km, 50 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Nosek Jiri OOP4401 52766 C TJ Opava
10:03:00 Ostransky Josef SSU4302 8061472 C SK Severka Šumperk
10:05:00 Mrkvica Miroslav ZLH4600 64865 C OOB TJ Zlaté Hory
10:07:00 Havlik Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
10:09:00 Benes Karel HAV4201 1421901 C OB Havířov
10:11:00 Sedlar Vladimir AOP4201 889315 C Orientační Běh Opava
10:13:00 Ptacek Jiri BOV4401 8006768 C TJ Baník Ostrava OKD

H80B 2.90 km, 55 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 Valla Stanislav TZL3125 53321 C SKOB Zlín
10:43:00 Opletal Jaroslav TRI3700 52289 C TJ TŽ Třinec

HDR 2.50 km, 30 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Paulickova Veronika UOL1450 2069082 C SOB Olomouc
10:00:00 Panna Marek 0120005 2075664 012 - MOV-Neregistrovani
10:00:00 Hubik Albert 0120003 0 012 - MOV-Neregistrovani
10:00:00 Hubik Hugo 0120002 0 012 - MOV-Neregistrovani
10:00:00 Kratochvilova Amalie HOB1651 8013898 C SK OB Horní Benešov
10:00:00 Mertova Sofie OOP1451 232527 C TJ Opava
10:00:00 Mertova Elen OOP1152 341893 C TJ Opava
10:00:00 Podmol Vit AOP1501 2113515 C Orientační Běh Opava
10:00:00 Kotatko Albert SFM1701 2031348 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:00:00 Mrkvica Vit ZLH1600 7758623 C OOB TJ Zlaté Hory
10:00:00 Peckova Natalie SKM1550 52199 C KOB Směr Kroměříž
10:00:00 Karaskova Thea 0080002 2120651 008 - BEAR PAWS
10:00:00 Slizova Katerina TRI1650 416125 C TJ TŽ Třinec
10:00:00 Maly David VRB1100 2067390 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:00:00 Marsalkova Sara TRI1152 8663 C TJ TŽ Třinec
10:00:00 Rychly Jakub KRN1500 2102867 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:00:00 Sasynova Nikol SIT1052 7209795 C OK SILESIA
10:00:00 Dudkova Nela SIT1051 7209459 C OK SILESIA
10:00:00 Srovnalova Julie SIT1351 0 C OK SILESIA
10:00:00 Szotkowska Kristyna SIT1551 7861 C OK SILESIA
10:00:00 Smolka Filip SOP1702 49389 C OOB TJ Slezan Opava
10:00:00 Zajicova Petra LOV7351 52952 C lepus.cz
10:00:00 Tesarova Lucie AOP1451 331752 C Orientační Běh Opava
10:00:00 Tesarova Eva AOP1650 232620 C Orientační Běh Opava
10:00:00 Kubicek Ota VIC1401 425428 C OB Vizovice

P 2.80 km, 40 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Marcik Adam PLU1 995892 TJ SOKOL Plumlov
10:00:00 Nemeckova Katerina PLU0350 8226355 B TJ SOKOL Plumlov
10:00:00 Hrbackova Karla LCE8152 331031 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:00:00 Hendrych Jan HOB9301 4755 C SK OB Horní Benešov
10:00:00 Rehova Natalie BFM0051 410794 SKOB Frýdek - Místek
10:00:00 Smekalova Jana UOL7850 2045207 C SOB Olomouc
10:00:00 Hendrych Vlastimil HOB5601 231950 C SK OB Horní Benešov
10:00:00 Tuharska Aneta TRI7751 49377 C TJ TŽ Třinec
10:00:00 Kotatko Ales SFM8303 2023814 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:00:00 Chmelarova Blanka 0100001 8885 010 - peckari
10:00:00 Krhutova Martina TRI7450 8651 C TJ TŽ Třinec
10:00:00 Malec Vladimir KRN5900 52661 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:00:00 Cymorkova Katerina TRI7152 2073677 C TJ TŽ Třinec
10:00:00 Bruk Miroslav TRI6100 2214548 C TJ TŽ Třinec
10:00:00 Brukova Jana TRI7150 7207881 C TJ TŽ Třinec
10:00:00 Myslivcova Katerina TRI7850 49355 C TJ TŽ Třinec
10:00:00 Krcek Jakub TRI7803 49315 C TJ TŽ Třinec
10:00:00 Zielina Marek TRI8001 8656 C TJ TŽ Třinec
10:00:00 Drabkova Adela 0040001 0 004 - zaden
10:00:00 Bijokova Drabkova Helena 0030001 0 003 - zaden
10:00:00 Mrozkova Olga SIT7351 7206554 C OK SILESIA
10:00:00 Maroszczyk Marek SIT8501 8119454 C OK SILESIA
10:00:00 Hrabicova Iva OOP6150 8005139 C TJ Opava
10:00:00 Penazova Hana VRB7878 301225 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:00:00 Penaz Radek VRB7606 2092364 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:00:00 Jagr Jaroslav SBK7549 410339 KOB START Blansko
10:00:00 Burdova Olga STE7651 2122260 C SK SKI-OB Šternberk
10:00:00 Sklenarova Dita SBR7750 8648636 C SKOB Bruntál