Logo

Startovka závodu: Letní Velikonoce - E2

Klubová startovka

Datum:
31.07.2021
Místo konání:
Nová Skalka /okres Česká Lípa/
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R2
Hlavní rozhodčí:
Plochová Dominika - R1
Stavitel tratí:
Tomeš Jaroslav - R3, Novák Přemysl - R3
JURY:
Omová Michaela, Henych Petr, Mrázek Jan
Kluby:
18D     1QD     2JD     31D     45D     21P     17S     AOP     AOV     BBM     BOR     BOV     BRU     BZP     CEP     CET     CST     DCE     DKL     DKP     DLT     DOB     DOK     DOR     DVP     EKP     FSP     HAV     HCE     HOR     JEN     JHB     JIL     JJN     JPV     KAM     KAS     KBP     KNC     KON     KPY     KRL     KRN     KSH     KUO     LBE     LBM     LCE     LCV     LDC     LIT     LLI     LOV     LPM     LPU     LTP     LTU     MFP     MLA     MOV     NPA     ONO     OOL     OPI     OTK     PBM     PDY     PEN     PGP     PHK     PTE     PUL     PZR     RBK     RIC     ROU     ROZ     SBR     SCP     SHK     SJC     SJH     SJI     SJP     SKM     SKV     SLA     SLP     SMB     SMR     SNA     SPC     SPR     SRK     SSU     STB     STE     TAP     TBM     TCB     TJN     TJP     TRI     TRT     TUR     TUV     TYN     TZL     UOL     UVP     VBM     VCB     VIC     VLI     VPM     VRL     VSP     VTA     ZAM     ZBM     ZPV     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 4007 Müller Marko 18D7500 9819 T3
10:00:00 4011 Müller Petra 18D9250 51132 T3
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 738 Rakčević Vasilije 26391 8516410 H21B
11:23:00 883 Zschaeckel Raik 1QD6700 8081067 H50A
11:58:00 739 Zschaeckel Robin 1QD9700 973101 H21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:04:00 920 Trösch Urs 2JD6600 1458647 H55A
11:06:00 121 Kaminskaite Edyta 2JD7355 0 B5
11:36:00 68 Blume Karsten 2JD9999 9030789 H21E
11:45:00 102 Molnár Jeannette 2JD9950 2022138 B3
11:48:00 874 Olisauskas Raymondas 2JD6610 8001465 H50A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:08:00 339 Straube Hanka 31D7350 8100973 D35A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:17:00 461 Schmiedeberg Anke 45D6750 7208677 D50
11:38:00 882 Schmiedeberg Nils 45D6701 8663316 H50A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:17:00 765 Wieszaczewski Jacek 21P8500 852702 H35A
11:20:00 327 Puternicka Joanna 21P8750 9870922 D21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:28:00 974 Nemec Juraj 17S1401 8017732 H60
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:09:00 925 Peřinka Jan AOP6301 8648546 C H55A
11:32:00 210 Rychlá Karolína AOP0757 8654916 A D14
11:46:00 64 Sklenář Martin AOP9501 8648541 C H21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:12:00 558 Vlachová Renata AOV4450 8882 C D75
11:40:00 698 Vlach Jiří AOV7900 8667994 C H21A
11:44:00 319 Vlachová Tereza AOV8750 1470167 C D21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:28:00 898 Kunz Martin BBM7101 553435 C H50B
11:29:00 459 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C D50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:08:00 824 Vácha Tomáš BOR7409 8160174 C H45A
10:12:00 958 Sucharda Jiří BOR5802 8160183 C H60
10:15:00 481 Halířová Eva BOR6654 8028822 C D55
10:36:00 961 Dikoš Pavel BOR6003 8160176 C H60
10:38:00 870 Waldhauser Martin BOR7106 8160182 C H50A
10:40:00 426 Karafiátová Lucie BOR7658 8160190 C D45B
10:41:00 542 Úlehlová Ivana BOR5150 2090862 C D70
10:41:00 934 Doškář Boris BOR6400 8160181 C H55B
10:48:00 896 Jeřábek Petr BOR7105 8160177 C H50B
10:48:00 1017 Rančák Josef BOR5004 8719003 C H70
10:49:00 918 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C H55A
10:49:00 1052 Úlehla Zdeněk BOR4001 2090863 C H80
10:50:00 501 Kubátová Ivana BOR6152 2126287 C D60
10:53:00 867 Machara Martin BOR6900 8149895 C H50A
10:53:00 1061 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C H85
10:56:00 528 Bartoňová Marie BOR5351 2095936 C D65
10:57:00 395 Waldhauserová Irena BOR7459 8160189 C D45A
10:57:00 759 Ledecký Vladimír BOR8402 8149892 C H35A
10:59:00 911 Karvánek Petr BOR6600 8513 C H55A
11:02:00 552 Křtěnská Leontina BOR4650 8549 C D75
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 546 Sikorová Marie BOV4852 8051250 C D70
11:18:00 1025 Sikora Miroslav BOV4802 8051255 C H70
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:58:00 855 Ptáček Miloš BRU7000 2032371 C H45B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:15:00 274 Králová Vanda BZP8750 8660507 C D21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:26:00 377 Vrbová Kateřina CEP7950 2148231 D40A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:19:00 927 Záveský Richard CET6301 232860 C H55A
11:40:00 492 Záveská Anna CET6450 331549 C D55
12:02:00 733 Záveský Jan CET9501 9726 C H21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:19:00 995 Muchl Vladimír CST5601 8648613 C H65
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 2012 Zeman Annabel DCE1850 416316 C HDR
10:26:00 521 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C D65
10:32:00 953 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C H60
10:35:00 502 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C D60
10:41:00 529 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C D65
10:42:00 1039 Paul Josef DCE4401 301171 C H75
10:48:00 308 Zeman Klára DCE7950 2113474 C D21B
10:55:00 422 Kándlová Adéla DCE7550 2113044 C D45B
10:59:00 981 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C H65
11:00:00 951 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 C H60
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 983 Jirka Jiří DKL5501 8014450 C H65
10:12:00 751 Spilka Marek DKL8300 8003633 C H35A
10:14:00 593 Komín Matyáš DKL0901 2121871 B H12
10:27:00 761 Klíma Kamil DKL8201 8667960 C H35A
10:40:00 302 Pangrácová Marie DKL9051 8028804 C D21B
10:52:00 312 Pangrácová Anna DKL9150 8518315 C D21B
11:14:00 987 Chotětický Václav DKL5202 7886 C H65
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:34:00 566 Sedlák Václav DKP1105 8008297 C H10
10:36:00 303 Typltová Hana DKP8760 7207357 C D21B
10:46:00 613 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 B H14
10:49:00 561 Balga Filip DKP1104 8516913 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Nosek Petr DLT6901 336778 C T4
