Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
15.10.2022
Místo konání:
Sloup v Čechách
Pořadatel:
STB - TJ Stadion Nový Bor
Mapa:
Skalní hrad-1:7 500, pro kategorie DH21L,DH21K, DH20 měřítko 1:10000
Ředitel závodu:
Našinec Jiří
Hlavní rozhodčí:
Kubec Pavel - R3
Stavitel tratí:
Průšek Petr
JURY:
Žejdlík Michal, Kašková Kateřina, Nehasil Vladislav
Kluby:
AKE     BOR     DCE     DKP     DOK     FSP     FYD     CHA     JEN     JHB     JJN     JLI     KAM     KAS     KDZ     KPY     KUL     LBE     LDC     LIT     LLI     LTP     MFP     PGP     PHK     RIC     ROU     RUM     SCP     SJC     SLA     SMB     SOB     SPR     SSU     STB     SUL     TAP     TJN     TJP     TUR     TUV     VLI     VSP     ZAK     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:47:00 sykorka ivan AKE7200 4622374 H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Úlehlová Ivana BOR5150 8063090 C D65
11:00:00 Rejman Adam BOR1500 2067682 C HDR
11:00:00 Zahradníčková Julie BOR1550 4413 C HDR
11:00:00 Patka Jonáš BOR1600 8304114 C HDR
11:00:00 Šibrik Tomáš BOR1700 4430 C HDR
11:00:00 Čech Antonín BOR1601 232182 C HDR
11:00:00 Zenková Pavla BOR8450 8019407 C P
11:00:00 Kameníková Kateřina BOR7758 8441 C P
11:00:00 Kocmanová Kateřina BOR8050 1459071 C P
11:00:00 Mitisková Hana BOR7460 8107746 C P
11:00:00 Lischková Lenka BOR8451 4652 C P
11:01:00 Jeřábková Tereza BOR7563 8160178 C D45
11:04:00 Rejman Josef BOR7415 8160173 C H45
11:05:00 Šrůta David BOR1305 4408 C H10
11:06:00 Křtěnská Leontina BOR4650 8549 C D75
11:07:00 Špeldová Magdaléna BOR7551 8439 C D45
11:10:00 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C H45
11:12:00 Pávková Jana BOR6550 8063081 C D55
11:13:00 Machara Martin BOR6900 8149895 C H50
11:14:00 Šrůta Milan BOR7703 8160185 C H45
11:16:00 Fifernová Kateřina BOR0859 4370 C D14
11:17:00 Fedorčák Viktor BOR1204 4372 C H10
11:22:00 Kameníková Andrea BOR9751 2051536 C D21L
11:23:00 Sochová Petra BOR7363 4125 C D45
11:24:00 Lamač Vítek BOR1100 8421841 B H12
11:25:00 Horáčková Natalie BOR0958 4426 C D14
11:26:00 Karafiát Filip BOR7900 2134251 C H40
11:26:00 Koudelka Tomáš BOR7513 8224477 C H45
11:29:00 Murswiek Jan BOR0901 7208072 C H14
11:29:00 Lischková Anežka BOR1057 8304121 B D12
11:30:00 Kocman Jindřich BOR7612 8304115 C H45
11:31:00 Karafiátová Lucie BOR7658 8160190 C D45
11:34:00 Marhanová Michaela BOR8850 7880102 C D21L
11:34:00 Hrůzek Libor BOR7400 8243 C H45
11:37:00 Dikoš Pavel BOR6003 8160176 C H50
11:38:00 Janoušková Lucie BOR9954 8120499 C D21L
11:38:00 Michálková Ela BOR1152 8304120 B D12
11:40:00 Čupcová Viktorie BOR0957 4420 B D14
11:41:00 Nehasil David BOR7713 8655487 C H35
11:41:00 Janoušková Iveta BOR7457 8431 C D45
11:41:00 Jeřábek Petr BOR7105 8160177 C H50
11:43:00 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 B H18
11:44:00 Rančák Josef BOR5004 8719003 C H70
11:44:00 Patka Marek BOR0902 8304112 B H14
11:45:00 Tučková Monika BOR7650 8421843 C D45
11:45:00 Zahradníček Filip BOR1202 4404 C H12
11:48:00 Rejholcová Tereza BOR0751 8226406 B D16
11:49:00 Ouzká Eliška BOR1051 8304116 B D14
11:50:00 Úlehla Zdeněk BOR4001 8047208 C H80
11:51:00 Koutná Olga BOR7152 8160179 C D45
11:51:00 Fedorov Mikhail BOR1109 4411 C H12
11:54:00 Rejmanová Nikola BOR0656 8160172 B D16
11:55:00 Rejholcová Andrea BOR6951 8033288 C D45
11:55:00 Soukupová Marie BOR0952 8518329 A D14
11:55:00 Janoušek Slávek BOR0400 1204999 B H18
11:56:00 Švihovský Jaroslav BOR5003 8533 C H70
11:56:00 Venuš Jaroslav BOR3800 8127 C H80
11:56:00 Votýpka Štěpán BOR0900 7913579 C H14
11:57:00 Nehasilová Anna BOR1450 7204511 C D10
11:59:00 Votýpková Zuzana BOR7958 8660512 C D40
12:01:00 Beránek Petr BOR6701 8402 C H50
12:02:00 Beránek Miroslav BOR3900 8550 C H80