10:00:00 Nosek Martina DLT7251 236061 C T4
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 66 Janda Martin DOB8002 8662322 C H21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:20:00 693 Bílý Jakub DOK0104 8662323 R H21A
10:26:00 62 Francke Jan DOK8400 8660370 C H21E
10:54:00 917 Hradecký Jaroslav DOK6300 8648566 C H55A
11:17:00 397 Hradecká Petra DOK6850 897368 C D45A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 5017 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C T4
10:00:00 5016 Bleha Stanislav DOR7503 2131188 C T4
10:00:00 5015 Gregor Radek DOR7404 2125353 C T4
10:00:00 3018 Gregor Tahmina DOR7552 2127585 C P
10:01:00 369 Magazu Radka DOR7853 2115078 C D40A
10:05:00 441 Nová Jana DOR7150 8663122 C D50
10:07:00 251 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 8655463 A D20
10:07:00 399 Gregor Tahmina DOR7552 0 C D45A
10:34:00 591 Gregor Kevin DOR1001 2125357 C H12
10:37:00 655 Snížek Martin DOR0405 8116738 A H18
10:41:00 184 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B D12
10:44:00 562 Jiroušek Štěpán DOR1102 51487 C H10
10:50:00 142 Blehová Barbora DOR1151 2127569 C D10
10:50:00 353 Petriláková Petra DOR7656 8226435 C D35B
10:50:00 715 Beran Jakub DOR8700 7209367 C H21B
10:52:00 657 Snížek Ondřej DOR0406 8116788 B H18
10:54:00 805 Jiroušek Pavel DOR7703 2104705 C H40B
11:00:00 474 Kopáčková Alena DOR6450 436940 C D55
11:02:00 653 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A H18
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:01:00 544 Kupcová Věroslava DVP4850 52600 C D70
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 2003 Metelková Tereza EKP1751 301187 C HDR
10:16:00 60 Černý Ondřej EKP8511 8045215 C H21E
10:32:00 758 Bém Robert EKP7703 2144060 C H35A
10:56:00 307 Černá Hana EKP8459 7207027 C D21B
11:00:00 351 Pokorná Kristýna EKP8351 52186 C D35B
11:01:00 366 Bémová Ivana EKP7453 361968 C D40A
11:05:00 272 Hausmannová Klára EKP8651 8013880 C D21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 865 Krausz Milan FSP6700 682118 C H50A
10:08:00 326 Skripniková Petra FSP8686 53159 C D21B
10:15:00 269 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C D21A
10:30:00 719 Žáček Martin FSP6803 1396842 C H21B
10:32:00 1038 Čadil Jan FSP4300 53267 C H75
10:35:00 275 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C D21A
11:10:00 683 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C H21A
11:13:00 584 Bartál Dan FSP1106 2000557 C H10F
11:51:00 51 Skripnik Štěpán FSP7909 7201806 C H21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:04:00 972 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C H60
11:12:00 969 Jakobi Zdeněk HAV5701 1421900 C H60
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:20:00 282 Kudrnáčová Lucie HCE8850 8000244 C D21A
10:45:00 471 Mudrová Martina HCE6451 51984 C D55
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:34:00 923 Vávra Martin HOR6302 8680322 C H55A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:42:00 166 Kutková Sára JEN1351 2112774 C D10F
11:03:00 903 Touš Jan JEN6901 7774 C H50B
11:06:00 389 Menclová Jana JEN7556 7789 C D40B
11:08:00 858 Mencl Martin JEN7301 411613 C H45B
11:13:00 902 Zabořil Michal JEN7101 8226405 C H50B
11:15:00 245 Menclová Anna JEN0452 2103259 C D18
11:16:00 970 Mareš Hynek JEN6101 2067342 C H60
11:16:00 387 Kutková Hana JEN8050 2112773 C D40B
11:18:00 730 Švarc Lukáš JEN9001 8003645 C H21B
11:19:00 806 Kutek Pavel JEN7701 2134359 C H40B
11:27:00 213 Kutková Tereza JEN0752 2112732 C D14
11:35:00 487 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C D55
12:14:00 737 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C H21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:04:00 313 Nesrovnalová Iveta JHB8952 8014463 C D21B
11:21:00 457 Fencíková Vladislava JHB6553 8013883 C D50
11:48:00 325 Zdobinská Lucie JHB9160 682632 C D21B
11:50:00 736 Nesrovnal Jaroslav JHB8305 4630 C H21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Malá Daniela JIL9451 405969 C T3
10:15:00 703 Malý Aleš JIL8702 8087007 C H21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:37:00 203 Vokušová Veronika JJN0752 2104600 C D14
10:41:00 381 Vokušová Dana JJN7750 2104591 C D40B
10:48:00 962 Vokuš Zdeněk JJN5601 2148156 C H60
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:21:00 69 Perknovský Radim JPV8235 8235111 C H21E
12:00:00 279 Liscinska Lenka JPV8577 8220785 C D21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 684 Pašek František KAM7600 8052300 C H21A
10:11:00 63 Šafka Daniel KAM9105 8109377 C H21E
10:29:00 913 Ročejdl Marek KAM6400 995804 C H55A
10:38:00 632 Jíra Filip KAM0506 8663163 B H16
10:55:00 261 Hovorková Tereza KAM0154 8648575 A D21A
10:55:00 682 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C H21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:08:00 881 Eichler Petr KAS6900 8113517 C H50A
11:11:00 533 Malá Jitka KAS5451 682674 C D65
11:13:00 463 Eichlerová Jana KAS7051 8113530 C D50
11:22:00 559 Štrojsová Jaroslava KAS4350 682607 C D75
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:49:00 998 Valter Petr KBP4500 6645 C H65
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:45:00 506 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C D60
10:53:00 450 Komersová Jana KNC6550 8226399 C D50
10:55:00 503 Havlíčková Jindřiška KNC6150 9201322 C D60
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:40:00 323 Krajíčková Petra KON8787 515153 C D21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 4006 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C T3
10:05:00 267 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C D21A
10:17:00 762 Koldinský Jan KPY8506 8116797 C H35A
10:18:00 869 Dobeš Václav KPY5701 301374 C H50A
10:24:00 311 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 C D21B
10:37:00 1031 Duda František KPY4600 2103786 C H75
10:47:00 753 Pavlíček Lubomír KPY7800 1470170 C H35A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:28:00 342 Křížová Lenka KRL7951 2800313 C D35A
11:52:00 790 Kříž Dušan KRL7800 2801021 C H40A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 3003 Malec Vladimír KRN5900 52661 C P
10:00:00 2001 Rychlý Jakub KRN1500 2102867 C HDR
11:05:00 512 Holinková Milada KRN5950 8648621 C D60
11:23:00 586 Hrouza Jan KRN1300 52627 C H10F
11:25:00 357 Jiříčková Bětka KRN8383 8654901 C D35B
11:33:00 337 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C D35A
11:50:00 701 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C H21A
11:57:00 798 Hrouza Jan KRN8100 8654914 C H40A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:16:00 378 Hulcová Pavla KSH7753 53726 C D40A
11:54:00 740 Hulec Jakub KSH8401 7200585 C H21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:18:00 876 Mutinský Viktor KUO6501 8670813 C H50A
11:33:00 456 Mutinská Zdeňka KUO6499 8482088 C D50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:12:00 161 Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 7080080 C D10F
10:17:00 1032 Nosál Stanislav LBE4600 8022665 C H75
10:31:00 185 Schwarzová Martina Justína LBE0951 2112736 C D12
10:33:00 636 Hůla Tomáš LBE0602 7300274 A H16
10:43:00 836 Hůla Pavel LBE7300 8667504 C H45A
11:02:00 403 Bialeková Martina LBE7350 7201767 C D45A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:11:00 547 Tomanová Jana LBM4955 52055 C D70
11:16:00 532 Salajková Věra LBM5558 2113045 C D65
11:20:00 509 Janská Iva LBM5795 219280 C D60
11:32:00 967 Korpas Jaroslav LBM6113 8007191 C H60
11:42:00 409 Korpasová Ivana LBM7362 8013857 C D45A
11:51:00 623 Salajka Michal LBM0701 52068 C H14
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:10:00 486 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C D55
11:16:00 65 Vavrys Johan LCE9302 8662426 R H21E
11:20:00 488 Vavrysová Iva LCE6359 8670819 C D55
11:25:00 511 Vlažná Mirka LCE5852 8660397 C D60
11:26:00 70 Klusáček Matěj LCE8903 8662697 R H21E
11:30:00 484 Hubáčková Dagmar LCE6569 8670733 C D55
11:30:00 276 Vavrysová Barbara LCE9751 8680368 C D21A
11:32:00 315 Vlažná Lucie LCE8751 8670776 C D21B
11:48:00 966 Plášek Martin LCE6118 52702 C H60
11:52:00 321 Müllerová Markéta LCE9453 303912 C D21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:17:00 556 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C D75
11:40:00 435 Krausová Marcela LCV7351 253153 C D45B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 6005 Gálus Igor LDC7302 7400074 C T6
10:13:00 451 Burdová Simona LDC6851 7667667 C D50
10:19:00 984 Pospíšil Jaromír LDC5301 7410753 C H65
10:20:00 225 Hovorková Marie LDC0650 8008279 B D16
10:42:00 752 Šálek Jan LDC8502 8042124 C H35A
10:48:00 331 Vaňková Saša LDC8550 8022673 C D35A
10:52:00 402 Nehasilová Zuzana LDC7150 8022672 C D45A
10:53:00 897 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C H50B
10:57:00 551 Pospíšilová Jana LDC4451 232341 C D75
10:58:00 828 Štěpán Petr LDC7301 8022688 C H45A
11:08:00 825 Nehasil Vladislav LDC7101 8019930 C H45A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:35:00 694 Lužnický Jiří LIT8501 7205016 C H21A
10:46:00 716 Tůma Martin LIT8204 7205004 C H21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:11:00 526 Korejčíková Dáďa LLI5550 8546 C D65
10:25:00 443 Hořáková Petra LLI6953 8547 C D50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 5006 Žebrák Zbyněk LOV7101 232429 C T4
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 4016 Šitrová Štěpánka LPM0850 2088717 C T3
10:00:00 3021 Dvořáková Tereza LPM0952 2102687 C P
10:00:00 3020 Dvořáková Kateřina LPM0750 2088719 C P
11:06:00 374 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C D40A
11:27:00 412 Pechová Iva LPM6151 8014556 C D45A
11:37:00 799 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C H40A
11:44:00 971 Pech Jiří LPM5402 2067253 C H60
11:47:00 795 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C H40A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 921 Valach Petr LPU6505 1400423 C H55A
10:16:00 531 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C D65
10:16:00 960 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C H60
10:24:00 964 Kološ Oldřich LPU6003 9652405 C H60
10:27:00 396 Mrskočová Dana LPU7356 8033225 C D45A
10:28:00 631 Fajfr Marek LPU0612 8014543 A H16
10:40:00 472 Valachová Jana LPU6654 253353 C D55
10:42:00 654 Jelínek Kryštof LPU0314 8666870 A H18
10:46:00 541 Kubíková Květoslava LPU4752 8471811 C D70
10:49:00 990 Farář Václav LPU5201 8663180 C H65
10:51:00 937 Procházka Radek LPU6504 2060272 C H55B
10:53:00 633 Jelínek Filip LPU0514 8020220 A H16
10:59:00 673 Šišma Vojtěch LPU0204 8663165 B H20
11:02:00 786 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C H40A
11:02:00 717 Moravec Marek LPU8811 416269 C H21B
11:04:00 982 Třasák Milan LPU5206 9257 C H65
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:14:00 914 Bruner Luboš LTP6501 682114 C H55A
10:23:00 868 Martinec Pavel LTP7003 9201628 C H50A
10:30:00 424 Kamírová Gabriela LTP7351 232494 C D45B
10:42:00 205 Fuchsová Eliška LTP0851 8662332 C D14
10:42:00 394 Johnová Lenka LTP7352 7209365 C D45A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 483 Hanušová Jitka LTU6352 8680397 C D55
10:24:00 596 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 B H12
10:27:00 201 Kvášovská Ludmila LTU0753 8680392 B D14
10:33:00 449 Stodůlková Lenka LTU6752 206478 C D50
10:36:00 935 Hanuš Pavel LTU6501 8680288 C H55B
10:51:00 371 Komárková Lucie LTU7851 8662725 C D40A
10:59:00 803 Kvášovský Jakub LTU7802 8680297 C H40B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 3009 Blahutová Martina MFP0550 53611 C P
10:00:00 3015 Blahutová Hanka MFP7953 51928 C P
10:00:00 687 Dvořáček Dan MFP7903 8629750 C H21A
10:10:00 278 Šimšová Jana MFP7651 8654889 C D21A
10:13:00 884 Šimša Jaromír MFP7100 8109414 C H50A
10:17:00 446 Forstová Lenka MFP6850 2079501 C D50
10:24:00 919 Suk Jiří MFP6401 515016 C H55A
10:34:00 916 Forst Libor MFP6301 1418752 C H55A
10:36:00 187 Blahutová Lucie MFP0950 405999 C D12
10:38:00 851 Blahuta Marek MFP7301 897349 C H45B
10:40:00 271 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C D21A
10:44:00 594 Forst Albert MFP0901 303939 C H12
10:44:00 928 Valtr Pavel MFP6600 218786 H55A
10:50:00 273 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C D21A
10:58:00 864 Siegl Roman MFP6700 8648567 C H50A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 6009 Kamaryt Miloš MLA6404 2067948 C T6
10:00:00 6008 Kamarytová Martina MLA6651 1421920 C T6
11:07:00 1043 Fišák Jan MLA4401 8657099 C H75