12:02:00 Vakula Vít BOR0908 4360 C H14
12:03:00 Ledecký Vladimír BOR8402 8149892 C H35
12:04:00 Stehlíková Adéla BOR0554 8016033 C D18
12:07:00 Pavlovec Petr BOR6303 9200728 C H55
12:07:00 Veselý Jakub BOR0406 2129241 C H18
12:08:00 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C H80
12:08:00 Průcha Matouš BOR0911 4384 C H14
12:08:00 Válková Adéla BOR1154 4400 C D12
12:09:00 Murswieková Kateřina BOR7951 8422 C D40
12:09:00 Kocmanová Adéla BOR0752 8051249 A D16
12:10:00 Čech Jan BOR1403 416195 C H10L
12:11:00 Bogar Kryštof BOR9402 8054115 C H21L
12:12:00 Patka Kryštof BOR0702 8304111 A H16
12:14:00 Kovanda Jonáš BOR0904 230718 B H14
12:15:00 Průcha Miloslav BOR5800 1958242 C H60
12:16:00 Zachar Daniel BOR1400 4402 C H10L
12:16:00 Shyp Oleksii BOR0711 8061222 B H16
12:17:00 Pavlovec Dan BOR0001 8655456 C H21L
12:18:00 Kocman Lukáš BOR1102 8006755 B H12
12:19:00 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C D40
12:20:00 Pohoretskyi Maksym BOR0805 8304119 C H14
12:20:00 Zenko Rozálie BOR1052 4364 C D12
12:20:00 Studničný Adam BOR0701 7531975 B H16
12:24:00 Macharová Michaela BOR9450 8521 C D21K
12:25:00 Doškář Boris BOR6400 8160181 C H55
12:30:00 Hrůzek Ondřej BOR0809 8304117 A H16
12:31:00 Kubátová Ivana BOR6152 2126287 C D60
12:31:00 Tymešová Anna BOR0253 2800957 B D20
12:37:00 Šípová Soňa BOR6150 8028851 C D60
12:42:00 Zeman Jakub BOR0704 8042120 C H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:22:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C D60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:16:00 Mašínová Anna DKP0157 8659403 R D21L
12:23:00 Szymanský Filip DKP8208 8008302 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Kamenár Štěpán DOK1500 7008096 HDR
11:00:00 Kalašová Anna DOK0353 7209352 C P
11:05:00 Bílý Petr DOK6800 51279 C H50
11:21:00 Kmínek Jan DOK1100 8113496 C H12
11:23:00 Markvart Michal DOK1301 887924 C H10
11:32:00 Dvořák Daniel DOK1200 2115699 C H10
11:33:00 Kmínek Ondřej DOK1000 8113494 B H12
11:41:00 Stránský Jakub DOK1300 7200372 C H10
11:42:00 Novák Tom DOK5500 886255 C H65
11:50:00 Synek Antonín DOK7800 8113499 C H40
11:54:00 Kmínek Jan DOK7801 2053502 C H40
11:57:00 Synek Petr DOK0200 8657096 B H21L
11:57:00 Sanitrník Vojetěch DOK1102 7008101 H12
12:00:00 Krausová Amálie DOK1251 2053503 D10
12:03:00 Hradecký Jaroslav DOK6300 8648566 C H50
12:05:00 Synková Petra DOK7950 8113500 C D40
12:19:00 Nováková Pavla DOK5950 8113493 C D60
12:27:00 Kmínková Michala DOK7850 2053501 C D40
12:28:00 Kapounová Jitka DOK6050 886261 C D60
12:36:00 Meduna Jakub DOK0000 888634 C H21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:09:00 Krausz Milan FSP6700 682118 C H50
11:52:00 Čech Jan FSP7900 8660502 C H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Machovičová Tereza FYD9251 0 P
11:00:00 Pintová Kristýna FYD9253 0 P
11:00:00 Kočerová Veronika FYD9252 0 P
11:00:00 Radová Kateřina FYD9151 0 P
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Kubátová Jana CHA9152 1008144 C D21L
11:04:00 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A D21L
11:06:00 Kadavá Eva CHA5750 8171 C D65
11:11:00 Lankaš Antonín CHA1200 8167 C H10
11:12:00 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C D21L
11:12:00 Kašková Eva CHA4650 887906 C D75
11:18:00 Ševčíková Alena CHA5351 8008272 C D65
11:20:00 Houda Vítězslav CHA7300 2049586 C H45
11:25:00 Danková Irena CHA7551 2070830 C D45
11:30:00 Matyáš Libor CHA7603 8003522 C H40
11:32:00 Vokálová Pavla CHA4951 8158 C D70
11:34:00 Březina Jan CHA7604 8008267 C H40
11:36:00 Pavlík Milan CHA5400 51231 C H65
11:37:00 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C D50
11:38:00 Pachner Pavel CHA7501 8210075 C H40
11:46:00 Březinová Antonie CHA0851 8516430 B D14