11:11:00 190 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 2181940 C D12
11:45:00 490 Miturová Radka MLA6552 8656680 C D55
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:18:00 900 Štětínský Pavel MOV7104 52780 C H50B
11:37:00 211 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 A D14
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:42:00 723 Zikmund Zdeněk NPA6705 2060300 C H21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 4009 Gabrielová Šárka ONO5950 2085653 C T3
10:00:00 2019 Beneš Lukáš ONO1500 301420 C HDR
11:23:00 338 Hrzinová Hana ONO8350 8682 C D35A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 939 Světnický Alexandr OOL6300 8008282 C H55B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:10:00 244 Šafaříková Lucie OPI0350 8648555 A D18
11:43:00 839 Šafařík Ivo OPI7402 8004272 C H45A
11:58:00 877 Hartvich Otto OPI6900 8013426 C H50A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 535 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C D65
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 3016 Robotková Lenka PBM5451 7209368 C P
10:00:00 4001 Tršová Daniela PBM7375 8013977 C T3
10:27:00 167 Ramachová Michaela PBM1151 52051 C D10F
10:37:00 165 Robotková Tereza PBM1150 52027 C D10F
10:47:00 163 Ramachová Anna PBM1350 0 C D10F
11:04:00 808 Robotka Jan PBM7800 7209359 C H40B
11:11:00 124 Trš Lubomír PBM7302 8008296 C B5
11:21:00 388 Ramachová Magda PBM8151 0 C D40B
11:24:00 999 Robotka Libor PBM5303 8719038 C H65
11:48:00 841 Komenda Kamil PBM7201 8516931 C H45A
12:10:00 735 Komenda Jan PBM9902 8660415 C H21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 4008 Kysilka Vratislav PDY7803 2102789 C T3
10:02:00 253 Nováková Eliška PDY0150 8033215 B D20
10:18:00 712 Fojtů Petr PDY8700 8663137 C H21B
10:25:00 437 Nováková Martina PDY7350 2102798 C D45B
10:44:00 310 Kotrčová Lenka PDY9350 2115746 C D21B
10:51:00 383 Šilerová Eva PDY8050 8660526 C D40B
11:03:00 582 Šiler Štěpán PDY1101 2112725 C H10F
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:14:00 809 Erbert Ladislav PEN7700 8516415 C H40B
11:16:00 940 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C H55B
11:25:00 485 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C D55
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 5012 Šimerka Jakub PGP0407 682658 C T4
10:00:00 5018 Syslová Edita PGP8853 52106 C T4
10:00:00 977 Pasnichenko Viktor PGP6004 8116705 C H60
10:00:00 2022 Svítilová Veronika PGP1550 2131197 C HDR
10:00:00 2020 Štáfková Zuzana PGP1450 51624 C HDR
10:06:00 367 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C D40A
10:12:00 391 Šejnová Magdalena PGP7053 2129235 C D45A
10:22:00 711 Oľhava Rastislav PGP8909 8670464 C H21B
10:23:00 823 Tichovský Martin PGP6100 51682 C H45A
10:25:00 239 Šimšová Pavla PGP0557 8656743 A D16
10:26:00 370 Janovská Petra PGP7355 8654900 C D40A
10:27:00 660 Kabát Martin PGP0408 8667514 A H18
10:30:00 685 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C H21A
10:31:00 52 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C H21E
10:32:00 204 Bartalošová Anežka PGP0853 2084992 B D14
10:32:00 401 Tichovská Hana PGP6652 51676 C D45A
10:33:00 829 Kabát Jan PGP6901 886298 C H45A
10:36:00 363 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C D40A
10:39:00 598 Svítil Martin PGP0903 8005120 C H12
10:40:00 223 Vozábalová Hana PGP0654 2106747 B D16
10:41:00 612 Svítil Patrik PGP0706 8670812 C H14
10:41:00 54 Matějů Luboš PGP7601 8662333 C H21E
10:42:00 555 Haňkovská Jana PGP4050 8200025 C D75
10:43:00 334 Štáfková Jitka PGP8056 515056 C D35A
10:44:00 801 Svítil Petr PGP7810 0 C H40B
10:44:00 955 Hrabánek David PGP6003 303940 C H60
10:45:00 264 Hrabánková Klára PGP9654 8200023 C D21A
10:45:00 689 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C H21A
10:45:00 467 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 8005137 C D50
10:46:00 361 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C D40A
10:47:00 206 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 B D14
10:47:00 658 Čtrnáct František PGP0401 8670467 B H18
10:48:00 835 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C H45A
10:48:00 634 Kándl Matěj PGP0508 2102710 C H16
10:50:00 476 Ježková Regina PGP6352 8005133 C D55
10:50:00 221 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A D16
10:51:00 2 Surkova Polina PGP0157 8014405 A D21E
10:52:00 787 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C H40A
10:53:00 859 Čtrnáct Jiří PGP7603 231948 C H45B
10:55:00 241 Řeháková Ludmila PGP0454 8003663 C D18
10:56:00 182 Bartalošová Ada PGP1050 2085003 C D12
10:56:00 614 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B H14
10:56:00 933 Hurta Vladimír PGP6305 8670816 C H55B
10:56:00 952 Kožina Petr PGP6000 8670455 C H60
10:56:00 365 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C D40A
10:56:00 382 Svítilová Pavla PGP7764 8660503 C D40B
10:57:00 651 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 A H18
10:58:00 637 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B H16
10:58:00 1021 Kolský Alexander PGP5000 2073709 C H70
10:58:00 714 Vereš Lukáš PGP8803 8003613 C H21B
11:03:00 821 Komín David PGP7405 8116739 C H45A
11:13:00 831 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C H45A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Balcarová Klára PHK1650 2001994 C HDR
10:00:00 2014 Melicharová Nina PHK1451 224919 C HDR
10:01:00 59 Rollier Baptiste PHK8200 1394262 E H21E
10:08:00 978 Čermák Libor PHK5600 2181286 C H60
10:46:00 5 Rollier Monika PHK8051 8680379 C D21E
10:46:00 61 Balcar Aleš PHK8602 8116783 C H21E
10:57:00 468 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C D50
11:01:00 932 Melichar Igor PHK6504 8028839 C H55B
11:25:00 270 Balcarová Jana PHK8753 8116686 C D21A
11:52:00 406 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C D45A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 5008 Zavadilová Simona PTE8485 1424653 C T4
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:52:00 1034 Novotný František PUL4200 7210063 C H75
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Sobotka Petr PZR7008 8022351 C T6
11:17:00 1041 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C H75
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 3004 Pekárková Radka RBK6767 2067938 C P
11:11:00 938 Pekárek Aleš RBK6602 4643 C H55B
11:12:00 314 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C D21B
11:17:00 774 Jalový Vlastimil RBK8604 8014461 C H35B
11:18:00 642 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A H16
11:20:00 147 Broschová Alžběta RBK1151 8140939 C D10
11:37:00 407 Broschová Lucie RBK7451 8006757 C D45A
11:42:00 791 Brosch Petr RBK7111 8482111 C H40A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Proxová Lada RIC8350 2111736 C T4
10:00:00 Prox Jakub RIC7406 2111745 C T4
10:17:00 168 Proxová Veronika RIC1350 2115715 C D10F
10:38:00 832 Vláčil Daniel RIC7307 8222077 C H45A
10:54:00 605 Prox Jan RIC1003 8226428 C H12
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 5014 Hančl Martin ROU7601 2085606 C T4
10:00:00 6004 Hejcmanová Pavla ROU7450 2001925 C T6
11:02:00 760 Hrádek Tomáš ROU8301 2143402 C H35A
11:05:00 246 Krejčová Lucie ROU0453 8517325 A D18
11:05:00 455 Kyselová Jana ROU7050 2043619 C D50
11:07:00 214 Krátká Linda ROU0851 2134252 C D14
11:10:00 146 Brotánková Klára ROU1151 2144100 C D10
11:11:00 384 Krejčová Jana ROU7758 2127876 C D40B
11:13:00 640 Krátký Štěpán ROU0503 8662285 B H16
11:15:00 489 Svobodová Lenka ROU6650 2043618 C D55
11:18:00 857 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C H45B
11:20:00 230 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B D16
11:20:00 355 Brotánková Lenka ROU8152 242003 C D35B
11:26:00 386 Hellerová Alena ROU7850 2081373 C D40B
11:28:00 643 Heller Jiří ROU0501 8662349 A H16
11:28:00 322 Kyselová Nela ROU9951 434804 C D21B
11:29:00 606 Hrádek Vojtěch ROU1000 2143362 C H12
11:33:00 840 Černý Michal ROU7505 2085613 C H45A
11:41:00 622 Heller Jakub ROU0702 8662370 B H14
11:53:00 843 Simr Pavel ROU7504 2031351 C H45A
12:02:00 796 Heller Jiří ROU7708 331503 C H40A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 4015 Klinkerová Jitka ROZ6450 8517320 C T4
10:00:00 5010 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C T4
10:00:00 6012 Valenta Jan ROZ6600 2129252 C T6
10:20:00 514 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C D60
10:25:00 266 Sedláčková Linda ROZ0050 8516755 C D21A
10:28:00 872 Šimík Daniel ROZ6900 8662318 C H50A
10:32:00 301 Klinkerová Magdaléna ROZ9950 7209448 C D21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 4010 Sklenářová Dita SBR7750 8648636 C T3
11:29:00 924 Sklenář Josef SBR6601 8656690 C H55A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Rakovec Miloš SCP4500 8014467 C T3
10:00:00 3011 Fíla David SCP8701 4200 C P
10:04:00 988 Přeček Zdeněk SCP5200 8632855 C H65
10:20:00 304 Černá Eliška SCP9050 2088205 C D21B
10:21:00 530 Jahnová Helena SCP5550 8113525 C D65
10:27:00 1037 Valášek Josef SCP4501 2084946 C H75
10:29:00 454 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C D50
10:31:00 931 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C H55B
10:33:00 860 Podivínský Tomáš SCP7201 0 C H45B
10:38:00 1011 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C H70
10:46:00 525 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C D65
10:47:00 1040 Novák Miloš SCP4600 52299 C H75
10:52:00 957 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C H60
10:53:00 826 Sliva Jan SCP7300 8648543 C H45A
10:54:00 991 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C H65
10:55:00 479 Kavková Dana SCP6150 8222227 C D55
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:14:00 743 Červinka Mário SHK9500 8003603 C H21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 3012 Uhlíková Šárka SJC8151 7207702 C P
10:00:00 5019 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C T4
10:00:00 2017 Jakubec Jan SJC1503 2112770 C HDR
10:00:00 2015 Kazda Matěj SJC1515 8300115 C HDR
10:00:00 Kazdová Rozárie SJC1350 8040713 C HDR
10:00:00 2016 Uhlíková Eva SJC1650 51180 C HDR
10:00:00 Vágner Filip SJC1900 0 HDR
10:00:00 2002 Podlipná Klára SJC1451 8029202 C HDR
10:00:00 Vágner Vladislav SJC8602 2083384 C P
10:02:00 781 Jakubec Petr SJC8106 8115757 C H40A
10:07:00 756 Kazda Ondřej SJC8202 8043029 C H35A
10:12:00 328 Vágnerová Michaela SJC8754 8653299 C D21B
10:13:00 833 Pleva Stanislav SJC7601 8654390 C H45A
10:21:00 58 Mrázek Jan SJC8102 8010100 E H21E
10:21:00 368 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C D40A
10:31:00 615 Pleva Stanislav SJC0805 8654389 C H14
10:36:00 53 Uhlík Michal SJC8007 8003099 C H21E
10:38:00 335 Kazdová Lenka SJC8484 8293004 C D35A
10:45:00 141 Šolcová Elsa SJC1152 4300 C D10
10:45:00 224 Plevová Barbora SJC0559 2115006 C D16
10:49:00 802 Šnokhous Jan SJC8002 8357666 C H40B
10:51:00 183 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 B D12
10:54:00 567 Podlipný Filip SJC1202 2082905 C H10
10:55:00 144 Mrázková Berta SJC1151 8010800 C D10
10:58:00 333 Mrázková Romana SJC8351 8010200 C D35A
11:00:00 227 Gurinová Gabriela SJC0557 8300479 B D16
11:00:00 305 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C D21B
11:02:00 202 Vyziblová Viktorie SJC0853 8226352 B D14
11:02:00 1035 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C H75
11:18:00 581 Mrázek Emil SJC1300 8010900 C H10F
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:25:00 464 Benešová Iva SJH7051 8660392 C D50
11:33:00 878 Beneš Jan SJH7001 8651725 C H50A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 4012 Rachůnková Markéta SJI7150 2102817 C T3
10:00:00 4013 Rachůnek Stanislav SJI0602 446402 C T3
10:00:00 2013 Srbová Julie SJI1850 2059730 C HDR
11:08:00 976 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C H60
11:17:00 789 Srb Vladimír SJI7801 8667505 C H40A
11:20:00 968 Zeman Jaroslav SJI5901 8648620 C H60
11:23:00 901 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C H50B
11:36:00 973 Kaňák Petr SJI6115 8149879 C H60
11:46:00 625 Srb Vladimír SJI0701 8667506 A H14
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 5009 Hlavatý Karel SJP4200 53507 T4
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kolaříková Erika SKM0951 8680289 C HDR
11:30:00 438 Mičíková Lada SKM7250 8680394 C D45B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:11:00 376 Dítková Jitka SKV7752 8400082 C D40A
11:12:00 792 Turek Jan SKV7302 7464855 C H40A