11:47:00 Bartáková Eva CHA7051 331779 C D50
11:47:00 Straková Kateřina CHA1052 2092428 C D12
11:53:00 Kadavý Zdeněk CHA4901 331491 C H70
11:59:00 Polák Jaroslav CHA7500 8028844 C H35
11:59:00 Ševčík Milan CHA5003 8022378 C H70
12:01:00 Březina Karel CHA0605 8518330 A H21L
12:01:00 Bumbálek Štěpán CHA0401 2049590 C H18
12:05:00 Danko Tomáš CHA7200 436410 C H50
12:05:00 Barták Jiří CHA5100 8516930 C H70
12:07:00 Lipenská Eva CHA7951 8013858 C D40
12:11:00 Březinová Michaela CHA7751 8445321 C D40
12:13:00 Lankaš Vojtěch CHA1500 8173 C H10L
12:21:00 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C H21L
12:21:00 Matyášová Jana CHA7652 8030636 C D40
12:25:00 Lankašová Barbora CHA8050 8109403 C D40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C D55
11:06:00 Mencl Martin JEN7301 411613 C H45
11:12:00 Kalousková Aneta JEN1350 7788 C D10L
11:16:00 Kalousková Pavla JEN8451 8012882 C D35
11:22:00 Kalousek Zdeněk JEN8200 8042128 C H40
11:48:00 Zabořil Michal JEN7101 8226405 C H45
11:49:00 Menclová Jana JEN7556 7789 C D45
11:55:00 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C H50
12:11:00 Kalousek Dominik JEN0901 8680290 C H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:20:00 Zdobinská Lucie JHB9160 682632 C D21L
11:27:00 Fencíková Vladislava JHB6553 8013883 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Vokušová Veronika JJN0752 2104600 C T
11:00:00 Vokuš Zdeněk JJN5601 2148156 C T
11:00:00 Vokušová Tereza JJN0453 2102560 C T
11:00:00 Pospíšil Martin JJN1410 2224593 C HDR
11:00:00 Lánská Elena JJN1358 2103745 C HDR
11:00:00 Valtrová Zuzana JJN7850 2111795 C P
11:00:00 Valtr Jiří JJN7104 0 C P
11:08:00 Jirák Tomáš JJN1205 8482578 C H10
11:09:00 Rokosová Anna JJN1366 2049534 C D10L
11:13:00 Pražáková Nella JJN0853 8662699 B D14
11:18:00 Rýdlová Adéla JJN0151 8655484 C D21L
11:21:00 Nožičková Renata JJN6950 2070806 C D50
11:22:00 Nožičková Eva JJN0852 8680401 A D14
11:23:00 Nožička Jan JJN0800 8636193 B H14
11:24:00 Jirák Michal JJN8101 2222785 C H40
11:24:00 Valtrová Tea JJN1352 2224594 C D10L
11:27:00 Lánský Šimon JJN1105 2103733 C H12
11:28:00 Rudolf Lukáš JJN7901 2224568 C H40
11:40:00 Pražák Michal JJN7900 8670764 C H40
11:43:00 Vokušová Dana JJN7750 2104591 C D45
11:44:00 Starý Jakub JJN1204 8196059 C H10
11:44:00 Valtrová Ema JJN1152 2224612 C D12
11:50:00 Rudolfová Elizabeth JJN1056 8044638 C D12
11:55:00 Strachota Michal JJN8300 52545 C H35
11:58:00 Skácelová Kateřina JJN0550 8107705 B D18
11:59:00 Jiráková Adéla JJN1052 8076042 B D12
12:00:00 Baloghová Milena JJN0750 8228091 B D16
12:09:00 Bahník Václav JJN1102 2001976 C H12
12:10:00 Skácelová Adéla JJN0454 8066769 A D18
12:13:00 Maturová Jana JJN8250 2149222 C D40
12:14:00 Kottíková Anežka JJN1155 8662704 C D12
12:27:00 Vitebský Lukáš JJN0302 8662688 R H21L
12:43:00 Linková Lucie JJN0254 8659384 B D20
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Pešík Michal JLI7701 8051677 C T
11:11:00 Zaydlar Michal JLI7100 8107753 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:09:00 Škvor Adam KAM0202 8680302 R H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Štrojsová Jaroslava KAS4350 682607 C D75
11:49:00 Eichlerová Jana KAS7051 8113530 C D50
11:49:00 Eichler Petr KAS6900 8113517 C H50
12:12:00 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C H75
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:18:00 Kvasničková Julie KDZ1452 2144095 C D10L
11:38:00 Kvasnička Ladislav KDZ7400 2144073 C H45
12:06:00 Kvasnička Jakub KDZ1100 2144081 C H12
12:31:00 Beneš Petr KDZ6700 8003595 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Grabmüller Radek KPY8300 2419985 C P