11:16:00 627 Turek Jakub SKV0801 7791777 B H14
11:22:00 788 Dítko Jan SKV7301 8109364 C H40A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:26:00 617 Beran František SLA0700 2129245 B H14
10:28:00 830 Beran Jaroslav SLA7601 2109694 C H45A
10:35:00 428 Beranová Jana SLA7551 515052 C D45B
10:49:00 448 Kašparová Irena SLA6852 336731 C D50
10:55:00 354 Hrstková Marie SLA8150 2148214 C D35B
11:23:00 822 Hrstka Pavel SLA7501 2109691 C H45A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:47:00 554 Zmeková Míla SLP4451 51550 C D75
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:20:00 954 Svoboda Slavomír SMB5801 7260024 C H60
10:25:00 504 Svobodová Hana SMB5951 7705 C D60
10:52:00 754 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C H35A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:37:00 800 Pesničák Jan SMR7902 7001413 C H40A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:08:00 644 Doucha Martin SNA0501 9636 B H16
11:30:00 695 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C H21A
11:31:00 619 Doucha Tomáš SNA0801 9616 B H14
11:37:00 460 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C D50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:40:00 681 Matoušek Martin SPC7604 8109323 C H21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:13:00 1026 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C H70
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:22:00 755 Morávek Martin SRK7701 7207351 C H35A
11:05:00 358 Cejpková Lenka SRK7652 9501 C D35B
11:07:00 763 Šklíba Jan SRK7501 8515523 C H35A
11:07:00 772 Morávek Martin SRK7701 0 C H35B
11:13:00 341 Šklíbová Jana SRK7651 8517323 C D35A
11:20:00 434 Lockerová Milena SRK7251 9801 C D45B
11:23:00 641 Morávek Martin SRK0503 7207356 B H16
11:35:00 229 Cejpková Karolína SRK0552 8663142 A D16
11:43:00 879 Locker Martin SRK7001 301158 C H50A
11:45:00 235 Morávková Zuzana SRK0551 9201626 A D16
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Gebauer Jan SSU1400 224899 C HDR
10:00:00 Gebauerová Adéla SSU1359 224897 HDR
10:00:00 Gebauerová Tereza SSU1659 224899 HDR
10:00:00 2008 Hedrich Jan SSU1101 2001959 C HDR
10:00:00 2007 Hedrich Miroslav SSU0705 2001983 C HDR
10:00:00 Gebauer Lubomír SSU8300 2001914 C P
11:01:00 72 Schuster Marek SSU9303 8656758 E H21E
11:11:00 67 Melecký Martin SSU9001 8680373 C H21E
11:35:00 277 Klíchová Jana SSU8151 8033234 C D21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 5011 Stanojkovičová Ljuba STB8099 49983 C T4
10:08:00 871 Müller Rico STB6400 8020222 C H50A
11:20:00 268 Rickmeyer Tina STB8650 8028926 C D21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 691 Světnický František STE0204 8656687 A H21A
11:04:00 674 Světnický František STE0204 0 A H20
11:21:00 621 Světnický Antonín STE0800 8014451 B H14
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:01:00 626 Brumovský Štěpán TAP0706 4196 C H14
11:03:00 854 Pohl Zdeněk TAP7606 8662334 C H45B
11:03:00 639 Elleder David TAP0615 8116696 A H16
11:04:00 600 Elleder Jan TAP1010 8014503 C H12
11:05:00 148 Pohlová Sandra TAP1151 2103246 C D10
11:06:00 192 Jirousová Edita TAP1056 2113483 C D12
11:09:00 466 Petrová Martina TAP6852 232196 C D50
11:11:00 618 Šubrt Ondřej TAP0801 2085632 C H14
11:12:00 212 Ellederová Eva TAP0860 2102816 C D14
11:13:00 856 Jirous Jiří TAP7201 442867 C H45B
11:15:00 145 Šubrtová Barbora TAP1150 2080988 C D10
11:21:00 375 Šubrtová Věra TAP8150 2080987 C D40A
11:22:00 215 Šimůnková Michaela TAP0851 7779755 B D14
11:24:00 811 Šubrt Evžen TAP8000 2085631 C H40B
11:24:00 975 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C H60
11:26:00 624 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C H14
11:29:00 997 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C H65
11:36:00 620 Jirous Erik TAP0705 8007181 C H14
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 3017 Fuchs Jan TBM7101 2067208 C P
10:00:00 3014 Fuchs Marek TBM0603 2067206 C P
10:51:00 56 Pompura Daniel TBM0108 8100023 E H21E
11:01:00 8 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 C D21E
11:05:00 231 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 B D16
11:05:00 431 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C D45B
11:07:00 557 Liščinská Eva TBM4451 8004451 C D75
11:07:00 661 Ehl Ondřej TBM0404 8654918 B H18
11:08:00 317 Drábková Zuzana TBM8452 8100025 C D21B
11:10:00 732 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C H21B
11:11:00 6 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 A D21E
11:12:00 764 Hlaváč Jiří TBM6116 2059757 C H35A
11:15:00 233 Hlaváčová Lucie TBM0660 8088288 A D16
11:15:00 425 Lukášová Lenka TBM6653 53288 C D45B
11:17:00 216 Kubáňová Tereza TBM0756 8663207 B D14
11:20:00 700 Rajnoha David TBM0003 8334332 C H21A
11:24:00 601 Kubáň Patrik TBM1001 7204525 C H12
11:25:00 433 Fuchsová Marcela TBM7260 2067207 C D45B
11:30:00 238 Ehlová Martina TBM0655 8667955 A D16
11:34:00 727 Karlík Jan TBM8809 8323322 C H21B
11:35:00 702 Ehl Jiří TBM7701 8017701 C H21A
11:35:00 427 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C D45B
11:36:00 324 Pompurová Terézia TBM9857 8012876 C D21B
11:40:00 965 Urválek Jiří TBM6107 53296 C H60
11:45:00 429 Miková Iva TBM7071 53270 C D45B
11:47:00 408 Kubáňová Jana TBM7275 8007275 C D45A
11:50:00 236 Doušková Hana TBM0659 8149311 A D16
12:02:00 766 Liščinský Tomáš TBM8411 2103680 C H35A
12:06:00 734 Thiemel Jiří TBM8905 515175 C H21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:10:00 513 Pokorná Eva TCB5751 52184 C D60
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:24:00 563 Novotný Matěj TJN1105 2080843 C H10
10:31:00 524 Böhmová Eva TJN5450 232515 C D65
10:34:00 989 Horák Petr TJN5602 8680309 C H65
10:37:00 757 Petr Jan TJN8200 8282288 C H35A
10:38:00 894 Řehoř Jiří TJN7004 2059729 C H50B
10:43:00 853 Novotný Vít TJN7601 2027211 C H45B
11:03:00 1018 Böhm Karel TJN5101 8680370 C H70
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 5007 Krausová Barbora TJP9150 53504 C T4
10:09:00 453 Weislová Eva TJP6750 51326 C D50
10:11:00 373 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C D40A
10:48:00 852 Mička Aleš TJP7300 7800365 C H45B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:14:00 731 Gazda Viktor TRI9203 49382 H21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 2006 Mazzarese Aiden TRT1500 2148130 C HDR