11:10:00 Kohlová Zuzana KPY8852 8154981 C D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:17:00 Hinterholzinger Petr KUL6702 8226351 C H50
11:42:00 Dvořák Radim KUL7501 8662286 C H45
11:53:00 Jareš Daniel KUL6900 8076027 C H50
12:22:00 Votava Matěj KUL0601 8226387 C H16
12:26:00 Jareš Ondřej KUL0600 8660594 B H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:40:00 Kofroň Ondřej LBE1200 1426044 C H10L
11:42:00 Kofroň Jan LBE1000 8236 C H12
11:44:00 Kofroň Jan LBE8001 1459072 C H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Burdová Marie LDC1450 434894 C HDR
11:00:00 Havlová Aneta LDC1750 7434894 C HDR
11:00:00 Duben Jan LDC1600 7001411 C HDR
11:00:00 Burdová Adéla LDC0852 2000596 C P
11:00:00 Leginová Tereza LDC0952 2000582 C P
11:00:00 Leginová Lucie LDC1153 336784 C P
11:01:00 Hovorka Ladislav LDC6802 8017400 C H50
11:18:00 Gálus Igor LDC7302 7400074 C H45
11:18:00 Vlčková Jindra LDC6451 8347 C D55
11:23:00 Burdová Simona LDC6851 7667667 C D50
11:29:00 Patzeltová Beatrice LDC6850 8042127 C D50
11:40:00 Nehasilová Zuzana LDC7150 8022672 C D35
11:43:00 Javůrek Tomáš LDC1200 347864 C H10L
11:49:00 Nehasil Vladislav LDC7101 8019930 C H35
11:51:00 Šálek Jan LDC8502 8042124 C H21L
11:54:00 Holpuch Jiří LDC5702 8005436 C H65
11:59:00 Vlk Josef LDC5801 7700058 C H50
12:06:00 Stibal Ivan LDC5701 8337 C H65
12:06:00 Bábková Klára LDC1251 2000585 C D10
12:13:00 Vlček Petr LDC6401 435220 C H55
12:15:00 Dubnová Kateřina LDC8250 7070681 C D40
12:25:00 Stibalová Věra LDC6051 8344 C D60
12:26:00 Duben Jan LDC8501 416132 C H21K
12:42:00 Duben Jiří LDC8101 515463 C H21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:39:00 Tůma Martin LIT8204 7205004 C H35
11:44:00 Neradová Alena LIT5051 8110 C D70
12:19:00 Macek Jiří LIT8401 8445317 C H21L
12:42:00 Neradová Eva LIT8951 8115 C D21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Nejedlová Josefína LLI0350 2800308 C P
11:00:00 Nejedlo David LLI7100 1414510 C P
11:13:00 Nejedlová Lucie LLI7350 2088713 C D45
11:17:00 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C D45
11:20:00 Kubíková Hela LLI4851 8242 C D70
11:29:00 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C H50
11:35:00 Fürstová Katka LLI6950 8107774 C D50
11:36:00 Korejčíková Dáďa LLI5550 8015295 C D65
11:41:00 Marková Jana LLI7152 8026579 C D50
11:49:00 Hořák Jaroslav LLI0102 2032134 C H21L
11:52:00 Bradáč Stanislav LLI7201 8656748 C H45
11:53:00 Hořáková Petra LLI6953 8547 C D50
12:00:00 Kraus Jan LLI4501 51213 C H75
12:38:00 Bradáč David LLI0203 8656597 C H21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Šašková Hana LTP7552 897359 C P
11:00:00 Žejdlíková Jitka LTP7251 7200340 C P
11:03:00 Bruner Luboš LTP6501 8445302 C H50
11:12:00 Šašek Jan LTP7308 8420971 C H45
11:26:00 Pavlová Martina LTP0151 8662324 C D21L
11:35:00 Pavel Petr LTP6806 7200337 C H50
11:35:00 Klein David LTP1200 8107758 C H10
11:39:00 Kamírová Gabriela LTP7351 8445326 C D45
11:41:00 Šašek Jakub LTP0801 8028824 B H14
11:45:00 Martinec Pavel LTP7003 9201628 C H50
11:49:00 Klein Martin LTP0404 8662293 B H18
11:51:00 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C H50
12:09:00 Eiselt Miloš LTP5802 7208240 C H60
12:14:00 Jelínek Václav LTP0706 7208229 C H16
12:24:00 Eiselt Jan LTP8801 7208219 C H21K
12:34:00 Šimek Vojtěch LTP0601 8662368 C H16
12:34:00 Šašek Jan LTP0301 52918 B H20
12:37:00 Šimek Stanislav LTP6602 7210123 C H55
12:37:00 Žejdlíková Eliška LTP0350 8420968 B D20
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:02:00 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C D21L
11:07:00 Blahutová Lucie MFP0950 405999 B D14
11:50:00 Blahuta Marek MFP7301 897349 C H45
12:01:00 Blahutová Hanka MFP7953 51928 C D40
12:05:00 Siegl Roman MFP6700 8648567 C H21L
12:16:00 Blahutová Martina MFP0550 53611 C D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:43:00 Zelená Markéta PGP5850 8680329 C D50
12:05:00 Kabát Jan PGP6901 8140922 C H35
12:07:00 Pospíšil Vítek PGP6803 8659382 C H21L
12:24:00 Jandera Kryštof PGP0700 8662280 B H16
12:39:00 Kožina Petr PGP6000 8670455 C H60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:37:00 Kubát Pavel PHK9101 8644491 E H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:56:00 Vláčil Daniel RIC7307 8222077 C H45
11:57:00 Vláčilová Anna RIC0657 52857 C D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:02:00 Červený Mojmír ROU7402 1413713 C H45
11:02:00 Brotánek Jan ROU1401 2181327 C H10
11:06:00 Koubová Lenka ROU9554 8518325 C D21L
11:10:00 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C D35
11:22:00 Brotánková Lenka ROU8152 2420003 C D35
11:29:00 Buková Jana ROU7150 2075666 C D45
11:48:00 Duda Miroslav ROU8009 8631583 C H40
11:53:00 Buk Petr ROU0001 8516425 C H21L
11:53:00 Hrádek Tomáš ROU8301 8063062 C H35
11:54:00 Lebduška Petr ROU4702 53574 C H75
12:00:00 Hrádek Vojtěch ROU1000 8662370 B H12
12:05:00 Brotánková Klára ROU1151 2144100 C D12
12:29:00 Buk Michal ROU9601 8662301 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:08:00 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C H70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:12:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C D65
12:03:00 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C H60
12:27:00 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C H60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:36:00 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C D21L
11:51:00 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:25:00 Hrdličková Ludmila SLA6950 8033240 C D50
12:16:00 Hrdlička Jan SLA0200 439143 C H21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Pološčuková Monika SMB6551 7722 C D55
11:33:00 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C H35
12:33:00 Svoboda Slavomír SMB5801 7260024 C H60
12:34:00 Svobodová Hana SMB5951 7705 C D60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:03:00 Janderová Markéta SOB7750 8662356 C D45
11:40:00 Jandera Tomáš SOB7300 8005128 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:19:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:55:00 Panovec Jan SSU8931 8066608 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Žanda Josef STB1500 2111708 C HDR
11:00:00 Žílová Johana STB1152 206351 C HDR
11:00:00 Rakoušová Gabriela STB1452 52913 C HDR
11:06:00 Kořínková Marie STB1353 49985 C D10L
11:15:00 Hübnerová Olivie STB1351 52912 C D10L
11:21:00 Hanušová Eva STB1550 1417130 C D10L
11:27:00 Kučerková Adéla STB1450 682506 C D10L
11:29:00 Konečný Tadeáš STB1201 52907 C H10
11:51:00 Průšková Veronika STB1352 682367 C D10
11:58:00 Konečný Antonín STB1400 52914 C H10L
12:03:00 Hanušová Lenka STB1350 49987 C D10
12:04:00 Tecl Zdeněk STB1202 49986 C H10L
12:12:00 Kučerka Radek STB1101 1417127 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:16:00 Kalenský Pavel SUL7600 8128 C H45
11:28:00 Kalenská Pavla SUL0950 2112760 C D14
11:32:00 Linka Vladislav SUL5701 8141 C H40
11:36:00 Hromádka Miroslav SUL6000 8138 C H40
12:03:00 Kalenská Lenka SUL7853 51134 C D40
12:38:00 Kalenský Tomáš SUL0600 2099530 C H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:47:00 Jakubský Filip TAP1304 2120646 C H10
11:54:00 Jakubský Ondřej TAP7700 7701 C H45
11:54:00 Jakubský Pavel TAP1109 2120625 C H12
11:57:00 Jakubská Jitka TAP8152 2124803 C D40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Janata Pavel TJN8400 8042117 C T
11:00:00 Koláček Jan TJN7901 218785 C T
11:00:00 Štíchová Klára TJN1453 4622351 C HDR
11:00:00 Limon Johana Mia TJN1356 2104590 C HDR