11:09:00 569 Mazzarese David TRT1100 2102555 C H10
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 263 Thořová Markéta TUR9952 8663148 R D21A
10:00:00 2021 Schulhof Matěj TUR2020 8100 C HDR
10:06:00 55 Schulhof Jan TUR8900 8660452 R H21E
10:10:00 475 Kosíková Helena TUR6550 9101184 C D55
10:14:00 986 Hudský Vlastimil TUR5100 8214 C H65
10:19:00 592 Kutek Matěj TUR0908 8003260 B H12
10:25:00 690 Zabořil Vojtěch TUR0110 8680598 A H21A
10:28:00 1016 Provazník Jiří TUR5102 1511127 C H70
10:38:00 720 Nejman Stanislav TUR9500 7205012 C H21B
10:40:00 963 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C H60
10:41:00 4 Omová Michaela TUR8153 7205003 R D21E
10:49:00 671 Mencl Jan TUR0201 8461739 A H20
10:54:00 718 Kosíková Eliška TUR0052 8656585 C H21B
10:56:00 545 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C D70
10:56:00 57 Trojan Karel TUR9011 8007187 H21E
10:57:00 208 Zabořilová Anna TUR0951 2060292 B D14
11:00:00 242 Novotná Michaela TUR0551 8013862 A D18
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:33:00 861 Šritr Martin TUV6802 8061476 C H50A
10:37:00 447 Linková Iva TUV6850 8061486 C D50
11:00:00 436 Válková Martina TUV7051 2120071 C D45B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:45:00 465 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C D50
11:53:00 904 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C H50B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:08:00 899 Štípek Rostislav TZL5702 428296 C H50B
11:12:00 771 Jelínek Petr TZL4902 8662705 C H35B
11:21:00 191 Růžičková Žofie TZL0953 8597 C D12
11:21:00 534 Horynová Eva TZL5254 8662735 C D65
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:07:00 793 Paulíček Michal UOL7701 8670456 C H40A
11:09:00 810 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C H40B
11:18:00 845 Krampla Tomáš UOL6601 2148092 C H45A
11:23:00 1023 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C H70
11:27:00 797 Zbíral Robert UOL8000 8660922 C H40A
11:38:00 741 Semerád Jan UOL9400 8014522 C H21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:36:00 522 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C D65
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:25:00 699 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C H21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:04:00 570 Minařík František VCB1103 8007194 C H10
11:14:00 602 Minařík Josef VCB0903 8226414 C H12
11:46:00 379 Veselá Eva VCB7853 8013928 C D40A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 2018 Kubíček Ota VIC1401 425428 C HDR
11:26:00 188 Kubíčková Lucie VIC0952 425438 B D12
11:29:00 807 Kubíček Petr VIC7801 2126305 C H40B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 2005 Kolaja Bedřich VLI1301 1398538 C HDR
10:00:00 3008 Novotný Dalibor VLI0808 2058474 C P
10:20:00 423 Novotná Jana VLI7350 2058476 C D45B
10:21:00 452 Miklasová Markéta VLI6850 2115743 C D50
10:22:00 404 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C D45A
10:24:00 992 Hickethier Manfred VLI5201 8606435 C H65
10:26:00 721 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C H21B
10:28:00 891 Novotný Jiří VLI7102 2078464 C H50B
10:29:00 595 Beneš Max VLI1100 2039826 C H12
10:31:00 362 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 8516251 C D40A
10:32:00 782 Peteráč Zdeněk VLI7802 8109351 C H40A
10:33:00 1019 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C H70
10:34:00 713 Szenczi Gabriel VLI8700 8028809 C H21B
10:35:00 222 Vilémová Eliška VLI0655 8517331 B D16
10:36:00 548 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C D70
10:39:00 994 Drobník Ivan VLI5601 9902 C H65
10:42:00 783 Vilém Stanislav VLI7703 2080992 C H40A
10:43:00 893 Honzík Tomáš VLI7000 8008283 C H50B
10:43:00 1012 Ježek Ladislav VLI4900 8516753 C H70
10:49:00 604 Vilém Štěpán VLI0902 8518320 B H12
10:50:00 421 Benešová Radka VLI7653 2127548 C D45B
10:57:00 785 Přinda Lukáš VLI7701 8300 C H40A
10:59:00 597 Votava Vojtěch VLI1201 2090845 B H12
11:00:00 262 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C D21A
11:00:00 692 Henych Petr VLI6001 515132 C H21A
11:08:00 583 Votava Jan VLI1400 2106735 C H10F
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:41:00 71 Kamaryt Tomáš VPM8807 8662312 C H21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:08:00 1022 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C H70
11:45:00 696 Krajíček Vojtěch VRL8803 8988 C H21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 5003 Šváb Jan VSP5801 886277 C T4
10:00:00 2004 Baldrian František VSP1600 2075606 C HDR
10:03:00 1027 Uher Petr VSP5001 8666868 C H70
10:22:00 164 Neyrinck Nina VSP1350 2106722 C D10F
10:22:00 652 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 B H18
10:30:00 480 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C D55
10:39:00 565 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C H10
10:39:00 912 Němeček Jan VSP6201 8028885 C H55A
10:40:00 507 Michálková Jiřina VSP6151 51734 C D60
10:41:00 364 Gajdová Kristina VSP7752 2115689 C D40A
10:41:00 444 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 7911 C D50
10:48:00 866 Aschermann Jan VSP6902 2020710 C H50A
10:53:00 1020 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C H70
10:56:00 1 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 C D21E
11:01:00 390 Uhrová Zuzana VSP8050 8667963 C D40B
11:12:00 393 Malečková Iva VSP7559 2067949 C D45A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:22:00 410 Kosobudová Lenka VTA7351 7208099 C D45A
11:25:00 237 Kosobudová Anna VTA0551 8670798 A D16
11:58:00 844 Kosobud Dušan VTA7201 7208073 C H45A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:10:00 356 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C D35B
11:22:00 726 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C H21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Šabatová Lenka ZBMXXXX 2027041 P
11:09:00 603 Kyncl Ondřej ZBM1003 2115684 C H12
11:15:00 697 Šrubař Michal ZBM8607 8002099 C H21A
11:18:00 343 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 7200319 C D35A
11:28:00 842 Auermüller Vít ZBM6701 8076006 C H45A