11:00:00 Vondráková Marie TJN1451 4408034 C HDR
11:00:00 Koláčková Julie TJN1550 51345 C HDR
11:00:00 Koláčková Anna TJN1452 428243 C HDR
11:00:00 Janatová Sára TJN1650 2039099 C HDR
11:00:00 Janatová Ester TJN1450 2222834 C HDR
11:00:00 Janatová Dana TJN8450 7200343 C P
11:00:00 Vondráková Helena TJN8252 4408033 C P
11:08:00 Janatová Lucie TJN8154 8660535 C D21L
11:08:00 Zuzánek Zdeněk TJN5901 8256 C H45
11:15:00 Schindler Jiří TJN6301 416828 C H50
11:19:00 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C H50
11:20:00 Pochop Matyáš TJN1305 4408038 C H10
11:25:00 Novotný Dušan TJN7002 8662701 C H50
11:30:00 Böhmová Eva TJN5450 232515 C D65
11:33:00 Dejnožková Blanka TJN7651 2049610 C D45
11:33:00 Kuncová Jiřina TJN5752 8670743 C D50
11:33:00 Žucha Jiří TJN6603 8226303 C H50
11:37:00 Lesáková Věra TJN7152 8662715 C D45
11:37:00 Stehlíková Josefína TJN0864 4408041 C D14
11:39:00 Zuzánková Růžena TJN6051 8659401 C D50
11:41:00 Lukavec Míla TJN4901 8656720 C H70
11:43:00 Mrkvička Jiří TJN7101 8670752 C H50
11:46:00 Vokurka Jan TJN7501 8644872 C H45
11:46:00 Vokurka Ota TJN1200 253145 C H10L
11:47:00 Böhm Karel TJN5101 8680370 C H70
11:48:00 Horák Petr TJN5602 8680309 C H65
11:52:00 Janatová Violka TJN0956 8660508 B D14
11:52:00 Zoubková Šárka TJN0554 8421840 C D18
11:55:00 Fanta Lukáš TJN1600 4408044 C H10L
11:59:00 Francke Michal TJN8600 2045203 C H21L
12:03:00 Háková Eliška TJN0654 8667977 B D16
12:07:00 Zajíček Matěj TJN1400 2085580 C H10L
12:09:00 Dušková Denisa TJN1250 2134329 C D10
12:12:00 Dušková Viktorie TJN0655 8482078 C D16
12:17:00 Vokurka Antonín TJN0800 2111783 C H14
12:18:00 Dejnožka Martin TJN0600 8662693 C H16
12:21:00 Vokurka Václav TJN1000 2111790 C H12
12:23:00 Lesák Marek TJN0811 8482115 B H14
12:30:00 Dejnožka Vojtěch TJN0300 8659419 B H21K
12:34:00 Šmaus Jan TJN9700 8662721 C H21K
12:40:00 Večeřová Ivana TJN6052 2027204 C D60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:18:00 Černá Kateřina TJP9850 53527 C D21K
12:28:00 Smolka Ondřej TJP9401 53502 C H21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Vlček David TUR1609 7796 C HDR
11:00:00 Zakouřil Petr TUR1703 301064 C HDR
11:00:00 Schulhof Matěj TUR2020 8100 C HDR
11:01:00 Krejzová Markéta TUR0854 1403063 D14
11:04:00 Zakouřilová Kamila TUR8557 1302868 C D35
11:09:00 Lamačová Dana TUR7451 2111603 C D45
11:24:00 Dlabajová Alena TUR8551 8035535 C D21L
11:24:00 Konopáčová Jana TUR5650 8208 C D65
11:26:00 Lamač František TUR0901 8014470 B H14
11:28:00 Martanová Lea TUR0555 8662713 A D21L
11:32:00 Poloprutská Markéta TUR9252 8063091 C D21L
11:32:00 Pešek Jáchym TUR0902 8013901 C H14
11:34:00 Polubentseva Iryna TUR0855 2771950 B D14
11:38:00 Louda Štěpán TUR1209 2151401 C H10
11:38:00 Louda Matyáš TUR0912 2144118 B H14
11:39:00 Zakouřil František TUR1204 51238 C H12
11:40:00 Hudská Ludmila TUR9851 1403054 C D21L
11:45:00 Ježková Hana TUR6950 8042129 C D50
11:50:00 Drbohlav Marek TUR1409 8255 C H10
11:50:00 Žemlík Eduard TUR0909 8680592 B H14
11:51:00 Lamačová Kateřina TUR0660 8014498 A D16
11:56:00 Polubentseva Daria TUR1161 2029164 B D12
12:00:00 Drbohlav Mirek TUR5500 8410768 C H65
12:02:00 Provazník Jiří TUR5102 8660468 C H70
12:06:00 Folprecht Eduard TUR4301 51815 C H75
12:06:00 Zabořilová Anna TUR0951 8012867 B D16
12:12:00 Hudský Vlastimil TUR5100 8012884 C H65
12:15:00 Dudík Petr TUR8917 8063096 C H21L
12:20:00 Schulhof Jan TUR8900 8660452 E H21K
12:21:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C H60
12:25:00 Žemlík Pavel TUR7135 2119202 C H21L
12:31:00 Vlček Martin TUR8702 8656670 C H21L
12:35:00 Dlabaja Tomas TUR8303 8013405 R H21L
12:36:00 Linková Alena TUR9751 1403419 C D21K
12:40:00 Zakouřil Tomáš TUR7500 8014534 C H21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:21:00 Ferbasová Zdeňka TUV7361 2103240 C D45
11:23:00 Šritr Martin TUV6802 8061476 C H50
11:28:00 Vambera Filip TUV7305 2103248 C H45
11:31:00 Kvapilová Kristýna TUV0999 8226312 B D14
11:32:00 Kvapil Petr TUV7402 8076586 C H45
11:35:00 Kvapilová Klára TUV1199 231522 C D12
11:51:00 Linková Iva TUV6850 8061486 C D50
12:18:00 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C H75
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Ježowicz Roman VLI8002 8076614 C T
11:00:00 Severýn Otto VLI7402 8116759 C T
11:00:00 Poloprutský Tomáš VLI6205 888630 C T
11:00:00 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C T
11:00:00 Bureš Michal VLI7601 8014539 C H45
11:00:00 Kolaja Jaromír VLI1501 2067313 C HDR
11:00:00 Feřtová Alžběta VLI1451 2144040 C D10L
11:00:00 Peteráč Jindřich VLI1502 2032117 C HDR
11:00:00 Matějů Emil VLI1500 515173 C HDR
11:04:00 Čalounová Klára VLI0950 2001998 C D14
11:05:00 Podrábská Marie VLI7451 8670761 C D45
11:07:00 Trojan Miroslav VLI7200 1425358 C H50
11:10:00 Hrdá Kristýna VLI0953 2801288 C D14
11:11:00 Hrdá Martina VLI7457 0 C D45
11:14:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C D21L
11:14:00 Matějů Josef VLI1300 2181294 C H10
11:15:00 Benešová Radka VLI7653 2127548 C D45
11:19:00 Novotná Jana VLI7350 2058476 C D45
11:22:00 Hrdý Pavel VLI7404 0 C H45
11:26:00 Pachnerová Jaroslava VLI5152 8448441 C D70
11:26:00 Votava Jan VLI1400 2106735 C H10
11:27:00 Řezáč Pavel VLI6900 8680609 C H50
11:30:00 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C D21L
11:30:00 Matějů Eda VLI1200 8196044 C H12
11:31:00 Miklasová Markéta VLI6850 2115743 C D50
11:31:00 Čaloun Michal VLI6801 2109695 C H50
11:32:00 Feřtová Eliška VLI1056 2118485 B D12
11:34:00 Heczková Bohdana VLI7750 8328670 C D35
11:35:00 Skácelová Marie VLI7552 8670820 C D45
11:35:00 Skácel Jan VLI0901 8076629 B H14
11:36:00 Feřt Martin VLI7704 2118489 C H45
11:36:00 Tuma Benjamin VLI1204 8047225 C H12
11:37:00 Martan Jiří VLI7300 8662685 C H35
11:38:00 Karmazínová Ivana VLI5150 8113523 C D70
11:39:00 Honzík Tomáš VLI7000 8008283 C H50
11:42:00 Vilém Stanislav VLI7703 8518320 C H40
11:43:00 Feřtová Anežka VLI0856 2120065 C D14
11:45:00 Flossmannová Lucie VLI0852 8008268 A D16
11:46:00 Peteráč Zdeněk VLI7802 8109351 C H40
11:47:00 Maděra Josef VLI7900 8028859 C H35
11:47:00 Dvorská Marie VLI7454 2058473 C D45
11:47:00 Maděra Jakub VLI0906 8119579 B H14
11:48:00 Pešíková Ela VLI1253 2120641 C D10
11:48:00 Beneš Max VLI1100 8410767 B H12
11:50:00 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C H70
11:52:00 Kolaja Bedřich VLI1301 1398538 C H10L
11:53:00 Martanová Daniela VLI7452 8149885 C D45
11:53:00 Pešík Matouš VLI0903 8130409 B H14
11:54:00 Heczková Emma VLI1252 7200363 C D10
11:57:00 Urbaník Robert VLI7002 8662745 C H35
11:58:00 Kubešová Tereza VLI0954 2151451 B D14
11:59:00 Guida Francesco VLI0810 8328674 B H14
12:01:00 Guida Sebastian VLI1302 2039826 C H10L
12:02:00 Kubešová Eliška VLI1152 2151389 B D12
12:03:00 Henych Petr VLI6001 8220800 C H21L
12:03:00 Votava Vojtěch VLI1201 8517319 B H12
12:13:00 Matějů Michal VLI7702 8116764 C H21L
12:15:00 Šebelka Jakub VLI1002 2134351 B H12
12:17:00 Feřtová Jitka VLI7853 2120063 C D40
12:17:00 Pechová Marie VLI1050 8015312 B D12
12:23:00 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 8516251 C D40
12:24:00 Pachner Jan VLI4600 2059769 C H75
12:24:00 Hrdlička Vojtěch VLI1004 8196055 C H12
12:26:00 Guida Alessandro VLI0900 8034529 C H14
12:28:00 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 A H16
12:30:00 Vilémová Eliška VLI0655 8517331 A D21K
12:32:00 Meier David VLI0606 8004347 B H16
12:33:00 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C H21L