11:38:00 846 Kyncl Tomáš ZBM7201 8660405 C H45A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 445 Jirková Renata ZPV6553 52427 C D50

Ostatní kluby

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:00 6011 Vacant 0 Vakant D14
10:00 2026 Vacant 0 Vakant HDR
10:00 2025 Vacant 0 Vakant HDR
10:00 2024 Vacant 0 Vakant HDR
10:00 2029 Vacant 0 Vakant HDR
10:00 2028 Vacant 0 Vakant HDR
10:00 3019 Vacant 0 Vakant P
10:02 398 Vacant 0 Vakant D45A
10:03 834 Vacant 0 Vakant H45A
10:04 956 Vacant 0 Vakant H60
10:08 1014 Vacant 0 Vakant H70
10:12 252 Vacant 0 Vakant D20
10:16 309 Vacant 0 Vakant D21B
10:16 372 Vacant 0 Vakant D40A
10:17 656 Vacant 0 Vakant H18
10:17 400 Vacant 0 Vakant D45A
10:18 837 Vacant 0 Vakant H45A
10:18 1013 Vacant 0 Vakant H70
10:19 915 Vacant 0 Vakant H55A
10:20 482 Vacant 0 Vakant D55
10:22 207 Vacant 0 Vakant D14
10:22 1036 Vacant 0 Vakant H75
10:23 638 Vacant 0 Vakant H16
10:23 1015 Vacant 0 Vakant H70
10:25 477 Vacant 0 Vakant D55
10:28 306 Vacant 0 Vakant D21B
10:28 959 Vacant 0 Vakant H60
10:29 568 Vacant 0 Vakant H10
10:30 505 Vacant 0 Vakant D60
10:30 228 Vacant 0 Vakant D16
10:30 265 Vacant 0 Vakant D21A
10:32 162 Vacant 0 Vakant D10F
10:32 659 Vacant 0 Vakant H18
10:33 895 Vacant 0 Vakant H50B
10:33 332 Vacant 0 Vakant D35A
10:35 473 Vacant 0 Vakant D55
10:36 616 Vacant 0 Vakant H14
10:37 392 Vacant 0 Vakant D45A
10:39 804 Vacant 0 Vakant H40B
10:43 863 Vacant 0 Vakant H50A
10:43 635 Vacant 0 Vakant H16
10:44 1000 Vacant 0 Vakant H65
10:45 352 Vacant 0 Vakant D35B
10:45 430 Vacant 0 Vakant D45B
10:46 181 Vacant 0 Vakant D12
10:46 936 Vacant 0 Vakant H55B
10:46 385 Vacant 0 Vakant D40B
10:47 784 Vacant 0 Vakant H40A
10:48 1062 Vacant 0 Vakant H85
10:50 243 Vacant 0 Vakant D18
10:50 686 Vacant 0 Vakant H21A
10:51 523 Vacant 0 Vakant D65
10:51 543 Vacant 0 Vakant D70
10:51 611 Vacant 0 Vakant H14
10:52 209 Vacant 0 Vakant D14
10:52 553 Vacant 0 Vakant D75
10:53 336 Vacant 0 Vakant D35A
10:54 672 Vacant 0 Vakant H20
10:54 1051 Vacant 0 Vakant H80
10:55 226 Vacant 0 Vakant D16
10:57 1033 Vacant 0 Vakant H75
10:58 892 Vacant 0 Vakant H50B
10:59 564 Vacant 0 Vakant H10
11:00 143 Vacant 0 Vakant D10
11:00 508 Vacant 0 Vakant D60
11:01 186 Vacant 0 Vakant D12
11:01 527 Vacant 0 Vakant D65
11:01 442 Vacant 0 Vakant D50
11:03 862 Vacant 0 Vakant H50A
11:05 688 Vacant 0 Vakant H21A
11:06 7 Vacant 0 Vakant D21E
11:06 628 Vacant 0 Vakant H14
11:07 405 Vacant 0 Vakant D45A
11:09 985 Vacant 0 Vakant H65
11:10 281 Vacant 0 Vakant D21A
12:08 827 Vacant 0 Vakant H45A
11:15 510 Kuleva Angelina 0030001 8101105 AngyOL D60
10:00 5013 Šimerka Jan 0040001 7210932 Šimerka T4
11:20 101 Jirousová Eva 0050001 442878 EJ B3
11:12 1042 Conrad Helmut 0060001 8501901 USV TU Dresden H75
10:00 Kroupa Jan 0080001 2084937 Neregistrovaní - Kroupa T4
11:32 411 Zámečníková Jitka 0090001 2103763 NEREG. Zámečníci D45A
12:03 838 Zámečník Pavel 0090002 2801012 NEREG. Zámečníci H45A
10:00 3010 Podivínský Tomáš 0100002 8109331 SK Podivín Šalingrad P
10:00 3013 Podivínská Ivana 0100001 51557 SK Podivín Šalingrad P
10:00 5020 Pompura Ladislav 0110010 406991 ŠK Terezka Banská Bystrica T4
11:05 103 Pompura Ján 0110003 416705 ŠK Terezka Banská Bystrica B3
11:10 234 Pompurová Terézia 0110004 0 ŠK Terezka Banská Bystrica D16
11:40 232 Pompura Ladislav 0110001 0 ŠK Terezka Banská Bystrica D16
11:14 926 Schmidt Marcus 0120001 8645059 TSG Wiesloch H55A
11:19 599 Schmidt Daniel 0120002 8019922 TSG Wiesloch H12
11:30 108 Schmidt Christoph + 1 0120003 236093 TSG Wiesloch B3
10:00 6003 Pohlová Kateřina 0140001 4201 Neregistrovaní - Pohlová T6
11:26 729 Palaščak Ján 0150001 7003034 Gumídci H21B
10:00 3001 Králová Irena 0160001 53615 TJ Jiskra Havlíčkův Brod - ner P
11:10 107 Brumovská Rhea 0170002 4191 Brumíci B3
11:16 189 Brumovská Markéta 0170003 4187 Brumíci D12
11:35 105 Brumovský Martin 0170001 4195 Brumíci B3
11:03 340 Vávrová Rút 0180001 7001404 StillAliveCZ D35A
11:24 316 Vávrová Sára 0180002 7210925 StillAliveCZ D21B
11:34 996 Vávra Petr 0180003 7210810 StillAliveCZ H65
11:28 880 Finkenstaedt Björn 0190001 8657683 Sonnenschein H50A
11:40 106 Kuhl Bettina 0190002 1407595 Sonnenschein B3
11:16 320 Hříchová Jana 0220001 7951 Rokycany D21B
11:15 104 Pohlová Petra 0230001 9527 - B3
11:53 873 Křivda Ivan 0240001 9200535 Sportovní klub hasičů KHK H50A
10:00 6010 Procházka Jakub 2027042 neregistrovaný T4
10:00 Nárovcová Gabriela 0250002 212064 neregistrovaný T4
10:00 6001 Nárovec Václav 0250003 2118479 neregistrovaný T6
11:10 432 Ženčáková Marie 0260001 2032185 ASPVOA Šumperk D45B
11:13 875 Ženčák Jaroslav 0260002 2060274 ASPVOA Šumperk H50A
11:24 922 Kniebügl Anton 0270001 416747 Kobra Bratislava H55A
10:00 Andrade Milena 0280003 2081371 Andradi T4
10:00 Andrade iris 0280001 308380 Andradi HDR
11:25 110 Andrade Miriam 0280002 2800322 Andradi B3
11:56 318 Roznětinská Barbora 0290001 836638 OB Zmrzlík D21B
10:00 4002 Votavová Světla 0300002 1000453 DSVJ T3
10:00 5004 Votava David 0300001 8517319 DSVJ T4
11:05 491 Mathea Helena 0320003 5012 SV Schorfheide D55
11:13 1024 Wollenberg Berd 0320001 8088081 SV Schorfheide H70
11:15 359 Wollenberg Grit 0320002 1500152 SV Schorfheide D35B
11:16 122 Isganaitis Jurgis 0320005 0 SV Schorfheide B5
11:46 725 Graumann Bodo 0320004 823543 SV Schorfheide H21B
10:00 3005 Žáček Martin 0330001 2032134 Neregistrovaní - Žáček P
10:00 5001 Dneboský František 0370001 7200582 OK Vršovice T4
10:00 2011 Dneboský Antonín 0370003 51349 OK Vršovice HDR
10:00 2010 Dneboský Erik 0370002 51348 OK Vršovice HDR
10:00 3006 Handrk Pavel 0390002 7961 Neregistrovaní - Handrkovi P
11:28 585 Handrk Adam 0390001 7955 Neregistrovaní - Handrkovi H10F
11:30 724 Budaj Radoslav 0400001 7257 Hurrá team H21B
10:00 4005 Láčíková Sabina 0410001 2051488 NEREG. BRNO T3
10:00 5005 Jahoda Jiří 0420002 1428935 (j)Elita T4
10:00 5002 Sommer Jaroslav 0420001 2148176 (j)Elita T4
10:00 Žolnová Karolína 0450001 1403428 Neregistrovaní - Žolnová 1 T6
10:00 2009 Liščinská Emma 0460001 53282 Neregistrovaní - Liščinská HDR
11:31 73 Franco Paolo 0470001 8653210 Ori-Mondego H21E
11:40 280 Betková Štěpánka 0 Ori-Mondego D21A
10:00 4017 Pokluda Ondřej 8116684 Free Run Zlín T3
10:00 2027 Pokluda Filip 2148239 Free Run Zlín HDR
10:00 2023 Heider Anna 8630860 HSV Ried HDR
10:29 993 Sepp Hones 8116117 HSV Ried H65