12:36:00 Miklas Ondřej VLI0701 8063050 C H16
12:40:00 Beneš Filip VLI0708 8033275 B H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Bartoš Martin VSP1700 8100098 C HDR
11:03:00 Bartošová Natálie VSP1450 8200095 C D10L
11:19:00 Jirásková Laura VSP0952 8196090 C D14
11:24:00 Jirásek Milan VSP7403 8116685 C H45
11:28:00 Košíková Jitka VSP7799 8020233 C D35
11:35:00 Bartoš Marián VSP8201 8660511 C H35
11:41:00 Jirásková Viola VSP1151 8105234 C D12
11:43:00 Píchal Jan VSP5202 51742 C H35
11:47:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C H21L
11:53:00 Jirásková Mia VSP1150 8196033 C D12
12:01:00 Semík Jan VSP6507 8109425 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Dudková Alena ZAK0550 0 P
11:00:00 Lacková Alexandra ZAK9950 0 P
11:27:00 Kašparová Marie ZAK7250 331399 C D50
11:57:00 Kašpar Ludvík ZAK7200 448931 C H50
12:14:00 Kašpar Ludvík ZAK9800 8010140 C H21K
12:18:00 Kašpar Vojtěch ZAK0403 7209659 C H21K
12:32:00 Kašpar Štěpán ZAK0404 7008100 C H21K

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:18 Vakant 0 Vakant D75
11:24 Vakant 0 Vakant D55
11:30 Vakant 0 Vakant D10L
11:33 Vakant 0 Vakant D10L
11:42 Vakant 0 Vakant D21L
11:42 Vakant 0 Vakant D65
11:44 Vakant 0 Vakant D21L
11:46 Vakant 0 Vakant D35
11:50 Vakant 0 Vakant D70
11:53 Vakant 0 Vakant H10
11:55 Vakant 0 Vakant D50
11:56 Vakant 0 Vakant H10
11:57 Vakant 0 Vakant D45
11:58 Vakant 0 Vakant H45
11:59 Vakant 0 Vakant D45
11:59 Vakant 0 Vakant H10
12:01 Vakant 0 Vakant D14
12:04 Vakant 0 Vakant D14
12:07 Vakant 0 Vakant H35
12:07 Vakant 0 Vakant H50
12:09 Vakant 0 Vakant H50
12:11 Vakant 0 Vakant H70
12:12 Vakant 0 Vakant D10
12:13 Vakant 0 Vakant H18
12:14 Vakant 0 Vakant H80
12:15 Vakant 0 Vakant D16
12:18 Vakant 0 Vakant H65
12:19 Vakant 0 Vakant H10L
12:19 Vakant 0 Vakant H18
12:23 Vakant 0 Vakant D12
12:27 Vakant 0 Vakant H12
12:29 Vakant 0 Vakant D40
12:29 Vakant 0 Vakant H14
12:30 Vakant 0 Vakant H75
12:30 Vakant 0 Vakant H12
12:32 Vakant 0 Vakant H14
12:39 Vakant 0 Vakant H21L
12:40 Vakant 0 Vakant H20
12:41 Vakant 0 Vakant H21L
12:43 Vakant 0 Vakant D60
12:43 Vakant 0 Vakant H55
12:44 Vakant 0 Vakant H16
12:44 Vakant 0 Vakant H21K
12:45 Vakant 0 Vakant H60
12:46 Vakant 0 Vakant H16
12:48 Vakant 0 Vakant D21K
12:49 Vakant 0 Vakant H55
12:49 Vakant 0 Vakant D20
11:00 Rudolfová Eliška 10001 0 1 Nová Telib P
11:00 Čalounová Jana 20001 2134294 2 Liberec P
11:00 Válek Ondřej 30001 1420239 3 Aktivit T
11:00 Votava David 40001 2090845 4 NER DSVJ - Votavovi T
11:00 Votavová Světla 40002 1000453 4 NER DSVJ - Votavovi T
12:22 Vágner Libor 50001 8301188 5 Lipánek H21K
11:00 Tuma Roman 60001 2771495 6 Tumici T
11:00 Tumová Liliana 60004 2151407 6 Tumici HDR
11:00 Tumová Markéta 60003 8044633 6 Tumici P
11:00 Tuma Samuel 60002 2224151 6 Tumici P
11:49 Rudolf Matyáš 70001 0 7 Maty H10L
11:45 Jančáry Mylan 80001 8335 8 FYD H35
11:21 Andrlík Jiří 90001 0 9 Neregistrovaný H50
11:44 Sadil Milan 100001 8107729 10 Neregistrovaný - Šeberov H45
12:05 Sadil Martin 100002 232350 10 Neregistrovaný - Šeberov H14
11:00 Baco Ondřej 110002 2000589 11 KOB Děčín - noví závodníci P
11:00 Bábková Zuzana 110001 303922 11 KOB Děčín - noví závodníci P
11:00 Průcha Lukáš 120001 8409 12 sloup T
11:00 Bendová Veronika 130001 0 13 Bendovi HDR
11:00 Pech Richard 140001 2148088 14 Och421 P
12:11 Horváthová Eva 150001 301113 15 KDZ-neregistrovani D12
11:00 Lischka Roman 160001 4406 16 HO Jiskra Nový Bor T
11:00 Lischka Martin 170001 2224135 17 Lischčí smečka T
11:00 Lischka Vojtěch 170003 0 17 Lischčí smečka HDR
11:00 Lischková Olga 170002 0 17 Lischčí smečka P
11:00 Háková Dagmar 180002 4408037 18 Neregistrovaní P
11:00 Dušková Petra 180001 2102568 18 Neregistrovaní P